Uitslagenlijst Skate Halve Marathon

Rotterdam - Zondag 13 september 2009

MAN, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van den Eeckhout
Zoetermeer
36:59
36:59
2
Remco de Mik
Zoetermeer
37:13
37:13
3
Arthur de Leeuw
Poortugaal
41:48
41:45
4
Zsolt Finta
Amsterdam
41:49
41:45
5
Philip Steenkamp
Leiden
41:49
41:44
6
Piet Stroek
Rotterdam
41:50
41:49
7
Dennis Mark
Nootdorp
42:03
42:00
8
Robert vd Horst
Oost-Souburg
42:16
42:13
9
Lj van Tongeren
Haarlem
44:21
44:12
10
Jan Creemers
Weert
44:21
44:16
11
Peter de Mooij
Stolwijk
44:22
44:16
12
Jamal Hakim
Rotterdam
44:22
44:19
13
Billy Hoogstraten
Amsterdam
44:22
44:18
14
Jurriaan Kogelman
Haastrecht
44:23
44:16
15
Pj van Tongeren
Haarlem
44:23
44:15
16
Rob Meijer
Amsterdam
44:24
44:20
17
Teun Rozendaal
Skatebond Nederland
44:27
44:23
18
Maarten Houweling
Skatebond Nederland
44:45
44:41
19
Koos Haakma
's-Gravenhage
45:23
45:20
20
HPJ van den Berg
Montfoort
45:23
45:17
21
Piet Burger
Oud Beijerland
46:32
46:27
22
Arie Haaring
Maasland
46:57
46:46
23
Gert-Jan van de Geijn
Rotterdam
46:57
46:49
24
Koen Kersten
Heemstede
46:58
46:49
25
Oliver Kersten
Heemstede
46:58
46:49
26
Bart Groen
Haarlem
46:58
46:49
27
Sean Wagner
Basel (SUI)
46:58
46:50
28
Michiel Kersten
Heemstede
46:58
46:48
29
Eric Hubner
Alphen aan den Rijn
46:59
46:54
30
Jan Verlind
Leiden
47:00
46:56
31
Jan de Waart
Heerjansdam
48:11
47:55
32
Onno van Duivenbode
Oud Vossemeer
48:12
48:01
33
Martin Snijders
's-Gravendeel
48:30
48:23
34
Pieter de Haan
Rotterdam
48:30
48:25
35
Michiel de Jong
Rotterdam
48:31
48:23
36
Hans Reuter
's-Gravenhage
48:31
48:22
37
Marco Wever
Rhoon
48:35
48:28
38
Piet Gruijters
Aarle Rixtel
48:49
48:29
39
Ewout de Bie
Hoofddorp
48:50
48:33
40
Theo van der Maarel
Nieuwerkerk ad IJsse
48:54
48:48
41
Hjalmar Zoetewei
Barendrecht
48:55
48:36
42
Ingmar Andringa
Berkel en Rodenrijs
48:56
48:45
43
Thomas Ammerlaan
Honselersdijk
48:56
48:50
44
Jacco Hörters
Berkel en Rodenrijs
48:56
48:43
45
Ben Kester
Pijnacker
48:56
48:53
46
Frans de Vos
Gouda
48:57
48:50
47
Jaap Vermeij
Hoofddorp
48:57
48:47
48
Rene Kaptijn
Amsterdam
48:57
48:48
49
Piet Kooijman
Ridderkerk
49:07
49:04
50
Marien Voshol
Bergschenhoek
49:20
49:07
51
Hans van Woudenberg
Gouda
50:35
50:24
52
Wessel Teunisse
Capelle aan den IJss
50:38
50:35
53
Marcel Teunisse
Capelle aan den IJss
50:38
50:36
54
Hans Hofman
Nieuwerkerk ad IJsse
50:40
50:28
55
Ronald de Blok
Rotterdam
51:01
50:54
56
Henk Broeze
Bergschenhoek
51:02
50:41
57
Arjan Nugteren
's-Gravenhage
51:06
50:37
58
Richard Kelder
Rotterdam
51:07
50:31
59
Jan Wapenaar
Rotterdam
51:10
51:03
60
Berry Griffioen
Skatebond Nederland
51:34
51:22
61
Nick de Man
Loosdrecht
51:37
51:32
62
Henk de Man
Loosdrecht
51:37
51:33
63
Roland Oomens
Breda
51:40
51:16
64
Aldo Evers
Delfgauw
51:43
51:32
65
Adri van den Berge
Rotterdam
51:48
51:44
66
Sjoerd Jan van der Plu
Rotterdam
51:53
51:43
67
Rob van Giessen
Schiedam
51:55
51:38
68
Marco van der Poel
Naaldwijk
51:56
51:45
69
Jeroen Sap
Delft
51:56
51:41
70
Johan Sap
Oud Beijerland
51:56
51:42
71
Hans Caldenhoven
Rotterdam
51:58
51:50
72
Hans Willems
Dordrecht
52:00
51:37
73
Björn Zoetewei
Barendrecht
52:00
51:41
74
Bas Mensch
Bergambacht
52:12
52:04
75
Ewoud Snijdoodt
Dordrecht
52:24
52:03
76
Boy Haenen
's-Gravenhage
52:25
51:46
77
Jan Lieftink
Amsterdam Zuidoost
52:42
52:38
78
Henk Elderson
Barendrecht
53:06
52:46
79
Joop Verschoor
Rotterdam
53:14
53:04
80
Jan Paul Schuiten
Dordrecht
53:15
52:52
81
Jaap Haneveer
Rotterdam
53:16
53:09
82
Jose Felix Perez
Voorburg
53:22
53:07
83
Peter Strijker
Hoogeveen
53:38
53:20
84
Johan Bolomey
Nieuwerkerk ad IJsse
53:42
53:33
85
Jurian Velthuis
Breda
53:59
53:39
86
Stephan Oosterheert
Rotterdam
54:00
53:41
87
Maayk Schut
's-Gravenhage
54:00
53:23
88
Pieter Neuvel
Amsterdam
54:12
54:05
89
Joop Albers
Rotterdam
54:15
54:06
90
Hans van Rees
Berkel en Rodenrijs
54:45
54:31
91
Marvin van Rees
Bergschenhoek
54:54
54:43
92
Johan Baggerman
Capelle aan den IJss
55:43
55:31
93
Marc Ebben
Roosendaal
55:46
55:12
94
Ton Mensch
Bergambacht
55:49
55:41
95
Bert Hessel
Vlaardingen
55:50
55:29
96
Mark van den Berg
Zoetermeer
56:29
56:17
97
Willem Assink
Rotterdam
56:29
55:59
98
Rob Mooij
Piershil
56:29
56:11
99
Neomar Vrolijk
Rotterdam
56:29
55:52
100
Jeroen Konijnenberg
Rotterdam
56:30
56:12
101
Bauke Dooper
Leiden
56:31
56:17
102
Jan van der Wulp
Zevenbergen
56:35
56:09
103
Pierre Westgeest
Wassenaar
56:35
56:20
104
Johan Haaring
Maasland
56:39
56:26
105
Gert Nieborg
Zaandam
56:42
56:15
106
Rob Lagendijk
Alphen aan den Rijn
57:24
57:11
107
Faisal Muhammad
IJsselstein Ut
57:24
56:49
108
Paul Ammerlaan
's-Gravenzande
57:25
57:06
109
Roel van Dalen
Zuidland
57:25
57:08
110
Marcel 't Mannetje
Oostvoorne
57:25
56:43
111
Jan de Bie
Tilburg
57:25
56:49
112
Raymond Verhoef
Rotterdam
57:25
57:05
113
René Steenkamer
Haastrecht
57:26
57:18
114
Francois Wildeman
Rotterdam
57:30
57:16
115
Robert Spiering
Capelle aan den IJss
57:32
57:17
116
Maurice Moeliker
Breukelen Ut
57:42
57:30
117
Arjan Suijker
Delft
57:46
57:35
118
Marcel Smith
De Meern
57:57
57:26
119
Ton Knipscheer
Roosendaal
58:06
57:34
120
Ted Hijdra
Berkel en Rodenrijs
58:09
57:56
121
Arthur Landsbergen
Rotterdam
58:11
57:52
122
Ben Albers
Maarssen
58:14
57:29
123
Ton van Hemmen
Schiedam
58:15
57:22
124
Jim Soemodihardjo
Spijkenisse
58:15
57:25
125
Hans Ouwehand
Amstelveen
58:18
57:35
126
Ton van der Steen
Skatebond Nederland
58:23
57:36
127
Kees van Dongen
Rotterdam
58:25
58:06
128
Theo van Mil
Schiedam
58:27
58:21
129
Piet van Mil
Schiedam
58:28
58:21
130
Ton Siemerink
Delft
58:29
58:05
131
Nils Wijgers
Alblasserdam
58:33
57:49
132
Wim Uijlenbroek
Utrecht
58:35
57:59
133
Johan Krijgsman
Oude-Tonge
59:10
58:45
134
Rob van Efferen
Zwijndrecht
59:22
58:37
135
Sam Hofman
Rotterdam
59:23
58:36
136
Ton de Wolf
Schiedam
59:24
59:02
137
Richard Krznaric
Vlaardingen
59:28
59:02
138
Milo Oostergo
Voorschoten
59:32
59:07
139
Henk Stolker
Breda
59:32
59:09
140
Alan Davis
's-Gravenhage
59:32
58:41
141
Melvin Nijholt
Ridderkerk
59:33
59:08
142
Rogier Hoogerwerf
Vlaardingen
59:33
59:08
143
Peter van Riemsdijk
Moerkapelle
59:33
59:24
144
Dave Mela
Schiedam
59:34
59:17
145
Arthur Hameete
Zwijndrecht
59:36
59:18
146
Michel Christen
Brielle
59:51
59:38
147
Nico Spelbos
Heemskerk
1:00:05
59:23
148
Frans Koster
Delfgauw
1:00:12
59:53
149
Hans de Groot
Rotterdam
1:00:13
59:53
150
Robert Knoop
Nieuwerkerk ad IJsse
1:00:40
1:00:30
151
Alex Berendsen
's-Gravenhage
1:00:46
1:00:28
152
Johan Verhoef
Poortugaal
1:01:39
1:01:18
153
John Jongejan
Hendrik Ido Ambacht
1:01:39
1:01:17
154
Vincent Ollefers
Rotterdam
1:01:47
1:01:07
155
Roland Ruigrok
Rotterdam
1:01:57
1:01:28
156
Michiel van Litsenburg
Veldhoven
1:02:24
1:02:11
157
Wilco de Bruijne
Utrecht
1:02:25
1:01:50
158
Bert Eysbergen
Rotterdam
1:02:25
1:02:05
159
Hans Pagels
Nieuwerkerk ad IJsse
1:02:26
1:02:16
160
Camiel van Deelen
Bleiswijk
1:02:34
1:02:06
161
Jacob Sterrenburg
Schoonhoven
1:02:41
1:02:33
162
Gert-jan Schulte
Rotterdam
1:02:42
1:02:01
163
Jeroen Tournier
Rotterdam
1:02:42
1:02:05
164
Peter Kruithof
's-Gravenhage
1:02:43
1:02:16
165
Frank Bokhorst
Honselersdijk
1:02:45
1:02:28
166
Jan van Loon
Hoofddorp
1:02:45
1:02:29
167
Scott van Slyck
Sawtry (GBR)
1:02:46
1:02:19
168
Gert van Ravenswaaij
Serooskerke Schouwen
1:02:47
1:02:10
169
Dominik Steinbach
Leimen (GER)
1:02:51
1:02:20
170
Oscar Dries
Eemnes
1:03:08
1:02:36
171
Erwin Zaanen
Vleuten
1:03:09
1:02:38
172
Piet van der Meer
Barendrecht
1:03:36
1:03:02
173
Patrick van Werkhoven
Rotterdam
1:04:11
1:03:55
174
Johan Pols
Rotterdam
1:04:27
1:03:43
175
Erik Both
Vlaardingen
1:04:28
1:03:59
176
Paul van der Krogt
Delft
1:04:30
1:03:46
177
John van Werkhoven
Hoogvliet Rotterdam
1:04:38
1:04:12
178
Dirk Verweij
Papendrecht
1:05:18
1:04:48
179
Sybrand Abma
Ridderkerk
1:05:52
1:04:46
180
Bart Delhaas
Almere
1:05:52
1:05:24
181
Kees de Haard
Krimpen aan den IJss
1:06:04
1:05:34
182
Anton Gelderblom
Gorinchem
1:06:33
1:06:14
183
Raymond van der Geest
Capelle aan den IJss
1:06:36
1:05:47
184
Gerard Persoon
Rotterdam
1:06:36
1:05:48
185
Arie van Winden
Pijnacker
1:06:37
1:06:17
186
Jan Bordewijk
Rotterdam
1:06:39
1:05:57
187
Wil Boonstra
Schiedam
1:06:56
1:06:29
188
Adriaan van Savooijen
Rotterdam
1:07:13
1:06:45
189
Robbert van Rooijen
Krimpen aan den IJss
1:08:01
1:07:18
190
Emil van Galen
Rotterdam
1:08:02
1:07:13
191
Stefan Heijkoop
Capelle aan den IJss
1:08:20
1:08:04
192
Jacco Hornes
Nieuwegein
1:08:58
1:08:14
193
Mari Knuvers
Eindhoven
1:08:59
1:08:37
194
Leo Hartman
's-Gravenhage
1:09:52
1:09:38
195
Harald Lagendijk
Ridderkerk
1:10:35
1:10:09
196
Cor van den Adel
Ridderkerk
1:10:35
1:10:12
197
Kees Kalkman
Rotterdam
1:10:39
1:10:07
198
Joris Fleskens
Utrecht
1:10:39
1:10:07
199
Josh vd Velden
Hoogvliet Rotterdam
1:10:40
1:10:08
200
Bert-Jan Kollmer
Alkmaar
1:10:40
1:10:07
201
Arjen Pronk
Leidschendam
1:10:42
1:10:32
202
Karel van Stuijvenberg
Ridderkerk
1:13:53
1:13:23
203
Rene vd Hoek
Amsterdam
1:14:02
1:13:18
204
Joran Klingeman
Utrecht
1:15:57
1:15:22
205
Rob van den Berg
Rotterdam
1:16:38
1:16:15
206
John Duran
Barendrecht
1:18:00
1:17:37
207
Jos Bleijenberg
Hoofddorp
1:18:01
1:17:44
208
Jaap van der Loo
Vinkeveen
1:18:33
1:17:48
209
Stefaan Anseeuw
Delft
1:21:14
1:20:59
VROUW, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelena Peeters
's-Hertogenbosch
39:52
39:51
2
Sandra Hirsch
Capelle aan den IJss
41:49
41:48
3
Benita de Man
Loosdrecht
44:19
44:14
4
Fia van Heteren
Sliedrecht
45:19
45:16
5
Ineke de Ruis-Dubbelda
Rotterdam
46:51
46:27
6
Aaltje Kreuning-Pastoo
Amsterdam Zuidoost
48:11
48:03
7
Monique Pastoor-Kreuni
Amsterdam Zuidoost
48:11
48:03
8
Andreia Nicolau
's-Hertogenbosch
48:32
48:31
9
Chantal van der Zalm
Berkel en Rodenrijs
48:56
48:44
10
Nancy vd Waal
Ridderkerk
50:11
49:47
11
Silvia Ammerlaan
Berkel en Rodenrijs
51:23
51:12
12
Anouk van Rosmalen
Delfgauw
51:42
51:31
13
Joyce Wils
Den Hoorn Zh
53:15
53:06
14
Anneke Dekker
Alkmaar
53:15
52:47
15
Ghislaine Strijbosch
Ridderkerk
54:03
53:39
16
Annemarie Verstraaten
Barendrecht
54:04
53:58
17
Annemiek Roete
Oss
54:08
54:03
18
Jacqueline Bos
Bergschenhoek
54:11
54:00
19
Ester Rademaker
Bergschenhoek
54:54
54:42
20
Maartje Luijten
Rotterdam
55:34
55:26
21
Andrea Apro
Budapest (HUN)
55:51
55:41
22
Caroline Meun
Rotterdam
56:29
55:59
23
Shirley Jaarsma
Leiden
57:24
56:46
24
Holl Brigitte
Utrecht
57:25
56:49
25
Loes Kemperman
Tilburg
57:25
56:49
26
Nanja van Schijndel
Groningen
57:27
57:12
27
Marianne van Tienhoven
Ridderkerk
58:33
57:47
28
Remke Kaaijk
's-Gravenhage
58:48
58:11
29
Renée Polderman
Hansweert
59:23
59:06
30
Ellen Peeman
's-Gravenhage
59:24
59:15
31
Conny de Heer
Leiden
59:32
58:55
32
Ellie Kalshoven
Spijkenisse
59:37
59:26
33
Njt Arends Ollefers
Rotterdam
59:40
59:02
34
Yvonne Goeree
Ridderkerk
59:56
59:32
35
Marian ter Weele
Delft
1:00:11
59:51
36
Maria Paul
Zevenhuizen Zh
1:00:16
1:00:08
37
Ellis Koster
Delfgauw
1:00:16
59:58
38
Marja Dijkstra
Groningen
1:00:20
1:00:05
39
Marieke van Bavel
Rotterdam
1:01:34
1:00:55
40
Dianna Zwart
Rotterdam
1:01:49
1:01:24
41
Trudy van der Graaff
Oss
1:01:49
1:01:45
42
Claudia van den Elzen
Oss
1:01:50
1:01:44
43
Carin van Haren
's-Hertogenbosch
1:01:53
1:01:20
44
Marjanne de Nijs
Zoetermeer
1:02:02
1:01:35
45
Danielle de Roos
's-Gravenhage
1:02:17
1:01:37
46
Nanette Speelman
Rotterdam
1:02:21
1:01:42
47
Maria Aguilar
Delft
1:02:41
1:02:18
48
Irene Harmsen
Hendrik Ido Ambacht
1:02:46
1:02:33
49
Nathalie Grootenboer
Stellendam
1:02:48
1:02:11
50
Jeanne van Beek
Zundert
1:03:06
1:02:40
51
Gerry Faber
Barendrecht
1:03:48
1:03:05
52
Erna Groot
Dordrecht
1:03:50
1:03:08
53
Kim Boonstra
Schiedam
1:04:16
1:03:49
54
Willy Albers
Rotterdam
1:04:23
1:04:12
55
Anita van den Bosch
Giessenburg
1:04:39
1:04:05
56
Hedwig de Roos
Rotterdam
1:06:45
1:06:05
57
Linda Kemerink
Breda
1:06:57
1:06:32
58
Jolien Voshol
Bergschenhoek
1:07:15
1:06:58
59
Marina de Gier
Breda
1:07:34
1:07:10
60
Irene Blok
Rotterdam
1:08:05
1:07:42
61
Jolanda van Driel
Rotterdam
1:08:22
1:08:07
62
Regiena vd Waal
Ridderkerk
1:08:55
1:08:30
63
Gabby van Uden
Rotterdam
1:09:02
1:08:40
64
Sophie Gulickx
Nijmegen
1:09:04
1:08:29
65
Margreet Christians
Helmond
1:09:04
1:08:30
66
Petra de Bruijn
Overpelt (BEL)
1:09:04
1:08:30
67
Marjo Sjouken
Rotterdam
1:09:10
1:08:58
68
Liesbeth Waldman
Oostvoorne
1:10:38
1:09:45
69
Mariel Starink
Amersfoort
1:11:05
1:10:34
70
Imke Rodermans
Utrecht
1:11:06
1:10:35
71
Anita Boogaard
Rhoon
1:12:08
1:11:34
72
Ciska Evers
Rotterdam
1:12:11
1:11:54
73
Marina Jensen
Roosendaal
1:13:21
1:12:46
74
Mies de Vos vd Heeden
Capelle aan den IJss
1:13:49
1:13:28
75
Suzanne Kromwijk
Ridderkerk
1:13:53
1:13:23
76
Nika Zoetewei
Barendrecht
1:14:25
1:14:04
77
Dana Lima
Rotterdam
1:15:11
1:14:25
78
Demi Zoetewei
Barendrecht
1:17:22
1:17:01
79
Querine vd Hoek
Amsterdam
1:17:22
1:16:38
80
Anja Maatjes
Poortugaal
1:20:06
1:19:25
81
Sylvana Oostendorp
Rotterdam
1:20:25
1:20:13
82
Maira Hofdom
Rotterdam
1:20:46
1:20:00
83
Simone de Lange
Oss
1:21:24
1:20:30
84
Mieke Stam
Rotterdam
1:22:58
1:22:11
85
Ria van Amstel
Rotterdam
1:22:58
1:22:11
A LIC, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Smets
Schaats Vereniging U
35:52
35:52
2
Frans van Winden
Skatebond Nederland
36:51
36:51
3
Vincent Riemersma
Schaats Vereniging U
36:55
36:55
4
Martijn Storm
Skatebond Nederland
37:12
37:12
5
Raymond Jansen
Skatebond Nederland
37:13
37:12
B LIC, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jochem Uithoven
River Skate Team
35:23
35:23
2
Nick Uithoven
Skatebond Nederland
37:11
37:11
3
Erwin Wentink
Schaats Vereniging U
37:12
37:12
4
Eelco Mol
Skeelerclub Zwanenbu
37:13
37:12
5
Johan Boef
Schaats Vereniging U
37:17
37:16
6
Brian Goldman
Skatebond Nederland
39:40
39:40
7
Bert van Nistelrooij
Skeeler Vrienden Dru
44:14
44:13
C LIC, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cornelius Kersten
Skeelerclub Zwanenbu
37:11
37:11
2
Hassan van der Hoff
Schaats Vereniging U
37:13
37:11
3
Steven Krul
Skatebond Nederland
39:39
39:38
4
Martijn Jager
Schaats Vereniging U
39:40
39:38
5
Mitchel Berrevoets
Maasland
39:41
39:39
6
Thijs Veening
Skatebond Nederland
41:49
41:47
7
Martijn van Marion
Skatebond Nederland
42:38
42:37
8
Ivo Krijnsen
Skatebond Nederland
58:13
58:08
VET, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André van Espen
IJsclub 'De Poel'
37:11
37:11
2
Nico Wolf
River Skate Team
39:30
39:29
3
Maarten Berrevoets
Skatebond Nederland
39:40
39:40
4
Peter Valk
Skatebond Nederland
39:40
39:39
5
Wim Qualm
Skatebond Nederland
39:42
39:40
6
Raimo Frondelius
Budapest (HUN)
41:34
41:31
7
Bas Biemond
Skatebond Nederland
41:34
41:32
8
Rene de Klein
Skatebond Nederland
41:48
41:47
9
Ad de Kort
Skatebond Nederland
41:48
41:46
10
Marco Fliers
Skatebond Nederland
41:49
41:48
11
Frank Steenkamp
Skatebond Nederland
41:49
41:45
12
Martin Mijnten
Skatebond Nederland
43:56
43:56
13
Thijs van Brummelen
Edese IJsvereniging
44:21
44:17
14
Fred Bezemer
Skatebond Nederland
44:21
44:19
15
Gaston Wals
IJs- en Skeelerclub
44:22
44:21
16
Leen Rog
Skatebond Nederland
44:23
44:19
17
Jan Zwanenburg
IJs- en Skeelerclub
44:24
44:23
18
Leon Stals
Skeelerclub De Berck
44:27
44:24
19
Hans van der Meer
Skatebond Nederland
48:48
48:42
20
Cees Keijzer
Vlaardingen
49:16
49:15
DAME, SKATE HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Stenekes
Skeelervereniging Id
39:41
39:41
2
Anne-carine van Abeele
Skatebond Nederland
41:37
41:37
3
Eva van Rheenen
Schaats Vereniging U
41:49
41:46
4
Marianne Liefting
Skatebond Nederland
42:19
42:16
5
Sandra Kamer
Skatebond Nederland
43:56
43:54
6
Irene van Veen-Heuver
SSV Nijkerk
44:20
44:19
7
Brenda Pauw
Skatebond Nederland
44:21
44:19
8
Evelien Korlaar
Skatebond Nederland
44:22
44:18
9
Iris van Bokhoven
Schaats Vereniging U
44:24
44:24
10
Daisy Goedhart
Skatebond Nederland
44:24
44:19
11
Ilse Uithoven
Skatebond Nederland
44:25
44:24
www.uitslagen.nl
14-09-2009 15:35