Uitslagenlijst Koninginneloop

Beilen - Donderdag 30 april 2009

T/M 7, MEISJES T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Linette Linders
Deurne
6:23
2
Henrieke Timmer
OBS De Lindelaar
6:26
3
Thirza Heijnen
OBS G.A. de Riddersc
7:41
4
Roos Wiersema
Beilen
7:50
5
Jara Stobbe
Meester Harm Smeenge
9:40
6
Liset Haveman
Meester Harm Smeenge
9:54
7
Esmée Castain
Hollandscheveld
10:05
8
Dafne Castain
Hollandscheveld
10:08
T/M 7, JONGENS T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Rico Kleine
Hoogeveen
6:12
2
Julian Jager
Meester Harm Smeenge
7:01
3
Jeroen Metselaar
De Eshorst
7:02
4
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
7:03
5
Stefan Prins
OBS G.A. de Riddersc
7:48
6
Gertjan Harmsen
CBS De Wegwijzer
8:00
7
Julian Castain
Hollandscheveld
9:27
8
Dave Boon
Meester Harm Smeenge
10:09
9
Niek Heslinga
CBS De Wegwijzer
10:44
8-9, MEISJES 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Iris Haveman
Meester Harm Smeenge
6:26
2
Larissa Prins
De Eshorst
6:36
3
Pythia Nederhoed
De Eshorst
6:37
4
Leonie Oldenkamp
OBS G.A. de Riddersc
6:53
5
Debora Jager
Meester Harm Smeenge
6:56
6
Mathilde Seidel
Meester Harm Smeenge
7:04
7
Dyon Popping
OBS Jan Ligthart
7:46
8
Manon Smidt
CBS Prinses Beatrix
7:47
9
Manuela Feikens
OBS Zuiderenk
7:51
10
Femmy Kompagnie
Beilen
7:51
11
Danique Prins
OBS G.A. de Riddersc
7:56
12
Romy Kramer
OBS G.A. de Riddersc
8:21
13
Femke Stegeman
OBS L.A. Roessinghsc
9:23
14
Shelly Schoon
CBS Prinses Beatrix
10:04
15
Maráa Hoogeveen
Meester Harm Smeenge
10:16
8-9, JONGENS 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jonathan Schans
OBS De Bosvlinder
5:28
2
Dani Rijff
Meester Harm Smeenge
5:35
3
Jamie Velthuis
Meester Harm Smeenge
5:48
4
Jaron van Veen
Meester Harm Smeenge
5:49
5
Mitchel Prins
De Eshorst
5:53
6
Arno Dijkstra
Gieten
5:54
7
Daan Teuben
OBS De Bongerd
6:12
8
Gerwin Dolfing
OBS L.A. Roessinghsc
6:19
9
Sven Klaasens
Meester Harm Smeenge
6:20
10
David de Vries
CBS De Wegwijzer
6:36
11
Robert Haandrikman
De Eshorst
6:43
12
Selgfried Beelazzani
Beilen
7:44
13
Danick Landbergen
OBS G.A. de Riddersc
7:51
14
Ben Heslinga
CBS De Wegwijzer
7:55
15
Melvin Bakker
Assen
9:02
10-13, MEISJES 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Otten
Dedemsvaart
5:10
2
Nathalie Klasen
Meppel
5:18
3
Inez Duursma
De Eshorst
5:32
4
Joanne Nederhoed
De Eshorst
5:38
5
Roxin de Jonge
Meester Harm Smeenge
5:41
6
Fleur Nagengast
Meester Harm Smeenge
5:43
7
Ilse Pero
OBS Zuiderenk
5:46
8
Mariska van Eijden
Meester Harm Smeenge
5:52
9
Demi Kleine
Hoogeveen
6:04
10
Marit van der Veen
Meester Harm Smeenge
6:06
11
Nienke Woertink
OBS Zuiderenk
6:13
12
Mélida Beikes
Meester Harm Smeenge
6:27
13
Ivonne van Vliet
Westerbork
6:43
14
Astrid Jonkers
Pesse
6:44
15
Marielle Nederhoed
De Eshorst
6:55
16
Jolieke Timmer
OBS De Lindelaar
6:59
17
Liselotte Buring
Meester Harm Smeenge
7:07
18
Laura Koobs
OBS G.A. de Riddersc
7:19
19
Jodie Steen
OBS Jan Ligthart
7:35
20
Linda Metselaar
De Eshorst
7:45
21
Danique van Beelen
De Eshorst
10:45
10-13, JONGENS 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Lubbers
HAC '63
4:33
2
Jesper Dijkstra
Gieten
4:54
3
Joost Roks
Gieten
5:15
4
Jacco Huising
De Eshorst
5:28
5
Stefan Eefting
De Eshorst
5:36
6
Jesse van den Boonen
OBS G.A. de Riddersc
5:40
7
Simon de Vries
CBS De Wegwijzer
5:45
8
Melvin Braam
Meester Harm Smeenge
5:48
9
Joran Zandbergen
OBS G.A. de Riddersc
5:49
10
Mirco Bakker
Assen
5:50
11
Lars Boerma
Meester Harm Smeenge
5:55
12
Anne Jan Hepping
De Eshorst
6:08
13
Harmen Kompagnie
Beilen
6:21
14
Luuk Wiersma
OBS G.A. de Riddersc
7:56
15
Cesaro Angevaare
Meester Harm Smeenge
9:04
12+, MEISJES 12+
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Bouwmeester
Westerbork
10:56
2
Elvira Feikens
Spier
13:21
3
Loysa Feikens
Spier
13:29
4
Dianne Huising
Beilen
13:30
5
Lisanne Meinders
Beilen
13:31
6
Irma Vriesema
Beilen
13:32
7
Margot Beuvema
Beilen
13:33
8
Irene van de Logt
Goutum
13:53
9
Lisa Swieringa
Beilen
14:44
10
Sigrid van der Veen
Beilen
15:10
11
MArtine de Boer
Beilen
15:29
12+, JONGENS 12+
Plts
Naam
Tijd
1
Daan Schalk
Smilde
9:44
2
Rogier van Vliet
Westerbork
10:07
3
Rick Boerma
Beilen
10:45
4
Folkert Visser
Burgum
10:47
5
Rient Heerink
Hijken
12:02
6
Richard Graveland
Beilen
12:52
7
Martin Piek
Beilen
12:54
8
Marc van Eijden
Beilen
16:01
13-39, 5KM DAMES SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Anouk Trooster
Assen
19:41
2
Anouk Everts
Assen
19:50
3
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
20:12
4
Marlies Wabeke
Beilen
20:19
5
Hermien Koerts
Westerbork
22:15
6
Marjolein de Lange
Ruinen
23:46
7
Judith Kremers
Beilen
24:11
8
Annet Zwiep
Beilen
25:02
9
Leonie Isha Nienhuis
Oosterwolde Fr
26:23
10
Els van Kampenhout
Groningen
26:31
11
Marjon Speelman
Westerbork
26:33
12
Hilde Kiers
Beilen
26:35
13
Merel Onnes
Beilen
27:03
14
Monique Schotanus
Hoogersmilde
27:06
15
Nelleke Verhage
Hoogeveen
27:40
16
Jacolien Heslinga
Westerbork
27:40
17
Marga Kleine
Hoogeveen
28:34
18
Janet Biel
Westerbork
28:55
19
Yvtette van Brouwersha
Beilen
29:58
20
Emmely Scheeroren
Westerbork
31:02
21
Laurette Keuzenkamp
Westerbork
31:08
22
Karin Dekker
31:11
23
Judith Kort
Zwiggelte
31:27
24
Brenda Beuving
Westerbork
35:12
25
Desiree Pero
Spier
38:59
26
Tamara Heijnen
Beilen
39:01
27
Ana Paula Lima
Beilen
42:18
40+, 5KM DAMES 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Jaqueline Beikes
Beilen
25:17
2
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
26:37
3
Dorine van der Scheer
Beilen
28:04
4
Harmtje Jager
Loopgroep Beilen
28:26
5
Corry Droog
Beilen
28:34
6
Margreet Gort
Pesse
28:43
7
Klaasje Biel de Groote
Westerbork
28:56
8
Maria Scheeroren
Westerbork
31:01
9
Gerie van Kampenhout
Beilen
31:20
10
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
32:18
11
Hennie Bruggink
Smilde
32:20
12
Mirjam Kleinheerenbrin
Beilen
32:26
13
Herma Snoeijink
Anerveen
32:34
13-39, 5KM MANNEN SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Bas Eefting
Haarlem
15:27
2
Wouter Ploeger
Assen
16:07
3
Brian Kamstra
Assen
16:44
4
Gerben Tiekstra
Dalen
16:51
5
Arjo Koekoek
Hoogeveen
16:58
6
Erwin Rinsma
Stadskanaal
17:20
7
Marcel Kriekjes
Hoogeveen
17:44
8
Geert Tuinstra
Almelo
18:05
9
Martin Reinds
Beilen
18:28
10
Wiard van der Logt
Goutum
18:31
11
Harold Dijkstra
Gieten
18:37
12
Marc Bolland
Assen
18:46
13
Dennis Lek
Emmen
18:51
14
Bas Krom
Beilen
18:56
15
Ids Tuinstra
Almelo
19:14
16
Bastian Zandbergen
HAC '63
19:15
17
Arjan Gruppen
Hoogeveen
19:38
18
Peterjan Oosting
Beilen
19:41
19
René Wilkens
Gieten
20:45
20
Arjen van der Logt
Goutum
21:01
21
John Sikken
Erm
23:08
22
Erik Zwiep
Beilen
23:20
23
Erwin Zwiers
Beilen
23:25
24
Arjan Vriesema
Beilen
23:26
25
Tom Gritter
Orvelte
23:27
26
Xavier Pero
Westerbork
23:59
27
Richard Kleine
Hoogeveen
25:35
28
Daniel van de Bos
Beilen
26:04
29
Berry Kompagnie
Beilen
26:12
30
Robin Bakker
Beilen
28:45
31
Jan Bakker
Beilen
28:47
32
Daan Jan Kuis
Groningen
42:19
40+, 5KM MANNEN 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Johan Lek
Emmen
18:57
2
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
19:01
3
Hans Zandbergen
HAC '63
19:21
4
Martin Speelman
Westerbork
19:36
5
Klaas Mulder
Westerbork
19:51
6
Jan Roeles
Beilen
19:54
7
Wolter Boer
Geesbrug
20:26
8
Peter Krom
Beilen
20:36
9
Frank Ottenhof
Beilen
22:32
10
Jan de Vries
Westerbork
22:58
11
Tjerk Tuinstra
Almelo
24:16
12
John Kleinheerenbrink
Beilen
24:30
13
Harry Vos
Westerbork
24:38
14
Tinus Jonkers
Hijken
25:13
15
Koop Klok
Dwingeloo
25:55
16
Klaas Swieringa
Beilen
26:44
17
Wim Duinkerken
Beilen
26:49
18
Peter van der Logt
Goutum
27:05
19
Henk van Kampenhout
Beilen
30:06
20
Jan Haagsma
Friesland
33:07
13-39, 10KM VROUW SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke de Lange
Ruinen
45:08
2
Mirjam Wassen
Beilen
45:24
3
LAura Batterink
Westerbork
46:17
4
Wil-Inge Hulzebosch
Zuidwolde Dr
48:06
5
Arianne Berkauwer
Haarlem
49:08
6
Jeannet Roos
Ruinen
49:15
7
Jeannette Kremers
Assen
50:27
8
Krista Droog
Assen
51:06
9
Corine Arends
Assen
53:26
40+, 10KM VROUW 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Janneke Nienhuis
Oosterwolde Fr
46:39
2
Ina Oortwijn
Annerveensche Kanaal
47:39
3
Geke van den Heuvel
Beilen
49:07
4
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
50:25
5
Christel Timmer
Witteveen
50:41
6
Helga Steenbergen
Ruinen
51:04
7
Adri Sluis
Start '78
51:39
8
Brenda Zomer
Hoogeveen
54:40
9
Anke Poelman
Westerbork
55:07
10
Carla Meijer
Fluitenberg
56:42
11
Jeannette Liefers
Hoogeveen
58:52
13-39, 10KM MAN SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
34:48
2
Bas van Beek
Epe
35:20
3
Wouter Luinge
Veendam
39:36
4
Andreas van Scherpenze
Westerbork
39:47
5
Jelmer Marinus
Beilen
40:34
6
Harrie Kerssies
Beilen
41:34
7
Richard Kort
Zwiggelte
42:32
8
Martin Hink
Hoogeveen
42:39
9
Marco Bakker
Assen
43:13
10
Jeroen Stobbe
Beilen
46:49
11
Janko Kinds
Odoorn
47:47
12
Bart Hegeman
Zwolle
50:43
13
Erwin Beuving
Westerbork
51:18
14
Robert Sinnema
Westerbork
54:07
15
Ben Stotijn
Dwingeloo
56:06
40+, 10KM MAN 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
33:22
2
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
35:32
3
Teake Kerckhoffs
Appelscha
36:09
4
Douwe Weima
Nijverdal
36:47
5
Nijssen
Elp
38:16
6
Jannes Dolfing
Westerbork
40:35
7
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
41:17
8
Doeke Otter
Drachten
41:26
9
Praphan Butthong
Assen
42:00
10
Henderikus Doorten
Westerbork
42:11
11
Benni Hoekman
Opeinde
42:47
12
Harry Luinge
Veendam
43:09
13
Arend Enting
Orvelte
44:04
14
Marcel Kuipers
Hoogeveen
44:58
15
Jaap Veltman
Ruinerwold
45:06
16
Wil Jansen
Lieshout
45:31
17
Klaas Haveman
Beilen
45:32
18
Alfred van Veen
Beilen
46:11
19
Johnny Kuizenga
Beilen
46:28
20
Philip Wildevuur
Hooghalen
47:24
21
Wout Kok
Westerbork
47:28
22
Peter de Boer
Beilen
47:44
23
John Meppelink
Westerbork
47:53
24
Teddy Bezuijen
Westerbork
47:57
25
JAn Gritter
Beilen
48:26
26
Zweers Wijnholds
Westerbork
48:50
27
Pieter Koorn
Loopgroep Beilen
50:28
28
Fred Meijer
Fluitenberg
51:43
29
Lunsdal
Beilen
53:55
30
Glenn Krijthe
Westerbork
54:55
Bouwbedrijf Jonkers - Hijken, Run2day, Tuincentrum Voortman - Oranje,
Autowascentrum Beilen, Gemeente Midden Drenthe, Bloemenpalet
www.uitslagen.nl
30-04-2009 00:00