Uitslagenlijst 57e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 21 maart 2009

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
48:30
2
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
48:52
3
Ramon de Wilde
Loopgroep PK
51:37
4
Harmen Perk
EUR Roadrunners Here
52:00
5
Remko Peters
EUR Roadrunners Here
55:10
6
Leon van Prooijen
AV '47
56:24
7
Ton Hettema
Loopgroep Aart Stigt
56:39
8
Bas de Peuter
Rotterdam Atletiek
56:56
9
Marijn Treurniet
De Kievitten Heren
56:59
10
Ronnie van der Graaf
PAC
57:28
11
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
58:01
12
Joris Wulfert
EUR Roadrunners Here
59:44
13
Martijn Schenk
Ilion
1:00:35
14
Lars de Bekker
De Kievitten Heren
1:00:37
15
Arjan Nomen
Croda Runners
1:01:57
16
Johan Poppe
Loopgroep Aart Stigt
1:02:44
17
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:02:56
18
Rafael Krijgsman
PAC
1:03:43
19
Michel Schippers
Loopgroep Aart Stigt
1:04:52
20
Bart van Dodeweerd
De Kievitten Heren
1:06:08
21
Roy Houkes
EUR Roadrunners Here
1:07:49
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
50:20
2
Folkert van de Krol
Parthenon
51:50
3
Pascal van Norden
Croda Runners
52:43
4
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
52:56
5
Erik Bakker
De Spartaan
52:58
6
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
53:47
7
Marcel Fiering
Spark
54:36
8
Frans Woerden
De Veenlopers
59:28
9
Frans Dekker
Olympus '70
59:42
10
Richard Lelieveld
De Kievitten Heren
1:00:45
11
Marco Medendorp
De Kievitten Heren
1:00:54
12
Michel Groeneveld
EON Power Team
1:02:28
13
David Polders
Loopgroep PK
1:05:01
14
Jeroen van Hoorn
PAC
1:10:23
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
49:30
2
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
50:41
3
R van de Berg
Maassluis
51:20
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
54:11
5
John Duinmeijer
DEM
55:21
6
Richard Oerlemans
SC Reeuwijk
58:01
7
Robert Rutjes
Energie
58:45
8
Florian Koopmans
Running AP
1:00:24
9
Kees van der Sar
Croda Runners
1:01:11
10
Bob Polack
Reserve 2
1:02:52
11
Marko van der Voort
De Kievitten Heren
1:03:12
12
Eric van Swieten
Croda Runners
1:03:27
13
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
1:03:52
14
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:04:18
15
Fred Kuipers
Hercules
1:06:34
16
Wilbert Moons
AV Gouda
1:08:36
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
52:54
2
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
55:07
3
Marius Besuijen
EON Power Team
56:34
4
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
56:42
5
Raymond Bouwman
AV Gouda
59:01
6
Siegfried Janzing
PAC
59:17
7
Goof vd Heuvel
Typhoon
59:45
8
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
1:00:31
9
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
1:01:35
10
Jan van Meurs
Clytoneus
1:01:59
11
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:02:55
12
Ruud Wessels
Waterweg
1:03:19
13
Freek van Mourik
Clytoneus
1:03:30
14
Chris van Wijk
Passaat
1:03:43
15
Tino Verburg
Antilope
1:03:50
16
Gerard Verveer
Barendrecht
1:04:55
17
Jan Bakker
SC Reeuwijk
1:05:16
18
Ronald Nieuwenstein
PAC
1:06:52
19
Fred van Velzen
Imtech Care & Cure
1:10:26
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Willem van der Kooij
De Kievitten Heren
56:45
2
Aart van Wijk
Passaat
56:57
3
Stef Rasch
Pijnenburg
58:08
4
Jan Oskam
AV '47
58:56
5
Kees Voogt
De Kievitten Heren
59:26
6
Jan Willem Rijke
AV Gouda
59:54
7
Cees van Delft
SC Reeuwijk
1:00:57
8
Leo Koster
Imtech Care & Cure
1:04:27
9
Cor van der Blom
De Kieviten
1:06:11
10
Ton Vreman
Clytoneus
1:09:08
11
Peter Spruit
AV Gouda
1:09:23
12
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:10:36
13
Hans Slag
PAC
1:10:48
14
Dick Hordijk
Oud Beijerland
1:14:43
15
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:16:33
16
Gerard van Velzen
Imtech Care & Cure
1:17:38
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Olsthoorn
Zuiderster Team
57:04
2
R van der Wilt
Clytoneus
57:05
3
W J P Houg
Parthenon
57:38
4
Paul Streep
PAC
58:30
5
Arie Leun
Passaat
58:33
6
Wim Elshout
avVN
58:52
7
K vd Heul
Avantri
1:00:30
8
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:01:10
9
Kor van der Polder
avVN
1:02:46
10
Leo van Hoorn
Reserve 2
1:03:17
11
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:04:23
12
Arie Kamps
avVN
1:04:39
13
G P F J van Tol
SC Reeuwijk
1:05:48
14
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:06:40
15
L van Meel
Rotterdam Atletiek
1:07:25
16
Detlev Konig
AV Gouda
1:10:33
17
Bram Harder
PAC
1:10:45
18
Arie Booy
Loopgroep PK
1:11:05
19
Rob Herling
EON Power Team
1:13:54
20
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:14:03
21
Wietse Wissema
AV Gouda
1:14:08
22
Fred Dozy
Spark
1:15:49
23
Rien Scholten
Spijkenisse
1:16:20
24
Chris Steenvoorden
Phanos
1:24:53
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:00:00
2
Koos Mulders
Zuiderster Team
1:00:59
3
Albert Stehouwer
Passaat
1:01:17
4
Frans van Mierlo
avVN
1:01:48
5
Karel Oosthoek
avVN
1:02:59
6
Ton Hessels
avVN
1:03:51
7
Dick Recourt
Hercules
1:04:19
8
Wil van Loon
SC Reeuwijk
1:05:04
9
L de Koning
Tenaco
1:05:44
10
T Hoozemans
Rotterdam
1:06:16
11
Jan Blom
Croda Runners
1:07:11
12
Marius van Altena
Flakkee
1:07:32
13
Jack Bollaart
AV '47
1:07:40
14
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
1:10:43
15
Martin Vergeer
Clytoneus
1:11:38
16
Ton Kuhlmann
Energie
1:13:22
17
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:13:52
18
Maarten Vogelzang
Hercules
1:16:57
19
Jan Groeneveld
Rotterdam
1:18:22
20
Evert van 't Veld
Westbroek
1:18:53
21
Klaas Mol
avVN
1:21:06
22
Nic Fase
AV '47
1:23:34
23
Siem Pleijsier
Waterweg
1:25:25
24
N Lanser
Poortugaal
1:25:38
25
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:28:38
26
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster Team
1:30:12
27
Henk van Meerten
Reserve 2
1:32:16
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Sloots
Brielle
57:12
2
Linda Hoek
EUR Roadrunners dame
1:07:49
3
Pauline van Norden
Croda Runners
1:09:47
4
M Loos
De Kieviten
1:12:22
5
Jacomien Kapteijn
AAV '36
1:21:08
6
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners dame
1:21:21
7
Mirjam 't Mannetje
EUR Roadrunners
1:21:22
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Julie Beukers
De Kievitten Dames
1:01:35
2
Rifka Hesseling-Molman
Clytoneus
1:07:32
3
Jeanette Poldervaart
Spark
1:10:21
4
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
1:13:01
5
Elma Mulder
De Kievitten Dames
1:17:19
6
Annemarie van Meerten
Reserve 2
1:32:17
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Corina Voorn
De Koplopers
1:04:18
2
Marjolein Goos
Fortuna
1:04:41
3
Carin van der Ende
Olympus '70
1:05:23
4
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
1:05:41
5
Els Snippe
avVN
1:11:55
6
Ingrid Baggerman
De Kievitten Dames
1:12:08
7
Tjarda Mulder
PAC
1:24:21
8
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerlan
1:25:46
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Annie van Dijk
Croda Runners
1:05:43
2
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:06:20
3
Myra van Altena
Flakkee
1:09:50
4
Lea Melis
Spirit Lelystad
1:14:03
5
Elly van Buytenen
avVN
1:16:34
6
Francis Mulders
Zuiderster Team
1:16:47
7
Adri van der Zon
Pijnenburg
1:18:41
8
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:18:48
9
Eefke Steenvoorden
Phanos
1:19:08
10
Pita Dekker-van Weerdh
SC Reeuwijk
1:22:20
11
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:24:21
M15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Andre Veldman
SC Reeuwijk
57:17
2
Pieter Tensen
Moordrecht
59:51
3
Gerard Wittenberg
Oud Beijerland
59:57
4
Sander Eijs
Nieuwkoop
1:00:18
5
Stephan van Eijk
Alphen aan den Rijn
1:00:23
6
Jaap Meijvogel
SC Reeuwijk
1:00:58
7
Jeroen Schuurman
Hazerswoude Dorp
1:01:27
8
Patrick van de Berg
Noordwijkerhout
1:02:42
9
Laurens Sanders
Nieuwkoop
1:03:26
10
Rob Spit
Gouda
1:03:48
11
Niek de Koning
Gouda
1:03:49
12
Wim Kosten
Boskoop
1:04:13
13
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:04:17
14
Coen de Lima
Spijkenisse
1:04:21
15
Adrie van Zoest
AV '47
1:04:21
16
Alex van Ginkel
Clytoneus
1:04:25
17
P van Leeuwen
AV '47
1:04:37
18
Piet Uijtdewilligen
Rotterdam
1:04:58
19
Raymond Linkers
Woerden
1:05:20
20
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1:05:38
21
Dick Bakker
Gouda
1:06:18
22
Rene van der Zon
Nieuwkoop
1:06:21
23
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:30
24
Pieter Schenk
Bodegraven
1:06:56
25
Ruud Verlaan
AV '47
1:06:57
26
Peter Wensveen
Reeuwijk
1:06:58
27
Jaco Goedhart
Waddinxveen
1:07:07
28
Lt van den Berg
Voorhout
1:07:38
29
Kees Zijlstra
AV '47
1:07:51
30
Sjoerd Hoornweg
Gouda
1:07:56
31
Dannis van IJpen
Capelle aan den IJss
1:08:10
32
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
1:08:25
33
Roel Weevers
De Kieviten
1:08:26
34
Mark van Driesseh
Gouda
1:08:54
35
Harry Blom
SC Reeuwijk
1:09:00
36
Bart Briedé
Woerden
1:09:05
37
Ashok Jodha
Amsterdam
1:09:06
38
René Smulders
Antilope
1:09:30
39
Johan Brilman
Zoetermeer
1:09:43
40
Rob Hoefnagel
AV '47
1:09:45
41
Leon Verlaan
AV '47
1:10:37
42
Peter Horden
Reeuwijk
1:10:39
43
Johan van Kersbergen
Moerkapelle
1:10:48
44
Wim van Riel
SC Reeuwijk
1:10:51
45
Leo de Vries
Bodegraven
1:11:01
46
Ronald Bode
Gouda
1:11:14
47
Walter de Knoop
Gouda
1:11:21
48
Ben van Driel
Rijnsburg
1:11:22
49
Wiro van der Werf
AV '47
1:11:32
50
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
1:11:38
51
Sjaak de Graas
Moordrecht
1:11:59
52
Herman Wijting
Alblasserdam
1:12:04
53
Pwm vd Meer
Leiderdorp
1:12:16
54
Oswald Böhm
Barendrecht
1:12:17
55
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
1:12:17
56
Kees de Wit
Bodegraven
1:12:29
57
Anton Ritsma
Rijnsoever
1:12:31
58
Robert van Til
Krimpen aan den IJss
1:12:34
59
Rob Meijer
Antilope
1:12:39
60
Ralph Zijderhand
Reeuwijk
1:12:58
61
Theo van der Plas
Rijnsoever
1:13:07
62
Fred Schurink
Rotterdam
1:13:09
63
Bas van de Lest
Breda
1:13:20
64
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:13:25
65
Pascal Adelaar
Nieuwegein
1:13:37
66
Carl Oudshoorn
Bodegraven
1:13:47
67
Rien Bregman
Moerkapelle
1:14:09
68
Edwin de Koning
Bodegraven
1:14:12
69
Bas van Twillert
Boskoop
1:14:13
70
Henk de Witte
Delft
1:14:23
71
Robert Hepzog
Gouda
1:14:39
72
Jan Visser
Ter Aar
1:14:40
73
Robert Vink
Dordrecht
1:14:55
74
Peter de Mari
OSM '75
1:14:57
75
Sjaak Nobel
Waddinxveen
1:15:02
76
Jeroen de Looy
Alphen aan den Rijn
1:15:15
77
Albert Wijting
Spijkenisse
1:15:27
78
Frank Boerboom
Bodegraven
1:15:33
79
Corné Remmers
Reeuwijk
1:15:35
80
Jeroen Verhoef
Harmelen
1:15:36
81
Martin de Jongh
Gouda
1:15:43
82
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
1:15:48
83
Andy Haagen
Stolwijk
1:15:51
84
Melvin van der Tol
Hilversum
1:16:00
85
Martin Kraan
Alphen aan den Rijn
1:16:51
86
Rob van den Nieuwendij
Bodegraven
1:17:00
87
Nico Slappendel
AV Gouda
1:17:04
88
Ad Ooms
AV Gouda
1:17:33
89
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
1:17:33
90
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:17:45
91
Rob Schoones
Maassluis
1:18:02
92
Harald vd Mast
Harmelen
1:18:05
93
Paul Gildhuis
Austerlitz
1:18:08
94
Arjen Kloppers
Moordrecht
1:18:27
95
Johan Kompier
Nieuwerbrug
1:18:37
96
Henri Timmer
Amersfoort
1:18:44
97
Hans van Meggelen
Spijkenisse
1:18:51
98
Henry van Willigen
Maasland
1:18:55
99
Wiro Westerwoudt
U-Track
1:18:56
100
Gerard Floor
Dutch Runners Gold
1:19:42
101
Adri Boele
Oudewater
1:19:48
102
Ries Boele
Gouda
1:19:48
103
Harry Hesseling
Woerden
1:20:46
104
Wil Marchand
Waddinxveen
1:20:50
105
Johan Grobben
Well Gld
1:21:10
106
Dirk van der Pol
De Kieviten
1:21:23
107
Erik Roel
Rotterdam
1:21:26
108
Martin Vergeer
Clytoneus
1:22:11
109
Michel Klinkhamer
Alphen aan den Rijn
1:22:32
110
Jan Hoefnagel
Vlaardingen
1:22:42
111
Martin Rietveld
Stolwijk
1:23:02
112
Joop Brand
Boskoop
1:24:17
113
Henk van der Tak
's-Gravenhage
1:24:56
114
Arie Fleerkate
Linschoten
1:24:57
115
Anton Kleinsman
Amsterdam
1:24:57
116
Aart van Dijk
Reeuwijk
1:25:22
117
K den Hartigh
Poortugaal
1:25:23
118
Oli Samro
's-Gravenhage
1:26:09
119
Jan Willem van der Wol
Stolwijk
1:26:19
120
Marcel Reuvers
Hoogvliet Rotterdam
1:26:56
121
Theo Schipper
Stolwijk
1:29:50
122
P Saers
Zevenhuizen Zh
1:30:16
123
Herman Kokshoorn
Waddinxveen
1:33:24
124
Michael van de Velde
Gouda
1:35:56
125
Marc van Iersel
Dutch Runners Gold
1:36:58
V15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Mariette de Jong
SC Reeuwijk
1:10:49
2
Josien Ruts
Kamerik
1:13:51
3
Christl Korzelius
Triathlon
1:14:46
4
Anneke Wenker
AAV '36
1:15:25
5
Alice de Haan
Gouda
1:15:37
6
C Hoogweg
De Koplopers
1:16:57
7
Adri van de Berg
De Kieviten
1:18:24
8
Merel Wormgoor
U-Track
1:18:56
9
Annemarie Bouwman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:19:29
10
Nel Wusten
AAV '36
1:19:54
11
Monique van der Leer
Hendrik Ido Ambacht
1:20:39
12
Marcelin Laurens
Nieuwerkerk ad IJsse
1:20:45
13
Ilse Edelman
Reeuwijk
1:20:58
14
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
1:21:52
15
Bregje Boschlur
Utrecht
1:23:58
16
Hanneke van der Blom
Krimpen aan den IJss
1:25:22
17
Thurid Samro
's-Gravenhage
1:26:09
18
Sandra Verwoerd
Boskoop
1:26:29
19
Blom
Bodegraven
1:26:29
20
Renske Gast
PAC
1:28:02
21
Caroline van der Heide
Reeuwijk
1:28:06
22
Karin Hordijk
Reeuwijk
1:28:26
23
Carla van Gemert
Rotterdam
1:28:37
24
Katja Hoiting
Utrecht
1:28:41
25
Jeanette van den Hil
Barendrecht
1:30:02
26
Anne-Marie Lorsheijd
Spijkenisse
1:30:26
27
Susanne Termaat
Woerden
1:38:10
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Michael Woerden
Mijdrecht
35:26
2
Wilfred Verhagen
Woerden
35:44
3
Tony Mauritz
Avantri
36:29
4
Sjoerd Verweij
SC Reeuwijk
37:25
5
Tjalling de Vries
Rotterdam
37:40
6
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
38:06
7
Elias van der Plicht
Antilope
38:55
8
George Jerenmic
Zoetermeer
39:00
9
Patrice Pauw
Montfoort
39:25
10
Maarten van der Poll
Zundert
40:26
11
Ric Immers
Nieuwkoop
40:32
12
Henk van Oyen
SC Reeuwijk
40:33
13
Rob Kuiper
Reeuwijk
41:31
14
Ron Schop
Dordrecht
41:34
15
Jan Koning
Assen
41:51
16
Tenno de Jong
Waddinxveen
42:01
17
Peter Sanders
Lekkerkerk
42:11
18
Koen Verkaik
SC Reeuwijk
42:15
19
Anton Hogendoorn
Driebruggen
42:21
20
Vd Heide
Rotterdam
42:43
21
Hans van den Hil
Antilope
43:02
22
Wietse de Bruin
Waddinxveen
43:21
23
Ruud Melkert
Gouda
43:23
24
Jaco Pronk
Capelle aan den IJss
43:25
25
Wim de Groot
Hekendorp
43:32
26
Edwin Tasseron
Gouda
43:34
27
Jan Luidens
Kamerik
43:43
28
Harrie Boxhoorn
Clytoneus
43:46
29
Rick Vianen
Montfoort
43:46
30
Willem Brummel
Harmelen
43:48
31
Joop Briede
Waddinxveen
43:59
32
B J vd Bosch
Gouda
44:00
33
Leo Ernst
Boskoop
44:16
34
Ralph Doggen
Rotterdam
44:19
35
Ernst de Bruijn
Waddinxveen
44:28
36
Harmen de Wit
RRZ
44:41
37
Frank Konnelhoven
AV '47
44:47
38
Ed Steenbergen
Woerden
44:53
39
Piet van Herk
Boskoop
44:59
40
Ben Noorlander
Moordrecht
44:59
41
Michiel Nederveen
Gouda
45:14
42
Wiliam Knapen
Amsterdam
45:20
43
Sammy Lee Muller
Delft
45:24
44
Farid Boukhidus
Delft
45:30
45
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
45:37
46
Wibe Dijkman
Waarder
45:37
47
Thierry Droog
SC Reeuwijk
45:45
48
Clemens Tempelman
Gouda
45:54
49
Arno Stap
Roelofarendsveen
45:55
50
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
46:42
51
Hans Benne
Gouda
46:53
52
Solaiman Kalisse
SC Reeuwijk
47:11
53
Ruud van de Lann
AAV '36
47:18
54
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
47:50
55
Joost Hordijk
Gouda
48:21
56
Arie den Oudsten
Waddinxveen
48:22
57
Eric Gerritsen
Nieuwkoop
48:25
58
Rene Twigt
Bergambacht
48:36
59
Peter Pauw
AV '47
48:46
60
Ron Besamusca
Montfoort
48:51
61
Dik Romeijn
SC Reeuwijk
49:03
62
Hans de Jong
Reeuwijk
49:28
63
Joost vd Aardweg
SC Reeuwijk
49:30
64
Theo Vork
Utrecht
49:31
65
Win Lexmond
Reeuwijk
49:36
66
Johan Grootscholten
SC Reeuwijk
49:36
67
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
49:51
68
Stefan de Jong
Reeuwijk
49:52
69
Martin Droog
Waddinxveen
50:10
70
Johan van Gelderen
Gouda
50:43
71
Jan Hoogstraten
Gouda
50:44
72
Eric Snaterse
Gouda
51:03
73
Ton Kwakernaak
Reeuwijk
51:04
74
Ronald Langejans
Bodegraven
51:05
75
Bert Rijneveld
Schoonhoven
51:10
76
Henk Rebel
Reeuwijk
51:14
77
Peter Kleiweg
SC Reeuwijk
51:25
78
Bert Hartog
SC Reeuwijk
51:25
79
Dick Roeleveld
SC Reeuwijk
51:43
80
Niels Beekman
Antilope
51:49
81
Rolf Steine
Capelle aan den IJss
52:01
82
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
52:15
83
Piet van den Akker
Wateringen
52:30
84
Dries PFM
's-Gravenhage
52:30
85
Ad Kizaal
Moerkapelle
52:52
86
Gerard van de Meer
Woerden
52:57
87
Hein Vergeer
Haastrecht
53:09
88
Erik Naafs
Reeuwijk
53:09
89
Loek Benter
Reeuwijk
53:09
90
René Goudkuil
Bodegraven
53:10
91
Jacco Meyers
Gouda
53:11
92
Piet Tetteroo
AV '40
53:26
93
Stephan Mosheuvel
Capelle aan den IJss
53:28
94
Henk Verbeeten
Gouda
53:50
95
Johan van Veen
Reeuwijk
53:57
96
Michael Rabellier
Rotterdam
54:26
97
Pieter Verstoep
Reeuwijk
54:32
98
Pieter Roeleveld
AAV '36
54:48
99
Henk Helmes
Hellas
55:00
100
Marco Koren
's-Gravenhage
55:09
101
Jaap van Prooijen
AV '47
55:15
102
Hans Droog
Waddinxveen
55:19
103
Rene Goudkuil
Bodegraven
55:22
104
Ruben Koning
Delft
55:26
105
Mark Kramer
Delft
55:54
106
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
55:56
107
Henk Lodder
Nieuwegein
55:57
108
Joost Emmen
Gouda
56:18
109
Donald van Ewijk
Gouda
56:18
110
Hugo Vos
Gouda
56:23
111
Remco Scheepbouwer
PAC
56:26
112
Jens Nooitgedagt
SC Reeuwijk
56:31
113
Peter Gerpst
Nieuwerkerk ad IJsse
57:02
114
Cor Mol
Delft
57:50
115
Hans Mensert
Imtech Care & Cure
57:53
116
Carlo Schep
SC Reeuwijk
57:56
117
Peter Makop
Hellevoetsluis
58:20
118
Frank Hanak
Reeuwijk
58:27
119
Cor Bakelaar
Gouda
58:41
120
Han Kruisinga
Gouda
58:42
121
Erikjan Smit
Gouda
58:50
122
Gerard Elberse
Alphen aan den Rijn
58:52
123
Thom de Kort
Kamerik
58:54
124
Jos Tetteroo
Reeuwijk
59:05
125
Jan Oosterhoff
EUR Roadrunners
59:10
126
Gerrit Bloemink
Leusden
59:15
127
Frans de Bode
Gouda
59:24
128
Henk Jonker
Amsterdam
59:25
129
Van Rij
Moordrecht
59:40
130
Gerard van Amstel
Rotterdam
1:00:49
131
Aad Smit
Haastrecht
1:00:59
132
R Slootmaekers
Reeuwijk
1:02:17
133
Robert Slootmaekers
SC Reeuwijk
1:02:18
134
Vincent Andriessen
Vleuten
1:02:22
135
Jasper Vlaminck
Rotterdam
1:02:25
136
Eduardor Saisa
Gouda
1:02:34
137
Ad Vermeulen
Utrecht
1:02:42
138
Dennis Ramdien
Delft
1:03:03
139
Fred Bartels
Krimpen aan de Lek
1:03:07
140
Leo de Lange
Nieuwerkerk ad IJsse
1:03:15
141
Theo Piening
Imtech Care & Cure
1:03:18
142
Ferry Lakerveld
Reeuwijk
1:03:43
143
Koos van Holstein
Rotterdam
1:04:11
144
Arnold van Asperen
Pijnacker
1:05:00
145
Ton de Jong
Gouda
1:06:49
146
Peter vd Poorten
Gouda
1:06:49
147
Bas Hubers
Haag Atletiek
1:14:28
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Birgit Santiago
Clytoneus
42:44
2
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
45:15
3
Jolanda Stil
AV '47
45:17
4
Marjo Knapen
Gouda
45:20
5
Sonja Hogerbrugge
Waddinxveen
45:28
6
Else Faber
Antilope
45:49
7
Hilda Brak
Clytoneus
45:52
8
Marieta Sterk-van Leeu
SC Reeuwijk
48:27
9
Lyda van der Linden
SC Reeuwijk
49:31
10
Ineke Blom
SC Reeuwijk
49:33
11
Peggy van Loon
SC Reeuwijk
49:52
12
Babs Roeleveld
Alphen aan den Rijn
51:04
13
Marcha de Jonge
SC Reeuwijk
51:05
14
Gwen de Jong
Gouda
51:51
15
Ariane Timmer
SC Reeuwijk
51:57
16
Petra vd Pol
SC Reeuwijk
52:20
17
Agnes van Veen-Kooijma
SC Reeuwijk
53:12
18
Moniqie Lakerveld
Gouda
53:30
19
Lieneke Maurick
Capelle aan den IJss
53:31
20
Marijke Kegge-Deege
SC Reeuwijk
54:01
21
Marjolein Kroft
Alphen aan den Rijn
54:14
22
Anneloes Smedts
Rotterdam Atletiek
54:22
23
Corrie Kroes de Veen
Harmelen
54:55
24
Heleen de Groot
Hekendorp
55:24
25
Annet Lafeber
Reeuwijk
56:18
26
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
56:18
27
Cato ter Haar
Leiden
56:26
28
Jenny Verstegen
SC Reeuwijk
56:40
29
Brigit Droog
SC Reeuwijk
56:45
30
Bep Boukijzen
Harmelen
56:57
31
Linda van Heijningen
Delft
57:52
32
Marianne van Beek
SC Reeuwijk
58:19
33
Marleen Jansen
Rotterdam
58:30
34
Valentina Visser
Energie
58:36
35
Cora van Es van der La
Gouda
58:51
36
Angela Mathot
SC Reeuwijk
58:54
37
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
59:03
38
Caroline Bos
SC Reeuwijk
59:14
39
Anke van Dieijen
Bodegraven
59:26
40
Jose Donders
Hagestein
59:26
41
Alies Oplaat
Vinkeveen
59:37
42
Nuria Hogendoorn
Gouda
59:51
43
Hanneke Scheeringa
Assen
1:00:25
44
Ellen Bartels
Krimpen aan de Lek
1:00:33
45
Ineke Ruting
Gouda
1:00:35
46
Batja van den Akker-va
Clytoneus
1:00:42
47
M A Twigt
Woerden
1:00:45
48
Sylvie Gollin
Capelle aan den IJss
1:01:05
49
Karin Bezemer
Gouda
1:01:41
50
Rosemarie van Ruiten
Vleuten
1:02:21
51
Cobi Koster
Heemskerk
1:02:36
52
Ria Bijl
Rotterdam
1:03:07
53
Angelique Oppelaar
Zwammerdam
1:03:25
54
Jeanette Deurloo
Rotterdam
1:03:52
55
Bernadet de Keyzer
Gouda
1:04:03
56
Jocelyn Bolluyt
EUR Roadrunners
1:05:26
57
Bianca van Rooijen
Antilope
1:06:02
58
Miranda vd Rol
Gouda
1:06:49
59
Mary de Wit
Zevenbergen
1:06:53
60
Marloes Rombout
Reeuwijk
1:07:17
61
Nan Smits
Gouda
1:07:26
62
Pia Nieuborg
Haastrecht
1:09:45
63
Caroline Vergeer
Haastrecht
1:09:46
64
Yvonne Verwoerd
Gouda
1:09:46
65
Angela Adriaansz
Gouda
1:13:15
66
Sandra van der Nol
Gouda
1:13:16
67
Ine van der Veen
AAV '36
1:50:20
M 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Kevin van Leusden
Energie
16:59
2
Tim Vrijenhoek
SC Reeuwijk
17:31
3
Roy Nobel
SC Reeuwijk
17:52
4
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJss
18:23
5
Paul van DenBerg
Bergschenhoek
18:27
6
Lars Buit
Energie
18:48
7
Jasper Veldman
SC Reeuwijk
18:49
8
Mark Stuurman
Oud Beijerland
18:52
9
Michel Nobel
SC Reeuwijk
18:59
10
M E Keizer
Energie
19:13
11
Ronald Veraar
Olympus '70
19:22
12
Stefan Buit
Energie
19:29
13
Radouane Affane
Gouda
19:34
14
Marcel Markus
Antilope
19:39
15
Bas Tromp
AV '40
19:58
16
Stijn Veldman
SC Reeuwijk
20:54
17
Jasper Koopmans
Utrecht
20:56
18
Tom van Dam
Reeuwijk
21:33
19
Ben Vermeent
Reeuwijk
21:35
20
Daan Emmerzaal
Gouda
21:36
21
Bart de Jong
AV '47
21:44
22
Koen Dekker
SC Reeuwijk
22:05
23
Danny Visser
Den Bosch
22:10
24
Stefan Vermeent
Reeuwijk
22:11
25
Bas van der Meer
SC Reeuwijk
22:15
26
Bert Grijze
Reeuwijk
22:19
27
Reinier van Dam
Reeuwijk
22:50
28
John van Zweeden
's-Gravenhage
22:51
29
Martijn Kortlever
Schoonhoven
23:03
30
Jelle van der Kooij
Berkel en Rodenrijs
23:04
31
Maarten Vliek
Reeuwijk
23:09
32
Frans Bezemer
24:10
33
Matthijs Blokzijl
SC Reeuwijk
24:29
34
Rene van Lier
SC Reeuwijk
24:52
35
L Ernst
Reeuwijk
24:59
36
Paul Leenkeer
Zwijndrecht
25:09
37
Walter de Wilde
Gouda
25:10
38
Nathan Groenendijk
Gouda
25:18
39
Erik van der Klaauw
Rijswijk Zh
25:22
40
Pieter de Paus
Alphen aan den Rijn
26:20
41
Henry van Steenbruggen
Vlaardingen
26:28
42
Marijn de Bruin
SC Reeuwijk
27:15
43
Peter Sminia
Boskoop
27:37
44
Jaap Blokzijl
SC Reeuwijk
27:46
45
J de Ronde
Capelle aan den IJss
28:09
46
Wim van den Berg
Woerden
28:15
47
Paul Burger
Fortuna
28:22
48
Jan B Borreman
Leiden
28:49
49
Jos Benschop
Reeuwijk
29:57
50
Arie van Aalst
Gouda
30:06
51
G de Hoop
Stolwijk
30:37
52
Glenn Sanda
AV Gouda
30:45
53
Alphen den Heijer
Reeuwijk
31:02
54
Martijn de Groot
Gouda
32:15
55
Mitchel van Zeijl
Reeuwijk
32:23
56
John Vahle
Reeuwijk
32:27
57
H Oudshoorn
Voorburg
32:38
58
Frank van de Heuvel
SC Reeuwijk
33:15
59
Marijn de Keijser
SC Reeuwijk
33:18
60
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
49:31
61
Dirk Bruijn
Utrecht
1:16:11
V 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
18:59
2
Karlijn van Es
Energie
19:37
3
Annemarie Schreuder
SC Reeuwijk
21:57
4
Joëlle Hoogendoorn
PAC
21:58
5
Marijke Kroon
Phoenix
22:25
6
Laura Vrijenhoek
SC Reeuwijk
22:33
7
Annemieke Bloem
Rotterdam
22:49
8
Esmee de Vries
Energie
22:50
9
Monique de Knikker
Boskoop
23:56
10
Mirjam Brugman
Boskoop
26:02
11
Alexander Hovestad
Boskoop
26:37
12
Britt Knoppert
Alphen aan den Rijn
26:46
13
Esther Staal-Bulk
Alphen aan den Rijn
27:11
14
Chantal Roeleveld
Alphen aan den Rijn
27:59
15
Conny te Hennepe
Gouda
28:03
16
Petra de Boks
Rotterdam
28:27
17
Anja Grijze
SC Reeuwijk
28:35
18
Linda Steenhuis
Waddinxveen
28:52
19
Linda Mank
Gouda
29:06
20
Astrid Jacobi
Bodegraven
29:11
21
Ilja Harteveld
SC Reeuwijk
29:19
22
Lisa Arend
SC Reeuwijk
29:20
23
Maaike Stoops
Breda
29:20
24
Esther Prooi
Barendrecht
29:39
25
Ada Briedé
Clytoneus
29:55
26
Saskia van de Laan
Alphen aan de Rijn
30:02
27
Marjan Nijboer
Waddinxveen
30:03
28
Ellie Bunnik
Alphen a/d Rijn
30:44
29
Eva Westerhof
Rotterdam
30:57
30
Yvonne Moons
Boskoop
32:03
31
Anita Vink
Bodegraven
32:08
32
Irma Huisman
Woerden
32:11
33
Ria Brenkman
Antilope
32:18
34
Francis Vermeulen
SC Reeuwijk
33:14
35
Willeke Graveland
SC Reeuwijk
33:16
36
Janneke Driesen-Verbaa
Antilope
33:17
37
Henriette vd Velden
Gouda
33:47
38
Ineke Helmes
Hellas
34:36
39
Jolanda Wensveen
Gouda
34:54
40
Froukje van de Heuvel
Utrecht
37:05
41
Linda Scherpbier
Reeuwijk
1:13:18
J1100, 1100 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Brahim Harrouch
Gouda
3:51
2
Thomas Noteboom
Barendrecht
3:54
3
Pim Veraar
Honselersdijk
4:00
4
Joeri Verlegh
Schoonhoven
4:01
5
Hans Harting
Alphen a/d Rijn
4:02
6
Max Polak
Papendrecht
4:14
7
Pieter vd Heuvel
Moordrecht
4:42
8
Jan Dirk Harting
Alphen a/d Rijn
4:54
9
Zakaria Kamfaoui
Gouda
5:04
10
Nelson van de Heuvel
5:09
11
Guus Kloos
Reeuwijk
5:10
12
Remco Klinkenberg
5:11
13
Leon de Haas
Reeuwijk
5:15
14
Stijn Kolkman
Reeuwijk
5:16
15
Max Veraar
Honselersdijk
5:17
16
Berend Verstegen
Reeuwijk
5:21
17
Jip Dijkstra
5:21
18
Stefan Breedijk
Reeuwijk
5:24
19
Emiel Drenth
Woerden
5:26
20
Bram Praamsma
Reeuwijk
5:28
21
Robin van Loo
Reeuwijk
5:30
22
Sam Ankoné
Reeuwijk
5:31
23
Rik Reimus
Reeuwijk
5:39
24
Sander Kersseboom
Reeuwijk
5:43
25
Victor Breedijk
Reeuwijk
5:46
26
Dicker de Werd
Reeuwijk
6:05
27
Jesse van Creij
Oss
6:07
28
Huub Dupree
Reeuwijk
6:53
29
Thomas Verleun
Reeuwijk
6:53
30
Stijn Naafs
Reeuwijk
6:55
31
Justin Bakker
Reeuwijk
7:11
32
Jannes de Keijser
Reeuwijk
7:47
33
Wessel Koppelle
Reeuwijk
7:50
34
Kevin Smit
Reeuwijk
9:22
35
Reinoud Duinker
Reeuwijk
9:26
36
Menno Verleun
Reeuwijk
9:40
37
Lars Naafs
Reeuwijk
9:51
38
Sjoerd de Keijser
Reeuwijk
10:28
M1100, 1100 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Diane van Es
Rotterdam
3:45
2
Sacha Palsgraaf
Moordrecht
4:10
3
Amber Dekker
Dordrecht
4:26
4
Milou Stam
Gouda
4:37
5
Inge Verleun
4:49
6
Loes Brand
Boskoop
4:51
7
Milou Schiebroek
5:08
8
Marije Verstegen
Reeuwijk
5:19
9
Saskia Klinkenberg
5:22
10
Manon Den Dijker
Reeuwijk
5:33
11
Puck Siero
Reeuwijk
5:35
12
José Schuurmans
Reeuwijk
5:35
13
Louisa van Leeuwen
5:35
14
Marije vd Hondel
5:36
15
Florine Duinker
Reeuwijk
5:39
16
Kyara Temsem
Moordrecht
6:00
17
Tuy Ankoné
Reeuwijk
6:07
18
Lana Temsem
Moordrecht
6:33
19
Jasmine Romeijn
Reeuwijk
6:40
20
Emma van Loo
Reeuwijk
6:59
21
Femke Reimus
Reeuwijk
8:03
22
Elise Zwarthoed
Bodegraven
8:25
23
Félice Hoeve
Reeuwijk
9:39
J2400, 2400 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Daan Tromp
Delft
8:40
2
Yoram Polak
Papendrecht
9:03
3
Mathijs Blokzijl
9:05
4
Tim Schiebroek
9:31
5
Bart Brand
Boskoop
9:36
6
Michael vd Zwan
Reeuwijk
10:21
7
Daan Graveland
10:41
8
Quintin van de Heuvel
10:48
9
Jacco Verheul
Alphen a/d Rijn
10:50
10
Tommy Praamsma
Reeuwijk
11:06
11
Robert Kleiweg
11:15
12
Dennis Melkert
Gouda
11:24
13
Arjan Kleiweg
11:33
14
Willem Slappendel
Reeuwijk
11:42
15
Lucas Praamsma
Reeuwijk
11:43
16
Auke Bruinsma
Gouda
11:58
17
Sven de Heijer
Reeuwijk
12:21
18
Stefan van der Zwam
Reeuwijk
12:43
19
Frank de Paus
Alphen a/d Rijn
13:47
M2400, 2400 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Corinde van Es
Rotterdam
9:00
2
Talitha Tuinebreijer
Alphen a/d Rijn
9:04
3
Sarah Hoekstra
Barendrecht
9:22
4
Linda Alzate
Zoetermeer
9:46
5
Lieke Meijvogel
9:47
6
Lieke Klinkenberg
10:00
7
Nina Stam
Gouda
10:18
8
Lisette Verleun
10:22
9
Maimouna Berry
10:33
10
Anoek Dekker
10:35
11
Pamela Alzate
Zoetermeer
10:46
12
Nikki Louwerse
Gouda
11:01
13
Anne Tromp
Delft
11:05
14
Sjouke Arwert
Gouda
12:23
15
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
13:02
16
Sylvana den Bleker
Woerden
13:03
17
Marieke Dekker
13:29
18
Iris Akerboom
Reeuwijk
13:31
19
Cindy Kerssebaan
Reeuwijk
13:31
20
Cindy Breedijk
Reeuwijk
14:37
21
Teddie van Noppen
Reeuwijk
15:04
22
Esmay Griffioen
Reeuwijk
15:49
23
Janne Slappendel
Reeuwijk
15:50
www.uitslagen.nl
21-03-2009 00:00