Uitslagenlijst 24e De Groene Campus Halve Marathon

Deurne - Zondag 20 september 2009

M.5, 5 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Maikel van der Steen
Deurne
15:43
2
Jeroen van de Biggelaa
Helmond
16:37
3
Rik van der Steen
Deurne
17:17
4
Mark van Kessel
Deurne
17:27
5
Jens Verschuren
De Mortel
17:36
6
Tim Verburgh
Milheeze
18:08
7
Kevin vd Berg
Deurne
19:22
8
Theo Aben
Ledeacker
19:34
9
Koen vd Mortel
Deurne
19:41
10
Frans Heussen
Deurne
21:58
11
Koen van Kessel
Deurne
22:27
12
Kenny van de Ven
Deurne
26:54
13
Perry van Berlo
Deurne
27:01
14
Meindert vd Eerenbeemt
Heusden gem Asten
27:01
15
Hans van den Tillaart
Deurne
27:35
16
Luc Sicking
Deurne
28:36
17
Tilo Nitsche
Lage (GER)
30:26
18
Christopher Kube
Lage (GER)
31:16
19
Henk Hoebers
Deurne
32:30
20
Geert Habraken
Nuenen
33:16
21
Marian Kube
Lage (GER)
34:11
22
Jochen NItsche
lage (GER)
35:52
23
Erich Winter
lage (GER)
35:55
V.5, 5 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Esther Arts
Deurne
18:45
2
Janneke Dekkers
Gemert
24:08
3
Drien Hendrix
Ysselsteyn Lb
25:12
4
Rita Bukkems
Milheeze
26:43
5
Mieke de Kleijne
Bakel
29:21
6
Caroline van den Akker
Milheeze
29:34
7
Carla van Lieshout
Bakel
29:37
8
Mieke van Gog
Deurne
31:46
9
Hetty Koolen
Deurne
32:28
10
Ongrid Habraken
Nuenen
33:17
M.SR, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Mohamed Ali Mohamed
Eindhoven Atletiek
31:22
2
Bart Lieckens
BelgiŽ
32:16
3
John Philipsen
Lopersgroep Deurne
32:43
4
Werner Gentle
Plugro Sport
33:53
5
Frans Giebels
Sint-Oedenrode
35:42
6
Ton Rijkers
De Keien
37:59
7
Joost Bouwman
Eindhoven Atletiek
39:52
8
Roel Segers
HAC
43:18
9
Carlo Bartels
Accon AVM 2
43:42
10
Marnic Arts
Laco Wiemel 1
43:59
11
Herman Wismans
Lopersgroep Deurne
50:36
M.40, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van de Mortel
Vescom 1
35:01
2
Arnold van Putten
Eindhoven Atletiek
36:30
3
Paul Oomen
Loopgroep PK
37:18
4
Anton van den Heuvel
NRE netwerk 2
37:42
5
Henry Verbugt
Burgt Bouw
42:55
6
Roland van den Bogaard
Accon AVM 2
44:33
7
Rean van Dommelen
Plugro Sport
46:21
8
Hoss Wilstra
Flynt 3
48:13
M.50, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Bert van Nunen
De Keien
36:53
2
Paul Fergus
Plugro Sport
37:28
3
Henk van Eck
NRE netwerk 2
37:57
4
Hein Gilsing
GAC Gemert
39:30
5
Willy Claessen
Plugro Sport
40:09
6
Joop Slagboom
Accon AVM 2
40:48
7
Ron Vermeulen
GAC Gemert
42:57
8
Adriaan Dekkers
NRE netwerk 2
45:42
9
Hans Bouwmans
Lopersgroep Deurne
47:53
10
Ger Lommen
Scopias
56:10
11
Gilbert Tepy
Lopersgroep Deurne
58:56
M.60, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Piet van den Oever
ATV Venray
43:13
2
Jan Melkert
Plugro Sport
46:45
3
Wiel Langenhuizen
NRE netwerk 1
47:59
V.SR, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
36:13
2
Janneke Videler
Eindhoven Atletiek
43:44
3
Nathalie Lottheinkx
Eindhoven Atletiek
45:04
V.35, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Evelyn van Bussel
C 1000
42:48
M10TR, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Johan Snijders
Bakel
37:50
2
Herman Jakobs
Oostrum Lb
38:28
3
Jan van Doorn
NRE Netwerk Obragas
38:29
4
Hans van der Heyden
Burgt Bouw
39:14
5
John van der Vleuten
Accon-AVM Team 1
39:38
6
Wesley Sleegers
Helmond
39:44
7
Hans van Bommel
Beek en Donk
39:54
8
Evert van Veldhuizen
Accon-AVM Team 1
40:19
9
Sven van den Hurk
Deurne
40:59
10
Leon Verbugt
Burgt Bouw
41:03
11
Philippe van Esch
Vescom 1
41:27
12
Peter Sernť
Burgt Bouw
41:30
13
Lennart Swinkels
Gemeente Deurne
42:51
14
Nico Boonen
Geldrop
42:56
15
Jan Albert Wichers
Vescom 1
43:47
16
Wim Vink
Utrecht
43:49
17
Addy Raaijmakers
Gemeente Deurne
43:55
18
Rudi Stienen
Neeroeteren
44:25
19
Fred van Bakel
Gemert
44:56
20
Toon Wagemans
Accon-AVM Team 2
45:06
21
Martien Vialle
Vlierden
45:15
22
Stefan van Oosterwijk
NRE Netwerk Obragas
45:20
23
Stan Hurkmans
Milheeze
45:21
24
Henk van Hoof
Mierlo
45:24
25
Hendrik Relou
Milheeze
45:33
26
Martien van Wetten
Helmond
45:44
27
Willy Bloemen
Laco de Wiemel 2
45:48
28
JŲrg Winter
Lage (GER)
45:52
29
Edwin Claassen
Bakel
45:54
30
Marcel Seijkens
Deurne
46:13
31
Jo Fransen
Fashionwheels R.T.
46:18
32
Nitsche Philip
TG Lage (GER)
46:20
33
Pieter Bellemakers
Vlierden
46:32
34
Martien Toonen
Flynth Team 3
46:40
35
Davey van Keulen
Laco de Wiemel 1
46:53
36
Twan Deelen
Helmond
47:07
37
Gerard Langen
Laco de Wiemel 2
47:17
38
Toon van Bussel
Asten5
47:30
39
Roel Verdonschot
Flynth Team 3
47:39
40
Tom vd Bersselaar
Berkel-Enschot
47:40
41
Piet van Oosterhout
Deurne
47:48
42
Jules Martens
Asten
47:56
43
Maikel Aarts
Fashionwheels R.T.
48:09
44
Nico Verhoeven
NRE Netwerk Obragas
48:17
45
Jan den Otter
Accon-AVM Team 1
48:29
46
Theo Janssen
Deurne
48:30
47
John Mansvelders
Fashionwheels R.T.
48:43
48
Jos Derks
Bakel
48:55
49
Wilfred van Heugten
Asten
48:56
50
Martien Rutten
Flynth Team 2
48:59
51
Sjef van de Biggelaar
Mierlo
49:00
52
Ferdie Berkers
Heusden gem Asten
49:01
53
Petro vd Westen
Asten
49:02
54
Herman Reith
Vescom 2
49:29
55
Gerard Verberne
Asten
49:48
56
Frans Hoeks
Helicon Studio T Til
49:49
57
Henk Kerkers
Gemeente Deurne
50:07
58
Thijs Stevens
De Groene Campus
50:19
59
Harry Render
Mierlo
50:28
60
Jaques Vullings
Sita Runners 2
50:33
61
Michal Koncek
Laco de Wiemel 1
50:54
62
Marco Kuijvenhoven
Accon-AVM Team 2
50:55
63
Patrick Thijssen
Vlierden
50:57
64
Martien Raeven
Deurne
50:58
65
Bas van Etten
Utrecht
50:59
66
Ruud van de Born
Flynth Team 2
51:00
67
Ad van der Linden
Veldhoven
51:10
68
Piet van Bokhoven
Helmond
51:26
69
Michel Grijseels
Tegelen
51:33
70
Willy Schellekens
Sita Runners 2
51:48
71
Hans van der Ham
Flynth Team 2
51:49
72
Willy Hendriks
Vescom 2
51:57
73
Wilfran van Hugten
Fashionwheels R.T.
52:02
74
Charles Gevaert
Deurne
52:12
75
Jasper Ragetlie
Gemeente Deurne
52:21
76
Stefan Kube
Lage (GER)
52:22
77
Renť Spaan
De Groene Campus
52:37
78
Piet Thijssen
Vlierden
52:46
79
Leo van Mullekom
Flynth Team 3
53:10
80
Huub Mennen
Laco de Wiemel 2
53:36
81
Jos Peeters
Flynth Team 3
53:37
82
Freek Smits
Asten
53:49
83
Alex van Boxtel
Veghel
53:52
84
Frank Adriaans
Deurne
54:11
85
Martijn Vrugteman
Meerhout (BEL)
54:45
86
Peter Sauve
Deurne
54:58
87
Maurice Clement
Deurne
54:59
88
Theo van Someren
Deurne
55:48
89
Michel van Kessel
Deurne
56:03
90
Maarten van Ooij
Deurne
56:48
91
Gijs Heerkens
Laco de Wiemel 2
56:54
92
Gerard Veurman
Valkenswaard
57:45
93
Frank Jacobs
De Groene Campus
57:57
94
Jos Deelen
Deurne
58:28
95
Jan Lantink
NRE Netwerk Obragas
58:34
96
Willy Jorissen
Plugro Sport en Fash
58:40
97
Dick van de Star
De Groene Campus
58:43
98
Stephan van Tilburg
Sita Runners 1
58:46
99
Andries Kamstra
Helicon Studio T Til
58:53
100
Leo Koenders
Helenaveen
59:09
101
Henry Willems
Sita Runners 2
1:00:23
102
Bertus van Etten
Deurne
1:00:31
103
John Haas Willems
Sita Runners 2
1:01:01
104
Bas Bax
Sita Runners 1
1:02:25
105
Paul van de Born
Flynth Team 2
1:02:36
106
Willy Koppens
Helicon Studio T Til
1:03:43
107
John Koolen
Vescom 2
1:03:46
V10TR, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Herma Kats
Kessel Lb
48:14
2
Cecilia Vrugteman
Meerhout (BEL)
48:17
3
Riki Smolders
Deurne
50:20
4
Josine Vallen-Jehoel
De Groene Campus
50:38
5
Wilma Tax
Flynth Team 1
50:59
6
Ria Hendriks
Flynth Team 1
51:12
7
Tiny Pritchard - van D
C1000 Bouwmans
53:34
8
Marieke Wolff
Helicon Studio T Til
54:52
9
Leonie Beks
Laco de Wiemel 1
56:30
10
Desirť Haan
Helicon Studio T Til
56:46
11
Maria Mennen - Seijken
C1000 Bouwmans
57:57
12
Jolaude van Meer
Deurne
58:09
13
Marleen Gerrits
Deurne
58:09
14
Marian Kuzee
Laco de Wiemel 1
58:25
15
Mariet de Swart
Vlierden
58:55
16
Karin Aldenzee
Helmond
1:01:18
17
Denise de Backer
Deurne
1:01:20
18
Britt van de Kerkhof
Fashionwheels R.T.
1:01:29
19
Marja van Schayik
Langenboom
1:02:31
20
Nancy van de Pol
Vescom 2
1:02:52
21
Mariet van de Broek
Flynth Team 1
1:03:11
22
Anne-Lies Bloks
Helmond
1:03:12
23
Anneke Bloks
Helmond
1:03:14
24
MA Krijnen
Deurne
1:05:56
25
Marij Sterken
Helmond
1:08:21
26
Helmie Manders
Deurne
1:09:01
27
Monique van Geffen
C1000 Bouwmans
1:09:33
28
Wendy Crooymans - Verb
C1000 Bouwmans
1:09:34
29
Puck van Zuylen
Sita Runners 1
1:12:37
30
Marcella Sistkova
Sita Runners 1
1:13:13
31
Miranda Raaijmakers
Asten
1:13:14
V.40, 10 KM CENTRUM
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
42:34
2
Fiona Jaberg
Burgt Bouw
44:09
3
Francien Lenssen-Roefs
NRE netwerk 1
45:42
4
Rita van Nunen
De Keien
46:19
5
Dorry Smets
AV Helden
46:39
6
Willemien Gijsbers
Flynth 1
49:00
7
Henny Dekkers
NRE netwerk 1
50:30
M.SR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Pavel Pechek
TsjechiŽ
1:08:01
2
Frederick Colpaert
BelgiŽ
1:09:19
3
Yoeri Beyens
BelgiŽ
1:10:57
4
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
1:12:39
5
Thijs Dekkers
Fortuna '67
1:15:06
6
Tim Tinus
Loopgroep PK
1:15:31
7
Frantisek Zouhar
TsjechiŽ
1:15:45
8
Dave Lommen
AV '23
1:16:37
9
Niels Houben
AV Helden
1:39:47
M.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Ricky Meylaers
BelgiŽ
1:12:33
2
Antonio Duijmelinck
Loopgroep PK
1:19:42
3
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
1:38:24
M.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jo Peeters
BelgiŽ
1:15:18
2
Christophe Moreau
BelgiŽ
1:18:32
3
Dorus Jaspers
GAC Gemert
1:22:13
4
Leon van Ravenstein
AV Helden
1:22:54
M.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jos Lemmens
BelgiŽ
1:11:35
2
Raymond Billen
BelgiŽ
1:18:33
3
Bart Verberkt
THOR
1:20:54
4
Mart Stokmans
HAC
1:24:21
5
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
1:25:08
6
Kees Kompier
AV Helden
1:26:33
7
Harold van de Veerdonk
Unitas
1:27:14
8
John Kocken
HAC
1:29:41
9
Jo Vestjens
AV Heythuysen
1:36:54
M.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Ronny Agten
BelgiŽ
1:11:18
2
John Janssen
avVN
1:19:52
3
Willie van de Laar
GAC Gemert
1:33:16
M.55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Henk v.Zantvoort
avVN
1:30:58
2
Jan van de Rijdt
't Jasper Sport
1:31:22
M.60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
1:31:58
2
Hans Wouters
HAC
1:36:27
M.65, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Sanders
HAC
1:49:33
V.SR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jitka Belohlavkova
TsjechiŽ
1:22:24
V.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Bep van Dijk
Ottersum
1:36:38
2
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
1:37:34
3
Rita van den Munchkhof
ATV Venray
1:54:28
M.T.H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Snijders
Roggel
1:21:27
2
Tom Lumens
Helmond
1:21:35
3
Jos van den Bersselaar
Oisterwijk
1:22:52
4
Hein Hoeijmakers
Horst
1:23:38
5
Patrick Beks
Helmond
1:26:11
6
Rene Comuth
Tegelen
1:27:21
7
Cor Bos
Geleen
1:28:16
8
Danny Megens
Beek en Donk
1:29:47
9
Cor Janssen
Horst
1:31:12
10
Herman Segers
Beek en Donk
1:31:19
11
Hans Houben
Doetinchem
1:31:41
12
Marco Meeuwse
Eindhoven
1:31:57
13
Ruud Grim
Lewedorp
1:31:59
14
Stefan Verbeek
Liessel
1:35:39
15
Peter Weerts
Deurne
1:35:44
16
Charel Marais
Helmond
1:39:56
17
Hugo van Schayik
Langenboom
1:40:10
18
Ad Lavrijsen
Helmond
1:40:21
19
Guus Bruijstens
Beek en Donk
1:41:12
20
Maurice Princen
Helmond
1:41:59
21
Frits Dijsselblom
Deurne
1:42:48
22
Dave van 't Hull
Tegelen
1:42:59
23
Leon Meulendijks
Deurne
1:43:29
24
Ricus Kuijpers
Deurne
1:44:25
25
Piet van den Steen
Erp
1:45:04
26
Sraar Smits
Sevenum
1:45:14
27
Arno Hendrix
Deurne
1:46:03
28
Maarten Peters
Westerbeek
1:46:07
29
Bert Truyers
Hechtel (BEL)
1:46:38
30
Karl-Wolfgang Seithumm
Derlinghausen (GER)
1:46:40
31
Ward Aarts
Horst
1:47:05
32
Mario van Hooff
Deurne
1:47:27
33
Jack Koolen
Helmond
1:48:05
34
Harrie van Oorschot
Deurne
1:49:38
35
Jos Ewalts
Venray
1:50:39
36
Marc vd Linden
Eindhoven
1:51:02
37
Hans Mennes
Helmond
1:53:46
38
Arno van der Elsen
Meijel
1:54:24
39
Jo van den Berkmortel
Deurne
1:55:13
40
Harry van Haandel
Deurne
1:57:44
41
Ben Peeters
Hechtel (BEL)
2:01:08
42
Harry Sterken
Deurne
2:02:28
43
Jos van Ewijk
Venlo
2:03:48
44
Theo Koolen
Ell
2:11:07
V.T.H, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Bernadette Westhovens
Bakel
1:44:22
2
Petra van Rens
Oirlo
1:45:15
3
Annemie Hendriks
Horst
1:45:15
4
Tonny Kersten
Ommel
1:47:36
5
Jose van Gog
Milheeze
1:49:20
6
Maureen Peeters
Deurne
1:50:30
7
Franca Driessen
Deurne
1:54:06
8
Corina Grim
Lewedorp
1:55:06
9
Hilde Wouters
Hechtel-Eksel (BEL)
1:55:16
10
Anita Meulendijks
Bakel
1:59:19
11
Corrie van Bladel
Deurne
2:02:28
M.70, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
1:42:58
www.uitslagen.nl
20-09-2009 00:00