Uitslagenlijst 10e Maas en Waalse DijkenLoop

Beneden Leeuwen - Zondag 6 september 2009

MSEN, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur Schramade
Cifla
2:33:13
2:33:12
2
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
3:58:07
3:57:58
M35, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
2:33:04
2:33:04
2
Filip Rondelée
VAL
2:39:33
2:39:33
3
Kees van Helmond
Scorpio
2:40:39
2:40:37
4
Bart De Grove
VAL
2:46:09
2:46:09
5
Milan Perc
Cifla
2:50:13
2:50:11
6
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
3:09:10
3:09:03
7
Xylander Kroon
Daventria
3:27:40
3:27:36
8
Frank Jeene
Nijmegen Atletiek
3:39:59
3:39:59
9
Rudy van der Heijden
Olympus Land van Cui
3:43:36
3:43:33
10
Marco Salvolini
Corinaldo (ITA)
3:59:13
11
H vd Pluijm
Arnhem
4:02:14
4:02:08
12
Peter Hulsen
avVN
4:10:18
4:10:13
M45, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frankie Leus
VAL
2:54:06
2:54:05
2
Lucien Taelman
VAL
2:55:48
2:55:47
3
Ruud Kok
AV '34
3:18:37
3:18:36
4
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:19:35
3:19:33
5
Paul van Os
Climax
3:20:06
3:20:03
6
Marius Besuijen
Dynamica
3:22:38
3:22:36
7
Vok de Wit
avVN
3:24:02
3:23:55
8
Wander Bod
Argo
3:27:40
3:27:33
9
Paul Wiering
AV '23
3:38:53
3:38:48
10
Albert Hingstman
AV '23
3:51:32
3:51:26
11
Hugo Kabos
VAV
3:55:22
3:55:19
12
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
3:55:23
3:55:18
13
Henk Sipers
avVN
3:56:49
3:56:41
14
Siebolt de Boer
Sprint
4:04:35
4:04:25
15
Ed Mulder
Ron Clarke
4:06:15
4:06:08
16
Barend Borgstijn
AAV '36
4:06:31
4:06:29
17
Jack Hendrickx
BAV
4:12:04
4:11:52
18
Erik Boehlé
Energie
4:21:41
4:21:40
19
Gerik Mik
Artemis
4:24:25
4:24:12
20
Willem Muetze
STAP
4:41:36
4:41:24
M55, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Tijskens
Heusden-Zolder (BEL)
3:19:26
3:19:24
2
Leo Pardaens
VAL
3:21:09
3:21:07
3
Henry Okkersen
avVN
3:21:55
3:21:48
4
David van Toor
avVN
3:32:21
3:32:14
5
Hans Wilmink
Pallas '67
3:36:28
3:36:25
6
Wim van Amerongen
Ron Clarke
3:38:35
3:38:33
7
Cees van Reemst
TION
3:41:52
3:41:49
8
Pieter Anjema
VAV
3:51:53
3:51:44
9
Leo Heere
PAC
3:54:01
3:53:58
10
Theo Reus
VAV
3:54:30
3:54:22
11
Karel Leeuwangh
Fortuna
4:03:26
4:03:24
12
Jos van Rijt
avVN
4:03:55
4:03:49
13
Jos Akkermans
Haarlemmermeer
4:07:51
4:07:36
14
Aad Vink
Energie
4:21:40
4:21:39
15
Gijs Honing
avVN
4:32:45
4:32:34
16
Sjaak Schipper
ATC '75
4:35:55
4:35:43
V35, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Rosenkamp
Salland
4:05:19
4:05:08
V45, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marion van de Veerdonk
avVN
3:41:26
3:41:22
2
Maroula Imkamp
Loopgroep PK
3:46:41
3:46:38
3
Ingrid Koene
AV '56
3:48:22
3:48:11
4
Irene van Wijk
AV '23
3:51:32
3:51:27
5
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
3:54:30
3:54:18
6
Ineke Scheffer
Friesland
4:01:47
4:01:35
7
Ada Groeneveld
Climax
4:14:52
4:14:47
MRECR, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Watthy
Gistel (BEL)
3:03:01
3:03:00
2
Radmer Schalkx
De Bilt
3:08:19
3:08:17
3
Jan van Mechelen
Schijf
3:12:52
3:12:48
4
Chris van Sonsbeek
Appeltern
3:13:30
3:13:22
5
Bart ter Veer
Groningen
3:14:52
3:14:51
6
Mari Arissen
Druten
3:15:27
3:15:19
7
Marco Polman
Oosterbeek
3:18:13
3:18:07
8
Stef Nullens
Peer (BEL)
3:19:26
3:19:24
9
Anton van Amerongen
Leidschendam
3:21:39
3:21:36
10
Marcel Magnée
Wamel
3:24:30
3:24:16
11
Johan Hamelink
Beuningen Gld
3:24:41
3:24:37
12
Antoon Brands
Maasbommel
3:28:36
3:28:28
13
Wouter Rouwhorst
Borculo
3:35:38
3:35:32
14
Cris Simons
Haaren
3:35:57
3:35:47
15
Ronald Plenter
Barneveld
3:36:03
3:35:58
16
Patrick Poppe
Borsbeek (BEL)
3:39:03
3:38:54
17
Johnnie Wissing
Gendt
3:39:04
3:38:51
18
Bart van den Bemt
Bemmel
3:39:40
3:39:35
19
Ton Hoefakker
Zeist
3:41:24
3:41:14
20
Henk de Vries
Zwaagwesteinde
3:41:52
3:41:49
21
Wim van Kouteren
Almere
3:43:21
3:43:13
22
Jaap Merkens
Tricht
3:43:51
3:43:38
23
Auke Bos
Ede Gld
3:46:17
3:46:07
24
Laurens Koenjer
Heino
3:46:32
3:46:23
25
Christian Herteleer
Aalter Bellem (BEL)
3:48:26
3:48:13
26
Jaap Oliemeulen
Schaijk
3:49:15
3:49:04
27
Gert Libbers
Druten
3:49:55
3:49:49
28
Ab de Boer
Zeist
3:50:26
3:50:19
29
Peter Witlox
Haaren
3:51:06
3:50:57
30
Nico Rawee
Haren Gn
3:51:07
3:51:02
31
Gerrie Boersma
Twijzel
3:53:42
3:53:39
32
Marty Fokkink
Laren Gld
3:53:53
3:53:45
33
Nico Achterberg
Veenendaal
3:54:20
3:54:12
34
Johan Koenjer
Heino
3:55:09
3:55:01
35
Jürgen Lehmann
Emlichheim (GER)
3:56:59
3:56:52
36
René van der Heijden
Leuth
3:57:01
3:56:49
37
Johan Visschers
Elsloo Lb
3:57:31
3:57:27
38
Frank van den Berg
Ravenstein
3:57:45
3:57:35
39
Hugo Suppers
Ravenstein
3:59:14
3:59:13
40
Thijm Konter
Raalte
3:59:23
3:59:23
41
Raymond Barkman
Rotterdam
3:59:32
3:59:21
42
Pieter van Zijl
Ede Gld
4:00:04
3:59:55
43
Gertjan Dahm
Nijmegen
4:00:25
4:00:22
44
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:02:16
4:02:04
45
Nol Janssen
Gendt
4:02:26
4:02:12
46
Wouter de Geijter
Netersel
4:07:37
4:07:33
47
Ed Kronenburg
Langbroek
4:09:47
4:09:40
48
Reinier van Amerongen
Druten
4:09:49
4:09:39
49
Fred Nieuwesteeg
Loenen aan de Vecht
4:11:34
4:11:34
50
Peter van den Hater
Druten
4:11:56
4:11:56
51
Pieter Locher
Amsterdam
4:13:05
4:12:58
52
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:13:07
4:12:56
53
Hans Buis
De Rijp
4:13:15
4:13:05
54
Han Peter Kelder
Haren Gn
4:14:03
4:13:58
55
Hans Nellestijn
Veenendaal
4:33:30
4:33:21
56
Gert Jan van der End
Vlaardingen
4:39:59
4:39:47
57
Steven Dunk
London (GBR)
4:44:55
4:44:49
58
Jos Bruisten
Ewijk
4:47:10
4:47:00
VRECR, RABOM. INDIVIDU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja van Mechelen
Schijf
3:35:56
3:35:51
2
Maria Carmen Aguaiza
Tumbaco (Ecador) (EC
3:41:44
3:41:40
3
Anke Kalisvaart
Altforst
3:43:53
3:43:49
4
Sjoerdtje de Boer
Ede Gld
3:58:27
3:58:17
5
Miriam Reeders
Rotterdam
4:13:06
4:12:52
6
Cokky Jooren
Vught
4:15:07
4:15:02
7
Zerline de Boer
Vreden (GER)
4:24:25
4:24:15
8
Brigitte de Laat-Young
's-Hertogenbosch
4:41:52
4:41:46
9
Anneke Bos-de Jong
Ede Gld
4:46:00
4:45:50
4PERS, RABOM. EST. 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bav
Hilversum
2:51:24
2
Bav
Hilversum
2:51:24
3
De B-Jes
Nijmegen
2:53:49
4
De B-Jes
Nijmegen
2:53:49
5
Makkelijker? Leuker Ni
Nijmegen
3:08:15
6
Makkelijker? Leuker Ni
Nijmegen
3:08:15
7
De jongens van Henk
Beneden Leeuwen
3:13:16
8
De jongens van Henk
Beneden Leeuwen
3:13:16
9
Maasdijk marathon Team
Oss
3:14:27
10
Maasdijk marathon Team
Oss
3:14:27
11
Fitteam
Baarn
3:16:40
12
Fitteam
Baarn
3:16:40
13
Loopgroep NW-Wageninge
Ede Gld
3:20:04
14
Loopgroep NW-Wageninge
Ede Gld
3:20:04
15
Bedaf 1
Veghel
3:26:09
16
Bedaf 1
Veghel
3:26:09
17
Salet 1
Druten
3:26:43
18
Salet 1
Druten
3:26:43
19
Ans
Arnhem
3:34:25
20
Ans
Arnhem
3:34:25
21
Time is Running
Woensdrecht
3:40:35
22
Time is Running
Woensdrecht
3:40:35
23
Bedaf 2
Veghel
3:41:30
24
Bedaf 2
Veghel
3:41:30
25
BEDAF Jan en Wiet
Uden
3:48:23
26
BEDAF Jan en Wiet
Uden
3:48:23
27
LijkWelGek team 1
Amstelveen
3:56:34
28
LijkWelGek team 1
Amstelveen
3:56:34
29
Bouwman
Beverwijk
3:56:55
30
Bouwman
Beverwijk
3:56:55
7PERS, RABOM. EST. 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Hommelberg
Roermond
2:44:14
2:44:14
2
Nou wij lusten wel Wat
Vroomshoop
2:50:43
2:50:43
3
Elle Lingerie 2
Druten
2:54:42
2:54:42
4
Gin Fratse A
Boven Leeuwen
3:17:33
3:17:33
5
De Kammie-Kazen
Leerdam
3:22:24
3:22:24
6
Skh Shr
Wageningen
3:22:24
3:22:24
7
VLent-Petit Seniorente
Maasbommel
3:27:44
3:27:44
8
Gin Fratse B
Beneden Leeuwen
3:28:42
3:28:42
9
Cognitor I
Beneden Leeuwen
3:29:44
3:29:44
10
Pannekoekenbakker Bure
Buren Gld
3:32:06
3:32:06
11
Energy4All SterrenTeam
Beneden-Leeuwen
3:37:42
3:37:42
12
Team Mireille
Roermond
3:38:00
3:38:00
13
Cifla Nijmegen 1
Nijmegen
3:39:40
3:39:40
14
IteMedical
Beusichem
3:40:57
3:40:57
15
Standvast Wonen
Nijmegen
3:42:05
3:42:05
16
MT VM P Loopt Mee
Capelle aan den IJss
3:42:13
3:42:13
17
Superjongens
Hellevoetsluis
3:42:35
3:42:35
18
'K ren me Rot
Altforst
3:42:41
3:42:41
19
VLent-Petit Jeugdteam
Maasbommel
3:44:35
3:44:35
20
Loopgroep NW-Wageninge
Ede Gld
3:45:08
3:45:08
21
LijkWelGek team 2
Amstelveen
3:47:42
3:47:36
22
Het Vege Lijf
Duiven
3:48:41
3:48:41
23
Elle Lingerie 1
Druten
3:50:49
3:50:49
24
Dikke Prima!
Nijmegen
3:51:56
3:51:56
25
Rabobank Maas en Waal
Druten
3:53:38
3:53:38
26
Versluis
Arnhem
3:57:28
3:57:13
27
Plekzat
Alphen Gld
4:08:12
4:08:12
28
Supermeiden
Rotterdam
4:08:29
4:08:29
29
Les Amis 1
Koudekerk aan den Ri
4:13:26
4:13:26
30
VLent-Petit Vrouwentea
Maasbommel
4:18:56
4:18:56
31
Les Amis 2
Koudekerk aan den Ri
4:21:21
4:21:21
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Vergeer
AV Wijchen
1:19:51
1:19:49
2
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:21:24
1:21:22
3
Sjoerd Franck
ASV
1:35:02
1:34:57
4
Joppe Boon
Pallas '67
1:39:50
1:39:50
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Peeters
VAL
1:15:21
1:15:20
2
Kristof Rul
VAL
1:16:27
1:16:26
3
Arjan van den Berg
avVN
1:21:08
1:21:06
4
Marco Rutgers
Argo
1:21:17
1:21:16
5
Jorrit Dekkers
Fortuna '67
1:23:20
1:23:19
6
Waldo Duin
Triathlon
1:28:09
1:28:06
7
Arian Adriaans
Cifla
1:29:39
1:29:37
8
Stephan Jutte
Haag Atletiek
1:42:32
1:42:24
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pe Brouwer
Generaal Michaelis
1:23:26
1:23:24
2
Leo van Kampen
Fortuna '67
1:25:06
1:25:04
3
Ralph Goes
Eindhoven Atletiek
1:27:13
1:27:11
4
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
1:27:48
1:27:45
5
Theo van Welie
OSS-VOLO
1:32:23
1:32:17
6
Peter van Gils
AV Wijchen
1:32:52
1:32:48
7
Frans van Huizen
Ciko '66
1:35:38
1:35:32
8
Jan van Kan
Arena
1:36:17
1:36:08
9
Maurice van den Berge
Eindhoven Atletiek
1:44:04
1:43:39
10
Jos Pansier
Oss '78
1:49:54
1:49:45
11
Huub Steinmann
AV Wijchen
1:51:20
1:51:01
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees van Rooijen
Nijmegen Atletiek
1:26:32
1:26:29
2
Warner de Boer
Cifla
1:40:37
1:40:28
3
Gerd Aengenheister
Kranenburg (GER)
1:40:49
1:40:45
4
Martin Toonen
Vitesse '08
1:42:22
1:42:04
5
Jan Maessen
ATV Venray
1:43:49
1:43:36
6
Henk Momberg
Argo
1:52:44
1:52:28
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique van der Aa
Prins Hendrik
1:34:44
1:34:40
2
Rian van Helvoort
De Keien
1:36:10
1:36:08
3
Carina Juch
Arena
1:48:19
1:48:10
4
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
1:58:16
1:58:09
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1:34:49
1:34:47
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:42:07
1:41:57
3
Betty Verwegen
Oss '78
1:42:42
1:42:34
4
Anita Geijtenbeek
OSM '75
1:43:00
1:42:51
5
Marijke Scholtemeijer
Ron Clarke
1:44:29
1:44:24
6
Nel Classens
ATV Venray
1:49:48
1:49:36
7
Marian Leijten
Oss '78
1:49:54
1:49:45
8
Marian Wouters- Opstee
Loopgroep PK
1:50:59
1:50:41
9
Gerrie van Loon
Cifla
1:54:17
1:54:02
10
Gerdine Diels
Atos
1:54:31
1:54:08
11
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
1:56:30
1:56:23
12
Boudewien Bosma
Sporting Boxmeer
1:58:35
1:58:10
13
Helma van Leeuwen
Loopgroep Rosmalen
1:59:51
1:59:45
14
Astrid Hijlkema
Fit
2:06:23
2:06:00
MRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
James Carpenter
Afferden Gld
1:20:10
1:20:07
2
Ferry Schreven
Winssen
1:22:55
1:22:54
3
Martin van Alst
Huissen
1:25:11
1:25:09
4
Cees Everaert
Nijmegen
1:26:32
1:26:29
5
Arjan Rigters
Zetten
1:27:41
1:27:36
6
Bart van Galen
Beneden Leeuwen
1:28:20
1:28:15
7
Jorik Huizinga
Pannerden
1:29:02
1:28:59
8
Ad van den Nieuwenhuiz
Beuningen Gld
1:29:29
1:29:27
9
Arjan Mulder
Nijkerk Gld
1:29:32
1:29:29
10
Aart ter Keurs
Utrecht
1:30:41
1:30:38
11
Gaby Huisman
Ooij
1:30:46
1:30:43
12
Fred Peters
Haren Nb
1:31:22
1:31:11
13
Bas Kuypers
Druten
1:31:43
1:31:31
14
Allard van Welie
Berlicum Nb
1:32:23
1:32:20
15
John Verheijen
Oegstgeest
1:32:34
1:32:30
16
Eddie Heerings
Houten
1:32:47
1:32:44
17
Luuk Holleman
Nijmegen
1:32:47
1:32:28
18
Tim Tutert
Delft
1:33:18
1:33:14
19
Jasper Jongepier
Wijk bij Duurstede
1:33:28
1:33:24
20
Marco Sneijers
Breda
1:33:54
1:33:48
21
Arjen Wals
Wageningen
1:33:55
1:33:49
22
Kenneth Bouwman
Gendt
1:34:16
1:34:12
23
Hans Scheltinga
Nijmegen
1:34:48
1:34:36
24
Coos Diepenbroek
Lent
1:34:49
1:34:37
25
Erik van Beurden
Kerkdriel
1:35:02
1:34:52
26
Albert van Zuijlen
Grave
1:35:21
1:35:14
27
Rob Langhout
Nijmegen
1:36:25
1:36:07
28
Peter van Sprundel
Klundert
1:36:29
1:36:23
29
Wilfried Gebbinck
Zeddam
1:36:46
1:36:38
30
Ed Dolphijn
Wageningen
1:36:48
1:36:40
31
Pierre Tromp
Beneden Leeuwen
1:37:19
1:37:10
32
Ivo Marynissen
Merksplas (BEL)
1:37:46
1:37:33
33
Raymond Smits
Druten
1:38:03
1:37:43
34
Peter van Meerveld
's-Hertogenbosch
1:38:23
1:38:21
35
Albert van der Schans
Eindhoven
1:38:35
1:38:14
36
Peter Hagenaars
Roosendaal
1:38:45
1:38:35
37
Co Rosengarten
IJsselstein Ut
1:39:12
1:39:05
38
Jan Janssen
Overasselt
1:39:26
1:39:23
39
Tonnie Bongers
Wageningen
1:39:51
1:39:43
40
Marco Janssen
Beneden Leeuwen
1:40:09
1:40:01
41
Robin Heijmen
Cothen
1:40:18
1:39:55
42
Wouter de Lange
Velp Gld
1:40:24
1:40:02
43
Frank Laurant
Beneden Leeuwen
1:40:31
1:40:23
44
Arthur Hermsen
Utrecht
1:40:32
1:40:17
45
Peter van der Zanden
Nijmegen
1:40:43
1:40:27
46
Arie Kelderman
Veenendaal
1:40:48
1:40:30
47
Reint Scholten
Wezep
1:41:29
1:41:16
48
Ton de Vree
Dreumel
1:41:29
1:41:16
49
Alberto Palsgraaf
Zeddam
1:41:37
1:41:23
50
Peter Giesberts
Mook
1:41:42
1:41:26
51
Paul Claessens
Utrecht
1:41:48
1:41:39
52
Dolf van 't Hooft
Zieuwent
1:42:09
1:41:48
53
Hans van Kerkhof
Hernen
1:42:13
1:42:03
54
Jos Raedts
Molenhoek Lb
1:42:26
1:42:15
55
Ronald Aart Bouwman
Rotterdam
1:42:37
1:42:28
56
Joris Gerritsen
Oosterhout gem Nijme
1:42:38
1:42:30
57
Edwald van den Berg
Weurt
1:42:42
1:42:20
58
Stefan van der Heijden
Huizen
1:42:54
1:42:50
59
Joost Rossen
Wijchen
1:42:57
1:42:50
60
Bert Kremer
Loerbeek
1:42:57
1:42:41
61
Hans Helsdingen
Zeist
1:43:23
1:43:11
62
Gerard van Boxtel
Haaren
1:43:32
1:43:12
63
Kees Hess
Haaren
1:43:33
1:43:12
64
Dick Kers
Veenendaal
1:43:50
1:43:34
65
Marc Goijarts
Eindhoven
1:44:17
1:43:56
66
Paul Vleugels
Molenhoek Lb
1:44:19
1:44:14
67
Ron Bosch
Veenendaal
1:44:26
1:44:13
68
Arno Verweij
Nijmegen
1:44:28
1:44:21
69
Herman van der Tol
Maarssen
1:44:36
1:44:33
70
Erik van der Kraan
Altforst
1:44:37
1:44:22
71
John Op den Camp
Beneden Leeuwen
1:44:43
1:44:34
72
John Lens
Geldermalsen
1:45:17
1:45:10
73
Toon Mazda Megens
Wijchen
1:45:28
1:44:58
74
Kees van Hoeven
Beuningen Gld
1:45:41
1:45:29
75
René Meijer
Wijk bij Duurstede
1:45:48
1:45:25
76
René Braam
Uden
1:45:51
1:45:48
77
Wim Vonk
Wijchen
1:45:53
1:45:23
78
Werner Erkelens
Bergharen
1:45:55
1:45:44
79
Gerrit van 't Veld
Houten
1:46:03
1:45:59
80
Alex van der Wilt
Veenendaal
1:46:19
1:46:01
81
Joop Geurts
Malden
1:46:24
1:46:13
82
Frank Zwakhoven
Grave
1:46:39
1:46:33
83
Geert Pouls
Landgraaf
1:46:44
1:46:22
84
Boudewijn Baan
Etten-Leur
1:46:47
1:46:32
85
Guido van Dieten
Velddriel
1:46:55
1:46:50
86
Jos Beers
Mook
1:47:07
1:46:51
87
Ben Scholten
Nijmegen
1:47:14
1:46:58
88
Marc van der Linden
Eindhoven
1:47:36
1:47:32
89
Anton Selman
Gendt
1:47:42
1:47:33
90
Kees van Esch
Oss
1:47:54
1:47:42
91
Tonnie Bremer
Maasbommel
1:48:01
1:47:44
92
Peter Sperna Weiland
Hoogvliet Rotterdam
1:48:19
1:47:56
93
Jos Otten
Nijmegen
1:48:35
1:48:35
94
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
1:49:04
1:48:45
95
John Janssen
Druten
1:49:09
1:48:53
96
Michiel Eij
Vught
1:49:39
1:49:14
97
Rik Schreuders
Nijmegen
1:49:44
1:49:27
98
Michiel Nuyens
Rheden
1:49:48
1:49:26
99
Gerard Opsteeg
Reek
1:49:53
1:49:43
100
Frans van der Waals
Geldrop
1:50:00
1:49:55
101
Ronald Hollander
Arnhem
1:50:02
1:49:47
102
Bart Labout
Druten
1:50:11
1:49:55
103
Edwin Koning
Doetinchem
1:50:14
1:49:59
104
Rien Walk
Grave
1:50:29
1:50:13
105
Maurice Mulder
Utrecht
1:50:34
1:50:21
106
Richard Mastwijk
Beneden Leeuwen
1:50:40
1:50:29
107
Mark Boskamp
Beuningen Gld
1:50:52
1:50:45
108
Harald Stegeman
Rhenen
1:51:14
1:51:03
109
Marnix Bügel
Amersfoort
1:51:22
1:51:00
110
Bert Bernts
Tilburg
1:51:42
1:51:35
111
Henri Janssen
Wijchen
1:51:47
1:51:33
112
Frans van der Donk
Boven Leeuwen
1:51:53
1:51:44
113
René Jansen
Nijmegen
1:51:55
1:51:50
114
Ben Arts
Overasselt
1:52:02
1:51:48
115
Reinier Kreeft
Enschede
1:52:16
1:51:52
116
Anton Belser
Almere
1:52:47
1:52:20
117
Ad Frederiks
Haaren
1:52:59
1:52:38
118
Sven Sielhorst
Utrecht
1:53:03
1:52:50
119
Henk Middelkoop
Wijk bij Duurstede
1:53:19
1:52:56
120
Willem Jan Stuut
Culemborg
1:53:28
1:53:15
121
Laurens Kraal
Culemborg
1:53:45
1:53:16
122
Luc Florack
Utrecht
1:53:49
1:53:24
123
Koos van den Oever
Berkel-Enschot
1:54:13
1:53:54
124
Rick Smulders
Wijk bij Duurstede
1:54:18
1:54:14
125
Robert de Lange
Nieuwegein
1:54:24
1:54:02
126
Peter Schulz
Renkum
1:54:33
1:54:15
127
Jeroen Diels
Amsterdam
1:55:08
1:54:45
128
Willem Staal
Zeist
1:55:09
1:54:46
129
Jules Geirnaerdt
Goes
1:55:10
1:54:46
130
Piet Panis
Heteren
1:55:11
1:54:46
131
Johan Scholtemeijer
Wijk bij Duurstede
1:55:51
1:55:34
132
Edward Tjin
Almere
1:55:57
1:55:47
133
Theo Lukkezen
Beneden Leeuwen
1:56:13
1:55:49
134
Toon Janssen
Beneden Leeuwen
1:56:17
1:55:54
135
Gerard Hooghiem
Ferwert
1:56:20
1:56:06
136
Theo van den Bos
Druten
1:57:15
1:57:07
137
Mark Grim
Druten
1:57:16
1:56:55
138
Danny Peters
Vianen Ut
1:57:26
1:57:04
139
Wilfred Selissen
Veldhoven
1:58:00
1:57:40
140
Bart van 't Hooft
Zieuwent
1:58:03
1:57:42
141
Tonnie Braspennincx
Ulvenhout
1:58:13
1:57:57
142
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:58:28
1:58:11
143
Jacques van Dijk
Beuningen Gld
1:58:39
1:58:31
144
Andre Meijerink
Druten
1:58:43
1:58:25
145
Jan Peter de Grauw
Beuningen Gld
1:59:07
1:58:39
146
Toon van Tienen
Rijkevoort
1:59:18
1:59:06
147
Olaf Seel
Emmerich (GER)
1:59:21
1:58:57
148
Henk Schellekens
Dreumel
2:00:54
2:00:28
149
Frank Kors
's-Hertogenbosch
2:01:06
2:01:01
150
Wim Nissen
Ochten
2:01:25
2:01:04
151
Ton Megens
Boven Leeuwen
2:01:45
2:01:22
152
Eric Peterse
Rhenen
2:01:48
2:01:21
153
Hemmy ten Barge
Druten
2:02:15
2:01:58
154
Frank Fokkinga
Ravenstein
2:02:45
2:02:25
155
Hans Hollander
Wijchen
2:03:17
2:03:02
156
Gerard Versluis
Doorwerth
2:03:22
2:03:12
157
Hans Klomp
Maarssen
2:03:36
2:03:26
158
Jaap Meutgeert
Wijk bij Duurstede
2:04:00
2:03:36
159
Guido Souren
Malden
2:04:09
2:03:49
160
Anton van den Broek
Lienden
2:05:26
2:04:59
161
Charles Schmidt
Rhenen
2:05:44
2:05:29
162
Ron Vermeer
Rhenen
2:06:07
2:05:53
163
Will Donkers
Nijmegen
2:06:21
2:06:13
164
Rik Coppes
Druten
2:06:30
2:06:07
165
Kevin Coenen
Nijmegen
2:07:24
2:07:07
166
Jan Brinkers
Maarssen
2:07:41
2:07:27
167
Ruben van der Weijden
Amersfoort
2:08:21
2:08:03
168
Tom Mullender
Maarssen
2:09:17
2:08:49
169
Kenneth Chung
Amsterdam Zuidoost
2:09:20
2:09:10
170
Adrie Kooijmans
Beneden Leeuwen
2:10:42
2:10:37
171
Martin van Wijhe
Utrecht
2:11:47
2:11:21
172
René Spanjaards
Wijchen
2:12:43
2:12:30
173
Jan Coppes
Beneden Leeuwen
2:13:06
2:12:42
174
Gosse Douma
Bennekom
2:17:50
2:17:39
175
Marco Gramser
Ede Gld
2:21:26
2:21:06
176
Theo Bleeker
Nijmegen
2:31:44
2:31:24
177
Hennie van Ling
Utrecht
2:41:26
2:41:04
VRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zena van de Poel
Nuland
1:42:20
1:42:05
2
Tonny Peer
Ewijk
1:44:50
1:44:31
3
Trees van Bohemen
Nijmegen
1:46:18
1:46:06
4
Wilma van Nistelrooij
Geffen
1:48:37
1:48:32
5
Margreet van Dieten
Velddriel
1:48:50
1:48:45
6
Femke Janssen
Afferden Gld
1:49:46
1:49:35
7
Sandra de Reus
Zevenaar
1:50:36
1:50:23
8
Monique Zoeteman
Beuningen Gld
1:51:54
1:51:35
9
Irene Kok
Apeldoorn
1:52:34
1:52:16
10
Francis Aarts
Wijchen
1:52:48
1:52:35
11
Annemiek Poldermans
Beneden Leeuwen
1:53:24
1:53:13
12
Patty de Kleijn
Druten
1:53:34
1:53:18
13
Katrin Kuik
Nijmegen
1:55:06
1:54:58
14
Mariette Deckers
Heesch
1:55:29
1:55:19
15
Liesbeth Holwerda
Schoorl
1:55:35
1:55:14
16
Merian van Barneveld
's-Hertogenbosch
1:56:16
1:56:04
17
Yvonne van de Poel
Nuland
1:56:34
1:56:18
18
Esther Coppes
Wijchen
1:57:09
1:56:59
19
Ietie Bijl
Hernen
1:59:36
1:59:17
20
Agnes de Grunt
Beuningen Gld
1:59:37
1:59:29
21
Liesbeth van der Veen
Culemborg
1:59:50
1:59:33
22
Annet de Grunt
Beuningen Gld
2:00:25
2:00:18
23
Suzanne Maas
Arnhem
2:00:41
2:00:35
24
Ingrid Seegers
Druten
2:01:58
2:01:44
25
Anneke Rodrigues
Druten
2:02:15
2:01:58
26
Erna Verdijk
Zetten
2:02:38
2:02:25
27
Christien Cochius
Druten
2:04:04
2:03:47
28
Maringka van Amerongen
Druten
2:04:52
2:04:46
29
Jacky van der Meijden
Rossum Gld
2:05:34
2:05:17
30
Ans Vermeer
Rhenen
2:06:06
2:05:52
31
Boet Glandorf
Baarn
2:07:28
2:07:13
32
Hella van Zijtveld
Tienhoven Ut
2:07:41
2:07:27
33
Suzanne Klomp
Mook
2:10:50
2:10:34
34
Annemieke Wolthuis
Utrecht
2:11:15
2:10:49
35
Bouke Hoekstra
Utrecht
2:11:47
2:11:22
36
Patricia Cornelissen
Millingen aan de Rij
2:12:00
2:11:42
37
Tineke Akkers
Nijmegen
2:12:36
2:12:17
38
Els Koes
Nieuwegein
2:43:32
2:43:11
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Allan van Hulst
Nijmegen Atletiek
33:15
33:14
2
Vincent Böhm
VAV
34:49
34:49
3
Michiel Kallenberg
Cifla
34:59
34:56
4
Remko Peters
PAC
35:55
35:54
5
Ruud Nefkens
Loopgroep PK
36:16
36:14
6
Niels Fliervoet
AV Wijchen
38:28
38:28
7
Jan Keemink
Ciko '66
40:52
40:48
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Coen de Wit
Ciko '66
33:33
33:32
2
Antoine Roes
Cifla
34:14
34:13
3
Maarten Meeuwsen
Nijmegen Atletiek
37:18
37:16
4
Marc van Onna
Cifla
37:39
37:38
5
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
38:40
38:37
6
Robert Kuyper
Arena
39:00
38:57
7
Dries Pluimers
Loopgroep Aart Stigt
39:43
39:40
8
Michiel Boonstra
Pallas '67
40:39
40:37
9
Jan Provoost
Loopgroep PK
40:49
40:47
10
Hans Theunissen
Ciko '66
44:25
43:41
11
Marc Peters
AV Wijchen
44:46
44:36
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Egdom
Loopgroep PK
33:24
33:24
2
Hans Kruis
Hellas
36:35
36:34
3
Hans van Sambeek
Olympus Land van Cui
37:34
37:33
4
Adri Henskens
OSS-VOLO
37:35
37:32
5
Han Stellaard
Loopgroep PK
37:40
37:37
6
Peter Huls
Nijmegen Atletiek
37:42
37:41
7
Marcel Rombouts
Loopgroep PK
38:49
38:47
8
Henk Peters
Cifla
38:52
38:51
9
Theo Aben
Olympus Land van Cui
41:08
41:03
10
Ron Dekkers
Nijmegen Atletiek
41:36
41:34
11
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
44:03
43:58
12
George van Laar
Beneden Leeuwen
44:22
43:54
13
Gerrit van Mourik
Statina
45:56
45:53
14
Ton Pauw
AV Wijchen
50:54
50:21
15
Antonin de Waard
AV Wijchen
52:50
52:17
16
Gert Bogers
Climax
54:36
53:50
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Cretier
OSS-VOLO
40:33
40:28
2
Henk van der Meijde
Loopgroep PK
40:59
40:49
3
Adrie Honders
Loopgroep PK
41:07
41:04
4
Henny Roodhorst
Cifla
41:36
41:35
5
Ton Overeem
avVN
43:25
43:23
6
Henk Jonker
Spiridon
44:30
44:29
7
Gerrit Koerting
Statina
46:59
46:56
8
Maarten Grethe
PAC
48:29
48:24
9
Wim Looijen
avVN
50:29
49:27
10
Nico Brand
Statina
53:34
53:31
11
Henk Derksen
Seven Hills Running
53:46
53:33
12
Harrie Stempher
avVN
53:49
53:31
13
Ger van Bernebeek
Loopgroep PK
54:00
53:47
14
Cees Wijtmans
AV Wijchen
54:12
53:35
15
Chris Driessen
Loopgroep Aart Stigt
56:48
55:59
16
Cees Venderbos
Loopgroep PK
59:11
58:44
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline KleinGunnew
Nijmegen Atletiek
41:23
41:17
2
Jannemien Bosman
Ciko '66
43:21
43:18
3
Ineke Burger
Astylos
44:06
44:02
4
Jellie van der Meer
Ciko '66
52:56
52:11
5
Jolanda Donders
Ciko '66
53:20
52:36
6
Maike den Houting
Argo
55:18
54:54
7
Karen Jutte
Haag Atletiek
1:06:56
1:06:41
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
42:43
42:40
2
Ineke Wolters
Loopgroep PK
44:13
44:07
3
Els Moorman
Argo
44:47
44:43
4
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
45:20
45:02
5
Diny Baakman
Atletico '73
47:41
47:33
6
Gerda Damen
avVN
47:47
47:44
7
Joes van Meurs
Beneden Leeuwen
58:04
57:16
8
Mieke Scholts
AAV '36
1:00:16
59:55
MRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Bijl
Veenendaal
35:22
35:21
2
Hascar van Rijn
Nijmegen
36:56
36:54
3
Dennis van Doornik
Druten
37:21
37:21
4
Albert de Bakker
Wageningen
37:29
37:25
5
Han Janssen
Gendt
38:32
38:31
6
Cees Verbeek
Geldermalsen
39:33
39:32
7
Henrie de Rijk
Dreumel
40:04
40:03
8
Martijn Laurant
Wijchen
40:25
40:21
9
Marco Thijssen
Groesbeek
40:32
40:25
10
Joep de Winter
's-Hertogenbosch
40:36
40:31
11
John van Viersen
Druten
40:50
40:44
12
Hans van Wijk
Nijmegen
40:53
40:50
13
Willy Kersten
Groesbeek
41:03
41:01
14
Peter van Steen
Bennekom
41:10
41:04
15
René Noordman
Zaltbommel
41:18
41:09
16
Pieter Hendriks
Wijchen
41:24
41:20
17
Riny Crul
Bemmel
41:25
41:20
18
Tom Koppe
Druten
41:28
41:19
19
Geert Willems
Millingen aan de Rij
41:33
41:32
20
Chris Hofs
Bemmel
41:54
41:50
21
Mark-Jan Janssen
Oss
42:08
42:00
22
Simon Hattinga Verschu
Winssen
42:27
42:18
23
Dick van Beek
Kootwijkerbroek
42:27
42:18
24
Stefan Verhaaf
Boven Leeuwen
42:32
42:26
25
Sjacco Vermeulen
Heinkenszand
42:37
42:25
26
Jos te Bogt
Bemmel
43:01
42:43
27
Taco Visser
Lelystad
43:08
43:07
28
Martijn Landsaat
Huissen
43:45
43:42
29
Sander Eweg
Veenendaal
43:49
43:37
30
Geoffrey Schouten
Nijmegen
43:50
43:44
31
Peter Essers
Tiel
43:51
43:34
32
Paul van Rossum
Druten
43:59
43:51
33
Bas Tromp
Winssen
44:04
43:44
34
Wim Jansen
Millingen aan de Rij
44:07
43:54
35
Fer Grooteman
Wateringen
44:07
44:03
36
Jaap Westerbeek
Papendrecht
44:09
43:51
37
Niels Arissen
Druten
44:10
43:57
38
Bas Kappert
Nijmegen
44:10
44:02
39
Wietse de Boer
Druten
44:16
43:28
40
Guido Adriaansens
Beuningen Gld
44:21
44:14
41
Jan van Boekholt
Nijmegen
44:31
44:13
42
W A van Buren
Driel
44:32
43:44
43
Cor Mom
Elst Gld
44:32
44:20
44
Philip Graat
Nijmegen
44:34
44:29
45
Fred van de Wart
Nijmegen
44:46
44:36
46
Berry Simons
Nijmegen
44:47
44:43
47
Maarten Vermeulen
Tiel
44:57
44:53
48
Ferry Lourens
Zoetermeer
45:04
44:54
49
Vincent Spaan
Nijmegen
45:07
44:51
50
Aadam Abdi
Beuningen Gld
45:08
45:05
51
Bart Krechting
Westervoort
45:11
44:23
52
Mark Willems
Nijmegen
45:15
45:06
53
Hans Maarse
Wijchen
45:16
44:54
54
Michiel Voet
Wijchen
45:25
45:00
55
Fred Herfkens
Groesbeek
45:33
45:24
56
Remmert van den Berg
Arnhem
45:37
45:34
57
Toon van de Pol
Druten
45:43
45:22
58
Ronald den Ouden
Druten
45:48
45:37
59
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
46:00
45:47
60
Gijs Loning
Dreumel
46:01
45:51
61
William Nazareno
Nijmegen
46:01
45:57
62
Marcel Reuvers
Beuningen Gld
46:01
45:51
63
Kees de Ruwe
Nijmegen
46:14
45:46
64
Ed van Tuijl
Nijmegen
46:17
46:12
65
Benjo van den Boogaard
Puiflijk
46:20
46:07
66
Marcel Verwegen
Lithoijen
46:31
46:13
67
Leo Verriet
Leuth
46:38
46:08
68
Peter Kok
Nijmegen
46:44
46:14
69
Jan Abelen
Druten
46:47
46:33
70
Jochem van Rossum
Beneden Leeuwen
46:49
46:41
71
Paul Kasbergen
Lith
46:58
46:36
72
Jaco Ruwaard
Beneden Leeuwen
47:00
46:33
73
Mark Knoop
Nijmegen
47:10
47:06
74
Pieter Wiersma
Zetten
47:11
46:50
75
Fred Teunissen
Druten
47:16
47:15
76
Hans Zweekhorst
Wadenoijen
47:21
46:38
77
Drazen Simic
Nijmegen
47:21
46:52
78
Richard Dreijer
Diemen
47:32
46:58
79
Toine van Hulst
Druten
47:33
47:16
80
Bas Hofstee
Zwolle
47:35
47:18
81
Henk van der Zandt
Beneden Leeuwen
47:38
47:25
82
Eric Schiks
Beneden Leeuwen
47:39
46:57
83
Henk van Doorn
Nijmegen
47:40
47:20
84
Nico Peeters Weem
Overasselt
47:49
47:41
85
Martin van Geffen
Elst Ut
47:49
47:37
86
Stijn Blaauw
Tricht
47:50
47:36
87
Maarten de Klein
Beuningen Gld
47:51
47:19
88
Toon Verkerk
Nijmegen
47:55
47:45
89
Paul Koedam
Culemborg
47:56
47:54
90
Eric Gobes
Beuningen Gld
47:56
47:47
91
Rob Nibbeling
Zeddam
47:59
47:51
92
Benno Reinders
Druten
48:00
47:40
93
Dick Hofman
Oosterbeek
48:06
47:29
94
Ko Wassink
Dreumel
48:08
48:02
95
Patrick Berkien
Druten
48:09
47:24
96
Richard Driessen
Nijmegen
48:11
48:04
97
Marco Corbijn
Druten
48:16
47:51
98
Rob Jansen
Duiven
48:17
47:33
99
Marc van der Heijden
Dreumel
48:22
48:02
100
Marc Jilesen
Deest
48:33
48:09
101
Hans Herms
Wijchen
48:34
48:23
102
Frank Engelbart
Beuningen Gld
48:34
48:29
103
Evert Meerveld
Ede Gld
48:37
48:30
104
Peter van Halder
Wijchen
48:38
48:26
105
Joost Wisse
Wassenaar
48:39
47:44
106
Rob van Bruggen
Wageningen
48:43
48:18
107
Willie de Haas
Wamel
48:44
48:30
108
Jan Willem Heurter
Nijmegen
48:45
48:05
109
Hans Mulders
Eefde
48:48
48:10
110
Piet Arissen
Beneden Leeuwen
48:49
48:36
111
William Smits
Beneden Leeuwen
48:49
48:08
112
Alain van Kuilenburg
Beneden Leeuwen
48:50
48:09
113
Eric Sanders
Beuningen Gld
48:53
48:13
114
Vincent van Haren
Culemborg
48:54
48:38
115
Robert van Dongen
Nijmegen
48:56
48:13
116
Rinus Hoogteijling
Veenendaal
48:56
48:41
117
Pim Schreuders
Nijmegen
49:01
48:53
118
Frits Witjes
Elst Gld
49:03
48:02
119
Frans Noordman
Zaltbommel
49:05
48:55
120
Theo Hol
Alphen Gld
49:09
49:04
121
Erik Martens
Wijchen
49:10
48:44
122
Frans van Sonsbeek
Dreumel
49:11
49:06
123
Mattijs Vonk
Utrecht
49:12
48:56
124
Alfred Haanen
Venlo
49:15
49:02
125
Sander Hougee
Driebergen-Rijsenbur
49:16
49:04
126
Piet IJkhout
Andelst
49:19
48:29
127
Patrick van Westerveld
Amsterdam
49:21
49:14
128
Jan van Roessel
Beneden Leeuwen
49:29
49:26
129
Peter Volman
Batenburg
49:33
49:27
130
Jan Leder
Beneden Leeuwen
49:34
49:21
131
Olav Sterk
Druten
49:35
49:08
132
Ronald Holdijk
Tiel
49:43
49:31
133
Harry van Aanholt
Odiliapeel
49:45
49:35
134
Han Arts van der Zande
Bergharen
49:47
49:15
135
Marcel van Mourik
Beneden Leeuwen
49:56
48:59
136
Ed Claassen
Tiel
49:59
49:42
137
Gerrie van Sommeren
's-Hertogenbosch
50:01
49:56
138
Hans van Leer
Nieuwland
50:02
49:19
139
Edwin Arts
Boven Leeuwen
50:12
49:35
140
Gregor van den Berg
Boven Leeuwen
50:19
49:52
141
Harrie van Welie
Beneden Leeuwen
50:19
49:29
142
Rino l'Herminez
Wamel
50:21
50:07
143
Wieck van Haren
Beuningen Gld
50:27
49:59
144
Antoine Peters
Druten
50:30
49:38
145
Ben van den Broek
Beuningen Gld
50:32
50:20
146
Ad Siebelink
Tiel
50:32
50:19
147
Chiel van Marle
Huizen
50:40
50:26
148
Hans Theloosen
Valburg
50:45
50:20
149
Wim Daanen
Beneden Leeuwen
50:45
50:24
150
Jeremy Jonker
Druten
50:57
50:55
151
Bonno Krijnsen
Houten
50:57
50:38
152
Jun Swagemakers
Uitwijk
51:02
50:35
153
Hans Bosman
Beuningen Gld
51:07
51:00
154
Ansem van Zwam
Beneden Leeuwen
51:09
50:14
155
Hans Teunissen
Veghel
51:13
51:07
156
Dean Richardson
Lent
51:14
50:49
157
Peter Broere
Nijmegen
51:14
50:41
158
Ger van Maurik
Tiel
51:18
50:47
159
Arno den Uyl
Elst Ut
51:25
51:14
160
Johan Wiersma
Horssen
51:37
51:25
161
Marcel Neeleman
Wijchen
51:39
50:53
162
Maico Bongers
Arnhem
51:41
50:49
163
Frank van Asch
Ede Gld
51:42
51:15
164
Olaf Post
Ewijk
51:45
51:17
165
Johann van Heuveln
Druten
51:46
51:40
166
Roelof Wolters
Heteren
51:46
51:30
167
Michel Cornelese
Rotterdam
51:49
51:32
168
Frits van der Vlies
Sleeuwijk
51:51
50:58
169
Roderik Doejaaren
Amstelveen
51:51
51:09
170
Coos van der Have
Oss
51:54
51:11
171
Pascal van Haaften
Druten
52:09
51:49
172
Ed van der Lugt
Tiel
52:10
51:39
173
Gerwin Jansen
Nijmegen
52:12
51:23
174
Jan van Groenestijn
Beneden Leeuwen
52:18
52:03
175
Wim Boekhorst
Haarlem
52:21
51:28
176
Hans van Kessel
Wamel
52:24
51:41
177
Antoon de Bekker
Nuland
52:24
52:00
178
Theo van Gelder
Beneden Leeuwen
52:30
51:56
179
Thomas van Zetten
Beneden Leeuwen
52:30
51:56
180
Marc de Waal
Ooij
52:32
51:56
181
Alexander Hazeleger
De Klomp
52:36
52:11
182
Henny Kuppen
Wijchen
52:39
52:39
183
Guido van Gemert
Lent
52:42
52:17
184
Tuncay Irmak
Nijmegen
52:43
52:06
185
Alco Wasscher
Wijchen
52:46
52:16
186
Herman Rohde
Nijmegen
52:49
52:16
187
Harold van Zandvoort
Druten
52:50
52:06
188
Jan-Willem Hendriks
Ewijk
52:53
52:21
189
Harold van Kraaij
Oosterhout gem Nijme
52:58
52:42
190
Erwin Verheijen
Wijchen
53:07
52:22
191
Paul Postulart
Winssen
53:09
52:20
192
Tonny Graven
Druten
53:10
52:56
193
Henk Niënhaus
Gendt
53:15
52:48
194
Jos Kuijper
Druten
53:18
52:59
195
Mark Verheijden
Beneden Leeuwen
53:19
52:59
196
Tonnie Verploegen
Heesch
53:22
53:00
197
Hans Heurter
Druten
53:25
52:44
198
Loek Busscher
Beneden Leeuwen
53:32
53:14
199
Joop Coolen
Wijchen
53:37
53:28
200
Diederic van den Toore
Beneden Leeuwen
53:38
52:36
201
Geert van Leeuwen
Beneden Leeuwen
53:45
53:08
202
Frits van Dam
Huissen
53:46
53:39
203
Norbert Weijts
Vught
53:46
53:30
204
Gerard van de Heuvel
Beneden Leeuwen
53:48
53:20
205
Sjeng Verbeeld
Waalwijk
53:56
53:42
206
Gerard Janssen
Beneden Leeuwen
53:59
53:22
207
Rob Lieskamp
Lent
54:09
53:46
208
Piet van Baal
Wijchen
54:12
53:34
209
Jos van Reen
Nijmegen
54:16
53:34
210
Theo van Erp
Beneden Leeuwen
54:19
53:42
211
Jordy Elemans
Beneden Leeuwen
54:27
54:06
212
Bas Poort
Beneden Leeuwen
54:32
54:05
213
Paul Nijhoff
Venlo
54:36
53:51
214
Rob Peters
Wijchen
54:36
54:02
215
Paul Thijssen
IJzendoorn
54:40
53:48
216
Henk Cobussen
Hernen
54:40
54:10
217
Martin Honings
Beuningen Gld
54:41
54:21
218
Oscar van Hattem
Rhenen
54:41
53:45
219
Yuri Wiellersen
Druten
54:45
54:42
220
Tonnie Gerrits
Beuningen Gld
54:49
54:45
221
Niels van Weerdenburg
Wamel
54:50
54:48
222
Willy Willems
Ewijk
54:52
54:30
223
Paul van den Heuvel
Houten
54:54
54:33
224
Wil Jansen
Wijchen
55:00
54:28
225
Cor Vink
Tiel
55:16
54:41
226
Mark van Welie
Beneden Leeuwen
55:17
54:50
227
Bart van Woezik
Puiflijk
55:20
55:13
228
Arjen van Rij
Tiel
55:21
54:31
229
Vincent Fonville
Beusichem
55:24
54:45
230
Hans Smits
Afferden Gld
55:30
54:53
231
Lambert Faassen
Afferden Gld
55:35
55:20
232
Frans de Bruijn
Druten
55:36
55:25
233
Gijs van Elk
Deventer
55:36
55:22
234
Geert Vogelzang
Leeuwarden
55:37
55:19
235
Willem van Veenendaal
Beneden Leeuwen
55:53
55:14
236
Twan Jacobs
Druten
55:59
55:28
237
Paul van Zagten
Druten
56:00
55:32
238
Bernd Belter
Beesd
56:00
55:35
239
Arjan Hoenselaar
Kleve (GER)
56:02
55:56
240
Hans Sas
Druten
56:03
55:44
241
Joost Bakker
Oosterhout gem Nijme
56:30
55:41
242
Bert van Elk
Beneden Leeuwen
56:36
56:01
243
Koos Wiezer
Beuningen Gld
56:38
56:17
244
Mark van Baal
Beneden Leeuwen
56:42
56:02
245
Sjuul van de Klok
Druten
56:44
55:59
246
René Mom
Druten
56:44
56:19
247
Harry van den Berg
Elst Gld
56:45
56:21
248
Wim Streng
Cothen
56:49
56:00
249
Dick Hesse
Wijchen
56:50
56:17
250
Ralph Ratterman
Amersfoort
56:52
56:44
251
Gerard Schipper
Oude Niedorp
56:53
56:42
252
Mauries Landa
Nijmegen
56:53
56:01
253
Rob Bruning
Buurmalsen
56:54
56:06
254
Arthur Schaap
Maurik
56:55
56:44
255
Rijn Meijer
Tiel
56:56
56:21
256
Jurgen van Rossum
Amsterdam
56:59
56:04
257
Peter Driessen
Beneden Leeuwen
57:00
56:14
258
Gerard Jansen
Appeltern
57:07
56:22
259
Henk Kuijpers
Boven Leeuwen
57:09
56:22
260
Johan Vergeer
Beuningen Gld
57:14
56:56
261
Ruud Wolters
Nijmegen
57:21
56:42
262
Ardian Heesakker
Beneden Leeuwen
57:28
57:00
263
Martin Bom
Druten
57:28
57:09
264
Erik van Leeuwen
Puiflijk
57:28
56:28
265
Ralph van Haren
Druten
57:29
56:57
266
Co Meijer
Malden
57:29
57:19
267
Robert Lamée
Boven Leeuwen
57:29
56:53
268
Henk Heijting
Veenendaal
57:31
57:09
269
Hans Eltink
Lent
57:39
57:15
270
Martijn Stoep
Oosterhout gem Nijme
57:40
56:55
271
Reinier van Hattem
Rhenen
57:44
57:33
272
Chris Reizevoort
Nieuwegein
57:51
57:38
273
Ken Prijn
Tiel
58:00
57:24
274
Kees Siemensma
Beneden Leeuwen
58:01
57:21
275
Herman Ursinus
Maurik
58:14
57:40
276
Renee Janssen
Herveld
58:20
57:56
277
Mike Wouters
Beneden Leeuwen
58:21
57:30
278
Dennis Meijer
Tiel
58:26
57:50
279
Frits Hommersom
Hoorn Nh
58:29
57:31
280
Ton Gradussen
Beneden Leeuwen
58:32
57:58
281
Rob van Rooijen
Woerden
59:03
58:32
282
Bart van Hulst
Wamel
59:03
58:07
283
Cor Wijnberger
Veenendaal
59:05
58:43
284
Jan Mensink
Nijmegen
59:24
58:42
285
Peter Wienese
De Meern
59:27
56:50
286
Martien Soetekouw
Vught
59:30
58:38
287
Richard Volman
Druten
59:34
59:27
288
Bert Koning
Druten
59:35
58:42
289
Ron van Valburg
Tiel
59:35
58:36
290
Arnaud Hendriksen
Hilversum
59:41
58:59
291
Martin Koenders
Heesch
59:50
59:06
292
Willem van het Hekke
Nijmegen
59:53
59:06
293
Ton Looijmans
Oosterhout gem Nijme
59:53
59:43
294
Nico van Oijen
Beneden Leeuwen
1:00:03
59:26
295
Thijs Sas
Druten
1:00:03
59:21
296
Renier Looijen
Nijmegen
1:00:09
59:48
297
Wim Looijen
Nijmegen
1:00:10
59:49
298
Marco van Haren
Druten
1:00:22
59:58
299
Herman van Kessel
Oss
1:00:31
59:42
300
Reinier de Rijck
Delft
1:01:01
1:00:09
301
Frank Hulsen
Delft
1:01:02
1:00:10
302
Jasper Koot
De Meern
1:01:02
1:00:10
303
Joop Oordijk
Druten
1:01:11
1:00:48
304
Ronald Thoonen
Druten
1:01:12
1:01:05
305
Peter van Veldhuizen
Tiel
1:01:15
1:00:25
306
Johan Wijnstra
Arnhem
1:01:17
1:00:38
307
Martijn van Zummeren
Tilburg
1:01:28
1:00:56
308
Hans de Klein
Beneden Leeuwen
1:01:36
1:01:01
309
Henk Nuijen
Lent
1:01:43
1:00:56
310
Johan van Moorsel
Asten
1:02:18
1:02:03
311
Peter Coppes
Horssen
1:02:42
1:02:22
312
Johan Megens
Puiflijk
1:03:00
1:02:20
313
Xiayan Wang
Zeist
1:04:11
1:03:22
314
Bas de Haas
Beneden Leeuwen
1:05:02
1:04:48
315
Gerard Segers
Bemmel
1:05:47
1:05:42
316
Ton Evers
Nijmegen
1:05:52
1:05:40
317
Eddo Berg
Beneden Leeuwen
1:06:00
1:05:17
318
Hidde Berg
Beneden Leeuwen
1:06:00
1:05:17
319
Frans Zondag
Beneden Leeuwen
1:06:14
1:05:23
320
Freek Kragten
Tiel
1:06:23
1:05:30
321
Jurgen Banken
Batenburg
1:06:34
1:05:43
322
Wil Hol
Heilig Landstichting
1:07:02
1:06:32
323
Albert Achilles
Veenendaal
1:07:10
1:06:41
324
Thom Smits
Boven Leeuwen
1:07:16
1:06:23
325
Henk de Leeuw
Alphen Gld
1:08:14
1:07:32
326
Gert Jan van Thiel
Boekel
1:08:25
1:07:34
327
Fons van Dijk
Waalwijk
1:19:00
1:18:51
VRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esme Moricke
Nijmegen
44:26
44:23
2
Joke Hendrikx
Hegelsom
46:25
46:08
3
Annie Claassen
Malden
46:38
46:30
4
Evelien Scheers
Nijmegen
48:00
47:35
5
Marjet Derks
Nijmegen
48:32
48:11
6
Bianca van den Heuvel
Beneden Leeuwen
48:46
48:43
7
Heidi van Oers
Hedel
48:50
48:32
8
Annette van Veenendaal
Beneden Leeuwen
48:52
48:12
9
Birgitte van den Houdt
Dreumel
49:06
48:59
10
Brigit Weenink
Lent
49:06
48:44
11
Lenneke Theunissen
Groesbeek
49:39
49:33
12
Wilma Houkes
Millingen aan de Rij
50:03
49:58
13
Marian Tromp
Tiel
50:34
50:25
14
Elsbeth Fabels
Geldermalsen
50:44
50:37
15
Petra Fey
Maurik
50:49
50:45
16
Miranda Gielingh
Tiel
50:53
50:22
17
Ingrid Holtzhuizer
Beuningen Gld
50:56
50:47
18
Lilianne Sas
Dreumel
50:57
50:51
19
Joke Witvoet
Kesteren
51:01
50:45
20
Judith Schroder
Nijmegen
51:12
50:30
21
Ellen Hemerik
Naarden
51:51
51:27
22
Swopke Swagemakers
Druten
52:23
51:55
23
Astrid Vereijken
Wijchen
52:49
52:17
24
Marijke van Doorn
Deventer
52:54
52:30
25
Josee Heurter
Nijmegen
53:11
52:33
26
Marjolein Van Wetten
Beek Ubbergen
53:18
52:49
27
Ilse Schutte
Druten
53:36
52:45
28
Miranda Drabbe
Druten
53:36
53:25
29
Anita van Eijk
Druten
53:38
53:29
30
Saskia van Haare
Nijmegen
53:44
53:22
31
Berthe van de Weem
Nijmegen
53:48
53:26
32
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
53:48
53:24
33
Désirée van Doorn
Kontich (BEL)
54:01
53:50
34
Maranka Verkerk
Nijmegen
54:04
53:55
35
Chantal van Sommeren
's-Hertogenbosch
54:33
54:29
36
Andra Walhout
Malden
54:34
54:11
37
Henriette Verhoeven
Mill
54:39
54:32
38
Willemien Cobussen
Hernen
54:40
54:09
39
Ellen Smits
Echteld
54:51
54:07
40
Ilona Schiks
Beneden Leeuwen
54:59
54:18
41
Vera van Haaren
Wijchen
55:01
54:29
42
Eveline Visscher
Druten
55:07
54:38
43
Joyce van Maanen
Arnhem
55:13
54:20
44
Marian Westerbeek
Papendrecht
55:13
54:49
45
Elma Bos
Nijmegen
55:14
54:28
46
Myrthe Wienese
Antwerpen (BEL)
55:17
52:41
47
Jet Bakker
Geldermalsen
55:23
55:17
48
Brigitte Gerrits
Niftrik
55:25
55:06
49
Jessica Kuijpers-Pouwe
Beuningen Gld
55:28
54:56
50
Alie Leseman
Wijchen
55:39
55:20
51
Thea van de Pol-Hermse
Groesbeek
55:41
55:30
52
Marieke Kuipers
Malden
55:46
55:20
53
Carla Vroom
Niftrik
55:47
55:27
54
Petra Broyl
Arnhem
56:01
55:51
55
Kim Schellekens
Zaltbommel
56:02
55:46
56
Karin Hildebrand
Hilversum
56:09
55:27
57
Dinie Derks
Wijchen
56:15
55:42
58
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
56:25
55:59
59
Nyckelee van den Heuve
Beneden Leeuwen
56:32
56:05
60
Erika van Hulst
Beneden Leeuwen
56:49
56:01
61
Hetty Huurman
Wijchen
56:50
56:17
62
Hanne van Rossum
Amsterdam
56:53
55:58
63
Thea van Uem
Nijmegen
56:56
56:33
64
Astrid van Gelder
Beneden Leeuwen
57:06
56:26
65
Marianne Broekman
Deest
57:08
56:47
66
Marjolein Visser
Rotterdam
57:20
57:07
67
Mwalima Peltenburg
Nijmegen
57:21
57:06
68
Dyanne van Westreenen
Ewijk
57:27
56:58
69
Elma van Gelder
Dreumel
57:35
57:28
70
Saskia Banken
Beneden Leeuwen
57:37
56:57
71
Cynthia Henricks
Beneden Leeuwen
57:38
56:58
72
Petra Dircks
's-Hertogenbosch
57:42
57:26
73
Ida Bergfelder
Winssen
57:47
57:09
74
Mirande de Kleijn
Beneden Leeuwen
57:53
57:15
75
Sebina Megens
Oss
57:54
57:09
76
Natascha Leyenaar
Ulft
57:54
57:07
77
Drifa el Bakkali
Bemmel
58:10
58:06
78
Helma Op den Camp
Beneden-Leeuwen
58:24
58:03
79
Suzanna Vonk
Nieuwegein
58:50
58:34
80
Petra Smits
Alphen Gld
58:52
58:37
81
Quirine Peters
Wijchen
58:57
58:23
82
Miranda Beerens
Wamel
59:06
58:42
83
Eva Bel
Tiel
59:10
58:54
84
Gerte Roelofs-van Goch
Beneden Leeuwen
59:17
58:42
85
Angela Jans
Alphen Gld
59:18
59:02
86
Petra de Bruijn
Druten
59:20
59:08
87
Jeaninne Haijemaije
Beneden Leeuwen
59:25
58:39
88
Miranda van Zwam
Appeltern
59:29
59:14
89
Anja Verlouw
Beneden Leeuwen
59:30
58:54
90
Marja van Opstal
Vught
59:31
58:39
91
Toosje van Eck
Druten
59:36
59:02
92
Carina Evertse
Apeldoorn
59:39
59:22
93
Lionne de Kadt
Beneden Leeuwen
59:40
58:54
94
Natasja van der Heide
Dreumel
59:41
59:24
95
Paula Koenders
Rosmalen
59:50
59:06
96
Annette Roes
Ewijk
59:52
59:30
97
Sanne Windt
Dreumel
59:55
59:08
98
Hannie van Dinther
Beneden Leeuwen
1:00:06
59:20
99
José van Sonsbeek
Appeltern
1:00:22
59:53
100
Hanneke Sizoo
Alphen Gld
1:00:24
1:00:05
101
Christine Okkersen
Schimmert
1:00:24
1:00:16
102
Simone Wolthuis
Alphen Gld
1:00:24
1:00:09
103
Hester van Breda-Verdu
Nederhemert
1:00:38
1:00:31
104
Anne-Mieke Jonkers
Druten
1:00:42
1:00:05
105
Danielle van den Boom
Dreumel
1:00:49
59:56
106
Monique Barends-Volman
Wijchen
1:00:51
1:00:45
107
Tineke Vonk-Van Brenen
Nieuwegein
1:00:58
1:00:41
108
Monique van den Tooren
Beneden Leeuwen
1:01:04
1:00:24
109
Hanny Kosters
Beneden Leeuwen
1:01:04
1:00:29
110
Tineke Schipper
Oude Niedorp
1:01:11
1:01:00
111
Antoinette Roelofs
Ewijk
1:01:14
1:00:26
112
Suzanne Donselaar
Utrecht
1:01:19
1:00:43
113
Conny van Ommeren
Beneden Leeuwen
1:01:19
1:00:33
114
Iris van Dinteren
Nijmegen
1:01:20
1:00:43
115
Titia Stuut
Culemborg
1:01:20
1:00:35
116
Lique Wiggers
Enschede
1:01:22
1:00:52
117
Kirsty Elsen
Dreumel
1:01:28
1:00:56
118
Marijke Daamen-Graduss
Tiel
1:01:31
1:00:57
119
Eveline Gradussen
Wijchen
1:01:32
1:00:57
120
Helen Zwartkruis
Druten
1:01:33
1:01:17
121
Nicolette Verdugt
Apeldoorn
1:01:40
1:00:53
122
Karin van Sonsbeek
Rossum Gld
1:01:42
1:01:24
123
Carla Wouters-Borsje
Huissen
1:01:43
1:01:20
124
Bionda Kreeft
Enschede
1:02:28
1:01:57
125
Judith Hofman
Oosterbeek
1:02:33
1:01:54
126
Nancy Roos
Druten
1:03:00
1:02:16
127
Heleen van den Hurk
Duiven
1:03:11
1:02:27
128
Gerda Berns
Niftrik
1:03:19
1:03:00
129
Joyce Berger
Nijmegen
1:03:29
1:02:59
130
Esmeralda van Rossum
Alphen Gld
1:03:52
1:03:34
131
Dorita van den Akker
Beneden Leeuwen
1:04:14
1:04:07
132
Simone Gidding-Hooghof
Druten
1:04:20
1:03:49
133
Monica van Koolwijk
Dreumel
1:04:25
1:03:44
134
Mireille Vaal
Nijmegen
1:04:28
1:03:40
135
Sari Koppens
Nijmegen
1:04:30
1:03:43
136
Marjan Dat
Druten
1:04:44
1:04:22
137
Anja Steenbergen
Nijmegen
1:05:00
1:04:17
138
Lies Holdinga
Dreumel
1:05:14
1:04:21
139
Jennifer van Maren
Beneden Leeuwen
1:05:45
1:05:06
140
Ria Niënhaus-Brussen
Gendt
1:05:48
1:05:22
141
Dorine van Buuren
Tiel
1:05:50
1:05:46
142
Karenza van Hulst
Beneden Leeuwen
1:06:02
1:05:23
143
Thea van der Waals
Geldrop
1:06:15
1:05:31
144
Sandra Jansen
Beneden Leeuwen
1:06:21
1:05:42
145
Angela Jansen
Ewijk
1:06:26
1:05:57
146
Corine Boskamp-Eggen
Beuningen Gld
1:06:32
1:06:29
147
Manuela l'Herminez
Wamel
1:06:33
1:05:55
148
Daniëlla Vonk
Utrecht
1:06:39
1:06:22
149
Ans van den Berg
Nijmegen
1:06:42
1:05:54
150
Desiré Waslander
's-Gravenhage
1:06:55
1:06:41
151
Adrienne van Kerkhof
Beneden Leeuwen
1:07:03
1:06:13
152
Els de Leeuw
Alphen Gld
1:08:14
1:07:32
153
Desiree Verschuren
Boekel
1:08:25
1:07:34
154
Dirkje Hofman
Oosterbeek
1:09:10
1:08:19
155
Lydia Wismans
Nijmegen
1:09:22
1:08:39
156
Marian Arabaci
Tiel
1:09:27
1:08:51
157
Elfi van der Valk
Tiel
1:09:29
1:08:52
158
Ria van Neerbos
Tiel
1:09:29
1:08:53
159
Willemien Brok
Horst
1:11:39
1:10:51
160
Nicole Klaassen
Beuningen Gld
1:13:10
1:12:16
161
Kitty Weijts
Vught
1:24:54
1:24:15
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
15:27
15:27
2
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
16:45
16:45
3
Tom van Deurzen
NSAV 't Haasje
16:55
16:54
4
Jorik van Egdom
VAV
17:43
17:41
5
Niels Aarns
Nijmegen Atletiek
19:11
19:10
6
Timon den Houting
Argo
20:06
20:04
M35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Jillissen
Cifla
16:53
16:52
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Metzemaekers
Argo
18:49
18:48
2
Marc van Gelder
Arena
19:53
19:52
3
Iwan van Aken
Apeldoorn
20:10
20:06
4
Chris Fliervoet
AV Wijchen
20:37
20:35
5
Martin Brink
Loopgroep Aart Stigt
20:48
20:45
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
20:10
20:09
2
Saskia Uittenbosch
VAV
20:25
20:24
3
Mireille Ploegmakers
Oss '78
22:48
22:42
4
Danique Ploegmakers
Oss '78
24:46
24:40
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patricia Heijmen
Cifla
21:48
21:47
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Metzemaekers
Argo
22:29
22:26
2
Trudie Derksen
Nijmegen Atletiek
24:51
24:47
3
Annemarie Hosli
Sporting Boxmeer
33:34
33:25
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Delpeut
Arnhem
17:58
17:57
2
Bram van Wichen
Dodewaard
19:06
19:04
3
Cor Aarns
Nijmegen
19:26
19:24
4
Eric de Waal
Beek Ubbergen
19:34
19:31
5
Rutger Thung
Vlaardingen
19:52
19:51
6
Job van Nistelrooij
Altforst
20:02
19:59
7
Nick van Bemmel
Arnhem
20:21
20:16
8
Dave van Oort
Beneden Leeuwen
20:25
20:23
9
Bart Verbeet
Beneden Leeuwen
20:58
20:55
10
Michiel van Erp
Beneden Leeuwen
20:58
20:55
11
Joost Kennis
Hegelsom
21:03
20:57
12
Martin Post
Dreumel
21:06
21:01
13
Thijs de Klein
Puiflijk
21:25
21:20
14
Riny Jansen
Oosterbeek
21:25
21:20
15
Wim IJff
Alphen Gld
21:26
21:24
16
Frank Bod
Oosterhout Gld
21:38
21:35
17
Mari van den Berg
Dreumel
21:41
21:38
18
Niels Theloosen
Oosterhout gem Nijme
21:54
21:53
19
Lucien van Riswijk
Aerdt
22:01
21:56
20
Lars Biemans
Kerkdriel
22:02
21:56
21
Joep Reijers
Batenburg
22:03
22:00
22
Mees van Nistelrooij
Altforst
22:13
22:09
23
Milton van Haren
's-Hertogenbosch
22:13
22:09
24
Peter Zondag
Niftrik
22:24
22:16
25
Anton Lenders
Hegelsom
22:31
22:25
26
Henk Heinen
Bennekom
22:36
22:32
27
Henk van Hattem
Ochten
22:55
22:45
28
John Versteeg
Utrecht
22:57
22:55
29
Cas van Rossum
Beneden Leeuwen
23:01
22:58
30
Harry van der Zanden
Nijmegen
23:02
22:50
31
Menno van Thiel
Beuningen Gld
23:18
23:12
32
Desmond Traa
Druten
23:24
23:22
33
Joost Jenneskens
Hegelsom
23:28
23:21
34
Harry Verkuil
Gorinchem
23:40
23:21
35
Thijs van der Meer
Deest
23:43
23:41
36
Tim van den Hurk
Beneden Leeuwen
23:45
23:41
37
John van Lith
Hegelsom
23:56
23:51
38
Henk Verwoerd
Ochten
23:57
23:47
39
Mark Reinders
Druten
24:33
24:29
40
Henry Evers
Wageningen
24:39
24:29
41
Ruben Driessen
Tiel
24:44
24:42
42
Freek Blaauw
Tricht
24:59
24:56
43
Koen Reijers
Batenburg
25:01
24:58
44
Guido Honders
Ingen
25:06
24:46
45
Marijn Gradussen
Winssen
25:08
25:02
46
Joost Janssen
Winssen
25:09
25:03
47
Marcel Bongers
Klundert
25:15
25:03
48
Ward Bruning
Buurmalsen
25:15
25:02
49
Gerard Jansen
Puiflijk
25:20
25:10
50
Jilles van Aanholt
Wamel
25:20
25:01
51
Karel Jan van Kesteren
Oss
25:22
25:14
52
Bas de Vries
Elst Gld
25:29
25:27
53
Gian Sanders
Beuningen Gld
25:32
25:21
54
Rob van Tergouw
Utrecht
25:33
25:30
55
Arjan Verheij
Dodewaard
25:36
25:31
56
Jaco Zoetekouw
Tiel
25:37
25:32
57
Karsten Becker
Wageningen
25:49
25:38
58
Jorg van Hees
Druten
26:06
26:04
59
Henk Veldkamp
Ede Gld
26:07
25:55
60
Patrick Melenhorst
Afferden Gld
26:12
25:56
61
Anton Coenders
Beneden Leeuwen
26:15
26:04
62
Huib Kwint
Kesteren
26:31
26:22
63
Joep Smits
Beneden Leeuwen
26:44
26:38
64
Kamiel Ywema
Waal
26:59
26:53
65
Bart van de Geijn
Beneden Leeuwen
27:00
26:51
66
Hans Garretsen
Winterswijk
27:03
26:50
67
Willy Arts
Oss
27:15
27:01
68
Rick Verwoerd
Wageningen
27:24
27:13
69
Cees van Dreumel
Beneden Leeuwen
27:25
27:16
70
Hette Mollema
Hilversum
27:34
27:16
71
Kas van den Broek
Beuningen Gld
27:40
27:38
72
Gerard Kuijer
Nijmegen
27:41
27:20
73
Wim van den Burg
Maasbommel
27:44
27:34
74
Antoon Hol
Beneden Leeuwen
27:49
27:40
75
Gijsbert Budding
IJzendoorn
27:54
27:49
76
Jan van de Pol
Groesbeek
28:01
27:44
77
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
28:48
28:40
78
Paul Peters
Nijmegen
28:59
28:45
79
René Jonker
Beuningen Gld
29:00
28:48
80
Taco Honders
Tiel
29:07
28:46
81
Max Driessen
Tiel
29:16
29:15
82
Elwin Verploegen
Heesch
29:53
29:32
83
Hans Smits
Tiel
30:16
30:02
84
Patrick Torun
Beneden Leeuwen
32:08
31:49
85
Nico Bakker
Dordrecht
32:57
32:46
86
Paul Mali
Raalte
33:11
32:50
87
Ramon Odekerken
Swalmen
33:53
33:34
88
Helmut Gehlmann
Beneden Leeuwen
35:57
35:45
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corina van Haren
's-Hertogenbosch
23:12
23:08
2
Lieke Vernooy
Beneden Leeuwen
23:50
23:47
3
Joanne McGavin
Druten
24:29
24:26
4
Wil van Honk
Heukelum
25:04
25:03
5
Esther van de Koolwijk
Dreumel
25:32
25:25
6
Fiona Post
Dreumel
25:51
25:44
7
Diana van Riemsdijk
Buren Gld
26:04
25:42
8
Lisanne Wolters
Deest
26:11
26:10
9
Inge Leenders
Rotterdam
26:16
26:09
10
Mieke van de Geijn
Beneden Leeuwen
26:18
26:08
11
Lia van den Bergh
Appeltern
26:29
26:21
12
Willeke Overeem
Druten
26:30
26:28
13
Linda van Grootheest
Druten
26:32
26:30
14
Grace Hendriksen
Nijmegen
26:57
26:52
15
Verouschka Huster
Heesch
26:59
26:56
16
Heleen Fritschy
Nijmegen
27:01
26:47
17
Erna Mollema-Van Rooij
Hilversum
27:09
26:52
18
Laurence Budding
Dodewaard
27:26
27:16
19
Cindy Harteveld
Ede Gld
27:33
27:27
20
Debbie van Woezik
Druten
27:33
27:12
21
Irma van Woezik
Uden
27:51
27:43
22
Astrid de Jong-Liberg
Deventer
28:02
27:43
23
Vera van Dreumel
Druten
28:06
27:53
24
Rianne Dominicus-De Ko
Wemeldinge
28:09
27:49
25
Erica Schipperen
Alphen Gld
28:16
27:53
26
Angela Peper
Puiflijk
28:18
28:13
27
Carla van Uum
Tiel
28:19
28:14
28
Cilia Wilmsen
Druten
28:23
28:09
29
Inge Naaijkens
Zwolle
28:25
28:12
30
Sanneke Albers
Wijchen
28:30
28:14
31
Esther Straetemans
Nijmegen
28:32
28:21
32
Marion Verweij
Nijmegen
28:32
28:21
33
Nicole Straatman
Afferden Gld
28:34
28:19
34
Caroline Jansen
Oss
28:52
28:38
35
Brigitte Peeters
Druten
29:02
28:41
36
Christel van Woezik
Beneden Leeuwen
29:09
29:01
37
Karin Kramer
Waal
29:28
29:22
38
Loes van Deursen
Dreumel
29:38
29:35
39
Ellis Eerdmans
Maasbommel
29:44
29:38
40
José Huisman
Druten
29:48
29:41
41
Germa van Hulst
Bergharen
29:51
29:44
42
Joke Spuijbroek
Geldrop
29:51
29:37
43
Elles Verheul
Druten
29:55
29:48
44
Gertruus Wolters
Druten
29:56
29:43
45
Claudia van Kerkhof
Beneden Leeuwen
30:02
29:39
46
Grietje Bekker
Druten
30:03
29:50
47
Carlette Loning
Vught
30:10
29:47
48
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
30:12
30:04
49
Shahana Kok
Arnhem
30:26
30:14
50
Hannah Hofman
Wijdenes
30:27
30:11
51
Bianca van Zagten
Druten
30:37
30:28
52
Ineke Felen
Grave
30:38
30:28
53
Ellen Catsburg
Oss
30:40
30:21
54
Annique van Lier
Maasbommel
30:47
30:37
55
AnneMarie Versteegh
Tiel
30:49
30:48
56
Joukje Keuning
Dreumel
30:50
30:28
57
Nicky Wildeman
Beuningen Gld
30:55
30:46
58
Debbie Verhoeven-Mulde
Druten
30:58
30:47
59
Gerrie Stensen
Dreumel
31:11
30:54
60
Gerrie van Gent
Beneden Leeuwen
31:13
31:06
61
Flora Hofman
Hoorn Nh
31:13
30:58
62
Miranda van Rodijnen
Bergharen
31:22
31:14
63
Annie Pol
Wijchen
31:23
31:03
64
Irma van Donzel
Druten
31:25
31:22
65
Esther Hofman
Schoonrewoerd
31:30
31:15
66
Lenie Arts
Eindhoven
31:38
31:26
67
Barbara Kregting
Nijmegen
31:42
31:23
68
Netty Vink
Alphen Gld
31:49
31:27
69
Hanni Meering
Alphen Gld
31:52
31:30
70
Chaniek Peeters
Druten
31:53
31:32
71
Natascha van de Kleut
Veenendaal
31:56
31:39
72
Dorien Sterk-Gerritsen
Druten
31:57
31:34
73
Mariska Wolthuis
Druten
31:57
31:34
74
Ineke Quist
Wamel
31:57
31:49
75
Inge van den Bogaard
Beneden Leeuwen
31:58
31:51
76
Sanna Besselink
Alphen Gld
32:09
31:51
77
Ilona Hol
Alphen Gld
32:09
31:52
78
Dieke van den Broek
Beuningen Gld
32:10
31:58
79
Dia Schepens
Beuningen Gld
32:11
31:59
80
Judith van de Laar
Beneden Leeuwen
32:13
32:09
81
Rita Kooijmans
Dreumel
32:38
32:21
82
Mariette Smits
Tiel
32:39
32:26
83
Anja Telkamp
Elst Gld
32:46
32:31
84
Lincy Verploegen
Heesch
32:53
32:32
85
Renate Klaassen
Druten
33:00
32:41
86
Marlon Streunding
Delfzijl
33:05
32:49
87
Sonja Bulten
Delfzijl
33:08
32:53
88
Ardith Jansen
Druten
33:09
32:51
89
Anneke van Schriek
Geldermalsen
33:11
32:58
90
Lion Versteegh-Vink
Meteren
33:14
33:02
91
Cis Verheijden
Beneden Leeuwen
33:23
33:15
92
Esther Wiellersen
Lelystad
33:25
33:14
93
Hannie Boerakker
Dreumel
33:27
33:10
94
Maaike Foekens
Druten
33:34
33:16
95
Gea Lindenbergh
Ewijk
33:34
33:19
96
Marianne Jansen
Wijchen
33:35
33:20
97
Mieke Oberhollenzer
's-Hertogenbosch
33:36
33:17
98
Janine Luiting
Ede Gld
33:59
33:42
99
Hilde Beijer
Wamel
34:01
33:41
100
Kelly Schroth
Dreumel
34:07
34:01
101
Marieke van Zwam
Alphen
34:13
34:03
102
Henriëtte Dionne
Maurik
34:45
34:43
103
Suus van Zweeden
Nijmegen
34:54
34:36
104
Eveliene van Biemen
Druten
34:58
34:41
105
Esther Didden
's-Gravenhage
35:16
34:56
106
Rianne Noordman
Zaltbommel
35:16
34:56
107
Linda den Toom
's-Gravenpolder
35:18
34:59
108
Renate Dreijer
Dreumel
35:19
34:57
109
Tineke van Heertum
Beneden Leeuwen
35:24
35:17
110
Henny van Emmerloot
Beneden Leeuwen
35:28
35:19
111
Eljan Smeets
Nijmegen
35:29
35:08
112
Franca van Dorst
Beneden Leeuwen
35:57
35:49
113
Joëlle Franssens
Beneden Leeuwen
35:58
35:51
114
Marian Sturkenboom
Vleuten
39:55
39:41
115
Barbara Meijer
Beneden Leeuwen
39:56
39:51
J-12, 2,4 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep Nijtmans
Nijmegen
11:07
11:06
2
Ids Biemans
Kerkdriel
11:09
11:07
3
Guus Nijs
Beneden Leeuwen
11:57
11:55
4
Tjeerd Steeg
Winssen
12:03
12:02
5
Robbert Witsiers
Beneden Leeuwen
12:13
12:12
6
Oscar Bedert
Kontich (BEL)
12:19
12:18
7
Willem Nijtmans
Nijmegen
12:25
12:23
8
Teun van Rossum
Wamel
12:32
12:30
9
Ward Koolhout
Wamel
12:32
12:30
10
Rob Schepens
Tiel
12:46
12:46
11
Jules van Iterson
Tiel
12:50
12:47
12
Bart Poort
Beneden Leeuwen
12:56
12:53
13
Bob van Dreumel
Beneden Leeuwen
13:19
13:17
14
Jesner van Gelder
Beneden Leeuwen
13:19
13:18
15
Justus Blom
Veghel
13:32
13:31
16
Simon Boerma
Tiel
13:36
13:32
17
Mike Haalboom
Veenendaal
13:40
13:39
18
Pepijn van Hulst
Druten
13:43
13:41
19
Guus Blaauw
Tricht
14:03
14:02
20
Sven van den Heuvel
Alphen Gld
14:24
14:23
21
Lex van den Dobbelstee
Beneden Leeuwen
14:59
14:58
22
Joshua Jacobs
Beneden Leeuwen
15:29
15:26
23
Tijn Kosters
Beneden Leeuwen
15:40
15:39
24
Ruben Imhof
Tiel
16:07
16:05
25
Sander Zondag
Beneden Leeuwen
20:18
20:10
M-12, 2,4 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline de Jong
Didam
11:03
11:02
2
Fieke Kivits
Drunen
11:41
11:41
3
Fieke Pepping
Wageningen
11:45
11:42
4
Joshepine Rondelée
Brugge (BEL)
11:47
11:47
5
Manon Gieling
Ewijk
12:04
12:04
6
Lara Kasbergen
Lith
12:05
12:03
7
Linda Schepens
Tiel
12:06
12:05
8
Ilona van de Giessen
Tuil
12:12
12:11
9
Kelly van Vendelo
Tiel
12:21
12:21
10
Aïsha Abelen
Druten
12:33
12:32
11
Sophie Ketting
Tiel
12:39
12:37
12
Daphne van Zandvoort
Drunen
12:58
12:58
13
Diede Gerdsen
Wijchen
13:05
13:04
14
Solange Traa
Druten
13:32
13:29
15
Nathalie Vermeulen
Tiel
13:37
13:35
16
Lisa Wakker
Beneden Leeuwen
13:53
13:51
17
Evy Willems
Beneden Leeuwen
13:55
13:53
18
Jeanny Vermeulen
Nijmegen
14:20
14:19
19
Marlieke Slebus
Wijchen
14:23
14:21
20
Iris Leder
Beneden Leeuwen
14:26
14:25
21
Kelly van den Brand
Maasbommel
14:29
14:27
22
Myrthe Blom
Veghel
14:43
14:43
23
Zenzi Ophof
Boven Leeuwen
14:58
14:57
24
Vera van Oijen
Beneden Leeuwen
15:32
15:30
25
Manon van Os
Beneden Leeuwen
15:40
15:39
26
Maxime van den Hurk
Beneden Leeuwen
15:48
15:46
27
Babs Vernooy
Wamel
16:11
16:09
28
Lisa Pruijn
Beneden Leeuwen
16:15
16:12
29
Amke van Welie
Beneden Leeuwen
16:20
16:18
30
Fabiënne van den Hurk
Beneden Leeuwen
16:37
16:35
31
Renate van den Hurk
Beneden Leeuwen
17:05
17:03
32
Kirsten Bade
Arnhem
17:39
17:36
33
Larissa Deegens
Beneden Leeuwen
17:40
17:37
34
Jamie Witsiers
Beneden Leeuwen
17:42
17:40
35
Stefke Poort
Beneden Leeuwen
17:43
17:40
36
Isa Nijs
Beneden Leeuwen
18:08
18:04
37
Iris Speelman
Beneden Leeuwen
18:08
18:05
38
Joyce Hermans
Beneden Leeuwen
18:15
18:13
J-9, 1,2 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Haalboom
Veenendaal
5:21
5:21
2
Marnix den Ouden
Druten
5:28
5:26
3
Willem Salet
Beneden Leeuwen
5:44
5:41
4
Niels van de Geijn
Beneden Leeuwen
5:47
5:46
5
Cas van Kaauwen
Beneden Leeuwen
5:48
5:47
6
Tonnie de Benis
Best
5:52
5:51
7
Tristan Reinaerdts
Druten
5:52
5:50
8
Sander Schutte
Beneden Leeuwen
5:54
5:52
9
Corné Lacet
Heerewaarden
5:58
5:57
10
Youri Dreijer
Dreumel
6:00
5:58
11
Lucien Vermeulen
Tiel
6:02
5:59
12
Mike Hermans
Beneden Leeuwen
6:03
6:02
13
Sjoerd Jansen
Puiflijk
6:04
6:00
14
Werner Bade
Arnhem
6:12
6:10
15
Jonas Lindenaar
Alphen Gld
6:13
6:12
16
Jelles Duin
Tiel
6:15
6:14
17
Casper Leder
Beneden Leeuwen
6:20
6:19
18
Tim Verheul
Druten
6:20
6:18
19
David Janssen
Beneden Leeuwen
6:21
6:19
20
Wouter van Hulst
Druten
6:21
6:18
21
Joris Abelen
Druten
6:21
6:20
22
Maarten van Dijk
Tiel
6:24
6:23
23
Marco de Jong
Altforst
6:28
6:24
24
Cas van Hal
Wamel
6:37
6:35
25
Joost van der Zanden
Beneden Leeuwen
6:39
6:38
26
Wouter van Welie
Beneden Leeuwen
6:40
6:38
27
Thijmen Blom
Veghel
6:40
6:40
28
Bas Brouwer
Buurmalsen
6:42
6:39
29
Marc van Tergouw
Utrecht
6:43
6:43
30
Daan Jacobs
Beneden Leeuwen
6:47
6:45
31
Jorick van Veenendaal
Beneden Leeuwen
6:49
6:45
32
Jarne van Heertum
Beneden Leeuwen
6:49
6:47
33
Luc Lacet
Heerewaarden
6:53
6:50
34
Ravi van Lienden
Tiel
6:54
6:53
35
Brent Kolvenbach
Dreumel
6:59
6:58
36
Beaudil van den Hurk
Beneden Leeuwen
6:59
6:58
37
Harm Blaauw
Tricht
7:02
7:00
38
Hennes de Kok
Beneden Leeuwen
7:05
7:03
39
Tijn Jansen
Puiflijk
7:07
7:03
40
Luca van den Hurk
Beneden Leeuwen
7:12
7:08
41
Thomas Steenkamp
Beneden Leeuwen
7:12
7:11
42
Ruben van den Berg
Boven Leeuwen
7:17
7:15
43
Floris Lindenaar
Alphen Gld
7:18
7:16
44
Noud Borneman
Batenburg
7:20
7:15
45
Chiel Borneman
Batenburg
7:21
7:17
46
Brent van Erp
Beneden Leeuwen
7:23
7:20
47
Thomas Mastwijk
Beneden Leeuwen
7:25
7:21
48
Mart Fransen
Wamel
7:35
7:33
49
Ruben Mastwijk
Beneden Leeuwen
7:40
7:36
50
Stijn Geurts
Batenburg
8:08
8:03
51
Wiebe Duin
Tiel
8:14
8:12
52
Gustov van Wijk
Beneden Leeuwen
9:54
9:52
M-9, 1,2 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ynte Biemans
Kerkdriel
5:29
5:29
2
Lara van Lienden
Tiel
5:30
5:29
3
Milou Mattijssen
Arnhem
6:23
6:22
4
Julie Jillissen
Molenhoek Lb
6:26
6:22
5
Kim Gieling
Ewijk
6:28
6:27
6
Marit de Jong
Didam
6:40
6:39
7
Quinty Ophof
Boven Leeuwen
6:44
6:42
8
Milou Hermans
Maasbommel
6:51
6:47
9
Lotte Teunissen
Beneden Leeuwen
6:52
6:48
10
Mirthe van de Pol
Alphen Gld
6:57
6:56
11
Milou Bügel
Amersfoort
6:58
6:57
12
Meike Smits
Alphen Gld
6:59
6:59
13
Rebakka Wakker
Beneden Leeuwen
7:06
7:02
14
Mandy Budding
Tiel
7:06
7:05
15
Eva Platen
Beneden Leeuwen
7:08
7:04
16
Ellen Pruijn
Beneden Leeuwen
7:09
7:08
17
Evi van Doesburg
Tiel
7:12
7:07
18
Britt van den Tooren
Beneden Leeuwen
7:14
7:11
19
Joa de Kok
Beneden Leeuwen
7:14
7:11
20
Marieke van Gruijthuij
Beneden Leeuwen
7:17
7:13
21
Meyke Speelman
Beneden Leeuwen
7:17
7:15
22
Ilja van Gelder
Beneden Leeuwen
7:21
7:18
23
Manon Boerma
Tiel
7:22
7:18
24
Kyra Alblas
Beneden Leeuwen
7:23
7:19
25
Meike van Wel
Wamel
7:25
7:23
26
Jikke Klarenbeek
Beneden Leeuwen
7:28
7:25
27
Laura van den Brand
Maasbommel
7:34
7:33
28
Arlanda Frederiks
Beneden Leeuwen
7:35
7:33
29
Hannah van Riswijk
Aerdt
7:46
7:43
30
Shanti Nuij
Wamel
7:49
7:46
31
Sanne Smits
Alphen Gld
8:05
8:05
32
Roos van Oijen
Beneden Leeuwen
8:13
8:09
33
Floor Post
Ewijk
8:13
8:11
34
Sophie Roks
Tiel
8:35
8:32
35
Marit Otten
Tiel
8:37
8:35
J-6, 0,6 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Arissen
Beneden Leeuwen
3:28
3:27
2
Justin van Amerongen
Druten
3:34
3:33
3
Lennaert van den Berg
Boven Leeuwen
3:40
3:39
4
Marijn Poort
Beneden Leeuwen
3:43
3:41
5
Luuk de Swart
Beneden Leeuwen
3:45
3:43
6
Jur van Hal
Wamel
3:57
3:56
7
Yannick Lacet
Heerewaarden
4:00
3:59
8
Binc Kolvenbach
Dreumel
4:01
3:58
9
Xander van Ooijen
Druten
4:09
4:08
10
Luuk Driessen
Beneden Leeuwen
4:16
4:15
11
Wouter Martens
Beneden Leeuwen
4:17
4:15
12
Jordi van Tuil
Beneden Leeuwen
4:22
4:21
13
Joep Huisman
Beneden Leeuwen
4:27
4:24
14
Méo Rikken
Beneden Leeuwen
4:28
4:28
15
Dominique Smits
Druten
4:29
4:27
16
Ids Jansen
Puiflijk
4:32
4:30
17
Isaak van den Berg
Boven Leeuwen
4:36
4:35
18
Espen Reinaerdts
Druten
4:37
4:36
19
Brent Pruijn
Beneden Leeuwen
4:44
4:43
20
Joa Rikken
Beneden Leeuwen
4:48
4:47
21
Guus van den Hurk
Druten
5:38
5:35
22
Mark Jutte
Zoetermeer
6:43
6:39
M-6, 0,6 KILOMETER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Zondag
Niftrik
3:24
3:24
2
Evi Basten
Beneden Leeuwen
3:39
3:38
3
Elke Wijkmans
Wamel
3:51
3:50
4
Susan Schutte
Beneden Leeuwen
3:51
3:49
5
Ilse Dreijer
Dreumel
4:01
4:00
6
Kyra van Os
Beneden Leeuwen
4:05
4:02
7
Kate Jutte
Zoetermeer
4:06
4:04
8
Myrthe Bade
Arnhem
4:28
4:25
9
Roos Banken
Beneden Leeuwen
4:33
4:30
10
Marit Sepers
Beneden Leeuwen
4:38
4:34
11
Merel van Rossum
Beneden Leeuwen
4:41
4:36
12
Mariken Sanders
Beuningen Gld
4:42
4:39
13
Romy van Tuil
Beneden Leeuwen
4:46
4:44
14
Sara Gerrits
Beneden Leeuwen
5:35
5:31
15
Lux van Oijen
Boven Leeuwen
5:35
5:32
16
Amber Marcus
Boven Leeuwen
5:36
5:31
17
Isa Marcus
Boven Leeuwen
5:36
5:32
18
Dione Walraven
Druten
5:37
5:33
19
Jade van Oijen
Druten
5:40
5:35
20
Lotte Bach
Beneden Leeuwen
5:52
5:49
21
Gitte Bach
Beneden Leeuwen
5:52
5:49
22
Anne Banken
Beneden Leeuwen
5:59
5:57
23
Sterre van Rossum
Beneden Leeuwen
6:12
6:09
24
Fortis Turnster
Beneden Leeuwen
6:14
6:10
25
Marieke Jacobs
Beneden Leeuwen
6:18
6:15
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkenloop.nl
www.uitslagen.nl
15-09-2009 22:56