Uitslagenlijst John Vermeulen Strabrechtse Heideloop
Heeze - Dinsdag 25 augustus 2009
HEREN, (N)WANDELEN9,2K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Adje van de Laar
Drooglopers de Goude
1:44:10
13
Koos Schouw
Drooglopers de Goude
1:44:10
DAMES, (N)WANDELEN9,2K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Anja van der Ven
Eindhoven
1:19:45
17
Dorothe der Kinderen
Geldrop
1:30:47
28
Gerry van der Heijden
Geldrop
1:36:19
29
Sabine van Genuchten
geldrop
1:36:19
35
Nelly v.d. Boogaard
Geldrop
1:37:50
38
Liesbeth van Gils
Oirschot
1:38:45
39
Jacqueline v.d. Horst
mierlo
1:38:45
44
Christien Vliegenberg
Geldrop
1:42:50
45
Debbie v.d. Velden
geldrop
1:42:50
46
Ellen van Laarhoven
Geldrop
1:45:16
47
Jacqueline Veltkamp
Helmond
1:45:16
DAMES, (N)WANDELEN3,4K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jean v.d. Heyden
Eindhoven
39:09
HEREN, TRIMLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Erik-Jan van de Voort
Someren
38:52
9
Stefan van Hapen
Eindhoven
39:33
13
Hans van der Heijden
Asten
40:11
15
Richard van Kroonenbur
Duizel
40:33
29
Gerard van Zitteren
Roosendaal
42:34
32
Jack van der Sanden
Geldrop
42:51
33
Haroldinio Abauna
Eindhoven
43:19
34
Rene van den Heuvel
Geldrop
43:26
39
Piet van der Nat
Valkenswaard
43:57
42
Allard van der Meer
Eindhoven
44:16
44
Peter jan Huizinga
Geldrop
44:20
51
Hans-Peter van Wersch
Eindhoven
44:43
55
Wim van der maat
Eindhoven
45:14
67
Koen Crommentuijn
Eindhoven
45:35
69
Maurice van den Berge
Eindhoven
46:19
82
Wout van Arensbergen
Eindhoven
47:39
93
Martin van Ruiswijk
Geldrop
48:30
95
Marcel Schouenberg
Geldrop
48:56
96
Rick v/d Meenendonk
Geldrop
49:00
115
Peter van der Heijden
Geldrop
50:09
116
Ad v/d Heijden
Sint Oedenrode
50:17
118
Jan F. Langendoen
Veldhoven
50:39
131
Peter Saers
Zevenhuizen Zh
52:02
133
Huub van Lankvelt
Eindhoven
52:11
137
Toon van Cranenbuel
Geldrop
52:23
148
Hennie Verhofstadt
Helmond
53:39
172
Hans-kees Geervliet
Mierlo
57:35
182
Erik vd Vijver
's-Hertogenbosch
59:37
183
Eddy Driessens
Hechtel(Belgie)
1:00:10
193
Jasper van der Toorn
Nuenen
1:06:06
DAMES, TRIMLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angélique de Vries
Geldrop
45:24
4
Elles van de Vorst
Eindhoven
50:14
10
Maartje Smulders
Eindhoven
53:26
21
Angelie van den Bosch
Nuenen
54:58
22
Karin van der Kruijs
Budel
55:05
26
Anita van de Pas
Eindhoven
56:28
27
Carolien van Litsenbur
Geldrop
56:32
34
Angeline Bouwdewijns
Eindhoven
58:00
37
Debbie Langelaar
Eindhoven
58:36
44
Petra van Knippenberg
Eindhoven
1:00:30
45
Laura Moure-Arts
Eindhoven
1:01:20
48
Yvonne v/d Boogaard
Geldrop
1:02:01
58
Frederique de Vrind
Eindhoven
1:06:07
60
Martine van Rijssel
Geldrop
1:08:18
61
Wendy van Roosmalen
Geldrop
1:08:18
HEREN, TRIMLOOP 3,4KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Willem Seuntjens
Eindhoven
17:36
DAMES, TRIMLOOP 3,4KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Van Santvoort
Geldrop
18:50
16
Mariette Goudsmits
Geldrop
23:59
HEREN, TRIMJEUGD 3,4KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jesper van Wordragen
Geldrop
14:58
DAMES, TRIMJEUGD 3,4KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maddie van Leenders
Geldrop
18:39
Wij hopen dat iedereen van de loop heeft genoten!
Uitslagen.nl
30-08-2009 21:40