Uitslagenlijst Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg - Vrijdag 17 april 2009
J-7, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Haico Boer
Loopgroep Aart Stigt
4:00
3:59
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
4:12
4:12
5
Ruben Meijerink
Hardenberg
4:22
4:22
6
Julian Smit
CBS De Wiekslag
4:23
4:21
8
Jordy Snippe
CBS De Marsweijde
4:28
4:25
10
Hugo Gerrits
CBS De Marsweijde
4:31
4:27
11
Koen Borst
OBS Het Spectrum
4:35
4:32
12
Juan Oldehinkel
CBS Bloemenhof
4:35
4:34
13
Reemer Benjamins
OBS Cantecleer
4:36
4:35
14
Brian Wolbink
CBS Bloemenhof
4:36
4:30
16
Sander Reinders
GBS De Morgenster
4:41
4:40
18
Gunnar Nieuwenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:43
4:40
19
Ryan ter Wielen
CBS Bloemenhof
4:44
4:42
20
Milan Veneman
CBS Bloemenhof
4:45
4:43
21
Matthijs Altena
CBS Rheezerveen
4:46
4:43
22
Lorenzo de Wit
OBS Baalder
4:46
4:46
23
Jorian Haverkort
CBS De Ark
4:47
4:43
24
Jesse Veltink
CBS De Wiekslag
4:47
4:46
25
Kai Bouwmeester
CBS De Vlinder
4:48
4:45
27
Rick Bouwhuis
CBS Rheezerveen
4:51
4:48
28
Jochem Posthumus
CBS Bloemenhof
4:55
4:47
29
Nick Hofstede
GBS Ds. Doekes
4:57
4:56
31
Lucca Dekker
CBS Bloemenhof
4:59
4:56
32
Koen Timmermans
CBS Bloemenhof
4:59
4:54
33
Maarten Smit
GBS De Morgenster
5:01
4:56
34
Youri Luisman
CBS Ds. Koningsberge
5:01
4:57
35
Giovany van Groningen
De Krim
5:03
5:01
36
Pascal Ligtenberg
CBS De Marsweijde
5:03
4:58
39
Iordache Kikkert
CBS de Kastanjehof
5:10
5:09
40
Max Stroeve
CBS Bloemenhof
5:10
5:03
41
Wessel Hakvoort
CBS De Marsweijde
5:14
5:11
42
Marc van Dijk
CBS Bloemenhof
5:14
5:12
43
Ramon Veurink
CBS Bloemenhof
5:15
5:13
44
Ivar van Gaalen
CBS De Wiekslag
5:16
5:12
45
Jasper Reinders
Hardenberg
5:17
5:14
46
Dion Veneman
CBS Ds. Koningsberge
5:21
5:19
47
Ramon Luisman
CBS De Wiekslag
5:22
5:19
48
Robert Overweg
GBS Ds. Doekes
5:27
5:21
49
Michael Veldsink
OBS Baalder
5:28
5:23
50
Eclisias Sloot
CBS Bloemenhof
5:28
5:20
51
Wouter Brink
CBS Bloemenhof
5:30
5:24
52
Gijs Sportel
OBS Den Velde
5:31
5:24
53
Leon Welleweerd
CBS Bloemenhof
5:32
5:27
54
Roy Hulzebosch
GBS De Regenboog
5:33
5:29
56
Stefan Logtenberg
CBS Bloemenhof
5:34
5:29
57
Rien ter Beek
GBS De Morgenster
5:34
5:34
58
Willem Vrieling
CBS De Regenboog
5:35
5:33
60
Milan Engelmoer
Hardenberg
5:35
5:35
63
Marc Boessenkool
CBS Bloemenhof
5:36
5:28
64
Jasper Spanjaart
CBS De Marsweijde
5:36
5:32
65
Jelle Nijboer
CBS De Wiekslag
5:37
5:28
66
Alrik Hofstede
GBS De Morgenster
5:38
5:37
67
Ivar Schutteman
OJS Het Palet
5:40
5:39
68
Bram van der Horst
CBS Bloemenhof
5:40
5:37
69
Stijn Wesselink
CBS Bloemenhof
5:40
5:38
70
Daniel Geesink
OJS Het Palet
5:41
5:39
71
Kevin Spalink
CBS Bloemenhof
5:42
5:40
72
Jelle Kaman
GBS De Morgenster
5:42
5:36
74
Stefan Kieft
CBS Bloemenhof
5:45
5:37
75
Xander Ramaker
GBS De Regenboog
5:48
5:42
76
Hugo van den Elst
OBS Den Velde
5:50
5:43
78
Tjisse van der Vinne
GBS De Morgenster
5:56
5:49
79
Nick Platjes
CBS De Marsweijde
5:59
5:54
82
Jordi van der Ley
OBS Cantecleer
6:06
6:04
83
Chiel Meijer
CBS Bloemenhof
6:09
6:06
84
Rinke Oegema
CBS Groen van Prinst
6:13
6:13
86
Thijmen Meijerink
CBS De Wiekslag
6:17
6:13
88
Stan van Dijk
CBS Bloemenhof
6:27
6:24
89
Ivo de Vries
OBS Het Spectrum
6:39
6:39
90
Troy Mollen
OBS Cantecleer
6:40
6:34
91
Ruben Koole
CBS Bloemenhof
6:50
6:42
92
Kevin Smit
CBS Ds. Koningsberge
6:53
6:50
93
Kevin Broersen
CBS De Marsweijde
6:54
6:51
94
Robert Hemmink
CBS De Wiekslag
7:00
6:56
95
Mart Hofsink
CBS De Wiekslag
7:00
6:57
96
Yannick Beenen
OBS Den Velde
7:06
7:04
97
Siem Kroezen
CBS Bloemenhof
7:09
7:01
M-7, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tosca Velthuis
OBS Cantecleer
4:39
4:38
2
Marleen van de Weide
CBS De Akker
4:46
4:44
3
Iris Jasper
OBS Cantecleer
4:52
4:50
6
Marit Aalderink
OBS Cantecleer
5:05
5:03
7
Jirna Hindriks
CBS Rheezerveen
5:12
5:09
8
Vera Roelofs
CBS Rheezerveen
5:13
5:10
9
Harley Kuilder
CBS Bloemenhof
5:13
5:11
10
Michelle Menzo
OBS Den Velde
5:16
5:09
13
Tessa Rigterink
CBS De Akker
5:20
5:18
14
Caya Fay Evers
OBS Cantecleer
5:31
5:29
15
Chinouk van Dijkhuizen
Spurt '88
5:32
5:25
16
Miren Hakkers
CBS Bloemenhof
5:32
5:25
18
Indy van Faassen
CBS De Marsweijde
5:35
5:33
19
Marissa van 't Holt
CBS De Akker
5:35
5:33
20
Anna Grendelman
CBS Bloemenhof
5:36
5:29
22
Lonneke Heerkes
CBS De Akker
5:42
5:39
24
Tosca Hofsink
CBS Bloemenhof
5:43
5:38
25
Leonie Hamberg
CBS Bloemenhof
5:43
5:40
27
Tabitha Vis
CBS Bloemenhof
5:48
5:41
28
Marleen Kremer
GBS Ds. Doekes
5:49
5:43
29
Emely Meulenkamp
CBS De Wiekslag
5:50
5:46
30
Joëlla Valkman
CBS Bloemenhof
5:50
5:49
31
Tessa Ramaker
GBS De Regenboog
5:54
5:49
32
Jessie Jaspers
CBS Rheezerveen
5:57
5:54
33
Julia Otten
CBS Bloemenhof
5:57
5:53
34
Lynn Plaggenmarsch
CBS Rheezerveen
5:58
5:55
35
Nynke Timmers
CBS Bloemenhof
6:00
5:54
36
Isa Hakvoort
CBS De Marsweijde
6:04
6:00
37
Samirah Gezici
CBS Bloemenhof
6:05
5:59
38
Rosan Zomerdijk
GBS De Regenboog
6:08
6:03
39
Danique Willems
CBS Bloemenhof
6:10
6:02
40
Llubien Hagedoorn
CBS De Akker
6:12
6:05
41
Ella van Schooten
CBS De Marsweijde
6:14
6:09
42
Emma Cramer
CBS Bloemenhof
6:15
6:07
43
Meike Kerssies
CBS Bloemenhof
6:16
6:07
44
Larissa Reints
CBS De Wiekslag
6:16
6:11
46
Eva Schutte
CBS De Marsweijde
6:18
6:09
47
Tess Runhaar
CBS Bloemenhof
6:18
6:09
48
Janiek Kerkdijk
GBS De Morgenster
6:19
6:12
49
Joanne Plaggenmarsch
GBS De Morgenster
6:21
6:14
50
Milou van Lutterveld
CBS De Marsweijde
6:27
6:24
51
Estelle Notenboom
OBS Cantecleer
6:34
6:32
52
Esmee Stroeve
CBS Bloemenhof
6:45
6:38
53
Tess Welleweerd
CBS Bloemenhof
6:46
6:39
54
Denise Koole
CBS Bloemenhof
6:51
6:46
55
Esmee Notenboom
OBS Cantecleer
6:52
6:52
56
Tamar Oostenbrink
CBS Rheezerveen
6:58
6:55
57
Lysanne Pouwels
CBS Bloemenhof
6:58
6:51
59
Roos Ringenier
CBS Bloemenhof
6:59
6:51
60
Yulin Oldehinkel
Prof. Waterinkschool
7:03
6:57
61
Julia Kieft
CBS Bloemenhof
7:15
7:06
62
Laura Rikkers
CBS Bloemenhof
7:15
7:06
63
Maud Onnink
CBS Bloemenhof
7:18
7:10
64
Maaike Bouwman
Prof. Waterinkschool
7:25
7:20
66
Yvonne van der Veen
OBS Den Velde
7:35
7:32
68
Marit Reints
CBS De Wiekslag
8:08
8:03
J-8, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chiel Rusken
CBS Bloemenhof
4:02
4:01
2
Stef Reinders
CBS De Akker
4:05
4:03
4
Ynze Oegema
CBS Groen van Prinst
4:10
4:10
5
Daan Hofstede
GBS Dr. Risaeus
4:13
4:11
6
Xander Dijk
GBS De Morgenster
4:14
4:13
7
Kelvin Haasjes
CBS De Regenboog
4:17
4:16
8
Elroy Benjamins
OBS Cantecleer
4:18
4:16
9
Stef Nijeboer
CBS De Wiekslag
4:18
4:16
10
Thijs ter Louw
CBS Bloemenhof
4:23
4:22
13
Koen Dijk
GBS De Morgenster
4:26
4:23
14
Elwin van de Weide
CBS De Akker
4:27
4:27
15
Rachnar Kikkert
CBS de Kastanjehof
4:29
4:29
17
Vincent Kat
CBS De Regenboog
4:31
4:25
18
Jorick Huizing
Klazienaveen
4:34
4:33
19
Robin Nijenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:34
4:32
20
Bob van der Laan
OBS De Kern
4:35
4:33
21
Jelle van der Veen
CBS Bloemenhof
4:36
4:35
22
Aron Hamberg
CBS De Marsweijde
4:37
4:34
23
Wouter de Roo
GBS Ds. Doekes
4:39
4:38
24
Marthijn Tempelman
GBS Ds. Doekes
4:39
4:35
25
Olav Groot
CBS De Marsweijde
4:40
4:38
26
Sven van Faassen
CBS De Marsweijde
4:40
4:38
27
Fabian Reinders
CBS De Vlinder
4:41
4:39
28
Kasper Becker
CBS Ds. Koningsberge
4:44
4:41
29
Rik Seine
CBS Groen van Prinst
4:46
4:42
31
Stan Tempelman
GBS De Morgenster
4:47
4:45
32
Stijn Withaar
CBS De Wiekslag
4:48
4:46
33
Bas Gerholt
CBS Bloemenhof
4:49
4:48
35
Timon Hutten
CBS De Marsweijde
4:49
4:47
37
Max Crofts
CBS De Marsweijde
4:50
4:48
38
Jordy Geertman
CBS De Regenboog
4:51
4:45
39
Bjorn Jonink
CBS Bloemenhof
4:52
4:50
40
Thymon Jutstra
CBS De Marsweijde
4:54
4:50
41
Jan w vd Wetering
OBS Klimop
4:55
4:52
42
Patrick Wuite
GBS Ds. Doekes
4:55
4:51
43
Richard Hakkers
GBS De Morgenster
4:56
4:54
44
Brend van Weert
OBS Baalder
5:01
4:53
45
Bart Koelewijn
GBS De Morgenster
5:03
5:01
46
Sem Roessink
OBS Cantecleer
5:04
5:01
47
Menno van der Vinne
GBS De Morgenster
5:04
5:03
48
Wesley Engelmoer
CBS De Marsweijde
5:04
5:01
49
Daan Kolenbrander
OBS De Kern
5:05
5:01
50
Stefan Kremer
GBS Ds. Doekes
5:05
5:00
51
Gerjan Zagers
CBS Bloemenhof
5:06
5:05
52
Stephan Rivera
CBS De Marsweijde
5:06
5:04
53
Martijn Dam
GBS De Morgenster
5:07
5:03
54
Stan Spalink
CBS Bloemenhof
5:08
4:59
55
Thomas Otten
CBS Bloemenhof
5:08
4:59
56
Stan Peters
CBS De Regenboog
5:10
5:08
58
Rombout Westra
GBS De Morgenster
5:11
5:08
59
Niels Tigelaar
CBS De Marsweijde
5:12
5:09
60
Juan Nasta
OBS Het Spectrum
5:13
5:07
61
Rob Wesselink
CBS De Regenboog
5:13
5:07
62
Mees Verboom
OBS Het Spectrum
5:14
5:06
63
Bob Kesselaar
OBS Het Spectrum
5:15
5:07
64
Yair Mulders
CBS Rheezerveen
5:17
5:12
65
Jesse Zweers
CBS Bloemenhof
5:18
5:11
66
David van Dijk
CBS De Vlinder
5:19
5:06
67
Arne Weitkamp
GBS Ds. Doekes
5:20
5:16
68
Sven Wolbink
CBS Rheezerveen
5:20
5:14
69
Ronald Wolters
CBS Spreng-el
5:20
5:14
70
Jonne Wolf
CBS De Marsweijde
5:21
5:21
72
Leon Bolks
GBS De Morgenster
5:22
5:17
73
Mark-Jan Poortman
CBS De Regenboog
5:23
5:17
75
Sebastiaan van Dijk
CBS De Wiekslag
5:27
5:26
76
Sven Kroeze
GBS Ds. Doekes
5:28
5:23
77
Jarno Waijerink
CBS De Vlinder
5:30
5:18
78
Willian Kamerman
CBS De Regenboog
5:32
5:24
79
Corne Nijman
GBS De Morgenster
5:33
5:30
80
Marco Veders
CBS Groen van Prinst
5:34
5:29
81
Maurijn Hermens
OBS Cantecleer
5:34
5:27
82
Wim van Lohuyzen
CBS De Ark
5:35
5:30
83
Lars Heinen
CBS De Regenboog
5:35
5:30
84
Erwin van der Veen
OBS Den Velde
5:35
5:31
85
Joost Nieuwlaar
OBS Cantecleer
5:37
5:31
87
Joppe Busstra
CBS Groen van Prinst
5:39
5:30
88
Anouk Rozemuller
GBS Ds. Doekes
5:43
5:37
89
Tim van den Berg
CBS De Akker
5:43
5:36
92
Sicco Colijn
GBS De Morgenster
5:50
5:47
93
Jan de Jong
GBS De Morgenster
5:52
5:49
96
Nick Meijer
CBS De Vlinder
5:53
5:43
97
Nick Velthuis
CBS De Vlinder
5:53
5:43
99
Jorrit Westerhof
CBS De Akker
6:01
5:58
100
Leon Kramer
CBS Bloemenhof
6:07
6:02
102
Stef ten Brinke
CBS Bloemenhof
6:09
6:02
103
Lars Veurink
CBS De Marsweijde
6:10
6:07
104
Sjoerd Kivits
CBS Bloemenhof
6:15
6:11
105
Thomas Lennips
CBS Bloemenhof
6:15
6:11
106
Dyami ten Wolde
OBS Cantecleer
6:16
6:11
107
Justin de Groot
CBS Bloemenhof
6:17
6:09
108
Collin Godeke
OBS Cantecleer
6:18
6:17
109
Roan Kremer
CBS Bloemenhof
6:21
6:18
110
Jordy Bekker
CBS De Marsweijde
6:21
6:17
111
Romeo Kesselaar
OBS Het Spectrum
6:25
6:17
112
Vincent Kappert
Dedemsvaart
6:26
6:22
113
Jorrit Stroeve
CBS Bloemenhof
6:32
6:29
114
Joël Rook
GBS De Morgenster
6:33
6:28
115
Sander Eggengoor
CBS Bloemenhof
6:38
6:32
116
Richard Snippe
CBS De Marsweijde
6:41
6:36
117
Marc van Middendorp
CBS De Marsweijde
6:43
6:38
118
Justin van der Steen
CBS Bloemenhof
6:44
6:36
121
Wesley Remmelts
OBS Het Spectrum
7:21
7:15
122
Bob Praag
Prof. Waterinkschool
7:35
7:25
123
Jelle Kuipers
Prof. Waterinkschool
7:48
7:46
M-8, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Sofie van der Weide
CBS De Marsweijde
4:31
4:27
4
Inge Hemmink
CBS De Wiekslag
4:32
4:31
5
Vedra Runherd
CBS De Regenboog
4:37
4:35
6
Lotte Rougoor
CBS De Akker
4:41
4:35
7
Mythe van Faassen
GBS Dr. Risaeus
4:42
4:39
9
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
4:46
4:44
10
Laura Veltkamp
GBS De Morgenster
4:47
4:46
11
Liese Klok
GBS Dr. Risaeus
4:47
4:43
12
Danicha Klaver
CBS De Marsweijde
4:48
4:48
13
Chiara Beltau
CBS de Kastanjehof
4:48
4:42
15
Joyce Ranter
OBS Den Velde
4:52
4:49
16
Maaike Evers
CBS Bloemenhof
4:55
4:48
18
Christie de Jong
CBS De Ark
4:59
4:57
19
Tess Reefman
CBS De Wiekslag
5:05
5:03
20
Hilde van der Veen
OBS Den Velde
5:05
5:02
21
Anne Veurink
CBS Ds. Koningsberge
5:07
5:06
22
Danique Luisman
CBS De Wiekslag
5:12
5:11
23
Marit de Vries
GBS De Morgenster
5:13
5:10
24
Eveline Zwager
CBS de Kastanjehof
5:16
5:06
25
Sanne Luisman
CBS Ds. Koningsberge
5:17
5:12
26
Kristin Dicke
CBS de Kastanjehof
5:18
5:10
27
Meike Stoel
CBS de Kastanjehof
5:18
5:09
28
Marleen Hakkers
CBS Bloemenhof
5:19
5:14
29
Hilde Pappot
CBS Groen van Prinst
5:20
5:16
30
Yentl Schutteman
OJS Het Palet
5:20
5:14
31
Esther Kloosterman
OBS Den Velde
5:22
5:20
32
Nikki Geesink
OJS Het Palet
5:23
5:16
33
Marjolein Klaren
Vroomshoop
5:24
5:24
34
Simone van Bussel
OBS Het Spectrum
5:24
5:18
35
Estelle Bijker
GBS De Morgenster
5:25
5:25
36
Daphne van Tholen
CBS De Marsweijde
5:26
5:22
37
Sterre Tromp
CBS De Regenboog
5:27
5:22
39
Marleen Kwant
CBS De Akker
5:29
5:23
40
Leonie Balt
CBS De Regenboog
5:29
5:24
41
Arkana Veltink
OBS Het Spectrum
5:31
5:24
42
Lotte Borst
OBS Het Spectrum
5:31
5:23
43
Eveline Wehkamp
CBS De Ark
5:31
5:30
44
Naomi Pullen
OBS Het Spectrum
5:32
5:25
45
Daniek Meijerink
CBS De Wiekslag
5:34
5:31
46
Nienke Kelder
CBS De Akker
5:34
5:34
48
Karina Reinders
GBS De Morgenster
5:39
5:36
49
Saskia Lindenhovius
GBS De Morgenster
5:39
5:36
50
Manon Wobben
CBS Groen van Prinst
5:39
5:30
51
Ilse Nijland
OBS Het Spectrum
5:41
5:37
52
Marieke Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:42
5:35
54
Kris Vasse
CBS de Kastanjehof
5:44
5:37
55
Esmeralda Feringa
CBS De Vlinder
5:45
5:45
56
Tamar de Weerd
CBS De Wiekslag
5:46
5:42
57
Claudia Bril
CBS De Elzenhof
5:46
5:43
58
Julia Overweg
GBS De Morgenster
5:47
5:44
59
Imke Dunnewind
CBS De Regenboog
5:47
5:42
61
Britt van der Boon
CBS De Regenboog
5:48
5:43
62
Chayenne Hulter
CBS Spreng-el
5:49
5:43
63
Kaylee Grendelman
CBS de Kastanjehof
5:49
5:42
64
Sanne van de Wetering
OBS Klimop
5:49
5:47
65
Esther Lougheed
CBS De Akker
5:49
5:45
66
Ilse Karsies
CBS De Regenboog
5:50
5:42
67
Sharon Betting
CBS Rheezerveen
5:50
5:47
69
Mattanja Boer
CBS Bloemenhof
5:51
5:43
71
Nathalie Hutten
CBS De Vlinder
5:53
5:46
72
Samirah jafar Dogger
CBS Bloemenhof
5:54
5:46
73
Lotte Strijker
CBS Bloemenhof
5:54
5:48
74
Sabrina Ramaker
GBS De Regenboog
5:56
5:55
75
Kirsten Gosse
CBS De Elzenhof
5:58
5:54
76
Sam Eshuis
CBS De Elzenhof
5:58
5:52
78
Britt Krijger
CBS Bloemenhof
6:00
5:53
79
Lotte Vosman
CBS Rheezerveen
6:01
5:54
80
Sanne Prijs
CBS Ds. Koningsberge
6:03
6:00
81
Kimberley Vlot
GBS De Morgenster
6:04
6:04
82
Romy Overweg
GBS De Morgenster
6:04
6:00
83
Madelon Botter
CBS De Vlinder
6:10
5:54
84
Manon Runhaar
CBS De Marsweijde
6:11
6:07
85
Noah Kuilder
CBS Bloemenhof
6:15
6:07
87
Eline Brons
GBS Ds. Doekes
6:16
6:15
88
Anouk Westerman
CBS De Akker
6:18
6:12
89
Chantal Matel
CBS Spreng-el
6:18
6:13
90
Anouk Kievits
CBS Spreng-el
6:19
6:13
92
Brigitte Euverman
GBS De Morgenster
6:25
6:21
93
Anouk van Braak
CBS De Akker
6:26
6:24
94
Lonneke Leffers
CBS Groen van Prinst
6:28
6:23
95
Nienke Bouma
CBS de Kastanjehof
6:28
6:21
96
Anouk Brink
OBS Het Spectrum
6:28
6:22
97
Judith Hamhuis
CBS De Wiekslag
6:37
6:29
98
Susan Tangenberg
CBS De Bron
6:38
6:33
99
Irene Bugel
GBS De Morgenster
6:49
6:44
100
Danee Bijker
GBS De Morgenster
6:50
6:46
101
Yaika Gils
GBS De Morgenster
6:51
6:47
102
Dagmar Peursum
OJS Het Palet
7:01
6:54
103
Iris Hulshof
CBS Bloemenhof
7:04
6:59
104
Eline Kootstra
CBS Bloemenhof
7:08
7:05
106
Limor Waterink
OBS Baalder
7:33
7:25
107
Jaimy van Nuil
OBS Cantecleer
7:36
7:29
108
Femke Wesselink
Prof. Waterinkschool
7:42
7:31
J-9, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Fabian Berends
OBS De Eiber
3:51
3:50
4
Vincent van Tholen
CBS De Marsweijde
3:57
3:55
5
Jelmer Tromp
GBS De Morgenster
3:59
3:59
6
Dinand van der Haar
CBS Spreng-el
3:59
3:57
7
Bareld van Dijk
CBS De Bron
3:59
3:59
9
Luuk Benjamins
CBS De Wiekslag
4:02
4:01
10
Maxim Muusse
CBS de Kastanjehof
4:07
4:06
12
Rick Lamberink
CBS De Marsweijde
4:08
4:07
13
Ferron Kroezen
CBS De Regenboog
4:09
4:07
15
Levi Roessink
OBS Cantecleer
4:10
4:10
16
Mees Hoogland
OBS Het Spectrum
4:13
4:05
17
Maarten Bel
CBS De Marsweijde
4:17
4:14
18
Guus Wanders
CBS Bloemenhof
4:18
4:14
19
Timon Minkjan
OBS Het Spectrum
4:18
4:11
20
Carlo Meijerink
CBS De Vlinder
4:18
4:16
21
Brian Korenromp
OBS Het Spectrum
4:20
4:19
22
Chris-Jan Bolks
CBS Bloemenhof
4:20
4:16
23
Ivo Herbers
CBS Bloemenhof
4:20
4:12
24
Roy de Wolde
CBS De Elzenhof
4:21
4:18
25
Anthony Jonkeren
OBS Cantecleer
4:23
4:22
26
Chiel Bouwman
OBS Het Spectrum
4:23
4:16
27
Ramon Weekamp
CBS de Fontein
4:23
4:22
29
Herjan Buitenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:27
4:27
30
Alrik Buitenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:27
4:22
31
Lenard Hutten
GBS Ds. Doekes
4:30
4:27
32
Marco Hofman
GBS Ds. Doekes
4:31
4:28
33
Owen Hamburg
CBS De Elzenhof
4:33
4:30
35
Jordi Dijk
CBS de Kastanjehof
4:34
4:31
36
Stef Koopman
CBS De Regenboog
4:34
4:30
37
Chiel Ridderman
CBS Bloemenhof
4:34
4:29
38
Bas Sluijmer
GBS De Morgenster
4:35
4:30
39
Patrick Westerman
CBS De Regenboog
4:36
4:33
40
Mike Klinkien
OBS Het Spectrum
4:36
4:29
41
Ruben van Ee
CBS Bloemenhof
4:37
4:31
42
Tim Bouma
CBS de Kastanjehof
4:38
4:35
43
Jarno van 't Holt
CBS De Akker
4:38
4:37
45
Stijn van der Veen
CBS De Bron
4:39
4:35
46
Corné Smit
GBS De Morgenster
4:39
4:36
47
Daan Hutten
Prof. Waterinkschool
4:40
4:38
48
Jesse Altena
CBS De Wiekslag
4:40
4:35
49
Ramon Hakvoort
CBS De Marsweijde
4:41
4:37
50
Ramon Tijs
OBS Het Spectrum
4:42
4:35
51
Thijmen Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:42
4:38
52
Sven Zindel
CBS De Vlinder
4:42
4:35
53
Joris Brink
CBS De Marsweijde
4:44
4:43
54
Carsten Elbertsen
OBS De Kern
4:44
4:43
55
Martijn Weegenaar
CBS De Regenboog
4:45
4:41
57
Hidde Mulder
CBS De Elzenhof
4:45
4:37
58
Wesley Arkes
CBS De Regenboog
4:45
4:39
59
Niek Huisjes
CBS De Wiekslag
4:46
4:39
61
Joshua Borneman
CBS Bloemenhof
4:48
4:46
62
Tom Oude Veldhuis
CBS Rheezerveen
4:49
4:45
63
Jorg Fennema
GBS De Morgenster
4:49
4:46
64
Jochem Oostra
CBS Bloemenhof
4:50
4:44
65
Dani Katoele
CBS Bloemenhof
4:52
4:46
66
Rob Leemhuis
CBS Bloemenhof
4:53
4:49
67
Joey Hofsteede
CBS De Vlinder
4:53
4:46
68
Ryan vd Berg
GBS De Morgenster
4:54
4:52
69
Jelle Dekker
CBS de Kastanjehof
4:55
4:53
70
Gunnar Jannink
CBS De Regenboog
4:56
4:54
71
Andries Tigelaar
GBS De Morgenster
4:57
4:50
72
Mart Volkers
CBS Bloemenhof
4:58
4:51
73
Ferron Goossensen
GBS De Morgenster
4:58
4:54
74
Desley Roewen
Prof. Waterinkschool
4:59
4:49
75
Ryan Hemstede
CBS Bloemenhof
4:59
4:52
76
Justin van Dijk
CBS De Bron
5:00
4:56
77
Ruben Sportel
OBS Den Velde
5:01
4:56
78
Jorik Plaggenmarsch
GBS De Morgenster
5:02
4:56
80
Daniel Kelder
CBS De Akker
5:04
4:59
81
Robert Hagenstein
GBS De Morgenster
5:05
5:01
82
Jelle Tempelman
GBS Dr. Risaeus
5:06
4:56
83
Wouter Elbertsen
CBS De Regenboog
5:08
5:02
84
Allard Haarman
CBS De Bron
5:09
5:06
85
Sven Scholtens
GBS Dr. Risaeus
5:10
4:59
86
Timo van der Ley
OBS Cantecleer
5:11
5:06
88
Anne Pals
OBS Het Spectrum
5:12
5:04
89
Stef Gruppen
CBS Bloemenhof
5:13
5:03
90
Bram Stroeve
CBS Bloemenhof
5:14
5:07
91
Ruben Haasjes
CBS De Regenboog
5:17
5:13
92
Yannick Veneman
CBS Ds. Koningsberge
5:18
5:13
93
Owen Hakkers
CBS Bloemenhof
5:18
5:10
95
Emiel van der Boon
CBS De Regenboog
5:20
5:13
96
Emile Smid
CBS De Wiekslag
5:22
5:19
97
Thomas Altena
CBS Rheezerveen
5:25
5:21
98
Stephen Snippe
Prof. Waterinkschool
5:26
5:17
100
Bart Veurink
GBS Dr. Risaeus
5:27
5:22
101
Robert Nijmeijer
CBS Spreng-el
5:28
5:26
102
Gerrit Veurink
GBS Dr. Risaeus
5:30
5:25
103
Roy Klokkert
OBS Het Spectrum
5:30
5:24
104
Marco Rikkers
CBS Bloemenhof
5:31
5:25
105
Ricardo Mecklenfeld
CBS De Bron
5:31
5:23
106
Remco van Vugt
CBS De Regenboog
5:32
5:26
108
Sander Plasman
CBS Groen van Prinst
5:32
5:30
109
Maikel Hutten
Prof. Waterinkschool
5:33
5:25
110
Mats Ouwinga
CBS Bloemenhof
5:35
5:32
111
Aron ten Napel
CBS de Kastanjehof
5:36
5:27
112
Siem Schippers
GBS De Morgenster
5:40
5:32
113
Glenn Koole
CBS Bloemenhof
5:40
5:31
114
Jurjen Guigelaar
CBS De Bron
5:44
5:39
115
Zaud Al-Khayat
OBS Baalder
5:46
5:43
116
Jorn Wormsbecher
OBS Het Spectrum
5:46
5:39
118
Dennis Schoemaker
CBS Bloemenhof
5:49
5:43
119
Joep Schonewille
CBS De Marsweijde
5:49
5:45
120
Jurre van der Veen
OBS Den Velde
5:49
5:44
121
Jordi Kollen
CBS De Elzenhof
5:53
5:46
122
Bart Dam
GBS De Morgenster
5:58
5:51
123
Dimitri Brouwer
CBS Bloemenhof
6:00
5:51
124
Metin Kortbeek
OBS De Kern
6:02
6:00
125
Johan van der Klis
CNS Balkbrug
6:10
6:06
126
Timon Mulder
CBS De Vlinder
6:11
6:04
127
Niels van der Belt
CBS De Elzenhof
6:12
6:10
128
Rico de Boer
CBS De Regenboog
6:14
6:11
129
Patrick Borger
OBS Den Velde
6:16
6:09
130
Lennart Hogenbirk
CBS Bloemenhof
6:21
6:14
131
Daniel Langenberg
CBS Bloemenhof
6:29
6:19
132
Gijs Everts
CBS Bloemenhof
6:32
6:30
133
Stijn Kuper
CBS De Elzenhof
6:35
6:27
134
Stef Olijve
Prof. Waterinkschool
6:55
6:47
M-9, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marlijn Muis
GBS De Morgenster
4:15
4:15
3
Sya Velthuis
OBS Cantecleer
4:22
4:21
4
Marleen ten Brinke
CBS Bloemenhof
4:25
4:19
5
Annabel Meijerink
CBS De Wiekslag
4:28
4:27
6
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
4:36
4:32
7
Marit Zandink
CBS De Regenboog
4:38
4:37
8
Amber Meulenkamp
CBS De Wiekslag
4:39
4:36
9
Jasmijn van Wijk
CBS De Elzenhof
4:40
4:37
10
Carmen Nijland
GBS De Morgenster
4:46
4:44
13
Kim Hogenberg
CBS De Akker
5:01
4:54
14
Ilse Veltink
CBS De Wiekslag
5:02
4:59
17
Rosa Brunink
CBS De Wiekslag
5:03
4:59
18
Melanie Bruins Slot
CBS De Elzenhof
5:05
5:02
19
Mirjam Hulzebosch
GBS De Morgenster
5:07
5:03
20
Anne Schepers
CBS Bloemenhof
5:09
5:01
21
Angela Leemgraven
CBS De Akker
5:10
5:06
22
Valerie Deen
CBS De Regenboog
5:12
5:09
23
Lisan Koopmans
OJS Het Palet
5:15
5:13
24
Danique de Klark
GBS Dr. Risaeus
5:15
5:04
25
Paulien van Bussel
OBS Het Spectrum
5:15
5:13
26
Mendy Kerkdijk
GBS De Morgenster
5:17
5:17
27
Myrthe Meier
CBS de Kastanjehof
5:18
5:14
28
Kim Timmermans
GBS Dr. Risaeus
5:18
5:07
29
Yvet de Leeuw
OBS Cantecleer
5:19
5:16
31
Talita Dilmec
CBS de Kastanjehof
5:19
5:15
33
Romey Berends
OBS De Eiber
5:21
5:15
34
Hannah Kuckelkorn
OBS De Kern
5:22
5:21
35
Chenoa ten Wolde
OBS Cantecleer
5:24
5:21
37
Gioya Alting
CBS Bloemenhof
5:25
5:20
38
Vera Logtenberg
CBS De Ark
5:25
5:23
39
Charlotte van Kleef
OBS De Kern
5:25
5:24
40
Jerina Overweg
GBS De Morgenster
5:26
5:24
41
Danielle Bouwhuis
CBS Rheezerveen
5:26
5:23
43
Anniek Prinsen
CBS De Bron
5:26
5:22
44
Melissa Kremer
CBS De Elzenhof
5:27
5:20
46
Marleen Holtrop
CBS De Regenboog
5:28
5:24
47
Lotte Nijman
CBS Rheezerveen
5:28
5:24
48
Julia Roelofs
CBS Rheezerveen
5:28
5:26
50
Chantal de Wit
OBS Baalder
5:30
5:30
51
Inge Vosman
CBS Rheezerveen
5:30
5:27
52
Britt ter Wielen
CBS Bloemenhof
5:30
5:27
54
Esther Leffers
CBS Groen van Prinst
5:31
5:29
56
Lotte Breukelman
CBS Bloemenhof
5:31
5:25
57
Annet Winters
CBS de Fontein
5:31
5:25
58
Manilla Tempelman
GBS Dr. Risaeus
5:32
5:21
59
Ruth Odink
CBS De Marsweijde
5:33
5:28
61
Kelly Hulleman
CBS De Marsweijde
5:36
5:30
62
Kayleigh Hunting
OJS Het Palet
5:36
5:34
63
Annelie Lammers
CBS de Kastanjehof
5:38
5:34
64
Lieke van Heijst
CBS De Elzenhof
5:38
5:28
65
Susan Reefman
CBS De Wiekslag
5:38
5:35
66
Sharina Gils
GBS De Morgenster
5:41
5:36
67
Merle ter Bekke
GBS De Morgenster
5:42
5:37
68
Miriam Schepers
CBS De Wiekslag
5:44
5:38
69
Natascha Nijeboer
OBS Het Spectrum
5:48
5:42
70
Maartje Hofsink
GBS Ds. Doekes
5:51
5:49
71
Jesme van Lutterveld
CBS De Marsweijde
5:54
5:45
72
Willemijn Bolks
GBS De Morgenster
5:55
5:49
73
Mirjam de Vries
GBS De Morgenster
5:58
5:51
74
Louise Prins
CBS De Elzenhof
6:03
6:00
75
Esme Huisjes
CBS De Marsweijde
6:04
5:59
76
Lauren Schutte
CBS De Marsweijde
6:04
6:01
78
Verena Oegema
CBS Groen van Prinst
6:05
5:57
79
Janice Rieks
CBS Groen van Prinst
6:05
5:57
80
Britt Veurink
CBS Bloemenhof
6:06
6:02
82
Mariëlle Hofstede
GBS De Morgenster
6:09
6:02
83
Lisa Veurink
CBS De Marsweijde
6:10
6:05
84
Nathalie Zagers
CBS Bloemenhof
6:11
6:05
85
Nicole Zomers
CBS Bloemenhof
6:12
6:03
86
Kim Zandbergen
CBS De Elzenhof
6:12
6:02
87
Sanne van den Oudenald
CBS Bloemenhof
6:12
6:07
88
Lian Baas
CBS De Regenboog
6:13
6:09
89
Lisa Hazelaar
OBS Den Velde
6:15
6:09
90
Romy Hakkers
CBS De Marsweijde
6:16
6:11
91
Marlijn Kampjes
CBS De Marsweijde
6:17
6:08
92
Kyra Ramaker
GBS De Regenboog
6:18
6:18
94
Mirthe Boertien
CBS De Ark
6:23
6:20
95
Stefanie de Vries
CBS De Regenboog
6:25
6:22
96
Danique Pellen
CBS Groen van Prinst
6:31
6:22
97
Tamara Ravenhorst
Prof. Waterinkschool
6:40
6:33
J-10, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Dankelman
ACO Van Elderen
3:41
3:40
2
Daniël Muis
CBS De Wiekslag
3:44
3:43
3
Giorgio Beltau
CBS de Kastanjehof
3:46
3:45
4
Bennie Altena
CBS Bloemenhof
3:49
3:48
7
Ruben Francke
GBS Dr. Risaeus
3:54
3:52
8
Tristan Kollen
CBS De Vlinder
3:54
3:51
9
Jeffry Hutten
GBS Dr. Risaeus
3:55
3:54
10
Daan Verboom
OBS Het Spectrum
3:59
3:57
11
Daan Feldkamp
OBS Het Spectrum
4:00
3:58
14
Niels Overweg
CBS de Kastanjehof
4:03
4:02
15
Simeon van Dijk
CBS De Regenboog
4:05
4:04
16
Wilbert Prinsen
CBS De Bron
4:06
4:05
17
Donavon van Groningen
De Krim
4:07
4:07
18
Sam Freriks
OBS Het Spectrum
4:08
3:58
19
Nick van der Veen
CBS Bloemenhof
4:09
4:08
20
Niek Kuipers
GBS De Morgenster
4:10
4:07
21
Stefan Reinders
GBS De Morgenster
4:10
4:09
22
Koen Koopmans
OJS Het Palet
4:12
4:12
23
Sytse Oegema
CBS Groen van Prinst
4:13
4:11
24
Twan Wolbink
CBS Rheezerveen
4:16
4:15
25
Roland Strijker
CBS de Kastanjehof
4:19
4:16
27
Henco Ribberink
GBS Ds. Doekes
4:21
4:15
28
Lars Kampjes
CBS de Fontein
4:24
4:14
29
Daan Wekking
CBS Bloemenhof
4:27
4:21
30
Martijn Meijerink
CBS De Wiekslag
4:28
4:25
31
Boaz Vis
GBS De Morgenster
4:28
4:26
32
Greg de Lange
OBS Cantecleer
4:29
4:27
33
Rowan de Vries
OBS Cantecleer
4:29
4:28
34
Stan Meertens
CBS de Kastanjehof
4:30
4:26
35
Jarik Kampman
GBS De Morgenster
4:30
4:30
36
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
4:31
4:28
37
Allard Grendelman
CBS Bloemenhof
4:31
4:25
38
Jari Hutten
CBS Bloemenhof
4:31
4:24
39
Bram Nijland
OBS Het Spectrum
4:32
4:22
40
Wouter Vink
CBS De Vlinder
4:33
4:30
41
Daan Rusken
CBS Bloemenhof
4:34
4:32
42
Tom Sluijmer
GBS De Morgenster
4:34
4:32
44
Petri van Gaalen
CBS De Wiekslag
4:37
4:35
45
Erwin Bosman
CBS De Marsweijde
4:38
4:38
47
Raoul Jutstra
CBS De Marsweijde
4:40
4:37
48
Evert Jan Nijmeijer
CBS Spreng-el
4:41
4:37
51
Nian Luisman
OBS Cantecleer
4:44
4:41
52
Eagan Grygier
OBS Het Spectrum
4:45
4:44
53
Elroy Wolbink
CBS Bloemenhof
4:46
4:45
54
Arjan van't Holt
CBS Bloemenhof
4:46
4:44
55
Julian Hamberg
CBS De Regenboog
4:48
4:42
56
Romano Dierdorp
CBS De Ark
4:48
4:44
57
Marijn Gelderblom
OBS De Kern
4:48
4:47
58
Niels Hamhuis
CBS Bloemenhof
4:49
4:41
59
Remko Willems
GBS Ds. Doekes
4:49
4:47
60
Jelle Croezen
CBS Bloemenhof
4:50
4:45
61
Sander Kerkdijk
CBS de Kastanjehof
4:52
4:49
62
Luke Meinen
CBS De Regenboog
4:52
4:46
63
Robbert Haasjes
CBS De Regenboog
4:52
4:47
64
Bouke Kivits
OJS Het Palet
4:54
4:53
67
Daan Schutte
GBS Ds. Doekes
4:59
4:52
68
Chiel Ekkelenkamp
OBS Het Spectrum
5:00
4:58
69
Marijn Reimer
OBS Het Spectrum
5:00
4:58
70
Thijs van Dijk
CBS De Regenboog
5:00
4:54
71
Carlo Kiewiet
CBS Bloemenhof
5:01
4:55
73
Zeno Juurlink
OBS Het Spectrum
5:03
5:01
77
Jonne Lambers
CBS Bloemenhof
5:06
4:59
78
Niels Meier
CBS De Vlinder
5:06
5:03
79
Gerrit Odink
CBS de Fontein
5:13
5:05
83
Ben Hofsink
GBS De Morgenster
5:21
5:18
84
Marijn Overweg
GBS De Morgenster
5:23
5:20
86
Joran Minkjan
OBS Het Spectrum
5:29
5:21
87
Ethan Waterink
OBS Baalder
5:30
5:25
88
Jesse Meinen
CBS De Regenboog
5:32
5:25
89
Chiel Dunnewind
CBS De Regenboog
5:36
5:29
90
Yorick Sturris
OBS Baalder
5:40
5:32
92
Bjorn Groot
CBS De Marsweijde
5:44
5:42
93
Robin Nijman
CBS Rheezerveen
5:50
5:47
94
Job Oostenbrink
CBS Rheezerveen
5:51
5:49
95
Jeroen Dekker
CBS De Regenboog
6:14
6:08
96
Matthias Plasman
CBS De Wiekslag
6:19
6:14
97
Niels van Faassen
CBS De Marsweijde
6:21
6:16
98
Erik Passies
CBS de Fontein
6:22
6:17
99
Mark van Laar
CBS de Kastanjehof
6:24
6:20
100
Robbin Bouwman
Prof. Waterinkschool
6:28
6:19
101
Hessel Bultsma
OBS Baalder
6:49
6:43
102
Dennis Ligtenberg
CBS de Kastanjehof
7:03
7:00
M-10, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
3:39
3:38
2
Sanne Otten
ACO Van Elderen
3:56
3:55
3
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
3:59
3:58
4
Daniek van den Berg
CBS De Wiekslag
4:01
4:00
6
Marielle Zuidema
GBS Dr. Risaeus
4:14
4:12
8
Monique van Beem
CBS De Ark
4:28
4:26
9
Sylvia van Beem
CBS De Ark
4:28
4:26
10
Susanne Bakker
CBS De Bron
4:30
4:27
11
Noelia van de Wetering
OJS Het Palet
4:34
4:33
12
Nikki Spinhoven
CBS De Ark
4:43
4:41
13
Britt Spinhoven
CBS De Ark
4:43
4:42
14
Anne-Fleur Stolper
GBS De Morgenster
4:44
4:43
15
Thirza Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:48
4:46
16
Babet Schepers
OBS Cantecleer
4:49
4:48
17
Donglu Siekmans
OBS De Kern
4:49
4:46
18
Puck Reints
CBS De Wiekslag
4:50
4:44
19
Chantal Huizing
Klazienaveen
4:51
4:48
20
Pevi Wijngaarden
CBS De Marsweijde
4:51
4:49
21
Myrthe Schutteman
OJS Het Palet
4:51
4:49
22
Mirte Hulscher
OJS Het Palet
4:53
4:50
23
Rianne Timmers
CBS Bloemenhof
4:55
4:50
24
Nathalie Wind
CBS De Regenboog
4:55
4:52
25
Nathalie Volkerink
GBS De Morgenster
4:56
4:53
26
Nikki van der Laan
OBS De Kern
4:56
4:55
27
Yasmina Feringa
CBS De Vlinder
4:57
4:53
28
Tessa Nijeboer
CBS De Wiekslag
4:59
4:55
29
Ellemijn Godeke
CBS De Wiekslag
5:01
4:57
30
Celine Lambers
CBS Bloemenhof
5:02
4:57
31
Dorien Buist
GBS De Morgenster
5:05
5:00
33
Mirka Buist
CBS Bloemenhof
5:05
5:04
34
Ingeborg Peursum
OJS Het Palet
5:05
4:59
35
Alies de Jong
GBS De Morgenster
5:07
5:03
36
Iris van Faassen
CBS Bloemenhof
5:08
5:01
37
Hanna-Lotte Boer
CBS Bloemenhof
5:08
5:01
38
Marleen Euving
CBS de Fontein
5:08
4:59
39
Jasmijn Timmermans
GBS Ds. Doekes
5:09
5:01
40
Serine Karapetian
CBS De Elzenhof
5:10
5:03
42
Esme Starke
CBS De Regenboog
5:10
5:05
43
Kirsten auf der Haar
CBS de Fontein
5:11
5:02
44
Dagmar Bekhuis
OBS Het Spectrum
5:11
5:03
45
Puck Oude Veldhuis
CBS Rheezerveen
5:12
5:04
46
Michelle vd Blij
CBS Bloemenhof
5:14
5:10
47
Marion Ballast
CBS Bloemenhof
5:17
5:11
48
Alisha Bekker
CBS De Marsweijde
5:23
5:20
49
Vera Merjenburgh
CBS De Marsweijde
5:24
5:21
50
Leonie Overweg
GBS Ds. Doekes
5:24
5:17
51
Renske Jouwsma
CNS Balkbrug
5:25
5:21
52
Merle van Faassen
CBS De Marsweijde
5:25
5:19
53
Denice Slump
CBS Bloemenhof
5:25
5:21
55
Romee Lennips
CBS Bloemenhof
5:26
5:21
56
Lanca Grefte
CBS De Elzenhof
5:26
5:18
57
Melissa Geertjes
OBS De Kern
5:26
5:23
58
Carlijn Joosten
CBS De Ark
5:27
5:24
59
Ellen Hamberg
CBS Bloemenhof
5:28
5:23
60
Mandy Oolhorst
CBS Rheezerveen
5:28
5:24
61
Tessa Valk
CBS De Elzenhof
5:31
5:28
62
Anne Mollen
OBS Cantecleer
5:32
5:28
63
Cloé Dijkhuis
CBS de Kastanjehof
5:35
5:31
64
Tessa Lennips
CBS De Elzenhof
5:36
5:28
65
Nina Overweg
GBS De Morgenster
5:36
5:33
66
Tess Hamberg
CBS De Regenboog
5:37
5:30
67
Julia Westerman
CBS De Akker
5:37
5:35
70
Rozemarijn Pot
CBS De Vlinder
5:39
5:33
71
Manon Meijer
CBS de Fontein
5:39
5:28
72
Soria van Uffelen
CBS De Vlinder
5:39
5:33
73
Roselin Kappert
Dedemsvaart
5:40
5:36
74
Sharon Kampman
CBS De Elzenhof
5:40
5:32
75
Amber Veltkamp
GBS De Morgenster
5:40
5:36
76
Kim ter Wijlen
OBS Cantecleer
5:41
5:37
77
Julia van Seventer
CBS Spreng-el
5:41
5:38
78
Harma van der Vinne
GBS De Morgenster
5:41
5:36
79
Anniek Runhaar
CBS De Marsweijde
5:44
5:41
80
Demi Hakvoort
CBS De Marsweijde
5:45
5:40
82
Mirjam Seine
CBS Groen van Prinst
5:48
5:46
83
Marcha Ravenshorst
CBS De Wiekslag
5:48
5:46
84
Esmee Kelder
GBS De Morgenster
5:50
5:45
85
Maud Veurink
GBS De Morgenster
5:51
5:47
86
Willianne Polman
CBS De Marsweijde
5:52
5:49
87
Jonneke Vink
CBS de Kastanjehof
5:54
5:51
88
Jeannet Schroten
CBS De Elzenhof
5:56
5:47
89
Emily Hakkers
CBS De Marsweijde
5:58
5:54
90
Brenda Meijerink
CBS de Kastanjehof
6:01
5:57
91
Merel Hermans
CBS De Wiekslag
6:02
5:58
92
Lida Zweers
GBS Ds. Doekes
6:03
5:55
93
Anna Timmermans
GBS Ds. Doekes
6:04
5:56
96
Marissa Veurink
CBS Bloemenhof
6:07
6:01
97
Anouk Lennips
CBS De Elzenhof
6:12
6:04
98
Esmee Mulder
CBS Bloemenhof
6:14
6:07
99
Anouk Hofsink
CBS Bloemenhof
6:14
6:07
100
Danique Hutten
CBS Bloemenhof
6:15
6:07
101
Jascha Godeke
CBS De Wiekslag
6:16
6:12
102
Kristy Rienewerf
Prof. Waterinkschool
6:17
6:09
103
Kimberley Braker
CBS De Marsweijde
6:18
6:13
104
Maud de Jong
GBS De Regenboog
6:20
6:17
105
Roos Runhaar
CBS Bloemenhof
6:20
6:15
106
Kim Tigelaar
CBS De Marsweijde
6:22
6:18
107
Sylvia Rivera
CBS De Marsweijde
6:22
6:18
108
Manon Wekking
CBS Bloemenhof
6:23
6:16
109
Esmee Pellen
CBS Groen van Prinst
6:30
6:21
110
Thamara Mol
CBS Bloemenhof
6:31
6:25
111
Romy Gerholt
Prof. Waterinkschool
7:16
7:07
J-11, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Mart Lennips
CBS Bloemenhof
3:38
3:37
3
Jelmer Meenhuis
Atletics Nijverdal
3:39
3:39
4
Rutger Deen
CBS De Regenboog
3:42
3:40
5
Jordy Aufderhaar
OBS Baalder
3:47
3:45
6
Jeffrey Klaver
CBS De Marsweijde
3:54
3:53
7
Danny Koppelman
Hoge Hexel
3:56
3:53
8
Kiyan van Gaalen
CBS De Wiekslag
3:57
3:56
9
Youri Bouwhuis
OBS Het Spectrum
3:57
3:57
10
Floris-Jan Vasse
CBS de Kastanjehof
3:58
3:57
11
Fran perez Fernandez
CBS De Bron
3:59
3:58
12
Julian Schutte
CBS De Elzenhof
3:59
3:55
13
Yvo van Dijk
GBS Dr. Risaeus
4:00
3:58
14
Bas Veltink
CBS De Wiekslag
4:00
3:59
15
Jurgen Bakker
CBS De Vlinder
4:01
3:59
16
Juryan Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:02
4:00
17
Maikel Ros
CBS De Wiekslag
4:04
4:04
18
Gijs Odink
CBS De Marsweijde
4:05
4:04
19
Jelle Timmermans
CBS Bloemenhof
4:06
4:04
20
Dylan Gerrits
CBS de Kastanjehof
4:06
4:05
21
Jelle Potgieter
CBS De Wiekslag
4:08
4:07
22
Gerdinand Buitenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:08
4:07
24
Dennis Eggen
CBS De Regenboog
4:08
4:07
25
Thijs Nijman
CBS Bloemenhof
4:09
4:08
27
Alwin Horlings
GBS Dr. Risaeus
4:12
4:11
28
Quint Kieviet
CBS De Wiekslag
4:13
4:11
30
Joran Olsman
GBS De Morgenster
4:15
4:10
31
Wessel Bril
CBS Ds. Koningsberge
4:15
4:14
32
John Mestebeld
CBS De Vlinder
4:16
4:13
33
Arjan Neutel
CBS Bloemenhof
4:16
4:12
35
Jeroen Boessenkool
CBS Groen van Prinst
4:17
4:14
36
Dennis Tempelman
CBS Ds. Koningsberge
4:18
4:17
37
Tom van Hensbergen
CBS de Kastanjehof
4:18
4:17
38
Friso Smeding
GBS Ds. Doekes
4:20
4:14
39
Frank Altena
CBS De Wiekslag
4:20
4:19
40
Yimis van Leeuwen
CBS Bloemenhof
4:21
4:20
41
Karel van der Bijl
CBS de Kastanjehof
4:23
4:22
42
Chiel Timmermans
GBS Dr. Risaeus
4:24
4:21
43
Martijn Brink
Prof. Waterinkschool
4:24
4:23
44
Tyrone Basaur
CBS Bloemenhof
4:30
4:28
45
Jordy Christenhusz
CBS De Ark
4:32
4:30
46
Teun Nijzink
CBS Bloemenhof
4:35
4:33
47
Bernard Weitkamp
GBS Ds. Doekes
4:36
4:31
48
Walter ter Beek
GBS De Morgenster
4:37
4:32
49
Rico Oosterink
CBS De Wiekslag
4:38
4:36
50
Roy de Weerd
CBS De Wiekslag
4:39
4:37
51
Dennis Hemmink
CBS De Wiekslag
4:40
4:36
52
Tom Olthoff
CBS De Elzenhof
4:40
4:33
53
Herwin Kampman
GBS De Morgenster
4:41
4:34
54
Bart Nijman
CBS Rheezerveen
4:42
4:41
55
Jeffrey Veltink
CBS De Marsweijde
4:42
4:42
57
Dani Altena
CBS De Wiekslag
4:43
4:42
58
Ruben Schepers
CBS De Wiekslag
4:44
4:39
59
Kailey Mostert
CBS Rheezerveen
4:45
4:44
60
Roy Hendriksen
CBS De Vlinder
4:45
4:38
61
Jelmer Bouman
CBS Groen van Prinst
4:45
4:40
62
Hidde Rieks
CBS Groen van Prinst
4:47
4:42
64
Jelmer Stevens
Prof. Waterinkschool
4:50
4:49
66
Marnix Botter
CBS De Vlinder
4:54
4:47
68
Martijn Hakkers
CBS Bloemenhof
4:56
4:53
69
Hugo Broeksema
GBS Dr. Risaeus
4:56
4:54
70
Alan de Roo
GBS Ds. Doekes
4:57
4:52
72
Tijmen Bruggink
OBS Klimop
5:02
5:00
73
Mike Koert
Prof. Waterinkschool
5:03
4:55
74
Gerben Heerkes
CBS De Akker
5:06
5:03
75
Stefan ten Have
CBS Bloemenhof
5:09
5:04
76
Danny Wensink
CBS Ds. Koningsberge
5:15
5:12
78
Justin van Oosten
OBS Klimop
5:17
5:15
80
Jens de Vries
GBS De Morgenster
5:18
5:12
81
Rick Dorgelo
GBS Dr. Risaeus
5:18
5:14
82
Berjan Kerkdijk
GBS De Morgenster
5:21
5:15
83
Dinand vd Graaf
CBS de Fontein
5:21
5:10
84
Frank Winters
CBS de Fontein
5:22
5:10
85
Niek Kampman
GBS De Morgenster
5:22
5:15
86
Nick Kremer
CBS De Elzenhof
5:22
5:15
87
Rogier Tromp
OBS Het Spectrum
5:23
5:16
88
Steven ter Bekke
GBS De Morgenster
5:23
5:16
89
Nieck Kuper
CBS De Elzenhof
5:24
5:16
90
Paul Huisjes
CBS Ds. Koningsberge
5:28
5:26
91
Martijn Borger
OBS Den Velde
5:29
5:24
92
Julian Bekker
CBS de Kastanjehof
5:30
5:28
93
Jeremy van Riet
Prof. Waterinkschool
5:31
5:22
94
Björn Kroezen
CBS De Elzenhof
5:31
5:28
95
Ragnar Verwer
CBS De Regenboog
5:32
5:27
96
Jan Hendriks
Prof. Waterinkschool
5:34
5:31
97
Yaron de Groot
Prof. Waterinkschool
5:34
5:32
98
Guus Spijkerman
CBS Bloemenhof
5:35
5:30
99
Niels Overweg
CBS De Vlinder
5:46
5:39
100
Lars Hofsink
GBS Ds. Doekes
5:52
5:45
101
Simon van der Brug
OJS Het Palet
5:58
5:54
102
Theon Spuij
GBS De Morgenster
6:08
6:02
103
Koen Kaman
GBS De Morgenster
6:11
6:04
M-11, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
3:38
3:37
2
Inga Bakker
ACO Van Elderen
3:42
3:41
4
Marion Kappert
CBS Ds. Koningsberge
3:55
3:53
6
Kirsten Veerman
CBS de Kastanjehof
4:00
3:58
8
Kirsten Bies
OBS Het Spectrum
4:02
4:02
9
Judith Kappert
CBS Ds. Koningsberge
4:10
4:09
10
Elisabeth van Rechtere
OBS Cantecleer
4:15
4:12
11
Rebecca Lougheed
CBS De Akker
4:21
4:17
12
Charlotte Lamberink
CBS Bloemenhof
4:25
4:20
13
Marielle Spijker
CBS de Fontein
4:25
4:24
14
Lotte Becker
CBS Ds. Koningsberge
4:26
4:25
15
Chaterine van Rechtere
OBS Cantecleer
4:31
4:29
16
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
4:31
4:29
17
Nathalie Berends
CBS de Fontein
4:32
4:28
18
Manon Beenen
CBS de Fontein
4:36
4:34
19
Renate Reinders
GBS De Morgenster
4:37
4:32
20
Marit Schotkamp
CBS De Marsweijde
4:41
4:39
21
Nikki Spinhoven
CBS De Ark
4:42
4:41
22
Esmee Langenberg
CBS Bloemenhof
4:42
4:38
23
Malissa Mecklenfeld
CBS De Bron
4:43
4:40
24
Joyce Kerssies
CBS de Fontein
4:44
4:32
25
Femke Schepers
CBS De Vlinder
4:44
4:42
27
Daniek de Ruiter
CBS De Akker
4:46
4:39
29
Lisa Hultink
CBS Bloemenhof
4:49
4:46
30
Nadischa Dierdorp
CBS De Ark
4:50
4:47
31
Sanne Altena
CBS de Kastanjehof
4:51
4:47
33
Maud-Cato Olsman
CBS de Kastanjehof
4:53
4:49
35
Fleur Nijboer
CBS de Fontein
5:00
4:50
38
Ilse Ramaker
GBS De Regenboog
5:04
5:00
40
Marjon Schoemaker
CBS Bloemenhof
5:07
5:04
41
Sharette Bril
CBS Bloemenhof
5:08
5:03
43
Marleen Zomerdijk
GBS De Regenboog
5:10
5:06
44
Elske Muis
CBS De Regenboog
5:11
5:10
45
Kirsten Jasper
OBS Cantecleer
5:11
5:07
46
Iris Gruppen
CBS Bloemenhof
5:12
5:08
47
Esmee Bakker
CBS Bloemenhof
5:12
5:08
48
Mike Buist
GBS De Morgenster
5:12
5:05
49
Ellen Nijhuis
CBS De Akker
5:13
5:06
50
Hanneke Meijer
CBS Groen van Prinst
5:14
5:08
51
Melissa Oegema
CBS Groen van Prinst
5:16
5:10
52
Dieneke Piksen
CBS de Fontein
5:16
5:14
53
Eva Ridderman
CBS Bloemenhof
5:17
5:12
54
Anne Botter
CBS De Marsweijde
5:22
5:17
55
Elsa Smit
GBS De Morgenster
5:23
5:16
56
Marjon Kuiper
CBS de Fontein
5:24
5:14
57
Malou van Weert
OBS Baalder
5:24
5:18
58
Linde Reefman
CBS De Wiekslag
5:25
5:22
59
Daphne Nijland
GBS De Morgenster
5:25
5:18
60
Sterre Venhuizen
GBS De Morgenster
5:26
5:19
61
Iris Ramaker
CBS De Wiekslag
5:27
5:24
62
Daniëlle Meijerink
CBS De Wiekslag
5:27
5:25
64
Aniek Haandrikman
OBS Het Spectrum
5:29
5:22
65
Sharon Bouwhuis
GBS De Regenboog
5:29
5:25
66
Rozemarijn Meulink
CBS Bloemenhof
5:29
5:24
67
Lonneke Valkman
CBS De Bron
5:31
5:26
68
Hanneke Schuurman
OBS De Kern
5:32
5:23
69
Elvira Hakkers
Prof. Waterinkschool
5:32
5:24
70
Bertina Schuurman
OBS De Kern
5:33
5:24
71
Manon Scholten
CBS Bloemenhof
5:35
5:31
72
Shelly Kat
CBS De Regenboog
5:43
5:42
73
Sarah Ravenshorst
CBS de Kastanjehof
5:51
5:47
74
Marjolein Elbertsen
CBS De Regenboog
5:59
5:54
75
Feline Poortman
CBS De Regenboog
6:01
5:56
76
Willemien van Dijk
OBS Klimop
6:04
6:01
79
Clarissa Odink
CBS de Fontein
6:13
6:02
80
Eline Kampjes
CBS De Marsweijde
6:15
6:11
81
Jessica Mulder
OBS Baalder
6:17
6:14
82
Denise Berends
CBS De Elzenhof
6:18
6:11
83
Emmely Waterink
OBS Baalder
6:21
6:15
84
Danique Meijer
CBS De Elzenhof
6:23
6:15
85
Rachel Vis
GBS De Morgenster
6:50
6:43
86
Anniek Schuldink
CBS Rheezerveen
6:55
6:52
87
Christina Raad Talal
CBS de Kastanjehof
6:57
6:53
88
Sharona Pen
OBS Cantecleer
8:46
8:42
89
Beau Takken
OBS Cantecleer
8:46
8:42
J-12, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jelmer Lamberink
GBS De Morgenster
3:35
3:34
3
Justin vd Veen
Vechtdalcollege Hard
3:40
3:39
5
Justin Lambers
CBS Bloemenhof
3:47
3:47
6
Bart Veurink
Vechtdalcollege Hard
3:50
3:47
7
Stefan de Jong
CBS Bloemenhof
3:52
3:44
8
Thomas Spoor
CBS De Elzenhof
3:53
3:50
9
Foms Veltink
CBS de Fontein
3:56
3:56
11
Derk van Dijk
Vechtdalcollege Dede
3:59
3:58
12
Besic Haris
OBS Het Spectrum
4:01
4:00
13
Jeffrey van Houten
OBS Het Spectrum
4:03
4:01
14
Jeffrey Grefte
CBS De Elzenhof
4:04
4:02
15
Matthijs Kat
Vechtdalcollege Dede
4:05
4:03
16
Dennis Geesink
OJS Het Palet
4:06
4:03
17
Stijn Pappot
CBS Groen van Prinst
4:08
4:07
18
Rob van Iddekinge
Vechtdalcollege Hard
4:09
4:04
19
Thomas Evers
Vechtdalcollege Hard
4:09
4:06
20
Fabio Runherd
CBS De Regenboog
4:13
4:11
21
Tim Ekkelenkamp
CBS De Regenboog
4:14
4:12
22
Silvan Horlings
GBS Dr. Risaeus
4:16
4:14
23
Wybren Jouwsma
CNS Balkbrug
4:16
4:13
24
Tom Heerkes
CBS Bloemenhof
4:19
4:12
25
Julian Stegeman
CBS De Vlinder
4:21
4:17
26
Sven Lennips
CBS de Fontein
4:21
4:20
27
Remon Goossensen
GBS De Morgenster
4:21
4:17
28
Sven Koelewijn
CBS De Vlinder
4:22
4:19
29
Demi Ravenhorst
CBS De Wiekslag
4:22
4:20
30
Brain Zweers
CBS Bloemenhof
4:26
4:18
31
Niels Lennips
CBS Bloemenhof
4:27
4:18
32
Sandor Zuidema
OBS Baalder
4:28
4:25
34
Menno Bouma
CBS Ds. Koningsberge
4:29
4:27
35
Robin de Niet
Vechtdalcollege Dede
4:31
4:29
36
Paul Hans
Vechtdalcollege Dede
4:32
4:30
37
Ian Hamburg
CBS De Elzenhof
4:34
4:30
39
Leon Meijer
CBS Bloemenhof
4:38
4:36
40
Maarten Grootens
GBS Ds. Doekes
4:39
4:35
41
Jordy Hospers
CBS De Marsweijde
4:40
4:34
42
Sven Kroezen
CBS De Elzenhof
4:43
4:39
43
Janniek Idema
CBS De Marsweijde
4:43
4:36
44
Niels Tempelman
GBS De Morgenster
4:43
4:39
45
Kim van den Berg
GBS Dr. Risaeus
4:43
4:42
46
Hidde Dekker
CBS De Regenboog
4:54
4:52
47
Anne Hofsink
GBS De Morgenster
4:55
4:50
48
Rocco Gils
GBS De Morgenster
4:55
4:51
49
Remco Meinen
CBS De Wiekslag
4:59
4:56
50
Robin Goverts
CBS Bloemenhof
4:59
4:58
51
Gerben Hamhuis
CBS De Wiekslag
5:00
4:58
52
Mart vd Maat
CBS De Vlinder
5:01
4:57
53
Bart L'Herminez
CBS De Regenboog
5:13
5:12
54
Stijn Kist
CBS De Regenboog
5:16
5:14
55
Corné Horsman
CBS De Regenboog
5:17
5:15
56
Sebastiaan Bril
CBS De Marsweijde
5:21
5:14
57
Herjan Overweg
GBS Ds. Doekes
5:23
5:20
58
Joël Benninga
CBS De Elzenhof
5:23
5:14
59
Jeroen Ligtenberg
CBS de Kastanjehof
5:24
5:23
60
Robert Blaak
CBS De Elzenhof
5:25
5:15
61
Jaimy de Putter
CBS Ds. Koningsberge
5:37
5:37
62
Niels Wormsbechter
OBS Het Spectrum
5:41
5:39
63
Jeffrey de Groot
CBS Bloemenhof
5:42
5:37
64
Robin Kollen
CBS De Elzenhof
6:07
5:59
67
Kristian Zweers
CBS De Vlinder
7:17
7:12
M-12, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Julia van Praag
CBS de Kastanjehof
3:52
3:52
4
Marlies vd Veen
Vechtdalcollege Hard
4:09
4:09
6
Lisa Korenromp
OBS Het Spectrum
4:09
4:08
7
Lucie Meerholz
CBS De Regenboog
4:13
4:13
8
Loes Mulder
Vechtdalcollege Hard
4:15
4:14
9
Kirsten Ophof
CBS Ds. Koningsberge
4:19
4:18
10
Sharon Zweers
GBS Ds. Doekes
4:21
4:18
11
Melanie Potgieter
CBS De Vlinder
4:21
4:17
12
Demara Wensing
Vechtdalcollege Hard
4:24
4:23
13
Mayke Olthof
Vechtdalcollege Hard
4:31
4:26
14
Lienke Briene
CBS De Wiekslag
4:34
4:32
15
Marielle Luiken
Vechtdalcollege Hard
4:35
4:33
16
Aniek van den Berg
CBS Spreng-el
4:36
4:31
17
Amber IJzenbrink
Vechtdalcollege Hard
4:36
4:35
18
Elles Meier
Vechtdalcollege Hard
4:37
4:33
19
Romy Broekroelofs
CBS Ds. Koningsberge
4:39
4:35
20
Daphne Meijer
CBS de Fontein
4:40
4:34
21
Else Luisman
Vechtdalcollege Hard
4:40
4:36
22
Dorien Dijk
GBS De Morgenster
4:42
4:39
23
Claudia Takman
CBS De Vlinder
4:45
4:43
24
Dineke Schipper
GBS Dr. Risaeus
4:49
4:48
25
Thirza Wesselink
CBS Bloemenhof
4:51
4:43
26
Monique Tempelman
Vechtdalcollege Hard
4:53
4:52
27
Lotte Ensing
CBS De Vlinder
4:54
4:50
28
Brit Immink
CBS de Kastanjehof
5:02
4:56
29
Dagmar Buist
CBS Bloemenhof
5:09
5:02
30
Simone Beenen
CBS De Akker
5:09
5:07
31
Nienke Veltink
GBS Ds. Doekes
5:10
5:07
33
Danielle Jaspers
GBS De Regenboog
5:11
5:08
34
Maaike Nijland
CBS De Wiekslag
5:12
5:09
35
Kayleigh Jannink
CBS De Regenboog
5:14
5:12
36
Yasmila Leeuwenkamp
Prof. Waterinkschool
5:18
5:17
37
Maureen Tromp
CBS De Regenboog
5:18
5:16
38
Lisa Dekker
CBS De Regenboog
5:19
5:17
39
Manouk Geertman
OBS Het Spectrum
5:20
5:16
40
Annieke Muis
CBS De Wiekslag
5:20
5:17
41
Kim van der Belt
CBS De Elzenhof
5:22
5:18
43
Merlein Elferink
CBS de Kastanjehof
5:30
5:25
45
Dalinique Hagenstein
GBS De Morgenster
5:32
5:29
46
Kim Remmelts
OBS Het Spectrum
5:40
5:37
48
Ellis Kamermans
GBS Dr. Risaeus
5:47
5:44
49
Melissa Bakhuis
OBS Het Spectrum
5:49
5:45
50
Hermke Hamhuis
CBS De Vlinder
5:49
5:45
52
Paulien Holtrop
CBS De Regenboog
6:07
6:04
53
Lisanne Kappert
Dedemsvaart
6:07
6:04
54
Michelle Winkels
CBS De Regenboog
6:13
6:11
55
Angeline van Dijk
CBS De Wiekslag
6:17
6:13
56
Sharon Luiten
CBS De Regenboog
6:36
6:34
57
Mindy Klokkers
CBS De Vlinder
6:36
6:31
58
Eva Spijker
CBS de Kastanjehof
6:40
6:34
59
Meta Schepers
CBS De Vlinder
7:32
7:27
J-13, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Lars Bakker
ACO Van Elderen
3:26
3:26
5
Arne Schepers
Vechtdalcollege Hard
3:54
3:53
7
Jordi van der Heyden
Vechtdalcollege Dede
3:56
3:55
8
Mathijs Fix
Vechtdalcollege Dede
4:00
3:59
9
Martijn Wilphaar
Vechtdalcollege Hard
4:02
4:00
10
Michael de Leeuw
OBS Cantecleer
4:28
4:27
11
Dylan Dankelman
CBS Groen van Prinst
4:34
4:34
12
Thijs Elbertsen
Dedemsvaart
5:14
5:12
13
Ruben Homma
Vechtdalcollege Dede
5:58
5:56
M-13, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Lianne van de Belt
Holtheme
4:06
4:05
7
Karlijn Binnenmars
CBS Bloemenhof
4:14
4:13
8
Ilonka Chaudron
Vechtdalcollege Hard
4:30
4:29
9
Evan Lynn de Graaf
Vechtdalcollege Hard
4:36
4:34
10
Sharona Bouwhuis
Vechtdalcollege Hard
4:39
4:38
11
Susanne Heerkes
Vechtdalcollege Hard
4:41
4:40
12
Sabine Kikkert
CBS Bloemenhof
4:49
4:47
13
Moniek Jasper
CBS Ds. Koningsberge
5:01
4:59
14
Nicolien Drenten
Vechtdalcollege Hard
5:01
5:00
15
Lana Alali
Vechtdalcollege Hard
5:02
5:01
16
Anna Schepers
Vechtdalcollege Hard
5:03
5:01
18
Charell Elferink
Vechtdalcollege Hard
6:26
6:24
19
Vivian Bekker
Vechtdalcollege Hard
6:27
6:25
14+, 1 K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal Klaver
Vechtdalcollege Hard
4:42
4:41
2
Maarten Morrenhof
Vechtdalcollege Dede
7:29
7:27
JJA, 5 KM TALENTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurjen Polderman
Utrechts Running Tea
15:23
15:22
2
Abdi Saïd Hassan
Groningen Atletiek
15:24
15:22
3
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
15:26
15:26
4
Mart Sijtsema
Groningen Atletiek
15:59
15:59
5
Wouter Dilling
Seven Hills Running
16:02
16:01
6
Mark Nouws
Team Distance Runner
16:28
16:27
7
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
16:29
16:28
8
Remi van Balen
Utrechts Running Tea
16:37
16:34
9
Eric Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
17:07
17:06
10
Vincent Maalderink
Hanzesport
17:09
17:09
11
Jelle Verwiel
Utrechts Running Tea
17:11
17:09
12
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:18
17:17
14
Martin Lunenborg
Groningen Atletiek
17:49
17:48
MJA, 5 KM TALENTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jeanine van de Klashor
Utrechts Running Tea
19:06
19:03
3
Marlou Bijlsma
Groningen Atletiek
20:19
20:16
JJB, 5 KM TALENTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
16:01
16:00
2
Hans Dilling
Seven Hills Running
16:19
16:18
3
Jordi Baars
Team Distance Runner
16:49
16:48
4
Jeffrey Spaltman
Team Distance Runner
17:01
17:00
5
Lars Cazander
Utrechts Running Tea
17:02
17:01
6
Lion van Egmond
Loopteam Ed Sligcher
17:04
17:02
8
Edwin de Vries
Team Distance Runner
17:08
17:07
9
Fenno Polderman
Utrechts Running Tea
17:12
17:09
10
Frank Blikslager
Groningen Atletiek
17:15
17:13
12
Ivo Meijer
Marathon Pim Mulier
17:35
17:33
14
Alwin Roovers
Loopteam Ed Sligcher
17:47
17:45
15
Thomas vd Stap
Utrechts Running Tea
17:50
17:47
16
Nino Kraaijer
Team Distance Runner
17:56
17:55
17
Tim Koenis
Team Distance Runner
18:23
18:23
18
Bart van den Broek
Loopteam Ed Sligcher
18:44
18:43
MJB, 5 KM TALENTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
18:58
18:55
2
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
19:21
19:18
3
Marije Peters
Seven Hills Running
20:24
20:21
5
Suzanne van Wijck
Utrechts Running Tea
20:38
20:34
7
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
21:07
21:03
8
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
21:37
21:34
10
Herlinde Roke
ACO Van Elderen
23:17
23:13
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (BEL)
15:42
15:41
4
James Shigg Omar
Hanzesport
15:59
15:58
8
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
16:26
16:26
12
Daniel Sanderman
AV Rijssen
17:05
17:03
13
Koen Veldhuis
Atletics Nijverdal
17:14
17:10
14
Arnold Klieverik
LAAC Twente
17:19
17:16
17
Johan van der Dennen
Enschede
17:40
17:38
18
Solomon van Blokland
Hellas
17:46
17:43
22
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
18:17
18:16
26
Martijn Kolkman
AV Twenterand
18:28
18:27
31
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
19:36
19:32
32
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
19:37
19:33
36
Marcel Hamberg
Vrieling - team 1
20:15
20:02
38
Pieter van der Neut
AV Rijssen
20:21
20:18
39
Jasper Eikelboom
Hardenberg
20:22
20:19
40
Martin Bouwhuis
BB&L - team 1
20:24
20:21
44
Marcel Bouwhuis
BB&L - team 1
20:45
20:41
49
Patrick Nijland
Hardenberg
21:08
21:01
52
Bastiaan Kollen
Hardenberg
21:24
21:04
57
Kevin van Gaalen
Mac Donalds
21:36
21:23
58
Andre vd Kooi
Vrieling - team 2
21:43
21:29
65
Herrald Benjamins
Plaggemarsch
22:02
21:40
67
Henri Plaggenmarsch
Spurt '88
22:11
22:04
68
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
22:12
22:06
71
Christiaan Wellen
Slagharen
22:35
22:11
72
Dick Schutte
Ultieme Uitdaging/Sp
22:38
22:30
73
Remco ten Have
BB&L - team 1
22:38
22:34
74
Jasper Visserman
Jong & Laan
22:39
22:11
78
Thomas van den Berg
Hardenberg
22:51
22:36
81
Koert Meijer
Gemeente H'berg II/
22:57
22:35
84
Gerard Bril
Ultieme Uitdaging/Sp
23:05
23:00
86
Elwin van der Veen
Gramsbergen
23:18
23:01
92
Wilbert Hamberg
Dedemsvaart
23:33
23:28
97
Martijn van Faassen
Vrieling - team 2
23:47
23:31
98
Dennis Meester
Linde Notarissen
23:52
23:23
99
Folkert Schuurhuis
Gemeente Hardenberg/
24:02
23:38
100
Christian de Graaf
Hardenberg
24:12
23:58
101
Stendert de Vries
Spurt '88
24:12
24:06
102
Johan van der Weide
Gramsbergen
24:13
23:49
110
Ido van Duinen
Vrieling - team 2
24:45
24:29
113
Marcel Tijhaar
Vrieling - team 1
24:47
24:30
114
Christian van Steenbru
Mac Donalds
24:53
24:39
120
Jelle Jan Gerrits
Spurt '88
25:19
24:59
124
Xaver van Hiele
BB&L - team 1
25:35
25:29
125
Gerwin Bouwhuis
BB&L - team 2
25:48
25:44
126
Gerben Spijkers
BB&L - team 2
25:49
25:43
129
Bernd Knol
Vrieling - team 1
26:09
25:51
131
Erik van der Haar
Gramsbergen
26:11
25:55
133
Hendri Godeke
Vechtstede Notarisse
26:38
26:20
138
Freddy Bijker
Limitec / 5 km
27:36
27:11
139
Lennart Seinen
Dedemsvaart
27:39
27:25
142
Hermen Dorgelo
Plaggemarsch
29:29
29:06
143
Jeroen Lawant
Ultieme Uitdaging/Sp
29:32
29:18
144
Jos ten Brinke
Limitec / 5 km
29:44
29:33
148
Hendrik Helmer
Linde Notarissen
30:42
30:12
151
Ronald van der Maater
Beka
31:00
30:37
152
Bertus Lamberink
Hardenberg
31:22
31:05
153
Martijn Schuuring
Hardenberg
31:24
31:07
154
Gert Veurink
BB&L - team 3
32:31
32:26
157
Quinten Westera
Hardenberg
39:20
39:04
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Savio Strik
Atletics Nijverdal
18:06
18:04
8
Frits Logtenberg
Gramsbergen
22:00
21:53
11
Joop Strijker
Ultieme Uitdaging/Sp
23:10
23:06
13
Jelle Zweers
Ultieme Uitdaging/Sp
23:37
23:27
14
Kees Nieuwland
Keukenprins Keukens
23:37
23:32
16
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
24:07
23:54
17
Gert Olthof
Gemeente H'berg II/
24:07
23:44
18
Edwin de Wit
Gemeente H'berg II/
24:09
23:46
25
Herman Plaggenmarsch
Vrieling - team 2
25:54
25:41
26
Harjan van 't Holt
Van Dijk Groep
26:18
25:55
27
Henk Jan de Bruin
Gemeente H'berg II/
26:42
26:18
28
Tjalling van der Veen
BB&L - team 3
27:16
27:09
30
Paul Nij Bijvank
Ultieme Uitdaging/Sp
28:39
28:29
32
Jurrie Rinsma
Linde Notarissen
29:34
29:05
33
Gerbert Kamphuis
BB&L - team 3
29:42
29:38
H45+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Geert Deruddere
Wevelgem (BEL)
19:02
19:01
6
Jan willem Marteijn
Nijverdal
21:45
21:40
8
Henk Meppelink
Gramsbergen
22:57
22:53
11
Harrie Platenkamp
Langeveen
23:20
23:02
13
Gerrit Zweers
Ultieme Uitdaging/Sp
24:10
23:58
14
Tonny Scholten
Van Dijk Groep
24:14
24:02
20
Tonny Hogenbirk
Hardenberg
25:56
25:44
23
Erik Seinen
Van Dijk Groep
26:55
26:45
24
Hans Kampherbeek
Hardenberg
27:41
27:19
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Oldhinkel
Spurt '88
17:50
17:48
4
Henk Oldewinkel
Dedemsvaart
19:31
19:30
5
Jan Hendrik Hutten
Spurt '88
19:34
19:31
6
Wolter Croezen
AV Twenterand
20:06
20:02
8
Hennie Lensink
Veteranen Nederland
20:20
20:14
11
Jan henk Kampman
Spurt '88
22:12
21:59
14
Bernhard Herbert
Spurt '88
24:38
24:29
16
Gerrit-J Prenger
Nordhorn (GER)
24:49
24:41
22
Udo Beermann
Nordhorn (GER)
26:43
26:36
24
Harry Zuidema
Keukenprins Keukens
27:30
27:21
25
Kees Slingerland
Hardenberg
27:39
27:34
26
Frits Amsink
Alphen aan den Rijn
27:45
27:34
29
Harry Rougoor
Gemeente H'berg II/
28:03
27:39
32
Coos Moes
Gemeente Hardenberg/
29:04
28:51
34
Gerrit Jan Otten
Hardenberg
29:31
29:07
38
Hans klein Koerkamp
Hardenberg
33:18
33:08
39
Gerrit willem Lennips
Hardenberg
34:14
34:08
40
Johan Arkes
Gemeente Hardenberg/
34:28
34:03
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lies Deruddere
Wevelgem (BEL)
19:46
19:43
4
Dineke Welleweerd
Spurt '88
21:15
21:12
5
Arjanne Paalman
AV Rijssen
22:13
22:07
9
Gerdien Bouwhuis
Marienberg
23:04
22:56
13
Danielle Eikelboom
Hardenberg
24:17
24:13
15
Zeddy van der Horn
Dedemsvaart
24:34
24:29
19
Ingrid Benjamins
Hoogeveen
25:29
25:09
20
Elles Platenkamp
Langeveen
25:50
25:31
21
Miranda Bouwhuis
Marienberg
25:55
25:46
24
Mandy van der Velde
Hardenberg
26:49
26:22
25
Ivette Leemhuis
Vechtstede Notarisse
26:53
26:36
27
Sorayma Kamerman
Mac Donalds
27:03
26:51
28
Fennanda Martens
Ultieme Uitdaging/Sp
27:05
26:55
29
Ellen van der Vegte
Hardenberg
27:11
26:56
30
Gelina Lawant-Hofsink
Ultieme Uitdaging/Sp
27:12
27:00
32
Bertine Kroeze
Vechtstede Notarisse
27:17
26:59
33
Kirsten Draaijer
Jong & Laan
27:39
27:12
34
Paula Breukelman
Hardenberg
28:20
28:05
36
Hennie van der Vinne
Hardenberg
28:29
28:14
40
Mirjan Bouwhuis
Ultieme Uitdaging/Sp
28:39
28:27
41
Anneke Kamphuis
Dedemsvaart
28:52
28:31
42
Dilène Euverman
Vrieling 4
28:59
28:42
43
Annemieke Varwijk
Hardenberg
29:07
28:52
44
Hilda Vrieling
Vrieling - team 1
29:28
29:11
46
Annet Gerrits
Ultieme Uitdaging/Sp
29:31
29:20
47
Annemieke breukelman F
Hardenberg
29:38
29:26
53
Dana Ekkelkamp-Pothof
Ultieme Uitdaging/Sp
30:20
30:15
54
Ester Nanning
Linde Notarissen
30:43
30:13
58
Erna van der Veen
Vrieling 3
31:24
31:17
59
Carolien Alberts
Hardenberg
31:24
31:02
60
Petra Veltink
Ultieme Uitdaging/Sp
31:24
31:18
64
Els de Lange
Herdenbergher
31:48
31:21
65
Dana Snijder
Herdenbergher
31:49
31:21
66
Lydia van der Veen
Bergentheim
31:59
31:37
67
Laara Timmermans
Bergentheim
32:00
31:38
71
Dianne Eshuis-Huisjes
Neuenhaus (GER)
32:25
32:03
72
Annemieke Stokvis
Jong & Laan
32:29
32:01
76
Judith Hoogeveen-Varwi
Dedemsvaart
34:02
33:46
79
Nathalie van der Ham
Hardenberg
35:53
35:32
81
Gerlinde Kikkert
Hardenberg
36:51
36:28
83
Stephanie van Voorst
Hardenberg
37:22
36:58
D35+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
19:52
19:48
3
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
21:23
21:20
5
Ineke Nawijn
Keukenprins Keukens
23:41
23:35
14
Alike Zuidema
Keukenprins Keukens
26:29
26:20
18
Fransis Nijhuis
SMK Accountants
27:22
27:12
19
Henny van der Meer
Spurt '88
27:31
27:13
22
Cristina Jurgensen
Skodstrup (DEN)
27:55
27:41
23
Desiree Olsman
Beerzerveld
28:30
28:20
24
Greta Bouwhuis
Beerzerveld
28:40
28:28
27
Kitty Elbertsen-Brink
Dedemsvaart
28:52
28:43
28
Anja Hakkers
Van Dijk Groep
28:52
28:41
38
Berha Hagedoorn
Gramsbergen
30:54
30:54
39
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarisse
31:18
31:00
40
Ina Spalink- Kampherbe
Hardenberg
31:35
31:08
43
Ina Lambers
Ultieme Uitdaging/Sp
31:54
31:48
44
Alice Visscher
Dedemsvaart
33:21
32:53
45
Geke Benjamins
Dedemsvaart
33:32
33:06
47
Annette van Weert
Spurt '88
34:19
34:07
49
Hetty van Groningen
De Krim
42:56
42:45
D45+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Klamer-Stover
LAAC Twente
20:19
20:16
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
22:04
21:59
4
Linda Breukelman
Spurt '88
23:49
23:40
5
Marry de Lange
ACO Van Elderen
24:21
24:01
9
Antje van der Veen
Gramsbergen
26:48
26:35
12
Jolanda van Voorst
Hardenberg
27:27
27:05
15
Snijders
Ultieme Uitdaging/Sp
28:09
27:59
16
Thea Kolkman-Alferink
Atletics Nijverdal
28:35
28:26
22
Els Overink
Gemeente Hardenberg/
33:37
33:11
24
Jannet enoch-Veerbeek
Den Ham Ov
36:21
35:57
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Orphan van Faasen
Lycurgus
31:39
31:39
2
Gerald Hartger
Neuenhaus (GER)
31:40
31:40
3
Davy Stieperaere
Jabbeke (BEL)
32:47
32:46
6
Willem Lenting
Loopteam Ed Sligcher
34:03
34:03
7
Jorrit Cleij
Nijmegen Atletiek
34:23
34:23
8
Michael Groenewegen
Loopteam Ed Sligcher
34:28
34:27
11
Arjen van der Krieke
AV '55
36:20
36:18
16
Harmen van der Wal
Hoogeveen
38:35
38:33
17
Jorik Plaggenmarsch
Vrieling 2 / 10 km
39:11
39:09
18
Matthijs Fleurke
's-Gravenhage
39:19
39:16
21
Bert Lüchies
De Haere / 10 km
40:05
39:53
26
Chris Jan Vrieling
Vrieling 1 / 10 km
41:10
41:02
27
Arnold vd Schootbrugge
Zwolle
41:15
41:13
32
Erik Zagers
Limitec / 10 km
43:32
43:29
35
Jasper Vrieling
Vrieling 1 / 10 km
44:05
44:03
39
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
45:08
45:07
40
Leo Hulter
Beter Wonen - team 1
45:21
45:04
45
Gerwin Hesselink
Gemeente Hardenberg/
46:46
46:38
47
Marcel Tijink
SMK Accountants / 10
47:18
47:05
50
Gerd-Rainer Vennegeert
Emlichheim (GER)
48:06
47:56
51
R van Lutterveld
Hardenberg
48:12
48:06
55
Lars Jurgensen
Skodstrup (DEN)
49:15
48:59
59
Johan van Duinen
Vrieling 2 / 10 km
50:44
50:35
62
Mark Boessenkool
Vrieling 2 / 10 km
51:52
51:44
64
Bas de Vent
Beter Wonen - team 3
52:47
52:31
65
Joost Hoogeveen
Dedemsvaart
53:45
53:34
66
Mark van Mast
Vrieling 2 / 10 km
54:58
54:49
67
Jan-Mark Kuilder
Hardenberg
57:29
57:13
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
33:38
33:37
3
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
35:13
35:12
4
Melchior van de Pol
Apeldoorn
35:18
35:18
5
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
36:31
36:30
6
Gert Berenst
AV Twenterand
39:23
39:21
16
Aldrich Schmitz du Mou
LAAC Twente
44:13
44:10
18
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
44:43
44:39
19
Jan Willem Gakes
Vrieling 1 / 10 km
45:12
45:05
21
Jan-Jaap Boessenkool
Hardenberg
46:47
46:41
22
Robin Zwaneveld
Vrieling 2 / 10 km
47:22
47:16
26
Harjan Potgieter
Daarlerveen
48:15
48:11
34
Jan Hindriks
Beter Wonen - team 1
52:43
52:35
38
Peter Hersevoort
Beter Wonen - team 2
59:12
59:03
H45+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Gerold Nyhoff
Neuenhaus (GER)
37:24
37:22
7
Johan Hulzebos
Gemeente Hardenberg/
37:56
37:54
10
Hilbrandt van de Belt
Medifast
39:57
39:52
18
Eddy Geesink
Reisbureau Geesink
42:14
42:13
19
Karl-Heinz Kalus
Emlichheim (Dui)
42:59
42:54
21
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
43:46
43:39
22
Roelof Veurink
AV Twenterand
44:00
43:54
23
Eelke Blokker
Beter Wonen - team 1
45:14
45:09
32
Alfred Hamberg
Beter Wonen - team 3
48:48
48:32
41
Claus Stiekema
Beter Wonen - team 1
51:09
51:03
42
Aafko Jager
Beter Wonen - team 1
51:40
51:24
43
Huub Micherius
SMK Accountants / 10
51:43
51:29
44
Hans Haandrikman
Hardenberg
51:57
51:44
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
40:00
40:00
7
Peter Fleurke
Gemeente Hardenberg/
43:16
43:13
9
Patrick Aris
Loopgroep Aart Stigt
44:03
44:00
10
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
44:16
44:11
13
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
46:00
45:54
15
Richard Schepers
Coevorden
46:49
46:45
16
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
47:13
47:11
19
Dr Gerhard Over
Meppen (GER)
49:01
48:57
20
Gerrit Teunis
Beter Wonen - team 2
49:16
49:01
27
Gerard Markhorst
Spurt '88
51:56
51:44
30
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:33
54:24
H60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
41:56
41:53
3
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
42:20
42:16
4
Piet Wassenaar
Veteranen Nederland
42:28
42:28
5
Theo Ellebroek
SMK Accountants / 10
42:38
42:24
7
Gerrit Schottert
Hardenberg
47:10
46:57
8
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
47:22
47:15
11
Wim Vrieling
Vrieling 1 / 10 km
53:49
53:40
12
Harry van Nijburg
Atletics Nijverdal
53:50
53:34
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lies Deruddere
Wevelgem (BEL)
42:26
42:24
5
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
45:27
45:24
9
Carolijn Wörner
De Haere / 10 km
52:54
52:40
10
Marjolein Katsma
De Haere / 10 km
53:12
52:59
13
Raquel Vrauwdeunt
Hardenberg
57:11
57:01
17
Miriam Casteel - Dam
Beter Wonen - team 3
1:05:08
1:04:50
18
Linda Odink
Reisbureau Geesink
1:08:40
1:08:26
19
Marloes Meijer
Reisbureau Geesink
1:08:41
1:08:27
D35+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Astrid van Velden
Spurt '88
46:53
46:50
7
Carla Geesink
Reisbureau Geesink
52:52
52:38
9
Erna Jasper-Sturris
AV Twenterand
55:39
55:30
10
Gerda van der Vegt
ACO Van Elderen
58:54
58:47
11
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
59:22
59:15
12
Annet Bouwhuis Reinder
Hardenberg
1:00:10
59:58
D45+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Joke Lubberink
Vriezenveen
46:05
46:01
3
Anita Deemter-Weits
Spurt '88
46:54
46:52
7
Jacqueline Ruizenaar
Gemeente Hardenberg/
50:39
50:35
8
Elsbeth Visser
Beter Wonen - team 2
54:37
54:31
10
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
56:26
56:18
Kijk op http://www.hardenbergcityrun.nl voor
alle uitslagen en foto's van dit evenement.
Uitslagen.nl
10-05-2009 17:02