Resultat Lista 14e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Lördag 16 Maj 2009

J -9, 1500 METER
Plats
Namn
Tid
1
Fabian Berends
Dedemsvaart
6:24
2
Nick Buiter
Balkbrug
6:28
3
Jur Logtenberg F3
Voetbaljeugd
6:33
4
Jesse Olde
Balkbrug (F2)
7:03
5
Dani Dokter E1
Voetbaljeugd
7:09
6
Sander Hoeve
Balkbrug (F2)
7:34
7
Chris van Dongen
Balkbrug (F1)
7:34
8
Stan Legebeke F3
Voetbaljeugd
7:34
9
Justin Berends
Dedemsvaart
8:18
10
Henrik Willamo
ACO Van Elderen
8:33
11
Arjan Dunnink
Balkbrug (F1)
8:34
12
Justin Docter
Dedemsvaart
8:51
13
Cristian Brouwer
Set Up Volleybal
9:02
14
Maarten Pol
Balkbrug (F2)
9:06
15
Tomasz Lammersen F3
Voetbaljeugd
9:23
16
Robin Kroes
Balkbrug (F2)
9:36
17
Yordi Steen F3
Voetbaljeugd
10:10
M -9, 1500 METER
Plats
Namn
Tid
1
Marjolein Klaren
Twenterand
6:52
2
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
7:05
3
Flore Logtenberg
Set Up Volleybal
7:07
4
Carlijn Dragt
Set Up Volleybal
7:41
5
Rachel Courtz
Balkbrug
7:51
6
Ingrid Baas
Set Up Volleybal
8:08
7
Ilse Mennink
Set Up Volleybal
8:35
8
Isa Legebeke
Balkbrug
8:45
9
Kadisha Geerking
Set Up Volleybal
8:58
10
Mabel Docter
Set Up Volleybal
9:04
11
Michelle Steen
Balkbrug
9:05
12
Lieke de Bruin
Set Up Volleybal
9:12
13
Larissa Hekman
Set Up Volleybal
9:25
14
Lotte Meulink
Set Up Volleybal
9:29
15
Shania Docter
Dedemsvaart
9:38
16
Indy Roozendal
Dedemsvaart
10:12
17
Laura Neerhof
Set Up Volleybal
10:22
18
Gaby Runherd
Set Up Volleybal
10:25
19
Esther Loerts
Set Up Volleybal
10:37
20
Lisanne Pater
Set Up Volleybal
11:13
J1315, 3000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Marc Bakker
ACO Van Elderen
11:31
2
Lars Bakker
ACO Van Elderen
12:52
M1315, 3000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
12:02
2
Aline Kooistra
ACO Van Elderen
13:26
HSEN, 5000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Stiepereaere Davy
Varsenare
16:21
2
Stefan Postma
Start '78
16:39
3
Job Eijsink
Groningen
16:46
4
Klaas Brakke
AG '85
17:07
5
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:23
6
Patrick Postma
Start '78
17:42
7
Rick Willems
AV Rijssen
18:12
8
Ron Willems
Twenterand
18:56
9
Rick Jansen
Nieuwleusen
19:22
10
Martijn Gelderman
Balkbrug
19:23
11
Bjorn Brink
Running C Lierderhol
19:37
12
Frits Mulder
Hardenberg
20:01
13
Wilco Lohuis
Raalte
20:25
14
Arjan Meuleman
Sigma Coating
21:12
15
Gerard Olde
Balkbrug
21:15
16
Robert van Büseck
Sigma Coating
21:53
17
Henri Meilink
Hardenberg
24:02
18
Harron Dekker
HAC '63
24:05
19
Patrick Legebeke Leide
Voetbaljeugd
24:35
20
Dirk van der Valk
Balkbrug
24:38
21
Patrick Pottjegort
Almelo
25:22
22
Wilco Kuis
Sigma Coating
25:24
23
Ronald Tichelaar
Sigma Coating
25:38
24
Gerben Docter
Balkbrug
25:42
25
Jan Boessenkool
Staphorst
26:14
26
Arnoud Nijhuis LeiderF
Voetbaljeugd
26:18
27
Ivo Bahhou
Sigma Coating
27:26
28
Willem Smit
Balkbrug
31:15
HVET, 5000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Erik Klein Baltink
Hanzesport
17:06
2
Melchior van de Pol
AV '34
17:12
3
Jan Groot
Spurt '88
18:06
4
Tony Ruiter
Twenterand
19:10
5
Ron Maalderink
Hanzesport
19:28
6
Albert de Boer
AG '85
19:39
7
René de Boer
Spurt '88
19:42
8
Bert Dekker
Hollandscheveld
19:53
9
Geert Deruddere
Wevelgem
19:57
10
Bart de Lange
Spurt '88
19:59
11
Pieter Stegman
Elp
20:12
12
Rob Somsen
Codac
21:18
13
Jaap Talen
Hoogeveen
21:26
14
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
22:10
15
Luuk Pit
Balkbrug
22:51
16
Gerard Arends
AG '85
23:04
17
Jan Otten
AG '85
23:32
18
Gerrit Lijkendijk
Hoogeve
24:13
19
Willem van Essen
Hoogeveen
24:24
20
Hans Koopman
Dedemsvaart
24:27
21
Ton Martens
Hardenberg
25:16
22
Hans Mennink
Balkbrug
25:42
23
Johannes Kuilder
SISU
26:10
24
Bert Berkenbosch
Loopgroep Avereest
26:23
25
Nico Wassens
Dedemsvaart
26:48
26
Henk Meerman
Hoogeveen
27:56
27
Gerard Wolterink
avVN
31:51
DSEN, 5000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Stefanie Bouma
Impala
17:59
2
Sanne Woertink
HAC '63
19:39
3
Lies Deruddere
Wevelgem
19:54
4
Antien van der Vegt
HAC '63
20:06
5
Dineke Welleweerd
Spurt '88
20:10
6
Margje Timmerman
Staphorst
22:53
7
Rebecca Kelder
Spurt '88
23:09
8
Heleen Moes
Loopgroep Avereest
26:42
9
Marga Goudbeek
Groningen
27:19
10
Lotte Eijsink
Balkbrug
27:28
11
Liane Veerman
Balkbrug
30:34
12
Kristel Janssen
Balkbrug
32:00
DVET, 5000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
21:16
2
Heidy Snijders
HAC '63
22:00
3
Diane Snippe
Spurt '88
26:25
4
Jennette Veltink
Spurt '88
26:57
5
Petra Kremer
Balkbrug
27:19
6
Emily Legebeke
Balkbrug
27:19
7
Els Lettink
Dedemsvaart
28:25
8
Henny Jansen
Nieuwleusen
29:45
9
Lia Verhoef
Sigma Coating
30:47
HSEN, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Davy Stieperaere
Varsenare
33:24
2
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:36
3
Jan Paalman
AV Rijssen
33:48
4
Erwin Akkerman
AG '85
36:09
5
Martijn Schakelaar
De Gemzen
36:13
6
Harold Kruidhof
AG '85
36:40
7
Ralf Ringenaldus
AAC '61
36:43
8
Jan-Peter Sanderman
AV Rijssen
37:40
9
G T Duits
Horror
39:07
10
Arjen Oldehinkel
Radewijk
41:34
11
Erik Zagers
HHC Hardenberg
42:32
12
Kevin Timmerman
Spurt '88 - 2
43:00
13
Mes Fun Habtab
Koekange
43:04
14
Alex Kijk in de Vegte
Zwolle
44:20
15
Arjan Elst
Wierden
45:24
16
Marco Eerkes
De Bilt
45:42
17
Erik Hegen
HAC '63
46:21
18
Jan de Rumph
Wierden
48:43
19
Jelle Jan Gerrits
Spurt '88 - 6
51:43
H40+, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Teake Kerckhoffs
Appelscha
35:59
2
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
36:14
3
Jan van Beveren
Spurt '88 - 2
39:37
4
Jan Eikelboom
Running C Lierderhol
40:44
5
Harry Veldkamp
Cialfo
41:09
6
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
41:30
7
Bert Maneschijn
ACO Van Elderen
41:37
8
Mathieu van der Veen
ACO Van Elderen - 2
43:51
9
Hans Poel
Balkbrug
44:07
10
Wim Welleweerd
Spurt '88 - 3
44:37
11
Jacco de Weerdt
Ees
45:18
12
Alex Grootemarsink
ACO Van Elderen - 2
45:29
13
Henri Feijer
Dalfsen
1:02:06
H45+, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Adri Deemter
Spurt '88
36:06
2
Henry Pappot
Dedemsvaart
36:55
3
Heerke Postma
Start '78
38:20
4
Eric Kloosterziel
PEC 1910
38:22
5
Hilbrand v.d. Belt
Spurt '88 - 2
39:13
6
Siegfried Körbl
AV Rijssen - 2
41:24
7
Eddy Geesink
Hardenberg
41:28
8
Bart de Lange
Spurt '88 - 3
43:04
9
Jan Timmerman
Spurt '88 - 3
43:09
10
Dicke Stolte
AG '85
44:12
11
Jan Henning
Raalte
46:59
12
Johny Zunnebeld
AG '85 - 2
46:59
13
Koen Ramaken
Dutch Runners Gold
47:38
14
E van Limbeek
Zwolle
47:57
15
Jacob Vonder
ACO Van Elderen - 3
48:00
16
Bram Baan
Zwolle
49:40
17
Henk van Marle
Dalfsen
49:45
18
Theo Visscher
Genemuiden
1:01:36
H50+, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Albert Oldehinkel
Spurt '88
36:16
2
Willem de Weerdt
Cialfo
36:46
3
Henk Oldehinkel
Spurt '88
39:13
4
Johan Willems
ACO Van Elderen
39:23
5
Wolter Croezen
Twenterand
40:46
6
Benno Braamhaar
AV Rijssen - 2
41:50
7
Bram van der Boon
ACO Van Elderen - 2
43:11
8
Herman Bouwhuis
Twenterand
43:23
9
Fokke Wind
Twenterand
43:49
10
Jan Tijhuis
AV Rijssen - 2
44:27
11
Henk Akkerman
AG '85 - 2
44:30
12
Johan Nijland
IJhorst
44:33
13
Jan Strik
De Gemzen
44:36
14
Peter Jansen
PEC 1910 - 2
44:41
15
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:42
16
Freek Kosjens
Spurt '88 - 4
46:07
17
Bert van Duuren
PEC 1910 - 2
46:19
18
Jan Fransen
Hasselt
47:11
19
B Krul
AG '85 - 2
47:13
20
Bertus Schutte
ACO Van Elderen - 3
47:34
21
Arie Drogt
Spurt '88 - 5
47:34
22
Kees Pit
Coevorden
47:39
23
Charles Meijer
Loopgroep Avereest
48:11
24
Jos Jutten
Dalfsen
49:11
25
Dirk van de Wetering
Loopgroep Avereest
51:56
26
Piet Elzinga
Nieuwleusen
52:43
27
Wim Fokkert
Balkbrug
52:49
DSEN, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Hellen de Vries
PEC 1910
40:38
2
Martine ten Kate
Pallas '67
41:30
3
Deruddene Lies
Wevelgem
43:04
4
Manon Herbert
Spurt '88 - 4
45:18
DVET, 10000 METER
Plats
Namn
Tid
1
Anne van Schuppen
Cialfo
40:26
2
Saskia Schutte
Cialfo
40:46
3
Ria Roosink
AV Rijssen - 2
42:21
4
Cora Kloosterziel
PEC 1910
42:38
5
Jeannet Leppink-de Haa
PEC 1910 - 2
44:46
6
Janneke Willems
Spurt '88 - 4
46:02
7
Laura Batterink
Westerbork
46:54
8
Roelie Lennips
Spurt '88 - 5
47:03
9
Rona Meijer
Lutten
47:11
10
Saakje Rijkeboer
Loopgroep Avereest
49:46
11
Marry de Lange
ACO Van Elderen - 3
49:48
12
Marianne Reuvecamp
PEC 1910 - 2
50:08
13
Carla Geesink
Hardenberg
50:13
14
Linda Breukelman
Spurt '88 - 5
50:46
15
Geke Tempelman
Spurt '88 - 6
50:56
16
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
52:18
17
Heidi Onnink
Spurt '88 - 6
52:37
18
Marry Hooijer
PEC 1910 - 2
52:45
19
Reina Wijnia-Kwant
avVN
53:25
20
Gina v.d. Staay
Ommen
1:01:45
21
Klazien van der Klis
Balkbrug
1:04:15
J1012, 1500 METER
Plats
Namn
Tid
1
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
5:52
2
Chris Dankelman
ACO Van Elderen
5:56
3
Alwin Kooiker
Voetbaljeugd
6:22
4
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
7:01
5
Sam de Gier
Zuidwolde Dr
7:02
M1012, 1500 METER
Plats
Namn
Tid
1
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
5:54
2
Inga Bakker
ACO Van Elderen
5:59
3
Puck de Gier
HAC '63
6:01
4
Sanne Otten
ACO Van Elderen
6:05
5
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:17
6
Kristin Willamo
Ommen
6:35
7
Marie Dankelman
Arrien
6:35
8
Julia Starke
Balkbrug
6:56
9
Jasmijn Pol
Set Up Volleybal
7:20
10
Susan Gelderman
Balkbrug
7:29
11
Mennink Anique
Set Up Volleybal
7:30
12
Myrett Kootstra
ACO Van Elderen
8:03
13
Suzan van Oeffel
Set Up Volleybal
9:36
14
Evelien Petter
Set Up Volleybal
9:43
15
Renate Baas
Set Up Volleybal
9:43
16
Emily Blankers
Set Up Volleybal
9:48
17
Eline Blankers
Set Up Volleybal
9:49
* Premiesprint 5 km:
- Heren: Davy Stieperaere
- Danes: Stefanie Bouma
* Premiespring 10 km:
- Heren: Davy Stieperaere
- Dames: Anne van Schuppen
Organisatie: Stichting Duursportpromotie Balkbrug:
www.duursportpromotiebalkbrug.nl
www.uitslagen.nl
16-05-2009 00:00