Uitslagenlijst 74e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 5 april 2009

2½KMM, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Morris Kouwenberg
Amsterdam
10:26
2
Camiel Schuurman
Amsterdam
10:54
3
Leonard Hammond
Amsterdam
11:06
4
Alex Louwe
Koog aan de Zaan
11:25
5
Ruben van Elsberg
Amsterdam
11:38
6
Fady Mounir
Amsterdam
12:12
7
Boris Rowaan
Amsterdam
12:19
8
Wesley Ros
Amsterdam
12:23
9
Koen de Rooij
Amsterdam
12:31
10
Teun Hilbers
Badhoevedorp
13:10
11
Ming Lie
Amsterdam
13:11
12
Jafeth Latupeirissa
Almere
13:23
13
Enrique Ebbink
Amsterdam
13:44
14
Rob Breed
Bussum
14:28
15
Justin van Veldhuizen
Amsterdam
16:21
16
J.M. van Veldhuizen
Amsterdam
16:21
2½KMV, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chérise Hélant Muller
Amsterdam
10:30
2
Froukje Anne
Amsterdam
11:45
3
Maike Edwards van Muij
Amsterdam
12:02
4
Tamar van Alten
Amsterdam
12:40
5
Fien van Berkel
Amsterdam
12:52
6
Joy Toet
Amsterdam
13:28
7
Dunja van der Ploeg
Amsterdam
13:51
8
Susan Wentzel
Purmerend
14:07
9
Gaia van den Heuvel
Amsterdam
16:15
10
Miranda van Schaik
Amsterdam Zuidoost
16:16
11
Larissa van Schaik
Amsterdam Zuidoost
16:16
12
Ineke Kersten
Amsterdam
16:21
13
Safia Aalou
Amsterdam
16:21
14
Nancy Visser
Amsterdam
16:47
15
Jetty Ploeg
Amsterdam
17:09
16
Elske Polderman
Amsterdam
17:20
17
Jolande de Waal
Amsterdam
17:37
18
Ruby Ros
Amsterdam
17:56
19
Lydia Schopman
Amsterdam
19:01
5KMN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Hoogedoorn
Zeewolde
16:42
2
Thomas Merlijn
Amsterdam
17:30
3
Abdelkhalek Laouane
Amsterdam
18:03
4
Reinier Ooteman
Amsterdam
19:18
5
Jeroen Lakerveld
Amsterdam
20:54
6
S.P.Ripken
Amsterdam
21:06
7
Bas Baanders
Amsterdam
22:08
8
Arthur van Alten
Amsterdam
23:02
9
Rene Sijmons
Amsterdam
23:11
10
Willem Latupeirissa
Almere
23:29
11
Nico Buisman
Amsterdam
23:34
12
Edwin Lether
Amsterdam
23:35
13
Storm Hartkamp
Amsterdam
24:08
14
Eric Hartkamp
Amsterdam
24:09
15
Martin Verhoeven
Koog aan de Zaan
24:13
16
Onne Slooten
Amsterdam
24:39
17
Douwe de Maijer
Amsterdam
24:54
18
Paul Mulder
Amsterdam
25:02
19
Kjell Massen
Amsterdam
25:14
20
Hans Pamer
Amsterdam
26:04
21
Gijs Hilbers
Badhoevedorp
26:07
22
Henk Hilbers
Badhoevedorp
26:08
23
P.Huskamp
Amsterdam
26:29
24
Sander Klappers
Amsterdam
26:54
25
Jan Louis Lindenberg
G4S Aviation
27:21
26
H.van der Wal
Huizen
27:40
27
R.Weijenborg
Amsterdam
27:47
28
Jannis Bertholet
Amsterdam
27:47
29
Karim Mounir
Amsterdam
27:49
30
Hans Siebbeles
Amsterdam
27:53
31
C.van der Woude
Amsterdam
27:55
32
Frank Kalshoven
Amsterdam
27:55
33
Eduard Mulder
Amstelveen
28:12
34
Jesse Toet
Amsterdam
28:18
35
Seth Lievense
G4S Aviation
28:56
36
Kees Verkerk
Uithoorn
29:03
37
Christiaan Hoekert
Harderwijk
29:17
38
Ad Elshout
Weesp
29:34
39
Jaap Herder
G4S Aviation
30:16
40
J.Weijenborg
Amsterdam
30:59
41
Leon Poliste
Wijk aan Zee
31:08
42
Rob Teeuwen
Haarlem
31:09
43
Ruud von Franquemont
Amstelveen
31:35
44
Martin de Goede
Hoofddorp
31:59
45
Rudy Lion Sjin Tjoe
Amsterdam
32:24
46
Rene Visser
Amsterdam
34:36
47
Jeffrey Joling
Amstelveen
36:41
48
A.van Nederhof
Amsterdam
38:18
5KMV, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieneke Blikslager
Amsterdam
23:57
2
Katja van den Hurk
Amsterdam
24:38
3
Ike Gronheid
Amsterdam
24:41
4
Lisette Lynch
Amsterdam
25:33
5
Linde Heppener
Amsterdam
25:57
6
C.Vasilda
Amsterdam
26:12
7
Els Verholt
Amsterdam
26:31
8
Tove Solberg
Amsterdam
26:44
9
Lieke Beentjes
Amsterdam
27:41
10
S.Vermeulen
Amsterdam
27:50
11
Joekenel van der Pijl
Ouderkerk aan de Ams
28:13
12
Krissy Hospic
Amsterdam
28:25
13
Roosmarijn Luttmer
Amsterdam
28:30
14
Elles Paanakker
Assendelft
28:32
15
Maaike Rutten
Amsterdam
28:32
16
Meriba Sheji
Amsterdam
28:37
17
Gea de Jong
Amsterdam
28:38
18
Karin Royé
Almere
28:43
19
Lisette Lepiet
Amsterdam
28:47
20
Denise Pronk
Amsterdam
29:02
21
Carlien Oost
Amsterdam
29:08
22
Karin Struik
Amsterdam
29:10
23
Pauline Ham
Amsterdam
29:23
24
Samantha Kroes
Amsterdam
29:27
25
Davinja Staphorst
Amsterdam
29:36
26
Joline Pronk
Weesp
29:41
27
Jodie Staphorst
Wageningen
29:43
28
Karin Formark
Amsterdam
30:02
29
L.Meijen
Amstelveen
30:07
30
Marry Herder
G4S Aviation
30:16
31
Ellen Adolfs
Eindhoven
30:30
32
Nadine Coumou
Amsterdam
30:37
33
M. den Dekker
Amsterdam
30:50
34
Janny van Rossen
Amsterdam
30:55
35
Wil Mantel
Amsterdam
31:00
36
Marike Sala
Amsterdam
31:03
37
Wicky van Zelst
IJmuiden
31:07
38
Kitty Verzijlbergen
Amsterdam
31:12
39
Linda van Hummel
Amsterdam
31:15
40
Germaine van Zanten
Badhoevedorp
31:16
41
Catherine Apotheker
Amsterdam
31:18
42
Cora Meere
Amsterdam
31:19
43
Marieke Been
Amsterdam
31:34
44
Anita von Franquemont
Amstelveen
31:46
45
Annet de Maillie
Amsterdam
32:01
46
Carla Elshout
Weesp
32:05
47
D.Roelvink
Amsterdam
32:08
48
Francesca Mattiroli
Amsterdam
32:46
49
E.Nabers
Amsterdam
32:50
50
Tineke Molenaar
Amsterdam
32:51
51
Ulrica Carlsson
Amsterdam
32:54
52
Deveny Loe A Fong
Amsterdam
32:57
53
MM v/d Sluis
Amsterdam
33:03
54
Milou Molenaar
Amsterdam
34:34
55
Anita Houwaard
Amsterdam
34:36
56
Marian Bollebakker
Almere
34:47
57
Myjung Kim
Amsterdam
34:49
58
JM. Rimmelzwaan-Offutt
Bergschenhoek
34:49
59
Amylynn de Jong
Amsterdam
34:52
60
Johanna Poliste
Wijk aan Zee
35:00
61
Gerda Damen
Zaandijk
35:45
62
Karin Besteman
Groet
35:45
63
W.Heiner
Amsterdam
35:46
64
Ingrid Kaspori
Amsterdam
35:47
65
Kitty Berkenvelder
Amsterdam
35:55
66
Linda Ruurs
Amsterdam Zuidoost
36:26
67
Tini Wesselingh
Amstelveen
36:41
68
Lucia van Poorten
Amstelveen
36:45
69
Jody van Zelst
IJmuiden
37:44
70
Lies Ruurs
Amsterdam Zuidoost
38:47
10REM, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Wit
Amsterdam
35:59
2
Jeroen Joosse
Zwanenburg
37:52
3
Paul den Hertog
Amsterdam Zuidoost
38:55
4
Thomas Schuurman
Amsterdam
39:04
5
Daniel Peters
Amsterdam
39:16
6
Gerard Versteeg
Amsterdam
39:28
7
Ischa van Straaten
Amsterdam
39:31
8
F.Slats
Amsterdam
39:41
9
S.Janmaat
Amsterdam
39:49
10
Dennis Kreetz
Oostzaan
40:03
11
Mario Bersem
Amsterdam
40:09
12
Michiel Knopper
Amstelveen
40:12
13
Tys de Ruijter
Amsterdam
40:13
14
Peter van den Berg
Nieuwveen
40:15
15
Adrie Ypinga
Amsterdam
40:57
16
Kees Tuk
Lelystad
41:01
17
Marc van Haaren
Luchthaven Schiphol
41:06
18
Reuben Wijnberg
Amsterdam
41:12
19
Hans van Vinkeveen
Amsterdam
41:16
20
Danny Valk
Wijk aan Zee
41:45
21
Rik Zagers
Amsterdam
41:57
22
Jack de Wilde
Meerssen
41:58
23
Bram Kiers
Amsterdam
42:19
24
Jochem Niezen
Amsterdam
42:31
25
Justin de KLeuver
Amsterdam
42:31
26
André Greven
Almere
42:40
27
Benjamin Go
Amstelveen
42:42
28
Kris Dorst
Amsterdam
42:47
29
Arthur Kroon
Amsterdam
43:02
30
Jaap Schellekens
Amsterdam
43:02
31
R.D.H.Hoekstra
Wormer
43:06
32
Henry Lie
Amsterdam
43:17
33
Dennis Stinenbosch
Amsterdam
43:25
34
Rick Porcelijn
Amsterdam
43:30
35
Huib Modder
Amsterdam
43:31
36
Riny Govers
Amsterdam
43:42
37
Selim Ilkin
Amsterdam
43:48
38
Alex Grootveld
Naarden
43:51
39
Boy Kester
Amsterdam
43:53
40
Leon Hanssen
Amsterdam
43:58
41
Dick van Rijn
Amsterdam
43:58
42
Michael van Amstel
Amsterdam
44:00
43
Arno Louws
Amsterdam
44:00
44
Kris Manios
Amsterdam
44:01
45
Jan Willem Broeks
Amsterdam
44:03
46
Jan Pedro Vis
Amsterdam
44:06
47
S.Mans
Amsterdam
44:13
48
Andy List
Diemen
44:14
49
Hans Steinraht
Lelystad
44:14
50
Eric van den Berg
Amsterdam
44:20
51
Bas Pfister
Amsterdam
44:21
52
Robert Arens
Amsterdam
44:25
53
Dion Houtman
Amsterdam
44:29
54
Ab Bertholet
Amsterdam
44:30
55
Kay de Vries
Amsterdam
44:32
56
T.Fitzpatrick
Amsterdam
44:39
57
Ronald Steenvoorden
Amsterdam
44:42
58
Mohamed Bouker
Amsterdam
44:48
59
Norman Roos
's-Graveland
44:56
60
Willem de Haan
Amsterdam
45:00
61
Johan Balk
Amsterdam
45:02
62
Quintin Kuiper
Amsterdam
45:09
63
M.C.Bakker
Amsterdam
45:11
64
A.F.Noldes
Amsterdam
45:11
65
Jeroen van der Schaaf
Amsterdam
45:18
66
Emiel Smeets
Amsterdam
45:18
67
Carlos Gonzalez
Amsterdam
45:25
68
Jeroen Malotaux
Amsterdam Zuidoost
45:26
69
J.Martens
Amsterdam
45:28
70
Philip Homburg
Amsterdam
45:34
71
Steven Koperdraat
Amsterdam
45:38
72
Gert de Roder
Amstelveen
45:39
73
Ton Engwirda
Amsterdam
45:40
74
Fred Moolenaar
45:43
75
Jeroen ter Wengel
Broek in Waterland
45:49
76
Ronald Kleverlaan
Amsterdam
45:50
77
Frans Koop
Amsterdam
45:51
78
Paul Ehn
Amsterdam
45:54
79
F.Paesens
Amsterdam
45:55
80
Rob van Leijsen
Oosterhout Nb
45:58
81
Alexander Poels
Amsterdam
46:01
82
Wilco Zwennis
Amsterdam
46:03
83
Marius Munneke
Amsterdam
46:05
84
Tim Hoekstra
Amsterdam
46:06
85
Wibout van Woerkom
Amsterdam
46:19
86
Fester Heidenachtel
Amsterdam
46:20
87
Marcel Bijmold
Amsterdam
46:29
88
Luke Brander
Amsterdam
46:30
89
A.Kuhnast
Amstelveen
46:31
90
Pascal Vrees
Landsmeer
46:32
91
Neil Purcell
Amsterdam
46:34
92
Arie Bults
Amsterdam
46:39
93
J.Biels
Amsterdam
46:39
94
Oscar Gonzalez
Amsterdam
46:42
95
Michael de Korte
Amsterdam
46:43
96
Rajan Ritoe
Delft
46:46
97
Wilbert van Leijen
Amsterdam
46:55
98
Ralf Verberne
Maarn
47:01
99
Remco Geesken
Amsterdam
47:02
100
Simon Rooze
Amsterdam
47:10
101
Mitchel Straatman
Amsterdam
47:12
102
Peter Harkes
Amsterdam
47:16
103
Jan Ruijter
Amsterdam
47:16
104
James Simon
Amsterdam
47:23
105
Hans v. Herwaarden
Amsterdam
47:27
106
Jaap Flikkema
Amsterdam
47:29
107
Antonie Smit
Aalsmeer
47:30
108
Ruud Wijchers
Abcoude
47:31
109
Marcel v.Kol
Duivendrecht
47:32
110
Gerard Lutz
Amsterdam
47:32
111
Koen Ruijter
Amsterdam
47:32
112
Michael Biosa
Amstelveen
47:33
113
Mario Hoogerwaard
Hoofddorp
47:53
114
Marco Israel
Amsterdam
47:55
115
Aleksandar Popadic
Zaandam
48:07
116
Silverio Fortes
Zaandam
48:08
117
Thomas Vellinga
Amsterdam
48:13
118
Marco Bekker
Amstelveen
48:14
119
Johan Schuijtemaker
Berkhout
48:15
120
Rob Vrouwes
Amsterdam
48:16
121
T.v/d Zee
Amstelveen
48:22
122
Herbert Bokkers
Amersfoort
48:23
123
Arthur Pardieck
Amsterdam
48:24
124
Crispijn Roos
Breda
48:24
125
Joris Bierkens
Amsterdam
48:30
126
Henk Drosterij
Amsterdam
48:30
127
Paul Grift
Bussum
48:35
128
Jos Deen
Landsmeer
48:37
129
H.J.Rozenhart
Amsterdam
48:39
130
Rinse Vreugdenhil
Amsterdam
48:46
131
Tim Stam
Amsterdam
48:50
132
Maickel Grunwald
Amsterdam
48:52
133
Rob Hillebrand
Amsterdam
48:54
134
Ramses Rikkert
Badhoevedorp
49:10
135
Olaf de Jager
Amsterdam
49:11
136
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
49:12
137
Willem van Schouten
Almere
49:21
138
Rob Stouten
Amsterdam
49:28
139
A.Post
Haarlem
49:31
140
W.Tucker
Amsterdam
49:39
141
Robert Lieuwe
Bussum
49:40
142
Albert v.d. Meer
Amsterdam
49:52
143
Ayhan Aygun
Amsterdam
49:54
144
Huib de Goede
Amsterdam
49:59
145
Theo Wubs
Amsterdam
50:07
146
Thieu Engels
Amsterdam
50:17
147
Adri Deijkers
Amsterdam
50:20
148
Christian Malek
Amsterdam
50:21
149
Stefan Klink
Amsterdam
50:26
150
Ronald van Wieren
Amsterdam
50:30
151
Bert Runhaar
Amsterdam
50:36
152
Frans Mulder
Noordwijk Zh
50:41
153
Richard Baas
Alkmaar
50:51
154
Marcelo Zuca
Amsterdam
50:56
155
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
50:58
156
Wladimir Cossiga
Amsterdam
51:05
157
Chiel van Berkel
Amsterdam
51:12
158
Arno Bosma
Amsterdam
51:21
159
Edwin Hoogervorst
Amsterdam
51:24
160
Sjors Jacob van der Va
Amsterdam
51:27
161
Hans Neuhaar
Amsterdam
51:32
162
Peter Faassen
Amsterdam
51:33
163
I.G.Landhuis
Amsterdam
51:36
164
Ernesto Fräser
Amersfoort
51:39
165
Hans Dekker
Amsterdam
51:40
166
Michel Hopman
Amsterdam Zuidoost
51:43
167
Jan Kooy
Amsterdam
52:01
168
Marcel Heemskerk
Amsterdam
52:04
169
Bart Bulsing
Amsterdam
52:22
170
Rory Crosbie
Amstelveen
52:25
171
Dennis Krommenhoek
Aalsmeer
52:27
172
Leo van Gelder
Amsterdam
52:28
173
Maurice Blom
Amsterdam
52:36
174
T.de Jong
Amsterdam
52:45
175
F.Tanase
Hoofddorp
52:48
176
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
52:55
177
Arthur Breebaart
Hoofddorp
52:59
178
Koen Abcouwer
Amsterdam
53:00
179
Rob van Meelen
G4S Aviation
53:07
180
Dingeman Coumou
Amsterdam
53:12
181
W.Klay
Amsterdam
53:14
182
Raymond van Wieren
Amsterdam
53:17
183
Stefan Zwart
Zaandam
53:20
184
Pieter Koolhaas
Amsterdam
53:25
185
Kees de Roder
Rijsenhout
53:28
186
Peter Eyer
Amsterdam
53:28
187
Eric de Vries
Amsterdam
53:32
188
Henk Broeder
Diemen
53:33
189
Jan Tewis v/d Goot
Beverwijk
53:46
190
Wouter Posthumus
Amsterdam
53:47
191
Alberto Lopes Figueire
Amsterdam
53:50
192
Lex Winkler
Amsterdam
53:52
193
Theo van Teunenbroek
Amstelveen
53:55
194
Gert Noordhoek
Soest
54:00
195
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
54:02
196
Laurens Ivens
Amsterdam
54:12
197
Chris Sant
Amsterdam
54:23
198
Martijn Haring
Amsterdam
54:24
199
Allard van pelt
Amstelveen
54:36
200
Rudy Groenhart
Amsterdam Zuidoost
54:46
201
Correa Gonzalez Guille
Amsterdam
54:54
202
Rinco Boelens
Amsterdam
54:59
203
Marc de Groot
Amsterdam
55:02
204
Gerard Straatman
Amsterdam
55:15
205
AJ Breed
Diemen
55:20
206
Jochem Visser
Amsterdam
55:21
207
Eric Wahl
Amsterdam
55:22
208
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
55:25
209
Jan van der Laan
Weesp
55:39
210
Richard Willems
Amsterdam Zuidoost
55:44
211
Lammert van Raan
Amsterdam
56:01
212
Ronald Mulder
Purmerend
56:44
213
Theo van Vliet
Weesp
56:46
214
Donald Pijl
Weesp
56:47
215
Martin Poliste
Wijk aan Zee
56:52
216
Koos van Tubergen
Noordwijk Zh
56:53
217
Evert Schuringa
Amsterdam
57:01
218
Jeffrey van 't Hof
Purmerend
57:03
219
Henk van Herk
Amsterdam
57:17
220
Jan Krol
Amsterdam
57:28
221
Hans Hirschfeld
Amsterdam
57:52
222
Arthur de Jong
Hoofddorp
58:17
223
Thomas Vredenborg
Amsterdam
58:19
224
Gijs van Gemrt
Amsterdam
58:28
225
Janwillem Bakker
Amsterdam
58:29
226
Pieter van Musschenbro
Amsterdam
58:29
227
Arjen de Regt
Purmerend
58:51
228
Fons Bakker
Amsterdam
58:57
229
Corred Gonzalez Olmedo
Amsterdam
59:12
230
Gert van Renselaar
Amsterdam
59:25
231
Jan Damulder
Purmerend
59:58
232
Ruben Edery
Amsterdam
1:00:16
233
Meindert Meijen
Blokker
1:00:19
234
Sander Laverman
Diemen
1:00:50
235
Stefan Put
Amsterdam
1:00:58
236
Bas Sarlemijn
Amsterdam
1:01:41
237
Alfons Knijn
Amsterdam
1:02:40
238
Hans Arkenbout
Amstelveen
1:02:40
239
Arie Hoogeboom
De Rijp
1:03:19
240
Tim Verhagen
Amsterdam
1:03:33
241
Henric van den Berg
Amsterdam
1:03:43
242
Ovi Henriquez
Amsterdam
1:04:06
243
Patryck Winkelmolen
Echt
1:04:47
244
Tetsuro Nagaki
Amsterdam
1:04:59
245
F.v.Bronckhorst
Amsterdam
1:07:09
246
Jamie Rijff
Amsterdam
1:07:23
247
Roel Peereboom Voller
Amsterdam
1:15:09
10REV, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Baljet
Amsterdam
42:42
2
Laura Stadtelger
Amsterdam
43:14
3
Madeleen van Elsberg
Amsterdam
45:47
4
Fenna Visser
Amsterdam
45:58
5
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
46:23
6
Lottie de Bruijn
Amsterdam
46:40
7
Rosalie Smit
Amsterdam
46:45
8
Clara Bovenberg
Amsterdam
46:48
9
Sheila Duijst
Amsterdam
47:26
10
Laura de Boer
Amsterdam
47:56
11
Marije Schuijtemaker
Amsterdam
48:15
12
Meike de Bruijn
Voorburg
48:29
13
Monica Kwakkelstein
Amsterdam
49:01
14
Maria Giul Lobet
Amsterdam
49:04
15
Danielle Gerritsen
Beverwijk
49:05
16
Tessa van Kesteren
Amsterdam
49:08
17
Christel Bruijns
Amsterdam
49:18
18
Nicolette Kuiper-Penni
Amsterdam
50:03
19
H.M.van Dorp
Amsterdam
50:35
20
Ieke Wagemakers
Amsterdam
50:47
21
Els de Ruijter
Amsterdam
50:49
22
Christine Bos
Amsterdam
51:00
23
Sanne van Sluis
Amsterdam
51:05
24
Kitty Jonk
Amsterdam
51:18
25
Anne Kleisen
Amsterdam
51:21
26
Fenna Beets
Amsterdam
51:32
27
Renata Velthuijsen
Amsterdam
52:07
28
Paula Barbosa Figueire
Amsterdam
52:07
29
Heidy Wolters
Amsterdam
52:08
30
Rina de Blieck
Uithoorn
52:15
31
Lara Leloup
Amsterdam
52:16
32
Petra van Zanten
Culemborg
52:29
33
Danielle uit der Booga
Amsterdam
52:37
34
Raisa Grotenhuis
Amsterdam
52:39
35
Jannah Schenk
Amsterdam
52:39
36
Inge van Beem
Zwanenburg
52:45
37
Marlies Tenback
Amsterdam
53:13
38
Sylvia van de Watering
Amsterdam
53:13
39
Nina Schat
Amsterdam
53:30
40
K.v.d.Meij
Amsterdam
53:47
41
Xandra Kusen
Amsterdam
53:54
42
Françoise Nillesen
Amsterdam Zuidoost
53:55
43
Lilian v/d Goot
Beverwijk
54:00
44
Johanneke van Viegen
Amsterdam
54:02
45
Lisa Verberne
Maarn
54:49
46
Iris Paris
Amstelveen
55:01
47
A.S.J.Konecke
Broek in Waterland
55:31
48
Nelly Duijndam
Amsterdam
55:38
49
Jessica Lek
Amsterdam
55:40
50
Esther Schat
Amsterdam
55:40
51
Hanneke Beneden
Amsterdam
55:42
52
C.Lohmeije
Amsterdam
55:43
53
Erika Thung
Amsterdam
56:34
54
Pien Verburg
Amsterdam
56:35
55
A.Molenaar
Amsterdam
56:36
56
Magda Wuytack
Amsterdam
56:37
57
Donate Hofstra
Amsterdam
56:39
58
Yolanda Vaerewijck
Badhoevedorp
56:39
59
Susan Jordaan
Amstelveen
56:40
60
Theya Tjoe-Fat
Amsterdam
56:43
61
Eliane Zeestraten
Amsterdam
56:51
62
Manon Poliste
Wijk aan Zee
56:52
63
Charlotte Jansen
Amsterdam
57:05
64
Linda Huijsmans
Amsterdam
57:13
65
Marijke Brugmans
Amsterdam
57:19
66
Saskia Blom
Badhoevedorp
57:48
67
Carin Smit-Bont
Aalsmeer
57:48
68
Joyce Tervoort
Heiloo
57:59
69
Willy van Duijkeren
Diemen
58:07
70
Jacqueline Timmermans
Amsterdam
58:20
71
Marion Verberne
Maarn
58:29
72
Eliza Smidt
Amsterdam
58:31
73
Jeanine Szymlkowvak
Amsterdam
58:34
74
Charlotte Rommes
Amsterdam
58:36
75
Jacqueline Louwe-Zijls
Koog aan de Zaan
58:41
76
Ellen Hartman
's-Gravenhage
58:49
77
Martine Maat
Amsterdam
58:55
78
Marieke Huijskens
Amsterdam
59:12
79
Tony Schrama
Zwanenburg
59:12
80
Bianca Rhemrev
Amsterdam
59:24
81
Anouk Sprangh
Amsterdam
59:26
82
Nicole v.d. Meulen
Amsterdam
59:38
83
Hedwig Ostendorf
Amsterdam
59:44
84
Brigitte Venema
Badhoevedorp
59:44
85
Marieke van de Hel
Amsterdam
59:45
86
Anoek Budding
Amsterdam
59:50
87
Nine v.d. Rotte
Baambrugge
1:00:01
88
Barbara Ruurs
Hoorn Nh
1:00:03
89
Jacqueline Rijkers
Amsterdam
1:00:04
90
Sandra Plukker
Amsterdam
1:00:13
91
Ineke Rietveld-Pel
Amsterdam
1:00:21
92
Bianca Jansen
Wijk aan Zee
1:00:34
93
Ester Koot
Amsterdam
1:00:48
94
Michelle Koning
Amsterdam
1:00:49
95
Elizabeth Winkel
Amsterdam
1:01:00
96
Els v.Straaten
Duivendrecht
1:01:04
97
Caroline Dekker
Wijk aan Zee
1:01:08
98
Fieke Kolk
Amsterdam
1:01:23
99
Vera Wiarda
Amsterdam
1:01:40
100
Mirjam Tervoort
Amsterdam
1:01:47
101
Marianne Koeman-Jonker
Westzaan
1:01:58
102
Yolanda Groot
Zaandam
1:02:16
103
Paulien van Gijn
Amsterdam
1:02:25
104
Saskia Prinsen
Purmerend
1:02:34
105
Jose Bitter
Amsterdam
1:02:46
106
Inge Claus
Wijk aan Zee
1:02:46
107
Jeanette Wevers
Wijk aan Zee
1:03:13
108
Ellie Miedema
Amsterdam
1:03:41
109
A.M.Coljee
Amsterdam
1:04:06
110
Mies Deurwaarder
Amsterdam
1:04:10
111
Grazyna Majsakowska
Amsterdam
1:04:12
112
Noortje ten Broeke
Zaandam
1:04:21
113
Sonja van Vliet
Amsterdam
1:04:45
114
Ellij Rechtuijt
Hoofddorp
1:05:36
115
Cornelie Scheeres
Amsterdam
1:05:36
116
Charlotte Udo
Amstelveen
1:06:27
117
Esther Winkels
Aalsmeer
1:06:28
118
Mirjam Honsdrecht
Amstelveen
1:06:46
119
Barbara Kos
Amsterdam
1:07:58
120
Ingrid Hartman
Zaandam
1:08:06
121
Renske Molenwijk
Amstelveen
1:12:23
122
Joyce Louwrier
Wormerveer
1:12:50
123
Joke van der Zee
Kudelstaart
1:13:03
124
San San Liem
Amsterdam
1:14:23
125
Ingrid Wesseling
Amsterdam
1:14:23
126
Jetske van Oosten
Amsterdam
1:16:07
10MSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A.Naanaa
AAC
31:54
2
Peter Janssen
Prins Hendrik
33:13
3
Emiel Pieterse
AV '23
33:50
4
Robin Vervoorn
AAC
34:47
5
Sander Heesen
Atos
35:24
6
Zeljko Obrenovic
AV '23
35:34
7
Jaap Vink
Phoenix
36:20
8
Marco Nijenmanting
Phanos
36:42
9
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
37:58
10
Arno Kemner
Phanos
38:13
11
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
38:41
12
Erik Maddox
Phanos
40:41
13
Paul van der Nat
Phanos
41:20
10M35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Leeman
avVN
33:40
2
Jelte Kuijs
Phanos
34:52
3
Martijn Hiensch
Phanos
34:58
4
Roland Saalmink
avVN
35:38
5
Jan Hendrikse
avVN
35:52
6
Sicco Bus
Loopgroep PK
36:38
7
Bart Eveleens
Startbaan
36:46
8
Piotr Janmaat
Phanos
37:08
9
Arjan Bogaard
AV '23
37:21
10
Ronald Gordijn
NEA Volharding
37:25
11
Hubert Zuurbier
Phanos
37:30
12
Aldo Looijenga
Phanos
38:40
13
Anton Boot
Lycurgus
38:51
14
Ronny A. Samuel
AV '23
38:55
15
Dick Rijntjes
AV '23
39:03
16
Rene Duijvekam
AV '23
39:33
17
J.A.M.Eerbeek
Hellas
39:59
18
Boy Oudejans
Loopgroep Aart Stigt
40:48
19
Ron Komduur
Phanos
41:35
20
Koen Kouwenberg
Phanos
42:08
21
Pepijn Herberghs
Phanos
42:16
22
Derk Frijmersum
Phanos
43:31
23
Ben van Arum
Loopgroep PK
46:02
10M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Dort
Phanos
34:27
2
Pierre Berntsen
AV '23
35:07
3
Johan Smet
Phanos
35:29
4
Christiaan van der Neu
Startbaan
35:37
5
Duk Bekema
Startbaan
36:04
6
Ger Kragten
Atos
36:18
7
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
36:24
8
Kees Elsinga
AV '23
36:55
9
Theo Woldberg
Kombijsport
37:50
10
Remco Peetoom
Phanos
38:17
11
Walter Krijger
Loopgroep Aart Stigt
39:10
12
Herman Verhaar
Kombijsport
39:18
13
Willem Jan de Widt
AV Monnickendam
39:23
14
Gerard Vliegenthart
Atos
39:32
15
Tom Melis
Leiden Atletiek
39:39
16
John Hammond
Phanos
39:44
17
J.A.Ras
AV Monnickendam
40:57
18
Ton Tijssen
Loopgroep PK
41:26
19
Caspar Janssen
Phanos
41:31
20
Rob de Vries
Loopgroep PK
41:35
21
Huub Jansen
AKU
44:09
22
Rolf van der Meulen
avVN
45:15
23
Aad Ruijgrok
avVN
45:23
24
Martin Pieroelie
avVN
45:46
25
Peter Kamerling
Phanos
46:17
26
Kees Koersvelt
Tempo
51:00
27
Ben Heijmeijer
Tempo
54:26
28
Paul van Rutten
Startbaan
55:46
10M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Schalkwijk
AV Monnickendam
36:40
2
Hans van Urk
Lycurgus
39:01
3
Kor van de Polder
avVN
40:33
4
Frans van Mierlo
avVN
41:04
5
Gerard van Breukelen
Startbaan
41:39
6
Wim Haagsma
Hardloopclub Amsterd
42:45
7
Henk Kuhlman
avVN
43:15
8
Gerard Blees
Castricum
44:36
9
Ambro Visser
Phanos
44:46
10
Tom van Breukelen
Phanos
44:57
11
Wybren Jaarsma
AV '23
44:58
12
Pieter Servatius
Phanos
45:56
13
Reinout Koperdraat
AV '23
47:21
14
Barrie Henson
Leiden Atletiek
49:25
15
Frits Wegenwijs
AV '23
53:35
16
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
59:03
10VSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Groen
Phanos
37:25
2
Angélica Esparza-Chave
AAC
37:54
3
Angela de Boer
AV Edam
41:57
4
Iris Tuk
Spirit Lelystad
42:51
5
Marjolein Blaauboer
Startbaan
46:15
6
Katelijne Lodde
Phanos
50:34
7
Ilona Venderbos
Phanos
50:52
10V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique ArkenboutAndri
AV Castricum
39:42
2
Ineke Luppers-Knijn
NEA Volharding
43:37
3
Aty Duin
NEA Volharding
47:19
4
Sandry Meerdink
Atos
48:17
5
Karien Guinee
Tempo
48:58
6
Babs Taal
Kombijsport
1:03:36
onderdeel van het TradeXchangeRondjeMokum, hoofdsponsor Run2Day Amsterdam
met dank aan FINISH BOX Amsterdam Self Storage (Opslagruimte Slotervaart)
www.uitslagen.nl
05-04-2009 18:34