Uitslagenlijst Twenterandrun

Vriezenveen - Vrijdag 5 juni 2009

J-7, 1.5 KM BAMBINO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
6:58
6:58
2
Niels Dennekamp
Rijssen
7:06
7:05
3
Glenn Jansen
Shalom school
7:16
7:12
4
Tom Braakhuis
Shalom school
7:47
7:47
5
Simon Meijerink
Shalom school
7:50
7:47
6
Twan Brughuis
Shalom school
8:02
8:01
7
Peter van den Hout
Eltheto school
8:04
8:03
8
Wessel Dommerholt
Shalom school
8:18
8:17
9
Michiel Hospers
Shalom school
8:21
8:20
10
Luuk Kuiper
De Smithoek
8:26
8:26
11
Joost Aman
Shalom school
8:32
8:30
12
David Koops
Vriezenveen
8:36
8:33
13
David Morsink
Shalom school
8:37
8:37
14
Thomas Boldewijn
Shalom school
8:39
8:37
15
Ruben Torny
Eltheto school
8:48
8:46
16
Luuk Knol
Eltheto school
8:49
8:47
17
Kevin Koops
Sint Antoniusschool
8:49
8:49
18
Jarno Rond
Sint Antoniusschool
8:50
8:47
19
Timo Smelt
Shalom school
8:58
8:57
20
Melle Haan
Shalom school
9:02
8:56
21
Diede Jansen
Eltheto school
9:02
9:00
22
Luuk Bor
Enschede
9:04
9:03
23
David Smelt
De Regenboog
9:08
9:08
24
Sven Hospers
Shalom school
9:11
9:09
25
Tim de Lange
Shalom school
9:14
9:10
26
Rik Tempert
Shalom school
9:38
9:35
27
Twan Kienhuis
Sint Antoniusschool
9:45
9:45
28
Didier Geerts
Sint Antoniusschool
9:52
9:51
29
Olaf Krommendijk
Shalom school
9:52
9:48
30
Renzo Kemp
Shalom school
9:52
9:49
31
Dirk Scherphof
De Regenboog
9:55
9:51
32
Marick Pape
Shalom school
9:57
9:57
33
Rutger van Leeuwen
Sint Antoniusschool
10:00
10:00
34
Olaf de Lange
Shalom school
10:07
10:06
35
Stef Stegeman
Shalom school
10:08
10:07
36
Gijs Folbert
Shalom school
10:09
10:06
37
Petran Bos
De Regenboog
10:10
10:08
38
Tobias Torny
Eltheto school
10:13
10:12
39
Luuk Schonewille
Sint Antoniusschool
10:16
10:14
40
Niek Eshuis
Shalom school
10:19
10:17
41
Jesse Hulsegge
De Regenboog
10:22
10:20
42
Marlou Hospers
Shalom school
10:33
10:30
43
Lars Egbers
Sint Antoniusschool
10:36
10:35
44
Nils Aman
Shalom school
10:37
10:34
45
Giel Webbink
De Regenboog
10:40
10:39
46
Lars Grevelink
Shalom school
10:41
10:38
47
Bram Koelman
Oranjeschool
10:43
10:39
48
Chiel Dasselaar
Shalom school
10:43
10:40
49
Niek Eshuis
Eltheto school
10:48
10:41
50
Ties Höften
Eltheto school
10:51
10:49
51
startnummer 710
10:56
10:52
52
Niels Schut
Eltheto school
10:57
10:54
53
Jens Legtenberg
Shalom school
11:01
10:59
54
Diederik ter Steeg
Eltheto school
11:01
10:55
55
Nout Nijkamp
De Regenboog
11:05
11:03
56
Zhen Knol
De Fontein
11:20
11:17
57
Derek Kuipers
Sint Antoniusschool
11:22
11:21
58
Bart Webbink
Eltheto school
11:24
11:20
59
Wiljan Scherphof
De Regenboog
11:33
11:32
60
Rogier Oordt
Shalom school
11:33
11:28
61
Jorrit Eshuis
Shalom school
11:33
11:31
62
Gijs Bosboom
Eltheto school
11:34
11:27
63
Hidde Boom
Shalom school
11:35
11:32
64
Christian Meulenbeld
De Regenboog
11:35
11:33
65
Dirk Vugteveen
Eltheto school
11:37
11:31
66
Dani Meupelenberg
Shalom school
11:39
11:37
67
Twent Kleinjan
Shalom school
12:07
12:03
68
Quinten Kolman
Eltheto school
12:15
12:13
69
Mart Scherphof
Eltheto school
12:18
12:16
70
Mathijs Eshuis
Eltheto school
12:24
12:17
71
Gijs Dubbink
Shalom school
12:42
12:40
72
Bram Mullink
De Regenboog
12:45
12:44
73
Wietse Borger
Shalom school
12:49
12:47
74
Rik Nijland
De Regenboog
12:49
12:45
75
Michel Drent
Shalom school
12:51
12:44
76
Mart Bronsvoort
Nijverdal
13:29
13:24
77
Bas Aalderink
Shalom school
13:30
13:25
78
Jesse Souverijn
Eltheto school
13:33
13:28
79
Camiel Dubbink
Eltheto school
13:34
13:32
80
Thijmen Kleinjan
Shalom school
13:45
13:42
M-7, 1.5 KM BAMBINO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elsa Rauhe
Hengelo
7:30
7:26
2
Marlot Bruggink
Eltheto school
8:13
8:07
3
Iris Jasper
Kloosterhaar
8:38
8:34
4
Daphne Tijhof
Shalom school
9:00
8:58
5
Shù-Lai Knol
De Fontein
9:10
9:07
6
Sanne Nijhuis
Rehobothschool
9:17
9:15
7
Nicole Alberts
Shalom school
9:33
9:32
8
Annelin Aalderink
Eltheto school
9:39
9:38
9
Suzanne Smelt
Shalom school
9:39
9:37
10
Renée de Jong
Almelo
9:42
9:41
11
Dana Goudbeek
Shalom school
9:49
9:48
12
Joyce Winkel
Shalom school
9:59
9:56
13
Michelle Beld
Shalom school
10:03
10:00
14
Loes Mullink
De Regenboog
10:09
10:07
15
Madee Bos
Rehobothschool
10:09
10:06
16
Indy Smoes
Eltheto school
10:11
10:07
17
Mirthe van Losser
De Regenboog
10:13
10:11
18
Marèll Hekhuis
De Smithoek
10:24
10:20
19
Romy Companje
Shalom school
10:25
10:21
20
Laura van de Hel
Eltheto school
10:36
10:35
21
Maud Egbers
Sint Antoniusschool
10:38
10:30
22
Loes Lemans
Eltheto school
10:39
10:35
23
Nynke Mulder
Sint Antoniusschool
10:43
10:39
24
Floor Wessels
De Regenboog
10:44
10:39
25
Susanne Wessels
Eltheto school
10:49
10:43
26
Lotte van Mispelaar
Rehobothschool
10:51
10:48
27
Francis Sanderman
Rehobothschool
10:52
10:49
28
Femke Abbink
Rehobothschool
10:54
10:52
29
Merel Nijland
Eibergen
10:54
10:51
30
Lise Vlijmen
Almelo
10:55
10:54
31
Anne-Fleur Neep
Sint Antoniusschool
10:56
10:54
32
Charlotte Evers
Shalom school
11:00
10:58
33
Fleur Hondebrink
Sint Antoniusschool
11:03
11:02
34
Isabel Prophitius
De Bron
11:05
11:02
35
Manon Hulsegge
De Regenboog
11:08
11:05
36
Puck Knol
Wierden
11:12
11:11
37
Emma Meijerink
Shalom school
11:21
11:12
38
Mette Dommerholt
Shalom school
11:22
11:13
39
Anique Olsman
Shalom school
11:26
11:22
40
Maud Winkel
De Regenboog
11:27
11:25
41
Lenthe Smoes
Eltheto school
11:28
11:24
42
Silke Kalsbeek
Eltheto school
12:16
12:11
43
Annemarie Mollink
Eltheto school
12:16
12:13
44
Silke van Buuren
Eltheto school
12:26
12:24
45
Anne-Jolijn Goosselink
Eltheto school
12:29
12:26
46
Chantal Hulter
Shalom school
12:41
12:35
47
Sanne Jansen
Shalom school
12:44
12:42
48
Lisette Koops
Shalom school
13:02
12:56
49
Els Makkinga
Shalom school
13:09
13:08
50
Wietske Karsten
Shalom school
13:16
13:12
51
Esterelle Slot
Eltheto school
13:24
13:20
52
Sanne Eising
Oranjeschool
13:40
13:34
53
Emma Roelofsen
De Regenboog
13:57
13:54
54
Imke Kerkdijk
Rehobothschool
14:17
14:09
55
Romy Schoemaker
Eltheto school
14:45
14:37
56
Manouk Goosselink
Eltheto school
15:08
15:03
57
Christel Hakkers
Rehobothschool
16:18
16:14
8+, 1.5 KM BAMBINO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Quint Brughuis
Shalom school
8:01
8:01
2
Larissa Beld
Shalom school
9:36
9:33
3
Olaf Wapsenkamp
Shalom School
10:38
10:36
J-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sven Folbert
Eltheto school
9:54
9:51
2
Quinten Landkroon
Sint Antoniusschool
9:57
9:55
3
Melvin Kemp
Shalom school
9:58
9:56
4
Danny Koppelman
Hoge Hexel
9:58
9:55
5
Wilbert Dennekamp
Rijssen
10:36
10:36
6
Chris Dankelman
Arrien
10:37
10:35
7
Emiel Jansman
Hellendoorn
10:48
10:47
8
Lars Reekers
Daarlerveen
10:51
10:51
9
Finn Hentzepeter
De Fontein
10:55
10:51
10
Frank Koppelman
Rehobothschool
11:01
11:01
11
Noud van Buuren
Eltheto school
11:06
11:03
12
Stijn Kuiper
Shalom school
11:08
11:05
13
Jacco Tornij
De Regenboog
11:09
11:07
14
Jelle Boers
Shalom school
11:18
11:18
15
Niels Pereboom
De Smithoek
11:20
11:17
16
Wouter van Dijk
Shalom school
11:22
11:21
17
Rick de Weert
De Smithoek
11:33
11:32
18
Jeroen Ardesch
De Maten
11:38
11:36
19
Gersom Bonte
Domino
11:42
11:40
20
Thomas Morsink
Shalom school
11:46
11:45
21
Arvid Biglaar
De Fontein
11:49
11:47
22
Marinus Remmink
De Smithoek
11:52
11:52
23
Thomas Remmink
De Smithoek
11:53
11:53
24
Jochem Plegt
Sint Antoniusschool
12:04
12:01
25
Vincent Snippe
De Fontein
12:08
12:06
26
Simon Kuiper
De Smithoek
12:10
12:07
27
Jeffrey Brummer
De Regenboog
12:11
12:11
28
Hans Ouraand
De Regenboog
12:12
12:12
29
Coen Reekers
De Regenboog
12:13
12:12
30
Stijn Geerligs
Sint Antoniusschool
12:14
12:11
31
Stan Prophitius
De Bron
12:14
12:12
32
Nick Vlijmen
Almelo
12:18
12:18
33
Bodi Folbert
Eltheto school
12:19
12:15
34
Reinout Smelt
De Regenboog
12:21
12:21
35
Martijn Kosters
Shalom school
12:26
12:26
36
Bram Aman
Shalom school
12:32
12:32
37
Wouter Veurink
Domino
12:34
12:32
38
Mats ter Horst
Eltheto school
12:40
12:33
39
Maxim Verhoef
De Regenboog
12:42
12:40
40
Yentl Kottier
De Bron
12:43
12:43
41
Jari Kouwen
Balkbrug
12:45
12:42
42
Ronald Poortinga
Domino
12:46
12:43
43
Tijn Herkink
Shalom school
12:47
12:42
44
Willem Dekker
Almelo
12:49
12:49
45
Lars van het Laar
Shalom school
12:53
12:47
46
Philip Boes
De Regenboog
12:54
12:48
47
Marten Dasselaar
Shalom school
12:55
12:49
48
Joran van Rees
Shalom school
12:56
12:50
49
Tim Provoost
Almelo
12:59
12:58
50
Bart van der Fels
Almelo
12:59
12:58
51
Max Horstman
Sint Antoniusschool
13:00
12:59
52
Hugo Hessing
Shalom school
13:04
13:03
53
Gydo Smeenk
Sint Antoniusschool
13:07
13:03
54
Tom Binnenmars
De Smithoek
13:09
13:06
55
Niels Mulder
Sint Antoniusschool
13:10
13:10
56
Gerben Remmink
De Smithoek
13:14
13:13
57
Willem Heuven
De Bron
13:14
13:12
58
Bas Lenters
Shalom school
13:15
13:14
59
Koen Staarman
Nieuwoord
13:17
13:17
60
Stef Visscher
De Regenboog
13:18
13:11
61
Hidde Boers
Shalom school
13:24
13:17
62
Tim Brinkman
Shalom school
13:25
13:21
63
Brent Oude Hergelink
Rehobothschool
13:34
13:31
64
Daan Naafs
De Sleutel
13:36
13:34
65
Sander Derks
De Sleutel
13:36
13:29
66
Mart Reekers
Rehobothschool
13:37
13:34
67
Allard Mulder
Eltheto school
13:38
13:34
68
Tom Kosters
Shalom school
13:49
13:48
69
Matthijs Alberts
Shalom school
13:51
13:50
70
Jordy Koops
Sint Antoniusschool
13:54
13:49
71
Lars Getkate
Shalom school
13:55
13:53
72
Martijn Aalderink
Eltheto school
13:56
13:53
73
Mats Hollander
Eltheto school
13:59
13:56
74
David Soepenberg
Domino
14:02
14:00
75
Bart Verhoef
De Regenboog
14:10
14:10
76
Jordi Bakhuis
De Sleutel
14:14
14:12
77
Luuk Kleinjan
Shalom school
14:14
14:13
78
Maurits Meijer
Rehobothschool
14:18
14:15
79
Herm Alberts
Rehobothschool
14:18
14:15
80
Bas Koppelman
Rehobothschool
14:22
14:19
81
Brend Bosma
De Kei
14:25
14:23
82
Michael van het Laar
Shalom school
14:27
14:21
83
Bastian Wessels
Shalom school
14:27
14:21
84
Daan Nijhuis
Rehobothschool
14:31
14:27
85
Wouter Kleinjan
De Smithoek
14:35
14:34
86
Bart Knol
Eltheto school
14:39
14:35
87
Mathieu Bueving
Eltheto school
14:41
14:40
88
Leon Rauhe
Hengelo
14:43
14:42
89
Dustin van Leeuwen
De Smithoek
14:47
14:44
90
Ewoud Nijkamp
De Regenboog
14:51
14:49
91
Luuk Bos
Shalom school
14:51
14:45
92
Michiel Overweg
Eltheto school
14:52
14:52
93
Bas Webbink
De Regenboog
14:55
14:53
94
Bauke Haan
Shalom school
15:00
14:58
95
Stan Legtenberg
Shalom school
15:01
14:55
96
Toon Webbink
De Regenboog
15:03
14:59
97
Roel Nijland
De Regenboog
15:05
15:03
98
Thomas Tempert
De Regenboog
15:11
15:08
99
Bas Makkinga
Shalom school
15:12
15:09
100
Jasmijn Smedema
Wierden
15:14
15:08
101
Leander Smelt
De Regenboog
15:18
15:17
102
Mike Vliek
De Regenboog
15:18
15:18
103
Job Geerlings
Sint Antoniusschool
15:20
15:14
104
Gido Scherphof
Eltheto school
15:21
15:18
105
Tim Bos
Rehobothschool
15:22
15:19
106
Thijmen Pas
Eltheto school
15:26
15:26
107
Chris van der Fels
Almelo
15:26
15:25
108
Rudolf Kobes
Eltheto school
15:34
15:30
109
Gert-Jan Tijhoff
De Regenboog
15:41
15:38
110
Laurens Ardesch
De Sleutel
15:42
15:39
111
Collin Geerding
De Fontein
15:46
15:44
112
Jelle Hulter
Shalom school
15:51
15:45
113
Mart Vrielink
De Regenboog
15:52
15:49
114
Robin ter Bekke
De Smithoek
16:00
15:59
115
Jelle Kalsbeek
Eltheto school
16:15
16:14
116
Igor Noltes
Sint Antoniusschool
16:23
16:21
117
Benjamin Meijerink
Shalom school
16:44
16:43
118
Bas Keus
Eltheto school
16:48
16:45
119
Stefan Boldewijn
Shalom school
16:54
16:51
120
Bram Folbert
Shalom school
17:03
17:02
121
Joris Evers
Shalom school
17:11
17:08
122
Fabian Zomer
Eltheto school
17:16
17:12
123
Bjorn de Witte
De Regenboog
17:29
17:24
124
Nathan Spenkelink
Rehobothschool
17:48
17:41
125
Jack Stegehuis
Shalom school
17:49
17:41
126
Leon Bos
Shalom school
17:49
17:44
127
Stan Tempert
Shalom school
17:49
17:48
128
Tycho Kolman
Eltheto school
18:04
18:04
129
Baruch Bramer
De Regenboog
18:29
18:22
130
Thijmen Maneschijn
Shalom school
18:33
18:27
131
Nick Stegehuis
Shalom school
18:43
18:35
132
Ivar Wapsenkamp
Shalom school
18:52
18:45
133
Johan Binnenmars
Den Ham Ov
19:12
19:09
134
Tom Wessels
Shalom school
19:14
19:08
135
Sven Braamhaar
Shalom school
19:36
19:31
136
Daan Slaghuis
Shalom school
21:03
20:56
137
Stein van Nuil
De Fontein
21:05
21:03
138
Bart-Jan van Rees
De Bron
21:29
21:26
139
Gijs Boers
De Regenboog
22:01
21:58
M-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inga Bakker
Ommen
10:33
10:31
2
Michal Smalbrugge
Rijssen
11:05
11:02
3
Dagmar Kleise
Rehobothschool
11:06
11:03
4
Sanne Otten
Dedemsvaart
11:06
11:03
5
Susanne van Rijn
Eltheto school
11:38
11:38
6
Kristel Schuurs
De Smithoek
11:43
11:42
7
Jorike Bosma
De Kei
11:58
11:57
8
Naomi Harbers
Rehobothschool
12:28
12:23
9
Eva de Jong
Almelo
12:34
12:33
10
Lotte Jansen
Eltheto school
12:36
12:33
11
Myrthe Kerkdijk
Rehobothschool
12:57
12:56
12
Elke Nijland
Eltheto school
13:16
13:14
13
Sabrina Dekker
Shalom school
13:19
13:13
14
Noah Bolte
Shalom school
13:20
13:20
15
Nanet Mulder
Eltheto school
13:24
13:22
16
Daphne van de Hel
Eltheto school
13:27
13:25
17
Nikki Kooistra
Shalom school
13:31
13:29
18
Maureen van de Hel
Eltheto school
13:33
13:28
19
Renske Daenen
Sint Antoniusschool
13:58
13:55
20
Lilian van Leeuwen
Sint Antoniusschool
14:01
14:01
21
Anne Braakhuis
Shalom school
14:01
14:01
22
Danique Mossink
Shalom school
14:08
14:06
23
Mara Barkel
Eltheto school
14:11
14:11
24
Kristina Sukhanitskaya
Rehobothschool
14:33
14:29
25
Joëlle Hessing
Shalom school
14:33
14:33
26
Nienke Koelman
Oranjeschool
14:35
14:30
27
Ragna Kobes
Shalom school
14:36
14:33
28
Beau Alberts
Rehobothschool
14:37
14:32
29
Esmee Companje
Shalom school
14:38
14:38
30
Fabienne Fokke
De Regenboog
14:44
14:40
31
Meike Vrielink
De Regenboog
14:47
14:43
32
Nora Wessels
Eltheto school
14:52
14:50
33
Anne-Marel Bos
De Regenboog
14:54
14:50
34
Anne Heuver
De Regenboog
15:02
14:58
35
Jenina Broekhuis
Vriezenveen
15:20
15:19
36
Aniek Dommerholt
Shalom school
15:30
15:24
37
Nadja Sanderman
Rehobothschool
15:38
15:34
38
Cheryl Borger
Shalom school
15:40
15:38
39
Paulien van Dijk
De Smithoek
15:52
15:50
40
Goirgia Rond
Sint Antoniusschool
15:56
15:52
41
Mirjam van Tebberen
Eltheto school
15:57
15:55
42
Jikke Höften
Eltheto school
16:01
16:00
43
Anne Heuven
De Bron
16:01
15:59
44
Yaël Eshuis
Eltheto school
16:04
16:03
45
Esra Bos
Rehobothschool
16:07
16:03
46
Nikki Binnenmars
De Smithoek
16:13
16:12
47
Corine Binnenmars
De Maten
16:29
16:25
48
Fabiënne Meijer
Rehobothschool
16:37
16:33
49
Anne Kleinjan
Shalom school
16:42
16:41
50
Manouk Aman
Shalom school
16:52
16:51
51
Liza Bulters
Eltheto school
16:54
16:50
52
Manel Pot
Eltheto school
16:55
16:50
53
Pam Jansen
Eltheto school
17:18
17:15
54
Marloes Uitslag
Shalom school
17:20
17:17
55
Denise Jansen
Sint Antoniusschool
17:20
17:17
56
Madelon Witte
De Regenboog
17:23
17:19
57
Anne-Laurie Wuite
De Regenboog
17:31
17:28
58
Madelon Jaspers Faijer
Shalom school
17:32
17:27
59
Babette Provoost
Almelo
17:33
17:27
60
Maura Oordt
Shalom school
17:33
17:30
61
Diana Jaspers Faijer
Vriezenveen
17:34
17:28
62
Eva Zomer
Eltheto school
17:34
17:30
63
Nienke Borger
Shalom school
17:36
17:34
64
Ghislaine Geerts
Sint Antoniusschool
17:36
17:35
65
Annebet Dekker
Almelo
17:37
17:31
66
Charlotte Neep
Sint Antoniusschool
17:37
17:33
67
Tessa Hilberink
Shalom school
17:38
17:36
68
Marel Kerkdijk
Rehobothschool
17:47
17:46
69
Anouk Rohof
Sint Antoniusschool
17:52
17:46
70
Eelke Goeijen
Shalom school
17:54
17:52
71
Gitte Sanderman
Rehobothschool
17:57
17:53
72
Christa Rohof
Rehobothschool
17:59
17:54
73
Elvira Wessels
Rehobothschool
18:00
17:55
74
Eleonoor Slot
Eltheto school
18:04
18:03
75
Martine Mollink
Eltheto school
18:06
18:05
76
Gerjen Broekhuis
Vriezenveen
18:22
18:22
77
Anne Boom
Shalom school
18:24
18:19
78
Maaike van Mispelaar
Rehobothschool
18:26
18:21
79
Dionne Koops
Shalom school
18:34
18:27
80
Mirthe Souverijn
Eltheto school
18:35
18:33
81
Chantal Kerkdijk
Shalom school
18:43
18:42
82
Anneloes Dubbink
Shalom school
19:05
19:00
83
Richèl Dommerholt
Shalom school
19:05
19:01
84
Naomi Kerkdijk
Rehobothschool
19:06
19:01
85
Iris Rijpstra
Shalom school
19:07
19:02
86
Sanne Aalderink
Shalom school
19:09
19:06
87
Marieke Karsten
Shalom school
19:12
19:08
88
Suzan Hulter
Shalom school
19:13
19:09
89
Sanne Brinkman
Shalom school
19:16
19:11
90
Inge Winter
Rehobothschool
19:19
19:17
91
Djoni Goudbeek
Shalom school
19:23
19:20
92
Suze Nijland
Eltheto school
19:23
19:21
93
Merle Companjen
Eltheto school
19:25
19:22
94
Ellemijn Pape
Shalom school
19:49
19:42
95
Lisanne Braker
Shalom school
19:51
19:50
96
Alissa Drent
Shalom school
19:55
19:49
97
Melissa Pas
Shalom school
19:57
19:54
98
Hilda Ouraand
De Regenboog
20:07
20:03
99
Louise Bos
De Regenboog
20:07
20:03
100
Bente Getkate
Shalom school
20:09
20:07
101
Lisa Lookamp
Shalom school
20:29
20:28
102
Sharon Huis in 't Veld
Sint Antoniusschool
20:37
20:32
103
Marél Pape
Eltheto school
20:40
20:36
104
Romy Mossink
Shalom school
20:47
20:46
105
Eva Nijland
Eibergen
20:49
20:46
106
Rinske Karsten
Shalom school
20:55
20:49
107
Marije Hees
Shalom school
20:55
20:48
108
Lieke Bronsvoort
Nijverdal
20:56
20:53
109
Anke Assink
Sint Antoniusschool
21:19
21:15
110
Laura Kikkert
De Regenboog
21:28
21:27
111
Lieke Dasselaar
Shalom school
21:33
21:30
112
Lisanne Dubbink
Shalom school
21:35
21:32
113
Anke Jasper
De Regenboog
21:41
21:40
114
Marsha Borkent
De Regenboog
21:43
21:42
115
Wilmy Nijland
De Regenboog
22:03
21:58
116
Ilse Spenkelink
Rehobothschool
22:12
22:07
117
Rosan Lemans
Rehobothschool
22:16
22:11
118
Chantal Tijhuis
Eltheto school
22:16
22:10
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michiel Snuverink
Enschede
16:20
16:19
2
Ruad Beirman
Hellendoorn
16:35
16:35
3
Scott Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
18:22
18:22
4
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:24
18:23
5
Rob Kunst
Daarlerveen
18:29
18:28
6
Lars Smit
Vriezenveen
18:30
18:30
7
Armando Kleise
Vriezenveen
18:31
18:29
8
Geert Tuinstra
Almelo
18:33
18:31
9
Jan Otter
Vriezenveen
18:39
18:39
10
Douwe Koebrugge
Vriezenveen
18:54
18:53
11
Roy te Lintelo
Enschede
18:58
18:57
12
Tsjeard Brinksma
Vroomshoop
19:06
19:05
13
Wouter Lintsen
Hengelo Ov
19:16
19:13
14
Roan Langenhof
Wierden
19:21
19:21
15
Arnoud Everts
Almelo
19:26
19:21
16
Jasper Visserman
Vroomshoop
19:31
19:29
17
Jelle Kerkdijk
Sleen
19:38
19:34
18
Rick Alberts
Vriezenveen
19:42
19:41
19
Wouter Post
Vriezenveen
19:46
19:44
20
Edwin Visserman
Vroomshoop
19:48
19:47
21
Jan Grissen
Bergentheim
19:54
19:53
22
Esra Bolte
Vriezenveen
19:56
19:54
23
Peter Oldenhuis
vroomshoop
20:07
20:05
24
Frank Stegeman
Enschede
20:36
20:33
25
Corné Bal
Gemeente Twenterand
20:37
20:35
26
Peter Stegeman
Deventer
20:44
20:42
27
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
20:45
20:43
28
Ramon Schutte
Vriezenveen
20:48
20:46
29
Machiel Veenhuizen
Vriezenveen
20:49
20:48
30
Samuel Schmeets
Vriezenveen
20:51
20:48
31
Stef Reekers
Daarlerveen
20:52
20:52
32
Gerrit Spijker
Clincs Twenterand Ru
21:06
21:03
33
Gerbrand Hessing
Westerhaar-Vriezenv
21:16
21:16
34
Michel Platjes
Westerhaar-Vriezenv
21:45
21:41
35
Ard Nijkamp
Daarle
21:54
21:53
36
Erik Kruiskamp
Vriezenveen
21:57
21:56
37
Gert jan Smelt
Vriezenveen
21:58
21:54
38
Emiel de Wit
Vriezenveen
22:00
21:58
39
Wichard Dennekamp
Rijssen
22:02
21:59
40
Stefan Slot
Vriezenveen
22:09
22:06
41
Enrico Schumer
Nijverdal
22:13
22:11
42
Wesley Winkel
Vriezenveen
22:15
22:13
43
Matthijs Keddeman
Vriezenveen
22:16
22:12
44
Gerbrand Minkjan
Vriezenveen
22:30
22:25
45
Ralph Rolefes
Langeveen
22:31
22:27
46
Bertram Nijeboer
Wierden
22:56
22:54
47
Tom Nijeboer
Vriezenveen
22:57
22:55
48
Frank Steenbergen
Almelo
23:03
23:00
49
richard kelder
Hardenberg
23:15
23:11
50
Ricardo Jones
Almelo
23:16
23:11
51
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
23:16
23:13
52
Thijs Jansen
Vroomshoop
23:20
23:13
53
Sjoerd Stegeman
Hengelo Ov
23:26
23:23
54
Jordi Smoes
Vriezenveen
23:26
23:24
55
Daniel Derks
Vriezenveen
23:26
23:26
56
Marcel Schutteman
Wierden
23:28
23:26
57
Ruben Kolkman
Vriezenveen
23:43
23:39
58
Marc Kosse
Vroomshoop
23:51
23:46
59
Ferrand Bom
Vriezenveen
23:54
23:49
60
John Schummer
Vriezenveen
24:08
24:06
61
Stiijn Schutte
Vriezenveen
24:22
24:20
62
Maarten Smoes
Vriezenveen
24:32
24:31
63
Erik Bijker
Den Ham Ov
24:47
24:41
64
Jeroen Webbink
Vriezenveen
24:54
24:51
65
Gertjan Velthuis
Clincs Twenterand Ru
25:04
24:52
66
Rene Nijkamp
Vriezenveen
25:08
25:06
67
Derk Jan Eshuis
Enschede
25:08
25:05
68
Allard Meijerink
Gemeente Twenterand
25:09
25:06
69
Jeroen Nijeboer
Zwolle
25:13
25:12
70
Jan Boldewijn
Vriezenveen
25:19
25:09
71
Erik de Jonge
Step One
25:34
25:28
72
Patrick Jacob
Vroomshoop
25:52
25:46
73
Jochem de Goeijen
Vriezenveen
25:54
25:48
74
Mika Smelt
Vriezenveen
25:59
25:46
75
Ronald Prins
Vriezenveen
26:01
25:49
76
Maarten Othofem
Vriezenveen
26:09
26:08
77
Michael Dekker
Vriezenveen
26:19
26:16
78
Rick Kastermans
Vriezenveen
26:23
26:21
79
Nick Hoevink
Vriezenveen
26:29
26:28
80
Freddy Buter
Sibculo
26:30
26:24
81
Jacob William
Vriezenveen
26:33
26:28
82
Bas Wolders
Clincs Twenterand Ru
26:35
26:29
83
Jorn Bosch
Den Ham Ov
26:43
26:38
84
Derjan Aalderink
Vriezenveen
26:46
26:38
85
Stephan Knape
Delden
26:51
26:40
86
Marcel Haarman
Clincs Twenterand Ru
27:10
27:05
87
Don Schutte
Vriezenveen
27:23
27:21
88
Koen Meijer
Vriezenveen
27:25
27:23
89
Hans Haarhuis
Vriezenveen
27:26
27:15
90
Jaap Kok
Deventer
27:29
27:20
91
Gerben Mulder
Clincs Twenterand Ru
27:42
27:35
92
William Flim
Vriezenveen
28:14
28:10
93
Martin van Loo
Clincs Twenterand Ru
28:36
28:31
94
Joost Klomp
Enschede
28:44
28:40
95
Gerwin van der Riet
Clincs Twenterand Ru
29:06
28:54
96
Sander de Coster
Almelo
29:12
29:07
97
Machiel Sjoers
Clincs Twenterand Ru
29:16
29:10
98
Jan Hoff
Hengelo Ov
29:22
29:12
99
Jos Veldman
Clincs Twenterand Ru
29:24
29:15
100
Berjan Kleinlugtenbeld
Clincs Twenterand Ru
29:48
29:42
101
Theo Prinsen
Vriezenveen
30:42
30:34
102
Michiel Hogenkamp
Clincs Twenterand Ru
31:22
31:15
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Wierden
17:11
17:11
2
johan lohuis
18:46
18:46
3
Gert Berenst
Vroomshoop
18:50
18:49
4
Eelco Visserman
Genemuiden
18:53
18:53
5
Hans Jansen
Rijssen
19:12
19:11
6
René Boer
Hoogenweg
19:42
19:41
7
Henk Enoch
Den Ham Ov
20:35
20:32
8
Erik Nijsink
Rijssen
20:56
20:54
9
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:58
20:56
10
Harrie Reinders
Hardenberg
21:05
21:01
11
Stefan van Leeuwen
Step One
21:07
21:04
12
René Mentink
Vriezenveen
21:21
21:17
13
Henk jan Smedema
Wierden
21:39
21:33
14
Hans Bremmer
Wierden
21:52
21:49
15
Aldo Mulder
Enschede
22:25
22:16
16
Jan Smelt
Vriezenveen
23:09
23:06
17
Bert-jan Beldman
Nijverdal
23:11
23:07
18
Reinier Kreeft
Enschede
23:34
23:30
19
johan lichtenberg
Rijssen
24:19
24:15
20
Harry Wuite
Vriezenveen
24:47
24:35
21
Han Bruggink
Clincs Twenterand Ru
24:56
24:51
22
Jan Timmerman
Nijverdal
25:03
24:54
23
Lex Grissen
Vroomshoop
25:04
24:57
24
Jan Nijman
Sibculo
25:08
25:01
25
Allard Meijerink
Gemeente Twenterand
25:09
25:06
26
Rik Sanders
Step One
25:39
25:34
27
Jan Koning
Vriezenveen
26:13
26:00
28
Gery Stegeman
Clincs Twenterand Ru
26:25
26:18
29
Wim de Goeijen
Vriezenveen
27:15
27:09
30
Gerald Smelt
Vriezenveen
27:17
27:04
31
Egbert Alberts
Vriezenveen
27:29
27:12
32
Hans Dekker
Vriezenveen
27:36
27:19
33
Peter Haarhuis
Clincs Twenterand Ru
27:59
27:52
34
Jan Timmer
Vroomshoop
28:11
27:57
35
Herman Olijdam
Vriezenveen
28:14
28:02
36
Bert Bolte
Clincs Twenterand Ru
28:18
28:11
37
Bert Aalderink
Vriezenveen
28:19
28:08
38
Egbert Evers
Vriezenveen
29:05
29:02
39
Henri Dasselaar
Vriezenveen
29:06
28:59
40
Dinand Wessels
Clincs Twenterand Ru
29:17
29:06
41
Johan Lenters
Vriezenveen
29:22
29:11
42
Joop Sleumer
Clincs Twenterand Ru
29:25
29:17
43
Arjan Smelt
Vriezenveen
30:18
30:04
44
Henriette Dresselhuys
Clincs Twenterand Ru
33:36
33:24
45
Lex van Brink
Nijverdal
34:46
34:39
46
Peter Brokelman
Vriezenveen
35:56
35:54
47
Wim Hartman
Westerhaar-Vriezenv
37:18
37:17
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
marti ten kate
Enschede
18:27
18:27
2
Gerard Bouwhuis
Velp Gld
18:44
18:44
3
Wolter Croezen
AV Twenterand
19:50
19:47
4
Gert-Jan Tuller
Diepenheim
20:01
20:01
5
Bert Nijkamp
Almelo
20:29
20:28
6
Jan Tijhuis
Rijssen
21:37
21:35
7
Dick Dubbink
Vroomshoop
22:10
22:08
8
Harry Meijerink
Vriezenveen
22:20
22:18
9
Henjo Lemans
Vriezenveen
23:53
23:49
10
Gerrit Lijkerdijk
Hoogeveen
24:16
24:11
11
Bernhard Herbert
Bergentheim
24:21
24:17
12
Kees Span
Vriezenveen
24:43
24:32
13
Jaap Bakker
Vroomshoop
25:26
25:23
14
Evert Bos
Vriezenveen
25:33
25:30
15
Gerard Sand
Harbrinkhoek
25:35
25:31
16
Herman Stevens
Vriezenveen
26:08
25:56
17
Henk Snijder
Westerhaar-Vriezenv
26:12
26:03
18
Geert Euverman
AV Twenterand
26:58
26:53
19
Nico Wassens
Dedemsvaart
27:02
26:47
20
Dick van der Stelt
Clincs Twenterand Ru
27:12
27:07
21
Hans Oude Breuil
Clincs Twenterand Ru
27:40
27:32
22
Henk Olink
Vriezenveen
27:55
27:51
23
Bram Ruis
Borne
28:06
27:52
24
Jan Hooiveld
Almelo
28:10
28:06
25
Jos van de Hout
Clincs Twenterand Ru
29:02
28:54
26
Wietse Oldenhuis
vroomshoop
29:04
28:55
27
Karel Nolsen
Step One
29:58
29:47
28
Anne Grootte
Clincs Twenterand Ru
30:27
30:20
29
Freddy Veneberg
Clincs Twenterand Ru
30:44
30:35
30
Erik Aalvink
Clincs Twenterand Ru
31:23
31:11
31
Ben Oude Vrielink
Clincs Twenterand Ru
32:57
32:46
32
Willy Kerkdijk
Clincs Twenterand Ru
45:05
44:50
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johannes Kuilder
Almelo
26:49
26:34
2
Harm Schippers
Clincs Twenterand Ru
31:37
31:29
3
Henk van der Woude
Nijeveen
33:40
33:36
4
Geert de Haan
Clincs Twenterand Ru
37:48
37:38
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
18:55
18:54
2
Nynke Beunders
Hengelo Ov
19:08
19:07
3
Marlin Nijhof
Gemeente Twenterand
19:34
19:34
4
Vanessa Lorkeers
Wierden
21:03
21:01
5
Marie-Louise ter Horst
Clincs Twenterand Ru
21:08
21:05
6
Marieke Timmerman
Hardenberg
21:55
21:50
7
Laura Moelard
Almelo
21:59
21:58
8
Rebecca Kelder
Hardenberg
22:34
22:33
9
Johanne Dekker
Almelo
22:44
22:40
10
Marijke Oldenhof
Hengelo Ov
22:47
22:45
11
marjolein meijerink
Vriezenveen
23:03
23:02
12
Mayke Smelt
Vriezenveen
23:18
23:15
13
Roswitha van Olst
Rijssen
23:27
23:23
14
Jolanda Klein Lugtenbe
Clincs Twenterand Ru
24:56
24:51
15
Betine Boshoeve
Clincs Twenterand Ru
25:00
24:55
16
Leonie Postma
Enschede
25:11
25:07
17
Isja Visserman
Genemuiden
25:54
25:51
18
Eline Boswinkel
Vriezenveen
25:55
25:47
19
Marleen Boswinkel
Ermelo
25:56
25:47
20
Marit Hoekman
Clincs Twenterand Ru
26:10
26:05
21
Kirsten Draaijer
Holten
26:32
26:24
22
Sabrine Schadron
Enschede
26:34
26:27
23
Kim Ballast
Enschede
26:34
26:27
24
Anouk Ymker
Vroomshoop
26:46
26:43
25
Yi-Chun Ou
Almelo
27:32
27:24
26
Annemarie Smit
Clincs Twenterand Ru
27:47
27:42
27
Evelien Jansen
Clincs Twenterand Ru
27:56
27:48
28
Linsey Dekker
Vriezenveen
27:59
27:46
29
Arlet Menkveld
Clincs Twenterand Ru
28:24
28:13
30
Mirjan Finkers
Clincs Twenterand Ru
28:37
28:30
31
Mathilde Vording
Clincs Twenterand Ru
28:37
28:30
32
Annemarie Ardesch
Clincs Twenterand Ru
28:41
28:32
33
Marieke Bisschop
Clincs Twenterand Ru
28:42
28:35
34
Karin Reimert
Clincs Twenterand Ru
28:49
28:40
35
Christine Vording
Clincs Twenterand Ru
29:08
29:02
36
Kirsten Rothman
Almelo
29:13
29:02
37
Judith Vermeulen
Zenderen
29:23
29:18
38
Maureen Meijer
Vroomshoop
29:37
29:24
39
Manon Meijerink
Vriezenveen
29:49
29:48
40
Marije Bent
Clincs Twenterand Ru
29:53
29:46
41
Sandra Klein Lugtenbel
Clincs Twenterand Ru
29:56
29:51
42
Anke Jonker
Vriezenveen
30:02
30:02
43
Monique Jager
Clincs Twenterand Ru
30:29
30:23
44
Maartje Uitslag
Vriezenveen
30:44
30:37
45
Kim Jansen
Vriezenveen
30:46
30:31
46
Lisa Jansen
Vriezenveen
30:46
30:32
47
Miranda Grissen
Bergentheim
30:52
30:46
48
Marije Fokke
Clincs Twenterand Ru
30:53
30:44
49
Ingrid Wessels
Vroomshoop
31:18
31:08
50
Melanie Jansen
Vriezenveen
31:46
31:31
51
Lida van Losser
Vriezenveen
32:36
32:23
52
Irene Reiling
Daarlerveen
33:31
33:18
53
Kim Reekers
Daarlerveen
33:32
33:19
54
Carola Assink
Daarlerveen
33:33
33:20
55
Liesbeth Aalderink
Vriezenveen
33:42
33:30
56
Wendy Lamers
Clincs Twenterand Ru
34:22
34:13
57
Denise Harms
Clincs Twenterand Ru
34:58
34:44
58
Andrea Schmeets
Vriezenveen
35:33
35:24
59
Finet Schrijver
Clincs Twenterand Ru
35:34
35:23
60
Manon Ekkel
Vriezenveen
35:39
35:30
61
Kim Wagt
Clincs Twenterand Ru
37:26
37:14
62
Petra Koch
Clincs Twenterand Ru
37:30
37:17
63
Riette Eshuis
Clincs Twenterand Ru
38:06
37:50
64
Monique Albers
Clincs Twenterand Ru
39:19
39:03
65
Jacquelien Slomp
Clincs Twenterand Ru
45:23
45:07
DVET, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sabine ten Vregelaar
Step One
21:03
21:02
2
Arjanne Paalman
Rijssen
22:14
22:12
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
23:30
23:28
4
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
23:32
23:31
5
Betsie Drent
Vriezenveen
25:00
24:56
6
Anita Withag
Step One
25:34
25:28
7
Dianne Fokke
Daarlerveen
25:57
25:52
8
Jeannette Eshuis
Vriezenveen
26:13
26:10
9
Diane Snippe
Bergentheim
26:23
26:18
10
Mariska Scherphof
Vriezenveen
26:24
26:13
11
Maureen Hekkema
Step One
26:39
26:33
12
Jolanda Toeters
Vriezenveen
26:43
26:38
13
Annette vd Weide
Vroomshoop
26:45
26:44
14
Hermien Krake
Wierden
26:48
26:41
15
Joke Keddeman
Vriezenveen
26:51
26:45
16
Henny Sloof
Rijssen
26:54
26:44
17
Gerry Kelder
Hardenberg
26:55
26:52
18
Jeanette Scholtens
Velp Gld
27:28
27:19
19
Sonja Slot
Vriezenveen
27:42
27:40
20
Fennie Dannenberg
Rijssen
28:09
28:05
21
Nina Boom
Vriezenveen
28:44
28:32
22
Joke Roelofsen
Vriezenveen
29:04
29:01
23
Colien Dasselaar
Clincs Twenterand Ru
29:06
28:59
24
Annemieke Poppe - Roel
Almelo
29:10
28:59
25
Luberta Bruggink
Clincs Twenterand Ru
29:14
29:06
26
Erna Pape
Clincs Twenterand Ru
29:16
29:05
27
Ineke Jansen
Clincs Twenterand Ru
29:25
29:20
28
Ingrid Ribberink
Step One
29:32
29:22
29
Barèndy Friesacher
Vriezenveen
29:40
29:39
30
Sonja Schartman
Clincs Twenterand Ru
29:40
29:31
31
Marjan Meijer
Clincs Twenterand Ru
29:41
29:28
32
Gerda Rijpstra
Clincs Twenterand Ru
29:42
29:30
33
Dorien Luchies
Vroomshoop
29:43
29:31
34
Rianne Wilharms
Westerhaar-Vriezenv
29:54
29:42
35
Elles van Leeuwen
Step One
29:58
29:48
36
Shelley Keupink
Almelo
30:04
29:54
37
Sylvia Nijhuis
Harbrinkhoek
30:05
29:55
38
Anja Smelt
Vriezenveen
30:05
29:52
39
Tineke van Moort
Clincs Twenterand Ru
30:23
30:16
40
Karin Ganzeboom
Clincs Twenterand Ru
30:30
30:24
41
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
30:33
30:22
42
Ina Koerssen
Clincs Twenterand Ru
30:46
30:34
43
Ellen Olde Nordkamp
Almelo
30:49
30:38
44
Stefanie Bisschop
Clincs Twenterand Ru
30:53
30:46
45
Gea Boldewijn
Vriezenveen
30:55
30:42
46
Carla Oudelaar
Vriezenveen
31:12
31:04
47
Rita Knol
Westerhaar-Vriezenv
31:18
31:06
48
Ineke Hoekman
Vriezenveen
31:19
31:10
49
Bianca Mostert
Clincs Twenterand Ru
31:34
31:23
50
Dinie Harms
Vriezenveen
31:34
31:24
51
Diny Scherphof
Vriezenveen
31:34
31:25
52
Olga Nijenhuis
Clincs Twenterand Ru
31:40
31:31
53
Gerda Berends
Clincs Twenterand Ru
31:53
31:45
54
Els Krommendijk
Clincs Twenterand Ru
32:07
32:01
55
Elvire ter Morsche
Clincs Twenterand Ru
32:10
32:03
56
Annette Deiman
Clincs Twenterand Ru
32:32
32:22
57
Anita Bolkesteyn
Langeveen
32:39
32:25
58
Marina Holtkamp
Clincs Twenterand Ru
32:57
32:48
59
Joke Nijkamp
Vriezenveen
33:28
33:12
60
Marisca Wessels
Clincs Twenterand Ru
33:32
33:19
61
Germa Brink
Clincs Twenterand Ru
33:52
33:38
62
Hanneke Bolte
Clincs Twenterand Ru
33:56
33:42
63
Gerrie Netters
Clincs Twenterand Ru
34:09
33:57
64
Anita Tijhuis
Clincs Twenterand Ru
34:34
34:19
65
Adrienne Konink
Clincs Twenterand Ru
34:34
34:19
66
Angelique Jansen
Clincs Twenterand Ru
34:57
34:44
67
Linda Timmerhuis
Clincs Twenterand Ru
34:59
34:46
68
Els Jansse
Clincs Twenterand Ru
36:06
35:55
69
Susanne Plasman
Clincs Twenterand Ru
36:32
36:22
70
Janneke Gijsbers
Clincs Twenterand Ru
36:32
36:22
71
Rianne Gottemaker
Clincs Twenterand Ru
36:32
36:22
72
E Stelling
Clincs Twenterand Ru
37:00
36:50
73
Wilmien Hartman
Westerhaar-Vriezenv
37:18
37:17
74
Henriet Abbink
Clincs Twenterand Ru
37:39
37:39
75
Marianne Platenkamp
Clincs Twenterand Ru
38:01
37:47
76
Margreet ter Steeg
Clincs Twenterand Ru
38:05
37:49
77
Jans Hoekman
Clincs Twenterand Ru
38:47
38:38
78
Betsy Jansen
Clincs Twenterand Ru
39:16
39:01
79
Margreet Klaassen
Clincs Twenterand Ru
39:19
39:05
80
Michelle Bossink
Clincs Twenterand Ru
39:48
39:33
81
Wilma Rietveld
Clincs Twenterand Ru
39:52
39:37
82
Jeanet Bolink
Clincs Twenterand Ru
42:08
41:53
83
Esther van Loo
Clincs Twenterand Ru
45:05
44:50
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mathijs Kunzel
Alkmaar
32:20
32:19
2
Leon Sanderman
rijssen
32:26
32:26
3
Casper Koelma
Hengelo Ov
32:33
32:32
4
Jan Paalman
Rijssen
33:30
33:30
5
Stefan Paalman
Holten
34:53
34:52
6
Christiaan van Meurs
Nijverdal
36:55
36:55
7
Jarno Dam Wichers
Wierden
38:16
38:16
8
Patrick Webbink
Vriezenveen
38:23
38:21
9
Mike Lemmen
Vriezenveen
39:00
38:59
10
Johan Boom
Vriezenveen
39:19
39:15
11
Henkjan van Goor
Daarlerveen
39:22
39:21
12
Kevin Timmerman
Hardenberg
39:24
39:23
13
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
39:37
39:37
14
Pascal van Zon
Bergentheim
39:45
39:44
15
René Komduur
Rekken
39:46
39:45
16
Armando Kleise
AV Twenterand
40:09
40:08
17
Marco Kirschte
Almelo
40:09
40:09
18
Hendri Drogt
Wierden
41:44
41:41
19
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
44:08
44:05
20
Kees Timmerman
Den Ham Ov
45:26
45:24
21
Alberto Kunst
Daarlerveen
45:59
45:57
22
Maurits Beverdam
Vriezenveen
46:21
46:19
23
Bob Meis
Enschede
46:31
46:28
24
Floris Eising
Vroomshoop
47:28
47:25
25
Ab Nijkamp
Vriezenveen
47:43
47:42
26
Martijn Meekes
Enschede
47:50
47:44
27
Edwin Groenendal
Almelo
47:52
47:50
28
Paul Meijer
Wierden
48:36
48:34
29
Jeroen Harbers
Nijverdal
48:41
48:40
30
Jörgen de Vries
Enschede
49:05
49:01
31
Petran Verhoef
Vriezenveen
51:08
51:03
32
Robert Cruiming
Enschede
55:34
55:30
33
Roland Goris
Vroomshoop
56:48
56:43
34
Corrie Schipper
Vriezenveen
57:18
57:15
35
Lindton de Lima
Hengelo Ov
1:03:56
1:03:54
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Hoekman
Bathmen
35:07
35:07
2
Adri Deemter
Spurt '88
35:28
35:28
3
jeroen machielsen
Nijverdal
35:34
35:33
4
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
35:39
35:38
5
Vincent Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
35:42
35:40
6
Aalt Hagedoorn
Wierden
38:44
38:42
7
Robert Terlouw
Hardenberg
39:13
39:12
8
Gerhard Rohof
Vriezenveen
40:20
40:19
9
Hans Bramer
Hoge Hexel
40:24
40:22
10
Erik Hoogenkamp
Nijverdal
40:50
40:47
11
Jan Schuurs
Den Ham Ov
41:58
41:56
12
Ian Campbell
Vriezenveen
42:02
41:58
13
Roelof Dekker
Almelo
42:18
42:16
14
Willem-Jan Tanck
Enschede
42:20
42:19
15
John Prins
Wierden
42:51
42:49
16
Harjan Potgieter
Daarlerveen
42:57
42:56
17
Rinus Marsman
Den Ham Ov
43:17
43:16
18
Jan Timmerman
Hardenberg
43:21
43:19
19
Jos Kuipers
Almelo
43:54
43:53
20
Roelof Veurink
Den Ham Ov
44:03
44:02
21
Harco Ekkel
Hardenberg
45:33
45:31
22
Joop vd Fels
Almelo
45:50
45:45
23
Geert Harbers
Rijssen
46:05
46:03
24
Wim Moelker
Vriezenveen
46:28
46:27
25
Frans Heering
Enter
46:43
46:39
26
Meindert Winkel
Vriezenveen
47:05
47:00
27
Dinand Dam Wichers
Wierden
47:30
47:28
28
Erwin Jansen
Vriezenveen
47:37
47:33
29
Sander de Wit
Vriezenveen
47:37
47:33
30
Wijtze Visser
Zuidwolde Dr
48:42
48:38
31
Henk Kerkdijk
Sleen
48:47
48:43
32
Maarten Koelman
Vroomshoop
48:55
48:52
33
Arie Peters
Hoge Hexel
48:58
48:54
34
Simon Milner
Vriezenveen
49:14
49:08
35
Ben Davenschot
Vroomshoop
49:37
49:37
36
Marc Riekwel
Almelo
50:15
50:09
37
Erjan Kikkert
Daarlerveen
51:18
51:17
38
Stef van Leeuwen
Vriezenveen
51:24
51:20
39
Chris Brokke
Den Ham Ov
52:15
52:11
40
Jan Huiting
Vroomshoop
55:03
54:58
41
Michel Jansen
Vriezenveen
56:49
56:46
42
Geert Ekkel
Vriezenveen
1:03:53
1:03:47
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:18
35:18
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
37:36
37:36
3
Hans Bosman
Deventer
38:17
38:17
4
Ruud Kok
Apeldoorn
38:30
38:29
5
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
38:36
38:36
6
Ronald Verstappen
Deventer
38:39
38:38
7
Egbert Meilink
Hardenberg
39:03
39:02
8
Dirk Platjes
Sibculo
40:57
40:55
9
Chris Offringa
Holten
42:09
42:08
10
Henk Aalderink
Vriezenveen
42:31
42:30
11
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
42:49
42:48
12
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:07
44:05
13
Dick Aalderink
Ommen
44:30
44:28
14
Hans Nijkamp
Enschede
47:21
47:19
15
John Bekke
Gemeente Twenterand
47:35
47:32
16
Tonny Holleboom
Broekland Ov
47:57
47:53
17
Wim Lindenhovius
Gemeente Twenterand
50:00
49:57
18
Hans Ridderinkhof
Gemeente Twenterand
51:35
51:33
19
Henk Schulenburg
Rijssen
52:35
52:33
20
Henk Nieuwerth
Gemeente Twenterand
53:43
53:39
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Staman
Wierden
44:01
43:57
2
Hans Klomp
Hengelo Ov
44:30
44:28
3
Jan Timmerman
Gemeente Twenterand
52:45
52:40
4
Frans Kragtwijk
Amstelveen
55:35
55:18
5
Cor Boom
Den Ham Ov
56:50
56:46
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manon Herbert
Bergentheim
43:22
43:21
2
Marleen Herbert
Bergentheim
44:00
43:59
3
Dagmar Kleise
Vriezenveen
46:30
46:30
4
Chantal Geerdink-Krake
Haaksbergen
49:09
49:07
5
Irene Kok
Apeldoorn
50:20
50:19
6
Kirsten Postma
Gemeente Twenterand
53:26
53:23
7
Josien Waterink
Westerhaar-Vriezenv
1:01:08
1:01:05
8
Carline Hoogeveen
Enschede
1:10:56
1:10:55
DVET, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlies de Boer
Step One
41:32
41:31
2
Truus Bekke-Krone
Gemeente Twenterand
48:08
48:06
3
Carina Slingerland
Haaksbergen
48:36
48:34
4
Trudie Legtenberg
Vriezenveen
48:49
48:46
5
Bertine Komduur-Schotm
Rekken
49:06
49:03
6
Janette Campbell
Vriezenveen
49:21
49:16
7
Jolanda Uitslag
Vriezenveen
52:09
52:04
8
Eugenie ter Grote-Mass
Vroomshoop
56:40
56:37
9
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
1:02:28
1:02:24
10
Sandra Berenst
Vroomshoop
1:02:28
1:02:25
BEDR, 5 KM BEDRIJVEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Theunissen
Step One - team 1
16:32
16:32
2
Guido van Olfen
Step One - team 1
17:07
17:07
3
Casper Koelma
Step Pne - team 2
17:31
17:30
4
Pieter Mans
Kobes Plastics
17:33
17:32
5
Jorn Jansman
Kwekerij Berkhof
17:43
17:42
6
Cor Fokke
Kwekerij Berkhof
17:43
17:43
7
Ron Willems
Kobes Plastics
18:03
18:03
8
Rick Willems
Kobes Plastics
18:12
18:12
9
Adriaan Huisman
Aannemersbedrijf Bra
18:13
18:13
10
Ben Nijland
Step One - team 1
18:36
18:35
11
Martijn Kolkman
Kobes Plastics
18:39
18:38
12
Alfons van Veen
Bar Sixty Five
18:46
18:44
13
Remco Gombert
Informo Sports - tea
18:51
18:51
14
Tom Hoefnagels
Step Pne - team 2
18:53
18:52
15
Minnard Berkhof
Kwekerij Berkhof
18:53
18:53
16
Michel Smit
Aannemersbedrijf Bra
19:08
19:08
17
Harry Zweers
Gemeente Twenterand
19:27
19:25
18
Jan Hankamp
Gemeente Twenterand
19:39
19:39
19
Bastiaan Wesselink
Consonant Yachts - t
19:47
19:45
20
Henri Timmerhuis
Asito
19:49
19:48
21
Jan Jansen
Aannemersbedrijf Bra
19:53
19:53
22
Jeroen Velthuis
Aannemersbedrijf Bra
19:57
19:56
23
M Zomer
Transportbedr. Leema
20:02
20:02
24
B Smelt
Transportbedr. Leema
20:10
20:10
25
Jan Kamphuis
Gemeente Twenterand
20:13
20:13
26
Bernald Zomer
Aannemingsbedr. Oord
20:22
20:21
27
Jeanet Reekers
Informo Sports - tea
20:23
20:21
28
Geert Berkhof
Kwekerij Berkhof
20:39
20:39
29
Robin Wesselink
Consonant Yachts - t
20:47
20:45
30
Kees Kleinheerenbrink
AB Sports & Adventur
20:49
20:48
31
Mark Täge
AS Paint - team 1
20:53
20:51
32
Hendry Snijder
AB Sports & Adventur
20:57
20:57
33
Arjen Berkhof
Consonant Yachts - t
21:00
21:00
34
Ben Pol
Step Pne - team 2
21:02
21:00
35
Jeroen Schoppink
Consonant Yachts - t
21:11
21:08
36
Kevin Spit
AS Paint - team 1
21:17
21:14
37
Dennis Boshoeve
AB Sports & Adventur
21:20
21:19
38
Andre Boshoeve
AB Sports & Adventur
21:21
21:21
39
Arie van Eck
CDA Twenterand
21:36
21:33
40
Erik Smoes
Informo Sports - tea
21:43
21:43
41
Erik Matel
Matel Metaal - team
22:10
22:07
42
Henk Aalderink
AB Sports & Adventur
22:17
22:16
43
Nick Hobert
Zandwijk Zalencentru
22:17
22:13
44
Johan Nieuwenhuis
Brinks Metaalbewerki
22:20
22:17
45
Mark Luft
ABN AMRO Bank NV - 2
22:21
22:20
46
Gert-Jan Hendriks
AS Paint - team 2
22:29
22:25
47
Joop Weenink
De Jong & Laan
22:34
22:31
48
Erik Wolters
Consonant Yachts - t
22:44
22:43
49
Roy Brink
Matel Metaal - team
22:45
22:41
50
Jan Heuver
Brinks Metaalbewerki
22:48
22:46
51
Laurens Weersink
Rabobank Noordwest T
22:54
22:52
52
Louis Snijders
Brinks Metaalbewerki
23:14
23:09
53
Leanne Kruiskamp
Consonant Yachts - t
23:18
23:14
54
David Körbl
Zandwijk Zalencentru
23:21
23:16
55
Hendri Meilink
De Jong & Laan
23:23
23:23
56
Martijn Coes
Consonant Yachts - t
23:26
23:22
57
F Zomer
Transportbedr. Leema
23:26
23:25
58
Robbert van Emmerik
Brinks Metaalbewerki
23:27
23:24
59
Michiel Wiltvank
CDA Twenterand
23:35
23:32
60
Nasser Boushata
Asito
23:39
23:38
61
Dennis Broekate
Informo Sports - tea
23:42
23:40
62
M Sonder
Transportbedr. Leema
23:48
23:46
63
Gerrit Schonewille
Brinks Metaalbewerki
23:53
23:49
64
M Jonker
Transportbedr. Leema
23:55
23:53
65
Herman Veerkamp
Brinks Metaalbewerki
23:56
23:53
66
Henk Kerkdijk
Brinks Metaalbewerki
23:57
23:53
67
Marco di Gregorio
Gemeente Twenterand
24:12
24:08
68
Rob vd Steeg
Asito
24:13
24:12
69
Mayke Wetering
Consonant Yachts - t
24:15
24:11
70
Stefanie Timmerhuis
Asito
24:24
24:23
71
Winand Hauptberger
Aannemingsbedr. Oord
24:37
24:35
72
Mira van den Hemel
ABN AMRO Bank NV - 1
24:38
24:37
73
Leidy Vossebeld
Informo Sports - tea
24:39
24:37
74
Erjan Hondebrink
Consonant Yachts - t
24:49
24:46
75
Carolien Krol
Zandwijk Zalencentru
24:50
24:47
76
Erik Post
Informo Sports - tea
24:55
24:53
77
Jelle Snelleman
Bar Sixty Five
25:05
25:04
78
Antal Nieman
Bar Sixty Five
25:24
25:22
79
A Wessels
Transportbedr. Leema
25:33
25:30
80
Max Christen
Bar Sixty Five
25:40
25:39
81
Jan Bolte
CDA Twenterand
25:48
25:44
82
Odilia Poel
ABN AMRO Bank NV - 2
25:53
25:51
83
Jan Pezy
AB Sports & Adventur
25:59
25:56
84
Niek ter Braak
De Jong & Laan
26:07
26:04
85
Oliver van Delden
Bar Sixty Five
26:22
26:20
86
Arjen Koopman
Rabobank Noordwest T
26:25
26:23
87
Rob Grothues
Rabobank Noordwest T
26:25
26:23
88
Erik Eshuis
Informo Sports - tea
26:35
26:32
89
Arnoud van Wieren
Matel Metaal - team
26:46
26:43
90
Annemiek van der Kolk
Consonant Yachts - t
26:47
26:43
91
Roy Bosma
Matel Metaal - team
26:47
26:42
92
George Mantiri
AS Paint - team 1
27:24
27:19
93
Jannie Deen
ABN AMRO Bank NV - 2
27:42
27:39
94
Athy Cremer
ABN AMRO Bank NV - 2
27:42
27:39
95
Emiel Nijeboer
Matel Metaal - team
27:48
27:44
96
Jeroen Meijerink
AS Paint - team 2
27:55
27:51
97
Hans Wassens
Aannemingsbedr. Oord
28:08
28:06
98
Simone Neep-Boerkamp
CDA Twenterand
28:23
28:20
99
Leidus Kalvenhaar
ABN AMRO Bank NV - 1
28:53
28:52
100
Jan Matel
Matel Metaal - team
28:57
28:52
101
Ardas Demiqciyan
Matel Metaal - team
28:57
28:55
102
Tim Eshuis
AS Paint - team 1
29:10
29:06
103
Jeroen Bunt
Aannemingsbedr. Oord
29:15
29:09
104
Dennis Haarhuis
AS Paint - team 2
29:27
29:23
105
Henk Houtkamp
Matel Metaal - team
29:29
29:25
106
Ties ter Horst
Zandwijk Zalencentru
29:34
29:29
107
Bart Schroten
Zandwijk Zalencentru
29:34
29:30
108
T Mollink
Transportbedr. Leema
29:35
29:34
109
Esther Stevens
ABN AMRO Bank NV - 1
29:44
29:42
110
Jan van Gils
Gemeente Twenterand
31:39
31:35
111
Denise Schopbarteld
ABN AMRO Bank NV - 2
31:48
31:45
112
Erik Hoogstraten
ABN AMRO Bank NV - 1
31:48
31:46
113
M Bouwhuis
Transportbedr. Leema
31:51
31:48
114
Heini Veneberg
CDA Twenterand
34:08
34:04
115
H Lemans
Transportbedr. Leema
36:17
36:15
116
Lily Rohof
Matel Metaal - team
37:01
36:56
117
H Kantes
Transportbedr. Leema
37:01
36:59
Organisatie: Stichting Sportpromotie Twenterand:
http://www.sportpromotietwenterand.nl
Winnaar scholenklassement: Shalom school
Winnaar bedrijvenloop: Step One - team 1
www.uitslagen.nl
05-06-2009 00:00