Uitslagenlijst 16e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 22 augustus 2009

J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Liam Versteegen
Goch (GER)
4:25
2
Glenn Jacobs
Siebengewald
4:25
3
Daan Janssen
Siebengewald
4:27
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Eef Kerkhof
Mill
4:27
2
Maya Moeselaken
Goch (GER)
4:32
3
Lian Janssen
Siebengewald
5:25
4
Judy Aengenend
Afferden lb
5:34
5
Eefke Jansen
Siebengewald
5:51
6
Nina Janssen
Heijen
5:56
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Sebe van Huisseling
Langenboom
3:50
2
Lars Kerkhoff
Mill
3:52
3
Amador
Bergen Lb
4:22
4
Stan Kerkhof
Mill
4:44
5
Nick Rolff
Siebengewald
5:26
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Theresa Stevens
Geldern (GER)
3:33
2
Janne Jansen
Xanten (GER)
3:54
3
Melina Schulze
Geldern (GER)
3:56
4
Naomi Mols
Nijmegen
3:57
5
Joeline Wiegandt
Xanten (GER)
4:03
6
Lisa Jansen
Xanten (GER)
4:11
7
Mylou Rossen
Bergen Lb
4:44
8
Anne Jansen
Siebengewald
5:00
9
Cheyenne Jacobs
Siebengewald
5:24
J16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Gorree
Venray
11:03
2
Wesley Mols
Nijmegen
11:54
3
Tom v/d Cruijsen
Gennep
12:16
4
Patrick Toonen
Siebengewald
12:24
5
Ingo Custers
Siebengewald
13:42
M16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Nicky Teunissen
Venray
13:15
H3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Teunissen
Venray
9:28
2
Coen de Wit
Doetinchem
9:35
3
Jeremy Swainson
Xanten (GER)
9:37
4
Flip Versteegen
Goch (GER)
10:01
5
Evert Dorregeest
Arnhem
10:37
6
Marcin Chmura
Polen (POL)
10:58
7
Marcel Böhmer
Xanten (GER)
11:40
8
Christian Agmaus-Weemp
Goch (GER)
12:41
9
Tob Boots
Bergen Lb
14:37
10
Hans van Leuven
Geldern/Lùllingen (G
14:57
11
Jan Huisman
Nijmegen
15:06
D3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Manon Mensink
Arnhem
10:54
2
Annika van Hüüt
Xanten (GER)
11:28
3
Diana Golek
Lubliniec (POL)
11:43
4
Jeannine Liebrand
Nijmegen
11:51
5
Rosanna Leistikow
Geldern (GER)
12:19
6
Lisa Schmidtke
Xanten (GER)
13:02
7
Sandra Versteegen
Goch (GER)
16:41
8
Ine Verijdt
Bergen Lb
17:25
9
José de Baan
Gennep
18:14
H6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
20:41
2
Tom van Deurzen
Nijmegen
21:05
3
Sander Hilferink
Arnhem
21:39
4
Dick Leseman
Arnhem
22:13
5
Bjorn van Weegen
Weeze (GER)
22:30
6
Flip Versteegen
Goch (GER)
22:56
7
Stefan Foneman
Weeze (GER)
23:08
8
Theo Toonen
Siebengewald
23:12
9
Joop Zanders
Horst
23:23
10
Marcin Chmura
polen (POL)
23:34
11
Hennie v.d. Cruijsen
Gennep
23:39
12
Johan Knol
Overloon
23:51
13
Theo Aben
Ledeacker
23:54
14
Carel Stortelder
Gennep
24:11
15
Ferrry Kreede
Gennep
24:15
16
John Weijs
Veulen
24:20
17
Manfred Kooy
Elst Gld
24:31
18
Willem Toonen
Siebengewald
24:45
19
Jan Hermkes
Velden
25:26
20
Alexander Banfic
Goch (GER)
25:44
21
Joop van den Hoogen
Nijmegen
25:48
22
Roy Dennemans
Siebengewald
25:53
23
Geert Flinkert
Venray
26:03
24
Nick Janssen
Siebengewald
26:06
25
Ton van der Beek
Grave
27:03
26
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
27:10
27
Jos Thielen
Wanssum
27:10
28
Gunther Eerden
Kleve Nutterden (GER
27:45
29
Ralph Lelieveld
Siebengewald
27:47
30
Leo Ekermann
Ostenfelde (GER)
28:27
31
Marc de Waal
Berg en Dal
29:24
32
Joop Coolen
Wijchen
30:47
33
Markus Kohl
Xanten (GER)
31:19
34
Theo Philipsen
Beers Nb
32:29
35
Hans Baltessen
Nijmegen
32:46
36
Andreas Doemmecke
Köln (GER)
32:46
37
Chris Tieleman
Gennep
32:49
38
René Aengenend
Afferden
37:03
D6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marion Kerkhof
Mill
29:29
2
Elisabeth Kohl
Xanten (GER)
30:39
3
Lisette Lucassen
Boxmeer
32:40
4
Ulrike Brúnken
Kevelaer (GER)
32:59
5
Katja ter Horst
Kevelaer (GER)
32:59
6
Elles van Mil
Bergen Lb
34:08
7
Marian Lucassen
Molenhoek Lb
34:22
8
Hennie Lelieveld
Siebengewald
35:16
H, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
41:39
2
Thijs Gipmans
Venlo
42:30
3
Arjan Rigters
Zetten
48:22
4
Niels van Benthum
Cuijk
49:42
5
Bart Kock
Gennep
49:44
6
Maarten Peters
Westerbeek
53:06
7
Ronny Derks
Rijkevoort
54:20
8
Marcel van Andel
Cuijk
56:28
9
Nick Clabbers
Broekhuizen Lb
59:25
H40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Roland Schmitz
Goch (GER)
44:49
2
Alex Gijsbers
Berghem
45:24
3
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
45:50
4
Ton van loon
Swalmen
46:35
5
Klaus Rodermond
Kalkar (GER)
49:17
6
Peter Heiszing
Kalkar (GER)
50:20
7
Eric Sommers
Sint Anthonis
50:43
8
F.J. Bockting
Bedburg-Hau (GER)
52:16
9
Hans Gerd Leenen
Kevelaer (GER)
52:17
10
Willie van Haren
Overasselt
52:23
11
Willie v Boxtel
Sambeek
55:19
12
Ben de Schouwer
Brunssum
56:56
13
Rob Aerdts
Siebengewald
56:57
14
Hoss Wilstra
Helmond
59:04
15
Robbert Harmsen
Kleve (GER)
1:02:59
16
Jack van Oijhuizen
Arnhem
1:04:45
H50, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
John Janssen
Venlo
43:59
2
Ralph Sachs
Kevelaer (GER)
51:38
3
Wim Toonen
Siebengewald
51:59
4
Piet van den Oever
Oploo
52:02
5
Van Dongen
Weeze (GER)
52:35
6
Werner Gietmann
Kranenburg (GER)
52:51
7
Leo Joosten
Boxmeer
53:09
8
Wim Hoeks
Berghem
53:11
9
Ferdi Pellen
Kranenburg (GER)
53:19
10
Hans Peter Geurts
Kleve Nutterden
54:50
11
Ton Weijters
Milsbeek
55:14
12
Jan Melkert
Deurne
55:32
13
Piet Aarts
Wanssum
55:38
14
Peter van Florop
Gennep
56:15
15
Martin Toonen
Siebengewald
56:24
16
Roel Hoff
Deurne
58:23
17
Willem Fredriks
Venray
59:28
18
Mat Rutten
Gennep
1:01:24
19
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:02:15
20
Theo Thijssen
Zevenaar
1:04:58
21
D. Kampschreur
Nijmegen
1:05:31
D, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Judith Schroder
Nijmegen
59:07
2
Frauke vd Beek
Amsterdam
59:07
D40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Ute Claus
Issum (GER)
50:43
2
Maria Hendricks
Kevelaer (GER)
51:20
3
Mieke Toorenaar
Molenhoek Lb
59:32
4
Marianne Renckens
Nijmegen
1:01:53
5
Annie Kampschreur
Nijmegen
1:05:31
6
Marian Nicolasen
Nijmegen
1:12:39
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Joachim Stapel
0:56
2
Stan Hubbers
1:01
3
Brandy Bindels
1:02
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Carmen van Delden
Goch (GER)
1:07
2
Nora Barrie
1:09
3
Janneke Tebarts
1:10
4
Senna
1:11
5
Janouk Aengenent
1:31
www.uitslagen.nl
22-08-2009 00:00