Uitslagenlijst SPAR NK Cross

Rijen - Zondag 1 maart 2009

MREC3, 3200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Haroldinio Abauna
Eindhoven
14:09
2
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
14:44
3
Timoo Lemmens
Rijen
14:47
4
Koen van Ravels
Breda
14:57
5
Thijs van Zundert
Breda
16:26
6
Jurgen Peijs
Gilze
16:48
7
Bernd van Miert
Tilburg
18:12
8
Stijn Jonkers
Tilburg
18:12
9
Aike Stroo
Rijen
18:55
10
Peter Thissen
Tilburg
21:09
11
Jim Bouwens
Rijen
21:41
VREC3, 3200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Cindy Holierhoek
Breda
14:38
2
Marieke Dieden
Waalre
20:30
3
Ankie van Steen
Gilze
21:22
4
Mascha Klaassen
Gilze
21:22
5
Trees de Bruijne
Rijen
21:55
6
Serona Wouters
Rijen
23:12
MREC5, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Honcoop
Rijen
23:30
2
Koen van Raak
Gilze
26:00
3
Tim Segers
Tilburg
26:19
4
Cas Wijnstok
Tilburg
26:21
5
Nicky Grant
Tilburg
26:29
6
Milo Vermetten
Rijen
26:34
7
Ad Vermetten
Rijen
26:43
8
Jasper van de Meijs
Tilburg
27:47
9
Martijn Bink
Rijen
27:54
10
Willem van de Enden
Etten-Leur
28:01
11
Huib van de Weijer
Roosendaal
28:11
12
J C M van de Meijs
Tilburg
28:16
13
Ralph Roelen
Tilburg
28:27
14
Tommy Doorakkers
Tilburg
29:33
15
Wim Graafmans
Tilburg
30:10
16
Twan Vermetten
Rijen
31:04
17
Harm van der Bruggen
Biezenmortel
33:22
18
Theo Leemans
Tilburg
34:10
19
B Kok
Kampen
34:33
20
Maurits Huijskens
Teteringen
36:14
VREC5, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Judith Stevens
Breda
25:37
2
Monique van Beurden
Rijen
27:51
3
Evelien van der Schoot
Tilburg
29:06
4
Anja van Heerebeek-Hof
Oirschot
30:21
5
AAsha Gommers
Rijen
31:04
6
Lenny van Pelt
Dongen
32:26
7
Cindy Gijsen
Breda
35:30
8
Marisca Kimenai
Dongen
36:46
9
Mariëlle Slag
Rotterdam
43:28
MREC7, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Gerry van Helmond
Rijen
31:42
2
Ed Blacha
Heerlen
32:02
3
Jaap Jan van der Weel
Rijen
32:35
4
Frank Sjaardema
Breda
33:31
5
Aart de With
Rijen
33:36
6
Thijs Bekkers
Gilze
34:03
7
Johan van Hal
Mill
35:15
8
Michael Dolman
Rijen
35:23
9
Koen Meijs
Gilze
35:24
10
Aaldert Elevelt
Best
35:29
11
Paul Goderie
Rijen
35:46
12
Jacco Schipperen
Dussen
35:55
13
Roel Segers
Helmond
36:47
14
Jan Vermeer
Gilze
36:47
15
Richard Geerts
Gilze
36:51
16
Dingeman Wiertz
Breda
37:16
17
Thommy Marcelissen
Oosterhout Nb
37:19
18
Maarten Ettema
Wageningen
37:21
19
Bas Pfister
Amsterdam
37:26
20
Ton Smetsers
Oirschot
38:49
21
Pierre Dapperens
's-Hertogenbosch
38:58
22
Paul van Rooijen
Hank
39:04
23
Maarten Neijenhuijs
Breda
39:26
24
Patrick Damen
Dussen
39:34
25
M Visser
Raamsdonk
39:59
26
Hans van den Bemt
Breda
40:13
27
Thomas Bernard
Dongen
40:29
28
Matthijs Fleischer
Amsterdam
40:40
29
Luc Draisma
Baarn
41:02
30
Willie-Jan Staps
Oisterwijk
41:23
31
Patrick Schuerman
Tilburg
41:49
32
Ad van Disseldorp
Oss
42:09
33
Maarten Haest
Etten-Leur
44:23
34
Tamin Dusseljee
Breda
48:01
35
Jurgen Jansen
Rotterdam
50:32
36
Christ van Leest
Tilburg
54:17
VREC7, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marga Piederiet
Raamsdonk
42:16
2
Ingrid Dirckx
Eindhoven
44:23
3
Vivi van Rijn
Berkel en Rodenrijs
47:24
4
Juliette Milan
Breda
50:13
MJUNB, 3900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maureen Koster
AV '47
15:08
2
Marlin van Hal
De Keien
15:31
3
Celine de Wild
THOR
15:39
4
Irene van Lieshout
De Keien
15:42
5
Marije Hulzebos
HAC '63
15:43
6
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
16:01
7
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
16:04
8
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
16:25
9
Anouk Trooster
AAC '61
16:36
10
Femke van der Pal
Zaanland
16:57
11
Suzanne Timmermans
Unitas
17:00
12
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
17:00
13
Marije Peters
Seven Hills Running
17:03
14
Maika Bryant
AVON
17:13
15
Rebecca Atteveld
Atverni
17:20
16
Maud Schijven
Nijmegen Atletiek
17:22
17
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
17:24
18
Elif Erken
Seven Hills Running
17:29
19
Pauliena Rooijakkers
't Jasper Sport
17:33
20
Sanne Vlutters
TION
17:36
21
Giselle Slotboom
De Spartaan
17:39
22
Joelle Hoogendoorn
PAC
17:41
23
Sanne Sibbald
AV Zeewolde
17:44
24
Marije Wever
NEA Volharding
17:45
25
Marjolein van Marrewij
Olympus '70
18:02
26
Lindsey Faken
Energie
18:10
27
Anniek de Jong
AV Heerenveen
18:17
28
Susan van Zeelst
Oss '78
18:25
29
Myra Franken
Loopteam Ed Sligcher
18:50
30
Shannon van der Gaag
Almere '81
18:57
31
Rianne van Slooten
AVV
18:57
32
Anya Koch
PAC
19:45
33
Anne Elevelt
Generaal Michaelis
19:45
34
Margriet Lantink
Leiden Atletiek
20:23
35
Wendy Bijsterveld
AV '40
20:55
36
Iris Etman
Attila
27:23
JJUNB, 5700 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Dilling
Seven Hills Running
19:39
2
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
19:49
3
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
20:06
4
Hans van Hateren
De Spartaan
20:48
5
Alwin Roovers
Loopteam Ed Sligcher
20:58
6
Lex Sinnige
AV Weert
21:02
7
Milan Stawicki
Gloria
21:03
8
Tom Koetsenruijter
THOR
21:07
9
Maico Suijkerbuijk
THOR
21:23
10
Jordi Baars
AV Aalsmeer
21:25
11
Roel Wijmenga
Unitas
21:26
12
Brian Kamstra
AAC '61
21:26
13
Lars Paardekooper
AV '56
21:30
14
Edwin de Vries
Almere '81
21:45
15
Seb Wiggemans
Hanzesport
21:54
16
Job de Brouwer
RK HAV
21:56
17
Hidde Bergman
Aquilo
21:57
18
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
21:57
19
Wouter Heinrich
AKU
21:57
20
Ayoub Benchaabane
Atos
22:06
21
Tom Rademaker
HAC
22:16
22
Ruben Tock
Spado
22:22
23
Simeon Weeda
Atverni
22:23
24
Tony Mauritz
Avantri
22:29
25
Fenno Polderman
Clytoneus
22:34
26
Gijs van Rooij
DAK
22:34
27
Olaf Bosma
Zuidwal
22:36
28
Jim Rothweiler
KAV Holland
22:41
29
Jesse Nijboer
Start '78
22:42
30
Daan Reintjes
De Liemers
22:55
31
Wouter Doesburg
ASV
22:55
32
Cas Lutz
GAC Hilversum
23:00
33
Nick Sinnige
AV Castricum
23:07
34
Krijn Schagen
AV Castricum
23:09
35
Thomas van der Stap
Hellas
23:16
36
Menno Munster
Hylas
23:20
37
Arjo Koekoek
HAC '63
23:27
38
Rens Veeke
Sprint
23:34
39
John Philipsen
Nijmegen Atletiek
23:38
40
Bram Kocx
Attila
23:44
41
Jasper Smits
Pijnenburg
24:00
42
Tipp Bongers
Seven Hills Running
24:11
43
Jim Kruiver
NOVA
24:11
44
Jaro Bellekom
Hanzesport
24:31
45
Fraol Feleke [BM]
KAV Holland
24:31
46
Thomas Beelen
AV '56
24:54
47
Ralph Griffioen
Unitas
25:18
48
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
25:23
49
Mark van Wijgerden
OSS-VOLO
25:34
50
Daan Vos
PEC 1910
26:02
51
Dirk Evers
Spiridon
26:29
52
Luuk Oudendijk
Suomi
26:29
53
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
27:07
54
Killian Weltens
Sparta
27:48
55
Sam de Looff
DES
27:50
MJUNA, 4500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maaike Caelers
Unitas
17:19
2
Margriet Berkhout
NOVA
17:30
3
Rachel Klamer
LAAC Twente
17:47
4
Marjon van der Wansem
LADB
18:16
5
Jamie van Lieshout
Attila
18:23
6
Sanne Woertink
HAC '63
18:50
7
Lisanne Wever
NEA Volharding
18:51
8
Jill Holterman
Zaanland
19:00
9
Leonie Balter
AVON
19:19
10
Jeanine vd Klashorst
Atverni
19:26
11
Renée Tijdink
Caesar
19:47
12
Anne van Loon
Oss '78
19:53
13
An Lenders
Venray Regio
19:56
14
Daisy Kusters
GAC Gemert
20:00
15
Lisa te Molder
Atletico '73
20:20
16
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
20:34
17
Rianne Breedijk
Zaanland
21:12
18
Jacqueline Schröer
Hera
21:19
19
Judith Monsieurs
THOR
21:49
20
Sophie Maria Pelle
THOR
22:24
21
Marcella Roks
THOR
23:27
JJUNA, 6300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
21:18
2
Jurjen Polderman
Clytoneus
21:36
3
Abdi Said
SV Veendam
21:53
4
Wesley Pauel
AV Castricum
22:16
5
Wouter Dilling
Seven Hills Running
22:21
6
Jeroen Reintjes
Atletico '73
22:25
7
Mark Nouws
THOR
22:30
8
Wouter Timmermans
Unitas
22:33
9
Thomas van der Heijden
Sprint
22:40
10
Vito Verbeek
Hellas
22:47
11
Nick van Tol
GAC Hilversum
22:47
12
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
22:48
13
Wouter Warndorff
THOR
23:02
14
Thijmen Kupers
Atletico '73
23:25
15
Emiel Admiraal
Trias
23:33
16
Oussama el Kharraz Ala
Phanos
23:36
17
Jeroen Habers
De Spartaan
23:37
18
Emiel Rutgers
AAC '61
23:41
19
Florentijn Proost
Zuidwal
23:50
20
Daan van den Ende
Atletiek Maastricht
23:51
21
Vincent Maalderink
Hanzesport
23:58
22
Jeffrey van der Park
Hera
24:03
23
Arjen Venema
Climax
24:09
24
Remi van Balen
Hellas
24:19
25
Hielke Schurer
Energie
24:23
26
Jouri Schoemaker
Sprint
24:45
27
Vincent Aengevaeren
Nijmegen Atletiek
24:56
28
Sam de Vor
GAC Hilversum
25:10
29
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
25:11
30
Arne Mulder
PEC 1910
25:11
31
Erik vd Heijden
Tilburg Road Runners
25:51
32
Remco Sprenger
AKU
26:06
33
Geert Tuinstra
SISU
26:19
34
Daan Crombach
Generaal Michaelis
27:13
35
Léon Duineveld
Trias
27:13
36
Mark Moerland
Lycurgus
27:54
VKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
7:26
2
Raika Lenaarts
Hera
7:38
3
Manon Kruiver
NOVA
7:42
4
Nina Mathijssen
Phanos
7:51
5
Esther Vermue
Rotterdam Atletiek
8:04
6
Natasja Brusik
Nijmegen Atletiek
8:09
7
Lotte van den Boom
THOR
8:09
8
Dorien van der Schot
Phoenix
8:10
9
Marleen Loman
NOP
8:13
10
Evelien Ruijters
Atletiek Maastricht
8:17
11
Isabel Sticker
De Liemers
8:20
12
Eva Thomas
Attila
8:26
13
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
8:28
14
Monique Burger
Ciko '66
8:31
15
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
8:36
16
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
8:45
17
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
8:47
18
Maud van Alphen
Phoenix
8:48
19
Anne Vergunst
Scorpio
8:52
20
Larissa Scholten
AV Haarlem
8:56
21
Anniek Hylkema
Atverni
9:02
22
Karin Vintges
Attila
9:07
23
Anne-Sophie Kok
AAC '61
9:09
24
Marieke van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
9:09
25
Astrid den Herder
AV '56
9:13
26
Aniek Aper
RK HAV
9:14
27
Nicole Jetten
Attila
9:22
28
Milou Beelen
Atletiek Maastricht
9:27
29
Bianca van Osch
Haag Atletiek
9:31
30
Esther Habers
De Spartaan
9:45
31
Lotte Visser
Energie
9:54
MKORT, 3300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Guus Janssen
Nijmegen Atletiek
10:10
2
Tom Wiggers
AV Castricum
10:14
3
Johan de Koning
Sprint
10:39
4
Gijs Jacobs
HAC
10:39
5
Jesse van Burg
Ilion
10:43
6
Gert-Jan Wassink
Argo
10:47
7
Alexander van der Voor
Atverni
10:50
8
Ries van Zon
Climax
10:55
9
Michiel de Ruiter
Hera
10:55
10
Niels Verwer
AV Castricum
10:59
11
Roy Hoornweg
Passaat
11:03
12
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
11:03
13
Erik Niemeijer
Sprint
11:08
14
Mark Buiks
Sprint
11:08
15
Remco Beckers
Asterix
11:09
16
Michiel Hulleman
Phanos
11:13
17
Fulco de Heus
AV '23
11:14
18
Werner Wessels
AV Rijssen
11:18
19
Jeroen Pals
Sprint
11:19
20
Robert Planting
Prins Hendrik
11:19
21
Erwin Meijer
Climax
11:20
22
Sjoerd van Marrewijk
Olympus '70
11:21
23
Ron Szigetti
Attila
11:22
24
Robin van der Linde
Almere '81
11:24
25
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
11:24
26
Bart Uiterwijk
Hellas
11:25
27
Guus Reijngoud
Hellas
11:28
28
Marc Rotsaert [BM]
PAC
11:29
29
David Bronsveld
Leiden Atletiek
11:29
30
Ferdy van der Heide
Hera
11:32
31
Gijs Groen
Haag Atletiek
11:33
32
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
11:34
33
Ward van de Wiel
Sprint
11:35
34
Mathias Meijer
Climax
11:35
35
David Vonk
Zuidwal
11:36
36
Dave Klink
Leiden Atletiek
11:38
37
Harm-Jan Martens
HAC '63
11:38
38
Paul Dekkers
GAC Gemert
11:43
39
Paul Boon
Hollandia
11:43
40
Jorrit Cleij
Nijmegen Atletiek
11:44
41
Laurens den Ouden
Nijmegen Atletiek
11:45
42
Bart Klaver
Hera
11:46
43
Wilfred van Holst
De Gemzen
11:47
44
Sam Krop
Asterix
11:48
45
Arnout Salome
Prins Hendrik
11:48
46
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
11:50
47
Wouter Visser
PAC
11:53
48
Michel Mooij
Clytoneus
11:54
49
Bas van Oorschot
Seven Hills Running
11:55
50
Jelle Hanswijk
Climax
11:55
51
Michel Kerkdijk
Phanos
11:57
52
Pascal Noort
Leiden Atletiek
11:58
53
Arjen Hart
Hera
11:59
54
Ronald Kuin
Kronos
12:01
55
Leon van der Lans
HAC '63
12:02
56
Reinoud Kruithof
Kronos
12:05
57
Kevin Damstra
AV Heerenveen
12:08
58
Frans Giebels
Fortuna '67
12:09
59
Cees van Maanen
Hellas
12:10
60
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
12:10
61
Coos van Buuren
Leiden Atletiek
12:12
62
Riccardo Sprong
Clytoneus
12:14
63
Edward Appelman
Trias
12:15
64
Ayoub Ben Said
Atos
12:20
65
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
12:28
66
Christiaan van Os
Suomi
12:31
67
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
12:35
68
Jan-Joris van de Riet
Road Runners Etten-L
12:36
69
Tariq van Rooijen
Haag Atletiek
12:42
70
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
12:55
71
Jeroen Nijland
Achilles
12:59
72
Sander Hilferink
Ciko '66
13:03
73
Greg van der Velde
Hercules
13:12
74
Joost van Dijk
AV '56
13:30
75
David Peters
NSL
13:55
76
Frans van den Hoek
Waterweg
15:28
VLANG, 6300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
23:03
2
Selma Borst
Hera
24:12
3
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
24:22
4
Ruth van der Meijden
VAV
24:30
5
Marieke Falkmann
Groningen Atletiek
24:43
6
Saskia van Vugt
Phoenix
24:46
7
Inge de Jong
Trias
24:54
8
Jolanda Verstraten
Scopias
25:09
9
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
25:12
10
Lindy Burgman
Nijmegen Atletiek
25:35
11
Ingrid Versteegh
Sprint
25:47
12
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
26:10
13
Melanie Spruyt
Running2000
26:20
14
Lisanne Groen
Phanos
26:24
15
Renske Smetsers-Weeda
Nijmegen Atletiek
26:28
16
Angelica Esparza [BM]
AAC
26:29
17
Kelly Schouten
TAS '82
26:46
18
Nikki Fairley
Nijmegen Atletiek
26:49
19
Laura Huijbregts
Asterix
26:50
20
Cora Klaver
Hera
26:56
21
Esther Schipper
AV Castricum
27:15
22
Ilonka van den Hengel
Running2000
27:52
23
Marloes van Loon
ACW '66
28:10
24
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
28:11
25
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
28:35
26
Talisa van der Fluit
Hera
29:00
27
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
29:06
28
Marleen Heemels
Zaanland
30:50
29
Tatjana Cernochova
Atverni
31:21
MLANG, 10200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Abdi Nageeye
AV '34
32:02
2
Patrick Stitzinger
Pegasus
32:04
3
Marco Gielen
Scopias
32:15
4
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
32:36
5
Robert Ton
Phanos
32:52
6
Ron van Diepen
Hera
33:07
7
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
33:12
8
Christian de Lie
AV Castricum
33:16
9
Alwin Groen
NOVA
33:19
10
Erik Negerman
GAC Hilversum
33:26
11
Ronald Bassa
Prins Hendrik
33:37
12
Jeroen Veldhuis
AAC
33:41
13
Ruben Scheurwater
Passaat
33:42
14
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
33:48
15
Dennis Weijers
Phoenix
33:52
16
Tim Pleijte
Dynamica
33:53
17
Christiaan van Beusich
Loopteam Ed Sligcher
33:59
18
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
34:04
19
Noël Keijsers
Prins Hendrik
34:08
20
Alex van der Meer
Prins Hendrik
34:18
21
Hidde Tangerman
AAC
34:30
22
Joost van den Ende
Seven Hills Running
34:36
23
Jelle Kemper
Prins Hendrik
34:39
24
Michiel van Nispen
Sprint
34:50
25
Simon Beemsterboer
Cialfo
35:01
26
Allan van Hulst
Nijmegen Atletiek
35:12
27
Casper Dirks
Phanos
35:13
28
Yennick Wolthuizen
DOKEV
35:14
29
Marten Korfage
Hera
35:14
30
Pieter Mans
Twenterand
35:22
31
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
35:23
32
David Knappstein
ZOEV
35:27
33
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
35:41
34
Dorus Arts
Seven Hills Running
36:13
35
Frank Wouters
THOR
36:14
36
Kevin Schaap
LAAC Twente
36:16
37
Maikel van Eekelen
Attila
36:18
38
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
36:20
39
Harmen Perk
EUR Roadrunners
36:22
40
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
36:22
41
Ralph Apeldoorn
DEM
36:33
42
Ronnie Overgaauw
Dynamica
36:39
43
Gerrit Jan Kastenberg
Seven Hills Running
36:44
44
Michael Groeneweegen
Loopteam Ed Sligcher
36:53
45
Bart van Aalst
Prins Hendrik
37:01
46
Maarten van Ommen
Phoenix
37:05
47
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
37:07
48
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
37:17
49
Alfi Damen
Sprint
37:24
50
Bernard Heshof
THOR
37:28
51
Niels Govers
Oss '78
37:40
52
Marco van Dongen
Sprint
37:55
53
Frank van Eijk
't Jasper Sport
37:55
54
Maarten Gouda
Trias
37:58
55
Gideon Kok
Hera
38:08
56
Koen Vossers
Argo
38:15
57
Berry Snoeren
Tilburg Road Runners
38:17
58
Rolf de Jong
AV '40
38:27
59
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
38:29
60
Frans Pasmans
Loopgroep PK
38:34
61
Simon van den Enden
Phoenix
38:43
62
Remco Verveer
Hera
38:57
63
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
39:02
64
Koen Voermans
Spiridon
39:07
65
Arjen van der Krieke
AV Heerenveen
39:56
66
Bart van den Brule
Sprint
40:30
67
Marcel Kwakkel
Phoenix
40:41
68
Richard Holstege
AV '40
40:58
69
Evert van Nigtevecht
Sprint
41:19
70
Dennis van Doorn
Phoenix
41:58
71
Jack van der Walle
Suomi
42:21
72
Manfred Kooy
Ciko '66
43:59
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
01-03-2009 00:00