Uitslagenlijst Crossloop Zuidwolde

Zuidwolde Dr - Zaterdag 2 mei 2009

M1250, CROSSJEUGD1250M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
5:42
2
Nina Hof
Gieterveen
5:47
3
Fleur Snijder
Zuidwolde Dr
6:02
4
Anne Boer
Zuidwolde Dr
6:17
5
Pebbel de Gier
Zuidwolde Dr
7:30
6
Suzan Casse
Hoogeveen
7:49
J1250, CROSSJEUGD1250M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
4:58
2
Knol Remco
Hoogeveen
4:58
3
Job IJtsma
Hoogeveen
5:18
4
Rico Kleine
Hoogeveen
5:48
5
Jorick Huizing
Klazienaveen
5:50
6
Robin ten Buur
Hoogeveen
7:47
M2500, CROSSJEUGD2500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Oosterkamp
Steggerda
10:06
2
Inga Bakker
Ommen
10:31
3
Sanne Otten
Dedemsvaart
10:36
4
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
10:51
5
Anouk Hof
Gieterveen
11:08
6
Nienke Smit
Zuidwolde Dr
11:23
7
Demi Kleine
Hoogeveen
12:14
8
Chantal Huizing
Klazienaveen
13:14
J2500, CROSSJEUGD2500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Lubbers
Emmen
10:02
2
Thijs Snijder
Zuidwolde Dr
10:21
3
Chiel Smit
Zuidwolde Dr
10:22
4
Leon Casse
Hoogeveen
11:16
5
Sam de Gier
Zuidwolde Dr
11:33
6
Jari Kouwen
Balkbrug
12:26
D5KM, CROSSLOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
20:03
2
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
23:07
3
Judith Kremers
Beilen
24:56
4
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
25:09
5
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
25:50
6
Henri√ętte Hooge
Zuidwolde Dr
26:54
7
Cheyenne Biljardt
Zuidwolde Dr
27:06
8
Ellen van der Vegt
Dalfsen
27:13
9
Marije de Graaf
Groningen
27:20
10
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
28:09
11
Merel Brouwer
Zuidwolde Dr
28:39
12
Gea Fopma
Hoogeveen
28:46
13
Carla Meyer
Fluitenberg
28:52
14
Renata Brinkhof
Hoogeveen
28:53
15
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
30:19
16
Marga Kleine
Hoogeveen
30:22
17
Henny Hofstede
Zuidwolde Dr
30:27
18
Hennie Vrielink
Zuidwolde Dr
31:38
19
Karin Brouwer
Zuidwolde Dr
31:49
20
Marjan Zuidema
Norg
32:14
21
Willy Arends
Zuidwolde Dr
32:26
22
Birgit Brouwer
Zuidwolde Dr
36:06
H5KM, CROSSLOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Tiekstra
Dalen
18:38
2
Horst van den Berg
Hoogeveen
19:47
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
20:34
4
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
20:48
5
Jan Bloemert
Staphorst
21:23
6
Hans Zandbergen
Hoogeveen
21:32
7
Willem Bloemert
Rouveen
21:50
8
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
22:01
9
Art Grit
Zuidwolde Dr
22:19
10
Jaap Talen
Hoogeveen
22:21
11
Willem Bloemert
Staphorst
23:00
12
Nico Wassens
Dedemsvaart
23:11
13
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
23:17
14
Jan Fieten
Hoogeveen
23:59
15
Mesfin Been
Zuidwolde Dr
24:15
16
Martin de Weerd
Hoogeveen
24:55
17
Jan de Ruiter
Veeningen
25:14
18
Fred Meijer
Fluitenberg
25:16
19
Bert Brouwer
Hoogeveen
25:25
20
Willem van Essen
Hoogeveen
25:34
21
Michiel Zuidema
Zuidwolde Dr
25:38
22
Reinder Boomsma
Hoogeveen
25:52
23
Allart Arends
Zuidwolde Dr
25:53
24
Klaas Jonkman
Kerkenveld
26:00
25
Rob de Weerd
Hoogeveen
26:08
26
Barney Brinkhof
Hoogeveen
26:13
27
Eise van der Vegt
Zuidwolde Dr
26:56
28
Patrick Pottjegort
Almelo
27:10
29
Jan Boeessenkool
Staphorst
27:41
30
Johannes Kuilder
Almelo
27:52
31
Peter de Roo
Hoogeveen
27:57
32
Peter Weustink
Zuidwolde Dr
27:59
33
Nico Wassens
Dedemsvaart
28:29
34
Maarten Molenberg
Hoogeveen
29:05
35
Wybrand Schoonbeeg
De Wijk
30:17
36
Bert Zuidema
Hoogeveen
30:21
D10KM, CROSSLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van de Vegt
Zuidwolde Dr
42:48
2
Liane de Wit
Assen
44:57
3
Annemieke de Lange
Ruinen
45:37
4
Hanneke Scholing
Orvelte
49:44
5
Jacqueline terBrummelh
Stuifzand
51:35
6
Minke Oord
Joure
52:28
7
Iris Bouman
Nieuwolda
54:36
8
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
55:31
9
Marga Bouwers
Zuidwolde Dr
59:06
10
Hedda van der Veen
Hoogeveen
59:33
11
Gerda van der Vegt
Dalfsen
59:52
12
Ella Herbrink
Ommen
1:00:01
13
Marian Bekedam
Dalfsen
1:04:29
14
Cora van der Donk
Grootegast
1:23:21
H10KM, CROSSLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
36:24
2
Carel Opten
Assen
37:49
3
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
38:39
4
Gerrit Joling
Zuidwolde Dr
39:45
5
Bert Snijder
Zuidwolde Dr
41:29
6
Eddy Oosterkamp
Steggerda
42:01
7
Sean Patrick Roos
Ruinen
42:15
8
Henk Oosterveen
Ruinen
42:52
9
Arend Burgen
Deventer
43:29
10
Peter Bakker
Bathmen
43:30
11
Henk van der Meer
Gorredijk
43:58
12
Frans Oonk
Almelo
44:10
13
Jarno van der Veen
Assen
44:38
14
Henk van Dijk
Hoogeveen
44:47
15
André Mol
Hoogeveen
45:13
16
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
45:40
17
Henk Nimeijer
Koekange
46:26
18
Cyril Emmaneel
Emmen
47:22
19
Erik Zagers
Rheeze
47:32
20
Robert ten Wolde
Nijeveen
47:37
21
Jaap Haaze
Zuidwolde Dr
48:19
22
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
49:28
23
Jan Stuiver
Zwolle
49:55
24
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
51:16
25
Eddy de Boer
De Wijk
51:20
26
Erwin Venema
Zuidwolde Dr
52:17
27
Frans Scheuneman
Hoogezand
53:20
28
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:16
29
Egbert Geertsma
Groningen
57:32
30
Mans Veldsink
Dedemsvaart
57:33
Uitslagen.nl
02-05-2009 17:49