Uitslagenlijst Bridge to Bridge

Arnhem - Zondag 13 september 2009

MSEN, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Diederik Scheltinga
Huissen
-15
58:48
58:48
2
Remco Kleinrensink
Wageningen
-26
59:17
59:15
3
Olivier Diels
Arnhem
-19
1:00:39
1:00:38
4
Mehmet Dag
Arnhem
-19
1:01:00
59:51
5
Tom Egging
Westervoort
-23
1:01:49
1:01:48
6
Vincent Michielsen
Wageningen
-25
1:03:36
1:03:34
7
Bas Hermsen
Cuijk
-25
1:03:59
1:03:58
8
Robby Ribbink
Lent
-24
1:04:08
1:03:50
9
Lambert-Jan Koops
Bemmel
-25
1:04:18
1:04:07
10
Roelof Docter
Oosterbeek
-24
1:04:54
1:04:42
11
Niels Siebelink
Arnhem
-18
1:04:55
1:04:54
12
Pieter Bloemberg
Groessen
-24
1:04:56
1:04:53
13
Wouter Post
Deventer
-17
1:05:33
1:05:01
14
Jorik Huizinga
Pannerden
-23
1:05:41
1:05:39
15
Ewout Frankema
Arnhem
-26
1:05:43
1:05:40
16
Vincent van Geelen
Wijk bij Duurstede
-14
1:06:43
1:06:28
17
Wilco Agteres
Ederveen
-14
1:06:59
1:06:57
18
Michiel Huzen
Nieuwleusen
-25
1:07:21
1:06:51
19
Wiebe Derksen
Groningen
-13
1:08:14
1:08:10
20
James Hughes
Churchtown (IRL)
-11
1:08:35
1:08:30
21
Jeroen Janssen
Amsterdam
-14
1:08:44
1:08:42
22
Tobi Lusing
Arnhem
-11
1:08:52
1:08:48
23
Mark Mieras
Arnhem
-24
1:09:31
1:09:26
24
Jork Muyres
Driel
-15
1:11:10
1:11:06
25
Michel van Eert
Nuth
-22
1:11:42
1:11:40
26
Gilbert Juliaans
Nederland
-23
1:11:58
1:11:41
27
Thomas Nieuwenhuijzen
Arnhem
-26
1:12:09
1:11:48
28
Pim de Swart
Arnhem
-18
1:12:40
1:11:47
29
Lars Ryberg
Huissen
-24
1:12:53
1:12:42
30
Ruud Wilens
Enschede
-17
1:13:02
1:12:43
31
Guido Nelissen
Leiden
-24
1:13:03
1:12:31
32
Joop Tindemans
Eindhoven
-21
1:13:06
1:13:00
33
Twan Rossen
Arnhem
-20
1:13:22
1:13:15
34
Raymond Spenkelink
Arnhem
-13
1:13:29
1:13:10
35
Jorrit Mertens
Arnhem
-17
1:13:32
1:13:31
36
Juri Hertog
Veenendaal
-25
1:13:32
1:12:32
37
Harm Smit
Bennekom
-25
1:13:35
1:13:04
38
Remco van Hussel
Nijkerk Gld
-23
1:14:01
1:13:57
39
Jurn van Gisteren
Oss
-16
1:14:17
1:13:11
40
Sander Winkelhorst
Arnhem
-21
1:14:22
1:13:29
41
Sander de Wit
Arnhem
-20
1:14:26
1:14:08
42
Laurens Fridael
Arnhem
-25
1:14:39
1:12:28
43
Joeri Baak
Nederland
-9
1:14:40
1:12:33
44
Wesley van Aalten
Arnhem
-16
1:14:47
1:14:27
45
Dandy Gvachakke Barrig
Arnhem
-23
1:14:48
1:14:31
46
Bas Kleijer
Veenendaal
-18
1:15:45
1:15:16
47
Joppe Boon
Wageningen
-14
1:16:10
1:15:53
48
Louis Hartman
Arnhem
1:16:18
1:16:16
49
Sander van Woudenberg
Arnhem
-23
1:16:29
1:15:56
50
Michel Manintveld
Apeldoorn
-20
1:16:43
1:16:32
51
Maarten Hamelink
Ede Gld
-24
1:16:43
1:15:45
52
Peter van Dijk
Nijmegen
-14
1:16:46
1:16:00
53
Erik Sanders
emmerich am rhein (G
-23
1:16:50
1:16:03
54
Hugo Velthuis
Arnhem
-19
1:17:06
1:16:33
55
Eef Hendrik
Netterden
-13
1:17:19
1:17:07
56
Rene Artz
Arnhem
-9
1:17:37
1:17:35
57
Jorre Vink
Doetinchem
-22
1:18:03
1:17:14
58
Tobias Korte
Arnhem
-13
1:18:09
1:17:46
59
Peter Renden
Putten
-19
1:18:10
1:16:38
60
Niek Verheijen
Arnhem
-10
1:18:11
1:17:29
61
Timo ter Braak
Nunspeet
-14
1:18:39
1:17:25
62
Martijn Baede
Arnhem
1:18:46
1:18:37
63
Ben te Beek
Nijmegen
-17
1:19:02
1:18:03
64
Brecht Wilke
Rotterdam
-22
1:19:19
1:18:21
65
Laurens Kraal
Culemborg
-17
1:19:21
1:16:26
66
Frank Lankhorst
Nijkerk Gld
-19
1:19:26
1:18:46
67
Nick van de Laar
Arnhem
-12
1:19:42
1:17:36
68
Bart Lagerberg
Arnhem
-25
1:19:49
1:17:41
69
Jody Kevenaar
Arnhem
-23
1:19:49
1:17:40
70
Anton de Vries
Rijssen
-17
1:19:58
1:18:25
71
Mark Wolffensperger
Velp Gld
-20
1:19:59
1:19:18
72
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
-23
1:20:09
1:18:17
73
Marcel Cremers
Nijmegen
-23
1:20:13
1:18:11
74
Arnold van Beersum
Duiven
-26
1:20:44
1:19:54
75
Koen Adolfs
Nijmegen
-15
1:21:08
1:19:05
76
Steven Roest
Zutphen
-22
1:21:12
1:19:31
77
Sjors Berns
Arnhem
-17
1:21:34
1:19:31
78
Rick Hartgers
Arnhem
-21
1:21:43
1:20:09
79
Maurice de Klein
Babberich
-21
1:21:51
1:20:55
80
Bas Swinkels
Elst
1:21:59
1:21:53
81
Oscar Hoiting
Nijmegen
-22
1:22:08
1:20:42
82
Henry van Dijk
Veenendaal
-22
1:22:12
1:21:47
83
Maarten Roest
Arnhem
-24
1:22:26
1:20:46
84
Marcel Koerts
Nederland
-26
1:23:10
1:23:04
85
Sander Oosterink
Zelhem
-22
1:23:46
1:21:55
86
Gerrit Jan Donderwinke
Doetinchem
-24
1:23:50
1:23:14
87
Lemco Klaassen
Elim
-18
1:24:05
1:22:31
88
Dolf Peijnenburg
Arnhem
-18
1:24:10
1:22:34
89
Robin Wijers
Westervoort
-20
1:24:13
1:23:42
90
Jeroen Schlechter
Doetinchem
-20
1:24:16
1:23:37
91
Niels Rossen
Eindhoven
-23
1:24:33
1:24:26
92
Jan Pieter Nijhof
Rotterdam
-23
1:24:50
1:23:53
93
Bart van Veldhuizen
Arnhem
-21
1:25:06
1:24:45
94
Sergei Schennink
Arnhem
1:25:16
1:23:33
95
Jasper van Voorst
Nunspeet
-13
1:25:16
1:24:02
96
Arno van der Aa
Wageningen
-23
1:25:32
1:23:34
97
Frank van Ark
Utrecht
-21
1:26:07
1:24:04
98
Michiel de Boer
Arnhem
-22
1:26:41
1:24:32
99
Martijn van Uum
Arnhem
-22
1:26:44
1:25:14
100
Sander Hougee
Driebergen-Rijsenbur
-25
1:26:50
1:25:05
101
Dennis van den Eijnden
Nederland
-19
1:27:00
1:25:59
102
Vincent van Gelder
Nijmegen
-13
1:27:21
1:26:35
103
Robert Vonk
Geldrop
-25
1:27:27
1:25:43
104
Erwin van de Vis
Rhenen
-23
1:27:30
1:26:35
105
Raimund Hiller
Arnhem
-26
1:27:45
1:26:45
106
Danny van Dijken
Heteren
-9
1:27:47
1:25:38
107
Coen Hendrikx
Arnhem
1:28:01
1:27:54
108
Jan Kleijer
Ede Gld
-23
1:28:01
1:27:32
109
Andries Kooistra
Amsterdam
-18
1:28:09
1:26:31
110
Michel de Groot
Arnhem
-18
1:28:19
1:26:24
111
Paul Tours
Bielefeld (GER)
-25
1:28:43
1:26:27
112
Klaus Koonen
Arnhem
1:28:56
1:28:43
113
Piet Karregat
Amsterdam Zuidoost
-21
1:29:04
1:28:42
114
Casper Brasser
Utrecht
-24
1:29:41
1:27:56
115
Jaco Peters
Dodewaard
-15
1:30:12
1:28:29
116
Bart van de Geijn
Beneden-Leeuwen
1:30:32
1:30:01
117
Van der Laan
Arnhem
-25
1:30:36
1:29:26
118
Hans Barenbrug
Arnhem
-18
1:30:55
1:28:43
119
Paul van Bladel
Arnhem
-22
1:31:13
1:29:26
120
Fritz van de Pol
Nederland
1:31:22
1:29:25
121
Adri Bressers
Nederland
1:31:23
1:29:42
122
Wido Kelderman
Ede Gld
-24
1:32:32
1:30:37
123
Ivo Claessen
Nijmegen
-18
1:32:44
1:31:10
124
Thom Broens
Hoogeveen
-13
1:33:16
1:31:42
125
Bart Haisma
Nijmegen
1:33:41
1:33:30
126
Usnach Baauw
Arnhem
-26
1:33:44
1:32:52
127
Gerrit-Jan Kappers
Nijmegen
1:34:37
1:34:25
128
Johannes Kruisselbrink
Leidschendam
-17
1:34:47
1:33:08
129
Guido de Kok
Ede Gld
-25
1:35:49
1:34:29
130
Olaf Lagerwerf
Tilburg
-15
1:36:44
1:35:00
131
Michiel Bom
Doorwerth
-23
1:37:07
1:35:42
132
Rutger van der Staak
Westervoort
-5
1:37:36
1:36:13
133
Joachim Netten
Arnhem
-18
1:38:03
1:36:12
134
Rick de Kleyn
Amersfoort
1:38:24
1:38:10
135
Jeroen Broerse
Arnhem
1:38:57
1:38:39
136
Robbie Lange
Arnhem
1:40:34
1:40:25
137
Sander Wolters
Duiven
1:47:10
1:47:00
138
Bastiaan van den Brand
Dodewaard
-25
1:47:34
1:45:56
139
Lucas Fust
Lochem
-22
1:47:36
1:46:32
140
Roland Meertens
Boxmeer
-10
1:52:04
1:49:59
141
Siebren Zijlstra
Nijkerk
1:52:26
1:52:18
142
Michael Verbrugge
NIJMEGEN
1:54:55
1:54:23
M35, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Ronald de Jonge
Rozendaal
-30
56:05
56:05
2
Antoine Roes
Wijchen
-28
57:07
57:06
3
Ronald Derksen
Beekbergen
-29
57:22
57:22
4
Nico de Vries
Kampen
-26
1:00:04
1:00:03
5
Werner Weustenenk
Hengelo Gld
-33
1:01:36
1:01:16
6
Armand Goossens
Arnhem
-33
1:03:49
1:03:36
7
Addy Boll
Arnhem
-29
1:04:04
1:03:58
8
Renzo Lippinkhof
Arnhem
-27
1:04:10
1:04:09
9
Edwin van Asten
Huissen
-33
1:04:55
1:04:53
10
Martin Gotink
Wehl
-32
1:05:01
1:04:43
11
Adriaan Tates
TenneT
-31
1:05:42
1:05:39
12
Han Stegeman
Giethmen
1:05:55
1:05:51
13
Stephan Hoegen
Elst Gld
-27
1:06:57
1:06:51
14
Wouter Rouwhorst
Borculo
-35
1:07:09
1:06:30
15
Henri van Essen
Nijkerk Gld
-27
1:07:41
1:07:37
16
Iwan te Brake
Arnhem
-29
1:07:49
1:07:32
17
Maarten Peters
Gendt
-28
1:08:03
1:07:57
18
Ralph Schielen
Arnhem
-34
1:08:28
1:07:42
19
Gielink Mgh
Doesburg
-30
1:08:48
1:08:47
20
Martijn Mussche
Arnhem
-29
1:08:53
1:08:43
21
Kenneth Bouwman
Gendt
-26
1:08:59
1:08:56
22
Remco Jesterhoudt
Lelystad
-28
1:09:35
1:09:27
23
Albert Stienezen
Zevenaar
-35
1:09:42
1:09:07
24
Kees Peerdeman
Drempt
-34
1:09:47
1:09:42
25
René Hillebrink
Elst Gld
-33
1:09:51
1:08:26
26
Hubert van Wingaarden
Arnhem
-30
1:10:01
1:09:46
27
Giovanni Amato
Arnhem
-35
1:10:19
1:10:02
28
Marco Liberto
Duiven
-33
1:10:30
1:10:21
29
Arthur van den Brink
Elst Gld
-32
1:10:56
1:10:46
30
John Spittel
Rotterdam
-30
1:11:02
1:10:36
31
Falco van den Boom
Arnhem
-32
1:11:10
1:10:28
32
Erik van Grunsven
Berghem
-28
1:11:14
1:10:39
33
Henk Bijsterbosch
Arnhem
-34
1:11:16
1:10:53
34
Tako Sondorp
Utrecht
-30
1:11:19
1:11:00
35
Joos de Bakker
Amersfoort
1:11:40
1:11:35
36
Peter Jesse
Arnhem
-31
1:12:01
1:11:46
37
Wijnand Weijman
Veenendaal
-34
1:12:06
1:12:04
38
Arthur van der Windt
Arnhem
-34
1:12:33
1:12:21
39
Maarten Vrij
Utrecht
-33
1:12:34
1:11:46
40
Martin Stevens
Almere Buiten
-30
1:12:38
1:11:56
41
Ed van Riessen
Oosterbeek
1:12:41
1:12:33
42
André van der Neut
Breukelen Ut
-27
1:12:42
1:12:34
43
Volkmar Cremer
Beuningen Gld
-29
1:12:47
1:11:07
44
Peter van Dalen
Huissen
-33
1:12:47
1:11:30
45
Michiel Beurskens
Arnhem
-29
1:12:57
1:12:09
46
Etienne Journee
Arnhem
-30
1:13:07
1:12:53
47
Arnold Daals
Winterswijk
-32
1:13:14
1:12:20
48
Hans Theunissen
Arnhem
-32
1:13:16
1:13:05
49
Gary Vooges
Lunteren
-35
1:13:26
1:12:54
50
Henri Laitervo
Arnhem
-26
1:13:29
1:13:18
51
Harry Corbeek
Rozendaal
-35
1:13:36
1:12:24
52
Alexander Leeman
Molenhoek Lb
-34
1:13:40
1:12:47
53
Diederik Heij
Oosterbeek
-30
1:14:06
1:13:38
54
Dinand van Haaften
Aalst Gld
-26
1:14:13
1:13:50
55
Freek Tjassens Keiser
Zutphen
-31
1:14:35
1:13:19
56
Dick van Regteren
Arnhem
-33
1:14:44
1:14:29
57
Richard Bitter
Oosterhout gem Nijme
-29
1:14:46
1:14:35
58
William Steenbakkers
Arnhem
-29
1:15:00
1:14:22
59
Bernhard Pluim
Tonden
-36
1:15:06
1:14:16
60
Taco Hanou
Zevenaar
-31
1:15:17
1:14:25
61
John Arends
Huissen
-32
1:15:19
1:15:09
62
Marco Schellings
Arnhem
-28
1:15:25
1:14:09
63
Wilbert de Wijs
Nuenen
-28
1:15:28
1:15:02
64
Martin Poodt
Bemmel
-27
1:15:29
1:14:24
65
Jaap Bosch
Nederland
-31
1:15:34
1:13:41
66
Peter Scholten
Zutphen
-33
1:15:48
1:14:57
67
Arthur van Rooijen
Woerden
-30
1:15:52
1:14:05
68
Tom Wientjes
Arnhem
-27
1:16:02
1:14:30
69
Marco Kok
Huissen
-29
1:16:03
1:14:03
70
Ard Cloo
Amersfoort
-32
1:16:18
1:16:09
71
Robin Hoogveldt
Westervoort
-31
1:16:19
1:15:08
72
Nando van Rijnberk
Arnhem
-34
1:16:19
1:15:08
73
Joost den Hertog
Angerlo
-35
1:16:25
1:14:51
74
Hans Berendsen
Braamt
-34
1:16:29
1:15:52
75
Ronald Versteegen
Weert
1:16:29
1:16:22
76
Läslo Brouwer
Arnhem
-31
1:16:35
1:15:18
77
Marco Halman
Arnhem
-30
1:17:02
1:15:53
78
Mark van den Hurk
Heesch
-27
1:17:22
1:16:42
79
Gert van Harskamp
Duiven
-36
1:17:25
1:17:01
80
Paul van Wijk
Velp Gld
-31
1:17:27
1:16:02
81
Marc Verhaegh
Huissen
-36
1:17:33
1:17:06
82
Roy Theunissen
Arnhem
-34
1:17:37
1:17:18
83
Laurens Römer
Arnhem
-33
1:17:37
1:15:39
84
Raymond Berentsen
Terborg
1:17:39
1:17:16
85
Vincent Bronkhorst
Nederland
-28
1:17:41
1:16:36
86
Rob Brugman
Arnhem
-33
1:17:44
1:16:40
87
Marco Overdijk
Cuijk
-35
1:17:56
1:17:11
88
Freek Nabuurs
Nederland
-31
1:17:58
1:17:23
89
René Wijnalda
ARNHEM
1:17:58
1:16:13
90
Marc Spierenburg
Arnhem
-35
1:18:00
1:16:50
91
Hans van den Brink
Arnhem
-28
1:18:10
1:16:22
92
Ian van Deijck
Doorwerth
-32
1:18:14
1:17:03
93
Wilko Linnenbank
Wehl
-33
1:18:16
1:17:40
94
Bas Glasbergen
Meppel
-26
1:18:24
1:17:22
95
Arie Kooiman
Arnhem
-35
1:18:29
1:17:43
96
Emanuel Brokke
Apeldoorn
-27
1:18:30
1:17:40
97
Gerhard Nijhof
Arnhem
-32
1:18:33
1:17:24
98
Gerrit van het Ende
Nijkerk Gld
-36
1:18:42
1:18:02
99
Tim Steenbergh
Ede Gld
-32
1:18:45
1:17:03
100
Rob Rabelink
Doetinchem
-33
1:18:45
1:18:32
101
Marc Bakker
Arnhem
-29
1:18:48
1:18:08
102
Maurice Huijs
Bergen op Zoom
-33
1:18:51
1:17:52
103
Arie Kelderman
Veenendaal
-32
1:18:52
1:17:02
104
Bart Bertelink
Zwolle
-35
1:18:52
1:17:55
105
Robert Janssen
Wijchen
1:18:53
1:18:46
106
Erik Renshof
Barneveld
-34
1:18:57
1:17:40
107
Frank Hengeveld
Oosterbeek
-31
1:18:58
1:16:31
108
Marco Hengeveld
Arnhem
-33
1:18:59
1:16:32
109
Frano Bebseler
Oosterbeek
-31
1:19:00
1:17:46
110
Frans Kroesen
Amersfoort
-26
1:19:18
1:18:15
111
Jasper van Amstel
Arnhem
-36
1:19:28
1:18:14
112
Thomas Bernard
Dongen
-34
1:19:30
1:19:09
113
Rene van Ham
Arnhem
-35
1:19:31
1:19:05
114
Mario Bammens
Duiven
1:19:37
1:19:27
115
Marcel Driessen
Boxmeer
1:19:37
1:19:28
116
Robert Gieling
Arnhem
-30
1:19:41
1:18:00
117
Arno Gerretzen
Westervoort
-36
1:19:47
1:18:38
118
Robert Vermeer
Rheden
-32
1:19:47
1:18:41
119
Lodi Wigman
Huissen
-28
1:19:49
1:18:41
120
Eelco Jansen
Arnhem
-26
1:20:02
1:19:10
121
Raymond Olderaan
Wehl
-34
1:20:03
1:19:25
122
Jacco van der Vinne
Arnhem
-29
1:20:09
1:19:28
123
Nick Arends
Babberich
-33
1:20:11
1:19:35
124
Martin Ekhardt
Arnhem
-35
1:20:13
1:18:55
125
Jeroen van Mierlo
Elst Gld
-36
1:20:18
1:19:29
126
Mike Kevenaar
Dieren
-27
1:20:21
1:18:12
127
Sander Witteveen
Vianen
1:20:21
1:20:16
128
Michael Kehren
Arnhem
-32
1:20:22
1:18:57
129
Dennis Kobus
Arnhem
-30
1:20:33
1:18:48
130
Alex van Hoof
Oss
-33
1:20:52
1:19:44
131
Guno Burgzorg
Driel
-31
1:20:56
1:18:57
132
Edwin Bakker
Oosterhout Nb
-34
1:20:58
1:20:02
133
Job Smit
Veenendaal
-34
1:21:01
1:21:00
134
Bob Sent
Deventer
-29
1:21:25
1:19:43
135
Mark Klein Gunnewiek
Elst Gld
-31
1:21:26
1:20:38
136
Rene Ros
Nijverdal
-28
1:21:36
1:20:25
137
Dik van Schagen
Loo Gld
-34
1:21:48
1:21:08
138
Erik van der Hoofd
Nijmegen
1:21:52
1:21:27
139
Frank van Duinhoven
Nederland
-36
1:21:59
1:20:27
140
Hans van der Meer
Arnhem
-27
1:22:03
1:20:49
141
Andre Broekhaus
Arnhem
-33
1:22:10
1:21:06
142
Danny Boegheim
Arnhem
-27
1:22:15
1:20:28
143
Radboud Marijnissen
Arnhem
-35
1:22:17
1:20:48
144
René Berendsen
Westervoort
-33
1:22:21
1:21:21
145
Hans van Vliet
Huissen
-30
1:22:43
1:22:12
146
Reinier Aartsen
Arnhem
-30
1:22:55
1:21:01
147
Ronnie Terhorst
Doetinchem
-31
1:23:04
1:22:36
148
Rene Tuinenbreijer
Harderwijk
-33
1:23:09
1:22:51
149
Joost Klappe
Huissen
-32
1:23:12
1:21:35
150
Fons Wolterink
Arnhem
-31
1:23:19
1:22:40
151
Marc Wezenberg
Arnhem
-35
1:23:24
1:22:22
152
Mischa Pegtel
Papendrecht
-28
1:23:29
1:21:17
153
Maico Bongers
Arnhem
1:23:40
1:21:56
154
Hans Willem Brussee
Arnhem
-31
1:23:46
1:22:48
155
Jord Kuiken
Utrecht
-30
1:23:50
1:23:36
156
Herman Krabbendam
Arnhem
-30
1:24:02
1:22:28
157
Ronald Hol
Duiven
-26
1:24:09
1:22:51
158
Stanny Schapendonk
OOSTERBEEK
1:24:10
1:23:58
159
Johan Overvest
Woudenberg
1:24:14
1:23:52
160
Hendrik Jan Meutstege
Zelhem
-31
1:24:14
1:23:10
161
Leo van den Steen
Arnhem
-33
1:24:25
1:22:17
162
Rémi van der Heide
Borculo
-27
1:24:31
1:23:15
163
Rene van Arem
Ede Gld
-35
1:24:50
1:24:17
164
Marck Wolters
Arnhem
-30
1:24:55
1:24:43
165
Jeroen Hilgers
Eindhoven
1:24:58
1:24:53
166
Ton Wulferink
Apeldoorn
-31
1:25:01
1:24:19
167
Bart Wiltink
Arnhem
-27
1:25:03
1:24:24
168
Gerrit Jansen
Doetinchem
-33
1:25:17
1:24:48
169
Patrick van Meeuwen
Huissen
-33
1:25:22
1:25:15
170
Michel Visser
Wolfheze
1:25:28
1:25:13
171
Stephan Buitenhuis
Silvolde
-29
1:25:52
1:24:58
172
Tividor van Lijf
Nederland
-29
1:25:56
1:24:56
173
Melle Steringa
Arnhem
-27
1:26:07
1:25:06
174
Ben Pronk
Nederland
-32
1:26:10
1:24:17
175
Hans Scheefhals
Arnhem
1:26:13
1:26:01
176
M Steffen
Arnhem
-29
1:26:21
1:25:48
177
Gerjan Emsbroek
Houten
1:26:51
1:26:35
178
Lî Gielen
Elst Gld
-31
1:26:52
1:25:18
179
Mark Bouwman
Arnhem
-34
1:26:52
1:25:08
180
Joeri Brouwer
Ede Gld
-28
1:26:56
1:25:12
181
Huib de Goede
Amsterdam
-30
1:27:22
1:25:34
182
Edwin Dortland
Vlaardingen
-29
1:27:32
1:26:36
183
André van Dijk
Zevenaar
-33
1:27:34
1:27:10
184
Jerry Mertens
Baarn
-33
1:27:50
1:27:06
185
Andre Kamphuis
Heteren
-32
1:27:54
1:25:44
186
Peter Smit
Alphen aan den Rijn
-28
1:27:57
1:27:54
187
Elowy Groot
Lent
-29
1:28:10
1:26:42
188
Tom van der Zanden
Arnhem
-27
1:28:15
1:26:46
189
Peter Leushuis
Apeldoorn
1:28:20
1:28:08
190
Anco Hordijk
Lent
-30
1:28:23
1:26:56
191
Jos van Heck
Ede Gld
-32
1:28:23
1:27:20
192
Leon Matser
Westervoort
-34
1:28:30
1:26:41
193
Rene Brouwer
Almelo
-34
1:28:36
1:28:16
194
Rodney van t Oost
arhnem
-35
1:28:56
1:28:11
195
John Schreurs
Apeldoorn
-33
1:29:01
1:28:03
196
Martijn Duijts
Arnhem
-29
1:29:02
1:27:13
197
Michel Vervaet
Arnhem
-33
1:29:07
1:28:06
198
Michel Rijnaarts
Arnhem
-30
1:29:16
1:27:12
199
Frank Simon
Arnhem
-35
1:29:30
1:28:54
200
Sebastiaan van Sandijk
Nijmegen
-31
1:29:31
1:28:37
201
Janjaap Zollinger
Huissen
-27
1:29:32
1:28:24
202
Sander Sjoers
Nederland
-30
1:29:37
1:27:44
203
Arno Barten
Arnhem
-31
1:30:03
1:28:56
204
Hayo Timmer
Zutphen
-33
1:30:10
1:29:24
205
Valer Merenyi
Nederland
-33
1:30:15
1:28:21
206
Alex van der Weijden
Nijmegen
-28
1:30:22
1:28:34
207
Paul Heijmering
Hilversum
-36
1:30:26
1:29:01
208
Wim ten Westenend
Huissen
1:30:32
1:30:02
209
Ralf Beatse
Arnhem
-36
1:30:35
1:29:11
210
Richard Pietjouw
Arnhem
-31
1:30:51
1:29:22
211
Niels Koster
Elst Gld
-32
1:31:15
1:29:05
212
Herbert van Kraaij
Arnhem
-33
1:31:16
1:30:21
213
Wilco Wortelboer
Arnhem
-35
1:31:19
1:29:39
214
Edwin Van Toor
Arnhem
1:31:24
1:31:06
215
Luc Froling
Veldhoven
-29
1:31:26
1:30:41
216
Frank Polman
Huissen
1:31:32
1:31:18
217
Jerry Hondeveld
Zevenaar
-35
1:31:35
1:30:33
218
Rob van Zijl
Almere
-31
1:31:36
1:29:54
219
Mario van Andel
Nederland
-32
1:31:53
1:29:56
220
Marco Lippman
Nederland
-32
1:32:03
1:31:05
221
Berry Kerkhof
Rheden
-32
1:32:20
1:30:40
222
Herman vd Pluijm
Arnhem
-26
1:32:22
1:30:23
223
Feenstra JJ
Leuvenheim
-31
1:32:56
1:31:24
224
Wim Sleurink
Duiven
-33
1:33:07
1:32:49
225
Gert Zwaan
Arnhem
1:33:12
1:33:08
226
Peter Rijmer
Arnhem
1:33:23
1:33:12
227
Rob van Dis
Dieren
-34
1:33:25
1:31:33
228
Bussink
Apeldoorn
-32
1:33:29
1:32:22
229
Edwin de Baay
Doetinchem
-34
1:33:39
1:33:15
230
Willem vd Vaart
Arnhem
-30
1:34:18
1:32:47
231
Marcellino Darcangelo
Dieren
-32
1:35:14
1:33:36
232
Wietze Vellinga
Dieren
-31
1:35:18
1:33:40
233
Chris Houtriet
Arnhem
-31
1:35:24
1:33:57
234
Henk Ras
Oosterbeek
-33
1:35:59
1:35:01
235
Robert Engel
Duiven
-29
1:36:23
1:35:31
236
Marc Mulders
Nederland
-35
1:36:53
1:34:47
237
Bryan Mesquita
Amsterdam
-26
1:39:04
1:38:17
238
Michel Palar
Arnhem
-31
1:39:42
1:38:06
239
Jeroen Huzen
Zwolle
-27
1:40:07
1:39:38
240
Jan Balk
Den Burg
-33
1:40:29
1:38:33
241
Mark Visser
Oosterbeek
-27
1:40:36
1:40:31
242
Raf Melssen
Bemmel
1:41:13
1:41:04
243
Arnoud Tuinstra
Ede Gld
-31
1:41:54
1:39:44
244
Wilbert de Bont
Ede Gld
-35
1:41:54
1:39:44
245
Cees Hagoort
Heteren
-29
1:41:55
1:39:44
246
Roy Boesveld
Arnhem
-33
1:41:56
1:41:13
247
Bas Jolink
Hengelo Ov
-26
1:42:10
1:41:33
248
Jules Oscar Peter Tess
Arnhem
1:42:45
1:42:27
249
Corné Meeuwis
Tilburg
1:43:21
1:43:11
250
Herman Winnemuller
Arnhem
-30
1:48:14
1:46:58
251
Philip van der Kwast
Oosterbeek
1:48:56
1:48:42
252
Bart Rotte
Veenendaal
1:49:10
1:48:56
253
André Buijs
Brummen
1:55:16
1:54:53
254
Carel Godec
Apeldoorn
-34
1:56:34
1:56:15
M45, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Stefan Blonk
Didam
-41
59:51
59:50
2
Frank Spaan
Velp
1:03:16
1:03:13
3
Andries Datema
Veenendaal
-37
1:03:54
1:03:48
4
Jos Bruens
Huissen
-36
1:04:52
1:04:50
5
Paul Waalders
Aalten
-39
1:05:17
1:05:09
6
Paul Visser
Duiven
-44
1:05:56
1:05:52
7
Theo Lam
Vorden
-40
1:06:16
1:06:06
8
Paul Stam
Arnhem
-44
1:06:44
1:06:44
9
Joop Kraaijvanger
Doesburg
-45
1:06:58
1:06:53
10
Paul Huls
Nederland
-40
1:07:02
1:07:01
11
Paul van Os
Ede Gld
-40
1:07:05
1:07:01
12
Hans Boer
Arnhem
-41
1:07:23
1:07:03
13
S Daymaz
Arnhem
-40
1:07:23
1:07:15
14
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
-40
1:07:27
1:07:21
15
Jan Smeenk
Wehl
-44
1:07:43
1:07:26
16
Arno Lodders
Nederland
-37
1:07:45
1:07:30
17
Geo Boumann
Huissen
-40
1:07:54
1:07:51
18
Marco Lusing
Arnhem
-41
1:08:38
1:08:34
19
Jozef Kersten
Nederland
-38
1:08:46
1:08:45
20
Andries Centen
Doetinchem
-36
1:08:48
1:08:47
21
Johnnie Wissing
Gendt
-41
1:10:03
1:09:53
22
Hans Paul Visser
Nederland
-36
1:10:10
1:09:44
23
Henk Bos
Ede Gld
-45
1:10:16
1:09:54
24
Erik Eijrond
Velp Gld
-41
1:10:37
1:10:13
25
Eric Arissen
Angeren
-37
1:10:53
1:10:47
26
Wilfried Gebbinck
Zeddam
-36
1:10:55
1:10:52
27
Peter Rasing
Angeren
-37
1:10:56
1:10:51
28
André van IJzendoorn
Tiel
-43
1:11:06
1:10:39
29
Fred Hoekstra
's-Gravenhage
-41
1:11:20
1:10:57
30
Teus Heikamp
Oosterbeek
-38
1:11:23
1:10:57
31
Lody Smeets
Nederland
-42
1:11:40
1:11:06
32
Jan de Jonge
Arnhem
-36
1:11:43
1:11:27
33
Bas Waterham
Doetinchem
-37
1:11:48
1:11:42
34
Hans Legebeke
Doetinchem
-45
1:11:53
1:11:44
35
Jan Wammes
Nijmegen
-45
1:12:08
1:11:50
36
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
-37
1:12:12
1:11:31
37
Frans van Huizen
Velp Gld
-45
1:12:27
1:11:37
38
Jan Pel
Arnhem
-40
1:12:31
1:12:29
39
Iwan van Aken
Apeldoorn
-36
1:12:41
1:12:04
40
Willem Duckers
Meers / Elsloo
1:12:41
1:12:37
41
Andre Steintjes
Zelhem
-36
1:12:45
1:11:22
42
Joost Sperber
Arnhem
-45
1:13:16
1:12:08
43
Henk Visser
Doetinchem
-38
1:13:21
1:12:55
44
Thom Kamphuis
Harderwijk
-40
1:13:25
1:12:38
45
Roelf Werkman
Arnhem
-39
1:13:39
1:13:35
46
Gerard Oosterhuis
Vorden
-42
1:13:40
1:13:25
47
Peter Kemperman
Arnhem
-39
1:13:43
1:13:22
48
Sjef Welling
Arnhem
-42
1:13:46
1:13:28
49
Henk Brouwer
Arnhem
-37
1:14:15
1:12:58
50
Jan Vullings
Arnhem
-40
1:14:26
1:14:05
51
Laurens Bouw
Rheden
-36
1:14:32
1:13:17
52
Bert van Ravenswaaij
Ede Gld
-38
1:14:34
1:14:05
53
Martin Seevinck
Didam
-42
1:14:37
1:13:53
54
Herman te Lindert
Sinderen
-45
1:14:44
1:14:17
55
Marcel Scholten
Didam
-44
1:14:47
1:14:16
56
Harke Cleveringa
Nederland
-40
1:14:54
1:13:31
57
Bert Portier
Nederland
-38
1:14:55
1:13:31
58
Erik Steenbergen
Babberich
-41
1:15:06
1:14:31
59
Eric Catz
Duiven
-36
1:15:11
1:13:37
60
Kees-Jan Sanders
Elst Gld
-41
1:15:24
1:14:10
61
Lourens Schipper
Nederland
-43
1:15:26
1:15:01
62
Pedro Stevens
Duiven
-37
1:15:44
1:13:48
63
Peter Hamersma
Veenendaal
-36
1:15:46
1:14:45
64
Robert de Graaff
Duiven
-39
1:15:57
1:15:29
65
Sjon van Kooten
Wageningen
-45
1:16:03
1:15:42
66
Edwin den Exter
Beek gem Montferland
-39
1:16:04
1:14:43
67
Jan Wildeman
Millingen aan de Rij
-44
1:16:06
1:15:32
68
Alberto Palsgraaf
Zeddam
-36
1:16:10
1:15:11
69
Gerrie Arends
Duiven
-46
1:16:18
1:15:53
70
Rob Roelofsen
Westervoort
-41
1:16:19
1:15:27
71
Philip Graat
Nijmegen
-36
1:16:20
1:15:42
72
Henk Rottschäfer
Doetinchem
-39
1:16:29
1:15:37
73
Ron van der Giessen
Oosterbeek
-41
1:16:34
1:16:05
74
Henk Wesselink
Didam
-44
1:16:36
1:15:56
75
Gordon Abraham
Arnhem
-40
1:16:40
1:16:15
76
Wim Loos
Groningen
1:16:46
1:16:23
77
Ferdi Berendsen
Zevenaar
1:16:48
1:16:34
78
Stefan Beljon
Arnhem
-38
1:17:04
1:15:04
79
Henk Jansen
Elst Gld
-43
1:17:18
1:16:31
80
Jeroen Jansen
Arnhem
-37
1:17:45
1:16:54
81
Bob Timmer
Doetinchem
-37
1:17:47
1:17:33
82
Willem Heling
Duiven
-36
1:17:48
1:16:26
83
René Derksen
Elst Gld
-43
1:18:10
1:17:44
84
Jan Overeem
Veenendaal
-42
1:18:11
1:18:09
85
Marcel Janssen
Bemmel
-41
1:18:32
1:18:07
86
Jan Derk Romein
Zetten
-39
1:18:38
1:18:01
87
Han Sloetjes
Arnhem
-40
1:18:49
1:17:12
88
Cees Fens
Raamsdonksveer
1:18:54
1:18:50
89
Gerrit van Mourik
Deil
-37
1:18:57
1:18:32
90
Chris Keen
Nederland
-38
1:19:00
1:17:54
91
Marcel Kemperman
Driel
-43
1:19:15
1:18:54
92
Marcel Jeunink
Dieren
-39
1:19:43
1:17:51
93
Theo Driessen
Bemmel
-41
1:19:48
1:19:15
94
Henk Heinen
Bennekom
-46
1:19:54
1:19:24
95
Ron Blom
Huissen
-40
1:19:57
1:18:39
96
Agustin Garcia Rodrigu
Arnhem
-37
1:20:00
1:17:47
97
Ton Smit
Veenendaal
-38
1:20:02
1:20:00
98
Erik van Tuin
Delft
-38
1:20:05
1:18:43
99
Antoine Nikkessen
Nederland
-37
1:20:10
1:18:09
100
Aleid van der Meijden
Arnhem
-46
1:20:17
1:19:29
101
Jos Sanderink
Oldenzaal
-43
1:20:19
1:19:46
102
Theo Lemmens
Arnhem
-41
1:20:21
1:19:11
103
Cees de Kramer
Arnhem
-36
1:20:23
1:20:12
104
Frits Witjes
Elst Gld
-36
1:20:34
1:18:09
105
Jan willem Nibbering
Arnhem
-44
1:20:36
1:20:00
106
Barend Borgstijn
Ter Aar
-40
1:20:42
1:20:39
107
Ronald Moska
Arnhem
-40
1:20:43
1:20:36
108
Hans Arentsen
Arnhem
-40
1:20:46
1:19:48
109
Frank Kuster
Bemmel
-40
1:21:07
1:21:00
110
Anton Selman
Gendt
-37
1:21:27
1:20:44
111
Gerard Jansen
Dieren
-44
1:21:33
1:19:42
112
Halil Bulut
Nijmegen
-43
1:21:45
1:20:54
113
Dick Hofman
Oosterbeek
-45
1:21:46
1:20:48
114
Gerard de Bruin
Dieren
-39
1:21:50
1:19:58
115
Charles Le Poole
Arnhem
-45
1:21:55
1:20:24
116
Frans Assmann
Culemborg
-43
1:22:04
1:20:21
117
Ben Schuurmans
Arnhem
-44
1:22:04
1:20:05
118
Jacques Smit
Amsterdam
-41
1:22:09
1:21:15
119
Frank van Dulkenraad
Arnhem
-39
1:22:18
1:22:16
120
Joost ter Heerdt
Zevenaar
-38
1:22:30
1:21:37
121
Jan Gerritsen
Vorden
-38
1:22:33
1:21:48
122
Ruud Burgers
Westervoort
-37
1:22:37
1:20:48
123
Frans Nab
Apeldoorn
-40
1:22:55
1:21:15
124
Lodewijk Riemeijer
Schoonoord
-43
1:22:57
1:22:51
125
Harry Niekamp
Nijmegen
-37
1:23:01
1:22:51
126
Jos van Kouterik
Bennekom
-46
1:23:05
1:22:31
127
Rob Gerritsen
Huissen
-43
1:23:14
1:21:14
128
Erik van der Kam
Goutum
-36
1:23:32
1:23:01
129
Michael Biljardt
Arnhem
-37
1:23:45
1:22:48
130
Herman Wools
Arnhem
-45
1:23:48
1:22:18
131
Peter Geurts
Stein Lb
-42
1:23:58
1:22:51
132
Frank Schreur
Amersfoort
-43
1:24:00
1:23:30
133
Jos Elsendoorn
De Meern
-37
1:24:06
1:22:37
134
Erik Minderman
Elst Gld
-41
1:24:07
1:22:40
135
Mick Zieren
Westervoort
-39
1:24:08
1:22:50
136
Jan Autsema
Arnhem
-39
1:24:11
1:22:55
137
Theo Smits
Zevenaar
-41
1:24:28
1:22:35
138
Ton Pauw
Wijchen
-43
1:24:34
1:22:54
139
Ronald Koops
Arnhem
-42
1:24:34
1:23:11
140
John van den Berg
Amersfoort
-43
1:24:35
1:24:34
141
Martin van Mierlo
Deventer
-37
1:24:39
1:23:33
142
Leo Vereschildt
Arnhem
-46
1:24:44
1:23:18
143
Johan van Gerven
Duiven
-41
1:24:46
1:24:27
144
Pieter Koolhaas
Amsterdam
-37
1:24:46
1:23:53
145
Hans Oosterink
Halle
-38
1:24:54
1:24:24
146
Hans Vos
Doetinchem
-44
1:25:00
1:24:40
147
Paul Rooswinkel
Arnhem
-38
1:25:18
1:24:09
148
Douwe Müller
Wehl
-38
1:25:19
1:24:33
149
Jan Eskes
Zelhem
-39
1:25:31
1:25:02
150
Peter Swart
Nederland
-39
1:25:36
1:23:46
151
Mario Visser
Westervoort
-39
1:25:47
1:24:28
152
Harry Menting
Wehl
-45
1:25:55
1:25:20
153
Theo Franken
Arnhem
-42
1:26:05
1:24:59
154
Martin van der Horst
IJsselstein Ut
-38
1:26:06
1:24:35
155
Carl te Riele
Duiven
-39
1:26:12
1:24:59
156
Henk Kroon
Leusden
1:26:13
1:25:48
157
Martin van der Mije
Almere
-40
1:26:14
1:24:29
158
Bert Brinks
Doetinchem
-42
1:26:28
1:24:17
159
Erwin Oldenburg
Arnhem
-39
1:26:31
1:25:28
160
Toom Balduk
Beek gem Montferland
-43
1:26:45
1:25:24
161
Piet van Riel
Nederland
-41
1:26:56
1:26:36
162
Ronald Swaen
Ede Gld
-39
1:26:57
1:25:12
163
Luit Meeringa
Elst Gld
-38
1:27:05
1:26:03
164
Frank Spreekmeester
Arnhem
-41
1:27:05
1:25:52
165
Peter Laskewitz
Delft
-37
1:27:12
1:25:15
166
Ad Baars
Ede Gld
-43
1:27:13
1:26:42
167
Rik de Weerd
Barneveld
-39
1:27:22
1:25:49
168
Jeroen Meijer
Zevenaar
-38
1:27:24
1:26:45
169
Fenno Meijer
Oosterhout gem Nijme
-37
1:27:24
1:26:45
170
Sander Belgraver
Ede
1:27:25
1:25:01
171
Fred Kleinee
Arnhem
-42
1:27:28
1:25:26
172
Remon Oude Wolbers
Doesburg
-41
1:27:45
1:26:52
173
Walter de Bie
Arnhem
-40
1:27:48
1:26:10
174
René van den Hoven
Oost-Souburg
-42
1:27:56
1:26:45
175
Andries Stortelder
Aalten
-36
1:27:57
1:26:31
176
Eltjo Ekamper
Deventer
-40
1:28:04
1:26:58
177
Bert Timmer
Duiven
-45
1:28:06
1:26:44
178
Peter Hafkamp
Arnhem
-40
1:28:12
1:26:43
179
Frans de Bruijn
Nederland
-38
1:28:28
1:26:49
180
Bob van Hasselt
Arnhem
-41
1:28:31
1:27:20
181
Ronald Verhaaf
Huissen
-40
1:28:41
1:26:34
182
Arco Groothedde
Apeldoorn
-36
1:28:46
1:28:03
183
Rob Derks
Deil
-42
1:28:49
1:27:56
184
Tom Lusing
Huissen
-41
1:28:55
1:27:37
185
Kees vd Laar
Arnhem
-39
1:28:58
1:26:51
186
Jos Slangen
Beers
1:29:10
1:28:58
187
Roland van Dalen
Zwolle
1:29:22
1:28:57
188
Theo Albers
Groesbeek
1:29:29
1:29:19
189
Stanley Tohata
Barneveld
-39
1:29:31
1:27:43
190
Günter Tieben
Apeldoorn
-43
1:29:52
1:28:26
191
Peter van Gemert
Arnhem
-46
1:29:53
1:28:04
192
Arno de Bont
Zutphen
-36
1:30:06
1:28:44
193
Jos Hooijman
Ulft
-44
1:30:41
1:29:29
194
Pieter Lammers
Westervoort
-40
1:30:43
1:28:53
195
Rolf van der Kemp
Nederland
-36
1:30:55
1:29:06
196
Ben Wiskerke
Arnhem
-43
1:30:57
1:29:47
197
Rob Sanders
Arnhem
-40
1:31:01
1:29:58
198
Gerrit Roessink
Zelhem
-41
1:31:20
1:31:00
199
Han Reukers
Apeldoorn
-40
1:31:30
1:30:41
200
Gerard Radstaat
Lexmond
-38
1:31:32
1:29:23
201
Willij Gerritsen
Huissen
-45
1:31:41
1:29:43
202
Rene Smeenk
Elst Gld
-41
1:32:02
1:30:34
203
Huub Sio
Maarssen
1:32:08
1:31:34
204
Martin Stofbergen
Arnhem
-38
1:32:10
1:30:12
205
Jos van Beusekom
Duiven
-43
1:32:12
1:31:26
206
Ivo van Heijst
Velp Gld
-41
1:32:14
1:31:36
207
Frans van Kampenhout
Amsterdam
-40
1:32:16
1:29:53
208
Rene Pillen
Hengelo Ov
-40
1:32:23
1:31:12
209
Johan Meeringa
Neede
-40
1:32:26
1:31:23
210
Alfred van Elst
Elst
1:32:31
1:32:22
211
Wim van Baal
Nederland
-41
1:32:31
1:30:48
212
Frans Arends
Huissen
-39
1:32:41
1:30:42
213
Gerard Versluis
Doorwerth
-39
1:32:43
1:32:22
214
Fred de Vries
Duiven
-39
1:32:49
1:31:02
215
Frans Goris
Groessen
-38
1:32:52
1:31:02
216
Thijs Lenderink
Arnhem
-36
1:32:58
1:31:02
217
Jack van Oijhuizen
Arnhem
-37
1:32:58
1:30:56
218
Theo Thijssen
Zevenaar
-41
1:32:59
1:31:08
219
Eric Poll
Elst Gld
-45
1:33:13
1:31:37
220
Aalt van de Poll
Nijkerk Gld
-36
1:33:14
1:33:10
221
John Tak
Arnhem
-41
1:33:23
1:32:14
222
Peter Sibbald
Scheemda
1:33:51
1:33:40
223
Rob Berendsen
Arnhem
-45
1:33:52
1:32:41
224
Geert Pel
Arnhem
-42
1:33:55
1:32:45
225
Ramesh P SHRESTHA
Amsterdam
-37
1:34:06
1:33:49
226
Bart Ahrens
Harderwijk
-39
1:34:07
1:33:19
227
Johan Buil
Huissen
-45
1:34:09
1:33:24
228
Hans Klijntjes
Arnhem
-37
1:34:21
1:32:19
229
Peter de Boer
Arnhem
-38
1:34:35
1:33:23
230
Ronald Reijnen
Ilpendam
-38
1:34:36
1:34:21
231
Martien Gerritsen
Ede Gld
-41
1:35:11
1:33:25
232
Ben Mac Intosh
Amsterdam
-41
1:35:14
1:32:53
233
Marinus van de Pol
Elst Gld
-41
1:35:24
1:33:57
234
Geert-Jan Oteman
Zeist
-36
1:35:48
1:35:28
235
Han Berndsen
Eindhoven
-41
1:36:05
1:34:07
236
Willem Kramer
Amsterdam
-42
1:36:12
1:35:16
237
Rob Somsen
Arnhem
1:36:20
1:34:35
238
Gert van Oijhuizen
Lunteren
-37
1:36:23
1:34:19
239
Johan Franken
Rheden
-41
1:36:50
1:35:52
240
Toon Welbergen
Nederland
-40
1:36:52
1:34:46
241
Jaap Kuijters
Nederland
-36
1:36:56
1:35:52
242
Theo Verwoert
Nederland
-39
1:37:28
1:35:50
243
Theo van der Staak
Westervoort
-41
1:37:37
1:36:14
244
Ron Uijtenboogaard
Almere
-41
1:38:14
1:36:07
245
Richard Koraag
Rheden
-41
1:38:48
1:36:33
246
René van Houwelingen
IJmuiden
-39
1:38:53
1:36:40
247
Piet Post
Arnhem
-42
1:40:18
1:39:58
248
Peter Akkers
Nijmegen
-42
1:40:32
1:39:13
249
Gerrit Nauta
Elst Gld
-38
1:41:10
1:40:03
250
Eric Berendsen
Zelhem
-38
1:41:23
1:39:18
251
Ronald Röling
Elst
1:44:12
1:44:01
252
Max Liptiay
Doesburg
-36
1:46:07
1:44:30
253
Rob Langeraar
Overloon
-39
1:46:52
1:44:55
254
John Elschot
Wehl
-43
1:49:47
1:49:04
255
Antoon van den Dobbels
Arnhem
-41
1:51:50
1:49:37
256
Benoit Archambeau
Wijk bij Duurstede
-36
1:54:43
1:53:53
257
Ed Berendsen
Delft
-44
1:58:45
1:57:28
258
Willem van der Wal
Nijmegen
-43
2:05:04
2:04:03
M55, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Antonio Iniguez
Arnhem
-47
1:04:27
1:04:26
2
Roy Hennekes
Arnhem
-48
1:07:40
1:07:38
3
Henk van der Meijde
Randwijk
-50
1:09:57
1:09:57
4
Fred Cornelissen
Huissen
-48
1:10:59
1:10:54
5
Jos van der Weide
Nederland
-51
1:11:09
1:09:39
6
René ten Hove
Arnhem
-46
1:12:27
1:11:38
7
Barry Mostert
Nijkerk Gld
-46
1:12:29
1:12:26
8
Toon Hendriksen
Huissen
-55
1:12:43
1:12:39
9
Willy Weijers
Doetinchem
-46
1:12:48
1:12:26
10
Hans Bugter
Huissen
-47
1:13:23
1:13:13
11
Gerrit Bosgoed
Nederland
-47
1:14:05
1:13:51
12
Jan Steegh
Nederland
-46
1:14:06
1:13:51
13
Klaas Molenaar
Velp Gld
-60
1:14:11
1:14:06
14
Jac van Santen
Velp Gld
-47
1:15:09
1:13:32
15
Theo Janssen
Arnhem
-48
1:15:35
1:15:10
16
Wim Campschroer
Gendt
-48
1:15:43
1:15:19
17
Ben van der Heide
Hengelo Gld
-52
1:15:50
1:14:59
18
Flip Nijhoff
Elburg
-48
1:16:09
1:15:53
19
Mari van Houtum
Sint Oedenrode
-50
1:16:16
1:15:40
20
Peter Boeting
Ermelo
-47
1:16:42
1:16:36
21
Arie Boschman
's-Gravenhage
-50
1:17:09
1:16:46
22
Evert Koolma
Veenendaal
-52
1:17:27
1:17:03
23
Paul Oostveen
's-Hertogenbosch
-46
1:17:31
1:17:18
24
Eric Rietveld
Arnhem
1:17:35
1:17:29
25
Peter Modderman
Ulrum
-49
1:18:01
1:17:17
26
Tini van der A
Uden
-52
1:18:13
1:17:47
27
Jos Sanders
Eindhoven
-49
1:18:19
1:18:12
28
Jan de Block
Malden
-46
1:18:26
1:16:53
29
Gerrit Koerting
Heukelum
-51
1:19:39
1:19:12
30
Peter van den Hooff
Aalten
-48
1:19:39
1:19:01
31
Rob Jansen
Duiven
-49
1:19:44
1:18:19
32
Jan Jansen
Huissen
-48
1:20:05
1:19:06
33
Hans Kuijken
Harderwijk
-52
1:20:16
1:19:35
34
Paul Knuvers
Borculo
-51
1:20:29
1:19:50
35
Nol Janssen
Gendt
-48
1:20:34
1:19:53
36
Gerrit Wensink
Doetinchem
-49
1:20:55
1:18:37
37
Otto Jager
Haarlem
1:21:25
1:21:16
38
Wim Bensik
Lelystad
-47
1:21:44
1:21:33
39
Ton Douwes
Apeldoorn
-46
1:22:15
1:21:25
40
Ronald Rademaker
Wolfheze
-51
1:22:25
1:21:10
41
Rob Kuiper
Vinkeveen
-47
1:24:08
1:22:54
42
Ben Pas
Oosterbeek
-47
1:24:46
1:23:22
43
Gerard Beltman
Velp Gld
-56
1:24:51
1:24:03
44
Gerard Begieneman
Duiven
-47
1:24:57
1:22:30
45
Hans Govers
Nijmegen
-49
1:24:57
1:23:30
46
Harry Hazewinkel
Arnhem
-48
1:25:04
1:24:10
47
Rien Walk
Grave
-56
1:25:28
1:23:49
48
Bertus Otten
Kampen
-48
1:25:41
1:24:59
49
Ipe van der Deen
Arnhem
-49
1:25:54
1:24:24
50
Piet Panis
Heteren
-52
1:26:04
1:26:01
51
Frits van Helsdingen
Rosmalen
-52
1:26:08
1:25:06
52
Kees Baars
Duiven
-52
1:26:16
1:25:16
53
Glenn Blaney Davidson
Ede Gld
-46
1:26:48
1:26:24
54
Henk Neerings
Amsterdam
-50
1:26:54
1:26:21
55
Leo Reijnen
Bemmel
1:26:59
1:26:50
56
Leo Kochen
Dwingelo
1:27:15
1:27:11
57
Luuk Rijtma
Velp Gld
-48
1:27:20
1:25:05
58
Bertil Prins
Kampen
-51
1:27:30
1:25:50
59
Marinus Schonk
Bemmel
-46
1:27:41
1:26:03
60
Harro van Leijenhorst
Soest
-46
1:28:16
1:26:29
61
Luc Jansen
Sleen
-50
1:28:24
1:27:34
62
Gert Hoenselaar
Driel
-51
1:28:39
1:27:11
63
John Hoogveld
Arnhem
1:28:43
1:28:28
64
Herman Fokkink
Borculo
-54
1:28:52
1:27:04
65
Jan van der Hoek
Sint Annaparochie
-49
1:29:16
1:28:31
66
Fred Lourens
Arnhem
-49
1:29:31
1:28:20
67
Henk Feijt
Wageningen
-52
1:29:46
1:27:34
68
Pieter van Alphen
Houten
-58
1:29:52
1:29:03
69
Henny Kuppen
Wijchen
-54
1:30:12
1:29:52
70
Mel Kroon
Aerdenhout
1:30:14
1:30:06
71
Nico Brand
Geldermalsen
-54
1:30:26
1:30:00
72
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
-48
1:30:53
1:28:30
73
Theo Sessink
Molenhoek Lb
-52
1:31:15
1:29:56
74
Henny van Verseveld
Culemborg
-54
1:31:22
1:30:53
75
Peter Alferink
Zwolle
1:31:25
1:31:04
76
Jan Verweij
Heerde
-49
1:31:53
1:30:37
77
Jan Kerkhof
Rheden
-52
1:32:19
1:30:39
78
Cor Molenaar
Doorwerth
-51
1:32:33
1:30:47
79
Wieger Westerhof
Westervoort
-53
1:33:01
1:32:17
80
Otto Meijering
Arnhem
-63
1:33:03
1:31:37
81
Leo Hommels
Duiven
-58
1:33:20
1:31:11
82
Danny Klaar
Oosterbeek
1:33:52
1:33:35
83
Pieter Slootweg
Ede Gld
-46
1:34:03
1:32:04
84
Piet van Engeland
Sint Oedenrode
-54
1:34:38
1:34:02
85
Evert Klomp
Apeldoorn
-54
1:34:40
1:32:46
86
Lex Hartman
Arnhem
1:35:01
1:34:44
87
Mart van der Meijden
Leusden
1:35:01
1:34:34
88
Peter Lindeman
Nijmegen
-47
1:35:12
1:33:37
89
Jan van der Wielen
Arnhem
-59
1:35:37
1:33:27
90
Wil Kling
Duiven
1:36:10
1:35:42
91
Harrie Stempher
Eindhoven
-50
1:36:16
1:35:09
92
Richard Hoorn
Delft
1:36:26
1:36:03
93
Paul Steenmans
Pannerden
1:36:38
1:36:07
94
Jos Muyres
Driel
-47
1:36:47
1:35:54
95
Gerard Bergevoet
Huissen
-56
1:37:13
1:35:05
96
Bert Peters
Doetinchem
-48
1:37:14
1:35:19
97
Henk Stuurman
Harderwijk
-50
1:37:53
1:35:46
98
Johan Menig
Nieuwegein
-48
1:38:13
1:35:51
99
Bert Kalf
Arnhem
-54
1:38:37
1:36:33
100
Jan van Vugt
Nederland
-50
1:39:10
1:37:15
101
Jaap van Koppenhagen
Ermelo
-53
1:40:05
1:38:10
102
J de Wit
Otterlo
-59
1:41:24
1:39:28
103
Henk Kruisselbrink
Amersfoort
-48
1:42:14
1:40:35
104
Warner ten Kate
Arnhem
-50
1:45:33
1:43:28
105
Edwin de Jong
Heteren
1:45:56
1:45:50
106
Ton de Kok
Ede Gld
-53
1:46:10
1:44:51
107
Alex Wijsman
Diemen
-52
1:46:57
1:44:58
108
Willem de Kleyn
Duiven
1:48:05
1:45:40
109
Richard van Holland
Lochem
-49
1:48:25
1:47:23
110
André Westen
Arnhem
-50
1:52:23
1:51:15
111
Cees Bergman
Nieuw Vennep
-60
1:54:59
1:53:25
VSEN, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Esme Moricke
Nijmegen
-21
1:10:36
1:10:35
2
Claire Korpershoek
Amsterdam
-17
1:15:08
1:14:52
3
Aafke Rensink
Borculo
-20
1:15:13
1:13:47
4
Renate Bosman
Meppel
-25
1:18:01
1:16:59
5
Zena van de Poel
Nuland
-14
1:18:04
1:16:09
6
Moniek Zuurbier
Arnhem
-22
1:19:45
1:18:24
7
Floor Perquin
Arnhem
-25
1:20:12
1:19:35
8
Wendy Groener
Deventer
-23
1:20:59
1:20:24
9
Dorien Scholten
Zevenaar
-19
1:22:10
1:21:38
10
Suzanne Heijmans
Arnhem
-23
1:22:37
1:21:05
11
Nicole Smeenk
Groessen
-23
1:22:55
1:21:50
12
Judith Vloedgraven
Nederland
-19
1:26:06
1:24:56
13
Ilse de Vries
Nederland
-22
1:28:08
1:26:45
14
Inge Visschers
Wijchen
-25
1:28:20
1:28:13
15
Judith Haarhuis
Hippolytushoef
-18
1:28:26
1:26:44
16
Emily Swan Bom
Doorwerth
-20
1:29:53
1:28:30
17
Inge Hillenaar
Nijmegen
-23
1:30:22
1:28:33
18
Mijke Verkamman
Zwolle
-16
1:30:38
1:29:08
19
ACC van Helden - Ribbe
Borculo
-20
1:30:42
1:29:16
20
Lisette Kwakkel
Rhenen
-25
1:31:05
1:29:15
21
Marije Eleveld
Ede Gld
-23
1:31:10
1:29:42
22
Natascha Ekkelboom
Nederland
-22
1:31:17
1:29:24
23
Hanneke Daanen
Uden
-21
1:31:48
1:30:34
24
Marianne Bom
Breda
-20
1:33:10
1:31:46
25
Hester Pardoel
Nijmegen
-25
1:34:16
1:32:32
26
Elisa van Leijenhorst
Nijmegen
-16
1:34:38
1:32:51
27
Anneloes Wiggers
Arnhem
-13
1:34:46
1:34:38
28
Feenstra Ilse
Nijmegen
-25
1:35:06
1:33:42
29
Leonie Lindeman
Rosmalen
-17
1:35:12
1:33:37
30
Tessa Hofman
Oosterbeek
-16
1:35:28
1:34:25
31
Saskia Valen
Arnhem
-18
1:36:00
1:34:48
32
Annelein Wilke
Nijmegen
-18
1:36:04
1:35:05
33
Kristel van Zonneveld
Nederland
-25
1:36:19
1:35:21
34
Gitte van 't Hof
Huissen
1:36:19
1:35:59
35
Jessica Hoorn
Delft
1:36:26
1:36:02
36
Patricia Cornelissen
Millingen aan de Rij
-22
1:37:10
1:35:18
37
Sandra Uil
ARNHEM
1:37:17
1:37:04
38
Saskia Albers
Arnhem
-21
1:37:18
1:35:10
39
Barbara Götte
Arnhem
-23
1:37:28
1:36:05
40
Loes Daanen
Uden
-17
1:40:24
1:39:10
41
Anja Hoenselaar
Arnhem
-19
1:40:29
1:39:01
42
Leonie Brant
Nunspeet
-11
1:40:29
1:39:14
43
Esther Keegstra
Leiden
1:40:33
1:40:25
44
Inge Tigchelaar
Eindhoven
1:42:26
1:42:22
45
Jan van den Berg
Bennekom
1:45:32
1:45:19
46
Mary Swinkels
Elst
-26
1:45:36
1:45:30
47
Laura Moure-Arts
Eindhoven
-18
1:45:39
1:44:32
48
Judith Hofman
Oosterbeek
-14
1:46:13
1:44:58
49
Brigitte van de Rest
Duiven
1:47:10
1:47:01
50
Sandra Balk
Dronten
-22
1:48:32
1:46:35
51
Carlijn Rietveld
Arnhem
1:49:08
1:49:01
52
Sabine de Haan
Arnhem
-18
1:50:14
1:48:39
53
Angela Maraikumu
Almelo
-13
1:51:21
1:51:01
54
Judith (Renske) de Wil
Enkhuizen
1:52:26
1:52:18
55
Marjolein Huis in't Ve
Apeldoorn
-19
1:53:51
1:52:34
56
Anneke van Campen
Millingen aan de Rij
-20
1:54:59
1:54:36
V35, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sandra de Jonge
Rozendaal
-27
1:01:30
1:01:29
2
Majet Spoelder
Amersfoort
-29
1:09:35
1:09:31
3
Cordien Schreurs
Rheden
-26
1:13:48
1:13:27
4
Liesbeth Wennekes
Elten (GER)
-29
1:15:02
1:14:51
5
Natasja Korda
Duiven
-34
1:16:08
1:15:47
6
Corrie Nusselder
Hummelo
-36
1:18:27
1:18:04
7
Neelke Doorn
Nijmegen
-27
1:18:43
1:17:50
8
Ellen Vriezekolk
Zutphen
-29
1:18:45
1:17:28
9
Elske Barkman
Enschede
-36
1:20:57
1:20:39
10
Marike van Mourik
Apeldoorn
-29
1:21:16
1:20:36
11
Anita Hubers
Varsseveld
-36
1:21:47
1:20:52
12
Anneke Rietveld
Eindhoven
-35
1:21:58
1:19:53
13
Jellie van der Meer
Arnhem
-34
1:22:17
1:22:06
14
Alinda Laar-Keen
Winterswijk
-33
1:24:49
1:23:40
15
Yvon Beke
Arnhem
-30
1:25:00
1:23:55
16
Hendrien Minkhorst
Hummelo
-35
1:25:04
1:24:36
17
Jacobijn Sedelaar
Nijmegen
-31
1:26:31
1:25:01
18
Aukje van Egteren
Zelhem
-29
1:27:19
1:25:54
19
Jacky Zegers
Arnhem
-28
1:27:20
1:26:23
20
Jo-Anne Prins
Apeldoorn
-27
1:28:16
1:27:48
21
De Haes
Doorwerth
-26
1:28:26
1:26:44
22
Hettie ZurMuhlen
Zeist
-35
1:29:23
1:28:01
23
Susan Smit
Valburg
-28
1:29:39
1:28:02
24
Christa Verweel-Braker
Doorwerth
-29
1:29:39
1:28:02
25
Hennie Benek
Harderwijk
-30
1:30:15
1:29:24
26
Irene van den Berg
Arnhem
-26
1:30:44
1:29:51
27
Francis Ahrens
Harderwijk
-33
1:31:24
1:30:35
28
Angelique van Schagen
Loo Gld
-34
1:31:43
1:31:01
29
Judith Kiers
Nederland
-29
1:32:06
1:30:13
30
Cindy Lenssen
Arnhem
-27
1:32:24
1:31:28
31
Paulien van der Veen
Westervoort
-35
1:33:01
1:32:14
32
Gerda Wolff
Nijmegen
-34
1:33:20
1:31:48
33
Marie-Cecile van Well
Arnhem
-33
1:33:30
1:31:25
34
Petra van Heiningen
Duiven
-31
1:33:58
1:32:05
35
Sacha Meijer
Amsterdam
-30
1:34:02
1:33:06
36
Angelique Nillesen
Hoorn Nh
-35
1:34:22
1:32:39
37
Yvon van Eekert-Brinkm
Schalkhaar
-34
1:34:38
1:33:05
38
Carolien Hegge
Arnhem
1:34:52
1:34:49
39
Michelle Buitenhuis
Arnhem
-34
1:35:41
1:33:37
40
Janet Granneman
Harderwijk
-26
1:36:16
1:35:25
41
Karin van Oostrum
Nijmegen
-35
1:36:31
1:34:19
42
Jacinta Tjassens Keise
Zutphen
-30
1:36:35
1:35:14
43
Wilma van Velden
Nederland
-34
1:36:56
1:35:53
44
Yvette Gremmen
arnhem
1:37:01
1:36:48
45
Foukje Broer
Arnhem
-28
1:37:04
1:37:02
46
Selma Koolhaas
Arnhem
-26
1:37:08
1:35:07
47
Annemiek Hartjesveld
Velp Gld
-35
1:37:20
1:35:48
48
Riet Tillmans
Nijmegen
-33
1:37:32
1:35:49
49
Adriana Boesveld
Arnhem
-31
1:37:44
1:37:03
50
Van de Wiel
Arnhem
-29
1:37:55
1:36:25
51
Renate Pisa
Apeldoorn
-27
1:38:27
1:36:52
52
Bartha Pluim
Tonden
-35
1:39:20
1:37:26
53
Bianca van de Sluis
Rheden
1:39:29
1:39:21
54
Mirjam Dikken-Lensink
Nijmegen
-33
1:39:36
1:37:24
55
Wilma van Bommel
Uden
-33
1:39:51
1:38:37
56
Jacqueline Arends
Doesburg
-30
1:41:14
1:40:06
57
Mireille Hulshof
Arnhem
1:42:45
1:42:27
58
Mirjam van der Hout
Zelhem
-33
1:44:05
1:43:00
59
Esther van der Kwast
Oosterbeek
1:45:34
1:45:21
60
Anja de Bont
Zutphen
-33
1:46:46
1:45:24
61
Froukje van Ligten
Velp (gld)
1:46:50
1:46:42
62
Melanie van Heumen
Arnhem
1:46:51
1:46:43
63
Tanja van der Schoor
Velp (gld)
1:46:54
1:46:46
64
Marjon Tak
Arnhem
-35
1:48:25
1:47:16
65
Renate Wolterinck
Elst Gld
-29
1:48:35
1:46:19
66
Carla Wouters-Borsje
Huissen
-35
1:51:19
1:49:18
67
Frances van Dreumel
NIJMEGEN
1:54:55
1:54:22
68
Annette Berentsen-Bate
Terborg
1:55:10
1:54:51
69
Miranda Verhagen
Utrecht
1:56:31
1:56:13
70
Michelle Buitenhuis
Arnhem
-34
2:05:40
1:33:37
V45, 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Kitty Groothedde
Apeldoorn
-38
1:15:24
1:14:41
2
Will Elsman
Hengelo Gld
-41
1:15:44
1:15:22
3
Joke Toepoel
Arnhem
-55
1:15:47
1:14:41
4
Gerda Damen
Bemmel
-47
1:17:45
1:17:30
5
Marijke Visser van And
Nederland
-36
1:18:08
1:17:40
6
Nannie Putters
Leusden
-43
1:19:50
1:19:03
7
Moniek Roijers
Nederland
-42
1:21:01
1:20:21
8
Anita Spieker
Deventer
-38
1:22:01
1:21:42
9
Isidoor Hermans
Utrecht
1:22:10
1:22:00
10
Iet van der Sluijs
Heelsum
-46
1:22:46
1:21:51
11
Jannie Teunissen
Hierden
-45
1:24:08
1:23:25
12
Margaret Kroeze
Oldenzaal
-41
1:24:29
1:23:57
13
Ans Dijkstra
Apeldoorn
-50
1:25:08
1:24:33
14
Patty de Kleijn
Druten
-36
1:26:54
1:26:09
15
Reinou Thijssen
Zevenaar
-41
1:27:07
1:25:14
16
Luky Hoeffnagel
Nederland
-40
1:27:44
1:26:34
17
Jolanda van Bergen
Ede Gld
-42
1:28:17
1:27:33
18
Letty Albers
Oss
-41
1:28:18
1:27:13
19
Hennie Calsbeek
Bavel
-46
1:28:23
1:27:49
20
Alien van Wilgenburg
Harderwijk
-41
1:28:29
1:27:40
21
Jose Verlaan
Dieren
-38
1:29:09
1:27:18
22
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
-45
1:29:38
1:28:17
23
Berthe van de Weem
Nijmegen
-38
1:29:42
1:28:22
24
Andra Walhout
Malden
-37
1:29:42
1:28:21
25
Yvonne van de Poel
Nuland
-40
1:31:02
1:29:07
26
Joke Alferink-Metz
Ommen
1:31:25
1:31:05
27
Ineke Sadée
Arnhem
-40
1:32:20
1:30:33
28
Vesna Iniguez-Najdanov
Arnhem
-46
1:32:21
1:30:35
29
Jenny Mac Intosh
Nieuwegein
-42
1:32:50
1:30:29
30
Mieneke van Even
Oosterbeek
-38
1:32:52
1:31:52
31
Ygreck Shyu
Enschede
-38
1:32:56
1:31:55
32
Erica van den Berg
Nijmegen
-43
1:33:20
1:31:49
33
Josette van Luytelaar
Nijmegen
-50
1:33:20
1:31:49
34
Liesbeth Bosman
Nijmegen
-43
1:33:28
1:32:14
35
Mathilde Menting
Wehl
-42
1:33:55
1:33:21
36
Jozien Vogel
Arnhem
-48
1:34:35
1:33:22
37
Marlčne Jansen
Schalkhaar
-37
1:35:09
1:33:36
38
Tineke van Boxmeer
Sint Oedenrode
-48
1:35:35
1:34:58
39
Conny Ariaans
Oosterhout gem Nijme
-40
1:36:02
1:35:36
40
Ans van Eck-Leeuwis
Doetinchem
-54
1:37:15
1:35:21
41
Renate de Ridder
Arnhem
-37
1:37:21
1:35:48
42
Elise Schnitzler
Arnhem
-44
1:37:44
1:37:02
43
Aya Rosinda
Apeldoorn
-44
1:38:34
1:36:30
44
Anja van Hal
Westervoort
-38
1:38:47
1:36:57
45
Marion van der Bliek
Nederland
-41
1:39:10
1:37:37
46
Lijdie van Ballegooije
Gameren
-44
1:39:27
1:37:59
47
Carla Kleinee
Arnhem
-41
1:39:31
1:37:29
48
Tineke Akkers
Nijmegen
-41
1:40:31
1:39:12
49
Hanneke Elema
Wageningen
-41
1:40:50
1:38:52
50
Henny Aerts
Wageningen
1:41:03
1:40:51
51
Janna de Jong
Heteren
1:41:17
1:41:11
52
Christina Bierma
Enkhuizen
1:42:56
1:42:48
53
Mieke Lantsink
ARNHEM
1:45:32
1:45:16
54
Anneke Doornbos
Beuningen Gld
-43
1:45:36
1:44:51
55
Willemiek Pfaff
Nederland
-40
1:45:39
1:45:00
56
Agnes Huls
Apeldoorn
-45
1:46:00
1:44:40
57
Lucy Aalders- Huls
Varsselder Veldhunte
-43
1:48:09
1:46:50
58
Désirée Krol
Elst
1:48:36
1:48:25
59
Mareike Bestenbreur
Tuitjenhorn
-52
1:50:30
1:49:58
60
Dirkje Hofman
Oosterbeek
-45
1:59:19
1:57:10
61
Tina Wildeboer
Leersum
1:59:45
1:59:35
62
Elske Mooijman
Hengelo Ov
-36
2:00:55
1:58:51
MSEN, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Maurice Niessen
Nijmegen Atletiek
-20
35:07
35:07
2
Maarten Haegens
Pijnenburg
-22
36:20
36:17
3
Arnout Salome
Prins Hendrik
-21
36:27
36:24
4
Mark Hakbijl
Loopgroep Aart Stigt
-23
36:54
36:53
5
Dennis van Doornik
Druten
-18
37:27
37:24
6
Raoul Honings
Cuijk
-7
38:06
37:54
7
Ruben Crusio
run2day
-25
38:20
38:19
8
Han Disveld
Argo
-11
38:46
38:41
9
Joost Legtenberg
Arnhem
-25
39:29
39:23
10
Thomas Rutten
Lent
-16
39:34
39:03
11
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
-18
39:52
39:48
12
(J Kokke)
Van Wijnen Arnhem B.
40:22
40:18
13
Pieter Bakx
Rotterdam
-15
40:26
40:15
14
Jan Keemin
Ciko '66
-24
40:30
40:26
15
Dirk Wolbers
Arnhem
-15
40:33
40:18
16
Hans Giesing
Ciko '66
-24
40:53
40:50
17
Pascal Kolkman
Winterswijk
-20
41:04
40:50
18
Jeroen Lückers
Nijmegen
-21
41:05
40:58
19
Wiebe van Eijsden
Amsterdam
-15
41:13
41:06
20
Wim Leewis
Arnhem
-23
41:19
41:06
21
Gijs Buddeke
Arnhem
-16
41:21
41:18
22
Erwin Bralten
Utrecht
-23
41:29
41:21
23
Gijs Hermans
Colbond bv
-26
41:29
41:17
24
Ties Brands
Deventer
-17
41:36
41:02
25
Vincent Brom
Elst Gld
-23
42:12
41:59
26
Sebastiaan Coot
Arnhem
-21
42:28
42:23
27
Danny Huisman
Tilburg Road Runners
-17
42:55
42:42
28
Pieter van Eijsden
Utrecht
-24
42:57
42:51
29
Martijn Visser
Quadraam
-25
43:05
42:34
30
Martijn Hueskes
Ciko '66
-25
43:11
43:03
31
Lahiri Sol
Arnhem
-19
43:59
43:30
32
Justin Schoemaker
Apeldoorn
-14
44:01
43:44
33
Kees Rosendaal
De Kempenaer Advocat
-25
44:02
43:42
34
Wildenberg SJCM
Arnhem
-15
44:08
43:58
35
Leon Kolkman
Groenlo
-25
44:11
43:47
36
Gugon Philips
Arnhem
-7
44:35
43:53
37
Sierk Keuning
Arnhem
-19
44:57
44:57
38
Robert Teuben
Arnhem
-20
45:01
44:23
39
Remco Nieuwenbroek
Oosterhout gem Nijme
-20
45:09
44:27
40
Guy de la Haye
Arnhem
-25
45:16
43:33
41
Vincent Wensink
Duiven
-26
45:18
44:28
42
Roger Beumer
Eiffel
-22
45:26
45:18
43
Peter Knoop
Arnhem
-18
45:31
45:09
44
Mark van Vorselen
Huissen
-24
45:37
44:35
45
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen
-19
45:45
45:05
46
Rick Hennekam
Utrecht
-15
45:50
44:41
47
Jan-Willem Derksen
Didam
-17
46:22
46:14
48
Erik Bos
Doetinchem
-25
46:24
44:17
49
Jeroen Driessen
Arnhem
-18
46:30
44:21
50
Bart Wamsteker
Arnhem
-22
46:33
46:29
51
Willem van der Bilt
Utrecht
-15
46:34
45:26
52
Jeroen Gerressen
Arnhem
-25
46:35
46:16
53
Joris Meeuwsen
Arnhem
-23
46:40
45:36
54
Michiel Nuyens
Colbond bv
-22
46:43
45:28
55
Rico van Houten
Arnhem
-23
46:45
46:34
56
(Drs E M van Haalen-Ko
De Kempenaer Advocat
46:51
46:27
57
Bart Hutschemaekers
Westervoort
-22
46:54
46:15
58
Marcel Stegers
Gendt
-22
46:55
45:58
59
Guido Hanegraaf
Arnhem
-22
47:05
46:50
60
Robbie Meijer
Arnhem
-20
47:06
46:12
61
Marco Burgers
Sinderen
-11
47:10
45:54
62
Coen Raaphorst
Houten
-25
47:14
46:10
63
Wouter Theloosen
Valburg
-13
47:33
46:36
64
Chios Slijkhuis
Westervoort
-25
47:38
46:47
65
Juan Cabrera Huygens
Arnhem
-23
48:05
45:55
66
Michael Boomsma
Leiderdorp
-24
48:23
47:59
67
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
-21
48:24
48:15
68
Johnny Verhagen
Wageningen
-14
48:26
48:16
69
Davis Sonntag
Aalten
-6
48:36
46:16
70
(J Kokke)
Van Wijnen Arnhem B.
48:38
48:26
71
Jeroen van Dijk
Arnhem
-20
48:47
48:17
72
Norbert Evers
Amersfoort
-21
48:54
46:46
73
(M Derksen)
Siza Dorp Groep
48:56
48:48
74
Falko Vieth
Eiffel
-16
49:27
48:49
75
Wout Groot Koerkamp
Van Wijnen Arnhem B.
-24
49:29
49:16
76
(J Kokke)
Van Wijnen Arnhem B.
49:29
49:18
77
Stefan Kraaijeveld
Eiffel
-19
49:32
49:04
78
Willem Rutten
Arnhem
-22
49:33
48:35
79
Mark Sissing
Arnhem
-16
49:37
49:21
80
Joost Brummelhuis
Utrecht
-20
49:43
48:37
81
André Gerritsen
TenneT
49:58
49:24
82
Robin van der Beek
Arnhem
-18
49:59
48:55
83
Mark Leppink
Arnhem
-21
50:00
49:45
84
Kyrill Poelmans
Arnhem
-25
50:00
48:44
85
Sander Beikes
Arnhem
-21
50:04
48:03
86
Ewald Staring
Zevenaar
-25
50:07
49:08
87
Henri Hartgers
Bathmen
-26
50:08
49:32
88
Jacco Geurts
Quadraam
-8
50:14
47:55
89
Thijs Boevink
Quadraam
-7
50:14
47:55
90
Valentin Zillig
De Kempenaer Advocat
50:18
50:01
91
Pieter Knüppe
Arnhem
-11
50:24
50:00
92
Erik van Buuren
Eiffel
-19
50:27
50:00
93
Nick Palapessy
Eiffel
-21
50:27
49:44
94
Diederik Theunissen
Arnhem
-21
50:29
50:12
95
Klaas Mussche
Staphorst
-23
50:32
49:15
96
Remco Kruiswijk
Muiden
-14
50:40
49:57
97
Michael Jansen
Arnhem
-15
50:48
50:13
98
Mart Bruil
Doetinchem
-22
50:48
49:58
99
Joey Holthaus
Arnhem
-21
51:01
48:31
100
Daniel Aaldering
Arnhem
-24
51:01
48:24
101
Lefert Bos
Nieuwleusen
-25
51:12
49:54
102
Shaymore Groenhuizen
Tandheelkundig Centr
-9
51:20
51:05
103
Sjoerd van Bemmelen
Ede Gld
-21
51:23
49:52
104
Gertjan de Wilde
Vaassen
-23
51:25
49:59
105
Ivo Koehorst
Ciko '66
-24
51:34
50:11
106
Joris Derksen
Arnhem
-19
51:36
51:24
107
Jesse Taat
Arnhem
-12
51:47
50:29
108
Remco Visschers
Arnhem
-20
51:50
50:15
109
Johannes de Vries
Wageningen
-19
51:56
51:23
110
Frank Beunder
Arnhem
-25
52:01
51:37
111
Sebastiaan Philips
Arnhem
-13
52:02
51:20
112
Gert-Jan Jochoms
Arnhem
-25
52:17
51:15
113
Orne de Jong
Arnhem
-23
52:22
51:05
114
Quint Cools
Velp Gld
-12
52:27
52:01
115
Mark Bussink
Huissen
-10
52:33
50:36
116
Eelco Blankman
Utrecht
-22
52:36
51:32
117
Jeroen Molog
Siza Dorp Groep
-26
52:41
49:59
118
Jens Dekker
Rheden
-21
52:46
50:54
119
Gert-Jan Buiten
Arnhem
-25
52:50
52:03
120
Koen Vossen
Siza Dorp Groep
-19
52:51
50:08
121
Sven Akkerman
Eindhoven
-13
52:55
51:13
122
Marc Koens
Ede Gld
-25
52:58
51:19
123
Jurivan Rossum
Nijmegen
-21
53:11
52:08
124
Peter Teekens
Arnhem
-13
53:14
52:48
125
Laurens-Jan Duvigneau
Amsterdam
-11
53:14
52:50
126
Mered Derks
Rheden
-25
53:15
51:58
127
Koen van Brummelen
De Kempenaer Advocat
-17
53:21
52:56
128
Jesse Noordzij
Arnhem
-16
53:22
51:18
129
Marcel Huigens
Zevenaar
-14
53:29
50:51
130
Wiebo Walstra
Meppel
-25
53:32
52:15
131
Rutger Smabers
Huissen
-25
53:32
51:34
132
Bas van den Berg
Running Team Gemeent
-5
54:01
53:30
133
Joost Leferink
Apeldoorn
-13
54:07
52:36
134
Joeri Vig
Tiel
-23
54:09
52:54
135
Jeroen Rauwers
Nijmegen
-22
54:09
53:49
136
Christian Willemsen
Opheusden
-9
54:11
53:58
137
Raymond Bosch
Zutphen
-17
54:24
53:43
138
Edgar Dresme
Ballast Nedam Bouw O
-23
54:35
54:00
139
Herman van Dasselaar
Arnhem
-21
54:40
52:43
140
Marco van Putten
Arnhem
-24
54:51
52:32
141
Ronald Laros
Arnhem
-24
54:54
54:46
142
Honiem Kreuzmann
Nijmegen
-15
54:58
52:57
143
Kees van Yren
Huissen
-24
55:04
54:42
144
(J Kokke)
Van Wijnen Arnhem B.
55:08
54:54
145
Michiel Paes
Arnhem
-22
55:10
54:10
146
Coenraad ter Welle
Arnhem
-15
55:14
54:16
147
Jarno Overmars
Arnhem
-25
55:17
54:41
148
Rob de Geest
Deventer
-23
55:23
53:25
149
Bjorn Vos
Nijmegen
-22
55:43
54:51
150
Koen Heikens
Nijmegen
-16
55:44
53:18
151
PJ Goris
Nijmegen
-22
56:14
55:11
152
Tabe de Boer
Arnhem
-25
56:16
54:46
153
Derk-Jan ter Horst
Arnhem
-21
56:17
53:27
154
Simon Bark
Oosterbeek
-20
56:21
54:53
155
Tim Lammertink
Arnhem
-15
56:23
54:23
156
Jaap Zoet
Arnhem
-19
56:37
54:35
157
Niels Driessen
Rosmalen
-21
56:38
55:33
158
(J Kokke)
Van Wijnen Arnhem B.
56:44
54:20
159
Donald Koskamp
Utrecht
-25
56:51
55:46
160
Alex van Amersfoort
Rotterdam
-23
56:51
54:52
161
Niels de Witte
Duiven
-6
56:56
54:31
162
Frank Brouwer
Ugchelen
-14
57:17
57:05
163
Patrick van der Meijs
Loopgroep Papendal
-25
57:36
57:02
164
Julien Weiss
Arnhem
-5
57:37
55:46
165
Marcel van Triest
Arnhem
-26
57:51
56:18
166
Chris-Jan van Berkom
TenneT
58:16
57:43
167
Raymond Scrhijver
Arnhem
-8
58:23
56:57
168
Mark Wiggers
Westervoort
-6
58:33
56:09
169
Ruud van den Brink
Amsterdam Zuidoost
-24
59:00
58:48
170
(M Balk)
Rijn IJssel
59:36
57:01
171
Jasper de Klerk
Doorwerth
-22
59:48
58:00
172
Jos Wassink
Enschede
-15
59:53
57:28
173
Sander Jordans
Rozendaal
-24
59:54
57:35
174
Ralph Bijker
Arnhem
-25
1:00:00
58:44
175
Bart Verbeke
Colbond bv
-18
1:00:10
58:52
176
Timo de Witte
Duiven
-9
1:00:24
57:58
177
Jan F Langendoen
Veldhoven
-25
1:00:46
58:26
178
Rene Vaandrager
Leiden
-22
1:00:52
59:02
179
Vincent van Amerongen
Arnhem
-22
1:00:52
59:26
180
Yadi Dragtsma
Arnhem
-22
1:02:12
59:41
181
Joost van der Werff
Arnhem
-22
1:03:33
1:01:05
182
Mello Liemburg
Oosterbeek
-19
1:03:37
1:03:18
183
Joost Döbken
Eiffel
-24
1:03:55
1:03:25
184
Arno Frederiks
Arnhem
-21
1:03:57
1:01:30
185
Klaas-jan Nieborg
Harkstede
-22
1:04:30
1:02:39
186
Christian Koch
Duesseldorf (GER)
-23
1:05:59
1:04:12
187
David Jagtman
Arnhem
-5
1:06:02
1:04:10
188
Wouter Barts
Nijmegen
-22
1:08:10
1:05:36
189
Friso de Jong
Arnhem
-25
1:08:23
1:06:32
190
Corbi Beumer
Lemele
1:09:24
1:08:46
191
Stein van den Berg
Uden
-18
1:09:31
1:07:29
192
Gerben Gorkink
Eiffel
-24
1:11:03
1:10:22
M35, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Frank Reintjes
run2day
-31
34:19
34:18
2
Coen de Wit
run2day
-31
34:33
34:31
3
Marc van Onna
Cifla
-30
38:30
38:28
4
Henri te Braak
Ciko '66
-35
38:31
38:24
5
Andries van der Wal
Velp Gld
-36
38:48
38:44
6
Dries Pluimers
Siza Dorp Groep
-30
38:53
38:51
7
Erik Achterkamp
Westervoort
-31
39:07
39:04
8
Claas Hakkenberg
Siza Dorp Groep
-31
40:02
39:58
9
Mynko Peterink
Apeldoorn
-29
40:25
40:23
10
Raymond Zeeman
Wijchen
-30
40:26
40:14
11
Mark Stuurman
Oud Beijerland
-30
40:53
40:49
12
Corné van Helteren
Groesbeek
-28
40:57
40:50
13
Rutger Thung
Vlaardingen
-27
41:02
41:00
14
Marc de Boer
AAV '36
-34
41:05
41:02
15
Ali Hassan
Arnhem
-30
41:10
40:56
16
Herbert van den Brink
Ciko '66
-32
41:15
40:59
17
Maarten van Alphen
Ciko '66
-34
41:24
41:18
18
Edwin Merkestein
Loopgroep PK
-28
41:24
41:21
19
Marcel vd Berg
Ciko '66
-36
41:32
41:12
20
Michiel Sloot
Lobith
-33
41:33
41:19
21
Manfred Kooy
Elst
-30
41:41
41:39
22
Edwin Terink
Zutphen
-29
41:42
41:38
23
Freddy Orie
Hengelo Ov
-30
42:02
41:58
24
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
-36
42:32
42:28
25
Arnoud Thomane
Enschede
-31
42:34
42:13
26
Robert Loeff
Arnhem
-29
42:48
42:44
27
George Terenstra
Arnhem
-31
42:49
42:31
28
Joop te Beest
De Heurne
-33
43:28
42:56
29
Maurice Bosscher
Arnhem
-29
43:32
42:49
30
Wouter K Vos
Oosterbeek
-31
43:43
43:34
31
Hans Kleefsman
Oosterbeek
-32
43:56
43:40
32
Alexander Wenker
Van Wijnen Arnhem B.
-32
44:34
44:17
33
Marc Muntjewerff
Arnhem
-33
44:39
44:21
34
Bart-Willem ten Cate
Oosterbeek
-29
44:53
44:44
35
Peter Janssen
Arnhem
-27
45:00
44:18
36
John van Uden
Barenbrug Holland B.
-28
45:02
44:54
37
Ronald van den Hoogen
Ciko '66
-32
45:04
44:46
38
Ron van Haaren
AAV '36
-32
45:09
45:06
39
Rutger Timmermans
Arnhem
-28
45:19
44:51
40
Edwin Pietersma
Oosterbeek
-28
45:24
45:17
41
Hendri Lensink
Interstap
-35
45:29
44:45
42
Jorrit Talsma
Duiven
-27
45:52
45:39
43
Marcel Hovens
Arnhem
-28
46:00
45:13
44
Michel Driehuis
Ballast Nedam Bouw O
-30
46:03
45:55
45
Hans Zweekhorst
Wadenoijen
-34
46:04
45:41
46
Tom van Megen
Tolkamer
-31
46:06
45:13
47
Laar van De
Nijmegen
-33
46:06
45:39
48
Joost Barneveld
Arnhem
-28
46:16
43:46
49
Eric Braakman
Arnhem
-29
46:27
45:48
50
Tom van Ginkel
Arnhem
-26
46:31
46:13
51
Vincent Spaan
Nijmegen
-27
46:33
44:49
52
Huib Evers
Duiven
-27
46:36
46:13
53
Martin Eimers
Oosterbeek
-32
46:41
46:30
54
Bert Filius
Ciko '66
-34
46:43
46:13
55
René Trieling
AV Wijchen
-32
46:43
46:29
56
Harry Verbakel
Colbond bv
-33
46:44
45:30
57
Erwin Ykema
Oosterbeek
-33
47:06
46:57
58
Marcel Leeman
Arnhem
-32
47:25
47:09
59
Vincent Mandemaker
Ciko '66
-29
47:47
47:04
60
Marten Boerema
Van Wijnen Arnhem B.
-28
47:49
47:40
61
Mart de Mooij
Doorn
-34
47:49
47:40
62
John Palm
Rheden
-31
47:50
47:30
63
Marc van Leusden
Arnhem
-27
47:55
45:58
64
Jan Straatman
Wageningen
-35
47:57
46:45
65
Dirk Skens
Arnhem
-31
48:09
48:01
66
Fred Rosmalen
Oosterhout gem Nijme
-30
48:19
48:06
67
Jeroen van der Poel
Interstap
-28
48:21
47:27
68
Ferry Kemps
Herveld
-33
48:27
47:45
69
Bernard van Dalen
Arnhem
-35
48:29
47:55
70
John Vos
De Kempenaer Advocat
-30
48:35
48:14
71
Michel van Oyen
Van Wijnen Arnhem B.
-34
48:36
45:39
72
Fred Zeelen
Arnhem
-32
48:37
48:08
73
Richard Stoelinga
Velp Gld
-28
48:39
48:27
74
Roel Groenendaal
Arnhem
-27
48:47
48:30
75
Bob Janssen
Huissen
-31
48:49
48:39
76
Ruud Somers
Oosterbeek
-32
48:55
48:44
77
Tom Schouten
Arnhem
-30
48:55
47:45
78
Peter van Hal
Argo
-34
48:57
48:30
79
Erik Janssen
Oosterhout gem Nijme
-29
49:00
48:46
80
Cornelis Mostert
Wageningen
-34
49:00
47:52
81
Maarten Reichgeldt
Quadraam
-32
49:02
46:09
82
John Willemse
Herveld
-29
49:03
47:53
83
Eric Terpstra
Wageningen
-34
49:12
48:20
84
Onno Marres
Nijmegen
-28
49:16
48:34
85
Meine Jacobi
Arnhem
-30
49:17
48:59
86
Edward Pijpers
Deventer
-36
49:17
48:51
87
Frank Derickx
Drempt
-27
49:20
47:34
88
Remco Schreuder
Arnhem
-27
49:21
47:56
89
Marc Leijser
Gendt
-32
49:31
48:57
90
Jelle Fekkes
Nijmegen
-29
49:41
48:13
91
Jeroen Vrolijks
Elst Gld
-33
49:44
49:13
92
Hans Cloosterman
Eiffel
-29
49:50
49:31
93
Sander Bos
Oosterbeek
-36
49:51
48:19
94
Paul Verhaere
Politici Gemeente Ar
-30
49:53
48:41
95
Gertjan Akkers
Lindenhout
-33
49:57
48:19
96
Han Polman
Nijmegen
-32
49:57
47:45
97
Philip Pijpers
Arnhem
-33
49:59
47:29
98
Joost Froeling
Arnhem
-33
50:08
49:54
99
Efrym Willems
Arnhem
-26
50:09
49:21
100
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
-29
50:12
49:29
101
Michael Craanen
Arnhem
-34
50:15
49:15
102
Rick Rijsenburg
Arnhem
-33
50:16
50:06
103
Erik Huiskamp
Arnhem
-32
50:17
49:04
104
Roel Vinkenvleugel
Emmerich am Rhein (G
-28
50:19
50:04
105
Johan Janssen
Elst Gld
-34
50:23
49:51
106
Johan Sloesen
Arnhem
-26
50:28
50:10
107
Wilco Wisselink
Aalten
-35
50:30
49:59
108
Alex Boon
Arnhem
-32
50:31
49:01
109
Leon Wielders
Barenbrug Holland B.
-33
50:31
50:24
110
Jan van de Voort
Nijmegen
-35
50:37
49:43
111
Bert Veldhuis
Ballast Nedam Bouw O
-33
50:38
50:10
112
Sander van Gogh
Oosterbeek
-27
50:40
48:41
113
Egbert Vrieling
Arnhem
-36
50:41
49:39
114
Eddy van Horssen
Van Wijnen Arnhem B.
-33
50:41
50:23
115
Peter Garstenveld
Ciko '66
-36
50:48
49:55
116
Rene van Anen
Didam
-31
50:49
49:11
117
Ronny Kolenbrander
Wageningen
-29
50:50
49:47
118
Rik van der Jagt
Zaandam
-35
50:53
49:55
119
Michel Rodink
Arnhem
-34
50:57
50:22
120
Bart Kersten
Quadraam
-33
51:02
48:55
121
Rob Kool
Arnhem
-32
51:10
49:24
122
Johan Cornelisse
Arnhem
-31
51:11
50:28
123
Gorden Philips
Leeuwarden
-26
51:13
50:04
124
Kishan Budhu Lall
Interstap
-31
51:16
50:33
125
Mark Slotboom
Winterswijk
-26
51:24
48:39
126
Edgar Berkhout
Colbond bv
-28
51:29
50:16
127
Paul Tjallinks
Nijmegen
-33
51:33
51:20
128
Edwin Schuurman
Velp Gld
-35
51:33
51:18
129
Alfons Giesen
Doetinchem
-33
51:34
51:07
130
Rick Holtman
AV Nijkerk
-31
51:35
50:24
131
Gerbert van Moerkerk
Bemmel
-33
51:41
49:46
132
Rogé Roebroeks
Wyler(Kranenburg) (G
-29
51:48
50:18
133
Robert Bouwman
-31
51:52
49:25
134
Jacq Top
Arnhem
-31
51:53
50:34
135
Jacco van de Velden
Arnhem
-35
51:55
51:04
136
Eddy Janssen
Haalderen
-34
51:56
51:27
137
Xander Smit
Arnhem
-30
51:57
49:48
138
Avdries Tukker
Huizen
-34
52:11
50:41
139
Marc van Kempen
Zetten
-26
52:15
51:06
140
Mark Salari
Bemmel
-27
52:23
51:45
141
Rob Veger
TION
-32
52:23
51:38
142
John Hijmans
Lent
-26
52:25
52:06
143
Jeroen Zwiers
Ballast Nedam Bouw O
-26
52:30
52:02
144
Patrick Nagtegaal
Oosterhout gem Nijme
-28
52:37
51:28
145
Peter Twilt
Arnhem
-33
52:46
51:47
146
Ed Friesen
Varsseveld
-32
53:03
52:44
147
Frank van den Broek
Elspeet
-32
53:10
51:46
148
Edze Visscher
Colbond bv
-27
53:15
51:55
149
Fret Verwije
Renkum
-35
53:21
52:59
150
Hans van der Horst
Valburg
-36
53:39
52:08
151
Jeff Goble
Schaijk
-28
53:46
51:38
152
Machiel de Winkel
Arnhem
-31
53:55
53:45
153
John Haumersen
Apeldoorn
-35
53:57
51:09
154
Jeroen Rams
Menzis
-32
53:59
51:25
155
Clemens Thonen
Nijmegen
-30
54:00
51:45
156
René Wolters
Elst Gld
-34
54:06
52:11
157
Nicolay Campschroer
Oosterbeek
-27
54:06
51:58
158
Vincent Straten
Malden
-29
54:16
53:21
159
Ronald Tukker
Colbond bv
-31
54:20
53:07
160
Arnold Bodenkamp
Arnhem
-31
54:22
51:50
161
Harrie Kuizenga
Zutphen
-31
54:22
52:55
162
Marcel Meijer
Oosterbeek
-32
54:23
53:19
163
Ido Harmens
-33
54:30
53:04
164
Harold van Kraaij
Oosterhout gem Nijme
-26
54:32
52:49
165
Xander Teunissen
Nijmegen
-35
54:38
54:18
166
Karsten Hoogenraad
Siza Dorp Groep
-36
54:38
51:55
167
Vincent Rutte
Nijmegen
-30
54:49
53:54
168
Jaime van Gorp
Almere '81
-33
54:51
53:44
169
Arno Schuring
Running Team Gemeent
-33
54:51
54:05
170
Martin Ouderkerken
Menzis
-27
54:59
52:36
171
Marco van Rijs
AVA '70
-34
55:01
53:38
172
Léon Lucas
Arnhem
-36
55:03
53:21
173
Patrick Zonderop
Leiden Road Runners
-33
55:06
54:15
174
Menno Tomassen
Arnhem
-30
55:10
54:10
175
Arjan Konings
Arnhem
-33
55:13
53:44
176
Erwin van Helvoirt
Arnhem
-30
55:14
54:46
177
Jan-Henk Janssen
Running Team Gemeent
-32
55:15
53:31
178
Martin Ruiter
Nijmegen
-27
55:18
53:34
179
Herbert Martin
Huissen
-34
55:19
53:57
180
John Willemsen
Zevenaar
-36
55:24
53:11
181
Frank Pouels
Bennekom
-33
55:25
53:24
182
Kees van Roozendaal
Running Team Gemeent
-35
55:26
54:39
183
Ronald van Dijk
Arnhem
-35
55:38
53:50
184
Ronald van Heek
Arnhem
-33
55:42
52:55
185
Rene Borgers
Running Team Gemeent
-32
56:09
55:03
186
Frank van Heumen
Elst Gld
-31
56:11
55:00
187
Erik Keereweer
Velp Gld
-34
56:19
55:24
188
Eric van Lankveld
Huissen
-34
56:33
55:40
189
Manfred Voß
Colbond bv
-35
56:38
55:18
190
Oskar van de Bosch
Tandheelkundig Centr
-30
56:43
55:35
191
Johan Verweel
Doorwerth
-32
56:45
55:55
192
Marcel Bossink
Terborg
-33
57:01
56:29
193
Henk Meijer
Duiven
-35
57:31
55:53
194
Robin van Gorkum
Arnhem
-33
57:37
54:50
195
Jeroen van Hunnik
Arnhem
-26
57:46
55:24
196
Arjan van den Bosch
Nederhorst den Berg
-33
57:47
57:05
197
Tuncay Irmak
Nijmegen
-32
57:51
55:59
198
Jan Willem Groenendijk
Putten
-30
57:52
56:22
199
Walter Hendriks
Colbond bv
-31
58:01
56:40
200
Danny Blom
Interstap
-31
58:05
57:08
201
Michel Herms
AV '34
-30
58:11
56:40
202
Ronald Taling
Oosterbeek
-32
58:13
57:28
203
Berry Eimers
Arnhem
-32
58:13
56:11
204
Marcel de Bruijn
TenneT 3
58:16
57:41
205
Alexander te Brake
Arnhem
-28
58:26
55:45
206
Ron Camps
Wageningen
-29
58:26
56:52
207
Auke van Drimmelen
Delft
-31
58:27
56:14
208
Maarten Clardij
Arnhem
-27
58:27
56:16
209
Hugo Van den Berg
Arnhem
-35
58:28
57:35
210
Nick van den Heuvel
Arnhem
-32
58:34
57:26
211
Simon van Wijk
Krommenie
-33
58:38
56:08
212
Stefan van Tend
Zevenaar
-28
58:40
58:03
213
Eric Rieswijk
Groningen
-33
58:49
56:53
214
Eric Kosterman
Arnhem
-30
58:53
57:38
215
Gert Assink
Dieren
-28
59:13
57:19
216
Dennis Schiricke
Arnhem
-27
59:33
59:09
217
Arnold Brinkhuis
Tandheelkundig Centr
-29
59:39
58:37
218
Martin Reins
Zwolle
-30
59:45
58:10
219
Ap van Bottenburg
Bemmel
-34
59:48
59:09
220
Herald Bruin
Bemmel
-32
1:00:06
58:10
221
Geert Ravenshorst
Delfgauw
-34
1:00:12
58:38
222
Wilbert de Haan
Ciko '66
-32
1:00:15
57:42
223
Jan-Willem Huijssoon
Wageningen
-34
1:00:27
58:27
224
Sjack Elings
Huizen
-35
1:00:41
59:07
225
Patrick Hoogenbosch
Arnhem
-34
1:00:49
58:13
226
Wim van Hulzen
Valburg
-32
1:00:49
1:00:04
227
Gewald Maassen
De Liemers
-34
1:01:03
59:09
228
Ronald Scholten
Arnhem
-34
1:01:03
58:30
229
Harold Jansen
Ede Gld
-33
1:01:06
58:47
230
Mark Meerbeek
Doetinchem
-29
1:01:16
1:00:10
231
Pascal Gödden
Arnhem
-29
1:01:16
59:53
232
Edwin Baars
Doetinchem
-33
1:01:18
59:15
233
Rengert Siezen
Arnhem
-27
1:01:29
59:32
234
Peter Aarnink
Van Wijnen Arnhem B.
-34
1:01:29
1:00:18
235
Dave Zuuring
Huissen
-27
1:02:07
59:36
236
Mike Louis
Interstap
-34
1:02:58
1:02:02
237
Gaico Timmen
Lathum
-33
1:03:20
1:00:41
238
Rene de Lange
Elst Gld
-34
1:03:26
1:01:13
239
Jeroen Kroes
Deventer
-33
1:03:52
1:01:23
240
Cyrille Liebau
Roosendaal
-28
1:03:52
1:02:06
241
Marco Vermaas
Pannerden
-32
1:04:02
1:02:21
242
Peter van de Koppel
Oosterbeek
-34
1:04:04
1:02:06
243
Peter Blom
Deventer
-28
1:04:58
1:02:30
244
Jeffrey de Graaf
Elst Gld
-30
1:04:59
1:03:40
245
Karst Mulder
Elst Gld
-31
1:05:13
1:03:18
246
Twan Janssen
TenneT 7
1:05:19
1:04:43
247
Mark Pieta
Arnhem
-31
1:05:44
1:03:50
248
Karel Post
Ballast Nedam Bouw O
-33
1:06:00
1:05:24
249
Oscar van der Poel
Arnhem
-26
1:07:14
1:04:35
250
Erroll Hetharia
Quadraam
-31
1:07:18
1:05:13
251
Nils van Dijk
Eiffel
-26
1:08:32
1:07:10
252
Arthur Wolleswinkel
Barenbrug Holland B.
-28
1:08:50
1:06:36
253
Martijn Quak
Van Wijnen Arnhem B.
-29
1:10:54
1:08:12
254
Pascal Dauphin
Wijchen
-27
1:17:12
1:14:54
M45, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Paul van Rooyen
run2day
-40
36:15
36:14
2
Rob van Kooten
Ede Gld
-41
37:11
37:07
3
Paul Oomen
Nijmegen
-41
37:45
37:42
4
Han Janssen
Gendt
-43
38:42
38:37
5
Wim van Hilst
Siza Dorp Groep
-37
38:59
38:54
6
Henny Blanke
Siza Dorp Groep
-44
39:12
39:10
7
Rob Laport
Ciko '66
-37
39:55
39:49
8
Eddy van Bemmel
Climax
-39
40:03
39:59
9
Rob Wieten
Siza Dorp Groep
-42
40:07
40:03
10
Rinus Groen
Apeldoorn
-44
40:09
40:08
11
Marcel Top
Quadraam
-43
40:45
40:39
12
Peter van Oosten
Nijmegen
-41
40:47
40:44
13
Joost den Otter
De Kempenaer Advocat
-42
40:52
40:36
14
Ap Overkamp
Hanzesport
-44
41:35
41:29
15
Peter van Steen
Bennekom
-37
41:40
41:28
16
Jan Lenferink
De Kempenaer Advocat
-36
42:12
41:56
17
Ed Derksen
Driel
-38
42:59
42:40
18
GE Ooosterbroek
Westervoort
-39
43:29
43:05
19
Henk Leferink
Climax
-42
43:39
43:34
20
Ton Fransen
Cool Region (Stadsre
-45
43:58
43:26
21
Peter Paul Boonekamp
De Kempenaer Advocat
44:44
44:22
22
Hans Rietberg
Ciko '66
-40
45:30
45:09
23
John Pelgröm
Twello
-39
45:58
45:53
24
Adri Elsen
De Kempenaer Advocat
-44
46:02
45:37
25
Reinder Sanders
Politie Gelderland-m
-45
46:13
45:02
26
Roel de Hondt
Ciko '66
-41
46:19
45:33
27
Peter Kok
Nijmegen
-38
46:20
46:00
28
Pepijn Zeevenhooven
Haarlem
-36
46:53
46:44
29
Tonny Jansen
Deventer
-44
47:07
46:39
30
Jos Jager
Barenbrug Holland B.
-37
47:17
47:10
31
Peter Waterkoort
De Kempenaer Advocat
-45
47:28
47:05
32
Peter Kiers
Quadraam
-38
47:35
47:02
33
David Wells
's-Gravenhage
-40
47:47
45:57
34
Rien Bunk
Quadraam
-42
47:47
47:15
35
Martin Sterk
Westervoort
-42
48:13
47:57
36
Henk Tollenaar
Barenbrug Holland B.
-43
48:33
47:45
37
Rob Peters
Colbond bv
-36
48:36
48:24
38
Govert Riksen
Oosterbeek
-39
48:48
48:40
39
Robert Bijmolt
Uden
-37
49:10
48:57
40
Adriaan Fokker
Lathum
-44
49:11
48:25
41
Tom Aalders
Nijmegen
-38
49:19
49:00
42
Bert Kikkert
Hoogeveen
-42
49:20
49:07
43
Paul Breuk
Arnhem
-38
49:28
47:43
44
Eric Baltus
Arnhem
-36
49:32
49:22
45
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
-46
49:35
49:23
46
Marcel Willemsen
Westervoort
-42
49:40
47:47
47
Ben aan den Boom
Nijmegen
-40
49:48
48:29
48
Jaap Mes
Running Team Gemeent
-44
49:48
48:56
49
Sjraar van Rijswijck
Maasbree
-42
49:55
49:04
50
Han van der Kamp
Lindenhout
-44
49:59
49:03
51
Nico Arts
Cool Region (Stadsre
-37
50:04
48:02
52
Jan Willem Wagter
Westervoort
-37
50:09
49:46
53
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
-41
50:09
49:07
54
Ron Postma
Breukelen Ut
-40
50:13
48:21
55
Han van Eerten
Arnhem
-39
50:24
50:06
56
Willi Röth
Kleve (GER)
-39
50:29
48:51
57
Michel Hondong
Ciko '66
-44
50:31
49:00
58
Gerrit Elbertsen
Oosterbeek
-38
50:35
49:03
59
Heniu Dabrowski
Arnhem
-43
50:36
50:04
60
Eric Boers
Ciko '66
-40
50:47
49:35
61
Carlo Kok
Doetinchem
-37
50:48
49:59
62
Frans van Megen
Doesburg
-45
50:49
49:58
63
Johan Kolenbrander
Doetinchem
-41
50:50
49:57
64
Gerard Peters
De Kempenaer Advocat
-45
51:00
50:32
65
Pierre Kersten
Millingen aan de Rij
-36
51:02
49:53
66
Hans Theloosen
Valburg
-42
51:03
50:06
67
Leo Hol
avVN
-45
51:09
50:12
68
Geert van Horck
Running Team Gemeent
-37
51:09
50:23
69
Jorg van Daelen
Oosterhout Gld
-38
51:19
50:42
70
Frans Horstink
Arnhem
-42
51:27
50:57
71
Harold Zoet
Westervoort
-39
51:27
49:04
72
Paul van de Kamp
Siza Dorp Groep
-38
51:28
50:20
73
Dick Hogeweg
Arnhem
-41
51:37
51:09
74
Rombout Swanborn
Oosterbeek
-40
51:39
50:55
75
Marcel Migchels
Berg en Dal
-38
51:40
49:44
76
Michiel van Wijhe
Zevenaar
-44
51:41
51:23
77
Harry Pruijs
Quadraam
-42
51:45
49:56
78
Gillis Geschiere
Schottheide (GER)
-43
51:47
49:36
79
Marius de Boer
Quadraam
-39
51:55
50:07
80
James Holman
Arnhem
-39
51:58
50:03
81
Raymond van Karnebeek
Quadraam
-38
51:59
49:58
82
Tom Beek
Nijmegen
-41
52:01
50:22
83
Dirk Speelman
Vaassen
-42
52:01
51:30
84
Jos van Heusden
Quadraam
-41
52:03
49:56
85
Arthur Verstegen
Running Team Gemeent
-36
52:05
50:30
86
Jan Hoekzema
Elst Gld
-41
52:06
50:24
87
Clemens de Jager
Gaanderen
-37
52:12
52:04
88
Pim Schouten
Huissen
-45
52:12
50:18
89
Bram de Vries
Roermond
-36
52:17
51:36
90
Jan Heikens
De Kempenaer Advocat
-38
52:24
51:59
91
Bert Logtenberg
Arnhem
-40
52:26
51:32
92
Johan Plamont
Nijmegen Atletiek
-41
52:28
52:21
93
Jan De Kleijn
Druten
-41
52:29
51:52
94
Gerard van de Mast
Apeldoorn
-40
52:33
52:28
95
Edwin Nicasie
Velp Gld
-37
52:38
52:07
96
Harry Nienhuis
Menzis
-44
52:41
50:07
97
Ron van Laar
Loo Gld
-37
52:50
51:59
98
Jan van de Wetering
Siza Dorp Groep
-42
52:55
52:02
99
Jan Hekman
Groningen
-40
53:01
51:45
100
Remko Mathijssen
Elst Gld
-37
53:02
51:22
101
Jos Haas
Rijn IJssel
-39
53:06
50:30
102
Franklin Derksen
Atletico '73
-42
53:07
51:38
103
Eduard Coblijn
Arnhem
-45
53:07
52:40
104
Ignas Rijsemus
Huissen
-41
53:15
52:36
105
Willem Martens
Renkum
-37
53:20
52:59
106
Jacques van Dijk
Beuningen Gld
-38
53:23
53:09
107
Ton de Vos
Arnhem
-43
53:23
51:22
108
Thijs Patist
De Meern
-39
53:30
52:10
109
Rob Elst
Arnhem
-37
53:43
51:38
110
Jos Stokkel
Huissen
-40
53:43
52:56
111
Guus van Kleef
Arnhem
-43
53:44
52:42
112
Gerrit Hilhorst
Politie Gelderland-m
-38
53:44
52:30
113
Gijs van den Top
Barneveld
-36
53:46
53:26
114
Hans Volgers
Didam
-42
53:51
51:30
115
Frans Witjes
Zevenaar
-36
54:00
51:57
116
Frank van der Woude
Rotterdam
-42
54:12
53:48
117
Titus Gelsing
Berg en Dal
-45
54:18
52:22
118
Alex Sons
Duiven
-36
54:19
53:48
119
Christ van den Berg
Running Team Gemeent
-43
54:25
53:55
120
Roy Agema
Apeldoorn
-37
54:27
51:42
121
Antoine Wildenberg
Lutten
-44
54:29
53:19
122
Mart van de Leur
Ciko '66
-43
54:31
52:35
123
Maarten van der Wouden
Ciko '66
-41
54:42
53:32
124
René de Jong
Menzis
-38
54:43
52:10
125
Dick Mol
Rijn IJssel
-41
54:52
54:39
126
Rob van der Valk
Colbond bv
-41
54:58
53:40
127
Ger Oosterbaan
Ciko '66
-41
55:13
54:05
128
Jelle Zijlstra
Arnhem
-43
55:27
54:26
129
Aj ten Berge
Doetinchem
-43
55:32
54:50
130
Tom Kampschreur
Arnhem
-44
55:50
54:29
131
Gerrie Overkamp
Westervoort
-39
55:51
54:22
132
Hans Evers
Huissen
-40
55:52
54:54
133
Michiel Dijkman
Bisnez Management B.
-38
55:58
53:51
134
Fred Stout
Arnhem
-39
56:01
54:13
135
Fred van den Heuvel
Westervoort
-40
56:04
54:39
136
Heniu van Prooije
Arnhem
-44
56:07
53:19
137
Mathias Scheffer
Arnhem
-44
56:09
54:53
138
Mark JJ van Haaren
Ciko '66
-42
56:30
54:16
139
Willem Scholten
Ciko '66
-44
56:31
56:14
140
Wim Witjes
Duiven
-37
56:37
55:32
141
Appie Schouten
Barenbrug Holland B.
-39
56:42
54:25
142
Lex Roolvink
Cool Region (Stadsre
-43
56:46
54:45
143
Theo Aaldering
Huissen
-40
56:47
56:11
144
Jos Wolters
Arnhem
-43
56:48
55:24
145
Hans Markhorst
Quadraam
-40
56:54
54:39
146
Marcel Jansen
Westervoort
-36
56:55
55:06
147
Piet Jansen
Tholen
-40
56:57
55:05
148
Peter Keultjes
Lathum
-36
57:01
55:02
149
Richard de Keyzer
Arnhem
-40
57:20
55:12
150
Henk van Zuilekom
Doetinchem
-44
57:23
55:01
151
Bennie Helmink
Wichmond
-39
57:28
55:25
152
Rob Simons
Elst Gld
-44
57:32
56:05
153
Rinus Baak
Politici Gemeente Ar
-46
57:41
56:28
154
Reinder Boomsma
Hoogeveen
-36
58:06
56:59
155
Arnold Janssen
De Liemers
-39
58:08
57:06
156
Aart van Winkoop
Arnhem
-44
58:10
56:49
157
Paul Aaldering
Huissen
-36
58:15
57:36
158
Henk van Elk
Arnhem
-42
58:19
56:51
159
Walter Burghout
Duiven
-41
58:39
56:11
160
Edwin van der Aa
Duiven
-41
58:41
57:08
161
Peter van der Mark
Arnhem
-41
58:43
57:28
162
Nico Wiggers
Politici Gemeente Ar
-45
58:47
57:35
163
Hans Harbers
Apeldoorn
-45
58:51
56:44
164
Henk Habers
Heteren
-36
58:51
56:42
165
Ad Heijnen
Arnhem
-43
58:55
56:32
166
Gerard Heijligers
Nijmegen
-38
59:10
57:00
167
Gilbert Sneep
Arnhem
-40
59:22
58:42
168
Ferry Lekatompessy
Arnhem
-36
59:30
57:09
169
Bob de Rijcke
Doetinchem
-44
59:46
57:59
170
Kees van het Hof
Oosterbeek
-37
59:58
57:34
171
Ab Lam
Barneveld
-36
1:00:00
59:40
172
Wim Gijsbertsen
Running Team Gemeent
-37
1:00:33
59:48
173
Jos Schrauwen
Doetinchem
-38
1:00:41
58:18
174
Ronald Dietz
Arnhem
-38
1:00:46
58:29
175
Gerrit van Dijkhuizen
Wageningen
-45
1:00:50
59:02
176
Joseph Brey
Westervoort
-43
1:00:58
58:54
177
Theo Pijnappel
Menzis
-42
1:01:05
58:33
178
Ronald Jansen
Bennekom
-36
1:01:06
58:47
179
John Rijsdijk
Menzis
-36
1:01:12
58:49
180
Jeroen Trynes
Arnhem
-38
1:01:17
58:39
181
Herman van Haarlem
Politie Gelderland-m
-44
1:02:40
1:01:28
182
Wilfred Goedmakers
Arnhem
-39
1:02:47
1:01:11
183
Wim van Sint Annaland
Arnhem
-45
1:03:05
1:01:38
184
Fred de Witte
Duiven
-39
1:03:17
1:00:50
185
Chris van Horssen
Arnhem
-46
1:03:40
1:03:11
186
Gerrit Rekittke
Arnhem
-36
1:04:25
1:02:12
187
Guido Nuyens
Duiven
-37
1:05:28
1:03:48
188
Hans Veerbeek
Elst Gld
-37
1:05:41
1:04:01
189
Willem Koopman
Driel
-44
1:05:43
1:03:50
190
Lucas Maatita
Arnhem
-41
1:06:05
1:04:58
191
Erik Maier
Arnhem
-38
1:07:49
1:05:05
192
Arnold van Oudvorst
Wijk aan Zee
-46
1:08:37
1:07:57
193
Hans Bodd
Arnhem
-38
1:08:43
1:06:05
194
Peter Otten
Arnhem
-38
1:12:20
1:12:13
195
Richard Scrhijver
Arnhem
-36
1:16:53
1:15:28
M55, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
George van Gorkum
run2day
-49
39:19
39:19
2
Paul van Dijk
De Kempenaer Advocat
-46
43:26
43:10
3
Theo Gerritsen
Elst Gld
-47
43:55
43:49
4
Hans Menting
De Kempenaer Advocat
-47
45:57
45:36
5
Gerard van Miltenburg
Siza Dorp Groep
-46
45:58
45:06
6
Bram Blom
AV Nijkerk
-48
46:34
46:13
7
Wim Hulshof
Hengelo Gld
-46
46:45
45:41
8
Ben groot Hemmink
Ron Clarke
-46
46:46
46:37
9
Frits Peters
Altis
-52
48:03
47:26
10
Roel Ribbink
avVN
-54
48:23
48:14
11
Martijn van Oene
Arnhem
-24
48:30
46:02
12
Paul Wilmink
De Kempenaer Advocat
-46
49:19
48:59
13
Pieter Oostendorp
Astylos
-50
49:20
48:28
14
Jan Baan
Arnhem
-51
49:40
48:52
15
Theo de Wit
Nijmegen
-46
50:17
49:34
16
Ad van der Linden
Arnhem
-53
50:26
49:47
17
Jan Peter Wullink
Arnhem
-24
51:16
48:46
18
Martin van Meurs
Politici Gemeente Ar
-49
51:26
50:14
19
Thijs Scholten
Huissen
-51
51:38
50:45
20
Frans Loriaux
Arnhem
-52
51:55
51:38
21
Julius Monte
Arnhem
-23
52:23
49:51
22
Geert van de Boer
Driel
-51
52:36
51:18
23
Leen de Waal
Cool Region (Stadsre
-48
52:42
51:59
24
Wilbert Houweling
Arnhem
-46
53:04
50:16
25
Rembrand Rietveld
Zetten
-58
53:15
52:36
26
Rudie Gorter
Arnhem
-49
53:21
51:57
27
Jos Nabuurs
Rijn IJssel
-46
53:25
50:50
28
Reinier Weers
Oosterbeek
-60
53:41
52:55
29
Ben Vink
De Steeg
-48
53:47
52:15
30
Ger van Bernebeek
Loopgroep PK
-55
53:50
52:57
31
Maarten Wullink
Arnhem
-21
54:01
51:31
32
Rob van Ginkel
Arnhem
-59
54:19
54:04
33
Peter Gehring
Arnhem
-52
54:24
52:25
34
Martin Raanhuis
Siza Dorp Groep
-48
54:38
51:53
35
Jean Pierre Portier
Huissen
-48
54:45
53:08
36
Wim Frits
Huissen
-52
54:45
53:08
37
Bert Schaart
Arnhem
-47
54:45
53:45
38
Tom Jansen
Arnhem
-49
54:51
54:16
39
Johan Alferdinck
Arnhem
-49
54:56
53:26
40
Johan van Santen
avVN
-47
54:57
54:35
41
Wim Kemperman
Elst Gld
-50
55:13
53:48
42
Engelbert Sonntag
Aalten
-51
55:26
53:07
43
Gert Jan Hoolwerf
Politie Gelderland-m
-46
55:27
54:09
44
Jan Pieter Wepster
Arnhem
-48
55:35
54:29
45
Juan Vrijs
Leiden
-47
55:37
54:47
46
Jacques de Vries
Doorwerth
-53
56:08
54:27
47
Jozef Tomesen
Argo
-47
56:11
55:14
48
Herman Straten
Malden
-53
56:31
55:35
49
Hans van der Brugge
Tandheelkundig Centr
-53
56:33
55:25
50
Gert Harmsen
Climax
-50
56:53
55:49
51
Peter van der Steege
Hanzesport
-46
57:14
54:48
52
Jelle Brouwer
Almelo
-50
57:25
55:19
53
Marc Barends
Oosterbeek
-49
57:25
55:44
54
Hans Garretsen
Winterswijk
-51
57:36
57:15
55
Arno Brouwer
Arnhem
-49
57:43
56:33
56
Carel Gerrits vd Ende
Quadraam
-46
57:49
55:45
57
Henk Fleskes
Loo Gld
-50
59:07
58:25
58
Bern Lauriks
Running Team Gemeent
-47
59:08
57:55
59
Geert Verhoeven
Gendt
-47
59:57
59:24
60
Antoon Schiphorst
Beek gem Montferland
-65
1:00:23
58:16
61
Bert Holkamp
Menzis
-46
1:00:43
58:11
62
Dennis van de Pas
Arnhem
-17
1:01:01
58:15
63
Joop Oordijk
Druten
-49
1:01:13
1:00:28
64
Jimmy Vesters
Elst Gld
-49
1:01:19
59:28
65
Johan Wijnstra
Arnhem
-54
1:01:28
1:00:40
66
Heimen van Andel
Vaassen
-54
1:01:30
59:57
67
Ruud Weers
Flevo Delta
-46
1:01:43
1:00:01
68
Carel Sweens
Nijmegen
-52
1:01:43
1:00:02
69
Jan Vink
Velp Gld
-50
1:01:56
59:39
70
Theo Gerritsen
Ballast Nedam Bouw O
-50
1:02:18
1:00:08
71
Paul van Mierlo
Nijmegen
-54
1:02:20
1:00:38
72
Wim van Dijk
Ballast Nedam Bouw O
-50
1:02:26
1:01:49
73
Cor van der Meij
Ciko '66
-53
1:02:53
1:00:33
74
Gé Velders
Deventer
-60
1:02:59
1:00:39
75
Fred Driesse
Arnhem
-48
1:03:51
1:02:26
76
Cor Tuit
Ciko '66
-51
1:04:06
1:02:38
77
Nico Ressing
LVG
-54
1:04:18
1:03:38
78
Ko Lorist
Groenlo
-64
1:04:18
1:03:39
79
Gerard Arts
Wijchen
-56
1:04:31
1:03:21
80
Roel Gerressen
Duiven
-47
1:04:41
1:03:15
81
Ad van Hoesel
Arnhem
-56
1:05:12
1:03:24
82
No Sijben
Velp Gld
-54
1:05:20
1:04:30
83
Flip van Meeteren
Arnhem
-50
1:06:18
1:05:52
84
Tom Berends
Renkum
-47
1:07:03
1:04:58
85
Rene Holslag
Arnhem
-46
1:07:23
1:06:55
86
Henk Rullmann
Nijmegen
-54
1:07:44
1:06:01
87
Jan Hermsen
Arnhem
-47
1:07:49
1:05:12
88
Jan van de Pol
Tilburg
-61
1:08:29
1:05:43
89
Tom Beumer
Lemele
-53
1:09:30
1:08:49
VSEN, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Josien Aarntzen
Seven Hills Running
-13
40:06
40:01
2
Alies de Wit
Arnhem
-21
43:07
42:39
3
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
-15
43:14
43:09
4
Marly Kroef
Tandheelkundig Centr
-22
46:37
46:23
5
Irma van Rijswijck
Arnhem
-12
46:47
46:20
6
Suzanne van Staveren
Nijmegen Atletiek
-10
46:53
46:48
7
Kim Wellenberg
Siza Dorp Groep
-22
47:46
47:41
8
Ellen Berg
Utrecht
-14
48:00
47:45
9
Monique Nijkamp
Oosterhout gem Nijme
-18
48:27
47:48
10
Sanne van Steenbergen
Bennekom
-11
48:46
48:17
11
Alie van der Schaaf
Ciko '66
-23
48:47
48:13
12
Alice van Steenbergen
Bennekom
-14
48:47
48:17
13
Pleuni Basten
Arnhem
-18
49:14
48:51
14
Dorthe Schunselaar
Arnhem
-20
49:21
48:38
15
Roos Pellen
Elst Gld
-24
49:53
48:59
16
Marjolein Mulder
Running Team Gemeent
-23
50:47
50:01
17
Imke Nabben
Nijmegen
-25
50:51
49:57
18
Laura Faut
NSAV 't Haasje
-16
51:18
49:17
19
Danielle van Oijen
Wageningen
-21
51:22
49:47
20
Tiuu Heuvel
Arnhem
-24
51:42
49:32
21
Heike Hollink
Arnhem
-25
51:52
49:20
22
Lorraine Valembois
Arnhem
-12
52:10
51:44
23
Stefanie Etzel
Arnhem
-25
52:18
51:59
24
Pleuni Corton
Oosterbeek
-24
52:23
52:02
25
Vera van Staveren
Nijmegen Atletiek
-8
52:28
52:22
26
Thu Hien Nguyen
Tandheelkundig Centr
-25
52:30
51:30
27
Jelly van der Brugge
Tandheelkundig Centr
-25
52:34
51:32
28
Gaby Korfage
Beek Ubbergen
-25
52:38
50:26
29
Judy Lijdsman
Arnhem
-19
52:43
50:33
30
Marlies Mulder
Amsterdam
-19
52:53
52:46
31
Annet de Grunt
De Kempenaer Advocat
52:55
52:29
32
Sarah Driesprong
Amsterdam
-20
53:00
52:16
33
Esther Hilebrand
Apeldoorn
-26
53:17
52:52
34
Marjon Jansen
Arnhem
-24
53:19
53:08
35
Maaike Janssen
De Kempenaer Advocat
-13
53:23
52:57
36
Anika Klunder
Utrecht
-19
53:32
51:39
37
Ilse Wicherts
Zwolle
-21
53:38
52:10
38
Noor Groenen
Arnhem
-5
53:40
52:05
39
Monique van Drie
Arnhem
-18
54:03
51:42
40
Wieke van der Leij
Eiffel
-16
54:07
54:00
41
Eva van Loon
Oosterbeek
-24
54:26
54:18
42
Ilona Annema
Arnhem
-16
54:33
52:16
43
Suzan
Politie Gelderland-m
-23
54:40
53:30
44
Annerieke Schumaker
Arnhem
-25
54:41
52:45
45
Channa E Schmeink
Arnhem
-17
54:56
52:34
46
Stefanie Boland
Bochalt (GER)
-14
54:59
52:58
47
Aniek van den Munckhof
Arnhem
-15
55:02
52:21
48
Heleen Fritschy
Nijmegen Atletiek
-7
55:03
54:49
49
Sabina Svensek
Didam
-23
55:12
54:31
50
Femke van der Winkel
Arnhem
-22
55:14
53:56
51
Kiki Schmeink
Arnhem
-16
55:22
53:01
52
Mariska Engels
Arnhem
-19
55:23
54:05
53
Sandra de Boer
Tennet 2
55:27
54:52
54
Denise Swanborn
Oosterbeek
-8
55:28
54:43
55
Suze Siebes
Colbond bv
-23
55:29
54:09
56
Laura Lutters
Arnhem
-15
55:33
55:10
57
Teske Schoffelen
Nijmegen
-15
55:41
55:06
58
Rafke Schoffelen
Nijmegen
-17
55:41
55:06
59
Corine Fleskes
Duiven
-19
55:44
55:03
60
Maaike de Glee
Arnhem
-16
55:54
53:34
61
Eva Corton
Arnhem
-18
55:54
55:32
62
Sander Mol
Arnhem
-22
55:55
54:49
63
Ieneke Voets
Elst Gld
-17
55:59
53:54
64
Marieke Legtenberg
Van Wijnen Arnhem B.
-22
56:01
55:06
65
Fannie van der Sluis
Siza Dorp Groep
-22
56:11
53:28
66
Iris Hakbijl
Arnhem
-19
56:14
55:04
67
Marieke de Boer
Arnhem
-23
56:16
54:47
68
Lieke Hermans
Siza Dorp Groep
-23
56:18
54:32
69
Tanneke Groenendijk
Arnhem
-18
56:39
55:09
70
Judith Albers
Aalten
-17
56:41
54:20
71
Lee-Ann Coutinho
Arnhem
-23
56:47
54:24
72
Sanne Wemekamp
Siza Dorp Groep
-18
56:47
55:01
73
Grietsje Schokker
Ciko '66
-21
56:50
56:18
74
José van Gijzen
Arnhem
-22
56:52
54:54
75
Renate Schoester
Nijmegen
-18
56:52
56:17
76
Hannah Hübner
Colbond bv
-22
56:57
55:37
77
Sanne Heymann
Nijmegen
-16
57:07
55:55
78
Simone Eurlings
Arnhem
-20
57:19
54:32
79
Nienke Harbers
Doetinchem
-15
57:26
56:21
80
Femke Pijnenburg
Utrecht
-19
57:32
57:21
81
Neeltje Rosmalen
Siza Dorp Groep
-20
57:40
54:56
82
Laura Verdooren
Arnhem
-17
57:41
55:19
83
Ellen Wieleman
Arnhem
-25
57:46
55:57
84
Irene Iniguez
Arnhem
-20
57:51
56:18
85
Lobke de Waal
Siza Dorp Groep
-18
57:53
57:10
86
Nicky Nillesen
Arnhem
-25
58:03
56:52
87
Leonie Noordam
Ede Gld
-24
58:05
56:50
88
Annabelle Kubler
Arnhem
-21
58:22
55:57
89
Annelies Boonman
Nijmegen
-22
58:26
56:45
90
Laiying Wang
Rotterdam
-15
58:36
57:46
91
Lies Wijnveld
Velp Gld
-25
58:37
57:40
92
Jet Jansen
Ciko '66
-18
58:38
57:14
93
Alied v Roekel-Kamerli
Arnhem
-24
58:39
57:25
94
Anke Zegers
Arnhem
-19
58:48
57:22
95
Monique van 't Erve
Hanzesport
-23
58:57
56:22
96
Arlene Schoondorp
Arnhem
-21
58:57
58:00
97
Nienke Ziengs
Ellecom
-22
59:03
57:30
98
Mandy van Dasler
Arnhem
-13
59:04
58:14
99
Anouk Kerkhof
Arnhem
-23
59:13
56:47
100
Niloe Jafari
Arnhem
-12
59:20
58:57
101
Karin Molenaar
KAV Holland
-16
59:26
57:58
102
Willemijn Eindhoven
Arnhem
-16
59:26
57:58
103
Sophie Bijloos
Eiffel
-18
59:43
58:28
104
Larissa Oostenrijk
Arnhem
-20
59:44
58:18
105
Marga Bouts
Nijmegen
-25
59:48
59:01
106
Natascha Biervliet
Arnhem
-20
1:00:03
57:58
107
Martine Berkelder
Arnhem
-17
1:00:09
57:50
108
Wendy Wieleman
Arnhem
-18
1:00:10
57:51
109
Tineke Burgers
Colbond bv
-17
1:00:21
59:04
110
Dian Agustini
Arnhem
-24
1:00:26
59:28
111
Magdalena Veenhof
Politie Gelderland-m
-14
1:00:28
59:18
112
Corine Kroft
Alphen aan den Rijn
-17
1:00:42
58:19
113
Nelleke Koster
Eindhoven
-17
1:00:43
58:25
114
Ilona de Witte
Duiven
-12
1:00:44
58:18
115
Femke Volgers
Ciko '66
-19
1:00:46
58:26
116
Judith Reindersma
Arnhem
-18
1:01:00
58:25
117
Lisa Catz
Duiven
-11
1:01:05
58:40
118
Loes Broods
Siza Dorp Groep
-19
1:01:07
1:00:08
119
Caroline van den Brand
Arnhem
-24
1:01:09
59:26
120
Elsbeth Verdonk
Ciko '66
-19
1:01:12
59:33
121
Eva Verhoeven
Cool Region (Stadsre
-18
1:01:15
59:16
122
Lonneke de Waal
Arnhem
-21
1:01:19
58:48
123
Hanneke Simmelink
PEC 1910
-19
1:01:22
59:44
124
Annelies van Wijngaard
Arnhem
-17
1:01:23
1:00:02
125
Fleur Jakobs
Arnhem
-18
1:01:28
59:07
126
Rosemarijn van Andel
Ciko '66
-18
1:01:30
59:56
127
Bettine van Droffelaar
Arnhem
-16
1:01:34
59:32
128
Nora Tijman
Arnhem
-19
1:01:35
1:00:46
129
Sarah Broekhoven
Amsterdam
-15
1:01:41
1:00:54
130
Annet Bolt
Arnhem
-21
1:01:42
1:00:34
131
Vera Eisink
Arnhem
-18
1:01:45
1:00:12
132
Kirsten Oisterhaus
Quadraam
-25
1:01:48
59:04
133
Irene Degen
Nijmegen
-18
1:02:07
1:00:40
134
Marloes Meynen
Cool Region (Stadsre
-17
1:02:20
1:00:21
135
Karin Toonen
Wijchen
-20
1:02:20
59:52
136
Kiki Janssen
Arnhem
-22
1:02:28
1:00:16
137
Nienke Jansen
Arnhem
-20
1:02:37
1:01:38
138
Henriette Algra-Schepe
Leusden
-24
1:02:38
1:00:58
139
Saskia Hoks
Amsterdam
-19
1:02:40
1:01:59
140
Annouchka Veerman
Arnhem
-27
1:02:50
1:00:14
141
Elke Marijnusse
Velp Gld
-23
1:03:15
1:01:31
142
Silvie Poelmann
Nijmegen
-25
1:03:26
1:02:11
143
Neila Chahed
Elst Gld
-18
1:03:31
1:01:47
144
Arline Meijer
Apeldoorn
-26
1:03:37
1:02:20
145
Lonneke Schaars
Arnhem
-17
1:03:40
1:01:27
146
Katja Nass
Arnhem
-19
1:03:40
1:01:21
147
Marleen Karstens
Zoeterwoude
-21
1:03:42
1:03:07
148
Hanneke Bisperink
Arnhem
-15
1:03:46
1:02:46
149
Jamie Gunsing
Heesch
-15
1:03:47
1:01:34
150
Roos Jansen
Ciko '66
-13
1:03:49
1:02:25
151
Samiera Sultan
Arnhem
-15
1:03:52
1:03:02
152
Christel Pennings
Elst Gld
-19
1:03:52
1:01:12
153
Anita Elzinga
Zwolle
-24
1:04:13
1:03:24
154
Remske Noordzij
Arnhem
-15
1:04:17
1:02:13
155
Saskia van Wijk
Arnhem
-24
1:04:18
1:01:55
156
Marlies Jansen
Arnhem
-20
1:04:22
1:03:03
157
Anna Koster
Quadraam
-20
1:04:26
1:02:08
158
Esther Meijerman
Eiffel
-22
1:04:45
1:04:36
159
Sonja Hartjes
Arnhem
-21
1:04:45
1:02:34
160
Karlijn Edink
Nijmegen
-14
1:04:46
1:02:55
161
Renske Janssen
Groesbeek
-13
1:04:46
1:02:55
162
Moniek van den Elzen
Mill
-23
1:04:55
1:03:11
163
Marike Kupers
Huissen
-25
1:05:04
1:02:48
164
Hanneke Peelen
Van Wijnen Arnhem B.
-22
1:05:04
1:04:09
165
Marja van de Boer
Tilburg
-16
1:05:53
1:03:40
166
Samantha Wulterkens
Arnhem
-22
1:05:59
1:04:13
167
Marit Peters
Arnhem
-17
1:06:01
1:03:36
168
Reina Bijsterveld
Groningen
-17
1:06:14
1:03:57
169
Nienke Visser
Eindhoven
-15
1:06:22
1:04:39
170
Marianne Reedijk
Ochten
-25
1:06:23
1:04:40
171
Carolien Derickx
Arnhem
-17
1:06:25
1:04:39
172
Ellis Lesterade
Politie Gelderland-m
-19
1:07:02
1:05:45
173
Sanne Elsman
Quadraam
-19
1:07:23
1:04:38
174
Angela Rietdijk
Deventer
-18
1:07:33
1:05:36
175
Daphne Goossens
Borculo
-20
1:07:38
1:07:23
176
Simone Raben
Arnhem
-22
1:07:45
1:05:18
177
Jorieke Verheul
Arnhem
-16
1:07:51
1:05:48
178
Tessa Zwanenburg
Arnhem
-17
1:07:51
1:05:28
179
Irma Vermeulen
Arnhem
-17
1:08:12
1:05:42
180
Melanie Boelhouwer
Eiffel
-26
1:08:26
1:07:03
181
Marlies Lam
Arnhem
-20
1:08:48
1:07:47
182
Petra Gerritsen
TenneT
1:08:49
1:08:16
183
Mathilde Mastebroek
Nijmegen
-23
1:09:08
1:08:07
184
Anke van de Locht
Nijmegen
-17
1:09:31
1:07:28
185
Loes van der Meulen
Arnhem
-21
1:10:17
1:07:48
186
Jayme Blans
Arnhem
-21
1:12:43
1:10:03
187
Marjolijn van der Scho
Arnhem
-19
1:14:42
1:12:33
188
Startnummer I5
Arnhem
-12
1:15:17
1:12:37
189
Leanne Schrijver
Arnhem
-10
1:16:53
1:15:28
V35, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Kirsten Timmers
Quadraam
-27
44:47
44:32
2
Nancy Achterkamp
Westervoort
-30
45:38
45:29
3
Christien van Trigt
Quadraam
-29
47:25
47:06
4
Ursula Driessen
Ciko '66
-31
47:38
47:21
5
Berna van Eerten-Brand
Ciko '66
-35
48:02
47:54
6
Marlies Heetebrij
Running Team Gemeent
-30
48:11
47:53
7
Anita Mostert
Arnhem
-33
48:23
47:18
8
Niki van Dreumel
Arnhem
-27
49:19
48:55
9
Lucienne Vrijhoef
Wageningen
-35
49:23
49:11
10
Sabine van Heertum
Lindenhout
-35
50:10
49:14
11
Anke van 't Klooster
Interstap
-30
50:11
49:17
12
Marijke de Bruin
Nunspeet
-30
50:35
49:03
13
Reina van den Bosch
Nederhorst den Berg
-31
50:41
50:01
14
Ellen Messing
Elst Gld
-31
51:06
50:11
15
Bea van Daelen
Oosterhout Gld
-36
51:17
50:40
16
Suze Beerten
Interstap
-33
51:20
50:22
17
Marian Thunnissen
Oosterbeek
-29
51:21
50:47
18
Katinka Vons
Running Team Gemeent
-34
51:29
50:55
19
Heidi Steggerda
Oosterbeek
-34
52:01
49:52
20
Odette Zonnenberg
Barenbrug Holland B.
-27
52:04
49:50
21
Mieke Akkermans
Lent
-35
52:13
51:42
22
Corien van Andel
GAC Hilversum
-32
52:49
52:23
23
Lonneke Kranendonk
Arnhem
-32
52:54
51:56
24
Nicole Sander
Zetten
-28
53:15
52:37
25
Carla Horstink
Hengelo Gld
-36
53:16
52:02
26
Kirsten Verpaalen
Nijmegen
-26
53:35
52:07
27
Caroline Swanink
Velp Gld
-35
53:41
52:04
28
Nicole Lamers
Nijmegen
-29
53:55
53:17
29
Jolanda Golembiewski
De Liemers
-35
54:46
53:45
30
Noor Markus
Arnhem
-28
54:54
53:54
31
Liesbeth Koster-Willem
Huissen
-27
55:19
53:57
32
Gerke Dooijeweerd
Arnhem
-29
55:45
53:18
33
Ingeborg Keereweer
Velp Gld
-32
56:19
55:24
34
Solomon Berbicks
Amsterdam
-36
56:23
54:17
35
Sarah Reijenga
Warnsveld
-27
56:41
54:07
36
Henriette Bussink
Zelhem
-34
56:43
55:38
37
Dorothee Coßmann
Pulheim (GER)
-33
56:46
55:07
38
Emma Wells
's-Gravenhage
-34
56:46
54:56
39
Terry Brouwer
Lindenhout
-30
56:48
55:10
40
Els Schrijber
Arnhem
-30
56:50
55:16
41
Hubert Jansen
Tandheelkundig Centr
-29
56:51
55:44
42
Bianca van Berkel-Vink
Arnhem
-29
56:52
54:53
43
Eugénie Hagenbeek
Halle
-35
56:54
54:12
44
Patricia Kemper
De Liemers
-28
56:55
54:31
45
Judith Tijhof-Looman
Lindenhout
-27
57:09
55:32
46
Carmen van Dam
Deventer
-26
57:14
55:34
47
Juliette Vaal
Siza Dorp Groep
-32
57:18
54:45
48
Jolanda Marring
Apeldoorn
-32
57:18
56:54
49
Corlina Speijers
Driel
-28
57:20
54:40
50
Dorethea Bil
Rozendaal
-34
57:24
56:13
51
Annemarieke Maltha
Colbond bv
-34
57:32
56:16
52
Marieke Delen
Arnhem
-29
57:49
55:12
53
Patricia de Keijzer
Nijmegen
-27
57:54
56:02
54
Hilda Hartholt
De Liemers
-35
57:56
55:22
55
Diana Engelen
Westervoort
-35
58:05
57:15
56
Vera Willemsen
Running Team Gemeent
-32
58:19
56:55
57
Barbara Sol
Arnhem
-27
58:20
55:51
58
Cindy Bakarbessy
Running Team Gemeent
-35
58:25
56:48
59
Kalinka Verbaan
Arnhem
-27
58:25
55:44
60
Barbara Heezen
Nijmegen
-27
58:26
56:12
61
Marieke Graven
Arnhem
-30
58:27
56:04
62
Annette van der Meer
Elst Gld
-31
58:30
56:36
63
Liduine de Jong
Ciko '66
-34
58:38
56:09
64
Jennifer Demeijer
Menzis
-27
58:41
56:08
65
Ingeborg Pluim
Nijmegen
-28
58:53
58:05
66
Joke Konink
Lindenhout
-30
59:09
57:32
67
Cella Addink
Zaandam
-35
59:16
58:19
68
Manja Jansen
Tandheelkundig Centr
-28
59:17
58:14
69
Monique Croes
Pheidippides
-29
59:18
58:52
70
Angelique Burgzorg-Sij
Driel
-30
59:23
57:10
71
Silvia Barendse
Herveld
-27
59:33
59:08
72
Susan Hartsuiker
Amersfoort
-29
59:40
58:22
73
Hester de Feiter
Running Team Gemeent
-30
59:47
58:10
74
Yvette Kinwel
Arnhem
-30
59:55
58:25
75
Maaike Kapoen
Huissen
-27
1:00:02
57:33
76
Sheila Torrance
Arnhem
-31
1:00:03
57:34
77
Heleen Mandemaker
Apeldoorn
-34
1:00:03
58:07
78
Eva Alink
Oosterbeek
-33
1:00:14
58:24
79
Mathilda Meek
Ballast Nedam Bouw O
-30
1:00:31
59:55
80
Venessa Rijsdijk
Bisnez Management B.
-26
1:00:38
58:28
81
Olga Schouten
Bisnez Management B.
-29
1:00:40
58:30
82
Dianne Polman-Opgenoor
TenneT 11
1:00:50
1:00:17
83
Dian Te Witt
Duiven
-36
1:01:03
1:00:14
84
Tjinta Jacobs
Siza Dorp Groep
-30
1:01:06
1:00:09
85
Marijke Wiegers
Arnhem
-32
1:01:10
1:00:15
86
Miriam Kobussen
Huissen
-34
1:01:14
58:50
87
Christel Mechelen
Politie Gelderland-m
-31
1:01:17
1:00:03
88
Ank Greijmans
Lent
-31
1:01:24
59:08
89
Annemarie de Jong
Oosterhout gem Nijme
-30
1:01:28
59:12
90
Petra Herrel
Arnhem
-34
1:01:33
1:00:10
91
Marielle Bodd-Moolhuyz
Arnhem
-35
1:01:37
59:00
92
Winnyfred Tersteeg
Sinderen
-34
1:01:45
59:41
93
Lilian Teeuw
Arnhem
-27
1:01:52
1:00:00
94
Nicole Delaroy
Arnhem
-29
1:02:03
59:23
95
Wilma Verhofstad
's-Hertogenbosch
-33
1:02:05
1:00:56
96
Loes Kulk
Roosendaal
-31
1:02:06
1:00:21
97
Gisella van Helteren
Groesbeek
-26
1:02:20
59:52
98
Anja Schot
Ciko '66
-36
1:02:23
59:52
99
Marleen Beenen
Duiven
-29
1:02:23
1:00:47
100
Anneke Triemstra
Sint Annaparochie
-35
1:02:25
1:00:19
101
Helmie Vos
Nijmegen
-35
1:02:32
1:00:49
102
Jaqueline Goldenbeld
Running Team Gemeent
-33
1:02:44
1:00:33
103
Sonja Uitterdijk
Arnhem
-30
1:03:12
1:01:28
104
Susanne Willemsen
Oss
-28
1:03:29
1:01:54
105
Maaike Arts
Wijchen
-27
1:03:53
1:02:40
106
Bianca Visschers
Gent (BEL)
-27
1:03:56
1:01:16
107
Lenna Aden
Arnhem
-28
1:04:02
1:03:11
108
Khrista Algra-Brouwer
Nijmegen
-28
1:04:08
1:02:28
109
Olga Kropman
Arnhem
-33
1:04:13
1:01:58
110
Liesbeth Leuvelink
Arnhem
-34
1:04:19
1:01:40
111
Joanne Schoneveld
Elst Gld
-28
1:04:23
1:02:10
112
Ester Evers
Duiven
-33
1:04:28
1:03:57
113
Gea Vredenbregt
Arnhem
-35
1:04:32
1:03:48
114
Monique Derksen
Oosterhout gem Nijme
-30
1:04:45
1:03:25
115
Jolanda van 't Land
De Liemers
-35
1:04:55
1:03:53
116
Lia Patist
De Meern
-31
1:04:56
1:03:36
117
Alice Heintzbergen
Lindenhout
-31
1:05:01
1:03:23
118
Alda Versteeg
Siza Dorp Groep
-28
1:05:05
1:02:32
119
Judith Huting
Bemmel
-27
1:05:44
1:04:13
120
Erna Vinke
Lindenhout
-34
1:05:54
1:04:17
121
Sandra van den Berg
Velp Gld
-33
1:06:20
1:05:13
122
Jolanda Flodderus
Lent
-29
1:06:34
1:04:48
123
Saskia Rooijakkers
Lent
-29
1:06:34
1:04:49
124
Marloes Janssen
Arnhem
-30
1:07:03
1:05:11
125
Dorenda Vinke
Arnhem
-33
1:07:06
1:05:23
126
Nathalie Giannakopoulo
Arnhem
-30
1:07:26
1:04:51
127
Marieke Muskee
Eiffel
-28
1:07:39
1:06:22
128
Petra Koolen
Bemmel
-27
1:08:07
1:06:36
129
Nienke Pool
Arnhem
-32
1:08:12
1:05:33
130
Judith Lorist
Wijk aan Zee
-30
1:08:37
1:07:57
131
Janneke Hoogstraaten
Arnhem
-37
1:08:40
1:06:16
132
Priscilla Korver
Elst Gld
-30
1:08:58
1:07:38
133
Linda van der Meer
Velp Gld
-27
1:09:01
1:06:25
134
Liane Bannink
Geesteren Gld
-30
1:09:05
1:06:54
135
Jolande Hartskeerl
Nijmegen
-32
1:09:12
1:08:10
136
Patricia Zollinger
Pheidippides
-28
1:09:16
1:07:02
137
Margriet Glazenborg
Arnhem
-28
1:09:20
1:07:44
138
Audrey Davies
Arnhem
-28
1:09:26
1:07:40
139
Edith Kamphuis
Heteren
-33
1:09:37
1:07:30
140
Cindy Bouwmeester
Borculo
-27
1:09:57
1:07:46
141
Natasja Piek
Van Wijnen Arnhem B.
-26
1:10:02
1:08:51
142
Hellen IJsselstijn
Lathum
-32
1:10:16
1:08:17
143
Desiree vd Boom
Siza Dorp Groep
-31
1:10:34
1:07:50
144
Corien van der Poll
Ciko '66
-31
1:10:52
1:08:16
145
Ellen Quak - Van Dam
Van Wijnen Arnhem B.
-28
1:10:55
1:08:13
146
Karin Jansen
Ballast Nedam Bouw O
-30
1:10:57
1:10:20
147
Esther Kats
Nijmegen
-32
1:11:00
1:08:43
148
AsilaTastekin
Siza Dorp Groep
-29
1:11:02
1:08:16
149
Ingrid Westerbroek
Apeldoorn
-35
1:11:17
1:09:21
150
Petrousjka Marres
Running Team Gemeent
-31
1:11:40
1:09:28
151
Tini Janssen
Barenbrug Holland B.
-32
1:11:45
1:09:31
152
Alethia Archer
Arnhem
-29
1:12:35
1:10:09
153
Yvette Bruijns
Roosendaal
-28
1:12:51
1:11:05
154
Merlijne Boeracker
Nijmegen
-28
1:16:58
1:14:55
155
Esther Dauphin
Wijchen
-29
1:17:11
1:14:54
V45, 10 K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Gitta Jabroer
Taxandria
-40
45:38
45:27
2
Herma Inklaar
Ciko '66
-39
47:09
46:51
3
Ans van Veenendaa;
Loopgroep Aart Stigt
-47
47:11
46:23
4
Ank van de Wiel
De Kempenaer Advocat
-36
48:17
47:55
5
Korrie Hoekstra
Arnhem
-44
49:21
48:58
6
Aukje Otten
Velp Gld
-42
49:43
49:36
7
Petra Diederiks
Siza Dorp Groep
-39
51:37
48:54
8
Alie Ribbink
avVN
-47
52:21
52:10
9
Ans Moorman
Zevenaar
-39
52:23
51:38
10
L Roetert-Lageman
Arnhem
-41
53:04
51:57
11
Karin Berkhout
De Kempenaer Advocat
-41
53:19
52:53
12
Hetty Kronemeijer
Arnhem
-37
53:26
52:11
13
Agnes Spikker
Ciko '66
-44
54:03
53:38
14
Patricia de Vries
Climax
-43
54:13
53:17
15
Angelica Burgers
Startbaan
-37
54:28
53:35
16
Henriëte Waterkoort
De Kempenaer Advocat
-44
54:34
54:08
17
Corrie Oostendorp
Astylos
-52
54:55
53:09
18
Erna Peperkamp
Herveld
-38
55:19
54:39
19
Elly Neijland
Deventer
-46
55:36
53:18
20
Miranda IJzerman
Oosterbeek
-41
55:53
54:17
21
Carla Uijterlinde
Breukelen Ut
-39
56:18
54:25
22
Betty van den Berg
Lathum
-43
56:45
55:14
23
Marga van der Voort
Westervoort
-39
57:07
56:18
24
Marijke Willemsen
Slijk Ewijk
-36
57:21
56:41
25
Tanja van Veenendaal
Elst Gld
-38
57:32
56:05
26
Martha Voncken
Elst Gld
-41
57:46
57:35
27
Annie Hagen
Deventer
-43
58:17
55:59
28
Anja Damen
Running Team Gemeent
-38
58:18
56:54
29
Wilna Hooijer
Interstap
-37
58:26
57:27
30
Annelies Stokkel-Roelo
Huissen
-41
58:41
57:54
31
Mia Willemsen
Oosterhout gem Nijme
-36
58:52
57:17
32
Rita Brinks
Argo
-39
58:52
57:07
33
Maria van Gils
Westervoort
-49
59:05
56:49
34
Lia Polman
Loo Gld
-39
59:05
58:21
35
Corien Aarntzen
Bemmel
-37
59:07
56:33
36
Therese Beekhuis-Fleur
Arnhem
-52
59:07
56:32
37
Dina Heijligers
Nijmegen
-40
59:10
57:00
38
Marja Janssen
Huissen
-45
59:11
57:17
39
Raba Sonneveldt
Ellecom
-47
59:29
58:04
40
Mary Pel
Arnhem
-38
59:30
58:02
41
Joke Samallo
Arnhem
-38
59:35
57:14
42
Carolien Reilink
Oosterbeek
-38
59:51
58:02
43
Anita van der Sleen
Hollandscheveld
-41
1:00:01
58:56
44
Meriam Löwik
Arnhem
-36
1:00:10
58:40
45
Ineke Wouters
Arnhem
-50
1:00:18
1:00:07
46
Elly
Elst Gld
-46
1:01:15
59:24
47
Rachel van Beusekom
Lathum
-45
1:01:44
1:00:54
48
Jolanda Grauwelman
Tiel
-37
1:02:05
1:00:59
49
Andrea van den Berg
Bisnez Management B.
-43
1:02:27
1:00:17
50
Ans Achterkamp
Daventria
-42
1:02:59
1:00:40
51
Elsbeth van Genuchten
Huissen
-39
1:03:06
1:00:51
52
Hanneke Nagel
Arnhem
-42
1:03:14
1:01:39
53
Merijn Wilde
Running Team Gemeent
-43
1:03:15
1:01:33
54
Annette Heijblom-Burge
Athlos
-53
1:03:42
1:02:42
55
Ria Nijenhuis
Velp Gld
-42
1:03:50
1:01:18
56
Petra van Horik
Barenbrug Holland B.
-37
1:04:19
1:02:04
57
Marianne Post-Pesch
Menzis
-40
1:04:36
1:02:03
58
Liesbeth Spaan
Velp Gld
-39
1:04:41
1:03:52
59
Marian Wensink
Arnhem
-49
1:04:46
1:02:31
60
Petra Pijnappel
Menzis
-38
1:04:57
1:02:24
61
Sylvia Molenberg
Hoogeveen
-40
1:04:59
1:03:53
62
Marian ten Westenend-K
TenneT 16
1:05:28
1:04:56
63
Ellen Veerbeek
Elst Gld
-37
1:05:41
1:04:01
64
Ilta van der Mast
Arnhem
-37
1:06:40
1:04:52
65
Brigit Adolfsen
Arnhem
-40
1:06:43
1:04:04
66
Annelies Garttener
Arnhem
-38
1:07:26
1:04:51
67
Caroline Bruin
Ciko '66
-43
1:08:08
1:05:31
68
Karin Verberkt
Cuijk
-39
1:08:16
1:06:01
69
Jacqueline Sardjoe
Arnhem
-38
1:08:19
1:05:45
70
Anja Verhoeven
Arnhem
-39
1:08:48
1:07:46
71
Petra de Smit
Rijn IJssel
-42
1:09:01
1:06:25
72
Lucy van der Peet
Heteren
-36
1:09:43
1:07:36
73
Rianne Koskamp
Doetinchem
-37
1:10:08
1:07:45
74
Rinie Dijkstra
Ballast Nedam Bouw O
-37
1:12:48
1:12:03
75
Marie-louise Hoogveld
Siza Dorp Groep
-45
1:13:54
1:11:08
M15, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tommy Staal
Delta Sport
-6
16:22
16:22
2
Melvin Seevinck
De Liemers
-6
17:26
17:25
3
Jurriaan Scholten
Loopgroep PK
-6
17:43
17:43
4
Yassine Loulcili
Zeist
-4
18:42
18:42
5
David van Bergen
Argo
-6
19:16
19:13
6
Bart Maas
Ciko '66
-3
19:31
19:30
7
Marc Op den Kamp
Arnhem
-4
20:19
20:09
8
Daniël van Deutekom
Arnhem
-5
20:39
20:37
9
Yoran van Meeuwen
Ciko '66
-4
21:30
21:29
10
Mitchell overklift Vau
Oss
-6
21:49
21:43
11
Pepijn van der Aa
Arnhem
-6
21:51
21:47
12
Marco Bisseling
Elst Gld
-7
21:55
21:40
13
Rob Maas
Ciko '66
-1
22:03
22:01
14
Jacob van de Beeten
Aerdt
-7
22:07
21:37
15
Dion Honings
Cuijk
-4
22:15
21:48
16
Jorn Heinst
De Liemers
-4
23:30
22:56
17
Quincy overklift vaupe
Oss
-3
23:42
23:35
18
Rens Beijleveld
Rheden
-6
23:55
22:44
19
Bjorn Reurings
Argo
-6
24:11
24:07
20
Yord Yedema
Arnhem
-6
24:12
22:54
21
Mannes Dreef
Arnhem
-6
24:18
23:47
22
Niek van der Sluis
Arnhem
-5
24:33
23:17
23
Sander Veger
TION
-2
24:44
24:40
24
Jesse Jeunink
Gelre
-3
24:45
24:25
25
Alex Schoones
Van Wijnen Arnhem B.
-6
24:54
23:58
26
Mees Krabbben
Arnhem
-3
25:02
24:57
27
Jaap Wildeman
Arnhem
-3
25:17
24:08
28
Joost van Gelder
Ede Gld
-4
25:40
25:31
29
Frank Gerritsen
AV '34
-2
25:47
24:11
30
Jeroen Heveling
Arnhem
-7
27:09
25:53
31
Nick Schreurs
AV '34
-2
27:35
26:25
32
Pim Maas
Arnhem
-99
27:35
27:32
33
Jelle de Boer
Arnhem
-99
27:54
27:19
34
Mike de Reuver
Arnhem
-3
28:05
27:00
35
Tim de Reuver
Arnhem
-5
29:21
28:16
36
Sander IJdo
Heteren
-2
29:29
29:19
37
Ruben Scheffer
Arnhem
-4
29:33
28:41
38
Maarten Laport
Arnhem
-3
30:18
29:27
39
Jasper Twilt
Arnhem
-4
30:28
29:37
40
Mickey Heimans
Huissen
-6
31:01
29:27
41
Jorn Heinst
De Liemers
-4
33:10
22:56
42
Sijmen Fokker
Arnhem
-2
33:11
33:11
43
Jesse Goed
Ciko '66
-1
34:04
32:03
44
Jasper de Graaf
Arnhem
-2
35:08
33:06
45
Hessel Willemsen
Arnhem
-2
35:08
33:06
46
Mees Willemsen
Arnhem
-4
35:08
33:06
M1617, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sten Schaper
Argo
-8
16:21
16:21
2
Tim Bolink
Hellas
-8
16:32
16:32
3
Ayoub Benchaabane
Atos
-8
17:21
17:21
4
Joeri Mul
Heteren
-7
18:29
18:25
5
Wessel Willemsen
Huissen
-8
20:05
20:03
6
Sven Willems
Van Wijnen Arnhem B.
-8
22:28
21:37
7
Carlo Jessurun
oosterbeek
-9
22:28
21:58
8
Joris van der Meer
Siza Dorp Groep
-8
33:04
32:09
M1819, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
-9
14:54
14:54
2
Terence Mesaki
Arnhem
-9
20:01
19:54
3
Floris van der Giessen
Nijmegen
-11
21:47
21:17
4
Jan van Rijswijk
Huissen
-11
22:10
22:10
5
Timo Calamé
Arnhem
-10
22:55
21:28
6
Tom Geurken
Sportbedrijf Arnhem
-9
23:35
23:03
7
Frank Smits
Zevenaar
-9
24:28
23:43
8
Kilian Kuiper
Arnhem
-11
25:31
24:15
MSEN, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tijs Groen
run2day
-15
15:11
15:11
2
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
-19
16:00
16:00
3
Ralph Uenk
Climax
-12
16:31
16:28
4
Guido Engelen
Indufil BV
-20
16:52
16:51
5
Ruud Nefkens
Loopgroep PK
-23
17:17
17:15
6
Sander Hilferink
Ciko '66
-21
17:37
17:35
7
Floris Wardenaar
Arnhem
-20
17:53
17:52
8
Roger Geurts
Arnhem
-17
18:35
18:34
9
Martin van den Berg
Phoenix
-16
18:41
18:40
10
Paul van Schijndel
Nijmegen
-13
18:52
18:47
11
Stijn van Ewijk
Enschede
-12
19:18
19:06
12
Lars Slingerland
Apeldoorn
-6
19:20
19:18
13
Maurice Scholten
Arnhem
-23
19:27
19:24
14
Youri Lentjes
Nijmegen
-17
19:31
19:20
15
Frank Janssen
Doetinchem
-25
19:44
19:41
16
Michiel Tros
Ressortsparket Arnhe
-20
19:50
19:44
17
Pim Visscher
Kronos
-11
19:54
19:48
18
Johan van Dijk
Kronos
-16
19:55
19:51
19
Bart Soetendaal
run2day
-12
20:06
20:06
20
Peter Madlener
Tiel
-15
20:15
20:06
21
Sander Ogink
run2day
-12
20:16
20:10
22
Rene Willemink
Kronos
-19
20:17
20:13
23
Jan Willem Spoelstra
Arnhem
-24
20:18
20:13
24
Ken Madlener
NSAV 't Haasje
-17
20:46
20:37
25
Sander Grefte
Rheden
-20
21:01
20:41
26
Joshua Risakotta
Arnhem
-15
21:07
21:02
27
Jan Hermsen
Nijmegen
-20
21:08
21:01
28
Bart Staassen
Arnhem
-13
21:12
21:06
29
Filin Henderiks
Arnhem
-6
21:18
21:15
30
Freek Stöcker
Groessen
-20
21:23
21:19
31
Gijs Koning
Arnhem
-20
21:23
20:54
32
Jan van Esch
Duiven
-20
21:25
21:06
33
Dennis Overbeek
Arnhem
-19
21:29
21:02
34
Ruben Tienersma
Haarlem
-23
21:49
21:44
35
Bart Mestrom
Arnhem
-15
21:50
21:40
36
Jeroen Baron
Arnhem
-25
21:57
21:05
37
Matthias Kruisselbrink
Arnhem
-11
22:00
21:51
38
Sander Ettema
Arnhem
-26
22:04
21:52
39
Pepijn Kemperman
Van Wijnen Arnhem B.
-18
22:04
21:57
40
Stef van Es
Wolfheze
-20
22:09
21:28
41
Tom Vergeer
Arnhem
-11
22:09
21:57
42
Joost Lenting
duiven
-13
22:13
21:56
43
Roy Niels
Arnhem
-17
22:16
22:10
44
Edwin van Gastel
Sportbedrijf Arnhem
-21
22:19
21:31
45
Camiel Richard
Deventer
-26
22:41
22:33
46
Nick Dorland
Tandheelkundig Centr
-18
22:42
21:00
47
Sim Kersten
Oosterbeek
-4
22:42
22:32
48
Remie Kemfers
Doetinchem
-21
22:43
21:41
49
Johan van Leeuwen
Veenendaal
-16
22:46
22:06
50
Dennis ter Wal
Arnhem
-14
22:50
22:32
51
Wout van Maanen
Ede Gld
-23
22:52
22:15
52
Marius Verweij
Veenendaal
-19
22:54
22:35
53
Wouter Oorthuis
Arnhem
-22
23:00
22:54
54
Joost Reesink
Velp Gld
-17
23:04
22:08
55
Wing-Hoo Li
Arnhem
-21
23:06
22:40
56
Ivo Schaap
Nijmegen
-21
23:08
22:49
57
Mark van der Horst
Arnhem
-19
23:12
22:41
58
Karim van de Zande
Arnhem
-23
23:15
22:59
59
Jos Maassen
Arnhem
-16
23:17
23:08
60
Thomas Busking
Arnhem
-16
23:17
23:08
61
Ernst Jolink
Arnhem
-25
23:23
22:54
62
Wesley van IJzendoorn
Emmerich (GER)
23:26
23:17
63
Bas Tiemens
Arnhem
-26
23:27
22:52
64
Tom de Graaff
Winterswijk
-21
23:40
23:09
65
Buddy Wensink
Deventer
-22
23:45
23:32
66
Patrick Vos
Duiven
24:00
23:45
67
Daan Brakenhoff
Huissen
24:10
23:43
68
Ramon Groenen
Wijchen
24:12
23:58
69
Volcmar VIsser
Zevenaar
-25
24:13
23:27
70
Hamza Ozcan
Arnhem
24:16
23:49
71
Stef Clevers
's-Gravenhage
-20
24:25
24:17
72
Marco Hagedoorn
Hoogeveen
-19
24:25
23:39
73
(W de Vos)
run2day
24:26
24:02
74
Sander Willemsen
Lobit
24:31
24:21
75
Ben Dekker
Almelo
-17
24:32
23:39
76
Jasper Pricker
Elst
24:36
24:09
77
Marcel Hartjes
Arnhem
-17
24:39
23:51
78
Maarten Massink
Arnhem
-19
24:42
23:35
79
Joost van Deelen
Arnhem
-18
24:42
23:34
80
Guido Jansen
Van Wijnen Arnhem B.
-19
24:43
24:35
81
Ramon Falasco
Huissen
-21
24:44
24:40
82
Tom Zwaan
Wijchen
24:47
24:32
83
Johnny Blijdestein
Ede Gld
-22
24:51
24:09
84
Joost Vos
Apeldoorn
-25
25:01
22:58
85
Edwin Lazeroms
Nijmegen
-20
25:02
24:04
86
Danny Rayson
Loo
25:09
24:53
87
Willem Peters
Arnhem
-24
25:12
24:30
88
Jos de Kleuver
Ochten
-24
25:14
24:35
89
Jan Willem Vinke
van Amerongen Facili
-18
25:19
24:56
90
Nico Pieter van Zand
Arnhem
-26
25:22
25:03
91
Robin van de Water
Nijmegen
-20
25:24
25:04
92
Matthijs Holtman
Arnhem
-16
25:27
25:18
93
Herwin Thole
Groningen
-16
25:28
24:06
94
Peter de Kleuver
VAV
-18
25:30
24:52
95
Pjotr Paaijmans
Oosterbeek
25:37
25:16
96
Robin Heimans
Huissen
25:40
25:19
97
Eduardo Roesink
Ubbena
-20
25:41
25:12
98
Gerrie Elfrink
Politici Gemeente Ar
-26
25:47
25:23
99
Joey Sanders
Westervoort
25:48
25:31
100
Benno van Weelden
Arnhem
25:50
25:38
101
Hans Kuiken
Utrecht
-17
25:51
23:48
102
Niels Gertsen
Groessen
25:51
25:38
103
Niels Roede
woerden
-7
25:52
25:15
104
Machiel Albers
Arnhem
25:59
25:47
105
Wouter Oudemans
Groningen
-12
26:00
25:56
106
Robin van Yperen
Oosterbeek
26:01
25:41
107
Kevin Jansen
Zevenaar
26:04
25:38
108
Max Thuis
Arnhem
26:09
25:42
109
Miguél Kewilaa
Zevenaar
26:10
25:46
110
Anton Roodzand
Wolfheze
-11
26:10
25:37
111
Johan Jansen
PSH Media Sales
-20
26:11
24:32
112
Martijn de Munnik
Aequor
-22
26:13
25:11
113
Denzel Zichem
Zevenaar
26:15
25:49
114
Oscar Willemsen
Arnhem
-25
26:31
26:11
115
Jan Hanegraaf
Nijmegen
-23
26:32
25:34
116
Franko Henkel
Wijchen
-18
26:38
25:45
117
Juril Bergonje
Wijchen
-18
26:44
25:51
118
Roy Milder
Arnhem
-16
26:45
26:05
119
Rick Hermsen
Arnhem
-13
26:59
26:13
120
Jonik Derksen
Duitsland
-3
27:05
26:32
121
Mark Lauriks
Ressortsparket Arnhe
-18
27:13
27:07
122
Michael Groot Nuelend
ROI Achterhoek Rivie
-24
27:21
27:12
123
Olaf Heller
Arnhem
-21
27:40
26:38
124
Robert Vrij
Utrecht
-20
27:45
26:52
125
Peter Anbeek
Veenendaal
-23
27:55
26:54
126
Leon Barten
Apeldoorn
-25
27:58
26:13
127
Daan Wolthuis
Arnhem
-18
28:05
27:22
128
Max Vernooij
Haalderen
28:12
27:58
129
Dennis Peters
Lingewaard
28:16
28:03
130
Rob van der Vlies
Arnhem
-24
28:17
26:29
131
Vincent ten Bhomer
Arnhem
-23
28:19
27:39
132
Diederick van Gorkum
Arnhem
28:22
28:09
133
Frank Kokkeler
Arnhem
-14
28:23
26:58
134
Chris van der Meulen
PSH Media Sales
-16
28:23
26:44
135
Karel Stoks
Westervoort
28:25
28:06
136
Yorick Buiskool
Arnhem
28:26
28:05
137
(M Derksen)
Siza Dorp Groep
28:45
27:19
138
Robert Fokkens
Arnhem
-22
28:45
27:44
139
Richard de Geest
Deventer
-19
28:51
28:39
140
Bastiaan Gosselink
Wolfheze
-26
29:04
28:21
141
Mark Lieskamp
Wolfheze
-20
29:04
28:21
142
Marek Schellingerhout
Utrecht
-12
29:11
29:05
143
Theo van Veenendaal
Apeldoorn
-14
29:20
27:34
144
Geoffrey Schuil
Huissen
29:20
29:08
145
Dennis Rutten
Arnhem
-22
29:21
27:42
146
Nicolas Bernard
Arnhem
-1
29:22
28:31
147
Patrick Verweijen
Westervoort
29:22
29:06
148
Roman Venema
Arnhem
-2
29:24
28:33
149
Patrick Zijlstra
Duiven
-19
29:30
27:37
150
Mert Ekici
Running Team Gemeent
-24
29:33
29:10
151
Michiel Nederlof
Arnhem
-20
29:38
27:43
152
Sander Campschroer
Arnhem
29:56
29:42
153
Kevin de Bruin
Gendt
30:19
30:06
154
Twan Pater
Gendt
30:19
30:05
155
Joost Hijl
PSH Media Sales
-16
30:20
28:39
156
Wouter van Dun
Arnhem
30:25
29:56
157
Rolf Hordijk
Randwijk
30:25
29:56
158
André Kuenen
Arnhem
-24
30:28
29:15
159
Valentijn Peters
Soest
-22
30:45
30:11
160
(M Balk)
Rijn IJssel
31:12
29:16
161
Barry Arends
Arnhem
-22
31:18
29:54
162
Tom Spek
Indufil BV
-19
31:24
30:19
163
Chiel Lukassen
Ulft
-6
31:26
29:27
164
William Groothand
Arnhem
-24
31:41
29:57
165
Marco Smeenk
Arnhem
-24
31:41
29:56
166
Benoni Budding
Arnhem
-22
32:05
30:19
167
Alex Lenting
FMC/CDS Engineering
-15
32:08
30:10
168
Martijn Fienieg
Boxtel
-20
32:27
31:12
169
Bjorn Kassens
Arnhem
-24
32:37
31:54
170
Richard de Ruiter
Arnhem
-22
32:43
31:44
171
Leroy Jurriëns
Velp
32:53
32:37
172
Avrael Ummels
Arnhem
32:53
32:39
173
Nathan Meijer
Doesburg
-18
33:49
33:03
174
Martijn Zandman
Arnhem
-25
33:52
33:12
175
Thijs Geurts
Oosterbeek
-12
34:00
33:27
176
Jos Bogaers
Oosterbeek
34:25
34:01
177
René Jansen
Oosterbeek
34:30
34:07
178
Bauke Visser
Arnhem
-19
34:31
32:51
179
Henri Willigenburg
FMC/CDS Engineering
-21
34:46
32:49
180
Devi Damen
Arnhem
-15
34:52
33:22
181
Sander Wendels
Ellecom
-8
35:03
33:02
182
Loek Swennenhuis
Arnhem
-23
35:47
33:54
183
Jesper Rutjes
Babberich
36:22
35:57
184
Theo Neyenhuis
Huissen
-24
36:31
35:42
185
Marhan Meffert
Arnhem
38:12
38:00
186
Jalmar van Straten
Elst
38:12
38:02
187
Robert de Geus
Nijmegen
38:40
38:27
188
Milanco van Eijck
Arnhem
51:10
50:59
189
Marvin Moerland
Zevenaar
51:10
50:54
190
Ricardo de Vries
Zevenaar
51:10
50:54
M35, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Daan Kers
Oosterbeek
-32
16:19
16:19
2
Bart van Gastel
GSF
19:28
19:22
3
Pieter Hoekema
Oosterbeek
-32
19:50
19:38
4
Arjen van Druten
Aequor
-32
19:54
19:28
5
Bernhard Bade
Arnhem
-35
19:58
19:57
6
Rob Paijmans
Veluwe
-31
20:36
20:35
7
Marcel Hendriks
AV '34
-33
20:42
20:17
8
Erik Delpeut
Arnhem
-31
21:01
20:38
9
Ron Boerkamp
Arnhem
-28
21:48
21:42
10
Remmert van den Berg
Arnhem
-35
22:01
21:47
11
Rob Dirksen
Putten
-35
22:25
22:06
12
Pat Barefoot
Arnhem
-28
22:32
22:27
13
Cris Lenting
Politici Gemeente Ar
-28
22:35
22:33
14
Eddy van Ditshuizen
Van Wijnen Arnhem B.
-33
22:41
21:50
15
Roger Hollman
FMC/CDS Engineering
-30
22:55
21:42
16
Sander Hengeveld
Arnhem
-31
22:58
22:44
17
Hein Kwint
Arnhem
-30
23:07
23:02
18
Patrick Ruumpol
Indufil BV
-29
23:16
22:20
19
Thomas Davids
Arnhem
23:19
23:15
20
Hans Wittenberg
Sportbedrijf Arnhem
-34
23:30
22:41
21
André Heinst
De Liemers
-31
23:32
22:58
22
André Bosveld
Velp Gld
-34
23:34
23:10
23
Patrick Nootebos
Indufil BV
-31
23:39
22:33
24
Ferry Euverman
Arnhem
-26
23:48
22:21
25
Karl Pulleman
Veenendaal
-30
23:55
23:37
26
Ronald Tijhuis
Arnhem
-29
24:05
24:03
27
Jeroen Jansen
Apeldoorn
-33
24:11
23:49
28
Arno van Geel
Running Team Gemeent
-32
24:28
24:19
29
Ruud Tuithof
Arnhem
-34
24:36
24:05
30
Andre Jacobs
van Amerongen Facili
-35
24:38
24:14
31
Jacco Methorst
Nunspeet
-31
24:42
24:24
32
Robert Wezendonk
Huissen
-26
24:45
24:00
33
Rinco Schipper
Arnhem
-30
24:49
23:19
34
Ton van Alfen
Doorwerth
-34
24:55
24:10
35
Huib Jacobs
Laren Gld
-31
24:59
24:41
36
Stephan Lindner
Houten
-28
25:01
24:29
37
Jeroen Kastrin
Arnhem
-31
25:20
25:17
38
Egon Kooi
Oosterbeek
-27
25:33
25:21
39
Marc Krabben
Arnhem
-34
25:33
25:28
40
Frits Lindeman
Arnhem
-33
25:36
25:25
41
Frank van Strien
Bemmel
-32
25:37
24:12
42
Jeroen Hoftijzer
Arnhem
-30
25:42
25:01
43
Mark Olderlaan
Arnhem
-31
25:42
24:59
44
Willem-Jan Ruseler
Almere
-32
25:48
25:11
45
Mark van Bener
Arnhem
-29
25:49
25:21
46
Nanko Gerritsen
Apeldoorn
-32
25:53
24:18
47
Arno van Asselen
Wolfheze
-29
25:57
25:16
48
Michiel van Dam
Arnhem
-35
26:02
25:47
49
Koen Kleinleugenmors
Arnhem
-33
26:04
25:47
50
Eddy Samson
Siza Dorp Groep
-30
26:09
25:15
51
Joost van der Locht
Lent
-27
26:16
25:34
52
Cornald van Strien
Elst Gld
-35
26:34
25:10
53
André Kooij
Arnhem
-32
26:52
26:20
54
Ton Lonij
FMC/CDS Engineering
-31
26:54
24:57
55
Robin van den Brink
Arnhem
-30
26:55
25:37
56
Ton Seegers
PSH Media Sales
-35
26:56
25:16
57
Frank Klaassen
Huissen
-29
27:04
26:57
58
Robbert Vissers
Van Wijnen Arnhem B.
-26
27:07
26:12
59
Mark Mol
Lochem
-32
27:08
24:56
60
Jasper Knoef
Arnhem
-29
27:16
26:34
61
A van Oorschot
Nijmegen
-29
27:37
26:56
62
Jasper Meijerink
Arnhem
-30
27:38
26:35
63
Michel Tijsterman
Arnhem
-28
27:43
26:50
64
Erik Kersten
Loenen Gld
-35
27:45
27:02
65
Demy Radstaat
Ede Gld
-26
27:46
26:25
66
Rob Rosbag
Arnhem
-34
27:49
26:50
67
Wim Vleeming
Arnhem
-35
27:55
26:57
68
Marc van den Boom
Van Wijnen Arnhem B.
-32
28:02
27:08
69
Jered Heesters
Renkum
-29
28:04
27:12
70
Edwin Kaak
's-Heerenberg
-34
28:26
28:07
71
Ralf Simons
Arnhem
-26
28:29
27:14
72
Edwin Huygens
Ciko '66
-35
28:30
26:27
73
Arie van Loopik
PSH Media Sales
-34
28:35
26:53
74
Joost Kriele
Arnhem
-32
28:38
27:40
75
Berry de Reuver
Arnhem
-32
28:47
27:41
76
Bert van de Kamp
Arnhem
-30
28:49
28:03
77
Rob Warbroek
Arnhem
-36
28:50
28:10
78
Raphaël Petersen
Elst Gld
-30
29:02
27:39
79
Robert Merkies
Breda
-36
29:06
28:30
80
Martijn Penning
PSH Media Sales
-27
29:08
27:26
81
Paul Garritsen
Arnhem
-29
29:08
27:47
82
Jacco Koot
Wijchen
-32
29:13
28:02
83
Hans Smele
Wolfheze
-34
29:15
28:30
84
Roy Koenen
van Amerongen Facili
-29
29:17
28:52
85
Arjan Reerink
Hengelo Ov
-30
29:30
28:21
86
Rob IJdo
Heteren
-35
29:31
29:21
87
Martijn Brander
De Wijk
-31
29:34
28:31
88
Jeroen Jazet
Colmschate
-28
29:35
28:59
89
Henk de Vries
Arnhem
-29
29:37
28:30
90
Jouko Bomer
Wolfheze
-31
29:40
28:55
91
Ruud Staijen
Driebergen-Rijsenbur
-35
29:57
29:43
92
Rik Radema
Assen
-34
29:58
28:41
93
Wally van Eenenaam
Weurt
-33
30:07
29:52
94
Frank Lukassen
Ulft
-33
30:09
28:10
95
Wim Heerbaart
Arnhem
-32
30:11
27:59
96
Marc Wildeman
Arnhem
-27
30:17
28:53
97
Boudewjn Vossen
Huissen
-30
30:21
29:29
98
Peter van Dieten
Elst Gld
-32
30:27
29:24
99
Huub van Haeren
ROI Achterhoek Rivie
-36
30:34
30:23
100
Roy Reerink
Veldhoven
-28
30:47
29:39
101
Ilja Starrowsky
Arnhem
-30
30:51
29:52
102
Henk Boss
ROI Achterhoek Rivie
-33
30:56
30:45
103
Patrick Willems
Arnhem
-28
31:16
30:23
104
Ramon Wouters
Huissen
-30
31:25
30:24
105
Cor de Leeuw
Arnhem
-34
32:27
30:56
106
Dolf Nibaele
Arnhem
-32
32:28
31:11
107
Maurice de Does
PSH Media Sales
-33
33:10
31:27
108
Rick van de Kamp
Arnhem
-28
33:14
32:27
109
Jan van Lochem
Arnhem
-35
33:19
31:47
110
Albert Brussen
Arnhem
-31
33:42
31:58
111
Dave Clifford
Arnhem
-28
33:42
32:41
112
Edwin Schrijver
Loo Gld
-32
33:42
32:42
113
Marlo Sinay
FMC/CDS Engineering
-27
33:43
31:43
114
Jules Jansen
Arnhem
-28
34:16
33:42
115
Rudy Pfaff
Arnhem
-31
35:07
34:17
116
Pieter Dagevos
Hooglanderveen
-30
35:55
35:11
117
Peter van 't Land
Duiven
-33
38:10
36:59
118
Ewald Weijers
Duiven
-30
40:37
39:22
M45, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Berry Turk
Ciko '66
-38
18:34
18:33
2
Evert Dorregeest
Ciko '66
-38
19:11
19:10
3
Marco Onnink
Barendrecht
-37
19:42
19:41
4
Tonnie Mol
Climax
-37
19:52
19:50
5
Marc van Gelder
Rhenen
-39
19:57
19:52
6
Geert Geurken
Sportbedrijf Arnhem
-38
20:06
20:01
7
Ton van den Born
Aequor
-41
20:08
20:02
8
Paul Bus
De Liemers
-38
20:23
20:20
9
Rob Blesgraaf
Ciko '66
-45
20:41
20:38
10
Henk Woolschot
Zelhem
-37
20:45
20:41
11
Corné Spil
Lindenhout
-38
20:52
20:45
12
Henk Willemsen
Running Team Gemeent
-38
21:18
21:11
13
Gert Boer
Arnhem
-42
21:28
21:24
14
Marcel van Harn
Arnhem
-37
21:34
21:31
15
Bhjd Oosting
Wageningen
-37
21:36
21:31
16
Wim Grooters
Aequor
-41
22:00
21:49
17
Albert Dreise
Ciko '66
-37
22:07
21:46
18
Jean-Paul van Rie
Aequor
-38
22:36
22:10
19
Jan van Heugten
Rhenen
-38
22:46
22:41
20
Henri van Aalst
Atletico '73
-40
22:52
22:21
21
Gerard Willemsen
Huissen
-40
23:06
23:02
22
Perry van Vliet
Oostzaan
-40
23:07
22:40
23
Mart Renique
Tilburg
-42
23:16
23:10
24
Theo Yedema
Arnhem
-38
23:23
23:03
25
Gerrit Massen
Westervoort
-38
23:26
23:00
26
Wilbert Berijs
Arnhem
-38
23:41
23:13
27
Ron Janssen
Arnhem
-39
23:42
23:37
28
Jan van Lieshout
Elst Gld
-42
23:57
23:27
29
Arjen Buitendijk
Apeldoorn
-40
24:09
24:01
30
Carlo van der Kraan
Sportbedrijf Arnhem
-45
24:46
24:27
31
William Swaters
Babberich
-39
24:51
24:18
32
Theunis Kalsbeek
Running Team Gemeent
-36
25:00
24:03
33
Bram Noordhoek
Siza Dorp Groep
-37
25:10
23:44
34
Servie Timmermans
Arnhem
-39
25:18
24:19
35
Wilfried van Oijen
Van Wijnen Arnhem B.
-37
25:19
24:27
36
Peter Hut
Almelo
-39
25:19
24:36
37
Ron van Stralendorff
ROI Achterhoek Rivie
-43
25:21
25:13
38
Albert Stoter
Ciko '66
-41
25:32
25:11
39
Robčr Goed
Arnhem
-36
25:40
25:31
40
Cor Uittenbogerd
Nijmegen
-45
25:52
25:37
41
Ruud van Dijk
Sportbedrijf Arnhem
-38
25:58
25:07
42
Paul Platell
Aequor
-36
26:05
25:01
43
Frank Abbenhuis
Arnhem
-39
26:07
25:41
44
Herman Dreef
Arnhem
-43
26:15
25:44
45
Robert de Jong
van Amerongen Facili
-44
26:39
26:13
46
Rob van de Beeten
Aerdt
-45
26:40
25:20
47
Winfred Milder
Heteren
-40
26:45
26:06
48
John van Overdijk
Aequor
-39
27:03
26:01
49
Bob Hendrikse
Heelsum
-39
27:04
26:04
50
Victor Droop
Arnhem
-37
27:13
26:08
51
Chris de Mey
Doetinchem
-39
27:27
26:54
52
Wim Wielinga
Arnhem
-44
27:28
26:52
53
Toon Schoones
Van Wijnen Arnhem B.
-39
27:30
26:35
54
Erik Oostrik
Eerbeek
-39
28:03
27:34
55
Veli Yucesan
Rijnstad
-38
28:28
26:51
56
Peterhans Petersvannij
Arnhem
-37
28:29
27:16
57
Max Wolters
Quadraam
-43
28:49
27:07
58
Hans Jansen
De Liemers
-42
28:51
27:20
59
Cees van de Giessen
Berghem
-44
29:09
27:34
60
Harke Cleveringa
hevendorp
-40
29:23
28:54
61
Klaas Venema
Arnhem
-37
29:24
28:32
62
Maurits Derksen
Ede Gld
-36
29:27
29:10
63
Nick Bugter
Quadraam
-43
29:27
27:46
64
Chris Meijs
Ressen
-44
29:55
28:43
65
Hans Takke
Arnhem
-45
29:56
29:12
66
Eric Driessen
Arnhem
-40
30:14
29:32
67
Wim Michels
Malden
-37
30:16
28:47
68
Ben Eickhoff
Arnhem
-44
30:19
28:32
69
Jaap Wildeman
Arnhem
-37
30:32
29:21
70
Kees Muskitta
Arnhem
-38
30:39
29:22
71
Jacob Hukuboen
Arnhem
-38
30:39
29:22
72
Wouter Groothedde
Rijn IJssel
-40
31:33
29:36
73
Jan Gerth
Oss
-38
31:46
30:06
74
Piet Hermsen
Arnhem
-46
32:03
31:18
75
Hans Klaassen
Arnhem
-39
32:14
31:52
76
Jan Kurmasela
Arnhem
-36
32:27
31:09
77
Ray Stapel
Arnhem
-36
32:43
31:39
78
Juul Wolff
Arnhem
-36
32:50
30:51
79
Marcel Mouton
Arnhem
-42
33:09
32:22
80
Ron Fokker
Arnhem
-38
33:12
32:35
81
Wessel Vissser
BureauTaal
-40
33:15
31:19
82
Arie cornelis Huysman
Arnhem
-38
33:20
31:15
83
Joost Lanke
Doetinchem
-36
33:39
31:38
84
Carel Rink
Rijn IJssel
-45
33:48
31:50
85
Kars Sterenborg
Didam
-45
33:58
32:08
86
Hans Spruijt
Zevenaar
-40
34:41
33:14
87
Sam Polderman
Ede Gld
-46
34:46
33:47
88
Philip Hogeboom
Arnhem
-39
35:21
34:11
89
Jitze Ramaker
Rijn IJssel
-44
35:41
33:44
90
Gerard Gerressen
Arnhem
-39
36:48
35:34
91
Peter Vister
ROI Achterhoek Rivie
-39
37:22
35:32
92
Gerard Taat
Arnhem
-42
37:30
35:36
93
Cees van Gelder
Ede Gld
-38
39:23
39:03
M55, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jos Ruiter
Running Team Gemeent
-50
23:35
23:31
2
Leo Brouwer
Westervoort
-50
24:25
24:02
3
Martin van Leeuwen
Arnhem
-47
24:43
24:28
4
Hennie van Diest
Bemmel
-49
25:16
25:11
5
Toon Verkerk
avVN
-46
25:24
25:09
6
Ton Whien
De Liemers
-51
25:34
24:52
7
Wiet Huisman
Westervoort
-49
25:39
25:05
8
Bauke Tijmstra
Velp Gld
-59
25:41
25:23
9
Max de Mey
Zevenaar
-48
25:50
25:16
10
Ben Winkelmolen
Heilig Landstichting
-48
26:05
25:49
11
Herman Futselaar
Westervoort
-46
26:19
25:56
12
Robert Eekhof
Ede Gld
-51
27:19
26:23
13
Hans Brandts
Huissen
-47
27:22
27:19
14
Paul Jongenelen
Huissen
-49
27:23
27:05
15
Roel Kipp
Apeldoorn
-52
27:49
26:59
16
Willem Hermsen
Arnhem
-48
28:04
27:22
17
Ferry Bergmans
De Liemers
-51
28:04
27:11
18
Gert van Ballegoijen
Renkum
-54
28:12
27:35
19
Peter van der Vooren
Elst Gld
-49
28:15
27:35
20
Herman Kleijn
Arnhem
-47
28:44
27:41
21
Wiebe Uithof
Running Team Gemeent
-49
28:57
28:34
22
René Westenberg
De Liemers
-50
29:15
28:23
23
Piet van der Veer
Zeist
-52
29:25
28:53
24
Van Zand
Arnhem
-56
30:15
29:55
25
Hans ter Beek
Rheden
-52
30:20
29:06
26
Seph Heijmans
Siza Dorp Groep
-49
30:58
30:08
27
Michiel Grasdijk
Westervoort
-47
31:22
30:17
28
Evert de Boer
Maarn
-57
31:42
30:28
29
Joop Zwartkruis
Elst Gld
-62
32:31
31:02
30
Herman de Lange
Velp Gld
-69
32:55
31:59
31
Martin van Alst
Zevenaar
-50
34:48
33:11
32
Ben Lebbink
Argo
-55
35:37
34:48
33
Ruud Rutten
Siza Dorp Groep
-52
36:00
34:52
34
Aart Vijge
Rhenen
-64
36:57
36:32
V15, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Corinde van Es
Energie
-3
19:50
19:50
2
Diane van Es
Energie
-1
19:53
19:51
3
Jamie-lee Overklift Va
Oss
-4
23:48
23:41
4
Jasmijn Koot
Wijchen
-3
25:26
24:17
5
Tari Simonis
Ciko '66
-4
27:27
26:11
6
Fleur Koot
Wijchen
-5
28:14
27:03
7
Hanneke Beijleveld
Rheden
-4
28:35
27:23
8
Simone Klijntjes
Arnhem
-6
28:55
27:27
9
Pip van Uum
Arnhem
-6
29:34
28:21
10
Juul Kruse
Arnhem
-5
29:36
28:23
11
Nikki Herremans
Arnhem
-1
31:08
31:00
12
Seda van Faassen
Wolfheze
-2
31:50
31:22
13
Ilene Cleveringa
Doorwerth
-2
31:50
31:23
14
Djara Sebregts
Spado
-3
33:18
31:46
15
Celien van Lochem
Arnhem
-4
33:18
31:47
16
Sanne van Engelenburg
Arnhem
-3
35:09
34:12
17
Anne Kool
Arnhem
-2
35:31
35:31
18
Manon van der Wals
Arnhem
-6
35:49
35:15
19
Renske Taat
Arnhem
-4
37:30
35:36
V1617, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Maureen Koster
AV '47
-8
18:21
18:21
2
Saskia van Bergen
Argo
-8
21:39
21:35
3
Tara Vossers
Hengelo Gld
-8
28:46
28:00
4
Nikkie Taat
Arnhem
-7
32:33
30:41
5
Lisa Gerressen
Arnhem
-7
36:47
35:33
V1819, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Renske Dickhout
run2day
-10
21:44
21:43
2
Linda Hulsbeek
Climax
-11
22:10
22:08
3
Jessica Pel
Arnhem
-10
26:56
26:13
VSEN, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Dorien van der Schot
Phoenix
-16
18:45
18:44
2
Jeanine vd Klashorst
Houten
-9
18:55
18:55
3
Simone Gauw
Huizen
-13
19:33
19:31
4
Karin Gorter
Atletiek Maastricht
-17
19:45
19:43
5
Esmee Schilp
Nijmegen
-24
21:04
21:02
6
Jory Scharphof
Nijverdal
-22
21:25
21:19
7
Bart de Hartog
Rotterdam
-12
22:16
21:58
8
Manon Wittenaar
Nijmegen
-18
22:17
22:06
9
Floor de Vries
Phanos
-22
22:34
22:32
10
Barbara Beijen
Arnhem
-19
23:02
22:55
11
Kaisy Staring
Lichtenvoorde
-12
24:07
23:17
12
Saskia Jansen
Nijmegen
-20
24:15
23:38
13
Annet Mol
Arnhem
-21
24:24
24:12
14
Aafke van Ewijk
Leiden
-15
24:39
24:27
15
Charlotte van Haastert
's-Gravenhage
-19
25:16
25:09
16
Loes Eggink
's-Heerenberg
-19
25:17
24:29
17
Brenda Brandsma
Arnhem
-14
25:22
23:59
18
Elles Segerink
Giesbeek
-24
25:24
24:52
19
Cindy de Leeuw- Verhoe
Duiven
-26
25:31
25:09
20
Leontien Thewissen
Zwolle
-19
25:33
24:35
21
Janine Scherpenkate
Terborg
-22
25:38
25:30
22
Mirjam Aerts
Arnhem
-24
25:52
25:44
23
Sunniva Witjes
Arnhem
-16
25:56
25:39
24
Laura Verborg
Ressortsparket Arnhe
-21
25:57
25:50
25
Rixt Zomerman
Ressortsparket Arnhe
-19
25:57
25:46
26
Frieke Ortmans-Verbrug
Elst Gld
-23
26:03
25:46
27
Rinske Groot Nibbelink
ROI Achterhoek Rivie
-18
26:09
26:00
28
Odeth Bloemberg
Groessen
-24
26:10
25:46
29
Audry Arends
Huissen
-25
26:12
25:29
30
Anke Smeets
Arnhem
-21
26:16
25:47
31
Lotte Gerritsen
Utrecht
-15
26:22
25:21
32
Nicolette Callaars
Veenendaal
-13
26:29
25:50
33
Marjolein van Etten
Deventer
-19
26:48
25:29
34
Barbara Best
Siza Dorp Groep
-18
26:54
26:25
35
Hilde Wolzak
Utrecht
-19
27:10
26:20
36
Sandra Grefte-vd Valk
Rheden
-20
27:14
26:52
37
Ilona Krijgsheld
Duiven
-16
27:22
26:21
38
Nienke Hendriks
Nijmegen
-14
27:25
26:57
39
Faisca Knüfken
Ciko '66
-14
27:29
27:18
40
Medie Janssen
Huissen
-15
27:30
27:02
41
Cindy Vroon
Oosterhout gem Nijme
-25
27:36
26:13
42
Bregje van Geffen
Arnhem
-19
27:50
27:00
43
Lotte Wienke
Velp Gld
-16
27:56
27:02
44
Jettie Zonneveld
Velp Gld
-18
28:05
27:21
45
Janneke Alberts
Nijmegen
-14
28:11
27:17
46
Loes van Wolferen
Nijmegen
-23
28:11
27:03
47
Inge Leenders
BureauTaal
-18
28:12
26:19
48
Suzanne ten Bhomer
Arnhem
-24
28:19
27:39
49
Gidi Thijssen
Arnhem
-16
28:19
27:00
50
Marjolein Jansen
Arnhem
-22
28:20
27:42
51
Lisette Hetterschijt
Duiven
-17
28:24
28:05
52
Natasja Thuis
Rijnstad
-25
28:29
26:56
53
Simone Lip
Arnhem
-24
28:36
28:14
54
Esther ter Horst
Rijnstad
-17
28:42
27:08
55
Bregje Rutten
Zevenaar
-14
28:43
28:25
56
Hellen Dieleman
Running Team Gemeent
28:48
27:00
57
Sabine van Amerongen
van Amerongen Facili
-25
28:50
28:26
58
Mariska de Kleuver
Veenendaal
-16
28:57
28:20
59
Birgit Donkers
Running Team Gemeent
-19
28:58
28:36
60
Mariea Serrano
Arnhem
-22
29:00
27:50
61
Paulien Flierman
Arnhem
-23
29:04
27:44
62
Larisa Lentjes
GSF
29:04
27:29
63
Wendy Wildeman
Arnhem
-24
29:13
27:50
64
Daphne Huisman
Arnhem
-19
29:16
28:14
65
Esther Lahey
Aequor
-21
29:19
28:14
66
Kim Sterenborg
Utrecht
-17
29:24
27:34
67
Yvonne Verlinde
Arnhem
-19
29:25
27:37
68
Hilde Kluitmans
Vught
-13
29:28
28:13
69
Loes Sanderink
Arnhem
-15
29:29
29:20
70
Simone Straten
Malden
-16
29:31
28:55
71
Dafne van der Meer
Arnhem
-22
29:36
29:03
72
Wies Huisman
Arnhem
-18
29:36
28:25
73
Jacqueline Eilers
Arnhem
-25
29:42
28:54
74
Sanja van de Kamp
Arnhem
-22
29:46
28:35
75
Jolanda van Lent
Van Wijnen Arnhem B.
-19
29:49
28:57
76
Karin Uilen
Dalfsen
-17
29:52
28:49
77
Reny Stark
Bemmel
-11
29:59
29:41
78
Michelle Melskens
Grave
-24
30:03
29:03
79
Else Kuenen
Arnhem
-21
30:07
28:54
80
Karen Wammes
Oosterbeek
-23
30:11
29:04
81
Bianca Driesse
Arnhem
-21
30:11
29:05
82
Lisette van Velzen
Delft
-17
30:15
28:25
83
Joanneke Overmans
Arnhem
-19
30:18
29:02
84
Colinda Callaars
Veenendaal
-15
30:19
29:42
85
Marielle ter Beek
Enschede
-24
30:20
29:07
86
Ilja de Wit
Arnhem
-22
30:22
29:28
87
Marloes Kos
Cito
-20
30:23
28:31
88
Carin Meijs
Maastricht
-18
30:24
29:40
89
Tessa Hardin
Duiven
30:27
30:15
90
Hilda van der Weg
Running Team Gemeent
30:28
28:40
91
Femke Mooij
Arnhem
-24
30:33
29:40
92
Anoek Meurs
Pannerden
-23
30:33
29:05
93
Femke Grolman
Huissen
-22
30:35
30:28
94
Chantal Elout
Arnhem
-21
30:36
28:51
95
Ineke de Jong
Cito
-21
30:37
28:53
96
Anke Meijs
Maastricht
-16
30:51
30:08
97
Deddy Hartman
Siza Dorp Groep
-20
30:54
30:26
98
Lisette de Hoop
Arnhem
-22
30:57
29:47
99
Willemijn Huiszoon
Utrecht
-14
30:57
29:52
100
Stefanie van der Leer
Arnhem
-17
30:58
30:41
101
Sylvia Lammers
Arnhem
-17
30:58
30:41
102
Juliëtte Hofman
Aalten
-24
31:00
29:04
103
Bennelien Blankenstein
Nijmegen
-18
31:01
29:57
104
Deborah Engelen
Indufil BV
-17
31:02
29:56
105
Lisanne Wiggers
Arnhem
-2
31:05
30:47
106
Yorinde de Wit
Groningen
-15
31:06
30:53
107
Kley Anna-Bo
Arnhem
-1
31:07
30:59
108
Diane van Moerkerk
Arnhem
-26
31:09
30:42
109
Sanne Berendhaus
Terborg
-8
31:09
31:00
110
Sandra Timmer
Arnhem
-20
31:11
30:05
111
Marije van Solinge
Arnhem
-16
31:13
29:51
112
Linda Nijenhuis
Dieren
-13
31:15
29:58
113
Mirelle Hesselink
Arnhem
-26
31:16
30:24
114
Peggy van Uum
Indufil BV
-19
31:18
30:13
115
Miranda Gerritsen
Indufil BV
-21
31:27
30:21
116
Eveline Hund
Arnhem
-21
31:33
30:46
117
Faith Rouw
Arnhem
-24
31:34
30:47
118
Annemiek Jansen
Oosterbeek
-18
31:36
30:57
119
Linda Hendrix
Arnhem
-25
31:40
30:28
120
Annelein Huisman
Arnhem
-17
31:40
30:31
121
Paulien Maasdamme
Maarssen
-22
31:44
30:34
122
Judith van der Winden
Siza Dorp Groep
-17
31:45
30:15
123
Laura de Winter
Arnhem
-15
31:47
29:58
124
Christel Rosbag
Arnhem
-22
31:48
31:18
125
Ingrid Woestenenk
Harderwijk
-24
31:51
30:28
126
Elizabeth van der Laan
Arnhem
-25
32:00
30:39
127
Lieke Rebergen
Amsterdam
-17
32:01
30:51
128
Marije Rebergen
Maastricht
-17
32:01
30:51
129
Suzan Nieuwenhuis
Doornenburg
-22
32:03
30:30
130
Marianne van Dijken
Arnhem
-22
32:06
30:19
131
Angela van der Haak
Siza Dorp Groep
-13
32:11
30:47
132
Claudia Huisman
Arnhem
-18
32:13
31:17
133
Corine Uittenbogerd
Nijmegen
-12
32:13
31:57
134
Ilse Roelofs
Arnhem
-22
32:14
31:04
135
Tessa Murre
Arnhem
-22
32:18
31:01
136
Arlette van der Gun
Arnhem
-21
32:29
31:59
137
Dominique Goderis
Arnhem
-22
32:31
31:30
138
Karlijn Geerdinck
Arnhem
-14
32:35
31:09
139
Maaike Cuppen
Arnhem
-14
32:35
31:09
140
Gabi Breuker
Grave
-22
32:36
31:36
141
Jacomien Crezee
Arnhem
-25
32:37
31:18
142
Brigitte Everhartz
Arnhem
-22
32:38
31:05
143
Suzan Eickhoff
Arnhem
-12
32:40
30:53
144
Marjolein Vels
Groningen
-14
32:41
30:37
145
Yolanda Schwarz
Nijmegen
-16
32:43
31:44
146
Amanda Theeuwes
Siza Dorp Groep
-25
32:47
31:14
147
Manon van der Vlist
Lindenhout
-24
32:47
30:47
148
Brenda Uittenbogerd
Nijmegen
-15
32:51
32:35
149
Anke Franssen
PSH Media Sales
-21
32:53
31:11
150
Shimora Laarman
Tandheelkundig Centr
-15
32:55
31:12
151
Sandra Paans
Ede Gld
-21
33:05
32:24
152
Ellen Welbergen
Elst Gld
-13
33:09
32:22
153
Karlijn Peters
Bemmel
-20
33:10
31:22
154
Els Burgmeijer
Running Team Gemeent
-21
33:16
31:24
155
Marjolein Hoefsloot
Running Team Gemeent
-20
33:16
31:24
156
Sabrina Wannet
Arnhem
33:18
33:09
157
Sophie Boland
Arnhem
-19
33:24
31:36
158
Dorienke de Weger
Colmschate
-15
33:24
32:48
159
Pennie Lincewicz
Arnhem
-23
33:26
32:39
160
Anke Aalvanger
's-Heerenberg
-14
33:27
31:39
161
Anouk Slegt
Zeddam
-18
33:27
31:39
162
Judith Körmeling
Arnhem
-20
33:30
31:39
163
Michelle vd Hengel
Arnhem
-20
33:40
32:00
164
Joyce Verhoeven
Uden
-21
33:41
32:23
165
Saskia Sliedrecht
Lindenhout
-24
33:49
32:41
166
Diana Ruiz
Rijnstad
-18
33:50
32:14
167
Saskia Velthuizen
Arnhem
-21
33:50
32:55
168
Asha Keijzer
Tandheelkundig Centr
-14
33:52
32:09
169
Marjan Heyink
Arnhem
-26
33:52
33:12
170
Anne-Will Dekker
Arnhem
-13
33:54
33:09
171
Vera Welling
Bemmel
-25
33:54
32:04
172
Renske van den Berg
Ciko '66
-25
34:03
32:17
173
Inger Spin
Arnhem
-23
34:06
32:47
174
Dorien Onnink
Velp Gld
-24
34:08
32:46
175
Candy Verwey
Arnhem
-16
34:13
32:35
176
Romana Verwey
Arnhem
-25
34:13
32:36
177
Nicole Bloem
Ellecom
-13
34:18
32:17
178
Danielle Ylstra
Velp Gld
-17
34:20
33:34
179
Ilse Wissink
Arnhem
-16
34:22
33:13
180
Sarah Beernink
Zwolle
-19
34:27
33:22
181
Manuela Fles
Arnhem
-14
34:42
34:23
182
Kim de Boer
Arnhem
-16
34:47
32:54
183
Fleur van Deventer
Arnhem
-15
34:52
33:21
184
Diana van Amerongen
van Amerongen Facili
-17
34:53
33:15
185
Sabiene van Beersum
Duiven
-25
35:01
33:37
186
Bianca Ouwerling
Huissen
-19
35:03
33:22
187
Jorien Abbenhuis
Arnhem
-18
35:03
33:22
188
Nancy Tutuarima
Eiffel
-25
35:07
34:37
189
Jolijn Werkman
Arnhem
-24
35:09
34:12
190
Marleen van Veenendaal
Apeldoorn
-21
35:10
33:25
191
Sandra van Broekhoven
Arnhem
-21
35:17
33:26
192
Margje de Vries
Arnhem
-16
35:38
33:45
193
Nelleke Heijink
Ressortsparket Arnhe
-15
35:44
35:34
194
Patty Heijnen
Arnhem
-7
35:49
35:15
195
Ellemieke Prinsen
Arnhem
-20
35:52
35:19
196
Dian Pluim
Arnhem
-18
35:53
35:19
197
Joyce Nap
Siza Dorp Groep
-13
35:59
34:52
198
Marie-Louis Vlemminx
Rijnstad
-18
36:04
34:28
199
Linda Scheuter
Tandheelkundig Centr
-17
36:13
34:30
200
Licinda Laarman
Tandheelkundig Centr
-17
36:13
34:30
201
Shirley van de Giessen
Nijmegen
-14
36:14
34:36
202
Melisa Veltman
Lobith
36:22
35:57
203
Tessa Nagel
Groningen
-16
36:35
35:13
204
Roxana Spiewsma
Arnhem
-7
36:52
36:04
205
Jacintha Schepers
Arnhem
-23
36:53
35:17
206
Wendy Coenraadts
Arnhem
-25
37:02
35:08
207
Chantal van Wessel
ROI Achterhoek Rivie
-15
37:20
35:30
208
Mirella Taankink
Rijnstad
-21
37:30
35:55
209
Margot van Brandenburg
Arnhem
-19
37:46
36:42
210
Janneke Knuiman
Arnhem
-23
37:49
37:32
211
Anneke Jager
Arnhem
-22
37:54
36:20
212
Salem Gebrehiwot
Arnhem
-20
38:12
36:13
213
Cai Xia Tung
Zwolle
-20
38:12
36:14
214
Ineke van de Boer
BureauTaal
-20
38:14
36:20
215
Marloes Vrok
Harderwijk
-11
38:15
36:37
216
Linda Vork
Harderwijk
-13
38:16
36:37
217
Imre van den Dop
BureauTaal
-15
38:31
36:37
218
Kimberley Heusschen
Arnhem
-18
38:35
36:42
219
Floor van Loon
Arnhem
-98
38:39
37:35
220
Renate Koot
Nijmegen
38:40
38:30
221
Rianne de Baaij
Cito
-20
39:21
37:38
222
Angela Aagenborg-Stege
Arnhem
-21
39:25
37:47
223
Janneke Reijnders
FMC/CDS Engineering
-17
39:41
37:42
224
Cindy Dupiré
Cito
-21
39:59
38:16
225
Natasja Roesink
's-Heerenberg
-22
40:24
39:59
226
Anouk Ooms
Eiffel
-21
40:25
39:54
227
Raffaela Oosting
Eiffel
-22
40:26
39:54
228
Bernadette Meurs
Elst Gld
-18
42:25
41:02
229
Merina Meijer
Arnhem
-18
42:25
41:03
230
Stefanie Jongeling
Arnhem
51:11
50:59
V35, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Madelinde Bos
Deventer
-29
20:02
20:02
2
Esther Tanck
run2day
-29
20:15
20:13
3
Jannemien Bosman
DE LOPER
-30
21:21
21:18
4
Sylvia van Mullem
Gelderse Sport Feder
-29
21:47
21:45
5
Monique de Kock
Zeddam
-33
23:57
23:24
6
Linda Medendorp
Aequor
-31
24:45
23:46
7
Mariëlle van Dijk
Arnhem
-26
24:53
24:45
8
Lynn Leeman
Arnhem
-27
25:17
23:49
9
Alet Ludwig
Ciko '66
-27
25:23
24:53
10
Mieke Evers
Lindenhout
-34
25:36
24:29
11
Renate Simons
Oosterbeek
-36
25:55
24:54
12
Nelleke Fokker
Arnhem
-35
25:57
25:32
13
Pia Bremer
Siza Dorp Groep
-32
26:10
24:50
14
Sophie Koppes
Oosterbeek
-29
26:11
25:58
15
Anja Meeuwsen
Huissen
-27
26:19
25:53
16
Angelique Creemers
Oosterhout gem Nijme
-32
26:29
26:13
17
Petra van Kleef
Huissen
-33
26:39
26:13
18
Ellen overklift vaupel
Oss
-36
26:53
26:45
19
Chantal Neervoort
Arnhem
-27
27:12
26:52
20
Ellen Maas
GSF
27:16
26:30
21
Margit Brusse
Ciko '66
-31
27:34
27:03
22
Josan Schram
Arnhem
-28
27:41
27:04
23
Jacqueline van Eenenaa
NSL
-36
27:42
27:30
24
Simone van Ditshuizen
Van Wijnen Arnhem B.
-29
27:45
26:55
25
Eugenie Hofstad
Doesburg
-27
27:50
27:02
26
Anne-Marie Witteveen
Arnhem
-29
27:50
27:24
27
Manon Löwik Blijleven
Arnhem
-27
27:54
26:25
28
Firien Dubben
Arnhem
-31
28:00
27:18
29
Regine van Heest
Sportbedrijf Arnhem
-32
28:01
27:10
30
Godelieve Breedenbeek
Ede Gld
-36
28:02
27:30
31
Esther Straetemans
Nijmegen
-27
28:08
27:30
32
Mariken Arends
Babberich
-33
28:10
27:37
33
Mechthild Passerschröe
Winterswijk
-35
28:12
26:55
34
Marianne van Braak-Obb
De Liemers
-30
28:13
27:19
35
Nicole van der Velden
Ressortsparket Arnhe
-27
28:14
28:04
36
Simo Goddijn
BureauTaal
-31
28:14
26:19
37
Shannon McKenzie
Apeldoorn
-33
28:20
27:57
38
Marjolein van der Wel
Arnhem
-27
28:30
28:16
39
Astrid Peerenboom
Uden
-32
28:33
28:28
40
Diana van Oijen
Van Wijnen Arnhem B.
-35
28:38
27:49
41
Anita Elsjan
Elst Gld
-34
29:10
28:34
42
Jonathan Simonis
Arnhem
-32
29:28
28:12
43
Sema Daymaz
Oosterbeek
-36
29:38
28:39
44
Cisca Stokkink
Velp Gld
-33
29:44
29:33
45
Jeanette van Hoogen
Arnhem
-28
29:46
28:26
46
Mandy Daams
Arnhem
-33
29:47
29:05
47
Petra van Blijderveen
Elst Gld
-30
29:50
28:22
48
Karin Schreuder
Elst Gld
-27
29:52
28:41
49
Kathelijn Hof
Elst Gld
-27
29:53
28:42
50
Ellen Dulos
Elst Gld
-32
29:58
28:30
51
Martine Willemsen
GSF
30:08
28:33
52
Hermien Koolstra
Wolfheze
-32
30:08
29:24
53
Yvette Snijder
Arnhem
-29
30:13
29:19
54
Esther Vos
Arnhem
-29
30:13
29:31
55
Marieke van der Lelie
Arnhem
-29
30:14
29:22
56
Petra vd Brink
Ciko '66
-31
30:18
29:37
57
Yehudi Verbeek
Lelystad
-26
30:20
29:48
58
Emma Berendsen
Westervoort
-33
30:20
29:52
59
Bianca Venus
Arnhem
-32
30:30
29:20
60
Manon Pleijsant-Lucas
Arnhem
-29
30:36
29:38
61
Janita de Meij
Elst Gld
-31
30:37
28:55
62
Monique Jansen
Velp Gld
-31
30:46
28:51
63
Saskia Hofmeijer
Arnhem
-28
30:46
29:17
64
Mariska van Oorschot
Nijmegen
-27
30:47
30:07
65
Monique Morel
Arnhem
-31
30:50
29:35
66
Eef van Druyten
Arnhem
-33
30:58
30:22
67
Miranda Logtenberg
Arnhem
-27
31:01
29:53
68
Heleen van de Water
Siza Dorp Groep
-35
31:06
29:39
69
Norma Aarts
Aequor
-32
31:09
30:06
70
Patrice Kielstra
Elst Gld
-32
31:20
31:16
71
Marjolijn Zwiers
GSF
31:26
29:53
72
Belinda Rozenhart
Elst Gld
-36
31:39
29:51
73
Eline Jurg
Triathlon
-27
31:40
31:21
74
Marieke van Dillen
Oss
-27
31:46
30:06
75
Shahana Kok
Arnhem
-27
31:50
30:43
76
Jolanda Ubels
Stadskanaal
-29
31:53
30:30
77
Angela Kreeftmeijer
Arnhem
-27
31:56
30:04
78
Miriam van Norel
Harderwijk
-28
32:00
30:38
79
Chris Marije Spaargare
Arnhem
-26
32:00
30:39
80
Hester van Sprang
Deventer
-28
32:01
30:47
81
Erica de Haas
FMC/CDS Engineering
-27
32:08
30:09
82
Nicole Derksen
Emmerich-Elten (GER)
-30
32:08
31:34
83
Rolendis Stemerdink
Van Wijnen Arnhem B.
-26
32:10
31:18
84
Pauline van Willigen
Arnhem
-34
32:11
30:20
85
Tjienta van Pelt
Gelderse Sport Feder
-27
32:17
29:43
86
Carla Bots
Arnhem
-31
32:18
31:01
87
Rolande Wouda
Arnhem
-29
32:26
31:24
88
Ellen Blom
Arnhem
-30
32:27
30:32
89
Karin Wolfs
Arnhem
-31
32:28
30:43
90
Bianca Moorlag
Arnhem
-26
32:28
31:05
91
Yvonne Hogen Esch
Bemmel
-35
32:29
31:58
92
Sabine Heesters
Renkum
-27
32:30
31:36
93
Julia Dingemans
Bemmel
-32
32:30
32:30
94
Astrid Abbenhuis
Arnhem
-33
32:34
32:06
95
Gea Verkerk-Hofstede
De Steeg
-29
32:36
30:55
96
Jolanda Bouma
Ugchelen
-36
32:36
30:33
97
Inge Bodt
Arnhem
-30
32:37
31:42
98
Thea Penninga
Arnhem
-31
32:37
31:35
99
Hanny Nagtegaal
Duiven
-31
32:45
31:20
100
Mariëlle Bonenkamp
Duiven
-29
32:45
31:20
101
Judith Graafsma
Ciko '66
-30
32:45
31:55
102
Monique Giezen
Arnhem
-32
32:49
30:51
103
Brenda Vegt Smith
Arnhem
-26
32:56
31:44
104
Mirjam Rijks
Siza Dorp Groep
-32
33:12
31:47
105
Wilma Meulenbeek
Apeldoorn
-34
33:14
32:31
106
Yvonne Croes
Bemmel
-30
33:15
32:06
107
Harriët Streppel
Duiven
-32
33:17
31:32
108
Mariette vd Brink
Bergen op Zoom
-31
33:17
31:45
109
Carmen Willems
Arnhem
-32
33:18
32:40
110
Dorine Bakker
Arnhem
-27
33:20
32:46
111
Suzanne Geeris
Arnhem
-29
33:43
32:29
112
Natascha van den Steen
Arnhem
-31
33:49
32:31
113
Esther de Boer
Velp Gld
-30
33:52
32:37
114
Kirsten Spin
Arnhem
-26
33:53
32:35
115
Margreet Kobessen
Siza Dorp Groep
-27
33:56
32:47
116
Ineke Smit
Sneek
-32
34:03
32:29
117
Door Krekelberg
Arnhem
-35
34:04
32:18
118
Hester Kielstra
Arnhem
-31
34:10
32:35
119
Tamara Baert
Arnhem
-27
34:10
32:35
120
Carla Tijhuis
Oosterbeek
-32
34:16
33:01
121
Annelouk Aberson
Beek Ubbergen
-30
34:23
32:35
122
Dagmar Scholten
Arnhem
-26
34:41
33:20
123
Karin Hoefnagels
Zevenaar
-27
34:45
33:19
124
Martine van Alst
Bemmel
-27
34:48
33:12
125
Jessica Derksen
Arnhem
-27
34:56
33:27
126
Margo Stapel
Arnhem
-33
35:04
34:02
127
Natasja Jansen
Siza Dorp Groep
-28
35:10
34:13
128
Esther Albers
van Amerongen Facili
-30
35:15
33:35
129
Ingrid Hulsebos
Veenendaal
-29
35:16
34:16
130
Diana van der Velde
Doornenburg
-34
35:16
34:56
131
Ethel Puttman
Arnhem
-31
35:18
33:21
132
Natalie Rapallini
Arnhem
-32
35:18
33:22
133
Carine Kool
Arnhem
-32
35:35
34:41
134
Wilma Oostendorp
Running Team Gemeent
-27
35:36
33:49
135
Irina Wams
Running Team Gemeent
-28
35:51
34:05
136
Patricia Slappendel
Arnhem
-29
35:59
34:35
137
Sandra Spierenburg
Arnhem
-30
36:12
34:27
138
Saskia Koerntjes
Duiven
-33
36:23
34:29
139
Margot Brinkhof
Huissen
-26
36:30
35:42
140
Belinda Panka
Arnhem
-30
36:49
36:00
141
Manon van Eijden
Arnhem
-34
36:49
36:00
142
Sabine Andeweg
Arnhem
-28
37:02
35:07
143
Charly Smith
Arnhem
-28
37:05
36:15
144
Suzan Cuppen
Doorwerth
-28
37:08
35:55
145
Mar-Janne van Velthove
Nijmegen
-35
37:26
35:49
146
Chantal Dieperink
Arnhem
-31
37:49
36:20
147
Iris Cammelbeek
Arnhem
-29
37:49
36:21
148
Anneke de Vries
Arnhem
-31
37:53
36:23
149
Ingeborg Verheij
Arnhem
-29
37:53
36:23
150
Marjolijn Moester
Zutphen
-33
38:08
36:18
151
Saskia Moester
Arnhem
-29
38:09
36:18
152
Chantal Lucassen
Arnhem
-27
38:25
36:47
153
Sabine Verstijnen
BureauTaal
-26
38:31
36:36
154
Monique Stoverink
Arnhem
-32
38:40
37:36
155
Esther Leonards
FMC/CDS Engineering
-27
39:08
37:09
156
Karin van Boven
Doorwerth
-34
39:10
37:31
V45, 5K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jeanette Langeberg
Ciko '66
-36
21:01
20:54
2
Jeannine Liebrand
Cifla
-47
21:23
21:20
3
Dianne van Druten
Loopgroep PK
-38
22:16
22:14
4
Lucie Erinkveld
Doetinchem
-42
22:16
22:14
5
Anja Kalsbeek
Running Team Gemeent
-36
22:23
21:49
6
Lida Seevinck
Didam
-38
23:46
23:42
7
Nel van den Hengel
AV '47
-44
24:20
22:40
8
Hanneke de Peuter
Arnhem
-45
24:25
23:19
9
Anja Kalsbeek
Running Team Gemeent
-36
24:59
21:49
10
Gerda van Weij
Hanzesport
-37
25:04
24:34
11
Maranka Verkerk
avVN
-38
25:24
25:13
12
Maria Davids
Arnhem
-40
25:46
25:24
13
Liesbeth Gerritsen
De Liemers
-40
26:28
25:34
14
Ellen Schellekens
Oosterbeek
-36
27:38
26:38
15
Geurts Simone
Quadraam
-39
27:53
26:15
16
Jopie Langewisch
Arnhem
-37
28:00
27:15
17
Ute Harmeling
Rhede (GER)
-36
28:12
26:55
18
Sylvia Glashouwer
Elst Gld
-36
28:44
28:27
19
Marian Besteman
Arnhem
-43
28:45
28:01
20
Yvonne Vallen
Arnhem
-42
29:03
28:08
21
Wieneke de Waard
Politici Gemeente Ar
-42
29:05
27:23
22
Monique de Goede
Arnhem
-44
29:08
27:48
23
Yvonne Thewissen
Arnhem
-46
29:13
28:15
24
Jeannette Oosterbroek
Westervoort
-38
29:18
28:13
25
Jacqueline de Vrij
Duiven
-39
29:23
28:37
26
Josje Blesgraaf
Ciko '66
-41
29:36
28:51
27
Marja van der Zwaag
Stadskanaal
-42
29:44
28:13
28
Annelies Veurman
Arnhem
-39
29:54
28:51
29
Ceciel Banning
Siza Dorp Groep
-42
30:00
28:34
30
Viola de Nijs
Arnhem
-36
30:14
29:32
31
Irene Rensink
Arnhem
-38
30:15
29:53
32
Toos de Groot
Arnhem
-40
30:24
28:51
33
Caroline Vos
Lindenhout
-40
30:33
29:26
34
Ria Kalf
Rijnstad
-52
30:35
29:01
35
Paulien van Aalst-Zeve
Atletico '73
-41
30:58
30:28
36
Monique van Schip
Siza Dorp Groep
-47
30:58
30:09
37
Sandra Jansen
De Liemers
-37
31:23
30:44
38
Anneke Zoet
Arnhem
-43
31:36
30:16
39
Ans Hermans
Zevenaar
-39
31:50
31:15
40
Mien van den Brand
Siza Dorp Groep
-49
31:55
30:25
41
Astrid Hartogsveld
Arnhem
-37
32:01
30:52
42
Carla Harmelink
Siza Dorp Groep
-43
32:15
31:19
43
Diny Teunissen
Rijnstad
-47
32:16
30:43
44
Ciel Bruggeman
DE LOPER
-43
32:23
31:01
45
Corinda Coenraadts
Arnhem
-37
32:25
31:31
46
José van Dijk
Siza Dorp Groep
-44
32:26
30:53
47
Barbara van Hall
Bennekom
-44
32:27
31:48
48
Jeanette van den Berg
Arnhem
-36
32:31
32:16
49
Thalma Wolthuis
De Liemers
-49
32:55
31:55
50
Renate van den Hoorn
Boxmeer
-48
32:58
32:23
51
Mieneke Calis
Lindenhout
-36
33:01
31:01
52
Trees Wesselingh
Arnhem
-38
33:03
31:18
53
Rozemieke van Elk
Pannerden
-47
33:06
31:38
54
Joke Gijsbers
Arnhem
-50
33:23
32:45
55
Marijke Weijers
Doetinchem
-45
33:24
31:56
56
Petra Herbrink
Lindenhout
-39
33:25
32:20
57
Ria Esselink
Arnhem
-47
33:26
31:59
58
Rita Oldenhave
Arnhem
-42
33:26
32:00
59
Paulien Blanken
Arnhem
-46
33:27
31:59
60
Els van Veelen
Siza Dorp Groep
-48
33:30
32:21
61
Caroline Laurense
Dwingeloo
-37
33:34
31:50
62
Saskia Westerveld
Rijn IJssel
-36
33:40
31:45
63
Mieke de Riemer
Arnhem
-39
33:40
31:56
64
Lenie Arts
Eindhoven
-50
33:49
32:37
65
Corry Maasdamme-Huffel
avVN
-50
33:49
32:37
66
Mariska Kruitwagen
Arnhem
-41
33:50
32:55
67
Dini Maas
Duiven
-40
33:53
32:18
68
Willy Sijbrandi
Arnhem
-43
33:53
32:44
69
Brenda Leliveld
Ede Gld
-36
34:46
33:48
70
Wiesje Groenhof
Arnhem
-43
34:51
33:11
71
Hilde Scholtens
Velp Gld
-37
34:53
33:29
72
Anita van Duren
Running Team Gemeent
-37
35:09
33:21
73
Richt Hempenius
Emmeloord
-51
35:12
33:55
74
Carolien Peters
Quadraam
-36
35:16
33:37
75
Berna Lebbink-Bosveld
Argo
-55
35:36
34:48
76
Corrine van Horssen
Arnhem
-37
35:42
35:15
77
Klaske de Boer
Oosterbeek
-41
35:52
34:40
78
Ria Peters
Politici Gemeente Ar
-46
35:59
34:17
79
Marina Eickhoff
Arnhem
-43
36:12
34:25
80
Mary de Jong
van Amerongen Facili
-41
36:27
34:48
81
Marjan in 't Veld
Arnhem
-37
37:02
35:08
82
Anita Woltering
PSH Media Sales
-39
37:25
35:43
83
Odilia van Paridon
Lelystad
-37
37:56
36:07
84
José Haanappel
Arnhem
-37
37:59
36:06
85
Marian Loeters
ROI Achterhoek Rivie
-42
38:14
37:25
86
Ella van der Nat
Apeldoorn
-40
39:12
38:24
87
Mia Steggerda
Rijnstad
-51
39:16
37:40
88
Louise Soser
Quadraam
-43
39:35
37:57
89
Rita Weeda
Politici Gemeente Ar
-52
39:39
37:57
90
Alice Berk
PSH Media Sales
-46
40:20
38:38
91
Ciska Wobma
Westervoort
-45
40:37
39:24
M5, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Hidde Simons
-97
4:32
4:32
2
Thijs vd Griendt
-97
4:46
4:40
3
Timo Alink
Oosterbeek
-97
4:53
4:51
4
Julian Van Der Zee
Huissen
-96
4:56
4:56
5
Gijs Oomen
Arnhem
-96
5:47
5:45
6
Quinten Pere
Arnhem
-96
5:49
5:47
7
Joshua van der Poll
Arnhem
-97
5:52
5:49
8
Marian Hamidu
-95
5:58
5:58
9
Didier Braam
Arnhem
-96
6:00
5:57
10
Steijn Elst
Arnhem
-96
6:09
5:54
11
Robin vd Hoogen
-97
6:11
5:57
12
Sem Haagsmans
Arnhem
-96
6:20
6:18
13
Steven Ravenshorst
Delfgauw
-96
6:20
6:08
14
Okke Herremans
Arnhem
-96
6:25
6:23
15
Ezra Loeff
Arnhem
-96
6:34
6:33
16
Elie Dutilh
Arnhem
-96
6:37
6:34
17
Mick Pieta
Arnhem
-96
6:43
6:34
18
Yaro Rijsenburg
Arnhem
-95
7:01
6:58
19
Hans de Vries
-96
7:21
7:17
20
Britt Sanders
-96
7:22
7:22
21
Floris Colijn
Arnhem
-96
7:25
7:11
22
Tennis Vollipuram
-95
8:21
8:16
M6-7, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Koen van Zwam
Ciko '66
-99
3:50
3:50
2
Michael de Vries
Isala '96
-99
4:18
4:17
3
Fedor de Pagter
Hanzesport
-98
4:26
4:26
4
Jente Baars
Doesburg
-97
4:31
4:29
5
Pascal Terpstra
Wageningen
-99
4:35
4:33
6
Fedor Venema
Arnhem
-99
4:36
4:32
7
Leander ten Hoedt
Arnhem
-98
4:44
4:44
8
Frank Taat
-98
4:46
4:42
9
Robin Koolen
Bemmel
-98
4:48
4:47
10
Arwid vd Hoogen
-98
4:51
4:47
11
Gijs Jakobs
Arnhem
-98
4:52
4:45
12
William de Meij
Elst Gld
-98
4:58
4:56
13
Jochem Dreise
Huissen
-99
4:58
4:53
14
Mika Couweleers
Beek Ubbergen
-98
5:02
5:01
15
Simon Wouters
Huissen
-98
5:04
5:02
16
Melvin Brouwer
Lobith
-98
5:04
5:04
17
Aled Elings
Zuidwal
-98
5:08
5:04
18
Bjorn Hulsebos
Veenendaal
-97
5:10
5:08
19
Davy Bekkers
Arnhem
-98
5:14
5:14
20
Yoeri van Norel
Harderwijk
-97
5:14
5:14
21
Wiebe Medendorp
Elst Gld
-98
5:16
5:09
22
Jari van der Kolk
Arnhem
-98
5:19
5:18
23
Esli Ririhena
Arnhem
-97
5:20
5:20
24
Jelle Koster
Elst Gld
-98
5:21
5:17
25
Daan van Kraaij
Arnhem
-98
5:25
5:24
26
Divyan Thambirajah
-97
5:27
5:25
27
Tom van 't Hoff
Arnhem
-98
5:27
5:20
28
Sten Steenbarbon
Arnhem
-98
5:28
5:27
29
Lukas Nieuweboer
Arnhem
-97
5:29
5:29
30
Koen van den Heuvel
Arnhem
-97
5:35
5:35
31
Yanick Brouwer
Lobith
-97
5:46
5:46
32
Sem Rodink
Arnhem
-97
5:49
5:45
33
Lucas Guilband
Arnhem
-97
5:49
5:46
34
Simon Konency
Arnhem
-98
5:50
5:49
35
Yacin Barry
Arnhem
-98
5:55
5:45
36
Jesse van der Zee
Huissen
-98
5:57
5:57
37
Teun Dreise
Huissen
-97
6:08
6:01
38
Lana Velthuis
-97
6:09
6:09
39
Lucas Mongula
-99
6:26
6:26
40
Tim Kool
Arnhem
-98
6:37
6:27
41
Meindert Schrijber
Arnhem
-98
6:43
6:30
42
Mik van Lieshout
Arnhem
-97
6:47
6:33
43
Niels Dalderop
Arnhem
-97
6:53
6:51
44
Juara Jansen
-99
6:55
6:43
45
Anne ten Berge
Bemmel
-98
6:58
6:54
46
Jade Brink
-98
7:04
7:04
47
Britt de Jonge
-97
7:08
7:08
48
Faas Fokkers
Arnhem
-98
7:11
6:59
49
Stijn vd Vorst
Arnhem
-98
7:13
7:10
50
Job de Leeuw
Duiven
-97
7:25
7:18
51
Levi vd Berg
-98
7:42
7:42
52
Herman Nahar
Arnhem
-99
7:49
7:36
53
Degani Rambonnet
-99
8:01
8:01
54
Teus van der Sluijs
Doesburg
-97
8:06
7:56
55
Imme Trijnes
Arnhem
-98
12:21
6:40
M8, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sieb Mostert
Pallas '67
0
3:50
3:50
2
Thijs van Miltenburg
BAV
-99
4:11
4:11
3
Victor van Gerven
Arnhem
-99
4:28
4:24
4
Ricardo de Knegt
-99
4:31
4:29
5
Jelle van Miltenburg
BAV
-99
4:38
4:35
6
Ruben Simon
Arnhem
0
4:39
4:37
7
Mitchel van Espen
Arnhem
-99
4:39
4:39
8
Nigel Derksen
Arnhem
-99
4:48
4:47
9
Matthijs Westmijze
Arnhem
-99
4:48
4:46
10
Dylan Radt
Arnhem
-99
4:52
4:49
11
Julius de Waele69
Arnhem
0
4:54
4:51
12
Floris Bergacker
Arnhem
-99
4:58
4:56
13
Jan-Pim Kroon
Gorinchem
-99
4:59
4:56
14
Frank van Ree
5:10
5:04
15
Isa van de Kerkhof
Oosterbeek
-99
5:17
5:14
16
Simon Nieuweboer
Arnhem
0
5:19
5:15
17
Tobias Guilband
Arnhem
-99
5:23
5:23
18
Guus Nijhof
Arnhem
0
5:29
5:25
19
Victor Korsten
Arnhem
-99
5:30
5:30
20
Tasmin Shaikh
-99
5:49
5:32
21
Tijn Wiersma
Elst Gld
-99
6:07
6:02
22
Bjorn Jansen
Arnhem
-99
6:07
6:02
23
Mila Dorland
Arnhem
0
6:08
5:59
M9, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Robert Los
Kampen
-1
3:47
3:44
2
Sven Haalboom
Veenendaal
0
3:50
3:49
3
Raf van Oosterhout
Arnhem
0
3:51
3:47
4
Wiepe van Ligten
Velp Gld
-1
4:00
4:00
5
Sven Hellendoorn
Kampen
0
4:02
3:59
6
Mirko de Pagter
Hanzesport
0
4:03
4:02
7
Gijs Tolmeijer
Arnhem
-1
4:09
4:09
8
Juri Hillebrink
Elst Gld
0
4:13
4:10
9
Finn Garritsen
Argo
0
4:15
4:13
10
Luuk Jakobs
Arnhem
0
4:16
4:14
11
Idse Bruinsma
Utrecht
0
4:19
4:18
12
Marc van Tergouw
Utrecht
-1
4:25
4:25
13
Jeroen Veger
Enschede
0
4:25
4:24
14
Huub Pennings
Arnhem
-1
4:30
4:29
15
Reinier Westmijze
Arnhem
-1
4:36
4:33
16
Marijn Pleijsant
Arnhem
-1
4:47
4:43
17
Pascal Bodde
Arnhem
-1
4:47
4:47
18
Xander Hanou
De Liemers
0
4:48
4:42
19
Pjotr Kriele
Arnhem
-1
4:49
4:45
20
Meinte Koster
Elst Gld
-1
4:51
4:48
21
Ivo Stapel
Arnhem
0
4:53
4:47
22
Ramon Olde Keizer
Arnhem
0
5:02
4:59
23
Bas Caldenhoven
Arnhem
0
5:04
5:02
24
Cas de Jager
Gaanderen
-1
5:09
5:09
25
Guus Kooij
Arnhem
0
5:17
5:15
26
Adriaan Lips
Arnhem
0
5:19
5:15
27
Jurre Nieuwenhuis
Arnhem
0
5:27
5:25
28
Sergio Siedziako
0
5:43
5:43
29
David Michels
Malden
-1
5:54
5:49
30
Daan Wiersma
Elst Gld
-1
6:07
6:03
M1011, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Elias Loukili
Zeist
-2
3:23
3:23
2
Brian Versluis
Atverni
-1
3:28
3:28
3
Sven van Miltenburg
BAV
-2
3:30
3:30
4
Jurrian Kooiman
Arnhem
-2
3:36
3:35
5
Lex Bolderheij
Energie
-3
3:37
3:37
6
Victor Aris
Loopgroep Aart Stigt
-1
3:42
3:41
7
Richard Meuleman
Isala '96
-1
3:43
3:41
8
Hugo Korsten
Arnhem
-3
3:45
3:44
9
Pim Tolmijer
Arnhem
-3
3:48
3:48
10
Colin Wegman
Leusden
-2
3:49
3:47
11
Julian Hellendoorn
Kampen
-1
3:53
3:52
12
Marten Kooiman
Arnhem
-1
3:55
3:55
13
Lucas van Gerven
Arnhem
-2
3:56
3:54
14
Marciano Olde Keizer
Arnhem
-2
4:02
4:01
15
Lars van Bergen
Doetinchem
-2
4:02
3:59
16
Sven Hillebrink
Elst Gld
-3
4:03
4:01
17
Jaap Nijhof
Arnhem
-2
4:07
4:06
18
Joost Balk
Den Burg
-1
4:15
4:13
19
Jochem Westhoff
Arnhem
-2
4:15
4:14
20
Pieter Vierdag
Gendringen
-1
4:19
4:17
21
Hendrik van der Vaart
Arnhem
-2
4:30
4:27
22
Gideon van Heugten
Rhenen
-2
4:32
4:32
23
Gijs Werkman
Arnhem
-2
4:33
4:29
24
Daan Kooij
Arnhem
-2
4:33
4:32
25
Luuk Ruijfrok
Arnhem
-2
4:37
4:33
26
Tom van de Wijs
Arnhem
-2
4:40
4:37
27
Dylan de Vries
Kampen
-1
4:43
4:41
28
Jarne Kompier
Hanzesport
-1
4:46
4:43
29
Guido van Kooten
Arnhem
-1
4:46
4:45
30
Joshua Amato
Arnhem
-3
4:47
4:45
31
Robin Acad
Arnhem
-2
4:47
4:46
32
Bram Meussen
Elst Gld
-3
4:55
4:50
33
Sven van Ginkel
De Liemers
-1
4:55
4:54
34
Sebastien Guilband
Arnhem
-3
4:56
4:53
35
Menno Mulder
Elst Gld
-2
4:59
4:54
36
Frank Stapel
Arnhem
-2
4:59
4:54
37
Victor Marbus
Arnhem
-2
5:02
5:02
38
Samori Kokay
Arnhem
-2
5:07
5:04
39
Merijn Nieuwenhuis
Arnhem
-2
5:09
5:07
40
Eline van der Griendt
-1
5:09
5:07
41
Noor vd Pol
-1
5:09
5:07
42
Garek Koriara
Arnhem
-2
5:15
5:13
43
Nikolai vd Dingen
-1
5:17
5:13
44
Jisse van Ophoven
Arnhem
-1
5:43
5:37
45
Mathijs Hofman
-1
7:16
7:16
46
Marlon Gerarts
Arnhem
-99
7:25
7:16
47
Arman Shaikh
-1
8:03
8:03
M1213, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Thomas Potma
Energie
-4
3:11
3:10
2
Lovan Aarts
Arnhem
-4
3:29
3:28
3
Anton Borgstijn
AAV '36
-4
3:30
3:27
4
Bart Maas
Ciko '66
-3
3:36
3:35
5
Jelle Hamersma
VAV
-5
3:40
3:39
6
Raf van Uum
Arnhem
-3
3:44
3:43
7
Erwin Hulsbeek
Climax
-5
3:51
3:47
8
Bas Groenewegen
Arnhem
-4
3:55
3:54
9
Mias Veldhuis
Arnhem
-3
3:57
3:56
10
Rob Schepens
Tiel
-3
4:00
3:59
11
Pieter Werkman
Arnhem
-5
4:17
4:15
12
Mike Haalboom
Veenendaal
-3
4:20
4:20
13
Koen Böhmer
Arnhem
-3
4:46
4:41
14
Stefan Simon
Arnhem
-4
4:53
4:49
15
Justin Simon
Arnhem
-3
4:54
4:48
V5, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Stella Pelgrom
Twello
-96
5:03
5:02
2
Kyra de Vries
Kampen
-96
5:24
5:23
3
Eline Schumaker
Arnhem
-96
5:52
5:50
4
Babet Meurs
Pannerden
-96
6:02
5:54
5
Anouk Termaat
Arnhem
-96
6:27
6:16
6
Lucie Tromp
Nijmegen
-96
6:32
6:27
7
Claire van Amstel
Arnhem
-96
7:02
6:48
8
Iwan Woolschot
Zelhem
-96
7:02
6:55
9
Myrthe Renshof
Barneveld
-95
7:03
6:52
10
Nina vd Vorst
Arnhem
-96
7:13
7:07
11
Nienke Bergacker
Arnhem
-96
7:13
6:57
12
Isa Mussche
Arnhem
-97
7:14
6:58
13
Nina Platell
Nijmegen
-96
7:15
7:10
14
Eyin Trunes
Arnhem
-96
7:15
6:58
15
Jonna Muntjewerff
Arnhem
-96
7:17
7:08
16
Anna Wouters
Huissen
-97
7:18
7:02
17
Mariame Ella Barry
Arnhem
-96
7:30
7:18
18
Anna Huygens
Arnhem
-96
7:33
7:23
19
Emma van Aabt
Geldrop
-95
7:40
7:35
20
Madison Valk
Arnhem
-97
7:52
7:52
21
Milan van Laan
Arnhem
-96
8:04
7:55
22
San Tuithof
Arnhem
-94
8:05
7:59
23
Carmen vd Heuvel
Arnhem
-95
8:06
7:48
24
Gaia de Waele
Arnhem
-96
8:18
8:09
25
Sativa Wenker
Arnhem
-96
8:29
8:17
26
Ranka Wenker
Arnhem
-94
8:29
8:17
V6-7, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Kaddy Stevelmans
AVON
-99
4:34
4:34
2
Laurel Woolschot
Zelhem
-99
4:42
4:41
3
Rikske Herremans
Arnhem
-99
4:44
4:41
4
Dilara Acygun
-99
4:47
4:47
5
Mijrte Vierdag
Gendringen
-98
4:53
4:52
6
Sara Hoogakker
Arnhem
-98
5:05
5:02
7
Terra Muntjewerff
Arnhem
-99
5:06
5:05
8
Mei Tuithof
Arnhem
-98
5:06
5:05
9
Merel Bakker
Arnhem
-98
5:08
5:04
10
Sohie van Bergen
Doetinchem
-98
5:08
5:07
11
Annelot de Bruin
Arnhem
-97
5:27
5:24
12
Kirsten Schreurs
Apeldoorn
-98
5:29
5:26
13
Doortje Koldeweij
Arnhem
-98
5:29
5:27
14
Ilse van Haveren
Ede Gld
-97
5:51
5:50
15
Laura Veger
Enschede
-99
6:02
5:55
16
Iris Ravenshorst
Delfgauw
-98
6:04
5:52
17
Eva Dorland
Arnhem
-97
6:11
6:02
18
Kim Ruseler
Arnhem
-97
6:12
6:05
19
Sofie te Brake
Arnhem
-98
6:18
5:59
20
Suze Pennings
Arnhem
-98
6:20
6:01
21
Isis Loeff
Arnhem
-97
6:20
6:17
22
Eline Korsten
Arnhem
-98
6:28
6:13
23
Merel Karnebeek
Doesburg
-98
6:33
6:31
24
Madelief Bakker
Arnhem
-98
6:35
6:34
25
Lucia Bakker
Arnhem
-97
6:37
6:33
26
Liza Zieren
Westervoort
-98
6:38
6:19
27
Mila Siedziako
-97
6:45
6:45
28
Sofia Nap
-97
6:47
6:47
29
Noor van Regteren
Arnhem
-98
6:50
6:41
30
Mette Geerling
Arnhem
-97
6:54
6:45
31
Geaney Marissen
-97
7:00
7:00
32
Mo Nijbroek
Elst Gld
-98
7:03
6:53
33
Moniek Meeringa
Elst Gld
-98
7:04
6:52
34
Ellen Meeringa
Elst Gld
-98
7:04
6:54
35
Bojan Winsschenk
-98
7:21
7:21
36
Monique Westerop
Arnhem
-97
7:29
7:23
37
Paula Huygens
Arnhem
-97
7:29
7:19
38
Floor van Loon
Arnhem
-98
7:39
7:27
39
Sharuja Vollipuram
-98
7:49
7:49
40
Sascha Valk
Arnhem
-98
7:52
7:52
41
Meike Schennink
Wehl
-99
8:06
7:40
42
Marleen Schennink
Wehl
-99
8:08
7:47
43
Jelita van den Bijlaar
Maarssen
-98
8:32
8:26
V8, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Kyra Keurentjes
Argo
0
4:23
4:21
2
Charlotte Hummel
AV '34
0
4:24
4:21
3
Manyima Stevelmans
AVON
0
4:32
4:30
4
Manon Los
Kampen
-99
4:32
4:30
5
Linette Linders
Lopersgroep Deurne
-99
4:38
4:36
6
Sverre van der Sluijs
Doesburg
-99
4:49
4:46
7
Anna Vierdag
Gendringen
0
4:50
4:47
8
Fleur van Haveren
Ede Gld
-99
5:01
4:59
9
Rosalie Prins
Haaksbergen
0
5:04
5:01
10
Ilse Martinez Hofmans
Beek Ubbergen
-99
5:13
5:11
11
Eva Medendorp
Elst Gld
-99
5:16
5:08
12
Luna Knoef
Arnhem
-99
5:21
5:17
13
Renée Pel
Arnhem
-99
5:28
5:22
14
Kiara Buitenhuis
Silvolde
-99
5:29
5:22
15
Renske Mulder
Elst Gld
0
5:31
5:24
16
Fenna Rasing
De Liemers
-99
5:32
5:29
17
Nikki Alink
Oosterbeek
-99
5:33
5:26
18
A Sijbing
Arnhem
0
5:55
5:51
19
Anke Jesse
Arnhem
-99
5:56
5:51
20
Luka Simonis
Arnhem
-99
5:57
5:52
21
Maxim Gödden
Arnhem
-99
5:57
5:53
22
Lyonne Lakeman
Arnhem
-99
6:08
6:08
23
Jet Veenemans
Oosterbeek
-99
6:11
6:08
24
Rozemarijn Bakker
Arnhem
-99
6:27
6:23
25
Megan Nuy
Huissen
-99
6:46
6:42
26
Lieke Nijland
Arnhem
0
6:53
6:45
V9, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Bregje Sloot
De Liemers
0
3:56
3:56
2
Roos van Zwam
Ciko '66
-1
4:04
4:04
3
Christel Heuseveldt
Climax
0
4:10
4:08
4
Sophie van 't Hoff
Ciko '66
-1
4:12
4:11
5
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
0
4:14
4:13
6
Marit de Jong
De Liemers
0
4:26
4:25
7
Milou Mattijssen
De Liemers
0
4:30
4:29
8
Janelle Groenendijk
Putten
0
4:37
4:35
9
Mees van der Spek
-1
4:37
4:37
10
Marjolein Kroon
Gorinchem
0
4:40
4:38
11
Iris Bokkers
Megchelen
0
4:50
4:46
12
Harmke Rasing
De Liemers
0
4:51
4:50
13
Stéphanie Kok
Argo
0
4:52
4:49
14
Dewi Müller
Wehl
0
4:53
4:50
15
Esmee overklift vaupel
Oss
0
4:54
4:53
16
Manouk Homines
Cuijk
-1
4:58
4:55
17
Yanouk Vernooij
Gendt
0
5:00
4:57
18
Amber van Regteren
Arnhem
0
5:16
5:15
19
Linde Karnebeek
Doesburg
-1
5:17
5:14
20
Simone Wolters
Elst Gld
0
5:24
5:18
21
Dennis Li
-1
5:30
5:27
22
Leanne Cleveringa
Doorwerth
0
6:03
6:01
23
Merit Janssen
Arnhem
0
6:06
5:59
24
Esmee Rietbergen
Arnhem
0
6:34
6:32
25
Lisa Beek
Arnhem
-1
6:48
6:45
26
Nadia de Knegt
-1
7:02
6:59
V1011, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Irene Bijman
Isala '96
-1
3:39
3:39
2
Diane van Es
Energie
-1
3:40
3:38
3
Bente Lutteke
Zutphen
-2
3:50
3:48
4
Suzan Werps
AV Weert
-1
4:02
4:01
5
Michelle Musumeci
Nijmegen Atletiek
-3
4:03
4:02
6
Linda Schepens
Tiel
-1
4:04
4:03
7
Willemijn ter Avest
Zevenaar
-2
4:07
4:06
8
Koen Bruning
Arnhem
-3
4:20
4:20
9
Maxime Vernooij
Gendt
-3
4:22
4:19
10
Britt Rosmulder
Ciko '66
-1
4:32
4:28
11
Ivana Nagtegaal
Arnhem
-2
4:32
4:29
12
Juul Tak
Arnhem
-2
4:33
4:33
13
Fin van Uum
-2
4:33
4:31
14
Indy Kersten
Oosterbeek
-1
4:47
4:43
15
Bram Storm v Gravensan
-2
4:48
4:47
16
Lianne Sijbring
Arnhem
-2
4:55
4:52
17
Roos Arends
Babberich
-2
4:57
4:54
18
Milou Reurings
Argo
-2
4:58
4:50
19
Isabel Prins
Haaksbergen
-2
4:58
4:55
20
Desiree Karssens
Arnhem
-1
5:03
4:59
21
Emma de Roon
Nijmegen Atletiek
-1
5:07
5:05
22
Isa Walraven
Tilburg
-1
5:08
5:06
23
Eva Meussen
Elst
-1
5:12
5:07
24
Lisanne Wiggers
Arnhem
-2
5:37
5:34
25
Tij Nijbroek
Elst Gld
-1
5:50
5:45
26
Tessa Meeringa
Elst Gld
-2
5:51
5:46
27
Wessel Twijnstra
-2
5:52
5:52
28
Kelsey Trompetter
Arnhem
-2
6:14
6:10
29
Marlijn Jesse
Arnhem
-1
6:30
6:26
30
Sterre de Vries
Arnhem
-1
6:33
6:23
31
Stephanie Bakker
Arnhem
-3
6:47
6:43
32
Givanny Schoof
-1
7:49
7:37
33
Bedihan Kazanc
AAC
-2
8:18
8:17
V1213, 1K
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tess Wegman
Altis
-4
3:30
3:27
2
Eline de Jong
De Liemers
-3
3:35
3:35
3
Mikaela Lee
Zevenaar
-3
3:54
3:52
4
Julie Kemmink
Arnhem
-3
4:01
3:58
5
Dennis Lankveld
Silvolde
-5
4:23
4:18
6
Priscilla Huisman
Nederland
-4
4:23
4:19
7
Anne de Vries
Arnhem
-3
5:22
5:18
8
Kelly Willeyms
Arnhem
-3
5:40
5:38
9
Christa van Leeven
Elst Gld
-4
5:56
5:50
10
Chelsey van der Heijde
Arnhem
-3
6:08
6:05
MSEN, 10 K GALA
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Said Hayek
Eindhoven
-20
31:01
31:01
2
Abdi Nageeye
Apeldoorn
-11
31:01
31:01
3
Wouter Jansen
Groesbeek
-13
31:58
31:58
4
Joost van den Ende
Nijmegen
-12
32:07
32:07
5
Jorrit Cleij
Nijmegen
-13
34:18
34:17
M35, 10 K GALA
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Neals Strik
Baarn
-27
31:22
31:22
2
Franshua Woldemariam
Almere
-30
32:22
32:22
3
Jay Sauer
Nijmegen
-28
32:55
32:54
4
John Aalbers
Nijmegen
-35
33:09
33:08
M45, 10 K GALA
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Abraham Zewdie
Bilthoven
-36
31:53
31:53
2
Chris Henet
Bemmel
-41
35:16
35:16
3
Marcel Klamer
Denekamp
-39
35:55
35:54
VSEN, 10 K GALA
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Corrine Spaans
Arnhem
-24
36:06
36:05
V45, 10 K GALA
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
Arnhem
-37
36:57
36:55
2
Karin Klamer
Arnhem
-39
42:20
42:19
TenneT - Rijn IJssel - Van Wijnen
Menzis - Kasteel Kiekeboe
Niet in uitslag of uitslag niet correct? Vul het probleemformulier in op:
http://evenementen.uitslagen.nl/2009/bridgetobridge/
www.uitslagen.nl
13-09-2009 00:00