Uitslagenlijst Parelloop

Brunssum - Zondag 29 maart 2009

M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
El Houssaine Douabi
Eschweiler (GER)
34:00
33:59
2
Cedric van Aschen
Eupen (BEL)
34:46
34:46
3
Karel Svacina
Olomouc (CZE)
35:10
35:07
4
Willy Peter
maasmechelen (BEL)
35:35
35:35
5
Markus Breuer
SV Bergwacht Rohren
36:16
36:15
6
Ralf Fink
Stolberg (GER)
36:21
36:19
7
Hans van Loon
Prins Hendrik
36:35
36:34
8
Jurgen Mertens
Roosendaal (BEL)
37:10
37:09
9
Bart Claessens
's-Hertogenbosch
37:53
37:51
10
Guido Savelkoul
kembitt
37:59
37:57
11
Max Bemelmans
Geleen
38:01
37:57
12
Rene van Uum
Atletiek Maastricht
38:27
38:23
13
Holger Lengersdorf
52428 Jülich (GER)
38:34
38:32
14
Hans Martens
Caesar
38:39
38:36
15
Jörgen Franssen
Gulpen
38:46
38:42
16
Marc Luijten
Beek Lb
38:48
38:46
17
Mark Spigt
Eijsden
38:57
38:56
18
Remko Rinia
Atletiek Maastricht
39:03
38:57
19
Stefan Bringmans
Riemst (BEL)
39:10
39:05
20
Rob Rietbroek
Vlodrop
39:11
39:08
21
Angelo Habets
Hulsberg
39:19
39:17
22
J Bohnen
Susteren
39:20
39:17
23
Van der Aart
Riemst (BEL)
39:26
39:21
24
Hensels
Lanaken (BEL)
39:49
39:44
25
Peter Hendrix
STAP
39:49
39:47
26
Jeroen van Zoelen
Berneau (BEL)
39:56
39:54
27
Thijs vander Sterren
Urmond
40:02
39:52
28
Jack Hendrix
Elsloo Lb
40:10
40:09
29
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
40:18
40:14
30
Thijs Thielemans
Maastricht
40:27
40:21
31
Guy Mostard
Margraten
40:30
40:25
32
Frankhuizen
Mechelen
40:31
40:30
33
Ronald Polder
Sittard
40:34
40:31
34
Manfred Múllejans
Stolberg (GER)
40:36
40:34
35
Vermeeren
Vijlen
40:37
40:31
36
Jean Keulen
Hulsberg
40:39
40:37
37
Rene Broens
WML
40:40
40:38
38
Maurice Paulussen
Caesar
40:43
40:41
39
Ed Blacha
Heerlen
40:49
40:47
40
Frank Nijholt
Simpelveld
40:54
40:48
41
Bert Cremers
Unitas
40:54
40:51
42
Henny Geelen
Susteren
41:22
41:01
43
Wolfgang Braun
Simmerath (GER)
41:26
41:21
44
Michael Palm
41:30
41:12
45
Ron Stroeken
Reuver
41:38
41:36
46
Harold van de Veerdonk
Unitas
41:47
41:44
47
Widdershoven Erwin
Sittard
41:54
41:49
48
Carel Claassen
Lanaken (BEL)
41:56
41:54
49
Jan Janssen
Reuver
41:58
41:56
50
Sidney Fiegen
Brunssum
42:04
41:40
51
Kevin op de Beke
Heerlen
42:10
41:27
52
Hans Georg
Vettweiss (GER)
42:17
42:11
53
Paul Jacobs
STB
42:20
42:07
54
Jeff Thiele
Stein Lb
42:36
42:34
55
Rob Smulders
STB
42:40
42:35
56
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
42:46
42:01
57
Jules Paling
Maastricht
42:52
42:46
58
Tim Roks
Eygelshoven
42:54
42:43
59
Thomas Kerkhofs
Maastricht
42:54
42:34
60
Mitchel Kalioz
42:57
42:25
61
Dirk Isaac
Aachen (GER)
43:03
42:58
62
Ad Bruijns
Geleen
43:06
42:58
63
Paul Claessen
Maaseik (BEL)
43:08
43:04
64
Ronald Bastian
Lanaken (BEL)
43:11
43:08
65
Joris Kockelkoren
Ulestraten
43:21
42:56
66
Marc Scheepers
Dutch Runners Gold
43:25
43:05
67
Martin Dumoulin
Hoensbroek
43:26
42:58
68
Frans Lipsch
Schin op Geul
43:29
43:15
69
Marcel Esser
Heerlen
43:33
43:30
70
Jo Heijenrath
Voerendaal
43:34
43:12
71
Ruud Leclercq
Maastricht
43:35
43:32
72
Frans Bastin
Doenrade
43:35
43:26
73
Roy van Vlijmen
Sittard
43:46
43:05
74
Michèl Pluijmen
Sittard
43:52
43:11
75
Robert Blokzijl
Geleen
43:53
43:21
76
Phillipe Wolters
Hulsberg
43:54
43:40
77
Olav van Besouw
Selfkant (GER)
43:55
43:41
78
Edwin Sturtz
Schinveld
43:56
43:42
79
Mark Hamaekers
Vijlen
43:58
43:37
80
Maurice Lejeune
Sittard
44:00
43:45
81
Franz Peters
Monschau (GER)
44:02
43:57
82
Gerion Gilles
Hückelhoven (GER)
44:19
43:57
83
Willem Duckers
Elsloo Lb
44:20
43:51
84
Hans Mijer
Achilles-Top
44:24
44:10
85
Michel van Eert
Unitas
44:26
44:20
86
Menno Verhoeven
Eindhoven
44:29
44:10
87
Joep Meelkop
Eindhoven
44:31
44:22
88
Maurice Peters
Elsloo Lb
44:36
44:10
89
Mart Cremers
Elsloo Lb
44:37
44:07
90
Herman Kremer
STB
44:38
43:54
91
Guido Nagel
Monchengladbach (GER
44:44
44:12
92
Michel Lejeune
Sittard
44:47
44:34
93
Giel Vullings
AVON
44:50
44:48
94
Vincent Adriaans
Medtronic
44:51
44:15
95
Dahlmans
Kerkrade
44:58
44:46
96
Rob Peters
Vaals
44:58
44:47
97
Rene Kleintjens
AVON
44:59
44:40
98
Menno Aussems
44:59
44:57
99
Daniel Gerrebrands
Eindhoven
45:05
44:30
100
Rob-Jan Venhuizen
Unitas
45:13
45:01
101
Richard Dirix
Stein Lb
45:18
44:48
102
Ronald Veltrop
AVON
45:22
45:13
103
Hans de Putter
Haag Atletiek
45:24
45:10
104
Wil Dols
Amstenrade
45:24
44:53
105
Dre Kobilsek
Landgraaf
45:25
45:19
106
Pedro Bruijnseels
Brunssum
45:29
45:23
107
Ron Krotwaar
Hoensbroek
45:41
45:12
108
Javier Gil-Ricart
duren (GER)
45:44
45:23
109
Dirk Kleefisch
Langenfeld (GER)
45:54
45:50
110
Rob Stadler
Medtronic
45:59
45:35
111
Bendlage
Nettetal (GER)
46:00
45:44
112
Eric Blommers
Elsloo Lb
46:01
45:31
113
Jos Bex
STB
46:03
45:34
114
Peter van de Sande
Brunssum
46:04
45:35
115
Paul Eymael
Achilles-Top
46:05
46:00
116
Richard Rameckers
Brunssum
46:20
46:10
117
Henk Derix
Maria Hoop
46:20
46:13
118
Ronald Smeets
STB
46:22
45:53
119
Rudy Dokters
Lanaken (BEL)
46:25
46:02
120
Woo Krieger
Eschweiler (GER)
46:26
46:07
121
Jan Geraedts
Echt
46:33
46:23
122
Levoucia Abrams
Heerlen
46:36
46:16
123
Michael Ahrens
Brunssum
46:36
46:08
124
Toni Haberland
Geleen
46:45
46:17
125
Frank Wuusche
Heinsberg (GER)
46:56
46:44
126
Carel Kammerer
Hoensbroek
46:57
46:42
127
Peter van Gisteren
Eygelshoven
47:08
47:00
128
Friedrich Klinkenberg
Würselen (GER)
47:10
46:49
129
Jan Roberts
Amstenrade
47:30
46:59
130
Jos Hoefnagels
Heerlen
47:33
47:23
131
André Salentijn
Sint Odilienberg
47:38
47:16
132
Wiel Deguelle
Heerlen
47:42
47:19
133
Klaus Graf
AVON
47:44
47:36
134
Marc Smits
Puth
47:47
47:09
135
Jos Theunissen
AVON
47:53
47:37
136
Daniel Sundarp
Aken (GER)
47:54
47:10
137
Nico Volleberg
Caesar
47:57
47:37
138
Gerrit Hulshof
Brunssum
48:08
47:57
139
Willem Spelthan
Brunssum
48:09
47:57
140
Sjef Orbons
Eindhoven
48:09
47:32
141
Geert Cornelissen
LOGO
48:17
48:12
142
Bert Janssen
Moorveld
48:21
47:58
143
François Finger
Heerlen
48:23
48:15
144
Hans Tasma
Ransdaal
48:24
47:41
145
Ton Cranen
AV Heythuysen
48:29
47:55
146
Wil Fleurkens
Landgraaf
48:31
47:57
147
Han Hameleers
Selfkant (GER)
48:34
48:18
148
Noud Verbiesen
Oirsbeek
48:41
48:28
149
Ben de Schouwer
Brunssum
48:44
48:33
150
Rick de Schouwer
Hoensbroek
48:44
48:34
151
Manfred Pörner
Eschweiler (GER)
48:45
48:25
152
Ton Buis
Brunssum
48:45
48:14
153
Groeneveld
Brunssum
48:45
48:32
154
Lars Linssen
Atletiek Maastricht
48:47
48:22
155
Peter Kleuters
Brunssum
48:47
48:18
156
Sven Hütten
Gangelt-Kreuzrath (G
48:48
48:06
157
Alois Pilich
STB
48:52
48:23
158
Sjoerd Vogels
Sittard
48:57
48:12
159
Leo Gooyen
Heerlen
48:58
48:35
160
Bert Ramakers
Ulestraten
48:58
48:38
161
Hans Paling
Maastricht
48:58
48:53
162
Richard Cals
Brunssum
49:01
48:47
163
Frank Achatz
Hilden (GER)
49:12
49:06
164
Ramon Meijers
Brunssum
49:14
48:50
165
Jos van Loo
49:17
48:43
166
Niels Jonkers
Amsterdam
49:19
49:09
167
Peter Geraerds
Atletiek Maastricht
49:20
49:03
168
Nico de Jong
Geleen
49:23
49:10
169
Hans-Willi Schroeder
Jülich (GER)
49:24
49:04
170
Rob van Geenen
Hoensbroek
49:30
49:16
171
Peter Grond
STB
49:33
49:12
172
Ruud Wildeboer
Sittard
49:34
49:08
173
Rene Fuchs
Herten
49:53
49:18
174
Bart Smeets
49:57
49:20
175
Henk Vogels
Sittard
49:59
49:15
176
John Mennen
Ulestraten
50:00
49:41
177
Van Malde
Hoensbroek
50:03
49:23
178
Fred Lemmens
Hoensbroek
50:08
49:43
179
Harm Alkema
kembitt
50:09
49:48
180
Ben de Vos
Parellooprunners
50:12
49:58
181
Willy de Boer
Elsloo Lb
50:14
49:41
182
John Dikmans
Geleen
50:18
49:50
183
Wim de Vries
Munstergeleen
50:27
50:15
184
Huub Collaris
STB
50:28
50:07
185
Thijs Drenth
Amsterdam
50:28
50:19
186
Andre Nijboer
Amstenrade
50:31
50:25
187
Leo Sentis
Wegbergswerd (GER)
50:32
50:15
188
Hans Knipsael
Atletiek Maastricht
50:36
50:19
189
Paul Roumans
Atletiek Maastricht
50:37
50:19
190
Ramon Sturmans
Saeffelen (GER)
50:41
50:28
191
Roger Cals
Sittard
50:43
50:25
192
Pascal Smeets
Medtronic
50:50
50:26
193
Hans-peter Kleefisch
Langenfeld (GER)
50:55
50:51
194
Maurice Szlanina
Spaubeek
50:57
50:33
195
Jos Janssens
Unitas
51:02
50:35
196
Sander Sloove
Heythuysen
51:03
50:18
197
John Bakker
Brunssum
51:08
50:54
198
Frank Fiegen
Heinsberg (GER)
51:08
50:26
199
Steven de Boer
Maastricht
51:10
50:47
200
Jos Rooymans
Eindhoven
51:11
50:34
201
Jack Ernest
kembitt
51:14
50:35
202
Henk Bongers
Meerssen
51:15
51:14
203
Gert Swennen
Heusden (Limb.) (BEL
51:17
50:53
204
Peter Frissen
Beek Lb
51:19
51:06
205
Günter Leinders
Waldfeucht-Bocket (G
51:26
50:45
206
Roger van der Linden
Bocholtz
51:29
51:08
207
Helmut Pesch
Eschweiler (GER)
51:34
51:14
208
Frans Kusters
Brunssum
51:36
50:55
209
Robin Olzheim
Atletiek Maastricht
51:39
51:21
210
Peter Jansen
STB
51:43
51:15
211
Jos Thissen
Heerlen
51:47
51:14
212
Albert van Dijk
51:48
51:35
213
Erik Vogely
Heerlen
51:49
51:27
214
Jerôme Gulikers
Sittard
51:51
51:33
215
Robert Bartels
Wijnandsrade
51:58
51:23
216
J Vrenken
Brunssum
52:02
51:22
217
Paul Zomerplaag
Landgraaf
52:16
51:46
218
John Douven
kembitt
52:18
51:44
219
Norbert Hanf
Stolberg (GER)
52:20
51:56
220
Michiel Grijseels
Tegelen
52:22
52:01
221
Richard Gerringa
Heerlen
52:25
51:45
222
John Mertens
Voerendaal
52:27
52:06
223
Jan Manders
STB
52:33
52:05
224
Han Verbiesen
Oirsbeek
52:58
52:45
225
Jorn Hamer
Heerlen
53:00
52:38
226
Mike Storcken
Sittard
53:01
52:50
227
Louis Collaris
Nuth
53:01
52:33
228
Wil Adema
Amstenrade
53:07
52:35
229
Jeu Vereecken
Simpelveld
53:10
52:52
230
Maral Wingen
Heerlen
53:31
52:45
231
Wiel Hanssen
53:32
52:57
232
Karssing
Simpelveld
53:42
53:19
233
Leo Logister
STB
53:43
53:03
234
Harry Verstegen
Achilles-Top
53:45
53:28
235
Nico Vandeweyer
Alken (BEL)
53:47
53:40
236
Klaus Rombach
stolberg (GER)
53:52
53:13
237
Han Alferink
Eindhoven
53:53
53:16
238
Harald Obgenoth
Eschweiler (GER)
53:56
53:22
239
Marco Zanatta
Heerlen
53:57
53:54
240
Jon Kroes
Brunssum
53:57
53:18
241
Harold van Hooren
Epen
53:58
53:20
242
Roger Hendriks
Epen
53:58
53:21
243
Ronald van den Boom
Brunssum
53:59
53:51
244
Benno Diepenmaat
Sittard
54:01
53:33
245
Ruud van Laar
Landgraaf
54:07
54:03
246
Romano Slabbers
Medtronic
54:17
53:40
247
Harold Geurts
Heerlen
54:18
53:42
248
Willem Thijssen
Brunssum
54:20
53:59
249
Wouters
Brunssum
54:22
54:00
250
Leon Janssen
Geleen
54:28
53:57
251
Eddi Wabnitz
kembitt
54:30
53:53
252
Arnold Jaspers
Voerendaal
54:33
53:49
253
Arthur Buursma
Limbricht
54:34
54:07
254
Harrie de Kleijn
Hoensbroek
54:38
54:28
255
Leo Ritschi
Heerlen
54:46
54:00
256
Hub Hendriks
Valkenburg Lb
54:55
54:39
257
Jo Frijns
Heerlen
54:55
54:45
258
Bert de Veen
Brunssum
54:57
54:23
259
Robin Mulder
55:00
54:45
260
Rinus Wanders
Heerlen
55:01
54:44
261
Twan Delahaije
Geleen
55:06
54:53
262
Jack Stavasius
AVON
55:06
54:26
263
Henk Weening
Unitas
55:08
54:42
264
Ad Eizema
Heerlen
55:09
54:42
265
Harry Goossens
Landgraaf
55:14
54:59
266
Willy Klijn
Brunssum
55:17
54:42
267
Peter Bosch
Brunssum
55:18
54:42
268
Frans Martens
Eygelshoven
55:21
55:14
269
Danny Thiele
Maastricht
55:30
55:28
270
Bert Bartels
Maastricht
55:30
54:55
271
Robert Wendler
Caesar
55:32
55:20
272
Ton Roland
55:39
55:04
273
Fergus Grant
Medtronic
55:42
55:05
274
Sjo Koch
AVON
55:44
55:37
275
Pedro van der Burg
Heerlen
55:47
55:25
276
Martens
Bilzen (BEL)
55:50
55:26
277
Joej van Nijnanten
Hoensbroek
55:50
55:39
278
Alois Klus
Brunssum
56:02
55:42
279
Dagmar Stassen
Valkenburg Lb
56:06
55:44
280
Marcel Kerpen
Brunssum
56:08
55:51
281
Andre Marijkestraat
Beek Lb
56:10
56:00
282
Ton Dankelman
Oosterhout Nb
56:33
56:30
283
Pieter Volleberg
Meerssen
56:44
56:24
284
Ko Krijger
56:48
56:21
285
Patrick Wasserman
Nuth
56:55
56:30
286
Theo Wetzels
Landgraaf
57:02
56:50
287
René Marissen
Schinveld
57:04
56:48
288
Janssen
Moorveld
57:15
56:42
289
Roger Smeets
Beek Lb
57:17
56:38
290
Erik Becker
Maastricht
57:24
57:13
291
Valentin Bündgens
Aachen (GER)
57:40
57:15
292
Hau Gerrist
Hoensbroek
58:03
57:36
293
Sander van de Coeverin
Heerlen
58:32
57:58
294
Henk Bloebaum
Brunssum
58:36
58:16
295
Harry Monaten
Heerlen
58:38
58:12
296
Ruud Weerwag
Unitas
59:21
58:58
297
Wil Luxenburg
Schinveld
1:00:17
59:41
298
Cornelis Veldhuis
Heerlen
1:00:31
59:53
299
Marjo Michiels
Medtronic
1:00:49
1:00:12
300
Gerrit van der Horst
Brunssum
1:00:53
1:00:42
301
René Kooistra
Brunssum
1:01:09
1:00:40
302
John Seuren
Landgraaf
1:01:26
1:00:44
303
Frank Demerteau
kembitt
1:01:33
1:01:00
304
Levin de Koster
Oirsbeek
1:01:33
1:01:11
305
Arjan van den Doel
Brunssum
1:01:43
1:01:31
306
John Morris
Roermond
1:01:54
1:01:39
307
Jim Frenken
Brunssum
1:02:00
1:01:37
308
Faashen
Oirsbeek
1:02:47
1:02:31
309
Jo Kuypers
Achilles-Top
1:05:25
1:04:59
310
Ron Reijntjens
Brunssum
1:08:17
1:07:42
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique vande Aa
Prins Hendrik
44:10
44:09
2
Margôt Testers
Olympia Eindhoven
44:11
44:05
3
Marion Braun
Simmerath (GER)
44:42
44:35
4
Ingrid Zegers
Eindhoven
45:31
45:22
5
Anke Linssen
Landgraaf
46:24
46:12
6
Majella Pawlak
AVON
48:02
47:54
7
Astrid Aretz-Rutbroek
Landgraaf
48:36
48:27
8
Sibilla Eymael
Achilles-Top
48:52
48:47
9
Judit Saget van Aken
Meerssen
49:04
48:37
10
Helene Kohlen
Eschweiler (GER)
49:24
49:04
11
Barbeau Veronique
Gangelt (GER)
49:27
48:52
12
Femke van Heugten
Heerlen
49:31
49:17
13
Kirsten Schipper
Medtronic
49:35
48:59
14
Evelyne Adamczak
übach-Palenberg (GER
50:28
49:43
15
Maria Reisser
Puth
52:04
51:51
16
Wilma Martens
Brunssum
52:16
51:46
17
Florine Wiebenga
Amsterdam
52:25
52:15
18
Lisette van Mulken
Stein Lb
52:50
52:19
19
Diny Simons-Hoesen
Eygelshoven
53:04
52:41
20
Ingrid Ploumen
STB
53:11
53:03
21
J Dassen
Lanaken (BEL)
53:15
53:08
22
Ria Smeets
Beek Lb
53:21
52:41
23
Saskia Appelmans
Beek Lb
53:34
53:04
24
Janet van Straten
Brunssum
53:35
53:24
25
Monique Keulen
Caesar
53:36
53:13
26
Annemieke Vermolen
Beek Lb
53:38
53:08
27
Elian van Egten
Kerkrade
53:45
53:22
28
Marie-jeanne Nijst
Lanaken (BEL)
53:47
53:40
29
Francien van Haaren
STB
53:55
53:16
30
Susanne Kikken
Landgraaf
54:02
53:50
31
Jose Kolkman
54:32
53:49
32
Kitty Smeets
Voerendaal
54:50
54:07
33
Ellinghoven-Krueger
Eschweiler (GER)
55:50
55:31
34
Marlene Souvignier-Cre
Eschweiler (GER)
55:51
55:18
35
Emmy Clevers
kembitt
56:01
55:23
36
Shelly Gage
Heerlen
56:34
55:49
37
Liseth Willemsen-Gauta
Landgraaf
56:34
56:30
38
Ans Lemmens
Spaubeek
56:36
56:25
39
Gladys Kroes
Unitas
56:45
56:06
40
Manon Tummers
Munstergeleen
56:59
56:35
41
Marijke de Vos
Kerkrade
57:04
56:52
42
Mieke Heijlighen
Beek Lb
57:25
57:16
43
Manon Kohnen
Wijlre
57:37
57:29
44
Silvia Jansen
Wijlre
57:37
57:29
45
Esther Wildeboer
Sittard
57:46
57:20
46
Ellen lemmens-Lambrich
Landgraaf
58:04
57:21
47
Anouk Ehlen
Roermond
58:11
57:51
48
Kyra Orbons
Eindhoven
58:15
57:40
49
Paula Rinkens
Stein Lb
58:15
57:59
50
Limpens
Eschweiler (GER)
58:32
58:13
51
Miriam Jeurissen
Merkelbeek
58:39
58:04
52
Anja Pijls
Stein Lb
58:50
58:34
53
Alexandra Kirsch
Heinsberg (GER)
59:39
58:59
54
Heike Hütten
Gangelt-Kreuzrath (G
59:40
58:58
55
Monique Joosten
kembitt
59:46
59:09
56
M Esser-Jopen
Brunssum
1:00:10
59:45
57
Wendy Schoenmakers
Brunssum
1:00:11
59:46
58
Chantal van der Horst
Brunssum
1:00:52
1:00:42
59
Karin Krawanja
Eschweiler (GER)
1:01:02
1:00:30
60
Steffie Kooistra
Brunssum
1:01:09
1:00:40
61
Jorien Hendriks
1:01:15
1:00:39
62
Sandra Jenniskens
1:01:16
1:00:40
63
Elena Hermens
Valkenburg Lb
1:01:17
1:01:01
64
Linda Daenen
Medtronic
1:01:46
1:01:22
65
Mayke Brinkman
Sittard
1:02:57
1:02:37
66
Mieke America
Selfkant-Wehr (GER)
1:02:58
1:02:38
67
Mathilde Uhr
Eschweiler (GER)
1:02:58
1:02:26
68
Margot van Melick
Amstenrade
1:04:19
1:03:46
69
Alice Vrenken
Weert
1:04:19
1:04:02
70
Hélène Reekers
Amstenrade
1:04:19
1:03:46
71
Simone Beer
Maastricht
1:04:38
1:03:57
72
Jenny Hall
Sittard
1:05:44
1:05:26
73
Ingrid Boumans
Merkelbeek
1:05:49
1:05:14
74
Marielle van der Velde
Merkelbeek
1:05:49
1:05:14
75
Verona Janssen
1:06:32
1:06:01
76
Sandra Reijntjens
Brunssum
1:06:40
1:06:06
77
José Hermens
Valkenburg Lb
1:08:16
1:08:00
MBR10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Theunissen
Atrium MC-1
34:52
34:52
2
Lou Maas
Universiteit Maastri
35:52
35:51
3
Maurice Eberson
WML
37:06
37:05
4
Bas Pierik
Parellooprunners tea
37:13
37:11
5
Jean-jaques Herings
Universiteit Maastri
37:28
37:26
6
Marcel Dubois
Fysiostofberg-1
38:36
38:32
7
Raoul Spronken
Universiteit Maastri
38:50
38:49
8
Ron Jacobs
Atrium MC-1
40:03
39:59
9
Erik Haakma
Universiteit Maastri
40:09
40:04
10
Martin van Dijk
Universiteit Maastri
40:41
39:51
11
Floris Blankenstein
Universiteit Maastri
41:01
40:34
12
Qiurien van Son
Parellooprunners tea
41:08
41:04
13
Geert Maas
Hogeschool Zuyd
41:52
41:23
14
Peter van Berkel
Fysiostofberg-4
41:56
41:52
15
Geert Groenen
Universiteit Maastri
41:59
41:31
16
Ronald Balter
Parellooprunners tea
42:01
41:54
17
Hans Kam
Team Bodemplein-1
42:07
42:02
18
Frank Aerden
Atrium MC-1
42:10
42:06
19
Randy Stofberg
Fysiostofberg-3
42:25
42:21
20
Sjef Geitz
Fysiostofberg-2
42:29
42:23
21
Ronald Honings
Meander Groep Z-Limb
42:38
42:15
22
Charles van Hooff
Meander Groep Z-Limb
43:13
42:49
23
Patrick Frijns
Fysiostofberg-2
43:15
43:09
24
Luc Cools
Fysiostofberg-1
43:16
43:12
25
Elmer Nelis
Mediaan/ABS BV
43:30
43:26
26
Paul Jehoul
Mondriaan
43:42
43:00
27
Patrick Debie
Fysiostofberg-2
43:51
43:47
28
Freek Mooren
Fysiostofberg-2
44:07
43:54
29
Wiel Simons
Atrium MC-1
44:12
43:55
30
Jos van Berkel
Fysiostofberg-1
44:23
44:20
31
Frank Gommans
Carbooncollege
44:27
44:02
32
Sjoerd Hobma
Universiteit Maastri
44:29
44:10
33
Peter van Berkel
Fysiostofberg-3
44:30
44:18
34
Ruben Drost
Universiteit Maastri
44:36
44:05
35
Math Pals
Fysiostofberg-4
44:49
44:43
36
Rene Klinkers
Media Groep Limburg
44:51
44:45
37
Mark Philippen
Fysiostofberg-3
44:52
44:39
38
Arno Helgers
Atrium MC-1
45:16
44:59
39
Florian Henning
Universiteit Maastri
45:19
44:36
40
Jac Stams
Fysiostofberg-3
45:46
45:42
41
Leon Quaedvlieg
Hogeschool Zuyd
45:47
45:04
42
Ton Linssen
Mediaan/ABS BV
46:14
46:06
43
Eric Boersma
van Riet Advocaten
46:16
45:34
44
Ron Jacobs
Universiteit Maastri
47:01
46:19
45
Robert Bauchmuller
Universiteit Maastri
47:05
46:24
46
Emmanuel Rios
Maastro clinic
47:06
46:47
47
Luc Palmen
Parellooprunners tea
47:07
46:38
48
William Krautscheid
Fysiostofberg-2
47:49
47:42
49
Henny Spronkmans
Boston Scientific
48:02
47:36
50
Rob Hubertz
WML
48:24
48:01
51
Jos Gubbels
Parellooprunners tea
48:41
48:11
52
Chris Daamen
Aanemersbedrijf Jong
48:42
48:27
53
Hans
Aanemersbedrijf Jong
48:42
48:28
54
Hans Franssen
Fysiostofberg-1
48:43
48:37
55
Martin van Oppen
Media Groep Limburg
48:46
48:19
56
John van de Puijvelde
Parellooprunners tea
48:49
48:01
57
John Aarden
Team Bodemplein-1
49:15
49:01
58
Jaap Houkes
Fysiostofberg-2
49:32
49:14
59
Ron Vonhogen
Atrium MC-2
49:48
49:27
60
Luud Schoonen
Meander Groep Z-Limb
49:53
49:27
61
Walter Schmidt
Parellooprunners tea
49:56
49:49
62
Eric Heitzer
WML
50:11
49:47
63
Jos Nauts
Fysiostofberg-3
50:35
50:26
64
Ivo van de Bergh
van Riet advocaten
51:06
50:24
65
Walter Dauwerse
Aanemersbedrijf Jong
51:11
50:57
66
Roger Ruijters
Meander Groep Z-Limb
51:17
50:52
67
Steffan Golobiec
Fysiostofberg-1
51:38
51:20
68
Frits Vromen
Maastro clinic
51:45
51:05
69
Hein Roeks
Aanemersbedrijf Jong
51:47
51:31
70
Nico Leurs
Hogeschool Zuyd
51:52
51:09
71
Etienne van Mulken
Aanemersbedrijf Jong
51:55
51:24
72
Geert Vroomen
Aanemersbedrijf Jong
51:56
51:41
73
Toine Hamers
Heerlen
51:57
51:25
74
Jos Janssen
Boston Scientific
52:42
52:15
75
Marcel Dassen
Mondriaan
53:04
52:22
76
Lex Groeneveld
Parellooprunners tea
53:07
52:52
77
Peter Cornelissen
Fysiostofberg-1
53:11
52:53
78
Theo Maes
Parellooprunners tea
53:32
52:59
79
Jean Schoonbrood
Aanemersbedrijf Jong
53:32
52:44
80
Marcel Beer
Mondriaan
53:40
52:56
81
John Potma
Team Bodemplein-2
53:41
53:29
82
Wiel Volders
Mondriaan
54:01
53:19
83
Hans de Jong
Fysiostofberg-3
54:15
54:09
84
Theo Wijnen
Carbooncollege
54:23
53:58
85
Rene Hermans
Maastro clinic
54:34
54:16
86
Tobias Romer
Boston Scientific
54:45
54:19
87
Ruud Rober
van Riet advocaten
54:58
54:17
88
Peter Verberk
Mondriaan
55:21
54:52
89
Harals Meeuwissen
van Riet advocaten
55:37
54:55
90
Jo Reumkens
Movare
55:39
54:58
91
Jos Meerten
Meander Groep Z-Limb
55:52
55:19
92
Dag Gidding
Fysiostofberg-2
56:17
56:10
93
Jos Jager
Maastro clinic
56:18
56:00
94
Peter Claassen
Mediaan/ABS BV
57:02
56:52
95
Guy Fey
WML
57:10
56:42
96
Peter Wijnen
Parellooprunners tea
57:11
57:02
97
Leon Konings
WML
58:06
57:40
98
Torsten Ecke
Mediaan/ABS BV
58:53
58:43
99
Wiel Peeters
Parellooprunners tea
1:00:14
59:59
100
Jeu Goossen
Parellooprunners tea
1:01:22
1:00:50
101
Herman Peters
Fysiostofberg-3
1:01:48
1:01:29
102
Jens Dillens
Boston Scientific
1:02:20
1:01:53
103
Peter Heijthuyzen
Parellooprunners
1:06:13
1:05:42
VBR10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline van Donkelaar
Universiteit Maastri
44:33
44:07
2
Kim van Wijck
Universiteit Maastri
44:39
44:13
3
Joyce Boersma
van Riet Advocaten
46:15
45:34
4
Vivian Wassenberg
Boston Scientific
48:03
47:58
5
Nancy Ogler
Fysiostofberg-1
48:35
48:27
6
Connie Tempelman
Maastro clinic
50:12
49:53
7
Nanda Harings
Team Bodemplein-1
51:44
51:31
8
Vera Dauwerse
Aanemersbedrijf Jong
52:11
51:57
9
Rita Hendrix
Fysiostofberg-1
52:30
52:23
10
Andrrea Meertens
Boston Scientific
52:44
52:19
11
Joan Dekkers
Fysiostofberg-4
53:09
52:59
12
Melissa Siegel
Universiteit Maastri
53:19
52:37
13
Lizette Eummelen
Mediaan/ABS BV
53:39
53:31
14
Marleen Bus
Team Bodemplein-1
54:40
54:28
15
Anna Muller
Atrium MC-1
54:47
54:22
16
Lian Ramakers
Mediaan/ABS BV
55:33
55:24
17
Nicole Stienen
Parellooprunners tea
56:37
56:09
18
Lea Penders
Atrium MC-1
57:18
57:01
19
Helga van de Berg
Parellooprunners tea
57:32
57:03
20
Margo Habets
Mondriaan
57:36
56:55
21
Christina Brinduse
Parellooprunners tea
57:46
57:27
22
Wilhelmien Cornelissen
Fysiostofberg-1
57:54
57:36
23
Peggy de Bas
Atrium MC-1
58:14
57:49
24
Sandra van Hooff
Meander Groep Z-Limb
58:46
58:13
25
Saskia Webbers
Mondriaan
58:47
58:03
26
Alice Goulding
Mondriaan
58:47
58:03
27
Corine Simons
Meander Groep Z-Limb
59:11
58:38
28
Sina Pellegrom
Parellooprunners tea
1:00:13
59:42
29
Dieter Boumans
Mediaan/ABS BV
1:01:05
1:00:55
30
Karin de Bie
Maastro clinic
1:02:54
1:02:15
31
Monique Bloebaum
Maastro clinic
1:02:55
1:02:16
32
Desiree van de Puijvel
Parellooprunners tea
1:02:59
1:02:37
33
Merel Klimman
Maastro clinic
1:03:14
1:02:34
34
Ruud Maes
Parellooprunners tea
1:04:36
1:04:03
35
Sylvia Vaessen
Parellooprunners tea
1:05:23
1:04:39
36
Leks Bovy
Parellooprunners tea
1:05:56
1:05:11
37
Marij Poublon
Parellooprunners tea
1:05:56
1:05:12
38
Marie-therese Vock
Parellooprunners
1:06:13
1:05:42
M5KM, DSM 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Haag
Köln (GER)
16:13
16:12
2
Gerrit Jan Kastenberg
Seven Hills Running
16:29
16:29
3
Maarten Vandeweyer
Lanaken (BEL)
16:33
16:33
4
Cedric Hauben
Genk (BEL)
16:34
16:34
5
Wouter Visser
Pac Rotterdam
16:57
16:56
6
Roger Heiligers
17:10
17:09
7
Leo Kokkelkron
Heerlen
17:47
17:46
8
Ricardo Floris
Maastricht
18:06
18:05
9
Romain Vleugels
Atletiek Maastricht
18:24
18:23
10
Peter Hendrix
STAP
18:30
18:29
11
Ruud Coolen
Stein Lb
18:59
18:58
12
Stefan van de POL
Nijmegen
18:59
18:58
13
Ludi Claassen
Stein Lb
19:15
19:12
14
Cyril Schuijren
Maasrunners
19:15
19:04
15
Jochen Alhaeuser
Erkelenz (GER)
19:17
19:16
16
Yves Gilissen
Eys
19:20
19:12
17
Marcel Haagbeuk
Landgraaf
19:20
19:14
18
Ton Jacquot
Eindhoven
19:26
19:25
19
Ben A´Campo
Brunssum
19:42
19:31
20
Jeffrey Lutgens
Brunssum
19:44
19:43
21
Henk Heijkers
AVON
19:49
19:47
22
Keyi Burggraaff
Maastricht
19:52
19:48
23
Mitch Schroijen
Brunssum
20:03
20:01
24
Loek Malecki
AVON
20:12
20:07
25
John Nypels
Warsage (BEL)
20:12
20:04
26
Bram Plucinski
AVON
20:35
20:30
27
Peter van Buggenum
AVON
20:36
20:34
28
Jan Muijrers
Achilles-Top
20:38
20:32
29
Henri Wijnen
Elsloo Lb
20:41
20:34
30
Geilenkirchen
Landgraaf
20:42
20:36
31
Patrick Kraft
Landgraaf
20:48
20:37
32
Van Laar
Unitas
20:56
20:52
33
Melvin van Oppen
Brunssum
20:56
20:55
34
Roel Spatjens
Roermond
21:11
21:06
35
Lesley Basten
AVON
21:13
20:58
36
Kees Franssen
AVON
21:14
21:12
37
Gerard Rietjens
Heerlen
21:21
21:04
38
Ronald Macauley
Amstenrade
21:21
21:15
39
Cor Lennertz
Achilles-Top
21:27
21:17
40
Mitch Mulders
Sittard
21:28
21:20
41
Brian Stevens
Kerkrade
21:30
21:29
42
Kroese
Brunssum
21:32
21:27
43
Roger Gillissen
STB
21:33
21:30
44
Stefan van Dael
Stramproy
21:34
21:30
45
Marcel Hamers
Schinveld
21:34
21:32
46
Erik Pastoor
Hoensbroek
21:36
21:31
47
Peter
Brunssum
21:41
21:23
48
Maurice Knol
Heerlen
21:41
21:39
49
George Brauers
Parellooprunners
21:47
21:41
50
Rene Theunissen
Brunssum
21:49
21:47
51
Ermanno Testa
Brunssum
21:51
21:44
52
Bart Bosch
Stramproy
21:54
21:51
53
Bas Hoekstra
AVON
21:57
21:53
54
Yvo Berden
Run World Harrie Dri
22:02
21:59
55
Jack Claassen
Stein Lb
22:13
22:02
56
Wil Boskrieks
Brunssum
22:22
22:16
57
Jeffrey Quaden
Obbicht
22:26
22:16
58
Math Baggen
Achilles-Top
22:28
22:24
59
Tom Gielkens
Brunssum
22:32
22:26
60
Rudie Scholten
AVON
22:32
22:21
61
Rene Kleinjans
Brunssum
22:40
22:38
62
Wil Moonen
Parellooprunners
22:41
22:26
63
Peter Schmeetz
Geleen
22:42
22:40
64
Wil Pepels
Parellooprunners
22:44
22:39
65
Matthijs ten Cate
Brunssum
22:51
22:34
66
Mark Offermans
Medtronic
22:55
22:45
67
Roger Scholtes
Landgraaf
22:59
22:41
68
Didier Derks
Brunssum
23:00
22:43
69
Jan Outjers
Schinveld
23:00
22:57
70
Guus Hendrix
Brunssum
23:03
23:00
71
Rob Mullenders
AVON
23:08
22:58
72
Boris Hellenbrand
Brunssum
23:11
22:42
73
Patrick Baaij
Heerlen
23:13
23:03
74
Wil Fleurkens
Landgraaf
23:14
22:44
75
Marcel van Duren
Heerlen
23:17
22:59
76
Patrick Cleassens
Parellooprunners
23:18
23:11
77
Frans Adriaanse
Medtronic
23:18
23:06
78
Marvin Raats
Heerlen
23:19
23:16
79
Dean Limpens
Brunssum
23:28
23:10
80
John Stevens
Oirsbeek
23:32
23:26
81
Noel Ramaekers
Brunssum
23:35
23:29
82
Jos Romijn
Kerkrade
23:36
23:08
83
Paul Hanssen
Elsloo Lb
23:37
23:04
84
Hein Fox
Heerlen
23:37
22:55
85
Hans de Raeve
Medtronic
23:44
23:32
86
Niek Raats
Brunssum
23:48
23:33
87
Roger Lenaerts
Beek Lb
23:48
23:27
88
Kirpenstein
Brunssum
23:49
23:44
89
Marco Brugmans
Parellooprunners
23:51
23:38
90
Jos Mulders
Parellooprunners
23:51
23:45
91
Dion Steffann
Kerkrade
23:52
23:16
92
Etienne Spits
Medtronic
23:55
23:42
93
Rene Mullerij
Parellooprunners
23:56
23:35
94
Rick Boesten
Brunssum
24:01
23:55
95
Christian Puts
Brunssum
24:02
23:55
96
Pascal Christiaans
Brunssum
24:02
23:45
97
Guus Irik
Landgraaf
24:05
23:25
98
Ed Roelant
Schinveld
24:08
24:05
99
Marcel Jacobs
Maastricht
24:13
23:58
100
Ad Russing
Brunssum
24:16
24:11
101
Sander Junger
Parellooprunners
24:18
23:59
102
Carol Paszewski
Parellooprunners
24:19
24:01
103
René Clement
Achilles-Top
24:22
23:46
104
Helmut Boneberger
Landgraaf
24:27
24:18
105
Thans Cel
Elsloo Lb
24:30
24:10
106
Carlo van Zanten
Brunssum
24:32
24:07
107
Victor Schols
Brunssum
24:38
24:06
108
Ramon Hensels
Parellooprunners
24:42
24:27
109
Peter Claessen
Elsloo Lb
24:45
24:25
110
Eric Hofman
Guttecoven
24:46
24:16
111
Wim Wilbers
Medtronic
24:46
24:36
112
Michel Brouwers
Maastricht
24:48
24:20
113
Tom van Vught
Brunssum
24:48
24:47
114
Ruud Splint
Brunssum
24:50
24:40
115
Jack van Oosterwijck
Achilles
24:56
24:47
116
Ronald Schiffer
Sittard
25:00
24:48
117
Pim Martens
Brunssum
25:08
24:53
118
Rijnders
Brunssum
25:11
25:10
119
Paul Mevis
Brunssum
25:12
24:42
120
Vincent Pijpers
Stein Lb
25:17
24:55
121
Jordi Rohs
Oirsbeek
25:20
24:57
122
Leo Jagers
Landgraaf
25:22
24:39
123
Lars Eijer
Amstenrade
25:23
25:07
124
Patrick Schepers
Stein Lb
25:29
25:08
125
Gijs Fober
Brunssum
25:33
25:32
126
Damiano Vrancken
Brunssum
25:34
25:02
127
Joost Hooren
Medtronic
25:35
25:23
128
Wouter Pastoor
Hoensbroek
25:37
25:09
129
Rob Gerads
Landgraaf
25:39
25:30
130
Jo Bahnen
Kerkrade
25:41
25:19
131
Leon Pluijmen
Parellooprunners
25:41
25:25
132
Peter Stuart
Parellooprunners
25:42
25:36
133
Peter Eijer
Amstenrade
25:50
25:34
134
Patrick Odekerken
Warsage (BEL)
25:50
25:11
135
Marcel Raats
Brunssum
25:52
25:36
136
Van Loon
Limbricht
25:54
25:20
137
Frank Achterberg
Nieuwstadt
25:55
25:33
138
Gaston Thijssen
Parellooprunners
25:55
25:26
139
Mike van de Laarschot
Hoensbroek
25:57
25:49
140
Rog Statucki
Brunssum
25:58
25:50
141
Ed Monse
Brunssum
26:00
25:50
142
Stijn Maurer
Medtronic
26:03
25:51
143
Harrie Bisschop
Parellooprunners
26:05
25:42
144
Peter Cox
Parellooprunners
26:06
25:37
145
Enrico Wolfshagen
Brunssum
26:09
26:05
146
Willem Janssen
Stein Lb
26:10
25:49
147
Bert van Eck
Munstergeleen
26:12
25:59
148
Jan Hoekstra
Landgraaf
26:13
26:02
149
David van Aalst
Brunssum
26:15
26:03
150
William van Iersel
Hoensbroek
26:16
26:11
151
Jos Nelissen
26:16
26:06
152
Van Gelder
Gulpen
26:18
25:56
153
Arno Dörenberg
Brunssum
26:23
26:16
154
Huub Driessen
Parellooprunners
26:23
26:06
155
John Brasse
Brunssum
26:26
26:08
156
Oosterloo
Medtronic
26:27
26:16
157
Jos Habets
Heerlen
26:27
26:07
158
Ronald Brull
Voerendaal
26:30
26:12
159
Jan Kraft
Landgraaf
26:38
26:26
160
Huub Janssen
Parellooprunners tea
26:39
26:20
161
Danny Stevelmans
Brunssum
26:40
26:24
162
Kevin Bahr
Hoensbroek
26:41
26:38
163
Otten
Echt
26:43
26:21
164
Andreas Klus
Brunssum
26:43
26:11
165
Laurens Rutten
Brunssum
26:45
26:10
166
Max Monse
Brunssum
26:53
26:43
167
John ten Donkelaar
Parellooprunners
26:56
26:26
168
Ongky Smit
Parellooprunners
26:57
26:28
169
Bert Corten
Medtronic
26:57
26:43
170
Youri Groven
Sittard
26:58
26:22
171
John Bruls
Brunssum
27:03
26:48
172
Luc Dinjens
Parellooprunners
27:04
26:34
173
Con van Zijl
Parellooprunners
27:05
26:47
174
Jaak Minten
Medtronic
27:12
27:01
175
Ger Koekkoek
Parellooprunners
27:14
26:57
176
Ton Pijpers
Kerkrade
27:16
26:53
177
Yannick Smeets
Parellooprunners
27:23
27:16
178
Rob van der Zee
Brunssum
27:23
27:08
179
Jh Stokvis
Brunssum
27:24
27:22
180
Paul Teheux
Hoensbroek
27:27
27:07
181
Ger Dam
Brunssum
27:31
27:15
182
Hub Lipsch
Landgraaf
27:32
27:20
183
Richard Renneberg
Brunssum
27:35
27:03
184
Nino Zanatta
Hoensbroek
27:39
27:09
185
Kevin Moran
Brunssum
27:41
27:27
186
Ben Haverkamp
Hoensbroek
27:45
27:21
187
Geert Postuma
Parellooprunners
28:01
27:37
188
Steve Dumont
Landgraaf
28:09
27:33
189
Costa Papadopoulos
Geleen
28:11
27:36
190
Mathijs Pijpers
Kerkrade
28:14
27:49
191
Ralph Kerres
Kerkrade
28:32
28:03
192
Frits Spinder
Parellooprunners
28:34
28:12
193
Albert Kampermann
Heerlen
28:34
28:24
194
Robert Dörenberg
Parellooprunners
28:35
28:23
195
Raymond Gadet
Parellooprunners
28:35
28:21
196
Rick Huppertz
Heerlen
28:40
28:10
197
Cyriel van Laar
Medtronic
28:40
28:27
198
Kevin Moonen
kembitt
28:41
28:16
199
Ivo Schuuring
Parellooprunners
28:43
28:27
200
Jos Scholl
Brunssum
28:46
28:38
201
Jos Melchers
Hoensbroek
28:51
28:18
202
Lars Vrancken
Brunssum
28:53
28:19
203
Raphael Schneider
Medtronic
28:58
28:51
204
Cor van Haaren
STB
29:04
28:56
205
Jasper Speetjens
Hoensbroek
29:12
28:38
206
Marcel Pelzer
Zaandam
29:12
28:39
207
Detlef Speetjens
Hoensbroek
29:12
28:39
208
Mezzour Saad
Medtronic
29:18
29:18
209
Rob Paffen
Wijnandsrade
29:23
29:06
210
Ron Palmen
Parellooprunners
29:26
29:04
211
Ad Bon
Hoensbroek
29:40
29:17
212
Jaques Pasmans
Elsloo Lb
29:43
29:13
213
Math Houben
Parellooprunners
29:46
29:32
214
Theo Kleiweg
Hoensbroek
29:47
29:28
215
Danny Nunumete
Landgraaf
29:53
29:29
216
Peter Gijzen
Parellooprunners
30:04
29:25
217
Nol Kragten
Brunssum
30:15
30:10
218
Gerrit de Jongh
Parellooprunners
30:21
29:56
219
Roger van Goethem
Brunssum
30:24
30:11
220
Frank Bollen
Brunssum
30:25
29:57
221
Wim Schulz
Parellooprunners
30:29
30:01
222
Brian van Schagen
Roermond
30:37
30:00
223
Jos Miltenburg
Brunssum
30:42
30:13
224
Dirk Meurs
Parellooprunners
30:48
30:29
225
Marco Smeets
Hoensbroek
31:05
30:36
226
Jos Peschen
Parellooprunners
31:11
30:38
227
Pieter Persoon
Parellooprunners
31:26
30:56
228
Huub Gossens
AVON
31:58
31:34
229
Frans Steinbruck
Brunssum
32:13
31:59
230
Marc Messier
Medtronic
32:17
32:17
231
Marcel Kempen
Brunssum
32:24
31:55
232
Paul Kooij
Parellooprunners
32:40
32:01
233
Xave Palmen
Parellooprunners
32:54
32:40
234
Peter Schijns
Parellooprunners
33:00
33:00
235
Bert Heuts
Brunssum
33:15
33:01
236
Jean Leunissen
Parellooprunners
33:28
32:52
237
Theo van Deursen
Parellooprunners
33:56
33:29
238
Roger Broeksmit
Brunssum
36:11
35:42
239
Ger Drenth
Parellooprunners
36:31
35:53
240
Jan Veltstra
Parellooprunners
36:41
36:06
V5KM, DSM 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlien van Beek
LADB
18:52
18:52
2
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
19:21
19:21
3
Judith van Leeuwen
Caesar
19:48
19:47
4
Linda Arets
Munstergeleen
20:13
20:11
5
Inga Sieven
Stolberg (GER)
21:16
21:11
6
Branka Rybakowski
STB
21:52
21:49
7
Melanie Vermeulen
Achilles-Top
22:00
21:56
8
Claudia Nijboer
Parellooprunners
22:00
21:56
9
Margit Jacobs
Dilsen-Stokkem (BEL)
22:38
22:35
10
Nettie Smeets
Parellooprunners
22:45
22:41
11
Anne Grootjans
Voerendaal
23:11
23:06
12
Anne Balter
Parellooprunners
23:12
23:08
13
Floor Grootjans
Parellooprunners
23:29
23:26
14
Lieke van Iersel
AVON
23:57
23:54
15
Peggy Loffeld
Kerkrade
24:04
23:57
16
Sanne Grenda
AVON
24:11
24:09
17
Anke Drielsma
Parellooprunners
24:20
24:16
18
Simone Scheuermann
Elsloo Lb
24:31
24:11
19
Lois van Vugt
Brunssum
24:48
24:47
20
Sonja Schiebl
Parellooprunners
25:21
25:14
21
Ulla Ehlert
Stolberg (GER)
25:25
25:07
22
De Jonge
Brunssum
25:33
25:11
23
Coort
Brunssum
25:34
25:30
24
Silvia Palmen
Brunssum
25:35
25:14
25
Sylvia Schulz
Parellooprunners
25:47
25:39
26
Anita Kempen
Brunssum
25:56
25:41
27
Lidwien Vainer
Medtronic
25:57
25:49
28
Esther Slaats
Brunssum
26:04
25:58
29
Edith Vervuren
Parellooprunners
26:05
25:45
30
Miranda Bemelmans-Vlug
Bemelen
26:05
26:03
31
Angelique Hamers
Brunssum
26:06
26:04
32
Jaqueline Baldes
Brunssum
26:28
26:14
33
Sonja Ehlert
Aachen (GER)
26:33
26:16
34
Andrea Fink
Stolberg (GER)
26:35
26:17
35
Roxanne Loozen
Gulpen
26:42
26:05
36
Marlien Pijler
Voerendaal
26:46
26:27
37
Rixt Klitsie
Parellooprunners
26:48
26:35
38
Sophie Janssen- van La
Margraten
26:51
26:28
39
Mirjam Pijls
Sittard
26:55
26:51
40
Petra Wolff
Stolberg (GER)
26:56
26:39
41
Fenna Hansson
Sittard
26:58
26:21
42
Nicole Daemen
Parellooprunners
26:59
26:52
43
Yvonne Nelissen
26:59
26:50
44
Marielle Mannens
Parellooprunners
27:02
26:56
45
Angelina Aarden
Parellooprunners
27:05
26:48
46
Monique Naberhuis
Oirsbeek
27:05
26:49
47
Esther vd Kerkhof
Amstenrade
27:05
26:49
48
Janou Coenen
Heerlen
27:10
26:55
49
Jessie Maessen
Achilles-Top
27:13
26:42
50
Astrid Visschers-Pleij
Achilles-Top
27:37
27:04
51
Marij den Teuling
Parellooprunners
27:37
27:30
52
Danielle Schuurman
Parellooprunners
27:41
27:20
53
Denise Schnichels
Aachen (GER)
27:42
27:24
54
Karin Overtoom
Oirsbeek
27:43
27:19
55
Ester van de Ven
Atletiek Maastricht
27:43
27:10
56
Sylvia Weijzen
Medtronic
27:43
27:34
57
Anne-Carolien van Ling
Hoensbroek
27:44
27:23
58
Carola Baburek
Maastricht
27:47
27:14
59
Darja tacken-Dijkstra
Parellooprunners
27:47
27:22
60
Lilian Vrouenraets
Parellooprunners
27:50
27:42
61
Joyce Deneer
Medtronic
27:57
27:46
62
Ellen van Iersel
Parellooprunners
27:58
27:51
63
Roelie Kortis-Backus
Achilles-Top
28:01
27:30
64
Kim Bernards
Brunssum
28:02
27:38
65
Desirée Bodelier
Landgraaf
28:10
27:34
66
Talita Pijler
Voerendaal
28:12
27:52
67
Marij Smeets
Ulestraten
28:12
27:33
68
Yvonne Wolfhagen
Brunssum
28:26
28:19
69
Hedwig Kunkels
Simpelveld
28:27
27:56
70
Bianca Sluis
Achilles-Top
28:28
27:56
71
Nel Lurken
Achilles-Top
28:30
28:01
72
Monique Blezer
Brunssum
28:30
28:04
73
Nancy Nunumete
Landgraaf
28:31
28:06
74
Lonneke Koudijs
Medtronic
28:33
28:22
75
Lilian Kroes-Bijlmaker
Brunssum
28:34
28:22
76
Sanne Crijns
Medtronic
28:40
28:27
77
Marianne Engelen
Parellooprunners
28:46
28:38
78
Vera Ummels
Parellooprunners
28:47
28:28
79
Suzan Erens
Sittard
28:52
28:42
80
Jonita Westheim
Amstelveen
28:55
28:37
81
Anita Jongbloed
Parellooprunners
28:58
28:36
82
Monique Niessen
Parellooprunners
29:02
28:54
83
Marion Hahnraths
Heerlen
29:03
28:43
84
Francien van Haaren
STB
29:04
28:56
85
Marion Scipio
Parellooprunners
29:08
29:00
86
Miranda Westheim
Parellooprunners
29:10
28:51
87
Karin Nauts
Brunssum
29:10
29:05
88
Ingrid Schuivens
AVON
29:13
28:49
89
Marianne Killaars
Caesar
29:20
29:03
90
Marieke Haagmans
Heerlen
29:21
28:56
91
Esther Pezy-Richling
Hoensbroek
29:22
28:45
92
Naima Ouarani
Parellooprunners
29:25
29:16
93
Francine Schoenman
Parellooprunners
29:33
29:11
94
Edith Ring
Stolberg (GER)
29:39
29:20
95
Annemie-Peeters-Vanopp
Parellooprunners
29:42
29:17
96
Anja Nijenhuis
Parellooprunners
29:42
29:17
97
Resi Dieteren
Parellooprunners
29:42
29:18
98
Fieke Hellenbrand
Heerlen
29:43
29:09
99
Denise Kruger-van der
Heerlen
29:43
29:09
100
Ilonka Walraven
Bingelrade
29:44
29:24
101
Monique Miesen
Parellooprunners
29:45
29:20
102
Sylvia Peters
Parellooprunners
29:45
29:21
103
Nicole Jacobs
Brunssum
29:52
29:36
104
Post
Merkelbeek
29:54
29:23
105
Jet Corvers
Parellooprunners
29:55
29:19
106
Astrid Kusters
Parellooprunners
29:55
29:19
107
Simone Beaujean
Brunssum
29:56
29:35
108
Anouk Hendrix
Brunssum
30:01
29:30
109
Sandra Slangen
Merkelbeek
30:01
29:30
110
Inge van den Bosch
Amersfoort
30:08
29:44
111
Lehnen
Stolberg (GER)
30:10
29:52
112
Sandra Schoonewille
Hoensbroek
30:12
29:40
113
Carla Palmen
Heerlen
30:12
29:41
114
Danielle Meijs
Valkenburg Lb
30:13
29:43
115
Angela de Knegt
Heerlen
30:23
29:43
116
Minouk van Goethem
Brunssum
30:23
30:11
117
Kiki Rokx
Brunssum
30:29
30:10
118
Diana Bukowski
Parellooprunners
30:31
30:19
119
Chantalle Berends
Parellooprunners
30:32
30:20
120
Mirella coenen-van-Oos
Parellooprunners
30:38
30:17
121
Ptricia Donlou
Parellooprunners
30:42
30:28
122
Carla Starmans
Parellooprunners
30:44
30:35
123
Iris Hendricks
Sittard
30:45
30:41
124
Bertrand
Kerkrade
30:47
30:18
125
Helma Kroesen
Achil '87
30:48
30:20
126
Trieneke Hermans
Parellooprunners
31:00
30:37
127
Marga Gilissen
Maasrunners
31:01
30:23
128
Lida Donners
AVON
31:04
30:39
129
Diana Patelski
Heerlen
31:05
30:55
130
Danniëlle Quadakkers
Hoensbroek
31:05
30:37
131
Marielle Blaauw
Parellooprunners
31:06
30:39
132
Miriam Coenen
Parellooprunners
31:10
30:43
133
Sandra Kerstgens
Parellooprunners
31:14
30:52
134
Truus Vinken
Parellooprunners
31:14
30:58
135
Maria Stams
Parellooprunners
31:15
30:43
136
Margriet Puts
Parellooprunners
31:15
31:08
137
Femke Kouters
Munstergeleen
31:17
30:44
138
Monique Jansch
Achilles
31:24
30:56
139
Sandra Michiels
Parellooprunners
31:25
31:02
140
Laureen Vreuls
Achilles-Top
31:25
30:56
141
Tiny Lenoire-Schobben
Brunssum
31:28
31:14
142
Irma Muis
Parellooprunners
31:29
31:14
143
Marlies wanders-Drumme
Parellooprunners
31:40
31:08
144
Melanie van Zanten
Brunssum
31:41
31:14
145
Strolenberg
Heerlen
31:52
31:42
146
Ingrid Claus
Landgraaf
32:00
31:47
147
Marina de Groot
Heerlen
32:02
31:36
148
Agnieszka Ulbrych
Medtronic
32:07
31:58
149
Monique Nelissen
Eygelshoven
32:12
31:57
150
Marit Sodefjet
Parellooprunners
32:13
31:57
151
Bertie Jongbloed
Parellooprunners
32:21
31:59
152
Babette van Kan
Brunssum
32:22
32:04
153
Debby Kempen
Brunssum
32:24
31:55
154
Sylvia Garritsen
Parellooprunners
32:29
32:02
155
Claudia Straeten
Parellooprunners
32:30
32:02
156
Gwen Dautzenberg
Heerlen
32:30
31:53
157
Wilma Brouns
Parellooprunners
32:32
32:05
158
Willemijn van Kessel
Hoensbroek
32:44
32:21
159
Livinia Kwee-Hartono
Parellooprunners
32:47
32:07
160
Lieke Mevis
Parellooprunners
32:49
32:27
161
Linda Chiaradia
Parellooprunners
32:54
32:37
162
Ellen Sebrazza
Aachen (GER)
32:54
32:35
163
Irene Meerveld
Parellooprunners
33:03
32:46
164
Ingrid Neven
Heerlen
33:04
32:37
165
Carmen Heuts
Brunssum
33:15
33:01
166
Miranda Schuivens
Brunssum
33:24
32:57
167
Mariëtte Schobers
Parellooprunners
33:24
32:57
168
Evelyn Schmitz
Heerlen
33:26
33:00
169
Anneke Steinbruck
Parellooprunners
33:31
33:18
170
Claudia Essers-Meijs
Warsage (BEL)
33:45
33:06
171
Anita Savelberg
Dilsen (BEL)
33:50
33:24
172
Truusje Diepenmaat
Brunssum
33:54
33:37
173
Elvira Johannes
Heerlen
33:57
33:31
174
Marijke Friederichs
Parellooprunners
34:36
33:59
175
Lia Diederen
Parellooprunners
34:37
34:11
176
Ella Lemmens
Parellooprunners
34:43
34:05
177
Brigitte Donk
Parellooprunners
34:55
34:23
178
Pascalle mevis-Brugman
Oirsbeek
34:58
34:33
179
Bianca Kobele
Kerkrade
34:59
34:43
180
Astrid Rademakers
Parellooprunners
35:19
34:41
181
Diana van Dijk
Heerlen
35:35
35:01
182
Garcia Sanchesmariadel
Medtronic
35:49
35:39
183
Petra Dzurakova
Medtronic
35:49
35:40
184
Chantal Romgens
Parellooprunners
35:56
35:30
185
Sandra Broeksmit
Parellooprunners
36:11
35:41
186
Anny Fokkens
Parellooprunners
36:18
35:52
187
Marion drenth-Maas
Parellooprunners
36:22
35:44
188
Yvonne Dongen
Parellooprunners
36:25
35:51
189
Marije Dautzenberg
Parellooprunners
36:55
36:31
190
Wilma Brugmans
Parellooprunners
37:44
37:10
191
Miriam Frankort
Parellooprunners
39:11
38:40
192
Gerda Schwanen
Parellooprunners
39:30
38:51
193
Livina Kwep
Brunssum
43:31
43:30
194
Ans Janssen
Parellooprunners
44:31
44:11
MBR5, GIBO GROEP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arno Hanssen
meandergroep zd-limb
17:05
17:05
2
Hub Donders
Rabobank Parkstad Li
17:12
17:11
3
Saichon Kloyiam
Universitei Maastric
17:21
17:20
4
Rob Riksen
Run World Harrie Dri
17:25
17:25
5
Jan Moors
WML
17:32
17:31
6
Lennart van der Burg
Universitei Maastric
17:38
17:31
7
John Reijnen
Run World Harrie Dri
17:44
17:43
8
Tom Ehlen
Fysiostofberg-2
17:54
17:54
9
Harry Kamphuis
Run World Harrie Dri
18:13
18:11
10
Luuk Janssen
Universitei Maastric
18:13
18:10
11
Bart Wauben
Hogeschool Zuyd
18:17
18:15
12
Harry Driessen
Run World Harrie Dri
18:30
18:29
13
Nick Custers
Rabobank Parkstad Li
18:41
18:39
14
Sjack Hoop
Atrium medisch Cenru
18:57
18:51
15
Frank Driessen
Thermae 2000 BV
19:03
18:44
16
Abderrahmer el Boubsi
Aurubis-2
19:11
19:10
17
Sean Bastian
Universiteit Maastri
19:15
19:14
18
Maurice Quaedvlieg
herle college
19:22
19:11
19
Frank Gommans
carbooncollege-2
19:29
19:26
20
Marc Sintmaartensdijk
adelmeyer hoyng advo
19:31
19:26
21
Remy Smeets
Team Bodemplein-1
19:37
19:30
22
Bart Hofmeyer
Weller-1
19:38
19:35
23
Rob Manders
Mediaan / ABS BV
19:50
19:50
24
Bram Coenen
Hogeschool Zuyd
19:55
19:53
25
Louis Linssen
Hogeschool Zuyd
19:55
19:55
26
Matthijs Krooi
Universitei Maastric
19:56
19:53
27
Luc Speck
Team Bodemplein-2
19:59
19:40
28
Frank Gielen
BCT-1
20:03
19:54
29
Robert Borkes
BCT-1
20:03
20:03
30
Startnummer 1408
Boston Scientific
20:09
20:06
31
John Ramakers
herle college
20:12
20:00
32
Cor Timmermans
BCT-2
20:12
20:04
33
Raymond Offermans
WML
20:14
20:09
34
Joffrey Stofberg
Fysiostofberg-2
20:22
20:22
35
Ronald Leise
Fysiostofberg-3
20:23
20:21
36
Lon Dortants
Fysiostofberg-2
20:24
20:21
37
Siem de Smet
Fysiostofberg-5
20:27
20:24
38
Raimond Cremers
Fysiostofberg-1
20:33
20:30
39
Marcel Schoenmakers
carbooncollege-1
20:33
20:28
40
Koen Custers
Gemeente margraten
20:34
20:32
41
Dominique Lardinois
Universiteit Maastri
20:38
20:36
42
Marcel Zielemans
Team Bodemplein-1
20:39
20:26
43
Ad van Kempen
Auto Vaessen
20:39
20:32
44
Pim Philippen
Gemeente Brunssum-1
20:39
20:38
45
Sven Delahaije
Arcus college Heerle
20:43
20:37
46
John van Eijs
Mondriaan
20:44
20:36
47
Jurjen Knarren
Mediaan / ABS BV
20:47
20:46
48
Danny Schoonbrood
Fysiostofberg-5
20:55
20:52
49
Niek Bremen
meandergroep zd-limb
20:56
20:46
50
Ton Leenders
Auto Vaessen
21:01
20:57
51
Rob Stevelmans
Team Bodemplein-1
21:02
20:48
52
Ronald Brouwers
Weller-2
21:05
20:49
53
Leo Soffers
van Riet Advocaten
21:20
21:19
54
Florian Smit
Auto Vaessen
21:23
21:20
55
Bas Rijken
Meander Groep Z-Limb
21:24
21:14
56
Jeroen Meerveld
Team Bodemplein-1
21:26
21:20
57
Willem Spelthan
Gemeente Brunssum-1
21:31
21:09
58
Stijn Bolink
Thermae 2000 BV
21:32
21:13
59
Bram Defeche
Movare-2
21:33
21:24
60
Marco Reumkens
Movare-2
21:33
21:22
61
Ramon Dierx
Hago nederland BV
21:36
21:08
62
Ben Severens
WML
21:39
21:25
63
Roy Karstenberg
Maastro clinic
21:41
21:38
64
Jos Hanrahts
herle college
21:42
21:30
65
Jo Brouwers
hestia groep
21:45
21:40
66
Jos Leinders
Fysiostofberg-3
21:46
21:39
67
Marcel van Mulken
Weller-3
21:49
21:29
68
Raf Meijers
Theater aanhet Vrijt
21:52
21:30
69
Frank Vootz
WML
21:54
21:47
70
Arjen Middelveld
CDA Brunssum
21:57
21:43
71
Thomas Laufer
Aurubis-1
21:57
21:46
72
Fred Manders
Mediaan / ABS BV
21:57
21:56
73
Jos Daemen
Fysiostofberg-1
21:59
21:55
74
Patrick Deumens
Arcus College heerle
22:05
22:03
75
Tim Pluim
Fysiostofberg-5
22:08
21:58
76
Rene van Gurp
Daemen-advocaten-1
22:09
21:51
77
Jacques Martens
Rabobank Parkstad Li
22:11
22:06
78
Johan Custers
Gemeente margraten
22:13
22:11
79
Lars Jacobs
BCT-2
22:14
22:11
80
Jurgen Prick
Aurubis-2
22:17
22:14
81
Erik Jeurissen
WML
22:18
22:11
82
Lars Quaedvlieg
Fysiostofberg-3
22:18
22:11
83
Sjef Moonen
aann.bedr. jongen-2
22:20
22:03
84
André Nijboer
BCT-2
22:24
22:19
85
Leon Moreau
herle college
22:25
22:23
86
Patrick van de Poel
Arion International
22:27
22:12
87
Jos Mulders
fysiostofberg-4
22:30
22:20
88
Robert Smulders
adelmeyer hoyng advo
22:36
22:29
89
Marc Gallacher
Fysiostofberg-2
22:37
22:25
90
Bert Deguelle
BCT-1
22:38
22:22
91
Olaf Mazier
fysiostofberg-4
22:41
22:39
92
Roger Janssen
Atrium medisch Cenru
22:43
22:25
93
Herm Hofmeyer
Weller-1
22:43
22:09
94
Hans Vogels
adelmeyer hoyng advo
22:47
22:42
95
Sjef Jacobs
Gemeente Brunssum-1
22:48
22:44
96
Hub Simons
Maastro clinic
22:48
22:44
97
Roger van Kan
Gemeente margraten
22:49
22:45
98
Ferry Bloemen
Fysiostofberg-1
22:53
22:43
99
Ben Schiefer
Arcus College Heerle
22:55
22:42
100
Leo Franssen
Fysiostofberg-5
22:56
22:43
101
Markus Mohren
Aurubis-1
22:57
22:46
102
Thomas Odinius
Aurubis-1
22:57
22:46
103
Andrew Simons
Movare-1
22:58
22:43
104
Frenk Raaymakers
Run World Harrie Dri
23:01
22:42
105
Lars Wullenweber
Fysiostofberg-3
23:03
22:59
106
Jon Rompen
fysiostofberg-4
23:04
23:03
107
Rinus Wanders
Maastro clinic
23:04
22:59
108
Startnummer 1609
23:07
23:03
109
Pierre Martens
Rabobank Parkstad Li
23:07
23:02
110
Peter Szumski
Open Universiteit
23:09
22:52
111
Jurjen Puts
Open Universiteit
23:10
22:53
112
Maurice Bouwens
Auto Vaessen
23:13
23:05
113
Jo Widdershoven
Weller-3
23:16
22:55
114
Hans van der Broeck
Weller-2
23:16
22:48
115
Leon Dirix
Mondriaan
23:18
23:08
116
Gerard Worms
Mondriaan
23:19
23:11
117
J Meinster
Mondriaan
23:19
23:13
118
Amin El Boubsi
Aurubis-2
23:19
23:15
119
Glrnn Coert
aann.bedrijf jongen-
23:21
23:04
120
Frank Ploemen
BCT-2
23:21
22:48
121
Ed Oldenburger
Gemeente Brunssum-1
23:27
23:04
122
Wim Vallinga
Arcus College Heerle
23:28
23:14
123
William Janssen
Daemen-advocaten-2
23:29
23:04
124
Klaus Juretzek
Aurubis-2
23:33
23:22
125
Cor Vaessen
Auto Vaessen
23:33
23:24
126
Ronals Janssen
Gemeente brunssum-2
23:36
23:14
127
Leon de la Bije
Daemen-advocaten-2
23:45
23:25
128
Juud Schoonen
meandergroep zd-limb
23:50
23:38
129
John Oostdijk
LicomTalent
23:50
23:20
130
Hans van der Maas
Daemen-advocaten-2
23:51
23:42
131
John Sturms
trevianum scholengro
23:52
23:18
132
Jordi Schoffelen
aann.bedr. jongen-2
23:55
23:36
133
Robert Beekman
adelmeyer hoyng advo
23:56
23:51
134
Janpieter Bovendorp
hestia groep
23:58
23:29
135
Martin Deguelle
BCT-1
24:01
23:48
136
Ivo Augustin
aann.bedr. jongen-2
24:05
23:48
137
Theo van Herk
Gemeente Brunssum-1
24:05
23:43
138
Theo Peters
Primera
24:07
23:51
139
David Schreurs
ABN-AMRO
24:09
23:30
140
Han Gehlen
Rabobank Parkstad Li
24:11
23:46
141
Jos Meertens
meandergroep zd-limb
24:12
23:59
142
Rene Hermans
Maastro clinic
24:13
24:08
143
Martin van Oppen
Media Groep Limburg
24:17
23:55
144
René Klinkers
Media Groep Limburg
24:17
23:56
145
Bas Mols
Atrium medisch Cenru
24:19
24:01
146
Gerard van den Boom
Open Universiteit
24:21
24:06
147
John Wevers
Movare-1
24:25
24:13
148
Gerard ten Dam
meandergroep zd-limb
24:25
24:11
149
Roel Janse
adelmeyer hoyng advo
24:26
24:19
150
Marcel Bloemen
Fysiostofberg-1
24:27
24:06
151
Leon Semden
Hago nederland BV
24:28
24:15
152
Roel der Kinderen
BCT-1
24:29
24:19
153
Roy Jacobs
Fysiostofberg-3
24:30
24:27
154
Frans Merkens
Rabobank Parkstad Li
24:31
24:06
155
Dave Kierkels
Fysiostofberg-3
24:33
24:23
156
Kazimierz Hendrix
Thermae 2000 BV
24:38
24:09
157
Rene Schoenman
Thermae 2000 BV
24:40
24:13
158
Jules Moonen
Theater aanhet Vrijt
24:42
24:20
159
Maurice Hellenbrand
Hogeschool Zuyd
24:48
24:16
160
Rob Bemelmans
Daemen-advocaten-2
24:54
24:34
161
Aloys Klus
Fysiostofberg-3
24:56
24:53
162
Dominique Roomberg
adelmeyer hoyng advo
24:57
24:39
163
Daniel Lulinski
Aurubis-1
25:00
24:14
164
Roel Schoenmaecker
Theater aanhet Vrijt
25:01
24:38
165
Karel Helgers
meandergroep zd-limb
25:01
24:47
166
Elie Ber
WML
25:02
24:40
167
Arthur Rameckers
BCT-1
25:03
24:50
168
Rob Beckers
WML
25:06
24:44
169
Wim Dragstr
Primera
25:06
24:47
170
Jos Mannens
Arcus College heerle
25:09
24:46
171
Ingmar Moust
Universiteit Maastri
25:10
24:56
172
Jos Wetzels
Boston Scientific
25:12
24:39
173
Nico Bonfrere
Auto Vaessen
25:13
24:54
174
Guido Starmans
Atrium medisch Cenru
25:14
25:04
175
Arlen Dautzenberg
Hago nederland BV
25:18
24:48
176
Dirk Schlinke
Aurubis-1
25:18
24:54
177
Falco Beckers
Hogeschool Zuyd
25:19
24:46
178
Hans Amory
meandergroep zd-limb
25:21
25:11
179
Gerald Bonnemayer
Atrium medisch Cenru
25:23
25:06
180
Maurice Quaedackers
aann.bedrijf jongen-
25:29
25:12
181
Frank Cox
trevianum scholengro
25:31
24:56
182
Pieter Zeijen
trevianum scholengro
25:32
24:57
183
Bernie Engelen
trevianum scholengro
25:32
24:56
184
Jack Geraedts
trevianum scholengro
25:32
24:57
185
Jorn Corvers
Fysiostofberg-1
25:32
25:22
186
Louis van der Maessen
Hogeschool Zuyd
25:33
25:22
187
Hans Haemers
LicomTalent
25:34
25:04
188
Boris van Mulken
Arion International
25:35
24:57
189
Toon Bolk
carbooncollege-2
25:35
25:28
190
Peter van de Berg
Weller-3
25:37
25:09
191
Scott Dautzenberg
Hago nederland BV
25:39
25:09
192
Robert van Oppen
Media Groep Limburg
25:44
25:23
193
Alwin Duin
Fysiostofberg-5
25:52
25:49
194
Stef Smeets
Theater aanhet Vrijt
25:55
25:31
195
Ronald Edelbroek
Open Universiteit
25:57
25:37
196
Richartd Sintmaartensd
adelmeyer hoyng advo
26:01
25:46
197
Robert Spicker
Aurubis-1
26:10
26:08
198
Patrick Bruinings
Movare-1
26:10
26:01
199
Ger Emmerink
Primera
26:11
25:55
200
Lou Harings
trevianum scholengro
26:12
25:37
201
Frank Hamstra
LicomTalent
26:13
25:43
202
Harrie Zuidervaart
Daemen-advocaten-1
26:14
25:50
203
Edwin de Ruijter
fysiostofberg-4
26:20
25:54
204
Emile Schoffelen
Boston Scientific
26:28
25:46
205
Niels Harteman
Universiteit Maastri
26:29
26:15
206
Marco Winters
Movare-2
26:33
26:18
207
Huub Peters
Primera
26:34
26:15
208
Wil Delahaije
Arcus college Heerle
26:42
26:36
209
Peter Schrijnemakers
Thermae 2000 BV
26:45
26:15
210
Freek Dauwerse
aann.bedr. jongen-2
26:49
26:24
211
Alexander Gelissen
Gemeente brunssum-2
26:51
26:21
212
Roel Retrae
Weller-3
26:52
26:20
213
Jan Deumens
Arcus College heerle
26:54
26:34
214
Raymond Mertens
Gemeente brunssum-2
26:54
26:31
215
Lei Raets
Gemeente Brunssum-1
26:54
26:32
216
Jos Jacobs
hestia groep
26:57
26:21
217
Jan Giesen
carbooncollege-1
26:58
26:44
218
Martijn Linssen
Weller-3
26:59
26:30
219
Ralph Kerckhofs
Weller-1
27:04
26:43
220
Marc Charlier
BCT-2
27:06
26:34
221
David Mevissen
ABN-AMRO
27:06
26:30
222
Koen Boijens
Hogeschool Zuyd
27:07
26:35
223
Frank Deguelle
BCT-1
27:09
26:42
224
Frans Ramachers
Weller-3
27:14
26:45
225
Jean Paul Widdershoven
Weller-1
27:14
26:53
226
Mustapha Ouarani
adelmeyer hoyng advo
27:14
26:56
227
Kenneth Sweet
Mondriaan
27:18
27:07
228
Harm Middelveld
CDA Brunssum
27:26
27:10
229
Sjef Loock
Arcus College heerle
27:26
27:06
230
Boy Raets
Gemeente brunssum-2
27:28
27:16
231
Reggie Vonken
Arcus College Heerle
27:29
27:16
232
Frans Burggraaff
aann.bedrijf jongen-
27:32
27:13
233
Peter Peels
LicomTalent
27:34
27:02
234
Ton Peeters
LicomTalent
27:40
27:09
235
Frank Joosten
LicomTalent
27:40
27:09
236
Thomas Gelissen
CDA Brunssum
27:47
27:30
237
Herman Boerboom
Arcus college Heerle
27:47
27:26
238
Rob van de Broek
Arcus college Heerle
27:48
27:34
239
Nico Beckers
Universiteit Maastri
27:51
27:45
240
Jos Krul
Daemen-advocaten-1
27:53
27:44
241
Arndt van den Beuken
Mediaan / ABS BV
28:02
27:34
242
Jo Daemen
Gehandicapten Sportc
28:09
27:45
243
Roland Chiu
Maastro clinic
28:09
28:03
244
Ad Bierstekers
Fysiostofberg-1
28:21
28:08
245
Mark Mollenbeck
Mediaan / ABS BV
28:28
28:01
246
Bart Meuffels
BCT-2
28:36
28:11
247
Marco Packbier
Gibo groep
28:43
28:15
248
Erik Lukken
Thermae 2000 BV
28:45
28:18
249
Ron Hoevenaars
Team Bodemplein-1
28:45
28:15
250
Arnaud Voost
van Riet Advocaten
28:55
28:47
251
Pascal Belleflame
BCT-1
28:58
28:25
252
Con Pallada
Gemeente Brunssum-1
29:01
28:37
253
Ton Benedictus
Arion International
29:01
28:23
254
Jan van der Rijt
LicomTalent
29:04
28:32
255
Jan van Riet
van Riet Advocaten
29:05
28:57
256
Ali Machrafi
BCT-1
29:06
28:33
257
Wim geurts van Kessel
Hogeschool Zuyd
29:11
28:37
258
Roger Lenzen
Hago nederland BV
29:20
28:51
259
Hub Lipperts
BCT-2
29:22
28:49
260
John Niessen
Weller-3
29:26
28:56
261
Frits Scholten
van Riet Advocaten
29:31
29:23
262
Bastin Timothée
BCT-1
29:32
29:00
263
Stefan Bauer
Aurubis-1
29:36
29:11
264
Patrick Aalmans
Gemeente brunssum-2
29:41
29:17
265
René Wismans
BCT-2
29:42
29:09
266
Winand van der Kooy
Weller-3
29:54
29:24
267
Frans Verhoeven
LicomTalent
30:13
29:40
268
Ralph Stofberg
Fysiostofberg-1
30:20
29:58
269
Rolf Kapma
Gemeente brunssum-2
30:23
30:00
270
Roy Augenbroe
Gibo groep
30:23
29:55
271
Abdulkadir Ari
Aurubis-3
30:47
30:33
272
Jan Spaans
hestia groep
31:02
30:26
273
Tadeusz Krygiel
Aurubis-2
31:04
30:50
274
Leon Dautzenberg
Rabobank Parkstad Li
31:13
30:47
275
FRANK SCHOonbrood
Mondriaan
31:21
31:13
276
Samefko Ludidi
Theater aanhet Vrijt
31:23
30:59
277
Ger Janssen
Mondriaan
31:27
31:23
278
Kornelius Kurnia
Aurubis-2
31:28
31:12
279
M Winkelman
Gemeente brunssum-2
31:28
31:00
280
Arno de Hey
Daemen-advocaten-2
31:30
31:05
281
Jos Gelissen
CDA Brunssum
32:13
31:57
282
Jeroen Goedbloed
Gibo groep
32:24
31:55
283
Harry van Dijck
Weller-2
32:44
32:28
284
Thomas Goebells
Aurubis-2
32:44
32:29
285
Janno Driessen
Run World Harrie Dri
33:12
32:56
286
Jack Vinken
hestia groep
33:20
32:45
287
Victor Hendriks
Daemen-advocaten-1
33:32
32:54
288
Ruud Seelen
Arion International
33:43
33:03
289
Tristan Huisman
Notariskantoor huism
36:11
35:32
290
Herve Huisman
Notariskantoor huism
36:13
35:33
291
Jaap Huisman
Notariskantoor huism
36:13
35:35
292
Jo Korvorst
meandergroep zd-limb
36:21
35:49
293
Michael Barneveld
Arion International
38:54
38:14
VBR5, GIBO GROEP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelien Ruyters
Universitei Maastric
18:23
18:22
2
Eveline Martens
Universitei Maastric
19:34
19:28
3
Quinniver Lardinois
Universitei Maastric
20:31
20:30
4
Milou Beelen
Universitei Maastric
21:07
21:05
5
Laura van den Hout
Universitei Maastric
21:24
21:17
6
Hilde Poolen
Thermae 2000 BV
21:35
21:27
7
Vivian Zwarts
Thermae 2000 BV
21:41
21:20
8
Hanneke Wilms
Boston Scientific
21:41
21:37
9
Rosanna Ververgaert
Team Bodemplein-1
21:47
21:43
10
Aimee Brull
Auto Vaessen
21:55
21:41
11
Marjon van Ommen
Run World Harrie Dri
22:16
22:10
12
Ellis Burgers
Open Universiteit
22:39
22:25
13
Saskia Rademakers
Run World Harrie Dri
22:49
22:43
14
Kim Zeevaarders
Mediaan / ABS BV
22:58
22:56
15
Monique Roberts
carbooncollege-2
23:08
23:00
16
Sandra Douven
Auto Vaessen
23:13
23:05
17
Jose simons-Brandt
Movare-1
23:15
23:00
18
Marleen Fiegen
Weller-2
23:16
23:01
19
Bonita Kwerreveld
Rabobank Parkstad Li
23:49
23:25
20
Marjolein Smit
BCT-2
24:01
23:52
21
Angeline Kleinjans
Team Bodemplein-1
24:03
23:56
22
Nathalie Erens
Weller-1
24:13
23:58
23
Cindy Hofmeyer
Weller-1
24:15
24:00
24
Romy van Oppen
Media Groep Limburg
24:16
23:54
25
Anita Isenborghs
Daemen-advocaten-1
24:28
24:18
26
Tamara Saleij
fysiostofberg-4
24:47
24:22
27
Yvette Dubois
Fysiostofberg-1
25:00
24:34
28
Natascha Kennis
Fysiostofberg-5
25:15
25:12
29
Wendy van Wijk
Mondriaan
25:25
25:20
30
Astrid Femer
trevianum scholengro
25:31
24:56
31
Agnes Bemelmans
Movare-2
25:32
25:20
32
Marjo Jacobs
herle college
25:37
25:15
33
De Janine Loo
Weller-2
25:38
25:16
34
Nicole Tuncbilec
fysiostofberg-4
25:40
25:14
35
Nicole Crombag
Thermae 2000 BV
25:42
25:21
36
Gerrie Hendriks
Fysiostofberg-3
25:52
25:40
37
Chantal Duin
Fysiostofberg-5
25:52
25:49
38
Marion Franke
Atrium medisch Cenru
25:55
25:47
39
Denise Diederen
herle college
25:55
25:42
40
Claudia Steinbusch
Hogeschool Zuyd
26:03
25:46
41
Angelique Hoessen
Atrium medisch Cenru
26:06
25:49
42
Julia Nix
Thermae 2000 BV
26:13
25:43
43
Petra Muijrers
Theater aanhet Vrijt
26:14
25:52
44
Marianne Bartels
Auto Vaessen
26:18
25:58
45
Fatima Aboulouaffa
Hago nederland BV
26:34
26:03
46
Eefje Aarden
adelmeyer hoyng advo
26:35
26:30
47
Ginger Barbic
Boston Scientific
26:42
26:09
48
Ilona Keijdener
meandergroep zd-limb
26:47
26:21
49
Nicolle van der Linden
Auto Vaessen
26:48
26:29
50
Ingrid Vencken
Arion International
26:56
26:16
51
Wendy Gelissen
Team Bodemplein-1
27:00
26:29
52
Wendy Buddingh
carbooncollege-2
27:02
26:53
53
Hanneke Wilms
Boston Scientific
27:02
26:30
54
Michelle Ulaga
carbooncollege-2
27:04
26:54
55
Tanja de Jong
Fysiostofberg-3
27:07
27:04
56
Marielle Houben
Arion International
27:07
26:30
57
Myrthe Dingemanse
Run World Harrie Dri
27:08
26:52
58
Monique Moreau
herle college
27:09
26:38
59
Marjolein van de Broek
Atrium medisch Cenru
27:10
26:59
60
Frisca Knoben
trevianum scholengro
27:18
27:06
61
Tonneke Krebbers
trevianum scholengro
27:21
27:08
62
Debbie van de Bult
Arcus college Heerle
27:29
27:16
63
Renee Bucken
Movare-2
27:35
27:18
64
Marielle Obels
Gibo groep
27:47
27:20
65
Yvonne van de Broek
Arcus college Heerle
27:48
27:35
66
Nieky de Brouwer
Gibo groep
27:50
27:22
67
Gerda Eggen
Fysiostofberg-2
27:50
27:23
68
Inge Dovermann
Theater aanhet Vrijt
28:02
27:38
69
Najma Elkoukouchi
Theater aanhet Vrijt
28:03
27:40
70
Mariejela Jung
Theater aanhet Vrijt
28:08
27:42
71
Karien Wolters
Weller-1
28:10
27:50
72
Hiska van der Weide
Maastro clinic
28:17
28:11
73
Claire Dullens
Theater aanhet Vrijt
28:20
27:58
74
Astrid Frissen
Universiteit Maastri
28:26
28:13
75
Miriam Canisius
Daemen-advocaten-1
28:26
28:14
76
Caroline Collaris
Arion International
28:34
27:55
77
Fenneke Linker
Weller-3
28:40
28:11
78
Sylvia Jacobs
carbooncollege-1
28:48
28:35
79
Jacqueline Somers
BCT-2
28:58
28:24
80
Marjolein Herpers
Weller-2
29:07
28:35
81
Peggy Plum
Hago nederland BV
29:10
28:40
82
Brenda Beckers
Hago nederland BV
29:12
28:41
83
Annemiek Mooij
Arion International
29:16
28:39
84
Marlies Philippen
Gemeente Brunssum-1
29:26
28:58
85
Birgit van de Bult
Arcus college Heerle
29:33
29:21
86
Kyra Manders
Mediaan / ABS BV
29:36
29:11
87
Elly Rietbroek
Theater aanhet Vrijt
29:42
29:18
88
Chantal Bruls
Hogeschool Zuyd
30:01
29:26
89
Melanie Jansen
Weller-2
30:06
29:49
90
Neelke Ikink
LicomTalent
30:12
29:39
91
Edoth Westenberg
Arion International
30:15
29:36
92
Bonny Nijs
Arion International
30:15
29:37
93
Resie de Hey
Daemen-advocaten-1
30:21
29:56
94
Mrina de Man
Movare-1
30:26
30:09
95
Maria Locorotondo
Fysiostofberg-5
30:26
30:01
96
Lotte van Riet
van Riet Advocaten
30:26
30:19
97
Marion Vrusch
Gehandicapten Sportc
30:30
30:05
98
Petra van den Broek
Maastro clinic
30:32
30:27
99
Marion Huiskes
ABN-AMRO
30:33
29:56
100
Gertie Deumens
Arcus college Heerle
30:33
30:12
101
Marianne Dubois
Fysiostofberg-1
30:37
30:32
102
Birgit van der Linden
ABN-AMRO
30:41
30:05
103
Ingrid Pennings
Mondriaan
31:03
30:56
104
Roelie van Dijck
Weller-1
31:10
30:50
105
Anja Merkens
Rabobank Parkstad Li
31:13
30:48
106
Esmeralda van Arendonk
Weller-3
31:20
30:48
107
Diana Al
Gemeente brunssum-2
31:28
31:00
108
Nina Moust
Arcus College heerle
31:30
31:04
109
Demi Lavalle
carbooncollege-1
31:34
31:25
110
Ankie Bijstra
Gemeente margraten
31:40
31:35
111
Petra Notermans
hestia groep
32:03
31:28
112
Angela van Mierlo
Arcus College heerle
32:11
32:00
113
Elies van de Roer
Arcus College heerle
32:12
32:00
114
Margot de Wit
Daemen-advocaten-2
32:29
31:51
115
Michaela Goebells
Aurubis-1
32:43
32:28
116
Meta Knuth
Fysiostofberg-5
33:05
32:54
117
Danielle Bouwers-Lebon
Weller-2
33:10
32:52
118
Angelica Koster
Daemen-advocaten-1
33:30
32:53
119
Marion Lizzi
Gehandicapten Sportc
33:30
32:53
120
Mappie van Wouwe
Daemen-advocaten-2
33:35
33:14
121
Chantal Meijers
Arcus College heerle
33:35
33:09
122
Claudia Rothkrans
carbooncollege-1
33:49
33:39
123
Sanne Middelveld
CDA Brunssum
33:58
33:44
124
Ilona Timmermans
fysiostofberg-4
34:02
33:35
125
Janine van Hees
carbooncollege-2
34:04
33:54
126
Veronique Engelen
Fysiostofberg-2
34:12
33:45
127
Marijke van der Brugge
Boston Scientific
34:19
33:46
128
Sonja Resnik
herle college
34:35
34:01
129
Geraldine Jöris
Boston Scientific
36:24
35:51
130
Jolanda Nijs
Boston Scientific
36:38
36:04
131
Saskia Isselman
Arion International
38:29
37:49
132
Virginie Ganne
Boston Scientific
38:52
38:18
133
Ans Korvorst
meandergroep zd-limb
39:58
39:27
134
Iris Meessen
Arion International
40:39
39:59
M<15, ARCUS 2,35 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Janssen
Heerlen
7:49
7:48
2
Startnummer 3127
7:50
7:49
3
Thijs Janssen
trevianum
8:06
8:01
4
Tom Janssen
Heerlen
8:12
8:10
5
Mack Engbers
carbooncollege
8:15
8:13
6
Bart Kerkhof
carbooncollege
8:28
8:26
7
Amin El Hafi
Schinveld
8:35
8:34
8
Glenn Meeks
SG Groenewald
8:37
8:34
9
Wouter van Rooijen
SG Groenewald
8:47
8:45
10
Robbert de Veen
Kerkrade
8:50
8:47
11
Emiel Urlings
SG Groenewald
8:51
8:49
12
Bart Wijmenga
SG Groenewald
8:54
8:52
13
Nick Meijers
SG Groenewald
8:56
8:53
14
Mario Blommers
SG Groenewald
9:08
9:04
15
Guus Cals
trevianum
9:08
9:05
16
Lars Meijers
carbooncollege
9:08
9:01
17
Deafvon Frenken
SG Groenewald
9:09
9:04
18
Demen Roumen
SG Groenewald
9:24
9:19
19
Martijn Meesen
trevianum
9:29
9:26
20
Rens Verhaegh
trevianum
9:31
9:24
21
Marco Bude
carbooncollege
9:32
9:28
22
Roderick Verberne
trevianum
9:34
9:25
23
Brain Peters
SG Groenewald
9:36
9:32
24
Max Cremers
SG Groenewald
9:37
9:33
25
Maarten Plaum
trevianum
9:40
9:31
26
Kenny Theunissen
SG Groenewald
9:42
9:39
27
Giel Meesen
trevianum
9:45
9:37
28
Rowan Roumen
SG Groenewald
9:53
9:50
29
Stofberg
Brunssum
9:55
9:54
30
Tof Boselie
Sittard
10:01
9:50
31
Marc Hermans
trevianum
10:08
10:05
32
Casper Helsen
trevianum
10:09
10:06
33
Rik Schoenmakers
trevianum
10:10
10:02
34
Robin Lemmens
SG Groenewald
10:11
10:04
35
Rowan Frins
carbooncollege
10:13
10:08
36
Clint Douven
carbooncollege
10:14
10:05
37
Rob Vek
carbooncollege
10:14
10:10
38
Steven Wubbolts
trevianum
10:17
10:12
39
Don Hennen
trevianum
10:18
10:18
40
Thijs Veen De
carbooncollege
10:21
10:13
41
Joep Maas
trevianum
10:21
10:17
42
Edward Hyde
carbooncollege
10:21
10:15
43
Marnick Neis
trevianum
10:22
10:16
44
Arnold Eggen
carbooncollege
10:26
10:25
45
Okke van der Sluys
trevianum
10:28
10:25
46
Joep Westbroek
trevianum
10:28
10:21
47
Jesper Gobbens
SG Groenewald
10:30
10:21
48
Tristan Hunen
carbooncollege
10:32
10:23
49
Coen Deurssen
trevianum
10:38
10:29
50
Tim Heinen
carbooncollege
10:41
10:34
51
Twan Bouts
trevianum
10:44
10:40
52
Twan Cals
trevianum
10:46
10:38
53
Pim Widdershoven
trevianum
10:46
10:41
54
Danny Kuijpers
SG Groenewald
10:46
10:41
55
Kars Pastoor
Brunssum
10:47
10:41
56
Juul van Herwaar
trevianum
10:50
10:44
57
Laurens Engelen Van
carbooncollege
10:53
10:48
58
Nick Pauptit
carbooncollege
10:55
10:50
59
Djonno Bruijnesteijn
SG Groenewald
10:56
10:53
60
Ward Westerink
carbooncollege
10:58
10:53
61
Nick Werdekker
SG Groenewald
10:58
10:55
62
Gemo Bouten
trevianum
10:59
10:52
63
Jorn Meijers
Schinveld
10:59
10:52
64
Tim Bisschops
trevianum
11:00
10:54
65
Paul Geurts
carbooncollege
11:00
10:54
66
Pieter-jan Kierkels
trevianum
11:01
10:50
67
Marijn Hanssen
trevianum
11:02
10:54
68
Toin Velraeds
brunssum
11:04
11:00
69
Jules Claessens
trevianum
11:07
10:58
70
Mike Kempen
rombautscollege
11:09
11:02
71
Bram Nauts
Brunssum
11:11
11:00
72
Mika van den Bergh
Brunssum
11:11
11:05
73
Jasper Nieuwdorp
trevianum
11:20
11:12
74
Ghislain Eijkelenberg
trevianum
11:24
11:17
75
Mike Kievits
trevianum
11:25
11:16
76
Luijten Rick
carbooncollege
11:28
11:19
77
Bart van Es
carbooncollege
11:32
11:26
78
Stijn Heunen
trevianum
11:32
11:21
79
Niels Creemers
trevianum
11:32
11:21
80
Lars Meessen
trevianum
11:35
11:26
81
Jeroen van Sloun
trevianum
11:43
11:35
82
Stefan Kroes
carbooncollege
11:51
11:46
83
Bart de Heer
trevianum
11:58
11:51
84
Luuk Jeurissen
Arcuscollege
11:59
11:53
85
Stan Vaessen
SG Groenewald
11:59
11:53
86
Jasper Coumans
trevianum
12:09
12:02
87
Matthijs Feitsma
trevianum
12:11
12:03
88
Ruben Erkens
carbooncollege
12:13
12:10
89
Jonathan Sliepen
trevianum
12:21
12:10
90
Thomas Evers
Brunssum
12:29
12:20
91
Kay Willemsen
Brunssum
12:35
12:29
92
Lee de Groot
carbooncollege
12:35
12:27
93
Maico Schouteden
carbooncollege
12:42
12:36
94
Robin Veenstra
carbooncollege
13:20
13:13
95
Job Csete
trevianum
13:30
13:24
96
Joep de Wit
carbooncollege
13:57
13:51
97
Yannick Bovens
trevianum
14:05
13:57
98
Than Corten
trevianum
14:22
14:10
99
Jesse Kuijpers
trevianum
14:34
14:24
100
Mats Camps
trevianum
14:39
14:29
101
Raimond van Mokche
trevianum
15:06
14:58
V<15, ARCUS 2,35 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willeke a Campo
carbooncollege
9:01
8:58
2
Julie Meijers
SG Groenewald
9:57
9:53
3
Robin Knoben
SG Groenewald
10:15
10:06
4
Anne Martens
SG Groenewald
10:19
10:13
5
Celine Nelissen
trevianum
10:30
10:27
6
Lotte Grenda
carbooncollege
10:42
10:36
7
Myrhte ter Horst
SG Groenewald
10:43
10:38
8
Floor Schumacher
SG Groenewald
10:49
10:44
9
Sera Smeets
SG Groenewald
10:53
10:48
10
Veerle de Vries
Kerkrade
10:54
10:51
11
Robin Repkens
SG Groenewald
10:59
10:54
12
Iris Roosen
trevianum
11:05
10:59
13
Daphne Scheijen
SG Groenewald
11:08
11:02
14
Wynona Wilms
trevianum
11:08
11:05
15
Mikai Wolfs
carbooncollege
11:08
11:03
16
Lyan Goltstein
trevianum
11:11
11:07
17
Anke Janssen
Brunssum
11:27
11:24
18
Anne Richter
Sittard
11:31
11:23
19
Karlijn Soentjens
trevianum
11:35
11:24
20
Lonne van der Sterren
trevianum
11:40
11:33
21
Bente Borghans
SG Groenewald
11:49
11:44
22
Yvette Dullens
trevianum
11:59
11:56
23
Michelle Vis
carbooncollege
12:01
11:57
24
Wendy Janssens
carbooncollege
12:07
11:59
25
Madelon Vis
carbooncollege
12:09
12:05
26
Anne Tacken
trevianum
12:10
12:03
27
Désiré Russel
carbooncollege
12:10
12:07
28
Michelle Waanders
carbooncollege
12:12
12:03
29
Lynn Boessen
trevianum
12:24
12:17
30
Dorien de Veen
carbooncollege
12:26
12:22
31
Janou Janssens
trevianum
12:32
12:22
32
Lara Janssen
trevianum
12:37
12:30
33
Julia Wijnands
trevianum
12:49
12:39
34
Melissa Magermans
Eijkhagencollege
12:50
12:46
35
Suzanne Eggels
trevianum
12:51
12:43
36
Janou Theunissen
carbooncollege
12:51
12:49
37
Lynn Leers
trevianum
12:54
12:43
38
Naomi van Muken
trevianum
12:54
12:43
39
Vera Schriebl
carbooncollege
12:57
12:48
40
Gina Janssen
trevianum
13:05
12:54
41
Luca Pustjens
trevianum
13:05
12:56
42
Matilde Omulee
trevianum
13:06
12:57
43
Ingeborg Stok
trevianum
13:06
12:58
44
Chantal Hendrix
carbooncollege
13:10
13:02
45
Azra Certovic
carbooncollege
13:20
13:14
46
Jill Cromarty
SG Groenewald
13:29
13:24
47
Judith Mol
carbooncollege
13:40
13:31
48
Jill Geraerdts
carbooncollege
13:51
13:42
49
Laura Bachaus
carbooncollege
13:58
13:52
50
Daphne Ulaga
carbooncollege
14:01
13:53
51
Arlette de Loo
trevianum
14:05
13:56
52
Tessa Smits
trevianum
14:11
14:00
53
Raquel Schroyen
trevianum
14:21
14:10
54
Lesley Cox
trevianum
14:25
14:13
55
Mara Palmen
trevianum
14:29
14:25
56
Irene Stratermans
trevianum
14:41
14:30
57
Nia Putri
carbooncollege
14:56
14:47
58
Claudia Goessens
carbooncollege
14:56
14:46
59
Nikki Coumans
trevianum
15:11
15:04
60
Jeleesa Leurs
trevianum
15:20
15:09
61
Faye Nijkamp
trevianum
15:56
15:53
62
Kim de Kort
trevianum
15:56
15:45
M<19, ARCUS 2,35 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rutger van Oosterwijck
7:38
7:37
2
Roel Wijmenga
SG Groenewald
7:48
7:46
3
Roel Fober
carbooncollege
8:14
8:13
4
Len Ruijvers
carbooncollege
8:19
8:13
5
Erwin Snijders
carbooncollege
8:20
8:18
6
Jeroen Es Van
carbooncollege
8:25
8:18
7
Pim Palmen
carbooncollege
8:26
8:25
8
Bjarre Garritsen
Brunssum
8:29
8:28
9
Remy Leopold
carbooncollege
8:43
8:40
10
Maico Veltrop
carbooncollege
8:50
8:48
11
Ben Simpson
Arcuscollege
8:53
8:48
12
Roy Renneberg
Schinveld
9:01
8:57
13
Niels Kerkhoffs
SG Groenewald
9:04
9:00
14
Yannick Slager
carbooncollege
9:05
9:01
15
Gus Verpoort
SG Groenewald
9:06
9:03
16
Remco Palmen
carbooncollege
9:10
9:06
17
Guy Hermans
trevianum
9:20
9:11
18
Dennis Luiten
SG Groenewald
9:23
9:18
19
Guy Tillemans
carbooncollege
9:26
9:24
20
Johan Maassen
carbooncollege
9:38
9:35
21
Ralph Brinkman
carbooncollege
9:45
9:43
22
Wouter Vossen
SG Groenewald
9:52
9:41
23
Chris Lambermon
trevianum
10:03
10:01
24
Evert Krekels
trevianum
10:03
10:01
25
Kelvin Hanssen
Brunssum
10:08
10:05
26
Alexander Schoonderwal
carbooncollege
10:16
10:14
27
Bezjan Ismael
SG Groenewald
10:27
10:19
28
David van Aalst
carbooncollege
10:33
10:31
29
Jack Lemmens
SG Groenewald
10:37
10:27
30
Rico Goffin
trevianum
10:40
10:34
31
Koen Hamstra
Arcuscollege
10:42
10:37
32
Kenny Laurentzen
Brunssum
10:48
10:44
33
Mailkel Waanders
Arcuscollege
11:41
11:35
V<19, ARCUS 2,35 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonie Balter
Hoensbroek
8:44
8:42
2
Manon Breukers
trevianum
9:43
9:37
3
Laura Killaars
SG Groenewald
9:48
9:44
4
Renée Vrancken
SG Groenewald
10:10
10:09
5
Esther Witjes
trevianum
10:58
10:53
6
Godelieve Boselie
Sittard
11:19
11:07
7
Kelly Leurs
trevianum
11:28
11:20
8
Samantha Vanhouwe
SG Groenewald
12:13
12:10
9
Schuivens
Brunssum
13:35
12:49
M<23, JONG TALENT 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
15:08
15:07
2
Michiel de Ruiter
Hera-1
15:18
15:18
3
Sven van der Vliet
Runners Only-1
15:35
15:34
4
Hans Dilling
7 Hills Running Team
15:38
15:38
5
Wouter Timmermans
Tonnie Dirks-1
15:39
15:38
6
Wouter Dilling
7 Hills Running Team
15:44
15:44
7
Jelle Kemper
Tonnie Dirks-1
15:46
15:43
8
Jeffrey van de Park
Hera-1
15:53
15:53
9
Timothy Vergauweb
LTES-2
15:58
15:57
10
Tom van Oorschot
7 Hills Running Team
16:01
16:01
11
Jorrit Cleij
Nijmegen Atletiek
16:15
16:14
12
Melvin Franken
LTES-1
16:20
16:19
13
Maikel van der Steen
Tonnie Dirks-1
16:22
16:21
14
Gideon Kok
Hera-1
16:25
16:25
15
Jelle Harpenau
Hera-1
16:40
16:38
16
Lennart Kleinjans
Tonnie Dirks-1
16:46
16:43
17
Tom Koetsenruijter
THOR
16:47
16:43
18
Daan van den Ende
Hera-4
16:48
16:46
19
Mischa Petie
Tonnie Dirks-1
16:50
16:47
20
Erik Roelofs
LTES-1
16:51
16:51
21
Arjen Hart
Hera-1
16:51
16:51
22
Tim Kragten
Caesar
16:52
16:51
23
Jesper van Arkel
NTC Sittard-1
16:52
16:51
24
Juul van de Kruijs
NTC Sittard-1
16:52
16:51
25
Lion van Egmond
LTES-1
17:03
17:01
26
Maikel Zuijderhoudt
NTC Sittard-1
17:15
17:13
27
Bas van Oorschot
7 Hills Running Team
17:19
17:18
28
Marco Akershoek
NTB Beloften
17:21
17:18
29
Remco Verveer
Hera-s
17:21
17:20
30
Marwin Iedema
NTC Sittard-1
17:22
17:20
31
Alex van Arkel
NTC Sittard-1
17:28
17:27
32
Rob van de Mortel
Runners Only-1
17:50
17:49
33
Frank Tijdink
Caesar
18:17
18:15
34
Sander Groot
Hera-s
18:20
18:19
35
Roel Wijmega
Runners Only-1
18:20
18:19
36
Paul Konings
Runners Only-1
18:30
18:28
37
Erik Tesselaar
Hera-s
18:36
18:34
38
Jordi Hoek
LTES-1
18:53
18:50
39
Joeri Slagter
Hera-3
18:54
18:54
40
Jamel Achour
Hera-s
19:00
18:58
41
Jelle Buscher
Tonnie Dirks-2
19:11
19:08
42
Jeroen Leemans
NTB Beloften
19:28
19:27
43
Tony van Diepen
Hera-3
20:06
20:05
V<23, JONG TALENT 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel Klamer
NTC Sittard-1
17:07
17:06
2
Neiske Becks
NTC Sittard-1
18:21
18:20
3
Marjon van der Wansem
NTC Sittard-1
18:32
18:31
4
Renee Tijding
Caesar
18:45
18:43
5
Cora Klaver
Hera-4
18:49
18:47
6
Leonie Balter
Runners Only-1
19:26
19:24
7
Taliss van de Fluit
Hera-4
19:51
19:49
8
Niki Collaris
Caesar
19:54
19:52
9
Evi van Ekris
Tonnie Dirks-3
20:11
20:09
10
Maike Bryant
Runners Only-1
20:38
20:35
11
Suzanne Timmermans
Runners Only-1
20:58
20:55
12
Rosalie Wijnker
Hera-5
21:05
21:03
13
Ashley Stienen
NTC Sittard-1
21:23
21:21
14
Dana van de Velde
Hera-4
21:36
21:32
15
Renee Vranken
Caesar
21:52
21:50
16
Floor Geurtjens
Unitas
22:46
22:43
17
Brigitte Biersteker
Hera-5
24:23
24:20
18
Renske Rodenhuis
Hera-4
24:23
24:21
19
Anne Moerman
Runners Only-1
25:10
25:07
20
Celine Dekker
Sittard
28:57
25:54
J, J 11 T/M 13 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milco Hahury
Tegelen
3:01
3:01
2
Bart van Nunen
Hellevoetsluis
3:04
3:03
3
Martin Flipsen
Weert
3:10
3:10
4
Jeffrey Roelands
Heerlen
3:20
3:19
5
Stijn Martens
Elsloo Lb
3:31
3:31
6
Joery Franssen
Heerlen
3:33
3:32
7
Anton Borgstijn
Ter Aar
3:33
3:33
8
Tim Werps
Weert
3:41
3:41
9
Sybout Jonkman
BS De Wegwijzer
3:43
3:43
10
Aziz Rouah
Geleen
3:45
3:43
11
Armando Habets
Hulsberg
3:49
3:47
12
Luc Frissen
Beek Lb
3:52
3:49
13
Stan Dohmen
groenewald
3:52
3:50
14
Peter de Boer
groenewald
3:55
3:54
15
Robin Zijlstra
Langeberg
3:56
3:54
16
Jeroen de Boer
groenewald
3:56
3:55
17
Dennis Plaum
Limbricht
3:59
3:59
18
Jordy Knubben
Langeberg
4:00
4:00
19
Jerom Logister
Landgraaf
4:00
3:57
20
Luc Tissingh
Tarcisiusschool
4:03
4:02
21
Jorn Gerrits
groenewald
4:03
4:02
22
Damien Brils
De Regenboog
4:04
4:00
23
Ruben Buijs
Trampoline
4:04
4:03
24
Willem Graf
An d'r Put
4:05
4:01
25
Victor Ramaekers
Brunssum
4:05
4:00
26
Tom Reep
Tarcisiusschool
4:06
4:05
27
Ken van den Barg
OBS Treebeek
4:08
4:06
28
Remco Sormani
Frans Postmaschool
4:09
4:05
29
Damiano Vrancken
Langeberg
4:10
4:08
30
Jesse Crombaghs
BS Gerardus Majelle
4:10
4:08
31
Yelle Nauts
Trampoline
4:10
4:08
32
Jasper Irik
Landgraaf
4:11
4:09
33
Luuk Spronkmans
groenewald
4:13
4:11
34
Cyrill Lemans
groenewald
4:14
4:11
35
Eric van den Elzen
Opstap
4:16
4:15
36
Bas Nas
SBO Boemerang
4:18
4:14
37
Ralph Spoel
Tarcisiusschool
4:20
4:18
38
Ruben Haas
Windekind
4:22
4:21
39
Tim Versteeg
OBS Treebeek
4:23
4:18
40
Tom Kusters
St Franciscus
4:23
4:22
41
Bjorn Berben
St Franciscus
4:25
4:22
42
Marijn Gubbels
St Franciscus
4:25
4:24
43
Koen van der Wijst
Heerlen
4:27
4:26
44
Yassine Herouale
Maastricht
4:28
4:25
45
Don Looijs
Langeberg
4:28
4:28
46
Boudewijn Hirsch
Kerkrade
4:29
4:26
47
Maikel Arkenbosch
Fatima
4:30
4:27
48
Rick Feenstra
De Regenboog
4:30
4:29
49
Rai Vleugels
Langeberg
4:31
4:29
50
Giel de Esch
St Franciscus
4:33
4:31
51
Dirk Goossens
't Valder
4:33
4:31
52
Benno Balter
Hoensbroek
4:34
4:30
53
Justin Kuijpers
Brunssum
4:35
4:32
54
Robin Berends
Brunssum
4:36
4:33
55
Jannick Smeets
Fatima
4:38
4:37
56
Stephan Possen
Heerlen
4:39
4:35
57
Bart Logister
Landgraaf
4:39
4:36
58
Angelo Gussen
Langeberg
4:39
4:37
59
Jeroen Zaad
Schinveld
4:40
4:39
60
Yari van den Bongard
De Regenboog
4:42
4:41
61
Ruben van Engelen
Fatima
4:43
4:42
62
Tristan de Graaf
Brunssum
4:46
4:44
63
Rick Heesbeen
St Franciscus
4:48
4:46
64
Sander Lutt
groenewald
4:50
4:48
65
Rene Papadopoulos
Geleen
4:51
4:47
66
Nick Hellemons
Langeberg
4:55
4:54
67
Collin Smid
Brunssum
5:00
4:57
68
Delano van Pol
Brunssum
5:04
5:01
69
Kevin Richter
Sittard
5:09
5:05
70
Robbert Hoevenaars
OBS Treebeek
5:09
5:07
71
Dennis Quaedvlieg
SBO Boemerang
5:13
5:12
72
Jesse van Straten
Voerendaal
5:15
5:13
73
Mike Bothmer
Heerlen
5:20
5:17
74
Diégo Janssen
SBO Boemerang
5:22
5:18
75
Niels Lutgens
Fatima
5:36
5:32
76
Martin Kole
BS Nieuw Lotbroek
5:40
5:37
M, M11 T/M 13 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nisrine Masrhalmi
Barendrecht
3:24
3:24
2
Helen Coenen
Heerlen
3:33
3:32
3
Kelly Roelands
Heerlen
3:36
3:35
4
Britt Jacobi
Heerlen
3:49
3:49
5
Arlette Rademakers
Kerkrade
3:55
3:54
6
Lara Bisschops
't Valder
4:00
3:58
7
Britt Dragstra
BS Gerardus Majelle
4:06
4:05
8
Shannon van den Boom
Langeberg
4:08
4:07
9
Celine de Munter
Fatima
4:11
4:10
10
Fenna de Vries
Kerkrade
4:13
4:12
11
Esmée Lodewijks
Windekind
4:14
4:13
12
Sanne Verwasch
Heerlen
4:17
4:16
13
Sela de Wolff
Brunssum
4:18
4:15
14
Thirza Deckers
Trampoline
4:22
4:22
15
Lotte Crombaghs
BS Gerardus Majelle
4:22
4:21
16
Anne Rovers
Schaesberg
4:24
4:22
17
Jelka Krutzen
Koningin Beatrix
4:26
4:23
18
Isabelle Koot
Heerlen
4:26
4:24
19
Fabienne Erdas
Opstap
4:27
4:26
20
Diede Faessen
BS Nieuw Lotbroek
4:29
4:26
21
Selma Vlierman
Brunssum
4:29
4:28
22
Nicky Quaedvlieg
Fatima
4:29
4:27
23
Sanne van Knippenberg
BS Nieuw Lotbroek
4:29
4:27
24
Habrina Erens
Opstap
4:36
4:34
25
Patricia Boles
Opstap
4:36
4:34
26
Julia Holtzapfel
Langeberg
4:36
4:34
27
Lisa Wassenaar
Boskoop
4:38
4:38
28
Simone Kessen
Brunssum
4:39
4:37
29
Renate Oberije
St Franciscus
4:40
4:37
30
Rowie Bruls
OBS Treebeek
4:41
4:39
31
Jodie van der Wal
Hoensbroek
4:42
4:41
32
Selena van Wanrooy
Langeberg
4:43
4:41
33
Lisanne Bolk
Brunssum
4:43
4:41
34
Ivana Wijers
Langeberg
4:43
4:42
35
Shaila Sijstermans
Fatima
4:44
4:43
36
Emma Paul
Internationale Schoo
4:44
4:41
37
Sanne van Rijmenam
Opstap
4:45
4:43
38
Soraya Nagel
Meander
4:46
4:44
39
Annelieke van Bergen
Opstap
4:51
4:50
40
Kelsey Arets
Fatima
4:52
4:51
41
Daphne Cranen
Heythuysen
4:52
4:49
42
Molly Gray
Internationale Schoo
4:52
4:51
43
Eveline Monse
St Franciscus
4:56
4:54
44
Laura Benning
Schinveld
5:03
5:01
45
Leneé Krutzen
Koningin Beatrix
5:04
5:01
46
Natasja Fanselow
St Jozef
5:06
5:03
47
Lisanne Schrijen
Langeberg
5:09
5:07
48
Sacha Hallingse
Trampoline
5:12
5:09
49
Laura Bartels
't Valder
5:22
5:20
50
Amber Wilmsen
Koningin Beatrix
5:26
5:22
51
Rachida Outlaga
Heerlen
5:45
5:43
52
Tiffany Zegwaard
St Franciscus
6:00
5:59
53
Renée Schrijen
Opstap
6:04
6:02
54
Kelsey Bauer
Langeberg
6:04
6:02
55
Adrienne Darbin
Internationale Schoo
6:06
6:04
56
Catrien de Jong
Beek Lb
6:16
6:12
57
Kim van de Broek
Trampoline
7:01
6:58
J, J 9+10 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van Ommeren
Roosendaal
3:21
3:21
2
Brian Versluis
Lopik
3:26
3:26
3
Youri Keulen
Spaubeek
3:34
3:34
4
Niam Payne
Internationale Schoo
3:35
3:33
5
Rick Nuy
Brunssum
3:38
3:37
6
Lutgens
Heerlen
3:42
3:41
7
Vinnie Mills
Internationale Schoo
3:47
3:47
8
Youp Ramaekers
Brunssum
3:49
3:47
9
Noah Keulen
Spaubeek
3:50
3:49
10
Kaj Stevelmans
Landgraaf
3:55
3:54
11
Lars van Duren
Heerlen
3:56
3:53
12
Youri Vraets
Langeberg
3:57
3:55
13
Timon Hahury
Tegelen
3:59
3:58
14
Ron Hochstenbach
Tarcisiusschool
4:01
3:55
15
Jordy Willems
Brunssum
4:01
3:59
16
Joshua Stribos
Langeberg
4:01
4:00
17
Niels van Herwijnen
Elsloo Lb
4:03
4:03
18
Startnummer 5159
4:04
4:01
19
Mitch Theunissen
St Franciscus
4:04
4:02
20
Laurerns Vrouenraets
Brunssum
4:05
4:03
21
Camiel Lodewijks
Windekind
4:08
4:08
22
Joep van den Eijnden
Windekind
4:09
4:07
23
Scott Geelen
Landgraaf
4:11
4:05
24
Koen Frenken
Landgraaf
4:12
4:08
25
Joris de Kleijn
De Regenboog
4:12
4:12
26
Bram van den Maesen
Tarcisiusschool
4:12
4:08
27
Sander Odekerken
Brunssum
4:13
4:11
28
Mika van den Bongard
De Regenboog
4:13
4:10
29
Timo Dirkx
Meander
4:14
4:09
30
Jurich Carolina
Hoensbroek
4:15
4:09
31
Thijs Heemskerk
Schinveld
4:15
4:14
32
Julian van Beurden
Schinveld
4:16
4:14
33
Bjorn Wintraecken
Meander
4:17
4:15
34
Colin Rademakers
Schinveld
4:17
4:14
35
Pieter Max Kam
Hoensbroek
4:17
4:14
36
Ian Schlupp
Tarcisiusschool
4:21
4:18
37
Mathijs Kikken
Landgraaf
4:23
4:19
38
Keano van den Boogaart
Trampoline
4:23
4:21
39
Kylian Pruisscher
Frans Postmaschool
4:23
4:20
40
Ivo Boijmans
BS De Wegwijzer
4:23
4:21
41
David Boumans
Trampoline
4:23
4:19
42
Justin van Enteren
Opstap
4:24
4:19
43
Jordi Kuijpers
BS Gerardus Majelle
4:24
4:20
44
Kai Evans
Internationale Schoo
4:25
4:22
45
Kieran Williams
Internationale Schoo
4:25
4:23
46
Floris van Erve
St Ursula
4:25
4:23
47
Tim Kanters
Windekind
4:25
4:24
48
Rob Scheren
De Tweesprong
4:26
4:23
49
Floris Evers
Brunssum
4:26
4:21
50
Mikey Tempelman
Fatima
4:26
4:23
51
Rens Gaastra
Heerlen
4:27
4:26
52
Serge Pluijmen
Windekind
4:27
4:26
53
Jeroen Kuster
St Franciscus
4:28
4:25
54
Daniël te Giffel
Trampoline
4:28
4:27
55
Luc Carnol
Hoensbroek
4:28
4:23
56
Ruben Moorer
Landgraaf
4:29
4:27
57
Nick Migchielsen
St Franciscus
4:29
4:25
58
Lars van der Haijden
Titus Brandsma
4:30
4:27
59
Jarno Kirpenstein
Trampoline
4:30
4:27
60
Mick Kempen
Opstap
4:30
4:29
61
Ian Wolters
Langeberg
4:31
4:29
62
Arne van de Muckhof
St Franciscus
4:31
4:30
63
Tristan van Zundert
Schinveld
4:32
4:29
64
Dwayne Kemper
Opstap
4:33
4:32
65
Tyles Velraeds
Opstap
4:33
4:31
66
Genio Pascaud
St Franciscus
4:34
4:32
67
Bas Keiarishi
Heerlen
4:35
4:31
68
Alexander Vermeij
De Schatkist
4:35
4:33
69
Wesley Boles
Opstap
4:35
4:32
70
Cliff Pötgens
Heerlen
4:36
4:31
71
Leir Daamen
Trampoline
4:36
4:31
72
Thijs Jansen
Opstap
4:36
4:34
73
Etiënne Deguelle
BS Gerardus Majelle
4:38
4:33
74
Brian Stofberg
Titus Brandsma
4:38
4:32
75
Ryan Bachaus
Brunssum
4:39
4:38
76
Armano Fioravanti
De Tweesprong
4:41
4:36
77
Pim Gorissen
Trampoline
4:42
4:39
78
Rens Notermans
Langeberg
4:44
4:39
79
Torben Mulitze
Kerkrade
4:44
4:39
80
Mano Gouw
Langeberg
4:46
4:43
81
Luc Vogely
Heerlen
4:47
4:43
82
Yves Berends
Langeberg
4:47
4:46
83
Jesse Dassen
Fatima
4:48
4:46
84
Luuk Philips
Kerkrade
4:48
4:45
85
Tim Friedrichs
Langeberg
4:49
4:48
86
Aaron Posen
Heerlen
4:51
4:46
87
Kieran Agbanobi
Internationale Schoo
4:51
4:48
88
Felix Ant
De Schatkist
4:53
4:47
89
Remo Fioravanti
Langeberg
4:53
4:48
90
Mitch van Hugten
Heerlen
4:54
4:51
91
Stijn Jaschultowski
Gangelt (GER)
4:56
4:53
92
Roel Langohr
Kerkrade
4:57
4:52
93
Bertie Gray
Internationale Schoo
4:57
4:55
94
Kyrano Vrancken
Langeberg
4:59
4:55
95
Raff Franken
Brunssum
5:00
4:54
96
Wessel Maassen
Limbricht
5:00
4:58
97
Boris Valkenburg
Windekind
5:01
4:56
98
Kevin Klus
Langeberg
5:01
4:57
99
Dennis Boeijen
Langeberg
5:03
5:00
100
Jonathan Benjamins
Brunssum
5:04
5:00
101
Levi Bruls
OBS Treebeek
5:05
4:59
102
Hakizimana Abdoel Jabb
Titus Brandsma
5:06
5:04
103
Jesse de Sevren Jacque
Langeberg
5:08
5:06
104
Luuk Wiezcorek
St Franciscus
5:10
5:06
105
Rik Hochstenbach
Tarcisiusschool
5:14
5:09
106
Lars van Schaik
De Tweesprong
5:15
5:15
107
Mike Strijdonk
Langeberg
5:15
5:09
108
Eric Bub
Internationale Schoo
5:17
5:13
109
Tim Valkenburg
Landgraaf
5:19
5:13
110
Dennis Achterberg
St Franciscus
5:23
5:18
111
Gerrit de Jong
Elckerlyc
5:24
5:21
112
Kai Doorschot
St Franciscus
5:24
5:22
113
Jessy Prins
Tarcisiusschool
5:24
5:20
114
Lars van der Heijden
Heerlen
5:28
5:25
115
Thomas Hermsen
Langeberg
5:30
5:27
116
Berends
Brunssum
5:33
5:30
117
Kyle Brinduse
Titus Brandsma
5:34
5:30
118
Mike Heesbeen
St Franciscus
5:41
5:39
119
David Walstra
Brunssum
5:46
5:40
120
Lucas Boumans
Brunssum
6:02
5:57
121
Nouri Aataoui
Meander
6:18
6:14
122
Aron Heidstra
Langeberg
6:21
6:15
M, M 9+10 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzan Werps
Weert
3:54
3:54
2
Lisa Oldenburger
Titus Brandsma
3:57
3:55
3
Laura Schelling
Nuenen
3:58
3:58
4
Diallo
Heerlen
4:07
4:06
5
Mara de Wolff
Brunssum
4:09
4:08
6
Carmen Reep
Tarcisiusschool
4:10
4:09
7
Britt Gouw
Brunssum
4:11
4:09
8
Lynn Vogely
Heerlen
4:12
4:11
9
Mirte Verwasch
Tarcisiusschool
4:14
4:13
10
Ymke Verstegen
Tilburg
4:14
4:14
11
Anique Dahmen
Landgraaf
4:15
4:13
12
Sarah Rameckers
Titus Brandsma
4:15
4:14
13
Livia Peltrera
Hulsberg
4:20
4:18
14
Maxime Hirsch
Kerkrade
4:23
4:22
15
Kayli de Roy van Zuyde
Tarcisiusschool
4:23
4:17
16
Demi Wassenaar
Boskoop
4:24
4:23
17
Lynn Busser
Windekind
4:27
4:27
18
Lorraine Tuncbilek
Langeberg
4:28
4:23
19
Milou Scholtes
't Valder
4:29
4:25
20
Chaja Verboeket
Langeberg
4:30
4:26
21
Carmen Vleugels
Langeberg
4:32
4:29
22
Malou Putzeist
Tarcisiusschool
4:32
4:32
23
Maren Lutgens
Fatima
4:33
4:28
24
Sanne Wiering
Opstap
4:33
4:32
25
Iris Cranen
't Valder
4:34
4:30
26
Maaike Merten
Heerlen
4:36
4:35
27
Laura Prins
Fatima
4:37
4:32
28
Maud Hanssen
Landgraaf
4:38
4:34
29
Demy Dietzenbacker
Meander
4:39
4:35
30
Lieke Lipsch
Tarcisiusschool
4:40
4:35
31
Tori Outjers
De Schatkist
4:40
4:39
32
Maartje Hamers
De Schatkist
4:42
4:40
33
Anne van Straten
Voerendaal
4:44
4:38
34
Daniëlle Koch
Landgraaf
4:44
4:44
35
Myrthe van Knippenberg
BS Nieuw Lotbroek
4:45
4:41
36
Fleur Dassen
Fatima
4:46
4:44
37
Britt Bazuin
4:46
4:40
38
Wafa El Hafi
Aan de Belboom
4:47
4:44
39
Kim Raats
Brunssum
4:48
4:46
40
Lisa van Duuren
Langeberg
4:48
4:41
41
Destiny Buijsers
Aan de Belboom
4:49
4:46
42
Lindy Crijns
't Valder
4:49
4:47
43
Melissa Cörvers
Meander
4:50
4:47
44
Britt Boumans
Merkelbeek
4:51
4:47
45
Evi Papadopoulos
Geleen
4:51
4:47
46
Chaima Zenout
Brunssum
4:54
4:53
47
Danique Lemans
Aan de Belboom
4:55
4:54
48
Maud Schuivens
St Franciscus
4:55
4:53
49
Lynn Moureau
4:56
4:50
50
Ellen Pijls
Schinveld
4:57
4:54
51
Patricia Orbons
Titus Brandsma
4:57
4:56
52
Gingy Valize
Langeberg
4:58
4:49
53
Kona Klinkers
Fatima
4:58
4:54
54
Sandy de Jong
Schaesberg
4:59
4:53
55
Amanda Macaurley
Internationale Schoo
4:59
4:56
56
Yoëll Schuivens
St Franciscus
4:59
4:57
57
Kyara Cohnen
St Franciscus
5:00
4:57
58
Maud Kirsters
Opstap
5:00
4:59
59
Ruby Dekker
Schaesberg
5:00
4:55
60
Kirsten Achterberg
St Franciscus
5:01
4:57
61
Julia Kikken
Landgraaf
5:01
4:58
62
Floor Lemmens
Sittard
5:01
5:00
63
Miloe Nijenhuis
Brunssum
5:02
4:55
64
Jennifer Barbic
St Franciscus
5:02
5:00
65
Elian Didderen
Brunssum
5:02
5:00
66
Daphne Vijgen
Trampoline
5:03
4:59
67
Margot Stone
Trampoline
5:03
4:56
68
Rachella Heugen
Titus Brandsma
5:04
5:04
69
Demy Palmen
Meander
5:05
5:00
70
Bo Stavarius
Fatima
5:05
5:01
71
Tessa Brouwers
Langeberg
5:06
5:05
72
Yanaika Porilino
SBO Boemerang
5:06
5:03
73
Noa Leuchter
De Tweesprong
5:07
5:07
74
Bo Garritsen
St Franciscus
5:08
5:05
75
Manon Peeters
Fatima
5:09
5:03
76
Valesca Lipsch
Schin op Geul
5:10
5:07
77
Ciske Stone
Trampoline
5:10
5:06
78
Megan van der Kaap
An d'r Put
5:10
5:03
79
Kyenne Reijans
De Schatkist
5:10
5:08
80
Fay Weibel
Titus Brandsma
5:11
5:08
81
Nina Tumbelaka
Langeberg
5:12
5:10
82
Riley Daniels
Internationale Schoo
5:13
5:12
83
Lynn Verkoyen
Fatima
5:13
5:09
84
Lotje Wolters
5:14
5:11
85
Nomi Jagers
Schinveld
5:15
5:11
86
Milika Slaats
Opstap
5:15
5:14
87
Shana de Jonge
Meander
5:15
5:10
88
Lieke Schuivens
St Franciscus
5:17
5:12
89
Jasmine Gril
Langeberg
5:17
5:13
90
Amber Klijn
Brunssum
5:17
5:11
91
Anne Bertrand
Trampoline
5:18
5:14
92
Romy Slob
Langeberg
5:19
5:13
93
Tiffany Zijlstra
Langeberg
5:20
5:14
94
Celina van Pol
Brunssum
5:21
5:15
95
Mina Mevis
Trampoline
5:22
5:20
96
Myrthe van der Haijden
Titus Brandsma
5:23
5:19
97
Joyce Straeten
St Franciscus
5:24
5:22
98
Kedi Veternik
Fatima
5:24
5:21
99
Rianne Frijns
St Franciscus
5:25
5:20
100
Kavolin Howard
Internationale Schoo
5:25
5:23
101
Anouk Groenheide
Meander
5:27
5:26
102
Gaby van Dijk
Titus Brandsma
5:27
5:23
103
Emilie van der Werf
Trampoline
5:28
5:24
104
Andrea Kamsma
Brunssum
5:29
5:22
105
Isa Martens
Trampoline
5:30
5:27
106
Dian Janssen
Opstap
5:30
5:26
107
Hanna van Goethem
Brunssum
5:31
5:29
108
Quinty Dragstra
Heerlen
5:33
5:27
109
Sammy van Zanten
St Franciscus
5:34
5:32
110
Lauren Hulzinga
Brunssum
5:34
5:31
111
Marieke Graf
An d'r Put
5:35
5:33
112
Kinga Cörvers
Meander
5:35
5:30
113
Lisa Kockelkoren
Langeberg
5:35
5:32
114
Maddie Meesters
De Tweesprong
5:35
5:34
115
Imke Helders
't Valder
5:36
5:31
116
Pia Weitz
De Schatkist
5:38
5:34
117
Jill Vanthoor
Eygelshoven
5:38
5:34
118
Tatum Paulissen
Langeberg
5:39
5:35
119
Kyra de Jonge
Heerlen
5:40
5:36
120
Erace Kuru
Internationale Schoo
5:41
5:38
121
Joelle Peeters
Fatima
5:42
5:37
122
Dewi Kesselaer
De Tweesprong
5:44
5:42
123
Megan Hofman
St Franciscus
5:44
5:38
124
Spinks
Munstergeleen
5:52
5:49
125
Vera Vankan
Opstap
5:52
5:49
126
Maaike van Buuren
Frans Postmaschool
5:54
5:49
127
Zoe Houkes
Brunssum
5:57
5:52
128
Imke Pastoor
Langeberg
5:57
5:51
129
Tamara Lee
Internationale Schoo
6:02
6:00
130
Naomi Kriehn
Brunssum
6:05
5:58
131
Kim Berkers
Langeberg
6:07
6:02
132
Bianca Kunkels
De Schatkist
6:09
6:04
133
Myrthe Muller
Selfkant (GER)
6:10
6:05
134
Stacey Olumese
Meander
6:15
6:13
135
Lynn Vogely
Heerlen
6:17
6:14
136
Lisa Bogman
Meander
6:18
6:14
137
Kim Vogelzang
Langeberg
6:19
6:13
138
Esther Irik
Landgraaf
6:56
6:54
J, J 8 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ischa Lipsch
Schin op Geul
3:58
3:58
2
Roemer Tissingh
Tarcisiusschool
4:04
4:01
3
Ross Busser
Windekind
4:04
4:03
4
Vincent de Munter
Fatima
4:04
4:04
5
Niels Donners
Koningin Beatrix
4:10
4:10
6
Tijn Erens
De Wegwijzer Landgra
4:11
4:09
7
Max Koot
Heerlen
4:13
4:13
8
Bram van den Elzen
Opstap
4:13
4:11
9
Dennis Odekerken
Brunssum
4:15
4:15
10
Jake Rap
Fatima
4:16
4:14
11
Colin Raeven
Fatima
4:18
4:17
12
Max Hoenen
Aan de Belboom
4:18
4:16
13
Paul Orbons
Brunssum
4:20
4:18
14
Ruben Mevis
Trampoline
4:21
4:19
15
Scott Christiaans
Langeberg
4:26
4:25
16
Tim Spicker
Geilenkirchen (GER)
4:29
4:27
17
Jan Spicker
Geilenkirchen (GER)
4:31
4:29
18
Bryan Wijers
Langeberg
4:32
4:31
19
André Dittert
Kerkrade
4:34
4:32
20
Salim el Haddadi
Koningin Beatrix
4:34
4:33
21
Adrian Fischer
Kerkrade
4:35
4:33
22
Tim Kockelkoren
Langeberg
4:35
4:33
23
Jean-Luc van der Schaf
Koningin Beatrix
4:36
4:33
24
Joey Tempelman
Fatima
4:37
4:34
25
Haylay Oligschläger
't Valder
4:40
4:36
26
Ryan Heuts
Windekind
4:40
4:36
27
Pim Kroes
Brunssum
4:40
4:39
28
Kean van Sloun
OBS Treebeek
4:40
4:38
29
Luc van Deenen
Koningin Beatrix
4:43
4:39
30
Marijn Meijers
Brunssum
4:43
4:42
31
Bram Verhooren
Fatima
4:43
4:42
32
Romano Daamen
Opstap
4:44
4:43
33
Olivier Hardin
Windekind
4:44
4:42
34
Jery Mestriner
Windekind
4:44
4:41
35
Milan Jaschultowski
De Tweesprong
4:45
4:43
36
Ziggy Rütter
Trampoline
4:46
4:45
37
Bas Driessen
Brunssum
4:48
4:47
38
Jens Willemsen
Brunssum
4:49
4:48
39
Arno Nicol
Heerlen
4:51
4:49
40
Alex Smeets
Elsloo Lb
4:52
4:50
41
Pepijn van den Maesen
Tarcisiusschool
4:55
4:54
42
Sofian Mellouk
Tarcisiusschool
4:59
4:56
43
Vincent Jeurissen
Susterseel
4:59
4:58
44
Pim Scholtes
Landgraaf
5:00
4:59
45
William Spinks
Internationale Schoo
5:01
4:59
46
Stijn Herregodts
Tarcisiusschool
5:01
4:58
47
Tymo van den Heuvel
Fatima
5:02
5:01
48
Hugo van Leeuwenstein
St Ursula
5:04
5:02
49
Mick Rijken
Windekind
5:06
5:03
50
Thomas Jeurissen
Susterseel
5:08
5:07
51
Gelano Fijten
Langeberg
5:11
5:10
52
Noah Mantz
Internationale Schoo
5:13
5:11
53
Thijs van der Bent
Windekind
5:16
5:14
54
Jeroen Mertens
Brunssum
5:17
5:16
55
Pim Heynen
Kerkrade
5:18
5:14
56
Mike Vogelaar
Heerlen
5:21
5:17
57
Sven Derks
Titus Brandsma
5:21
5:18
58
Kjell Bakker
Hoensbroek
5:23
5:21
59
Robin Arnoldussen
BS Gerardus Majelle
5:24
5:21
60
Lewis Harrison Marley
Internationale Schoo
5:26
5:22
61
Francisco de Rooij
Opstap
5:27
5:25
62
Daan Eggen
Windekind
5:33
5:30
63
Martijn van den Brand
Heerlen
5:34
5:31
64
Jasper Kole
BS Nieuw Lotbroek
5:35
5:33
65
Julian van Wolde
Landgraaf
5:45
5:43
66
Robin Abchilrahmen
Trampoline
5:51
5:47
67
Kjell Smeets
Doenrade
5:51
5:47
68
Mika Muller
Selfkant (GER)
5:52
5:49
69
Quentin Wanders
Koningin Beatrix
5:55
5:52
70
Bjorn van der Heijden
Heerlen
6:08
6:05
71
Tom Rogge
OBS Treebeek
6:10
6:08
72
Kevin Deckers
St Franciscus
6:11
6:09
73
Marvin Meeuwsen
OBS Treebeek
6:15
6:12
M, M 8 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manyima Stevelmans
Brunssum
4:05
4:04
2
Pam Dohmen
Tarcisiusschool
4:08
4:08
3
Cathelijne Kam
Hoensbroek
4:18
4:18
4
Sanne Kusters
St Franciscus
4:25
4:24
5
Noa Putzeist
Tarcisiusschool
4:25
4:25
6
Robin Van Ommeren
THOR
4:27
4:27
7
Sem de Jong
Trampoline
4:30
4:27
8
Vilian
Simpelveld
4:32
4:31
9
Nina Berben
Brunssum
4:36
4:34
10
Tess Vluggen
Maastricht
4:40
4:39
11
Alysia Breemer
Tarcisiusschool
4:43
4:43
12
Fenna van Dijk
Langeberg
4:46
4:44
13
Maura-marie Mevis
Oirsbeek
4:46
4:45
14
Melissa Schonewille
Opstap
4:46
4:45
15
Hannah Cranen
Heythuysen
4:46
4:46
16
Myrthe Alofs
Brunssum
4:47
4:44
17
Megan van den Brink
Brunssum
4:48
4:46
18
Anne Cobben
Titus Brandsma
4:48
4:47
19
Kylie Wintraecken
Meander
4:50
4:49
20
Lieke Versteeg
OBS Treebeek
4:51
4:50
21
Mayra Valkenberg
Trampoline
4:52
4:49
22
Lieke Vervuren
Landgraaf
4:54
4:52
23
Startnummer 6216
4:56
4:55
24
Luana Peltrera
Hulsberg
4:59
4:59
25
Maud Luckers
Langeberg
5:00
4:58
26
Nienke Disco
Trampoline
5:03
5:01
27
Kirsty Arents
Langeberg
5:06
5:04
28
Anemoon Crutzen
Achilles-Top
5:06
5:03
29
Fabienne van Kleef
't Valder
5:06
5:03
30
Joanna Wiesenthal
Tarcisiusschool
5:07
5:07
31
Julia van Putten
Titus Brandsma
5:07
5:07
32
Valérie van der Blom
Heerlen
5:09
5:07
33
Julie Beksvoort
OBS Treebeek
5:16
5:14
34
Chianna Karstenberg
Windekind
5:16
5:14
35
Maud Vroomen
Langeberg
5:17
5:15
36
Manon Lutt
Elsloo Lb
5:17
5:16
37
Melany Macaurley
Internationale Schoo
5:17
5:14
38
Carlijn Claessens
Fatima
5:18
5:16
39
Kendra Lie
St Franciscus
5:19
5:17
40
Anne Graf
An d'r Put
5:19
5:18
41
Emma Gooren
Tarcisiusschool
5:27
5:26
42
Aukje Mulder
Langeberg
5:28
5:26
43
Alicia Lopez
Fatima
5:32
5:30
44
Britt van der Oever
Koningin Beatrix
5:33
5:30
45
Lian Meuffels
Langeberg
5:34
5:32
46
Femke Hendrikx
Fatima
5:35
5:33
47
Jessie Houben
Kerkrade
5:39
5:39
48
Esmée Outjers
Aan de Belboom
5:40
5:37
49
Moira Testa
Brunssum
5:43
5:40
50
Evy Wulms
Titus Brandsma
5:46
5:43
51
Floortje Bertrand
Trampoline
5:49
5:47
52
Kira Mantz
Internationale Schoo
5:53
5:51
53
Lynn Klijnsma
Langeberg
5:54
5:52
54
Stacey Vleugels
Langeberg
6:00
5:59
55
Josje Quaedvlieg
Fatima
6:01
6:00
56
Melanie Offermans
Langeberg
6:01
6:00
57
Chayenne Esmeyer
Langeberg
6:11
6:10
58
Megan abbi Marley
Internationale Schoo
6:15
6:14
59
Lieke Gaudes
Merkelbeek
6:16
6:15
60
Aïcha van Oosten
Titus Brandsma
6:23
6:20
61
Celine Moederscheim
Fatima
6:26
6:25
62
Dilana Buyukkilic
Opstap
6:27
6:24
J, J 7 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adil Assri
Opstap
2:00
1:58
2
Thijs van der Sleen
Tarcisiusschool
2:00
1:58
3
Tom van Mulken
Trampoline
2:01
2:00
4
Noah van Horssen
De Wegwijzer Landgra
2:06
2:03
5
Camiel Weijers
Tarcisiusschool
2:06
2:04
6
Joris Groenheide
Meander
2:06
2:06
7
Liam Houkes
Brunssum
2:07
2:06
8
Edward de Roy van Zuyd
Tarcisiusschool
2:08
2:06
9
Yuri Piosik
Heerlen
2:09
2:08
10
Casper Crombach
Windekind
2:10
2:09
11
Luuk Bouwmeester
Trampoline
2:11
2:10
12
Kylian Huijnen
't Valder
2:12
2:09
13
Mohammed van Zundert
BS Nieuw Lotbroek
2:13
2:10
14
Yezmend van Straaten
Tarcisiusschool
2:13
2:11
15
Jarno Moorer
Landgraaf
2:14
2:12
16
Justin Mullenders
Heerlen
2:15
2:11
17
Jelle Hendriks
Landgraaf
2:15
2:11
18
Sven Nuij
Fatima
2:16
2:13
19
Mart Classens
Trampoline
2:17
2:14
20
Bob Heunen
Kerkrade
2:17
2:15
21
Cas Janssen
Heerlen
2:18
2:16
22
Sjoerd Tissingh
De Tweesprong
2:20
2:15
23
Sander Lanters
Tarcisiusschool
2:20
2:17
24
Casper van Geijn
Windekind
2:21
2:17
25
Thijs Vogely
Heerlen
2:22
2:17
26
Andy Kockelkorn
Langeberg
2:22
2:18
27
Quinten van Ommen
Kerkrade
2:22
2:17
28
Quincy Hofman
Trampoline
2:22
2:20
29
Zachary Corbeil
Internationale Schoo
2:23
2:21
30
Sam Franssen
Fatima
2:23
2:19
31
Milan Hoekstra
Fatima
2:24
2:23
32
Tom Smeets
De Wegwijzer Landgra
2:25
2:20
33
Bob Peters
Meander
2:26
2:24
34
Bradley Dellwing
Fatima
2:26
2:22
35
Jelle Kosmann
Tarcisiusschool
2:26
2:23
36
Silvano Renneberg
De Tweesprong
2:26
2:21
37
Rens Boumans
Merkelbeek
2:27
2:23
38
Melvin Smeets
BS De Wegwijzer
2:28
2:23
39
Syel Valize
Langeberg
2:29
2:26
40
Timo Goossens
Fatima
2:30
2:25
41
Shane Erkens
Windekind
2:30
2:26
42
Niels Camps
Windekind
2:30
2:28
43
Wouter Lipsch
Tarcisiusschool
2:31
2:28
44
Thomas Wassenaar
Boskoop
2:31
2:29
45
Tariq El Bazizi
Trampoline
2:32
2:29
46
Tobias Benjamins
Brunssum
2:32
2:30
47
Jesse Kosmann
Tarcisiusschool
2:32
2:30
48
Timo Quaedackers
Merkelbeek
2:32
2:27
49
Sem Welling
Trampoline
2:32
2:30
50
Rick van Dosselaar
Meander
2:33
2:29
51
Noah van Berlo
Brunssum
2:33
2:28
52
Lorenzo van der Lei
Titus Brandsma
2:33
2:29
53
Tim Gerards
Trampoline
2:34
2:29
54
Mark Spelthan
Fatima
2:34
2:29
55
Jelle de Jong
OBS Treebeek
2:34
2:31
56
Julian Hendrix
Hoensbroek
2:35
2:31
57
Glenn Hellemons
Fatima
2:35
2:31
58
Op Kesornsook
De Regenboog
2:35
2:31
59
Bob Keulen
Opstap
2:35
2:33
60
Vince van de Poel
Geleen
2:36
2:36
61
Bas Brouns
Fatima
2:36
2:32
62
Loek Thomas
De Schatkist
2:36
2:31
63
Reno Cordewener
Landgraaf
2:37
2:32
64
Julian Overhof
Koningin Beatrix
2:37
2:33
65
Floris Graus
Windekind
2:37
2:32
66
Dean Hofman
St Franciscus
2:37
2:35
67
Siem Graus
Windekind
2:38
2:33
68
Scott Smits
't Valder
2:39
2:36
69
Merlyn Hermans
Heerlen
2:39
2:36
70
Jarno Aarden
Koningin Beatrix
2:40
2:36
71
Ivan Budé
Koningin Beatrix
2:40
2:36
72
Geordy ter Hark
't Valder
2:41
2:37
73
Ruben Bronneberg
Brunssum
2:41
2:39
74
Dylan Stolarski
Fatima
2:42
2:38
75
Robin Paas
BS Gerardus Majelle
2:42
2:38
76
Siemen Duijzings
Maastricht
2:42
2:37
77
Tim Cranen
't Valder
2:43
2:38
78
Kaj Vellinga
De Wegwijzer Landgra
2:44
2:41
79
Quinten Reuscher
Opstap
2:47
2:47
80
Terence Wiertz
De Wegwijzer Landgra
2:50
2:46
81
Martin Vallinga
BS De Wegwijzer
2:53
2:49
82
Enrico El Hebri
Opstap
2:53
2:48
83
Timo de Koning
Opstap
2:54
2:49
84
Maarten Maessen
Brunssum
3:00
2:57
85
Tim Offermans
BS Gerardus Majelle
3:01
2:57
86
Sam Doorschot
St Franciscus
3:08
3:06
87
Quincy Bonnie
Gravenrode
3:12
3:10
88
Dylan von Weersch
Brunssum
3:12
3:07
89
Isaäc Doutzenberg
Trampoline
3:41
2:43
M, M 7 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Theunissen
Aan de Belboom
2:01
2:01
2
Kaddy Stevelmans
Brunssum
2:03
2:02
3
Cis Ypelaar
St Ursula
2:04
2:03
4
Diallo
Heerlen
2:04
2:03
5
Julia van den Eijnden
Windekind
2:12
2:09
6
Ravelynn Fijten
Langeberg
2:15
2:12
7
Isabel Dijkstra
Oirsbeek
2:17
2:15
8
Elza Eglite
Internationale Schoo
2:18
2:16
9
Kimberly van Wijngaard
Tarcisiusschool
2:20
2:16
10
Nina Wiering
Opstap
2:20
2:19
11
Crissy Hoefnagels
Opstap
2:25
2:22
12
Sabira Rouah
Geleen
2:27
2:26
13
Estelle Zaad
Aan de Belboom
2:27
2:26
14
Evie Vogelzang
Trampoline
2:28
2:24
15
Sacha Reep
Tarcisiusschool
2:28
2:26
16
Eva Baaij
BS Gerardus Majelle
2:28
2:25
17
Chayenne Delnoy
Brunssum
2:30
2:26
18
Fleur Migchielsen
St Franciscus
2:31
2:27
19
Maud Verhooren
Fatima
2:32
2:28
20
Yasmin Velraeds
Opstap
2:32
2:31
21
Lisa Melgert
Langeberg
2:33
2:32
22
Dilayla Jurgens
't Valder
2:34
2:31
23
Eleanor Habets
Brunssum
2:34
2:32
24
Indy Helgers
St Franciscus
2:34
2:31
25
Noa Krischer
Fatima
2:35
2:32
26
Zoe Stavasius
Fatima
2:36
2:31
27
Laura Deumes
St Franciscus
2:36
2:32
28
Robin Martens
Trampoline
2:37
2:34
29
Angie Brinduse
Titus Brandsma
2:37
2:33
30
Yasemin Savur
Fatima
2:37
2:35
31
Esmeé Janssen
Meander
2:37
2:36
32
Anne Weberndorfer
Titus Brandsma
2:37
2:32
33
Bob Kölgen
Opstap
2:38
2:35
34
Emmee Stevelmans
Titus Brandsma
2:39
2:34
35
Isa Scheren
De Tweesprong
2:39
2:38
36
Evy Jacobs
Bingelrade
2:39
2:34
37
Tiffany Lee
Internationale Schoo
2:40
2:38
38
Soraya Vanenburg
Meander
2:40
2:37
39
Ayla Ermers
Fatima
2:41
2:37
40
Eleui Kosuia
Internationale Schoo
2:41
2:38
41
Naomi ter Hark
Meander
2:41
2:39
42
Donna Hagedoren
Brunssum
2:41
2:38
43
Janne van Bree
Trampoline
2:42
2:38
44
Merel Koelman
Tarcisiusschool
2:42
2:38
45
Duru Iyidiker
Opstap
2:43
2:41
46
Kim Cuvelier
Meander
2:43
2:41
47
Ida van Goethem
Brunssum
2:43
2:41
48
Kyra Palmen
Meander
2:44
2:41
49
Ashley Palmen
Meander
2:44
2:41
50
Willemijn Aelmans
Opstap
2:45
2:42
51
Fleur Hagedoren
Brunssum
2:45
2:41
52
Esmee Broeders
Brunssum
2:50
2:47
53
Melissa Jacobs
Langeberg
2:51
2:48
54
Ilse Ostendorf
Stein Lb
2:53
2:49
55
Melissa Crol
Koningin Beatrix
2:54
2:49
56
Lindsey Verbeek
Koningin Beatrix
2:54
2:51
57
Iwy Paffen
Fatima
2:55
2:52
58
Christie Thielen
Opstap
2:57
2:56
59
Paola Martens
Fatima
2:57
2:54
60
Anke Mols
De Schatkist
3:01
2:56
61
Laura Wrbka
St Franciscus
3:02
3:00
62
Suzanne Fischer
Trampoline
3:02
2:59
63
Conner Leenders
Trampoline
3:03
3:00
64
Nicole Thielen
Fatima
3:03
2:59
65
Noa Spijkers
Heerlen
3:03
3:02
66
Celina Walstra
Brunssum
3:04
2:58
67
Femke Hameleers
Opstap
3:05
3:03
68
Fleur de Wilde
OBS Treebeek
3:06
3:02
69
Kalina Debey
Opstap
3:07
3:05
70
Demi Gouw
Langeberg
3:07
3:04
J, J 6 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miklo van den Boogaart
Trampoline
2:11
2:08
2
Thomas Odekerken
Brunssum
2:12
2:11
3
Cerino Karstenberg
Windekind
2:13
2:11
4
Tom Hendriks
Brunssum
2:14
2:13
5
Daan Meels
Elsloo Lb
2:19
2:18
6
Jessin Elie
Kerkrade
2:20
2:17
7
Daan Stevelmans
Koningin Beatrix
2:20
2:17
8
Luuk Giezenaar
Langeberg
2:22
2:21
9
Justin Moureau
2:23
2:20
10
Wesley Vermeij
De Schatkist
2:26
2:23
11
Jorge van Straten
Voerendaal
2:27
2:26
12
Olaf van der Weijden
Windekind
2:28
2:26
13
Stijn Krouweel
St Franciscus
2:29
2:27
14
Bastian Fischer
Kerkrade
2:29
2:24
15
Mick Timmermans
Opstap
2:31
2:28
16
Sherman Haan
Trampoline
2:31
2:29
17
Rick Heuts
Windekind
2:31
2:29
18
Ward Janssen
Fatima
2:32
2:30
19
Mick van der Meulen
Tarcisiusschool
2:33
2:28
20
Joery Broeksmit
Fatima
2:33
2:31
21
Frank Offermans
Langeberg
2:34
2:30
22
Dylan van de Wal
Meander
2:34
2:34
23
Thom van den Kommer
Tarcisiusschool
2:34
2:32
24
Marino Hellemons
Langeberg
2:34
2:33
25
Brad Evans
Internationale Schoo
2:35
2:30
26
Job Mevis
Trampoline
2:35
2:33
27
Marijn Klijn
Brunssum
2:35
2:34
28
Tijn Gorissen
Trampoline
2:35
2:31
29
Delane Finger
Meander
2:36
2:34
30
Tijs Philips
Kerkrade
2:36
2:33
31
Deslyn Leijssenaar
OBS Treebeek
2:37
2:33
32
Lorenzo Lejeune
Fatima
2:37
2:35
33
Koen van der Kolk
Trampoline
2:37
2:33
34
Sven Keulen
Opstap
2:38
2:37
35
Rune van Duren
Windekind
2:38
2:36
36
Silas Luites
Lanaken (BEL)
2:38
2:36
37
Raf Janssen
Trampoline
2:39
2:35
38
Timo Mikelj
Fatima
2:39
2:37
39
Remco Danker
Fatima
2:39
2:36
40
Jelle Pastoor
St Franciscus
2:40
2:37
41
Jochem Widdershoven
Fatima
2:41
2:39
42
Didier Kok
St Franciscus
2:41
2:39
43
Anh Duy Nguyen
Meander
2:42
2:40
44
Mathijs Meeuwsen
Brunssum
2:43
2:40
45
Dean Schendelaar
Fatima
2:44
2:41
46
Gunnar Dohmen
Tarcisiusschool
2:46
2:41
47
Joël Onyekwuluje
Brunssum
2:46
2:44
48
Joep Didden
Titus Brandsma
2:47
2:43
49
Keano Peeters
St Franciscus
2:47
2:43
50
Saimen te Giffel
Trampoline
2:48
2:45
51
Matthijs Maessen
Brunssum
2:48
2:45
52
Justin Uerlings
Heerlen
2:49
2:46
53
Mart Notermans
Langeberg
2:50
2:48
54
Kurtin Kriehn
Brunssum
2:51
2:48
55
Jules Schipper
Titus Brandsma
2:51
2:47
56
Timo Stoffer
Trampoline
2:51
2:48
57
Tom Loock
Koningin Beatrix
2:52
2:47
58
Lorenzo Severens
Langeberg
2:52
2:51
59
Gino Daamen
Opstap
2:54
2:53
60
Ian Raeven
Fatima
2:56
2:53
61
Tobias Tvinnereim
Internationale Schoo
2:59
2:54
62
Mees Keidel
De Schatkist
3:01
2:56
63
Pieter Oostenbrug
Windekind
3:01
2:57
64
Justin v Limborch vd M
Brunssum
3:02
2:59
65
Kevin Hemel
Fatima
3:04
3:02
66
Jumapili
Brunssum
3:06
3:05
67
Dennis de Ruiter
Titus Brandsma
3:07
3:03
68
Tom Hamstra
Langeberg
3:09
3:04
69
Collin Wolffs
Heerlen
3:12
3:09
70
Julius Vermeulen
Brunssum
3:12
3:11
71
Xam Vriezelaar
Hoensbroek
3:16
3:12
72
Rick Schulz
Fatima
3:16
3:13
73
Sven Vellinga
De Wegwijzer Landgra
6:04
5:59
M, M 6 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chayenna Rouschop
Heerlen
2:11
2:09
2
Startnummer 8150
2:12
2:09
3
Marissa Snippe
Brunssum
2:13
2:11
4
Inez Musso
Tarcisiusschool
2:13
2:10
5
Selma Ganga
Brunssum
2:23
2:21
6
Anne Heemskerk
Schinveld
2:28
2:27
7
Maxime Dahmen
Landgraaf
2:29
2:27
8
Sammy Zwiers
Titus Brandsma
2:30
2:27
9
Maud Nijenhuis
Brunssum
2:30
2:28
10
Iza Huijnen
Koningin Beatrix
2:32
2:30
11
Anissa el Haddadi
Koningin Beatrix
2:32
2:31
12
Ilse Disco
Trampoline
2:35
2:34
13
Imke Erens
BS De Wegwijzer
2:35
2:33
14
Shariëlle Garia
Tarcisiusschool
2:35
2:33
15
Isa Frijns
Koningin Beatrix
2:36
2:34
16
Marit Schröders
Koningin Beatrix
2:38
2:34
17
Jordan van Hoeye
De Tweesprong
2:39
2:37
18
Jolijn Post
Frans Postmaschool
2:39
2:34
19
Hanna Schijns
St Franciscus
2:39
2:36
20
Jasmijn Gielen
Elsloo Lb
2:40
2:36
21
Lotte van de Bent
Windekind
2:40
2:36
22
Britney Eijkmans
De Schatkist
2:40
2:38
23
Emma Nuy
Brunssum
2:41
2:38
24
Margje Schoones
Windekind
2:41
2:37
25
Lotte Herregodts
Tarcisiusschool
2:41
2:41
26
Joëlle Debie
Brunssum
2:42
2:38
27
Sheritsa Mac-Nack
Titus Brandsma
2:43
2:41
28
Lotte Theunissen
Brunssum
2:43
2:40
29
Joy Rijken
Windekind
2:43
2:40
30
Verena Voragen
De Doorkijk
2:44
2:41
31
Sarah Eggen
Windekind
2:45
2:42
32
Rachel Hochstenbach
Titus Brandsma
2:45
2:43
33
Meike van Albada
Titus Brandsma
2:46
2:42
34
Joan de Bie
Windekind
2:48
2:45
35
Soraya Delnoy
Brunssum
2:48
2:47
36
Coco Vlecken
Windekind
2:49
2:44
37
Lian Györke
Titus Brandsma
2:50
2:47
38
Vera Finke
Heerlen
2:50
2:45
39
Quincy Theunissen
St Franciscus
2:51
2:50
40
Fabienne Mees
Brunssum
2:52
2:48
41
Shirley Bremen
Brunssum
2:52
2:50
42
Aimeé Halmans
't Valder
2:54
2:51
43
Jennifer Heesemans
Brunssum
2:54
2:48
44
Kirsten Rozema
St Franciscus
2:54
2:50
45
Albeda Lieke
Brunssum
2:55
2:52
46
Myrthe van der Sleen
Tarcisiusschool
2:55
2:50
47
Maud Cornips
Heerlen
2:55
2:53
48
Silvana Eleveld
Koningin Beatrix
2:56
2:54
49
Serena Remmers
Hoensbroek
2:56
2:51
50
Sanne Frenken
Landgraaf
2:56
2:53
51
Phoebe Michiels
Brunssum
2:56
2:51
52
Gillian Koevoets
Fatima
2:57
2:54
53
Emily Shrubb
Internationale Schoo
2:57
2:55
54
Bente van de Pol
't Valder
3:00
2:53
55
Lisa Hardij
Titus Brandsma
3:01
3:00
56
Cassidy Gussen
Langeberg
3:02
2:56
57
Cita Schuivens
St Franciscus
3:03
3:02
58
Quinty Vroomen
St Franciscus
3:03
3:00
59
Ella Gaudes
Merkelbeek
3:04
3:02
60
Citlali de Rooi
Opstap
3:05
3:02
61
Myrthe van Grieken
Brunssum
3:06
3:00
62
Emma Papadopoulos
Geleen
3:14
3:10
63
Eline van Dijk
Titus Brandsma
3:17
3:15
64
Syné Smeets
Doenrade
3:25
3:19
65
Jalyssa Janssen
Meander
3:28
3:25
66
Lisa van der Werf
Trampoline
3:38
3:33
67
Aniek Callemeijn
Dr.Albert Schweitzer
3:43
3:38
J, J 4+5 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sil Hollemans
Landgraaf
2:18
2:17
2
Thomas Stevelmans
Landgraaf
2:23
2:18
3
Bram Stevelmans
Koningin Beatrix
2:26
2:23
4
Levi van Mulken
Geleen
2:28
2:25
5
Stijn Oldenburger
Titus Brandsma
2:32
2:29
6
Menno Hahury
Tegelen
2:35
2:33
7
Jermo Schaeks
Koningin Beatrix
2:36
2:34
8
Noud Minnaard
Hastenrath (GER)
2:37
2:33
9
Mick Vandenbergh
Heerlen
2:39
2:36
10
Tim Nunumete
Landgraaf
2:40
2:36
11
Achraf Ait Mellouk
Tarcisiusschool
2:42
2:41
12
Golan van Wolde
Landgraaf
2:45
2:42
13
Finn Janssen
Heerlen
2:45
2:43
14
Yoshi Daamen
Trampoline
2:46
2:39
15
Yarvi Vraets
Langeberg
2:46
2:43
16
Marwan Bahaali
Aan de Belboom
2:47
2:44
17
Morris van den Brink
Brunssum
2:48
2:45
18
Jelle Hendrikx
Fatima
2:48
2:47
19
Latif Nuhu
Wijnandsrade
2:50
2:45
20
Darren von Weersch
Brunssum
2:51
2:48
21
Kyan Cordewener
Landgraaf
2:51
2:49
22
Daan Strassfeld
Fatima
2:52
2:48
23
Jur Hofmann
Guttecoven
2:53
2:44
24
Hassan Bairi
Langeberg
2:53
2:49
25
Ainsley Verbeek
Koningin Beatrix
2:54
2:51
26
Justin Hundscheidt
Opstap
2:54
2:49
27
Jason Farnes
OBS Treebeek
2:54
2:52
28
Wassin Assri
Opstap
2:55
2:53
29
Jelle Outjers
Aan de Belboom
2:57
2:53
30
Luc Schaffrath
Heerlen
2:57
2:55
31
Thom Nolten
Langeberg
2:58
2:54
32
Christian van der Haij
Titus Brandsma
2:58
2:54
33
Rick van den Kommer
Tarcisiusschool
2:59
2:58
34
Daan Lanters
Tarcisiusschool
3:00
2:58
35
Sem Schreurs
Brunssum
3:00
2:58
36
Ties Spijkers
Heerlen
3:00
2:57
37
Edward Hall
Internationale Schoo
3:00
2:54
38
Jules Musso
Heerlen
3:01
3:01
39
Mahdou Soeren
BS Gerardus Majelle
3:02
2:59
40
Dani Mierop
Opstap
3:03
2:59
41
Dacian Roberts
Internationale Schoo
3:03
2:59
42
Roel Wevers
Schinveld
3:04
2:59
43
Lars Olsen
Elckerlyc
3:04
3:00
44
Jop Bazuin
3:05
3:03
45
Dylshan Nizam
Titus Brandsma
3:05
3:02
46
Ricky Dupuits
Langeberg
3:06
3:03
47
Milan Offermans
Langeberg
3:07
3:03
48
Niels Speetjens
Fatima
3:07
3:05
49
Martin Budé
Koningin Beatrix
3:07
3:04
50
Curtis Wright
Internationale Schoo
3:08
3:03
51
Mick Smeets
De Wegwijzer Landgra
3:09
3:04
52
Rainier van der Schaft
Koningin Beatrix
3:11
3:05
53
Timo Martens
Brunssum
3:11
3:10
54
Martijn Römkes
Tarcisiusschool
3:12
3:05
55
Senna Persoon
Titus Brandsma
3:13
3:09
56
Ian Huis in t Veld
Langeberg
3:14
3:08
57
Senna Lindelauf
Fatima
3:15
3:07
58
Ryan Koster
Aan de Belboom
3:16
3:10
59
Wouter Didden
Titus Brandsma
3:16
3:11
60
Ronald Macauley
Amstenrade
3:17
3:10
61
Jimmy Maatje
Brunssum
3:17
3:12
62
Jay Jay Adams
Titus Brandsma
3:18
3:12
63
Sem Hoevenaars
Langeberg
3:19
3:11
64
Justin Esmeyer
Langeberg
3:20
3:13
65
Niels van der Heijden
Heerlen
3:21
3:14
66
Max Boels
Fatima
3:21
3:21
67
Mirko Gril
Langeberg
3:22
3:14
68
Kay van de Leemput
Titus Brandsma
3:23
3:19
69
Tristan Hendrix
Hoensbroek
3:24
3:19
70
Jack Heunen
Kerkrade
3:25
3:18
71
Lars Zielemans
Koningin Beatrix
3:25
3:19
72
Marwin Aerden
Schinveld
3:26
3:20
73
Max de Ruijter
Titus Brandsma
3:26
3:22
74
Melvin Stolarski
Fatima
3:26
3:23
75
Bjorn Pellegrom
Hoensbroek
3:26
3:19
76
Janalar Alesmaa
Internationale Schoo
3:27
3:18
77
Vincent van den Brand
Heerlen
3:28
3:20
78
Daan de Jong
Trampoline
3:31
3:22
79
Koen van Bree
Trampoline
3:31
3:24
80
Jessen Kessen
Meander
3:34
3:29
81
Collin Rozema
St Franciscus
3:35
3:30
82
Kevin Koorneef
Fatima
3:44
3:36
83
Pieter Gielen
Elsloo Lb
3:45
3:41
84
Wouter Meeuwsen
Brunssum
3:48
3:45
85
Kane van Hoeye
De Tweesprong
3:48
3:42
86
Ryab Winkens
Opstap
3:51
3:44
87
Justin Roumen
Langeberg
3:52
3:49
88
Delano vd Vin
Heerlen
3:54
3:46
89
Auke Notermans
Langeberg
3:59
3:51
90
Mika de Haan
Langeberg
4:00
3:54
91
Sam Jeurissen
Fatima
4:00
3:52
92
Gianni Bonnie
Gravenrode
4:02
3:56
93
Rafael Zuketto
Langeberg
4:05
3:57
94
Sèm van Putten
Titus Brandsma
4:05
4:01
95
Tian Potma
Koningin Beatrix
4:14
4:08
96
Jeswin Kruts
Meander
4:14
4:08
97
Keanu Carboni
Dr.Albert Schweitzer
4:21
4:15
98
Joep Mostard
Margraten
5:37
5:37
M, M 4+5 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Damanja Lipsch
Schin op Geul
2:17
2:16
2
Eva Boumans
Trampoline
2:32
2:31
3
Carlijn Mols
Kerkrade
2:37
2:35
4
Imke Rameckers
Titus Brandsma
2:38
2:36
5
Nienke Rybakowski
Hoensbroek
2:42
2:39
6
Floor Vervuren
Landgraaf
2:42
2:39
7
Zoe van Zanten
St Franciscus
2:44
2:42
8
Karish Nugteren
Heerlen
2:44
2:42
9
Julie Mostard
Margraten
2:49
2:45
10
Scheren
Schinveld
2:52
2:46
11
Samantha Olumese
Meander
2:52
2:49
12
Romy Paffen
Fatima
2:53
2:51
13
Nadia el Barouta
Koningin Beatrix
2:53
2:51
14
Iris van Mulken
2:55
2:50
15
Eva Hagedoren
Brunssum
2:55
2:52
16
Sanne Rutten
Koningin Beatrix
2:56
2:51
17
Liz Nienhuis
Titus Brandsma
3:00
2:56
18
Lois Engbers
Fatima
3:01
2:58
19
Nancy Thielen
Fatima
3:02
3:00
20
Charissa Bus
St Franciscus
3:03
3:00
21
Michelle Jacobs
Langeberg
3:04
3:02
22
Imme Eijck
Koningin Beatrix
3:06
3:01
23
Chimène Poell
Tarcisiusschool
3:08
3:04
24
Eka van Meulebrouck
Langeberg
3:08
3:06
25
Djigo Valize
Langeberg
3:09
3:07
26
Suus van Bree
Trampoline
3:09
3:06
27
Keiren
Bingelrade
3:11
3:03
28
Keara Ermers
Fatima
3:12
3:09
29
Jill Klein
Titus Brandsma
3:12
3:10
30
Sarah Wolters
Langeberg
3:13
3:10
31
Nova Smeets
Elsloo Lb
3:13
3:09
32
Britt Verkoyen
Fatima
3:15
3:13
33
Fara Hendriks
Opstap
3:16
3:13
34
Laura Nuij
3:16
3:15
35
Ilse Donners
Koningin Beatrix
3:18
3:16
36
Kim Klijnsma
Langeberg
3:19
3:16
37
Sam Wijnen
Langeberg
3:21
3:19
38
Iris Drieman
Langeberg
3:21
3:18
39
Bo Peeters
Fatima
3:22
3:18
40
Amanda Pisters
St Franciscus
3:22
3:17
41
Laura Smulders
Fatima
3:23
3:18
42
Sterre Mostard
Margraten
3:24
3:20
43
Brenda Gijzen
Brunssum
3:24
3:21
44
Hannah Bub
Internationale Schoo
3:25
3:19
45
Yarka Lipsch
Schin op Geul
3:25
3:21
46
Sydney Macaurley
Internationale Schoo
3:25
3:19
47
Eline Lurken
St Franciscus
3:25
3:20
48
Renske van Bergen
Opstap
3:25
3:22
49
Eefje van der Kolk
Trampoline
3:27
3:22
50
Jill van Loo
St Franciscus
3:27
3:19
51
Danique van der Lei
Titus Brandsma
3:28
3:25
52
Ily Cremers
Koningin Beatrix
3:32
3:28
53
Sarah Paas
BS Gerardus Majelle
3:37
3:35
54
Floortje Eijkmans
Eygelshoven
3:39
3:35
55
Lynn Vriese
St Franciscus
3:39
3:35
56
Hannah Bronneberg
Brunssum
3:40
3:38
57
Sturtz
Schinveld
3:41
3:36
58
Florence Gosselin
Internationale Schoo
3:42
3:36
59
Fay de Lange
BS Gerardus Majelle
3:43
3:37
60
Aimée van Loon
Limbricht
3:43
3:38
61
Liv Weibel
Titus Brandsma
3:44
3:39
62
Lieke Theunissen
3:45
3:39
63
Kimberly Rouschop
Heerlen
3:45
3:42
64
Lana Swoboda
Brunssum
3:46
3:41
65
Stella Aelmans
Opstap
3:47
3:43
66
Myrthe van Oppen
Opstap
3:48
3:43
67
Vivian Fischer
Trampoline
3:51
3:48
68
Alice de Ruiter
Titus Brandsma
3:52
3:49
69
Eva Braeken
Langeberg
3:54
3:48
70
Emma Hermsen
Langeberg
3:58
3:52
71
Isa Gelissen
Fatima
3:59
3:54
72
Yanne van de Broek
Langeberg
3:59
3:56
73
Esmée Bartel
Bingelrade
4:02
3:56
74
Kiki Reubsaet
Titus Brandsma
4:02
3:57
75
Indra van Berlo
Brunssum
4:03
3:58
76
Allegra Henderiks
Aan de Belboom
4:05
3:58
77
Serah van der Sanden
Fatima
4:06
4:01
78
Lotte Hauben
Opstap
4:11
4:05
79
Fleur van Eck
St Franciscus
4:14
4:06
80
Rivjeenà Gerlofsmà
Titus Brandsma
4:15
4:10
81
Floor Heussen
Titus Brandsma
4:16
4:10
82
Julie Frijns
Koningin Beatrix
4:16
4:06
83
Evi van Osch
Brunssum
4:17
4:11
84
Milou de Wit
Langeberg
4:17
4:15
85
Morgain Koevoets
Fatima
4:18
4:13
86
Sanne Zielemans
Brunssum
4:29
4:20
MSEN, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mica Kogo
Kenia
27:01
27:01
2
Abraham Chebii
Kenia
27:47
27:47
3
Peter Kamais
Kenia
28:19
28:17
4
Abraham Rotich
Kenia
28:44
28:44
5
Jamal Baligha
Marokko
29:02
29:01
6
Patrick Stitzinger
29:05
29:05
7
Jean Claude Nyonigiye
Burundi
29:15
29:14
8
Boniface Biwot
Kenia
29:17
29:16
9
Richard Lagat
Kenia
29:19
29:18
10
Abdelahadi El Hachimi
Marokko
29:23
29:23
11
Henry Kipsang
Kenia
29:26
29:25
12
James Kipketer Kiptoo
Kenia
29:27
29:25
13
Mouhssine Cherkaoui
Marokko
29:27
29:26
14
Abraham Tandoi
Kenia
29:38
29:38
15
Abdi Nageeye
30:00
29:59
16
Rachid Ezzouniou
Marokko
30:11
30:10
17
Florent Caelen
België
30:49
30:47
18
Gert-Jan Wassink
30:53
30:52
19
Girma Brhanu
Ethiopië
31:07
31:05
20
Dennis Weijers
31:15
31:14
21
Rob Detert Oude Weme
31:19
31:18
22
Joost van den Ende
31:20
31:19
23
Gerwin van den Hurk
31:30
31:28
24
Alwin Groen
31:42
31:40
25
Ronald Bassa
31:49
31:44
26
Wesley van der Gouw
31:50
31:48
27
Said Kanfaoui
31:58
31:57
28
David Stevens
België
32:06
32:05
29
Stefan van Thiel
32:14
32:11
30
Ferdy van der Heide
32:17
32:15
31
David Hemstede
32:28
32:27
32
Bas Diederen
32:46
32:43
33
Pascal van Troost
33:06
33:03
34
Pascal Meißner
Köln (GER)
33:07
33:04
35
Simon Dahl
Köln (GER)
33:15
33:12
36
Vincent Böhm
33:15
33:13
37
Martijn Dekker
33:17
33:15
38
Damien Detrez
België
33:32
33:30
39
Menno Franken
33:52
33:49
40
Wayne Blas
Verenigde Staten
33:59
33:54
41
Edo van der Meer
34:14
34:11
42
Michael Groenewegen
34:15
34:12
43
Erik van der Linden
34:33
34:28
44
Lesley Derks
34:34
34:31
45
Sven Jaeger
34:39
34:36
46
Lars van der Eerden
Nederland
35:27
35:24
47
Mellegers
35:33
35:30
48
Tim Dullaart
36:12
36:09
49
Eric Davelaar
Nederland
37:35
37:32
VSEN, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magdalene Mukunzi
Kenia
32:08
32:07
2
Leah Malot
Kenia
32:55
32:53
3
Anitha Kiptum
Kenia
33:29
33:28
4
Agnes Jeruto Kiprotich
Kenia
33:41
33:41
5
Genet Adeke
Ethiopië
34:00
33:58
6
Maximila Koros
Kenia
34:05
34:03
7
Rebby Koech
Kenia
34:18
34:16
8
Yelena Zadarozhnaja
Rusland
34:30
34:27
9
Simret Restle
Kenia
34:36
34:34
10
Meriyem Lamachi
Marokko
35:15
35:13
11
Fahroun Hanan
Frankrijk
35:28
35:27
12
Nadja Wijenberg
35:40
35:38
13
Silke Optekamp
35:54
35:51
14
Jolanda Verstraten
36:33
36:32
15
Maud Golsteyn
36:52
36:49
16
Femke van Hest
36:57
36:54
17
Mechtild Panhuysen
37:45
37:43
18
Birgit Berk
38:37
38:32
19
Karen Wijlaarts
39:56
39:52
20
Marjon de Kok
39:56
39:52
21
Sarissa de Vries
41:46
41:42
M35, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vital Gahungu
Burundi
30:13
30:11
2
Christian Nemeth
België
31:15
31:13
3
Ron van Diepen
31:17
31:15
4
Jurgen Austin-Kerl
Duitsland
31:21
31:19
5
Edo Baart
31:22
31:22
6
Bernard te Boekhorst
32:40
32:39
7
Paul Hagedoren
32:51
32:49
8
Ron Wijnen
33:11
33:08
9
Rick Meylaers
België
33:32
33:29
10
Leo van Houten
34:36
34:31
11
Svetkov Anatok
Rusland
35:40
35:37
12
Richard Lavalle
35:55
35:51
13
Sadik El Mourabite
36:35
36:33
M45, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
32:22
32:20
2
Hub Kurvers
33:00
32:55
3
Jos Lemmens
33:11
33:08
4
Ron Alderen
35:46
35:43
5
Jacques Wouda
36:15
36:12
6
Wil Pepels
Nederland
36:52
36:48
7
Robert Willems
37:28
37:24
8
Fons de Bie
37:55
37:51
M55, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Verstraten
37:10
37:07
2
Jo Schoonbroodt
37:15
37:13
MSEN, PARKSTAD 21,1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel van de Wall
Pegasus
1:17:33
1:17:32
2
Roger Cuijpers
Beek Lb
1:22:55
1:22:55
3
Lode Raskin
3590 Diepenbeek (BEL
1:23:11
1:23:10
4
Raymond Feron
Medtronic
1:24:50
1:18:49
5
Eric Zijlstra
Eygelshoven
1:25:21
1:25:20
6
Joe Dillabaugh
Amstenrade
1:26:09
1:25:48
7
MJGL Ruwette
Achilles-Top
1:26:18
1:26:17
8
Maarten van Kooij
Atletiek Maastricht
1:27:07
1:27:05
9
Eric Crombaghs
GVAC
1:28:56
1:28:53
10
Pascal Bazuin
Heerlen
1:29:22
1:29:22
11
Emil Hamers
1:30:27
1:30:27
12
Derks
Brunssum
1:31:00
1:30:58
13
Ronald Smeets
Heerlen
1:31:03
1:31:02
14
Peter Steegen
Bilzen (BEL)
1:31:39
1:31:35
15
Jack Bessems
Atletiek Maastricht
1:31:55
1:31:45
16
Mario Delamboy
Margraten
1:32:24
1:32:19
17
Roger Kempinski
Bemelen
1:33:24
1:33:15
18
Patrick Bijsmans
Maastricht
1:33:27
1:33:25
19
Mike Turenhout
Utrecht
1:33:55
1:33:54
20
Frank Joosten
STB
1:34:53
1:34:51
21
Raymond Eberson
Born
1:35:21
1:35:16
22
Herbert Kuppers
Gangelt (GER)
1:35:30
1:35:27
23
Feclor Kwerreveld
Brunssum
1:35:47
1:35:40
24
Frank Hoven
Beutenaken
1:35:54
1:35:46
25
Hub Wijnands
1:35:57
1:35:54
26
Casey James
Schinveld
1:36:41
1:36:37
27
Eric Notermans
Landgraaf
1:38:05
1:37:55
28
Roel Lemeer
Meerssen
1:38:18
1:38:15
29
Daniel Drion
3500 hasselt (BEL)
1:39:35
1:39:30
30
Raymond Offermans
1:39:42
1:39:27
31
Jos Bijneus
Gellik (BEL)
1:39:42
1:39:38
32
Paul Mevissen
Brunssum
1:39:48
1:39:34
33
Manfred Plum
Aachen (GER)
1:40:10
1:40:07
34
Leon Moureau
Heerlen
1:40:21
1:40:19
35
Gerd Windeln
Heinsberg (GER)
1:41:07
1:40:49
36
Leon Peeters
Brunssum
1:41:29
1:41:06
37
Michael Storms
Heinsberg (GER)
1:41:29
1:41:12
38
Lex Quaedflieg
Achilles-Top
1:41:42
1:41:28
39
Geert Lowet
Hasselt (BEL)
1:41:47
1:41:28
40
Heiligers
Klimmen
1:42:04
1:41:54
41
Onno de Boer
Enschede
1:42:18
1:42:02
42
Vincent Hendriks
Brunssum
1:42:42
1:42:26
43
Rob Steijns
Valkenburg Lb
1:43:33
1:43:24
44
Marc Moonen
Geleen
1:43:36
1:43:22
45
Marcel Sodermans
Doenrade
1:44:15
1:44:02
46
Giliam Hermsen
Dilsen (BEL)
1:44:33
1:44:28
47
Hans van Rooijen
Venlo
1:44:45
1:44:40
48
Richard Vulkers
Achilles-Top
1:44:48
1:44:41
49
Jordy Hermanns
Heerlen
1:45:04
1:44:42
50
Alan Swoboda
Brunssum
1:45:10
1:44:57
51
Norbert Nagel
Veer (BEL)
1:45:12
1:44:59
52
Johan Jorissen
Maastricht
1:45:43
1:45:35
53
Pat van Hout
Sittard
1:46:00
1:45:53
54
Benny Peeters
Lanaken (BEL)
1:46:35
1:46:31
55
Berends
Brunssum
1:46:48
1:46:33
56
Daniels
Bilzen (BEL)
1:46:59
1:46:55
57
Christian Eggers
Aachen (GER)
1:47:45
1:47:36
58
Maurice Lugger
Heerlen
1:48:10
1:47:49
59
Theo van Puijvelde
Sweikhuizen
1:48:35
1:48:27
60
Declercq
Tongeren (BEL)
1:49:35
1:49:11
61
Stefan Florack
Heinsberg (GER)
1:49:37
1:49:19
62
Stefan Glasmacher
Alsdorf (GER)
1:49:47
1:49:30
63
Roger Moonen
Landgraaf
1:49:59
1:49:46
64
Patrick Gunia
Heerlen
1:50:01
1:49:39
65
Alex Embregts
Riemst (BEL)
1:50:05
1:49:54
66
Ronny Siborgs
StitswerdZutendaal (
1:50:48
1:50:29
67
Silvio Luites
Lanaken (BEL)
1:50:48
1:50:37
68
Tim Foppele
Earnewald
1:50:57
1:50:47
69
Ottmar Braun
Simmerath (GER)
1:51:00
1:50:44
70
Ron Crombaghs
Heerlen
1:51:29
1:51:17
71
John van Mierlo
STAP
1:52:11
1:51:58
72
Henk Ostendorf
Stein Lb
1:52:19
1:52:08
73
Ruetten
Hueckelhoven (GER)
1:53:53
1:53:43
74
Sjoerd Houben
Cadier en Keer
1:54:18
1:54:04
75
Danny Ruyzendaal
1:54:21
1:54:08
76
Paul Sweron
Landgraaf
1:54:33
1:54:14
77
Léon Gemeni
Geleen
1:55:48
1:55:32
78
Roger Franssen
Heerlen
1:56:19
1:55:56
79
Marc Sijstermans
Brunssum
1:56:36
1:56:26
80
Ed Immerzeel
Geleen
1:57:05
1:56:49
81
Roel van Rooij
Maastricht
1:57:08
1:56:58
82
Antoine Thielens
Oirsbeek
1:59:41
1:59:30
83
Frank van Erve
Kerkrade
2:00:17
2:00:00
84
Paul Kurvers
Medtronic
2:00:46
2:00:37
85
Elmar Schlösser
Kerkrade
2:00:46
2:00:25
86
Rene Geelen
Landgraaf
2:01:01
2:00:40
87
Rolf Collombon
Heerlen
2:01:11
2:00:55
88
John Cörvers
Brunssum
2:01:41
2:01:16
89
Johnny Alexandridis
Zutendaal (BEL)
2:03:55
2:03:35
90
Pabo Korver
Heerlen
2:04:48
2:04:42
91
John Wolfs
Maastricht
2:05:08
2:04:57
92
Roger Brands
Heerlen
2:07:15
2:06:53
93
Jorissen
Bilzen (BEL)
2:07:22
2:07:02
94
Roger Hermanns
Heerlen
2:10:47
2:10:24
95
Robert Kent
Landgraaf
2:19:12
2:18:49
VSEN, PARKSTAD 21,1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dicks
Brunssum
1:39:05
1:38:57
2
Paula Kersten
Heerlen
1:40:26
1:40:25
3
Natsja Hendriks
Heerlen
1:44:40
1:44:39
4
Panda Jansen
Brunssum
1:46:21
1:46:06
5
Joke de Jonge
Parellooprunners
1:49:59
1:49:58
6
Birgit Nolte
Herzogenrath (GER)
1:50:26
1:50:11
7
Kerensa Giesen
Kerkrade
1:51:53
1:51:46
8
Marielle Spierings
Valkenburg Lb
1:53:46
1:53:37
9
Nicolle Schlenter
Valkenburg Lb
1:55:53
1:55:43
10
Dominique Spierings
Brunssum
1:59:12
1:59:03
11
Miriam Last
Achilles-Top
1:59:26
1:59:19
12
Ingrid Leenders
Opoeteren (BEL)
2:00:17
2:00:07
13
Senden
Heerlen
2:00:28
2:00:16
14
Anne-Kathrin Lange
Bonn (GER)
2:00:52
2:00:35
15
Karin Sloove
Enschede
2:03:50
2:03:34
16
Sanne Mordang
Bocholtz
2:08:31
2:08:18
17
Lotte Mordang
Bocholtz
2:08:31
2:08:18
18
Nancy Sterk
Medtronic
2:08:47
2:08:41
19
Patricia Vranken
Zutendaal (BEL)
2:11:45
2:11:25
20
Vleegen
Zutendaal (BEL)
2:11:46
2:11:25
21
Mieke Thomas
Parellooprunners
2:20:42
2:20:24
22
Gabriele Meessen
Würselen (GER)
2:29:49
2:29:38
M45, PARKSTAD 21,1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Krist
STB
1:21:39
1:21:38
2
Marcel Smeets
Valkenburg Lb
1:24:00
1:23:58
3
Jos Surinx
Martenslinde (BEL)
1:26:38
1:26:36
4
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:27:55
1:27:55
5
Rene Meertens
Berg en Terblijt
1:28:12
1:28:10
6
Gerard Gijzen
Urmond
1:28:21
1:28:20
7
John Haan
STB
1:29:51
1:29:50
8
Jan Offermans
STB
1:30:14
1:30:11
9
Norbert Kindel
roetgen (GER)
1:31:19
1:31:18
10
Norbert Kindel
roetgen (GER)
1:31:19
1:31:18
11
Hanssen Jos
Schinveld
1:32:11
1:32:08
12
Rens Scheijven
Dutch Runners Gold
1:33:18
1:33:07
13
Peter Scheutjens
Marvel
1:33:23
1:33:14
14
Dino Turco
Atletiek Maastricht
1:33:37
1:33:18
15
Toine Jansen
1:34:07
1:34:02
16
Robert Janssen
Wijlre
1:35:35
1:35:21
17
Jos Brouwers
Atletiek Maastricht
1:36:28
1:36:24
18
Stef van de Sanden
Valkenburg Lb
1:37:02
1:36:53
19
Koen Nobels
Valkenburg Lb
1:37:03
1:36:54
20
Hub van Geenen
Brunssum
1:38:19
1:38:06
21
Boy Van Oppen
Dutch Runners Gold
1:40:09
1:40:04
22
Harrie Notermans
Einighausen
1:40:24
1:40:19
23
John Born
STB
1:41:27
1:41:18
24
Bruno van Rijsingen
Prins Hendrik
1:41:48
1:41:39
25
Laurent Wijnants
Zutendaal (BEL)
1:41:51
1:41:32
26
Norbert Schlenker
Aachen (GER)
1:42:03
1:42:00
27
Theo Schmeits
STB
1:42:07
1:41:58
28
Harald Schwidder
Heinsberg (GER)
1:42:11
1:41:53
29
Harry Kuijpers
Wittem
1:42:43
1:42:39
30
Erik van Hooren
Achilles-Top
1:43:35
1:43:28
31
Dieter Lohr
Roetgen (GER)
1:43:48
1:43:44
32
Frank Hippler
52076 Aachen (GER)
1:44:04
1:44:00
33
Benny Bartoli
Lanaken (BEL)
1:44:14
1:44:09
34
Jo de Bie
Heerlen
1:44:17
1:44:12
35
Leon van Bun
Hoensbroek
1:44:28
1:44:12
36
Leo Eggen
Landgraaf
1:44:57
1:44:49
37
Rick Tempels
Brunssum
1:45:09
1:44:54
38
R Stevelmans
AVON
1:45:30
1:45:28
39
Smeets
Maastricht
1:45:46
1:45:39
40
Wolfgang Ant
Kerkrade
1:46:01
1:45:56
41
Peter Bolk
Heerlen
1:46:10
1:46:01
42
Jan Westra
Heerlen
1:46:20
1:46:06
43
Dolf Gregoire
Sittard
1:46:50
1:46:28
44
Karl Schroeder
D 52249 Eschweiler (
1:47:07
1:47:00
45
Marc Haas
Heerlen
1:47:15
1:47:11
46
Ruud de Vries
Achilles-Top
1:48:07
1:48:01
47
Jo Pfeifer
Stein Lb
1:48:25
1:48:20
48
Raymond Kersjes
Heerlen
1:48:41
1:48:23
49
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:49:17
1:49:11
50
Noël Vossen
Meerssen
1:49:26
1:49:22
51
Hayati Ertanir
Zutendaal (BEL)
1:49:39
1:49:20
52
Cools
Goirle
1:49:43
1:49:35
53
Van Dongen
Meerssen
1:49:43
1:49:35
54
Antoine Ruiters
Kerkrade
1:49:56
1:49:40
55
Wim Krispijn
Achilles-Top
1:51:38
1:51:30
56
Wim Reumkens
Heerlen
1:51:42
1:51:26
57
Theo Goessens
Reijmerstok
1:51:51
1:51:47
58
André de Bie
Heerlen
1:52:20
1:52:18
59
Fred Kroon
Achilles-Top
1:52:58
1:52:50
60
Bert Vanthoor
STB
1:53:20
1:53:07
61
Jos Leufkens
Heerlen
1:53:43
1:53:27
62
Jos Huntjens
Heerlen
1:54:53
1:54:46
63
Arnold van der Goot
Brunssum
1:54:58
1:54:43
64
Ed Sistermans
Heerlen
1:55:51
1:55:41
65
Raymond Spoel
Heerlen
1:56:06
1:55:45
66
John Oostdijk
STB
1:56:35
1:56:22
67
Leo Knarren
Parellooprunners
1:56:39
1:56:18
68
Fer Hellenbrand
1:57:09
1:56:52
69
Ger Smeets
Kerkrade
1:57:26
1:57:20
70
Nick Boerakker
NTC Sittard-1
1:58:08
1:57:47
71
Jeu Klinkenberg
Landgraaf
1:59:31
1:59:17
72
Guido Wolfs
Maastricht
1:59:33
1:59:20
73
Johan Mak
Dutch Runners Gold
1:59:42
1:59:20
74
Gerlach Goessens
Wijlre
1:59:51
1:59:47
75
Peter Brugmans
Heerlen
2:00:09
1:59:33
76
Ger Leenen
Wijlre
2:00:28
2:00:14
77
Casper Defesche
Maastricht
2:00:35
2:00:17
78
Frans Coelmont
Zutendaal (BEL)
2:01:19
2:00:58
79
Jo Mulders
Landgraaf
2:03:15
2:03:02
80
Henk Engelen
2:05:39
2:05:31
81
Jan Mordang
Bocholtz
2:08:32
2:08:19
82
Dieter Junger
Heerlen
2:08:36
2:08:25
83
Andre Roumen
STB
2:08:36
2:08:18
84
Henk Jacobs
Bemelen
2:10:28
2:10:10
85
Dimitri Triantafyllidi
Zutendaal (BEL)
2:11:16
2:10:56
86
John Schuivens
Brunssum
2:11:56
2:11:46
87
Sjef Derks
Brunssum
2:12:13
2:11:58
88
Lodewijk Creyghton
Geulle
2:15:21
2:15:15
89
Math Daelemans
Landgraaf
2:24:25
2:24:11
V45, PARKSTAD 21,1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lilo Hellenbrand
D52538 Gangelt (GER)
1:35:29
1:35:28
2
Petra Van Tongeren
Heerlen
1:37:28
1:37:27
3
Lucie van Gastel
Maastricht
1:37:44
1:37:36
4
Wilma Font Freide
Spaubeek
1:47:49
1:47:43
5
Sjoukje Wrobel-Elgersm
Caesar
1:47:49
1:47:44
6
Rita Heuel
Monschau - Mützenich
1:53:27
1:53:24
7
Tonnie Pater
Atletiek Maastricht
1:57:41
1:57:29
8
Eugenie Dullaart
Unitas
1:57:49
1:57:37
9
Hanny Pluymen
Hoensbroek
2:00:24
2:00:18
10
Jinke van Beek
Geulle
2:01:59
2:01:53
11
Ineke de Ploeg
STB
2:03:48
2:03:41
12
Brans
Zutendaal (BEL)
2:03:51
2:03:31
13
Bettina Hennen
Eygelshoven
2:10:25
2:10:13
14
Jacqueline de Veth
Landgraaf
2:10:26
2:10:13
15
Anita Hoefnagels
Parellooprunners
2:15:58
2:15:41
www.parelloop.nl
www.uitslagen.nl
08-06-2009 20:04