Uitslagenlijst Dorpsloop

Ruinen - Zondag 7 juni 2009

, 0M JONGENS 6-9 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Elmar van Belkum
Ruinen
2:48
2
Gijs Hut
Ruinen
3:00
3
Rachnar Kikkert
Hardenberg
3:09
4
Gijs Bork
Ruinen
3:10
5
Sander Snippe
Hoogeveen
3:16
6
Alwin Molanus
Meppel
3:20
7
Luuk Steenbergen
Ruinen
3:21
8
Job de Blecourt
Ruinen
3:26
9
Jelmer Kruithof
Ruinen
3:27
10
Fabian Paters
Hoogeveen
3:29
11
Jasper van Laar
Ruinen
3:31
12
Roland van Goor
Ruinen
3:36
13
Wouter Smit
Ruinen
3:37
14
Niels Janssens
Beilen
3:40
15
Job Snoeken
Ruinen
3:41
16
Alwin Molanus
Meppel
3:45
17
Jeroen Brok
Ruinen
3:45
18
Jarno van Belkum
Ruinen
3:47
19
Mats Bork
Ruinen
3:50
20
Merwin Slagter
Ruinen
3:57
21
Koen Slagter
Ruinen
3:59
22
Frank Brok
Ruinen
4:01
23
Bram Slagter
Ruinen
4:02
24
Karsten Kruithof
Ruinen
4:03
25
Richard Wols
Ruinen
4:05
26
Mees Steenbergen
Ruinen
4:34
27
Lennart Molanus
Meppel
4:43
, 0M MEISJES 6-9 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Evanne Slagter
Ruinen
2:56
2
Daniek van Laar
Ruinen
3:11
3
Ilse Hoorn
Ruinen
3:12
4
Marieke Hup
Ruinen
3:17
5
Eveline Hut
Ruinen
3:27
6
Fleur Snijder
Zuidwolde Dr
3:29
7
Fleur de Jong
Ruinen
3:33
8
Anniek Mos
Ruinen
3:34
9
Marieke Lensen
Ruinen
3:35
10
Jasmijn Steenbergen
Ruinen
3:38
11
Marith Smid
Hoogeveen
3:39
12
Rosanna Luning
Ruinen
3:45
13
Nina Hester
Ruinen
3:55
14
Britt Roos
Ruinen
3:56
15
Ine Zegeren
Ruinen
3:57
16
Esli Slomp
Ruinen
3:58
17
Paula Westenbrink
Ruinen
4:01
18
Esmee ter Beek
Deventer
4:08
19
Mijke Rehwinkel
Assen
4:15
20
Valerie Smit
Ruinen
4:16
21
Kim Veen
Ruinen
4:20
22
Marlies Snippe
Hoogeveen
4:23
23
Robin Prent
Ruinen
4:24
24
Susan Rehwinkel
Assen
4:47
25
Ilja Oetsen
Koekange
4:48
26
Lisa Poot
Ruinen
4:49
27
Rosan Smit
Ruinen
4:50
28
Isa Hofman
Ruinen
4:51
29
Ilse Buiter
Ruinen
5:15
30
Maureen Westenbrink
Ruinen
5:51
31
Angela Luning
Ruinen
5:52
32
Kristel Flik
Ruinen
, 00M JONGENS 10-12 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Lubbels
Emmen
5:36
2
Jurgen Hoorn
Ruinen
5:41
3
Edwin Goris
Hoogeveen
5:50
4
Wouter Prins
Ruinen
5:51
5
Thijs Snijder
Zuidwolde Dr
6:02
6
Mart Kruithof
Ruinen
6:04
7
Lars Oetsen
Koekange
6:05
8
Peter-Jan de Jong
Joure
6:12
9
Jan Hup
Pesse
6:19
10
Frits ten Kate
Koekange
6:20
11
Jorn Oetsen
Koekange
6:26
12
Bart Slomp
Ruinen
6:28
13
Jordi Donker
Ruinen
6:40
14
Laurens van Embden
Dwingeloo
6:41
15
Rimco Slagter
Ruinen
6:50
16
Bas Zegeren
Ruinen
6:51
17
Bram snoeken
Ruinen
6:59
18
Jorijn Slagter
Ruinen
7:08
19
Jari Kouwen
Balkbrug
7:11
20
Samuel Hofman
Ruinen
7:24
21
Robin Mos
Ruinen
7:27
22
Lars Oetsen
Koekange
8:13
, 00M MEISJES 10-12 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Otten
Dedemsvaart
6:24
2
Myrett Kootstre
Dalfsen
7:21
3
Anouk Goris
Hoogeveen
7:37
4
Aveline Meekhof
Ruinen
9:36
5
Julia Smit
Ruinen
9:41
6
Rosalie Paters
Hoogeveen
, M DAMES
Plts
Naam
Tijd
1
Martine ten Kate
Balkbrug
19:17
2
Astrid Niezing
Ruinen
20:43
3
Marieke Warnders
Ruinen
22:23
4
C Mos
De Wijk
22:59
5
Marjolein de Lange
Ruinen
23:12
6
Anne-Marijn Hut
Ruinen
23:29
7
Sandra Boxum
Tuk
24:04
8
Martine Buhler
Ruinen
24:33
9
Janneke de Lange
Ruinen
24:48
10
Gea Lensen
Ruinerwold
24:54
11
Annet Zwiep
Beilen
24:58
12
Hedwig Dekker
Beilen
25:47
13
Elri de Oever
Pesse
26:05
14
Tanja Brok
Ruinen
26:11
15
Marit Benning
Amersfoort
27:02
16
Kim Hofman
Ruinen
27:17
17
Alie de Jager
Pesse
27:29
18
Daphne de Lange
Ruinen
27:39
19
Iris de Blecourt
Ruinen
27:40
20
Fien Strijker
Ruinen
28:25
21
Marian Bouwens
Ruinen
28:30
22
Ria van Dijk
Ruinen
28:36
23
Jolanda Pruiksma
Hoogeveen
28:49
24
Ryanne Gruppen
Pesse
29:04
25
Marleen van Regteren
Ruinen
29:20
26
Sanne Leuninge
Ruinen
29:40
27
Anita Albers
Ruinen
29:52
28
Elise Dirksen
Hoogeveen
30:33
, M DAMES 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Etty Wiersma
Hoogeveen
24:55
2
Dinie Nijman
Hollandscheveld
25:33
3
Hedda van der Veen
Hoogeveen
25:37
4
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
25:42
5
Antoinette Woldring
Ruinen
25:46
6
Marinda Brinkman
Ruinen
26:09
7
Wilma Eisenga
Ruinerwold
26:21
8
Grada Bisschop
Hoogeveen
27:15
9
Janny Neutel
Ansen
27:43
10
Jeanet Kootstra
Dalfsen
28:26
11
Jolanda Neef-Bos
Ruinen
29:17
12
Alie de Blecourt
29:18
13
Pauline van Os
Beilen
29:19
14
Betsy Gelderman
Pesse
29:21
15
Willy Steenbergen
Ruinen
30:20
16
Harma Faber
Wildervank
31:39
17
Rita Mastebroek
Hoogeveen
31:44
18
Wendy Meekhof
Ruinen
32:48
, M HEREN
Plts
Naam
Tijd
1
Alwin Hoorn
Ruinen
18:13
2
Danny Giethoorn
Hoogeveen
18:24
3
Jeroen Slomp
Hoogeveen
18:46
4
Wouter Luinge
Veendam
18:50
5
Horst van den Berg
Hoogeveen
19:05
6
Roel van Bezoen
Ruinen
19:10
7
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
19:23
8
Arjan Gruppen
Hoogeveen
19:39
9
Bulant Suvan
Ruinerwold
19:45
10
Remco Riswick
Groningen
20:20
11
Walter Balvers
Diever
20:22
12
Paul Mos
Ruinen
20:45
13
Tjerk Koning
Meppel
21:01
14
Harry van Os
Beilen
21:17
15
Hilko Strijker
Hoogeveen
21:24
16
Jelmer Buit
Hoogeveen
21:38
17
Arne Kootstra
Dalfsen
21:50
18
Wim Wolbers
Hollandscheveld
22:08
19
Karel Strijker
Hoogeveen
22:16
20
Bert Bennik
Hoogeveen
22:34
21
Thom Broers
Hoogeveen
22:43
22
Erik Zwiep
Beilen
23:09
23
Martin Broek
Zuidwolde Dr
23:28
24
Jan Zegeren
Ruinen
23:46
25
Jan van Eldik
Hoogeveen
24:11
26
Jan ten Kate
Koekange
24:41
27
Han Snoeken
Ruinen
24:44
28
Hilko Jnonkma
Elim
26:22
29
Brian Kolk
Ruinen
26:43
30
Roelan ter Haar
Ruinen
26:48
31
Maurice Paters
Hoogeveen
27:28
32
Herman Paters
Hoogeveen
28:00
33
Sjon Blanken
Hollandscheveld
28:53
34
Wim de Blecourt
Ruinen
29:18
35
Harrie Steenbergen
Ruinen
30:22
, M HEREN 50+
Plts
Naam
Tijd
1
Wolter Boer
Geesbrug
20:38
2
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
20:58
3
Ernst van Grinsven
Ruinen
22:18
4
Paul Annegarn
Ruinen
22:21
5
Johan Nijland
IJhorst
22:44
6
Bert Kikkert
Hoogeveen
23:32
7
Willem van Essen
Hoogeveen
23:35
8
Matthias Scheffer
Hoogeveen
23:47
9
Johann Bisschop
Hoogeveen
24:34
10
Jan Boomsma
Ruinerwold
24:53
11
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
25:26
12
John Boers
Assen
27:38
13
Albert Oosterbos
Ruinen
28:42
14
Albert Slomp
Fluitenberg
28:45
15
Norbert Pelzer
Soest
31:28
, KM DAMES
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke de Lange
Ruinen
42:28
2
Renate Bosman
Meppel
46:29
3
Natascha Koestal
Ruinerwold
47:20
4
Iris Bouman
Nieuwolda
48:52
5
Jeannet Roos
Ruinen
48:55
6
Dinly Neutel
Ruinen
50:39
7
Erna Mulder
Ruinerwold
50:51
8
Heleen Flinkert
Ruinen
52:37
9
Hennie Slomp
Ruinen
1:02:50
, KM DAMES 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Ada Folio
Meppel
47:11
2
Alida Jansma
Hoogeveen
48:04
3
Akkie Greydanus
Ruinen
48:41
4
Minke Oord
Joure
50:00
5
Helga Steenbergen
Ruinen
50:11
6
Gerda Tissingh
Ansen
52:45
7
Brenda Zomer
Hoogeveen
52:47
8
Carolien Nijenhuis
Ansen
52:47
9
Gea Lamberts
Wijster
54:04
10
Carla Meijer
Fluitenberg
56:51
11
Marjan Klaassens
Groningen
57:48
12
Klaasje Schipper
Hoogeveen
1:03:23
, KM HEREN
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
34:06
2
Marcel Kriekjes
Hoogeveen
37:46
3
Johan Bloemert
Staphorst
38:35
4
Harry Faber
Veendam
39:37
5
Frits Faber
Wildervank
39:59
6
Gerjan Bakker
Ruinen
41:11
7
Hans Zandbergen
Hoogeveen
41:38
8
Harry Luinge
Veendam
42:04
9
Benhard Kootstra
Dalfsen
42:10
10
Lemco Klaassens
Hoogeveen
42:52
11
Martin Hink
Hoogeveen
42:57
12
Ron van Vliet
Ruinen
42:58
13
Rob van de Graaf
Eindhoven
43:05
14
Wessel Kranghand
Hoogeveen
43:20
15
Max Broers
Hoogeveen
43:48
16
Art Grit
Zuidwolde Dr
44:01
17
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
44:23
18
Arjan van Laar
Ruinen
44:32
19
Gertjan Embden
Dwingeloo
45:44
20
Gertjan Rehwinkel
Assen
46:19
21
Janko Kinds
Odoorn
46:38
22
Ronald Hof
Ruinen
46:55
23
Sean Patrick Roos
Ruinen
48:54
24
Frank Strijker
Ruinen
50:49
25
Ruud Smit
Ruinen
51:17
26
Frank Theuns
Hoogeveen
51:27
27
Albert Helmus
Teuge
52:55
28
Jacob Weideman
Ruinerwold
53:01
29
Evert Dekker
Ruinen
53:26
30
Rn Wessel
Ruinen
53:53
31
Rick Munster
Hoogeveen
54:01
32
Han Kijk in de Vegte
Ansen
54:23
33
Egbert Geerstsma
Groningen
54:56
34
Aat vd berg
Groningen
55:02
35
Rudi Donker
Ruinen
55:36
36
Leo Nijenhuis
Ansen
56:45
37
Johan Meijerhof
Hoogeveen
1:05:34
, KM HEREN 50+
Plts
Naam
Tijd
1
Dirk Koning
Ruinerwold
40:07
2
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:29
3
Wim Matthijsse
Assen
41:01
4
Cees Boxum
Tuk
43:00
5
Levert Klooster
Ruinerwold
44:06
6
Mans Velssink
Balkbrug
44:10
7
Henk Nimeijer
Koekange
44:15
8
Jan Witte
Meppel
44:53
9
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:14
10
Jan Fransen
Hasselt
46:16
11
Sake Pol
Hoogeveen
46:17
12
Dick van der Vegt
Eelde
46:37
13
Arend Bisschop
Ruinen
47:49
14
Tinks Loils
Pesse
47:50
15
Bas Cordewener
Meppel
48:26
16
Koos Heijdra
Spijkenisse
48:32
17
Wout van Drunen
Diever
49:33
18
Arend Mekkes
Ansen
50:25
19
Piet de Vos
Emmeloord
52:10
20
Fred Meijer
Fluitenberg
52:21
21
J. van Balgoy
Hoogeveen
52:48
22
Albert Lucas
Nijeveen
53:25
23
Willem vd Linden
Hoogeveen
53:39
24
Tjits de Jong
Koekange
56:53
25
Henk de Jong
Ruinen
57:27
26
Leo Smit
Ruinen
57:40
27
Willem de Haan
Groningen
1:00:59
www.uitslagen.nl
07-06-2009 00:00