Uitslagenlijst 27e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 9 mei 2009

GR1-2, JEUGD 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucas Janssen
Knotwilg - Wilgenhoe
1:43
1:40
2
Matthijs Ywema
Kon. Beatrixschool
1:45
1:43
3
Tibeau van Leerdam
1:45
1:43
4
Bastian van Beest
Kon. Beatrixschool
1:46
1:44
5
Julian den Ouden
Knotwilg - Wilgenhoe
1:47
1:44
6
Luuk Boerman
Pr. Floris - Moerbei
1:49
1:47
7
Rutger den Haan
Pr. Floris - Zuidkil
1:52
1:49
8
Thomas Hessing
Kon. Beatrixschool
1:55
1:52
9
Lars Koorevaar
Pr. Floris - Zuidkil
1:55
1:52
10
Jarno Westerbeek
't Kofschip - De Wie
1:57
1:53
11
Nienke Kort
Pr. Constantijnschoo
1:59
1:56
12
Wesley Schmitt
De Knotwilg - De lei
1:59
1:52
13
Minke Mudde
Pr. Floris - Zuidkil
2:00
1:57
14
Jelle de Vos
Pr. Floris - Zuidkil
2:01
1:58
15
Sterre de Groot
Oranje Nassau Sliedr
2:01
1:59
16
Jurgen Kraaijeveld
Oranje Nassau Sliedr
2:02
1:55
17
Stephanie Agterdenbos
Pr. Constantijnschoo
2:03
1:59
18
Twan Lokenberg
De Knotwilg - Moerbe
2:04
2:00
19
Yuri Brouwer
't Kofschip - De Wie
2:05
2:02
20
Gavin Sterkman
De Viermaster
2:07
2:03
21
Nynke Schippers
Roald Dahl Sliedrech
2:07
1:59
22
Mitchel Zwijnenburg
't Kofschip - Zuidki
2:07
2:04
23
Amon Mannee
2:07
2:01
24
Thijs van den Ing
2:07
2:04
25
Jochem Bons
Oranje Nassau Sliedr
2:08
2:00
26
William van der Schoor
De Knotwilg - Moerbe
2:08
2:03
27
Julia van Maren
Pr. Constantijnschoo
2:08
2:04
28
Sterre Stoker
Knotwilg - Wilgenhoe
2:08
1:59
29
Jeroen Jonker
De Knotwilg - Moerbe
2:09
2:03
30
Milan Beijl
De Knotwilg - Moerbe
2:09
2:03
31
Twan Gladpootjes
Oranje Nassau Sliedr
2:09
2:05
32
Lieke Stehouwer
De Viermaster
2:09
2:03
33
Alicia Zegelaar
Pr. Constantijnschoo
2:09
2:05
34
Steven de Kock
Oranje Nassau Sliedr
2:09
2:04
35
Nikki den Dunnen
Pr. Floris - Moerbei
2:10
2:07
36
Gyan de Regt
Kon. Beatrixschool
2:10
2:00
37
Kim de Bever
Pr. Floris - Zuidkil
2:10
2:06
38
Jeroen Koopman
Knotwilg - Wilgenhoe
2:10
2:07
39
Mika Vlaskamp
De Knotwilg - De lei
2:11
2:05
40
Niels v.d. Meijden
't Kofschip - De Wie
2:11
2:06
41
Boy Versluis
't Kofschip - Zuidki
2:11
2:07
42
Joey Pijl
't Kofschip - De Wie
2:12
2:05
43
Donna Gaal
De Viermaster
2:12
2:06
44
Delano van Herwijnen
Pr. Constantijnschoo
2:12
2:07
45
Alyssia de Boer
Knotwilg - Wilgenhoe
2:13
2:04
46
Timo van Mourik
Pr. Floris - Moerbei
2:13
2:03
47
Lindsey Koenders
Pr. Constantijnschoo
2:13
2:08
48
Colin Plaisier
Nokkenwiel
2:13
2:09
49
Sidney Kruijer
't Kofschip - De Wie
2:14
2:09
50
Luka Knijff
Pr. Floris - Zuidkil
2:14
2:03
51
Ronan Kooistra
Kon. Beatrixschool
2:14
2:00
52
Kaya Raoel Eijkelboom
2:14
2:06
53
Michael Chaudron
Kon. Beatrixschool
2:14
2:05
54
Lisanne Stam
Pr. Floris - Moerbei
2:15
2:12
55
Helene Borsje
Pr. Floris - Zuidkil
2:15
2:11
56
Ilse Bultema
Nokkenwiel
2:15
2:13
57
Liam Hekkert
De Knotwilg - De lei
2:15
2:02
58
Michelle van Nes
't Kofschip - De Wie
2:16
2:13
59
Luuk Blokzijl
Kon. Beatrixschool
2:16
2:06
60
Nienke Kuypers
De Viermaster
2:17
2:13
61
Siebe Herks
Oranje Nassau Papend
2:17
2:09
62
Niels van Leeuwen
Kon. Beatrixschool
2:18
2:09
63
Nigel Kwakernaat
Pr. Floris - Moerbei
2:18
2:13
64
Sem Veth
Pr. Floris - Moerbei
2:18
2:10
65
Jill Capteijns
Pr. Constantijnschoo
2:19
2:15
66
Lesley Beijl
De Knotwilg - Moerbe
2:19
2:14
67
Steijn Potuit
Pr. Constantijnschoo
2:20
2:14
68
Carmen Dupuis
Pr. Floris - Zuidkil
2:20
2:16
69
Geert Vink
Oranje Nassau Papend
2:20
2:15
70
Naomi Stam
Oranje Nassau Sliedr
2:21
2:15
71
Esmee Langenberg
Pr. Floris - Moerbei
2:21
2:15
72
Owen v.d. Wal
De Viermaster
2:21
2:17
73
Youri Noort
De Viermaster
2:22
2:13
74
Fleur Witteveen
Pr. Floris - Moerbei
2:22
2:16
75
Ayesha ter Haar
't Kofschip - De Wie
2:22
2:18
76
Lisanne Hamelink
De Viermaster
2:22
2:15
77
Melvin Faasen
't Kofschip - De Wie
2:23
2:14
78
Thijmen de Rooy
't Kofschip - Zuidki
2:23
2:14
79
Thomas Schuil
't Kofschip - De Wie
2:23
2:17
80
Lisa Blokland
Pr. Floris - Moerbei
2:23
2:20
81
Fabian Stout
Pr. Floris - Moerbei
2:23
2:12
82
Lieke Woudstra
't Kofschip - Zuidki
2:23
2:13
83
Luna de Vos
Pr. Constantijnschoo
2:23
2:19
84
Yael Verhage
Oranje Nassau Sliedr
2:23
2:18
85
Demelza de Ruiter
De Viermaster
2:24
2:17
86
Michelle Stierman
Pr. Floris - Moerbei
2:24
2:21
87
Dane Binkhorst
't Kofschip - Zuidki
2:24
2:21
88
Shirley Mulder
Pr. Constantijnschoo
2:25
2:22
89
Carmen Bouman
't Kofschip - Zuidki
2:25
2:20
90
Nigel de Deugd
't Kofschip - Zuidki
2:25
2:14
91
Nik Semcesen
De Viermaster
2:26
2:14
92
Jasmijn Mansvelt
Pr. Floris - Moerbei
2:26
2:19
93
Danique v.d. Veeken
Pr. Floris - Moerbei
2:26
2:20
94
Jasmijn v.d. Weele
Kon. Beatrixschool
2:26
2:19
95
Gijs IJzerman
't Kofschip - Zuidki
2:27
2:17
96
Sebastiaan Beerens
Pr. Floris - Zuidkil
2:27
2:12
97
Femke Verkerk
2:27
2:23
98
Gwen Lommerde
Pr. Floris - Moerbei
2:27
2:23
99
Tessa Voogelaar
Pr. Floris - Moerbei
2:27
2:23
100
Lisanne Vonk
Oranje Nassau Sliedr
2:27
2:20
101
Thieme Schilperoord
't Kofschip - Zuidki
2:27
2:24
102
Yuan de Jel
't Kofschip - Zuidki
2:28
2:20
103
Brian Holster
De Viermaster
2:28
2:24
104
Dorien van Gerven
De Viermaster
2:29
2:22
105
Carlo Sint Nicolaas
Kon. Beatrixschool
2:29
2:15
106
Julian Klop
Pr. Floris - Moerbei
2:29
2:24
107
Triske Safaipour
Oranje Nassau Sliedr
2:30
2:22
108
Isolde Kraan
't Kofschip - Zuidki
2:30
2:26
109
Danny Stierman
Oranje Nassau Sliedr
2:30
2:23
110
Indy Waltman
Papendrecht
2:31
2:25
111
Melissa van Soolen
Pr. Constantijnschoo
2:31
2:26
112
Pascal Kuiper
Pr. Floris - Moerbei
2:31
2:20
113
Teun Jongbloets
Kon. Beatrixschool
2:31
2:28
114
Sven de Ruijter
De Knotwilg - De lei
2:32
2:25
115
Isa Versluijs
2:32
2:23
116
Evi Bergsma
Pr. Constantijnschoo
2:32
2:25
117
Jim van der Poel
Pr. Floris - Zuidkil
2:32
2:21
118
Sieb Verhoeven
2:32
2:23
119
Winston Markesteijn
Pr. Constantijnschoo
2:32
2:21
120
Lola van Toor
Pr. Floris - Zuidkil
2:33
2:25
121
Cherelle Berghoef
't Kofschip - Zuidki
2:33
2:21
122
Iris Verzijl
De Viermaster
2:33
2:29
123
Tijn de Heer
't Kofschip - De Wie
2:33
2:28
124
Joost Schievink
Pr. Floris - Zuidkil
2:33
2:17
125
Sam de Otter
Kon. Beatrixschool
2:33
2:19
126
Twan Buijzert
Oranje Nassau Papend
2:33
2:24
127
Lizzy Koster
De Viermaster
2:33
2:23
128
Daphne Stout
Pr. Floris - Moerbei
2:33
2:28
129
Sem Zwarts
Pr. Floris - Moerbei
2:34
2:29
130
Mats Schroots
Pr. Constantijnschoo
2:34
2:29
131
Jack van Tol
De Knotwilg - De lei
2:34
2:20
132
Patrick van Steenis
Pr. Floris - Zuidkil
2:34
2:21
133
Joeri den Ouden
Pr. Floris - Moerbei
2:35
2:30
134
Youp Zegelaar
Pr. Constantijnschoo
2:35
2:22
135
Donna Barbarbo
De Knotwilg - Moerbe
2:35
2:27
136
Dewi Udo
De Knotwilg - Moerbe
2:35
2:31
137
Troy Bennis
Pr. Constantijnschoo
2:36
2:27
138
Simon Frielink
Pr. Floris - Zuidkil
2:36
2:25
139
Luuk vd Plas
Pr. Constantijnschoo
2:36
2:25
140
Kai Petra
't Kofschip - Zuidki
2:36
2:26
141
Britt de Bruin
Knotwilg - Wilgenhoe
2:36
2:28
142
Laura Nederveen
't Kofschip - Zuidki
2:36
2:31
143
Rosa Post
Pr. Constantijnschoo
2:37
2:32
144
Daphne de Vlieger
Pr. Floris - Zuidkil
2:37
2:21
145
Jaimy Koppelaar
2:37
2:24
146
Sascha van der Steen
Kon. Beatrixschool
2:37
2:30
147
Sven de Bie
Pr. Floris - Moerbei
2:37
2:31
148
Veerle Kwikkers
Kon. Beatrixschool
2:37
2:30
149
Anouk Visser
Pr. Floris - Moerbei
2:37
2:32
150
Colin Standaart
't Kofschip - Zuidki
2:38
2:26
151
Sem Hoogsteder
De Viermaster
2:38
2:27
152
Jasmijn Steevensz
De Viermaster
2:38
2:31
153
Nobie Heyden
2:39
2:27
154
Ricky Luders
Pr. Constantijnschoo
2:39
2:31
155
Nick Janssen
Anne Frank
2:39
2:29
156
Alyssa Visser
Papendrecht
2:40
2:30
157
Yunus Emre Kivanc
Knotwilg - Wilgenhoe
2:40
2:33
158
Bart Verschoor
Kon. Beatrixschool
2:40
2:34
159
Nikki Kleijn
De Viermaster
2:40
2:31
160
Saskia Lengkeek
Kon. Beatrixschool
2:40
2:27
161
Romeo Klooster
Knotwilg - Wilgenhoe
2:40
2:33
162
Esmee den Braber
Pr. Floris - Moerbei
2:41
2:30
163
Thomas Poekman
De Knotwilg - Moerbe
2:41
2:34
164
Isa Kwakernaat
Pr. Floris - Zuidkil
2:41
2:36
165
Timo Velberg
Pr. Constantijnschoo
2:41
2:29
166
Lars van der Meer
De Knotwilg - De lei
2:41
2:34
167
Cynthia Holster
2:41
2:34
168
Enrique Groeneveld
2:41
2:28
169
Delana Kroon
Kon. Beatrixschool
2:42
2:32
170
Deacan Baas
De Viermaster
2:42
2:37
171
Vincent Donk
't Kofschip - De Wie
2:42
2:30
172
Indy Hakkesteeg
De Knotwilg - De lei
2:42
2:32
173
Yara van Vendeloo
't Kofschip - Zuidki
2:42
2:36
174
Sam Westerduin
Pr. Floris - Moerbei
2:42
2:36
175
Mees v.d Vlies
Oranje Nassau Papend
2:43
2:37
176
Carlijn Houtman
Pr. Floris - Zuidkil
2:43
2:33
177
Sem de Jong
Pr. Constantijnschoo
2:43
2:27
178
Jayden Struiken
Kon. Beatrixschool
2:43
2:32
179
Lars Verboom
Pr. Floris - Zuidkil
2:43
2:31
180
Jeremy Griekspoor
De Viermaster
2:44
2:34
181
Yorn van der Jagt
Kon. Beatrixschool
2:44
2:37
182
Kyan Matena
Pr. Floris - Zuidkil
2:44
2:32
183
Amanda Sekeris
Pr. Floris - Moerbei
2:44
2:38
184
Sanne van der Poel
't Kofschip - Zuidki
2:45
2:34
185
Nick Tenfelde
Kon. Beatrixschool
2:45
2:32
186
Herman de Jong
Kon. Beatrixschool
2:45
2:30
187
Bas Groenendijk
't Kofschip - De Wie
2:45
2:38
188
Evy Wijntje
Pr. Floris - Moerbei
2:46
2:42
189
Dana Kleijn
Pr. Floris - Moerbei
2:46
2:41
190
Jonas Blom
Pr. Floris - Moerbei
2:46
2:39
191
Rhode Schild
De Viermaster
2:47
2:39
192
Delano Linge
De Viermaster
2:47
2:42
193
Jochem Roelofsen
Knotwilg - Wilgenhoe
2:48
2:41
194
Lieve van der Jagt
Kon. Beatrixschool
2:48
2:38
195
Beau Ooijen
De Knotwilg - Moerbe
2:48
2:41
196
Lieve Teubel
't Kofschip - Zuidki
2:49
2:37
197
Floor Deleersnijder
Pr. Constantijnschoo
2:49
2:43
198
Luca Sint Nicolaas
Kon. Beatrixschool
2:49
2:35
199
Veronic Bernhart
Oranje Nassau Papend
2:49
2:35
200
Rosalie vd Graaf
't Kofschip - De Wie
2:50
2:39
201
Seana Oliemans
Hoek van Holland
2:50
2:37
202
Bo Jonker
Pr. Constantijnschoo
2:50
2:42
203
Tim de Waard
Oranje Nassau Sliedr
2:51
2:39
204
Jelle Verdoes
Kon. Beatrixschool
2:51
2:31
205
Daan Kersten
Pr. Floris - Moerbei
2:51
2:41
206
Renske Dubbeldam
Pr. Floris - Zuidkil
2:52
2:45
207
Maud Bothof
Pr. Floris - Moerbei
2:52
2:45
208
Ricardo Froelinger
Pr. Floris - Moerbei
2:52
2:48
209
Michelle de Leng
Knotwilg - Wilgenhoe
2:53
2:46
210
Romee Elich
Knotwilg - Wilgenhoe
2:53
2:46
211
Isabella Admiraal
Kon. Beatrixschool
2:53
2:44
212
Mila Westerbeek
't Kofschip - De Wie
2:53
2:43
213
Tristan Tram Kim
't Kofschip - De Wie
2:54
2:45
214
Diego Cloem
De Knotwilg - Moerbe
2:55
2:35
215
Timo van Son
't Kofschip - Zuidki
2:55
2:42
216
Franklin v Assenderp
Pr. Floris - Moerbei
2:55
2:44
217
Florentijn v 't Verlaa
Oranje Nassau Papend
2:55
2:46
218
Wesley Gruis
Oranje Nassau Sliedr
2:56
2:47
219
Nina Harlaar
Oranje Nassau Papend
2:56
2:44
220
Indy de lange Wendels
Pr. Floris - Moerbei
2:56
2:53
221
Tristan Wijnhoven
't Kofschip - De Wie
2:56
2:46
222
Julia van Kapel
Papendrecht
2:56
2:47
223
Isa Coenraads
Oranje Nassau Papend
2:56
2:45
224
Melissa Versteeg
Kon. Beatrixschool
2:57
2:46
225
Thijmen Zegelaar
Pr. Floris - Moerbei
2:57
2:44
226
Justin van Boheemen
Pr. Constantijnschoo
2:57
2:42
227
Marleen Bruijn
Pr. Constantijnschoo
2:58
2:54
228
Sabri Acharki
De Viermaster
2:58
2:47
229
Demi de Groot
't Kofschip - Zuidki
2:58
2:54
230
Luc de Goeij
Pr. Constantijnschoo
2:58
2:52
231
Eva Bijker
Kon. Beatrixschool
2:58
2:48
232
Bo Kraaijeveld
't Kofschip - Zuidki
2:59
2:44
233
Jelle Mol
Pr. Floris - Moerbei
2:59
2:54
234
Floor Schippers
Pr. Constantijnschoo
3:00
2:48
235
Koen de Jongh
Pr. Floris - Zuidkil
3:00
2:49
236
Tim Roelof
't Kofschip - Zuidki
3:00
2:47
237
Thije Mudde
Pr. Floris - Zuidkil
3:00
2:48
238
Ichelle Ooijen
Oranje Nassau Papend
3:01
2:44
239
Olaf Leferink
Pr. Floris - Zuidkil
3:01
2:52
240
Noa Simons
Pr. Constantijnschoo
3:01
2:55
241
Iris Kousemaker
't Kofschip - De Wie
3:01
2:51
242
Lukas Kuntz
Kon. Beatrixschool
3:01
2:43
243
Jente van der Ark
Kon. Beatrixschool
3:01
2:51
244
Anouk Kerklaan
't Kofschip - De Wie
3:02
2:50
245
Coen Dost
Pr. Floris - Moerbei
3:02
2:47
246
Nala van Zanten
Papendrecht
3:02
2:50
247
Mette Luteijn
Papendrecht
3:02
2:48
248
Ellen Boer
't Kofschip - De Wie
3:02
2:51
249
Rick Prins
De Viermaster
3:02
2:44
250
Floor ter Meulen
De Knotwilg - De lei
3:03
2:54
251
Tristan van der Plank
Kon. Beatrixschool
3:03
2:55
252
Amy Koender
Pr. Constantijnschoo
3:03
2:58
253
Rick Groenendijk
't Kofschip - De Wie
3:04
2:55
254
Dieke van der Ark
Kon. Beatrixschool
3:04
2:54
255
Jordi Reijnst
Pr. Constantijnschoo
3:04
2:57
256
Mart van der Stelt
't Kofschip - Zuidki
3:05
2:57
257
Judah Veth
Pr. Floris - Moerbei
3:06
2:51
258
Jesse Vonk
Oranje Nassau Sliedr
3:06
2:55
259
Bo v.d. Giessen
Pr. Floris - Zuidkil
3:07
2:59
260
Mirella Vallaard
't Kofschip - Zuidki
3:08
2:59
261
Sem Matena
Pr. Floris - Zuidkil
3:08
2:51
262
Max Kraal
Pr. Constantijnschoo
3:08
3:02
263
Lianne van Gorsel
Pr. Constantijnschoo
3:08
2:59
264
Julia van den Berg
Pr. Floris - Zuidkil
3:09
2:59
265
Jorrit de Ruiter
De Knotwilg - Moerbe
3:10
3:04
266
Dylan Groeneveld
3:10
2:51
267
Robin Coenraads
Oranje Nassau Papend
3:10
2:59
268
Jade Korteweg
Kon. Beatrixschool
3:11
3:02
269
Fabian Mensonides
De Viermaster
3:14
2:56
270
Maura Zwiers
Pr. Constantijnschoo
3:15
3:04
271
Daphne Bikker
Pr. Floris - Moerbei
3:15
3:05
272
Sven Groeneveld
Pr. Floris - Moerbei
3:15
3:11
273
Rosanne Troost
Kon. Beatrixschool
3:16
3:01
274
Renzo Bollaart
Pr. Constantijnschoo
3:16
3:04
275
Tim Hoffmann
Oranje Nassau Papend
3:18
3:10
276
Isis Mannee
3:20
3:06
277
Ashira mes
't Kofschip - De Wie
3:21
3:13
278
Anne Ruth Bikker
Kon. Beatrixschool
3:21
3:05
279
Sem van Bakel
Pr. Floris - Moerbei
3:21
3:06
280
Sacha Bakker
De Knotwilg - Moerbe
3:22
3:08
281
Tessa van den Adel
't Kofschip - Zuidki
3:23
3:07
282
Nicole van Os
Pr. Floris - Moerbei
3:23
3:11
283
Laura Hoffman
Kon. Beatrixschool
3:24
3:11
284
Feline de Jong
Pr. Floris - Moerbei
3:26
3:18
285
Rosa de Bruin
Pr. Floris - Moerbei
3:26
3:18
286
Lenthe v Daele
Pr. Floris - Zuidkil
3:26
3:18
287
Tess Stout
Oranje Nassau Papend
3:26
3:18
288
Daan van de Graaf
3:27
3:14
289
Jadey de Graaf
3:27
3:13
290
Danique van Zon
't Kofschip - Zuidki
3:29
3:20
291
Ian Linkerhof
3:29
3:20
292
Jens Zegelaar
3:30
3:18
293
Julian van Hoek
Pr. Floris - Moerbei
3:30
3:16
294
ChloŽ Cornet
Papendrecht
3:32
3:17
295
Noa Hamelink
De Viermaster
3:32
3:24
296
Senna Lichteveld
Pr. Constantijnschoo
3:33
3:21
297
Floris de Jong
3:34
3:18
298
Sterre van genderen
De Knotwilg - Moerbe
3:34
3:23
299
Max Plaisier
3:36
3:18
300
Deen Spek
Pr. Floris - Zuidkil
3:40
3:14
301
Wesley v Waterschoot
Pr. Floris - Moerbei
3:41
3:22
302
Nynke Bultema
Nokkenwiel
3:41
3:38
303
Stan de Greef
3:43
3:25
304
Seth de Vries
Pr. Floris - Moerbei
3:43
3:33
305
Eliza Reugebrink
Pr. Floris - Moerbei
3:45
3:32
306
Thimo Olivier
Pr. Floris - Moerbei
3:47
3:30
307
Caroline Scheepers
't Kofschip - De Wie
3:52
3:35
308
Nona Wakan
't Kofschip - Zuidki
4:09
3:53
309
Anouk Graal
't Kofschip - Zuidki
4:21
4:03
310
Jip den dekker
Kon. Beatrixschool
4:47
4:34
GR1-2, JEUGD 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ewoud Boer
Strijensas
2:07
2:03
2
Jordy van Walsem
Papendrecht
2:09
2:06
3
Thymen Boer
Papendrecht
2:10
2:06
4
Koen Verheijen
2:19
2:15
5
Bart Nouwen
2:20
2:15
6
Puck Verhoeven
2:26
7
Jason Velthuis
Nokkenwiel
2:28
2:15
8
Finn Verdoorn
Papendrecht
2:29
2:16
9
Menno Boer
Papendrecht
2:32
2:28
10
Boaz van der Weide
Papendrecht
2:36
2:26
11
Quinten Matu
2:39
2:27
12
Chiel Bezemer
Papendrecht
2:40
2:35
13
Brandon Groeneveld
2:41
2:28
14
Sam Appel
Hoek van Holland
3:00
2:47
15
Damian Lankhuizen
Papendrecht
3:12
GR3-4, JEUGD 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Tubbing
't Kofschip - Zuidki
3:15
3:14
2
Luke Guijs
't Kofschip - Zuidki
3:20
3:18
3
Anna van Heeswijk
Papendrecht
3:33
3:29
4
Manoj Ramcharam
't Kofschip - Zuidki
3:38
3:37
5
Dangel Schilperoord
't Kofschip - Zuidki
3:39
3:37
6
Brett Guijs
't Kofschip - Zuidki
3:39
3:37
7
Thomas Leferink
Pr. Floris - Zuidkil
3:44
3:38
8
Daan Wakan
't Kofschip - De Wie
3:44
3:42
9
Dion Bakker
Knotwilg - Wilgenhoe
3:44
3:42
10
Jilena Baggerman
De Viermaster
3:47
3:43
11
Tobias Steevensz
De Viermaster
3:48
3:45
12
Jasper Croese
Pr. Floris - Moerbei
3:50
3:43
13
Daniq Teeuw
Pr. Floris - Zuidkil
3:52
3:47
14
Mitchell van Vonderen
Oranje Nassau Sliedr
3:52
3:49
15
Jens Remans
De Knotwilg - Moerbe
3:53
3:49
16
Brett van Ek
Pr. Floris - Moerbei
3:54
3:50
17
Bryan Groeneveld
Pr. Floris - Moerbei
3:56
3:51
18
Levi van Kooten
Pr. Floris - Zuidkil
3:57
3:50
19
Daan den Dunnen
De Knotwilg - Moerbe
3:58
3:44
20
Lotte Kunz
Kon. Beatrixschool
3:58
3:53
21
Tijmen Verdoes
Kon. Beatrixschool
3:59
3:56
22
Tijn Vennink
De Knotwilg - De lei
4:01
3:54
23
Thije van der Ark
Kon. Beatrixschool
4:01
3:59
24
Bridget Janssen
Anne Frank
4:02
3:57
25
Rafael Koppelaar
Roald Dahl Sliedrech
4:02
3:57
26
Dagmar Perik
Nieuwendijk Nb
4:02
3:58
27
Remco Smits
Pr. Floris - Zuidkil
4:03
3:52
28
Kevin van Dalen
De Knotwilg - Moerbe
4:03
3:58
29
Gianni Sebrechts
Pr. Floris - Zuidkil
4:05
3:57
30
Frinolino Eugenia
Kon. Beatrixschool
4:06
4:04
31
Luca Teeuw
Pr. Floris - Zuidkil
4:06
3:55
32
Justen Kwakernaat
Pr. Floris - Moerbei
4:06
4:02
33
Baily de Regt
Kon. Beatrixschool
4:06
4:01
34
Fabienne Boelaart
Pr. Floris - Zuidkil
4:07
3:59
35
Wessel Vogel
4:08
4:02
36
Wesley Agterdenbos
Pr. Constantijnschoo
4:08
4:01
37
Dennis van Gelderen
Pr. Floris - Moerbei
4:09
4:06
38
Tom Opsteegh
De Knotwilg - De lei
4:09
4:09
39
Jelle van Tuijl
Oranje Nassau Sliedr
4:09
4:01
40
Yorick Schippers
Nokkenwiel
4:10
4:06
41
Anne-Fleur v Klaveren
Roald Dahl Sliedrech
4:10
4:06
42
Gwen Sterk
Nokkenwiel
4:10
4:06
43
Anouk Smits
Pr. Floris - Zuidkil
4:11
4:02
44
Winston Hartman
Kon. Beatrixschool
4:11
4:09
45
Sven van Mourik
Pr. Floris - Moerbei
4:11
3:59
46
Liam van Gogh
't Kofschip - Zuidki
4:12
4:08
47
Annika Knijff
Pr. Floris - Zuidkil
4:12
4:01
48
Eva Mol
Pr. Floris - Moerbei
4:12
4:08
49
Romy Luders
Pr. Constantijnschoo
4:13
4:06
50
Manon Spoor
Pr. Floris - Moerbei
4:13
4:11
51
Emiel Versteeg
Kon. Beatrixschool
4:14
4:10
52
Robin Schut
Pr. Constantijnschoo
4:14
4:11
53
Michelle Schipper
Pr. Floris - Moerbei
4:14
4:06
54
Michelle Weemhoff
Pr. Constantijnschoo
4:14
4:07
55
Roxen Scheepers
Oranje Nassau Sliedr
4:14
4:09
56
Jesse Maasland
Pr. Floris - Moerbei
4:15
4:07
57
Bas Jonker
Pr. Constantijnschoo
4:16
4:09
58
Thijmen van der Stelt
't Kofschip - Zuidki
4:16
4:12
59
Wesley Girmscheid
't Kofschip - De Wie
4:17
4:14
60
Ryan den Dekker
Pr. Floris - Moerbei
4:18
4:14
61
Julia Schievink
Pr. Floris - Zuidkil
4:19
4:10
62
Naomi Klooster
Oranje Nassau Papend
4:20
4:13
63
Carola Koopmans
Pr. Constantijnschoo
4:20
4:09
64
Geleste Mayer
4:21
4:12
65
Ben Graal
't Kofschip - Zuidki
4:21
4:12
66
Yari v.d. Graaf
Pr. Floris - Moerbei
4:22
4:19
67
Thijs den Breejen
Pr. Floris - Zuidkil
4:22
4:10
68
May v.d. Giessen
Pr. Floris - Zuidkil
4:22
4:22
69
Corne Oldengarm
Pr. Constantijnschoo
4:24
4:17
70
Sabine Lucas
Pr. Floris - Moerbei
4:24
4:20
71
Floris Beerens
Pr. Floris - Zuidkil
4:26
4:19
72
Brian Stierman
Pr. Floris - Moerbei
4:27
4:25
73
Julia de Ruiter
't Kofschip - Zuidki
4:27
4:20
74
Sophie Otchkoder
De Viermaster
4:27
4:17
75
Thomas v.d Velde
Kon. Beatrixschool
4:27
4:19
76
Lisanne de Bever
Pr. Floris - Zuidkil
4:28
4:22
77
Sanne Stehouwer
De Viermaster
4:29
4:20
78
Joy Wijntje
Pr. Floris - Moerbei
4:29
4:24
79
Bart Houtman
Pr. Floris - Zuidkil
4:30
4:23
80
Dianne den Hoed
Pr. Constantijnschoo
4:30
4:24
81
Shannon van Gogh
't Kofschip - Zuidki
4:31
4:24
82
Jennifer Frielink
Pr. Floris - Zuidkil
4:31
4:22
83
Thimo Gruis
Oranje Nassau Sliedr
4:32
4:29
84
Sterre Petra
't Kofschip - Zuidki
4:32
4:24
85
Isaiah Dollison
Kon. Beatrixschool
4:33
4:30
86
Pim vd Zouwen
Pr. Floris - Zuidkil
4:33
4:26
87
Ivana Cloin
De Knotwilg - Moerbe
4:35
4:22
88
Edith Borsje
Pr. Floris - Zuidkil
4:36
4:25
89
Nina v Wijngaarden
Pr. Floris - Zuidkil
4:36
4:26
90
Brian Ooijen
Oranje Nassau Papend
4:38
4:27
91
Abigail Borghuis
Pr. Constantijnschoo
4:38
4:35
92
Julia Meijer
Pr. Floris - Zuidkil
4:39
4:28
93
Sam IJzerman
Pr. Constantijnschoo
4:39
4:31
94
Miloes Stam
Pr. Floris - Moerbei
4:40
4:38
95
Wesley Visser
De Knotwilg - Moerbe
4:41
4:37
96
Koen Koorevaar
Pr. Floris - Zuidkil
4:41
4:35
97
Max Bergsma
Pr. Constantijnschoo
4:41
4:29
98
Rik Hartog
Roald Dahl Sliedrech
4:42
4:38
99
Sjoerd de Vlieger
Pr. Floris - Zuidkil
4:43
4:29
100
Eva Admiraal
Kon. Beatrixschool
4:43
4:38
101
Floor Verzijl
De Viermaster
4:43
4:37
102
Sanne Zegelaar
Pr. Floris - Zuidkil
4:44
4:33
103
Lisa Brasser
De Knotwilg - Moerbe
4:45
4:34
104
Tycho de Greef
Kon. Beatrixschool
4:46
4:43
105
Leanne van der Graaf
Pr. Floris - Moerbei
4:46
4:33
106
Ciska van Ypen
't Kofschip - Zuidki
4:47
4:36
107
Thijs Notenboom
Kon. Beatrixschool
4:47
4:41
108
Lianne van der Hoorn
De Viermaster
4:48
4:37
109
Samantha Prins
De Viermaster
4:48
4:42
110
Joey Bollaart
Pr. Constantijnschoo
4:48
4:36
111
Lobke Vink
Oranje Nassau Papend
4:48
4:41
112
Iris Verbaas
Pr. Constantijnschoo
4:49
4:37
113
Nienke de Winter
Kon. Beatrixschool
4:49
4:39
114
Rowdy van Strien
Kon. Beatrixschool
4:51
4:39
115
Joy Buter
Pr. Floris - Zuidkil
4:52
4:40
116
Jaimy Noorlander
Pr. Floris - Moerbei
4:52
4:43
117
Tim Hutjes
Pr. Floris - Zuidkil
4:53
4:44
118
Karen Oldengarm
Pr. Constantijnschoo
4:54
4:45
119
Sven Martens
Pr. Floris - Moerbei
4:55
4:44
120
Anne Schroots
Pr. Constantijnschoo
4:55
4:48
121
Rafael Stolker
De Knotwilg - De lei
4:56
4:43
122
Lloyd Wijsbroek
Knotwilg - Wilgenhoe
4:56
4:51
123
Sven Matena
Pr. Floris - Zuidkil
4:56
4:47
124
Nina de Jong
De Knotwilg - Moerbe
4:58
4:46
125
Sidny Verdooren
't Kofschip - Zuidki
4:58
4:52
126
Leonieke Fontijn
Pr. Floris - Zuidkil
4:58
4:51
127
Mariska Borel
Pr. Floris - Moerbei
4:58
4:45
128
Tim Westerduin
Pr. Floris - Moerbei
4:59
4:50
129
Mees Boer
Pr. Floris - Zuidkil
5:00
4:48
130
Stefan Lahuis
't Kofschip - Zuidki
5:00
4:51
131
Lois Landa
Oranje Nassau Papend
5:00
4:53
132
Bram Huijsman
Pr. Floris - Moerbei
5:01
4:56
133
Selina van Herwijnen
Pr. Constantijnschoo
5:02
4:57
134
Lotte Boer
Pr. Floris - Zuidkil
5:02
4:50
135
Shania Linge
De Viermaster
5:03
4:53
136
Pien de Leeuw
Kon. Beatrixschool
5:03
4:49
137
Daniek Flier
De Knotwilg - Moerbe
5:03
4:50
138
Carlo Rubio
De Knotwilg - Moerbe
5:04
4:55
139
Joey van Bakel
Pr. Floris - Moerbei
5:04
5:01
140
Susanna Andriese
't Kofschip - Zuidki
5:04
4:50
141
Wouter Cijsouw
De Viermaster
5:05
4:52
142
Nifka Doodkorte
5:05
4:59
143
Brent Marls
5:05
5:05
144
Julia Kleijn
De Viermaster
5:06
5:03
145
Matej Petrovic
't Kofschip - Zuidki
5:07
5:04
146
Femke Timmer
De Viermaster
5:07
4:53
147
Lennard Sekeris
Pr. Floris - Moerbei
5:08
4:57
148
Junior Hakkesteeg
De Knotwilg - De lei
5:08
5:00
149
Annemiek Wijnhoven
't Kofschip - De Wie
5:08
5:00
150
Esmee Ponsioen
De Viermaster
5:09
4:55
151
Frank de Jongh
Pr. Floris - Zuidkil
5:09
4:58
152
Pasqualle de Breems
Pr. Constantijnschoo
5:09
5:02
153
Joelle Linden
De Viermaster
5:09
4:56
154
Nayanne de Geus
De Knotwilg - Moerbe
5:11
4:58
155
Annika v Rijswijk
't Kofschip - De Wie
5:11
5:00
156
Pascal Bergsma
De Viermaster
5:12
4:58
157
Sandy van Buytene
Pr. Floris - Moerbei
5:12
5:04
158
Danique Vrolijk
't Kofschip - De Wie
5:13
5:08
159
Tamarah Koolwaaij
Pr. Floris - Moerbei
5:15
5:01
160
Daan Blokzijl
Kon. Beatrixschool
5:16
5:08
161
Nuno Kouwen
De Knotwilg - Moerbe
5:17
5:13
162
Carlijn Woerlee
De Knotwilg - Moerbe
5:18
5:12
163
Romy Veldhoven
Pr. Floris - Moerbei
5:19
5:15
164
Duncan Spoelder
De Viermaster
5:20
5:14
165
Mitchel Brouwer
Knotwilg - Wilgenhoe
5:20
5:07
166
Lois Boer
De Viermaster
5:21
5:07
167
Carmen Rodriquez Bos
De Viermaster
5:22
5:07
168
Kyra Cornet
Papendrecht
5:22
5:12
169
Sannah Bikker
Kon. Beatrixschool
5:22
5:12
170
Julia van Maaren
Kon. Beatrixschool
5:23
5:13
171
Jamiro Franzen
Pr. Floris - Moerbei
5:23
5:16
172
Esther van Houten
Pr. Floris - Moerbei
5:24
5:10
173
Nicole Tria Bezemer
Oranje Nassau Papend
5:24
5:16
174
Fleur v Assenderp
Pr. Floris - Moerbei
5:25
5:20
175
Ryan Heijboer
Oranje Nassau Papend
5:27
5:15
176
Alisha Koers
5:27
5:15
177
Asyanur Durkut
't Kofschip - Zuidki
5:28
5:20
178
Zita Binkhorst
't Kofschip - Zuidki
5:30
5:23
179
Nica Flach
Pr. Floris - Moerbei
5:32
5:19
180
C.J Gigante
't Kofschip - Zuidki
5:32
5:29
181
Arne van Brakel
't Kofschip - Zuidki
5:32
5:29
182
Rosa Boerman
Pr. Floris - Moerbei
5:34
5:20
183
Fabienne de Groot
Oranje Nassau Papend
5:34
5:23
184
Julia Verhey
Oranje Nassau Sliedr
5:35
5:25
185
Isabel de Boer
Pr. Floris - Moerbei
5:35
5:21
186
Michiel
Pr. Floris - Zuidkil
5:36
5:24
187
Maurice van Soolen
Pr. Constantijnschoo
5:37
5:34
188
Denise van Son
't Kofschip - Zuidki
5:40
5:23
189
Grace v Houwelingen
Kon. Beatrixschool
5:42
5:33
190
Damian Struiken
Kon. Beatrixschool
5:44
5:33
191
Erik Verhagen
Pr. Floris - Moerbei
5:48
5:44
192
Giovanni de Keijzer
De Viermaster
5:49
5:39
193
Serena Weggemans
De Knotwilg - Moerbe
5:50
5:45
194
Angela Boon
De Knotwilg - Moerbe
5:56
5:43
195
Lotte Hubers
De Viermaster
5:59
5:46
196
Enzo Barbaro
De Knotwilg - Moerbe
6:02
5:56
197
Sofie Fontijn
't Kofschip - Zuidki
6:09
6:04
198
Rani Badloe
De Knotwilg - De lei
6:26
6:26
GR3-4, JEUGD 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Stuit
Papendrecht
3:26
3:19
2
Lois van der Ende
Pr. Floris - Moerbei
3:43
3:40
3
Daan Versluijs
4:01
3:57
4
Mats Luteijn
Papendrecht
4:04
4:01
5
Kylian Hamerlinck
Papendrecht
4:08
4:05
6
Dylan Velthuis
4:25
4:23
7
Kevin Hazeldonk
4:41
4:31
8
Meike van Veen
4:44
4:37
9
Juriaan Schraven
4:58
4:53
10
Lisanne Prins
De Viermaster
5:05
4:52
11
Timo Scheffers
5:09
4:56
12
Luke Willeijns
5:58
5:46
GR5-6, JEUGD 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kenneth v.d. Berg
Kon. Beatrixschool
6:05
6:00
2
Max van den Berg
Kon. Beatrixschool
6:27
6:25
3
Lukas Looije
Pr. Constantijnschoo
6:29
6:27
4
Aron Blom
Pr. Floris - Moerbei
6:30
6:28
5
Pieter van Beest
Kon. Beatrixschool
6:55
6:48
6
Jelle Schievink
Pr. Floris - Zuidkil
7:08
6:59
7
Fenno Sebrechts
Pr. Floris - Boeiera
7:08
6:59
8
Ramon Hovestad
Pr. Floris - Moerbei
7:12
7:10
9
Pascal Klein
De Knotwilg - Moerbe
7:16
7:06
10
Vito de Klerk
De Viermaster
7:20
7:17
11
Nick de Lange Wendels
Pr. Floris - Moerbei
7:25
7:23
12
Jeffrey Schmitt
De Knotwilg - De lei
7:28
7:25
13
Mitchel van der Linden
't Kofschip - De Wie
7:31
7:25
14
Fabio Braat
't Kofschip - Zuidki
7:32
7:30
15
Sander van Steenis
Pr. Floris - Zuidkil
7:33
7:31
16
Bart Wijnveldt
Pr. Floris - Zuidkil
7:33
7:29
17
Jorne Spek
Pr. Floris - Zuidkil
7:34
7:31
18
Thijs Wolff
De Knotwilg - Moerbe
7:42
7:40
19
Luka v.d Waal
't Kofschip - De Wie
7:44
7:44
20
Brian Baggerman
De Viermaster
7:49
7:47
21
Damien v.d. Heuvel
Pr. Floris - Moerbei
7:59
7:57
22
Mert Budak
't Kofschip - Zuidki
8:04
7:55
23
Jessica Vu Dinh
't Kofschip - Zuidki
8:04
7:59
24
Robin Appeldoorn
De Knotwilg - De lei
8:05
8:00
25
Kysha Kraayvanger
't Kofschip - Zuidki
8:06
7:56
26
Ciska de Bruin
Pr. Floris - Moerbei
8:07
8:04
27
Thom Cijsouw
De Viermaster
8:08
8:04
28
Rick van EE
Kon. Beatrixschool
8:08
8:04
29
Yorick Liefbroer
Pr. Floris - Moerbei
8:11
8:07
30
Max Voogelaar
Pr. Floris - Moerbei
8:12
8:10
31
Ricardo Smits
Pr. Floris - Moerbei
8:16
8:14
32
Roel de Jong
Pr. Constantijnschoo
8:16
8:06
33
Nikki IJzerman
Pr. Constantijnschoo
8:18
8:13
34
Eline de Kovel
Pr. Constantijnschoo
8:18
8:14
35
Tommy van der Vlies
Oranje Nassau Papend
8:20
8:08
36
Jeremy Moret
De Knotwilg - Moerbe
8:20
8:15
37
Manon v.d. Graaf
Oranje Nassau Sliedr
8:22
8:20
38
Kirsten Boon
Pr. Constantijnschoo
8:24
8:21
39
Laura Romijn
Pr. Constantijnschoo
8:24
8:20
40
Tim van Heeswijk
De Knotwilg - Moerbe
8:25
8:23
41
Lysanne Meijer
Pr. Floris - Zuidkil
8:29
8:26
42
Denise Jansen
Knotwilg - Wilgenhoe
8:30
8:26
43
Timo Schipper
Pr. Floris - Moerbei
8:31
8:19
44
Iris Verschoor
Kon. Beatrixschool
8:39
8:29
45
Maartje Buurman
Pr. Floris - Boeiera
8:42
8:38
46
Benjamin Treure
Kon. Beatrixschool
8:46
8:44
47
Anne
De Knotwilg - Moerbe
8:47
8:37
48
Jessie Philippo
De Knotwilg - Moerbe
8:47
8:44
49
Noelle Capiteijns
Pr. Constantijnschoo
8:48
8:40
50
Jona Visser
Pr. Floris - Zuidkil
8:49
8:43
51
Manja Ponsioen
De Viermaster
8:50
8:46
52
Laura van Willegen
Pr. Floris - Moerbei
8:51
8:39
53
Mirjam Overeen
Oranje Nassau Sliedr
8:54
8:51
54
Froukje Slotema
Pr. Floris - Moerbei
8:59
8:50
55
Anja van Maurik
Pr. Constantijnschoo
9:01
8:49
56
Kyra van Ypen
't Kofschip - Zuidki
9:02
8:58
57
Laura Houtman
Pr. Floris - Zuidkil
9:02
8:53
58
Anniko Rijsbergen
Pr. Floris - Zuidkil
9:04
8:59
59
Glenn v Valkenburg
't Kofschip - De Wie
9:09
8:58
60
Jelle Schilperoord
't Kofschip - Zuidki
9:16
9:14
61
Kim Kerklaan
't Kofschip - De Wie
9:17
9:07
62
Harry Wijsbroek
Knotwilg - Wilgenhoe
9:23
9:19
63
Jade Duvaloois
't Kofschip - De Wie
9:24
9:13
64
Anne-Wil vd Heuvel
Pr. Floris - Moerbei
9:25
9:21
65
Sophie v.d. Weele
Kon. Beatrixschool
9:27
9:16
66
Linde Erkelens
De Knotwilg - Moerbe
9:28
9:19
67
Cynthia Knol
De Knotwilg - Moerbe
9:29
9:21
68
Naomy Dollison
Kon. Beatrixschool
9:32
9:22
69
Yannick van Krimpen
De Knotwilg - De lei
9:34
9:29
70
Greg Hardeman
Knotwilg - Wilgenhoe
9:37
9:37
71
Manon v.d. Dool
't Kofschip - Zuidki
9:38
9:36
72
Desi van Son
't Kofschip - Zuidki
9:38
9:35
73
Jasper Sprong
Oranje Nassau Sliedr
9:40
9:37
74
Nina Linge
Oranje Nassau Papend
9:41
9:30
75
Fleur Stoker
Knotwilg - Wilgenhoe
9:43
9:38
76
Levi Tubex
Kon. Beatrixschool
9:48
9:45
77
Sarah Dekker
Pr. Floris - Boeiera
9:52
9:45
78
Bianca Meijer
Pr. Constantijnschoo
9:55
9:43
79
Femke de Winter
Kon. Beatrixschool
9:56
9:46
80
Renate Batenburg
Kon. Beatrixschool
9:56
9:43
81
Dylan v.d Heuvel
Pr. Floris - Moerbei
9:57
9:55
82
Marvin Vermey
Kon. Beatrixschool
9:59
9:56
83
Anouk Wondergem
't Kofschip - Zuidki
10:01
9:58
84
Chantal poelman
Papendrecht
10:01
9:57
85
Zita de Ruiter
't Kofschip - Zuidki
10:03
10:00
86
Laura Huijsman
Pr. Floris - Moerbei
10:10
10:01
87
Vincent Borel
Pr. Floris - Moerbei
10:11
10:00
88
Lotte de Groot
10:12
10:03
89
Ilja Tenfelde
Kon. Beatrixschool
10:18
10:06
90
Anisha mes
't Kofschip - De Wie
10:21
10:16
91
Emre Selver
Pr. Floris - Moerbei
10:28
10:21
92
Dominique v Beekveld
Pr. Constantijnschoo
10:32
10:28
93
Damina v Boheemen
Pr. Constantijnschoo
10:32
10:26
94
Tara Badloe
De Knotwilg - De lei
10:33
10:29
95
Russel Marls
10:36
10:31
96
Samantha Timmer
Pr. Floris - Zuidkil
10:36
10:29
97
Megan v Lonkhuijsen
't Kofschip - Zuidki
10:37
10:33
98
Lizzy Gaal
De Viermaster
10:40
10:35
99
Manond hendriks
Kon. Beatrixschool
10:41
10:30
100
Jordi Kooistra
Kon. Beatrixschool
10:58
10:52
101
Laury Elfring
't Kofschip - Zuidki
11:01
10:58
102
Rosanna Toma
De Knotwilg - Moerbe
11:01
10:56
103
Jesse Stam
Oranje Nassau Sliedr
11:05
11:04
104
Kevin Heijboer
11:12
11:01
105
Elmer Waleson
Oranje Nassau Sliedr
11:12
11:09
106
Stan bakker
't Kofschip - De Wie
11:13
11:01
107
Mike de Jong
De Knotwilg - Moerbe
11:15
11:13
108
Jelle Mensonides
De Viermaster
12:05
12:02
109
Ruben Backx
De Knotwilg - Moerbe
12:17
12:12
GR5-6, JEUGD 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diego Groeneveld
5:47
5:46
2
Mark Kuntz
Papendrecht
7:38
7:30
3
JoŽl Peursem
Kinderdijk
7:49
7:39
4
Geertjan Saarloos
7:53
7:50
5
Lorenzo van wijk
Papendrecht
8:17
8:15
6
Linda Hofland
8:34
8:30
7
Thomas Mout
Papendrecht
9:09
9:04
8
Ruben Vonk
9:12
9:05
9
Max Erkelens
Papendrecht
9:31
9:23
GR7-8, JEUGD 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dion Ark
Knotwilg - Wilgenhoe
7:48
7:46
2
Lex Bolderheg
7:53
7:52
3
Thijs den Dunnen
De Knotwilg - Moerbe
8:13
8:10
4
Lindy van den Bout
Kon. Beatrixschool
8:28
8:27
5
Rik Nijveld
De Viermaster
9:05
9:02
6
Joey v.d. Waal
't Kofschip - De Wie
9:09
9:05
7
Siena Peet
Papendrecht
9:10
9:09
8
Frank Wolff
De Knotwilg - Moerbe
9:12
9:09
9
Pricilla Huisman
Anne Frank
9:18
9:16
10
Michelle van der Wens
Papendrecht
9:23
9:21
11
Michelle Schmid
't Kofschip - De Wie
9:24
9:22
12
Kamin van Ek
Pr. Floris - Boeiera
9:25
9:22
13
Maarten Meyer
9:27
9:25
14
Rachel Kooistra
Pr. Floris - Zuidkil
9:31
9:29
15
Melvin v Valkenburg
't Kofschip - De Wie
9:58
9:54
16
Iris Erkelens
De Knotwilg - Moerbe
10:02
9:59
17
Omar van Gorsel
De Knotwilg - Moerbe
10:08
10:05
18
Bob Rekelhof
Oranje Nassau Sliedr
10:13
10:08
19
Aaron Post
Pr. Constantijnschoo
10:30
10:27
20
Aranka Tubex
10:36
10:34
21
Kevin Spoor
Pr. Floris - Boeiera
10:36
10:33
22
Magali Heykoop
Alblasserdam
10:38
10:36
23
Jeremy Miali
Anne Frank
10:43
10:39
24
Marloes de Laat
't Kofschip - Zuidki
10:54
10:50
25
Martijn Opmeer
Knotwilg - Wilgenhoe
11:16
11:15
26
Diantha Bergsma
De Viermaster
11:22
11:18
27
Sebastiaan Boender
De Viermaster
11:38
11:34
28
Ivo Hubers
De Viermaster
11:47
11:44
29
Iris Jonker
't Kofschip - De Wie
11:54
11:52
30
David Pietersma
Pr. Constantijnschoo
11:55
11:52
31
Tom Faro
Knotwilg - Wilgenhoe
11:55
11:53
32
Esmťe van der Weide
Papendrecht
11:58
11:56
33
Tessa van Loon
Pr. Constantijnschoo
12:15
12:14
34
Michelle v valkenburg
't Kofschip - De Wie
12:21
12:17
35
Lesley van Dam
12:27
12:24
36
Annemieke Verhoek
Pr. Floris - Boeiera
12:29
12:26
37
Jason v.d. Graaf
't Kofschip - Zuidki
12:48
12:46
38
Jesse Verdooren
't Kofschip - Zuidki
12:48
12:46
39
Emmely v Assenderp
't Kofschip - De Wie
13:04
13:01
40
Michelle
Pr. Floris - Boeiera
13:04
13:01
41
Bo Fleur Hutjes
Papendrecht
13:27
13:25
42
Christiaan Verhey
Oranje Nassau Sliedr
13:35
13:30
43
Amber van den Oever
Pr. Constantijnschoo
13:58
13:56
44
Rob Verhey
Oranje Nassau Sliedr
14:00
13:55
45
Raymond Kroek
't Kofschip - De Wie
14:56
14:51
GR7-8, JEUGD 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijn Stuit
Papendrecht
8:47
8:45
2
Jim Ruiz
10:05
10:01
3
Tom de Groot
10:55
10:51
4
Kars Perik
Nieuwendijk Nb
11:42
11:40
5
Janus de Vries
13:31
13:27
GR>13, JEUGD 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Gerritsen
8:18
8:17
2
Bart van Nunen
8:21
8:19
3
Ivo Bijl
8:21
8:19
4
Robin Borsje
9:47
9:45
5
Esmee de Vries
Heerjansdam
11:13
11:11
VREC, 7,5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeannette Koene
Hercules
35:13
35:11
2
Jacqueline Koene
Hercules
36:00
35:58
3
Anne Groenewege
37:19
37:17
4
Brenda Versluijs
39:12
38:57
5
Karin Ottevanger
Gorinchem
39:55
39:51
6
Annemieke van Wingerde
Dordrecht
39:56
39:51
7
Wendy Kwikkers
41:04
40:55
8
Marjan Wijsbroek
41:39
41:29
9
Toos Volmer
Hercules
41:44
41:36
10
Kisten v Rijs
Dordrecht
42:01
42:00
11
Jolanda Maarseveen
Hercules
42:09
42:00
12
Hanneke de Heer
Dordrecht
42:19
42:04
13
Christine Paans - Van
Zwijndrecht
43:00
42:30
14
Bianca Timmers
Zwijndrecht
43:01
42:48
15
Marian Westerbeek
Papendrecht
43:30
43:16
16
Irene Tholenaars
Ridderkerk
44:08
43:54
17
Patricia Rasenberg
Terheijden
44:47
44:38
18
Ankie Snoeren
Terheijden
44:50
44:41
19
Annelies van Katwijk
's-Gravenhage
44:56
44:14
20
Karin van Geldrop
45:00
44:30
21
Agnes Verschoor
45:14
44:35
22
Monique van der Stelt
Papendrecht
45:21
45:06
23
Myrna vd Emster
Papendrecht
45:30
45:19
24
Judith Kivits
's-Gravenhage
45:51
45:23
25
Monique Kraal vd Werke
Passaat
45:53
45:41
26
Marja Vermeer
Passaat
46:02
45:38
27
Marja Verheijen - Breu
46:07
45:51
28
Sandy Franzen
Passaat
46:15
45:52
29
Anneke van Asperen
AAA
46:19
46:10
30
Evelyn van de Graaf
Bleskensgraaf ca
46:21
46:13
31
Ilona Niehuis
Passaat
46:28
46:09
32
Heleen Davies
Papendrecht
46:30
46:23
33
Annemieke Eijkelboom
Hercules
46:33
45:55
34
Yvonne Hoffmann
Hercules
46:40
46:16
35
Corine Boterblom
Raamsdonksveer
46:50
46:40
36
Christa Luijendijk
Papendrecht
47:05
46:43
37
Fatma Amhaiche
47:25
47:15
38
Esther v Wijk v Brievi
Papendrecht
47:40
47:31
39
Corine Blokpoel-Rijsdi
Ridderkerk
47:48
47:18
40
Jeanette van der Bijl
Barendrecht
47:57
47:28
41
Ilse Bergsma
Passaat
47:59
47:37
42
Anneloes van Rees
Dordrecht
48:04
47:26
43
Marlies Grootenboer
Passaat
48:09
47:42
44
Anet van de Graaf
Papendrecht
48:18
47:56
45
Judith v. Heeswijk-de
Papendrecht
48:19
47:54
46
Maartje v.d. Tempel
Rotterdam
48:19
48:03
47
Heidi Scheffers
Passaat
48:23
48:00
48
Dionne Lissenburg
Papendrecht
48:27
48:10
49
Eline Breems
Papendrecht
48:27
48:10
50
Karin Bosman
Berkel en Rodenrijs
48:35
48:22
51
Marjolein Stoker
48:41
48:34
52
Hildegard Breman
Passaat
48:42
48:27
53
Linda de Graaf
Papendrecht
48:54
48:28
54
Enza Ruscillo
Passaat
49:01
48:37
55
Iris Verzijl
Papendrecht
49:02
48:29
56
Debby Knipscheer
Papendrecht
49:02
48:30
57
Saskia van den Haak
49:11
48:33
58
Liesbeth Kraayeveld
49:19
48:42
59
Sonja van Wijk
Zwijndrecht
49:33
49:13
60
Beitske Ferwerda
Hardinxveld Giessend
49:36
49:18
61
Mariska van t Zant
Papendrecht
49:39
49:21
62
Chretienne Vuijst
49:42
49:29
63
Petra Budel
Zwijndrecht
49:42
49:22
64
Laura Koppenaal
Passaat
49:47
49:20
65
Heidi Woerlee
50:04
49:39
66
Marjon Kleijnen
Sliedrecht
50:12
49:48
67
Annet Godeke
Passaat
50:22
50:06
68
Ingrid Klop
Papendrecht
50:23
50:16
69
Bianca Stevens
Papendrecht
50:29
50:09
70
Iris GŁndel
Passaat
50:50
50:21
71
Carolien van Zuilekom
's-Gravenhage
50:52
50:24
72
Astrid van de Kar
50:56
50:39
73
Nancy Groenewoud
Papendrecht
51:08
51:01
74
Esther van Bezooijen
Gorinchem
51:17
51:07
75
Katja van den Anker
Gorinchem
51:18
51:08
76
Netty van de Brink
Passaat
51:33
51:00
77
Christine van Oudenaar
Papendrecht
51:40
51:30
78
Marjon Blaas
Passaat
51:44
51:18
79
Stephanie Verwijs
Passaat
51:45
51:14
80
Tanja Versendaal
Dordrecht
51:51
51:27
81
Gretel van Hoecke
Passaat
51:59
51:31
82
Kristel Stamkot
Papendrecht
52:02
51:23
83
Wendy Loij
Passaat
52:04
51:35
84
Sabine Eindhoven
Passaat
52:04
51:34
85
Liesbeth van Loij
Passaat
52:05
51:36
86
Agnes Verhagen
Dordrecht
52:08
51:44
87
Gerda Boon
Hercules
52:16
51:51
88
Margaret Peet
Papendrecht
52:18
51:55
89
Yvonne Rennert
Passaat
52:18
51:48
90
Christien van Vliet-Sa
Maarssen
52:19
52:08
91
Lydia Nederlof
Passaat
52:19
51:48
92
Marga Rijsdijk
Passaat
52:26
51:56
93
Yvonne Hoogsteder
Passaat
52:26
51:55
94
Hanneke Helder
Passaat
52:27
52:07
95
Amanda Vermeulen
Passaat
52:28
51:58
96
Nancy Tijssen
Passaat
52:36
52:08
97
Sandra Henderson
Papendrecht
52:37
52:25
98
Corina Friedl
Passaat
52:56
52:24
99
Terry Paalvast
Passaat
52:58
52:45
100
Jojanneke
Passaat
53:17
52:46
101
Aartien van der Gun
53:26
53:05
102
Jolanda Wijntje
53:33
53:01
103
Laura den Braanker
Passaat
53:59
53:29
104
Brenda van Duren
54:50
54:27
105
Willeke Hoogeveen-Hol
Pr. Floris - Boeiera
55:08
54:40
106
Yvonne Verheul
55:23
54:57
107
Marianne de Bruin
Parthenon
55:44
55:09
108
Carolien van Rijswijk
Passaat
56:00
55:24
109
Rosalinde Moes
Passaat
56:21
55:43
110
Sandra Oostende
Passaat
56:40
56:07
111
Joyce van Weerdenburg
Passaat
56:45
56:14
112
Joyce Apon
Sliedrecht
56:54
56:23
113
Gisela Moes
Passaat
57:10
56:40
114
Ilona Hens
Passaat
57:20
56:43
115
Ineke van Hoek
Passaat
57:24
57:03
116
Lenie Vugts
Passaat
57:25
57:04
117
Yvette van Haren
Passaat
57:35
57:34
118
Ineke de Jager
Passaat
57:52
57:26
119
Judith Jonker
Passaat
58:21
57:49
120
Nanda Versteeg
Passaat
58:41
58:08
121
Annelieke Bouwman
Passaat
59:06
58:31
122
Mirjam Hamerlinck
Papendrecht
59:26
59:14
123
Wieneke de Laat
Passaat
59:38
59:03
124
Marloes Hoenders
Passaat
59:40
59:05
125
Sacha van der Kuijl
Passaat
59:43
59:03
126
Dot van der Beek
Papendrecht
1:00:28
1:00:01
127
Nicole van Houwelingen
Passaat
1:00:58
1:00:18
128
Lonneke Cornet
Passaat
1:00:59
1:00:24
129
Simone Akkermans
Passaat
1:01:16
1:00:41
130
Judith Visser
Passaat
1:01:16
1:00:41
131
Jacqueline Akkermans
Passaat
1:01:16
1:00:41
132
Esther Gruppen
Passaat
1:01:30
1:01:04
133
Riet van der Hoeven
Passaat
1:01:55
1:01:16
134
Isje Bos
1:02:43
1:02:33
135
Antoinette Brouwer
1:03:05
1:02:42
136
Bertha van der Starre
Passaat
1:05:09
1:04:29
137
HenriŽtte Hofman
Passaat
1:07:20
1:06:39
138
Carla Lans
Passaat
1:07:21
1:06:40
MREC, 7,5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leendert van der Lugt
28:21
28:20
2
John den Hartog
Parthenon
28:41
28:40
3
Jelle Boulonois
Papendrecht
29:42
29:40
4
Chris Paardenkooper
De Kieviten
29:59
29:58
5
Albert de Vries
Dordrecht
30:35
30:33
6
Mark Slinger
Papendrecht
30:51
30:50
7
Arnold van Houwelingen
Papendrecht
31:03
31:01
8
John van Golen
Hendrik Ido Ambacht
31:05
31:02
9
Eloy Urbano Cruz
Hercules
31:06
31:05
10
Jan Noeverman
Rotterdam
31:09
31:07
11
Aarnout Salwegter
31:19
31:18
12
Mohamed Tib
31:40
31:37
13
Daan Gorlitz
Passaat
31:42
31:40
14
Ludo de Heus
Gorinchem
32:11
32:06
15
Sverre van Ginneken
Parthenon
32:43
32:41
16
Erwin de Wit
Ridderkerk
32:47
32:45
17
Renť Waltman
Papendrecht
33:05
33:03
18
Maarten Keijzer
33:38
33:36
19
Dirk Verhoef
Ridderkerk
34:14
34:12
20
Mohamed Chaibi
Papendrecht
34:41
34:38
21
Wim Denks
35:01
34:58
22
Arjan martens
Gebr. van Kessel
35:07
35:02
23
Walter Sanda
35:13
35:00
24
Henk Garama
Parthenon
35:16
35:15
25
Remco Pirets
Dordrecht
35:20
35:14
26
Johan Rietveld
Papendrecht
35:26
35:23
27
Kees Eckhardt
Gebr. van Kessel
35:38
35:33
28
Rob Poliste
Papendrecht
35:49
35:47
29
Arjan de Vreede
Loopgroep PK
35:50
35:47
30
Jan Verschoor
Papendrecht
35:58
35:57
31
Bram Ruitenberg
36:17
36:14
32
Marco Plaisier
36:29
36:28
33
Fred van de Kuil
Hardinxveld Giessend
36:48
36:47
34
Michel Hoeke
Gebr. van Kessel
36:51
36:45
35
D. Vlot
Typhoon
37:06
37:00
36
Cor de Vreede
37:07
37:03
37
Peter Swanson
Barendrecht
37:09
37:06
38
Paul ten Zijthoff
37:11
37:07
39
Nijs Dekker
37:23
37:16
40
Perry van der Linden
Dordrecht
37:28
37:25
41
Hanno Kraal
37:29
37:17
42
Olaf Poot
Rotterdam
37:44
37:26
43
Jurrie Boerma
Papendrecht
37:44
37:41
44
Juriaan Leeuwenburgh
37:50
37:26
45
Karel Vos
37:55
37:46
46
Samir Saaf
37:56
37:48
47
Walter van der Kroef
Ridderkerk
38:14
37:31
48
Jasper de Moree
Gebr. van Kessel
38:15
38:09
49
Paul Hermans
38:24
37:52
50
Hans v.d. Werken
38:39
38:27
51
Erwin den Hoed
Papendrecht
38:48
38:47
52
Mark Punt
Papendrecht
39:07
38:43
53
Jacco Klootwijk
Hardinxveld Giessend
39:08
38:59
54
Jan de Moree
Gebr. van Kessel
39:11
39:06
55
JW Versteeg
Hardinxveld Giessend
39:20
38:49
56
Dick Aantjes
Passaat
39:22
39:19
57
Stefan Donker
Papendrecht
39:23
39:01
58
Michiel Boulonois
39:26
39:12
59
Cor van de Wulp
39:34
39:22
60
Enrico Cloin
Papendrecht
39:41
39:26
61
Peter Tuinier
Gebr. van Kessel
39:43
39:37
62
Mark Verbeek
39:48
39:44
63
Bas van Genderen
39:48
39:38
64
Van Luijk Richard
Papendrecht
40:12
40:02
65
Patrick Wijngaarden
Passaat
40:21
40:09
66
Art Klijn
Papendrecht
40:23
40:05
67
Anthony Richardson
40:23
40:16
68
Herman van Ommen
40:47
40:36
69
Theo Visser
Papendrecht
40:53
40:49
70
Robi Nederlof
40:54
40:48
71
Frank Roeland
40:55
40:17
72
Hendry Locht
Dordrecht
40:59
40:53
73
JHT Gerritsen
Parthenon
41:08
41:03
74
Steven ter Meulen
Papendrecht
41:15
41:07
75
Dirk van Valkenburg
Passaat
41:21
41:03
76
Hans van Daalen
Gorinchem
41:23
41:17
77
Willem Sterk
Passaat
41:23
41:03
78
Eric Tulkic
41:38
41:20
79
Conrad van Kooten
Nieuw Lekkerland
41:55
41:38
80
Tj Provily
Nieuw Lekkerland
41:55
41:38
81
Sibrand Komdeur
Hercules
41:58
41:20
82
Piet Witman
Hercules
42:09
42:00
83
Ton Selders
PAC
42:17
41:38
84
Arie van der Weijde
Hercules
42:20
41:42
85
Raymond Habets
Dordrecht
42:23
41:59
86
Hans Veth
Papendrecht
42:31
42:15
87
Richard Lokenberg
Papendrecht
42:36
42:21
88
Willem Knipscheer
Hendrik Ido Ambacht
42:44
42:31
89
Jan Oosterhoff
Rotterdam
42:47
42:42
90
Arjo Geelhoed
42:53
42:41
91
Arie Schenk
42:53
42:23
92
Bob GŁndel
Passaat
43:17
42:48
93
Tony van Heteren
Sliedrecht
43:23
43:10
94
John Franciosa
43:33
43:22
95
Martin Noteboom
Papendrecht
43:53
43:39
96
Bertwin Leentvaar
Ridderkerk
44:04
43:22
97
Remy van Aarden
Rotterdam
44:07
43:56
98
Wim Erkelens
44:07
43:46
99
Peter Kroon
Sliedrecht
44:15
43:54
100
Jaco Hubregtse
Dordrecht
44:28
44:24
101
Peter de Jong
Dordrecht
44:29
44:24
102
Jacco Lanser
Papendrecht
44:33
44:12
103
Pascal Rijsdijk
Papendrecht
44:33
44:12
104
N Lanser
avVN
44:45
43:47
105
Henk Blouw
Passaat
44:46
44:25
106
Rob Lems
Passaat
44:53
44:38
107
Sebastiaan de Leeuw
's-Gravenhage
44:56
44:14
108
Johan van Iperen
Rotterdam
45:00
44:43
109
De Graaf
Papendrecht
45:07
44:41
110
Falco Zoutewelle
45:15
45:08
111
Marcel Philippo
Papendrecht
45:17
44:50
112
John de Boer
Running Athletic Poi
45:21
45:20
113
Louis van de Hoeven
45:25
45:16
114
Leon den Braber
45:26
45:16
115
Marcel Willeijns
Passaat
45:37
45:15
116
Niels Hermans
Passaat
46:02
45:39
117
Laurens Kant
46:15
45:42
118
Gideon Hohle
46:15
45:43
119
Danjan Mudde
46:16
46:05
120
Cor Oliemans
Passaat
46:19
45:58
121
Ton Dost
Passaat
46:21
46:06
122
Bert Alting
Passaat
46:24
46:02
123
Will Oosterveer
Papendrecht
46:42
46:31
124
Rake Sukawati
47:23
47:10
125
Cor Tromp
Passaat
47:26
47:03
126
Jan Veth
Papendrecht
47:45
47:27
127
Kees Blokpoel
Ridderkerk
47:47
47:17
128
Sanda Glenn
47:48
47:34
129
Koos van Holstein
48:05
47:47
130
Marco de Regt
Passaat
48:25
48:03
131
John Molenwijk
49:24
48:59
132
Piet Bandsma
Passaat
49:33
49:07
133
Erik Paalvast
Passaat
49:40
49:27
134
Joop Zwager
49:42
49:19
135
Geert van Weerdenburg
Dordrecht
50:03
49:26
136
Hans Groenenboom
Passaat
50:05
49:38
137
Jeroen Groen
Passaat
50:05
49:38
138
Willem den Braber
Passaat
50:24
49:59
139
Jaap Hoogeveen
50:42
50:15
140
Eric van de Brink
50:57
50:23
141
EHJM van der Steen
Dordrecht
51:02
50:34
142
Jaco van Houwelingen
Passaat
51:55
51:27
143
Arie de Boeff
Passaat
52:04
51:42
144
Theo Heyman
Papendrecht
52:24
51:46
145
Fred Bakkenist
52:57
52:47
146
Johan Huisma
Papendrecht
53:32
53:01
147
Jeroen Tieleman
Passaat
54:43
54:10
148
Joseph Vogelezang
Passaat
54:43
54:07
149
Fred Bijl
Passaat
54:47
54:13
150
Jan van Haren
Parthenon
55:44
55:08
151
Theo Bakker
Passaat
57:37
57:02
152
H de Jager
Passaat
57:52
57:26
153
Wim van Wijk
Passaat
57:56
57:20
154
Joop Meinders
58:36
58:18
155
Arie de Vroomen
Passaat
58:52
58:16
156
Henk Bijl
Passaat
59:39
59:05
157
Jan Willem Dubbeldam
1:03:05
1:02:41
15KM uitslag zie www.avpassaat.nl
www.uitslagen.nl
14-05-2009 22:41