Uitslagenlijst Zwitserloot Dakrun

Groesbeek - Zondag 7 juni 2009

MSEN, 10 KM GALARUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Kamais
Kenia
27:59
27:58
2
Eshetu Wendimu
EthiopiŽ
27:59
27:59
3
Abraham Rotich
Kenia
28:03
28:02
4
Paul Kipkorir Kipkemoi
Kenia
28:04
28:03
5
Dereje Tesfeaye
EthiopiŽ
28:30
28:30
6
Mutai Kiprop
Kenia
28:32
28:29
7
Ben Kimwole
Kenia
28:47
28:46
8
Paul Kemboi
Kenia
29:11
29:10
9
Najim El Qady
Marokko
29:18
29:18
10
Edwin Kipyeko
Kenia
29:26
29:25
11
Ezzouniou Rachid
Marokko
29:27
29:25
12
Hugo van den Broek
Nederland
29:32
29:29
13
Riyad El Mostapha
Marokko
29:37
29:36
14
Mouhssine Cherkaoui
Marokko
29:39
29:39
15
Hans Janssens
BelgiŽ
29:42
29:41
16
Francis Githama
Kenia
29:43
29:42
17
Sander Schutgens
Nederland
29:50
29:50
18
Solomon Kiptoo
Kenia
29:52
29:51
19
Marco Gielen
Nederland
29:59
29:57
20
Guy Fays
BelgiŽ
30:29
30:28
21
Neals Strik
Nederland
30:47
30:47
22
Lander van Droogenbroe
BelgiŽ
30:50
30:49
23
Timothy Karanu
Nederland
30:55
30:53
24
Koen Raymaekers
Nederland
30:58
30:57
25
Stijn Fincioen
BelgiŽ
30:58
30:57
26
Alexander Diaz Rodrigu
BelgiŽ
30:59
30:57
27
Kristof Mouton
BelgiŽ
31:11
31:08
28
Gino van Geyte
BelgiŽ
31:17
31:16
29
Bart Lieckens
BelgiŽ
31:28
31:26
30
Tom Van Slambrouck
BelgiŽ
31:29
31:27
31
Brhanu Girma
EthiopiŽ
31:30
31:28
32
Michiel Schrier
Nederland
31:31
31:29
33
Dieter Brouckaert
BelgiŽ
31:51
31:48
34
Francies Van Steenbrug
BelgiŽ
32:03
32:01
35
Tim Pleijte
Nederland
34:18
34:15
M35, 10 KM GALARUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Van den Broek
BelgiŽ
30:41
30:40
2
Joeri Scoffelen
BelgiŽ
31:26
31:24
3
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
31:32
31:30
4
Edo Baart
Nederland
32:28
32:25
5
Jos Lemmens
BelgiŽ
33:21
33:19
6
Arthur Schramade
Nederland
33:40
33:37
VSEN, 10 KM GALARUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Cheptonui
Kenia
31:36
31:35
2
Nadia Ejjafini
Marokko
32:45
32:45
3
Lydia Kurgat
Kenia
33:01
33:00
4
Ruth Wanjiru
Kenia
33:20
33:18
5
Monica Wangari
Kenia
33:32
33:30
6
Joan Aiyabei
Kenia
33:44
33:43
7
Emily Chemutai
Kenia
33:59
33:58
8
Masila Ndunge
Kenia
34:03
34:01
9
Loise Kangogo
Kenia
34:39
34:38
10
Ezby Strydom
Zuid-Afrika
34:42
34:40
11
Meriyem Lamachi
Marokko
35:04
35:01
12
Merel de Knegt
Nederland
35:19
35:18
13
Nadja Wijenberg
Nederland
36:33
36:31
14
Mechtild Panhuysen
Nederland
36:48
36:45
15
Jacqueline Rustidge
Nederland
37:00
36:58
16
Sylvie Mulle
Nederland
38:39
38:37
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Arrachart
Nijmegen
33:51
33:50
2
Maurice Niessen
Nijmegen
34:19
34:18
3
Tjade van Wittmarschen
Noord-Holland-Noord
34:47
34:43
4
Paul Boelens
Oegstgeest
35:33
35:33
5
Ruud Nefkens
NetEyes Running Team
35:46
35:43
6
Remko Peters
Rotterdam
36:52
36:51
7
Rob Woestenenk
TIP team 2
37:32
37:31
8
Rene Rutten
Groesbeek
37:59
37:54
9
Mark Dackus
Maastricht
38:02
38:01
10
Albert de Bakker
Wageningen
38:17
38:14
11
Leon Nillessen
gebr.Kersten VOF Tim
38:34
38:30
12
Jan Keemink
Ciko '66
38:51
38:47
13
Arjan Hoenselaar
Kleve (GER)
39:00
38:57
14
Jorik Huizinga
Pannerden
39:04
39:03
15
Jaap van Oosteren
Nijmegen
39:30
39:26
16
Lambert-Jan Koops
Bemmel
40:02
39:50
17
Pim Kreutzer
TIP team 1
40:04
39:54
18
Erik van Rijsewijk
Leuth
40:27
40:04
19
Teun van Overbruggen
Brabant-Zuidoost
40:27
40:20
20
Emiel Huizinga
Laren Gld
41:24
41:21
21
Jeroen LŁckers
Nijmegen
41:31
41:27
22
Bart Kock
Gennep
42:38
42:32
23
Bart van Oosteren
Nijmegen
43:00
42:55
24
Jan de Kluis
TIP team 2
43:08
42:58
25
Gert-Jan Schoofs
Groesbeek
43:19
43:17
26
Joost Vasters
Utrecht
44:58
44:45
27
Niels van Benthum
Cuijk
45:29
45:14
28
Jeroen Meijer
Westervoort
45:32
45:16
29
Niels Arissen
Druten
45:36
45:26
30
Edwin Lether
Amsterdam
45:42
45:27
31
Ruben Jobse
Poortvliet
46:56
46:39
32
Michiel Wiskie
gebr.Kersten VOF Tim
47:07
46:41
33
Olaf Hopman
Gelderland-Zuid
47:22
46:56
34
Willem Meussen
Mook
47:27
47:18
35
Lars van Bolderen
TIP team 2
48:26
48:04
36
Melle Mulder
Zwolle
49:03
48:46
37
Koen Peters
Groesbeek
49:06
48:50
38
Dominik Zijlstra
Van Huet Glastranspo
49:21
49:16
39
Erik Lamers
Nijmegen
50:18
49:54
40
Daan Emons
Van Huet Glastranspo
51:28
51:11
41
Marc Nillessen
Groesbeek
51:48
51:39
42
Jos Zonneveld
Kleve (GER)
52:36
52:14
43
Antoine Lamers
Van Huet Glastranspo
53:32
53:14
44
Mark de Jonge
Zwolle
54:01
53:46
45
Renť Nillesen
Groesbeek
55:59
55:38
46
Toine Klaassen
Gennep
59:19
59:02
47
Sylvester van de Logt
Van Huet Glastranspo
1:06:41
1:06:22
MMAS, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Van den Abeel
Bornem (BEL)
32:55
32:54
2
Jay Sauer
Nijmegen
33:11
33:10
3
Coen de Wit
Doetinchem
34:22
34:21
4
Ben Plantinga
NPSB
34:55
34:54
5
Chris Moreau
35:30
35:29
6
Jeroen van der Markt
NPSB
35:32
35:29
7
Antoine Roes
gebr.Kersten VOF Tim
35:55
35:54
8
Rob Kerkhof
Mill
36:07
36:07
9
Wim de Weerdt
NetEyes Running Team
36:20
36:19
10
Peter Huls
Nijmegen
36:42
36:41
11
Danny Froeling
Lent
37:08
37:07
12
William de Bruin
gebr.Kersten VOF Tim
37:30
37:27
13
Maarten Meeuwsen
NPSB
37:50
37:48
14
Jim van Putten
Nijmegen
38:08
38:05
15
Marco Geldof
NPSB
38:09
38:08
16
Rinus van de Voort
gebr.Kersten VOF Tim
38:24
38:21
17
Bert Janssen
TIP team 3
38:28
38:27
18
Sven Vlerick
Zwijnaarde (BEL)
38:31
38:29
19
Henk Peters
TIP team 1
39:09
39:07
20
Dries Pluimers
Arnhem
39:18
39:16
21
Marcel Rombouts
's-Hertogenbosch
39:23
39:22
22
Peter van Hensbergen
Van Huet Glastranspo
39:27
39:24
23
Rob van Dop
Groesbeek
39:38
39:36
24
Dick Scholing
Drenthe
39:40
39:39
25
Henk van der Meijde
Randwijk
39:53
39:50
26
Jan Poelen
NetEyes Running Team
40:03
39:59
27
A Webers
Mook
40:05
40:00
28
Michiel Brussee
Arnhem
40:17
40:13
29
Paul vd Horst
gebr.Kersten VOF Tim
40:27
40:23
30
Hennie van der Cruijse
Gennep
40:42
40:39
31
Theo Wijnhoven
Groesbeek
40:54
40:40
32
Paul Waalders
Aalten
40:49
40:43
33
Kenneth Bouwman
Gendt
40:52
40:48
34
Cornť van Helteren
Groesbeek
41:08
41:03
35
Peter van de Pol
Arnhem
41:33
41:30
36
Peter van Steen
Bennekom
41:39
41:33
37
Roy van Wees
Oosterhout gem Nijme
41:49
41:34
38
Ton Verhoeven
Nijmegen
41:44
41:37
39
Frans Bos
NPSB
41:40
41:37
40
Leon Schelfhout
gebr.Kersten VOF Tim
41:45
41:41
41
Leon Schelfhout
Groesbeek
41:44
41:41
42
Marco Thijssen
Groesbeek
41:58
41:47
43
Adrie Honders
Opheusden
41:56
41:51
44
Wander Bod
Noord- en Oost-Gelde
41:57
41:52
45
Rudy van der Heijden
Grave
41:57
41:52
46
Mari Arissen
Druten
41:57
41:53
47
Geert Willems
gebr.Kersten VOF Tim
42:02
41:58
48
Riny Crul
Bemmel
42:04
41:59
49
Chris Hofs
Bemmel
42:11
42:07
50
Wilbert Derksen
Groesbeek
42:18
42:13
51
Matt Siroo
Sint Hubert
42:24
42:13
52
Pieter Haanappel
NetEyes Running Team
42:33
42:28
53
Hans Theunissen
Arnhem
42:44
42:35
54
Jan Provoost
Arnhem
42:43
42:37
55
Coos Diepenbroek
TIP team 1
42:48
42:43
56
Kees Goderie
TIP team 3
42:55
42:47
57
Johan Makkinga
IJsselland
43:01
42:54
58
Martin Janssen
Velp Gld
43:11
42:59
59
Luuk Holleman
Nijmegen
43:20
43:00
60
Gerard Peters
Zevenaar
43:09
43:01
61
Wilfried Gebbinck
Zeddam
43:20
43:12
62
Henrie Denneboom
Haaksbergen
43:19
43:13
63
Wim Jansen
Millingen aan de Rij
43:35
43:22
64
Pieter Brouwers
NetEyes Running Team
43:39
43:25
65
Benno Roelofsen
Zetten
43:48
43:35
66
Philip van Avezaath
Oosterhout gem Nijme
43:54
43:45
67
Alexander Leeman
Molenhoek Lb
44:03
43:52
68
Ton Weijters
Milsbeek
44:25
44:14
69
Paul Dekker
Nijmegen
44:20
44:16
70
Jan Overmeer
44:41
44:22
71
Henk Smits
Wijchen
44:34
44:28
72
Jan van Boekholt
TIP team 2
44:39
44:28
73
Jan-Peter Ploemen
Mook
44:49
44:35
74
Matthee Moons
NetEyes Running Team
44:52
44:40
75
Jan Wammes
Nijmegen
45:09
44:56
76
Peter Hamersma
Veenendaal
45:07
44:58
77
Guus Franssen
Nijmegen
45:27
45:15
78
Koos Kusters
Groesbeek
45:28
45:16
79
Mark Massa
TIP team 3
45:36
45:29
80
Henk Lammers
Aalten
45:39
45:34
81
Joop Geurts
Gelderland-Zuid
45:46
45:35
82
Herman van Langen
Malden
45:55
45:44
83
Wim Sonnevijlle
Nijmegen
46:05
45:45
84
Teun Visscher
Zuid-Holland-Zuid
45:54
45:47
85
Remi Meijer
TIP team 6
46:02
45:52
86
Freek van Camp
Nijmegen
46:06
45:54
87
Pieter Wiersma
Zetten
46:25
46:07
88
Ben Wils
gebr.Kersten VOF Tim
46:26
46:08
89
Ron Blom
Huissen
46:25
46:10
90
Anton Coertjens
Midden- en West-Brab
46:22
46:14
91
Van Heck
Nijmegen
46:21
46:19
92
Niek Dijkman
TIP team 3
46:51
46:20
93
Frits Ehren
Nijmegen
46:31
46:24
94
Frits Witjes
Elst Gld
46:55
46:25
95
Ben van Rijsewijk
Leuth
46:51
46:27
96
Achilles Smetinck
Groesbeek
46:43
46:29
97
Ed Noordhuizen
Noord- en Oost-Gelde
46:37
46:29
98
Sjaak Swarthof
Amsterdam-Amstelland
46:41
46:35
99
Sjaak Poelen
gebr.Kersten VOF Tim
46:56
46:42
100
Leon Stoffelen
Wijchen
46:52
46:45
101
Henk Kusters
Groesbeek
47:16
46:50
102
Frits Mulders
Groesbeek
47:05
46:50
103
Peter Kok
Nijmegen
47:14
46:51
104
Guido Souren
TIP team 1
47:04
46:54
105
Theo Hubers
gebr.Kersten VOF Tim
47:25
47:02
106
Tom Aalders
Nijmegen
47:25
47:03
107
Willy Rutten
Groesbeek
47:27
47:14
108
Wiel Langenhuizen
Gemert
47:18
47:15
109
Leon Baken
Malden
47:26
47:15
110
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
47:39
47:19
111
Geert Ebbers
Molenhoek Lb
47:44
47:28
112
Henk van Doorn
Nijmegen
47:39
47:30
113
Bert Arents
NetEyes Running Team
47:53
47:40
114
Jasper Verkroost
Nijmegen
47:53
47:47
115
Rob Jansen
Duiven
48:05
47:49
116
Paul Vleugels
Molenhoek Lb
48:09
47:50
117
Gerard vd Heuvel
Gennep
48:08
47:50
118
Jeroen Hack
Groesbeek
48:08
47:54
119
Rick Keuning
Druten
48:23
48:02
120
Toine van Hulst
Druten
48:27
48:05
121
Vincent Straten
TIP team 3
48:29
48:19
122
Mark de Kort
Nederasselt
48:37
48:25
123
Rien Walk
Grave
49:02
48:50
124
William Peters
Groesbeek
49:08
48:52
125
Josef Trojanek
Van Huet Glastranspo
48:57
48:52
126
Twan Schoenmakers
Groesbeek
49:10
48:54
127
Peter Arts
Cuijk
49:28
49:12
128
Jeroen Janssen
Leuth
49:25
49:13
129
Machiel Zwarts
TIP team 2
49:29
49:22
130
Henk Derksen
Leuth
49:36
49:23
131
Jan van de Voort
NetEyes Running Team
49:48
49:28
132
Pieter van Dijk
Druten
49:48
49:37
133
Egbert Schretlen
Nijmegen
50:07
49:41
134
Remmert van den Berg
Arnhem
49:47
49:42
135
Olav Buunen
Nijmegen
50:05
49:46
136
Theo Derksen
Valburg
50:14
49:55
137
Wim Looijen
Veenendaal
50:26
49:56
138
Martin Bouten
Groesbeek
50:27
50:04
139
Pascal Huinink
Oosterhout gem Nijme
50:15
50:07
140
Wim Hendriks
Nijmegen
50:20
50:10
141
Joep Payens
Nijmegen
51:37
51:17
142
Erwin Kuijltjes
Noisy le Grand (FRA)
51:55
51:41
143
Barry Peters
Malden
52:04
51:45
144
Patrick Bleumink
Apeldoorn
52:02
51:50
145
Jacques Reuvers
NetEyes Running Team
52:15
51:50
146
Henk Coenen
Groesbeek
52:18
51:55
147
Theo Thijssen
Zevenaar
52:25
52:12
148
Paul Zonneveld
Wijchen
52:43
52:21
149
Pascal Vermeulen
Van Huet Glastranspo
52:52
52:34
150
Roelof Wolters
Heteren
52:49
52:38
151
Rob Engelke
Venray
53:00
52:47
152
Harrie Liebers
gebr.Kersten VOF Tim
54:23
53:57
153
Frits van Dam
Huissen
54:13
54:03
154
Ger van Bernebeek
Dodewaard
54:21
54:04
155
Henny Kuppen
Wijchen
54:09
54:05
156
Peter Kempen
Druten
54:26
54:08
157
Otto Meijering
Arnhem
54:23
54:14
158
Peter Breukelaar
Malden
54:47
54:23
159
Addo Kranendonk
Nijmegen
54:47
54:25
160
Gerrit Schepers
Laren gld
55:07
54:56
161
John Huijzer
Gelderland-Midden
55:18
55:04
162
Sjaak Rikken
Groesbeek
55:17
55:04
163
Cees Venderbos
Dordrecht
55:41
55:34
164
Sietze Veenstra
Veenendaal
56:32
56:11
165
Wouter Baas
Groesbeek
56:43
56:12
166
Aldo van Tongeren
Groesbeek
56:38
56:14
167
Antoine Dankers
TIP team 2
56:47
56:27
168
William Emons
Van Huet Glastranspo
56:33
56:31
169
Willem-Jan Vorstenbos
Van Huet Glastranspo
56:57
56:38
170
Theo Verwoert
Groesbeek
57:47
57:26
171
Jeroen Zwitserloot
Mierlo
1:00:33
1:00:09
172
Henk Nuijen
Lent
1:01:41
1:01:22
173
Ton Lamers
Groesbeek
1:02:49
1:02:35
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
An Claes
BelgiŽ
38:58
38:54
2
Ilona Lievaart
NPSB
41:30
41:28
3
Esme Moricke
Nijmegen
42:58
42:54
4
Christa Hijkoop
TIP team 3
48:43
48:22
5
Heidi Derks
Landhorst
48:43
48:38
6
Rik Hebing
Nijmegen
51:13
50:50
7
Carla Muytjens
TIP team 1
51:15
50:58
8
Willeke Trompers
TIP team 3
53:15
53:04
9
Nienke Verhagen
TIP team 2
55:29
55:13
10
Elma Bos
Noord- en Oost-Gelde
55:27
55:21
11
Madelon Dona
Rotterdam-Rijnmond
59:14
58:57
12
Annelies Zwitserloot
Nijmegen
1:00:33
1:00:09
13
Pam van den Berg
TIP team 1
1:01:18
1:00:57
14
Ilona van Gerner
IJsselland
1:06:51
1:06:43
VMAS, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Faber
TIP team 3
38:12
38:11
2
Gabrielle Vijverberg
Breda
38:53
38:52
3
Sandra Mast
NPSB
39:32
39:31
4
MariŽtte ten Bokkel
Hengelo Gld
42:48
42:45
5
Jannemien Bosman
Arnhem
44:17
44:13
6
Ineke Wolters
Elst Gld
44:25
44:18
7
Jet Klomp
Noord- en Oost-Gelde
47:50
47:46
8
Gerda Damen
Bemmel
48:05
47:56
9
Diny Baakman
Didam
48:39
48:30
10
Melusine Janssen
Molenhoek Lb
49:09
48:46
11
Pavlina Okenkova
Van Huet Glastranspo
48:57
48:53
12
Enny Hoenselaar
TIP team 1
49:14
49:04
13
Jellie van der Meer
Arnhem
49:25
49:15
14
Jacqueline van Egmond
Noord- en Oost-Gelde
49:33
49:25
15
Marian Kerkhof
Mill
49:55
49:49
16
Wilma Raijmann
TIP team 2
50:36
50:29
17
Paula Freriks
Leuth
53:01
52:37
18
Jochbeth Spartley-Wenn
Opheusden
53:02
52:56
19
Pauline Derksen
Groesbeek
53:32
53:18
20
Marijke Thijssen
Groesbeek
53:35
53:20
21
Henriette Verhoeven
Mill
53:39
53:31
22
Ilse Kersten
Groesbeek
55:38
55:23
23
Irma Wellink
Aalten
55:33
55:25
24
Kerstin Schultze
Breda
55:41
55:34
25
Ireen Arts
Nijmegen
57:09
56:45
26
Annelies Dickhout
Nijmegen
57:16
56:59
27
Marijke Zonneveld
TIP team 1
57:27
57:06
28
Helga de Wolf-Bouman
Boxtel
58:14
57:49
29
Henny Lukens
IJsselland
58:37
58:29
30
Liesbeth Spaan
Velp Gld
59:21
58:59
31
Sari Koppens
Nijmegen
1:01:37
1:01:18
32
Mireille Vaal
Nijmegen
1:01:38
1:01:18
33
Ilonka Bouman
Boxtel
1:02:03
1:01:38
34
Jolanda Huijzer
Elst Gld
1:02:46
1:02:32
35
Nicolette Verdugt
Apeldoorn
1:03:34
1:03:12
36
Marie Jose Poelen
Groesbeek
1:06:53
1:06:36
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Cleij
Nijmegen
16:13
16:13
2
Michiel Kallenberg
TIP team 4
16:48
16:46
3
Guido Engelen
INDUFIL BV
16:52
16:51
4
Twan Lensen
NetEyes Running Team
17:00
17:00
5
Martijn Venhuizen
Nijmegen
17:27
17:26
6
Casper van Well
Nijmegen
18:36
18:35
7
Niels Aarns
Nijmegen
18:44
18:43
8
Tipp Bongers
Dodewaard
18:50
18:48
9
Niels Fliervoet
Wijchen
19:00
19:00
10
Teun Fliervoet
Wijchen
19:01
18:59
11
Lambert-Jan Koops
Bemmel
19:10
19:04
12
Sander Hilferink
Arnhem
19:15
19:14
13
Bjorn Stevens
Nijmegen
19:18
19:17
14
Eric de Waal
Beek Ubbergen
19:20
19:15
15
Erik Schwartz
Nijmegen
20:04
19:52
16
Rob Duchateau
Groesbeek
20:15
20:13
17
Daan KlŲsters
Groesbeek
20:18
20:17
18
Niels Theloosen
Oosterhout gem Nijme
20:21
20:21
19
Tom Jansen
Tilburg
20:33
20:21
20
Joost Vasters
Utrecht
20:43
20:41
21
Wesley Simons
Groesbeek
20:49
20:45
22
Niels Linders
Nijmegen
20:55
20:37
23
Koen Hendriks
Groesbeek
20:55
20:53
24
Hein Smits
AV Wijchen
20:58
20:57
25
Tijmen van Kuijk
Groesbeek
21:00
20:57
26
Arjan Wijnen
Schoonmaakorganisati
21:14
20:50
27
Yannick van Kuijk
Groesbeek
21:18
21:14
28
Luc Boumans
Molenhoek Lb
21:31
21:29
29
Geoffrey Schouten
Nijmegen
21:33
21:26
30
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
21:45
21:31
31
Jan-Mark Bosch
Dedemsvaart
21:55
21:43
32
Paul Nieuwenhuis
Zwitserloot Dak BV
21:59
21:41
33
Luuk Mulders
Schoonmaakorganisati
22:01
21:42
34
Rene Thijssen
cv Mar KŤ
22:01
21:53
35
Rob Poelen
Schoonmaakorganisati
22:01
21:42
36
Joost Derksen
Groesbeek
22:18
22:14
37
Tibor Rongen
Groesbeek
22:19
22:17
38
Guus Kremers
Groesbeek
22:28
22:26
39
Arjen Lansdaal
Rabobank Groesbeek-M
22:34
22:32
40
Joeri Nillessen
Groesbeek
22:36
22:34
41
George Rutten
Rabobank Groesbeek-M
22:37
22:33
42
Bjorn Ceelen
cv Mar KŤ
22:41
22:35
43
Roy Westenberg
Druten
22:48
22:37
44
Jeroen Mijer
Zwitserloot Dak BV
22:50
22:28
45
Ruben de Bruin
NetEyes Running Team
23:01
22:49
46
Stefan Fransen
Zwitserloot Dak BV
23:04
22:43
47
Wout Sanders
Groesbeek
23:06
23:02
48
Jesse Custers
Malden
23:08
23:06
49
Joost Kaal
Groesbeek
23:10
23:04
50
Robin Bos
Dedemsvaart
23:17
22:56
51
Dennis de Haan
Groesbeek
23:25
23:18
52
Berry Kersten
cv Mar KŤ
23:28
23:10
53
Wout Lamers
Schoonmaakorganisati
23:29
23:11
54
Bart Wolsing
Millingen aan de Rij
23:33
23:21
55
Dirk Sanders
Groesbeek
23:35
23:32
56
Gijs Muskens
NetEyes Running Team
23:38
23:27
57
John Nillessen
cv Mar KŤ
23:45
23:37
58
Geert Kleingeld
Schoonmaakorganisati
23:52
23:34
59
Daan Gijsbers
Groesbeek
23:53
23:51
60
Danny Janssen
cv Mar KŤ
24:05
23:57
61
Willem van den Kieboom
Nijmegen
24:07
23:58
62
Melvin Kilsdonk
TIP team 4
24:25
24:04
63
Bert Mulders
Zwitserloot Dak BV
24:28
24:08
64
Alexander Koops
Eindhoven
24:33
24:11
65
Bjorn Claus
Zwitserloot Dak BV
24:47
24:30
66
Sjoerd Tomassen
Groesbeek
25:26
25:24
67
Rene Rutten
Zwitserloot Dak BV
25:27
25:11
68
Roger Reiniers
Van Huet Glastranspo
25:34
25:28
69
Sander de Bruin
Schoonmaakorganisati
25:42
25:18
70
Ricardo Heikamp
Rhenen
25:48
25:33
71
Wouter de Bruin
Groesbeek
25:51
25:45
72
Maarten Kouws
Zwitserloot Dak BV
25:53
25:35
73
Laurens Reiniers
Van Huet Glastranspo
25:56
25:50
74
Mendel Wemerman
Zwolle
25:58
25:40
75
Rob Derks
cv Mar KŤ
26:04
25:55
76
Harm van den Brink
Schoonmaakorganisati
26:05
25:45
77
DaniŽl Nikolaas
Groesbeek
26:07
26:03
78
Yannick Willems
Malden
26:25
26:15
79
Nick Hendriks
Groesbeek
26:53
26:50
80
Lard van Zuylen
Heilig Landstichting
26:54
26:51
81
Ruud Arents
Zwitserloot Dak BV
26:59
26:43
82
Luuk Vonk
Groesbeek
27:06
27:03
83
Bas Reedijk
Eindhoven
27:09
26:53
84
Sil Philipsen
Groesbeek
27:13
27:09
85
Marc Verwoert
Groesbeek
27:45
27:41
86
Mark Reintsema
Van Huet Glastranspo
27:59
27:54
87
Paul Visser
INDUFIL BV
28:59
28:48
MMAS, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Aalbers
Nijmegen
15:49
15:49
2
Mark Jillissen
NetEyes Running Team
16:46
16:45
3
Dick Leseman
Ciko '66
17:36
17:35
4
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
18:12
18:11
5
Sjaak Smetsers
Nijmegen
18:17
18:16
6
Ton Melssen
Wyler (GER)
18:20
18:17
7
Ernst van Raaij
Nijmegen
18:31
18:28
8
Marc van Onna
Cifla
18:36
18:34
9
Jan Poels
NetEyes Running Team
18:45
18:43
10
Mart van Rooij
NetEyes Running Team
18:50
18:48
11
Bernhard Bade
Arnhem
19:37
19:33
12
William de Kaste
Arnhem
19:48
19:33
13
Harry Veldkamp
Epe
19:57
19:55
14
Alex de Veld
Nijmegen
20:03
19:56
15
Haroldinio Abanna
Eindhoven
20:10
20:10
16
Manfred Kooij
Elst Gld
20:35
20:31
17
Alexander Vandevelde
Nijmegen
20:36
20:22
18
Martien Dupont
Venray
20:38
20:36
19
Chris Fliervoet
Wijchen
20:39
20:37
20
Herm Wijers
Groesbeek
20:44
20:32
21
Henk Lammers
Nijmegen
20:58
20:52
22
Jan Wolterink
gebr.Kersten VOF Tim
21:05
20:57
23
NoŽl Reijers
Nijmegen
21:05
21:02
24
Frank Hollander
Eindhoven
21:27
21:21
25
Geert Boumans
Molenhoek Lb
21:30
21:28
26
Antonius Manders
Veghel
21:47
21:33
27
Jeroen Jansen
Arnhem
21:56
21:43
28
Riny Jansen
Oosterbeek
22:00
21:53
29
Patrick Nootebos
INDUFIL BV
22:12
22:03
30
Dick Hofman
Oosterbeek
22:14
22:07
31
Geerd Rutten
Zwitserloot Dak BV
22:27
22:11
32
Harm Kersten
Groesbeek
22:31
22:22
33
John Palm
Rheden
22:36
22:28
34
Emil Zegers
Nijmegen
22:36
22:22
35
Jos Peters
gebr.Kersten VOF Tim
22:42
22:29
36
Wilhelm Thieme
Wageningen
22:56
22:48
37
Carlo Willemse
Oosterhout gem Nijme
22:57
22:46
38
Stephan Muskens
NetEyes Running Team
23:01
22:48
39
Eric Reijnen
Heilig Landstichting
23:03
22:49
40
Arjan de Roon
Elst Gld
23:04
22:55
41
Denis de Vries
Nijmegen
23:05
22:58
42
Toon van Iperen
Groesbeek
23:08
23:04
43
Ton de Bruin
Groesbeek
23:25
23:19
44
Rob Groendijk
Wageningen
24:00
23:52
45
Hemmie Kersten
gebr.Kersten VOF Tim
24:10
23:53
46
Erwin Althof
Nijmegen
24:29
24:17
47
Harry Creemers
Nijmegen
24:39
24:32
48
Wil van de Zand
TIP team 5
25:01
24:47
49
Leon Valk
TIP team 5
25:07
24:54
50
Jeroen Uphoff
Oosterhout gem Nijme
25:12
25:02
51
Hans Willemsen
INDUFIL BV
25:14
25:03
52
Ben Engelen
Overasselt
26:06
25:57
53
Rob de Jong
Nijmegen
26:26
26:20
54
Patrick Ruumpol
INDUFIL BV
26:27
26:17
55
Gerold Boersen
Oosterhout gem Nijme
26:36
26:22
56
Co Meijer
Malden
26:49
26:45
57
Paul de Jager
Nijmegen
27:32
27:20
58
Maurice Konings
Nijmegen
28:11
27:58
59
Dick Heeren
TIP team 5
28:48
28:39
60
Michel van Leeuwen
Groesbeek
28:52
28:30
61
Henny van Dulmen
Beuningen Gld
28:59
28:52
62
Peter Verbrugge
Van Huet Glastranspo
29:31
29:25
63
Erik klein Egelink
Nijmegen
29:52
29:34
64
Bert Heikamp
Rhenen
30:30
30:14
65
Bas Vermeer
Scherpenzeel Gld
30:31
30:15
66
Michael Buil
Kleve (GER)
30:57
30:41
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Panhuysen
NetEyes Running Team
18:19
18:18
2
Renske Smetsers
Nijmegen
18:39
18:38
3
Imke Driessen
Millingen aan de Rij
19:22
19:21
4
Renske Dickhout
NetEyes Running Team
19:50
19:48
5
Marije Peters
Groesbeek
20:16
20:15
6
Marjon Hesselink
Nijmegen Atletiek
20:25
20:23
7
Els van den Eede
TIP team 4
21:57
21:54
8
Willemijn Moerbeek
Nijmegen
22:02
21:58
9
Suzanne Maessen
Nijmegen
22:18
22:08
10
Manon Wittenoor
Nijmegen
22:18
22:13
11
Annelieke Belgers
gebr.Kersten VOF Tim
23:24
23:07
12
Floor de Vries
Amsterdam
23:46
23:40
13
Karlijn Loock
gebr.Kersten VOF Tim
23:49
23:35
14
Marijn Verwiel
Groesbeek
24:45
24:43
15
Bauke Schretlen
TIP team 4
26:08
25:58
16
Zica Nunumete
Nijmegen
26:09
26:07
17
Yadira de Jong
Nijmegen
26:24
26:18
18
Chrisje Kersten-van Mi
gebr.Kersten VOF Tim
26:24
26:07
19
Judith Hegeman
TIP team 5
26:46
26:36
20
Tessa Hofman
Oosterbeek
26:50
26:37
21
Titia van Iperen
Groesbeek
27:17
27:13
22
Natasja van Huijstee
TIP team 5
27:37
27:27
23
Michelle Melskens
TIP team 5
27:54
27:43
24
Miranda Beerens
TIP team 4
28:09
27:55
25
Maaike Rutten
Rabobank Groesbeek-M
28:16
28:12
26
Maaike Rutten
Amsterdam
28:16
28:12
27
Maud Slebus
Groesbeek
28:32
28:28
28
Fleur Zuuring
Groesbeek
28:34
28:28
29
Anke Derksen
Nijmegen
28:41
28:29
30
Tessa Peters
28:42
28:33
31
Nikki van de Logt
Groesbeek
28:50
28:43
32
Bianca Klerkx
Zeeland
28:53
28:35
33
Elles van Mil
gebr.Kersten VOF Tim
29:01
28:44
34
Linda Albers
Rabobank Groesbeek-M
29:01
28:57
35
Judith Hofman
Oosterbeek
29:08
28:50
36
Mila de Waal
Groesbeek
29:11
29:07
37
Esmee Janssen Groesbee
Groesbeek
29:13
29:09
38
Linde Rongen
Groesbeek
29:13
29:08
39
Paola ter Braak
Utrecht
30:18
30:06
40
Marleen Zwitserloot
Nijmegen
30:33
30:11
41
Kyra van Vuuren
Groesbeek
30:43
30:22
42
Eefje Philipsen
Groesbeek
30:48
30:43
43
Meline Buil
Kleve (GER)
30:56
30:40
44
Deborah Engelen
INDUFIL BV
31:21
31:12
45
Marie-Jose Ruiter-More
Van Huet Glastranspo
33:07
33:02
46
Lieke Merkx
Alphen Gld
33:12
32:57
47
Annet Auwens
Alphen Gld
33:12
32:57
48
Hanneke Liebers
gebr.Kersten VOF Tim
33:22
33:06
49
Marianne Reedijk
Eindhoven
33:49
33:33
50
Linda Kossen
TIP team 5
34:53
34:42
51
Juria van Beek
Eindhoven
37:13
36:57
52
Odiel Mennink
Dedemsvaart
37:44
37:21
53
Anika Koops
Bemmel
37:45
37:22
VMAS, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cecile van der Sanden
Bemmel
19:25
19:23
2
Monique Derks
Nijmegen
19:43
19:41
3
Desiree Wierper
TIP team 4
19:46
19:44
4
Tonny Gieling
Ewijk
21:14
21:09
5
Adele Smits
Oldenzaal
21:17
21:14
6
Mieke van Strien
Malden
21:33
21:30
7
Jonneke Beumer
Nijmegen
21:39
21:36
8
Jeanette Langeberg
Ciko '66
22:03
21:56
9
Willy Klomp
Weurt
22:25
22:22
10
Jolet de Vries
Groesbeek
22:28
22:22
11
Mirjan Thijssen
Rabobank Groesbeek-M
22:44
22:41
12
Lenneke Theunissen
Groesbeek
23:25
23:17
13
Elly van Duynhoven
Berg en Dal
23:26
23:25
14
Mieke Evers
Elst Gld
23:46
23:36
15
Ellen Arts
Rabobank Groesbeek-M
24:16
24:08
16
Trees Rutten
Malden
24:16
24:13
17
Ingeborg Tiecken
Groesbeek
24:37
24:29
18
Trudie Derksen
Nijmegen Atletiek
24:40
24:36
19
Ria Peters
Groesbeek
25:04
24:58
20
Stevelien van de Weter
TIP team 5
25:06
25:02
21
Mieneke van Even
Oosterbeek
25:10
24:57
22
Gerda Wolff
Nijmegen
25:15
25:03
23
Alexandra Gramser
Van Huet Glastranspo
25:39
25:32
24
Gisella van Helteren
Groesbeek
25:40
25:26
25
Maranka Verkerk
Nijmegen
25:40
25:27
26
Josette van Luytelaar
Nijmegen
25:48
25:37
27
Danielle Eemers
Rabobank Groesbeek-M
25:57
25:53
28
Baudien Boumans
Molenhoek Lb
26:15
26:08
29
Milly mulders-de nijs
Groesbeek
26:19
26:12
30
Chantal Uphoff
Oosterhout gem Nijme
26:19
26:09
31
Bertine Spooren
Groesbeek
26:28
26:06
32
Esther van Elst
Malden
26:46
26:38
33
Lennie Scholte
TIP team 4
26:53
26:40
34
Mia Renkens
gebr.Kersten VOF Tim
27:07
26:49
35
Karin Overmeer
27:15
27:11
36
Silvia de Groot
Groesbeek
27:24
27:15
37
Marieke van der Horst
TIP team 4
27:47
27:36
38
Sandra Stoffels
TIP team 5
27:52
27:42
39
Marjon van Klaveren
Elst Gld
28:41
28:30
40
Janet Elsink
TIP team 4
28:51
28:41
41
Nel de Jong
Groesbeek
28:55
28:36
42
Alida Leeuw
Bemmel
28:56
28:40
43
Jeanette Verheul
gebr.Kersten VOF Tim
29:01
28:43
44
Gerda Sollie
Groesbeek
29:21
29:02
45
Lilian Lamboo
TIP team 5
29:58
29:53
46
Ilze de Vries
Groesbeek
30:48
30:43
47
Nathalie Emons
Van Huet Glastranspo
30:50
30:44
48
Karin Slebus
Groesbeek
30:53
30:47
49
Anneke philipsen-Teuni
Groesbeek
30:53
30:47
50
Irene Bruines
Berg en Dal
32:04
31:48
51
Dirkje Hofman
Oosterbeek
32:39
32:17
52
Annemarie Groenhuis
Nijmegen
34:41
34:24
J1314, 1 KM 13-14 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Beekers
Milsbeek
3:12
3:11
2
Yassine Loukik
Atverni
3:13
3:12
3
Marwan van Heugten
Rhenen
3:20
3:20
4
Steven van Kuijk
Groesbeek
3:22
3:22
5
Floris Koops
Dordrecht
3:24
3:23
6
Sjoerd Gnodde
Malden
3:35
3:34
7
Jelle Hamersma
Veenendaal
3:37
3:37
8
Wesley Mols
Nijmegen
3:38
3:38
9
Ewout Neelis
Groesbeek
3:47
3:46
10
Brian Donkers
De Sieppe
3:49
3:48
11
Lars Doorenbos
Molenhoek Lb
3:58
3:57
12
Siebren Heida
Doorn
3:59
3:58
13
Eric Weijers
Ooij
4:04
4:03
14
Twan Evers
Heumen
4:06
4:04
15
Dave van Doorn
Germania
4:45
4:43
16
Bowie Kokke
Germania
4:45
4:43
17
Nick Willems
Germania
4:47
4:46
18
Mike van Doorn
Germania
4:47
4:45
19
Jean Pierre Ubink
Groesbeek
4:49
4:48
20
Rico de Wijs
Germania
4:49
4:48
21
Danny van Vucht
Germania
7:23
7:22
22
Kenny Janssen
Germania
7:43
7:41
23
Remi Jacobs
Germania
7:43
7:41
24
Nick Visser
Germania
7:44
7:42
25
Davey de Haan
Germania
7:44
7:42
M1314, 1 KM 13-14 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanne Nijtmans
Nijmegen
3:49
3:49
2
Maxime Wiegerinck
Groesbeek
3:53
3:53
3
Marlijn Peters
Malden
4:04
4:04
4
Ainsley Meijers
De Komeet
4:27
4:25
5
Vera Franssen
Molenhoek Lb
4:28
4:27
6
Mianne Bertisen
Tovercirkel
4:31
4:30
7
Kimberly Bleumink
Malden
4:46
4:45
J12, 1 KM 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mike Foppen
Nijmegen
3:15
3:15
2
Bart Maas
Arnhem
3:21
3:19
3
Nils Berns
Realschule Kleve-Kel
3:39
3:38
4
Joep Nijtmans
Nijmegen
3:40
3:39
5
Lukas Ehrhardt
Realschule Kleve-Kel
3:49
3:48
6
Jorn Heinst
Spijk Gld
3:50
3:49
7
Mitchel Eijkhout
Germania
3:59
3:58
8
Gijs Mandjes
Het Vossenhol
4:01
3:59
9
Tom Sillessen
Op De Horst
4:05
4:03
10
Robin Klaassen
Op De Horst
4:05
4:03
11
Niek Kosman
Op De Horst
4:07
4:05
12
Marcus BŲhmer
Realschule Kleve-Kel
4:08
4:07
13
Hans van Houtum
Gassel
4:17
4:17
14
Nick van Empel
Carolusschool
4:19
4:17
15
Milan Abbing
Realschule Kleve-Kel
4:24
4:22
16
Brian Kersten
Germania
4:30
4:29
17
Remco van Vucht
Germania
4:38
4:37
18
Gertjan Kersten
Germania
5:03
5:02
19
Nevin Kamps
Germania
5:08
5:07
20
Lars Stolk
Adelbrecht - Windeki
5:17
5:15
21
Mike Janssen
Germania
6:09
6:08
22
Stan Thijssen
Germania
6:30
6:29
23
Jon Wijers
Het Vossenhol
6:38
6:29
M12, 1 KM 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Rutten
Veenendaal
3:20
3:20
2
Eline de Jong
Didam
3:34
3:33
3
Manon Gieling
Ewijk
3:44
3:43
4
Marieke Verbaarschot
Nijmegen
4:07
4:06
5
Sabine Gnodde
Tovercirkel
4:08
4:06
6
Rosa Thijssen
De Komeet
4:13
4:12
7
Roos van der Heide
Lent
4:18
4:17
8
Marleen Verhoeven
Nijmegen
4:18
4:17
9
Kim Broekman
Op De Horst
4:22
4:20
10
Noa van de Graaf
Tovercirkel
4:27
4:27
11
Shaydie Reuvers
Gerardus Majella
4:39
4:37
12
Rachel Koppes
Germania
6:18
6:16
J11, 1 KM 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram de Bruin
De Sieppe
3:37
3:37
2
Nando Kramer
Rheden
3:38
3:37
3
Alex de Groot
Het Vossenhol
3:41
3:41
4
Nathan Speulman
Carolusschool
3:42
3:41
5
Jeroen Schelling
Nuenen
3:50
3:49
6
Jordi Gerrits
Germania
3:51
3:50
7
Tim Janssen
Breedeweg
3:54
3:53
8
Tim Janssen
Het Vossenhol
4:02
4:01
9
Jens Liebers
Op De Horst
4:02
4:01
10
Bart Bunschoten
Adelbrecht - Windeki
4:09
4:07
11
Rowdy Bus
Adelbrecht - Windeki
4:10
4:08
12
Thies Rouw
Het Vossenhol
4:11
4:10
13
Valentin Thnen
De Komeet
4:14
4:12
14
Arthur Baars
Adelbrecht - Windeki
4:15
4:13
15
Jesse Renkens
De Komeet
4:19
4:17
16
Pablo Borkes
Adelbrecht - Windeki
4:20
4:18
17
Bo van Maasdijk
Adelbrecht - Windeki
4:23
4:22
18
Nick Hoevenaars
Adelbrecht - Windeki
4:27
4:24
19
Ivo van der Horst
Het Vossenhol
4:29
4:16
20
Clemens Jongen
de Grote Lier
4:30
4:29
21
Thijs Kuijpers
Het Vossenhol
4:32
4:31
22
Jesse Peters
Germania
4:32
4:30
23
Bram Medelli
Adelbrecht - Windeki
4:34
4:32
24
Guido Heida
Doorn
4:35
4:19
25
Giuliano Musumeci
Oosterhout gem Nijme
4:40
4:39
26
Kenny vd Broeke
Germania
4:44
4:40
27
Dennis van der Wielen
Tovercirkel
4:46
4:45
28
Glen vd Hooge
Germania
4:47
4:45
29
Joey Kosman
Het Vossenhol
4:48
4:36
30
Jordan Peter
Germania
4:59
4:58
31
Thomas Nijsen
De Komeet
5:04
4:47
32
Mikey Bunte
Germania
5:06
5:02
33
Sebastiaan Beers
Titus Brandsma
5:07
4:54
34
Oskar Veerhoek
Adalbert
5:07
5:04
35
Kevin Straten
Germania
5:20
5:17
36
Axel Wilhelm
Groesbeek
5:23
5:18
37
Ivo Diesveld
Het Vossenhol
5:27
5:24
38
Fabian Muller
Gerardus Majella
5:35
5:14
M11, 1 KM 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Musumeci
Oosterhout gem Nijme
3:34
3:33
2
Bente Klumpenaar
Veenendaal
3:36
3:36
3
Cheyenne Jansen
Breedeweg
3:53
3:52
4
Ilene Cleveringa
Doorwerth
3:54
3:53
5
Lisanne van de Poll
De Sieppe
4:00
3:58
6
Floor van Dommelen
Titus Brandsma
4:11
4:11
7
Anne Baken
Tovercirkel
4:33
4:31
8
Amťlie Wendelaar Bonga
De Komeet
4:34
4:34
9
Sannah Linders
De Vuurvogel
4:38
4:35
10
Maaike Kamps
Adelbrecht - Windeki
4:39
4:38
11
Evelyn van Oijen
Het Vossenhol
4:45
4:41
12
Yuely Dankers
Het Vossenhol
4:46
4:44
13
Renske Boumans
de Grote Lier
4:49
4:48
14
Loes van Houtum
Gassel
4:49
4:46
15
Iris Alferink
Malden
4:50
4:47
16
Isis Theloosen
Oosterhout gem Nijme
4:57
4:44
17
Sanne van Leeuwen
De Komeet
4:57
4:55
18
Ida van de Ven
Het Vossenhol
5:03
4:59
19
Noortje de Bruin
De Sieppe
5:23
5:21
20
Frencis Wilhelm
Groesbeek
5:27
5:24
21
Calijn Thijssen
De Sieppe
5:53
5:51
22
Lauren Roelofs
Op De Horst
5:57
5:55
23
Isis van Empel
Carolusschool
6:00
5:57
24
Puck Hendriks
Carolusschool
6:00
5:56
25
Shanta Muskens
Het Vossenhol
6:36
6:34
26
Ashley Gerrits
Germania
6:36
6:33
27
Ola Fidor
Adelbrecht - Windeki
7:29
7:15
J10, 1 KM 10 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elias Loukik
Zeist
3:28
3:27
2
Rick Nuy
Brunssum
3:33
3:31
3
Lauri Hulleman
AV '34
3:34
3:32
4
Tijs de Jong
Het Vossenhol
3:45
3:39
5
Teun van Kesteren
Nijmegen
3:46
3:45
6
Daan Lutgens
Heerlen
3:46
3:45
7
Cornť Parol
Bosch en Duin
3:49
3:48
8
Lars Mertens
Beek Ubbergen
3:51
3:49
9
Djamel Spaan
Het Vossenhol
3:54
3:47
10
Niels Rutten
Breedeweg
3:54
3:50
11
David Claassen
Het Vossenhol
3:55
3:49
12
Renz Wierper
Beuningen Gld
3:59
3:57
13
Jip Bertisen
Tovercirkel
4:00
3:57
14
Willem Nijtmans
Nijmegen
4:03
4:01
15
Rob Maas
Arnhem
4:04
4:02
16
Pim Baken
Tovercirkel
4:05
4:03
17
Stefan Jagers
Heelsum
4:10
4:08
18
Hank Jansen
Breedeweg
4:13
4:09
19
Rick Loeffen
Groesbeek
4:13
4:05
20
Max van Balen
De Komeet
4:19
4:15
21
Wout Sanders
De Sieppe
4:19
4:11
22
Dirk Sanders
De Sieppe
4:21
4:13
23
Jordy Rutten
Groesbeek
4:23
4:16
24
Mike de Haan
Breedeweg
4:25
4:20
25
Gideon van Heugten
Rhenen
4:27
4:25
26
Jona Bisschop
Breedeweg
4:28
4:25
27
Jordi Arts
Groesbeek
4:28
4:24
28
Stijn Wijers
De Sieppe
4:29
4:21
29
Ruud Scheenen
Adelbrecht - Windeki
4:30
4:22
30
Jord Jansen
De Komeet
4:30
4:21
31
Joost Kaal
De Sieppe
4:31
4:22
32
Gijs van Baal
Titus Brandsma
4:31
4:28
33
Xander van den Brink
Bemmel
4:31
4:27
34
Gijs Sillessen
Het Vossenhol
4:31
4:30
35
Teun Smits
De Sieppe
4:33
4:30
36
David Weijers
Op Weg
4:34
4:25
37
Julian Lith
Zeist
4:36
4:18
38
Tom Jochems
De Komeet
4:37
4:33
39
Jeroen Wientjes
De Sieppe
4:38
4:30
40
Bas Verheul
Het Vossenhol
4:38
4:37
41
Rick Goossens
Op De Horst
4:39
4:29
42
Tom Wessels
De Komeet
4:39
4:36
43
Max Thijssen
Op De Horst
4:40
4:31
44
Joost Janssen
De Sieppe
4:40
4:33
45
Gijs Beltman
Adelbrecht - Windeki
4:41
4:35
46
Bob Wilting
De Sieppe
4:42
4:34
47
Tijn Willems
Gerardus Majella
4:44
4:42
48
Chris Muller
De Komeet
4:49
4:39
49
Tijmen Hartsuijker
de Grote Lier
4:50
4:42
50
Wesley Spanjers
Carolusschool
4:58
4:50
51
Sander Hu
Adelbrecht - Windeki
4:59
4:53
52
Ole Romkes
De Komeet
5:01
4:52
53
Paul Gallee
Mook
5:08
5:02
54
Thomas Misset
Adelbrecht - Windeki
5:14
5:07
55
Marijn Snel
Op De Horst
5:18
5:10
56
Rens Wijers
De Sieppe
5:18
5:15
57
Thijmen Vink
De Sieppe
5:20
5:16
58
Kevin Eichelsheim
Het Vossenhol
5:21
5:20
59
Sem Peters
Het Vossenhol
5:23
5:14
60
Kees Heijmans
Het Vossenhol
5:30
5:29
61
Tim Spanjers
Germania
5:36
5:33
62
Robin Boerma
Germania
5:36
5:29
63
Nick Schoenmakers
De Sieppe
5:50
5:46
64
Angelo Gerrits
Germania
5:53
5:42
65
Joshua Weijers
De Sieppe
6:02
5:52
66
Brian Hendriks
Carolusschool
6:07
6:05
67
Mikey Schoenmakers
Germania
6:25
6:22
68
Demi Janssen
Germania
6:38
6:28
M10, 1 KM 10 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lau
Velp Gld
3:37
3:35
2
Leonie Glazenborg
Westerlee Gn
3:39
3:38
3
Famke Heinst
Spijk Gld
3:46
3:41
4
Peta Bertrand
Adelbrecht - Windeki
4:12
4:06
5
Carolien Termaat
Druten
4:13
4:10
6
Elize Awater
Beek Ubbergen
4:14
4:06
7
Kiki Broeksteeg
de Grote Lier
4:18
4:15
8
Seda van Faassen
Wolfheze
4:23
4:20
9
Jill Christ
Breedeweg
4:27
4:22
10
Christella Prudon
De Komeet
4:29
4:27
11
Babet Broekman
Op De Horst
4:38
4:30
12
Jona Dekkers
4:38
4:33
13
Marlon Kuijpers
De Komeet
4:40
4:31
14
Femke Medendorp
De Sieppe
4:42
4:38
15
Chloe van Rosmalen
De Sieppe
4:45
4:42
16
Liza van der Vorst
Het Vossenhol
4:45
4:41
17
Anouk Visser
Sionsheuvel
4:51
4:49
18
Suzanne Janssen
Milsbeek
4:52
4:43
19
Marlous Derks
De Komeet
4:52
4:50
20
Romy Kersten
De Komeet
4:57
4:53
21
Bo Bosveld
Adelbrecht - Windeki
5:00
4:54
22
Kim Krijnen
De Komeet
5:00
4:44
23
Isabel van de Graaf
Tovercirkel
5:05
4:55
24
Rowan Rubens
De Sieppe
5:05
5:01
25
Veerle Verhoeven
De Sieppe
5:06
5:02
26
MadelŤne Coenen
De Komeet
5:06
4:58
27
Esmťe Haerkens
De Komeet
5:09
5:06
28
Ilse Tebbens
De Sieppe
5:11
5:09
29
Anouk Weijers
Adelbrecht - Windeki
5:12
5:05
30
Nina Zwitserloot
Gerardus Majella
5:12
5:03
31
Anne Peters
Het Vossenhol
5:14
4:56
32
Myrthe Linders
De Vuurvogel
5:19
5:16
33
Selina van Rens
De Sieppe
5:23
5:14
34
Didi Peters
Het Vossenhol
5:26
5:12
35
Anne Janssen
Op De Horst
5:27
5:20
36
Dian Theunissen
Op De Horst
5:27
5:20
37
Esmee Bosman
Tovercirkel
5:29
5:23
38
Naomi Rutten
Gerardus Majella
5:36
5:31
39
Esmťe de Bruin
Het Vossenhol
5:49
5:31
40
Quinty Verhoeven
Sionsheuvel
5:52
5:42
41
Stefanie Derks
De Komeet
5:53
5:50
42
Amy Thoonen
De Sieppe
5:53
5:52
43
Romy Willems
Sionsheuvel
5:56
5:45
44
Milou Haan
Groesbeek
6:04
5:59
45
Lotte Eshuis
Groesbeek
6:06
5:52
46
Stella Koelink
De Komeet
6:12
5:59
47
Sinťad Berens
De Komeet
6:12
6:00
48
Roxanne Verriet
Adelbrecht - Windeki
6:12
6:01
49
ZoŽ Weijers
De Sieppe
6:33
6:24
J9, 1 KM 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Versluis
Lopik
3:53
3:37
2
Victor Aris
Wijk bij Duurstede
3:58
3:41
3
Daan Janssen
Bemmel
4:00
3:56
4
Jasper Janssen
's-Hertogenbosch
4:01
3:48
5
Tom Egbers
Elst Gld
4:01
3:54
6
Ian de Wildt
Het Vossenhol
4:04
4:00
7
Rens Hubers
Breedeweg
4:06
4:01
8
Cas van Houtum
Gassel
4:07
3:58
9
Tim Nillessen
Adelbrecht - Windeki
4:08
4:00
10
Sieb Roosen
De Vuurvogel
4:09
4:04
11
Jibbe Klumpenaar
Veenendaal
4:15
4:04
12
Teun Cillessen
Carolusschool
4:18
4:10
13
Jorg Janssen
Op De Horst
4:18
4:03
14
Rico Voeten
Breedeweg
4:24
4:18
15
Nick Derksen
Vianen Nb
4:25
4:17
16
Noah van der Voort
Titus Brandsma
4:25
4:23
17
Floyd van Dijk
De Biezenkamp
4:25
4:15
18
Karsten Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
4:27
4:11
19
Jemson Prudon
De Komeet
4:30
4:19
20
Bas van Egeren
Adelbrecht - Windeki
4:30
4:12
21
Erik Weijers
Breedeweg
4:32
4:28
22
Vincent Cillessen
Carolusschool
4:33
4:25
23
Wout Verbeet
Het Vossenhol
4:34
4:23
24
Nick Wijers
Gerardus Majella
4:39
4:32
25
Luuk Rijnen
Germania
4:41
4:25
26
Rik van Oijen
Het Vossenhol
4:42
4:32
27
Luuc Vlieger
De Vuurvogel
4:42
4:38
28
Niek Hagemans
De Komeet
4:44
4:27
29
Tygo Degen
Tovercirkel
4:44
4:33
30
Cas Jansen
Cuijk
4:46
4:42
31
Wesley Kersten
Germania
4:48
4:37
32
Jesse Bakker
Het Vossenhol
4:49
4:40
33
Freek Mandjes
Het Vossenhol
4:51
4:43
34
Jan Eikhout
Het Vossenhol
4:51
4:42
35
Wesley Janssen
Germania
4:53
4:37
36
Pieter van der Wielen
Tovercirkel
4:53
4:42
37
Bas Eijkhout
Carolusschool
4:54
4:45
38
Stan Jacobs
Germania
4:55
4:41
39
Job van Heumen
Op De Horst
4:55
4:39
40
Danny Gantevoort
Op De Horst
4:58
4:44
41
Stijn Poelen
Adalbert
4:58
4:40
42
Siem Kuijpers
Het Vossenhol
4:58
4:49
43
Jesse Lemmers
Het Vossenhol
4:58
4:49
44
Kevin van der Wielen
Het Vossenhol
5:02
5:01
45
Jelle Vloon
Het Vossenhol
5:08
4:58
46
Maarten van Hoorn
Germania
5:09
4:51
47
Thomas Aivaliotis
De Sieppe
5:17
5:07
48
Wout Pouwels
Op De Horst
5:18
5:03
49
Morris Vissers
De Sieppe
5:21
5:11
50
Tom Meeusssen
Mook
5:22
5:04
51
Luuk Janssen
Germania
5:26
5:14
52
Mike Jochems
De Komeet
5:28
5:10
53
Sven Derks
De Sieppe
5:28
5:20
54
Jeroen Janssen
Op De Horst
5:30
5:13
55
Jesse Cornelissen
De Biezenkamp
5:32
5:25
56
Merlyn van Klaveren
Elst Gld
5:32
5:22
57
Stef Kosman
Op De Horst
5:34
5:18
58
Lorenzo de Santy
Adelbrecht - Windeki
5:37
5:32
59
Joshua Rijkers
Adelbrecht - Windeki
5:38
5:32
60
Lars Akkers
De Sieppe
5:45
5:36
61
Niek Ebbers
Op De Horst
5:47
5:30
62
Nicky Wijers
Germania
5:47
5:29
63
Sthijn van Kampen
De Komeet
6:00
5:41
64
Brian Janssen
Germania
6:03
5:47
65
Ryan Kokke
Germania
6:04
5:47
66
Lard Eerens
Roosendaal
6:04
5:59
67
Dennis Kosman
Het Vossenhol
6:09
6:00
68
Micha Nijenhof
Carolusschool
6:24
6:16
69
Dirk Gijsbers
Carolusschool
6:39
6:30
M9, 1 KM 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos van Zwam
Renkum
4:08
3:59
2
Laura Schelling
Nuenen
4:21
4:05
3
Demi Derksen
Breedeweg
4:25
4:18
4
Ruby Prudon
Het Vossenhol
4:28
4:28
5
Sabine Janssen
Breedeweg
4:30
4:24
6
Lotte van der Pol
Adalbert
4:33
4:16
7
Bieke van Balen
De Komeet
4:37
4:21
8
Julie Jillissen
de Grote Lier
4:39
4:35
9
Dillys Kramer
Rheden
4:42
4:34
10
Rinke Spierings
De Biezenkamp
4:44
4:27
11
Stťphanie Kok
Doetinchem
4:45
4:37
12
Serena Fleuren
Gerardus Majella
4:45
4:41
13
Marit de Jong
Didam
4:49
4:41
14
Ida Ostendorp
Op De Horst
4:52
4:46
15
Pascalle Doorenbos
de Grote Lier
4:52
4:37
16
Ilse van Doorn
Nijmegen
4:53
4:36
17
Emma de Roon
Elst Gld
4:54
4:44
18
Ashley Jansen
Breedeweg
4:56
4:49
19
Janna Slangen
Titus Brandsma
4:56
4:37
20
Kim Visser
Gerardus Majella
4:56
4:40
21
Marianka Teunissen
De Komeet
5:01
4:56
22
Bo Degger
Titus Brandsma
5:03
4:59
23
Pleun van Dommelen
Titus Brandsma
5:04
4:45
24
Silke Janssen
Breedeweg
5:10
5:07
25
Anouk Puts
De Sieppe
5:10
5:03
26
Eva Alferink
Tovercirkel
5:16
5:06
27
Jytte Beelen
De Komeet
5:16
5:00
28
Renske de Bruin
Milsbeek
5:20
5:16
29
Dagmar Engelke
de Grote Lier
5:24
5:08
30
Lisa Toenhake
Tovercirkel
5:25
5:08
31
MuriŽl de Ridder
Adelbrecht - Windeki
5:32
5:27
32
Juul van Kerkhoff
Titus Brandsma
5:34
5:17
33
Leanne Cleveringa
Doorwerth
5:37
5:30
34
Fabienne Verriet
Carolusschool
5:37
5:32
35
Sanne Nikkelen
Het Vossenhol
5:38
5:20
36
Lisa Smits
Groesbeek
5:38
5:21
37
Boukje Schaap
Breedeweg
5:43
5:37
38
Maaike de Leeuw
De Komeet
5:43
5:27
39
Dominique Mentink
Malden
5:47
5:31
40
Demi Kamps
Sionsheuvel
5:51
5:45
41
Laura Lieffers
De Sieppe
5:56
5:43
42
Agnes Kouws
De Sieppe
5:56
5:44
43
Lobke Nijenhuis
de Grote Lier
5:56
5:39
44
Fleur Eijkhout
Breedeweg
5:58
5:56
45
Bionda vd Meulen
Germania
6:01
5:45
46
Babette Kamps
Adelbrecht - Windeki
6:03
5:56
47
Anna Eikholt
Op De Horst
6:04
5:58
48
Laura Veerhoek
Adalbert
6:05
5:58
49
Mara Schoenmakers
De Sieppe
6:10
6:07
50
Jane Schoenmakers
De Sieppe
6:10
6:07
51
Esmee Paumen
Malden
6:15
5:58
52
Lonneke Keijzers
Op De Horst
6:27
6:22
53
Beau van der Bij
De Sieppe
6:41
6:28
54
Sanne Leenders
De Sieppe
6:45
6:32
55
Noortje Fleuren
Carolusschool
6:55
6:40
J8, 1 KM 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper Hogervorst
Houten
3:43
3:43
2
Haico Boer
Strijensas
3:49
3:48
3
Koen van Zwam
Renkum
3:49
3:48
4
Jurre Grijsbach
Adalbert
4:07
4:05
5
Pim Liebers
Groesbeek
4:08
4:06
6
Florian Thonen
De Komeet
4:09
4:08
7
Poul Nas
Nijmegen
4:10
4:08
8
Giel te Molder
Ooij
4:12
4:10
9
Bart Tebbens
De Sieppe
4:12
4:09
10
Sven Hund
Op Weg
4:14
4:13
11
Luc Bernards
Het Vossenhol
4:18
4:16
12
Sem Kamps
Op De Horst
4:19
4:19
13
Bram Kaal
De Sieppe
4:21
4:16
14
Jaron Brouwers
Het Vossenhol
4:22
4:20
15
Rik Cillessen
Adelbrecht - Windeki
4:24
4:23
16
Cas Bernards
Het Vossenhol
4:26
4:24
17
Jurre Leenders
Het Vossenhol
4:26
4:22
18
Milan van Rosmalen
De Sieppe
4:27
4:26
19
Mathijs Bogels
Het Vossenhol
4:30
4:29
20
Luuk Roper
De Komeet
4:31
4:30
21
Kevin Smit
Adelbrecht - Windeki
4:32
4:30
22
Daan Krijnen
De Komeet
4:33
4:28
23
Daniel Janssen
Milsbeek
4:33
4:31
24
Bjorn Peters
De Sieppe
4:34
4:31
25
Roel Sillessen
Op De Horst
4:35
4:34
26
Sam Windhorst
Adelbrecht - Windeki
4:37
4:34
27
Jaap Smits
De Sieppe
4:37
4:36
28
Tim Poelen
Het Vossenhol
4:41
4:35
29
Rieks Medendorp
De Sieppe
4:43
4:43
30
Nick Visser
Gerardus Majella
4:46
4:42
31
Gijs Vonk
De Sieppe
4:46
4:41
32
Daan Van Ederen
de Grote Lier
4:47
4:43
33
Pim Maas
Arnhem
4:49
4:46
34
Martijn Wessels
De Komeet
4:49
4:48
35
Noah Theeuwen
Het Vossenhol
4:49
4:47
36
Ruben Spronk
Titus Brandsma
4:51
4:49
37
Sjors Jacobs
Het Vossenhol
4:51
4:50
38
Joep van den Berg
Nijmegen
4:54
4:48
39
Hugo Poelen
Adalbert
4:54
4:53
40
Mart Muller
De Komeet
4:56
4:53
41
Bas Weijers
Adelbrecht - Windeki
4:57
4:55
42
Rick Hofman
Het Vossenhol
5:00
4:55
43
Jeroen Wijnhoven
De Vuurvogel
5:02
5:01
44
Mart Peters
Het Vossenhol
5:03
5:01
45
Tom Ermers
Het Vossenhol
5:03
4:59
46
Koen Baars
Het Vossenhol
5:04
5:00
47
Max Thissen
Het Vossenhol
5:05
5:02
48
Koen Kersten
Het Vossenhol
5:07
5:03
49
Bradley Jacobs
Breedeweg
5:11
5:09
50
Sven de Bruin
Germania
5:13
5:11
51
Nick Hopmans
Breedeweg
5:15
5:12
52
Siep Beltman
Adelbrecht - Windeki
5:15
5:11
53
Damian Hermsen
Het Vossenhol
5:15
5:13
54
Briůn Berens
De Komeet
5:16
5:12
55
Eddy Peters
Groesbeek
5:22
5:19
56
Joran Kreeftenberg
Mook
5:22
5:20
57
Stan Hoevenaars
Adelbrecht - Windeki
5:23
5:21
58
Tom Cillessen
Het Vossenhol
5:25
5:20
59
Tyrone vd Broeke
Germania
5:25
5:24
60
Hidde Heida
Doorn
5:28
5:24
61
Giel Jansen
Cuijk
5:29
5:22
62
Dirk Ebbers
Op De Horst
5:34
5:33
63
Niels Grutters
Carolusschool
5:38
5:35
64
Wietse van Berne
De Komeet
5:43
5:41
65
Stijn van Hoorn
Germania
5:43
5:37
66
Thijs van Kuppeveld
De Sieppe
5:48
5:44
67
Lars Gregoreck
Germania
5:55
5:49
68
Tom Coenen
Op De Horst
5:55
5:52
69
Ruben Doorenbos
Middelburg
5:57
5:51
70
Guven Ozmucur
De Sieppe
6:01
5:56
71
Abel Peeters
de Grote Lier
6:04
5:59
72
Max Beker
de Grote Lier
6:08
6:04
73
Lars van Gruithuizen
Germania
6:23
6:17
74
Don van Aasbommel
Groesbeek
6:26
6:25
M8, 1 KM 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christel Heuseveldt
Harskamp
3:49
3:48
2
Naomi Mols
Nijmegen
4:09
4:08
3
Kyra Keurentjes
Wehl
4:13
4:12
4
Fleur Thijssen
De Komeet
4:36
4:34
5
Jara Hoogveld
Het Vossenhol
4:37
4:34
6
Lotte Bouten
Op De Horst
4:38
4:34
7
Jette Reffeltrath
De Vuurvogel
4:41
4:40
8
Angelita Fekkes
Adalbert
4:44
4:43
9
Mirthe Bouten
Op De Horst
4:45
4:41
10
Marlinde Hermsen
Op De Horst
4:45
4:45
11
Myrthe Jansen
Breedeweg
4:59
4:56
12
Fea Sillessen
Het Vossenhol
4:59
4:56
13
Romy de Haan
Breedeweg
5:02
4:56
14
Frederike Verhoeven
De Sieppe
5:03
4:57
15
Sanne Hartsuijker
de Grote Lier
5:05
5:03
16
Lana Ioseliani
De Komeet
5:06
5:04
17
Gemma Claassen
Het Vossenhol
5:06
5:03
18
Saskia Arts
Cuijk
5:06
5:03
19
Demi Wijnhoven
Het Vossenhol
5:07
5:02
20
Emma Verhoeven
Nijmegen
5:07
5:04
21
Emma Baken
Tovercirkel
5:07
5:04
22
Fien van der Borgh
de Grote Lier
5:08
5:02
23
Esmee van der Hucht
De Sieppe
5:09
5:03
24
Naomi de Haan
Breedeweg
5:09
5:04
25
Sanne Janssen
De Sieppe
5:09
5:07
26
Maud Wijnhoven
De Sieppe
5:10
5:08
27
Jamilla Bleumink
De Komeet
5:15
5:12
28
Isa Witmus
Op De Horst
5:16
5:14
29
Marit van Kerkhof
Op De Horst
5:18
5:16
30
Fleur Hendriks
Gerardus Majella
5:19
5:18
31
Lonese Prudon
De Komeet
5:21
5:19
32
Britt Bolman
Het Vossenhol
5:21
5:17
33
Faye Spaan
Het Vossenhol
5:21
5:19
34
Janne Medendorp
De Sieppe
5:24
5:22
35
Sam Melchers
de Grote Lier
5:28
5:23
36
Elisa Coenen
De Komeet
5:28
5:23
37
GraciŽl Kersten
De Sieppe
5:30
5:26
38
Senna Beers
Titus Brandsma
5:30
5:24
39
Carlijn Arendse
De Komeet
5:32
5:28
40
Alma Borkes
Adelbrecht - Windeki
5:35
5:30
41
Jacqueline Keijzers
Op De Horst
5:37
5:34
42
Anne Bunschoten
Adelbrecht - Windeki
5:39
5:38
43
Vera Engelaar
Malden
5:40
5:35
44
Marij Hubers
Het Vossenhol
5:41
5:35
45
Fleur van de Voorde
Het Vossenhol
5:41
5:36
46
Marloes Vredebregt
De Komeet
5:44
5:41
47
Luna Jansen
De Komeet
5:45
5:42
48
Amber Bosman
Tovercirkel
5:46
5:43
49
Kim Hendriks
De Komeet
5:47
5:41
50
Esmee Peters
Het Vossenhol
5:47
5:45
51
Amber Scheenen
Adelbrecht - Windeki
5:51
5:47
52
Sacha Paternotte
De Sieppe
5:54
5:51
53
Ida Thijssen
Op De Horst
5:55
5:49
54
Nieke Hooiveld
De Komeet
5:55
5:48
55
Britney Verriet
Adelbrecht - Windeki
5:56
5:53
56
Ilse de Vries
Adelbrecht - Windeki
5:57
5:54
57
Wietske Scholten
Titus Brandsma
5:57
5:54
58
Lotte Prudon
Titus Brandsma
5:57
5:54
59
Dewi Gerrits
Breedeweg
5:58
5:52
60
Anne Oude Egberink
Tovercirkel
5:59
5:57
61
Lotus van Doren
De Sieppe
6:01
5:56
62
Ruby Schoofs
De Sieppe
6:02
5:59
63
Sanne Peters
Breedeweg
6:02
5:57
64
Desi Peters
Op De Horst
6:09
6:04
65
Lola de Bruin
Breedeweg
6:12
6:07
66
Emma Rutten
Breedeweg
6:13
6:07
67
Inge Roelofs
Op De Horst
6:29
6:25
68
Ilja Seegrs
Adalbert
6:35
6:31
69
Vera Kuling
De Biezenkamp
6:37
6:34
J7, 1 KM 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Viggo Parol
Bosch en Duin
4:13
4:10
2
Daan Haerkens
De Komeet
4:17
4:15
3
Len van Megen
Tovercirkel
4:17
4:16
4
Colin Leenders
Op De Horst
4:22
4:19
5
Jasper Olsson
Zeist
4:23
4:23
6
Vincent de Groot
Het Vossenhol
4:27
4:26
7
Mika Hubers
Het Vossenhol
4:27
4:23
8
Ezra Maris
De Sieppe
4:35
4:32
9
Nils van NŁŖ
Emmerich (GER)
4:37
4:35
10
Demian van de Voort
Adelbrecht - Windeki
4:38
4:37
11
Siem Rouw
Het Vossenhol
4:38
4:35
12
Luuk Nillessen
Het Vossenhol
4:43
4:41
13
Stijn Kersten
Adelbrecht - Windeki
4:44
4:40
14
Niels Janssen
De Sieppe
4:47
4:44
15
Thomas Spronk
Titus Brandsma
4:48
4:46
16
Gideon Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
4:50
4:47
17
Paul Roosen
De Vuurvogel
4:50
4:49
18
Ties Verbeet
Het Vossenhol
4:51
4:48
19
Luuk Lamers
Op De Horst
4:54
4:53
20
Tijme Naterop
Het Vossenhol
4:54
4:50
21
Wessel Eikholt
Op De Horst
4:56
4:52
22
Jurre van der Kooij
Milsbeek
4:57
4:56
23
Justin Rutten
Breedeweg
4:59
4:58
24
Dani Welberts
De Sieppe
5:00
4:59
25
Bob Sillessen
Gerardus Majella
5:00
5:00
26
Yaro van Rosmalen
De Sieppe
5:01
4:59
27
Mark vd Scheur
Op De Horst
5:05
5:03
28
Rieuwert Bosma
Adelbrecht - Windeki
5:06
5:03
29
Bart Wessels
De Komeet
5:08
5:06
30
Stijn Zegers
De Sieppe
5:08
5:05
31
Luuk de Bruin
Milsbeek
5:09
5:02
32
Kelvin Rosijn
De Sieppe
5:09
5:07
33
Thijs Theunissen
Sionsheuvel
5:09
5:04
34
Daan Konings
Germania
5:12
5:08
35
Hidde Miedema
Bemmel
5:13
5:10
36
Lars Straten
Germania
5:14
5:10
37
Nick Rutten
Gerardus Majella
5:14
5:13
38
Luuk Engels
Adelbrecht - Windeki
5:17
5:13
39
Stijn Bloemers
De Vuurvogel
5:17
5:12
40
Silke Bertisen
Tovercirkel
5:18
5:13
41
Stijn van Balen
De Komeet
5:19
5:18
42
Mart van Putten
Het Vossenhol
5:20
5:13
43
Stijn Kouws
Adelbrecht - Windeki
5:20
5:17
44
Glen Bruns
Germania
5:21
5:15
45
Rik Hagemans
De Komeet
5:21
5:19
46
Sander Crum
Bemmel
5:21
5:17
47
Kas Janssen
Breedeweg
5:22
5:21
48
Sam Emonts
Voerendaal
5:28
5:26
49
Jon Jochijms
Op De Horst
5:31
5:29
50
Teun van Doorn
Breedeweg
5:32
5:28
51
Niels van Elst
Het Vossenhol
5:33
5:31
52
Chris Rijkers
Adelbrecht - Windeki
5:34
5:29
53
Robin Barsch
De Komeet
5:35
5:33
54
Shahin Mahmoodi
Gerardus Majella
5:35
5:35
55
Simon Nijtmans
Nijmegen
5:36
5:30
56
Cas van den Eertwegh
Titus Brandsma
5:37
5:34
57
Robin Langeveld
Het Vossenhol
5:37
5:33
58
Jarno Wit
De Sieppe
5:37
5:37
59
Stan Thoonen
De Sieppe
5:38
5:34
60
Jelle de Bruin
De Sieppe
5:40
5:35
61
Tychro van den Broeke
De Sieppe
5:43
5:39
62
Davy Peters
Het Vossenhol
5:43
5:36
63
Gijs Bruggeman
Raalte
5:45
5:38
64
Wouter Kuijpers
De Komeet
5:46
5:44
65
Jim van Keulen
De Komeet
5:52
5:45
66
Mike van der Wielen
Het Vossenhol
5:52
5:49
67
Sander Kersten
Het Vossenhol
5:56
5:51
68
Ramon Kluijtmans
de Grote Lier
5:57
5:50
69
Thomas Zwitserloot
Oosterhout Gld
5:59
5:54
70
Harm Kouws
De Sieppe
5:59
5:55
71
Benjamin Lie-A-Lien
De Komeet
6:01
5:59
72
Koen Tromp
Adelbrecht - Windeki
6:01
5:55
73
Melvin Verriet
Germania
6:05
5:59
74
Djornij Janssen
Germania
6:07
6:02
75
Max Savy
Nijmegen
6:11
6:04
76
Max Nillesen
Op De Horst
6:17
6:15
77
Thomas Muller
Gerardus Majella
6:28
6:22
78
Sander de Wilde
Adalbert
7:55
7:55
M7, 1 KM 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hester Aris
Wijk bij Duurstede
4:21
4:19
2
Kim Gieling
Ewijk
4:29
4:26
3
Ilse Martinez Hofmans
Op De Horst
4:31
4:30
4
Mette de Keuning
Adalbert
4:46
4:43
5
Femke van de Ven
Het Vossenhol
4:48
4:47
6
Janne Kersten
Breedeweg
4:51
4:49
7
Fatima Salaymah
Adalbert
4:52
4:51
8
Kim Ebbers
Op De Horst
4:59
4:58
9
Dewi van der Veen
Het Vossenhol
5:09
5:07
10
Negah Sarwari
de Grote Lier
5:11
5:11
11
Ellen Kaal
De Sieppe
5:12
5:10
12
Juultje Kersten
Adelbrecht - Windeki
5:14
5:12
13
Manjorie Janssen
Titus Brandsma
5:14
5:12
14
Eva Zegers
Afferden Lb
5:16
5:13
15
Julia Derks
Groesbeek
5:16
5:14
16
Manon Engels
Adelbrecht - Windeki
5:21
5:18
17
Mila Muskens
Beers Nb
5:21
5:17
18
Sofie Baken
Tovercirkel
5:24
5:21
19
Sophie Daalmans
Wijchen
5:28
5:27
20
Anne Kouws
Adelbrecht - Windeki
5:28
5:25
21
Vera Coenen
Op De Horst
5:28
5:26
22
Yrsa Grutters
Carolusschool
5:29
5:23
23
Sam Wollenberg
Het Vossenhol
5:30
5:27
24
Indy Vloon
Het Vossenhol
5:30
5:27
25
Floor Janssen
Breedeweg
5:35
5:32
26
Femke Saat
Adelbrecht - Windeki
5:40
5:40
27
Maud Akkers
De Sieppe
5:41
5:37
28
Anne Gallee
Mook
5:42
5:39
29
Luna van der Voort
Titus Brandsma
5:50
5:46
30
Amber Ebbers
Het Vossenhol
5:50
5:45
31
Meike Willems
Breedeweg
5:54
5:49
32
ZoŽ Vissers
Op De Horst
5:56
5:53
33
Caitlynn Weggeman
de Grote Lier
6:00
5:56
34
Indy Janssen
Breedeweg
6:00
6:00
35
Joyce Spanjers
Germania
6:09
6:04
36
Enfal Aslan
De Komeet
6:10
6:07
37
Oleta Fleuren
Gerardus Majella
6:11
6:07
38
Isa Haerkens
Op De Horst
6:14
6:08
39
Sam Kuypers
Adelbrecht - Windeki
6:18
6:15
40
Laura van Gelder
De Sieppe
6:18
6:15
41
Lisa Puts
De Sieppe
6:19
6:15
42
Janna Pouwels
Op De Horst
6:20
6:17
43
Lisa Coenen
Op De Horst
6:24
6:21
44
Hilde Roelofs
Op De Horst
6:25
6:21
45
Merveille mbala Mayela
De Sieppe
6:28
6:23
46
Maud van der Hucht
De Sieppe
6:31
6:29
47
Inge Knot
Adelbrecht - Windeki
6:37
6:35
48
Carlien Roelofs
De Komeet
6:45
6:40
49
Sita Wijers
Germania
6:45
6:45
50
Britt Arents
Het Vossenhol
6:51
6:46
51
Hieke Fleuren
Het Vossenhol
6:55
6:41
52
Jade van der Voort
Berg en Dal
7:32
7:28
53
Judith van Raaij
Op De Horst
7:33
7:21
54
Indy Janssen
Germania
7:47
7:41
55
Indira Willems
Adalbert
8:11
8:08
56
Lisa Loeffen
Groesbeek
11:06
11:05
J3-6, 1 KM 3-6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huib van Balen
De Komeet
4:31
4:28
2
Stefan Nillessen
Adelbrecht - Windeki
4:46
4:45
3
Thimo Hennion
Molenhoek Lb
4:47
4:46
4
Maxim van Peer
Adelbrecht - Windeki
4:50
4:49
5
Levi van de Runstraat
Adalbert
4:51
4:43
6
Bob Thissen
Het Vossenhol
4:58
4:53
7
Sander van Hout
Adalbert
4:58
4:55
8
Ivar Hund
Op Weg
5:00
4:59
9
Daan Ebbers
Op De Horst
5:02
4:59
10
Jamie Bulus
Mook
5:02
4:54
11
Ardit Murseli
Gerardus Majella
5:04
5:02
12
Niels Lieffers
De Sieppe
5:04
4:59
13
Danni do rosario Morai
Adalbert
5:06
5:05
14
Tristan Gonzalez Ferna
Adalbert
5:06
4:57
15
Niek Kosman
Het Vossenhol
5:07
5:06
16
Jari Giesbers
De Sieppe
5:10
5:07
17
Pim Ostendorp
Op De Horst
5:11
5:09
18
Martijn Thijssen
Op De Horst
5:15
5:13
19
Milan Wolters
Adelbrecht - Windeki
5:15
5:15
20
Sem van de Runstraat
Adalbert
5:16
5:07
21
Pim van Megen
De Biezenkamp
5:17
5:15
22
Floris Bakker
Het Vossenhol
5:18
5:13
23
Lucas Hermsen
Op De Horst
5:18
4:59
24
Siem van Berne
De Komeet
5:21
5:20
25
Tijn Cillessen
Groesbeek
5:23
5:23
26
Stijn Janssen
De Sieppe
5:25
5:22
27
Quince Kersten
De Sieppe
5:27
5:25
28
Joep Melchers
de Grote Lier
5:27
5:26
29
Brent van Loon
Gerardus Majella
5:29
5:28
30
Tristen Linders
De Vuurvogel
5:30
5:24
31
Wout Sillessen
Sionsheuvel
5:30
5:29
32
Mika Couweleers
De Biezenkamp
5:33
5:28
33
Martijn Wijnhoven
De Vuurvogel
5:33
5:15
34
Siem Thijssen
Op De Horst
5:35
5:33
35
Tijn vabn der Kooij
Milsbeek
5:39
5:37
36
Joep Jansen
Titus Brandsma
5:39
5:37
37
Luuk Zwitserloot
Gerardus Majella
5:39
5:38
38
Alejandro Fekkes Cruz
Adalbert
5:39
5:36
39
Sverre van Rosmalen
De Sieppe
5:40
5:33
40
Thijs van Egeren
Adelbrecht - Windeki
5:40
5:35
41
Teun Kersten
Breedeweg
5:43
5:43
42
Sem Meeussen
Mook
5:45
5:34
43
Bart Janssen
Op De Horst
5:47
5:45
44
Luc Hennion
Molenhoek Lb
5:49
5:47
45
Jayden van der Veen
Het Vossenhol
5:50
5:47
46
Milo Bisschop
Breedeweg
5:52
5:25
47
Jochem Bakker
Gerardus Majella
5:53
5:22
48
Stan Kersten
Het Vossenhol
5:58
5:56
49
Quentin van Hoogstraat
Het Vossenhol
6:00
5:52
50
Piet Willem van Kampen
De Komeet
6:01
5:59
51
Jurre Kamps
Groesbeek
6:03
5:49
52
Jarno Schuurman
Malden
6:05
6:02
53
Niels Willems
Op De Horst
6:06
5:52
54
Luuk Albers
Het Vossenhol
6:07
6:03
55
Harm Grijsbach
Adalbert
6:08
5:50
56
Jens Doorenbos
de Grote Lier
6:10
5:55
57
Tim Hofman
Het Vossenhol
6:12
5:56
58
Daan Roosen
De Vuurvogel
6:16
6:09
59
Lucas Eikholt
Adelbrecht - Windeki
6:17
6:12
60
Victor van den Berg
Malden
6:18
5:43
61
Pepijn Degger
Titus Brandsma
6:18
6:05
62
Jannik Jan Verhoeven
De Sieppe
6:19
6:15
63
Olivier van Weel
Groesbeek
6:22
6:12
64
Guus Thijssen
Het Vossenhol
6:23
6:19
65
BjŲrn Venhuizen
Nijmegen
6:24
6:22
66
Ruben Vlieger
De Vuurvogel
6:24
6:19
67
Rick van Raaij
Op De Horst
6:24
6:21
68
Jasper Janssen
Op De Horst
6:26
6:11
69
Lars Broekman
De Komeet
6:29
6:28
70
Mik Lukassen
De Sieppe
6:29
6:21
71
Lars Gerrits
Groesbeek
6:29
6:20
72
Wout Schaap
Op De Horst
6:33
6:00
73
Luca Nillessen
De Sieppe
6:34
6:17
74
Friso van de Kar
de Grote Lier
6:35
6:22
75
Rens Vermeulen
Adelbrecht - Windeki
6:37
6:33
76
Pieter Hermsen
Het Vossenhol
6:38
6:18
77
Willem Paternotte
De Sieppe
6:38
6:20
78
Bo van Keulen
De Komeet
6:38
6:31
79
Mike van der Bij
De Sieppe
6:40
6:39
80
Bram van de Kar
de Grote Lier
6:41
6:28
81
Twan Scheenen
Adelbrecht - Windeki
6:41
6:20
82
Niels Jutten
De Vuurvogel
6:41
6:33
83
Kai Engelke
de Grote Lier
6:43
6:30
84
Thomas Werkman
Gerardus Majella
6:44
6:30
85
Idar van Tongeren
Gerardus Majella
6:46
6:27
86
Luuk van de Voorde
Het Vossenhol
6:48
6:42
87
Joey Peters
De Sieppe
6:50
6:32
88
Bouke van Kesteren
Nijmegen
6:50
6:24
89
Job van Keulen
De Komeet
6:52
6:44
90
Ruben van Kesteren
De Sieppe
6:52
6:19
91
Randy Jansen
Breedeweg
6:53
6:50
92
Jules van Peer
Adelbrecht - Windeki
6:53
6:45
93
Zhenga Lindsen
Berg en Dal
6:54
6:37
94
Vitor van de Voort
Adelbrecht - Windeki
6:56
6:53
95
Jeroen Jillissen
de Grote Lier
6:56
6:43
96
Stijn Jacobs
Het Vossenhol
6:58
6:42
97
Sil Ebbers
Op De Horst
7:00
6:56
98
Daan Janssen
De Sieppe
7:01
6:23
99
Tom Muller
De Komeet
7:01
6:44
100
Pepijn van Klaveren
Elst Gld
7:02
6:47
101
Stijn Bakker
De Komeet
7:04
6:59
102
Job Eshuis
Het Vossenhol
7:04
6:43
103
Sven Arents
Het Vossenhol
7:04
6:33
104
Floris Kersten
Adelbrecht - Windeki
7:06
7:01
105
Wouter van den Broek
De Komeet
7:08
6:48
106
Luuk Leenders
Het Vossenhol
7:10
6:50
107
Thijmen Schoofs
Adelbrecht - Windeki
7:11
6:41
108
Yorik Grutters
Beek Ubbergen
7:12
6:45
109
Stefan Mentink
De Komeet
7:13
7:00
110
Jesper Kamps
Op De Horst
7:14
6:40
111
Lars Rutten
Het Vossenhol
7:16
6:54
112
Tijn Haerkens
Op De Horst
7:19
7:11
113
Jim Janssen
De Sieppe
7:20
7:00
114
Tijs Cillessen
Het Vossenhol
7:20
7:05
115
Ramon Grutters
Beek Ubbergen
7:20
6:53
116
Rik Eikholt
Germania
7:21
7:15
117
Dymar Lindsen
Berg en Dal
7:22
7:04
118
Sem Scipio
Het Vossenhol
7:22
6:48
119
Merijn van Ewijk
Het Vossenhol
7:23
7:08
120
Viggo Kreeftenberg
Mook
7:23
7:05
121
Jarno Coenen
De Komeet
7:24
6:50
122
Ryan van der Bunt
Kleve (GER)
7:25
7:15
123
Sjoerd Bogels
Het Vossenhol
7:26
7:05
124
Tom Kersten
Germania
7:27
7:21
125
Ezra Soedira
Groesbeek
7:27
6:47
126
Timo Mulders
De Sieppe
7:34
7:16
127
Bob Eikhout
Gerardus Majella
7:34
6:57
128
Robin Kuijpers
De Sieppe
7:38
7:00
129
Juup Rutten
De Sieppe
7:39
7:07
130
Stef Roelofs
Op De Horst
7:41
7:33
131
Tom Roelofs
De Komeet
7:44
7:05
132
Lukas Bruggeman
Raalte
7:45
7:39
133
Wout Beltman
Adelbrecht - Windeki
7:47
7:25
134
Niels Theunissen
Sionsheuvel
7:49
7:46
135
Reinder Knot
Adelbrecht - Windeki
7:49
7:47
136
Marijn Nas
De Biezenkamp
7:49
7:18
137
Mats Kersten
Het Vossenhol
7:50
7:21
138
Reno Hendriks
De Sieppe
7:52
7:20
139
Ramon Rutten
Het Vossenhol
7:54
7:29
140
Fred Gerats
Gerardus Majella
7:54
7:46
141
Ruben Meeussen
Het Vossenhol
7:55
7:33
142
Sem Kokke
Germania
7:58
7:51
143
Thomas Konings
Gerardus Majella
7:59
7:19
144
Jochem Kluijtmans
de Grote Lier
8:02
7:48
145
Dylan Verriet
Adelbrecht - Windeki
8:11
7:44
146
Mike Mulders
De Sieppe
8:14
7:57
147
Hugo Stekhuizen
De Sieppe
8:20
7:42
148
Lukas van Kesteren
De Sieppe
8:20
7:48
149
Iain Weggeman
de Grote Lier
8:22
7:43
150
Jorik Naterop
Het Vossenhol
8:23
7:52
151
Mik Jansen
Cuijk
8:29
7:48
152
Joost Werkman
Gerardus Majella
8:33
8:17
153
Bas Verbeet
Breedeweg
8:40
8:21
154
Jesse Vissers
De Sieppe
8:41
8:05
155
Max de Vocht
Groesbeek
8:43
8:34
156
Dirk Vullings
Breedeweg
8:44
8:04
157
Daan Gilissen
Tovercirkel
8:45
8:12
158
Haike Medendorp
De Sieppe
8:46
8:23
159
Mats van der Borgh
de Grote Lier
8:47
8:10
160
Boris van Balkom
Groesbeek
8:59
8:52
161
Tim BŲgels
Het Vossenhol
9:01
8:30
162
Mart Roelofs
Groesbeek
9:01
8:53
163
Job Nillesen
Op De Horst
9:02
8:37
164
Joost Verbeet
Het Vossenhol
9:13
8:33
165
Jelle Sonke
Eindhoven
10:20
10:20
166
Jip van den Aarsen
Nijmegen
10:22
10:01
167
Noah Nas
Beek Ubbergen
10:31
9:57
168
Tomas van Kesteren
Groesbeek
10:56
10:22
M3-6, 1 KM 3-6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen van Doorn
Nijmegen
4:51
4:48
2
Isabelle van de Ven
Het Vossenhol
5:04
5:03
3
Jet Windhorst
Adelbrecht - Windeki
5:06
5:04
4
Luna van Kuijk
De Sieppe
5:09
5:07
5
Svenja van Rens
De Sieppe
5:13
5:11
6
Danique Schuurman
Malden
5:25
5:23
7
Ariah Sarwari
de Grote Lier
5:35
5:34
8
Aniek Crum
Bemmel
5:40
5:37
9
Kim Wijers
Gerardus Majella
5:46
5:37
10
Anouk van de Ven
Het Vossenhol
5:47
5:41
11
Femke Bongers
Breedeweg
5:48
5:45
12
Isis Hendriksen
Titus Brandsma
5:53
5:44
13
Lotte Speulman
Gerardus Majella
5:57
5:48
14
Janne Hooiveld
De Komeet
6:02
6:00
15
Berfin Aslan
De Komeet
6:06
6:06
16
Loes van Haaren
Adelbrecht - Windeki
6:07
6:00
17
Sophie de Vocht
Gerardus Majella
6:08
5:59
18
Dian Vissers
De Sieppe
6:09
6:07
19
Lotte Leenders
Het Vossenhol
6:12
5:43
20
Anique Southworth
Gerardus Majella
6:12
5:49
21
Toska Jansen
Stokkum
6:13
6:11
22
Demi Smit
Het Vossenhol
6:14
6:10
23
Loes Verheul
Het Vossenhol
6:16
6:14
24
Imke Derks
De Sieppe
6:20
6:15
25
Loes Kersten
De Sieppe
6:21
6:15
26
Zoe Tjalsma
Carolusschool
6:22
6:19
27
Lotte Brussen
De Komeet
6:22
5:46
28
Anne-mayke Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
6:22
6:15
29
Mare van den Berg
Nijmegen
6:23
6:08
30
Marit Bakker
De Komeet
6:25
6:21
31
Soraya Gonzalez Fernan
Adalbert
6:26
6:17
32
Gaby Smit
Adelbrecht - Windeki
6:28
6:28
33
Jet Miedema
Bemmel
6:30
6:17
34
Nina Zwitserloot
Adelbrecht - Windeki
6:31
6:24
35
Maud Straatman
Op De Horst
6:32
6:22
36
Tara Witmus
Op De Horst
6:32
6:12
37
Jessy Schoofs
De Sieppe
6:35
6:12
38
Meike de Bruin
Milsbeek
6:36
6:33
39
Kiki van Erp
Het Vossenhol
6:37
6:29
40
Demi van Dijken
Malden
6:38
6:02
41
Liz Jansen
Gerardus Majella
6:40
6:29
42
Iris Hermsen
Het Vossenhol
6:41
6:21
43
Lonneke AriŽns
De Komeet
6:44
6:11
44
Loeki de Bruin
De Sieppe
6:46
6:27
45
Floor Ermers
Het Vossenhol
6:49
6:45
46
Iris Vissers
De Sieppe
6:50
6:40
47
Lieke Janssen
Breedeweg
6:50
6:46
48
Jeltje Janssen
Adelbrecht - Windeki
6:57
6:50
49
Esmťe van Est
Het Vossenhol
6:58
6:33
50
Fleur Jacobs
Het Vossenhol
6:58
6:33
51
Jeannette Clewits
Adelbrecht - Windeki
6:58
6:26
52
Yara Peters
Op De Horst
6:58
6:25
53
Hilde Scholten
Titus Brandsma
6:58
6:48
54
Lisa Voss
Groesbeek
6:59
6:36
55
Annemijn Moll
Mook
6:59
6:40
56
Diana Salaymah
Adalbert
6:59
6:45
57
Fine Paulis
De Sieppe
6:59
6:33
58
Kim Voss
De Sieppe
7:00
6:37
59
Kyra Eerens
Roosendaal
7:00
6:34
60
Lynn van den Eertwegh
Titus Brandsma
7:00
6:51
61
Evy Rutten
Op De Horst
7:00
6:49
62
Fabienne Janssen
Het Vossenhol
7:00
6:34
63
Anouk Schoenmakers
De Sieppe
7:00
6:57
64
Mijntje Kersten
Adelbrecht - Windeki
7:00
6:31
65
Merel Rutten
de Grote Lier
7:02
6:28
66
Babs van Elst
Het Vossenhol
7:03
6:58
67
Janske van den Berg
Het Vossenhol
7:05
6:40
68
Noa Rutten
Groesbeek
7:09
7:00
69
JuliŽtte van Oosterhou
de Grote Lier
7:10
6:32
70
Tessa Rutten
De Sieppe
7:17
6:58
71
Madelon Zegers
De Sieppe
7:18
6:58
72
Iris Tervoort
Adelbrecht - Windeki
7:23
7:00
73
Yara Vink
Gerardus Majella
7:25
7:14
74
Maud Arts
De Komeet
7:27
6:55
75
Mirthe van Kerkhof
Op De Horst
7:28
6:50
76
Evi Geurts
Gerardus Majella
7:28
7:03
77
Irene Oude Egberink
Tovercirkel
7:31
7:04
78
Jada Janssen
Breedeweg
7:31
7:21
79
Famke van Kesteren
Het Vossenhol
7:36
7:30
80
Imke Teunissen
Op De Horst
7:37
7:23
81
Erin van Vegchel
Tovercirkel
7:38
7:18
82
Guusje van Erp
Het Vossenhol
7:38
7:19
83
Elisah Soedira
Groesbeek
7:44
7:05
84
Maud Nillesen
Gerardus Majella
7:48
7:31
85
Noa Peters
De Vuurvogel
7:49
7:38
86
Pascale Krommenhoek
De Sieppe
7:49
7:39
87
Sarah Barrie
De Vuurvogel
7:50
7:38
88
Chimene Jacobs
Gerardus Majella
7:50
7:15
89
Lara Joosten
De Sieppe
7:50
7:15
90
Tess Nillesen
Gerardus Majella
7:51
7:35
91
Lise Janssen
Bemmel
7:51
7:23
92
Maureen van de Ven
Het Vossenhol
7:52
7:34
93
Britt Kuijpers
Het Vossenhol
7:52
7:13
94
Zara Krommenhoek
De Sieppe
7:55
7:44
95
Floor Wilting
De Sieppe
7:59
7:33
96
Jennifer Kolvenbach
Groesbeek
8:01
7:50
97
Nora Barrie
De Vuurvogel
8:02
7:48
98
Cato van Kerkhoff
Titus Brandsma
8:03
7:34
99
Nora Naterop
Het Vossenhol
8:03
7:33
100
Ellen Verstege
De Sieppe
8:04
7:29
101
Indy Manusaway
De Sieppe
8:07
7:28
102
Iris van de Poll
Het Vossenhol
8:09
7:32
103
Annabel Janssen
De Sieppe
8:10
7:50
104
Floor Kraan
Adelbrecht - Windeki
8:10
8:01
105
Karlijn Kuipers
Het Vossenhol
8:11
7:34
106
Tess Fontein
de Grote Lier
8:15
7:58
107
Geke Rieken
Het Vossenhol
8:16
7:35
108
Isa Gilissen
Tovercirkel
8:17
7:45
109
Jonne Willems
Groesbeek
8:20
7:45
110
Tessa Fischer
Het Vossenhol
8:21
8:16
111
Milou Beker
de Grote Lier
8:22
7:43
112
Julia Spronk
Titus Brandsma
8:26
8:00
113
Lot van Putten
Het Vossenhol
8:28
7:48
114
Mila Hermsen
Adelbrecht - Windeki
8:34
8:04
115
Robin Thijssen
De Sieppe
8:35
7:57
116
Sterre Kuypers
Adelbrecht - Windeki
8:36
8:29
117
Britt van de Pol
Druten
8:43
8:31
118
Roos Sonke
Eindhoven
8:45
8:13
119
Roos Kramer
Op De Horst
8:46
8:04
120
Elke Thijssen
Groesbeek
8:48
8:32
121
Merlijn Prudon
Titus Brandsma
8:54
8:28
122
Floor Jeuken
Gerardus Majella
8:58
8:18
123
Pleun Kersten
Groesbeek
8:59
8:51
124
Britt Nillessen
Het Vossenhol
9:03
8:38
125
Lotte van Megen
Beek Ubbergen
9:04
8:40
126
Robin Hendriksen
Titus Brandsma
9:06
8:55
127
Caroline Clewits
Adelbrecht - Windeki
9:10
8:37
128
Maud van Balkom
Op De Horst
9:46
9:27
129
YaŽlla Albers
Breedeweg
9:53
9:40
130
Amber van Leeuwen
Groesbeek
9:57
9:43
131
Charlotte Marchand
Groesbeek
10:05
9:53
132
Dyonne Giebels
Groesbeek
10:39
10:11
133
Tiffany Kolvenbach
Groesbeek
10:41
10:28
134
Sanne Claassen
Groesbeek
10:45
10:11
135
Suzan vd Scheur
Op De Horst
11:21
11:03
136
Louise Oude Egberink
Tovercirkel
11:40
11:09
www.zwitserlootdakrun.nl
www.uitslagen.nl
12-06-2009 14:12