Uitslagenlijst Enschede Marathon

Enschede - Zondag 26 april 2009

M.SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sammy Kibet
Kenia (KEN)
2:11:47
2:11:46
2
Tsegaye Gebrselassie
Ethiopië (ETH)
2:11:48
2:11:48
3
Thomas Omwenga
Kenia (KEN)
2:13:18
2:13:18
4
Raymond Kandie
Kenia (KEN)
2:13:46
2:13:46
5
Daniel Komen
Kenia (KEN)
2:15:54
2:15:53
6
Christopher Cheboiboch
Kenia (KEN)
2:16:34
2:16:34
7
Bensin Kiprorno
Kenia (KEN)
2:18:12
2:18:11
8
Pedro Mora
Venezuela
2:18:25
2:18:25
9
Emmanuel Biwott
Kenia (KEN)
2:18:35
2:18:35
10
Detmar Roessink
TION
2:51:41
2:51:41
11
Maik Schindler
Laufakademie Bremen
2:58:39
2:58:29
12
Freek Koersvelt
AKU
3:09:07
3:09:02
13
Robbert Luttikhuizen
Loopgroep PK
3:09:07
3:09:03
14
David Deak
Wassenaar
3:11:58
3:11:41
15
Pacer 3.15
Nederland
3:15:04
3:14:56
16
Hannes Boyke
Münster (GER)
3:15:34
3:15:10
17
Holger Menzel
SuS Oberaden
3:22:39
3:22:26
18
Anton buti Garcia
Penya Ribes
3:26:30
3:26:04
19
Dirk Glößner
Coesfeld (GER)
3:36:27
3:36:11
20
Thomas Weber
Rheine (GER)
3:37:33
3:37:07
21
Harm Smit
Energie
3:40:33
3:40:21
22
Harm-Jan Bijdam
Zwolle
3:43:30
3:43:20
23
Ingo Caserio
Gronu Epe (GER)
3:43:47
3:43:21
24
Rik Schulte
Gemeente Enschede
3:44:11
3:44:11
25
Geron te Marvelde
Oldenzaal
3:45:01
3:44:32
26
Remco Kemperman
Delfgauw
3:45:59
3:45:42
27
Saliba Gilgamesh
AJF
3:52:50
3:52:36
28
Menno Bouma
Enschede
3:55:00
3:54:00
29
Yordy Muller
Enschede
3:55:06
3:54:12
30
Sander Eijpe
Almere
3:55:52
3:55:41
31
Knut Germeyer
Georgsmarienhütte (G
3:58:09
3:57:40
32
Marco Lohaus
Emsdettern (GER)
3:58:42
3:58:42
33
Kieran Kinahan
New Malden (GBR)
4:03:47
4:02:47
34
Thorsten Liermann
Köln (GER)
4:04:32
4:04:04
35
Mark Jansen
Enschede
4:04:36
4:03:34
36
Boris Coumou
Delft
4:04:38
4:03:38
37
Jeroen Ruijter
Enschede
4:05:06
4:04:19
38
Dietmar Epping
Vreden (GER)
4:08:17
4:08:04
39
Bas Swinkels
Elst Gld
4:15:50
4:15:21
40
Koos Leeuw
Amsterdam
4:17:10
4:16:45
41
Jitse Jagersma
Enschede
4:21:08
4:20:23
42
Bas Worteltjes
Enschede
4:37:35
4:37:21
43
Cao Lopez el Toro Loco
Almelo
4:37:36
4:37:21
44
Tobias Arlt
Havixbeck (GER)
4:56:20
4:55:25
M.35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
2:36:49
2:36:49
2
Stefan Puchtinger
LT Bittermark
2:57:56
2:57:56
3
Dieter Rolfes
SV Germania Twist
3:03:52
3:03:47
4
Andre Winkelhorst
TV Westfalia 07
3:04:21
3:04:18
5
Jeroen van de Calseijd
Triathlon
3:05:35
3:05:30
6
Willem van 't Veer
Lycurgus
3:05:54
3:05:51
7
Rob Laenen
Human Capital Care
3:07:21
3:07:19
8
Holger Sigl
LAC Emden-Aurich
3:09:06
3:09:00
9
Bas Poot
NEA Volharding
3:10:59
3:10:57
10
Marc Ziegler
Münster (GER)
3:12:31
3:12:25
11
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:13:33
3:13:16
12
Remco Greven
Daventria
3:15:07
3:15:05
13
Josef Goreta
Stadtlohn (GER)
3:18:57
3:18:52
14
Jörg Kretschmer
Hatten (GER)
3:19:52
3:19:21
15
Alex Sjoerdsma
Human Capital Care
3:20:40
3:20:27
16
Martijn Buijnink
TION
3:25:43
3:25:40
17
Peter Sybesma
Athlos
3:29:32
3:29:12
18
Hubert Hörsting
Emsdetten (GER)
3:29:36
3:29:13
19
Andreas Breulmann
LG Rheine-Elte
3:34:11
3:33:59
20
Rudy van der Heijden
Olympus Land van Cui
3:35:52
3:35:38
21
André Meier
Hattingen (GER)
3:38:03
3:37:26
22
Han van den Berg
Zwolle
3:38:10
3:37:51
23
Martijn van Denbos
Enschede
3:39:55
3:39:36
24
Fulco Meijer
Ibbenbüren (GER)
3:40:58
3:40:43
25
Holger Boller
Kleinmaischeid (GER)
3:41:04
3:40:49
26
Michael Engels
Wettringen (GER)
3:41:37
3:41:17
27
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
3:42:02
3:41:52
28
Bouwe van der Meer
AV '55
3:45:36
3:45:06
29
Hans Fischer
Loopgroep Aart Stigt
3:48:29
3:47:59
30
Peter Neumann
Mönchengladbach (GER
3:49:17
3:48:45
31
William Schothuis
SISU
3:50:03
3:49:48
32
Sjouke Venema
Friesland
3:50:58
3:50:26
33
Eugen Rudolph
SuS 09 Neuenkirchen
3:51:29
3:50:59
34
Alain Schepers
Ruurlo
3:56:37
3:55:36
35
Rene Pieterman
Huizen
3:58:01
3:57:40
36
Salvatore Wijdenes
TION
3:58:27
3:58:06
37
Henri Olthof
Atletics Nijverdal
3:58:49
3:58:20
38
Herman vd Pluym
Arnhem
3:59:49
3:59:14
39
Fons Wolterink
Arnhem
4:00:15
3:59:12
40
Jeffey Schuitema
Enschede
4:02:00
4:01:43
41
Thorsten Berka
MC Cappenberg
4:02:20
4:01:29
42
Marco Platvoet
Enschede
4:03:20
4:02:51
43
Frederik Jankers
Heerde
4:03:40
4:03:21
44
Maarten Hermsen
Elst Gld
4:03:53
4:03:16
45
Peter Schutten
Enschede
4:04:15
4:03:35
46
Ron Kram
Groningen Atletiek
4:10:20
4:09:51
47
Oliver Smolka
Osnabrück (GER)
4:11:39
4:10:59
48
Maik Kähler
Osnabrück (GER)
4:12:30
4:12:02
49
Ronnie Voigt
Enschede
4:18:12
4:17:19
50
Dirk Quell
Bocholt (GER)
4:18:19
4:17:33
51
Patrick van den Bleek
Almelo
4:18:33
4:17:50
52
Matthias Frericks
Rhede (GER)
4:20:00
4:19:16
53
Stefan Lönneker
Nottuln (GER)
4:21:52
4:20:57
54
Rudolf Pliester
Deventer
4:22:41
4:22:21
55
Marco Lockhorst
Oldenzaal
4:23:14
4:22:35
56
Marco Salvioni
Corinaldo (ITA)
4:29:30
4:28:24
57
Marco Withagen
Deventer
4:31:14
4:30:12
58
Roy van der Velde
Enschede
4:31:20
4:31:20
59
Martin Leppers
Hengelo Ov
4:48:47
4:48:47
60
Walter Pijnappel
Hengelo Ov
5:04:18
5:04:18
M.40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan van der Pols
NSL
2:45:58
2:45:57
2
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
2:48:08
2:48:07
3
Alfred Roelen
NSL
2:55:24
2:55:23
4
Sicco Roukema
Loopgroep PK
2:56:09
2:56:06
5
Abdellah Saadani
Münster (GER)
2:57:29
2:57:28
6
Horst Wittmershaus
Laufakademie Bremen
2:58:39
2:58:30
7
Jeroen Geerling
AV Rijssen
2:58:40
2:58:39
8
Jeroen Loskamp
Iphitos
2:58:55
2:58:53
9
Dominik Schmedding
Emder LG
2:59:30
2:59:24
10
Peter Kuiper
AV '34
2:59:33
2:59:31
11
Bas Noordkamp
Losser
3:02:37
3:02:34
12
Hans-Jürgen Wünnenberg
LG Emsdetten e.V.
3:05:59
3:05:56
13
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
3:06:42
3:06:41
14
Stefan Hegemann
SuS 09 Neuenkirchen
3:08:45
3:08:41
15
Ronny A Samuel
AV '23
3:09:46
3:09:42
16
Marco Terhaar
Enschede
3:12:31
3:12:30
17
Klaus Vorloeper
SV Germania Twist
3:13:35
3:13:31
18
Richard Hessing
Purmerend
3:13:49
3:13:42
19
Saco Hemstra
Friesland
3:15:48
3:15:46
20
Erwin Geels
Enter
3:18:25
3:18:19
21
Wolfgang Schulte
Hauxterlauftreff
3:18:46
3:18:36
22
René van Weezep
Atletics Nijverdal
3:18:49
3:18:48
23
Martin Kaindl
Bad Häring (AUT)
3:18:59
3:18:59
24
Gerben Ronhaar
Hellendoorn
3:19:30
3:19:20
25
Berthold Tuitjer
Emden (GER)
3:19:35
3:19:21
26
Aalt Hagedoorn
Wierden
3:20:01
3:19:41
27
John Peschier
Almelo
3:20:18
3:19:54
28
Klaus Testroet
Duelmen (GER)
3:20:26
3:20:23
29
Hubert Vogel
SC Altenrheine
3:22:22
3:22:09
30
Oliver Lübbert
Münster (GER)
3:22:55
3:22:40
31
Dieter Sternberg
Münster (GER)
3:22:58
3:22:50
32
Norbert Holters
Alstätte (GER)
3:23:16
3:22:51
33
Henk Helmantel
Runners Stadskanaal
3:23:48
3:23:23
34
Francesco Silvestri
LG Ems Warendorf
3:24:47
3:24:14
35
Benno Diepenmaat
ASV
3:24:52
3:24:38
36
Hessel Lodder
Harderwijk
3:25:14
3:25:12
37
Marcel Zeelen
Steijl
3:29:53
3:29:22
38
Leon Mooren
Meterik
3:29:55
3:29:33
39
Ludger Niehaus
Laufteam Gescher
3:30:12
3:29:58
40
Thomas Fricke
LSF Munster
3:30:23
3:30:15
41
Peter Stoelers
Marathon Pim Mulier
3:31:42
3:31:33
42
Klaus Knaack
Bocholt (GER)
3:32:50
3:32:30
43
Rob ten Brinck
Duiven
3:34:18
3:34:03
44
Norbert Rohmann
Ahaus-Wessum (GER)
3:35:32
3:34:58
45
Oliver Skoric
Osnabrück (GER)
3:36:36
3:36:23
46
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
3:37:24
3:37:19
47
Eilert Lubbers
Drachten
3:37:25
3:37:12
48
Karsten Stricker
Medisportlauf Dortmu
3:37:29
3:37:06
49
André Dekker
Harderwijk
3:38:41
3:38:08
50
Guido Liebherr
Munkbrarup (GER)
3:38:42
3:38:09
51
Aart Kolk
Dutch Runners Gold
3:41:24
3:41:08
52
Ronnie Wargers
Loopgroep De Lutte
3:44:18
3:44:13
53
Edwin Veldkamp
Nijverdal
3:44:30
3:44:16
54
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
3:44:58
3:44:55
55
Bernhard Paßlick
LSF Munster
3:45:08
3:44:41
56
Reinhard Honerpeik
Albersloh (GER)
3:45:17
3:44:50
57
Andre Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
3:45:21
3:45:11
58
Karsten Körner
Marathon Steinfurt
3:45:30
3:44:47
59
Erwin Borrias
De Spartaan
3:45:38
3:45:15
60
Marco Pluijm
TTW
3:46:20
3:46:05
61
Michael Graff
TV Gronau 1887 eV
3:46:36
3:46:05
62
Gert-Jan Kootstra
Enschede
3:47:04
3:46:42
63
Manfred Eissing
Coesfeld (GER)
3:47:20
3:46:44
64
Karel Holtrop
Enschede
3:47:50
3:47:29
65
Hans Theunissen
Ciko '66
3:47:51
3:47:27
66
Richard Poppe
SISU
3:48:40
3:48:25
67
Maurice Henssen
Roden
3:49:52
3:49:02
68
Eric Vercauteren
Limal (BEL)
3:50:39
3:49:56
69
Peter Jong
Alphen aan den Rijn
3:50:50
3:50:16
70
Leo Voß
LG Ems Warendorf
3:51:48
3:51:36
71
Ahmet Colak
Almelo
3:52:30
3:52:05
72
Andreas Janus
Hamminkeln (GER)
3:53:16
3:52:29
73
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:53:17
3:52:50
74
Jodi Kremer
Garrelsweer
3:53:30
3:53:07
75
Henk-Jan Koier
Venlo
3:54:12
3:54:04
76
Bram Meijer
Vroomshoop
3:55:30
3:55:15
77
Arend de Haan
AV '55
3:55:54
3:55:22
78
Bennie de Vries
Stadskanaal
3:56:20
3:56:20
79
Claas Hakkenberg
Arnhem
3:57:52
3:56:52
80
Luca Ravaglia
Rimini (ITA)
3:58:08
3:57:36
81
Markus Beuse
Emsdetten (GER)
3:59:24
3:59:13
82
Durk Polet
Burgum
4:00:40
3:59:44
83
Ronnie van Alstede
Enschede
4:01:30
4:00:53
84
Ronald Kolk
Doetinchem
4:02:06
4:01:21
85
Alberto Wessel
Losser
4:03:10
4:02:37
86
Eric van Weerden
Lycurgus
4:03:19
4:02:54
87
Arend Ligtenberg
Ruurlo
4:03:33
4:02:34
88
Gert Lantinga
Gronau-Epe (GER)
4:03:51
4:03:25
89
Bernd Höing
Laufteam Gescher
4:04:28
4:03:42
90
Louwrens Parre
Waterweg
4:06:10
4:05:57
91
Marcel Buhrmann
Enschede
4:10:59
4:10:04
92
Andreas Gramann
Münster (GER)
4:12:22
4:11:28
93
Enno Kähler
Osnabrück (GER)
4:12:40
4:12:12
94
Frank Heijnen
Nijkerk Gld
4:13:23
4:12:42
95
Ton Rompelaar
Terborg
4:14:00
4:13:42
96
René Hoff
Holten
4:15:42
4:15:26
97
Henk Martijn
Groningen
4:17:12
4:16:45
98
Juraj Sivulka
Laufakademie Bremen
4:18:02
4:17:27
99
Wim Buevink
Varsseveld
4:18:30
4:17:48
100
Erwin van Gelder
PEC 1910
4:19:45
4:19:04
101
Berthold Stroick
Borken (GER)
4:21:44
4:21:09
102
Michel Keeler
Enschede
4:23:14
4:22:20
103
Martin Vrijenhoek
Leiden
4:23:21
4:22:40
104
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
4:23:39
4:23:00
105
Norbert Sommer
Altenberge (GER)
4:29:23
4:28:22
106
Michael Heuser
BPGE Runningteam
4:31:31
4:30:29
107
Rob Sommers
Swift Atletiek
4:32:25
4:31:55
108
Arno van der Elsen
Meijel
4:33:42
4:32:56
109
Rob Froonhoff
avVN
4:36:10
4:35:38
110
Mentink
Hengelo Ov
4:36:56
4:35:55
111
Arthur Frieswijk
Utrecht
4:42:07
4:41:16
112
Neil Kröger-Allen
Warendorf (GER)
4:51:07
4:50:05
113
Robert Schuur
Ermelo
4:54:50
4:53:59
114
Carlo Keuben
Enschede
4:57:50
4:57:08
115
Denis Darquennes
Nivelles (BEL)
4:59:41
4:58:44
M.45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Krijgsman
Lycurgus
2:54:43
2:54:40
2
Coen van de Luytgaarde
Schagen
3:05:25
3:05:22
3
Ivo Peeters
Gierle (BEL)
3:08:39
3:08:35
4
Louis van der Meer
Leiden Road Runners
3:09:55
3:09:46
5
Veron Lust
Purmerend
3:10:59
3:10:57
6
Ulrich Brabetz
Altenbeken (GER)
3:13:49
3:13:43
7
Richard Pieters
Loopgroep Beilen
3:13:51
3:13:42
8
Nico Winkeler
Athlos
3:14:05
3:13:48
9
Michael Mohring
Marathon Steinfurt
3:14:26
3:14:18
10
Martin Steenbeeke
Hengelo Ov
3:14:52
3:14:48
11
Martin Kanschik
Heiligenhaus (GER)
3:18:10
3:18:03
12
Frank Müller
TSV Osnabruck
3:18:38
3:18:32
13
Ivo Lindner
Zwolle
3:18:41
3:18:41
14
Johan Smeulders
Lichtenvoorde
3:19:42
3:19:41
15
Richard van den Brink
Athlos
3:20:29
3:20:08
16
Frank Veldhuis
Wijhe
3:22:45
3:22:37
17
Andre Oude Vrielink
NPSB
3:22:48
3:22:41
18
Henk Hartman
De Sperwers
3:23:28
3:23:18
19
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
3:24:37
3:23:48
20
Henk Meppelink
Gramsbergen
3:25:01
3:24:53
21
René Bogaarts
Enschede
3:26:23
3:26:14
22
Siegfried Korbl
Rijssen
3:27:06
3:26:58
23
Carsten Peters
Emder LG
3:27:31
3:27:11
24
Peter Hoving
Kantens
3:29:15
3:28:59
25
Richard van der Klis
avVN
3:29:18
3:29:00
26
Kees van de Wetering
Isala '96
3:29:57
3:29:46
27
Henning Schwarze
Laufakademie Bremen
3:31:51
3:31:51
28
Martin van Nieuwenhove
Dutch Runners Basic
3:35:25
3:34:55
29
Harry Pot
LAAC Twente
3:35:50
3:35:39
30
Ralf Nomanni
Glücksburg (GER)
3:38:45
3:38:12
31
Hendrik Bulle
AKU
3:38:54
3:38:43
32
Gerard Verveer
Energie
3:40:33
3:40:33
33
Peter Moog
Laufakademie Bremen
3:42:13
3:41:41
34
Gerrit Jan Soetman
Enschede
3:42:20
3:42:06
35
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:42:50
3:42:17
36
Michael Klesse
Osnabrück (GER)
3:43:12
3:42:38
37
Alex de Leeuw van Ween
Holten
3:44:09
3:43:57
38
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
3:45:02
3:44:33
39
Ruud Verhoef
Ron Clarke
3:47:53
3:47:43
40
Richard de Wit
ACO Van Elderen
3:50:10
3:49:47
41
Rico IJzerman
PEC 1910
3:50:11
3:49:50
42
Markus Dropmann
Münster (GER)
3:52:40
3:52:40
43
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
3:54:12
3:53:25
44
Jeroen Verkuyl
Climax
3:55:17
3:54:48
45
Manfred Kurre
Bramsche (GER)
3:56:00
3:55:37
46
Loek ten Pas
Enschede
3:58:04
3:57:44
47
Klaus Neufend
LSF Munster
3:58:10
3:57:39
48
Reiner Raunick
Henstedt-Ulzburg (GE
3:58:20
3:58:00
49
Hindrik Waijer
Aquilo
3:58:44
3:57:47
50
Herman Boersma
TION
3:59:30
3:59:09
51
Jaap Baalbergen
Dokkum
3:59:50
3:59:20
52
Günther Schoofs
Kranenburg-Zyfflich
4:00:50
4:00:12
53
Wil Klerks
Ruurlo
4:01:00
4:01:00
54
Andre Piters
Dronten
4:02:08
4:01:20
55
John Oostdijk
STB
4:03:35
4:03:08
56
Wim Proost
Tielen (BEL)
4:05:32
4:05:00
57
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
4:08:54
4:08:02
58
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
4:09:15
4:08:37
59
Rüdiger Heuer
Hagen a.T.W. (GER)
4:14:14
4:14:01
60
Roelof de Vries
PEC 1910
4:15:46
4:15:07
61
Weert-Peter Prikker
Holtland (GER)
4:16:00
4:15:01
62
Ben te Wierik
Raalte
4:16:10
4:15:18
63
Rob van Goor
Assen
4:17:41
4:17:13
64
Stefan Ach
Laufakademie Bremen
4:18:22
4:17:49
65
Gerik Mik
Artemis
4:20:29
4:19:27
66
Kornelis Postma
Drachten
4:20:52
4:20:38
67
Thomas Habel
Laufakademie Bremen
4:22:09
4:21:30
68
Wolfgang Wies
Gescher (GER)
4:24:42
4:23:59
69
Doeije van der Weerd
PEC 1910
4:24:52
4:24:12
70
Derwin Vuurboom
Avanti-Wilskracht
4:25:25
4:24:41
71
Heiner Roß
SF Nordvelen
4:28:48
4:28:14
72
Tjeerd Fopma
Friesland
4:31:19
4:30:26
73
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:31:42
4:30:55
74
Rene Langeslag
Dutch Runners Gold
4:35:09
4:34:14
75
Günter Bünsow
Dortmund (GER)
4:35:17
4:34:40
76
Bauke Keekstra
Dokkum
4:36:56
4:36:07
77
Gerrit Knoef
Wehl
4:39:30
4:39:06
78
Friedrich Sievert
Gronau (GER)
4:39:31
4:39:31
79
Eugene Gies
Prins Hendrik
4:39:33
4:38:47
80
Rob Oude Weernink
Wierden
4:41:25
4:40:33
81
André M Reink
Avanti-Wilskracht
4:53:05
4:52:19
82
Marcel Klein Goldewijk
Human Capital Care
4:55:18
4:54:21
83
Eckehard Grunow
TV Borken
4:56:20
4:55:28
84
Wilfried Klemm
Gronau (GER)
4:57:20
4:56:54
85
Ton Harmsen
ASV
4:57:57
4:57:18
M.50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Molenhuis
Oss '78
2:57:22
2:57:19
2
Michel Eekhof
GAC Hilversum
3:07:03
3:06:59
3
Werner Wuhrmann
Laufakademie Bremen
3:09:07
3:08:57
4
Wolfgang Flottmann - S
Dissen (GER)
3:10:09
3:10:08
5
Friedhelm Böckermann
Neuenkirchen (GER)
3:12:31
3:12:25
6
Jan Lammers
AV Haaksbergen
3:14:45
3:14:44
7
Harry Jürrens
Emder LG
3:15:09
3:14:58
8
Dick Nijland
AV Rijssen
3:16:07
3:16:00
9
Harry Dijk
TION
3:17:39
3:17:38
10
Günter Giehler
Marathon Steinfurt
3:17:51
3:17:51
11
Dirk Platjes
Sibculo
3:23:55
3:23:52
12
Christian Schoske
Wenden (GER)
3:24:24
3:24:08
13
Henk van Veen
Athlos
3:24:49
3:24:30
14
Herbert Kösters
Ahaus Wessum (GER)
3:26:10
3:25:54
15
Artur Bülow
Bramsche (GER)
3:26:57
3:26:34
16
Van der Horst
Running2000
3:27:05
3:26:55
17
Andre Kerver
Avanti-Wilskracht
3:28:15
3:28:02
18
Herman ten Hove
Goor '75
3:28:46
3:28:37
19
Manfred Berners
Bad-Munstereifel (GE
3:30:21
3:30:11
20
Gerrit te Lindert
AVA '70
3:32:14
3:31:59
21
Stefan Beckmann
TV Borken
3:33:52
3:33:47
22
Uwe Hagemann
Bramsche (GER)
3:34:18
3:34:03
23
Egbert Meilink
Spurt '88
3:34:35
3:34:32
24
Jos ter Brake
Atverni
3:35:30
3:35:19
25
Gert Tadema
Zwolle
3:35:30
3:35:11
26
Edouard Kuypers
Louvain-la-Neuve (BE
3:35:43
3:35:43
27
Rob van der Horst
Runners Stadskanaal
3:35:54
3:35:33
28
Henk Leferink
Climax
3:37:14
3:36:42
29
Chris de Vries
Santpoort-Zuid
3:37:35
3:37:04
30
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
3:37:48
3:37:45
31
Epke Wiersma
De Sperwers
3:38:42
3:38:42
32
Michael Eversden
Schouwerzijl
3:39:03
3:38:31
33
Godehard Büskens
Haan (GER)
3:39:25
3:39:03
34
Ulrich Haß
Gelsenkirchen (GER)
3:41:24
3:41:19
35
Karl-Heinz Fasse
Laufakademie Bremen
3:41:33
3:41:16
36
Cor Wijnja
AV '55
3:43:34
3:43:03
37
Andries Woltjer
Avanti-Wilskracht
3:44:56
3:44:44
38
Wouter Kroesbergen
Veenendaal
3:45:51
3:44:59
39
Ton Legerstee
Energie
3:46:28
3:45:54
40
Jack Peeters
Tielen (BEL)
3:48:34
3:48:03
41
Felix Oorthuis
Penya Ribes
3:49:29
3:49:02
42
Jan Broers
Nijkerkerveen
3:50:15
3:49:36
43
Rembert Schütte
TV Gronau 1887 eV
3:50:36
3:50:04
44
Herbert Paßerschroer
Rhede (GER)
3:54:40
3:54:15
45
Jos Knevel
Startbaan
3:55:15
3:55:04
46
Simon Hofstra
's-Hertogenbosch
3:55:28
3:54:43
47
Eric Rollin
Solliès-Pont (FRA)
3:57:53
3:57:28
48
Heinrich Dreier
Coesfeld (GER)
3:58:55
3:57:57
49
Rob Weekenstroo
Enschede
3:59:02
3:58:20
50
Wim Heijenk
AV Monnickendam
3:59:16
3:59:16
51
Bernd Rose
Korschenbroicher LC
3:59:18
3:59:07
52
Rene ter Horst
Avanti-Wilskracht
3:59:23
3:58:41
53
Anton Sommer
MC Cappenberg
3:59:57
3:59:06
54
Arno Middelhuis
Dionysos
4:00:30
4:00:02
55
Jan van Kleef
Lycurgus
4:02:21
4:01:56
56
Michiel Hatenboer
AV '23
4:02:40
4:01:15
57
Wim Dannenberg
Annen
4:03:40
4:03:09
58
Jan Hollak
Veluwe
4:04:19
4:04:17
59
Franz-Josef Harmeling
SuS Stadtlohn
4:04:27
4:03:40
60
Bernd Schulze Lutum
Marathon Steinfurt
4:07:30
4:07:13
61
G-J Tuller
ASV
4:08:15
4:07:45
62
Jan Van Pelt
Tielen (BEL)
4:09:34
4:09:02
63
Henk Sipers
NPSB
4:09:40
4:06:40
64
Peter Kleissen
Eibergen
4:13:48
4:13:25
65
Ger Beernink
Enschede
4:14:20
4:13:46
66
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
4:15:40
4:14:59
67
Wout Klok
Goor
4:15:48
4:15:48
68
Wim Mulder
Borne
4:16:00
4:15:03
69
Joop van de Broeck
NPSB
4:16:30
4:16:09
70
Bé Meerman
LAAC Twente
4:16:36
4:15:49
71
Siebren Bosma
AV '55
4:16:54
4:16:21
72
Adrie van Dijk
ATC '75
4:17:20
4:16:30
73
Henny van Wezel
Marathon Pim Mulier
4:18:14
4:17:38
74
Frans Hendriks
Connexxion
4:19:50
4:19:21
75
Van der Vliet
Dutch Runners Gold
4:20:23
4:19:41
76
Jurgen Hofmann
Laufakademie Bremen
4:20:59
4:20:40
77
Paul Brugman
Haaksbergen
4:21:36
4:21:36
78
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:23:11
4:22:31
79
J K Visscher
Scharmer
4:23:28
4:22:49
80
Goldsteen
SISU
4:23:48
4:23:27
81
Herman Abbink
AV '56
4:33:31
4:33:15
82
Theo Mulder
PEC 1910
4:35:44
4:35:02
83
Dick Abee
Winschoten
4:38:48
4:38:03
84
Lammert Meijer
Assen
4:39:12
4:38:11
85
Salvador Perez Mengual
Havixbeck/Hohenholte
4:44:55
4:44:00
86
Han Wildevuur
Aquilo
4:46:06
4:45:38
87
Gerhard Kotman
FC Schuttorf 09
4:52:08
4:51:13
88
Peter Kruijver
Enschede
4:52:27
4:51:34
89
Albert Bos
Friesland
4:55:42
4:54:50
90
Pieter van Dijk
AV '55
5:00:29
4:59:52
91
Robert Beernink
Enschede
5:02:42
5:02:05
M.55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Maasrunners
2:59:18
2:59:18
2
Harry Aalderink
Goor '75
3:00:36
3:00:00
3
Ton ten Have
Hanzesport
3:03:11
3:03:06
4
Wilhelm Formann
TV Borken
3:07:16
3:07:10
5
Dirk Koning
Ruinerwold
3:10:39
3:10:39
6
Josef Grond
Marathon Steinfurt
3:13:31
3:13:24
7
Bernd Huesker
LSF Munster
3:16:23
3:16:14
8
Willem Willemsen
Olympus '70
3:20:24
3:20:19
9
Hans Wilmink
Pallas '67
3:24:00
3:23:55
10
Menno de Jager
Marathon Pim Mulier
3:24:36
3:24:33
11
Sjoerd Slaaf
Friesland
3:28:23
3:28:15
12
Ad van Kempen
Achilles-Top
3:28:33
3:28:28
13
Josef Ortwerth
Rheine (GER)
3:28:53
3:28:36
14
Jaap Groeneveld
Apeldoorn
3:29:25
3:29:14
15
Willem de Looy
Leidschendam
3:31:38
3:31:28
16
Eric Philips
Gent (Zwijnaarde) (B
3:31:53
3:31:36
17
Gerard Beernink
De Spartaan
3:35:37
3:35:10
18
Cees van Reemst
TION
3:36:43
3:36:21
19
Reinhard Boyke
Kleve (GER)
3:37:33
3:37:07
20
Rainer Lid
Laufsport Senden
3:39:02
3:38:33
21
Kees Meeuwsen
Pallas '67
3:41:33
3:41:01
22
Peter Jansen
PEC 1910
3:42:26
3:42:12
23
Stanislaw Bartusiak
Laufsportfreunde Mun
3:42:30
3:42:30
24
Joan Guerra Cañamero
Penya Ribes
3:43:26
3:42:58
25
Richard Koster
LVG
3:45:54
3:45:37
26
Rob van Hest
Dutch Runners Basic
3:51:00
3:50:10
27
Robert Kleinsman
Gemeente Enschede
3:51:20
3:51:05
28
Henk Aalderink
Twenterand
3:53:09
3:53:06
29
Josef Rauss
LG Schoppingen
3:54:08
3:53:33
30
Frans Vermeer
AV Monnickendam
3:54:58
3:54:18
31
Jean Brakenhoff
AV Castricum
3:55:30
3:55:04
32
Peter Willner
Steinfurt (GER)
3:55:30
3:54:30
33
Wolfgang Huembs
LC Duisburg
3:57:50
3:57:16
34
Febo Perdok
AV '55
4:02:26
4:02:26
35
Bert van Duuren
PEC 1910
4:03:21
4:02:42
36
Wim Bouwsema
Scharmer
4:04:37
4:04:26
37
Hermann Meier
TV Gronau 1887 eV
4:05:08
4:04:25
38
Ed Kronenburg
Langbroek
4:07:38
4:06:53
39
Freddy Zwiggelaar
't Haantje
4:10:00
4:09:36
40
Piet Boelens
Friesland
4:11:17
4:10:37
41
Gerhard Bruns
Filsum (GER)
4:15:56
4:14:58
42
Edsel Sambro
Heerenveen
4:15:58
4:15:08
43
Karl Materla
Schwerte (GER)
4:19:13
4:18:23
44
Peter Witsmeer
Lionitas
4:21:13
4:20:25
45
Tonnie Aipack
Hengelo Ov
4:21:39
4:21:02
46
Gerrit Jan de Jager
Almelo
4:24:34
4:24:14
47
Klaus Kruzinski-Irle
Dortmund (GER)
4:25:48
4:24:58
48
Maas van Beek
Barneveld
4:30:14
4:29:34
49
Bart Peeters
LAAC Twente
4:31:26
4:31:26
50
Jan Nijmeijer
Start '78
4:39:04
4:38:49
51
G H Poel
Enschede
4:46:02
4:46:02
52
Willem van Baren
Woerden
4:51:03
4:50:26
53
Jürgen Zaun
Mettmann (GER)
4:52:24
4:51:39
54
Alain Burny
Hévillers (BEL)
4:57:54
4:56:56
55
Harrie Koers
Friesland
4:58:50
4:57:59
M.60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jans Vincent
AV Rijssen
3:28:07
3:27:59
2
Hans Windt
Runners Stadskanaal
3:30:30
3:30:20
3
Piet Blankert
Startbaan
3:40:41
3:40:32
4
Frank de Voogd
Amstelveen
3:42:09
3:41:57
5
Teus Valkenburg
avVN
3:45:28
3:45:26
6
Bennie Geelink
LVG
3:45:55
3:45:38
7
Jan Luidens
avVN
3:46:15
3:45:57
8
Adri van Tilburg
TTW
3:46:26
3:46:07
9
Peter van Soest
Energie
3:46:41
3:46:26
10
Gerrit Kramer
AV '55
3:51:10
3:50:45
11
Ingolf Ackermann
LG Ems Warendorf
3:56:40
3:56:31
12
Fons Krabbe
NPSB
4:01:40
4:01:20
13
Hans-Peter Mohnberg
Münster (GER)
4:03:03
4:02:22
14
Gerard Weernink
Enschede
4:05:31
4:04:49
15
Pim Nijhof
Marathon Pim Mulier
4:06:06
4:06:01
16
Paul Venker
LG Emsdetten e.V.
4:11:43
4:10:57
17
Gerrit Voorneveld
Dutch Runners Gold
4:13:30
4:12:37
18
Paul Hantke
TV Gronau 1887 eV
4:18:04
4:17:21
19
André van der Linden
Horror
4:20:05
4:19:41
20
Frans Kraan
Startbaan
4:27:22
4:27:21
21
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
4:27:53
4:27:15
22
Dr Hans Werner Rehers
Osnabrück (GER)
4:29:40
4:28:24
23
Jef Verheijen
Hengelo Ov
4:30:02
4:29:02
24
Dick van Es
the Hague Road Runne
4:30:53
4:30:01
25
Koos Vos
AV Zeewolde
4:33:44
4:32:57
26
Ad Fox
Haaksbergen
4:34:56
4:34:12
27
Ruud Breedijk
Dutch Runners Gold
4:35:53
4:35:04
28
Henri Wolters
Friesland
4:36:58
4:36:58
29
Roderick Ledeboer
Enschede
4:51:59
4:51:10
30
Gijs Honing
avVN
4:55:56
4:55:07
V.SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Pfeiffer
LC Solbad Ravensberg
2:44:58
2:44:58
2
Britta Fischer
Bramsche (GER)
3:43:23
3:43:21
3
Harlene Feldmann
Rhede (GER)
3:47:10
3:46:42
4
Viktoria Schemmelmann
Rinkerode (GER)
3:56:27
3:55:46
5
Helga Kessels
Nijmegen
4:15:38
4:15:09
6
Michelle Walker
Uithoorn
4:20:00
4:19:15
7
Claudia Buchalla
Nordhorn (GER)
4:35:13
4:34:27
V.35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katja Demkes
AVA '70
3:43:17
3:42:59
2
Esther van Duijnhoven
Uden
4:07:43
4:07:19
3
Ellen Tibbe
AV Haaksbergen
4:20:22
4:20:13
4
Anke Hauser
Nordhorn (GER)
4:24:10
4:23:24
5
Marca Nelen
Road Runners Etten-L
4:24:30
4:23:41
6
Jeanette Gazzah
Loopgroep PK
4:27:26
4:27:20
7
Sandra Berenst
Twenterand
4:30:16
4:29:32
8
Anja Germer
Potsdam (GER)
4:56:19
4:55:20
V.40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Polly Nkambi
Athlos
3:09:30
3:09:29
2
Liesbeth van Leeuwen
Leiden Road Runners
3:09:57
3:09:49
3
Ans Lammertink
AV Rijssen
3:32:28
3:32:22
4
Rian Schalkwijk
Loopgroep PK
3:33:19
3:33:17
5
Alien Kruize
LAAC Twente
3:40:48
3:40:41
6
Margot van der Ven
Groene Ster
3:48:00
3:47:58
7
Annelies van Buiten
Start '78
3:49:21
3:48:50
8
Jannet Lange
avVN
3:53:20
3:53:13
9
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
4:08:52
4:08:02
10
Jutta Koch
TV Gronau 1887 eV
4:17:03
4:16:19
11
Barbara Remy-Petroske
Muenster (GER)
4:44:01
4:43:53
12
Jellie van der Meer
Ciko '66
4:48:29
4:47:47
13
Sandra Kemper
Borken Weseke (GER)
4:58:32
4:57:49
V.45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
2:58:02
2:58:01
2
Mieke Kuilder
De Sperwers
3:23:29
3:23:24
3
Mariëtte ten Bokkel
Argo
3:28:47
3:28:45
4
Feikje Breimer
AV Gouda
3:31:40
3:31:37
5
Gerry Visser
LAAC Twente
3:33:34
3:33:28
6
Josien Aveskamp
Dionysos
3:35:27
3:35:19
7
Brigitte Langkamp
SuS 09 Neuenkirchen
3:37:02
3:36:57
8
Ingrid Mauve
Emsdetten (GER)
3:40:12
3:40:08
9
Will Elsman
Hengelo Gld
3:42:35
3:42:30
10
Mieke Hekkers
Daventria
3:50:02
3:49:05
11
Nynke Hoogland
Groningen
3:54:30
3:54:30
12
Miriam Braak
Attila
3:57:30
3:56:53
13
Barbara Wasserfuhr
TSV Ronsahl 1886
4:00:22
3:57:53
14
Liane Hennigs
Jever (GER)
4:03:50
4:03:13
15
Helen Smit-v d Giessen
Enschede
4:12:37
4:11:42
16
Birgit Wehner
Laufakademie Bremen
4:20:58
4:20:40
17
Erna van der Horst
Runners Stadskanaal
4:33:11
4:32:19
18
Wiltrud Koße
LT Wettringen
4:33:44
4:32:46
19
Karin Schleiner
Neuenkirchen (GER)
4:33:44
4:32:46
20
Trudy Scholte Lubberin
Altis
4:35:57
4:35:08
21
Rita Busch
Twello
4:36:19
4:35:20
22
Mieneke van Even
Oosterbeek
4:41:05
4:40:36
V.50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:47:32
3:47:25
2
Yvonne Barelds-Masseli
Loopgroep De Lutte
3:50:41
3:50:35
3
Monika Mäss
LG Emsdetten e.V.
3:50:49
3:50:44
4
Joke Toepoel
Arnhem
3:57:54
3:57:50
5
Maria Gertenbach
Bloemfonein Achille
4:04:31
4:04:31
6
Karin Schröder
Henstedt-Ulzburg (GE
4:09:50
4:09:44
7
Gisela Hertz
Marathon Steinfurt
4:13:40
4:12:38
8
Ineke Scheffer
Friesland
4:14:45
4:13:54
9
Ursula Jeske
Laufakademie Bremen
4:18:02
4:17:27
10
Vesna Iniguez-Najdanov
Dutch Runners Gold
4:19:18
4:19:14
11
Margret Venker
LG Emsdetten e.V.
4:23:07
4:22:06
12
Betsy de Vries
Oldenzaal
4:23:36
4:23:00
13
Maria Rolfes
Lohne (GER)
4:26:00
4:25:04
14
Magdalena Ermeling
Duitsland
4:30:08
4:29:12
15
Loes Boekema
Almere
4:36:39
4:35:42
16
Sabine Barz
Laufakademie Bremen
4:39:30
4:39:03
17
Christiane Prochatzki
Laufakademie Bremen
4:40:34
4:40:08
18
Anne Fremy
Hévillers (BEL)
4:53:15
4:52:19
19
Lenie Vonk
Waterweg
4:55:03
4:54:14
ESTAF, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thuiszorg Rondom
Enschede
3:16:07
3:15:51
2
Boels Verwarming
Onstwedde
3:19:10
3:18:52
3
Running6
Hengelo
3:23:47
3:23:20
4
Sg. St. Canisius
Almelo
3:30:25
3:30:05
5
De Knakkies
Enschede
3:33:42
3:33:12
6
Gemeente Oldenzaal
Oldenzaal
3:39:37
3:38:59
7
FysioGym 2
Enschede
3:43:28
3:43:02
8
AQAP
Hengelo
3:43:31
3:42:59
9
Gemeente Enschede 2
Enschede
3:48:29
3:48:13
10
Livio 5
Enschede
3:49:59
3:49:42
11
Kwikfeeters
Enschede
3:50:30
3:50:01
12
Livio 1
Enschede
3:52:40
3:52:18
13
Gemeente Coevorden
Coevorden
3:53:00
3:52:33
14
Magistor B.V.
Rijssen
3:54:10
3:53:51
15
DMS Yes
Zwolle
3:54:50
3:54:28
16
ROSEN Europe bv
Oldenzaal
3:59:55
3:59:21
17
Bakkerij Smithuis
Oldenzaal
4:01:55
4:01:25
18
AC Tion 1
Enschede
4:04:20
4:04:01
19
AC Tion 2
Enschede
4:04:33
4:04:13
20
Provinciale Staten
Zwolle
4:05:29
4:04:54
21
Deli XL
Hengelo
4:05:30
4:05:12
22
Team Cusiel
Hengelo
4:05:59
4:05:34
23
Donderdaggroep Atletic
Nijverdal
4:06:47
4:06:32
24
Donderdaggroep Atletic
Nijverdal
4:08:10
4:07:56
25
Sixpack
Enschede
4:09:00
4:08:38
26
Livio 3
Enschede
4:11:00
4:10:38
27
Gemeente Enschede 1
Enschede
4:12:50
4:12:10
28
FysioGym 1
Enwschede
4:15:03
4:14:41
29
Livio 4
Enschede
4:17:07
4:16:45
M.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Feuth
TION
1:09:33
1:09:33
2
Caimin Stevens
TION
1:17:49
1:17:49
3
Mohamed Elmeaizi
TION
1:19:30
1:19:30
4
Robin Breer
Gronau (GER)
1:19:35
1:19:35
5
Joris van de Meent
De Gemzen
1:21:53
1:21:53
6
Bas Mekking
Cialfo
1:23:20
1:23:20
7
Jendo Visser
Deventer
1:23:25
1:23:25
8
David Moller
Prien am Chiemsee (G
1:23:59
1:23:59
9
Jan-Peter Sanderman
AV Rijssen
1:24:20
1:24:20
10
Geert Tuinstra
SISU
1:27:57
1:27:57
11
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
1:28:01
1:28:01
12
Martin Schepers
Hengelo Ov
1:29:15
1:29:15
13
Simon Sinnema
Sneek
1:29:30
1:29:30
14
Roy Hofstede
Erica
1:30:29
1:30:29
15
Rik Hardon
TION
1:30:51
1:30:51
16
Tom Tiggeloven
Nijmegen
1:30:59
1:30:59
17
Wouter Lintsen
Hengelo Ov
1:32:26
1:32:26
18
Stefan Nijenhuis
Daventria
1:32:26
1:32:26
19
Ferdi Ubbing
Enschede
1:32:56
1:32:56
20
Moritz Buchheister
Gronau (GER)
1:33:13
1:33:13
21
Jouke Bakker
Enschede
1:34:03
1:34:03
22
Tom Bruggink
Marathon Pim Mulier
1:34:07
1:34:07
23
Martijn Seijger
De Lutte
1:34:51
1:34:51
24
Andre Sinnema
Enschede
1:34:55
1:34:55
25
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
1:35:11
1:35:11
26
Darrin Spel
Delft
1:35:25
1:35:25
27
Martijn Kraijenbrink
Amsterdam
1:35:44
1:35:44
28
Egbert Rinsma
Enschede
1:35:48
1:35:48
29
Hugo Velthuis
Oldenzaal
1:36:57
1:36:57
30
Koen Klieverik
Hengelo Ov
1:37:17
1:37:17
31
Christof Coenders
Amsterdam
1:37:20
1:37:20
32
Hans Houben
Argo
1:37:21
1:37:21
33
Edwin van Putten
Rotterdam
1:37:35
1:37:35
34
Bas van der Zwan
Enschede
1:37:42
1:37:42
35
Denis Bosch
Losser
1:37:43
1:37:43
36
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
1:38:12
1:38:12
37
Bastiaan van der Star
Almere
1:38:38
1:38:38
38
Herman Westerhuis
Workum
1:38:51
1:38:51
39
Martijn Otten
Heerenveen
1:39:07
1:39:07
40
Lennart Strik
Enschede
1:39:24
1:39:24
41
Stefan de Glee
Hengelo Ov
1:39:48
1:39:48
42
Yoel Woliner
Enschede
1:39:51
1:39:51
43
Sjoerd Franck
ASV
1:40:18
1:40:18
44
Arjan Glandrup
Enschede
1:40:33
1:40:33
45
Willem Tuinte
Hengevelde
1:40:46
1:40:46
46
Wouter Vollenbroek
Denekamp
1:41:19
1:41:19
47
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
1:41:48
1:41:48
48
Jelle Weever
IJsselmuiden
1:42:01
1:42:01
49
Mark Muller
Holten
1:42:14
1:42:14
50
Samy Woliner
Den Helder
1:42:21
1:42:21
51
Niek Hassink
Enschede
1:42:47
1:42:47
52
Gerco Hutten
NPSB-NK
1:42:54
1:42:54
53
Luuk Steenwelle
Bussum
1:43:00
1:40:34
54
DM Stinenbosch
Amsterdam
1:43:09
1:43:09
55
Alexander Peckrun
Münster (GER)
1:43:23
1:43:23
56
Twan Spil
NPSB
1:43:23
1:43:23
57
Johan Nijhof
Athlos
1:43:33
1:43:33
58
Fokke Dijkstra
Hengelo Ov
1:43:53
1:43:53
59
Susan Xavier
Barcelona (ESP)
1:44:19
1:44:19
60
Pol Olivet Rivera
Barcelona (ESP)
1:44:19
1:44:19
61
Luuk Haverkamp
Enschede
1:44:33
1:44:33
62
Jurgen Spekreijse
Hengevelde
1:44:57
1:44:57
63
Kees Kreb
Amsterdam
1:45:00
1:45:00
64
Martijn Dekkers
Hengelo Ov
1:45:01
1:45:01
65
Joerg Wittke
Stadtlohn (GER)
1:45:11
1:45:11
66
Sander van der Velde
Ambt Delden
1:45:27
1:45:27
67
Remco Hilverda
Haarlem
1:45:29
1:43:45
68
Dick Stamsnieder
Voorburg
1:45:38
1:45:38
69
Collin Koop
Borne
1:45:45
1:45:45
70
Ronald Pelle
Hengevelde
1:45:46
1:45:46
71
Bouke van der Veen
Kampen
1:45:57
1:45:57
72
Martijn Rikkerink
NPSB-NK
1:46:09
1:46:09
73
Rob Basten
Enschede
1:46:10
1:44:48
74
Robin Otten
Almelo
1:46:20
1:46:20
75
Stefan Siepker
Salzbergen (GER)
1:47:06
1:47:06
76
Frank Somberg
Nordhorn (GER)
1:47:22
1:47:22
77
Ivo Dousi
Losser
1:47:29
1:47:29
78
Mart Bruil
Doetinchem
1:47:29
1:47:29
79
Muller Marco
Holten
1:47:44
1:47:44
80
Roy Kolkman
LVG
1:47:46
1:45:55
81
Martijn Bekhuis
Enschede
1:47:50
1:47:50
82
Lars van Veen
Enschede
1:48:12
1:48:12
83
Thorsten Bleich
MBH
1:48:14
1:48:14
84
Bram Zandbelt
Utrecht
1:48:19
1:48:19
85
Ruben Lubkemann
Losser
1:48:27
1:48:27
86
Dennis Rikkering
LAAC Twente
1:48:30
1:48:30
87
Erik Tuin
PEC 1910
1:48:32
1:48:32
88
Luitzen Freij
Enschede
1:48:48
1:48:48
89
Ruud Wilens
Enschede
1:49:28
1:49:28
90
Joachim Nagel
Enschede
1:49:29
1:49:29
91
David Otto
Oldenzaal
1:49:36
1:49:36
92
Evert Nijhuis
Utrecht
1:49:48
1:49:48
93
Ayman Sinawi
Ochtrup (GER)
1:50:16
1:50:16
94
Niek Buijvoets
Oldenzaal
1:50:16
1:50:16
95
Bart Vervoort
Utrecht
1:50:20
1:50:20
96
Robbert Budel
Enschede
1:50:30
1:50:30
97
Paul de Heer
Loopgroep Run&Fun Tw
1:50:31
1:50:31
98
Bart Commandeur
Sint Maartensvlotbru
1:50:31
1:50:31
99
Bernhard Timmel
Emsbüren (GER)
1:50:32
1:50:32
100
Robert Jansen
Amsterdam
1:50:47
1:50:47
101
Jasper Veurink
Enschede
1:50:57
1:50:57
102
Joran Wiemer
Delta Lloyd Running
1:51:25
1:51:25
103
Paul Lammertink
Enter
1:51:36
1:51:36
104
Mark Busscher
Enschede
1:52:18
1:52:18
105
Michael Hork
LT Union Wessum
1:52:58
1:52:58
106
Alexander Boschuk
Bochum (GER)
1:53:00
1:53:00
107
Gertjan Aarnink
Eibergen
1:53:00
1:53:00
108
Arjan Kortholt
Dortmund (GER)
1:53:17
1:53:17
109
Mark Willemsen
Almelo
1:53:24
1:53:24
110
Robert Spijkerman
Apeldoorn
1:53:24
1:53:24
111
Bob Meis
Enschede
1:53:27
1:53:27
112
Martin Bronsvoort
Nijverdal
1:53:27
1:53:27
113
Bjorn Luchies
Lochem
1:53:32
1:53:32
114
Benjamin Doornweerd
Groningen
1:53:35
1:53:35
115
Edwin Spoelman
Hengelo Ov
1:53:36
1:53:36
116
Jon Innes-Lumsden
Enschede
1:53:39
1:53:39
117
Rene Schouten
Enschede
1:54:03
1:54:03
118
Joost Leunk
Holten
1:54:11
1:54:11
119
Peter Winters
Borne
1:54:11
1:54:11
120
Marco Huidink
Deventer
1:54:19
1:54:19
121
Guus Basten
Berlicum Nb
1:54:34
1:54:34
122
Matthijs Meinders
Oldenzaal
1:54:37
1:54:37
123
Dominic van Nieuwkerk
Amstelveen
1:55:25
1:55:25
124
Frank Frieling
Reutum
1:55:34
1:55:34
125
Thijs Brilleman
Enschede
1:55:39
1:55:39
126
Daniël Gouw
Kampen
1:55:42
1:55:42
127
Jan Stegenga
Enschede
1:55:56
1:55:56
128
Thom Oliver
Steinfurt (GER)
1:56:11
1:56:11
129
Pieter van der Horn
Eindhoven
1:56:19
1:56:19
130
Robbert Schoonackers
Enschede
1:56:36
1:56:36
131
Jürgen Spijker
Wierden
1:56:37
1:56:37
132
Wesent Goerdat
Groningen
1:56:47
1:56:47
133
Gerritjan Bannink
Nijverdal
1:56:56
1:56:56
134
Jan Eric Handrup
Enschede
1:57:50
1:57:50
135
Christiaan Molema
Borculo
1:57:54
1:57:54
136
Rutger Woolderink
Wierden
1:57:54
1:57:54
137
Stefan Kruger
Almelo
1:57:59
1:57:59
138
Marcel Varenbrink
Deventer
1:58:00
1:58:00
139
Jeroen Ruigrok
Groningen
1:58:04
1:58:04
140
Harmen Lucas
Oldenzaal
1:58:24
1:58:24
141
Tjerk Notten
Groningen
1:59:01
1:59:01
142
Thomas Budel
Enschede
1:59:02
1:59:02
143
Alexander Niemeijer
Hengelo Ov
1:59:13
1:59:13
144
Glenn Simon
Delden
1:59:34
1:59:34
145
Niek Aveskamp
Hengelo Ov
1:59:34
1:59:34
146
Martijn Goeman
Zwolle
1:59:44
1:59:44
147
Stephan Schröder
Schüttorf (GER)
2:00:08
2:00:08
148
Stefan Duinkerken
Oldenzaal
2:00:14
2:00:14
149
Tilo Weidenbach
Dortmund (GER)
2:00:26
2:00:26
150
Chris Ketelaar
Groningen
2:00:31
2:00:31
151
Kees Kerssies
Arnhem
2:00:32
2:00:32
152
Maarten Agelink
Enschede
2:00:47
2:00:47
153
Lars Eilers
Bramsche (GER)
2:01:03
2:01:03
154
Antonis Chaziris
Enschede
2:01:15
2:01:15
155
Matthijs van der Hoeve
Amsterdam
2:01:18
2:01:18
156
Erwin Kleise
Ambt Delden
2:01:18
1:59:52
157
Pim Doppen
Deventer
2:01:21
2:01:21
158
Mark van der Heijden
Rotterdam
2:01:28
2:01:28
159
Johan Almekinders
Enschede
2:01:46
2:01:46
160
Özgür Demirkol
Enschede
2:01:51
2:01:51
161
Jasper ter Brugge
Enschede
2:01:56
2:01:56
162
Marcus Atto
Enschede
2:01:58
2:01:58
163
Robertino Aresu
Enschede
2:02:09
2:02:09
164
Eelco Beernink
De Spartaan
2:02:10
2:02:10
165
Joey Vossenaar
Hengelo Ov
2:02:37
2:02:37
166
Jeroen Middelkamp
Enschede
2:02:47
2:02:47
167
Wybe Slot
Enschede
2:02:55
2:02:55
168
Hugo Blom
Hengelo Ov
2:03:06
2:03:06
169
Marthijn Groenewoud
Almelo
2:03:10
2:03:10
170
Philippe Kronenburg
Langbroek
2:03:29
2:03:29
171
Henri Timmer
Amersfoort
2:04:00
2:04:00
172
Maarten Bangma
Diemen
2:04:22
2:04:22
173
Harold Sprick
Eibergen
2:04:30
2:04:30
174
Frank Smeltink
Loosdrecht
2:04:53
2:04:53
175
Mark Slotboom
Winterswijk
2:04:59
2:04:59
176
Rogier van Gaasbeek
Enschede
2:05:11
2:05:11
177
Remco van Dijk
Enschede
2:05:14
2:05:14
178
Hans van der Linden
Amsterdam
2:05:19
2:05:19
179
Dominik Goßling
Marathon Steinfurt
2:05:24
2:05:24
180
Bart Jan Harmsen
NPSB-NK
2:06:06
2:06:06
181
Bart Wientjes
Enschede
2:07:12
2:07:12
182
Elias Yousef
AJF
2:07:22
2:07:22
183
Esteban Dominguez
Hoogeveen
2:07:23
2:03:03
184
Dennis Huizinga
Enschede
2:07:33
2:07:33
185
Paul Meijer
Wierden
2:07:50
2:07:50
186
Evan Kettelarij
Lochem
2:08:21
2:08:21
187
Ralph Driezen
Enschede
2:08:52
2:08:52
188
Paul Zurink
Hengelo Ov
2:08:53
2:08:53
189
Bart de Vries
Enschede
2:09:03
2:09:03
190
Ingo Kolhoff
Feuerwehr Gronau
2:09:23
2:09:23
191
Jordy ten Dam
Hengelo Ov
2:09:38
2:09:38
192
Ralph Speelman
Enschede
2:09:51
2:09:51
193
Aykut Uysal
Enschede
2:10:51
2:10:51
194
Emiel Lap
Groningen
2:10:54
2:10:54
195
Simon Merscher
Feuerwehr Gronau
2:11:39
2:11:39
196
Mark Leppink
Arnhem
2:11:52
2:11:52
197
Job Weerstra
Loopgroep Sparta
2:12:29
2:12:29
198
Frank Peters
Hengelo Ov
2:12:50
2:12:50
199
Kristian Gullaksen
Haaksbergen
2:13:03
2:13:03
200
Ben Stotijn
Dwingeloo
2:13:28
2:13:28
201
Rik Steen
Wierden
2:13:52
2:13:52
202
Jaak Notebaert
Enschede
2:14:05
2:14:05
203
Wim Poelstra
Tubbergen
2:14:48
2:14:48
204
Jeroen van Dijk
NPSB
2:15:00
2:14:59
205
Jaap Loman
Enschede
2:15:08
2:15:08
206
Christiaan Getkate
Zwolle
2:15:12
2:15:12
207
Frank Egberink
Enschede
2:15:32
2:15:32
208
Jochen Lettang
Gronau (GER)
2:16:48
2:16:48
209
Peter Jansma
Hengelo Ov
2:16:53
2:16:53
210
Maarten Heering
Enter
2:17:11
2:17:11
211
Mark Wind
Almelo
2:17:34
2:17:34
212
Jeroen Bolster
Enschede
2:18:00
2:18:00
213
Mark Veurink
Deventer
2:20:41
2:20:41
214
Andreas Schmeing
Gronau (GER)
2:22:42
2:22:42
215
Marco Geerink
SISU
2:22:43
2:22:43
216
Thomas Lütke Harmölle
Münster (GER)
2:22:45
2:22:45
217
Niek ten Hove
Enschede
2:22:59
2:22:59
218
Martijn Bottinga
Veenendaal
2:22:59
2:22:59
219
Joost Mulder
PEC 1910
2:23:01
2:23:01
220
Tim Leusink
Oldenzaal
2:24:05
2:24:05
221
Patrick Hagedoorn
Enschede
2:27:29
2:27:29
222
Frank te Molder
NPSB
2:27:48
2:27:48
223
David Elsner
Bochum (GER)
2:29:29
2:29:29
224
Dennis Hofsté
Enschede
2:30:36
2:30:36
225
Michel Huizinga
Enschede
2:32:14
2:32:14
226
Marcel van Ham
Zwolle
2:34:09
2:34:09
227
Volker Kleffmann
Ahaus (GER)
2:34:29
2:34:29
M.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
1:11:49
1:11:49
2
Jan Paalman
AV Rijssen
1:12:30
1:12:30
3
Coen de Wit
Doetinchem
1:17:41
1:17:41
4
Hans Schepers
Erica
1:19:38
1:19:38
5
Johan Kats
Daventria
1:20:13
1:20:13
6
Henk-Jan Kooijman
TION
1:22:19
1:22:12
7
Hans Hagedoorn
Duivendrecht
1:23:10
1:23:10
8
Peter Rutjes
Didam
1:23:15
1:23:15
9
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
1:24:09
1:24:09
10
Herman Hassing
LAAC Twente
1:24:36
1:24:36
11
Tom Oude Lenferink
Almelo
1:25:39
1:25:39
12
Frank Hoffmann
Wiesbaden (GER)
1:27:52
1:27:52
13
Maarten Meeuwsen
NPSB-NK
1:27:59
1:27:59
14
John Norda
Goor '75
1:29:06
1:29:06
15
Sander Greve
Almelo
1:29:22
1:29:22
16
Klaas Kreulen
Klazienaveen
1:30:11
1:30:11
17
Marco Vinke
Enschede
1:30:24
1:30:24
18
Andre Meuleman
Cialfo
1:31:05
1:31:05
19
Johan Boom
Vriezenveen
1:31:08
1:31:08
20
Roy te Lintelo
Enschede
1:31:23
1:31:23
21
Martin Krijgsman
Markelo
1:32:09
1:32:09
22
Jean-Pierre Louwers
AV '40
1:32:39
1:32:39
23
Borre de Gier
PEC 1910
1:32:50
1:32:39
24
Raymond Zeeman
Wijchen
1:33:00
1:33:00
25
Tom Tiehatten
Enschede
1:33:06
1:33:06
26
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
1:33:14
1:33:14
27
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:33:30
1:33:30
28
Alwin Radstake
Argo
1:33:51
1:33:51
29
Peter Huirne
Hengelo Ov
1:35:08
1:35:08
30
Tom Nijland
Borculo
1:35:37
1:35:37
31
Kai Eckey
Witten (GER)
1:35:41
1:35:41
32
Bob Leuvelink
LAAC Twente
1:35:48
1:35:48
33
Tim van Leeuwen
Heerde
1:36:20
1:36:20
34
Edwin Textor
Dutch Runners Basic
1:36:25
1:36:25
35
Manfred Kooy
Ciko '66
1:36:38
1:36:38
36
Yorck Eymelt
Münster (GER)
1:37:16
1:37:16
37
Markus Löckemann
Emsdetten (GER)
1:37:23
1:37:23
38
Bas Donker
Enschede
1:37:33
1:37:33
39
Ron Komduur
Amsterdam
1:37:33
1:37:21
40
Michel Vinke
Klazienaveen
1:37:33
1:37:33
41
Richard ter Maat
Loopgroep Aart Stigt
1:37:51
1:37:51
42
Rob Rouwers
NPSB
1:37:57
1:37:57
43
Eddie Vaanholt
Avanti-Wilskracht
1:38:58
1:38:58
44
Andrè Neerlaar
Beltrum
1:39:02
1:39:02
45
Edwin Terink
Zutphen
1:39:23
1:39:23
46
Heino Welman
Loopgroep Aart Stigt
1:40:09
1:40:09
47
Willy Lange
Losser
1:40:17
1:40:17
48
Marcel den Breejen
Hoofddorp
1:41:16
1:41:16
49
Bas Lankamp
Oldenzaal
1:41:49
1:41:49
50
Olaf Satink
Zwolle
1:41:58
1:41:58
51
Khepir Said Nasser
Enschede
1:42:08
1:42:08
52
Karsten Harazim
Münster (GER)
1:42:12
1:42:12
53
Kees Timmerman
Den Ham Ov
1:42:26
1:42:26
54
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
1:42:32
1:42:32
55
Roy Padberg
Avanti-Wilskracht
1:42:47
1:42:47
56
Andre Scherphof
Enschede
1:42:59
1:42:59
57
Freddy Orie
Hengelo Ov
1:43:39
1:43:39
58
Harold Zwiers
Oldenzaal
1:43:43
1:43:43
59
Dirk Nijmeijer
Winterswijk
1:44:38
1:44:38
60
Harold Lansink
Oldenzaal
1:44:40
1:44:40
61
Mark Pantus
Utrecht
1:44:57
1:44:57
62
Vincent de Vries
Winterswijk
1:45:05
1:45:05
63
Milan Olde Heuvelt
Enschede
1:45:06
1:45:06
64
Jan Gert Gast
Almelo
1:45:25
1:45:25
65
Erik van Beek
Weerselo
1:45:28
1:45:28
66
André Kolhoff
Gronau (GER)
1:45:37
1:45:37
67
Radboud Dood
Enschede
1:45:48
1:45:48
68
Henk Veldman
Heerde
1:45:52
1:45:52
69
Patrick Reumerman
Enschede
1:45:55
1:45:55
70
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
1:46:08
1:46:08
71
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:46:30
1:46:30
72
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:46:58
1:46:58
73
Dolf van 't Hooft
Zieuwent
1:47:08
1:47:08
74
Dennis van Ligten
Duiven
1:47:13
1:47:13
75
Dieter Wiedkamp
MBH
1:47:16
1:47:16
76
Michel Luft
NPSB
1:47:23
1:47:23
77
Richard Nijhuis
Hengelo Ov
1:47:28
1:47:28
78
Andreas Saure
Borken (GER)
1:47:30
1:47:30
79
Martin b Hermes
Enschede
1:47:39
1:47:39
80
Marcel Roolvink
Enschede
1:47:49
1:47:49
81
Rudy Kamphuis
NPSB-NK
1:47:53
1:47:53
82
Marco Kart
Enschede
1:48:14
1:48:14
83
Mark Verbunt
Enschede
1:48:35
1:48:35
84
Bart Agterbos
LAAC Twente
1:48:43
1:48:43
85
Marc Bruinink
Vasse
1:48:46
1:48:46
86
Csaba Pecze
Budapest (HUN)
1:49:01
1:49:01
87
Rene Wolkorte
Overdinkel
1:49:20
1:49:20
88
Bas Smies
Enschede
1:49:24
1:49:24
89
Ronnie van Dijk
Enschede
1:49:29
1:49:29
90
René Ros
Nijverdal
1:50:25
1:50:25
91
Stephan Lettang
Gronau (GER)
1:50:50
1:50:50
92
Loek Wisseborn
Veluwe
1:50:57
1:50:57
93
Pascal Mulder
De Sprinter
1:51:19
1:51:19
94
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
1:51:24
1:51:24
95
Norbert Hamer
Hengelo Ov
1:51:32
1:51:32
96
Laurens Buter
Enschede
1:51:53
1:51:53
97
Peter Buiting
LVG
1:52:08
1:52:08
98
Jacco van der Vinne
Arnhem
1:52:26
1:52:26
99
Joost Winkelhorst
Enschede
1:52:46
1:52:46
100
Han Grefte
Bentelo
1:53:00
1:53:00
101
Rob Alberink
Oldenzaal
1:53:00
1:53:00
102
Raymond Kleinsman
Eibergen
1:53:19
1:53:19
103
Markus Pabst
Herne (GER)
1:53:29
1:53:29
104
Bas van der Meer
Utrecht
1:53:34
1:53:34
105
Jan Willem Herr
NPSB-NK
1:53:50
1:53:50
106
Cas Bakker
Daventria
1:53:53
1:53:53
107
Daniel Bosch
Enschede
1:54:25
1:54:25
108
Guido den Hertog
Argo
1:54:29
1:54:29
109
Dennis de Boer
SISU
1:54:40
1:54:40
110
Coen Kamphuis
Enter
1:55:27
1:55:27
111
Klaus Remki
LT Wettringen
1:55:42
1:55:42
112
Quirijn Hamel
Losser
1:55:56
1:55:56
113
Douwe Hokwerda
Zutphen
1:56:28
1:56:28
114
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:56:47
1:56:47
115
Rémi van der Heide
Borculo
1:57:04
1:57:04
116
Jurgen van Aalst
Steenderen
1:57:16
1:57:16
117
Arjen ter Heide
Loopgroep Aart Stigt
1:57:27
1:57:27
118
Jurgen te Nijenhuis
Amsterdam
1:57:35
1:57:35
119
Oliver Herbst
Amsterdam
1:57:51
1:57:51
120
Fabian Leus
Oldenzaal
1:57:54
1:57:54
121
Johan ter Hofte
Hilversum
1:58:02
1:58:02
122
Arjan Roesink
Ambt Delden
1:58:06
1:58:06
123
Alexander Bremer
Nordhorn (GER)
1:58:08
1:58:08
124
Erik van Jaarsveld
Wierden
1:58:15
1:58:15
125
Dennis Visscher
Almelo
1:58:24
1:58:24
126
Daniel de Rooij
Heerhugowaard
1:58:26
1:58:26
127
Edwin Groenendal
Almelo
1:58:30
1:58:30
128
Gerald Schelling
Hengelo
1:58:33
1:58:33
129
Marcel van Wilpe
LAAC Twente
1:58:35
1:58:35
130
Alfred Wierenga
Zwaag
1:58:49
1:58:49
131
Gerd-Rainer Vennegeert
Emlichheim (GER)
1:59:37
1:59:37
132
Victor Lichtenberg
ASV
1:59:45
1:59:45
133
Maarten Poortinga
Enschede
1:59:56
1:59:56
134
Gerben Lammersen
Neede
2:00:55
2:00:55
135
Erik Mensink
Goor
2:01:00
2:01:00
136
Christiaan Hemeltjen
Zutphen
2:01:01
2:01:01
137
Roberto Heijnen
Nieuw Schoonebeek
2:01:03
2:01:03
138
Ivo Dierselhuis
Dionysos
2:01:05
2:01:05
139
Andreas Stadtherr
Lingen (GER)
2:01:14
2:01:14
140
JHJ Berton
Enschede
2:01:20
2:01:20
141
Marc ten Bokum
Amersfoort
2:01:41
2:01:41
142
René Gort
Hengelo Ov
2:02:23
2:02:23
143
Gijs Hesselink
the Hague Road Runne
2:02:32
2:02:32
144
Olaf Evers
Haren (GER)
2:03:27
2:03:27
145
J.W.Bolkesteijn
Enschede
2:03:36
2:03:36
146
Ronny Krikke
Enschede
2:03:39
2:03:39
147
Bert Jan Zwiers
Enschede
2:03:42
2:03:42
148
Axel Schaible
LG Epro Gronau
2:03:43
2:03:43
149
Frank Wolter
Münster (GER)
2:04:04
2:04:04
150
Dylan van Hengel
Spijkenisse
2:04:31
2:04:31
151
Paul van Nuenen
Wierden
2:04:48
2:04:48
152
Jacco Maat
TION
2:04:58
2:04:58
153
Robert Hoitink
Winterswijk
2:05:30
2:05:30
154
Martijn Boeijink
Eibergen
2:05:46
2:05:46
155
Robert Berendsen
LVG
2:05:58
2:05:58
156
Alfred Tieke
SVA Salzbergen
2:06:00
2:06:00
157
Michaël van Knippenber
Enschede
2:07:20
2:07:20
158
Bart van 't Hooft
Zieuwent
2:07:44
2:07:44
159
Bart Nijhuis
Oldenzaal
2:07:55
2:07:55
160
Harjan van Duren
PEC 1910
2:08:11
2:08:11
161
Daniel Mebius
Enschede
2:08:26
2:08:26
162
Ronny Kukken
Enschede
2:08:35
2:08:35
163
Phoel Ransing
Ede Gld
2:09:01
2:09:01
164
Jeroen Kemperink
LAAC Twente
2:09:14
2:09:14
165
Jochem Leuverink
Losser
2:09:51
2:09:51
166
Christian Hoermann
Gronau (GER)
2:09:52
2:09:52
167
Thomas Burkert
Nordwalde (GER)
2:10:26
2:10:26
168
Freddy Luttje
Enschede
2:10:38
2:10:38
169
Mark Leppers
Hengelo Ov
2:10:41
2:10:41
170
Marc Lankamp
Oldenzaal
2:10:43
2:10:43
171
Remco Platenburg
Almelo
2:10:52
2:10:52
172
Jeroen Ayele
Winterswijk
2:10:56
2:10:56
173
Frank Röder
Ochtrup (GER)
2:11:41
2:11:41
174
Tino Pampiermole
Winterswijk
2:12:23
2:12:23
175
Maik Bordiek
LT Wettringen
2:12:30
2:12:30
176
Jacco Schilder
Enkhuizen
2:12:34
2:07:11
177
Michel ten Velde
Tubbergen
2:12:40
2:12:40
178
Richard Steijn
Atletics Nijverdal
2:15:00
2:15:00
179
Michiel Hemmelder
Gorssel
2:15:02
2:15:02
180
Theo van den Dolder
Enschede
2:15:32
2:15:32
181
Eddy Fisscher
Hengelo Ov
2:15:53
2:15:53
182
Michel Hein
Almelo
2:15:55
2:15:55
183
Daoud Hussein
LAAC Twente
2:16:02
2:16:02
184
Petran Verhoef
Vriezenveen
2:16:25
2:16:25
185
Gerard Brefeld
Haaksbergen
2:16:32
2:16:32
186
De Winter
Brielle
2:17:09
2:17:09
187
Jeroen krooshoop
Haaksbergen
2:17:47
2:17:47
188
Clemens van der Logt
Steenderen
2:18:11
2:18:11
189
Tjeerd Snijders
Enschede
2:19:20
2:19:20
190
Jaco Kleyburg
Rockanje
2:19:23
2:19:23
191
Gerard Zwiers
Rijssen
2:20:28
2:20:28
192
Frank Ticheler
Alphen aan den Rijn
2:20:41
2:20:41
193
Mark Nijmeijer
Enschede
2:21:02
2:21:02
194
Georg Bos
Enschede
2:22:13
2:22:13
195
Herman Brinkhorst
Enschede
2:22:39
2:22:39
196
Marcel Reurink
Winterswijk Henxel
2:23:16
2:23:16
197
Jens Retzdorff
Herdorf (GER)
2:23:56
2:23:56
198
Robert Cruiming
Enschede
2:25:29
2:25:29
199
Dirk Berheide
Herne (GER)
2:27:38
2:27:38
200
Michael Deiters
Gronau (GER)
2:27:58
2:27:58
201
René ten Dolle
Winterswijk
2:28:59
2:28:59
202
Erik Haan
Rijssen
2:33:24
2:33:24
203
Raymond Berkel
Enschede
2:33:53
2:33:53
204
Jeroen Hoeksel
Amersfoort
2:42:30
2:42:30
M.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Stouten
Veluwe
1:13:55
1:13:55
2
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:16:18
1:16:18
3
Jens Erik Bergmann
Versmold (GER)
1:21:34
1:21:34
4
Jan Jansen
AV Rijssen
1:23:18
1:23:18
5
Steffen Auerswald
LG Ems Warendorf
1:23:53
1:23:53
6
Andreas Hintemann
Stadtlohn (GER)
1:24:50
1:24:50
7
Benno Scharenborg
AV Haaksbergen
1:26:10
1:26:10
8
Karl Frenkert
Marathon Steinfurt
1:26:14
1:26:14
9
Robin te Wierik
Wierden
1:27:35
1:27:35
10
Paul Leidelmeijer
avVN
1:28:05
1:28:05
11
Holger Deifuß
F Nordkirchen
1:28:33
1:28:33
12
Hans Wieltink
PEC 1910
1:28:50
1:28:50
13
Wim Ritsema
Gelre
1:28:52
1:28:52
14
Rob Rave
Dinxperlo
1:29:18
1:29:18
15
Reggy Rumawatine
Phanos
1:30:17
1:30:17
16
Willi Hohenhorst
Münster (GER)
1:30:31
1:30:31
17
Leon ter Huerne
Losser
1:30:47
1:30:47
18
G. Schaap
Cialfo
1:31:03
1:31:03
19
Nico Bijl
Loopgroep PK
1:31:28
1:31:28
20
Bert van Asselt
Veluwe
1:31:39
1:31:39
21
Siep van Balen Wip
Groningen
1:31:47
1:31:47
22
Richard Timmerman
Klazienaveen
1:31:55
1:31:55
23
Michael Barbato
Steinfurt (GER)
1:32:13
1:32:13
24
Bert Wolbrink
Brodowin (GER)
1:32:15
1:31:56
25
Jörg Stehula
SuS Oberaden
1:33:21
1:33:21
26
Richard Leussink
AV Haaksbergen
1:33:42
1:33:42
27
Carel Lueb
Argo
1:34:31
1:34:31
28
Paul van der Brug
Zwolle
1:35:24
1:34:04
29
Martin Meester
Connexxion
1:35:33
1:35:33
30
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
1:35:55
1:35:55
31
Stefan Lenfort
Nordwalde (GER)
1:36:38
1:36:38
32
Harry Veldkamp
Cialfo
1:37:21
1:37:21
33
Marcel Jacobs
Almelo
1:37:38
1:37:38
34
Richard Folkers
Enschede
1:38:30
1:38:30
35
Jan willem Davidse
PEC 1910
1:38:37
1:38:37
36
Harry Zweers
Twenterand
1:38:38
1:38:38
37
Ole Gilhaus
LC Solbad Ravensberg
1:38:48
1:38:48
38
Richard van Klooster
Triathlon
1:39:07
1:39:07
39
Uli Frank
TV Gronau 1887 eV
1:39:21
1:38:40
40
Willem-Jan Tanck
Enschede
1:39:24
1:39:24
41
De Jong Hans
Nijverdal
1:39:41
1:39:41
42
Aldrich Schmitz du Mou
LAAC Twente
1:39:50
1:39:50
43
Richard Hafkamp
Gorssel
1:39:51
1:38:41
44
Patrick Lansink
AV Haaksbergen
1:39:51
1:39:51
45
Thomas Bullmann
Dinslaken (GER)
1:40:01
1:40:01
46
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:40:05
1:40:05
47
Bas van Dijk
Groningen Atletiek
1:40:19
1:40:19
48
Frank Abbink
Generaal Michaelis
1:40:49
1:40:49
49
Joost Klaase
Enschede
1:40:52
1:40:52
50
André Bosgraaf
LAAC Twente
1:40:59
1:40:59
51
Hans Gerritsen
LAAC Twente
1:41:02
1:41:02
52
Bart Wesselink
Zeist
1:41:14
1:41:14
53
Markus Klinge
Rheine (GER)
1:41:19
1:41:19
54
Arjan Morsink
Diepenheim
1:41:33
1:41:33
55
Christian Schwarte
LG Emsdetten e.V.
1:41:49
1:41:49
56
Jeroen Paalman
LAAC Twente
1:42:01
1:42:01
57
Hans Uijen
AV Holten
1:42:07
1:42:07
58
Ronald Tuik
Aquilo
1:42:14
1:42:14
59
Frank de Ruiter
NPSB-NK
1:42:14
1:42:14
60
André Bleumink
LVG
1:42:18
1:42:15
61
Werner Landwehr
Nordhorn (GER)
1:42:34
1:42:34
62
Grobben
LAAC Twente
1:42:42
1:42:42
63
Wim Achterweust
Hengelo Ov
1:42:45
1:42:45
64
Burkhard Stoffel
DJK Grun Weiss Werl
1:43:21
1:42:18
65
Jorg Aulenkamp
OSC-LKG
1:43:22
1:43:22
66
Andreas Topf
DJK Grun Weiss Werl
1:43:23
1:43:23
67
Emiel ten Voorde
Amsterdam
1:43:27
1:43:27
68
Rob Joustra
NSL
1:43:34
1:43:34
69
Jeroen Heerink
Oldenzaal
1:43:42
1:43:42
70
Peter van den Berg
Twello
1:43:57
1:43:57
71
Joost Meijers
Goor '75
1:44:17
1:44:17
72
Rob Rabelink
Doetinchem
1:44:23
1:44:23
73
Dick van Zutphen
Oldenzaal
1:44:33
1:44:33
74
Mayk Egbers
Hengelo Ov
1:44:45
1:44:45
75
Eric Koertshuis
Oldenzaal
1:44:50
1:44:50
76
Richard Uit het Broek
Loopgroep De Lutte
1:45:32
1:45:32
77
Rein Tempert
Hengelo Ov
1:45:38
1:45:38
78
Erik Johannink
Denekamp
1:45:40
1:45:40
79
Simon Engelberts
Enschede
1:45:44
1:45:44
80
Eduard Vossebeld
Holten
1:45:44
1:45:44
81
Christian Sierp
TV Gronau 1887 eV
1:45:50
1:45:50
82
Jan Henk Wijma
Dutch Runners Basic
1:46:06
1:46:06
83
Ben Admiraal
Goor
1:46:19
1:43:20
84
Edwin Kemna
Hengelo Ov
1:46:29
1:46:29
85
Bert Lammers
AV Haaksbergen
1:46:50
1:46:50
86
Giljam Wartena
Haaksbergen
1:46:54
1:46:54
87
Hans Bremmer
Wierden
1:46:57
1:46:57
88
Robin Perik
Bornerbroek
1:47:13
1:47:13
89
Robbert Wagemaker
AV Rijssen
1:47:19
1:47:19
90
Adri Berger
Enschede
1:47:21
1:47:21
91
Jos Harmsen
Eindhoven
1:47:27
1:47:27
92
Timber Haaker
Enschede
1:47:31
1:47:31
93
Richard Oerbekke
Loopgroep De Lutte
1:47:43
1:47:43
94
Andreas Stoppe
Emsdetten (GER)
1:48:19
1:48:19
95
Albert Wijnen
Nijverdal
1:48:29
1:48:29
96
Wessel Kranghand
Hoogeveen
1:48:36
1:45:00
97
Richard van der Valk
Breda
1:48:37
1:48:37
98
Peter Beernink
Iphitos
1:48:42
1:48:42
99
Wim Kuiper
Enschede
1:48:43
1:48:43
100
Bart Westerhof
Denekamp
1:48:45
1:48:45
101
Jeroen Straathof
Haarlo
1:48:45
1:48:45
102
Erwin Horselenberg
Zutphen
1:48:51
1:48:51
103
Norbert Johannink
Gronau (GER)
1:49:05
1:49:05
104
Roelof Dekker
Almelo
1:49:06
1:49:06
105
Harry van der Knijff
Waterweg
1:49:06
1:49:06
106
Marcel Bergboer
Borne
1:49:38
1:49:38
107
Paul Homan
Borne
1:49:50
1:49:50
108
Gerald Heijdemann
Eibergen
1:49:52
1:49:52
109
Martin Zwiers
Markelo
1:49:57
1:49:57
110
Appie Bulder
PEC 1910
1:50:14
1:48:48
111
Joop van der Fels
Almelo
1:50:16
1:50:16
112
Gerard Halsema
Loopgroep Bedum
1:50:25
1:50:25
113
Frans Nijhof
Hengelo Ov
1:50:37
1:50:37
114
RM Ekhardt
Arnhem
1:50:42
1:50:42
115
Jörg Budzinski
Altenberge (GER)
1:50:44
1:50:44
116
Jürgen Rotermann
Neuenkirchen (GER)
1:50:46
1:50:46
117
Günter Severt
Laufteam Gescher
1:50:53
1:50:53
118
Kottig Heinz-Jürgen
TV Gronau 1887 eV
1:51:09
1:51:09
119
Torsten Eiche
Bochum (GER)
1:51:21
1:51:21
120
Robert Kroeze
Enschede
1:51:23
1:51:23
121
Fred Zeelen
Arnhem
1:51:24
1:51:24
122
Peter Wolters
Oldenzaal
1:51:46
1:51:46
123
Dirk Jan Beumer
Oene
1:52:04
1:52:04
124
Frank de Vries
Enschede
1:52:05
1:50:16
125
Xander Fransen
Almelo
1:52:29
1:52:29
126
Walter Stortelder
Amsterdam
1:52:36
1:52:36
127
Raymond Hassink
Daventria
1:52:41
1:52:41
128
Paul Eijkelenkamp
Haaksbergen
1:52:57
1:52:57
129
Manfred Voß
LT Union Wessum
1:52:58
1:52:58
130
Dirk van Goinga
Venray
1:53:09
1:53:09
131
Robert de Beauvesier W
TION
1:53:24
1:53:24
132
Peter Werp
Münster (GER)
1:53:33
1:53:33
133
Werner Menkehorst
Winterswijk
1:53:38
1:53:38
134
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
1:53:49
1:53:49
135
Jörg Baumann
Nordhorn (GER)
1:53:49
1:53:49
136
Manuel Ostendorff
Recklinghausen (GER)
1:53:53
1:53:53
137
Marcel Huisman
Almelo
1:54:17
1:54:17
138
Huub Hodes
AV Haaksbergen
1:54:18
1:54:18
139
Heiner Kretschmer
LT Union Wessum
1:54:20
1:54:20
140
Peter Bemthuis
Hengelo Ov
1:54:26
1:54:26
141
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
1:54:31
1:54:31
142
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
1:54:52
1:54:52
143
Johan Olthaar
Haarlo
1:55:22
1:55:22
144
Jan ter Haar
Borne
1:55:33
1:55:33
145
Frank Bakker
Enschede
1:55:36
1:55:36
146
Herman Krisman
Enschede
1:55:43
1:55:43
147
Christian Wolters
Münster (GER)
1:55:44
1:55:44
148
Richard Morskieft
Bentelo
1:56:01
1:56:01
149
Philip van Avezaath
Oosterhout gem Nijme
1:56:02
1:56:02
150
Robert Geesing
Avanti-Wilskracht
1:56:30
1:56:30
151
Groen
Gaanderen
1:56:34
1:56:34
152
Michel Poels
Uden
1:56:46
1:56:46
153
Ron Goed
Losser
1:57:04
1:57:04
154
Kenneth Hammink
Deventer
1:57:06
1:57:06
155
Bernd Brügger-Koeth
Gronau (GER)
1:57:22
1:57:22
156
Ralf Eiffler
Münster (GER)
1:57:39
1:57:39
157
Thorsten Bork
Gladbeck (GER)
1:57:50
1:57:50
158
Dietmar Lütke
Neuenkirchen (GER)
1:57:51
1:57:51
159
Andreas Kühlkamp
Gronau (GER)
1:57:55
1:57:55
160
Rudi van Beek
Enschede
1:58:00
1:57:59
161
Vincent van Heck
Hengelo Ov
1:58:15
1:54:50
162
Karrie Veldhuis
Hengelo Ov
1:58:29
1:58:29
163
Jules Warlich
Hengelo Ov
1:58:37
1:58:37
164
Joop Weenink
Enschede
1:58:39
1:58:39
165
Thomas Wischnewski
Coesfeld (GER)
1:58:50
1:58:50
166
Herman Harmsen
ASV
1:58:58
1:58:58
167
Grego Kamphuis
Vasse
1:59:20
1:59:20
168
Heijo Dieterman
Aquilo
1:59:23
1:59:23
169
Ruud Mak
Atletics Nijverdal
1:59:27
1:59:27
170
Ralf Jasniack
Münster (GER)
1:59:29
1:59:29
171
Andreas Waterkamp
TuS-Altenberg
1:59:45
1:59:45
172
René Strootman
Enschede
1:59:50
1:59:50
173
Frank Stehr
Losser
1:59:51
1:59:51
174
Michael Solder
Münster (GER)
2:00:07
2:00:07
175
Detlef Lange
Bad Bentheim (GER)
2:00:08
2:00:08
176
Martin ten Bos
Avanti-Wilskracht
2:00:09
2:00:09
177
Bert-Jan Bons
Geesteren Ov
2:00:26
2:00:26
178
Henk Jonge Poerink
Enschede
2:00:33
2:00:33
179
Roland Matuschek
Laufteam Gescher
2:00:33
2:00:33
180
Robert Bos
Enschede
2:00:38
2:00:38
181
Erik Tjong Kim Sang
Groningen
2:00:40
2:00:40
182
Joop Aanstoot
Hengelo Ov
2:00:40
2:00:40
183
Remko Scholten
Hengelo Ov
2:00:41
2:00:41
184
Maurice Bolwerk
Hengelo Ov
2:00:44
2:00:44
185
Bernd Stichling
Gronau (GER)
2:00:45
2:00:45
186
Leon Wieteler
Eibergen
2:01:13
2:01:13
187
Michael Burrer
LG Epro Gronau
2:01:25
2:01:25
188
Arjan Kwast
Rijssen
2:01:26
2:01:26
189
Norbert Poort
Oldenzaal
2:01:33
2:01:33
190
Andreas Mündl
Laufakademie Bremen
2:01:44
2:01:44
191
Eric Joustra
Hengelo Ov
2:01:46
2:01:46
192
Jorge Dellan
Almelo
2:01:47
2:01:47
193
Dennis te Koppele
Enschede
2:02:10
2:02:10
194
Marcel Tijhuis
Enschede
2:02:37
2:02:37
195
Theo Jansen
Almere '81
2:02:38
2:02:38
196
Rob de Leeuw
Wierden
2:03:30
2:03:30
197
Ronnie Terhorst
Argo
2:03:49
2:03:49
198
Robert Bos
Enschede
2:04:00
2:04:00
199
Dirk Hollensteiner
MBH
2:04:01
2:01:36
200
Tom Busscher
NPSB
2:04:08
2:04:08
201
Gé Boevink
Haaksbergen
2:04:31
2:04:31
202
Marcel klein Gunnewiek
Eibergen
2:04:56
2:04:56
203
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
2:05:26
2:05:26
204
Ronnie Voerman
Enschede
2:05:29
2:05:29
205
Bap Welting
Argo
2:06:00
2:02:00
206
Martin Kappenberg
Salzbergen (GER)
2:06:09
2:06:09
207
Jan Meijer
Lunteren
2:06:48
2:06:48
208
Eric Henk Scheer
Hoogeveen
2:06:48
2:03:00
209
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
2:07:25
2:07:25
210
Tijs Klaassen
Rijssen
2:07:35
2:07:35
211
Arjan Haasjes
Almelo
2:07:50
2:07:50
212
Robert Wendler
NPSB-NK
2:07:51
2:07:51
213
Peter Lansink
Enschede
2:08:05
2:08:05
214
Frank van Hees
Losser
2:08:10
2:08:10
215
Robin Hofste
AV Haaksbergen
2:08:50
2:08:50
216
Guno Burgzorg
Driel
2:10:04
2:10:04
217
Philip Whale
TION
2:10:25
2:10:25
218
Andreas Lorenz
Vreden (GER)
2:10:34
2:10:34
219
Torsten Kiesheyer
Schwerte (GER)
2:10:38
2:10:38
220
Hans Moggert
Nordhorn (GER)
2:10:45
2:10:45
221
Henry Bergman
Enschede
2:10:55
2:05:47
222
Harry Lubbers
Ootmarsum
2:11:04
2:11:04
223
Johnny Haverkate
Dronten
2:11:29
2:11:29
224
Donald Migchelbrink
Rekreatie Sport Twen
2:11:52
2:11:52
225
Roger Snijders
Dutch Runners Gold
2:11:59
2:11:59
226
Johan Lensink
Hengelo Ov
2:12:11
2:12:11
227
Michael Berger
Laufakademie Bremen
2:12:38
2:12:38
228
Martin Tillmann
Gronau (GER)
2:12:51
2:12:51
229
Felix Bahr
Ochtrup (GER)
2:13:12
2:13:12
230
Jörg Strobach
Osnabrück (GER)
2:13:58
2:13:58
231
Stefan Mensing
Gronau Epe (GER)
2:14:00
2:08:00
232
Dick van Stuijvenberg
Ede Gld
2:14:03
2:14:03
233
Jan Verschuur
Hoogeveen
2:14:04
2:14:04
234
Ton Bijen
Amsterdam
2:14:19
2:14:19
235
Nico Freriksen
Hengelo Ov
2:15:23
2:15:23
236
Dico van Ginkel
Climax
2:16:14
2:16:14
237
Johannes Bos
Deventer
2:16:33
2:16:33
238
Christian van Benthum
NPSB
2:16:47
2:16:47
239
Eric van de Peppel
Climax
2:16:50
2:16:50
240
Helmut Amshoff
Gronau - Epe (GER)
2:16:50
2:16:50
241
Andy Timmerman
Almelo
2:16:51
2:16:51
242
Mark Gerritsen
Hengelo Ov
2:17:09
2:17:09
243
Christiaan Kramer
Haaksbergen
2:18:01
2:18:01
244
Gose Vinuesa
Enschede
2:18:28
2:18:28
245
Sweder Schellens
Eindhoven
2:18:35
2:18:35
246
Lutz Schiewe
Rheine (GER)
2:18:37
2:18:37
247
Roy van den Bosch
Enschede
2:19:26
2:19:26
248
Frank Stolk
Hoofddorp
2:20:15
2:20:15
249
Jörg Thomas
Münster (GER)
2:21:14
2:21:14
250
Wim Groeneveld
Weerselo
2:22:37
2:22:37
251
Ulrich Früchting
Ahaus (GER)
2:23:02
2:17:02
252
Arjan Niezink
Wierden
2:24:13
2:24:13
253
Louwrens Moolhuizen
Haaksbergen
2:25:28
2:25:28
254
Olaf Lohuis
Borne
2:25:51
2:25:51
255
Chris Hagedoorn
Deventer
2:27:26
2:27:26
256
Andre van der Woude
Hengelo Ov
2:27:33
2:27:33
257
Holger Kiefer
Gronau (GER)
2:28:04
2:28:04
258
Bert Voortman
Enschede
2:28:39
2:28:39
259
Raymond Bruins
LAAC Twente
2:29:11
2:29:11
260
Regilio Adjiembaks
Enschede
2:31:14
2:31:14
261
Rny 'Wonderkind' Mensi
Tubbergen
2:33:18
2:33:18
262
John-Paul Lurvink
Haaksbergen
3:08:59
3:08:59
263
Björn van de Graaf
Deventer
3:14:57
3:14:57
M.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Twenterand
1:19:56
1:19:56
2
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
1:25:40
1:25:40
3
Harry Wesselink
Albergen
1:27:43
1:27:43
4
Bennie Geerdink
Almelo
1:28:01
1:28:01
5
Juda Vecht
PEC 1910
1:29:01
1:28:50
6
Emile van der Zande
Iphitos
1:29:01
1:29:01
7
Andries Centen
Argo
1:30:02
1:30:02
8
Robert Poth
Haaksbergen
1:30:45
1:30:45
9
Harry Jansen
AV Haaksbergen
1:31:21
1:31:21
10
Boudewijn Weierink
Ootmarsum
1:31:53
1:31:53
11
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
1:32:02
1:32:02
12
Theo van Bergen
Argo
1:32:13
1:32:13
13
Freddy Kruisselbrink
NPSB
1:32:18
1:32:18
14
Hans Ijsseldijk
Deventer
1:33:02
1:33:02
15
Marcel Zweers
Hengelo Ov
1:33:07
1:33:07
16
Thomas Ritter
Lotte (GER)
1:33:13
1:33:13
17
Rob de Bree
Arnhem
1:33:34
1:33:34
18
Rudy Feldman
NPSB
1:33:41
1:33:41
19
Jan Verdonkschot
Klazienaveen
1:34:02
1:34:02
20
Dirk Dannowski
SuS Schalke 96
1:34:03
1:34:03
21
Peter Hannink
Wierden
1:34:40
1:33:36
22
Evert Jan Kasteel
Cialfo
1:34:57
1:34:57
23
Henri Mulder
Losser
1:35:35
1:35:35
24
Ron Hofte
LAAC Twente
1:35:38
1:35:38
25
Benno Lutje Wagelaar
LAAC Twente
1:35:42
1:35:42
26
Gerrit Valkeman
Zutphen
1:37:05
1:37:05
27
Rein de Boer
Manderveen
1:37:13
1:37:13
28
Andreas Gruschlewski
Dortmund (GER)
1:37:49
1:37:49
29
Christiaan Kats
Cialfo
1:38:06
1:38:06
30
Jan Rotman
Wierden
1:38:10
1:38:10
31
René Spijkers
Klazienaveen
1:38:20
1:37:13
32
Harry van Coeverden
AV Holten
1:38:24
1:38:24
33
Ansgar Kuhlbusch
Ochtrup (GER)
1:38:25
1:38:25
34
Jos Dijkhuis
NPSB-NK
1:38:34
1:38:34
35
Jos Groeneveld
Oldenzaal
1:38:59
1:38:59
36
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
1:39:09
1:39:09
37
Marcel Habers
Wierden
1:39:45
1:39:45
38
Jochen Heßling
Neuenkirchen (GER)
1:39:51
1:39:51
39
Ralf Spalthoff
Laufakademie Bremen
1:39:55
1:39:55
40
Harm Veenstra
NPSB-NK
1:39:57
1:39:57
41
Michael Slusarek
Dinslaken (GER)
1:40:24
1:40:24
42
Rolf Schweiger
TV Gronau 1887 eV
1:40:28
1:39:50
43
Jan Nijhuis
Enschede
1:40:58
1:40:58
44
Johan Makkinga
NPSB-NK
1:41:27
1:41:27
45
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:41:56
1:41:56
46
Tinus Kleverwal
NPSB-NK
1:41:57
1:41:57
47
Erik Pepping
Zweeloo
1:41:59
1:41:59
48
Alfons Schmit
SC Horstel
1:43:12
1:43:12
49
Eddy Hertsenberg
Lochem
1:43:18
1:43:18
50
Herman Rijna
Bloemendaal
1:43:24
1:43:24
51
Stefan van Leeuwen
Borne
1:43:27
1:41:56
52
Gerrie Wendker
Klazienaveen
1:43:39
1:43:39
53
Oscar Mathijssen
Tiel
1:43:42
1:43:42
54
Ralf ter Beek
TV Gronau 1887 eV
1:43:45
1:43:45
55
Morssinkhof
Enschede
1:43:50
1:43:50
56
Jan Effing
Haaksbergen
1:44:01
1:44:01
57
Harry Oosterveen
Sparta
1:44:21
1:44:21
58
Johan van der Meer
LG Klazinaveen
1:44:36
1:44:36
59
Hans Oude Hendrikman
Dionysos
1:44:36
1:44:36
60
Berny Arends
LSCE
1:44:40
1:44:40
61
Rene Hoffard
TION
1:44:43
1:44:43
62
H. Groot Roessink
Marathon Pim Mulier
1:44:53
1:44:53
63
Nico van Putten
Goor '75
1:45:00
1:45:00
64
Wilfried Welp
Wallenhorst (GER)
1:45:04
1:45:04
65
Wim Gevers
NPSB-NK
1:45:12
1:45:12
66
Hermann Gebker
TV Gronau 1887 eV
1:45:13
1:45:13
67
Dieter Hagemann
Hörstel (GER)
1:45:24
1:45:24
68
Clemens Volker
Iphitos
1:45:39
1:45:39
69
Rob Roelofsen
De Liemers
1:45:54
1:45:42
70
Erik Steenbergen
De Liemers
1:46:08
1:46:08
71
Paul van der Vegt
TION
1:46:11
1:46:11
72
Hans uit het Broek
Oldenzaal
1:46:12
1:46:12
73
Klaus Lichtenstein
Gelsenkirchen (GER)
1:46:17
1:46:17
74
Tjerk de Ruiter
Hengelo Ov
1:46:23
1:46:23
75
Richard (JMJ) Sanders
Borne
1:46:24
1:46:24
76
Meconnen Zerie
Eindhoven
1:46:29
1:46:29
77
René Heerink
Iphitos
1:46:55
1:46:55
78
Ab Reitsma
TION
1:47:09
1:47:09
79
Visschedijk
AV Haaksbergen
1:47:11
1:47:11
80
Martin Hellwig
SuS Oberaden
1:47:13
1:47:13
81
Detlef Dornbusch
Gronau (GER)
1:47:14
1:47:14
82
Gerard Kanne
Neede
1:47:20
1:47:20
83
Gerbert Tiemens
Cialfo
1:47:27
1:47:27
84
Gerard Schroer
Erica
1:47:30
1:47:30
85
Hans Dekker
Enschede
1:47:38
1:47:38
86
Henk Enoch
Twenterand
1:47:39
1:47:39
87
Laarhuis
Avanti-Wilskracht
1:47:41
1:47:41
88
Hans Roesthuis
Rossum Ov
1:47:42
1:47:42
89
Eric Rutten
Gronau (GER)
1:47:45
1:47:45
90
Bas Gilles
Tubbergen
1:47:47
1:47:47
91
Frans Koevoets
LAAC Twente
1:47:53
1:47:53
92
Peter Hartmann
Gronau (GER)
1:47:55
1:47:55
93
Bert Vos
Avanti-Wilskracht
1:47:59
1:47:59
94
Hans Snippert
Losser
1:48:13
1:48:13
95
Geert Visscher
TION
1:48:20
1:48:20
96
HJE Visser
Argo
1:48:37
1:48:37
97
Huib van Engelen
Bad Bentheim (GER)
1:48:39
1:48:39
98
Allard Nijhuis
TION
1:48:46
1:48:46
99
Richard Blankenvoort
NPSB
1:49:02
1:49:02
100
Rainer Vehr
LG Rheine-Elte
1:49:02
1:49:02
101
B. Huiskamp
Markelo
1:49:13
1:49:13
102
Marcel Mastenbroek
Ruurlo
1:49:16
1:49:16
103
Henk Lubberdink
Argo
1:49:24
1:49:24
104
Thomas Droste
SV Langendreer 04
1:49:37
1:49:37
105
Jan Klein Schaarsberg
Enter
1:49:47
1:49:47
106
André Hertsenberg
Enschede
1:49:48
1:49:48
107
Peter ten Dam
Hengelo Ov
1:50:16
1:50:16
108
Erik Leushuis
Borne
1:50:32
1:50:32
109
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:50:34
1:50:34
110
Arnold Gerritsen
TION
1:50:38
1:50:38
111
Marcel Bos
LAAC Twente
1:50:43
1:50:43
112
Marcel Jeunink
Gelre
1:50:59
1:50:59
113
Gert Hoevers
Enschede
1:51:11
1:51:11
114
Harry Bril
Enschede
1:51:23
1:51:23
115
Frank Ellenbroek
Zeewolde
1:51:33
1:51:33
116
Uwe Meyer
Münster (GER)
1:51:38
1:51:38
117
Bertus Jansen
Atletics Nijverdal
1:51:43
1:51:43
118
Bert Filart
Groningen
1:51:57
1:51:57
119
Budel
Bad Bentheim (GER)
1:51:59
1:51:59
120
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
1:52:07
1:52:07
121
Adriaan van Overbeek
Enter
1:52:29
1:52:29
122
Arnoud ter Doest
Delden
1:52:33
1:52:33
123
Bert Huisjes
Oldenzaal
1:52:39
1:52:39
124
Harrie Wijnroks
Varsseveld
1:52:39
1:52:39
125
Bertjan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
1:52:51
1:52:51
126
Axel Gries
Ahaus (GER)
1:52:59
1:52:59
127
Frans Onland
Haaksbergen
1:53:16
1:53:16
128
Ulli Urbaniak
Bochum (GER)
1:53:16
1:53:16
129
Eustace S. McCauley
Enschede
1:53:29
1:53:29
130
Tonnie Harmelink
Oldenzaal
1:53:30
1:53:30
131
Abel Hofste
Enschede
1:53:39
1:53:39
132
Eugene Jakubowski
Argo
1:53:56
1:53:56
133
Erik Hesselink
Arnhem
1:54:09
1:54:09
134
Jan van Goor
Enschede
1:54:21
1:54:21
135
Dirk Möller
Ahaus (GER)
1:54:25
1:52:07
136
Volker Dingewerth
Rheine (GER)
1:54:26
1:54:26
137
Maarten Groen
Enschede
1:54:36
1:54:36
138
Jos van Veen
Aalden
1:54:48
1:54:48
139
Bert Kurz
Neede
1:54:52
1:54:52
140
Gertjan Beens
Dutch Runners Gold
1:55:31
1:55:31
141
R.Claus Crichgards
Borne
1:55:32
1:55:32
142
Willem van Dijk
Borne
1:55:34
1:55:34
143
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:55:36
1:55:36
144
Herman Oude Nijeweme
Enschede
1:55:38
1:55:38
145
André Vreeman
Borne
1:55:48
1:55:48
146
Paul Vos
Enschede
1:55:51
1:55:51
147
Alwie Nieuwenhuis
Deurningen
1:55:58
1:55:58
148
Freek Starke
Rijssen
1:56:05
1:56:05
149
Paul Heinink
TION
1:56:15
1:56:15
150
Frans van der Loo
Enschede
1:56:45
1:56:45
151
Peter Haven
LAAC Twente
1:56:55
1:56:55
152
Klaus Bröcker
Rheine (GER)
1:56:56
1:56:56
153
Martin Reesink
Borne
1:57:16
1:57:16
154
Hans Roerink
Nijverdal
1:57:16
1:57:16
155
Bert Mos
Enschede
1:57:16
1:57:16
156
Marcel van de Luitgare
Avanti-Wilskracht
1:57:19
1:57:19
157
Henk Jan Smedema
Wierden
1:57:38
1:57:38
158
Titus Olthof
TION
1:58:35
1:58:35
159
Robert Bult
Enschede
1:58:35
1:58:35
160
Tjakko de Jong
Tubbergen
1:58:41
1:58:41
161
Alfons Knobben
Enschede
1:58:52
1:58:52
162
Jan Grobben
Almelo
1:58:59
1:58:59
163
Ronald Gerritsen
LVG
1:59:01
1:59:01
164
Herbert Voogsgeerd
Enschede
1:59:02
1:59:02
165
Rudy Weppelman
Oldenzaal
1:59:06
1:59:06
166
Andreas Bartsch
Marathon Steinfurt
1:59:12
1:59:12
167
Hans Hevink
LAAC Twente
1:59:16
1:59:16
168
Kees van Zanten
Hengelo Ov
1:59:19
1:59:19
169
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
1:59:22
1:59:22
170
Bennie Rosenbrand
Enschede
1:59:29
1:59:29
171
Peter Vlaanderen
Enschede
1:59:41
1:59:41
172
Karel van der Velden
Hengelo Ov
1:59:43
1:59:43
173
Jos Groothuis
Hengevelde
1:59:57
1:59:57
174
Günter Vogel
Münster (GER)
2:00:24
2:00:24
175
Gerard Koekkoek
Dionysos
2:00:28
2:00:28
176
Ben aan den Boom
Nijmegen
2:00:37
2:00:37
177
Maarten-Jan Pit
Triathlon Club Twent
2:01:01
2:01:01
178
Martin Reef
Enschede
2:01:12
2:01:12
179
Bauke van Dijk
Hengelo Ov
2:01:12
2:01:12
180
René Heerink
Dionysos
2:01:28
2:01:28
181
Fred Groot Nibbelink
Haaksbergen
2:01:31
1:57:07
182
M Broekhuis
Utrecht
2:01:35
2:01:35
183
Klaus Wehner
Laufakademie Bremen
2:01:46
2:01:46
184
Richard Ros
Hengelo Ov
2:01:53
2:01:36
185
Johan Bomkamp
Haaksbergen
2:02:04
2:02:04
186
Sjoerd Canninga
Amersfoort
2:02:17
2:02:17
187
Itze Gobrecht
Bochum (GER)
2:03:01
2:03:01
188
Andre Geerdink
LAAC Twente
2:03:26
2:03:26
189
Carsten Brenning
Syke (GER)
2:03:38
2:03:38
190
Harrie Busch
Haaksbergen
2:03:50
2:03:50
191
Ad Smits
Argo
2:03:53
2:03:53
192
Marcel van Helvert
Amsterdam
2:04:17
2:04:17
193
Matthias Richter
Nordhorn (GER)
2:04:26
1:59:58
194
Elko Levinga
Loopgroep Run&Fun Tw
2:04:33
2:04:33
195
Lupo Popma
Vriezenveen
2:04:44
2:04:44
196
Hans Abbink
Neede
2:04:53
2:04:53
197
Paul Berning
Geesteren Ov
2:05:00
2:05:00
198
Andre Maalderink
Winterswijk
2:06:02
2:06:02
199
Theo Huistede
Ambt Delden
2:06:36
2:06:36
200
Bernhard Brackhues
Rheine (GER)
2:06:38
2:06:38
201
Jan Pol
Losser
2:06:40
2:06:40
202
Vincent den Hertog
Tubbergen
2:06:43
2:06:43
203
Ton Zelhorst
Emmeloord
2:06:50
2:02:56
204
Jan van Lanen
Borne
2:07:20
2:07:20
205
Peter Scheinck
LVG
2:07:20
2:07:20
206
Emile Tenhagen
Enschede
2:07:39
2:07:39
207
Anne Brouwer
Hengelo Ov
2:07:46
2:07:46
208
Eddy Keupink
NPSB
2:07:47
2:07:47
209
E. Schaap
Almelo
2:07:50
2:07:50
210
Arjen Schippers
Enschede
2:07:54
2:07:54
211
Tonny Hoorndijk
Appingedam
2:07:56
2:07:56
212
Paul Nieuwenhuis
Hengelo Ov
2:07:57
2:07:57
213
Edwin Vos
Overdinkel
2:08:02
2:08:02
214
Piet van Riel
AV Holten
2:08:06
2:08:06
215
Michael Frens
Fröndenberg (GER)
2:08:17
2:08:17
216
Hans Melching
Hengelo Ov
2:08:27
2:08:27
217
Freek van Schaik
Enschede
2:08:41
2:08:41
218
Jaap Kettelerij
Warnsveld
2:09:05
2:09:05
219
Martin Pauels
Gronau (GER)
2:09:44
2:09:44
220
Gert Hendriks
Almelo
2:10:08
2:10:08
221
Henk Meulman
Enschede
2:10:34
2:10:34
222
Hans Breuker
Hengelo Ov
2:11:31
2:11:31
223
Herman Nijhuis
Haarlo
2:11:56
2:06:30
224
Roy Agema
Apeldoorn
2:12:02
2:12:02
225
Rene van Borkulo
Trimslim
2:12:25
2:12:25
226
Marcel Rooks
Lichtenvoorde
2:13:08
2:13:08
227
Dieter Schleiner
Neuenkirchen (GER)
2:13:17
2:13:17
228
Roelof de Lange
Deventer
2:13:49
2:13:49
229
Clemens Robers
Haarlem
2:13:56
2:13:56
230
Rene Timmermans
Denekamp
2:14:35
2:14:35
231
Teddy Godschalk
Iphitos
2:14:41
2:14:41
232
Eduard Mailopuw
Hengelo Ov
2:15:07
2:15:07
233
Jens Behnken-Mross
Laufakademie Bremen
2:15:24
2:15:24
234
Gerard Engelbertink
Oldenzaal
2:15:56
2:15:56
235
Richard Rikkert
Markelo
2:16:08
2:16:08
236
Leo Waller
NPSB-NK
2:16:58
2:16:58
237
Gerard Grootelaar
Tubbergen
2:17:16
2:17:16
238
Alfons Kosterink
AAA
2:17:19
2:17:19
239
Frans van Oers
Groenlo
2:17:20
2:17:20
240
Thomas Pruim
Enschede
2:17:58
2:17:58
241
Frans Veldhuis
Hengelo Ov
2:18:02
2:18:02
242
Frank Leeuw
Tubbergen
2:18:29
2:18:29
243
Peter Platz
Anlauf Siegen
2:18:34
2:18:34
244
Henry Hoevers
Neede
2:19:27
2:19:27
245
Sieger Boonstra
Goor
2:19:32
2:19:32
246
Letteboer
Almelo
2:19:35
2:19:35
247
Marcel Lindeman
Nijkerkerveen
2:19:44
2:19:44
248
Peter Kruger
Almelo
2:19:46
2:19:46
249
Jos Kuijper
Goor
2:20:05
2:20:05
250
Age Balt
Sint Jansteen
2:20:18
2:20:18
251
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners Basic
2:20:44
2:13:48
252
Peter Makaske
Enschede
2:22:38
2:22:38
253
Benny Meulenbroek
Hengelo Ov
2:23:00
2:23:00
254
Cyril van Leeuwen
Arnhem
2:23:20
2:23:20
255
Gerold Wanning
Schuttorf (GER)
2:23:50
2:23:50
256
André van der Vegt
Loopgroep Julianador
2:24:02
2:24:02
257
Dinant Knol
Enter
2:25:41
2:25:41
258
Wolfgang Kaiser
Dortmund (GER)
2:25:49
2:25:49
259
René Wessels
Ootmarsum
2:25:56
2:25:56
260
Joost Berndes
Winterswijk
2:26:04
2:26:04
261
John Thijssen
Avanti-Wilskracht
2:26:57
2:26:57
262
Stephen Cooke
Almelo
2:28:44
2:28:44
263
Erik Sloothaak
Zwolle
2:28:59
2:28:59
264
René Aalmoes
Hilversum
2:29:09
2:29:09
265
Hans de Bruin
Hilversum
2:31:12
2:31:12
266
Johann Moser
Lauftreff Gescher
2:36:02
2:36:02
267
Flip Breukers
Den Helder
2:42:15
2:42:15
M.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
NPSB
1:12:16
1:12:16
2
Alfred Atta
LAAC Twente
1:28:20
1:28:20
3
André Koeslag
Triathlon
1:28:47
1:28:47
4
Ben Nijland
LAAC Twente
1:30:09
1:30:09
5
Paul van Tellingen
Zwolle
1:30:13
1:30:13
6
André Smink
Marathon Pim Mulier
1:30:42
1:30:42
7
Theo Jacobs
Apeldoorn
1:32:48
1:32:48
8
Gerard Gerritsen
Daventria
1:33:25
1:33:25
9
Jos Harleman
Cialfo
1:34:03
1:34:03
10
Bod Wander
NPSB-NK
1:34:18
1:34:18
11
Gerald Grashof
Olst
1:34:33
1:34:33
12
Jan Boerman
AV Rijssen
1:35:01
1:35:01
13
Wilhelm Nassmacher
TV Gronau 1887 eV
1:35:30
1:34:49
14
Herman Stiggelbout
Wierden
1:35:32
1:35:32
15
Geurt Hendriksen
Mander
1:36:30
1:36:30
16
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
1:36:42
1:36:42
17
Wilfried Oldenkotte
TION
1:36:47
1:36:47
18
André Somhorst
Haaksbergen
1:36:54
1:36:54
19
Roelof Schoppers
Enschede
1:37:05
1:37:05
20
Fons Eysink
NPSB
1:37:15
1:37:15
21
Alphons Weierink
NPSB
1:38:00
1:38:00
22
Richard Eertman
NPSB
1:38:37
1:38:37
23
Matt Gelens
Leiden Atletiek
1:39:19
1:39:19
24
Wim Bruns
NPSB
1:39:51
1:39:51
25
Heinz Strauch
SV Teuto Riesenbeck
1:40:16
1:40:16
26
Heiner Papenbaum
Melle (GER)
1:40:17
1:40:17
27
Harry Nusselder
Doetinchem
1:40:28
1:40:28
28
Erik Oude Engberink
NPSB-NK
1:40:37
1:40:37
29
Jan Bilterijst
TION
1:40:37
1:40:37
30
Ben Detert Oude Weme
Deurningen
1:40:44
1:40:44
31
Lambert van Nuil
Klazienaveen
1:41:00
1:41:00
32
Pieter Filius
Algemene Bathmense S
1:41:24
1:41:24
33
Jos Molthof
Borculo
1:41:32
1:41:32
34
Gerritjan van Alst
Oldenzaal
1:42:01
1:42:01
35
Herman Wennink
LAAC Twente
1:42:30
1:42:30
36
Hans Pasman
Hengevelde
1:42:38
1:42:38
37
Jan Busstra
Hengelo Ov
1:42:46
1:42:46
38
Igor Vidmar
Ljubljana (SLO)
1:44:02
1:44:02
39
Hans te Rietmole
ASV
1:44:45
1:44:45
40
Heinz Stockbrink
Gescher (GER)
1:44:45
1:44:45
41
Hans-Joachim Heyser
DJK Grun Weiss Werl
1:45:08
1:45:08
42
Jack Backus
NPSB-NK
1:45:49
1:45:49
43
Paul Sijtsma
NPSB
1:46:00
1:46:00
44
Bernhard Wiecher
SuS 09 Neuenkirchen
1:46:27
1:46:27
45
Ernst Mailänder
VfL Holsen
1:46:30
1:46:30
46
Hans Kaffener
AV Holten
1:46:55
1:46:55
47
Harry Weegerink
AV Haaksbergen
1:47:05
1:47:05
48
Herman Hofman
Holten
1:47:43
1:47:43
49
Rudy Verbeek
Apeldoorn
1:47:46
1:47:46
50
Arno Kruders
Hengelo Ov
1:48:21
1:48:21
51
Jan van Roekel
Climax
1:48:34
1:48:34
52
Dick Vos
TION
1:48:37
1:48:37
53
Erik van Mourik
Neede
1:49:11
1:49:11
54
Jos Kolner
Dionysos
1:49:41
1:49:41
55
Theo Wegdam
Hengevelde
1:49:43
1:49:43
56
Piet van den Berg
Startbaan
1:49:50
1:49:50
57
Herman Oltvoort
Laren Gld
1:50:06
1:50:06
58
Paul Bilman
Enschede
1:50:13
1:50:13
59
Henk Heinen
Climax
1:50:28
1:50:28
60
Louis Boermans
Oldenzaal
1:50:38
1:50:38
61
Gerard Jansen
Gelre
1:50:42
1:50:42
62
Wim Jansen
Bathmen
1:50:45
1:50:45
63
Jens Teune
Ahaus (GER)
1:50:45
1:50:45
64
Wim Buijvoets
LAAC Twente
1:51:07
1:51:07
65
Paul Slot
Enschede
1:51:10
1:51:10
66
Gerrie Arends
Duiven
1:51:10
1:51:10
67
Johny Röwer
TION
1:51:14
1:51:14
68
John Bekke
Atletics Nijverdal
1:51:25
1:51:25
69
Henri Meijerink
Atletics Nijverdal
1:51:57
1:51:57
70
Hans ter Bruggen
NPSB-NK
1:52:05
1:52:05
71
Henk vd Hengel
Enschede
1:52:06
1:52:06
72
Jos Sanderink
Loopgroep Rapido
1:52:08
1:52:08
73
John Aveskamp
Denekamp
1:52:31
1:52:31
74
Grosse Leusbrock
Lauftreff Gescher
1:52:31
1:52:31
75
Martin Visser
Enschede
1:53:00
1:53:00
76
Eddy Golbach
Borne
1:53:02
1:53:02
77
Gerhard Henke
Schuttorf (GER)
1:53:53
1:53:53
78
Marck de Bruyn
SV Teuto Riesenbeck
1:53:54
1:53:54
79
Ben Sibon
LAAC Twente
1:53:56
1:53:56
80
Rieks Koggel
Ommen
1:54:01
1:54:01
81
Th Berendsen
Haarle gem Hellendoo
1:54:17
1:54:17
82
Gerard Sander
LAAC Twente
1:54:17
1:54:17
83
Hans Werner Bukohl
Ahaus (GER)
1:54:19
1:54:19
84
Andreas Reiker
Velen (GER)
1:54:20
1:54:20
85
Rijk Stierman
Almere
1:54:21
1:52:22
86
Paul Snelder
Hoog Keppel
1:55:18
1:55:18
87
Jan Engbers
Enschede
1:55:35
1:55:35
88
Laurens Weeink
AV Haaksbergen
1:55:57
1:55:57
89
Bert Brinks
Argo
1:55:59
1:55:59
90
Cees van kreij
Groenlo
1:56:24
1:56:24
91
Joop oude Bos
Goor
1:56:24
1:56:24
92
Wim Veurink
Enschede
1:56:32
1:56:32
93
Hans Ganzevoort
GAC Hilversum
1:56:35
1:56:35
94
Jan Bank
Ootmarsum
1:56:36
1:56:36
95
Jan Maas
Losser
1:56:38
1:56:38
96
Coen Doeser
TION
1:56:40
1:56:40
97
Willem Krukkert
SISU
1:56:44
1:56:44
98
Tonnie Kortink
Denekamp
1:57:10
1:57:10
99
Herman Homan
Nieuw Schoonebeek
1:57:12
1:57:12
100
Martin ten Dam
Connexxion
1:57:23
1:57:23
101
Tonnie Molenbroek
TRIOS
1:57:40
1:57:40
102
Theo Lukkezen
Beneden Leeuwen
1:57:51
1:57:51
103
Wim ter Horst
LVG
1:57:58
1:57:58
104
Louis Snijders
Hengelo Ov
1:58:04
1:58:04
105
Rudy Spaargaren
Argo
1:58:05
1:58:05
106
Albert Steffens
Enschede
1:58:15
1:58:15
107
Jan van Dijk
NPSB-NK
1:58:16
1:58:16
108
Josef Lechtenberg
SF Nordvelen
1:58:22
1:58:22
109
Thomas Wolff
Gronau (GER)
1:58:28
1:58:28
110
Henny Taken
Deurningen
1:58:28
1:58:28
111
Herman Heskamp
GAC Hilversum
1:58:32
1:58:32
112
Theo Kruiswijk
Nederhorst den Berg
1:58:54
1:58:54
113
Rene Huitink
Enschede
1:59:12
1:59:12
114
Gerrit Meutstege
BSC de Boekelopers
1:59:50
1:59:50
115
Jan Raaben
Neede
2:00:00
2:00:00
116
Manfred Ostendorf
Gronau-Epe (GER)
2:00:00
2:00:00
117
Paul Gildhuis
Austerlitz
2:00:02
2:00:02
118
Jan willem Nibbering
Arnhem
2:00:06
2:00:06
119
Jan ter Welle
Borculo
2:00:11
2:00:11
120
Jan Kroeze
Oldenzaal
2:00:16
2:00:16
121
Willy Huidink
Twello
2:00:59
2:00:59
122
Hans Kers
Losser
2:01:11
2:01:11
123
Jaap westerink
Enschede
2:01:11
2:01:11
124
Rudy van der Wijk
Beilen
2:01:23
2:01:23
125
John Gunn
Almelo
2:01:33
2:01:33
126
Rob ter Ellen
Denekamp
2:01:34
2:01:34
127
Ben Binnenmars
Atletics Nijverdal
2:01:50
2:01:50
128
Jacques Dauphin
Rixensart (BEL)
2:02:02
2:02:02
129
Mink Baak
Winterswijk
2:02:40
2:02:40
130
Fernando Rolim
Sao Paulo (BRA)
2:03:00
2:00:16
131
Nico Berghmans
Climax
2:03:11
2:03:11
132
Eric Dollekamp
Markelo
2:03:34
2:03:34
133
Romke Smeman
De Sperwers
2:03:54
2:03:54
134
Martin Olijdam
Enschede
2:04:32
2:04:32
135
Kars Wolters
De Sperwers
2:04:52
2:02:22
136
H. Geerdveld
LSCE
2:05:00
2:05:00
137
Martin ten Cate
Enschede
2:05:05
2:05:05
138
Jan van Dijk
Groningen
2:05:23
2:05:23
139
Wim Vos
Enschede
2:05:30
2:05:30
140
Joop Hengeveld
Loopschool Slangenbe
2:06:05
2:06:05
141
Vincent Oldenhof
PEC 1910
2:06:19
2:06:19
142
Jan Koster
Borne
2:07:10
2:07:10
143
Gerd Mangold
Osnabrück (GER)
2:08:12
2:08:12
144
Gerard Jenneboer
Borne
2:08:13
2:08:13
145
Ben Kamphuis
Wierden
2:08:23
2:08:23
146
Ben Scholten
Oldenzaal
2:08:26
2:08:26
147
Harold Verheij
Ciko '66
2:08:28
2:08:28
148
Hubert Reimer
Fleringen
2:08:47
2:08:47
149
Frank Naberman
Rijssen
2:09:20
2:09:20
150
Joost Beerthuis
Vlaardingen
2:09:29
2:09:29
151
Freddy Liebrand
Haaksbergen
2:09:33
2:09:33
152
Bert Koster
Almelo
2:09:35
2:09:35
153
Wim de Jong
Archeus
2:09:55
2:09:55
154
Hans Kamphuis
Borne
2:09:59
2:05:03
155
Marty den Exter
Hilversum
2:10:10
2:10:10
156
Berthold Harking
Ahaus-Alstätte (GER)
2:10:36
2:10:36
157
Gert Boer
Almelo
2:10:36
2:10:36
158
Dietmar Hess
Bünde (GER)
2:10:51
2:10:51
159
Joop Scholten
Connexxion
2:11:00
2:11:00
160
Reinhard Mersch
Hörstel (GER)
2:11:08
2:11:08
161
Dirk Buis
Oosthuizen
2:11:16
2:11:16
162
Sander Hogeweg
Goor
2:11:18
2:11:18
163
Albert Teekens
De Sperwers
2:11:40
2:11:40
164
Bernard Wennink
Hengelo Ov
2:11:42
2:11:42
165
Jan Derksen
Enschede
2:12:08
2:12:08
166
Daniel Troche
Münster (GER)
2:13:05
2:13:05
167
Robert Kruese
Hengelo Ov
2:13:11
2:13:11
168
Walter Smit
Enschede
2:13:32
2:13:32
169
Murray Lodeweges
Hengelo Ov
2:13:38
2:13:38
170
Otto Peelen
Climax
2:13:59
2:13:59
171
Otger Hullegie
Enschede
2:14:23
2:14:23
172
Holweg Harry
Den Ham Ov
2:14:50
2:14:50
173
Gerard Kamp
Hengelo Ov
2:14:52
2:14:52
174
Leo Vreeswijk
Borne
2:14:59
2:14:59
175
Wim Loman
Ootmarsum
2:15:05
2:15:05
176
Jelle Bakker
Enschede
2:15:06
2:15:06
177
Louis Oosterik
Borne
2:15:11
2:15:11
178
Rene Siteur
Hengelo Ov
2:15:47
2:15:47
179
Frank de Wit
Enschede
2:15:57
2:15:57
180
Henk Snijder
LSCE
2:15:58
2:15:58
181
Frank Appelman
Hengelo Ov
2:16:49
2:16:49
182
Wim Lasonder
Oldenzaal
2:16:52
2:16:52
183
Henk Baalhuis
Tubbergen
2:18:32
2:18:32
184
Rob van Rooijen
Hengelo Ov
2:18:51
2:18:51
185
Joep Sillen
Groningen
2:19:03
2:19:03
186
Jochen Bösel
Zatopeks Erben
2:19:41
2:19:41
187
Hennie Wassink
LVG
2:21:32
2:21:32
188
Hannes Staarmann
Osnabrück (GER)
2:22:17
2:22:17
189
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
2:23:15
2:16:58
190
Atus Leleulya
NPSB-NK
2:23:19
2:23:19
191
Vincent Oldenhof
PEC 1910
2:23:33
2:23:33
192
Richard Courant
Winterswijk
2:23:47
2:23:47
193
Eddy Frenay
Enschede
2:24:29
2:24:29
194
Terry Klassen
Edmonton (CAN)
2:25:23
2:25:23
195
Johan Mensink
Wierden
2:26:33
2:26:33
196
Piet Huibregtse
Vlaardingen
2:27:13
2:27:13
197
Ted Bisschop
Enschede
2:27:18
2:27:18
198
Ben Kuipers
Borne
2:27:32
2:27:32
199
Eckhard Stücke
LC Solbad Ravensberg
2:28:34
2:28:34
200
Rene van Supporter
Wierden
2:29:14
2:29:14
201
Jürgen Elsner
Bochum (GER)
2:29:32
2:29:32
202
Bert Sanders
Delden
2:33:10
2:33:10
203
Jan Bakker
Enschede
2:33:58
2:33:58
204
Han ten Broeke
SISU
2:35:27
2:35:27
205
Benno Holkenbrink
Connexxion
2:36:59
2:36:59
206
Karl-Heinz Brandis
Laufakademie Bremen
2:44:01
2:44:01
207
Benny Boersma
Hengelo Ov
2:45:35
2:45:35
M.55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Groot Landeweer
avVN
1:23:44
1:23:44
2
Dick Sanderman
AV Rijssen
1:26:15
1:26:15
3
Dick Ramerman
LAAC Twente
1:27:50
1:27:50
4
Hans Uittenhout
TION
1:30:35
1:30:35
5
Jan van der Meulen
LAAC Twente
1:33:21
1:33:21
6
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:35:50
1:35:50
7
Jan Detert Oude Weme
Weerselo
1:36:04
1:36:04
8
Benno Braamhaar
AV Rijssen
1:36:08
1:36:08
9
Hermann Voß
Emder LG
1:37:43
1:37:43
10
Theo Gomis
TION
1:41:16
1:41:16
11
Stefan Foik
SV Langendreer 04
1:42:43
1:42:43
12
Paul Boer
Enschede
1:42:45
1:42:45
13
Koos Sijtsema
LAAC Twente
1:43:59
1:43:59
14
Henk Berends
Borne
1:44:02
1:44:02
15
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
1:44:06
1:43:52
16
Hans Poell
Loopgroep PK
1:44:34
1:44:34
17
Frans Wilbers
NPSB
1:44:51
1:44:51
18
Antonio Iniguez
Dutch Runners Gold
1:45:02
1:45:02
19
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
1:45:47
1:45:47
20
Geert Karstenberg
Nieuw Dordrecht
1:46:01
1:46:01
21
Otto Reeker
SC Altenrheine
1:46:16
1:46:16
22
Nijhuis
Markelo
1:47:31
1:47:31
23
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:48:03
1:47:17
24
Jaap van den Bosch
Enschede
1:48:03
1:48:03
25
Jan Meijer
Haaksbergen
1:48:04
1:48:04
26
Herbert Sibbing
Gronau Epe (GER)
1:48:08
1:48:08
27
Karel Bokkers
NPSB
1:48:14
1:48:14
28
BGM Bult
Enschede
1:48:37
1:48:37
29
Heinz Fischer
Bramsche (GER)
1:49:09
1:49:09
30
Henry Otter
Oldenzaal
1:49:10
1:49:10
31
Hendrik Tangenberg
Enschede
1:49:16
1:49:16
32
Bob Hooijsma
TION
1:49:52
1:49:52
33
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:49:55
1:47:55
34
Hans Holle
Iphitos
1:50:31
1:50:31
35
Frits van der Hartt
TION
1:51:20
1:51:20
36
Henk Wessels
LAAC Twente
1:52:33
1:52:33
37
Henk Momberg
Argo
1:53:04
1:53:04
38
Marinus Wijlens
Neede
1:53:08
1:53:08
39
Joop Koornwinder
Gelre
1:53:10
1:53:10
40
Laurens Geerts
Hengelo Ov
1:53:11
1:53:11
41
André Mulder
Deurningen
1:53:21
1:53:21
42
Ben Weiden
Mariaparochie
1:53:47
1:53:47
43
Jan Wieriks
LVG
1:53:53
1:53:53
44
Franz-Josef Hüls
TV Gronau 1887 eV
1:54:45
1:54:45
45
Jan Bruggink
Hengelo Ov
1:55:09
1:55:09
46
Edo van Laecke
Loopgroep All Sports
1:55:13
1:55:13
47
Maarten Witteveen
Enschede
1:55:34
1:55:34
48
Lutke Wissing Willy
heek
1:56:10
1:56:10
49
Gerard Leppink
Enschede
1:56:25
1:56:25
50
Martin op de Weegh
AAC '61
1:56:27
1:56:27
51
Jan Meuleman
Haaksbergen
1:56:28
1:56:28
52
Anton Zaalmink
Argo
1:56:49
1:56:49
53
Harry de Wit
GAC Hilversum
1:57:09
1:57:09
54
Paul van der Ham
Hengelo Ov
1:58:15
1:58:15
55
Ben Schotgerrits
Deventer
1:58:47
1:58:47
56
Hans Mastenbroek
Naarden
1:59:01
1:59:01
57
Herman Wormgoor
AV Haaksbergen
1:59:05
1:59:05
58
Marcel ter Ellen
Enschede
1:59:06
1:59:06
59
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
1:59:31
1:59:31
60
Henk van de Hoef
Haarlemmermeer
1:59:40
1:59:40
61
Werner Janning
LT Wettringen
1:59:46
1:59:46
62
Wim Krooshof
De Gemzen
2:00:31
2:00:31
63
Gerhard Hüneke
Bramscher Rumlaufer
2:01:43
2:01:43
64
Jaap Scheffer
the Hague Road Runne
2:02:05
2:02:05
65
Raf Lintsen
Haaksbergen
2:02:35
2:02:35
66
L. Gollenbeek
Enschede
2:02:37
2:02:37
67
Teije van der Velde
LAAC Twente
2:03:41
1:59:43
68
Herman Voogsgeerd
Haaksbergen
2:03:43
2:03:43
69
Gerhard Siepker
Salzbergen (GER)
2:03:47
2:03:47
70
Herman Brummelman
Hanzesport
2:04:05
2:04:05
71
J. Krake
Wierden
2:04:37
2:04:37
72
Kees Teekman
TION
2:05:06
2:05:06
73
Johan Douwenga
Enschede
2:05:08
2:05:08
74
Hans Voortman
Borculo
2:05:33
2:05:33
75
Gerard Oude Lansink
Enschede
2:05:44
2:05:44
76
Gerrit Teunis
PEC 1910
2:06:17
2:06:17
77
Geert Euverman
AVV
2:06:26
2:06:26
78
Hans Lotgerink
Nijmegen
2:07:14
2:07:14
79
Kurt Egelwisse
Bocholt (GER)
2:07:32
2:07:32
80
Dick Leeuwis
NPSB-NK
2:07:48
2:07:48
81
Heinz Menne
Fröndenberg (GER)
2:08:14
2:08:14
82
Kees Klok
Hengelo Ov
2:08:25
2:08:25
83
Jan Sotthewes
Enschede
2:08:34
2:08:34
84
Cees Glas
Enschede
2:09:07
2:09:07
85
D Wever
LAAC Twente
2:09:11
2:04:30
86
Wim Kuipers
Iphitos
2:09:27
2:09:27
87
Bert Bouwman
Borne
2:10:00
2:10:00
88
Bert Siemerink
LAAC Twente
2:10:06
2:10:06
89
Willem Verdaasdonk
Raalte
2:10:10
2:10:10
90
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
2:10:15
2:10:15
91
Jan Kwakkel
Almelo
2:10:38
2:06:07
92
Wim Nabuurs
Enschede
2:10:38
2:10:38
93
Rainer Steinbrueck
Siegen (GER)
2:10:41
2:10:41
94
Ko Stoker
Goor
2:10:54
2:10:54
95
Manfred Hübsch
Laufakademie Bremen
2:11:00
2:11:00
96
Harrie Kramer
De Sperwers
2:11:35
2:11:35
97
Siert Wieringa
Hoog Keppel
2:11:50
2:11:50
98
JJ ter Halle
Enschede
2:12:01
2:12:01
99
Pim Hermans
Gorssel
2:12:16
2:12:16
100
Jan Kloppenburg
Avanti-Wilskracht
2:12:45
2:12:45
101
Fred van Driel
avVN
2:12:56
2:12:56
102
Bertus Otten
Kampen
2:13:23
2:13:23
103
Henri de Leeuw
De Sperwers
2:14:07
2:14:07
104
Hans Paape
Zwolle
2:15:03
2:15:03
105
Berthil Beumer
AV Haaksbergen
2:16:14
2:16:14
106
Jacob Lap
Paterswolde
2:16:26
2:16:26
107
Johan Reurink
Hengelo Ov
2:16:55
2:16:55
108
Henry Blom
Hengelo Ov
2:17:13
2:17:13
109
Gezinus Keurs
De Sperwers
2:17:50
2:17:50
110
Edwin Konings
Winterswijk
2:18:26
2:18:26
111
Wim Schoonheym
Amersfoort
2:18:40
2:18:40
112
Martin Hufschmidt
Rheine (GER)
2:19:24
2:19:24
113
Ed Lommert
Statina
2:21:04
2:21:04
114
Gerrit Ruiter
LAAC Twente
2:21:44
2:14:28
115
Herman Koetsier
Hengelo Gld
2:25:11
2:25:11
116
Clemens Betting
Dionysos
2:26:29
2:26:29
117
Peter Hoving
Enschede
2:27:08
2:27:08
118
Henk Kerkdijk
Borne
2:28:20
2:28:20
119
Eef Oudenampsen
Geesteren Gld
2:29:05
2:29:05
120
Rainer Holtkamp
Münster (GER)
2:29:14
2:29:14
121
Klaas Ketelaar
Dutch Runners Basic
2:29:56
2:29:56
122
Bert Peters
Argo
2:36:53
2:36:53
123
Piet van Toledo
Hengelo Ov
2:38:27
2:38:27
M.60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Scholing
NPSB-NK
1:29:00
1:29:00
2
Henk Knol
Avanti-Wilskracht
1:33:55
1:33:55
3
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
1:34:16
1:34:16
4
Piet Wassenaar
avVN
1:34:49
1:34:49
5
Eckehard Strehlau
Osnabrück (GER)
1:35:47
1:35:47
6
Ton Overeem
avVN
1:38:38
1:38:38
7
Heinz Stroeve
SCU Emlichheim
1:39:28
1:39:28
8
Hans Klomp
LAAC Twente
1:40:13
1:40:13
9
Hans Peter Schwarz
SuS Oberaden
1:40:41
1:40:41
10
Willi van Miert
Kronos
1:40:43
1:40:43
11
Herman ten Broeke
Iphitos
1:41:11
1:41:11
12
Andre Haafkes
Denekamp
1:44:08
1:44:08
13
Eddy van Essen
LAAC Twente
1:46:36
1:46:36
14
Albert v.d. Scheer
Schoonebeek
1:46:42
1:46:42
15
Bernd Brinkhues
SC Altenrheine
1:47:09
1:47:09
16
Gerrit de Klein
LAAC Twente
1:48:52
1:48:52
17
Geurts Joop
NPSB-NK
1:49:07
1:49:07
18
Joost Hammingh
ATC '75
1:49:57
1:49:57
19
Harry Dessens
LAAC Twente
1:50:30
1:50:30
20
Rinus Jansink
Loopgroep PK
1:50:40
1:50:40
21
Sjaak Swarthof
NPSB-NK
1:51:47
1:51:47
22
Hans Tiehuis
Enschede
1:52:56
1:52:56
23
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:53:10
1:53:10
24
Harold Bröking
Hengelo Ov
1:53:14
1:53:14
25
Johan Nijland
Loopgroep De Lutte
1:55:00
1:55:00
26
Jan Tieben
LAAC Twente
1:55:08
1:55:08
27
Ton Altink
Apeldoorn
1:56:31
1:56:31
28
Jan Buhrs
Rijnsaterwoude
1:57:32
1:57:32
29
Matthieu Raeven
Hengelo Ov
1:58:03
1:57:08
30
Johan Rademaker
Denekamp
1:58:03
1:58:03
31
Henk Woerdman
Daventria
1:58:19
1:58:19
32
Gerrit Vinke
Hengelo Ov
1:58:32
1:58:32
33
Manfred Schal
Gladbeck (GER)
1:58:50
1:58:50
34
Hans Nijhuis
Enschede
1:58:54
1:58:54
35
Willi Wollenweber
TV Gronau 1887 eV
1:59:07
1:59:07
36
Wim Boerrigter
NPSB
1:59:14
1:59:14
37
Henk Beverdam
Hengelo Ov
1:59:19
1:59:19
38
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
1:59:25
1:59:25
39
Kok Henk
Borculo
1:59:34
1:59:34
40
Albert de Jong
Hengelo Ov
1:59:57
1:59:57
41
Harrie Essing
Hengelo Ov
2:00:55
2:00:55
42
Bert Westhuis
Eibergen
2:01:42
2:01:42
43
Beld
Denekamp
2:02:29
2:02:29
44
Ton Goeman
Houten
2:02:46
2:02:46
45
Jan Oude Weme
LAAC Twente
2:03:17
2:03:17
46
Henk Paulisse
Enschede
2:03:48
2:03:48
47
John Vogelzang
Haaksbergen
2:04:00
2:04:00
48
Henk Schreurs
Deventer
2:04:02
1:57:30
49
Jan te Luggenhorst
ASV
2:04:04
2:04:04
50
Bekir Demiray
Apeldoorn
2:05:17
2:05:17
51
Theo Sterenberg
Borne
2:06:50
2:06:50
52
N. Bos
Iphitos
2:07:49
2:07:49
53
Ben Peereboom
SISU
2:07:52
2:07:52
54
Henk Ribbink
Hoek van Holland
2:07:53
2:07:53
55
Gijs Le Poole
's-Gravenhage
2:08:02
2:08:02
56
Henk Damink
Deurningen
2:08:20
2:08:20
57
Firmino Porcu
Enschede
2:08:31
2:08:31
58
Jan van Houten
Klazienaveen
2:08:54
2:08:54
59
Wim Slots
Winterswijk
2:10:00
2:10:00
60
Luco Post
Eibergen
2:10:08
2:10:08
61
Jan van Alstede
Dutch Runners Basic
2:11:24
2:11:24
62
Jan Smit
Enschede
2:11:29
2:11:29
63
Jan Timmerman
AVV
2:11:44
2:11:44
64
Ton Bertens
Hengelo Ov
2:12:03
2:12:03
65
Willie Kwekkeboom
Enschede
2:12:05
2:12:05
66
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
2:13:04
2:13:04
67
Wim Scholten
Hellendoorn
2:13:13
2:13:13
68
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
2:13:59
2:13:59
69
Harry van Nijburg
Atletics Nijverdal
2:14:05
2:14:05
70
Bernard Dekker
Vollenhove
2:14:09
2:14:09
71
Piet Noordenbos
Friesland
2:14:28
2:14:28
72
Antonio Sanchez Martin
TION
2:14:32
2:14:32
73
Henny Buijtenhuijs
Doetinchem
2:14:46
2:14:46
74
Leon Mulkens
avVN
2:14:47
2:14:47
75
Michael Lange
Laufteam Gescher
2:14:59
2:14:59
76
Piet Beuker
Enschede
2:16:24
2:16:24
77
Ton Davina
Argo
2:16:47
2:16:47
78
Joop Oosterlaken
Enschede
2:17:39
2:17:39
79
Haas
Goor
2:19:18
2:19:18
80
Peter de Noord
Nijverdal
2:19:31
2:19:31
81
Piet Hendriks
Hengelo Ov
2:20:02
2:20:02
82
Luuk Balt
Sauwerd
2:20:17
2:20:17
83
Cor ten Donkelaar
Rosmalen
2:21:01
2:21:01
84
Suurenbroek
Nijverdal
2:22:48
2:22:48
85
Martien Kuiper
Enschede
2:23:18
2:23:18
86
Josef Kordsmeyer
Hörstel (GER)
2:24:06
2:24:06
87
Arend Oosterveen
Enschede
2:24:26
2:17:39
88
Arend Middelkamp
Albergen
2:25:09
2:25:09
89
Henk Vaanholt
Zenderen
2:26:02
2:26:02
90
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:27:17
2:27:17
91
Karl-Heinz Menzel
TV Einigkeit Lauffre
2:27:23
2:27:23
92
Adolf Hagemann
SC Horstel
2:28:14
2:28:14
93
van der Graag
Enschede
2:29:08
2:29:08
94
Ernest Rompas
Dutch Runners Gold
2:30:50
2:30:50
95
Gernot Parussel
Siegen (GER)
2:31:19
2:31:19
96
Rinus Kwekkeboom
Enschede
2:32:34
2:32:34
97
Jan Timmerije
ASV
2:36:53
2:36:53
98
Ton Hendriksen
Amersfoort
2:37:02
2:37:02
99
Nico Ressing
LVG
2:41:07
2:41:07
100
Ko Lorist
Groenlo
2:41:07
2:41:07
101
Andries Woudstra
Enschede
2:45:36
2:45:36
102
Jacques Freij
Enschede
2:55:28
2:55:28
V.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Dute
Loopgroep PK
1:31:31
1:31:31
2
Nicole Heming
Stadtlohn (GER)
1:35:16
1:35:16
3
Esther Exterkate
Hengevelde
1:39:26
1:39:26
4
Anna-Karina Wemmer
Gronau (GER)
1:40:41
1:40:41
5
Stefanie Queren
Wallenhorst (GER)
1:43:25
1:43:25
6
Ulrike Elsbernd
TV Gronau 1887 eV
1:44:24
1:44:24
7
Anoek Zomer
Almelo
1:44:37
1:44:37
8
Judith Sijes
Enschede
1:45:36
1:45:36
9
Karin te Vaarwerk
ASV
1:47:26
1:47:26
10
Sabine Seiger
Oldenzaal
1:47:33
1:47:33
11
Julia Grosse Leusbrock
Lauftreff Gescher
1:47:37
1:47:37
12
Miranda Bruins
LAAC Twente
1:49:44
1:47:51
13
Aafke Rensink
ASV
1:50:02
1:50:02
14
Britta Wemmer
LSF Munster
1:50:29
1:50:29
15
Janneke Klavers
Almelo
1:50:34
1:50:34
16
Silke Lammers
TV Gronau 1887 eV
1:50:41
1:50:41
17
Stieneke Karssies
Groningen
1:51:28
1:51:28
18
Marjolein Kooi
Enschede
1:54:13
1:54:13
19
Geertje de Schiffart
Deventer
1:54:29
1:54:29
20
Mieke Kuipers
Enschede
1:54:52
1:54:52
21
Saskia Werner
Amsterdam
1:55:57
1:55:57
22
Hoving
Enschede
1:56:03
1:56:03
23
Pleuni de Boer
Manderveen
1:56:47
1:56:47
24
Hetty Vinke
Klazienaveen
1:57:03
1:53:05
25
Tjitske Breimer
Sloten Fr
1:57:07
1:57:07
26
HH Kats
Kessel Lb
1:57:16
1:57:16
27
Geraldine Molema
Amsterdam
1:57:54
1:57:54
28
Christa Veurink
Hellendoorn
1:58:17
1:58:17
29
Marije Bekke
Utrecht
1:59:01
1:59:01
30
Lauren Weeke
Zwolle
1:59:54
1:59:54
31
Marta Garciapons Capel
Amstelveen
2:00:08
2:00:08
32
Els van Maanen
Arnhem
2:01:42
2:01:42
33
Kristel Lankhorst
Haarlem
2:02:25
2:02:25
34
Lydia Willemse
Groningen
2:03:59
2:03:59
35
Lisette Mekenkamp
Saasveld
2:04:28
2:04:28
36
Julian Vugteveen
Vriezenveen
2:04:46
2:04:46
37
Alies Diepeveen
VAV
2:05:07
2:05:07
38
Annette Fuessner
Wettringen (GER)
2:05:21
2:05:21
39
Lourain van der Vleute
Amsterdam
2:05:40
2:05:40
40
Heleen Blenke
Groningen
2:06:07
2:06:07
41
Henny Boonstra
Hengelo Ov
2:06:08
2:06:08
42
Kiky Hellegers
Oldenzaal
2:06:44
2:06:44
43
Eva-Maria Kirschner
VfL Ahaus
2:06:52
2:06:52
44
Linda ter Braak
Amsterdam
2:07:00
2:07:00
45
Sabina Tijs
Luttenberg
2:07:29
2:07:29
46
Murel Klijnstra
Enschede
2:07:38
2:07:38
47
Lisette Kwakkel
Rhenen
2:08:32
2:08:32
48
Anouk Veltmann
Enschede
2:08:33
2:08:33
49
Vera Tuchter
AV Haaksbergen
2:08:58
2:08:58
50
Daphne de Klerk
Marathon Pim Mulier
2:09:32
2:09:32
51
Carmen van Dam
Deventer
2:09:33
2:09:33
52
Anke Rotink
Groenlo
2:09:42
2:09:42
53
Susanne Harperink
Marathon Pim Mulier
2:09:43
2:06:48
54
Jody Kienhuis
Amsterdam
2:09:44
2:09:44
55
Winnie Poell
Enschede
2:10:14
2:10:14
56
Wendy Hulsbeek
NPSB
2:10:17
2:10:17
57
Pia Buschmann
Dortmund (GER)
2:10:35
2:10:35
58
Judith Berens
Klazienaveen
2:10:44
2:10:44
59
Joyce Jannink
Hengevelde
2:10:53
2:10:53
60
Sandra Bulthuis
Oldenzaal
2:11:48
2:11:48
61
Nathali Keijzer
TION
2:11:48
2:11:48
62
Danielle Foekens
Enschede
2:12:00
2:12:00
63
Katrien Wessel
Beuningen Ov
2:12:35
2:12:35
64
Judith Kruese
Hengelo Ov
2:13:14
2:13:14
65
Susan Vonk
Enschede
2:13:35
2:13:35
66
Suellen Koops
Borne
2:13:54
2:13:54
67
Ester Workel
Oosterbeek
2:13:57
2:13:57
68
Jorien Somhorst
Hengelo Ov
2:14:10
2:14:10
69
Anniek Dekker
Hoogeveen
2:14:51
2:14:51
70
Chantal Geerdink - Kra
Haaksbergen
2:15:00
2:15:00
71
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
2:15:35
2:15:35
72
Monique Schumans
Amsterdam
2:16:11
2:16:11
73
Marloes Kuipers
Hengelo Ov
2:16:34
2:16:34
74
Lisa Wiegink
NPSB
2:17:53
2:17:53
75
Laura Humlehn
Hamburg (GER)
2:18:17
2:18:17
76
Annelies Verbeek
Apeldoorn
2:18:45
2:18:45
77
Merel Kok
Beuningen Ov
2:18:47
2:18:47
78
Iris Boonk
Enschede
2:19:00
2:19:00
79
Christina Deiters
Wettringen (GER)
2:19:13
2:19:13
80
Nicolette Blom
Losser
2:19:28
2:19:28
81
Nicole Rosendaal
Enschede
2:19:36
2:19:36
82
Kim Kroeze
De Lutte
2:20:06
2:20:06
83
Miranda Smit
Hengelo Ov
2:20:14
2:20:14
84
Sabrina Masselink
Hoogeveen
2:20:39
2:20:39
85
Jody Elzinga
Erica
2:20:42
2:16:49
86
Nathalie van Erkelens
Losser
2:21:35
2:21:35
87
Stefanie Hess
Bünde (GER)
2:21:50
2:21:50
88
Jannie Tolhoek
Vlaardingen
2:22:40
2:22:40
89
Lidian Scholten
Enschede
2:23:44
2:23:44
90
Linda Wagener
Freudenberg (GER)
2:23:59
2:23:59
91
Karin Duivenvoorde
Enschede
2:24:08
2:24:08
92
Irene Ellen
Erica
2:24:17
2:24:17
93
Angelique de Hoop
Hengelo Ov
2:24:23
2:24:23
94
Marjolein Leemkuil
Groningen
2:25:39
2:25:39
95
Jessica van der Veen
Enschede
2:25:45
2:25:45
96
Claudia van Zoest-Huis
Enschede
2:25:52
2:25:52
97
Myrthe Boss
Driebergen-Rijsenbur
2:26:38
2:26:38
98
Marloes Lap
Groningen
2:27:03
2:27:03
99
Eva Wentink
Enschede
2:31:17
2:31:17
100
Aukje Richters
Enschede
2:31:31
2:31:31
101
Linda Moser
Deventer
2:34:11
2:34:11
102
Mirjam Fens
Enschede
2:36:25
2:36:25
103
Marleen Wanrooy
Goor
2:38:30
2:38:30
104
Nicky Andringa
Amsterdam
2:40:58
2:40:58
105
Marieke van Rooij
Haaksbergen
2:43:54
2:43:54
106
Agnes Heveman
Enschede
2:44:58
2:44:58
107
Patricia Bakker
Enschede
2:44:59
2:44:59
108
Danny Oude Bos
Enschede
2:54:55
2:54:55
V.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:31:10
1:31:10
2
Gabriela Guzman Sanabr
Phanos
1:32:12
1:32:12
3
Astrid Benerink
Dionysos
1:36:58
1:36:58
4
Christel ter Horst
TION
1:44:43
1:44:43
5
Sandra Oude Veldhuis
LAAC Twente
1:47:59
1:47:59
6
Monique Hekhuis
Denekamp
1:48:06
1:45:06
7
Sigrid Droste
NPSB
1:48:09
1:48:09
8
Ch Luttikhuis-hassink
Losser
1:48:36
1:48:36
9
H. Keuter
LG Klazinaveen
1:54:48
1:54:48
10
Miranda Nolten-Westerh
Beuningen Ov
1:55:46
1:55:46
11
Coco Samuels
Zutphen
1:56:19
1:56:19
12
Danielle Busscher
NPSB
1:56:30
1:56:30
13
Simone Guikema
Amsterdam
1:57:09
1:57:09
14
Bianca Menderink-Harin
Dionysos
1:57:56
1:54:16
15
Lianne Arling
Daventria
1:58:15
1:58:15
16
Marleen Hassing
NPSB
1:58:16
1:58:16
17
Anita Pieper
Rijssen
1:58:18
1:58:18
18
Yvonne Bax
Hengevelde
1:58:21
1:58:21
19
Mil Takens
Drachten
1:58:42
1:58:42
20
Carla Geesink-Mensonid
Hardenberg
1:59:16
1:55:17
21
Hedwig Nijland-Boerkam
ASV
1:59:48
1:59:48
22
Heike Schütte
Vreden (GER)
1:59:52
1:59:52
23
Ilka Lantinga
Gronau-Epe (GER)
2:00:00
2:00:00
24
Ineke Nawijn
Spurt '88
2:00:06
2:00:06
25
Sabine Selbach
Wierden
2:00:57
2:00:57
26
Christiana Nienhaus
TV Vreden
2:01:00
2:01:00
27
Rita Meerman
Gelselaar
2:01:06
2:01:06
28
Andrea Schot
Oldenzaal
2:01:14
2:01:14
29
Hilda Mulder
Hoogeveen
2:01:24
2:01:24
30
Mariët Olde Dubbelink
Dionysos
2:01:34
2:01:34
31
Karin Holsink
NPSB
2:01:45
1:59:46
32
Cindy van Lenthe
Haaksbergen
2:03:02
2:03:02
33
Floor Pothof
Lochem
2:03:25
1:58:00
34
Erna Savenije
Klazienaveen
2:03:30
2:03:30
35
Nathasja Zwier-Germanu
Hengelo Ov
2:03:38
2:03:38
36
Anja Wiethölter
Borken (GER)
2:04:05
2:04:05
37
Miranda Kaptein
Dionysos
2:04:50
2:04:50
38
Katie Unoki
Leiden
2:05:18
2:05:18
39
Bertine Komduur
AV Haaksbergen
2:05:53
2:05:53
40
Jutta Wiedau-Ringelkam
Nordkirchen (GER)
2:05:56
2:05:56
41
Marchia Lammersen
Neede
2:06:00
2:06:00
42
Agnes Meinen
Hoogeveen
2:07:41
2:07:41
43
Gabriele Tuitjer
Emden (GER)
2:07:58
2:07:58
44
Sabine Veldhuis
LAAC Twente
2:09:09
2:05:18
45
Marloes de Ruiter
Amsterdam
2:10:17
2:10:17
46
Suheyla Sasrisin
Enschede
2:10:32
2:10:32
47
Annemiek Muller
SISU
2:11:03
2:11:03
48
Harma Mekkering
Groningen Atletiek
2:11:53
2:11:53
49
Dijkstra Annelies
Neede
2:11:57
2:11:57
50
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
2:12:00
2:12:00
51
Irma Heutinck
LVG
2:12:25
2:12:25
52
Jo-Anne Prins
AV '34
2:12:56
2:12:56
53
Sylvia Meenhuis
Rossum Ov
2:13:50
2:13:50
54
Katinka vandenBrink
Marathon Pim Mulier
2:14:44
2:14:44
55
Conny Hipler
Laufakademie Bremen
2:14:53
2:14:53
56
Corine Heurman
Avanti-Wilskracht
2:14:54
2:10:12
57
Claudia Cruiming
Enschede
2:15:01
2:15:01
58
Marina van de Dolder
Enschede
2:15:26
2:15:26
59
Ellen Rooijers
Hengelo Ov
2:15:54
2:15:54
60
Karin ter Hofte
Amsterdam
2:16:05
2:16:05
61
Marlies Schumans
Malden
2:16:06
2:16:06
62
Marianne Smeitink
Argo
2:16:26
2:16:26
63
Ingrid Dimmendaal
Eibergen
2:16:31
2:16:31
64
Bionda Kreeft
NPSB-NK
2:19:29
2:16:59
65
Marguerite Bosselaar
Oldenzaal
2:20:16
2:20:16
66
Melanie Dierselhuis
Avanti-Wilskracht
2:22:48
2:22:48
67
Angelique Burgzorg
Driel
2:26:41
2:26:41
68
Britta Kiefer
Gronau (GER)
2:27:53
2:27:53
69
Ellis Schukkink
Enschede
2:29:17
2:29:17
70
Nolet Hartmann
Enschede
2:29:23
2:29:23
71
Marina Segerink
Rossum Ov
2:34:46
2:34:46
72
Andrea Koelen
Rossum Ov
2:38:19
2:38:19
73
Iris Sielias
Veluwe
2:42:32
2:42:32
74
Angelique Wiggers
Enschede
3:36:15
3:36:15
V.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
NPSB-NK
1:21:54
1:21:54
2
Carla Jager
Loopgroep PK
1:35:35
1:35:35
3
Angelika Werp
Münster (GER)
1:37:35
1:37:35
4
Monika Terbeck
TV Gronau 1887 eV
1:38:31
1:38:31
5
Sandra Teunissen
Iphitos
1:40:17
1:40:17
6
Adele Smits
LAAC Twente
1:40:57
1:40:57
7
Evelien Hoogendoorn
Groningen Atletiek
1:41:41
1:41:41
8
Marjan de Ruiter
NPSB-NK
1:42:09
1:42:09
9
Martine Roord
Dionysos
1:42:27
1:42:27
10
Jolanda Dam-Saris
Loopschool Slangenbe
1:42:33
1:41:00
11
Ina van Zandwijk
De Krim
1:43:27
1:43:27
12
Martina Stienemann
ESV Munster
1:43:31
1:43:31
13
Gea Nusselder
Argo
1:47:25
1:47:25
14
Martina Möller
Ahaus (GER)
1:50:52
1:48:35
15
Els de Beauvesier Wats
TION
1:51:22
1:51:22
16
Chantal Lansink
Haaksbergen
1:51:41
1:51:41
17
Nicole Beernink
Iphitos
1:51:45
1:51:45
18
Zerline de Boer
TV Vreden
1:52:48
1:52:48
19
Edith Meijer
AV Haaksbergen
1:52:56
1:52:56
20
Christine Jücker-Deifu
F Nordkirchen
1:54:17
1:54:17
21
Elvira Wiesenthal
DJK Grun Weiss Werl
1:54:46
1:53:57
22
Jolanda Been
Groningen Atletiek
1:54:47
1:54:47
23
Maria Kröger
Vreden (GER)
1:55:20
1:55:20
24
Hedwig Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:56:06
1:56:06
25
Yvonne Busscher
NPSB
1:56:38
1:56:38
26
Karin Bahr
Ochtrup (GER)
1:58:09
1:58:09
27
Trudie Legtenberg
Vriezenveen
1:58:34
1:58:34
28
Brigitte hendriks Boer
Almelo
1:58:35
1:58:35
29
Mariël Rondeel
Marathon Pim Mulier
1:59:11
1:59:11
30
Esther Bels Westerhof
Dionysos
1:59:27
1:59:27
31
Atty Hassink-Langkamp
Enschede
1:59:50
1:59:50
32
Petra Gebhardt
Münaster (GER)
2:00:04
2:00:04
33
Hanneke Thijert
Dionysos
2:00:28
2:00:28
34
Mirjam van Wanrooij
NPSB
2:00:45
2:00:45
35
Bianca Nijland
NPSB
2:00:49
2:00:49
36
Greta Mook
Hengelo Ov
2:00:54
2:00:54
37
Gisela de Bruin
Connexxion
2:02:38
2:02:38
38
Lydia Haverkort
Hengelo Ov
2:03:27
2:03:27
39
Margy Overklift Vaupel
Hengelo Ov
2:03:44
2:03:44
40
Jacqueline Ooink
AV Haaksbergen
2:03:45
2:03:41
41
Anja Büttner
Münster (GER)
2:04:03
2:04:03
42
Elke Robers
Stadtlohn (GER)
2:04:36
2:04:36
43
Marieke Rorink
NPSB
2:05:15
2:05:15
44
Inge Kemper-Ordelmans
Lochem
2:05:32
2:05:32
45
Elly van der Wardt
Hengelo Ov
2:05:42
2:05:42
46
Agterbos
Weerselo
2:05:48
2:05:48
47
Brenda Wagemaker
Rijssen
2:05:59
2:05:59
48
Renate Jansen
Oldenzaal
2:09:29
2:09:29
49
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:09:33
2:09:33
50
Martina Planken
Bochum (GER)
2:09:48
2:09:48
51
Jacqueline Jurjus
Lichtenvoorde
2:09:49
2:09:49
52
Ivon Soldaat
Amsterdam
2:10:17
2:10:17
53
Sabine Detro
DJK Grun Weiss Werl
2:10:19
2:10:19
54
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
2:11:28
2:11:28
55
Petra Vissers-Oonk
Hilversum
2:11:53
2:05:48
56
Yolande Okkinga-Harber
Haaksbergen
2:11:55
2:11:55
57
Annette van der Weide
Vroomshoop
2:12:00
2:12:00
58
Ine Jansen
Ambt Delden
2:12:14
2:12:14
59
Diana Touw
AAA
2:12:21
2:12:21
60
Bärbel Stroick
Borken (GER)
2:12:49
2:12:49
61
Marita de Wilde-Debelt
De Kariboes
2:15:00
2:15:00
62
Wilma Beuzenberg
Dutch Runners Gold
2:15:40
2:15:40
63
Ursula Hesselink
Nutter
2:16:11
2:16:11
64
Brigitte Vlutters
Dionysos
2:17:26
2:17:26
65
Karin Hankel
Avanti-Wilskracht
2:17:28
2:17:28
66
Petra Mensen
Klazienaveen
2:18:30
2:18:30
67
Liebeth Nijholt
Almelo
2:18:36
2:18:36
68
Anouschka Stortelers
Groenlo
2:18:53
2:18:53
69
Esther Reuver
Oldenzaal
2:19:00
2:19:00
70
Melinda Witbreuk
Amstelveen
2:19:16
2:19:16
71
Nancy Wildenborg
Bloemendaal
2:19:19
2:19:19
72
Lydia Jaspers-Berendse
Hengelo Ov
2:20:10
2:20:10
73
Wilma van Veenendaal
Haaksbergen
2:20:11
2:20:11
74
Joke Leusink
NPSB
2:20:22
2:20:22
75
Aly Wieken-de Vries
Noord Sleen
2:20:23
2:20:23
76
Hilma Verschuur
Hoogeveen
2:20:40
2:20:40
77
Petra Roesthuis
Rossum Ov
2:21:16
2:21:16
78
Roelie Lubbers-Hilbran
Noord Sleen
2:22:14
2:22:14
79
Corine Engelbarts
Enschede
2:22:41
2:22:41
80
Annemieke de Bruin
Avanti-Wilskracht
2:23:48
2:23:48
81
Miranda Froklage
Enschede
2:26:41
2:26:41
82
Michaela Teune
Ahaus (GER)
2:27:23
2:27:23
83
Lianne SChotman
Deventer
2:27:35
2:27:35
84
Marga Busscher-Wassink
NPSB
2:27:44
2:27:44
85
Esther Harwig-Elzinga
Enschede
2:28:14
2:28:14
86
Simone Johannink
Gronau (GER)
2:30:16
2:30:16
87
Jacqueline Weisser
Gronau (GER)
2:30:26
2:30:26
88
Suzanne Bosman
Hilversum
2:34:10
2:34:10
89
Tanja van der Meij
Goor
2:38:14
2:38:14
90
Simone Middelveld
Veluwe
2:42:31
2:42:31
91
Irma Peters
Denekamp
3:19:40
3:19:40
V.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Lubbers
avVN
1:30:13
1:30:13
2
Gea Siekmans
LAAC Twente
1:38:39
1:38:39
3
Ria Roosink
AV Rijssen
1:39:44
1:39:44
4
Manuela Berndt
Enschede
1:45:08
1:45:08
5
Rietje Klappe
PEC 1910
1:45:47
1:45:47
6
Ellen v. Dijk-v.d.Meul
Loopgroep Aart Stigt
1:46:21
1:46:21
7
Anja Hofman
LAAC Twente
1:47:49
1:47:49
8
Marian Mensink
Tubbergen
1:51:32
1:51:32
9
Jose Verlaan
Gelre
1:52:03
1:52:03
10
Eveline Koehorst
TION
1:53:28
1:53:28
11
Alida Jansma
HAC '63
1:55:19
1:55:19
12
Ina Haasewinkel
Tubbergen
1:55:49
1:55:49
13
Margot Gorter
Startbaan
1:55:51
1:55:51
14
Caroline Sommers
Roermond
1:56:06
1:56:06
15
Mechthild Nieweler
SuS 09 Neuenkirchen
1:56:38
1:56:38
16
Ria Meijerink Demkes
Atletics Nijverdal
1:57:53
1:57:53
17
Anneke Paus
NPSB
1:59:16
1:59:16
18
Carla Pelle
AV Haaksbergen
1:59:35
1:55:34
19
Jos Schoonheden
BSC de Boekelopers
1:59:50
1:59:50
20
Sabina Weeke
Aquilo
1:59:54
1:59:54
21
Dr. Martina Breuer
Münster (GER)
2:00:40
2:00:40
22
Marlies Oonk
Avanti-Wilskracht
2:00:50
1:58:19
23
Anita Vos-Olde Dubbeli
Oldenzaal
2:02:07
2:02:07
24
Chantal Peelen
Climax
2:02:45
2:02:45
25
Ina Jonker
Algemene Bathmense S
2:03:02
2:03:02
26
Annet de Jager
Hengelo Ov
2:03:05
2:03:05
27
Miranda Lansink-Oude B
NPSB
2:03:05
2:03:05
28
Roelie Heyting
Schoonebeek
2:03:14
2:03:14
29
Hildegard Stratkemper
Nordkirchen (GER)
2:03:28
2:03:28
30
Sylvia Bootsman
Climax
2:03:31
2:03:31
31
Fokje Blokstra
De Sperwers
2:04:02
2:04:02
32
Gezineke Verschoor
Delden
2:05:00
2:02:00
33
Jolanda Kruger
Enschede
2:06:02
2:00:51
34
Jeannette Vrijkorte
Rossum Ov
2:07:30
2:07:30
35
Marleen Mulder-de Wit
Arrien
2:08:18
2:08:18
36
Inge Oppers
Enschede
2:08:39
2:08:39
37
Eveline v.d.Hoef-Laure
Olympia Eindhoven
2:09:00
2:09:00
38
Gorana Gasper-Brandis
Laufakademie Bremen
2:09:57
2:09:57
39
Anita Vos
Avanti-Wilskracht
2:10:25
2:10:25
40
Bianka Kant-Los
Goor
2:10:38
2:10:38
41
Elisabeth Klausing
Neuenkirchen (GER)
2:10:50
2:10:50
42
Anita Schulte
Laufakademie Bremen
2:10:56
2:10:56
43
Anita Liesting
Borculo
2:11:56
2:06:29
44
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
2:12:32
2:12:32
45
Martina Blome
Münster (GER)
2:13:44
2:13:44
46
Brigitte Vehr
LG Rheine-Elte
2:13:53
2:13:53
47
Mariette Wiegers
Enschede
2:13:53
2:13:53
48
Judith Oosterholt
Haaksbergen
2:14:02
2:14:02
49
Claudia van den Brug
Enschede
2:14:20
2:14:20
50
Silvia Achterberg
Rekreatie Sport Twen
2:14:56
2:14:56
51
Martina Beike
LG Emsdetten e.V.
2:15:00
2:15:00
52
Hermien Pasman
Hengevelde
2:15:14
2:15:14
53
Sigrid Seiling
LG Emsdetten e.V.
2:15:17
2:15:17
54
Margot Strik
Enschede
2:15:59
2:15:59
55
Ingrid Ruiter
Roden
2:17:08
2:17:08
56
José Busch
AV Haaksbergen
2:17:31
2:17:31
57
Yvonne Kleyne-Hendriks
Connexxion
2:18:56
2:18:56
58
Maria Nordlohne
Rheine (GER)
2:19:23
2:19:23
59
Kerstin Brenning
Laufakademie Bremen
2:20:20
2:20:20
60
Hedwig ter Brake
Weerselo
2:20:45
2:20:45
61
Heike Ebbert-Brüggeman
Lauftreff Gescher
2:20:50
2:20:50
62
Bijen Ellie
LAAC Twente
2:21:29
2:21:29
63
Brigitte Schooten
Hengelo Ov
2:21:46
2:21:46
64
Ygreck Shyu
Enschede
2:22:47
2:22:47
65
Elly Messchendorp
Sappemeer
2:22:53
2:22:53
66
Suzan Sulaiman
Dutch Runners Gold
2:22:56
2:22:56
67
Annemarie Verhoeven
Argo
2:23:02
2:23:02
68
Marga van Dijk
Groningen
2:23:35
2:23:35
69
Hiska Bakker
Delden
2:24:01
2:22:27
70
Ursula Cetin
Siegen (GER)
2:24:02
2:24:02
71
Marian HogelingWassenb
Enschede
2:25:33
2:25:33
72
Lotte van Wezel
Marathon Pim Mulier
2:25:47
2:25:47
73
Jacquelien Jacobs
AV Haaksbergen
2:25:56
2:25:56
74
Agnes Hospers
Vriezenveen
2:26:37
2:26:37
75
Lammie Stoffers
Enschede
2:26:53
2:26:53
76
Karin Schuurs
Enschede
2:27:20
2:27:20
77
Lilian ten Pas
Enschede
2:28:19
2:28:19
78
Anne Laporte
Baisy-Thy (BEL)
2:29:02
2:29:02
79
Beatrix van Emmerik
Enschede
2:31:10
2:31:10
80
Christiane Thomas
Münster (GER)
2:33:55
2:33:55
81
Claudette Kibasha
Anderlecht (BEL)
2:45:19
2:45:19
82
Remy Boersma
Hengelo Ov
2:45:36
2:45:36
V.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diana Luijrink
ASV
1:36:42
1:36:42
2
Gerda van der Kolk
Isala '96
1:40:37
1:40:37
3
Attje Boom
Marathon Pim Mulier
1:40:48
1:40:48
4
Joyce Leidelmeijer
Marathon Pim Mulier
1:47:27
1:47:27
5
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
1:51:29
1:51:29
6
Truus Bekke - Krone
Atletics Nijverdal
1:53:02
1:53:02
7
Ali Veenstra
Triathlon
1:53:16
1:53:16
8
Ellen Janssen
Almelo
1:54:01
1:54:01
9
Lyda Steenbergen
Startbaan
1:55:48
1:55:48
10
Ineke Visser
ASV
1:55:56
1:55:56
11
Elly Neijland
Dutch Runners Gold
1:57:43
1:57:43
12
Betsy Seiger
Oldenzaal
1:58:01
1:58:01
13
Anita Schal
Gladbeck (GER)
1:58:15
1:58:15
14
Iny Hobert-Winkels
Atletics Nijverdal
1:58:25
1:58:25
15
Erna van Dijk
NPSB
1:58:32
1:58:32
16
Strik
De Keien
1:58:53
1:58:53
17
Lettie Reindewald
Odiliapeel
1:58:54
1:58:54
18
Laarhuis-Broshuis Jose
AV Haaksbergen
2:00:39
2:00:39
19
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
2:00:50
2:00:50
20
Annette Nassmacher
TV Gronau 1887 eV
2:00:58
1:56:59
21
Ans Dijkstra
Veluwe
2:01:46
2:01:46
22
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
2:01:48
2:01:48
23
Ans Scholte
TION
2:02:14
2:02:14
24
Jolanda Uitslag
SISU
2:02:59
2:00:28
25
Jannie Lindeboom
Beilen
2:03:00
2:03:00
26
Arline Werter
Loopgroep Run&Fun Tw
2:03:33
2:03:33
27
Joke Steensma
Startbaan
2:04:20
2:04:20
28
Elfriede Knoche
SVA Salzbergen
2:06:57
2:06:57
29
Mariet Strijdveen
Algemene Bathmense S
2:08:00
2:04:00
30
Hermien Vehof
Delden
2:08:32
2:08:32
31
Jose Hofstede
Hengelo Ov
2:08:56
2:08:56
32
Ingrid Elsner
Bochum (GER)
2:09:05
2:09:05
33
Anny Vaneker
Iphitos
2:09:07
2:09:07
34
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
2:10:08
2:10:08
35
Marja Greven
Enschede
2:10:15
2:10:15
36
Annegret Hübsch
Laufakademie Bremen
2:10:58
2:10:58
37
Mieke Passieux
Borne
2:11:10
2:08:40
38
Brigitte Bawin
Genappe (BEL)
2:11:20
2:11:20
39
Tini Grotenhuis
Argo
2:11:22
2:11:22
40
Greet Teekens
De Sperwers
2:11:39
2:11:39
41
Agnes Lübbers
TV Gronau 1887 eV
2:12:00
2:09:45
42
Marianne Schräder
Münster (GER)
2:12:03
2:12:03
43
Nancy Voorwinde-Patty
Climax
2:12:05
2:12:05
44
Barbara Beckmann
Darup (GER)
2:12:44
2:12:44
45
Ciel Scheinck
Groenlo
2:12:47
2:12:47
46
Jeannette Oudejans
Avanti-Wilskracht
2:12:59
2:12:59
47
Petra Holtkamp
Münster (GER)
2:13:04
2:13:04
48
Beppie Janssen
Argo
2:13:28
2:13:28
49
Annette Morsinkhof
Enschede
2:14:25
2:09:25
50
Maria van Gils
De Liemers
2:15:09
2:15:09
51
Maria Bult-Blaauwgeers
NPSB-NK
2:15:34
2:15:34
52
Henny Huisken-Fleerkat
Markelo
2:15:37
2:15:37
53
Jose Grefte
Bentelo
2:16:15
2:16:15
54
Sonja Kruse
LAAC Twente
2:16:29
2:16:29
55
Marianne Kennes
Gloria
2:17:18
2:17:18
56
Elly Sprangers
Avanti-Wilskracht
2:17:44
2:17:44
57
Alice Sanders
Markelo
2:18:23
2:18:23
58
Yvonne Rakers
Hengelo Ov
2:18:29
2:18:29
59
Stans Kleissen
ASV
2:18:38
2:18:38
60
Mania Vermeeren
Argo
2:19:29
2:19:29
61
Kolthof Blokvoord
Hengelo Ov
2:19:30
2:19:30
62
Ilsemarie Hische
Laufakademie Bremen
2:19:32
2:19:32
63
Ellen Meier
TV Gronau 1887 eV
2:19:32
2:17:27
64
Annelies Pijper
Zwolle
2:19:56
2:19:56
65
Gerda Bonenkamp
Marathon Pim Mulier
2:20:04
2:20:04
66
Lucia Ruiter
LAAC Twente
2:20:11
2:20:11
67
Mieke Scholts
AAV '36
2:21:00
2:21:00
68
Rianne Maas
Archeus
2:21:11
2:21:11
69
Henriëtte Kroeze
Hengelo Ov
2:22:00
2:22:00
70
Doris Hess
Bünde (GER)
2:22:12
2:22:12
71
Josephien Snippert
Iphitos
2:22:50
2:22:50
72
Carla Debets
Argo
2:23:05
2:23:05
73
Janna Olde
Hoogeveen
2:23:22
2:23:22
74
Helma Smeenk
Rekreatie Sport Twen
2:23:41
2:23:41
75
Jacqueline Hemberg
Louvain-la-Neuve (BE
2:24:11
2:24:11
76
Brigitte Lange
Laufteam Gescher
2:24:15
2:24:15
77
José Braakhuis
Dionysos
2:25:11
2:25:11
78
Jacqueline Sevenster
Startbaan
2:25:54
2:25:54
79
Anne-Marie Westerhof
Dionysos
2:25:58
2:25:58
80
Irene Sarneel
Startbaan
2:26:09
2:26:09
81
Grian Veurink-Veenstra
Enschede
2:28:49
2:28:49
82
Alie Stuut
Winschoten
2:30:06
2:30:06
83
JBL Rikhof
Almelo
2:35:46
2:35:46
84
Rikie Peters-Buunk
Argo
2:36:49
2:36:49
85
Josien Jooren
Almelo
2:39:13
2:39:13
86
Truus Hendriksen
Amersfoort
2:40:37
2:40:37
BDR21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Sanderman
NPSB
1:11:38
1:11:38
2
Ricky Meylaerts
NPSB
1:15:16
1:15:16
3
Michel Rietheide
NPSB
1:15:51
1:15:51
4
Andre oude Elferink
Power-Packer Europe
1:16:04
1:16:04
5
Peter Kelchtermans
NPSB
1:17:48
1:17:48
6
Guido van Olffen
Mediant GGZ
1:19:58
1:19:58
7
Jeroen Overduin
NEM IUB
1:21:32
1:21:32
8
Jan Sijtsma
Countus accountants
1:24:40
1:24:40
9
Tonnie Bruns
Countus accountants
1:25:00
1:25:00
10
Ronald Nijland
NPSB
1:25:50
1:25:50
11
Bert Leusink
Gemeente Enschede
1:26:01
1:26:01
12
Melvin van der Voet
Saxion Hogescholen
1:26:41
1:26:41
13
Gerton Prinsen
Human Capital Care
1:27:21
1:27:21
14
Jan Hölscher
Hölscher Ter Braak W
1:27:41
1:27:41
15
Marti ten Kate
Gemeente Enschede
1:28:29
1:28:29
16
Robert Kuipers
NEM IUB
1:28:36
1:28:36
17
Ben Platier
Countus accountants
1:29:10
1:29:10
18
Wilco Dunnewold
Human Capital Care
1:29:58
1:29:58
19
John Hampsink
Human Capital Care
1:30:40
1:30:40
20
Peter Brouwer
Gemeente Enschede
1:30:56
1:30:56
21
Ronald Rumawatine
Mediant GGZ
1:31:14
1:31:14
22
Ali Ozbalaban
Power-Packer Europe
1:31:20
1:31:20
23
Nick Lindenberg
Gemeente Enschede
1:31:23
1:31:23
24
Rene Dubbelink
Merksteyn Bouw
1:31:42
1:31:42
25
Rik Eertman
BAM Infratechniek No
1:31:43
1:31:43
26
Hans ter Mors
Countus accountants
1:32:41
1:32:41
27
Walter Makker
NEM IUB
1:32:44
1:32:44
28
Pieter Mulder
Tebodin Hengelo BV
1:33:24
1:33:24
29
Theo Kleizen
Siers Groep Oldenzaa
1:33:31
1:33:31
30
René Komduur
Hölscher Ter Braak W
1:33:34
1:33:34
31
Gerrit Groeneveld
Nijhuis Bouw BV
1:34:39
1:34:39
32
Jos Piepers
Hölscher Ter Braak W
1:35:05
1:35:05
33
Johan van Dragt
Merksteyn Bouw
1:36:50
1:36:50
34
Gerben ter Horst
Eaton Electric B.V.
1:37:02
1:37:02
35
Emiel Versteegen
Elementis Specialtie
1:37:10
1:37:10
36
Leo Wolfkamp
Saxion Hogescholen
1:37:14
1:37:14
37
Albert ten Brinke
Saxion Hogescholen
1:37:14
1:37:14
38
Jeroen Hulst
Vredestein Banden BV
1:37:51
1:37:51
39
Bennie Roetgerink
Grolsche Bierbrouwer
1:37:52
1:37:52
40
Aert Bakker
Saxion Hogescholen
1:38:11
1:38:11
41
Dick Veldhuis
KienhuisHoving N.V.
1:38:18
1:38:18
42
Wiljan Gijgink
Vredestein Banden BV
1:38:33
1:38:33
43
Herbert Doeve
Gemeente Enschede
1:38:35
1:38:35
44
Frans Stevelink
Eaton Electric B.V.
1:38:40
1:38:40
45
Joost Rinket
Roesingh RRD
1:38:42
1:38:42
46
Mark Pikkemaat
Dura Vermeer Bouw He
1:38:55
1:38:55
47
Ruud Kolthof
Roesingh RRD
1:39:20
1:39:20
48
Richard Evering
Roesingh RRD
1:39:21
1:39:21
49
Fons Nijmeijer
I&O Research
1:39:28
1:39:28
50
Peter Hoomoedt
Temmink Groep BV
1:39:53
1:39:53
51
Semir Zeyrek
Gemeente Enschede
1:40:15
1:40:15
52
Wouter Assink
Gemeente Enschede
1:40:24
1:39:46
53
Bert Portier
Menzis
1:40:37
1:40:37
54
Ton Wissink
Human Capital Care
1:40:37
1:40:37
55
Paulino Pallas
Merksteyn Bouw
1:40:51
1:40:51
56
Jan de Wit
Elementis Specialtie
1:41:56
1:41:56
57
Vincent Vaarhorst
Nijhuis Bouw BV
1:42:00
1:42:00
58
Jeroen Stegehuis
Temmink Groep BV
1:42:20
1:42:20
59
René Roelofs
Vredestein Banden BV
1:42:29
1:42:29
60
Joyke kruyt
Grolsche Bierbrouwer
1:43:50
1:43:50
61
Gerwin Janssen
HP Valves B.V.
1:43:54
1:43:54
62
Mark van Onna
In Person
1:45:07
1:45:07
63
Dennis strikker
Woningcorporatie Dom
1:45:14
1:45:14
64
Jacco Smit
TenCate Advanced Tex
1:45:37
1:45:37
65
Rick Salman
Human Capital Care
1:45:43
1:45:43
66
Mark Slooijer
Gemeente Enschede
1:46:11
1:46:11
67
Carlien van Dalfsen
Grolsche Bierbrouwer
1:46:14
1:46:14
68
Francois Vermaas
Human Capital Care
1:46:28
1:46:28
69
Hans oude Avenhuis
Siers Groep Oldenzaa
1:46:41
1:46:41
70
Rochère Varenbrink
AriënsZorgpalet
1:46:51
1:46:51
71
Erik Winkelmann
Elementis Specialtie
1:47:16
1:47:16
72
Gerrit Mulder
Temmink Groep BV
1:47:32
1:47:32
73
Jan Wienk
Temmink Groep BV
1:47:56
1:47:56
74
Hubert Rickhoff
AriënsZorgpalet
1:47:58
1:47:58
75
Bertus Schutte
BAM Infratechniek No
1:48:15
1:48:15
76
Nardus Buuren
Human Capital Care
1:48:18
1:48:18
77
Mathijs Dolron
HP Valves B.V.
1:48:26
1:48:26
78
Wim te Wierik
Saxion Hogescholen
1:48:45
1:48:45
79
Paul Peeters
Gemeente Enschede
1:48:47
1:48:47
80
Ko Kwakman
Vredestein Banden BV
1:49:01
1:49:01
81
Jonathan Timmis
Grolsche Bierbrouwer
1:49:22
1:49:22
82
Jan Garming
DC HR
1:49:32
1:49:32
83
Mark Heideman
Plegt-Vos
1:49:35
1:49:35
84
Patrick Lems
AriënsZorgpalet
1:49:45
1:49:45
85
Remco Schillemans
KienhuisHoving N.V.
1:50:10
1:50:10
86
Alice Plegt
Roesingh RRD
1:50:15
1:50:15
87
Diederik Tempert
Eaton Electric B.V.
1:50:16
1:50:16
88
Hans Ebben
Human Capital Care
1:50:19
1:50:19
89
Eric de Vries
Temmink Groep BV
1:50:29
1:50:29
90
Henny Leferink
Human Capital Care
1:50:46
1:50:46
91
(J de jong)
Vredestein Banden BV
1:51:04
1:48:43
92
Toon Jongbloed
Gemeente Enschede
1:51:19
1:51:19
93
Senaida Bron
SLO
1:51:40
1:51:40
94
Bert Dijkhuis
Hölscher Ter Braak W
1:51:43
1:51:43
95
Thijs Tonis
Roesingh RRD
1:51:52
1:51:52
96
Ronald Snijders
Gemeente Enschede
1:52:00
1:52:00
97
Erik van der Weerd
Human Capital Care
1:52:12
1:52:12
98
Frank Wolbers
HP Valves B.V.
1:52:22
1:52:22
99
Ada te Voortwis
Vitae
1:52:31
1:52:31
100
Jos van Gisteren
Gemeente Enschede
1:52:31
1:52:31
101
Cees Slot
Saxion Hogescholen
1:52:34
1:52:34
102
Erik van Kimmenaede
Hölscher Ter Braak W
1:52:41
1:52:41
103
Laurens Ottenschot
Gemeente Enschede
1:53:12
1:53:12
104
Wendy Ankoné
Grolsche Bierbrouwer
1:53:31
1:53:31
105
Michel olde Benneker
AriënsZorgpalet
1:53:35
1:53:35
106
Jelle ter Bekke
Temmink Groep BV
1:53:38
1:53:38
107
Lars Looijen
Imbema Groep
1:53:57
1:53:57
108
Sebastiaan Veldhuizen
TenCate Advanced Tex
1:54:05
1:54:05
109
Jan Punte
Exxellence Group
1:54:18
1:54:18
110
Wiebe Wester
NEM IUB
1:54:30
1:54:30
111
Patrick Haveman
Gemeente Enschede
1:54:31
1:54:31
112
Eric Vos
HP Valves B.V.
1:54:32
1:54:32
113
Reinier Kreeft
Gemeente Enschede
1:54:40
1:54:03
114
Paul Aarninkhof
Merksteyn Bouw
1:54:45
1:54:45
115
Giel Kleinjan
Nijhuis Bouw BV
1:55:07
1:55:07
116
Natan Dekker
Nijhuis Bouw BV
1:55:08
1:55:08
117
Martijn Rouweler
TuinVisie
1:55:09
1:55:09
118
Peter Meulenkamp
Dura Vermeer Bouw He
1:55:18
1:55:18
119
André Hulsmeijers
AriënsZorgpalet
1:55:23
1:55:23
120
Peter de Bruin
I&O Research
1:55:42
1:55:42
121
Ruud Reenalda
SLO
1:56:01
1:56:01
122
Frank Sanders
Vitae
1:56:01
1:56:01
123
Gerrit Olimulder
Plegt-Vos
1:56:01
1:56:01
124
(R. Rumawatine)
Mediant GGZ
1:56:07
1:56:07
125
Gerard van der Krogt
Gemeente Enschede
1:56:11
1:56:11
126
Jan Kappers
Gemeente Enschede
1:56:19
1:56:19
127
Ruben Hesselink
Exxellence Group
1:56:28
1:56:28
128
Bennie Rouweler
TuinVisie
1:56:43
1:56:43
129
Jans Ties
Roesingh RRD
1:56:49
1:56:49
130
Agatha Zonderland
NEM IUB
1:56:54
1:56:54
131
Elise Zeelenberg
KienhuisHoving N.V.
1:57:06
1:57:06
132
Jan Harleman
Grolsche Bierbrouwer
1:57:09
1:57:09
133
Robby Kemerink op Schi
Gemeente Enschede
1:57:13
1:57:13
134
Jo Hobert
TenCate Advanced Tex
1:57:16
1:57:16
135
Hildo Veltink
BAM Infratechniek No
1:57:39
1:57:39
136
Henk van Tol
Gemeente Enschede
1:57:41
1:57:41
137
Hans Koning ter Heege
Gemeente Enschede
1:57:51
1:57:51
138
Marcel Kuipers
NTP Enschede
1:58:08
1:58:08
139
Jon Severijn
I&O Research
1:58:14
1:58:14
140
Harry Bossink
Eaton Electric B.V.
1:58:37
1:58:37
141
Annelies van der Burg
Gemeente Enschede
1:58:52
1:58:52
142
Marc Mulders
Menzis
1:58:54
1:58:54
143
Theo van Swam
In Person
1:58:57
1:58:57
144
Eric Pelle
Temmink Groep BV
1:59:01
1:59:01
145
Chris van Dijk
Gemeente Enschede
1:59:10
1:59:10
146
Peter Bax
Human Capital Care
1:59:11
1:59:11
147
Gerrit Bultman
Elementis Specialtie
1:59:19
1:56:52
148
Roy Siemerink
Menzis
1:59:28
1:59:28
149
Jan Baveld
Vredestein Banden BV
1:59:49
1:59:49
150
Mark Meijer
Grolsche Bierbrouwer
2:00:07
2:00:07
151
F. Voskuil
Vredestein Banden BV
2:00:31
2:00:31
152
Arjen Kloppers
Imbema Groep
2:00:54
2:00:54
153
Jan Siemerink
Tebodin Hengelo BV
2:01:21
2:01:21
154
Steven Groenen
Gemeente Enschede
2:01:22
2:01:22
155
Allard Nijeboer
DC HR
2:01:28
2:01:28
156
Wim Lindenhovius
Gemeente Enschede
2:01:48
2:01:48
157
Paul Werter
Saxion Hogescholen
2:01:49
2:01:49
158
A.G.M. Brummelhuis
Human Capital Care
2:02:10
2:02:10
159
Arjen Wintels
Exxellence Group
2:03:01
2:03:01
160
Hans Koopmans
Gemeente Enschede
2:03:14
2:03:14
161
Rob Romarck
Vredestein Banden BV
2:03:23
2:03:23
162
(G. van Wunnik)
Imbema Groep
2:03:41
2:03:41
163
Cor van der Weijden
Gemeente Enschede
2:03:59
2:03:59
164
Kees Witziers
Power-Packer Europe
2:04:29
2:04:29
165
Guido Wagemakers
Gemeente Enschede
2:05:00
2:05:00
166
Edwin Luttjeboer
DC HR
2:05:01
2:05:01
167
Han Smeenk
Dura Vermeer Bouw He
2:05:09
2:05:09
168
Ilona Geerdink
Gemeente Enschede
2:05:53
2:05:53
169
José Harmelink
Mediant GGZ
2:06:04
2:06:04
170
Hans Sleeuwits
Gemeente Enschede
2:06:24
2:06:24
171
Kees Heil
TenCate Advanced Tex
2:06:39
2:06:39
172
Henk Bruggink
BAM Infratechniek No
2:06:40
2:06:40
173
Marinus Jasper
Siers Groep Oldenzaa
2:06:59
2:06:59
174
Miranda Kuipers
NTP Enschede
2:07:00
2:07:00
175
Richard Kienhuis
Eaton Electric B.V.
2:07:01
2:07:01
176
J.G. Reef
Human Capital Care
2:07:29
2:07:29
177
Jan Willem Bos
Gemeente Enschede
2:07:47
2:07:47
178
Frank Lauwers
Human Capital Care
2:08:10
2:08:10
179
Peter Oude Groeneger
Temmink Groep BV
2:09:41
2:09:41
180
Johan Meenhuis
Tebodin Hengelo BV
2:09:47
2:09:47
181
Nico Hulsebos
Gemeente Enschede
2:10:01
2:10:01
182
Martijn Zomerplaag
Vitae
2:10:39
2:10:39
183
Jos Brinkman
TenCate Advanced Tex
2:11:50
2:11:50
184
Herman Pruim
Vredestein Banden BV
2:12:01
2:12:01
185
Jan van Hilten
SLO
2:13:02
2:13:02
186
Marcel Kroeze
Gemeente Enschede
2:14:38
2:14:38
187
Henny Loman
Gemeente Enschede
2:15:29
2:15:29
188
Mark Fisser
Vitae
2:15:35
2:15:35
189
Paul Kraesgenberg
Vitae
2:16:27
2:16:27
190
Willem Havermans
NTP Enschede
2:17:30
2:17:30
191
Carlita Rossou
Human Capital Care
2:17:35
2:17:35
192
Hans van Schendel
NEM IUB
2:17:59
2:17:59
193
Erna Jasper-Sturris
Siers Groep Oldenzaa
2:18:44
2:18:44
194
Hennie Bulthuis
Plegt-Vos
2:19:26
2:19:26
195
Twan van Mierlo
Gemeente Enschede
2:19:59
2:19:59
196
Wilbert Smolders
SLO
2:20:00
2:20:00
197
Arjan Borchert
Merksteyn Bouw
2:21:03
2:21:03
198
Hans Rietman
Roesingh RRD
2:21:47
2:21:47
199
Ron Veen
Gemeente Enschede
2:21:56
2:21:56
200
Tom van Akkeren
Dura Vermeer Bouw He
2:23:34
2:23:34
201
Albert Klepper
Exxellence Group
2:27:14
2:27:14
202
Michel Veenhuis
Exxellence Group
2:28:56
2:28:56
203
Frank Boon
Human Capital Care
2:29:17
2:29:17
M.SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Stevens
NPSB
31:42
31:42
2
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
33:55
33:55
3
Anton Costeris
Isala '96
34:16
34:16
4
Patrick Kuijken
Athlos
34:19
34:19
5
Frank Pol
Marathon Pim Mulier
34:29
34:29
6
Lars Duistermaat
Archeus
34:53
34:52
7
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
35:18
35:17
8
Vincent Maalderink
Hanzesport
35:20
35:19
9
Arnold Klieverik
LAAC Twente
36:30
36:29
10
Stefan Paalman
AV Holten
36:30
36:30
11
Aart-Jan Lenstra
Hengelo Ov
38:21
38:20
12
Stef Ottink
Haaksbergen
38:38
38:31
13
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
39:12
39:11
14
Tim Leppink
TION
39:42
39:39
15
Tobias van Schaar
TION
39:43
38:13
16
Roberto Doeve
Enschede
39:55
39:53
17
Hannes Schalkwijk
Enschede
40:01
39:56
18
Marco Kirschte
Almelo
40:49
40:49
19
Arjan Eenink
Winterswijk
41:00
40:59
20
Daniel Wijnperle
Neede
41:07
41:05
21
Oscar Lammers
GAC Hilversum
41:12
41:10
22
Stefan Filart
Borne
42:09
42:01
23
Martin van Essen
Enschede
42:18
42:13
24
Han ten Berge
Losser
42:20
42:16
25
Joris Klinkhamer
Leiden
42:53
42:52
26
Gijs Buddeke
Arnhem
43:00
42:53
27
Daniel Piek
Oldenzaal
43:04
43:03
28
Thomas Mogendorff
Groningen
43:25
43:23
29
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
43:30
43:30
30
Ruud van der Zwan
Apeldoorn
43:50
43:50
31
Tom Tuchter
AV Haaksbergen
43:59
41:12
32
Alexander van Ameronge
Enschede
44:09
44:06
33
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen
44:14
44:06
34
Jaap Oberink
Aalten
44:19
44:11
35
Frank Panders
Enschede
44:23
44:16
36
Roy Stokkers
Enschede
44:26
44:26
37
Remco Nieuwenbroek
Oosterhout gem Nijme
44:36
44:36
38
Erik Beskers
Borculo
44:46
44:44
39
Sander Grefte
Rheden
44:54
44:46
40
Mark Morsink
Goor
44:59
42:23
41
Patrick Knol
Kottenpark
45:04
44:22
42
Marc van der Meij
Iphitos
45:30
45:21
43
Jan-Willem Paats
Groningen
45:32
45:29
44
Edwin Spithoven
Groningen
45:38
45:38
45
Hans van Helden
Borculo
45:41
45:40
46
Mart van der Straat
Bonhoeffer
45:49
45:39
47
Jelle Schuitemaker
Enter
45:52
45:45
48
Sjoerd Geissler
Iphitos
46:05
46:02
49
Frank Stegeman
Enschede
46:31
44:57
50
Edwin de Vos
Amersfoort
46:34
45:23
51
Max de Boer
Manderveen
46:36
46:34
52
Hans Barenbrug
Arnhem
46:48
46:45
53
Erik Krommenhoek
Enschede
46:56
46:45
54
Robert Koekkoek
Enschede
46:56
46:55
55
Abdi Hassan
Almelo
47:05
46:53
56
Michel Deterd Oude Wem
Enschede
47:10
46:20
57
Jelmer van Wissing
Goor
47:13
44:36
58
Gideon Gevers
Almelo
47:22
47:11
59
Bram Nijhuis
Enschede
47:48
47:48
60
Mark Westerhuis
Gronau (GER)
47:51
47:43
61
Mattheus Atto
AJF
47:55
47:55
62
Arjan Groen
Enschede
48:03
47:02
63
Daan Wessel
Kottenpark
48:15
46:56
64
Daan Ties
Kottenpark
48:15
46:55
65
Dennis Schotmeijer
Hengelo Ov
48:22
46:59
66
Dyon Bijl
Enschede
48:25
47:00
67
Stefan Klootwijk
TION
48:28
48:24
68
Rob de Wildt
Enschede
48:32
48:32
69
Jos Slagers
Groningen
48:48
47:20
70
Bart Geerdink
Hilversum
48:59
48:52
71
Jan-Willem Mulder
Utrecht
49:05
47:22
72
Erik Hoogeveen
Enschede
49:09
46:50
73
D. Seigers
Enschede
49:17
49:05
74
Jeroen Olde Monnickhof
Oldenzaal
49:23
47:40
75
Leon Gevms
Almelo
49:29
49:17
76
Marnix Papen
Haaksbergen
49:40
49:34
77
Max Grondman
Enschede
49:44
49:41
78
Aalderink
Goor '75
49:49
49:19
79
E Velthof
NPSB
49:51
47:55
80
Thomas Cramer
Hengelo Ov
50:16
50:12
81
Huttenhuis
Utrecht
50:17
48:34
82
Robert Dull
Borne
50:19
47:22
83
Vincent Gort
Enschede
50:22
49:43
84
Mark Heutink
Enschede
50:23
46:54
85
Arjan Boomkamp
LVG
50:27
49:11
86
B.Boonk
Enschede
50:45
47:21
87
Tom Vaanhold
Enschede
50:47
50:39
88
Marcel Smoes
TION
50:56
49:11
89
Sjef Burink
Enschede
50:57
50:47
90
Frank van der Pot
Enter
51:03
50:56
91
Jeen Bomers
Enschede
51:05
48:45
92
Rob Vervoort
Enschede
51:07
49:03
93
Raymond de Castro
Hengelo Ov
51:13
49:48
94
Rob Meester
Kottenpark
51:33
50:21
95
Henk-jan Rozendaal
Oldenzaal
51:56
50:11
96
Frank Bode
Utrecht
52:04
50:21
97
Matthijs Bekkernens
Holten
52:14
50:11
98
Nick Hamhuis
Hengelo Ov
52:36
51:02
99
Pascal ter Braak
Borne
52:43
51:09
100
Ruben de Boer
Enschede
52:50
49:53
101
Thomas Westerman
Enschede
52:51
51:15
102
Bob Metternich
Enschede
52:57
50:03
103
Matthijs Wolterink
Enschede
52:58
51:15
104
Rob van der Laan
Hengelo Ov
52:59
51:23
105
Robert Boezelman
Borne
53:31
51:52
106
Marcus Yarbug
Oldenzaal
53:35
51:19
107
Paco Calbo
Enschede
53:36
50:52
108
Wouter Bolhaar
Enschede
53:36
50:57
109
Rutger Schunselaar
Bonhoeffer
53:38
53:27
110
Tim Gasman
Almelo
53:41
52:30
111
Wilco Grote Ganseij
Enschede
53:43
52:14
112
Marlon Ticheler
Enschede
53:54
52:21
113
Rogier van der Zanden
Enschede
54:59
53:26
114
Tim Oude Elferink
Oldenzaal
54:59
53:03
115
Stefano Ganassin
Enschede
55:00
52:08
116
Daniel Möller
MBH
55:14
55:14
117
Wouter Timmerman
Enschede
55:16
55:08
118
Jarno Zwaaneveld
NPSB
55:24
53:49
119
Frank Heuvel
Hengelo Ov
55:26
55:17
120
Eustace Mc Cauley
Kottenpark
55:31
54:11
121
Marc Menzo
NPSB
55:32
53:41
122
Thijs Schuler
NPSB
55:32
55:32
123
Kinsing Ko
Enschede
55:33
55:24
124
Raymond Bloemendaal
NPSB
55:33
55:05
125
George Hanna
AJF
55:38
54:51
126
Martijn Meekes
Avanti-Wilskracht
55:42
52:23
127
Dennis Maathuis
Almelo
55:52
53:45
128
Roy Steenwelle
Enschede
55:54
53:46
129
Sander Heesterbeek
Enschede
56:01
52:45
130
Oude Sanderink. S
Enschede
56:05
55:31
131
Nick Schubert
Kottenpark
56:22
55:00
132
Guus Remijn
Kottenpark
56:22
55:00
133
Ralph Tadema
Enschede
56:36
54:34
134
Fabian Peeks
Kottenpark
56:36
55:07
135
Jeroen Gebbing
Borne
56:41
55:45
136
Jochem Marsman
Enter
56:41
55:46
137
Herre Uittenhout
Enschede
56:56
53:28
138
Jens Rorink
Rossum Ov
57:00
56:49
139
Matt Kleinsman
Enschede
57:00
54:10
140
Yusuf Sonmezer
Enschede
57:02
54:46
141
Wouter M. ter Mors
Eibergen
57:03
54:07
142
Wesley Nandkoemas
Hengelo Ov
57:20
54:45
143
Tom Buurke
Zuid
57:26
55:52
144
Patrick Saridjan
Enschede
57:29
55:47
145
Elmar Heupers
Enschede
57:34
57:34
146
Maarten Keppels
Enschede
57:43
54:17
147
M.A. Wissing
Borculo
57:47
54:51
148
Ruben Loohuis
Oldenzaal
57:57
56:00
149
Kai Lubkemann
Enschede
58:11
55:09
150
Gert-Jan Peters
ROCvT Sport en Beweg
58:13
55:39
151
Leo Grooters
Ruurlo
58:33
56:20
152
Febronya Atto
AJF
58:33
57:44
153
Emiel Nijenhuis
Enschede
58:49
57:06
154
Jorg Pieper
Deventer
58:54
56:25
155
Dennis Sluijsmans
Enschede
58:56
55:22
156
Remco Schipper
Enschede
59:31
57:18
157
Benny Swart
Enschede
59:33
56:54
158
Visso Hedijk
Enschede
59:39
59:06
159
Richard Mast
Enschede
59:55
57:42
160
Paul Schrooten
Enter
1:00:02
56:24
161
Farshad Firouztash
Kottenpark
1:00:05
58:43
162
Dennis Sogtoen
Enschede
1:00:15
58:03
163
Dennis Wijnberg
Enschede
1:00:15
58:03
164
Jan-Joost Stok
Enschede
1:00:36
57:00
165
Richard Blokhuis
IJsselstein Ut
1:00:37
57:01
166
Nick Bakker
Enschede
1:01:00
57:40
167
Marc Dorenbos
Enschede
1:01:18
57:51
168
Kees Zaaijer
Apeldoorn
1:01:57
58:47
169
Romano Rorije
Enschede
1:02:23
56:23
170
Farri Fourati
Enschede
1:03:01
59:28
171
Jeroen Agten
Losser
1:03:09
59:31
172
Boyd Scholten
Oldenzaal
1:03:27
1:01:03
173
Martijn de Roy van Zuy
Rijssen
1:03:40
1:03:34
174
Martijn Geerdink
Haaksbergen
1:03:41
1:02:40
175
Mohammed Druui
Enschede
1:03:46
1:00:13
176
Pascal Lansink
Enschede
1:04:02
1:00:43
177
Lex van Dorp
Amersfoort
1:04:05
1:00:46
178
Thijn Mertens
Kottenpark
1:04:30
1:03:11
179
Eelco van Heusden
Enschede
1:04:45
1:01:09
180
Parrish Kortink
Enschede
1:05:00
1:01:40
181
Maarten Goosink
Zuid
1:05:02
1:05:02
182
Lowie Kok
Enschede
1:05:19
1:02:21
183
Ronald Taneza
Almelo
1:05:55
1:02:57
184
Florian Severin
Schwerte (GER)
1:06:14
1:04:02
185
Jos Ekelhof
Enschede
1:06:18
1:03:50
186
Casper Kant
Enschede
1:06:33
1:06:33
187
Martijn Louwerse
Enschede
1:06:34
1:00:35
188
Toni Kara
Enschede
1:06:34
1:06:34
189
Zaven Avci
Almelo
1:07:08
1:03:39
190
Dennis Elshof
losser
1:07:11
1:03:32
191
Robert Heino
Haaksbergen
1:07:40
1:07:40
192
Malek Chamoun
AJF
1:08:19
1:07:32
193
Roel Zwolle
Losser
1:08:32
1:04:53
194
Bart van 't Ende
Enschede
1:08:50
1:06:41
195
Ruben de Roy van Zuyde
Rijssen
1:08:53
1:06:17
196
Larry Gabriel
Hengelo Ov
1:08:58
1:06:53
197
Wijnand Zwijnenberg
Enschede
1:09:50
1:06:55
198
Albertjan ten Voorde
Enschede
1:10:15
1:07:47
199
Sander Uijl
Enschede
1:10:15
1:07:48
200
Tyard Andringa
Eibergen
1:10:16
1:07:16
201
M. In het Veld
Oldenzaal
1:16:21
1:12:42
202
Maurice Hegeman
Nijverdal
1:21:04
1:21:04
M.35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René Wennink
LAAC Twente
40:00
39:59
2
Edward Ballast
Daarlerveen
46:25
45:50
3
Remco Busscher
Ambt Delden
46:58
46:49
4
Hendriks
Enschede
47:24
45:54
5
Patrick van Riel
Enschede
48:49
48:40
6
André Gorter
NPSB
49:08
47:11
7
Martin Siekman
Enschede
49:52
49:41
8
Peter van Rossum
TION
49:57
48:25
9
Ronny Berijn
Enschede
50:09
48:29
10
Harry Koster
Human Capital Care
50:20
48:57
11
Marc Woesthuis
TION
50:49
48:36
12
Ronnie Konniger
Neede
51:45
50:02
13
Luc van Langen
Denekamp
53:02
51:23
14
Huub Peters
Enschede
53:05
51:04
15
Raymond Cordes
Enschede
53:10
51:36
16
Jan de Romph
Wierden
53:43
51:54
17
Jurgen Derksen
Oldenzaal
54:22
52:35
18
Marcel Derksen
Oldenzaal
54:23
52:37
19
Christoph Gesing
Gronau (GER)
54:40
52:38
20
Pieter Franssen
Lochem
54:52
54:52
21
Eric Teesink
NPSB
55:09
53:19
22
Felix Sangers
Slagharen
55:27
53:55
23
Gijsbert van Rooyen
Enschede
55:30
53:46
24
Danny ter Avest
Hengelo Ov
56:30
56:21
25
Winters Marco
Enschede
56:41
54:53
26
Robert Vlutters
Westerhaar-Vriezenv
56:44
55:31
27
Han te Riele
Almelo
57:49
54:17
28
Erik Riemens
Zwolle
58:18
55:37
29
Martijn Baks
Enschede
58:40
55:39
30
Michel Lankheet
Deventer
59:24
56:54
31
Stefan Fleuth
Gronau (GER)
59:27
57:25
32
Raymond Vermaas
Almelo
59:37
58:21
33
Arjan Schotmeijer
Enschede
59:44
57:37
34
Oosterveld Marco
Enschede
59:50
56:29
35
Marcel Butterhoff
Hoofddorp
1:00:06
57:29
36
Carsten Weinert
Nordkirchen (GER)
1:00:20
58:30
37
Henry Wasser
Hengelo Ov
1:00:31
1:00:31
38
Ard Kok
Almelo
1:00:34
57:11
39
Roy Lammerink
Oldenzaal
1:00:45
57:26
40
LH Landkroon
Enschede
1:00:45
57:16
41
Eric Hollink
Enschede
1:01:00
58:30
42
Rutger-Jan Hesselink
Enschede
1:01:10
59:48
43
Robert Schopman
Zutphen
1:01:14
59:03
44
Wesselink
Reutum
1:01:26
59:56
45
Olivier Baak
Enschede
1:02:16
1:02:16
46
Peter Laing
Aachen (GER)
1:02:51
1:02:51
47
Jacco de Koning
Hengelo Ov
1:03:11
1:00:49
48
Michel Bekkema
Hengelo Ov
1:03:13
1:03:13
49
Dietmar Brüning
VfL Ahaus
1:03:37
1:00:36
50
Raymond Degenhart
Enschede
1:05:39
1:03:01
51
Arjan van Leijen
Enschede
1:09:34
1:07:12
52
Andor Uding
Enschede
1:11:04
1:08:24
53
Nic Wieringa
Groningen
1:11:15
1:08:55
54
D.j. Ter Heegde
Enschede
1:16:59
1:14:48
55
Rijmond Ijhuis
Enschede
1:17:31
1:14:53
M.40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
34:03
34:03
2
Guido Kamp
Emsdetten (GER)
37:51
37:50
3
Ansgar Kleene
SV Grun Weiss Lehrte
40:00
39:55
4
Leijting
Argo
40:06
40:03
5
Pistorius
Enschede
40:52
40:41
6
Ronald Elferink
Marathon Pim Mulier
40:53
40:17
7
Joop Vriend
LAAC Twente
41:13
41:11
8
Onno Wessels
Lichtenvoorde
41:40
41:35
9
Bob Kraster
Neede
41:42
41:40
10
Renco Hatenboer
Veluwe
41:51
41:50
11
Jan Vonck
Enschede
43:50
43:47
12
Harold Kuthe
Enschede
43:56
43:52
13
Erik Buursema
Almelo
46:24
46:17
14
Harjan Potgieter
Daarlerveen
46:32
46:30
15
Harm Wevers
Enschede
47:11
47:09
16
Manuel Cossu
Enschede
47:39
47:37
17
Lammertink
SISU
47:50
47:45
18
Oscar Ottens
Enschede
49:01
48:55
19
Roald Bos
Hengelo Ov
49:15
49:15
20
Frits de Man
Enschede
49:56
49:42
21
Richard Nijhof
LVG
50:10
50:10
22
Simon van Leijen
Enschede
51:42
51:32
23
Maurice de Vos
Enschede
52:17
51:03
24
Erjan Kikkert
Twenterand
52:29
51:05
25
Harald Kreijns
Hengelo Ov
52:48
50:47
26
Marco van der Lee
NPSB
52:52
51:00
27
Walter Velthuis
NPSB
53:14
50:30
28
Marten Bruining
Enschede
53:40
51:58
29
Semih Karadag
Loopgroep Run&Fun Tw
53:42
51:26
30
Albert Olde Rikkert
Harbrinkhoek
53:46
50:24
31
Huub Krikhaar
Almelo
53:54
53:54
32
Harald Mulder
Hengelo Ov
54:11
52:46
33
Gert Jan van Spijker
Enschede
55:14
53:33
34
Erik ter Mors
ASV
55:25
53:37
35
Geert Huizing
Hengelo Ov
55:27
55:24
36
André van der Wei
Hengelo Ov
55:28
54:19
37
Reinhold Riddermann
Lüdinghausen (GER)
55:39
53:51
38
Hans Duijker
Enschede
55:42
53:21
39
Herbert Wesselink
Albergen
56:12
53:19
40
Bart Ossel
NPSB
56:24
54:27
41
Tamas Szili-Torok
Rotterdam
56:30
54:55
42
Marcel Roijakkers
Enschede
56:35
54:42
43
Martin Bargeman
Enschede
56:42
55:12
44
Martin Hovestad
Enschede
56:43
55:13
45
RM Huizinga
Marathon Pim Mulier
58:03
55:54
46
Michel Kronenberg
Enschede
58:14
56:19
47
Rik Sanders
Dutch Runners Gold
58:21
56:52
48
Erwin Bos
Enschede
58:41
55:39
49
Raimund Brüning
LG Epro Gronau
58:42
55:24
50
John Selfhout
Gronau-Epe (GER)
59:03
56:59
51
Albert Wieken
Noord Sleen
1:00:23
58:27
52
Frank Stol
Twello
1:00:24
57:05
53
Peter Wilderink
Enschede
1:00:25
57:35
54
Wim Holtkamp
Enschede
1:00:46
59:00
55
Richard Kamphuis
Enschede
1:01:03
59:29
56
Edwin Kippers
Hengelo Ov
1:01:25
58:06
57
Marcel Kleisman
Enschede
1:02:02
1:00:20
58
Robin Heuten
Haaksbergen
1:02:57
59:35
59
Benny Bokma
Enschede
1:03:29
1:02:58
60
Hennie Sligman
Bathmen
1:03:40
1:01:45
61
Paul Bulters
Weerselo
1:03:56
1:01:55
62
Dick Teunissen
Haarlo
1:04:03
1:01:37
63
Christiaan van Leijen
Enschede
1:05:40
1:03:20
64
Peter Rigtering
Enschede
1:06:23
1:02:58
65
Vincent Geypens
Oldenzaal
1:06:41
1:06:41
66
Pit Boersma
Enschede
1:07:50
1:05:13
67
Jelle Groeneveld
Enschede
1:08:33
1:05:02
68
Jules van Straaten
Wierden
1:09:41
1:08:38
69
Riekus Lensen
Iphitos
1:11:38
1:08:51
70
Rob Nobbenhuis
Enschede
1:12:45
1:09:29
71
Peter Paul de Jong
Enschede
1:13:11
1:09:33
72
Steven Haridat
Enschede
1:13:31
1:10:04
73
Erik Kroeze
Enschede
1:15:44
1:13:05
M.45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Hoekman
AV Holten
36:13
36:13
2
Jaap van Riet
Hanzesport
38:54
38:53
3
Paul Oude Vrielink
Groningen Atletiek
39:39
39:37
4
Theo Lam
Vorden
41:53
41:48
5
Robert Aalbers
Hengelo Ov
43:02
43:02
6
Herm Weijers
Connexxion
43:50
43:46
7
Paul Bosch
Oldenzaal
44:00
44:00
8
Albert Willemsen
Goor
44:16
44:12
9
Rene Steenbeeke
Nieuwegein
44:40
44:32
10
Franz-Josef Kleene
SV Grun Weiss Lehrte
45:17
45:10
11
Rene Kuijer
Enschede
45:23
45:20
12
Marco van Essen
Enschede
45:54
45:48
13
Nenad Stojadinovic
Borculo (SUI)
46:00
44:26
14
Vincent Horvath
Enschede
46:51
46:47
15
Ruud Hietbrink
NPSB
48:09
47:57
16
Roy van Rijssen
Enschede
48:27
48:18
17
Andre Nieuwenhuis
Zuna
48:33
48:31
18
Marten Heijs
Daventria
49:28
47:43
19
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
49:32
49:26
20
Pieter Buma
Enschede
50:13
50:08
21
Herman Snippe
LG Klazinaveen
50:33
48:35
22
Erik Wermelink
Almelo
50:38
50:08
23
Bart Kroon
Spurt '88
51:00
50:53
24
Hendrie Poorthuis
Enschede
51:19
51:11
25
André Visser
Enschede
51:50
51:41
26
Rob Klapwijk
Enschede
51:56
50:23
27
Ben Tenhagen
Haaksbergen
52:28
52:23
28
Van den Boogaard
Triathlon Club Twent
53:20
50:49
29
Paul Elferink
Losser
53:42
52:21
30
Henk Nijdam
Overschild
54:04
52:40
31
Martin van Urk
Enschede
54:08
52:37
32
Bert van de Pol
SISU
54:48
53:38
33
Marco de Pijper
Almelo
54:53
54:39
34
Jos Leushuis
Tubbergen
55:02
53:06
35
Huub Eshuis
TION
55:27
52:14
36
Marc Gebbink
Loopgroep Run&Fun Tw
55:49
54:08
37
Kees Gosseling
Enschede
55:59
54:13
38
Alfons Wiggers
Schaijk
56:00
53:32
39
Henri Wolsink
Enschede
56:02
54:31
40
Berto Somsen
Eibergen
56:10
54:01
41
Bert Huizing
Avanti-Wilskracht
56:13
55:37
42
Henk Schuler
NPSB
56:25
56:25
43
Marcel Balvers
Enschede
56:47
54:39
44
John de Jong
Connexxion
56:56
54:54
45
Hugo Schouwink
Enschede
56:57
53:50
46
Marcel Bos
Leusden
57:00
54:43
47
Peter Rorink
Rossum Ov
57:01
56:51
48
Paul Hofhuis
Harbrinkhoek
57:06
54:42
49
Robert Mekkelholt
Eibergen
57:26
56:05
50
Rindert Knigge
Enschede
57:59
56:28
51
Sied de Boer
Loopgroep Run&Fun Tw
58:17
56:25
52
Sabih Gerez
Hengelo Ov
58:34
56:55
53
RG Ulderink
Enschede
59:21
57:18
54
Ronnie Hartman
Haaksbergen
59:24
56:41
55
André Klein Gunnewiek
Borculo
59:26
56:14
56
Wim Nijdam
Enschede
59:29
56:08
57
Herman Surink
Enschede
59:43
58:12
58
Martin Colenbrander
Enschede
1:00:29
57:16
59
Ewald Poorthuis
Enschede
1:00:41
58:35
60
Edward Bakker
Loopgroep Run&Fun Tw
1:00:42
1:00:42
61
Gerben Kluitert
Enschede
1:00:42
58:34
62
Cliff Vaasen
Connexxion
1:00:43
58:41
63
E de Winter
Enschede
1:00:49
1:00:15
64
Tom Alink
Ootmarsum
1:01:10
57:43
65
Gert-Henk Deters
Enschede
1:01:14
57:51
66
Rene Merbis
Enschede
1:01:18
57:42
67
Frans Bentvelsen
Enschede
1:01:40
58:53
68
Jan Nijboer
Enschede
1:02:42
1:00:55
69
Erik Koetsier
TION
1:03:07
1:01:03
70
Schiff
Enschede
1:03:16
1:00:15
71
Henni van Leeuwen
ASV
1:03:38
1:01:50
72
Peter Berndes
Rietmolen
1:03:42
1:00:03
73
Johan Leusink
Enschede
1:03:44
1:00:56
74
Lourus Schrier
Hengelo Ov
1:03:51
1:02:31
75
Rene Lammers
Haaksbergen
1:04:17
1:01:38
76
Henri Bijkerk
Borne
1:04:21
1:01:18
77
Peter Teussink
Enschede
1:04:33
1:01:27
78
Bart Lentfert
NPSB
1:04:45
1:02:53
79
Ronnie Reichart
Enschede
1:04:49
1:02:48
80
Wagenar
Enschede
1:05:28
1:02:26
81
Andre Jansen
Enschede
1:05:39
1:03:44
82
Clemens Lenferink
Avanti-Wilskracht
1:07:53
1:05:27
83
Andre Kahle
Altenberge (GER)
1:08:12
1:05:08
84
Maarten van Pelt
Ridderkerk
1:08:33
1:05:00
85
Eelco Collou
Enschede
1:09:16
1:06:54
86
Rein van Londen
Enschede
1:11:03
1:08:29
87
Rick Warburg
Losser
1:11:09
1:07:35
88
Erwin Hofsté
Enschede
1:11:27
1:08:17
89
Herman Tiemens
Enschede
1:13:57
1:13:57
90
Robert Kuipers
Enschede
1:15:31
1:11:57
91
Marcel Engelbertink
Enschede
1:17:44
1:14:18
M.50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Zeedijk
LAAC Twente
42:16
42:13
2
Wim Ruesink
Archeus
43:58
43:55
3
Jan Ruesink
Archeus
44:18
44:16
4
Marcoen Scholten
Enschede
44:23
44:23
5
Piet Rutgers
Hengelo Ov
45:52
45:48
6
Gerard Oosterhuis
Vorden
46:10
46:05
7
Gerrit van Tolij
Hengelo Ov
46:50
46:45
8
Bert van der Zwan
Apeldoorn
48:02
47:52
9
Marcel Nijhuis
NPSB
50:00
49:47
10
Hans Tichelman
Enschede
52:45
51:30
11
Cor Janssen
Hengelo Ov
52:56
51:27
12
Jeffrey Brangert
Dutch Runners Basic
53:22
52:23
13
Rene vd Dikkenberg
Utrecht
53:25
51:56
14
Harry Boezelman
Borne
53:30
51:54
15
Pieter Wilms
Groningen
53:46
51:58
16
Johnny Hanstede
Hengelo Ov
53:54
52:29
17
Bennie Eulderink
Losser
54:08
50:56
18
Jan v Balen
Enschede
54:47
54:18
19
Jan Bouke Zijlstra
Delden
57:39
55:52
20
Bert van der Veen
Enschede
58:26
56:46
21
Henk Jan Krake
Enschede
58:37
56:53
22
Erik Veltkamp
Enschede
58:43
55:51
23
Philip Haseth
Enschede
1:00:37
57:14
24
Marcel Veldhuis
Oldenzaal
1:00:50
1:00:10
25
Han Deters
Enschede
1:01:14
57:51
26
Guus van Os
Enschede
1:01:32
59:13
27
Johan Middelkamp
Haarle gem Hellendoo
1:01:45
58:28
28
Jaan Berndes
Winterswijk Woold
1:02:04
58:26
29
Benno Geerdink
TION
1:02:14
59:34
30
Van Walsum
Enschede
1:02:21
59:14
31
Hugo Hekket
Enschede
1:02:33
59:26
32
Harry Reudink
Enschede
1:03:33
59:57
33
Bonke
Usselo
1:04:26
1:01:13
34
Henry Hekkert
Almelo
1:05:00
1:01:56
35
Jos Wolbers
NPSB
1:05:18
1:03:26
36
Pieter ten Voorde
Loopgroep Run&Fun Tw
1:06:15
1:04:00
37
Ben Hendriks
NPSB
1:06:17
1:04:27
38
Alwin Hietbrink
Haaksbergen
1:06:40
1:04:01
39
Bennie Beuvink
NPSB
1:06:53
1:04:52
40
Olijve
Enschede
1:07:10
1:04:56
41
Gert Kant
Rekreatie Sport Twen
1:07:58
1:04:46
42
Tanno Zuidema
Rekreatie Sport Twen
1:07:59
1:06:13
43
Eddie Bruins
Enschede
1:09:38
1:06:41
44
Mam Schrooten
Enter
1:09:46
1:06:07
45
Nico Nelemans
TION
1:09:46
1:06:37
46
Henk Koopman
Marathon Pim Mulier
1:12:16
1:08:58
47
Gerrit-jan Niemeijer
Enschede
1:13:21
1:12:47
48
Rieks Vos
Enschede
1:13:27
1:09:51
49
Chris Ottenhof
Enschede
1:13:54
1:13:54
50
Ronald Otto
Enschede
1:14:13
1:11:15
51
Jaap Arnold
Enschede
1:17:47
1:15:10
M.55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Izak Patty
Daventria
40:59
40:58
2
Dirk Odink
Enschede
44:07
44:06
3
Ronald Doop
LAAC Twente
46:10
46:05
4
Wim Brok
AV Rijssen
47:01
46:58
5
Gerrit Vrielink
Daventria
48:34
48:26
6
Cees Pastoor
Maarssen
49:23
49:21
7
Ruud van Aart
Apeldoorn
52:40
50:56
8
Aaldert Gruppen
Enschede
53:08
51:39
9
Harrie Emmens
LAAC Twente
54:42
53:22
10
Richard Bakker
De Koog
55:00
53:33
11
Fons Eijsink
Haaksbergen
55:05
53:45
12
Anno Bakker
Nijverdal
55:23
55:14
13
Jan Willem Lokin
Hengelo Ov
55:37
53:44
14
Tonny Nijhuis
TION
55:54
53:54
15
Ton Franken
Almelo
56:25
55:00
16
André Heesterbeek
Maarheeze
56:33
54:39
17
Watse Cuperus
Britsum
57:07
55:30
18
Jan Boonk
Marathon Pim Mulier
1:00:16
58:35
19
Maurits Flapper
Enschede
1:00:43
58:26
20
Wim Reimerink
Enschede
1:02:34
1:00:47
21
Bernd Huil
Hörstel (GER)
1:02:42
59:31
22
Ton Scheuten
LAAC Twente
1:02:58
1:01:31
23
Fred Rorink
LAAC Twente
1:03:05
1:01:37
24
Herman VAN LIER
TION
1:03:22
1:00:24
25
Hans Ludden
Enschede
1:03:33
1:03:33
26
Ludwieg van der Valk
Enschede
1:05:53
1:02:28
27
Hans Juergen Hawer
Schwerte (GER)
1:06:14
1:04:00
28
Jaap van Daalen
De Lutte
1:06:40
1:03:08
29
Paul Vogel
Enschede
1:09:54
1:06:18
30
George van Geelen
Enschede
1:10:41
1:07:28
31
John Formanoy
Enschede
1:16:04
1:12:26
M.60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
José Orvalho
TION
39:10
39:08
2
Hans Kuijken
Athlos
47:09
47:05
3
Frits Peters
Altis
47:25
47:18
4
Wolf-Dieter Daniel
Bramsche (GER)
54:03
53:48
5
Harry van Nijburg
Atletics Nijverdal
54:58
53:13
6
Bennie Dost
Enschede
56:03
54:38
7
Johan Meenink
ASV
56:17
54:44
8
Herman Bril
Nijverdal
57:14
56:45
9
Piet Vernooij
Enschede
57:54
55:30
10
B. Hondebrink
Almelo
58:39
58:03
11
Henk Freriksen
Enter
58:57
58:52
12
Bennie de Wit
Hengelo Ov
59:37
58:02
13
Pourie Willi
Werne (GER)
59:45
58:19
14
Gerrit Harbers
Borculo
59:56
57:22
15
Henk Buursen
Enschede
1:00:11
57:46
16
Martie Meester
TION
1:00:14
59:27
17
Jan Monnink
Enschede
1:00:26
58:57
18
Jan ten Doeschate
Delden
1:02:28
1:00:13
19
Frank van Dorp
Hengelo Ov
1:03:06
59:47
20
van Paasschen
Argo
1:04:49
1:02:44
21
HD Meekelenkamp
Hengelo Ov
1:04:57
1:02:40
22
Watze Ruiter
Avanti-Wilskracht
1:06:15
1:03:50
23
Frans Kortink
Enschede
1:06:39
1:03:19
24
Gerard van Kempen
Enschede
1:08:00
1:04:51
25
Johannes Jeuring
Enschede
1:08:24
1:05:36
26
BJA Beuners
Enschede
1:11:16
1:11:16
27
Gerard Besseling
Enschede
1:16:20
1:13:04
28
Frans Mensink
Enschede
1:19:26
1:15:51
29
Hennie de Goei
Hengelo Ov
1:23:11
1:19:34
30
Hans van den Bos
Elburg
1:24:28
1:21:54
V.SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dione Scheuten
LAAC Twente
41:15
41:13
2
Anne Wildenbeest
Lichtenvoorde
44:46
44:41
3
Dorothee Hermes
Waalre
45:31
45:21
4
Marijke Oldenhof
Marathon Pim Mulier
47:40
47:37
5
Brigitte Loos
Losser
48:02
47:58
6
Wiefferink
Denekamp
48:38
48:05
7
Daisy Staring
Lichtenvoorde
48:39
48:35
8
Dieuwertje van Walsum
Kottenpark
49:42
48:25
9
Joey Lammers
Kottenpark
49:47
48:34
10
Boerrigter
Almelo
51:32
50:38
11
Sandra van Hogen - Kos
Enschede
51:44
50:13
12
Luuk van de Meer
Kottenpark
51:56
50:42
13
Frederiek Doop
Utrecht
52:25
50:38
14
Judith Westhuis
Eibergen
52:43
50:52
15
Elke Sommers
Swift Atletiek
53:12
51:42
16
Monique Nijkamp
Oosterhout gem Nijme
53:20
52:07
17
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
53:25
50:46
18
Bekhuis
Goor
53:46
52:05
19
Laura Agazzi
Enschede
54:00
54:00
20
Sandra Groeneveld
Enschede
54:10
53:14
21
Claudia Groeneveld
Enschede
54:10
53:15
22
Ingrid Doop
Amsterdam
54:43
52:55
23
Annelot Vasseur
Hengelo Ov
55:03
53:39
24
Ilse Boerhof
TION
55:11
53:09
25
Astrid Varenhorst
Kottenpark
55:16
53:45
26
Jorieke van der Stelt
Enschede
55:19
53:59
27
Elles Kotte
Enschede
55:22
53:33
28
Jurien Buschers
AV Haaksbergen
56:23
54:48
29
Moniek Pot
Enschede
56:26
53:58
30
Rita Szili-Torok
Rotterdam
56:36
55:01
31
Kirsten Postma
Twenterand
56:39
55:08
32
Janet Bosschieter
NPSB
56:47
56:47
33
Petra Olde Olthuis
Beuningen Ov
56:53
55:33
34
Khalil van Toumi
Kottenpark
57:07
55:51
35
Monique de Romph
Wierden
57:26
55:35
36
Femke Bos
Loopgroep Run&Fun Tw
57:40
55:48
37
Eva Willemijn Akkerman
Enschede
57:41
55:09
38
Carien Flink
Amstelveen
57:46
55:38
39
Mette Sijtsma
Wageningen
58:06
55:12
40
Suzanne Veger
Kottenpark
58:10
56:46
41
Loes Sanderink
Oldenzaal
58:16
57:25
42
Elise Arens
Rossum Ov
58:58
57:12
43
Lotte Pit
Enschede
59:03
57:14
44
Arlet van Beek
Enschede
59:30
56:32
45
Leoniek Bruns
Denekamp
59:33
59:11
46
Temby van den berg
Enschede
59:33
56:53
47
Marielle Beckers
Amsterdam
59:37
58:23
48
Lotte Stemerding
Kottenpark
59:41
58:19
49
Maaike Kleissen
Kottenpark
59:41
58:19
50
Monique Hek
Enschede
59:49
56:28
51
marina kogelman
Kottenpark
59:58
59:20
52
Fatma Yakar
Kottenpark
1:00:07
58:49
53
Tessa Bekkenutte
NPSB
1:00:33
58:42
54
Heidi Verheul
Enschede
1:00:38
58:06
55
Femke Gortemaker
Denekamp
1:00:39
1:00:18
56
Carla Hofstee
NPSB
1:00:45
58:53
57
Marian Klaassen
Lochem
1:00:47
58:52
58
Marijke Kenkhuis
Enschede
1:00:49
57:59
59
Willemijn Vredegoor
Enschede
1:00:50
59:34
60
Pronk
Enschede
1:00:53
57:53
61
Karlien Alink
Zutphen
1:00:54
58:43
62
Loes ter Horst
Enschede
1:00:55
58:45
63
Sanne Rietberg
Enschede
1:01:00
57:28
64
Marleen Veldhuis
Bussum
1:01:11
1:00:31
65
Karine Roldaan
Amsterdam
1:01:15
57:39
66
Alies Krol
Denekamp
1:01:26
1:01:04
67
Kirsten Hagen
Utrecht
1:01:27
57:59
68
Kathy Geeroms
NPSB
1:01:39
59:52
69
Hrllen Kotte
Tubbergen
1:01:40
59:51
70
Marijn van Beek
Enschede
1:01:49
58:50
71
Elke Gerritsen
Enschede
1:01:50
58:48
72
Coby van der Veen
NPSB
1:01:54
1:00:04
73
Sandra van der Valk
Rheden
1:01:54
58:27
74
Marinke Boom
Hengevelde
1:01:55
1:00:24
75
Stephanie Weernink
Enschede
1:01:59
59:04
76
Sophia Drüing
Emsdettern (GER)
1:02:11
59:20
77
JolandaKooi
Utrecht
1:02:11
1:00:25
78
Annemiek Oude Nijeweme
Beuningen Ov
1:02:11
59:20
79
Jacomine Blokvoort
Neede
1:02:15
1:00:42
80
Manon Emaus
Neede
1:02:23
59:29
81
Elja Looijenstijn
Utrecht
1:02:26
59:26
82
Marleen Reimerink
Enschede
1:02:33
1:00:46
83
Vera Hoffschlag
Gronau (GER)
1:02:40
1:00:03
84
Anouck Bomers
Bonhoeffer
1:02:42
1:01:48
85
Maaike Velsing
Enschede
1:02:44
59:28
86
Martien Sijtsma
Oldenzaal
1:02:54
59:59
87
Jorien Kraijenbrink
Borne
1:02:58
1:01:20
88
E. Boezelman
Rotterdam
1:03:04
1:03:04
89
Karin Rausse
Wettringen (GER)
1:03:22
1:00:24
90
Beate Terwort
Wettringen (GER)
1:03:24
1:00:26
91
Hellen Hesseling
NPSB
1:03:30
1:01:37
92
Bianca Beuwer
NPSB
1:03:31
1:01:40
93
Leontine Kokkeler
Enschede
1:03:34
1:00:40
94
Ine Mengerink-Eising
Hengelo Ov
1:03:35
1:01:20
95
Janneke Braamhaar
Hengelo Ov
1:03:38
1:00:40
96
Francien Mulder
Enschede
1:03:40
1:00:38
97
Anouk IJmker
Twenterand
1:03:43
1:01:16
98
Yvette Bosch
Enschede
1:03:51
1:01:01
99
Susan Boone
Hengelo Ov
1:04:11
1:04:11
100
Kim Middelkamp
Haarle gem Hellendoo
1:04:13
1:00:57
101
Anke van der Vegt
Enschede
1:04:30
1:01:25
102
Anne Remijn
Kottenpark
1:04:32
1:03:13
103
Kimmy Reef
Hengelo Ov
1:04:43
1:01:39
104
Hanneke Leus
Oldenzaal
1:04:47
1:02:01
105
Kim Ehrenburg
De Klomp
1:04:52
1:02:23
106
Johanne Hetzel
Borculo
1:05:01
1:02:03
107
Manon Rietman
NPSB
1:05:07
1:03:16
108
Eva Vennink
Kottenpark
1:05:14
1:03:56
109
Ingrid van Aart
Zwolle
1:05:14
1:01:42
110
Shirley van Dijk
1:05:17
1:04:40
111
Karen Jansen
Enschede
1:05:19
1:01:57
112
Laura de Bruin
Enschede
1:05:31
1:02:21
113
Silke Leeftink
NPSB
1:05:42
1:03:52
114
Annegien Borgman
Almelo
1:05:47
1:03:18
115
Ellie Veltien
Raalte
1:05:49
1:02:50
116
Karien Bruns
NPSB
1:05:50
1:04:24
117
Anne Visscher
Oldenzaal
1:05:53
1:03:42
118
Marieke Bolscher
Hengelo Ov
1:06:13
1:03:14
119
Lotte Uijttenboogaart
Raalte
1:06:20
1:03:22
120
Karen Deterd Oude Weme
Enschede
1:06:26
1:05:36
121
Prisca Hamer
Hengelo Ov
1:06:33
1:04:56
122
Linda Kruese
Hengelo Ov
1:06:38
1:04:42
123
Madelon De Beir
Enschede
1:06:48
1:03:59
124
Marloes ten Voorde
Haaksbergen
1:07:10
1:04:24
125
Ilona van Gerner
NPSB
1:08:36
1:07:10
126
Berenpas
Haaksbergen
1:08:46
1:06:39
127
Eva ter Denge
Kottenpark
1:09:05
1:07:35
128
Zoya Kikhtyak
Kottenpark
1:09:05
1:07:41
129
Stella van der Velden
Human Capital Care
1:09:17
1:07:53
130
Kirsten Schepers
Enschede
1:09:18
1:07:22
131
Hayke Kotte
Enschede
1:09:30
1:06:03
132
Elles Hoenink
Eibergen
1:09:42
1:07:30
133
Daisy Meekes
Enschede
1:09:52
1:07:00
134
Federica Valente
Delft
1:09:53
1:06:59
135
Irene Jimenez Kwast
Enschede
1:10:14
1:07:47
136
Marlijn Hofland
Enschede
1:10:15
1:07:48
137
Evelien Kemna
Tubbergen
1:10:17
1:07:49
138
Liset Stroot
Harbrinkhoek
1:10:23
1:07:51
139
Nicole Bosch
Enschede
1:10:24
1:09:15
140
Lonneke Groeneveld
Zuid
1:10:25
1:08:44
141
Karen v. Nugteren
Kottenpark
1:10:45
1:09:18
142
Iris Jansen
Groenlo
1:10:51
1:07:17
143
Lotte Wieringa
Enschede
1:11:16
1:08:55
144
Marjon Vos
Losser
1:11:28
1:08:15
145
Anne Fransen
Enschede
1:11:31
1:08:48
146
Miriam Scholten
Enschede
1:11:33
1:08:16
147
Tina Göcken
Enschede
1:11:54
1:08:49
148
Marieke Strecker
Haaksbergen
1:11:59
1:08:19
149
Kaylee Reyerink
Kottenpark
1:12:11
1:10:42
150
Marloes Kleine
NPSB
1:12:13
1:10:47
151
Marije Boerrigter
Enschede
1:12:34
1:08:59
152
Denise Schopbarteld
Enschede
1:13:07
1:09:30
153
Anita Postma
Enschede
1:13:27
1:13:27
154
Mara Jansen
Neede
1:13:29
1:10:16
155
Merel Corduwener
Kottenpark
1:13:40
1:13:40
156
Kirstie Klein Willink
Kottenpark
1:14:47
1:14:47
157
Aafke van der Wielen
Amersfoort
1:15:04
1:11:26
158
Leslie Kroes
Enschede
1:15:34
1:11:57
159
Joyce Vorsteveld
Enschede
1:15:45
1:12:27
160
Evelien Nijhuis
Hengelo Ov
1:15:57
1:13:20
161
Kaulane Huisman
Kottenpark
1:18:20
1:17:00
162
Jessica Güterlsloh
Oldenzaal
1:18:22
1:15:34
163
Carline Hoogeveen
Enschede
1:19:04
1:19:04
164
Willemien van Engeland
Rotterdam
1:19:27
1:16:05
165
FigenTorlak e/v Argac
Enschede
1:20:26
1:17:41
166
Hieke Scholten
Kottenpark
1:21:42
1:20:19
167
Wendelyne Thomassen
Leeuwarden
1:23:12
1:20:10
V.35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Lageschaar
LAAC Twente
45:49
45:44
2
Hilde Tempel
Athlos
45:54
45:42
3
Marloes Zengerink-Wien
Loopgroep Run&Fun Tw
49:27
49:18
4
Paulien van Bruggen
LAAC Twente
49:43
49:39
5
Sandra Oplaat
Goor '75
51:03
50:58
6
Marieke van den Berg
Iphitos
52:18
52:10
7
Anouk Menkehorst
AV Haaksbergen
52:24
50:48
8
Marijke Dubbelink
Huissen
52:53
52:49
9
Rosan Drentje
Denekamp
54:35
53:21
10
Kirsten Westmeyer
Marathon Ibbenburen
55:17
55:17
11
Chantal oude Lenferink
Hengelo Ov
55:26
54:07
12
Judith Annink
Hengelo Ov
55:29
54:17
13
Saskia Asbreuk
Marathon Pim Mulier
55:41
54:01
14
M. Otten
Marathon Pim Mulier
56:25
54:14
15
Kirsten Greven
Marathon Pim Mulier
56:53
55:37
16
Ellen Spenkelink
Delden
57:13
55:19
17
Corine van der Meij
Losser
58:22
56:15
18
Marloes Scholten Linde
Rossum Ov
58:59
57:15
19
Renate Blanckenborg
Hengevelde
59:03
57:32
20
Liselotte Fortuin
Enschede
59:14
58:06
21
Jeanet de Jong
Avanti-Wilskracht
59:21
56:34
22
Petra Brinkman
Enschede
59:29
56:09
23
Erna Eidhof Brinkhuis
Enschede
59:30
56:08
24
Yvonne de Koning
Hengelo Ov
59:40
58:02
25
Hilde ter Horst
Marathon Pim Mulier
59:57
57:49
26
Ellen Luning
Nijverdal
1:00:12
56:54
27
Carry van der Veen
Enschede
1:00:25
59:14
28
Maike Oltmanns
Gronau (GER)
1:00:25
57:51
29
Steffi Nienhues
Gronau (GER)
1:00:32
57:55
30
Caroline Bulten
Doetinchem
1:00:59
58:50
31
Daniella Roeloffzen
De Lutte
1:01:41
59:26
32
Goossen Ellen
Losser
1:01:44
1:01:44
33
Nancy Kienhuis
Hengelo Ov
1:01:47
59:22
34
Hanneke Hoomoedt
Goor
1:01:55
59:08
35
L Neldscholten
Losser
1:02:16
1:00:43
36
Estelle Römkens
Enschede
1:02:28
58:56
37
Claudia Glanemann
Münster (GER)
1:02:49
1:00:12
38
Sandra Koopman
Losser
1:03:00
1:03:00
39
Miriam Tusveld
Enschede
1:03:36
1:00:56
40
Marion te Braak
ASV
1:03:38
1:01:50
41
Karin Wassen
Enschede
1:03:42
1:03:42
42
Saskia Strating
Enschede
1:03:42
1:00:16
43
Esther van Wijnen
Goor
1:03:45
1:00:45
44
Inge Bult
Enschede
1:04:10
1:01:30
45
Chantal Luiten
Enschede
1:04:23
1:04:23
46
Mireille van den Berg
Loerbeek
1:04:25
1:02:17
47
Anita oude Booyink
Enschede
1:04:38
1:01:58
48
Nicole Koning
Enschede
1:05:24
1:04:17
49
Angelique Berlijn-Vosk
Enschede
1:05:39
1:03:24
50
Carole Christenhusz
Oldenzaal
1:05:42
1:03:06
51
Linda de Bruijn
Hengelo Ov
1:06:02
1:03:20
52
Monique Schasfoort
De Lutte
1:06:07
1:03:15
53
Rohina Arendsen-Kartoi
Enschede
1:06:25
1:03:43
54
Gisa Pophal
Bad Bentheim (GER)
1:06:26
1:03:18
55
Prenger
Bad Bentheim (GER)
1:06:26
1:03:17
56
Natasja Venneman
Enschede
1:06:27
1:03:28
57
Corine Kamphuis
Enschede
1:06:31
1:04:57
58
Rolinda Witziers
De Lutte
1:06:35
1:03:03
59
Lauretta Hollink
Enschede
1:06:51
1:04:25
60
Evelyn Kramer
Haaksbergen
1:06:55
1:06:05
61
Miranda Wever
Almelo
1:07:18
1:04:08
62
Inez Bakker
Enschede
1:07:25
1:06:35
63
Astrid Achterberg
Enschede
1:07:31
1:04:05
64
Sylvia Heuten
Haaksbergen
1:07:34
1:04:14
65
Dunja Schuitemaker
Enschede
1:08:03
1:05:18
66
Joseth Timmerman
Zwolle
1:08:17
1:04:55
67
Karina Scorea
Enschede
1:08:27
1:05:23
68
Astrid van Benthem
Oldenzaal
1:08:49
1:05:55
69
Jeannette Brüning
Ahaus (GER)
1:09:01
1:06:00
70
Christine Dortmans
Iphitos
1:09:02
1:06:12
71
Gudrun Hendrikman
Enschede
1:09:43
1:06:11
72
Berit Samuelson
Roskilde (DEN)
1:09:43
1:08:02
73
Shelley Keupink
Almelo
1:09:53
1:07:36
74
Sandra Ederveen
Losser
1:11:08
1:07:35
75
Mariet Kolkman
Enschede
1:11:28
1:08:20
76
Simone Hagedoorn
Wehl
1:11:50
1:08:57
77
Judith Meijerink
Albergen
1:11:51
1:08:57
78
Astrid ter Doest
Delden
1:12:07
1:08:54
79
Jolanda de Vries
Noord Sleen
1:12:16
1:10:20
80
Liane Bannink
Geesteren Gld
1:12:30
1:08:56
81
Cindy Bouwmeester
Borculo
1:12:56
1:09:22
82
Wanda van Grondelle
Borne
1:13:43
1:10:09
83
Haya Kleinlugtenbeld
Enschede
1:14:25
1:10:52
84
Claudia Bisschops
Enschede
1:15:07
1:11:33
85
Vera Visser
Argo
1:15:40
1:12:56
86
Constance Wolthuis
Enschede
1:16:14
1:12:52
87
Petra Schulze Wilmert
Schöppingen (GER)
1:18:54
1:15:38
88
Nannette Kippens
Almelo
1:20:58
1:20:58
V.40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies Schoonhoven
LAAC Twente
42:51
42:50
2
Hermie Drenth
PEC 1910
44:42
44:34
3
Anne-José van Baaren
Marathon Pim Mulier
46:53
46:50
4
Margreet van der Veen
NPSB
48:03
46:13
5
Sabine de Wit
LAAC Twente
48:50
48:48
6
Petra Visser
TION
49:12
49:09
7
Ellen Verheijen
Sprint
49:19
47:49
8
Alie Rozenberg
Enschede
51:06
50:58
9
Regien Tenhagen
AV Haaksbergen
52:16
52:12
10
Astrid Vogt-Ellenbroek
Haaksbergen
52:21
52:16
11
Heike Buchhole
Bad Salzuflen (GER)
53:46
53:40
12
Ingrid Kaal
Borne
54:09
54:00
13
Roeleveld
Marathon Pim Mulier
54:25
52:15
14
Margot Hodes
Borne
55:43
55:39
15
Ellen Zuur
Hengelo Ov
56:27
53:56
16
Gaby van den Heuvel
Oldenzaal
57:23
55:13
17
Ilona Bijleveld
Enschede
57:50
57:50
18
Jeanet van der Waal
ASV
58:16
56:36
19
Elles Horsselenberg
Hengelo Ov
58:48
58:12
20
Hanneke Mortier
Enschede
59:14
58:04
21
Trudie Reinshagen
Enschede
59:42
56:59
22
Bianca Nicolaas
Enschede
1:00:12
58:21
23
Erna Brus
Enschede
1:00:13
59:02
24
Meißner Andrea
Gronau (GER)
1:00:25
57:49
25
Irene Esselink - Brink
Borculo
1:00:43
57:09
26
Nicole Koehorst
Oldenzaal
1:00:46
57:47
27
Karin Bulters
Weerselo
1:00:53
58:53
28
Yvonne Arends
Ootmarsum
1:01:13
57:45
29
Sylvia ter Avest-Ras
Borculo
1:01:26
58:28
30
Monika Hovestad
Enschede
1:01:32
58:59
31
Diana Engelen
Westervoort
1:01:41
59:34
32
Ellen Ravenshorst
Enschede
1:01:48
59:25
33
A. Pakkert
Enschede
1:01:55
59:51
34
Aly Doup
NPSB
1:02:33
1:00:32
35
Anita Laing
Haarle gem Hellendoo
1:02:43
59:25
36
Carina Jacobs
Enschede
1:02:51
1:00:24
37
Nardy Teussink
Enschede
1:03:02
59:56
38
Karin Snijders-Fischer
Denekamp
1:03:06
1:00:58
39
Mirjam Brinkhof
Iphitos
1:03:18
1:00:29
40
Ellen Bijkerk
Enschede
1:03:40
1:00:49
41
Antoinet Leusink
Enschede
1:03:41
1:00:53
42
Saskia Stemerdink
Borne
1:04:16
1:04:16
43
Gea Schuurman
Denekamp
1:04:41
1:01:23
44
Eugenie Strijker-Volke
Denekamp
1:04:42
1:01:24
45
Petra Hagen
Leusden
1:04:43
1:02:25
46
Shannon McKenzie
Apeldoorn
1:04:52
1:02:13
47
Martha Modderman
TION
1:05:37
1:02:23
48
Anita Jansen
Nijverdal
1:05:39
1:05:39
49
Pauline Bulter
De Lutte
1:06:34
1:03:03
50
Lydia Hapke
Enschede
1:06:39
1:03:41
51
Grace Hofmans
NPSB
1:06:53
1:04:54
52
Esther Stevens
Enschede
1:06:57
1:04:32
53
Marieke Koerselman
Groningen
1:07:35
1:04:31
54
Jolanda van der Zwan
Rijssen
1:07:41
1:04:37
55
Reina Berends
Twenterand
1:07:57
1:07:57
56
Poels
Enschede
1:08:02
1:05:17
57
Eunice Rorije
Enschede
1:08:03
1:02:03
58
Ester Boone
Deventer
1:08:32
1:05:01
59
Hanneke Weterholt
Enschede
1:08:40
1:05:42
60
Monique Dam
Enschede
1:10:16
1:07:37
61
Ellen Peschier
Almelo
1:11:55
1:09:08
62
Michaela Asbroek
Goor
1:11:56
1:08:48
63
Charlot Meulman
Goor
1:11:57
1:08:49
64
Harriette Kamphuis
Enschede
1:12:28
1:09:39
65
Veronique Arnold
Enschede
1:12:35
1:09:58
66
Quirine Langeveld
Hengelo Ov
1:13:20
1:11:20
67
Plaggemars
Hengelo Ov
1:13:21
1:11:20
68
Marianne van Dooren
Enschede
1:13:48
1:10:17
69
Renee van Laarschot
Enschede
1:14:04
1:10:36
70
Jolanda Beckers
Enschede
1:14:30
1:11:21
71
Corine Assink
Enschede
1:15:31
1:11:56
72
Anita Borgerink
TION
1:15:34
1:12:22
73
Liesbeth Koopmans
Enschede
1:18:07
1:16:22
74
Sandra Jalving- Grevin
Enschede
1:18:07
1:16:21
75
Weghorst
Oldenzaal
1:20:08
1:17:09
76
Cynthia Sijbrands
Almelo
1:35:33
1:35:33
V.45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margo Pen
Enschede
47:10
47:04
2
Marianne de Vries
LAAC Twente
47:40
47:22
3
Jolande Biljardt
Olst
51:34
51:27
4
Jacqueline van Egmond
AV Rijssen
51:34
51:31
5
Heinink
TION
51:44
50:59
6
Margot Heerink
Losser
53:42
52:20
7
Klaase
Enschede
56:57
54:28
8
Monique van Os
Borne
57:08
55:17
9
Hannie Jansen
NPSB
58:58
57:02
10
Ulrike Richardt-Hagema
Hörstel (GER)
59:38
57:52
11
Oude Nijhuis
Oldenzaal
1:01:09
1:00:42
12
Ute Lohse
Schwerte (GER)
1:01:33
59:20
13
Ellen van de Pol-Beuke
SISU
1:01:39
59:03
14
Netty Chömpff-Cuppens
Zwolle
1:01:43
59:39
15
Annet Driessen
TION
1:01:51
1:01:51
16
Saskia te Koppele
Breda
1:02:24
1:01:32
17
Karin den Haan
Connexxion
1:02:39
59:24
18
Wolthuis
Hengelo Ov
1:02:43
1:00:36
19
Yvonne Verdriet
Enschede
1:03:22
1:02:26
20
Jeanette Westerman
Enschede
1:03:42
1:01:40
21
E. Janssen van Noordwi
Enschede
1:04:23
1:01:20
22
Diny Meijer
NPSB
1:04:34
1:04:00
23
Edith Robers-Janssen
Enschede
1:04:42
1:02:42
24
Petra van Walsum
Enschede
1:04:46
1:04:46
25
Jolanda Voskamp
Borculo
1:04:52
1:01:18
26
Andrea Schmit
SC Horstel
1:05:32
1:02:20
27
Mechthild Hagemann
Hörstel (GER)
1:05:33
1:02:21
28
Irma Harmelink
Borne
1:05:43
1:05:43
29
Irma Koopman
Marathon Pim Mulier
1:05:49
1:03:41
30
Marja Timmerman
Hengelo Ov
1:05:59
1:03:15
31
Beate Severin
Schwerte (GER)
1:06:13
1:04:01
32
Anneke Snippe-Peters
LG Klazinaveen
1:06:24
1:04:23
33
Inge van Erkelens
Enschede
1:06:34
1:04:02
34
Arlette Zandvoort
Enschede
1:06:49
1:03:59
35
Elsa Geserick
Enschede
1:06:59
1:04:59
36
Roelefien Stege
Markelo
1:07:09
1:04:23
37
Marie-Jose Ruwe
Utrecht
1:07:56
1:06:28
38
Sylvia Hondelink
Hengelo Ov
1:08:28
1:05:08
39
Marianne Colenbrander
Enschede
1:09:36
1:06:22
40
Joke van Bussel
Enschede
1:09:38
1:06:52
41
Els van de Graaf
Oldenzaal
1:10:00
1:06:40
42
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
1:10:39
1:07:41
43
Jannie Nijhuis
Haarlo
1:11:51
1:08:17
44
Irene van den Burg
Enschede
1:12:46
1:09:29
45
Ingrid van der Beek
Enschede
1:29:35
1:27:11
V.50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Hubberdink
Twenterand
45:33
45:25
2
Mechtild Lange
LSF Munster
50:57
50:51
3
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
52:19
52:14
4
Janny vrielink
Daventria
53:49
53:41
5
Mary Eenink
Dutch Runners Gold
55:44
55:38
6
Marietje Hulsegge
Marathon Pim Mulier
56:22
54:28
7
Jantien Haafkes
Markelo
56:22
56:17
8
Lies van Langen
LAAC Twente
56:54
56:37
9
Gerda Zeijlstra
Enschede
56:57
55:19
10
Gera Weber
Loopgroep Run&Fun Tw
57:40
55:43
11
GM van der Tuuk
Marathon Pim Mulier
58:34
57:58
12
Gerrite Meijer
Enschede
58:39
56:51
13
Marja van Graft
Enschede
58:54
57:42
14
Christine Weernink
Enschede
58:59
56:04
15
Henny Lukens
NPSB
59:00
57:34
16
Hermien Krake
SISU
59:51
58:51
17
Helen Verstoep
Friesland
1:00:11
59:03
18
Jose Bod
Argo
1:00:16
58:05
19
Elly ten Asbroek
Boekelo
1:00:22
58:42
20
Wil van Ulsen
AV Haaksbergen
1:00:24
58:43
21
Marrianne Kamp
SISU
1:00:26
59:15
22
Marita Huil
Hörstel (GER)
1:00:35
57:24
23
Joke Wanschers
Almelo
1:01:03
58:48
24
Ellen van Hannen
Oldenzaal
1:01:09
1:00:44
25
Ria Busschers
TION
1:01:31
59:30
26
Jolanda Arends
De Liemers
1:01:34
59:11
27
Janny Veenendaal
Enschede
1:01:38
59:33
28
Jenny Achterhuis
Enschede
1:01:40
59:35
29
Margien Zieleman
AV Haaksbergen
1:01:45
1:00:05
30
Tony Schrama
Kombijsport
1:02:48
1:00:20
31
Ria Ziegerink
LAAC Twente
1:02:56
1:01:28
32
Hanny Scheuten
LAAC Twente
1:02:58
1:01:32
33
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
1:03:28
1:03:13
34
Vera Wieland
Enschede
1:03:39
1:00:22
35
Jannie Haak
Geesteren Ov
1:03:51
1:00:48
36
Corry Bezuijen
Delden
1:04:20
1:01:46
37
Sonia Heemstra
Hengelo Ov
1:04:38
1:02:23
38
Betsy Timmers
Iphitos
1:04:55
1:02:05
39
Anja Oude Bos
Goor
1:04:56
1:02:05
40
Annemarie ten Hoopen
Enschede
1:05:02
1:02:00
41
Agnes van den Bos
Running2000
1:06:21
1:03:46
42
Jose van Ooijik
TION
1:06:27
1:03:31
43
Jannie Hissink
Borculo
1:06:34
1:03:00
44
Babs Taal
Kombijsport
1:07:04
1:04:37
45
Anneke Heerschop
Enschede
1:07:41
1:05:25
46
Ans Wevers
Enschede
1:07:58
1:05:02
47
Lisette van Gemert
Enschede
1:09:46
1:06:11
48
Janny Pelsma
Marathon Pim Mulier
1:10:19
1:07:23
49
H. Emmerich
TION
1:10:31
1:07:33
50
Ceciel Weernink
Enschede
1:11:01
1:08:34
51
Yvonne Broekhuis
Iphitos
1:11:38
1:11:38
52
Buyvoets
Enschede
1:11:41
1:08:06
53
Besseler
Enschede
1:12:13
1:10:42
54
Yvonne Damhuis
Enschede
1:12:42
1:09:59
55
Janneke Erenga
Hengelo Ov
1:12:49
1:09:16
56
Hanny Morsink
Goor
1:13:42
1:10:56
57
Gerri Vrielink
Wesepe
1:15:03
1:12:17
58
Klaske Goudt-Bakker
Enschede
1:16:20
1:12:48
BDR10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Markus Gotz
Gemeente Enschede
36:33
36:33
2
Albert de Bakker
Menzis
38:08
37:58
3
Lars Eefting
NPSB
38:55
38:52
4
Jos Arends
NPSB
39:01
38:58
5
Gert-Jan Nieuwenhuis
ROC van Twente
39:25
39:14
6
Joerd Cents
NPSB
39:27
39:25
7
Ron Maalderink
Dura Vermeer Bouw He
39:41
39:40
8
Jasper Lohuis
I&O Research
39:50
39:23
9
Bennie van Schaik
AB Oost
40:47
39:40
10
Rob Benerink
Roesingh RRD
40:48
40:39
11
Harm Ligtenberg
ROC van Twente
40:55
40:55
12
Albert Geeroms
NPSB
40:58
40:55
13
Willem Knottenbeld
ROC van Twente
41:14
41:03
14
Jan Anne Woelders
Power-Packer Europe
41:46
41:33
15
Michel IJzerman
Coulisse BV
41:49
41:37
16
Vincent de Vries
ROC van Twente
42:07
41:56
17
Aick Blok
ROC van Twente
42:51
42:40
18
Joris Joos Ormel
Trifora
43:06
42:28
19
Niek Woesthuis
ROC van Twente
43:08
42:58
20
Rene van der Kooi
Eaton Electric B.V.
43:09
43:09
21
Marcel Vlutters
Gemeente Enschede
43:10
43:08
22
Hendri Drogt
Damste Advocaten en
43:25
43:06
23
Erik Garritsen
Eaton Electric B.V.
43:52
43:36
24
Johny Benjamins
Croon Elektrotechnie
44:00
43:49
25
Guido Andriol
Damste Advocaten en
44:02
43:43
26
Jop Vos
Coulisse BV
44:21
44:06
27
Henk Hazenberg
Power-Packer Europe
44:24
44:10
28
René Voorhuis
Introweb
44:36
44:25
29
Peter van der Heijden
Sigmax Mobile Soluti
44:40
44:04
30
Janko Ham
Eaton Electric B.V.
44:50
44:50
31
Tim Boers
Coulisse BV
44:59
44:46
32
Tim Letteboer
ROC van Twente
45:18
45:18
33
Wouter Lagendijk
Mitopics BV
45:22
44:45
34
Ruud Ramakers
Mitopics BV
45:24
44:23
35
Evelien Reef
Gemeente Enschede
45:24
45:00
36
Luc Veldboer
Rabobank Tubbergen
45:45
45:32
37
Nick de Waart
ROC van Twente
45:49
45:39
38
René Vos
Sg. St. Canisius
46:01
45:49
39
Jeroen Bron
SLO
46:06
45:40
40
Koen Natter
Ter Huurne Hollandma
46:30
45:39
41
Twan ter Huurne
Ter Huurne Hollandma
46:31
45:40
42
Maurice Teijink
Woningcorporatie Dom
46:35
46:35
43
Pedro de la Horra
Eaton Electric B.V.
46:47
46:29
44
Jos Witteveen
KienhuisHoving N.V.
46:53
46:13
45
Tim Idema
Gemeente Enschede
46:59
46:27
46
Mathijs Geltink
Groentebroertjes
47:02
46:14
47
Eric Alferink
Eaton Electric B.V.
47:16
47:07
48
Gerard Veltkamp
AB Oost
47:19
46:05
49
Robbie Mulder
Trifora
47:33
46:54
50
René Geerdink
Woningcorporatie Dom
47:35
47:23
51
Mark Vulker
Croon Elektrotechnie
47:35
47:23
52
Walter Rijk
Sigmax Mobile Soluti
47:43
47:07
53
Gert Mulder
Cogas
48:07
47:13
54
Marco Hesselink
Cogas
48:21
47:26
55
Laurens Weersink
Rabobank Tubbergen
48:23
47:18
56
Martin Vrijkorte
Rabobank Tubbergen
48:44
47:37
57
Janneke Bakker
KienhuisHoving N.V.
48:53
48:06
58
Steve Rosier
Power-Packer Europe
48:59
48:59
59
Bert Bouma
KienhuisHoving N.V.
48:59
48:21
60
Samir ter Lüün
In Person
49:02
47:48
61
Gerard Van Dijk
NEM IUB
49:10
49:10
62
Danny Oude Geerdink
Rabobank Tubbergen
49:16
48:06
63
Wilfried Kroeze
Eaton Electric B.V.
49:22
49:01
64
Willem Groot Kormelink
Rabobank Tubbergen
49:31
48:26
65
Charles Nijssen
I&O Research
49:31
48:24
66
Hugo Olbertz
Catalpa Kinderopvang
49:45
49:20
67
Menno de Graaf
Tebodin Hengelo BV
49:53
49:28
68
Agnes Damveld
Gemeente Enschede
50:07
49:44
69
Erwin ten Vergert
Max. Aerts
50:12
49:25
70
Ronni Westendorp
Max. Aerts
50:25
49:38
71
Leo van den Broek
SLO
50:35
49:28
72
Paul Vaarhorst
Cogas
50:42
49:46
73
Ans Reusken
AB Oost
50:50
49:41
74
Mago van Eeuwijk
NTP Enschede
50:55
50:24
75
Bert Eijsink
ten Hag Groep B.V.
50:57
49:53
76
Jeroen Blom
DC HR
51:00
49:58
77
Johan Hinrichs
NEM IUB
51:18
50:52
78
(L. Evers)
Power-Packer Europe
51:19
51:01
79
Mark Scholten
ten Hag groep B.V.
51:24
50:20
80
Rene Pals
DC HR
51:27
50:25
81
Hans ten Voorde
Gemeente Enschede
51:29
50:55
82
Wouter v.d. Berg
NEM IUB
51:37
51:12
83
Camiel Beltman
KienhuisHoving N.V.
51:49
51:06
84
Toon van Haperen
SLO
51:56
50:46
85
Kimbre Beumer
ten Hag Groep B.V.
51:59
50:55
86
Bert Sweers
NTP Enschede
51:59
51:28
87
Rob Oude Bruil
Damste Advocaten en
52:13
51:55
88
Marc Maathuis
Gemeente Enschede
52:24
51:53
89
Jan de Wilde
noSun reizen
52:32
52:20
90
Gerard Meijerink
TenCate Advanced Tex
52:33
52:03
91
Patrick te Marvelde
DaniëlsHuismanAdvoca
52:40
51:40
92
Ad Huskens
AB Oost
52:52
51:37
93
Anneke Sholten
Menzis
52:55
52:05
94
Henri Boers
noSun reizen
52:59
52:47
95
Roy Remerink
Switch Automatiserin
53:01
53:01
96
Dieuwke Eringa
Menzis
53:02
52:11
97
Rene Naafs
Roessingh RRT
53:10
53:10
98
Melanie Hollmann
Holland Casino Ensch
53:11
53:01
99
Rob Pijffers
Introweb
53:12
53:01
100
Tim Dalenoort
ten Hag Groep B.V.
53:27
52:25
101
André Aaldering
noSun reizen
53:29
53:16
102
Wouter Cras
In Person
53:30
52:11
103
Gerard Kemerink op Sch
Tebodin Hengelo BV
53:34
52:58
104
Annalies Idema-Hoornsm
Gemeente Enschede
53:44
53:11
105
Linda Smeenk
ten Hag groep B.V.
53:45
52:42
106
(B. Brefeld)
ten Hag Groep B.V.
53:47
52:44
107
Bert Hoogenkamp
TenCate Advanced Tex
53:48
53:19
108
Jaap van Stigt
Catalpa Kinderopvang
53:49
53:23
109
Wersse Leusman
Tebodin Hengelo BV
53:50
53:18
110
Marion Posthuma
Gemeente Enschede
53:57
53:22
111
jan Engelbertink
Woningcorporatie Dom
53:57
53:41
112
Alfonso Prado
Eaton Electric B.V.
54:06
54:06
113
Geert Peeks
NEM IUB
54:09
53:49
114
Maiko Rademaker
STEGGINK METAAL BV
54:14
53:18
115
Edith Mulder
Timberland Europe B.
54:25
53:41
116
Rene Taubert
Timberland Europe B.
54:33
54:33
117
Karel Spitsbaard
In Person
54:34
53:18
118
Renate Pisa
Croon Elektrotechnie
54:41
54:30
119
Remco Joustra
KienhuisHoving N.V.
54:43
53:56
120
Stefan Spenkelink
Switch Automatiserin
54:59
54:59
121
Ankie Lempens
I&O Research
55:03
53:51
122
Jade Gundelach
KienhuisHoving N.V.
55:10
54:27
123
Wim Koolenbrander
Gemeente Enschede
55:17
54:52
124
Andries Toering
Woningcorporatie Dom
55:18
55:03
125
Nienke Dusseljee
Coulisse BV
55:30
55:13
126
Stephan Knuppel
Gemeente Enschede
55:33
54:19
127
Anne Grundel
SLO
55:35
54:53
128
Reserve NEM 3
NEM IUB
55:39
55:18
129
Annemarie Verheijen
Groentebroertjes
55:47
54:56
130
Rick Kok
ROC van Twente
55:48
53:08
131
Willy Grundel
SLO
55:52
55:09
132
Jacintha de Boer
Roesingh RRD
55:57
55:07
133
Patrice Theunissen
Sigmax Mobile Soluti
55:58
52:29
134
Martijn Boshuis
noSun reizen
56:00
55:48
135
Judith Kiers
Menzis
56:08
55:16
136
Hanneke Swidde
KienhuisHoving N.V.
56:09
55:29
137
Nicole Stassen
Coulisse BV
56:10
55:51
138
Natascha Ekkelboom
Menzis
56:11
55:20
139
Marloes Scholten
Saxion Hogescholen
56:12
54:51
140
Sander Sloers
Menzis
56:15
55:23
141
Ellen Venekamp
Gemeente Enschede
56:30
55:35
142
Luuk Roetgering
Coulisse BV
56:34
56:11
143
Wim Meijerink
BAM Infratechniek No
56:36
56:02
144
Stefan Volmer
Gemeente Enschede
56:38
55:40
145
Marcel Zwarteveen
VIP events
56:39
56:23
146
Niels Langhout
Eaton Electric B.V.
56:42
56:27
147
Frans Helsloot
I&O Research
56:42
55:30
148
Anne-Bas Terpstra
DaniëlsHuismanAdvoca
56:43
55:43
149
Rob de Kleyn
Saxion Hogescholen
56:43
55:31
150
Mark Nieland
Groentebroertjes
56:45
55:55
151
Dennis Tolhuis
Introweb
56:47
56:36
152
Ellen Tijink
Ter Huurne Hollandma
56:58
56:07
153
Peter Mastenbroek
VIP events
57:02
57:02
154
Susan Braamhaar
Coulisse BV
57:05
56:45
155
Johan Sanchez
ten Hag groep B.V.
57:14
56:12
156
Wilma Donkers
Gemeente Enschede
57:18
56:55
157
Kim Nibbeling
DaniëlsHuismanAdvoca
57:19
57:19
158
Solomon Abera
Timberland Europe B.
57:22
56:38
159
Henk Dijkhuis
Gemeente Enschede
57:45
57:08
160
Jeroen Saris
Switch Automatiserin
57:57
57:57
161
Petrie de Jong
Holland Casino Ensch
58:01
57:50
162
Bert Venekamp
Gemeente Enschede
58:04
57:09
163
Jaap Buurke
Roesingh RRD
58:06
57:44
164
Ruben wassink
Roessingh RRT
58:10
58:10
165
Erik Boerrigter
Dura Vermeer Bouw He
58:17
57:01
166
Ludan Schmid
ten Hag Groep B.V.
58:19
58:19
167
Tom Vleerbos
Eaton Electric B.V.
58:20
57:19
168
Christine Overbeek
Coulisse BV
58:20
58:03
169
Ronny Slag
Holland Casino Ensch
58:22
56:14
170
Robert Kraaijvanger
noSun reizen
58:28
58:15
171
Kirsten Vleerbos
Cogas
58:37
57:38
172
Inge Reijmer
I&O Research
58:41
57:35
173
Raymond Boersma
NEM IUB
58:46
58:22
174
Mark Pastoor
VIP events
58:47
57:35
175
Hans Leusenkamp
VIP events
58:51
57:39
176
Marielle vd Meche
BAM Infratechniek No
58:53
58:25
177
Jos Helmink
SLO
58:54
57:42
178
Berend Jansen
NEM IUB
59:12
58:49
179
Nathalie Keurentjes
In Person
59:13
57:55
180
Alies Alberts
Gemeente Enschede
59:28
58:54
181
Thijs Krabben
Roessingh RRT
59:33
58:40
182
Jan Exterkate
Gemeente Enschede
59:35
59:00
183
Rutger Bruin
In Person
59:36
58:19
184
Judith Schasfoort
STEGGINK METAAL BV
59:43
58:46
185
Marielle van Engelen
Gemeente Enschede
59:44
59:14
186
Koceri Akman
Gemeente Enschede
59:55
59:30
187
Goeran Westerink
Rabobank Tubbergen
1:00:05
58:51
188
Mark Meeder
Croon Elektrotechnie
1:00:15
1:00:03
189
Claudia Morsink
DaniëlsHuismanAdvoca
1:00:22
59:15
190
Ramon Fölkner
Max. Aerts
1:00:24
59:31
191
Bertil Morsink
DaniëlsHuismanAdvoca
1:00:24
59:16
192
Maryse Besseler
SLO
1:00:29
59:19
193
Lucy Besseler
SLO
1:00:29
59:20
194
Frank Waanders
DC HR
1:00:30
59:58
195
Annelies Borggreve
BAM Infratechniek No
1:00:36
1:00:07
196
Arjan Kuipers
BAM Infratechniek No
1:00:37
1:00:06
197
Bert van de Donk
NEM IUB
1:00:58
1:00:39
198
Annamarie Kelder
DaniëlsHuismanAdvoca
1:01:02
1:00:03
199
Tjeerd de Jong
NEM IUB
1:01:03
1:00:40
200
Annette Lentelink
DaniëlsHuismanAdvoca
1:01:04
1:00:04
201
Laurens Bezoen
DaniëlsHuismanAdvoca
1:01:18
1:00:14
202
Annet ten Hoopen
Groentebroertjes
1:01:34
1:00:44
203
Miranda Hanstede
NEM IUB
1:01:42
1:01:22
204
Dick Groen
Gemeente Enschede
1:01:59
1:01:28
205
Reserve NEM 2
1:02:01
1:01:38
206
Annemarieke IJzerman
Coulisse BV
1:02:10
1:01:52
207
Roel de Boer
Gemeente Enschede
1:02:23
1:01:40
208
Chris Schrik
Gemeente Enschede
1:02:34
1:01:21
209
Madelon ter Heide
Dura Vermeer Bouw He
1:02:36
1:01:21
210
Wieteke van den Berg
Roessingh RRT
1:02:38
1:02:38
211
Ruth Huurneman
Roessingh RRT
1:02:39
1:01:48
212
Judith Bolhaar
DaniëlsHuismanAdvoca
1:02:42
1:01:39
213
Sharon Franke
KienhuisHoving N.V.
1:02:44
1:01:57
214
Elise Willemsen
Coulisse BV
1:02:45
1:02:31
215
Frank Kuitert
Gemeente Enschede
1:02:50
1:02:12
216
Marian Kuitert
Gemeente Enschede
1:02:50
1:02:12
217
Anoek Koopman-Groenhui
Catalpa Kinderopvang
1:03:15
1:02:49
218
Kitty Rook
Gemeente Enschede
1:03:15
1:02:30
219
Marjolein Weerink
Rabobank Tubbergen
1:03:15
1:02:04
220
Elles Peterman
Rabobank Tubbergen
1:03:16
1:02:04
221
Reinoud Wieling
Catalpa Kinderopvang
1:03:19
1:02:54
222
Rene Rutgers
Switch Automatiserin
1:03:24
1:02:44
223
Lineke Hamerslag
Gemeente Enschede
1:03:26
1:02:58
224
Ronnie Kuipers
Croon Elektrotechnie
1:03:36
1:03:22
225
Carolien Brinkman
Saxion Hogescholen
1:03:39
1:02:18
226
Erik Rijnders
Dura Vermeer Bouw He
1:03:43
1:03:43
227
Marlinda Ligtenberg
NEM IUB
1:03:47
1:03:17
228
Albert Meester
Gemeente Enschede
1:04:05
1:03:32
229
Robert Gort
Max. Aerts
1:04:07
1:03:20
230
Laurens Heijmer
Switch Automatiserin
1:04:09
1:03:29
231
Eric van Engelen
Switch Automatiserin
1:04:10
1:03:30
232
John Wantia
Switch Automatiserin
1:04:14
1:04:14
233
Danny Lenting
Switch Automatiserin
1:04:26
1:03:48
234
Nienke Bomers
Groentebroertjes
1:04:27
1:03:35
235
Jeromeke Karssens
Gemeente Enschede
1:04:56
1:03:57
236
Liset van Mierlo
Gemeente Enschede
1:04:56
1:03:57
237
Paul Meulenbroek
I&O Research
1:05:03
1:02:20
238
Isandra Dunhof
Damste Advocaten en
1:05:14
1:04:54
239
Walter Hoogsteder
NEM IUB
1:05:36
1:05:09
240
Gerdienke Prange
Roesingh RRD
1:05:43
1:04:49
241
Myrna Capriles
Damste Advocaten en
1:05:44
1:05:25
242
Alice Scholten
Gemeente Enschede
1:05:51
1:05:05
243
Rudy Scholten
Gemeente Enschede
1:05:52
1:05:06
244
Mark Meddeler
ten Hag Groep B.V.
1:06:17
1:05:16
245
Monique Wijlens
DaniëlsHuismanAdvoca
1:06:31
1:05:28
246
Saskia van der Meer
Woningcorporatie Dom
1:06:32
1:05:42
247
Coby Helsloot-ten Kate
I&O Research
1:06:32
1:05:20
248
Marieke Kloosterman
Roesingh RRD
1:06:34
1:05:42
249
Wouter Leussink
STEGGINK METAAL BV
1:06:55
1:05:57
250
Felix Gerritsen
NTP Enschede
1:07:04
1:06:28
251
Petra Schulte-Leusink
Gemeente Enschede
1:07:05
1:06:22
252
Sabine Wissink
Gemeente Enschede
1:07:31
1:06:47
253
Cecile Ijsseldijk
Gemeente Enschede
1:07:40
1:06:56
254
Jan Ensink
Mitopics BV
1:07:55
1:07:17
255
Heidi Schaffers
Catalpa Kinderopvang
1:08:35
1:08:09
256
Heleen Rensen
TenCate Advanced Tex
1:08:37
1:07:17
257
Wendy Kuiper
Groentebroertjes
1:08:40
1:07:57
258
(reehuis aa)
Groentebroertjes
1:08:40
1:07:58
259
Jeroen Gort
Gemeente Enschede
1:08:43
1:07:46
260
Josta Hoenink
KienhuisHoving N.V.
1:08:46
1:08:01
261
Gerard Wisselo
Gemeente Enschede
1:08:49
1:08:27
262
Desmond Evers
STEGGINK METAAL BV
1:08:58
1:08:02
263
Joke Blom
Rabobank Tubbergen
1:09:01
1:07:46
264
Richard Heijne den Bak
Mitopics BV
1:09:36
1:08:58
265
Mandy Brinkhuis
ten Hag Groep B.V.
1:10:00
1:08:51
266
Jeanette Speijer
ten Hag Groep B.V.
1:10:26
1:09:18
267
Nahrin Malki-Atto
Gemeente Enschede
1:10:44
1:09:42
268
Tim Kok
I&O Research
1:11:27
1:10:26
269
Jolanda Bults
Gemeente Enschede
1:11:48
1:10:05
270
Evelien Veltman
SLO
1:11:50
1:10:39
271
Annelies Asma
Rabobank Tubbergen
1:12:05
1:10:51
272
Jurriaan van Hengel
Roesingh RRD
1:12:22
1:11:29
273
Jean Pierre Bosch
In Person
1:13:00
1:11:41
274
Esther Bakker
NTP Enschede
1:13:02
1:12:32
275
Jacques Neuvel
In Person
1:13:18
1:12:01
276
Henri van Dooren
Holland Casino Ensch
1:13:48
1:10:18
277
Harriët Groen
Gemeente Enschede
1:14:05
1:13:34
278
Terttu van der Heide
DC HR
1:14:13
1:13:09
279
Jose Ruiz Lopez
Gemeente Enschede
1:14:52
1:14:52
280
Marjan Gerritzen
Switch Automatiserin
1:15:58
1:15:17
281
Miranda Stern
Gemeente Enschede
1:16:03
1:15:19
282
Kirsten Eppink
In Person
1:16:16
1:14:50
283
Kerren Michorius
In Person
1:19:32
1:18:06
284
Daniel Van Dijk
NEM IUB
1:22:02
1:22:02
M.ROC, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Stegeman
ROCvT Sport en Beweg
42:49
40:17
2
Cees Schurink
ROCvT Sport en Beweg
42:52
40:47
3
Faiz Taarabti
ROCvT Sport en Beweg
42:58
41:19
4
Bart Benneker
ROCvT Sport en Beweg
43:54
41:49
5
Jorgo Bosch
ROCvT Sport en Beweg
43:54
42:23
6
Jordi Dijkhuis
ROCvT Sport en Beweg
44:42
43:10
7
Jacco Swier
ROCvT Sport en Beweg
44:49
42:45
8
Rogier Beumer
ROCvT Sport en Beweg
45:26
43:22
9
Yvan Laarman
ROCvT Sport en Beweg
48:30
46:02
10
Bas Winters
ROCvT Sport en Beweg
48:31
46:05
11
Jan Borrink
ROCvT Sport en Beweg
49:03
46:43
12
Robbert Pots
ROCvT Sport en Beweg
49:10
46:50
13
Laurens Ensink
ROCvT Sport en Beweg
49:35
47:29
14
Leon Stevense
ROCvT Sport en Beweg
49:47
47:02
15
Derk Tenniglo
ROCvT Sport en Beweg
50:14
47:32
16
Nick Vaneker
ROCvT Sport en Beweg
50:20
47:11
17
Ingo ter Huurne
ROCvT Sport en Beweg
50:23
47:35
18
Thomas Richters
ROCvT Sport en Beweg
51:04
48:49
19
Guus Gesink
ROCvT Sport en Beweg
51:05
48:39
20
Joris Nijzink
ROCvT Sport en Beweg
51:19
48:31
21
Tom Kasper
ROCvT Sport en Beweg
51:42
49:11
22
Jur Schröder
ROCvT Sport en Beweg
51:45
49:07
23
Rutger Kooistra
ROCvT Sport en Beweg
51:57
49:13
24
Svenn Brandehof
ROCvT Sport en Beweg
52:00
50:26
25
Niek Nijenhuis
ROCvT Sport en Beweg
52:16
49:29
26
Nino Braam
ROCvT Sport en Beweg
52:16
49:57
27
Gijs Meijerink
ROCvT Sport en Beweg
52:19
50:02
28
Mart Oude Nijeweeme
ROCvT Sport en Beweg
52:21
50:03
29
Tom Feringa
ROCvT Sport en Beweg
52:29
49:42
30
Tom Deliën
ROCvT Sport en Beweg
52:41
50:20
31
Arjen Smit
ROCvT Sport en Beweg
52:43
50:23
32
Ruud Bakker
ROCvT Sport en Beweg
52:43
50:23
33
Roy Vrijkotte
ROCvT Sport en Beweg
52:48
49:35
34
Niek Neef
ROCvT Sport en Beweg
52:57
49:44
35
Mathew Bennink
ROCvT Sport en Beweg
52:58
49:48
36
Robin Vreeman
ROCvT Sport en Beweg
53:47
51:27
37
Jorrit Meijer
ROCvT Sport en Beweg
53:53
51:32
38
Niek Veltink
ROCvT Sport en Beweg
54:07
51:40
39
Thierry Koorn
ROCvT Sport en Beweg
54:11
51:41
40
Joost Wassink
ROCvT Sport en Beweg
54:14
51:49
41
Jeroen Reilink
ROCvT Sport en Beweg
54:16
51:43
42
Justin Veldhuis
ROCvT Sport en Beweg
54:17
51:56
43
Perry Dasselaar
ROCvT Sport en Beweg
54:35
54:35
44
Brandon Ardesch
ROCvT Sport en Beweg
54:40
52:21
45
Niels Willemsen
ROCvT Sport en Beweg
54:41
54:41
46
Fady Boulos
ROCvT Sport en Beweg
54:41
52:24
47
Thijs Gesink
ROCvT Sport en Beweg
54:45
52:19
48
Vincent Perton
ROCvT Sport en Beweg
54:51
52:28
49
Koen Mulder
ROCvT Sport en Beweg
55:00
52:42
50
Lars Boeijink
ROCvT Sport en Beweg
55:11
52:24
51
Erik Makkink
ROCvT Sport en Beweg
55:12
52:45
52
Danny Girjasing
ROCvT Sport en Beweg
55:22
52:11
53
Rick Kooistra
ROCvT Sport en Beweg
55:29
52:57
54
Chris van het Reve
ROCvT Sport en Beweg
55:41
53:20
55
Marc Zengerink
ROCvT Sport en Beweg
55:41
53:20
56
Jeroen Fial
ROCvT Sport en Beweg
55:46
52:41
57
Patrick Schipper
ROCvT Sport en Beweg
56:00
53:16
58
Robert Oude Veldhuis
ROCvT Sport en Beweg
56:03
53:44
59
Robbin Kosterman
ROCvT Sport en Beweg
56:28
53:47
60
Jonathan van der Wal
ROCvT Sport en Beweg
56:41
53:28
61
Sayed Morad
ROCvT Sport en Beweg
57:02
54:15
62
Kenny Leferink
ROCvT Sport en Beweg
57:06
53:55
63
Dylan Koopman
ROCvT Sport en Beweg
57:22
54:15
64
Bas Mossel
ROCvT Sport en Beweg
57:33
55:04
65
Dennis Eulderink
ROCvT Sport en Beweg
59:52
56:40
66
Michael Klein Douwel
ROCvT Sport en Beweg
1:00:13
57:06
67
Nick Nielsen
ROCvT Sport en Beweg
1:00:44
57:56
68
Sjoerd Wessels
ROCvT Sport en Beweg
1:01:13
57:59
69
Nando Roering
ROCvT Sport en Beweg
1:01:14
58:45
70
Willem Becker
ROCvT Sport en Beweg
1:02:27
59:40
71
Niels Polman
ROCvT Sport en Beweg
1:11:39
1:08:33
72
Lindton de Lima
ROCvT Sport en Beweg
1:11:40
1:09:06
V.ROC, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne tenThije
ROCvT Sport en Beweg
54:14
54:14
2
Fieke Oude Voshaar
ROCvT Sport en Beweg
55:30
53:13
3
Davide Spoon
ROCvT Sport en Beweg
57:03
54:17
4
Pip Vloothuis
ROCvT Sport en Beweg
57:06
54:51
5
Stephanie Pol
ROCvT Sport en Beweg
58:21
55:58
6
Maureen Jutstra
ROCvT Sport en Beweg
59:42
57:13
7
Ellen Bulthuis
ROCvT Sport en Beweg
1:00:56
58:41
8
Anne Loman
ROCvT Sport en Beweg
1:01:53
59:14
9
Kim Baan
ROCvT Sport en Beweg
1:02:09
59:22
10
Jelke Doldersum
ROCvT Sport en Beweg
1:03:15
1:00:02
11
Nicole Meulenbroek
ROCvT Sport en Beweg
1:04:51
1:02:08
12
Kirsty Hillen
ROCvT Sport en Beweg
1:05:16
1:02:55
13
Maike van Mourik
ROCvT Sport en Beweg
1:08:53
1:06:31
14
Kristel Bokhove
ROCvT Sport en Beweg
1:10:00
1:06:42
15
Marte Veldhoven
ROCvT Sport en Beweg
1:10:50
1:07:33
16
Ruth Gombert
ROCvT Sport en Beweg
1:11:15
1:08:52
17
Jolijn Agterhuis
ROCvT Sport en Beweg
1:14:55
1:12:35
18
Jannienke Damhuis
ROCvT Sport en Beweg
1:14:59
1:11:41
19
Jolein Stege
ROCvT Sport en Beweg
1:16:25
1:13:46
20
Myrthe Soer
ROCvT Sport en Beweg
1:16:26
1:14:03
21
Cynthia Snippert
ROCvT Sport en Beweg
1:18:34
1:15:56
M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
16:22
16:22
2
Kevin Damstra
AV '55
16:56
16:56
3
Koen Veldhuis
Atletics Nijverdal
16:59
16:59
4
Mirko-Jaulie Zwiers
Deurningen
17:32
17:32
5
Alex Mahran
Enschede
18:11
18:11
6
Branco van Minnen
SISU
18:33
18:33
7
Willy Kolkman
Winterswijk
18:33
18:33
8
Stefano Scanu
Argo
18:38
18:38
9
Louis Boumeester
Cialfo
19:14
19:14
10
Alwin Xander de Vries
Kibæk (DEN)
19:19
19:19
11
Stan Schuurs
Enschede
19:23
19:23
12
Tjebbe Kaindl
Bad Häring (AUT)
19:28
19:28
13
Michael Bos
Losser
19:28
19:28
14
Stijn Strebus
Enschede
19:36
19:36
15
Ruben Westerink
Enschede
19:49
19:49
16
Joey Neijs
Enschede
19:56
19:56
17
Sebastiaan Bökkerink
Enschede
20:16
20:16
18
Joran van den Berg
Nijverdal
20:18
20:18
19
Rik Jansen
Enschede
20:21
20:21
20
Joost Dopheide
TION
20:24
20:24
21
Tim Loohuis
Gemeente Enschede
21:13
21:13
22
Job Lodder
Athlos
21:25
21:24
23
Ramon van der Hulst
Enschede
21:30
21:30
24
Melcher Groenendijk
PWC
21:56
21:56
25
Imre Huitink
Lichtenvoorde
21:57
21:57
26
Rob van den Berghe
Hengelo Ov
21:58
21:58
27
Arass Elgabagd
Enschede
22:00
22:00
28
Dominic Vries
Enschede
22:00
22:00
29
Christiaan Woltjer
Enschede
22:00
22:00
30
Thijs Groeneveld
Weerselo
22:02
22:02
31
Luc Niessen
Delden
22:05
22:05
32
Michael Marokki
AJF
22:07
22:07
33
Gerard Doosjes
Wierden
22:08
22:08
34
Henrie Kats
Enschede
22:19
22:19
35
Koen Eppingbroek
Groenlo
22:21
22:21
36
Pelle Arends
LSCE
22:22
22:22
37
Mitch Veensma
Enschede
22:22
22:22
38
Bram van Loenen
Enschede
22:23
22:23
39
Mark Veldscholte
Enschede
22:28
22:28
40
Raymond Agterbosch
Enschede
22:29
22:29
41
Nils Veld
Oldenzaal
22:30
22:30
42
Bruins
Enschede
22:30
22:30
43
Leon Hogeweg
Enschede
22:34
22:34
44
Wim Donkers
Enschede
22:40
22:40
45
Rutger Bosch
Enschede
22:41
22:41
46
Jan Willem Essink
Hengelo Ov
22:42
22:42
47
Rene Niessen
Delden
22:50
22:50
48
Juul Sommers
Swift Atletiek
22:51
22:51
49
Bleker
Enschede
23:02
23:02
50
Buning
Enschede
23:07
23:07
51
Robin van Stenis
Hengelo Ov
23:14
23:14
52
Bart Bijleveld
Enschede
23:17
23:17
53
Marco Lagendijk
Hengelo Ov
23:21
23:21
54
Sander Wiggers
Enschede
23:21
23:21
55
Rutger de Graaff
Enschede
23:31
23:31
56
Thom Hovestad
Enschede
23:38
23:38
57
Glandrup
Enschede
23:42
23:42
58
Ralph Strijland
Stedelijk
23:42
23:42
59
Maikel Piano
Enschede
23:42
23:42
60
Ahass Moussaoui
Enschede
23:44
23:44
61
Eulderink
Enschede
23:50
23:50
62
Stefan Bouwhuis
Enschede
23:54
23:54
63
Pim Obbink
Winterswijk Kotten
24:00
24:00
64
Lars Vermaas
Enschede
24:02
24:02
65
Raimond Kuipers
Enschede
24:03
24:03
66
Jeroen Jansen
Apeldoorn
24:05
24:05
67
Said George
AJF
24:07
24:07
68
Luuc Nijmeijer
Oldenzaal
24:10
24:10
69
Denis de Vries
Nijmegen
24:15
24:15
70
Aldo Mulder
Avanti-Wilskracht
24:29
24:29
71
Perez Nijhuis
Enschede
24:30
24:30
72
Leo Ekermann
Ostenfelde (GER)
24:32
24:32
73
Jannis Schievelbein
FC Schuttorf 09
24:33
24:33
74
Marco Heesink
Stedelijk
24:36
24:36
75
Mike Bode
Oldenzaal
24:41
24:41
76
Frank Khoshaba
AJF
24:42
24:42
77
Arjan Wargers
Cogas
24:46
24:46
78
Joeri Bijleveld
Enschede
24:47
24:47
79
Nathan Bast
Hilversum
24:49
24:49
80
Mick Kollenhof
Enschede
24:54
24:54
81
Nick Brink
Hengelo Ov
24:58
24:58
82
Rabi Masoud
AJF
24:58
24:58
83
Kaitoh Gbekie
TION
25:00
25:00
84
Peter Dijkstra
Gemeente Enschede
25:15
25:15
85
Ronald Schepers
Stedelijk
25:17
25:17
86
Elmar van den Berg
Enschede
25:19
25:19
87
Daan Klunder
Enschede
25:20
25:20
88
Stef Spoelstra
Enschede
25:21
25:21
89
Tonnie Nordkamp
Enschede
25:24
25:24
90
Maurice Russel
Enschede
25:25
25:25
91
Luca Porcu
Enschede
25:28
25:28
92
Nick Driemel
Enschede
25:29
25:29
93
Lex van Velsen
Enschede
25:30
25:30
94
Robert Hondorp
Enschede
25:31
25:31
95
Martijn Obbink
Winterswijk
25:37
25:37
96
Jim de Beauvesier Wats
TION
25:39
25:39
97
Eduard Gort
Enschede
25:39
25:39
98
Paul Ensing
Enschede
25:40
25:40
99
Derk Jan Eshuis
Gemeente Enschede
25:49
25:49
100
Eric Timmerman
Menzis
25:53
25:53
101
Raymond Resten
Oldenzaal
26:00
25:57
102
Ad Fresten
LAAC Twente
26:00
25:57
103
Udo Beermann
Nordhorn (GER)
26:04
26:04
104
Bas van Hees
Losser
26:16
26:16
105
Friedrich Subklew
Enschede
26:22
26:22
106
Stijn van Ulst
TION
26:23
26:23
107
Ronald Aarts
Enschede
26:25
26:25
108
Ludwig Fritzsch
Enschede
26:30
26:30
109
Maikel Ak
Enschede
26:44
26:44
110
M. Pintore
Enschede
26:53
26:53
111
Mark Buning
Enschede
26:54
26:54
112
Rob Groendijk
Menzis
26:55
26:55
113
Stefan Sijbrands
Almelo
26:56
26:56
114
Arjan Haverkate
NPSB
26:59
26:59
115
L. Lemmers
BSC de Boekelopers
26:59
26:59
116
Peter Spekreijse
Borne
27:03
27:03
117
Rick Stehr
Losser
27:15
27:15
118
Hendrik Duvaloois
Rijssen
27:18
27:18
119
Olivier Wentink
Stedelijk
27:20
27:20
120
Timo Krisman
Enschede
27:22
27:22
121
Mohammed Namdi
Enschede
27:26
27:26
122
Marrek Klaks
Rheine (GER)
27:36
27:36
123
Wilfried Polman
Veenendaal
27:37
27:37
124
Roel Wildeboer
Wierden
27:41
27:41
125
Dinant ten Hoopen
Enschede
27:41
27:41
126
Alexander van Rhijn
Enschede
27:42
27:42
127
Niek Nijmeijer
Denekamp
27:45
27:45
128
Azize Eksen
AJF
27:45
27:45
129
Rabi Abdo
AJF
27:49
27:49
130
M. Buterowe
Enschede
27:54
27:54
131
D. Piano
Enschede
27:54
27:54
132
Fred Monsma
Enschede
27:59
27:59
133
Luuk Nijenhuis
Gemeente Enschede
28:09
28:09
134
Eelco Braakhuis
Denekamp
28:16
28:16
135
Mimoun Ghadsi
Enschede
28:24
28:24
136
Mohammed Morabet
Enschede
28:25
28:25
137
Henk Roeleveld
Gemeente Enschede
28:27
28:27
138
André Veenstra
Lelystad
28:33
28:33
139
Emiel Wilbrink
Enschede
28:33
28:33
140
Gerard Borgerink
Raalte
28:37
28:37
141
Jurgen ter Huurne
Haaksbergen
28:39
28:39
142
Bas Maarse
Enschede
28:39
28:39
143
Bertus Bakhuizen
Driebergen-Rijsenbur
28:44
28:44
144
Luc Koopman
Enschede
28:48
28:48
145
Rob Groote Haar
Enschede
28:53
28:53
146
Constant van Loenen
Enschede
28:53
28:53
147
Hoevenberg
Enschede
28:56
28:56
148
Justin pril
Enschede
29:00
29:00
149
Paul Shamas
AJF
29:00
29:00
150
Gewargis Gorgis
AJF
29:03
29:03
151
Luuk Reudink
Enschede
29:05
29:05
152
Jorben Wolberink
Enschede
29:06
29:06
153
Mitchell Springer
Enschede
29:23
29:23
154
Aaron Morren
Enschede
29:34
29:34
155
Frank Morren
Enschede
29:34
29:34
156
Harold moes
Enschede
29:34
29:34
157
Erik Tinnemeier
Enschede
29:35
29:35
158
Roelofs
Enschede
29:40
29:40
159
Tom Snijders
Manderveen
29:45
29:45
160
Jan Meulenkamp
LAAC Twente
29:46
29:46
161
Sergio Ruiz Lopez
TION
29:47
29:47
162
Ivo van Sark
Haaksbergen
30:32
30:32
163
Nino Rosenberg
Enschede
30:36
30:36
164
Hans Braam
Haaksbergen
30:37
30:37
165
H. Wolters
Enschede
30:38
30:38
166
Maikel Garssen
Enschede
30:44
30:44
167
Issa Mourad
AJF
31:02
31:02
168
Onno de Boer
Enschede
31:03
31:03
169
Somar Abdo
enschede
31:10
31:10
170
Marcus Yalcin
AJF
31:15
31:15
171
Tim Timmerman
Cogas
31:19
31:19
172
Dani Dabbous
AJF
31:21
31:21
173
Johan Kamerink
Enschede
31:22
31:22
174
Roy Hiledring
NEM IUB
31:23
31:23
175
Bas Westerveld
PWC
31:24
31:24
176
Freek van der meer
Enschede
31:25
31:25
177
Bob van der Meer
Enschede
31:26
31:26
178
G. Piano
Enschede
31:30
31:30
179
Wilfried Sauer
Almelo
31:35
31:35
180
Ruben Schipholt
Enschede
31:37
31:37
181
Louis Rodenstein
Almelo
31:39
31:39
182
Tom Waanders
Oldenzaal
31:39
31:39
183
Nico Mensink
NPSB
31:40
31:40
184
Ali Bin Ali
Hengelo
31:40
31:40
185
Bonnet Naranjo
Enschede
31:46
31:46
186
Marcel Klos
Enschede
31:59
31:59
187
George Naylon
AJF
32:08
32:08
188
Han Jansen
Enschede
32:24
32:24
189
Omar Manosur
Hengelo Ov
32:38
32:38
190
Johannes Yalcin
AJF
32:46
32:46
191
Lotgerink Bruinenberg
Leidschendam
33:11
33:11
192
Frank Nijhuis
Avanti-Wilskracht
33:18
33:18
193
Sven Hoomoedt
Enschede
33:22
33:22
194
Boyana Kass Hanna
AJF
33:26
33:26
195
Rene Leusink
Enschede
33:27
33:27
196
Ilyas Özyilmaz
Enschede
33:40
33:40
197
Hatun Eksen
AJF
33:49
33:49
198
John Maarse
Enschede
34:23
34:23
199
Norbert Melenhorst
Enschede
34:30
34:30
200
Sebastiaan van Vriesla
Enschede
34:35
34:35
201
Johan Faber
Enschede
34:49
34:49
202
Job Faber
Enschede
34:50
34:50
203
Herman Battjes
's-Gravenhage
35:13
35:13
204
Jacob Yousef
AJF
35:30
35:30
205
Nabil Rasho
AJF
35:53
35:53
206
Yasar Eksen
AJF
35:59
35:59
207
Erwin Damhuis
Enschede
36:14
36:14
208
Daniel Cengiz
AJF
36:31
36:31
209
Mohammed Rinjadi
Enschede
36:34
36:34
210
M. Heurman
Enschede
36:37
36:37
211
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
36:38
36:38
212
Adel Lahdo
AJF
36:38
36:38
213
Mark Zendman
Enschede
36:40
36:40
214
S. Harperink
Enschede
37:03
37:03
215
Masim Kamal
Ensschede
37:09
37:09
216
Aryo Ailo
AJF
38:00
38:00
217
Namer Mousa
AJF
38:01
38:01
218
Jan van Ulst
Enschede
38:17
38:17
219
Freddy Groeneveld
Gemeente Enschede
39:14
39:14
220
H Seigers
Enschede
39:20
39:20
221
Hannan Marokki
AJF
40:04
40:04
222
Norbert Brockhuis
Enschede
40:24
40:24
223
Ben Kuiper
Borne
40:44
40:44
224
Wim Timmerman
Hengelo Ov
41:26
41:26
225
Vincent Liet
Enschede
44:52
44:52
226
Jan Beute
Enschede
47:58
47:58
227
Ezla Lahdo
AJF
55:42
55:42
228
Jina Meryamka
AJF
55:43
55:43
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pam Scholten
Iphitos
19:27
19:27
2
Laura Moelard
SISU
21:18
21:18
3
Saskia Veen
PWC
22:44
22:44
4
M. Geerdink
Marathon Pim Mulier
22:59
22:59
5
Smeets Anke
Arnhem
23:13
23:13
6
Lisanne Meuleman
Enschede
24:00
24:00
7
Lisa Strehlav
Osnabruck
24:04
24:04
8
Monique Elferink
Losser
24:07
24:07
9
Nynke de Boer
TION
24:18
24:18
10
Trudy Vos
Nijverdal
24:35
24:35
11
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
24:40
24:39
12
Chantal Keupink
Deurningen
24:57
24:57
13
Emily de Zee
Gronau (GER)
25:01
25:01
14
Edine Buiting
Zevenaar
25:14
25:14
15
Maaike Zwiers
Hengelo Ov
25:20
25:20
16
Liyen Siaw
Wageningen
25:34
25:34
17
Odette Tulp-ter Braak
Menzis
25:36
25:36
18
Jacqueline Blömer
Enschede
25:41
25:41
19
Anouk Sauer
Enschede
25:42
25:42
20
Mathilde Plentinger
Haaksbergen
25:48
25:48
21
Marjolein Kuitenbrouwe
Enschede
26:02
26:02
22
Yvonne Meijerink
Losser
26:04
26:04
23
Monique Vos
PWC
26:26
26:26
24
Bianca Huurneman
Badhoevedorp
26:29
26:29
25
Kristel de Jong
Denekamp
26:33
26:33
26
Nicolette Flemming
Almelo
26:43
26:43
27
Irene Ergün
TION
26:44
26:44
28
Betine Boshoeve
Vroomshoop
26:45
26:45
29
Kim Lucasse
Enschede
26:46
26:46
30
Rachel Lusseveld
Gemeente Enschede
26:47
26:47
31
Larissa Strehlav
Osnabruck (GER)
26:48
26:48
32
Patricia van der Zwan
Apeldoorn
26:52
26:52
33
Richelle Haspers
Enschede
26:54
26:54
34
Mariska Voshaar
Almelo
26:57
26:57
35
Eva Hoeksma
Enschede
26:58
26:58
36
Karen Brok
AV Rijssen
27:01
27:01
37
Geesje Nijmeijer
Start '78
27:01
27:01
38
Laura Walburg
Amsterdam
27:06
27:06
39
Lynn Engelbertink
Denekamp
27:18
27:18
40
Maureenvan Buijtenen
Kronos
27:29
27:29
41
Sylvia Lobker
Loopgroep Run&Fun Tw
27:33
27:33
42
Hanna Lange
Enschede
27:36
27:36
43
Marijke Knigge
Enschede
27:40
27:40
44
Inge Rensink
Almelo
27:41
27:41
45
Lisze Siaw
Enschede
27:45
27:45
46
Sonja Vos
Kranenburg (GER)
27:59
27:59
47
Ilona Lenselink
Vorden
27:59
27:59
48
Cathelijne Nijhof
Nijverdal
28:00
28:00
49
Robin Kreeft
NPSB
28:09
28:09
50
Laura Elfrink
Losser
28:16
28:16
51
Annemieke Siegerink
Losser
28:16
28:16
52
Tineke Kuitenbrouwer
Hengelo Ov
28:17
28:17
53
Lotte Bouwhuis
Gemeente Enschede
28:18
28:18
54
Linda Hendrix
Amsterdam
28:20
28:20
55
Mereke Foks
AV Haaksbergen
28:21
28:21
56
Floor Lubberman
Groningen
28:26
28:26
57
Jo-Ann Bos
Enschede
28:28
28:28
58
Inge Binnenmars
Den Ham Ov
28:30
28:30
59
Vanessa Veenstra
Enschede
28:31
28:31
60
Nora Bauland
Enschede
28:33
28:33
61
Marjolein Gevers
Enschede
28:35
28:35
62
Lisette Groote Haar
Enschede
28:40
28:40
63
Monique Morskieft
ASV
28:43
28:43
64
Carolien Winkels
ASV
28:43
28:43
65
Wendy Busschers
Haaksbergen
28:45
28:45
66
Marissa Poel
Enschede
28:46
28:46
67
Kelsey Khulsmeijer
Avanti-Wilskracht
28:49
28:49
68
Cheryl Everlo
Mariaparochie
28:59
28:59
69
Karin Jansen
Enter
29:15
29:15
70
Marry Bijvank
Enschede
29:16
29:16
71
Jessy Soepenberg
Enschede
29:21
29:21
72
Maaike Vlutters
Amsterdam
29:23
29:23
73
Aniek Faber
Enschede
29:23
29:23
74
Nienke Faber
Enschede
29:25
29:25
75
Margreet Faber
Enschede
29:26
29:26
76
Jodie Harmsen
Enschede
29:27
29:27
77
Aimée Dölle
Enschede
29:36
29:36
78
Maike Zijlstra
Enschede
29:36
29:36
79
Esther Moes
Hengelo Ov
29:37
29:37
80
Jorieke Klement
Gemeente Enschede
29:40
29:40
81
Mariette Mensink
NPSB
29:42
29:42
82
Ina Niessen
Delden
29:43
29:43
83
Maaike van Wijck
Stedelijk
29:46
29:46
84
Mayke Olde Rikkert
Harbrinkhoek
29:49
29:49
85
Monique van de Vorle
Enschede
29:50
29:50
86
Karen Fonferek
Enschede
29:52
29:52
87
Petra van Eijl
Enschede
29:53
29:53
88
Simone Onrust
Enschede
29:57
29:57
89
Chantal Venekamp
Haaksbergen
29:57
29:57
90
Nicoline Heg
Lutten
30:04
30:04
91
Marieke Krakers
Hengelo Ov
30:07
30:07
92
Krakers
Delden
30:09
30:09
93
Debra Verduin
Enschede
30:12
30:12
94
Lieke Noteboom
Groningen
30:15
30:15
95
Bernadien Bakhuis
Twenterand
30:23
30:23
96
Sandra Kaalverink-Brun
Oldenzaal
30:24
30:24
97
Marie Jose Kloppers
Loopgroep Run&Fun Tw
30:28
30:28
98
Maud van Woerden
Enschede
30:33
30:33
99
Germa Taken ten Dam
Deurningen
30:35
30:35
100
Ilse Prummel
Enschede
30:39
30:39
101
Mirjan Klok
Enschede
30:43
30:43
102
Shanna Dekkers
Enschede
30:50
30:50
103
Marjan Antonissen
Haaksbergen
30:54
30:54
104
Amarins Krol
Meppel
30:58
30:58
105
Nelly van den Broek
Enschede
31:01
31:01
106
Lieke Hofhuis
Harbrinkhoek
31:03
31:03
107
Karin Sloove
Enschede
31:04
31:04
108
Ellen Meester
Enschede
31:11
31:11
109
Anky Jacobse
Enschede
31:12
31:12
110
Alexandra Atto
Enschede
31:13
31:13
111
Janneke Dokter
Enschede
31:19
31:19
112
Kelly Schiff
Enschede
31:21
31:21
113
Marjantina Eindhoven
NEM IUB
31:23
31:23
114
Cathy Roelofs-Dupont
Enschede
31:24
31:24
115
JMW van Hecke-maijvis
Wierden
31:28
31:28
116
Larissa Sauer
Enschede
31:29
31:29
117
Jolien Olde Monnickhof
Enschede
31:31
31:31
118
Marjo Veldscholte
Enschede
31:37
31:37
119
Kirsten Buld
Almelo
31:39
31:39
120
Herma van Kammen
Almelo
31:40
31:40
121
Silvia Gruppo
Amsterdam
31:40
31:40
122
Lili Feringa
Enschede
31:41
31:41
123
Hooijsma Anke
Enschede
31:42
31:42
124
Carmen Kussendrager
Oldenzaal
31:43
31:43
125
Carmen Tapmeyer
Enschede
31:44
31:44
126
Femke van der Vegt
Enschede
31:44
31:44
127
Suzan van der Meer
Enschede
31:46
31:46
128
Els Overkamp
Enschede
31:48
31:48
129
Wanda de Raadt
IJsselstein Ut
31:53
31:53
130
Lieke Tiehuis
Almelo
31:55
31:55
131
Monique Ticheloven
Haaksbergen
31:59
31:59
132
Manon Vossbeld
Hengelo Ov
32:00
32:00
133
Jeanet Rouwenhorst
Gemeente Enschede
32:07
32:07
134
Inez v Balen
Enschede
32:11
32:11
135
Manon Score
Enschede
32:14
32:14
136
Eefje IJspeerd
Hengelo Ov
32:18
32:18
137
Eva Wieske
Enschede
32:22
32:22
138
Inge Wesslink
Aalten
32:24
32:24
139
Nelleke van Rooijen
Enschede
32:24
32:24
140
Diane Baas
Enschede
32:31
32:31
141
Marlous Verburgt
Almelo
32:32
32:32
142
Lenneke Timmerman
Enschede
32:34
32:34
143
Hazel Piggott
Hengelo Ov
32:38
32:38
144
Irene Bakker
Enschede
32:40
32:40
145
C. Bos
Deventer
32:42
32:42
146
Van Es
Enschede
32:51
32:51
147
Ellen Brok
Enter
32:56
32:56
148
Chantal ter Maat
PWC
32:56
32:56
149
Marieke Ottenschot
Enschede
32:57
32:57
150
Marlot Hendriks
Enschede
33:01
33:01
151
Isolde Boers
Enschede
33:02
33:02
152
Anne Balvers
Enschede
33:02
33:02
153
Kirsten Platenkamp
Zenderen
33:07
33:07
154
Elena Bonnet Naranjo
Goor
33:17
33:17
155
Rian Olthof
Gemeente Enschede
33:26
33:26
156
Lemmers Y
BSC de Boekelopers
33:29
33:29
157
Lotte Oldejans
Enschede
33:29
33:29
158
Alice van Barneveld
Amerongen
33:29
33:29
159
Renee Braakhuis
Denekamp
33:36
33:36
160
Nicole Niemeijer
Enschede
33:51
33:51
161
Manon Bruens
Enschede
33:53
33:53
162
Monique Nijhuis
Enschede
33:58
33:58
163
Karin Schols
Hengelo Ov
34:06
34:06
164
Monika de Vos
Hengelo Ov
34:06
34:06
165
Marloes Kroeze
Enschede
34:06
34:06
166
Anja Brunink
Oldenzaal
34:07
34:07
167
Karin Brinkhuis
Enschede
34:07
34:07
168
Karin Kremer-Welberg
Hengelo Ov
34:16
34:16
169
Marleen Jager
Enschede
34:21
34:21
170
Yvonne Kamerink
Enschede
34:29
34:29
171
Hetty Brink - Ravensho
Hengelo Ov
34:37
34:37
172
Claudia Venekamp
Enschede
34:48
34:48
173
Diana Bergman
Enschede
35:01
35:01
174
Geertje Cuperus
Enschede
35:14
35:14
175
Sophie Boerhof
Neede
35:20
35:20
176
Jannet Enoch-Veerbeek
Twenterand
35:28
35:28
177
Irene Enoch
Den Ham Ov
35:29
35:29
178
Patricia Sneekes-Hoep
Dutch Runners Gold
35:42
35:42
179
Kirsty Horstman
Enschede
35:49
35:49
180
Monique Kerkhoffs
Enschede
36:02
36:02
181
Dymph Fiselier-Heppel
Enschede
36:02
36:02
182
Ceciel Olde Scholtenhu
Oldenzaal
36:07
36:07
183
Maaike Oude Elferink
Oldenzaal
36:07
36:07
184
Myriam Kok
Stedelijk
36:17
36:17
185
Sharon Leusink
Enschede
36:26
36:26
186
Hulya Bilgic
Gemeente Enschede
36:34
36:34
187
Leonie Scholten
Enschede
36:34
36:34
188
Marie-José Brinkerink
Enschede
36:36
36:36
189
Helga Thomasson
Avanti-Wilskracht
36:40
36:40
190
Yvonne Dissel
Stedelijk
36:47
36:47
191
Maaike Lansink
Enschede
36:50
36:50
192
Esther Huisman
Enschede
36:57
36:57
193
Adèle OudeMiddendorp
Stedelijk
37:21
37:21
194
Annet Breukers
Den Helder
37:28
37:28
195
Marieke Waanders
Stedelijk
37:49
37:49
196
Sonja Bakker
Stedelijk
37:50
37:50
197
Marleen Yousef
AJF
38:00
38:00
198
Immy Kuipers
Goor
38:10
38:10
199
Coline van der Kamp
Enschede
38:24
38:24
200
Erica Tonnema
Enschede
38:41
38:41
201
Suzanne ter Beek- Snie
Hengelo Ov
38:45
38:45
202
Antoinette Milané-Sant
Enschede
38:45
38:45
203
Rianne Bulthuis
Oldenzaal
38:46
38:46
204
Monique Smellink
Oldenzaal
38:46
38:46
205
Patricia Knigge
Enschede
38:47
38:47
206
Anita Scheer
Enschede
38:51
38:51
207
Sietske Biesmeijer
Enschede
39:10
39:10
208
Iet Pranger
Buitenpost
39:11
39:11
209
Mirella Groeneveld
Gemeente Enschede
39:14
39:14
210
Nicoline Kranenberg
Enschede
39:15
39:15
211
Kim Hoeksema
Nieuw Dordrecht
39:17
39:17
212
T. Seigers
Enschede
39:20
39:20
213
Maria Neumann
Enschede
39:40
39:40
214
Xavira Brockhuis
Enschede
40:24
40:24
215
Wieke Nijmeijer
Start '78
40:33
40:33
216
Jeanine Vinke
Menzis
42:14
42:14
217
GJA Vinke-Roerink
Enschede
42:14
42:14
218
Elise Driessen
Gemeente Enschede
43:45
43:45
219
Brigitte Kuipers
Hengelo Ov
44:06
44:06
220
Nicole Stoop
Enschede
44:17
44:17
221
Wilma ter Riet
Stedelijk
46:29
46:29
M.ISK, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ernest Jalloh
ISK
22:45
22:45
2
Bilhy Pereira Magno
ISK
22:53
22:53
3
Sopiriet Kao
ISK
23:10
23:10
4
Emre Sarica
ISK
23:42
23:42
5
San Younes
ISK
23:42
23:42
6
Kalilu Kromah
ISK
25:09
25:09
7
Kozien Mohammed Aziz
ISK
27:08
27:08
8
Joey Sanchez
ISK
27:55
27:55
9
Mohammed Kromah
ISK
28:00
28:00
10
Talha
ISK
28:19
28:19
11
Sercan Celik
ISK
28:42
28:42
12
Jaroslav Budik
ISK
29:08
29:08
13
Cristi Vasilescu
ISK
29:37
29:37
14
Claudiu Tamboi
ISK
30:45
30:45
15
Yavuz Hamurcu
ISK
30:48
30:48
16
Ousmane Konneh
ISK
32:06
32:06
17
Witold Fijalkowski
ISK
32:29
32:29
18
Kennedin Orozco
ISK
32:38
32:38
19
Oj Pornprakhun
ISK
34:35
34:35
20
Hüseyin Celik
ISK
35:09
35:09
21
Danut Pornprakhun
ISK
37:08
37:08
22
Remi Haugen
ISK
37:12
37:12
23
Gega Goshadze
ISK
40:05
40:05
V.ISK, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huijng Xu
ISK
25:29
25:29
2
Allin Younes
ISK
32:12
32:12
3
Islane Pereira Sousa
ISK
32:54
32:54
4
Stephanie Sanchez
ISK
35:27
35:27
5
Visal Kao
ISK
35:29
35:29
6
Sarata Kromah
ISK
35:40
35:40
7
Boima Thomson
ISK
35:45
35:45
8
Adriana Dales Piquet
ISK
40:15
40:15
9
Jedimae Sanchez
ISK
43:29
43:29
10
Nicole Martines
ISK
45:42
45:42
M.KOT, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mitchell Leijen
Kottenpark
18:05
18:05
2
Jip van Amerongen
Kottenpark
22:08
22:08
3
Aron Westerink
Kottenpark
22:24
22:24
4
Yannick van Knoops
Kottenpark
22:28
22:28
5
Luuk ter Laak
Kottenpark
22:30
22:30
6
Mink Hollander
Kottenpark
23:05
23:05
7
Tim Jonker
Kottenpark
23:11
23:11
8
Kasper van Zuilekom
Kottenpark
23:13
23:13
9
Colin van Leijen
Kottenpark
24:25
24:25
10
Stijn Fröberg
Kottenpark
25:51
25:51
11
Remko Reekers
Kottenpark
26:59
26:59
12
Xavier de Maa
Kottenpark
27:20
27:20
13
Chiel Gerridzen
Kottenpark
27:21
27:21
14
Ties te Wierik
Kottenpark
28:02
28:02
15
Dirk Brantjes
Kottenpark
28:14
28:14
16
Bjorn Vissers
Kottenpark
28:23
28:23
17
Bart Molenkamp
Kottenpark
29:06
29:06
18
Guido Nods
Kottenpark
29:11
29:11
19
Thomas Hoomoedt
Kottenpark
29:43
29:43
20
Martijn Olthof
Kottenpark
32:13
32:13
21
Joeri Nijhuis
Kottenpark
33:08
33:08
22
Wojtek Bialek
Kottenpark
33:38
33:38
23
Rakhi Manik
Kottenpark
34:30
34:30
24
Arne Robers
Kottenpark
37:18
37:18
V.KOT, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Billet
Kottenpark
26:04
26:04
2
Romee Hevink
Kottenpark
26:50
26:50
3
Anna Kaal
Kottenpark
26:51
26:51
4
Dilaya Mol
Kottenpark
28:21
28:21
5
Pleun Oostrik
Kottenpark
28:23
28:23
6
Maike Janssen
Kottenpark
28:28
28:28
7
Lieke Visser
Kottenpark
28:36
28:36
8
Marissa Bakx
Kottenpark
28:41
28:41
9
Margo Peeters Weem
Kottenpark
29:39
29:39
10
Louise Hugen
Kottenpark
29:42
29:42
11
Lila Klatter
Kottenpark
29:54
29:54
12
Lotte Baten
Kottenpark
29:56
29:56
13
Laura de Oude
Kottenpark
29:58
29:58
14
Minke Renkens
Kottenpark
30:06
30:06
15
Eva Versluis
Kottenpark
30:09
30:09
16
Nienke van Wessel
Kottenpark
32:49
32:49
17
Nicky Roding
Kottenpark
32:59
32:59
18
Ilse Speelman
Kottenpark
33:17
33:17
19
Anniek Kamerink
Kottenpark
33:25
33:25
20
Julia Koelman
Kottenpark
34:23
34:23
21
Chloé van Bavel
Kottenpark
34:25
34:25
22
Eva Ties
Kottenpark
34:38
34:38
23
Saskia Gevers
Kottenpark
34:38
34:38
24
Wieke Bijleveld
Kottenpark
34:52
34:52
25
Lieneke van Loenen
Kottenpark
35:29
35:29
26
Nienke Volbers
Kottenpark
35:52
35:52
27
Silke Dikken
Kottenpark
36:06
36:06
28
Inez Roering
Kottenpark
36:07
36:07
29
Myrthe Simon
Kottenpark
36:35
36:35
30
Romee Olthof
Kottenpark
37:16
37:16
31
Kyara Jorritsma
Kottenpark
38:11
38:11
32
Annika de Weerd
Kottenpark
40:41
40:41
33
Lara Oosterom
Kottenpark
41:31
41:31
34
Shelley Claus
Kottenpark
42:22
42:22
35
Kirsten Boddenberg
Kottenpark
42:23
42:23
36
Jennifer van der Molen
Kottenpark
47:09
47:09
37