Uitslagenlijst NIB Phanos Boscross

Amstelveen - Zondag 8 februari 2009

PUP J, 1.300 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Sjoerd Wezelenburg
Lycurgus
-1
2
Alexander Soethout
DEM
-2
3
Nicolaas Verhaar
-2
4
Martijn Hoogewerf
KAV Holland
-2
5
Beau Anches
Loopgroep Aart Stigt
-1
6
Imre Fodi
Phanos
-2
7
Aaron van Linge
Phanos
-2
5:40
8
Vyron Saridin
DEM
-1
9
Timo Koning
KAV Holland
0
10
Ruben Hazeleger
Loopgroep Aart Stigt
-1
11
Jeroen Hekkelman
Phanos
-1
12
Thijs Rothweiler
KAV Holland
-2
13
Felix Kuhn
Phanos
-2
14
Boris Hoogervorst
KAV Holland
0
15
Tijn Pronk
KAV Holland
0
16
Max van de Wel
-2
17
Kenzo Kaudelaar
KAV Holland
-99
18
Adriaan Verhaar
-99
19
David Hoogewerf
-98
20
Adwen Gieles
-98
21
Philip van de Beek
Phanos
0
22
Jeromy Luxemburg
Phanos
-2
23
Luco van Bergen
-98
24
Jeroen Mul
KAV Holland
0
25
Sean Tuinstra
DEM
-2
26
Rowan Tuinstra
DEM
-98
27
Aik van Selers
KAV Holland
0
28
Lenny Pam
Amsterdam
-99
29
Storm Willems
KAV Holland
-1
11:30
PUP M, 1.300 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Emma Kok
Phanos
-1
2
Isa Schouw
KAV Holland
-1
3
Amina Schellekens
Phanos
0
4
Mariska Poel
DEM
-1
5
Renťe van Rookhuizen
DEM
-2
6
Puck van Liebergen
Phanos
-2
7
Sanne de Wilde
Phanos
8
Esmee Bakker
DEM
-1
9
Judith Endstra
KAV Holland
-1
10
Lotte Rothweiler
KAV Holland
-2
11
Anne Derks
Phanos
-2
7:00
12
Marieke Mul
KAV Holland
-2
13
Isa Mesman
KAV Holland
-1
14
Evelijn Gieles
KAV Holland
-1
15
Lily Gnimavo
Phanos
-2
16
Marit Lambers
-2
17
Nena Kraaij
0
18
Belle Krennten
-1
8:20
19
Niko Timmermans
Phanos
0
20
Roelie Stanja NoŽ
Phanos
0
21
Veer van der Spek
Amsterdam
0
REC M, 1.300 M TRIM
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Jeroen Bakker
-3
JUN-D, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stan Niesten
-4
11:15
2
Guido Klaassen
Lycurgus
-4
11:32
3
Ige Kok
Phanos
-3
11:34
4
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
-4
11:39
5
Ivar Moinat
Haarlemmermeer
-3
12:23
6
Job Wiltink
KAV Holland
-3
12:59
7
Daan Visser
KAV Holland
-3
13:46
8
Niels Lambers
KAV Holland
-3
14:20
9
Sam Bogerd
Phanos
-4
14:42
JUN-D, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marjet Groen
AV Castricum
-3
11:17
2
Ilona Poel
DEM
-4
11:49
3
Emma Verhaar
-4
11:56
4
Floor Klop
Phanos
-4
12:12
5
Giulia Kuhn
Phanos
-4
12:45
6
Sarah Danner
Phanos
-4
13:30
JUN-C, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jelle Sijm
KAV Holland
-6
9:31
2
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
-6
10:05
3
Milan de Blok
Haarlemmermeer
-6
10:11
4
Rolf Looze
Phanos
-6
10:34
5
Jorn van der Kuil
KAV Holland
-5
10:48
6
Thijmen Willink
KAV Holland
-5
11:43
7
Daniel Donse
Haarlemmermeer
-5
12:02
8
Edwin van der Spek
KAV Holland
-5
12:22
JUN-C, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Merlijn Knol
Suomi
-6
11:12
2
Carlijn van Esch
AV Castricum
-5
11:26
3
Anne van der Put
Leiden Atletiek
-6
11:29
JUN-B, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
T. Rothweiler
KAV Holland
-7
9:28
2
Luuk Oudendijk
Suomi
-7
10:47
JUN-A, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
-9
8:59
2
Ronald Poel
DEM
-9
9:25
3
Thomas Donse
Haarlemmermeer
-10
10:20
JUN-A, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jessie Geel
DEM
-10
11:28
NEO-S, 2.500 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stefan Poel
DEM
-11
11:05
SEN V, 5.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Janine Stutterheim
Phanos
-21
23:56
2
Nijnke Visser
Phanos
-22
24:49
3
Anne-Mieke Maurer
Isala '96
-20
25:53
4
Nienke van der Zee
Suomi
-17
26:16
5
Bianca Wagner
Suomi
-26
30:31
V 35, 5.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karin Slootweg
Rijnsoever
-31
25:07
2
Be van Lotringen
Phanos
-31
25:26
3
Mirjam Colijn
AV Aalsmeer
-32
25:39
4
Cora Sistermans
Zaanland
-35
26:00
5
SaÔra van Essen
Phanos
-30
26:16
6
Ine Rent
Phanos
-41
26:32
7
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
-34
26:58
8
Petra Aarts
KAV Holland
-31
27:08
9
Elsa Brouwer
Haarlemmermeer
-37
27:35
10
Marijke van Oostrum
Phanos
-41
28:44
11
Jolanda Stas
Zaanland
-36
29:41
12
Karin van Tol-Porck
Suomi
-41
31:01
13
Annemarie van Rookhuiz
DEM
-36
31:26
14
Marga Remmerszwaal
Suomi
-43
32:49
15
Urtha Noslin
Phanos
-32
34:15
16
Els Verholt
AKU
-55
38:41
REC M, 5.000 M TRIM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Daniel Pinchasik
Amstelveen
-10
22:55
2
Jeroen Wit
Amsterdam
-22
23:15
3
Andre van der Plas
-32
23:30
4
Michiel Croon
Amsterdam
-31
23:49
5
Gertjan v.d. Meij
-38
24:59
6
Menno Koolhuis
-5
26:06
7
Dirk Klaassen
Uitgeest
-32
26:15
8
Tijmen Hoebee
Amsterdam
-23
27:17
9
Daan Koning
-30
27:20
10
Marcel Arrachart
-32
27:25
11
Quinten Kuiper
-33
27:44
12
Marco van der Spek
Amsterdam
-38
30:28
13
Peter Bakker
-59
34:20
14
Kees Verkerk
Uithoorn
-51
34:36
15
Gideon van Huiden
-33
34:50
16
Henk Appels
-44
37:07
17
Joost van der Wegen
Amsterdam
-30
38:46
REC V, 5.000 M TRIM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Melika Levelt
Amsterdam
-23
29:18
2
Lermer
-23
29:39
3
Ilona Keesom
-20
30:04
4
Jenny van der Toorn
Amsterdam
-38
30:40
5
Melissa van Neck
-9
31:52
6
Hanneke van Laar
-37
32:52
7
Marjan Peters
-31
33:08
8
Jasmijn Antonisse
Amsterdam
-35
34:42
9
Tamara Spinath
-32
34:50
10
Mirjam E Lobbes
Amsterdam
-18
35:29
11
Sandra van Driest
-38
37:20
12
Brummelen van
-46
37:45
13
Annelies Giezeman
-36
39:58
14
Femme Demmenie
Amsterdam
-8
41:19
15
Zilla van der Spek
Amsterdam
-7
41:20
SEN M, 10.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sullivan Smith
Phanos
-24
36:08
2
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
-20
36:24
3
Jelte Brontsema
Phanos
-21
36:42
4
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
-18
36:52
5
Erik Bakker
De Spartaan
-30
37:13
6
Anton Costeris
Isala '96
-18
37:25
7
Sander Assendelft
Dutch Runners Basic
-21
38:57
8
Jaap Bakker
Phanos
-29
39:39
9
Mohamed Mohammadi
Atos
-29
39:50
10
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
-29
40:03
11
Maarten Klein
Sparta
-26
41:04
12
Erwin Metselaar
AV Aalsmeer
-30
41:16
13
Zeljko Obrenovic
AV '23
-24
41:23
14
Halderman
-31
42:04
15
Niek van Veen
Phanos
-19
42:16
16
Jack van der Walle
Suomi
-18
42:20
17
Arno Kemner
Phanos
-25
42:37
18
Erik van Loon
Loopgroep PK
-30
48:23
19
Marco Schouten
Rijnsoever
-27
49:58
20
Marco de Grauw
Hellas
-31
50:40
M 40, 10.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stefan van der Pols
NSL
-33
37:25
2
Bob Bruschke
Trias
-32
38:36
3
Wannes den Toonder
avVN
-36
39:03
4
Marcel de Graaf
KAV Holland
-33
39:18
5
Jos Kaptein
AAC
-35
40:05
6
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
-36
41:29
7
Johan Kok
Hardloopclub Amsterd
-33
43:35
8
Stephan op't Veld
Phanos
-32
44:17
9
Ronny Samuel
AV '23
-35
45:32
10
Rogier Dijkink
Phanos
-32
45:39
11
Arnold Kok
KAV Holland
-32
47:31
12
Arno BeliŽn
Santpoort-Noord
-33
58:41
M 45, 10.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Chris Daanen
Phoenix
-41
40:22
2
Ad van Munster
Loopgroep Aart Stigt
-40
42:17
3
Han van Leuven
KAV Holland
-41
43:00
4
Henri Numan
DEM
-40
43:20
5
Yvo Muthert
AV Castricum
-39
43:46
6
Henten van Ger
Suomi
-38
44:38
7
Caspar Janssen
Phanos
-38
46:46
8
Egbert van Wendel
DEM
-38
53:11
M 50, 10.000 M KNAU
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ger Kragten
Atos
-45
40:16
2
Gerard van Lent
Suomi
-44
42:19
3
Anton van Rooij
AV Castricum
-47
43:18
4
J. van Tiel
DEM
-45
43:53
5
Cock Reijnders
AV Castricum
-44
44:51
6
Peter Tock
avVN
-47
45:07
7
Jaap Dooijewaard
Phanos
-54
48:01
8
Peter Groen
AV '23
-51
49:03
9
Jan van Hout
DEM
-51
49:13
10
Rob van Tol
Suomi
-43
49:18
11
Jos Schurgens
Suomi
-53
51:35
12
Nico Jurriens
Suomi
-43
51:36
13
Rolf van der Meulen
avVN
-42
51:44
14
Martin Jansen
DEM
-54
54:14
15
Frans Levelt
avVN
-60
55:56
16
Robin Willems
AV '23
-47
55:57
17
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
-59
1:07:16
M REC, 10.000 M TRIM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Frans van Heteren
Aalsmeer
-34
38:03
2
Rob Kleyweg
-40
41:43
3
Arnold Kok
Haarlem
-35
43:01
4
Jochem Snuverink
Amsterdam
-21
43:06
5
Lodewijk Brosens
Amsterdam
-21
43:23
6
Dave Hoogwout
-24
43:34
7
Job Bouwman
Amsterdam
-25
43:40
8
Johan Koolhaas
-37
44:56
9
Andre Colijn
-35
45:38
10
Bas Commandeur
Beverwijk
-20
46:26
11
Vincent van den Tol
Amsterdam
-23
46:43
12
Rienk Scholtemeyer
-30
47:23
13
Riny Govers
Amsterdam
-45
47:34
14
Jeroen Kaptein
-30
48:29
15
Ashok Jodha
-41
48:58
16
Bart van Liebergen
-36
49:08
17
John van der Aart
Bennebroek
-42
49:24
18
Arnout van Velthoven
-51
52:04
19
Bas van de Lest
-33
52:15
20
Max Commandeur
Beverwijk
-23
52:46
21
Frans Koop
Amsterdam
-30
53:07
22
Rouke Vlaanderen
-46
53:24
23
Thijs Mennen
Amsterdam
-20
54:30
24
Ronald Kleverlaan
Amsterdam
-23
55:03
25
Rob Vrouwes
-54
55:28
26
Harry Trauschke
-33
56:18
27
Bart Witmond
-36
56:26
28
Ingmar Kraak
Amsterdam
-29
56:34
29
Andre Moniharapon
-33
56:39
30
Gabry van Beek
Amsterdam
-27
56:59
31
Nils Duurkoop
IJmuiden
-20
57:08
32
Alan Stoel
IJmuiden
-20
57:08
33
Paul van Aalst
-42
58:02
34
Bart Jannink
-33
58:53
35
Jos Cornelissen
Aalsmeer
-40
58:53
36
Klaas Jorritsma
Diemen
-53
1:05:06
37
Herbert Dupont
-42
1:10:29
38
Mart Lacroix
-60
1:12:03
V REC, 10.000 M TRIM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Baukje Verbruggen
-33
54:00
2
Marjet Schaap
Haarlem
-37
55:46
3
Geri Wouters
-44
1:06:00
Tijd 1,3 km loop is helaas niet beschikbaar
Tijd 1,3 km loop is helaas niet beschikbaar
www.uitslagen.nl
08-02-2009 00:00