| | | | | Uitslagenlijst Scholierenloop
Ommen - Vrijdag 3 april 2009
J 5, 1200 M. GR.5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giorgis Kampman
Kon. Julianaschool
5:03
2
Lars Albers
St. Bernardusschool
5:09
4
Edwin Schuldink
Het Kompas
5:17
6
Lars Koggel
St. Bernardusschool
5:40
7
Sil van Keulen
St. Bernardusschool
5:45
8
Maarten Ruiter
St. Bernardusschool
5:51
9
Jorik Seisveld
St. Bernardusschool
5:55
10
Ruben ter Haar
St. Bernardusschool
5:55
11
Jurrijn Pott
Kon. Julianaschool
5:58
15
Bruce Ngumire
Kon. Julianaschool
6:14
16
Edwin van Dijk
Guido De Bresschool
6:14
19
Jorian Zandman
De Hoekstee
6:56
20
Emiel Hendriks
De Hoekstee
7:31
M 5, 1200 M. GR.5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Grotemarsink
CBS Hoogengraven
5:17
2
Sanna Hirink
CBS Hoogengraven
5:17
3
Danielle Groen
St. Bernardusschool
6:08
6
Esmee Scherpenkate
Het Kompas
6:25
9
Nienke Aalderink
Kon. Julianaschool
6:35
11
Brigit Achterkamp
De Hoekstee
6:45
15
Thamar Winters
De Hoekstee
7:34
J 6, 1200 M. GR. 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Jansman
St. Bernardusschool
4:45
3
Quinten Marsman
De Dennenkamp
4:48
5
Chiron Grolleman
De Kardoen
4:59
6
Wesley Haverkort
St. Bernardusschool
5:17
7
Jasper Grootens
Guido De Bresschool
5:20
9
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
5:28
11
Patrick Grootens
Guido De Bresschool
5:52
12
Vincent Martens
St. Bernardusschool
5:54
14
Bram Ngumire
Kon. Julianaschool
6:32
M 6, 1200 M. GR. 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia van Beem
ACO Van Elderen
5:10
3
Joanne Reedijk
Guido De Bresschool
5:19
4
Monique van Beem
ACO Van Elderen
5:23
5
Sefanja Berger
Guido De Bresschool
5:32
6
Paula Grotemarsink
CBS Hoogengraven
5:34
10
Kirsten Spruijt
St. Bernardusschool
5:51
11
Romy Hendriks
Kon. Julianaschool
5:53
12
Laura Polman
Guido De Bresschool
5:57
13
Sanne ten Berge
St. Bernardusschool
6:00
14
Dagmar Bakhuis
De Hoekstee
6:08
17
Cato Huuskes
St. Bernardusschool
6:18
18
Esther v.d. Linde
Het Kompas
6:34
19
Jorieke Sterken
St. Bernardusschool
6:40
21
Maritha van Dijk
Guido De Bresschool
7:04
24
Ilse Hekman
Guido De Bresschool
7:36
25
Marije v.d. Vegte
Guido De Bresschool
7:36
J 7, 1200 M. GR. 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Chris Dankelman
De Kardoen
4:22
3
Ivo te Woerd
St. Bernardusschool
4:28
4
Dennis Roggendorf
Het Kompas
4:41
6
Rick Prins
Guido De Bresschool
4:55
7
Jurgen Slotman
Kon. Julianaschool
4:57
8
Jorn Veldman
St. Bernardusschool
4:58
9
Ramon Schuldink
Het Kompas
5:04
11
Laurens Boezelman
De Kardoen
5:13
12
Mathijs van Gijtenbeek
St. Bernardusschool
5:24
14
Ruben Gerner
St. Bernardusschool
5:45
M 7, 1200 M. GR. 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Kon. Julianaschool
4:21
2
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
4:37
3
Sanne Otten
ACO Van Elderen
4:44
5
Alisha Hendriks
St. Bernardusschool
5:14
7
Ellen Hollak
St. Bernardusschool
5:17
8
Laura Hirink
CBS Hoogengraven
5:44
9
Marjolein Dieleman
De Dennenkamp
5:53
10
Fenelon Laarman
CBS Hoogengraven
6:01
11
Maaike Rijkeboer
Kon. Julianaschool
6:01
J 8, 1200 M. GR. 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Remon Slotman
Kon. Julianaschool
4:51
5
Maarten Hamberg
De Kardoen
4:53
7
Tim de Lange
Kon. Julianaschool
4:54
8
Leslie Schokker
Het Kompas
5:17
11
Jeroen Waterink
De Hoekstee
5:37
M 8, 1200 M. GR. 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
4:23
2
Myrte Knol
St. Bernardusschool
4:45
3
Marije Dankelman
De Kardoen
4:52
5
Fieke van Keulen
St. Bernardusschool
5:22
7
Annemiek Hogeman
St. Bernardusschool
5:36
8
Isabel Winters
De Hoekstee
5:51
Uitslagen.nl
04-04-2009 17:56