Uitslagenlijst 9e Gerard Tebroke Memorialloop

Aalten - Zaterdag 30 mei 2009

MAN, 800 M RABO KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Boekelder
Bredevoort
3:03
2
Noah Dijkslag
Aalten
3:13
3
Stijn Wikkerink
Aalten
3:14
4
Mick Wagener
Aalten
3:23
5
Joris Scholten
Aalten
3:25
6
Harm Gelderblom
Aalten
3:27
7
Wesley van Rijs
Bredevoort
3:36
8
Pieter-Bas Rijnsaardt
Aalten
3:36
9
Joep Tolkamp
Aalten
3:39
10
Stan Prinsen
Varsseveld
3:39
11
Kaj Klein Hesselink
Aalten
3:40
12
Tim Mengerink
Aalten
3:48
13
Koen Heikoop
Aalten
3:49
14
Sem Balke
Aalten
3:56
15
Joost Luiten
Aalten
3:57
16
Steven Boer
Aalten
4:00
17
Bob Inja
Aalten
4:05
18
Bram Berkerlder
Aalten
4:12
19
Jasper Houwer
Aalten
4:13
20
Stan Mengerink
Aalten
4:31
21
koen Ottevanger
Aalten
5:56
22
Daan Ottevanger
Aalten
7:19
23
Lars Terberg
Aalten
7:48
VROUW, 800 M RABO KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy van Rijs
Bredevoort
3:26
2
Leonie Elburg
Aalten
3:29
3
Maaike Hageman
Didam
3:31
4
Marit de Jong
Didam
3:32
5
Esther Boekelder
Bredevoort
3:34
6
Isa van Braak
Aalten
3:37
7
roos Inja
Aalten
3:50
8
Julia Roos
Aalten
3:51
9
Jip Berkelder
Aalten
4:05
10
Laura Sloetjes
Aalten
4:05
11
Janneke Gelderblom
Aalten
4:08
12
Floor Inja
Aalten
4:10
13
Nora Eugelink
Aalten
4:15
14
Pumika Kugathasan
Aalten
4:19
15
Nina Saalmink
Amsterdam
4:40
16
Daan Berkelder
Aalten
4:49
17
Julie van Zolingen
Aalten
4:55
18
Suze Rijnsaardt
Aalten
5:10
19
Henrike Jentink
Aalten
5:43
20
Mees Berkelder
Aalten
5:47
21
Tessa Terberg
Lichtenvoorde
7:51
MAN, 1600M RABO KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
koen Wiersma
Doetinchem
5:13
2
Wiebe de Heer
Nederland
5:17
3
Mark te Brake
Aalten
5:38
4
Kevin Kugathasan
Aalten
5:49
5
David Sonntag
Oeding
5:54
6
Timon den Houting
Keijenborg
5:57
7
Bram Tolkamp
Aalten
5:58
8
Tim te Brake
Aalten
6:24
9
Maarten Heersink
Aalten
6:32
10
Dani Kugathasan
Aalten
6:42
11
Daan Houwers
Aalten
6:43
12
Twan Wagener
Aalten
6:54
13
Emiel Boekelder
Bredevoort
7:04
14
Ràul Griffioen
Aalten
7:11
15
Gertjan Benert
Aalten
7:16
16
Ruud Bleumink
Lichtenvoorde
7:23
17
Niels Lettink
Heelweg
7:25
18
Bart Elburg
Aalten
7:31
19
Teun Houwers
Aalten
7:36
20
Jerrel Balke
Aalten
7:44
21
Joran Schoppers
Aalten
7:47
22
Rik Dunnewold
Aalten
8:41
23
David Brands
amsterdam
8:42
24
Fons van de Kar
Amsterdam
8:42
25
Derk Hofs
Aalten
10:31
VROUW, 1600M RABO KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline de Jong
Didam
6:20
2
Mayke Nuselder
Hummelo
6:55
3
Marlou Remeeuws
Zieuwent
7:02
4
Jolien Onnink
Bredevoort
7:26
5
Louise Rensink
Aalten
7:26
6
Esmay Giesen
Varsseveld
7:34
7
Jillian Seevinck
Didam
7:39
8
Marit Elburg
Aalten
7:41
9
Mylja Jansen
Aalten
7:42
10
Vera Bruggink
Aalten
7:45
11
Ilse Wassink
Aalten
7:45
12
Josha Tolkamp
Aalten
7:54
13
Maureen Wissing
Megchelen
8:35
14
Hanne Ruesink
Winterswijk
8:58
15
Anouk Wikkerink
Aalten
9:15
16
Sanne te Winkel
Aalten
9:38
17
Esmee van Braak
Aalten
10:01
18
Debby Onnink
Bredevoort
10:56
19
Mirjam Dunnewold
Aalten
11:48
MAN, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
Doetinchem
16:55
2
Arjan Weijenborg
Lichtenvoorde
17:08
3
Gerrit Dijkslag
Aalten
17:13
4
Danny Froeling
Lent
17:50
5
Dinand Woolschot
Zelhem
17:51
6
Melvin Seevinck
Nederland
17:54
7
Arthur Bonenkamp
Varsselder Veldhunte
18:04
8
Ronnie Leusink
Beltrum
18:05
9
Hidde Elferink
Aalten
18:11
10
Tristan Tieben
Aalten
18:14
11
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
18:24
12
Frank Janssen
Doetinchem
18:30
13
Roel Schreurs
Aalten
18:35
14
Kai Eduard
Barendrecht
18:42
15
Geert Wevers
Aalten
18:55
16
Jan Wevers
Aalten
19:00
17
Marti ten Kate
19:09
18
Peter Wissing
Megchelen
19:16
19
onno wessels
Lichtenvoorde
19:17
20
Joris Heusinkveld
Aalten
19:18
21
Gerrit Heersink
Aalten
19:19
22
Dimitri Stefas
Azewijn
19:19
23
Jos Tanck
Vragender
19:25
24
Winus Trip
Gaanderen
19:41
25
Jos Keulstra
Boekelo
19:48
26
Matthijs Weyers
Vethuizen
19:50
27
Joop te Beest
De Heurne
19:56
28
Erwin Wamelink
Aalten
19:57
29
Sander Giezen
Doetinchem
20:09
30
Stef Verwaaijen
Aalten
20:13
31
Jaap Oberink
Aalten
20:17
32
Ben Wesselink
Aalten
20:19
33
Jan Ruesink
Winterswijk
20:33
34
Hubert Hageman
Didam
20:40
35
Rutger Springer
Hardenberg
20:41
36
Jelle Heersink
Aalten
20:53
37
Hans Marsman
Dieren
20:55
38
Fried Tuinte
Winterswijk Meddo
20:56
39
Inze Keulstra
Enschede
20:58
40
Ruben Heersink
Aalten
21:12
41
Arjan Onnink
Winterswijk Woold
21:16
42
Henk Mengers
Aalten
21:17
43
Henk Bruggeman
Zevenaar
21:23
44
Rienk Eleveld
Enschede
21:26
45
Xander Gijsbertsen
Nijmegen
21:29
46
Jos Tuinte
Vragender
21:35
47
Koen Eppingbroek
Groenlo
21:36
48
ewout Tamminga
Duiven
21:38
49
Gerrit-Jan Jansen
Aalten
21:42
50
Imre Huitink
Lichtenvoorde
22:10
51
Karel Sloetjes
Sinderen
22:18
52
Marco van Rijs
Bredevoort
22:33
53
Theo Bleumer
Kilder
22:44
54
Hans Koskamp
Aalten
22:46
55
Wolfgang Schaefer
Kleve (GER)
23:00
56
Hans Beumer
Aalten
23:05
57
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
23:08
58
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
23:24
59
Ruud Sanders
Wichmond
23:27
60
Rick Roelfoswaard
Aalten
23:43
61
Wilco Wisselink
Aalten
23:49
62
Wiliam Swaters
Babberich
23:59
63
Martijn Springer
Hardenberg
24:04
64
Jurre Kleine Schaars
Aalten
24:10
65
Jacob Lubben
Doetinchem
24:13
66
André Balke
Aalten
24:21
67
Justus Jansen
Dinxperlo
24:28
68
Yannic Wevers
Aalten
24:45
69
Bert Woolschot
Zelhem
24:50
70
Hans Hoftijzer
Aalten
25:00
71
Henk-Jan Harbers
Eibergen
25:17
72
Michel Hoftijzer
Winterswijk
25:21
73
Cas Ebbers
Aalten
25:24
74
Erwin Hoftijser
Velp Gld
25:33
75
Jan Boom
Aalten
25:44
76
Martijn Bruggink
Aalten
25:50
77
Bert Veldhuis
Dinxperlo
25:52
78
Sander Wikkerink
Aalten
26:30
79
Jeroen
Aalten
26:59
80
Eric Demeijer
Emmerich (GER)
28:16
81
Roelof Eleveld
Annen
28:19
82
Frits Dijkgraaf
Winterswijk
28:47
83
Jeroen Kielder
Nunspeet
29:33
84
Krein Jansonius
Aalten
29:34
85
Rick Hoftijzer
Aalten
31:01
VROUW, 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa te Molder
Nederland
19:00
2
Corrie Nusselder
Hummelo
20:21
3
Maud Schijven
Nijmegen
20:23
4
Marianne Spronk
Kruisland
20:39
5
Dien Keulstra
Enschede
20:57
6
Ingrid van Zolingen
Aalten
21:21
7
Judith Westervelt
Aalten
21:22
8
Lucie Erinkveld
Doetinchem
21:45
9
Katja Demkes
Lievelde
22:19
10
Imani van Oosterhout
Malden
22:25
11
Monique de Kock
Zeddam
23:08
12
Alinda Laar-Keen
Winterswijk
23:23
13
Ria Wopereis
Zieuwent
23:49
14
Irene van de Kamp
Aalten
23:51
15
Yvonne Wensink
Aalten
23:59
16
Judith Boomkamp
Aalten
24:22
17
Rinske Massop
Beltrum
24:53
18
Evelien Hillen
Aalten
24:59
19
Claudia Drenthel
Aalten
25:34
20
Tamara Woertman
Eibergen
25:35
21
Anny Hoftijser
Hardenberg
25:51
22
Sandra Ouwersloot
Aalten
25:56
23
Faisca Knufken
Arnhem
25:56
24
Maike den Houting
Keijenborg
25:59
25
Paulien Hieltjes
Groenlo
26:01
26
Èlvira Wolterink
Geesteren Gld
26:02
27
Carla Westervelt
Aalten
26:12
28
Sien Meinen
Aalten
26:39
29
Marleen Kohlmann
Doetinchem
27:12
30
Monica Voss
Stampersgat
27:13
31
José Willemsen
Zeddam
27:15
32
Diana ottevanger
Aalten
27:25
33
Esther Diepenmaat
Rekken
27:37
34
Marleen Meinen
Noordwijk Zh
27:37
35
Jose Abbink
Varsseveld
28:47
36
Christel te Lindert
Aalten
28:54
37
Hanneke Eleveld
Annen
28:58
38
Diny Eleveld-Hoftijser
Annen
29:19
39
Wilma Bus
Aalten
29:32
40
Heidi Rave
Aalten
29:33
41
Melanie Vinkenvleugel
Groenlo
30:42
42
Dorien Bruggink
Aalten
31:30
43
Marjon ten Brinke
Eibergen
32:06
44
Jennifer Demeijer
Emmerich am Rhein (G
33:07
M_PR., 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Hengeveld
De Heurne
41:13
2
Robert Woordes
Winterswijk Miste
41:45
3
Peter Buiting
Lichtenvoorde
44:09
4
Wim Legters
Aalten
46:22
5
Herman te Lindert
Sinderen
46:40
6
Eric Veldboom
Bredevoort
47:40
7
Henri Wensink
Bredevoort
47:40
8
Rick Wevers
Aalten
51:06
9
Herman Koetsjes
Hengelo Gld
54:05
10
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
57:07
M_SR., 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Solmon Kiptoo
Kenia
29:15
2
Jackson Matelong
Kenia
29:24
3
Daniel Mukche
Kenia
30:30
4
Luc Krotwaar
Nederland
31:06
5
Rob Detert Oude Weme
Nederland
31:32
6
Jeroen Reintjes
Atletico '73
32:27
7
Koos Verweij
DAK
33:20
8
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
35:08
9
Roland Saalmink
avVN
35:10
10
Lars Duistermaat
Archeus
35:20
11
Johann-Frederick te Pe
Phanos
38:29
12
Pascal Kolkman
Winterswijk
38:55
13
Juregen Telaht
Bocholt (GER)
39:39
14
Ronnie Berendsen
Zelhem
40:10
15
Joost Wichers
Bredevoort
40:38
16
Andre Neerlaar
Beltrum
42:02
17
Richard Koster
LVG
43:11
18
Boyke Knippers
Winterswijk
43:43
19
Tjarko de Ridder
Zwolle
43:57
20
Herwin Wensink
Aalten
44:42
21
Leon Kolkman
Beltrum
45:08
22
Jozo Vulic
LVG
46:19
23
Peter Baten
Aalten
48:41
24
Mark Slotboom
Winterswijk
48:59
25
Gerben Meussen
Aalten
49:31
M_40, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
31:58
2
Theo van den Abbeel
België
32:31
3
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
34:16
4
Benno Diepenmaat
ASV
39:18
5
Erwin Heezen
Dinxperlo
39:32
6
Paul Waalders
AVA '70
39:50
7
Inno Spekschoor
Varsseveld
40:42
8
Henk Krabbenborg
Aalten
41:02
9
Hans Lammers
Aalten
41:38
10
Wim Tijs
AVA '70
42:34
11
Koen Wissink
LVG
43:01
12
Guus Slutter
Atletico '73
43:08
13
Gerben Duenk
Aalten
43:13
14
Andre Steintjes
43:19
15
Eddy Herstenberg
Lochem
43:19
16
Rene Laar
Archeus
43:23
17
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
43:30
18
Erwijn Horselenberg
Zutphen
44:35
19
Wim Buevink
Varsseveld
44:52
20
Marc van Zuilekom
Zelhem
46:24
21
Henri van Aalst
Atletico '73
46:40
22
Kees Spruijt
Winterswijk
47:10
23
Albert ten wolde
Winterswijk
47:14
24
Harro Rijnsaardt
Aalten
47:42
25
Wim Hobelman
Varsseveld
47:44
26
Jan Kolthof
Aalten
48:02
27
Istvan Soros
Hongarije
48:11
28
Frans Heering
AV Rijssen
48:20
29
Andries Stortelder
AVA '70
50:20
30
Henk Veldhuis
Deventer
52:11
31
Kick Smits
Aalten
55:35
M_50, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Tebroke
Aalten
40:21
2
Bert Klutman
AVA '70
40:23
3
Hans Geerdink
Winterswijk
41:07
4
Wim Vink
Aalten
41:08
5
Herman Baten
Aalten
42:29
6
Wander Bod
Argo
42:33
7
Wim Rensink
AVA '70
43:27
8
Theo Stronks
AVA '70
43:28
9
Harry Nusselder
Doetinchem
45:05
10
Johan Bekendam
Drempt
45:07
11
Henk Lammers
AVA '70
45:19
12
Hans Sloetjes
Aalten
45:41
13
Martin Seevinck
De Liemers
47:16
14
Nico van Loon
Druten
48:14
15
Evert Schotpoort
Veluwe
51:14
16
Jaap van den Heuvel
Warnsveld
51:54
17
Franklin Derksen
Etten Gld
51:57
18
Harry Menting
Wehl
53:12
19
Günter tieben
Apeldoorn
57:29
V_SR, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Tavengwa
Zimbabwe
33:07
2
Masila Ndunge
Kenia
33:52
3
Emily Chemutai
Kenia
34:13
4
Karin te Vaarwerk
ASV
47:09
5
Heidi Jentink
AVA '70
47:19
6
Anita van Zuilekom
Zelhem
50:06
7
Hedwig Nijland-Boerkam
ASV
50:29
8
Marieke Prinsen
Aalten
53:06
V_40, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Jager
Loopgroep PK
41:52
2
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
42:53
3
Nicolet remeeus
Atletico '73
49:17
4
Lida Seesinck
De Liemers
50:48
5
Gerrie van Loon
Druten
51:47
6
Anke de woestijne
Hanzesport
51:50
7
Elly Meussen
Aalten
53:25
8
Mathilde Menting
Wehl
53:47
9
Irma Wellink
Aalten
54:41
10
Anke Korten
Winterswijk Kotten
55:32
www.uitslagen.nl
30-05-2009 19:56