Uitslagenlijst SPAR NK Cross

Rijen - Zaterdag 28 februari 2009

J3+4, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Mauro Spanen
Burg. van Mierloscho
4:07
2
Tijn de Jong
Berkel-Enschot
4:47
3
Thijn van Vliet
Burg. van Mierloscho
5:05
4
Fynn Vleugels
Tilburg
5:11
5
Rick van Abeelen
De Brakken
5:25
6
Jort Martens
Burg. van Mierloscho
5:27
7
Joppe van Harskamp
Burg. van Mierloscho
6:11
8
Jarne Smolders
Burg. van Mierloscho
6:16
9
Nick Maas
Burg. van Mierloscho
7:05
M5+6, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Tanya Groep
Sint Jozefschool
4:42
2
Eva Kipping
Rijen
4:48
3
Mieke van der Meiden
Sint Jozefschool
4:51
4
Eva van Harskamp
Burg. van Mierloscho
5:29
5
Emy Elias
Burg. van Mierloscho
6:25
J5+6, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Mathieu Baars
Burg. van Mierloscho
3:48
2
Pelle Jonkergouw
Molenschot
4:02
3
Mark Laurijssen
Gerardus Majellascho
4:13
4
Robin Biemans
De Brakken
4:19
5
Mart van Vliet
Burg. van Mierloscho
4:29
6
Zaven Zimonjan
Burg. van Mierloscho
4:38
7
Youssef Al Anany
Burg. van Mierloscho
4:42
8
Joeri Vleugels
Tilburg
5:02
9
Nick de Graaf
Burg. van Mierloscho
5:07
10
Joris Adank
De Brakken
5:12
11
Amir Al Adany
Burg. van Mierloscho
5:18
12
Jeroen Prinsen
Burg. van Mierloscho
5:56
M7+8, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maartje Polling
Sint Jozefschool
4:39
2
Anne Wouters
Gerardus Majellascho
6:47
J7+8, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Bart Stadhouders
De Wildschut
3:33
2
Tim Werps
Weert
3:46
3
Jurre van der Schaaf
Leek
3:49
4
Jeroen Schelling
Nuenen
3:56
5
Jasper Schellekens
De Wildschut
3:58
6
Gianni Spapen
Burg. van Mierloscho
3:59
7
Kjeld Dijkstra
De Wildschut
4:04
8
Wes Korndorffer
De Wildschut
4:08
9
Kevin Biemans
Burg. van Mierloscho
4:10
10
Thijs van Wieren
Burg. van Mierloscho
4:11
11
Jonas Claassen
De Wildschut
4:13
12
Luuk Soeterboek
Burg. van Mierloscho
4:24
13
Floris van Opstal
Sint Jozefschool
4:31
14
Kieron Mutsaers
Burg. van Mierloscho
4:32
15
Max de Kok
Sint Jozefschool
4:37
16
Daan de Jong
Berkel-Enschot
4:37
17
Bryan van Roozendaal
Burg. van Mierloscho
4:46
18
Lukas Mertens
Gerardus Majellascho
5:05
19
Daan Heyblom
Gerardus Majellascho
5:26
20
Bram Ockeloen
Sint Jozefschool
6:05
21
Levy van Opstal
Gerardus Majellascho
6:24
MGATL, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Christel van Gorp
Attila
4:29
2
Madelon Tax
Sprint
5:23
3
Lieke Sweep
Sprint
5:25
4
Sira Lambregts
Sprint
5:27
JGATL, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Eddy Verschuren
Scorpio
3:09
2
Uberto Druiventak
Sprint
3:22
3
Sven van den Hout
Attila
3:24
4
Stan Dielemans
Sprint
3:31
5
Rob Rullens
Sprint
4:03
6
Theo List
AVV
4:26
7
Ronnie Tiggelman
Sprint
4:57
MPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Amy Hasselton
THOR
4:00
2
Fleur van der Linden
DAK
4:06
3
Lonne Mallens
Sprint
4:06
4
Annabelle Emmen
Spiridon
4:06
5
Manon Los
Isala '96
4:13
6
Iris Heikoop
Delta Sport
4:17
7
Linette Linders
Lopersgroep Deurne
4:17
8
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
4:20
9
Janneke Mengerink
Gloria
4:20
10
Hester Aris
Loopgroep Aart Stigt
4:22
11
Judith Witteveen
Generaal Michaelis
4:24
12
Shirin van Anrooij
AV '56
4:24
13
Nina Hof
AAC '61
4:27
14
Imme Frijters
Gloria
4:45
15
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:46
16
Myron Arts
Lopersgroep Deurne
4:47
17
Lotte Jansen
Gloria
4:50
18
Nanah Fung-Loy
Sparta
4:58
19
Quinty Dusee
ACW '66
5:00
JPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Haico Boer
Loopgroep Aart Stigt
3:45
2
Jesse Hendriks
THOR
3:54
3
Jorg Gorissen
Sprint
4:00
4
Michael de Vries
Isala '96
4:01
5
Paavo de Leng
Dynamica
4:03
6
Stan Schipperen
Scorpio
4:05
7
Phill Pols
Atledo
4:09
8
Peer Voesenek
Sprint
4:12
9
Thijs van Miltenburg
BAV
4:13
10
Bjarne van Straaten
Ilion
4:14
11
Dano van Mierlo
Isala '96
4:18
12
Jelle van Hofslot
Sprint
4:19
13
Jelle van Miltenburg
BAV
4:24
14
Kyle van der Mierden
ACW '66
4:25
15
Viggo Parol
Fit
4:29
16
Jasper Olsson
Fit
4:31
17
Fedor de Pagter
Daventria
4:32
18
Taro Swart
Spiridon
4:33
19
Tim van Dooren
OSS-VOLO
4:42
20
Merijn Gerits
Generaal Michaelis
4:43
21
Chiel Mouws
Gloria
4:45
22
Jan Dirk Harting
AV '47
4:49
23
Stijn Vermissen
Gloria
4:50
24
Wessel den Engelse
PAC
4:55
25
Ide Schepers
Spiridon
4:59
26
Wesley Natte
Ilion
5:00
27
Sietse Nefs
Achilles
5:01
28
Olivier Kleinbekman
Ilion
5:01
29
Daan Verzijlberg
Attila
5:05
30
Jarreau Suijkerbuijk
AVO 1983
5:06
31
Daan Verhoeven
Attila
5:16
32
Geert van Krevelen
Atledo
5:30
MPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Roos Hop
THOR
5:16
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
5:21
3
Annika Reuvers
Diomedon
5:25
4
Danique de Haan
AV '34
5:31
5
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
5:40
6
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
5:41
7
Robin van Ommeren
THOR
5:43
8
Mirthe de Zeeuw
Scheldesport
5:46
9
Fleur Praas
Triathlon
5:48
10
Sanne van Beek
PAC
6:00
11
Evi van Bladel
ACW '66
6:01
12
Jolien Stuijk
Gloria
6:03
13
Lonneke Westermann
Attila
6:06
14
Rosalie TIssingh
Start '78
6:06
15
Tamara de Graaf
AV '34
6:08
16
Bekius Amber
Start '78
6:10
17
Thirza Kuiper
Start '78
6:11
18
Faith Room
Sprint
6:14
19
Marlijn van Boekel
Typhoon
6:18
20
Kim Moonen
GVAC
6:21
21
Lotte de Graauw
Attila
6:24
22
Ilse Croonen
GVAC
6:25
23
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
6:34
24
Hannah den Engelse
PAC
6:46
25
Tanya Groep
Spiridon
6:48
26
Nanne Gelderblom
Delta Sport
7:02
27
Kayleigh van der Mierd
ACW '66
7:03
28
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
7:04
29
Maxime Beverwijk
Atledo
7:26
30
Puck van Pruisen
Gloria
7:41
JPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Max van Helmond
Spiridon
4:57
2
Hans Harting
AV '47
5:09
3
Daan van der Velden
AVV
5:11
4
Willems Tom
HAC
5:14
5
Jelle de Roon
Atledo
5:17
6
Toine van den Bos
Delta Sport
5:22
7
Mirko de Pagter
Daventria
5:22
8
Thijs van Deurzen
Spirit Oud Beijerlan
5:22
9
Jibbe Klumpenaar
VAV
5:23
10
Roman de Boer
Horror
5:26
11
Joris Blom
Spirit Oud Beijerlan
5:32
12
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
5:35
13
Sander Hendrickx
Gloria
5:38
14
Sven Hellendoorn
Isala '96
5:39
15
Wouter Baljet
Horror
5:42
16
Remco Mulder
Start '78
5:43
17
Mart Becx
Taxandria
5:47
18
Arvid Gog
Fortuna
5:49
19
Juul Knoester
GVAC
5:54
20
Semm Wijnings
Spiridon
5:54
21
Maas Uilenhoed
Fortuna
6:04
22
Tycho van Haarlem
Atledo
6:04
23
Cas van Enckevoort
Lopersgroep Deurne
6:06
24
Ruben Heijnen
Delta Sport
6:08
25
Dirk Michielsen
Gloria
6:15
26
Luuk Hensing
Leiden Atletiek
6:17
27
Thijs Anderiessen
AKU
6:17
28
Daan Hoogers
Sprint
6:22
29
Gijs Knoester
GVAC
6:30
30
Gijs van Male
Ilion
6:49
31
Jaimy Hulst
Ilion
6:50
32
Matthijs Nagtzaam
Spiridon
6:51
MPUA1, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Waeöby Jones
Scheldesport
4:54
2
Diane van Es
Energie
5:02
3
Irene Bijman
Isala '96
5:05
4
Jasmijn Bakker
Triathlon
5:11
5
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
5:13
6
Vera Lurvink
HAC
5:13
7
Stella Bolderheij
Energie
5:14
8
Jasmin Brinkerhof
De Spartaan
5:22
9
Lotte de Jong
BAV
5:23
10
Suzan Werps
AV Weert
5:27
11
Soraya Servage
Start '78
5:27
12
Ilham Tamrouti
Isala '96
5:28
13
Maaike de Kreek
Scheldesport
5:30
14
Isabelle Spierenburg
Sprint
5:37
15
Britt van den Nieuwend
Delta Sport
5:38
16
Chantal Maas
Lopersgroep Deurne
5:39
17
Danny Geyteman
Leiden Atletiek
5:41
18
Femke Sloof
Fortuna
5:42
19
Jonne Ritzen
Aquilo
5:44
20
Amber Schouten
Isala '96
5:44
21
Zoe Zwaal
Sprint
5:45
22
Irene Potma
Energie
5:46
23
Claudia Verheijen
Gloria
5:47
24
Laura Schelling
Eindhoven Atletiek
5:49
25
Tjeerdtje van Gastel
Triathlon
5:49
26
Linda Alzate
Ilion
5:52
27
Ilonka Dekker
Clytoneus
5:55
28
Amber Boutens
Scheldesport
5:56
29
Demi Wassenaar
AV '47
5:56
30
Pamela Alzate
Ilion
5:58
31
Tia Ackermans
Scorpio
5:59
32
Maaike Verhoeven
Spiridon
6:03
33
Evi van den Broek
THOR
6:05
34
Ilse Dirkzwager
Delta Sport
6:06
35
Puck Gerritse
Energie
6:09
36
Lotte Bosma
Taxandria
6:12
37
Marcha Bakx
Diomedon
6:17
38
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
6:31
39
Anne Leemans
Atledo
6:41
40
Jessica Alzate
Ilion
7:19
MPUA2, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Leonie Glazenborg
Aquilo
4:55
2
Susan van Weperen
LSV Invictus
4:57
3
Maayke Tjin-A-Lim
Sparta
5:06
4
Anniek van Boekel
Typhoon
5:08
5
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
5:15
6
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
5:17
7
Kristel van den Berg
Fortuna
5:19
8
Jody Schellekens
AVR '69
5:20
9
Bente Lutteke
Hanzesport
5:23
10
Ashley Melcherts
Energie
5:24
11
Nanda de Jong
Olympus '70
5:25
12
Kelsey Cools
THOR
5:26
13
Annelot Staes
Gloria
5:27
14
Nina Becx
Attila
5:28
15
Roos den Engelse
PAC
5:28
16
Tamara Eleonora
De Kieviten
5:31
17
Britt Moonen
GVAC
5:32
18
Annouk Boshuizen
Fortuna
5:34
19
Caya Murre
Scheldesport
5:37
20
Anna Dingenouts
Sprint
5:39
21
Irene van den Berghe
Sprint
5:45
22
Lara van Ravenstein
Start '78
5:46
23
Kaylee van Caem
ACW '66
5:47
24
Tess de Mendonca
Delta Sport
5:48
25
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
5:50
26
Veerle van Loon
THOR
5:51
27
Sterre van Velzen
Ilion
5:53
28
Tessa Lahaije
Attila
5:55
29
Noor van Berkel
Taxandria
6:01
30
Kleuskens Dianne
ACW '66
6:05
31
Indy Flipsen
Atledo
6:05
32
Jessy Delsman
OSS-VOLO
6:11
33
Manon Lammertse
ACW '66
6:18
34
Jet Gerritse
Energie
6:21
35
Susie Wittenbols
Energie
6:25
36
Michelle Paulus
Ilion
6:26
37
Myrett Kootstra
ACO Van Elderen
6:28
38
Liza Jonkergouw
Spiridon
6:51
39
Bijl van der Naomi
Delta Sport
7:08
40
Nora van der Lelij
De Kieviten
7:12
41
Hannah Driesens
De Kieviten
7:15
42
Dominique Beverwijk
Atledo
7:17
43
Vera Olieslagers
Gloria
7:28
JPUA1, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Brian Versluis
Atverni
4:41
2
Jaap van Zevenbergen
Fortuna
4:46
3
Bram Mengerink
Gloria
4:49
4
Lauri Hulleman
AV '34
4:52
5
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
4:56
6
Martin Oonincx
THOR
4:56
7
Pascal Sinnema
Lionitas
5:05
8
Richard Meuleman
Isala '96
5:05
9
Youri Siebols
Leiden Atletiek
5:07
10
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
5:07
11
Rafael Raap
Fortuna
5:07
12
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
5:08
13
Victor Aris
Loopgroep Aart Stigt
5:08
14
Robert Los
Isala '96
5:11
15
Julian Hellendoorn
Isala '96
5:13
16
Thomas Noteboom
Energie
5:14
17
Thijs van Hofslot
Sprint
5:18
18
Sergio Harinck
Dynamica
5:20
19
Stan Arts
Lopersgroep Deurne
5:22
20
Twan Dijks
Spiridon
5:23
21
Jules de With
Spiridon
5:24
22
Lars van Hoeven
Athleta
5:27
23
Bram Mooren
HAC
5:28
24
Joeri van Gils
Sprint
5:28
25
Victor Bierbooms
Sprint
5:31
26
Arthur Schurmans
Gloria
5:31
27
Bram Anderiessen
AKU
5:32
28
Noah Wijnings
Spiridon
5:32
29
Jorian Duijm
Isala '96
5:34
30
Tom Hensing
Leiden Atletiek
5:36
31
Bob Voets
Attila
5:39
32
Timon Hahury
Scopias
5:41
33
Tim Verhoeven
Attila
5:46
34
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
5:48
35
Rick Groot
Parthenon
5:48
36
Ronan Zagwijn
Fortuna
5:49
37
Scott Pols
Atledo
5:51
38
Joost van den Doel
Delta Sport
5:52
39
Ezeqiel Suijkerbuijk
AVO 1983
5:54
40
Mies Berkers
Lopersgroep Deurne
5:55
41
Sven van der Pas
Scorpio
5:56
42
Ruben van Meer
Delta Sport
5:56
43
Jelte van der Linden
DAK
6:00
44
Jurre Schepers
Spiridon
6:03
45
Aron Blom
Passaat
6:03
46
Sjoerd Nefs
Achilles
6:06
47
Huub Wittenbols
Energie
6:11
48
Stijn Kleinbekman
Ilion
6:12
49
Jay Jay Fung-Loy
Sparta
6:25
50
Dennis Olieslagers
Gloria
6:32
51
Mart van Male
Ilion
6:33
52
Sam van der Pol
Atledo
6:59
53
Ramon Emmen
Spiridon
7:00
54
Joep Hermans
Gloria
7:22
55
Quirijn van Dongen
Atledo
7:46
56
Mitchell Dusee
ACW '66
8:22
JPUA2, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Tom van Ommeren
THOR
4:36
2
Elias Loukili
Atverni
4:40
3
Sven van Miltenburg
BAV
4:49
4
Jens van der Poel
Spado
4:53
5
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
4:59
6
Bart Brand
AV '47
4:59
7
Mark van der Meulen
Isala '96
5:00
8
Thomas van der Vooren
Triathlon
5:07
9
Joel Plantinga
Isala '96
5:08
10
Nout van den Bos
Delta Sport
5:09
11
Geert de Gouw
DAK
5:12
12
Matthias Houtzager
Delta Sport
5:12
13
Freek van Blerck
Sprint
5:13
14
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
5:15
15
Paul Bergman
Tilburg Road Runners
5:15
16
Thijs van der Hel
Sprint
5:18
17
Brian Analikwu
Sparta
5:20
18
Jelte van Atten
Leiden Atletiek
5:20
19
Martijn Flikweert
Delta Sport
5:20
20
Corné Parol
Fit
5:26
21
Brendan Analikwu
Sparta
5:26
22
Jowie Robbemond
Fortuna
5:30
23
Rik Albers
Isala '96
5:31
24
Bart van Bourgondiën
GVAC
5:32
25
Ries Lutz
GAC Hilversum
5:33
26
Niek van Eekelen
Sprint
5:33
27
Lars Dingenouts
Sprint
5:36
28
Wim Vonk
Triathlon
5:38
29
Stijn van der Wal
Zuidwal
5:44
30
Joep den Ouden
Fortuna
5:50
31
Pelle Gelderblom
Delta Sport
5:50
32
Stijn Hoogenboom
Olympus '70
5:51
33
Stijn Uilenhoed
Fortuna
5:55
34
Jasper Heikoop
Delta Sport
5:58
35
Lars Dirkzwager
Delta Sport
5:58
36
Obbe Tibben
Start '78
5:59
37
Jochem van Westing
Sparta
6:01
38
Mark Laurijsen
Spiridon
6:02
39
Lau de Louw
ACW '66
6:03
40
Nick Rodermond
Start '78
6:04
41
Sjors Visser
Energie
6:05
42
Jochem Fliervoet
AV Wijchen
6:05
43
Ivar van Straaten
Ilion
6:05
44
Tim van Ommeren
THOR
6:07
45
Lekan Dalenberg
Atledo
6:08
46
Aäron Waarsing
Ilion
6:09
47
Olaf Bolkenbaas
Attila
6:16
48
Niels Verzijlberg
Attila
6:21
49
Glenn Pols
Atledo
6:22
50
Dylan Huisman
Passaat
6:28
51
Basil Timmerman
De Kieviten
6:28
52
Atilla Akgun
Atledo
6:35
53
Patrick van Oostrom
Triathlon
6:44
MJUD1, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
4:35
2
Sabine Rutten
VAV
4:37
3
Floortje van Kampen
Hollandia
4:41
4
Tessa van den Brink
Scheldesport
4:46
5
Dagmar Smid
AAV '36
4:47
6
Rosalie Wijnker
Hera
4:49
7
Corinde van Es
Energie
4:53
8
Fieke Kivits
DAK
4:56
9
Ina van Woersem
BAV
4:57
10
Veerle Bakker
Triathlon
4:57
11
Melissa van Eenennaam
AV Aalsmeer
5:00
12
Ornella Wierikx
THOR
5:00
13
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
5:02
14
Helen Coenen
AVON
5:02
15
Zoë van Helden
Energie
5:02
16
Danaďd Prinsen
Aquilo
5:03
17
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
5:06
18
Maureen Sprenkels
Scheldesport
5:07
19
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
5:07
20
Britt de Mendonca
Delta Sport
5:08
21
Anne van de Wiel
Sprint
5:08
22
Thessa Beernink
Iphitos
5:09
23
Kim Lahaije
Attila
5:11
24
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
5:12
25
Britt-noah Mosselman
SAV
5:13
26
Irene Groot
Parthenon
5:13
27
Merel Lasschuijt
AV '34
5:16
28
Nele van den Broek
Sprint
5:19
29
Arlyn Haveman
Leiden Atletiek
5:20
30
Jelynn Timisela
AV '34
5:20
31
Myke van de Wiel
Sprint
5:21
32
Renee Schuurmans
Gloria
5:23
33
Rohmana Koops
BAV
5:24
34
Anouk Hof
AAC '61
5:26
35
Michelle de Graaf
AV '34
5:27
36
Bente Klumpenaar
VAV
5:27
37
Susanne Zee
AV '40
5:28
38
Romy Strobos
Jahn II
5:29
39
Kim van Eenennaam
AV Aalsmeer
5:32
40
Kristen Baas
Delta Sport
5:32
41
Zoe van den Akker
Sprint
5:33
42
Francis Sikkenga
Hollandia
5:36
43
Vera de Vreugt
Ilion
5:36
44
Quirien Robbe
AVV
5:38
45
Linda van Steeg
Fortuna
5:39
46
Djely Bus
THOR
5:39
47
Floor Buigel
Groningen Atletiek
5:40
48
Roos Hughes
Triathlon
5:41
49
Baukje Nefs
Achilles
5:42
50
Winny Hasselton
THOR
5:47
51
Christina vd Baard
Spado
5:50
52
Myrthe van Winkel
Sprint
5:53
53
Mirthe van Gastel
Delta Sport
5:55
54
Ane Blom
Spirit Oud Beijerlan
5:56
55
Michelle Schmid
Passaat
6:00
56
Iris van Slooten
AVV
6:02
57
Denise Smetsers
Fortuna '67
6:09
58
Daphne van Zandvoort
DAK
7:06
MJUD2, 1200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marjolein Verheem
Achilles
4:29
2
Nisrine Masrhalmi
Energie
4:33
3
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
4:37
4
Esther Brilman
Triathlon
4:45
5
Tess Wegman
Altis
4:45
6
Suzanne Jonkers
Sprint
4:47
7
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
4:48
8
Renske van de Wijdeven
AVV
4:48
9
Judith Rasch
Pijnenburg
4:51
10
Anouschka Schroder
Flevo Delta
4:52
11
Tessa den Heijer
Jahn II
4:53
12
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
4:54
13
Julia Baur
Fortuna
4:55
14
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:56
15
Joyce Velthuizen
Leiden Atletiek
4:57
16
Nienke de Jong
Olympus '70
4:58
17
Suzanne Verhoeven
ARAC (BEL)
5:01
18
Tünde Brinkerhof
De Spartaan
5:01
19
Talitha Tuinebreijer
AAV '36
5:02
20
Claudia Oosterkamp
Start '78
5:03
21
Christel van Rooy
Atletiek Maastricht
5:08
22
Emma Ritzen
Aquilo
5:09
23
Nienke Kok
Typhoon
5:10
24
Caitlin van Gessel
Triathlon
5:11
25
Laura Moelard
SISU
5:12
26
Dagmar van Hinte
Flevo Delta
5:13
27
Sophie Philippart
Sprint
5:14
28
Lindy van Anrooij
AV '56
5:17
29
Emma van Mourik
Delta Sport
5:18
30
Sylke van der Kleij
Fortuna
5:19
31
Martje Bekius
AV Heerenveen
5:22
32
Evie van den Ouweland
AVV
5:23
33
Shirley Dolman
BAV
5:24
34
Eefje van 't Veer
Sprint
5:25
35
Maria Strogova
Scheldesport
5:25
36
Sarah Hoekstra
Energie
5:28
37
Amy Wortel
GAC Hilversum
5:30
38
Lotte van der Velde
Triathlon
5:31
39
Marlou Zandgrond
AV '34
5:33
40
Julia den Ouden
Fortuna
5:35
41
Marleen Sievers
GAC Hilversum
5:35
42
Selena Bordes
Zuidwal
5:36
43
Eline Vuijst
Zuidwal
5:41
44
Jillian Seevinck
De Liemers
5:46
45
Emma van Boxmeer
OSS-VOLO
5:49
46
Michelle van der Wens
Passaat
5:51
47
Sofie van der Steeg
Energie
5:59
48
Anna Wittenbols
Energie
6:00
49
Margreet Klein Willink
AV '34
6:08
50
Pricilla Huisman
Passaat
6:14
JJUD1, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Rody de Wolff
AV Heerenveen
8:10
2
Luc de JOng
BAV
8:10
3
Wouter Verstraate
Dynamica
8:11
4
Tjeerd van de Velde
Delta Sport
8:12
5
Kelide Aminboru
Triathlon
8:18
6
Jeroen Swinkels
NOVA
8:19
7
Daan Tromp
AV '40
8:21
8
Franklin van Anrooij
AV '56
8:23
9
Freek van de Weerd
Sprint
8:24
10
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
8:25
11
Hilbrand Wouters
Triathlon
8:27
12
Kris de Kreek
Scheldesport
8:36
13
Gerrit Reins
Spado
8:39
14
Thijs Spierenburg
Sprint
8:40
15
Stijn Martens
Caesar
8:41
16
Albert Aletrino
Sprint
8:42
17
Robin Wassens
Groningen Atletiek
8:44
18
Nout Wardenburg
AV '34
8:46
19
Thijmen Dofferhoff
De Spartaan
8:47
20
Bauke Fontein
Energie
8:51
21
Stijn van Geene
OSS-VOLO
8:53
22
Raúl Delhaas
Energie
8:54
23
Anthony van Reeuwijk
Ilion
8:55
24
Ward Broeders
Spiridon
8:56
25
Tijke Wentink
Attila
8:57
26
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
8:57
27
Tim Schiebroek
SC Reeuwijk
8:58
28
Lex Bolderheij
Energie
8:59
29
Chris Gaitanis
Horror
9:02
30
Sander van Hooff
HAC
9:07
31
Michen Biesaart
Ilion
9:09
32
Mark van Diesen
Lopersgroep Deurne
9:10
33
Rens van Lierop
HAC
9:11
34
Luuk Vos
PEC 1910
9:11
35
Tim Machiels
Triathlon
9:15
36
Tim Burger
Sprint
9:19
37
Milan Bardelmeijer
AAV '36
9:22
38
Bram Rijnsbergen
Energie
9:23
39
Bram Gerritse
Energie
9:28
40
Sijbren Altena
Scorpio
9:30
41
Bas Peeters
Marvel
9:33
42
Robin Veltink
ACO Van Elderen
9:34
43
Pim van der Pol
Atledo
9:42
44
Bas Booij
Fortuna
9:45
45
Yannick Maas
Sprint
9:49
46
Joël Hillebrand
Delta Sport
9:51
47
Victor Niessen
Scorpio
9:55
48
Job van der Stoel
AV '34
9:55
49
Kevin Natte
Ilion
9:59
50
Emil van de Par
Spiridon
10:02
51
Arno van der Pas
Scorpio
10:04
52
Jelle Struijs
Scorpio
10:07
53
Daan Verheijke
Ilion
10:11
54
Justin Zaat
Ilion
10:13
55
Imre van de Elsen
HAC
10:21
56
Justin Reedijk
AVO 1983
10:21
57
Niels van Deurzen
Spirit Oud Beijerlan
10:25
58
Daan Stapersma
Fortuna
10:30
59
Jasper van Manen
Ilion
10:35
60
Siebe Koopmans
Fortuna
10:52
61
Thomas Sulkers
Sprint
11:13
62
Eloi Dubben
Sprint
12:46
JJUD2, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Mats Fierkens
De Liemers
7:48
2
Miel Andriessen
HAC
7:51
3
Jesse van Aalsum
Lionitas
7:55
4
Mike Foppen
Nijmegen Atletiek
7:56
5
Tim de Boer
Start '78
7:56
6
Benno Snepvangers
Scorpio
8:05
7
Daniel Oderkerk
AV '34
8:09
8
David Lensen
Iphitos
8:09
9
Mels Lambregts
THOR
8:09
10
Lars vd Poel
Spado
8:10
11
Jelmer de Mare
Atverni
8:11
12
Thierry Willigenburg
Triathlon
8:12
13
Martijn Flipsen
Atledo
8:12
14
Jelmer van der Linden
Statina
8:17
15
Anton Borgstijn
AAV '36
8:19
16
Thomas Potma
Energie
8:19
17
Floris Koops
Hercules
8:23
18
Robin Pastoor
Atletico '73
8:26
19
Loek van Zevenbergen
Fortuna
8:28
20
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
8:28
21
Bram Kielman
AV Heerenveen
8:33
22
Luc van Dormolen
BAV
8:38
23
Felix Warndorff
Groene Ster
8:38
24
Ivo Zee
AV '40
8:39
25
Rob Honcoop
Spiridon
8:40
26
Lars Besselaar
GAC Hilversum
8:40
27
Alvin Severijn
Ilion
8:40
28
Roel Verhagen
Attila
8:44
29
Lukas Bos
Triathlon
8:48
30
Wesley Mols
Nijmegen Atletiek
8:50
31
Okke Swildens
U-Track
8:52
32
Alwin van de Heuvel
HAC
8:55
33
Steven Eleonora
Ilion
8:59
34
Bart van Manen
GAC Hilversum
9:00
35
Karsten Nefs
Achilles
9:05
36
Job van der Kleij
Fortuna
9:08
37
Luke van Rossenberg
GAC Hilversum
9:09
38
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
9:11
39
Tim Hoogenboom
Olympus '70
9:12
40
Chiel Bij de Vaate
Delta Sport
9:13
41
Matthew Stikkelorum
Ilion
9:13
42
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
9:14
43
Mark Jansonius
AV '34
9:16
44
Jasper Koopmans
Hellas
9:22
45
Steven Mijnhout
GAC Hilversum
9:23
46
Koen vd Meijden
Spado
9:24
47
Pim Strik
Sprint
9:32
48
Gino Harinck
Dynamica
9:32
49
Mark Grasmeijer
AV '34
9:33
50
Cas van Eersel
Atledo
9:34
51
Pelle Krol
Spiridon
9:38
52
Luuk van der Wal
Zuidwal
9:46
53
Robin vd Ree
Spado
9:58
54
Jorg Baartse
HAC
10:41
55
Liam Ruff
Delta Sport
11:02
56
Maarten Dankers
Sprint
11:09
57
Aike Stroo
Spiridon
11:21
58
Albert Goderie
Spiridon
11:44
59
Bart-Jan Boersma
Spiridon
12:02
MJUC1, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Minke vd Meer
AV Heerenveen
8:20
2
Meike van Gastel
Delta Sport
8:23
3
Karlijn Mertens
Nijmegen Atletiek
8:24
4
Laura Rijvers
Gloria
8:27
5
Pam Scholten
Iphitos
8:30
6
Vera van den Haak
Sparta
8:32
7
Denise Sinnema
AV Heerenveen
8:32
8
Sophie van der Most
De Liemers
8:35
9
Steffi Geelen
AV Weert
8:48
10
Suzanne Wildhagen
Sprint
8:50
11
Karlijn van Es
Energie
8:53
12
Rowan van Dongen
Scorpio
8:54
13
Fleur Baljet
Horror
8:55
14
Amber van de Kroef
Sprint
8:55
15
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
8:56
16
Lisa van Steenderen
Sprint
8:57
17
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
8:57
18
Zahera Aminboru
Triathlon
9:08
19
Mirna van Slooten
AVV
9:13
20
Maaike Boon
De Spartaan
9:16
21
Noël van Selow
Lopersgroep Deurne
9:17
22
Lisanne van Huigenbosc
Almere '81
9:25
23
Tess van den Assem
Scorpio
9:35
24
Kirsten van Tilburg
Scorpio
9:56
25
Robyn van der Bent
AAV '36
10:01
26
Aileen Blommaert
Delta Sport
10:01
27
Katja Poltevets
AV Heerenveen
10:07
28
Cecile Monden
DJA
10:10
29
Lisanne van Manen
Ilion
10:24
MJUC2, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marlies Huigen
Hanzesport
7:54
2
Julia van Velthoven
Attila
7:57
3
Judi Becx
Attila
8:03
4
Pascale Maas
HAC
8:13
5
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
8:18
6
Anne Luijten
AV '40
8:24
7
Marit Plat
AV Aalsmeer
8:28
8
Hannah Regeer
Leiden Atletiek
8:29
9
Saskia Weinans
Atletico '73
8:30
10
Sanne van Mourik
Delta Sport
8:40
11
Kaylee van Gent
Sprint
8:43
12
Lysanne Wilkens
Oss '78
8:43
13
Wieke Philippart
Sprint
8:44
14
Mirthe Overkamp
Hanzesport
8:45
15
Merlijn Knol
Suomi
8:53
16
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
8:53
17
Anne van der Put
Leiden Atletiek
8:56
18
Jolien de Waard
ATC '75
8:57
19
Elsemiek Joosten
't Jasper Sport
8:58
20
Marlijn vd Mei
AV Heerenveen
9:00
21
Daphne Everhard
TION
9:05
22
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:14
23
Anouk van den Ouweland
AVV
9:16
24
Daniëlle Flipse
AV '56
9:20
25
Tess Ackermans
Scorpio
9:37
26
Linda de Vlieger
Delta Sport
9:39
27
Tara Smid
AAV '36
9:40
28
Hilde Doeleman
Delta Sport
9:54
29
Mariëlle Jonkers
Sprint
9:57
30
Elke brouwer de Koning
Leiden Atletiek
10:01
31
Sanne Knollema
Ilion
10:50
JJUC1, 3300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
12:01
2
Rob Spin
Dionysos
12:11
3
Roy van Eekelen
Sprint
12:17
4
Wiebe de Heer
Atletico '73
12:26
5
Rob ter Burg
Noordkop
12:34
6
Milco Hahury
Nijmegen Atletiek
12:34
7
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
12:37
8
Jorik van Egdom
VAV
12:52
9
Bart van Nunen
Spark
13:00
10
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
13:00
11
Hille Dalstra
AV Heerenveen
13:00
12
Jordy Dikkers
De Sprinter
13:04
13
Carliho Suijkerbuijk
AVO 1983
13:08
14
Messaoud Dardouri
Atverni
13:11
15
Joeri Slagter
Hera
13:15
16
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
13:21
17
Dennis Sebregts
Sprint
13:24
18
Yuri ten Katen
Groningen Atletiek
13:28
19
Steef Severijn
Ilion
13:28
20
Bram Buigel
Groningen Atletiek
13:31
21
Jari van Ravenstein
Start '78
13:35
22
Mark te Brake
AVA '70
13:37
23
Ingmar de Klerk
BAV
13:39
24
Bas van der Vuurst
BAV
13:40
25
Chris van Hensbergen
Suomi
13:42
26
Sietse van den Elzen
De Liemers
13:42
27
Mark Rigter
BAV
13:45
28
Martijn de Vries
Start '78
13:50
29
Nino de Maat
Sprint
13:56
30
Rik Palings
THOR
13:57
31
Rico van de Pol
BAV
13:57
32
Niels Huijsmans
Sprint
14:01
33
Thymo Reichgelt
Sprint
14:03
34
Teun Broeders
Spiridon
14:06
35
Stan Willemsen
AV Aalsmeer
14:28
36
Stan Lutz
GAC Hilversum
14:34
37
Lyam Jones
Scheldesport
14:37
38
Maarten Hendrickx
Gloria
14:42
39
Dion van Helden
Energie
14:44
40
Martjan van der Wel
Sprint
14:51
41
Gijs van Rijswijk
Sprint
14:54
42
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
14:57
43
Emiel Veltink
ACO Van Elderen
14:58
44
Dorus van den Brink
Scheldesport
15:57
45
Jesper Dekker
Sprint
16:27
46
Koen Bastiaansen
Sprint
16:39
JJUC2, 3300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jorijn de Mare
Atverni
11:27
2
Youri Oolbekkink
Hanzesport
11:28
3
Olaf van den Bergh
Marvel
11:48
4
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
11:49
5
Wadie Moussaoui
AV Weert
11:57
6
Nick Hoogedoorn
Running2000
11:57
7
Jaap Gerben Vellinga
Horror
11:57
8
Freek Lier
Hanzesport
11:58
9
Tommy Staal
Delta Sport
12:04
10
Curtis Burks
GAC Hilversum
12:05
11
Luc Altorf
AV Standdaarbuiten
12:09
12
Daan Koetsenruijter
THOR
12:12
13
Jelle Sijm
KAV Holland
12:17
14
Nino Kraaijer
Lycurgus
12:22
15
Victor IJdens
Prins Hendrik
12:32
16
Ivo Meijer
Marathon Pim Mulier
12:33
17
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
12:34
18
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
12:34
19
Milan Roelofs
AV '56
12:36
20
Tim Koenis
Hera
12:36
21
Houd Benyahya
Suomi
12:42
22
Melvin Seevinck
De Liemers
12:51
23
Joran Klaver
Hera
12:54
24
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
12:55
25
Arthur Niessen
Scorpio
12:59
26
Sander Brouwers
Prins Hendrik
13:01
27
Tim Klaassen
THOR
13:06
28
Ashwin Wemmers
Nijmegen Atletiek
13:07
29
Dennis Witte
Dynamica
13:16
30
Casper van Well
Nijmegen Atletiek
13:17
31
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
13:23
32
Freek Schuerman
Diomedon
13:24
33
Peter Verschuuren
AVV
13:31
34
Niels Aarns
Nijmegen Atletiek
13:31
35
Arjan Feenstra
AV Heerenveen
13:50
36
Pieter Mijnhout
GAC Hilversum
14:02
37
Roy van der Have
Fortuna
14:03
38
Menno van Eersel
Atledo
14:14
39
Merijn Winters
ACO Van Elderen
14:52
40
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
15:23
41
Luuk Hendriks
OSS-VOLO
15:34
42
Robin Strobos
Jahn II
15:44
43
Colin Sengers
Ilion
16:47
ESTBC, 4X350 METER
Plts
Naam
Tijd
1
de Thorrekes
THOR
5:03
2
Hopper team 3
Delta Sport
5:27
3
Groningen Atletiek
Groningen Atletiek
5:28
4
Start'78 pupillen B
Start '78
5:44
5
Little yellow flashlig
Lopersgroep Deurne
5:45
6
Ilion C/B pupillen
Ilion
6:25
ESTA, 4X350 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Deurs Zweedse Combi
Lopersgroep Deurne
4:36
2
Estafette JPA Sprint
Sprint
4:38
3
Isala
Isala '96
4:43
4
Almere '81 Jongens A
Almere '81
4:44
5
Hopper team 1
Delta Sport
4:51
6
Fortuna MPA
Fortuna
4:52
7
Spiridon Kanonnen
Spiridon
4:53
8
AV Scheldesport APupil
Scheldesport
4:59
9
De puppies van Energie
Energie
5:00
10
de A-Thorren
THOR
5:04
11
De Amersfoortse A's
Triathlon
5:09
12
Deurse Crosshaasse
Lopersgroep Deurne
5:10
13
Start´78 pupillen
Start '78
5:12
14
De energiegantjes
Energie
5:12
15
Ilion 2-de jr A-pupill
Ilion
5:13
16
Fortuna JPA1
Fortuna
5:16
17
Bliksem Crossers
Sparta
5:16
18
Ha Attila
Attila
5:17
19
Kampen
Isala '96
5:19
20
Hopper team 2
Delta Sport
5:20
21
Meisjes Isala '96
Isala '96
5:20
22
Ilion 1-ste jr A-pupil
Ilion
5:28
23
Hopper Team 4
Delta Sport
5:32
24
de Kieviten
De Kieviten
5:43
ESTD, 4X350 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Cozothoni
Energie
4:10
2
Nijmegen A-team
Nijmegen Atletiek
4:12
3
AV Scheldesport DJunio
Scheldesport
4:14
4
De blauwe hazen
Triathlon
4:15
5
Estafette MJD Sprint
Sprint
4:19
6
dreamteam hac helmond
HAC
4:24
7
Fortuna MiLa D's
Fortuna
4:25
8
Geel Blauwe Tornados
Lopersgroep Deurne
4:28
9
The GAC Tigers
GAC Hilversum
4:31
10
Race hoffers
Attila
4:32
11
Groningen Atletiek D´s
Groningen Atletiek
4:32
12
Ilion A-team
Ilion
4:33
13
MiLa Fryslan
AV Heerenveen
4:35
14
de energieganten
Energie
4:36
15
Delta Sport 1
Delta Sport
4:37
16
BAV
BAV
4:39
17
3D+1
Triathlon
4:44
18
Ilion B-Team
Ilion
4:52
19
Scorpio jd
Scorpio
4:54
20
Team Delta Sport
Delta Sport
4:56
ESTC, 4X350 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Team-First
THOR
3:57
2
Groningen Atletiek C's
Groningen Atletiek
4:00
3
De mila's van Energie
Energie
4:00
4
Delta Sport
Delta Sport
4:03
5
Meiden C LA
Leiden Atletiek
4:07
6
Mila Friesland
AV Heerenveen
4:10
7
Estafette MJC Sprint
Sprint
4:10
8
BAV
BAV
4:11
9
Start78 junioren
Start '78
4:14
10
R.A.M.P.
AVV
4:14
11
Estafette JJC Sprint
Sprint
4:22
12
Ilion C-team
Ilion
4:23
13
Spiridon MILA Team
Spiridon
4:28
14
AV Aalsmeer
AV Aalsmeer
4:32
V35, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Lia Wijnberger
Phoenix
21:59
2
Marianne Goijert
Haag Atletiek
22:19
3
Judy van den Berg
SV Sportlust
22:32
4
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
22:36
5
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
22:55
6
Martine Hendriksen
Leiden Atletiek
23:01
7
Fannie van Bree
GAC Gemert
23:54
8
Laura de Veth
PAC
24:04
9
Ester Eikendal
Avantri
24:33
10
Mieke Baldé
Phoenix
25:49
11
Sylvia Kok-de Vries
Leiden Atletiek
26:42
V40, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
21:00
2
Marlien van Beek
LADB
21:57
3
Agnes Schipper
Hellas
22:28
4
Elisabeth de Nooijer
Altis
22:43
5
Winifred Broeder
PAC
23:21
6
Monique Derks
Nijmegen Atletiek
23:36
7
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
23:39
8
Anita van den Bogert
Altis
23:55
9
Brigitte Hoekstra
SV Sportlust
23:55
10
Nicoline Heemskerk
Leiden Atletiek
24:16
11
Marijke de Wijs
SV Sportlust
25:00
12
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
25:02
13
Jacoba Marinus
SV Sportlust
27:16
14
Mirjam Gerssen-Gerrits
SV Sportlust
29:19
15
Lydia van der Oord
SV Sportlust
29:23
V45, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Liset van Oosterhout
AVO 1983
22:58
2
Haike Nillesen
ATC '75
23:15
3
Annie van Hoek
Spiridon
23:41
4
Susan Hagevoort
Triathlon
23:59
5
Karin Klamer
LAAC Twente
24:04
6
Margot Testers
Olympia Halsteren
24:09
7
Florence van Rijsberge
THOR
24:26
8
Astrid Glorie
Loopgroep PK
24:29
9
José Nouws
THOR
24:30
10
Eveline Botter
De Spartaan
24:32
11
Jeanine van Overveld
THOR
24:39
12
Nicole Loeve
HAC
24:55
13
Rita van Nunen
De Keien
25:24
14
Ingrid Kuijpers
PAC
25:37
15
Lydia Embregts
THOR
25:50
16
Francien Lenssen
GAC Gemert
26:04
17
Toos de Vries
Start '78
26:22
18
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
26:54
19
Anita Deemter
Spurt '88
27:19
V50, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
22:07
2
Ella Witjes
Altis
22:30
3
Marja Mulder
SV Sportlust
24:00
4
Sabine Schuwer
Scopias
24:47
5
Joekie de Hoog
avVN
24:59
6
Jannet Vermeulen-Stule
Phoenix
25:44
7
Gerda Willems
ACO Van Elderen
25:45
8
Henny Dekkers
GAC Gemert
26:14
9
Lia Verbeek
Attila
26:44
10
Tiny Rutten
Atledo
27:25
11
Elly Visser
Altis
27:28
12
Karien Reichgelt-Muste
Sprint
27:55
13
Beppie Tielemans-Broed
Olympia Halsteren
28:25
14
Caroline Penthum
SV Sportlust
29:07
V55, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Tilly van de Laar
AV Weert
24:16
2
Angnetta v 't Wout-Mer
Oss '78
24:40
3
Anne van Dijk
avVN
25:26
4
Joke de Zeeuw
PAC
25:30
5
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
25:42
6
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
27:52
V60, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Els Raap
Kombijsport
25:39
2
Mia van Hooft
GAC Gemert
25:54
3
Marianne Knapen
Loopgroep PK
27:20
4
Mieke Toorenaar
Cifla
27:42
5
Marianne Renckens-Klok
Cifla
28:18
6
Ria van Hoof
AVR '69
29:24
7
Martha van Hal
Pijnenburg
29:32
8
Ineke Meijer-Stammis
SV Sportlust
30:02
9
Annie de Jong-Joosen
Sprint
30:19
10
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
30:28
M50, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Didier Senay
SV Veendam
28:01
2
Peter Huls
Cifla
28:36
3
Henk van Eck
GAC Gemert
28:43
4
Peter Burger
AV Castricum
29:05
5
Izaak de Bruijne
Altis
29:10
6
Theo van der Wielen
Nijmegen Atletiek
29:13
7
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
29:26
8
Albert Oldehinkel
Spurt '88
29:28
9
Jan de Wilde
AV '56
29:35
10
Gerrit van Diepen
Hera
29:39
11
Ger Kragten
Atos
29:49
12
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
30:02
13
Leo Jansen
PAC
30:11
14
Rob van Zanten
Fortuna
30:17
15
Wout Graafmans
Spiridon
30:21
16
Nico Vlaar
PAC
30:22
17
Tini de Laat
DAK
30:38
18
Pieter jan Vlaming
NOP
30:42
19
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
30:52
20
Klaas van der Veen
Start '78
31:04
21
Arnold van Sonsbeek
Oss '78
31:08
22
Piet Stroek
PAC
31:10
23
Nico van Lent
Oss '78
31:12
24
Frank Schneijderberg
Altis
31:13
25
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
31:15
26
Roelof Hutten
Spurt '88
31:23
27
Henk Oldehinkel
Spurt '88
31:29
28
Jan-Hendrik Hutten
Spurt '88
31:32
29
Rob Prins
PAC
32:03
30
Peter Godschalk
THOR
32:05
31
Dirk Ekkelboom
Atos
32:07
32
Marcel Cools
Sprint
32:25
33
Bas van den Bosch
avVN
32:56
34
Willem de Vries
NOP
33:04
35
Luuk Gijselhart
Altis
33:10
36
Luud Rutten
Atledo
33:21
37
Hens Koreman
Atledo
33:38
38
Chris van Lankvelt
GAC Gemert
34:16
39
Bert Lemmens
Atledo
34:40
40
Gerard van de Bovenkam
avVN
34:47
41
Rob de Swart
Spirit Lelystad
35:28
42
Wouter Schelvis
Sprint
35:35
43
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
36:48
44
Ben van Vliet
avVN
37:16
M55, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
28:26
2
Ad Buijs
Phoenix
29:42
3
Cees Stolwijk
Altis
29:57
4
Nico Verstraten
Scopias
30:19
5
Gerard Wouters
Spiridon
30:24
6
Ad van Rooij
Loopgroep PK
31:03
7
Hans Janssen
Oss '78
31:14
8
Wim van Gemert
Oss '78
31:15
9
Arie Snoek
Hera
32:04
10
Dirk Bravenboer
Energie
32:28
11
Kees de Crom
Spado
33:07
12
Kees van der Heul
Avantri
33:10
13
Jos Jochems
Achilles
33:29
14
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
33:57
15
Koen Zonneveld
NSL
34:44
16
Jan van Liempt
Atledo
34:56
17
Henk van Duuren
Spurt '88
35:03
18
Ad Schoonderbeek
Tilburg Road Runners
35:08
19
Peter Bartels
Atos
36:13
20
Ben Hermeler
Sprint
36:22
21
Peter Groen
AV '23
37:02
22
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
37:39
23
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
37:52
24
Piet Wijnsema
Energie
42:28
M60, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Arie van den Akker
Eindhoven Atletiek
31:42
2
Rob Kruis
Typhoon
31:48
3
Ad de Jong
Atledo
31:51
4
Gerard Joosten
ACW '66
32:12
5
Albert Stehouwer
Passaat
32:21
6
Jo van Waesberghe
RK HAV
33:00
7
Hans van Kampen
NSL
33:08
8
Harm Bakker
Start '78
33:13
9
Ko van Kuijk
Sprint
34:28
10
Tom Hessels
avVN
34:38
11
Lau Joosten
Lopersgroep Deurne
35:05
12
Frank Duking
Atletico '73
35:16
13
Hans Wouters
HAC
35:41
14
Erik Slagt
Loopgroep Aart Stigt
36:03
15
Friedhelm Claassens
Attila
36:10
16
Ed Zijl
the Hague Road Runne
36:44
17
Wim Verstappen
HAC
37:35
18
Bert Herrijgers
Sprint
39:35
19
Jack Stuifmeel
Sprint
40:01
20
Ad Kouwenberg
Attila
41:23
21
Fred van der Steenhove
Scorpio
41:33
22
Wolter Schapelhouman
Start '78
43:07
23
Anne Bartelds
Start '78
44:00
24
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
44:49
M65, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
32:43
2
Jan Keijzers
Sprint
33:31
3
Sjef Schellekens
Atledo
33:46
4
Kees Voeten
THOR
35:23
5
Johan Engelhart
avVN
35:48
6
Rinus Joosse
AV '56
37:08
7
Tiny Steenbakkers
Generaal Michaelis
37:15
8
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
37:37
9
Gillis Bosman
THOR
38:25
10
Henk van de Langerijt
AV Weert
39:14
11
Jac van Rijn
avVN
40:16
12
Cor Hartsema
avVN
40:40
13
Henk Knapen
DES
42:56
14
Ad van Limpt
DES
44:29
M70, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
35:46
2
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
38:32
3
Herman den Boer
Spado
44:48
4
Marius van Zanten
PAC
47:28
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
34:35
2
Jan de Ruiter
Avantri
34:51
3
Pip Tesselaar
Hera
35:01
4
Patrick Franken
Pegasus
35:35
5
Luis Pearson
NOP
35:51
6
Ron Wijnen
Caesar
36:21
7
Erik Bakker
De Spartaan
36:54
8
Stan Rijken
Prins Hendrik
37:08
9
René van Dijke
Leiden Atletiek
37:14
10
Jurgen Ratelband
Hera
37:31
11
Henk Smalbrugge
PEC 1910
38:25
12
Mohamed Mohammadi
Atos
38:49
13
Ernst Hulsman
PEC 1910
38:58
14
Job Zijderlaan
Avantri
39:23
15
Jacco van Gils
Sprint
39:41
16
Mart Meijboom
Typhoon
40:11
17
Robert Hofman
Avantri
40:48
18
Egbert Vink
Start '78
41:17
19
Anton Bogers
Atledo
41:20
20
Roland van Loon
AV Oirschot
42:37
21
Erik Strikker
SV Sportlust
42:45
22
Arian Adriaans
Cifla
43:29
M40, 10200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Edo Baart
Atos
34:08
2
Michiel Otten
Prins Hendrik
34:17
3
John Aalbers
Prins Hendrik
34:34
4
Rachid Mohammadi
Atos
34:37
5
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
34:45
6
Peter van der Velden
AVV
35:06
7
Richard van Oosterhout
AVR '90
35:23
8
Richard Clevett [BM]
Zuidwal
35:30
9
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
35:59
10
Ruud Beerepoot
Hera
36:02
11
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
36:18
12
Abdoul Mohammadi
Atos
36:24
13
Jack van Avendonk
Attila
36:25
14
Stefan van der Pols
NSL
36:45
15
Ad Peeters
AVV
37:21
16
Nico Altorf
NSL
37:24
17
Elebert Noordam
Ilion
37:24
18
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
37:33
19
Pieter Heggens
Sprint
37:46
20
Robert Vlug
Loopgroep PK
38:06
21
Alfred Roelen
NSL
38:13
22
Michel van den Bos
Delta Sport
38:28
23
Nico van den Berg
Altis
38:29
24
Patrick Jansen
Pallas '67
38:34
25
Perter Mijsberg
Cifla
38:42
26
Alfred Rekers
PEC 1910
38:45
27
Harry van Elk
Leiden Atletiek
38:45
28
Cees van Leenen
avVN
38:58
29
Gerard Lensvelt
Spiridon
39:07
30
Martijn Hiensch
Phanos
39:17
31
Corné van Kempen
PAC
39:29
32
Geert Peeters
Marvel
40:00
33
Hans Hendrickx
NOP
40:16
34
Michel Verheezen
Fortuna
40:27
35
Ron Aardenburg
avVN
41:20
36
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
41:50
37
Marc Vervaet
Sprint
42:06
38
Michel Doeser
Typhoon
42:46
39
Michael Steenbakker
Atos
44:31
40
Florian Koopmans
Running AP
46:03
41
Marc Verbeek
ACW '66
47:36
42
Hoss Wilstra
Lopersgroep Deurne
48:34
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
35:54
2
Hub Kurvers
Caesar
35:56
3
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
36:01
4
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
36:16
5
George Eichhorn
Haag Atletiek
36:42
6
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
37:05
7
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
37:28
8
René Korpershoek
Hera
37:29
9
Adri Deemter
Spurt '88
37:59
10
Toin van den Broeck
Sprint
38:04
11
Bert Hederik
avVN
38:18
12
Jos Schinkel
Avantri
38:20
13
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
38:22
14
Marcel Klamer
LAAC Twente
38:26
15
Bart Claessens
Caesar
39:28
16
Peter van Zundert
Scorpio
39:34
17
Bart Verberkt
Typhoon
39:56
18
Hans Vugts
Scorpio
40:10
19
Kees Franken
Spado
40:10
20
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
40:19
21
Jan van Loenhout
Scorpio
40:33
22
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
41:13
23
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
41:16
24
Rubert Rietkerk
Altis
41:26
25
Ronald Wolthuis
avVN
41:27
26
Fer Bouwens
Delta Sport
41:41
27
John Gijzen
THOR
41:48
28
Ed Jakobsen
Altis
41:59
29
Dick Leseman
Ciko '66
42:03
30
René van der Pas
Scorpio
42:32
31
Adrie Schutjes
THOR
42:55
32
Kees van de Wetering
Isala '96
43:14
33
Johan Flipsen
Atledo
43:31
34
Peter Honcoop
Spiridon
43:46
35
Sander Rietveld
Atos
43:54
36
Jan Jacobs
AVO 1983
44:33
37
Ron Bel
Leiden Atletiek
45:03
38
Kees Boon
Altis
45:30
39
Jos Hilberding
PAC
45:37
40
Jebbe Westerbeek
Start '78
45:54
41
Ruud Verhoef
Ron Clarke
46:07
42
Norbert Piket
Eindhoven Atletiek
49:39
43
Theo Baljon
Ciko '66
50:13
44
Peter Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
50:51
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
28-02-2009 00:00