| | | | | Uitslagenlijst De Ronde van Nedstaal
Alblasserdam - Zaterdag 5 september 2009
800 J, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
18
Bart Berm
Rotterdam Atletiek
4:03
800 M, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1500J, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1500M, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Charlotte Westbroek
Passaat
6:21
7
Michelle van der Wens
Passaat
6:32
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Meijer
Rotterdam Atletiek
21:31
V35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Natasja Berm
Rotterdam Atletiek
25:08
V45, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jolande Slootheer
Waterweg
28:12
V55, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Leendert van der Lugt
Rotterdam Atletiek
18:00
5
John Stehouwer
Loopgroep Aart Stigt
18:41
11
Sverre van Ginneke
Parthenon
20:38
M40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
19:32
M50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
24:00
M70, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Loopgroep PK
39:44
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
40:01
6
Daniëlle van Beusekom
Passaat
47:46
9
Jacqeuline van Wijk
Passaat
51:13
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ella Naayen
Altena Road Runners
51:38
V55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
J. Wulfert
EUR Roadrunners
40:23
6
B. Becx
Tilburg Road Runners
40:31
10
Erwin v. Broekhoven
Groene Ster
42:37
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Hans Zwinkels
Voorne Atletiek
39:45
16
Hans van Ginneken
Parthenon
45:54
36
J.B. van der Molen
Parthenon
56:08
M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
T.L. Liem
Rotterdam Atletiek
42:43
9
C. OOmen
Altena Road Runners
42:44
25
Johannes de Jong
Parthenon
48:34
M60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Akerboom
LVA Plantaris
42:20
2
Peter Akerboom
LVA Plantaris
48:32
M70, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5KM M, BEDRIJVENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Lieven
Remax makelaars
16:36
2
John Ketelaars
Remax makelaars
16:47
3
Dennis Kaspori
Remax makelaars
16:48
4
Barend Klein
Randstad team 1
16:50
5
Remco Peters
Remax makelaars
16:52
6
Eric Klooster
Randstad team 1
17:06
8
Leo Jansen
Cunningham Lindsey t
17:56
9
Robin Robart
Randstad team 2
18:06
10
Henk Kerkhof
Vorm Bouw team 1
18:09
12
Isidro Rubio
IV-Groep team 1
18:12
14
Rene Reiger
LV Belettering
18:18
15
Robbert Crul
Grontmij Nederland
18:24
17
Tony Groenedijk
Cunningham Lindsey t
18:37
18
Gerard Dijksman
Spectrolab
18:39
22
Ernesto Gonzales
Akkermans
18:53
23
Ramon Roos
Visser&Smit Bouw 1
18:58
24
Ricardo Baptiste
Akkermans
19:06
28
Narcel Meeuwesen
IHC Team 1
19:57
29
Wilco Hogenbirk
Brandweer Rotterdam
20:07
30
Stephan Gonzales
Akkermans
20:14
31
Nico Bogaard
Visser&Smit Bouw 1
20:15
32
Rick Wolterink
Randstad team 2
20:24
33
Jos Kluwen
Randstad team 2
20:27
34
Leon Nugteren
Randstad team 1
20:29
35
Paul Besseling
Randstad team 1
20:32
37
Laurens v Zeben
Cunningham Lindsey t
20:57
39
Henry POudshoorn
Brandweer Rotterdam
21:00
40
Peter Kegel
LV Belettering
21:03
41
Kees Buskermolen
IHC team 2
21:06
47
Chris Hak
Het Gevoel team 4
21:37
48
Dik Kok
Brandweer Rotterdam
21:40
49
Cor Verhoeven
Het Gevoel team 4
21:45
51
Rene Kloot
Visser&Smit Bouw 2
21:52
53
Martel Smits
Het Gevoel team 1
21:57
54
Barthold Roosendaal
Visser&Smit Bouw 1
22:08
55
Michael Kerkhof
Vorm Bouw team 1
22:09
56
Carsten Giltz
Visser&Smit Bouw 1
22:13
57
Ruud Knipscheer
InterActief Running
22:19
60
Ronald van Kuik
Nedstaal BT
22:25
61
Dick van Prooyen
Cunningham Lindsey t
22:26
63
Ruud Wetzels
Brandweer Rotterdam
22:39
64
Domien Abel
InterActief Running
22:48
66
Gerben Stiksma
IV groep team 2
22:50
67
Rutger Smits
Het Gevoel team 1
22:53
69
Eric van den Bos
Cunnigham Lindsey te
22:58
70
Wim van der Liet
Cunnigham Lindsey te
23:01
71
Marcel Schippers
Vorm Bouw team 1
23:06
72
Job Visser
Randstad team 2
23:08
73
Axel Meijer
IV-Groep team 1
23:12
74
Bastiaan Hilferink
Like2Run
23:16
76
Jeroen van Lier
Vorm Bouw team 1
23:23
79
Maron Rietveld
Het Gevoel team 2
23:46
80
Mark van Harten
Het Gevoel team 1
23:47
81
Aron Verschoor
Elycio talen
23:48
82
Onno Scheffe
IV-Groep team 1
23:55
83
Jan van Griethuizen
IHC team 5
24:01
84
Aarnoud van de Burgt
IHC team 6
24:02
87
Adriaan Kestens
De Hobbelaars
24:11
89
Vincent van der Giesse
IHC team 3
24:18
91
Henny Bas
Vorm Bouw team 2
24:35
93
Sandjay Moenassing
IHC team 3
24:36
96
Pieter Koetsier
Visser&Smit Bouw 2
24:53
98
Marlen van Benten
IV groep team 2
25:14
99
George Visser
Visser&Smit Bouw 2
25:14
100
Gerard Zwinkels
Visser&Smit Bouw 2
25:17
101
Stephan Dardagandis
IV groep team 2
25:18
102
Aart Kooijman
Cunningham Lindsey t
25:36
104
Jaap Willem Platschorr
Cunnigham Lindsey te
25:58
108
Andre de Winter
Het Gevoel team 2
26:08
109
Daniel van Velze
Cunnigham Lindsey te
26:23
110
Antoine Verkooyen
Spectrolab
26:24
111
Cees Maurits
Grontmij Nederland
26:26
112
Leo Groenendijk
IHC team 3
26:33
115
Adriaan Eikelenboom
Brandweer NS
26:55
119
Gerrit de Ruijter
Het Gevoel team 3
27:09
122
Kees Zantvoort
Het Gevoel team 4
27:58
124
Stefan van de Veer
Het Gevoel team 1
28:09
125
Theo Rietveld
Het Gevoel team 3
28:13
126
Don van der Voort
Cunningham Lindsey t
28:18
128
Peter Hank Keizer
Elycio talen
28:30
129
Jan Glimmerveen
Het Gevoel team 2
28:43
131
Leen de Jager
Vorm Bouw team 2
28:56
132
Eef Smits
Het Gevoel team 3
29:29
133
Robert Suyl
Het Gevoel team 2
29:46
134
Louis Meier
Vorm Bouw team 2
30:11
135
Pim Poldervaart
Het Gevoel team 4
30:27
137
Berni Larkin
IV groep team 2
31:18
139
Cis Glimmerveen
Het Gevoel team 3
31:49
5KM V, BEDRIJVENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mar Kwakkelstein
Grontmij Nederland
21:33
4
Leonie van den Hoek
Grontmij Nederland
23:34
5
Linda Bol
InterActief Running
23:50
6
Martien Heijboer
IHC team 6
24:17
7
Ingrid Kauw
Perspectief team 1
24:21
8
Marjolijn Vreeswijk
Perspectief team 1
24:29
9
Romi Verschoor
Elycio talen
24:31
10
Alexandra Clegarski
InterActief Running
24:33
11
Conny Lie-A-Lien-Bosch
InterActief Running
24:59
13
Desiree de JONGE
InterActief Running
25:26
14
Anne Bloemendaal
InterActief Running
25:30
16
Marianne vd Voort
Cunningham Lindsey t
25:53
17
Petra van Rijnsbergen
IHC team 3
26:06
18
Helen van Hilten
Perspectief team 1
26:16
19
Judith Sterken
Grontmij Nederland
26:25
21
Saskia Werter
Brandweer NS
26:56
22
Martine Kleijnen
Elycio talen
26:58
23
Emmeken Fyma
Cunningham Lindsey t
26:59
24
Laura Visser
Visser&Smit Bouw 1
27:26
25
Marja Visser
Visser&Smit Bouw 2
27:38
26
Laura van Etten
FriendsLie
27:56
27
Petie Verkerk
Perspectief team 1
27:58
29
Bert Groen
De Blije Gaarde
28:55
30
Bianca van Dam
IV-Groep team 1
29:18
32
Jackie Drinkwaard
Elycio talen
29:36
33
Elisabeth Plattschorre
Cunnigham Lindsey te
29:52
35
Mirjam Struijk
Perspectief team 2
30:33
36
Mariska Terlouw
Perspectief team 2
30:39
37
Anita van de Veer
Perspectief team 2
31:05
38
Pien van der Ham
Cunningham Lindsey t
31:18
40
Esther Bax
Perspectief team 2
31:49
41
Liane van der Stelt
De Blije Gaarde
31:55
42
Monique Helmstrijd
De Blije Gaarde
31:58
Uitslagen.nl
06-09-2009 00:16