Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 5 juli 2009

M-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Charida Griemink
Klazienaveen
4:07
4:05
2
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:07
4:06
3
Fleur Vuuregge
BWB school
4:25
4:23
4
Iris Jasper
Twenterand
4:47
4:46
5
Anouk de Vries
Paul Krugerschool
4:53
4:51
6
Eline Donkelman
Arrien
5:01
5:01
7
Sanne ter Horst
OBS Parkschool
5:12
5:09
8
Marlou Marsman
Dr. Picardtschool
5:13
5:11
9
Fleur Gossen
BWB school
5:15
5:14
10
Iris Gosink
Paul Krugerschool
5:16
5:15
11
Sarah Ajabbad
Wilheminaschool
5:17
5:13
12
Lisa Vloedgraven
OBS Parkschool
5:25
5:22
13
Lisa Withaar
Paul Krugerschool
5:31
5:28
14
Tatum Plasman
BWB school
5:33
5:32
15
Romy Lunenborg
Wilheminaschool
5:52
5:49
16
Maureen Piek
Buitenvree School
5:55
5:55
17
Phaedra Winter
Buitenvree School
6:08
6:03
18
Demi Dekker
Buitenvree School
6:10
6:09
19
Lynn Oost
Sint Theresiaschool
6:11
6:08
20
Britt Kreeft
Sint Theresiaschool
6:11
6:09
21
Lysanne Bos
Wilheminaschool
6:22
6:21
22
Cynthia Zwiers
Schoonebeek
6:23
6:17
23
Melissa Zwiers
Schoonebeek
6:25
6:19
24
Marilene van der Graaf
Dr. Picardtschool
6:51
6:47
25
Shelly Meppelink
M. van der Thijnensc
7:02
7:00
26
Isabel Redder
Willibrordusschool
7:38
7:33
27
Sarah Reefman
De Krim
7:39
7:32
28
Anne-Lyn Hölschen
OBS Parkschool
7:50
7:45
29
Iris Somsen
Codac
7:55
7:52
30
Estelle Assen
Sint Theresiaschool
7:56
7:54
31
Eline Klomp
Sint Theresiaschool
8:00
7:58
J-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Kreeft
Sint Theresiaschool
4:09
4:07
2
Reinier de Boer
BWB school
4:10
4:10
3
Jesse van der Veen
Buitenvree School
4:16
4:13
4
Martijn van Oss
Buitenvree School
4:19
4:16
5
Mark Greupink
Buitenvree School
4:20
4:18
6
Ivar van der Geest
Dr. Picardtschool
4:20
4:18
7
Giovany van Groningen
De Krim
4:31
4:30
8
Thomas de Haan
Buitenvree School
4:34
4:32
9
Julian Veenstra
OBS Parkschool
4:38
4:33
10
Joep Assen
Sint Theresiaschool
4:40
4:39
11
Sven Verkuyl
Emmen
4:41
4:38
12
Stan Meijerink
Sint Theresiaschool
4:41
4:39
13
SEM Jansen
Dalen
4:48
4:45
14
Ryan Rottgers
Dr. Picardtschool
4:50
4:47
15
Iordache Kikkert
Hardenberg
4:51
4:49
16
Roy Meijerink
Sint Theresiaschool
4:51
4:50
17
Olaf Hagel
Willibrordusschool
4:57
4:53
18
Lucas Bruggink
De Krim
5:09
5:07
19
Elmar Bischop
OBS Parkschool
5:14
5:11
20
Dion Meijerink
OBS Stidalschool
5:20
5:17
21
Anco Veenstra
Wilheminaschool
5:22
5:17
22
Robert Borg
Swifterbant
5:26
5:22
23
Coen Veenstra
Wilheminaschool
5:26
5:22
24
Lars Doek
Dr. Picardtschool
5:28
5:26
25
Tim Colmer
OBS Wilheminaschool
5:29
5:25
26
Luca Mulder
Dr. Picardtschool
5:30
5:28
27
Sven Frikken
Dr. Picardtschool
5:31
5:29
28
Chris Klander
Dr. Picardtschool
5:32
5:30
29
Markusse Damiën
OBS Wilheminaschool
5:34
5:31
30
Julian Frikken
Dr. Picardtschool
5:36
5:34
31
Jona Somsen
Codac
5:39
5:36
32
Justin Jacobs
OBS Wilheminaschool
5:39
5:35
33
Pascal Peters
Coevorden
5:43
5:39
34
Vince van der Pal
Willibrordusschool
5:51
5:47
35
Liv van Dijk
BWB school
5:57
5:54
36
Wesley de Jong
M. van der Thijnensc
6:03
6:01
37
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
6:12
6:11
38
Ian van der Pal
Willibrordusschool
6:14
6:10
39
Mila Eisen
Dr. Picardtschool
6:16
6:13
40
SAM Meiringh
OBS Parkschool
6:23
6:20
41
Niels Bakker
Willibrordusschool
6:32
6:28
42
Benjamin Ekkelenkamp
Willibrordusschool
6:34
6:29
43
Sander Vloedgraven
OBS Parkschool
6:35
6:30
44
Tristan Roefman
De Krim
8:13
8:07
M-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
BWB school
4:04
4:03
2
Femke Paulis
Dalen
4:11
4:09
3
Paulien Wesseling
OBS Parkschool
4:12
4:11
4
Dewi Nijman
Zweeloo
4:13
4:09
5
Janoux Klaassen
Panta Rhei
4:29
4:27
6
Danielle Hulst
Dr. Picardtschool
4:33
4:32
7
Elcke Stortelers
Buitenvree School
4:34
4:33
8
Beau vd Graaf
Panta Rhei
4:35
4:33
9
Tessa Talens
OBS Parkschool
4:38
4:36
10
Eva ter Horst
OBS Parkschool
4:39
4:36
11
Amber van Leeuwen
Dr. Picardtschool
4:41
4:38
12
Mirthe Lippold
Willibrordusschool
4:46
4:43
13
Joyce Nijman
Zweeloo
4:47
4:44
14
Romy Grobbe
Panta Rhei
4:50
4:47
15
Mandy Pilage
Panta Rhei
4:55
4:54
16
Julia Dubbelboer
Emmen
4:58
4:55
17
Demi Frikken
Dr. Picardtschool
5:01
4:57
18
Lotte Meijerink
OBS Parkschool
5:05
5:03
19
Marit Lutke
Buitenvree School
5:14
5:12
20
Marlou Kolenbrander
Panta Rhei
5:18
5:17
21
Manouk Buisman
OBS Wilheminaschool
5:26
5:22
22
Romy Scholten
Buitenvree School
5:40
5:39
23
Esmee Kolenbrander
Panta Rhei
5:42
5:41
24
Esther Lougheed
Gramsbergen
5:43
5:40
25
Lisa Op t Hof
Coevorden
6:02
5:57
26
Marissa Oldeman
OBS Wilheminaschool
6:05
6:01
27
Kim Prins
Buitenvree School
6:10
6:07
28
Jasmijn Bischop
OBS Parkschool
6:11
6:08
29
Dilara Beukeveld
OBS Parkschool
6:15
6:12
30
Rosan Bouwmeester
Buitenvree School
6:19
6:14
31
Chanella Blaak
OBS Wilheminaschool
6:44
6:39
J-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Heijnen
BWB school
3:31
3:29
2
David Habers
Vasse
3:44
3:43
3
Athure Dijkstra
Buitenvree School
3:50
3:48
4
Jordy Marsman
Dr. Picardtschool
3:52
3:50
5
Bram van der Veen
Sint Theresiaschool
3:54
3:53
6
Bas Westinga
OBS Parkschool
3:59
3:58
7
Rachnar Kikkert
Hardenberg
4:00
3:59
8
Quinten Ambergen
OBS Parkschool
4:02
4:01
9
Jaimy Welink
Buitenvree School
4:04
4:04
10
Ryan Meijerink
OBS Stidalschool
4:07
4:06
11
Jasper Jacobs
Willibrordusschool
4:10
4:07
12
Stan van DerVeen
Sint Theresiaschool
4:11
4:09
13
Stijn van Wijk
Sleen
4:12
4:10
14
Walid Khan
OBS Parkschool
4:12
4:11
15
Sam Eisen
Dr. Picardtschool
4:13
4:12
16
Jorick Ekkelenkamp
Willibrordusschool
4:21
4:19
17
Marijn Kip
BWB school
4:25
4:24
18
Lorenzo Massa
Buitenvree School
4:26
4:25
19
Max Meijerink
Sint Theresiaschool
4:31
4:29
20
Tristan de Lange
Dr. Picardtschool
4:32
4:28
21
Quintijn Lukkien
Dr. Picardtschool
4:36
4:34
22
Mark Luijten
Buitenvree School
4:37
4:34
23
Niels Haandrikman
Paul Krugerschool
4:38
4:35
24
Thomas de Raad
Dr. Picardtschool
4:45
4:44
25
Dylan Ekkelenkamp
OBS Parkschool
4:46
4:44
26
Tim Assen
OBS Wilheminaschool
4:49
4:45
27
Matthijs de Raad
Dr. Picardtschool
4:50
4:48
28
Rick Doek
Dr. Picardtschool
4:53
4:51
29
Jarno Hofman
Buitenvree School
4:54
4:52
30
Michiel Klingenberg
Dr. Picardtschool
4:55
4:54
31
Roy van Ringen
Dr. Picardtschool
5:00
4:57
32
Kevin Brakels
Buitenvree School
5:02
4:57
33
Yoran Zandbergen
OBS Parkschool
5:11
5:09
34
Daniël Pilage
OBS Wilheminaschool
5:16
5:15
35
Kevin vd Veen
Sint Theresiaschool
5:17
5:14
36
Bryan van der Graaf
Dr. Picardtschool
5:17
5:13
37
Matthijn op 't Hof
Dr. Picardtschool
5:19
5:15
38
Yvet Hakkers
Panta Rhei
5:23
5:22
39
Bas Dekker
Buitenvree School
5:31
5:28
40
Dick Zwiers
Schoonebeek
5:34
5:32
41
Bas Perdijk
Briltil
5:34
5:33
42
Ian Meppelink
M. van der Thijnensc
5:40
5:38
43
Ryan Bosch
OBS Wilheminaschool
5:43
5:40
44
Mohammed Abdellah
OBS Wilheminaschool
6:08
6:04
45
Ian Witteman
Dr. Picardtschool
6:15
6:12
M-12, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Bakker
Ommen
7:49
7:48
2
Odette Wesseling
De Sperwers
8:08
8:07
3
Emma Habers
Wierden
8:23
8:22
4
Marije Donkelman
Arrien
8:44
8:43
5
Lisa Bonkes
Paul Krugerschool
8:58
8:53
6
Kim Dekker
Buitenvree School
9:25
9:24
7
Rebecca Lougheed
Gramsbergen
9:30
9:26
8
Marlon Roelofs
Nieuw Amsterdam
10:02
9:59
9
Anique de Lange
Dr. Picardtschool
10:06
10:05
10
Vera Heemskerk
Willibrordusschool
10:08
10:04
11
Merel Welink
Willibrordusschool
10:09
10:05
12
Mignon Cokart
Dr. Picardtschool
10:10
10:06
13
Judith Gubler
Panta Rhei
10:17
10:14
14
Brigit Beukeveld
Panta Rhei
10:17
10:14
15
Mirna Wolters
Willibrordusschool
10:19
10:15
16
Annieck Overzet
Schoonebeek
10:25
10:20
17
Suzanne Kah
Paul Krugerschool
10:30
10:26
18
Sarkawt Hamad
Wilheminaschool
10:38
10:35
19
Jane Alberts
Wilheminaschool
10:52
10:48
20
Famke Hagel
Willibrordusschool
10:56
10:54
21
Lynn Huisman
Paul Krugerschool
11:15
11:11
22
Danique Veenstra
OBS Parkschool
11:19
11:16
23
Rebecca Winkel
Elim
11:19
11:16
24
Maartje Even
Sint Theresiaschool
11:37
11:33
25
Martine Kataxaki
Sint Theresiaschool
11:54
11:50
26
Anna van der Wielen
Willibrordusschool
12:03
12:01
27
Maxime Plasman
Willibrordusschool
12:04
11:58
28
Gwen van Dorsten
Willibrordusschool
12:14
12:12
29
Evelien Heijne
Panta Rhei
12:21
12:18
30
Kim Pruim
Jeugdbrandweer Coevo
12:24
12:21
31
Joyce Koezen
Hardenberg
12:32
12:28
32
Idaice Jahic
Coevorden
13:37
13:36
33
Yasmine Jahic
Paul Krugerschool
13:47
13:46
34
Danielle Talens
OBS Parkschool
13:50
13:45
35
Ilsa Westinga
OBS Parkschool
14:05
14:03
36
Lisa Herzenberg
Panta Rhei
14:10
14:07
37
Hendrikje Spijkerman
Wilheminaschool
14:11
14:10
38
Carmen Doldersum
Wilheminaschool
14:38
14:33
39
Bertine Nijenbanning
Erm
14:55
14:52
J-12, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Lubbers
Emmen
7:14
7:14
2
Stan Heijnen
BWB school
7:24
7:22
3
Jurgen Hoorn
Ruinen
7:32
7:29
4
Mart Lennips
Hardenberg
7:40
7:38
5
Carlo Wolters
Willibrordusschool
7:47
7:46
6
Mark Smit
Dr. Picardtschool
7:55
7:53
7
Chris Donkelman
ACO Van Elderen
7:57
7:56
8
Julian Ekkelenkamp
Willibrordusschool
8:02
8:01
9
Robin Wassens
Roden
8:06
8:05
10
Stan Gosink
Paul Krugerschool
8:15
8:14
11
Colin Leurink
Zwolle
8:32
8:30
12
Remco Bos
Dr. Picardtschool
8:39
8:39
13
Mike Leurink
Zwolle
8:49
8:47
14
Donavon van Groningen
De Krim
8:54
8:52
15
Ivar Dijkstra
Buitenvree School
8:55
8:53
16
Paul Rasink
Nieuwe Veste
9:17
9:13
17
Koen Althof
BWB school
9:19
9:17
18
Chaquille Arends
Panta Rhei
9:21
9:20
19
Roan Hoogeveen
Willibrordusschool
9:24
9:23
20
Jari Kouwen
Balkbrug
9:32
9:30
21
Bart Hensen
Panta Rhei
9:34
9:31
22
Lennart Withaar
Paul Krugerschool
9:35
9:32
23
Daan Dekker
Sint Theresiaschool
9:36
9:34
24
Nordin Smits
BWB school
9:37
9:36
25
Niels Griemink
Klazienaveen
9:40
9:36
26
Max Kregmeier
OBS Parkschool
9:41
9:38
27
Mart Meyerink
Sint Theresiaschool
9:49
9:47
28
Yvar Brink
De Krim
9:51
9:46
29
Michel Löhr
Buitenvree School
10:25
10:20
30
Tijmen Bruggink
De Krim
10:26
10:21
31
Tom Meijerink
OBS Parkschool
10:40
10:36
32
Milan Huisman
Paul Krugerschool
10:44
10:39
33
Sven Meiringh
BWB school
11:00
10:59
34
Kevin Kok
OBS Parkschool
11:01
10:55
35
Roy Koezen
Hardenberg
11:05
10:59
36
Justin Plas
Buitenvree School
11:09
11:09
37
Wesley Klaassen
Panta Rhei
11:17
11:14
38
Herjan Jansen
Wilheminaschool
11:40
11:36
39
Rik Kruithof
OBS Parkschool
11:41
11:38
40
Gerko Pasjes
Jeugdbrandweer Coevo
11:54
11:49
41
Hendri Nijenbanning
Erm
12:49
12:47
42
Christiaan Nijs
OBS Parkschool
12:58
12:55
13+, 2 KM T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal Cokart
Jeugdbrandweer Coevo
8:55
8:50
HEREN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Hartger
Neuenhaus (GER)
9:28
9:27
2
Martin Lunenborg
De Sperwers
9:39
9:38
3
Gerben Tiekstra
De Sperwers
10:07
10:05
4
Arjo Koekoek
HAC`63 Bouwbedrijf F
10:29
10:29
5
Albert de Bakker
Wageningen
10:38
10:36
6
Alwin Hoorn
Ruinen
10:46
10:45
7
Gideon Kuijpers
Stichting EGC De Fon
11:04
11:02
8
Michel Fonville
Veteranen Hockeyclub
11:04
11:02
9
Gerwin Hilbink
Nieuwe Veste
11:18
11:15
10
Koen Stam
Amstelveen
11:19
11:15
11
Lourens Fieten
Stichting EGC De Fon
11:32
11:29
12
Bastian Zandbergen
HAC`63 Bouwbedrijf F
11:32
11:31
13
Rick Scherp
Oldenzaal
11:34
11:32
14
Rob Kroeze
Emmen
11:41
11:38
15
Yari ten Katen
Zuidlaren
11:47
11:46
16
Arwin Oosterhuis
Oosterhesselen
11:48
11:44
17
Thijs Bisschop
Nieuwe Veste
11:57
11:49
18
Rutger Valks
Coevorden
11:57
11:54
19
Stan Heijnen
De Sperwers
12:03
12:02
20
Thomas Gerrits
Nieuwe Veste
12:05
11:57
21
Robin Smal
Coevorden
12:08
12:04
22
Mart Klifman
Nieuwe Veste
12:10
12:07
23
Gijs-Peter Kuijpers
Stichting EGC De Fon
12:16
12:14
24
Vincent Akkerman
Coevorden
12:16
12:15
25
Jelmer Schepers
Nieuwe Veste
12:21
12:18
26
Hennie Lensink
Dalen
12:24
12:18
27
Robert Wortelboer
Dalen
12:27
12:22
28
Stefan Stam
Coevorden
12:38
12:37
29
Jurgen Veenendaal
Codac
12:44
12:38
30
Arjan Heijnen
JEUGDLOPERS DALEN -
12:48
12:47
31
Ben Plasman
Nieuwe Veste
12:49
12:46
32
Michel Sewüster
Coevorden
12:50
12:48
33
Kevin van Galen
Nieuwe Veste
13:02
13:00
34
Daan Verweij
De Nieuwe Veste 1 at
13:04
12:59
35
Niels Heeling
De Sperwers
13:04
13:04
36
Roy Gommer
Dalen
13:13
13:10
37
Remco Bosman
Nieuwe Veste
13:28
13:21
38
Job Vrolijk
Nieuwe Veste
13:32
13:24
39
Hans Witjes
Erica
13:33
13:30
40
Harold Ridderbos
Coevorden
13:37
13:24
41
Jarko van Zandwijk
De Krim
13:37
13:33
42
Martijn Mens
Noord Sleen
13:43
13:34
43
Carlo Wolters
Coevorden
13:49
13:33
44
Gerco Gommer
Dalen
13:54
13:46
45
Jasper Hagel
Coevorden
13:55
13:42
46
Simon Jansen
Haverkort
13:59
13:52
47
Jelmer Wolters
De Nieuwe Veste 1 at
14:00
13:59
48
Erik van Selm
De Sperwers
14:01
14:00
49
Jan Roelof Wesselink
Coevorden
14:05
14:03
50
Ramon Plasman
Haverkort
14:16
14:09
51
Roel Bisschop
Veteranen Hockeyclub
14:18
14:16
52
Peter Jan Snijders
JEUGDLOPERS DALEN -
14:20
14:14
53
Beau Haverkort
Haverkort
14:20
14:13
54
Tom Scheepmaker
Haverkort
14:20
14:14
55
Tom Bartels
PV Hommo Koster IJze
14:38
14:23
56
Marijn Kip
JEUGDLOPERS DALEN -
14:43
14:42
57
Patrick Kluin
Coevorden
14:44
14:38
58
Kay Leemhuis
Coevorden
14:46
14:44
59
Dirk van Duuren
Emmen
14:49
14:45
60
Ralf Bruggink
De Krim
15:08
15:01
61
Danny Bos
De Nieuwe Veste 1 at
15:13
15:07
62
Herman Bijen
Veteranen Hockeyclub
15:15
15:09
63
Bas Kroeze
Emmen
15:24
15:19
64
Rolf Heijnen
De Nieuwe Veste 1 at
15:35
15:30
65
Patrick Bischop
Emmen
15:50
15:46
66
Thom van der Weide
PV Hommo Koster IJze
15:53
15:39
67
Jacob Camies
Jeugdbrandweer Coevo
16:00
15:51
68
Elwin Bruinsma
Jeugdbrandweer Coevo
16:02
15:53
69
(N Venhorst)
VV Dalen, dames - 1
16:04
16:00
70
Henk Croesen
Brandweer Coevorden
16:06
15:56
71
Martijn Leferink
Schoonebeek
16:06
15:59
72
Jan Kruk
Nieuwe Veste
16:07
15:55
73
Gerrit Jan Wolters
Coevorden
16:16
15:59
74
Arjan Blaauwgeers
PV Hommo Koster IJze
16:16
16:02
75
Wilfried Luschen
Dalerveen
16:24
16:17
76
Robin Baas
HAC`63 Bouwbedrijf F
16:25
16:24
77
Hans Verwij
Veteranen Hockeyclub
16:30
16:24
78
Leon van Wijk
Jeugdbrandweer Coevo
16:32
16:22
79
Bart Langenberg
Jeugdbrandweer Coevo
16:50
16:41
80
Johan Beenen
Jeugdbrandweer Coevo
16:52
16:42
81
Arnold Fonville
Veteranen Hockeyclub
16:54
16:51
82
Rene Alting
Coevorden
16:59
16:43
83
Daan Bartels
PV Hommo Koster IJze
17:19
17:04
84
Tim Meyerink
Dalerpeel
17:45
17:44
85
Henno Leferink
Schoonebeek
17:46
17:38
86
Paul Eissens
PV Hommo Koster IJze
18:00
17:45
87
Alex Grobbe
Coevorden
18:00
17:50
88
Jan Heerkes
Coevorden
18:09
17:54
89
Marc Wessel
Coevorden
18:12
18:01
90
Paul Epskamp
Nieuw Dordrecht
18:49
18:37
91
Koen Epskamp
Nieuw Dordrecht
18:49
18:38
92
Leo Ridderbos
Coevorden
18:50
18:44
93
Wim Lekkerkerker
Nieuw Dordrecht
18:50
18:38
94
Wil Harmers
Adorf (GER)
19:50
19:32
95
Theo Bosgraaf
Coevorden
20:15
19:56
96
Jerry Blom
Hoogeveen
20:17
20:00
97
Daniel Wierstra
Hoogeveen
21:24
21:08
98
Stefan Lichtendonk
Hoogeveen
21:25
21:10
99
Wim Segers
Coevorden
22:57
22:41
100
Jan Langezaal
Schoonebeek
23:44
23:26
101
Peter Hermans
Codac
23:48
23:35
DAMES, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise vd Berg
HAC`63 Bouwbedrijf F
12:18
12:17
2
Ellen Witlage
Dalen
12:24
12:23
3
Rosalie Sieten
Ees
12:28
12:26
4
Leandra Tiekstra
Dalen
13:09
13:07
5
Nikki Bos
Nieuwe Veste
13:17
13:15
6
Cyrille Verkuyl
Emmen
13:41
13:30
7
Anja Bennink
Hoogeveen
13:47
13:45
8
Anika Meulenbelt
Emmen
14:03
13:50
9
Bente Paulis
Nieuwe Veste
14:31
14:29
10
Mette Bunskoek
Dalerveen
14:50
14:45
11
Dastan Hamad
Coevorden
15:03
15:01
12
Paulien Zwiers
VV Dalen, dames - 1
15:43
15:39
13
Maud Veldman
VV Dalen, dames - 2
15:54
15:51
14
Renée Roel
Emmen
15:56
15:52
15
Nienke IJdens
VV Dalen, dames - 3
15:57
15:53
16
Gerti Aasman
Dalerpeel
15:59
15:47
17
Marijke Molema
Nieuwe Veste
16:05
15:59
18
Lisa Wemijer
Nieuwe Veste
16:05
16:04
19
Els Gubler
Nieuwe Veste
16:07
16:05
20
Sanne Verkuyl
Emmen
16:34
16:17
21
Jojanneke Scheepstra
Emmen
16:35
16:18
22
Annemarie Zwiers
VV Dalen, dames - 1
16:35
16:30
23
Nicolien Venhorst
VV Dalen, dames - 3
16:43
16:39
24
Marinda Tiekstra
Dalen
16:44
16:43
25
Wendy Neijenhuis
Nieuw Amsterdam
16:51
16:48
26
Rochelle Beukeveld
Coevorden
16:52
16:43
27
Harma Ridderbos
Coevorden
16:55
16:50
28
Astrid Lubbers
Emmen
17:07
16:59
29
Yvonne Roetman
Hollandscheveld
17:08
16:58
30
Marianne Habing
Nieuwe Veste
17:12
16:58
31
Daniek van der Veen
Dalerpeel
17:20
17:19
32
Dorien van Dijk
Coevorden
17:22
17:17
33
Nathalie Meijering
Coevorden
17:22
17:19
34
Sanne Hulsegge
Nieuwe Veste
17:27
17:16
35
Maud Kip
VV Dalen, dames - 3
17:42
17:38
36
Annemiek Scholte op Re
Almelo
17:56
17:43
37
Mirjam Schepers
Emmen
17:58
17:47
38
Femke Gommer
Schoonebeek
18:00
17:50
39
Esmé van der Veen
Dalerpeel
18:07
18:06
40
Herma Mars
Coevorden
18:11
17:54
41
Cherin Mittendorff
Emmen
18:12
18:05
42
Mylène Kimmann
Coevorden
18:12
18:06
43
Karin Derksen
Coevorden
18:13
18:01
44
Inge Vloedgraven
Coevorden
18:32
18:21
45
Lea Langezaal
Schoonebeek
18:43
18:27
46
Sylvia van der Veen
Dalerpeel
18:56
18:51
47
Henriët Beenen
VV Dalen, dames - 2
19:16
19:07
48
Nienke Jager
Coevorden
19:22
19:11
49
Ipek Karakoc
Nieuwe Veste
19:31
19:20
50
Alina de Wolde
Coevorden
19:33
19:31
51
Elly Poelman
Coevorden
19:39
19:30
52
Jannette Regien
VV Dalen, dames - 2
19:49
19:40
53
Trudy Klein
Coevorden
19:51
19:33
54
T de Boer
Dalen
19:51
19:45
55
Annette Hagel
Coevorden/Steenwijks
19:54
19:41
56
Henrieke Smit
Westerhaar Vr'wijk
19:56
19:50
57
Tessa Borgman
Nieuwe Veste
19:57
19:51
58
Michelle Warta
Nieuwe Veste
20:09
20:03
59
Hennie Bruining
Dalen
20:26
20:16
60
Christel van Dijk
Nieuwe Veste
20:27
20:16
61
Gea Brinks
Dalen
20:27
20:17
62
Leonie Tuls
Coevorden
20:28
20:17
63
Thea Bannink
Dalerveen
20:41
20:27
64
Suzan Westerhof
Noord Sleen
21:26
21:17
65
Angelique Hagel
Coevorden
21:32
21:19
66
Bernadette Welink
Coevorden
21:32
21:19
67
Rianne van Lottum
Schoonebeek
22:51
22:47
68
Sandra Brakels
Coevorden
23:02
22:54
69
Len Leijendekker
Coevorden
23:11
23:02
70
Aschlina Zeng
Nieuwe Veste
23:11
23:00
71
Lisam Hermans
Coevorden
23:47
23:34
72
Anita Wubbels
Coevorden
23:48
23:35
73
Joyce Meulman
Emmen
24:19
24:15
74
Hetty van Groningen
De Krim
26:51
26:44
DSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Hulzebos
HAC '63
22:44
22:42
2
Sanne Woertink
HAC '63
23:41
23:40
3
Laura Timmerman
Hardenberg
25:58
25:56
4
Alet Lingenaar
Zwartemeer
26:25
26:24
5
Manon Herbert
Bergentheim
27:33
27:32
6
Esther Hofma
Deventer
28:53
28:52
7
Laura Timmer
Coevorden
29:30
29:27
8
Mareen Stroeve
Emlichheim (GER)
30:24
30:22
9
Lisanne de Roo
Coevorden
32:23
32:21
10
Feline Platzer
Beilen
32:28
32:07
11
Marleen Aasman
Nieuwlande
32:58
32:49
12
Samantha Parlevliet
Hoogeveen
33:03
32:50
13
Henrike Bannink
Dalen
34:39
34:32
14
Albertine Rijstenberg
Gramsbergen
35:38
35:24
15
Nelleke Verhage
Hoogeveen
37:32
37:16
16
Dineke Remmerswaal
Coevorden
37:55
37:47
17
Renate Jonkman
Hoogeveen
38:16
37:57
18
Annelies Nakken
Nieuwe Veste
38:33
38:31
19
Gera Kuijer
Aalden
38:38
38:29
20
Alies Vrielink
Oosterhesselen
38:38
38:30
21
Marieke Lange
Erica
40:21
40:17
22
Linda Dolfing
Hoogeveen
40:56
40:37
23
Vienna Nijstad
Nieuwe Veste
41:53
41:51
24
Mandy Leeuwenburg
Dalen
45:30
45:23
D35, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Benjamins
Emmen
26:53
26:51
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
27:12
27:07
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
29:11
29:08
4
Sandra Boertien
Slagharen
31:05
30:50
5
Esmeralda Maes
Coevorden
31:23
31:20
6
Carola Fledderus
Codac
31:30
31:13
7
Gerry Meier
Hardenberg
32:26
32:13
8
Willeke Scholten
Coevorden
32:46
32:43
9
Annemieke Assen
Coevorden
34:10
33:54
10
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
34:22
34:05
11
Jeanet Westerman
Gramsbergen
34:52
34:39
12
Greetje Aasman-Smid
Nieuwlande
35:56
35:46
13
Annette Nijman
Zweeloo
36:11
36:03
14
Rita Nijeboer-DeWeerd
Bergentheim
36:32
36:20
15
Diana Hagel
Dalen
36:34
36:11
16
Trijnie Barla
Coevorden
37:02
36:46
17
Melanie Mulder
Gieten
37:12
36:52
18
Petra Mensen
Klazienaveen
37:15
36:53
19
Jeanet de Vries
Coevorden
37:49
37:42
20
Saskia Mennega
Assen
38:27
38:07
21
Sandra Smits
Dalerveen
38:47
38:39
22
Heidi Wemhoff
Klazienaveen
39:46
39:43
23
Yvonne Mulder
Slagharen
40:42
40:26
24
Wilma Kingma
Hardenberg
43:51
43:41
HSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Hartger
Neuenhaus (GER)
18:49
18:49
2
Hassan Abdi Said
SV Veendam
19:08
19:08
3
Caimin Stevens
Enschede
19:30
19:29
4
Niels de Rijk
Klijndijk
19:38
19:36
5
Jan Scheenstra
Zuidveen
20:16
20:15
6
Leon van der Lans
HAC '63
20:44
20:43
7
Ruud Weijer
Coevorden
22:38
22:35
8
Gerben Stoffers
Klazienaveen
23:39
23:38
9
Kevin Timmerman
Hardenberg
24:12
24:10
10
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
24:21
24:18
11
Ariën Scheenstra
Codac
24:38
24:37
12
Vincent Neef
Groningen
24:43
24:41
13
Marcel Wessel
Coevorden
25:57
25:49
14
Jurgen Belga
Coevorden
26:14
25:55
15
Axel Meulenbelt
Emmen
26:37
26:32
16
Xander Kuiper
Hoogeveen
26:38
26:34
17
Mark Rabbers
Veenoord
26:54
26:42
18
Henri Sulmann
Coevorden
27:24
27:08
19
Erik Neef
Emmer Compascuum
27:26
27:23
20
Andé de Haan
Coevorden
27:29
27:15
21
Arnold Malkus
Coevorden
27:44
27:35
22
Jordy Weerink
Dalen
28:10
28:02
23
Martijn Oudhuis
Coevorden
28:22
28:19
24
Johnny Dolfing
Hoogeveen
28:31
28:12
25
Jannis Schievelbein
Schüttorf (GER)
28:35
28:29
26
David Jansen
Coevorden
28:35
28:23
27
Bas Platvoet
Dalen
28:35
28:31
28
Martijn van Faassen
Coevorden
28:50
28:47
29
Johan Reefman
De Krim
28:53
28:47
30
Robin Quee
Coevorden
29:18
29:14
31
Kelvin Jager
Veenoord
29:44
29:31
32
Kenny Boer
Veenoord
29:44
29:31
33
Marco Perdijk
Briltil
29:44
29:42
34
Mark van de Veen
Nieuwe Veste
29:57
29:55
35
Rick Eggengoor
Hardenberg
30:14
30:11
36
Jasper Bunskoek
Dalerveen
30:19
30:11
37
Peter Lubbelinkhof
Coevorden
30:30
30:21
38
Jan Snoeijer
Coevorden
30:32
30:09
39
Harron Dekker
Steenwijksmoer
30:36
30:32
40
Danny Dekker
Coevorden
30:36
30:31
41
Filip Nyström
Trollhättan (SWE)
30:41
30:29
42
Rolf Pelgrim
Coevorden
30:49
30:41
43
Jordin Kruit
De Sperwers
30:56
30:52
44
ARNE BREMAN Dr Breman
Codac
31:14
31:04
45
Koen Ruwen
Coevorden
31:42
31:28
46
Michel Feijen
Coevorden
32:22
32:13
47
Sander Maalweide
Stieltjeskanaal
32:45
32:36
48
Jan Kruk
Nieuwe Veste
33:01
32:43
49
Koos Timmerman
Nieuw Amsterdam
33:03
32:51
50
Marco Boer
Veenoord
33:07
32:55
51
Jeroen Boer
Veenoord
33:22
33:09
52
Remco Meijerink
Dalen
33:40
33:32
53
Geert Hein
Coevorden
33:47
33:38
54
Marenk Vos
Coevorden
34:11
33:47
55
Mark Genegel
Coevorden
34:20
34:10
56
Henk Reinds
Coevorden
34:31
34:17
57
Henry Bakker
Coevorden
34:51
34:42
58
Geert Muskee
De Sperwers
35:12
35:08
59
Bertus Veenstra
Erica
35:22
35:17
60
Pim Broers
Hoogeveen
35:30
35:16
61
Alfred Nijman
Zweeloo
36:12
36:01
62
Kees Hoek
Brandweer Coevorden
36:58
36:43
63
Hidde Mijerink
Nieuwe Veste
37:51
37:46
64
Rene Kornelius
Coevorden
37:56
37:47
65
Sjors Schneider
Emlichheim
43:51
43:41
H40+, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Savio Strik
AV Atletics Nijverda
21:25
21:25
2
Jan ten Cate
HAC '63
21:40
21:40
3
Bertil Krukkert
AV Atletics Nijverda
21:43
21:43
4
Rene van Weezep
AV Atletics Nijverda
22:25
22:24
5
Gerhard Stroeve
Emlichheim (GER)
23:44
23:42
6
Rob Somsen
Codac
26:29
26:28
7
Jack Nijstad
Hoogeveen
28:50
28:46
8
Lucas Pit
Balkbrug
29:12
29:02
9
Johan van der Veen
Dalerpeel
29:33
29:08
10
Zander van Braam
Gramsbergen
30:49
30:35
11
Aaldert Kroesen
De Krim
31:34
31:27
12
Michel Bosgraaf
Assen
32:04
31:45
13
Ruud Hölscher
Brandweer Coevorden
32:20
32:06
14
Jan Stevens
Dalerpeel
33:08
32:50
15
Ard Wesselink
Coevorden
33:36
33:30
16
Gert Baas
Hoogeveen
33:57
33:47
17
Johan Dijkink
Meppel
34:02
33:47
18
Marinus Jasper
Kloosterhaar
34:22
34:05
19
Eric Mensen
Klazienaveen
36:18
35:55
20
Harry Beukeveld
Brandweer Coevorden
36:58
36:42
21
Willem Bennink
Hoogeveen
43:16
42:52
H50+, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Hutten
Spurt '88
22:44
22:43
2
Hennie Lensink
Dalen
25:00
24:58
3
G Heller
Barger Compascuum
27:41
27:38
4
S Pol
Hoogeveen
27:53
27:50
5
Gerrit Jurjens
Codac
28:23
28:20
6
Harrie Gels
Klazienaveen
29:07
28:55
7
Peter Leeuw
Coevorden
29:55
29:40
8
Ben Mars
Coevorden
32:00
31:51
9
Harrie Kornelius
Groningen
32:06
31:57
10
Wim Smit
Nieuwlande
32:39
32:28
11
Piet de Zwart
Codac
33:15
33:03
12
Jan Brakels
Laar
33:39
33:15
13
Paul Bijl
Codac
34:22
34:11
14
Hennie Ruwen
Coevorden
34:43
34:29
15
Ulf Nyström
Trollhättan (SWE)
35:34
35:22
16
Anton Bloemink
Emmen
36:12
35:57
17
Gerard Oudhuis
Codac
36:14
35:55
18
Theo van der Geest
Borger
37:03
36:47
19
Klaas Hulst
Coevorden
40:47
40:36
20
Lambert Eggens
Dalen
45:30
45:23
DSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
36:03
36:02
2
Marleen Herbert
Bergentheim
40:45
40:43
3
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
41:25
41:23
4
Ilona Schra
Veeningen
42:26
42:24
5
Paula Beukeveld
Zwolle
43:49
43:44
6
Mariette Kosse
De Krim
46:19
46:12
7
Jody Elzinga
Erica
47:44
47:30
8
Alice Brüning
Weiteveen
50:39
50:27
9
Marian Kruimink
Coevorden
51:44
51:28
10
Karin Albring
Coevorden
52:50
52:40
11
Franka Bakker
Coevorden
53:43
53:40
12
Irene Ellen
Erica
53:51
53:37
13
Sandra te Wies
Coevorden
56:18
56:08
14
Anke Hans
Groningen
59:42
59:34
15
Cindy Lap
Heerenveen
1:01:01
1:00:51
D35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
36:41
36:40
2
Christa Benjamins
Coevorden
39:50
39:48
3
Rona Meijen
Lutten
42:59
42:56
4
Rhea Wessemius
Emmen
46:08
46:00
5
Roelie Heyting
Schoonebeek
48:45
48:33
6
Geke Overzet-de Leeuw
Schoonebeek
50:39
50:27
7
Fiona Wijnbergen
Amersfoort
50:49
50:43
8
Marieke Brink
De Krim
50:54
50:39
9
Henny van Braam
Gramsbergen
53:16
53:00
10
Ina van Zandwijk
De Krim
54:36
54:21
11
Carla Meijer
Fluitenberg
54:42
54:31
HSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan BRotanek
Czech Republic
30:06
30:05
2
Hassan Abdi Said
SV Veendam
32:10
32:10
3
Gerold Hartger
Neuenhaus (GER)
33:54
33:53
4
Richard Lugies
Slagharen
34:03
34:01
5
Roy Hofstede
Erica
34:47
34:45
6
Henk Gerdes
Klazienaveen
34:54
34:52
7
Gerrit Duits
Balkbrug
35:33
35:31
8
Pascal van Zon
Bergentheim
36:53
36:49
9
T.Schoonman
Dalen
38:39
38:37
10
Lemco Klaassen
Hoogeveen
38:58
38:54
11
Dennis Veenstra
Coevorden
38:58
38:48
12
Gérard Pover
Coevorden
39:13
39:09
13
Michael Pit
Coevorden
39:15
39:12
14
Bas van de Graaff
Coevorden
39:19
39:16
15
Richard Buls
Sleen
39:28
39:26
16
Arjan ten Cate
Hoogeveen
39:29
39:24
17
Frank Bruining
Coevorden
39:33
39:28
18
Sander Zoer
Hardenberg
39:38
39:31
19
Harmen Wattel
Coevorden
39:42
39:31
20
Bert Eisen
Coevorden
39:43
39:38
21
Richard de Haan
Veenoord
39:45
39:41
22
Tom van Tellingen
Sleen
41:15
41:04
23
David van Zandwijk
De Krim
41:34
41:28
24
René Heijnen
Schoonebeek
41:49
41:36
25
John Sikken
Erm
43:43
43:36
26
Sander Ekhart
Harderwijk
44:32
44:27
27
Mark Ziel
Sleen
44:39
44:30
28
Arno Bakker
Coevorden
44:46
44:43
29
Edwin Santing
Hoogeveen
44:48
44:42
30
Diederik Lutke
Emmen
45:04
44:59
31
Roberto Heijnen
Nieuw Schoonebeek
46:08
45:57
32
Marcel Hulst
Dedemsvaart
46:17
46:13
33
Steven de Vries
Codac
48:35
48:22
34
Cristian Gozevoort
Schoonebeek
49:44
49:30
35
Marcel Bakker
Coevorden
49:46
49:42
36
Marc Tybout
Nijmegen
51:08
50:57
37
Jan Kruk
Nieuwe Veste
51:20
51:05
38
Marcel Snijders
Emmen
53:09
53:01
39
Jason Borg
Swifterbant
56:19
56:06
H40+, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
28:50
28:50
2
Jan Venhuizen
AAC '61
29:52
29:51
3
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
30:25
30:25
4
Gerold Nijhoff
Neuenhaus (GER)
33:54
33:53
5
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
34:47
34:43
6
Bennie Kosse
De Krim
36:42
36:38
7
André Maes
Coevorden
38:34
38:32
8
Larbi Elouahbi
Deventer
38:57
38:53
9
Nico Wessel
Heerhugowaard
39:19
39:16
10
Henk Hartman
Codac
39:33
39:31
11
Sietze Hoogsteen
Emmen
39:56
39:49
12
Arno Jans
Codac
40:57
40:51
13
johan Savenijl
Erica
41:05
40:57
14
Richard Kok
Coevorden
41:12
40:57
15
Martin Hagel
Coevorden
41:19
41:15
16
Henk Bos
Codac
41:36
41:30
17
Marcel Pegge
Raalte
41:41
41:32
18
Paul Pegge
Raalte
41:42
41:33
19
Hilbrand Bodewits
Hoogeveen
42:16
42:13
20
Henk Fraterman
Slagharen
42:24
42:16
21
Alber Greupink
Coevorden
42:26
42:18
22
Frits Lagtenberg
Gramsbergen
42:31
42:23
23
B.Beerling
Schoonebeek
42:41
42:35
24
Herman Dubbelboer
Emmen
43:22
43:12
25
Riekus Kroesen
Dalerpeel
43:27
43:11
26
Marcel Thijsen
Codac
43:34
43:24
27
Geert Rottgers
Coevorden
43:37
43:30
28
Erik Dokter
Emmer Compascuum
44:25
44:17
29
Jan van Wieren
Emmen
44:32
44:23
30
Rene van Basten
Hoofddorp
45:02
44:47
31
J P van Assche
Gasselte
45:13
45:04
32
Herman Westerman
Gramsbergen
45:42
45:34
33
Oost
Hoogeveen
45:42
45:37
34
Martin H van Riesen
Hoogeveen
45:45
45:34
35
M.Poelman
Erica
46:00
45:51
36
Herman Olsman
Coevorden
46:11
46:06
37
Rien Kikkert
Fluitenberg
46:14
46:08
38
Wilco Leurink
Zwolle
48:40
48:36
39
Jan Roelof Wesselink
Coevorden
51:06
50:49
40
Peter van Dijk
Dalen
51:39
51:29
41
Wilko Smit
Coevorden
52:37
52:20
42
Herman Duesman
Emlichheim
52:44
52:31
43
Ron Appelmans
Coevorden
53:56
53:47
H50+, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Rolink
Erica
32:37
32:36
2
W de Weerdt
Hattem
32:56
32:56
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
37:37
37:35
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
37:42
37:40
5
Hans Windt
Ter Apel
38:45
38:44
6
Niels Paulis
Dalen
40:22
40:17
7
Mans Velsink
Dedemsvaart
40:31
40:28
8
Hennie Lensink
Dalen
40:50
40:46
9
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
40:56
40:53
10
Albert van der Scheer
Schoonebeek
41:28
41:24
11
Richard Schepers
Coevorden
41:37
41:33
12
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
41:37
41:32
13
Martin Otter
Nieuw Dordrecht
41:44
41:41
14
Toon Wegkamp
Klazienaveen
41:44
41:37
15
Wil Hoogland
Schoonebeek
42:21
42:19
16
Bas Kouwenhoven
Emmen
42:28
42:21
17
Cees Pit
Coevorden
43:54
43:52
18
Herman Schepers
Coevorden
44:12
44:08
19
Riekus Ziel
Sleen
44:49
44:31
20
Jan Roenhorst
Sleen
44:49
44:32
21
Albert Breman
Laar (GER)
44:50
44:43
22
Patrick Uneputty
Hoogeveen
45:42
45:37
23
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
45:58
45:56
24
Henk Haarman
Stadskanaal
46:35
46:27
25
Harrie Morssinkhof
Overdinkel
46:53
46:49
26
Herman Kamp
Klazienaveen
47:17
47:05
27
Harrie Kramer
Schoonebeek
47:30
47:19
28
Gerrit Lahuis
Aalden
47:59
47:48
29
Theo Kolman
Amersfoort
48:13
48:03
30
Karst Schonewille
Klazienaveen
48:27
48:14
31
Thijs Likkel
Coevorden
48:58
48:46
32
Harm CROEZEN
Gramsbergen
49:17
49:03
33
Fred Meijer
Fluitenberg
49:54
49:43
34
Grady Heijnen
Schoonebeek
51:00
50:47
35
Hoogenraad
Coevorden
51:17
51:02
36
Johan van Schie
Stieltjeskanaal
51:17
51:08
37
Henk Mulder
Zwolle
52:15
52:01
38
Peter Wattel
Coevorden
52:25
52:12
39
Henk Beukers
Gramsbergen
52:52
52:37
40
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
58:57
58:44
WHEEL, 5 KM WHEELERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Strijker
12:54
12:54
2
Harrie Hartemink
Emmen
18:19
18:18
3
Tanja Zomer
Musselkanaal
22:35
22:34
4
Gijs Even
Coevorden
25:22
25:20
5
Arne Hoekstra
Emmen
26:19
26:16
6
Rita Jongebloed
Roden
27:15
27:12
G, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordy van de Maas
De Sperwers
4:00
3:58
2
Hendri Garming
De Sperwers
4:26
4:24
3
Gijs Timmermans
De Sperwers
5:15
5:12
4
Richard Heijnen
De Sperwers
5:19
5:18
5
Joyce Unij
De Sperwers
5:29
5:27
6
Judith Hofma
Deventer
6:12
6:09
7
Janine Luttje
Tiendeveen
6:26
6:25
8
Daisy Medas
De Sperwers
7:50
7:48
9
Jannete Kampman
De Sperwers
7:59
7:57
10
Anita Lautenbach
De Sperwers
8:45
8:44
11
Daan Pastoor
De Sperwers
9:10
9:08
12
Leroy Lasker
De Sperwers
9:40
9:38
13
Marjan Lautenbach
De Sperwers
10:38
10:34
BEDR., TIMING BEDR 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Sinnema
Venhorst Makelaardij
23:47
23:41
2
Thijs Engelage
Venhorst Makelaardij
24:27
24:21
3
Jans Oldengarm
gemeente Coevorden
25:21
25:09
4
Ronald Arling
Webba
25:28
25:25
5
Richard Braam
Venhorst Makelaardij
26:15
26:08
6
Peter Kroesen
Webba
26:20
26:17
7
Wiebe Strick
Webba
26:23
26:21
8
Edwin Gels
Webba
26:26
26:25
9
Mario Tomasovic
Rabobank Emmen-Coevo
27:10
27:05
10
Edwin Krol
Venhorst Makelaardij
27:16
26:54
11
Marc Heijne
Rabobank Emmen-Coevo
27:17
27:12
12
Jurgen Veenendaal
Albert Heijn
27:36
27:27
13
Hans Kroeze
Asysco Software BV
27:48
27:27
14
Gert Siebering
Bakkerij Sieben vof
28:16
28:13
15
Cor de Groote
Bakkerij Sieben vof
29:51
29:47
16
Jos Hagel
gemeente Coevorden
30:01
29:46
17
Lennard Bos
Albert Heijn
30:26
30:17
18
Jos Assen
gemeente Coevorden
30:28
30:14
19
Arjan Haasjes
Timing Uitzendteam -
30:58
30:39
20
Marco Westdijk
Yourdeal group
32:06
32:00
21
Henri de Haan
Yourdeal group
32:08
32:03
22
Joop Westdijk
Yourdeal group
32:23
32:17
23
John Schuiling
Bakkerij Sieben vof
32:24
32:20
24
Andrew Jackson
Asysco Software BV
32:25
32:05
25
Michel van Nieuwkoop
Timing Uitzendteam -
32:27
32:06
26
Tijmen Venhorst
Venhorst Makelaardij
32:35
32:16
27
Roel Nakken
Bakkerij Sieben vof
32:58
32:55
28
Vincent Veltman
Timing Uitzendteam -
33:08
32:47
29
Ronald Schlepers
Betech b.v.
33:12
32:54
30
Joke Eising
Rabobank Emmen-Coevo
33:34
33:29
31
Enno Fokkens
Asysco Software BV
33:59
33:38
32
Geert Braam
gemeente Coevorden
34:02
33:47
33
Roy Abuis
Webba
34:05
33:54
34
Anke Horstink
Timing Uitzendteam -
34:42
34:22
35
Marleen Venhuizen
Timing Uitzendteam -
34:51
34:30
36
Kelly van Kooten
Timing Uitzendteam -
35:25
35:03
37
Folkert Sinnema
gemeente Coevorden
35:28
35:13
38
Frederike Hofkamp
Fortune hot drinks
35:49
35:32
39
Alette Post
Fortune hot drinks
35:49
35:32
40
Sabine Blaauwgeers
Fortune hot drinks
35:49
35:32
41
Bart Scholts
Fortune hot drinks
35:49
35:32
42
Marcel Blaauwgeers
Fortune hot drinks
35:50
35:33
43
Henriët Hoekstra
Rabobank Emmen-Coevo
37:37
37:30
44
Roelof Sieben
Bakkerij Sieben vof
37:50
37:46
45
Henriette vd Beld
Betech b.v.
38:22
38:04
46
Koen Keimpena
Betech b.v.
38:22
38:04
47
Niels Koster
Albert Heijn
38:51
38:40
48
Vera Roth
Timing Uitzendteam -
38:59
38:39
49
Edgar Horlings
Albert Heijn
39:07
38:56
50
Gerard Kwant
Betech b.v.
39:10
38:51
51
Roel Bredewold
Betech b.v.
39:10
38:52
52
Aaf-Tineke Bisschop
Rabobank Emmen-Coevo
40:26
40:20
53
Richard van der Veen
Yourdeal group
44:10
44:04
54
Carolien ten Caat
Timing Uitzendteam -
44:58
44:37
Deze loop wordt mede mogelijk gemaakt door:
Domesta Woonstichting en
Rabobank De Beek-Dal-Veste
De gemeente Coevorden/Coevorden beweegt.
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
www.uitslagen.nl
05-07-2009 21:53