Uitslagenlijst Fresenius halve marathon Drunen - Zondag 8 maart 2009
MSEN, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymon van de Berg
Prins Hendrik
1:07:06
1:07:04
6
Hans van Loon
Prins Hendrik
1:19:01
1:18:59
7
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
1:19:29
1:19:27
8
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:21:45
1:21:39
11
Jos van den Bersselaar
Taxandria
1:24:24
1:24:22
15
Harald van Engeland
OSS-VOLO
1:27:48
1:27:37
17
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
1:32:35
1:32:13
18
Niklas van Cassel
Loopgroep Goirle
1:38:45
1:37:50
M35, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Corné van Oirschot
Cat team
1:14:44
1:14:43
5
Mark Huisman
Loopgroep Wijbosch
1:15:43
1:15:39
7
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
1:16:05
1:16:03
8
Antonio Duijmelinck
Loopgroep PK
1:16:07
1:16:05
13
Hans Liebregts
Tilburg Road Runners
1:23:54
1:23:47
21
Johnny Dieleman
Prins Hendrik
1:38:14
1:37:06
M40, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Peter Kelchtermans
Heak Vabco
1:15:52
1:15:51
4
Robert van Boxtel
Prins Hendrik
1:16:21
1:16:19
6
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
1:17:36
1:17:33
9
Martin Delleman
Altena Road Runners
1:19:59
1:19:57
14
Cocky de Brouwer
Achil '87
1:27:03
1:26:59
17
Toon Kuijpers
Loopgroep Goirle
1:31:16
1:31:10
19
Jan van der Vleuten
Tilburg Road Runners
1:32:53
1:32:11
22
Victor Molenaar
Prins Hendrik
1:36:31
1:36:18
27
Kees van den Brandt
OSS-VOLO
1:49:21
1:47:57
28
Ruud Wiegers
Prins Hendrik
1:52:27
1:50:24
M45, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
1:20:27
1:20:26
6
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:20:51
1:20:46
7
Pim van der Wijst
Loopgroep Wijbosch
1:20:56
1:20:52
8
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:23:09
1:23:06
12
Gerrie Dijkstra
Generaal Michaelis
1:26:20
1:26:10
14
Jan van Dommelen
Achil '87
1:26:55
1:26:52
20
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:29:18
1:29:13
22
Peter Duvekot
Prins Hendrik
1:29:50
1:29:38
23
Kees Koek
Loopvereniging TOF
1:30:48
1:30:45
24
Jan van de Wetering
Loopgroep Wijbosch
1:31:04
1:30:45
28
Maarten Bosch
Loopgroep Wijbosch
1:32:57
1:32:03
29
Huub Frijters
Loopvereniging TOF
1:35:12
1:35:07
34
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
1:38:53
1:37:47
35
Hans Veltman
Tilburg Road Runners
1:42:05
1:41:57
M50, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Wim Akkermans
Prins Hendrik
1:28:07
1:28:05
17
Peter van der Staak
Tilburg Road Runners
1:39:33
1:38:18
21
Theo Walbeek
Loopgroep Goirle
1:40:34
1:40:13
22
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:40:44
1:40:37
23
Waldemar Muller
Prins Hendrik
1:40:52
1:40:39
24
Gerard Veroude
Loopgroep Aart Stigt
1:42:03
1:40:50
32
Bertus van Eekelen
Achilles
1:48:38
1:47:47
37
Jan van den Eijnde
Tilburg Road Runners
1:53:26
1:52:21
38
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
1:57:14
1:56:09
M55, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
1:25:28
1:25:24
4
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
1:26:07
1:26:01
11
Leo Vandeberg
Prins Hendrik
1:32:08
1:32:01
17
Johan Sperber
Loopgroep PK
1:35:51
1:35:38
19
Tonnie Bouman
Altena Road Runners
1:35:58
1:35:16
28
Ad Schoonderbeek
Tilburg Road Runners
1:42:24
1:41:43
29
Kees Loose
Tilburg Road Runners
1:44:34
1:44:26
30
Jeroen van Dillen
OSS-VOLO
1:45:03
1:44:57
33
Ruud van Nistelrooij
OSS-VOLO
1:51:18
1:49:55
35
Ton van Nistelrooij
Loopgroep Rosmalen
1:53:36
1:53:09
36
Jan van Beers
Altena Road Runners
1:55:45
1:54:45
M60, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Frans Dieden
Tilburg Road Runners
1:34:32
1:34:13
7
Johan Broers
Road Runners Etten-L
1:40:06
1:39:05
16
Mart Verboord
Prins Hendrik
1:51:44
1:50:07
17
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:53:34
1:53:08
20
Christ Machielsen
Achilles
1:55:58
1:55:45
23
Theo van de Ven
Loopgroep Rosmalen
2:03:17
2:03:05
VSEN, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bregje Dieden
Tilburg Road Runners
1:27:29
1:27:26
2
Nieuwlaat
Tilburg Road Runners
1:29:47
1:29:44
5
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:55:45
1:55:38
V35, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Liesbeth Oud
Loopgroep Wijbosch
1:34:19
1:34:15
V40, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
1:37:56
1:37:10
2
José van der Linden
Achilles
1:40:20
1:39:59
4
M C van Anrooy-Zoetewe
AV '56
1:44:51
1:44:27
5
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
1:49:43
1:49:08
V45, HMTN KNAU WED
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Loes vden Biggelaar-v
Scorpio
1:34:47
1:34:35
3
Marianne de Schipper-F
THOR
1:35:07
1:35:02
9
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:40:18
1:40:06
11
Marielle Sprangers
Loopgroep PK
1:42:24
1:42:09
14
Ria van Musters-Beurde
DAK
1:46:06
1:46:02
15
Tineke vd Heuvel
AV Oirschot
1:47:35
1:46:56
20
Dorrie van Bracht
Prins Hendrik
1:55:42
1:54:20
22
Jacqueline Meijer
Achilles
2:04:26
2:04:13
MHMTN, HMTN TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gerard Kivits
's-Hertogenbosch
1:24:55
1:24:48
6
Verschueren
Arendonk (BEL)
1:25:14
1:24:56
7
Frits van den Brand
Nieuwkuijk
1:25:17
1:25:11
9
Vincent Verboven
's-Hertogenbosch
1:25:24
1:24:47
10
Rudi Vanden Berghe
Schoten (BEL)
1:25:34
1:25:25
13
Simon van Dijk
's-Gravenhage
1:26:54
1:25:56
14
Richard van der Mark
Kaatsheuvel
1:27:22
1:27:18
16
John van Nistelrooij
Heesch
1:29:07
1:28:57
17
Stefan van Happen
Eindhoven
1:30:18
1:29:52
19
Michel Donkers
Ravels Belgie
1:30:45
1:29:33
22
Cees den Boer
Raamsdonksveer
1:31:37
1:31:19
27
Piet de Laat
Sprang-Capelle
1:32:21
1:31:56
28
Maurice van der Steen
Drunen
1:32:25
1:32:23
32
Toon Wagemakers
Sprang-Capelle
1:33:29
1:33:04
36
Jan de Rooij
's-Hertogenbosch
1:33:37
1:32:43
43
Jack Curvers
Geertruidenberg
1:34:12
1:33:02
58
Ronald van de Vondervo
Oirschot
1:35:37
1:35:03
72
Marcel van der Honing
Best
1:37:01
1:36:57
75
Frank van Tilburg
Berkel-Enschot
1:37:04
1:37:00
82
Peter Zacht
Sprang-Capelle
1:37:23
1:36:26
87
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
1:37:45
1:37:08
97
Toine Ackermans
's-Hertogenbosch
1:38:37
1:38:21
100
Marco van Prooijen
's-Hertogenbosch
1:38:44
1:38:28
115
Harrie Bullens
Oost West en Middelb
1:39:21
1:38:50
116
Rob van Thiel
's-Hertogenbosch
1:39:22
1:38:27
118
Kees van den Brand
Waalwijk
1:39:28
1:39:01
120
Raymond Permis Levysso
Berghem
1:39:52
1:38:02
126
Peter Smulders
Oosterhout Nb
1:40:12
1:40:06
130
Frank van den Heuvel
's-Hertogenbosch
1:40:39
1:39:44
132
Bert van Hoof
Oost West en Middelb
1:40:45
1:39:56
140
Franklin van Bokhoven
Elshout
1:41:06
1:40:03
143
Pieter Vriens
Hilvarenbeek
1:41:10
1:41:03
144
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:41:12
1:39:59
147
Robert Stoop
Oosterhout Nb
1:41:20
1:39:53
148
Rob Zikkenheimer
's-Hertogenbosch
1:41:20
1:40:56
153
Van den Wijngaart
Langeweg
1:41:30
1:40:35
154
Ruud Ramakers
's-Hertogenbosch
1:41:31
1:40:22
155
Kris van Gelder
ZoeterwoudeWeelde
1:41:33
1:40:01
164
Adri Tuytel
Nieuw Lekkerland
1:41:58
1:40:57
167
Rob Spierings
's-Hertogenbosch
1:42:18
1:41:30
176
Kees van den Eijnden
Breda
1:42:42
1:42:27
183
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
1:42:59
1:42:21
185
Albert Haarsma
's-Hertogenbosch
1:43:09
1:42:13
186
Richard van Koppen
Prinsenbeek
1:43:14
1:42:20
187
Arno Gabriels
Oosterhout Nb
1:43:21
1:42:32
196
Ton Teurlings
Sint Michielsgestel
1:44:01
1:42:23
199
Steven Heijstek
Oosterhout Nb
1:44:12
1:43:03
202
Tino van Doorn
's-Hertogenbosch
1:44:21
1:44:14
206
Andy Kauffmann
's-Hertogenbosch
1:44:36
1:43:05
207
Marc van Vugt
's-Hertogenbosch
1:44:37
1:43:06
214
Sander van Buuren
's-Hertogenbosch
1:44:52
1:44:39
215
Stefan Rooyackers
Eindhoven
1:44:53
1:44:49
217
John Hebing
's-Hertogenbosch
1:45:00
1:44:10
219
Vincent Verstijnen
Tilburg
1:45:02
1:43:12
225
Tom van der Pluym
Raamsdonk
1:45:19
1:44:48
230
Ruud van Nispen
Oosterhout Nb
1:45:37
1:44:43
235
Ad van den Heuvel
Schijndel
1:45:51
1:44:25
236
Seger Breugelmans
's-Hertogenbosch
1:45:51
1:44:23
237
Chris van de Westelake
Den Dungen
1:45:52
1:44:49
243
Aad van Vliet
Oosterhout Nb
1:46:05
1:45:37
246
Jan van Meer
Oosterhout Nb
1:46:15
1:44:47
249
Karel van Moorsel
Waalwijk
1:46:25
1:45:29
250
Raymond Werstland
Waalwijk
1:46:28
1:45:45
252
Hans van den Bersselaa
Oisterwijk
1:46:34
1:45:27
262
Twan van Gool
's-Hertogenbosch
1:47:06
1:46:30
267
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
1:47:28
1:46:59
268
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
1:47:35
1:47:15
270
Albert van den Akker
Deurne
1:47:45
1:46:48
282
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
1:48:21
1:47:39
283
Arnoud Kunst
Sint Michielsgestel
1:48:26
1:48:09
286
Rio Merkx
Heusden gem Heusden
1:48:36
1:47:22
287
Herman van Herwaarden
Haaren
1:48:43
1:46:52
289
Ad van den Assem
Kaatsheuvel
1:48:48
1:48:00
294
Frans van Dooremalen
's-Hertogenbosch
1:49:01
1:47:38
303
Jan van Amelsvoort
Teteringen
1:49:26
1:47:43
305
Maurice van den Berge
Eindhoven
1:49:31
1:48:47
308
Eduard Meelhuysen
's-Hertogenbosch
1:49:57
1:49:38
310
Leo Osseweijer
Steenbergen Nb
1:50:00
1:48:48
316
Norbert Kouwenberg
Raamsdonksveer
1:50:36
1:48:52
317
Frans Lokven
's-Hertogenbosch
1:50:37
1:50:30
321
Marcel van Vliet
IJsselstein Ut
1:50:46
1:49:50
325
Ruud Schouten
's-Hertogenbosch
1:51:01
1:49:38
327
Wim van den Oord
Sprang-Capelle
1:51:05
1:50:15
330
Jip ten Bosch
's-Hertogenbosch
1:51:10
1:49:30
344
Sven Spruijt
's-Hertogenbosch
1:52:39
1:50:38
346
Jeroen van den Oever
Nieuw Lekkerland
1:52:41
1:51:36
352
Jan van der Wielen
Zaltbommel
1:53:22
1:53:10
357
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
1:53:40
1:52:37
361
Herbert Binneweg
's Gravenmoer
1:53:53
1:53:01
363
Jeroen van Tilburg
Moergestel
1:53:53
1:51:51
365
Marius van de Ven
Udenhout
1:54:08
1:52:57
370
Tonny Budding
's-Hertogenbosch
1:54:31
1:53:30
372
Ben van Brenk
Heusden gem Heusden
1:54:35
1:53:46
379
Hans van Hal
O W & Middelbeers
1:55:11
1:54:32
380
Thieu Thurlings
Oosterhout Nb
1:55:13
1:53:30
382
Jan Berkelmans
Kaatsheuvel
1:55:17
1:54:01
387
Pierre Dapperens
's-Hertogenbosch
1:55:55
1:54:18
389
Marcel van der Vorst
's-Hertogenbosch
1:56:05
1:54:05
392
Hans van der Lee
Haarsteeg
1:56:17
1:54:53
399
Frans Valkhof
Hooge Zwaluwe
1:56:30
1:54:39
402
Kees van der Vos
Oosterhout Nb
1:56:51
1:55:26
404
Hendrik Veldhuizen
Waalwijk
1:56:57
1:55:50
407
Nico van Nieuwameronge
Spijkenisse
1:57:10
1:55:30
415
Cees Voesenek
Meersel-Dreef
1:57:23
1:56:07
418
Wim van den Hoek
Eindhoven
1:57:40
1:57:05
419
Andrè van der Elst
's-Hertogenbosch
1:57:42
1:57:01
425
Wouter den Otter
Den Dungen
1:58:07
1:57:41
428
Tonio Vervoordeldonk
Asten
1:58:15
1:57:45
429
Rob Hemminga
Oosterhout Nb
1:58:19
1:56:54
430
Pieter van der Valk
Kaatsheuvel
1:58:29
1:58:03
435
Frank Kieboom
Oosterhout Nb
1:59:04
1:57:32
437
Ivo van Woensel
Oosterhout Nb
1:59:14
1:57:31
444
Piet Heerkens
Heeswijk Dinther
2:00:15
1:59:40
445
Michel van der Sanden
Made
2:00:15
1:59:48
447
Henk Overeijnder
's Gravenmoer
2:00:31
1:59:13
450
P C H J IJpelaar
Etten-Leur
2:01:00
1:59:48
454
Sander Hölscker
's-Hertogenbosch
2:01:09
1:59:20
456
Ronald Kuiper
Heusden gem Heusden
2:01:25
1:59:39
457
Ad Cleijsen
Berkel-Enschot
2:01:39
2:01:16
459
Leo Jacobs
's-Hertogenbosch
2:01:42
2:00:34
460
Hans van Snik
Oosterhout Nb
2:01:49
2:00:05
469
Leo van der Sanden
Terheijden
2:03:01
2:01:09
475
Adri van Grinsven
Beuningen Gld
2:04:13
2:03:08
480
Martin van Nieuwenhove
Dongen
2:05:28
2:04:11
483
Frank van der Hulst
Oosterhout Nb
2:06:56
2:05:16
486
Walther de Vaan
Heusden gem Heusden
2:07:23
2:06:32
495
Cees Castelijns
Oosterhout Nb
2:10:10
2:08:46
497
Sander Zikkenheimer
's-Hertogenbosch
2:12:07
2:11:30
508
Jules Wijne
's-Hertogenbosch
2:22:53
2:22:17
509
Erik Broeken
's-Hertogenbosch
2:26:16
2:24:29
VHMTN, HMTN TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jacqueline Nieuwenhuiz
Sprang-Capelle
1:37:09
1:36:51
3
Deirdre Beneken Kolmer
Tilburg
1:38:36
1:38:07
7
Sylvia van Grinsven
Rosmalen
1:41:22
1:40:36
9
Rianne Koppelaar
Heerewaarden
1:44:19
1:44:05
10
Ivonne van der Velden
's-Hertogenbosch
1:44:21
1:44:15
15
Wilma van Nistelrooij
Geffen
1:45:23
1:45:11
16
Marion van de Veerdonk
Appeltern
1:45:57
1:45:03
18
C M A van Schijndel-Hu
Goirle
1:47:18
1:46:10
19
Gertie Willemse
Ravenstein
1:47:57
1:46:38
20
Joke Bullens
Oost West en Middelb
1:48:18
1:47:46
24
Susanne van den Berg
Moergestel
1:48:39
1:47:21
31
Corrie van Amelsvoort
Teteringen
1:50:48
1:49:07
32
Marjolein van de Broek
Breda
1:51:17
1:49:38
36
Marieke Jongebreur
Alblasserdam
1:52:43
1:51:37
37
Peggie Wierda
Geldermalsen
1:52:56
1:51:11
38
Marieke Huysmans
's-Hertogenbosch
1:53:12
1:52:40
41
Magda van Deventer
Tilburg
1:53:32
1:51:36
42
Bernadette Vermeer
Tilburg
1:53:33
1:52:23
44
Marijke Verhoeven
Haarsteeg
1:53:55
1:53:39
45
Marianne van den Bosch
Drunen
1:53:55
1:53:40
48
Astrid Verbruggen
Culemborg
1:54:36
1:53:30
50
Wilma Wijnstra
's-Hertogenbosch
1:54:57
1:54:13
57
Hentiette van de Doele
Schijndel
1:56:29
1:55:55
58
Marloes Bergmans
Eindhoven
1:56:52
1:55:00
61
Monique Jehae
Oosterhout Nb
1:57:07
1:55:38
63
Erica Olivier
Heeswijk Dinther
1:57:30
1:56:57
66
Anjo van Hemert
Ammerzoden
1:57:56
1:57:01
69
Rita van de Sande
's-Hertogenbosch
1:58:35
1:56:33
71
Corine Vos
's-Hertogenbosch
1:58:39
1:56:51
75
Jacqueline van der Mee
's-Hertogenbosch
1:59:18
1:58:40
78
Brigitte de Laat-Young
's-Hertogenbosch
1:59:36
1:58:42
79
Yvonne Hos-Wijers
Rosmalen
1:59:36
1:58:33
81
Anja van der Ven
's-Hertogenbosch
2:00:04
1:58:59
82
Arlette Oosterholt
's-Hertogenbosch
2:00:21
1:58:22
83
Hennie van Calsbeek- V
Bavel
2:00:21
1:59:32
84
Caroline Claerbout
Oosterhout Nb
2:00:26
2:00:08
85
Angela Binneweg
's Gravenmoer
2:00:34
1:59:43
87
Bernadette van der Loo
Drunen
2:00:40
1:59:45
90
Marieke van der Linden
Waalwijk
2:01:07
2:00:06
95
Monique van Tartwijk
Tilburg
2:01:53
2:00:05
97
Carin Zuidema
Heusden gem Heusden
2:02:14
2:00:46
100
Lijdie van Ballegooije
Gameren
2:03:24
2:01:53
101
Karin van Deursen
Oosterhout Nb
2:03:24
2:01:33
102
Petra van den Bunder
Loon op Zand
2:03:24
2:01:33
103
Marjo Leijten
's Gravenmoer
2:03:26
2:02:34
104
Hennie van Boxmeer
Waalwijk
2:03:28
2:01:38
105
Henriette van der Lee
Drunen
2:03:38
2:01:48
107
Desiree Langerwerf
Raamsdonk
2:03:56
2:02:11
108
Mirjam van Loon
Den Dungen
2:04:40
2:02:54
111
Marie-Jose Embregts
Dongen
2:05:29
2:04:12
112
Liesbeth in't Groen
Dongen
2:05:32
2:04:40
118
Tamara Snoeren
Oosterhout Nb
2:07:00
2:06:04
120
Petrie van Bracht
's-Hertogenbosch
2:07:10
2:05:47
125
Paula Sprengers-Merten
Oosterhout Nb
2:08:23
2:06:59
126
Karin van den Heuvel
's-Hertogenbosch
2:08:23
2:07:28
128
Ineke Verkuijl
Hooge Zwaluwe
2:08:28
2:06:38
129
Katinka Falke
's-Hertogenbosch
2:08:30
2:07:43
130
Lian Seller
's-Hertogenbosch
2:08:34
2:08:00
132
Clema Koper
Berkel-Enschot
2:08:45
2:07:10
134
Jorien van Dalen-Marij
Made
2:09:20
2:07:39
137
Lina van der Linden
Alblasserdam
2:10:34
2:09:25
138
Judith Pieterse
Oosterhout Nb
2:11:17
2:09:51
151
Rianne Verschut
Kaatsheuvel
2:13:47
2:13:03
152
Esther van Breugel
's-Hertogenbosch
2:14:29
2:14:02
153
Marion van der Mee
Oisterwijk
2:14:30
2:12:55
159
Hanneke van de Voort
Vught
2:15:30
2:13:57
161
Margriet Rosendaal-de
Oosterhout Nb
2:16:46
2:15:10
162
Monique Ardon
Oosterhout Nb
2:16:47
2:15:11
165
Anita van Schendel-Wol
Oss
2:17:53
2:15:55
167
Constance Haarbosch
Dongen
2:20:07
2:18:22
169
Jeanne van Oirschot
Oirschot
2:22:23
2:20:26
170
Josine Breebaart
's-Hertogenbosch
2:22:40
2:20:52
173
Anke van Ast
Oosterhout Nb
2:34:16
2:32:33
BHMTN, HMTN TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corné van de Klundert
Tilburg
1:24:15
1:24:08
6
Ed van de Meerendonk
Sint Michielsgestel
1:48:27
1:48:09
9
Corine Westerink
Schijndel
1:52:36
1:51:18
13
Evert van der Meulen
Empel
1:59:22
1:57:40
15
Ben Meeuwsen
's-Hertogenbosch
2:00:25
1:58:43
M9,4, TRIM9400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Paul Fieten
's-Hertogenbosch
37:48
37:42
15
Wouter van Dijk
Ulvenhout AC
44:34
43:36
18
Piet van Oirschot
Oost West en Middelb
46:25
45:40
26
Jos van Dartel
's-Hertogenbosch
48:20
47:14
28
Louis de Koning
Rijsbergen
48:32
48:19
30
Jan van Merrienboer
Waalwijk
48:40
47:51
38
Kees Bechtold
's-Hertogenbosch
49:39
47:51
47
Martin van de Rijt
Tilburg
51:23
50:20
48
Menno van der Bruggen
Drunen
51:27
49:49
53
Jeffrey van den Heuvel
Berlicum Nb
51:58
49:59
56
Peter Attema
Sint Michielsgestel
53:06
51:45
61
Michiel Smeets
's-Hertogenbosch
54:45
53:26
62
Eugène van den Brand
Dongen
55:26
54:08
67
Kees Bloemsaat
Oosterhout Nb
58:41
56:36
69
Herman Kreté
's-Hertogenbosch
1:03:51
1:03:15
70
Gerard van Veghel
Rosmalen
1:04:09
1:03:03
71
Bert Schmittmann
Nieuwkuijk
1:06:17
1:04:14
72
Robert Splinter
's-Hertogenbosch
1:08:24
1:07:23
V9,4, TRIM9400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Jenette Tolhoek-van Da
Giessen
47:31
46:04
7
Margriet van Vliet
Teteringen
48:34
46:41
9
Maria Bloemsaat
Oosterhout Nb
48:59
48:35
15
Beppie van der Elst
's-Hertogenbosch
51:16
50:35
16
Marlies van Steenoven
Raamsdonksveer
51:29
50:58
18
Mariëlle de Ruiter
Ammerzoden
52:46
52:02
20
Barbara Klip
's-Hertogenbosch
53:09
52:11
22
Julie van der Wiele
Amsterdam
53:35
51:49
23
Wittock
Heersel-Dreef (BEL)
53:38
52:22
25
Toos de Jong-Stevens
Breda
53:57
53:16
26
Benedicte Enneking
Tilburg
54:04
53:02
34
Jacqueline Uitman
Rosmalen
55:34
54:28
35
De Haas
Sint Michiels Gestel
55:38
53:33
36
Monique van Deursen
Rotterdam
55:39
53:55
37
Elly Splinter
's-Hertogenbosch
55:41
53:56
39
Margareth Biezemans
Haarsteeg
55:42
53:44
42
Jeanne van Laarhoven
Kaatsheuvel
56:40
54:40
45
Thirza Olden
Oosterhout Nb
57:46
55:53
46
Carina Schalkwijk
Oosterhout Nb
57:46
55:52
47
Arrietta Vorselaars
's-Hertogenbosch
57:47
56:47
48
Carla Nieman
Oosterhout Nb
58:05
57:38
49
Adrie van Ham
Oosterhout Nb
58:06
57:38
51
Meta van Lokven
's-Hertogenbosch
59:03
57:35
60
Marjet Robben-Hoekstra
Kaatsheuvel
1:02:34
1:00:32
62
Anita Mimpen
's-Hertogenbosch
1:03:08
1:02:07
63
Rita Broekhuizen
's-Hertogenbosch
1:03:08
1:01:22
64
Marijke de Graaf
Oost West en Middelb
1:04:16
1:02:46
65
Ellen Wellens-Fennema
Engelen
1:09:59
1:08:59
B9,4, TRIM9400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Lis Groot Bluemink
Tilburg
49:38
47:34
8
Greet van der Bruggen
Eindhoven
51:01
49:46
9
Lisette van Gurp
Eindhoven
51:03
49:48
M6,4, TRIM6400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sten van den Thillart
Vlijmen
21:39
21:38
4
Franklin van Anrooy
Kapelle
26:49
26:28
10
John van de Vliet
Eindhoven
32:47
31:47
15
Joep Ehren
Heusden gem Heusden
38:24
36:47
16
Roel Ehren
Heusden gem Heusden
38:26
36:48
17
Guus Ehren
Heusden gem Heusden
38:50
37:13
18
Bart Bertens
Heusden gem Heusden
38:50
37:13
V6,4, TRIM6400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corrie van Oosterwijck
Bavel AC
28:28
28:24
9
Anke van der Heijden
Vught
37:37
36:09
10
Anne Pullens
's-Hertogenbosch
38:13
37:44
13
Ghislaine van Engelen
Drunen
39:12
38:43
15
Yvonne Konings
's-Hertogenbosch
39:43
38:45
16
Sylvia Verhoeven
's-Hertogenbosch
39:54
38:56
17
Jose Molewijk
Oosterhout Nb
40:16
38:51
21
Inge van Beuningen
's-Hertogenbosch
47:05
46:06
22
Annemieke Hendrickx
Drunen
49:26
48:24
B6,4, TRIM6400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M3,4, TRIM3400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Andre Schippers
Steenbergen Nb
1:31:38
1:28:58
V3,4, TRIM3400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Larissa Op 't Hoog
Oisterwijk
16:21
16:15
3
Daphne van Zandvoort
Drunen
16:32
15:15
5
Shirin van Anrooij
Kapelle
21:35
19:51
6
Marianne Pijnenborg
Drunen
32:46
30:40
B3,4, TRIM3400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Voor aanvang van de wedstrijd regende het stevig, maar op het moment dat het startschot viel was het droog. Het is droog gebleven met wind van windkracht 5 uit het westen
Uitslagen.nl
24-03-2009 13:29