Uitslagenlijst 30e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 20 september 2009

MPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Vroemen
's-Gravenhage
4:40
2
Iris de Rooij
Tilburg
4:49
3
Eva Coomans
Hilvarenbeek
5:09
4
Jet Vroemen
's-Gravenhage
5:13
5
Toop Nouwens
Diessen
5:14
6
Noor Vroemen
's-Gravenhage
5:15
7
Philo Vrijdag
Oisterwijk
5:26
8
Karlijn Schraverus
Oisterwijk
5:48
9
Madelief Gianotten
Hilvarenbeek
5:51
10
Lynn de Kort
Hilvarenbeek
5:52
11
Bregje Nefs
Etten-Leur
5:56
12
Iefke van Eijk
Hilvarenbeek
6:00
13
Meeke Rijnen
Spoordonk
6:10
14
Lola Nouwens
Diessen
6:13
15
Roos de Rooij
Tilburg
6:43
16
Rozemarijn Gianotten
Hilvarenbeek
8:09
17
Marit Schapendonk
Hilvarenbeek
9:00
JPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc van der Meijs
Berkel-Enschot
4:37
2
Zep Couwenberg
Goirle
4:39
3
Loues Jongeneelen
Kontich (BEL)
4:43
4
Joep Schraverus
Oisterwijk
4:47
5
Sietse Nefs
Etten-Leur
4:47
6
Nino Jongeneelen
Kontich (BEL)
4:56
7
Pieter Coomans
Hilvarenbeek
5:01
8
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
5:05
9
Niek van Elderen
Hilvarenbeek
5:19
10
Daan Verzijlberg
Attila
5:29
11
Luuk van Elderen
Hilvarenbeek
5:39
12
Jurah El Farenqui
Hilvarenbeek
5:45
13
Bart Coomans
Hilvarenbeek
5:48
14
Max Vroemen
Oegstgeest
5:48
15
Rens Schapendonk
Hilvarenbeek
8:45
MPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van Eijk
Hilvarenbeek
4:20
2
Floor Leermakers
Hilvarenbeek
5:20
JPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Scholten
Hilvarenbeek
5:10
2
Greg de Kort
Hilvarenbeek
5:11
MPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Schepens
Tiel
4:00
2
Nienke van der Meijs
Berkel-Enschot
4:01
3
Noor van Berkel
Taxandria
4:05
4
Nina Becx
Attila
4:14
5
Jip van Dal
Oisterwijk
4:35
6
Marley Couwenberg
Goirle
4:46
7
Jolijn Bolsius
Hilvarenbeek
5:07
8
Juultje Verhoeven
Oisterwijk
5:12
9
Celine Scholten
Hilvarenbeek
5:50
JPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Nefs
Achilles
3:59
2
Majid El Farenqui
Hilvarenbeek
4:07
3
Tuur Mevis
Tilburg
4:17
4
Tijn Jongeneelen
Kontich (BEL)
5:07
5
Niels Verzijlberg
Attila
5:17
MJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Baukje Nefs
Achilles
3:46
2
Esmee Jansen
Bergen op Zoom
3:55
3
Romy Smulders
Attila
4:05
JJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Smulders
Attila
3:30
2
Daan Michiels
Netersel
3:40
3
Rob Schepens
Tiel
3:51
4
Stijn van Eijk
Hilvarenbeek
3:56
5
Justin Rombouts
Tilburg
4:28
6
Ward van der Donk
Eindhoven
5:17
5KM M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Devreaux
Oostende (BEL)
17:01
2
Sammy Peter
Achil '87
18:02
3
Marcel Rombouts
Loopgroep PK
18:48
4
Rob Michiels
AVR '69
18:56
5
Chris Penny
Monmouth (GBR)
19:29
6
Alexander Wirken
Gilze
21:13
7
Corné Kreeft
Gilze
21:14
8
Dirk van Korven
Hilvarenbeek
23:41
9
Hans Abrahams
Alphen Nb
23:46
10
Roel Kox
Hapert
25:03
11
Gijs Hoefnagels
Hooge Mierde
25:05
12
Joris Sauvé
Tilburg
25:13
13
Roland Gianotten
Hilvarenbeek
25:40
14
Johan Verkooijen
Baarle Nassau
27:55
15
P vd Boogaard
Oisterwijk
28:58
16
Pieter Schraverus
Oisterwijk
30:14
17
Jan Douteu
Tiel
38:12
18
Mark Donders
RABO-Pink Ribbon
52:18
5KM V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel de Knegt
RABO-Pink Ribbon
18:12
2
Yankova Emanoela
Dobrich (BUL)
19:23
3
Marieta Koleva
Dobrich (BUL)
21:57
4
Edith van Aarle
Diessen
22:07
5
Inge Michels
Achil '87
24:59
6
Nicole Simons
Attila
25:23
7
Mieke van Hoof
Hapert
25:31
8
Esther Verhoeven
Attila
27:13
9
Marijke de Haas
RABO-Pink Ribbon
27:59
10
Ellen Westdorp
RABO-Pink Ribbon
28:07
11
Carla vd Nieuwenhof
Tilburg
28:12
12
Anja Simons
Tilburg
28:28
13
Kim de Graaf
RABO-Pink Ribbon
29:08
14
Vania Bankova
Dobrotica (BUL)
29:16
15
Suzanne Hoozemans
RABO-Pink Ribbon
29:17
16
Sjané Woestenberg
RABO-Pink Ribbon
29:18
17
Hanneke Vugs
Esbeek
29:40
18
Corrinne van Rijswijk
Achil '87
29:43
19
Anja Coppens
RABO-Pink Ribbon
29:44
20
E van der Linden
Tilburg
29:52
21
Amber de Kort
Hilvarenbeek
29:58
22
Cecile Scholten-vd Bro
Hilvarenbeek
29:58
23
Karin de Laat
Hilvarenbeek
29:58
24
Barbara van der Meijs
Tilburg
30:00
25
France Ghijsen
Tilburg
30:55
26
Hubertine van der Weel
Veldhoven
31:08
27
Anouk Gillis
Tilburg
31:09
28
Jolande van Oort
Biest Houtakker
31:17
29
Margot van Korven
Oirschot
31:18
30
Miranda van Laarhoven
RABO-Pink Ribbon
32:19
31
Laura van der Schans
Eindhoven
32:20
32
Jolanda Augsburg
RABO-Pink Ribbon
32:23
33
Jolanda Oerlemans
RABO-Pink Ribbon
34:45
34
Ans de Kort
Hilvarenbeek
35:20
35
Diana van den Broek
Biest-Houtakker
35:20
36
Sophie Hoefnagels
Hooge Mierde
36:30
37
Carry Damen
RABO-Pink Ribbon
36:41
38
Anita Stevens
RABO-Pink Ribbon
36:41
39
Elly Douteu
Tiel
38:10
10KMM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Pasmans
Loopgroep PK
34:23
2
Casper Vroemen
Leiden Atletiek
36:20
3
Peter van Gool
Eindhoven Atletiek
37:42
4
Jan van Dal
Achil '87
39:46
5
Peter van Doormaal
Achil '87
39:49
6
Richard Donders
Tilburg
40:12
7
Roland Vos
Tilburg
40:17
8
Wytse van Walsum
Tilburg
40:41
9
Mark Hoefnagels
Alphen Nb
41:34
10
Sjoerd Pannekoek
Tilburg
41:40
11
Michel Donckers
Ravels (BEL)
42:12
12
Stefan Carlier
Rotterdam
42:35
13
Kees van Sas
Alphen Nb
42:36
14
Huub van Dommelen
Oisterwijk
42:53
15
Leon van Egeraat
Spado
43:05
16
David van de Weele
RABO-Pink Ribbon
43:36
17
Maarten Veldhuizen
Riel
44:04
18
Corné Lauwers
Alphen Nb
44:44
19
Mark Tayeb
Tilburg Road Runners
45:10
20
Martien Middelburg
De Tike
45:13
21
Titus van Veen
's-Gravenhage
45:29
22
Rob van den Brand
Udenhout
45:48
23
Ingmar Bisschop
Attila
45:51
24
Ed Lemmers
Berkel-Enschot
45:55
25
Jorrit Schellekens
Tilburg
46:05
26
Rob Ligtvoet
Made
46:07
27
Jac Rombouts
Boxtel
46:12
28
Sjoerd Hooghiemstra
RABO-Pink Ribbon
46:48
29
Erik van Baarle
Eindhoven
47:36
30
Dave van Baarle
Tilburg
47:53
31
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
48:11
32
Joost vd Heijning
RABO-Pink Ribbon
48:12
33
Roel Vaessen
RABO-Pink Ribbon
48:13
34
Koen Dockx
Antwerpen (BEL)
48:28
35
Jasper Bouwman
Oisterwijk
48:34
36
Reggy Ruijtenburg
Tilburg
48:59
37
Robert Machielsen
Hilvarenbeek
49:24
38
Frank Santegoets
Goirle
49:41
39
Rob van der Aa
Tilburg
49:51
40
Albert van den Brand
Udenhout
50:00
41
Geert Swaans
Wed. van Bommel Scho
50:14
42
Wil de Kort
Hilvarenbeek
51:01
43
Michel de Haas
Hilvarenbeek
51:01
44
Rob Janssen
Hooge Mierde
51:19
45
Bas de Scheemaker
Tilburg
51:38
46
Frans van der Poel
Moergestel
52:19
47
Geert Hesselmans
Achil '87
52:42
48
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
53:28
49
Hans van den Berg
Zevenaar
53:50
50
Ronald Mommers
Tilburg
53:54
51
Peter Mathijssen
Tilburg
54:35
52
Martijn Bolsius
Hilvarenbeek
54:51
53
Rick Jongeneelen
Kontich (BEL)
55:32
54
Piet Jansen
Tholen
55:33
55
Frans van Hees
Achil '87
55:43
56
Marco Lier
Grave
56:15
57
Cees vd Berk
Achil '87
56:34
58
Barry van de Velde
Tilburg
56:34
59
Marcel Rouwenhorst
Hilvarenbeek
56:37
60
Mari van der Velden
RABO-Pink Ribbon
56:46
61
Paul Spaan
Goirle
1:01:07
62
Frans Couwenberg
Taxandria
1:04:18
63
Ad van Gestel
Achil '87
1:10:28
10KMV, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
42:54
2
Angela Schellekens
Tilburg Road Runners
45:26
3
Martine Schijvens
Maastricht
50:33
4
Mariëlle Hoefnagels
AVR '69
51:27
5
Susan van Beers
Hilvarenbeek
51:27
6
Erica van der Meijs
RABO-Pink Ribbon
53:03
7
Karin Colen
Den Dungen
53:52
8
Doreth Abrahams
RABO-Pink Ribbon
53:55
9
Antoinette v Doormaal
Achil '87
53:58
10
Rianne Vrijdag-Swinkel
Oisterwijk
55:03
11
Esther Delaere
Tilburg
55:17
12
Nicole van Berkel
Tilburg Road Runners
55:39
13
Arianne Rijnen
RABO-Pink Ribbon
56:00
14
Marloes Andriessen
Oisterwijk
57:02
15
Esther Dooren
Achil '87
57:28
16
Janette van Roosmalen
Oirschot
57:48
17
Carien van Gorp
Achil '87
59:05
18
Ingrid van Engelen
RABO-Pink Ribbon
59:19
19
Ann Bogaerts
Berchem-Antwerpen (B
59:21
20
Mindy Broeders
Tilburg Road Runners
59:31
21
Lies Smulders
Achil '87
59:35
22
José Kuys
Achil '87
59:41
23
Marian Derks
Achil '87
1:00:45
24
Susanne Schapendonk
Achil '87
1:00:45
25
Rens Henquet
Hilvarenbeek
1:01:35
26
Ans Verhoeven
Achil '87
1:01:35
27
Marianne Timmermans
Achil '87
1:01:36
28
Margriet Meeuwissen
Beerse (BEL)
1:02:02
29
Eline Mandemakers
Tilburg
1:02:22
30
Debbie Schraverus
Oisterwijk
1:02:35
31
Christel Lockkamper
Beerse (BEL)
1:04:01
32
Annemiek Hensen
Taxandria
1:04:17
33
Angelique van der Burg
Berkel-Enschot
1:07:07
34
Angelique Senders
Achil '87
1:10:24
35
Yuwong Chou
's-Hertogenbosch
1:12:59
21KMM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:13:11
2
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
1:14:03
3
Bas Herripon
Attila
1:23:32
4
Ilija Balta
AV Wijchen
1:26:10
5
Mark van de Ven
Attila
1:30:16
6
Guido Verschueren
Arendonk (BEL)
1:30:27
7
Tonio de Jong
Achilles
1:31:01
8
Alfred Renol
Tilburg
1:31:14
9
Bart Drinkenburg
Achil '87
1:32:24
10
Maarten Bosch
Loopgroep Wijbosch
1:34:18
11
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
1:34:33
12
Paul van Lieshout
Tilburg
1:34:36
13
Hans vd Biggelaar
Veldhoven
1:34:46
14
Frans Louwwers
Generaal Michaelis
1:34:54
15
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
1:35:36
16
Henk Teesink
Eindhoven
1:35:44
17
Boris van Zomeren
Made
1:35:49
18
Rudi Kuijpers
Dongen
1:37:17
19
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
1:39:05
20
Laurens Kil
Rotterdam
1:39:17
21
Michael Steiger
Biest-Houtakker
1:39:17
22
Walther Kenstermans
Alphen Nb
1:40:28
23
Toon Bax
Alphen Nb
1:40:28
24
Jeroen Vroemen
's-Gravenhage
1:40:40
25
Stefan Elders
Eindhoven
1:40:42
26
Hans van Duuren
Son
1:43:33
27
Manus Strijbosch
Tilburg
1:43:37
28
Twan de Jong
Oirschot
1:43:50
29
Robin Pasman
Eindhoven
1:43:56
30
Chris Simons
Wagenberg
1:44:00
31
Frans van Strijdhoven
Diessen
1:44:10
32
Marc Moonen
Geleen
1:44:33
33
Jos Bonink
Tilburg
1:44:42
34
Walter Baart
Goirle
1:46:46
35
Johan Monster
Capelle aan den IJss
1:47:16
36
Dré Soetens
Vessem
1:47:19
37
Peter Nefs
Achilles
1:47:27
38
Ralf van Gool
Hilvarenbeek
1:47:33
39
Lambert Theunissen
Parthenon
1:47:42
40
Theon Scholten
Tilburg
1:48:23
41
Joris van den Aker
Achil '87
1:48:24
42
Gerrit Heij
Attila
1:49:37
43
Jan Schapendonk
Achil '87
1:51:47
44
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
1:53:03
45
Leo van Dommelen
Veldhoven
1:53:11
46
Marc Delgijer
Prinsenbeek
1:53:56
47
Patrick Bisschops
België
1:55:33
48
Piet Bayens
Goirle
1:56:05
49
Harry Nieuwenhuizen
Prinsenbeek
1:57:40
50
Arjan Wolfs
Tilburg
1:59:24
51
Joost Klaarenbeek
Goirle
2:00:32
52
Jan van Boxtel
Achil '87
2:03:31
53
Wim Deenen
Achil '87
2:03:46
54
Bart Kreeberg
Taxandria
2:06:35
55
Ad van Berkel
Taxandria
2:06:35
56
Peter van Gestel
Tilburg
2:09:34
57
Erwin Hesselberth
Taxandria
2:09:39
58
Peter de Groot
Achil '87
2:10:24
59
Addy van Seeters
Achil '87
2:11:49
60
Peter Feelders
Barendrecht
2:23:54
61
Peter van der Vliet
Voorburg
2:32:37
21KMV, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marisa Hopmans
Spado
1:25:56
2
El Pelo
Attila
1:43:18
3
Loes Vingerhoets
Achil '87
1:44:39
4
Ingrid van Elderen
Achil '87
1:47:09
5
Diwi Nieboer
Tilburg Road Runners
1:48:36
6
Miek Noordermeer
Diessen
1:50:13
7
Lutgart van Hees
Mol (belgie) (BEL)
1:53:11
8
Carien Scheepens
Diessen
1:54:39
9
Christien van Heerbeek
Tilburg
1:58:03
10
Diny Op 't Hoog
Haaren
1:59:08
11
Karin Schneider
Kirchen (GER)
2:01:58
12
Jeanne Legius
Achil '87
2:02:46
13
Mai van Limpt
Achil '87
2:02:46
14
Nelly de Brouwer
Achil '87
2:09:48
15
Monique van Helvert
Tilburg
2:10:16
16
Jolanda Kruize
Oost West en Middelb
2:12:46
17
Lorraine Flannery
Eindhoven
2:14:17
18
Jeanne Ketelaars
Achil '87
2:15:43
19
Marion van der Mee
Taxandria
2:18:04
20
Katarzyna Koleczko
Tilburg
2:22:42
30KMM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
1:53:45
2
Ronnier Duinkerken
Rotterdam Atletiek
1:55:06
3
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
1:57:34
4
Niels Staring
AV Wijchen
1:57:54
5
Joep Aerts
Waalre
1:59:23
6
Henk van den Boogaard
AVV
2:02:46
7
Ward Jansen
Atverni
2:04:46
8
Henk Guise
THOR
2:04:59
9
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
2:05:02
10
Edjo Frank
Parthenon
2:05:14
11
Lars Pesch
Eindhoven
2:06:02
12
Martijn Vergeer
AV Wijchen
2:06:08
13
Leo van Kampen
Fortuna '67
2:06:39
14
Rudy Goris
Arendonk (BEL)
2:07:22
15
Joes Vermeer
Achil '87
2:08:46
16
Gerry van Gastel
Kaatsheuvel
2:09:20
17
Peter Cselotei
Genk Belgie (BEL)
2:10:21
18
Stefan van Marrewijk
Made
2:12:55
19
Jacques Hameleers
Spiridon
2:12:55
20
Herman van Haaren
Achil '87
2:13:03
21
Martin Kerkvliet
Atledo
2:13:43
22
Jack van de Huygevoort
Achil '87
2:16:10
23
Jody van de Griendt
's-Hertogenbosch
2:17:40
24
Peter Nous
Eindhoven Atletiek
2:17:43
25
Tom Martens
Schilde (BEL)
2:18:17
26
Cees Koppen
AV Oirschot
2:18:35
27
Sjef Brouwers
Loopgroep Aart Stigt
2:18:41
28
Peter Westerling
Vught
2:19:23
29
Art Vissers
Fortuna '67
2:19:25
30
Michel Wagemans
VvAA
2:20:52
31
Jan Op 't Hoog
Moergestel
2:21:10
32
Erik Engel
Tilburg Road Runners
2:21:36
33
Jac op 't Hoog
Moergestel
2:22:32
34
Roel Martens
Westerlo (BEL)
2:22:40
35
Wim de Bruin
Tilburg
2:23:38
36
Chis Boonen
Meer (BEL)
2:24:19
37
Ruud de Vries
Achilles-Top
2:25:07
38
Han Mathijssen
Haaren
2:25:13
39
Daniel Hamerslag
De Koplopers
2:25:36
40
Twan van Limpt
Eindhoven Atletiek
2:26:00
41
René de Rooy
Tilburg
2:26:18
42
Luc Verbeek
Belgie (BEL)
2:26:46
43
Kees Jonkers
Oud Gastel
2:26:50
44
Henk van Rosmalen
Tilburg
2:27:23
45
Ad vd Heuvel
Schijndel
2:27:24
46
Corné van Dorst
Etten-Leur
2:29:27
47
Arjaan Jansen
Achilles
2:29:27
48
Johan Monden
Achilles
2:30:06
49
Leo Heere
VvAA
2:30:15
50
Paul Theeuwes
Spiridon
2:30:36
51
Wybe van der Kolk
THOR
2:30:58
52
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
2:31:32
53
Erno van Vliet
Utrecht
2:31:45
54
Dirk van Oorschot
Loosbroek
2:33:29
55
Bart Mertens
Turnhout (BEL)
2:33:50
56
Dick de Vries
LOGO
2:34:22
57
André Menke
LOGO
2:34:22
58
Rudi Bendey
Antwerpen (BEL)
2:34:54
59
Ronald Wissink
VvAA
2:35:16
60
Peter van den Heuvel
Rosmalen
2:36:28
61
Frank Verhagen
Den Dungen
2:36:47
62
Theo Jansen
Bergen op Zoom
2:38:52
63
Ton Smit
VAV
2:39:17
64
George Immink
Best
2:39:18
65
Albert van der Schans
Eindhoven
2:40:07
66
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
2:40:36
67
Henk Kats
Hilvarenbeek
2:40:37
68
Mark Colen
Achilles
2:40:40
69
Gillis Bosman
Roosendaal
2:41:14
70
Iwan Meynaar
VvAA
2:43:12
71
Feije Jan vd Meulen
AV Heerenveen
2:43:17
72
Jan Overeem
VAV
2:43:36
73
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
2:43:48
74
Gert-Jan van Roosmalen
's-Hertogenbosch
2:46:26
75
René van Dorst
België
2:47:17
76
Folkert Gehem
VvAA
2:47:40
77
Peter Sijlmans
Tilburg Road Runners
2:48:15
78
Feliks de Vroomen
Goirle
2:48:25
79
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
2:48:41
80
Jan vd Maale
Spado
2:49:31
81
Erik van Mourik
Neede
2:49:31
82
Peter Witlox
Haaren
2:49:34
83
Kees Hess
Haaren
2:50:02
84
Huub van Veen
Achil '87
2:50:58
85
Corné de Kok
Tilburg
2:51:49
86
Sytze-Johan Bakker
Weert (BEL)
2:51:59
87
Peter Hermans
VvAA
2:52:35
88
André Bloemen
Essen (BEL)
2:53:17
89
Sjaak Verbeek
No-Limits
2:54:54
90
Coen Dekkers
Fortuna '67
2:55:29
91
Paul van den Broek
Veghel
2:56:40
92
Edgar ten Holder
VvAA
2:57:24
93
Hans Teuns
Spado
2:58:55
94
Roy Hoofwijk
VvAA
2:59:16
95
Theo Sessink
Molenhoek Lb
3:00:26
96
Everhard Hertroijs
VvAA
3:00:32
97
Bart Andriessen
Oisterwijk
3:02:55
98
Frank Barendregt
Meise (BEL)
3:07:54
99
Jørgen Engel
Attila
3:11:01
100
Johan Bax
VvAA
3:26:47
101
Gijs van der Spank
VvAA
3:29:01
102
Yok Liem
VvAA
3:59:06
30KMV, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Viviane Lanslots
Merksplas (BEL)
2:18:53
2
Jet Bles
Achil '87
2:21:29
3
José Nouws
THOR
2:22:18
4
Silvia Verhoeven
Achilles
2:22:38
5
Martine Lemson
RRZ
2:31:36
6
Lotte Tibosch
VvAA
2:35:09
7
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
2:40:40
8
Mariëlle Sprangers
Loopgroep PK
2:43:48
9
Christa Schieffer
übach-Palenberg (GER
2:45:01
10
Anja Kemmeren
Kaatsheuvel
2:46:01
11
Sandra Dogge
Halsteren
2:49:30
12
Petra Polspoel
Spado
2:49:30
13
Marga de Bree
Bergen op Zoom
2:49:31
14
Maria Bertram
Baesweiler (GER)
2:54:10
15
Hester van Dongen
Tilburg
3:01:52
16
Maries van Strijdhoven
Achil '87
3:07:24
17
Sophie Jonckers
VvAA
3:10:52
18
Michelle Rentinck
VvAA
3:13:18
19
Anita Woltering-Thus
VvAA
3:16:18
20
Mieke Backers
Prins Hendrik
3:18:18
21
Marja Bax-Boerkoel
VvAA
3:26:47
MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Werrelmann
Energie
2:44:21
2
Niklas van Cassel
Loopgroep Goirle
3:48:45
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Boersma
NEA Volharding
3:08:29
2
Dirk van Springel
Beerse (BEL)
3:19:38
3
Rutger Schrijer
Tilburg
3:28:20
4
Marcel de Kort
PAC
3:34:19
5
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
3:50:26
6
Frank Mijnals
Loopgroep Hoorn
3:51:25
7
Anton den Boer
Hilvarenbeek
4:23:53
8
Roel Cools
Leopoldsburg (BEL)
5:18:08
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Roelandt
Sint-Niklaas (BEL)
2:55:14
2
Johan Kant
Altena Road Runners
3:28:31
3
Edward Friedla
Aachen (GER)
3:39:12
4
Otto Ahlers
Marvel
3:52:01
5
Wim Hogentoren
avVN
3:57:27
6
Angus Gillespie
's-Gravenhage
4:11:06
7
Peter Hesselmans
Achil '87
4:12:21
8
Marc Blyaert
Wolvertem (BEL)
4:14:34
9
John Smit
Barendrecht
4:34:48
10
Francis Spoelstra
Leiden
4:35:53
11
Erik Boehle
Energie
4:44:11
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie van der Heijden
AVR '69
3:24:13
2
Leo van Avendonk
Hooge Mierde
3:36:49
3
Mohammed Idrissi
DEM
3:38:44
4
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:43:39
5
Ab de Boer
Zeist
3:49:01
6
Jef van de Weerdt
Maastricht
4:06:05
7
Jack van de Sande
Geert-Jan de Kok B.V
4:22:24
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zondag
Friesland
3:52:14
2
Huub Koolen
Maastricht
3:52:47
3
David Bindervoet
RWV
4:00:25
4
Rob Schmidt
Spado
4:30:04
5
Anton Schuurman
Amsterdam
4:32:45
6
Aad Vink
Energie
4:44:11
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mijke Beijer
Tilburg
4:51:37
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:02:00
2
Clema Koper
Taxandria
4:54:59
Bedankt voor uw deelname. Graag zien wij u terug bij onze volgende
loop, de Beekse Bosloop/Run for Fun op zondag 8-11-2009
www.uitslagen.nl
22-09-2009 20:49