Uitslagenlijst 28e Trimloop-4-Daagse

Meppel - Dinsdag 12 mei 2009

1000M, JEUGD 1 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Dikkers
AV De Sprinter
4:16
2
Meike Robaard
Meppel
4:29
3
Maran Kremer
AV De Sprinter
4:57
4
Odette Robaard
Meppel
5:01
1000J, JEUGD 1 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Kraan
AV De Sprinter
4:27
2
Koen Pieters
AV De Sprinter
4:31
3
Alwin Molanus
Meppel
4:42
4
Youri Piket
Meppel
5:07
5
Aran ten Hoeve
AV De Sprinter
5:40
6
Stefan Schrauwen
AV De Sprinter
5:45
7
Lennart Molanus
Meppel
6:35
3000M, JEUGD 3 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Niezing
AV De Sprinter
12:21
2
Cynthia Meier
AV De Sprinter
13:42
3000J, JEUGD 3 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Hoorn
AV De Sprinter
10:51
2
Daan Kremer
AV De Sprinter
12:07
3
Jurgen Hoorn
Ruinen
12:18
4
Simon Koot
AV De Sprinter
15:42
5
Michiel Schrauwen
AV De Sprinter
17:24
6000D, 6 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennie Braamskamp
AG '85
25:56
2
Marloes Ham
Meppel
26:15
3
MariŽlle Timmerman
AV De Sprinter
26:29
4
Els Gudden
AV De Sprinter
27:05
5
Liesbeth Hillebrand
AV De Sprinter
27:22
6
Annelien van Zanten
28:01
7
Gerda Elsenaar
AV De Sprinter
28:31
8
Rolanda Stegeman
Rouveen
28:43
9
Moncia Keers
Meppel
29:05
10
Grietje Klomp
AV De Sprinter
29:08
11
Annet Dubbelink
AV De Sprinter
29:47
12
Marina Beijer
Meppel
30:00
13
MariŽlle Luft
AV De Sprinter
30:32
14
Astrid Nieuwenkamp
Meppel
30:33
15
Hennie Reurink
AV De Sprinter
31:18
16
Bertine Akkerman
Staphorst
31:41
17
Trudy Wagenaar
AV De Sprinter
31:43
18
Tonny Klaassen
AV De Sprinter
32:27
19
Aly Fieten
AV De Sprinter
32:28
20
Herma Harke
Staphorst
32:33
21
Anne Stegeman
Staphorst
33:12
22
Crista Gruppen
Hoogeveen
33:18
23
Sharony Waninge
De Wijk
35:00
24
Lies van Zanten
35:00
6000H, 6 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harold Kruidhof
AG '85
18:59
2
Egbert Vink
Start '78
19:36
3
Gerjan Petter
Start '78
20:08
4
Jan Bloemert
Staphorst
21:02
5
Jeroen Vink
Start '78
21:19
6
Arnold Mulder
Staphorst
21:35
7
Willlem Bloemert
Rouveen
21:39
8
Robin Wolbers
AV De Sprinter
22:10
9
Willem Bloemert
Staphorst
22:20
10
Bert Veijer
Staphorst
23:03
11
Martin Kroezen
Meppel
24:20
12
Sjaak Kors
Meppel
24:30
13
Arnold Timmerman
AV De Sprinter
24:42
14
Alexander Boom
Meppel
24:48
15
Hans Noord
Meppel
25:13
16
Daan Steinhaus
Meppel
25:17
17
Chris Blok
25:18
18
Eric Steinhaus
Meppel
25:31
19
Herman Mulder
Staphorst
25:36
20
Jan Dunnink
Staphorst
25:39
21
Klaas Mussche
Staphorst
25:45
22
Gerard Arends
AG '85
25:48
23
Klaas Visscher
AV De Sprinter
25:51
24
Jan Hup
AV De Sprinter
25:52
25
Mas Boom
Meppel
25:59
26
Ronald Katoele
Meppel
26:01
27
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
26:23
28
Forrest Gump
Nieuwleusen
26:51
29
Wiebo Walstra
Meppel
26:54
30
Jan Boessenkool
Staphorst
27:45
31
Jan Kemper
Meppel
28:01
32
Sander Kroezen
Hoogeveen
28:11
33
Roelof Pieters
AV De Sprinter
28:17
34
Nico Wassens
Dedemsvaart
28:32
35
John Klinge
Meppel
28:56
36
Dennis Borgmeijer
Nieuwleusen
29:23
37
Romeo Soeliman
Meppel
29:30
38
Jos van Ham
Meppel
30:33
39
Arnoud Bijl
AV De Sprinter
32:48
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Snoeken
HAC '63
42:01
2
Janneke Molenhuis
AV De Sprinter
42:51
3
Mirella Makkinga
AG '85
44:04
4
Willeke Lubbinge
Start '78
53:11
10D3+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
AV De Sprinter
39:59
2
Geesje Keizer
Meppel
46:37
3
Cora Straatman
Meppel
46:45
4
Natasha Koestal
LGR '88
47:23
5
Ina Dunning
Meppel
47:55
6
Jeannet Roos
HAC '63
48:28
7
Sylvia Talen
AV De Sprinter
48:40
8
Wilma van Galen
Start '78
49:10
9
Annemieke Harmens
Meppel
49:25
10
Anneke Mooy
AV De Sprinter
49:32
11
Helga Steenbergen
Ruinen
51:12
12
Erna Mulder
LGR '88
51:28
13
Klazien Jansma
Friesland
52:39
14
Wilma Eisenga
LGR '88
56:08
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Kreulen
AV De Sprinter
36:20
2
Klaas Compagner
AG '85
38:50
3
Roelof Schra
AG '85
40:08
4
David Pereboom
AV De Sprinter
41:56
5
Arndrik Westenbrink
Reestrunners
42:02
6
Ronald Kruidhof
Staphorst
42:12
7
Arjan Hoeve
Meppel
42:36
8
Michiel Frankema
Meppel
43:17
9
Klaasjan van Lenthe
AG '85
43:36
10
Alfred Roze
AV De Sprinter
45:41
11
Wim Uiterwijk
AG '85
46:40
12
Wiljan Nooren
LGR '88
46:49
13
Ben Hauwlo
LGR '88
48:24
14
Eric Folio
Meppel
50:59
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend-Jan van de Hoek
AG '85
38:15
2
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:23
3
Jan van Tolij
ACO Van Elderen
39:38
4
Henk Oosterveen
HAC '63
40:50
5
Albert de Boer
AG '85
41:08
6
Arjan Zwiers
AV De Sprinter
41:13
7
Gerard Inberg
De Wijk
41:33
8
Albert Timmerman
AG '85
42:47
9
Jaco Schrauwen
Meppel
42:48
10
Albert Holtland
AG '85
43:34
11
Klaas Spijker
AG '85
43:36
12
Danny Olinga
AV De Sprinter
44:50
13
Bert Slagter
Start '78
45:43
14
Bertjan van Dijk
AG '85
45:53
15
Arnold Muller
AG '85
45:54
16
Eric Koldewij
De Wijk
46:01
17
Henk Visscher
Giethoorn
46:40
18
Dick Metselaar
Meppel
47:17
19
Jacques Scholte
AV De Sprinter
48:07
20
Geert Zanting
Meppel
48:40
21
Peter Gunnink
Meppel
50:15
22
Jacob Weideman
LGR '88
51:08
23
Bert Harmens
Meppel
54:03
24
Tony Nelis
AV De Sprinter
58:33
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Kooiker
AG '85
38:01
2
Dirk Koning
LGR '88
39:21
3
Jan Akkerman
AG '85
40:17
4
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:50
5
Jan Vos
AV De Sprinter
41:42
6
Cor Kooiker
AG '85
42:20
7
Jan Witte
Reestrunners
43:54
8
Jan Bos
Start '78
44:06
9
Henk Nimeijer
Koekange
44:12
10
Jelco Bosma
AV De Sprinter
44:26
11
Jan Lip
HAC '63
45:38
12
Bram Breddels
Tuk
46:15
13
Gunter RŁnow
Reestrunners
46:22
14
Geert van Dieren
Meppel
46:28
15
Piet Meerse
AV De Sprinter
47:47
16
Henk Veldkamp
HAC '63
48:00
17
Jan Otten
AG '85
49:12
18
Stein van Ittersum
AV De Sprinter
49:42
19
Herman Lakerveld
Meppel
49:46
20
Dick Ham
Meppel
49:54
21
Kees Veelo
AV De Sprinter
51:07
22
Bernhard Dekker
Vollenhove
52:35
23
Gerard Velthuis
Meppel
53:48
24
Rob Eikelboom
Darp
53:55
25
Jouke Schat
De Wijk
53:55
26
Frans de Keijzer
Meppel
55:32
27
Tjits de Jong
Reestrunners
56:10
28
Frans Beekman
Balkbrug
59:07
29
Gerrit Wouda
AV De Sprinter
1:08:26
Voor het eindklassement gelden de 3 beste tijden.

Om voor een prijs en/of herinnering in aanmerking
te komen, moet dus tenminste 3 van de 4 keer
meegedaan worden.
www.uitslagen.nl
14-05-2009 08:12