Uitslagenlijst Vier Windenloop

Spierdijk - Vrijdag 24 april 2009

M, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Kipsang
De Goorn
30:01
2
Mike Barsaiyan
Noordkop
31:10
3
Michiel de Ruiter
Hera
32:27
4
Bjorn Nat
Hera
35:10
5
Pascal van de Vendel
Noordkop
37:31
6
Tim Marcelis
Nieuwe Niedorp
38:27
7
Norbert Bijvoet
Hollandia
39:01
8
Mark Wijte
ARO '88
39:27
9
Jarno Meijers
Loopgroep Hoorn
39:47
10
Alex Gitzels
Loopgroep Hoorn
39:52
11
Mark Zwart
Trias
41:07
12
Johan Baas
Hollandia
42:06
13
Marcel de Hart
Loopgroep Hoorn
42:12
14
Erik Koenis
Hoorn
42:17
15
Piotrowski Andrzej
Kaczory
43:08
16
Bastiaan Krab
Hoorn
45:40
17
Ronald Laan
Spierdijk
46:13
18
Sjors de Jonge
Hoorn
46:33
19
Leon Bakker
De Goorn
46:42
M40, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Tazelaar
Hylas
34:49
2
Lutz Lohse
Texel
34:58
3
Arie Hendrik Visser
Egmond aan de Hoef
35:37
4
Ron Alderden
Hera
36:08
5
René Korpershoek
Hera
37:04
6
Dolf Oosterbeek
SV Sportlust
37:29
7
Ronald Gordijn
Purmerend
37:50
8
Ruud Klaver
Obdam
38:33
9
Erik Leibbrand
Noordkop
39:25
10
Kees Lamboo
NEA Volharding
40:16
11
Erik van der Schee
Hylas
41:11
12
Richard van Berge
Hera
41:16
13
René Steur
ARO '88
41:27
14
André Mol
SAV
42:10
15
Kees Zuurbier
Hera
42:50
16
Marcel Laan
Blokker
43:14
17
John Temme
Hoorn
43:42
18
Peter Groen
Alkmaar
43:51
19
Kees van der Pijl
Hera
43:52
20
Frank Kuin
Hera
45:13
21
Jan Arens
Hera
45:22
22
Anne Fennema
Hera
45:34
23
Wilco van der Kuijt
Hera
45:35
24
Gerrie Masteling
Hera
45:44
25
Olof Glorie
Trias
46:03
26
Michel van der Wal
ARO '88
46:23
27
Warner Schuringa
Wogmeer
48:04
28
Aad Vlaar
Spierdijk
48:37
29
Marco de Jong
Noordkop
49:05
30
Rob de Nijs
Hera
49:21
31
André Kòhne
Hera
49:22
32
Hans Spek
Hera
51:14
33
Peter Sham
Hera
52:29
34
Kees van ´t Hoenderdal
Grootschermer
55:47
35
Henk Appel
Spanbroek
56:47
36
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
58:35
37
Peter van den Dries
Hera
59:51
M50, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Burger
AV Castricum
34:30
2
Egon van der Peet
Hylas
36:59
3
Mats Smit
Noordkop
37:28
4
Hennie Punt
Trias
37:51
5
Jan Kreuk
SAV
38:00
6
P. Mettes
Hollandia
38:37
7
Peter Dekker
Hera
40:21
8
René Triest
Noordkop
41:57
9
Anton Knijn
Berkhout
42:13
10
Jeff Melcher
Hera
42:34
11
Harry de Jong
ARO '88
43:33
12
Adrie van der Wijk
Hera
43:38
13
Jan Bruin
Hera
44:25
14
Theo Koning
Noordspierdijkerweg
46:07
15
Jan Beerepoot
Zwaag
46:58
16
Gerard Luken
ARO '88
51:30
17
Cor Groet
ARO '88
51:31
18
Gerrit Kunst
Avenhorn
52:04
19
Adrie van Langen
Noordspierdijkerweg
53:21
20
André Bouwens
Noordspierdijkerweg
54:16
21
Pyet van Brink
Wezenweid
55:23
22
Mieke Ernst
Grootschermer
55:46
M60, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton van der Lichte
Hylas
41:52
2
J.J. Bakker
avVN
43:50
3
A.G.P. Steltenpool
avVN
45:12
4
Niek Wever
ARO '88
47:59
5
Jan Munster
ARO '88
48:07
6
Jan Springveld
Hera
50:17
7
Sjaak Bommen
De Rijp
52:04
8
Jan de Weerd
Berkhout
55:56
9
Peter van Veen
Heerhugowaard
55:57
10
Marcel van der Putten
Hylas
56:10
11
G.H. Honing
avVN
57:13
12
Wim Mus
Hollandia
57:59
13
Pieter Buijsman
Zwaag
1:03:59
V, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Geldemans
Noordkop
42:35
2
Eline Rampen
Hera
47:54
3
Claudia Dekker
NEA Volharding
51:08
V35, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
SV Sportlust
39:08
2
Lida Deen
Hera
39:28
3
Cuny van de Kroon
Hera
41:41
4
Astrid Kops
Trias
43:13
5
Helga Geerts-de Haan
Hera
46:19
6
Elly Groet
ARO '88
48:14
7
Loes Kunst
Hollandia
49:42
8
Pauline Meester/Rood
Hera
50:16
9
Marieke Baas
Hollandia
50:56
10
Truus Doekes
ARO '88
53:45
11
Margareth Smal
Oudendijk
55:21
12
Elly de Haan
Hera
55:22
13
Ingeborg Fehrmann
Hera
56:34
14
Marjan Mandjes
Blokker
56:46
15
Annemiek van den Bos
Hera
57:20
16
Annie Huiberts
Hera
57:31
17
Saskia Borgers
Noordspierdijkerweg
58:08
18
Alma Zigterman
Hera
59:13
M35, 10KM-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Tas
DOKEV
35:20
2
Arièn Kruijer
Tuitjehorn
36:05
3
Richard Kramer
SAV
36:07
4
Dennis Bruin
Trias
37:12
5
Frans Dekker
ARO '88
38:45
6
Jeroen Slagter
Hera
39:22
7
Jos Rozemeijer
Hera
39:23
8
Robin Klanker
Hera
39:46
9
Marcel Overboom
Avenhorn
41:22
10
Kees Baltus
Hera
44:44
11
Pieter Mul
Hensbroek
46:53
12
Ernst Oppedijk
Alkmaar
51:29
13
Peter Koelemeij
Heerhugowaard
59:07
NJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris van Leeuwen
Spierdijk
13:47
2
Sander Schouten
Spierdijk
16:18
NM, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Smit
Obdam
17:57
2
Sarah Koning
Hensbroek
20:36
3
Rianne Spil
Zuidermeer
20:39
JJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris van Diepen
Spierdijk
13:48
2
Bouke Bouma
AV Edam
14:00
3
Joeri Slagter
Hera
14:03
4
Tony van Diepen
Hera
14:44
5
Barry Groot
Spierdijk
15:42
6
Yeffrey Kok
Spierdijk
15:44
7
Jamil Borst
De Goorn
17:07
8
Jorian De Graaff
Heerhugowaard
17:25
9
Olaf van Straalen
De Rijp
17:36
10
Janneman Rood
De Goorn
17:50
11
Bram Koopman
Spierdijk
17:58
12
Amco
Spierdijk
18:08
13
Rick Groot
Spierdijk
18:43
14
Jesper Schouten
Spierdijk
18:44
JM, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske Hoogeboom
Groet
16:30
2
Anoek Steur
ARO '88
16:46
3
Rosan Steur
ARO '88
16:52
4
Rianne van Diepen
Hera
17:31
5
Kelly van der Heyden
Spierdijk
18:24
6
Anna Snoek
Spierdijk
18:33
7
Liz Meester
Spierdijk
20:18
8
Inge Schilder
Spierdijk
20:19
TD, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Halberstadt
Hera
20:58
J3, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Schilder
Noord
3:36
2
Niek Pronk
Bobeldijk
3:47
3
Tim Smit
Verlaatsweg
3:49
4
Rick Stuyt
Spierdijkerweg
3:59
5
Jelle Oly
P Koppesstr
4:01
6
Thomas Blaauw
Dr Bloemstr
4:02
7
David Schipper
Obdam
4:15
8
Jelle Kop
Avenhorn
5:52
9
Liam Vlaar
Hensbroek
7:48
10
Bart Kok
Noorddijkerweg
7:52
M3, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki van Roon
Bobeldijk
3:44
2
Amy Lenting
Korte Verlaatsweg
4:11
3
Lisa Vis
Verlaatsweg
4:13
4
Marit Lakeman
Zuidermeerweg
4:18
5
Iris Schilder
Wezenweid
4:42
6
Marlies Konings
Obdam
4:47
7
Elena Nieland
Noord
4:49
8
Julia Laan
Zuidermeerweg
4:53
9
Marit Schoenmaker
Spanbroek
6:40
10
Danae Koopman
Noordspierdijkerweg
5:40
J4, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan van Zijl
Dr.Bloemstraat
3:23
2
Klaas Jan Schipper
Obdam
3:24
3
Justin Klerk
Dr Bloemstr
3:28
4
Jesper Groot
Spanbroek
3:29
5
Stijn Lakeman
Zuidermeer
3:37
6
Rene de Wilde
Grosthuizen
3:45
7
Lars Tijmstra
Avenhorn
3:52
8
Dave Schoenmaker
Spanbroek
3:54
9
Jens Vlaar
Wezenweid
3:56
10
Damian Schilder
Spanbroek
4:01
11
Sietse Groen
Alkmaar
5:50
M4, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Steur
Avenhorn
3:27
2
Dian Sjerps
Korte Verlaatsweg
3:40
3
Joyce Laan
Wezenweid
4:17
4
Frederieke Lensen
Wezenweid
4:31
J5, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Stuyt
Zuidspierdijkerweg
3:09
2
Julian Steur
Bobeldijk
3:12
3
Clarence Bos
Verlaatsweg
3:21
4
Mike Stuyt
Spierdijkerweg
3:58
M5, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ailene Hoogewerf
Verlaatsweg
3:25
2
Isa Hoedjes
Obdam
3:35
3
Lisa Ruiter
Spierdijkerweg
3:44
4
Cindy Groot
Wezenweid
3:47
5
Julia Pater
Verlaatsweg
4:02
6
Maartje Kop
Avenhorn
4:04
7
Rosa Smit
Verlaatsweg
4:24
8
Silke Hondsma
Dr.Bloemstraat
4:29
9
Anne v.Borre
Avenhorn
4:34
10
Lisa Lenting
Korte Verlaatsweg
4:38
11
Bodien Koopman
Landrust
4:40
12
Iris Vis
Verlaatsweg
4:41
13
Ivette Kok
Noorddijkerweg
5:23
J6, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Schipper
Obdam
3:03
2
Nick Schoenmaker
Spanbroek
3:13
3
Elwin Appelman
Verlaatsweg
3:17
4
Dion Koopman
Landrust
3:23
5
Jardi Koppes
Bobeldijk
3:24
6
Cornel Koopman
Noord
3:32
7
Bastiaan Los
Verlaatsweg
3:51
8
Matthijs Hoebe
Dr Bloemstr
4:00
9
Rens de Wilde
Grosthuizen
4:16
M6, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Blaauw
Dr Bloemstr
3:21
2
Laura Konings
Obdam
3:25
3
Saar Snoek
Noord
3:31
4
Sarah Dignum
Wogmeer
3:37
5
Maureen Schouten
Wezenweid
3:50
6
Rosan Schouten
Wezenweid
3:54
7
Liza v.Borre
Avenhorn
4:26
8
Adinda Demaret
Dr Bloemstr
4:40
9
Mel Schilder
Noord
5:19
10
Britt Soet
Dr Bloemstr
5:26
J7, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Dignum
Wogmeer
2:47
2
Shane Niele
Dr Bloemstr
2:50
3
Wesley Klerk
Dr Bloemstr
3:20
4
Kim Homsma
Dr.Bloemstraat
3:40
M7, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer Konings
Obdam
3:42
2
Linn Schilder
Noord
3:01
3
Fleur van Leeuwen
P Koppesstr
3:28
J8, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Munster
Obdam
2:43
2
Dave Klaver
Obdam
2:44
3
Robin van Roon
Bobeldijk
2:51
4
Sjoerd Koning
Wogmeer
3:03
5
Sander Blaauw
Dr Bloemstr
3:17
6
Teun Snoek
Noord
3:36
M8, BASISSCHOOLLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Soet
Dr Bloemstr
4:42
www.uitslagen.nl
26-04-2009 13:10