Uitslagenlijst Midwintermarathon

Apeldoorn - Zondag 1 februari 2009

MSN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isaiah Kipkemei Kosgei
Kenia
2:20:29
2:20:29
2
Pavel Brydl
Praag (CZE)
2:28:10
2:28:09
3
Jaroslaw Janicki
Gryfino (POL)
2:28:33
2:28:32
4
Rafal Gnila
Polen
2:34:39
2:34:38
5
Janusz Sarnicki
Pila (POL)
2:35:41
2:35:40
6
Niels Koole
Dynamica
2:35:56
2:35:56
7
Rsyszztof Bartkiewiez
2:37:37
2:37:35
8
Pieter Mans
Twenterand
2:43:14
2:43:12
9
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
2:49:41
2:49:39
10
Bernard Hilferink
Argo
2:51:21
2:51:13
11
Ludy Timmer
Groningen Atletiek
2:55:16
2:55:13
12
Wilfred Hemme
Orangedorp
2:55:29
2:55:24
13
Tomasz Chawawko
Polen
3:01:44
3:01:43
14
Remco Greven
Daventria
3:01:55
3:01:53
15
Christian Krüger
Hohenstein (GER)
3:03:53
3:03:02
16
Koen Van Roey
Kortenberg (BEL)
3:07:44
3:07:29
17
Marco Rutgers
Argo
3:07:47
3:07:42
18
Berand Hesselmann
Erkelenz (GER)
3:07:52
3:07:43
19
Hans Jurriaans
avVN
3:08:58
3:08:53
20
Markus Apelmeier
Gelsenkirchen (GER)
3:09:30
3:09:18
21
S Joziasse
Dynamica
3:12:47
3:12:43
22
Kasper Nijkamp
Arnhem
3:12:50
3:12:09
23
Rupert Desmet
Halle (BEL)
3:14:16
3:14:07
24
Martijn Dekker
Dalfsen
3:15:04
3:15:02
25
MORANGE Nicolas
Reims (FRA)
3:15:11
3:14:58
26
Jeffry Oonk
Arena
3:18:42
3:18:22
27
Chris Dhooge
Zaffelare (BEL)
3:19:32
3:18:39
28
Claus Robberts
Meerssen
3:20:42
3:20:27
29
Pk de Vries
Deventer
3:22:52
3:22:29
30
Josef Goreta
Stadtlohn (GER)
3:23:18
3:21:09
31
Ruud Frieling
Veluwe
3:23:26
3:23:12
32
Chehalis Kincaid
Amsterdam
3:24:50
3:23:43
33
Robin Lambeck
Steenwijk
3:24:58
3:24:29
34
Bjorn Meinders
Holten
3:25:47
3:25:28
35
Peter Kuijpers
Apeldoorn
3:26:39
3:26:12
36
Han van den Berg
Zwolle
3:27:01
3:26:14
37
Marco Veerman
Volendam
3:27:12
3:27:05
38
Cornee van Loon
Friesland
3:27:43
3:27:25
39
Jurgen Rother
Duitsland
3:29:30
3:29:05
40
Ronald Brouwer
Veluwe
3:31:56
3:30:46
41
Wolfgang Schuler
Köln (GER)
3:31:59
3:31:33
42
Robert Korab
Polen
3:32:42
3:32:29
43
Duda Dariusz
3:32:42
3:32:30
44
Johann de Jong
Apeldoorn
3:33:36
3:32:51
45
Manfred Matschke
Borgholzhausen (GER)
3:33:49
3:33:25
46
Tarik Fawzi
Bergschenhoek
3:34:29
3:34:27
47
Tom Kuschel
Menden (GER)
3:34:33
3:33:55
48
Wilfried Leferink
Dutch Runners
3:34:50
3:32:54
49
Paul Bogaarts
's-Gravenhage
3:37:45
3:37:32
50
Pascal Valentijn
Ter Aar
3:38:49
3:37:17
51
Theo Schilder
Volendam
3:39:20
3:39:14
52
Carlos Viegas
Neuchatel (SUI)
3:40:10
3:39:13
53
Stephan Holwitt
Telgte (GER)
3:41:17
3:40:20
54
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
3:41:58
3:41:30
55
Marcel Telman
Heerhugowaard
3:42:01
3:41:28
56
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
3:42:40
3:42:20
57
Maurice Koree
Rotterdam
3:43:35
3:42:59
58
Eric Branger
Köln (GER)
3:45:18
3:44:42
59
Rolf Schürmann
Bochum (GER)
3:45:32
3:44:59
60
Ruud Nijhuis
Amsterdam
3:46:13
3:45:43
61
Jacques Uys
Spirit Oud Beijerlan
3:47:35
3:45:55
62
Dick Veerman
Volendam
3:47:38
3:45:39
63
Yonnick Lefedne
Edam
3:47:38
3:47:32
64
Rene Pieterman
Huizen
3:50:23
3:48:05
65
Sander Bouman
AV Rijssen
3:50:59
3:50:18
66
Joeri Schepers
Aalter (BEL)
3:51:13
3:49:32
67
Luuk van den Boogaard
Nijmegen
3:51:32
3:50:53
68
Peer Schmidt-Soltau
Ratingen
3:52:12
3:51:25
69
Hans Houben
Argo
3:52:31
3:51:28
70
Mark Zwart
Egmond aan Zee
3:54:32
3:52:27
71
Thomas Rauers
Kevelaer (GER)
3:56:40
3:55:47
72
Stefan Löhr
Bonn (GER)
3:57:19
3:56:15
73
Olaf Dittmann
Melle (GER)
3:58:20
3:56:34
74
Jonathan Verheul
Weesp
4:00:40
4:00:31
75
Holger Dumke
Duisburg
4:02:54
4:02:20
76
Jurn Hoeksema
De Bilt
4:07:59
4:06:45
77
Herman vd Pluijm
Arnhem
4:08:14
4:07:34
78
Raoul Huisman
Apeldoorn
4:09:18
4:08:43
79
Martin Urlaub
Dortmund (GER)
4:09:58
4:08:11
80
Edwin van der Huure
Dutch Runners
4:12:24
4:11:39
81
Jeroen Kemperink
LAAC Twente
4:14:58
4:14:47
82
Frankvan der Gulik
De Lat
4:15:09
4:13:36
83
Bart Kerwyn
Eeklo (BEL)
4:25:34
4:24:39
84
Kris Lemaire
Mechelen (BEL)
4:37:29
4:35:33
85
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
4:43:32
4:41:38
86
Arno van den Vlekkert
Dutch Runners
4:44:28
4:42:05
87
Remco van Bezu
Suomi
4:48:29
4:46:37
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miroslav Holub
Praag (CZE)
2:34:46
2:34:43
2
Rosta Kolich
Praag (CZE)
2:45:36
2:45:36
3
André Pelgröm
Veluwe
2:47:32
2:47:31
4
Han Wolsing
Triathlon
2:55:07
2:55:03
5
Mpetsi Bokondji
Leiden Road Runners
3:00:10
2:59:48
6
A M M de Jongh
Oosterhout Nb
3:01:28
3:01:22
7
Marcel Derksen
Veluwe
3:02:16
3:02:14
8
Dick Elzenga
Veluwe
3:02:54
3:02:47
9
Gerd Kehrbusch
Brueggen (GER)
3:05:23
3:05:14
10
Wouter Zondervan
Amersfoort
3:06:30
3:06:26
11
Juriaan Simonis
avVN
3:07:28
3:07:18
12
Saco Hemstra
Weidum
3:08:38
3:08:36
13
Tom van der Veldt
Haarlem
3:10:43
3:10:27
14
Tatsuya Yamanaka
Amstelveen
3:10:53
3:10:42
15
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:15:27
3:15:21
16
Jouke Jorritsma
Impala
3:15:43
3:15:41
17
Johan Watthy
Gistel (BEL)
3:18:39
3:18:27
18
Bob Boelens
Schiermonnikoog
3:20:11
3:19:24
19
Bas Koning
's-Gravenhage
3:20:27
3:20:01
20
Fred Haustrate
Pipaix
3:20:34
3:20:22
21
Johan van Meurs
Fortuna
3:21:12
3:21:00
22
Richard van Haastert
Fortuna
3:21:12
3:20:59
23
Lukas Küpper
Aachen (GER)
3:23:41
3:23:22
24
Ronny Eeckhout
Erpe (BEL)
3:25:12
3:25:09
25
Jan Grobben
LAAC Twente
3:26:01
3:25:51
26
Taghon Kurt
Zomergem (BEL)
3:26:15
3:26:02
27
Heine van Maar
Zaltbommel
3:26:31
3:26:08
28
Hans van Klaveren
Energie
3:26:45
3:26:40
29
Ronald Plenter
Barneveld
3:27:01
3:25:47
30
Robert Carol
Dynamica
3:27:11
3:27:07
31
Raymond Offermans
Geleen
3:28:14
3:27:11
32
Evert Bijl
Pijnacker
3:30:14
3:29:14
33
Piet-Hein de Leeuw
Daventria
3:30:26
3:30:22
34
Marcel Zeelen
Steijl
3:31:31
3:30:43
35
Daniel Kannapinn
Köln (GER)
3:33:56
3:32:49
36
Vermeulen Guy
Wuustwezel (BEL)
3:34:09
3:33:41
37
Ruud Kolthof
Enschede
3:34:57
3:34:28
38
Joost Husslage
Waterweg
3:35:34
3:35:03
39
Richard Rutten
Schalkhaar
3:36:53
3:36:45
40
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners
3:38:42
3:37:37
41
Jan Prins
Assen
3:38:57
3:38:17
42
Ronald Nieuwenhuijse
avVN
3:40:03
3:39:09
43
Ronnie van Kaauwen
Wijchen
3:40:16
3:39:43
44
Jan Baan
Nijverdal
3:40:34
3:39:29
45
Erwin Borrias
De Spartaan
3:40:47
3:39:54
46
Cor van der Meulen
SOS
3:41:12
3:40:37
47
Wouter Dekker
Driebergen-Rijsenbur
3:41:26
3:40:39
48
Patrick van Haren
Spado
3:42:40
3:42:19
49
Hans van der Zalm
Assen
3:42:52
3:42:12
50
Richard van Klooster
Triathlon
3:42:59
3:42:52
51
IJme Woensdregt
Groningen
3:43:14
3:42:30
52
Jaap ter Maat
Emmer Compascuum
3:44:33
3:44:27
53
Andreas Bucks
Raesfeld (GER)
3:46:19
3:43:51
54
Matthias Haaser
Leichlingen (GER)
3:46:52
3:46:22
55
Boersma Gerrie
Friesland
3:47:35
3:46:36
56
Dirk van Kessel
Geldermalsen
3:49:01
3:47:50
57
Nico Perdaan
Waterland
3:50:09
3:49:53
58
Peter Cselotei
Genk (BEL)
3:50:26
3:49:15
59
Hans Veldman
Bilthoven
3:50:34
3:49:09
60
Ronny Samuel
AV '23
3:51:26
3:51:24
61
Pascal Kwanten
Almere
3:51:43
3:50:30
62
Dirk Liedtke
Walsrode (GER)
3:51:56
3:50:50
63
Stefan Thiele
Steinfeld (GER)
3:51:59
3:50:50
64
Steffen Schrimper
Marzling
3:56:19
3:55:09
65
Willy Huisken
Raalte
3:56:59
3:55:12
66
Bob Stultiens
AV Weert
3:57:39
3:55:54
67
Harm Kuipers
Haarlem
3:58:11
3:56:10
68
Andreas Giersberg
Bochum (GER)
3:58:25
3:57:51
69
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
4:00:03
3:58:26
70
Coen Boxtart
Hanzesport
4:01:16
3:59:10
71
Cees Bouma
Biddinghuizen
4:01:35
4:00:46
72
Frank Mooi
Haarlem
4:04:21
4:01:57
73
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
4:04:21
4:02:25
74
Fred van der Roest
Hilversum
4:06:02
4:05:03
75
Onno G Brouwer
Roosendaal
4:07:38
4:05:54
76
Rinus van der Wal
Heemskerk
4:08:46
4:08:02
77
Paul de Winter
Hillegom
4:12:38
4:12:08
78
Hein Philipse
the Hague Road Runne
4:13:44
4:11:33
79
Martin Slootweg
Wassenaar
4:14:22
4:14:16
80
David Major
Northampton (GBR)
4:18:10
4:16:53
81
Eric Bax
Altena Road Runners
4:19:36
4:18:39
82
Richard Mulder
Almere
4:22:11
4:21:22
83
Peter WOUTERS
Aalter (BEL)
4:24:16
4:22:59
84
Peter Vanmassenhove
Mechelen (BEL)
4:25:29
4:25:11
85
André Boiten
Hoogezand
4:28:38
4:28:04
86
Henrie Drenthel
AVA '70
4:29:13
4:28:18
87
Theo Gercama
Sneek
4:30:13
4:28:04
88
Ids Hoogland
Apeldoorn
4:32:39
4:30:19
89
Angus Searcy
London (GBR)
4:33:17
4:32:43
90
Geert Myten
Bovekerke (BEL)
4:37:30
4:35:33
91
Aziz Elkardoudi
Startbaan
4:44:50
4:43:02
92
Ronald Udo
Hoogezand
4:52:34
4:52:00
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilfried van de Kamp
Kranenburg (GER)
2:54:46
2:54:35
2
Jan Nabuurs
De Keien
2:57:44
2:57:43
3
Math Roberts
Unitas
2:58:39
2:58:38
4
Lex Frentz
Veluwe
3:02:22
3:02:20
5
Michael Oefler
Hagen (GER)
3:05:35
3:04:39
6
Verbruggen Xavier
Zulte (BEL)
3:05:59
3:05:56
7
Broeders Jan
Molenschot
3:08:17
3:08:12
8
Didier Dendal
Liège (BEL)
3:09:08
3:09:05
9
Rob Jan Wagelaar
AV '34
3:10:32
3:10:30
10
Peter Palmans
Neerpelt (BEL)
3:13:06
3:12:15
11
Klaus Krolzig
Achilles-Top
3:13:15
3:12:54
12
Bernard van den Berg
Triathlon
3:17:20
3:17:12
13
Thijs van Beckhoven
Daventria
3:17:40
3:17:23
14
Paul Valk
Daventria
3:18:00
3:17:57
15
Ed van Beek
Daventria
3:18:42
3:18:39
16
Van Zwol
TAS '82
3:21:05
3:20:55
17
Gilles Visser
Kombijsport
3:21:44
3:21:36
18
Kees van de Wetering
Isala '96
3:21:57
3:21:50
19
Edwin Castelein
Ciko '66
3:23:31
3:22:53
20
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
3:24:06
3:23:57
21
Marc van Gelder
Arena
3:25:39
3:25:19
22
Martin van Nieuwenhove
Buggenum
3:26:42
3:25:57
23
Paul van O
Climax
3:26:47
3:26:40
24
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:26:47
3:26:47
25
Stef Riemens
Zwolle
3:26:56
3:26:11
26
Michael Martin
Newhaven (GER)
3:27:18
3:27:04
27
Tim Taylor
Steenbergen Nb
3:27:40
3:27:36
28
Henjo de Looper
Zeewolde
3:28:04
3:27:56
29
Arnold Koers
Daventria
3:28:19
3:28:11
30
Paul de Wit
GAC Hilversum
3:29:31
3:29:21
31
Ramunas Vilcinskas
Litouwen
3:29:48
3:29:47
32
Wim Kooistra
Atletiek Maastricht
3:29:52
3:29:09
33
Ton Gorissen
Pallas '67
3:31:31
3:30:55
34
Achim Lotz
Friedberg (GER)
3:31:45
3:31:09
35
Arend Burgers
Daventria
3:33:07
3:33:03
36
Jelle Bolte
PAC
3:33:13
3:32:52
37
Rudy Van Daele
Sint NIklaas (BEL)
3:33:14
3:32:22
38
Rino Jans
Arnhem
3:34:43
3:34:28
39
Lampert Jos
Koudekerke
3:36:25
3:35:38
40
Rene Kuijken
Parthenon
3:37:14
3:35:20
41
Rics Maris
Deventer
3:37:31
3:37:00
42
Peter Boltjes
Aquilo
3:37:34
3:37:13
43
Louis Dam
Trias
3:38:50
3:38:08
44
Just Bennis
Pallas '67
3:39:37
3:39:02
45
Hans Nuijts
avVN
3:39:46
3:39:33
46
Steve Price
Kirkby (GBR)
3:40:05
3:38:47
47
Jan Claereboudt
Lint
3:40:10
3:39:13
48
Richard van der Klis
avVN
3:40:10
3:39:26
49
Maarten Wilbers
Atletiek Maastricht
3:40:25
3:39:43
50
Henk Meppelink
Gramsbergen
3:40:51
3:40:48
51
Hans Spieker
Daventria
3:41:12
3:40:54
52
Luc Vrins
Wuustwezel (BEL)
3:42:35
3:41:48
53
Roland Vater
Leverkusen (GER)
3:43:00
3:41:52
54
Thomas Hagel
Geilenkirchen (GER)
3:43:00
3:42:00
55
Albert Koedam
VAV
3:43:57
3:41:45
56
Wieger Vreeke
Emmeloord
3:44:20
3:44:08
57
Dirk Flies
Essen (BEL)
3:44:27
3:43:37
58
Erik Boehle
Energie
3:44:40
3:44:36
59
Vandevoorde Marc
Ruiselede (BEL)
3:44:44
3:43:48
60
Leon Slegten
Daventria
3:45:35
3:45:15
61
Krystian Twyrdy
Danndorf (GER)
3:45:54
3:45:29
62
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:47:01
3:46:42
63
Jan Koning
Volendam
3:47:38
3:45:37
64
George Immink
Best
3:48:52
3:47:42
65
Pieterjan Brands
Leiden
3:51:29
3:49:44
66
Wim Kooij
's-Gravenhage
3:52:34
3:51:18
67
Jörg Quentin
Bienenbüttel (GER)
3:53:22
3:52:26
68
Roel Nijhof
Veluwe
3:54:38
3:53:19
69
Pim van Voorst
Dutch Runners
3:55:03
3:54:14
70
Jan Rozendaal
Gouda
3:55:27
3:54:22
71
Hans Groen
Raalte
3:56:59
3:55:13
72
Hans Westra
Friesland
3:57:25
3:56:25
73
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:57:32
3:55:33
74
Michael Schulte-Zwecke
Bottrop
3:57:42
3:57:08
75
Martin Gerritsen
Dutch Runners
3:57:44
3:56:42
76
Van de Kruijs
Weert
3:58:26
3:57:36
77
Fons Jansen
Dutch Runners
4:03:44
4:02:00
78
Klaus Kleinmann
Kalkar (GER)
4:05:40
4:04:50
79
Rik Hendrikse
Almere
4:06:35
4:04:51
80
Rudiger Ziervogel
Langenfeld
4:07:44
4:05:29
81
Gerard Manders
Mierlo
4:08:18
4:06:17
82
Joep Biermann
Apeldoorn
4:08:27
4:06:09
83
Matthias Vogel
Unna (GER)
4:09:57
4:08:11
84
H-D Penning
Leer (GER)
4:10:14
4:08:09
85
Arnold van der Kraan
AV '40
4:11:11
4:10:00
86
Jack Hendrickx
avVN
4:11:47
4:11:27
87
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
4:13:44
4:11:35
88
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
4:15:27
4:13:35
89
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
4:15:59
4:13:50
90
Degroote Hans
Gavere (BEL)
4:17:07
4:14:56
91
Herbert Jakobi
Krefeld (GER)
4:17:28
4:17:01
92
Hans Houps
Voorne Atletiek
4:18:21
4:16:21
93
Rikke Bouwhuis
Haaksbergen
4:19:51
4:17:24
94
Gerard Berkvens
't Jasper Sport
4:21:22
4:19:10
95
Erik Heidekamp
Veluwe
4:21:28
4:20:40
96
Marcel Duim
Amsterdam
4:22:10
4:21:08
97
Jos Cornelissen
Dutch Runners
4:25:08
4:22:46
98
Detlef Ernst
Tucheim (GER)
4:26:15
4:26:08
99
Rene Langeslag
Dutch Runners
4:27:32
4:26:43
100
A Siebe
Kiefeld
4:31:45
4:31:19
101
Kees Pijp
Hardenberg
4:36:00
4:35:03
102
Koen Vansteenkiste
Gistez (BEL)
4:36:26
4:35:47
103
Jürgen Binias
Duisburg (GER)
4:41:06
4:40:48
104
Gert Jan van der End
Fortuna
4:43:46
4:41:32
105
Albert Steffens
Coevorden
4:54:00
4:53:43
106
Rienhard Wilak
Lohne (GER)
4:55:55
4:54:47
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Maastricht
2:50:36
2:50:35
2
John de Rooij
Loopgroep PK
2:55:38
2:55:35
3
Frans Mocking
Atverni
3:02:35
3:02:32
4
Karl Berndstroman
Lüdinghauss (GER)
3:03:56
3:03:41
5
Paul Koeijmans
Maastricht
3:04:03
3:03:23
6
Manfred Neumann
Rheine
3:09:20
3:09:07
7
Walter Schmidt
Bersenbrück (GER)
3:10:28
3:10:25
8
Jeroen Auener
Loopgroep De Drentsc
3:11:11
3:10:35
9
Willibrord Schuurman
Olst
3:11:43
3:11:08
10
Jan Hollak
Apeldoorn
3:13:16
3:13:16
11
Jan Smeenk
Wehl
3:14:27
3:14:22
12
Lex van Langen
Almere
3:14:59
3:14:45
13
Wim Elshout
avVN
3:15:58
3:15:45
14
Niek van Noort
AV Aalsmeer
3:16:21
3:16:10
15
Fred Buining
avVN
3:18:32
3:18:28
16
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:19:15
3:19:11
17
Ton Fransen
Loopgroep Papendal
3:19:23
3:19:02
18
Henk Deks
avVN
3:19:41
3:19:37
19
Jan Steur
AV Edam
3:21:19
3:21:13
20
Luc De Jaeger-Braet
Watervliet (BEL)
3:21:30
3:20:59
21
Jos Lempers
STB
3:22:34
3:22:16
22
Adrie van Dijk
ATC '75
3:22:50
3:22:45
23
Tijskens Henri
Heusden-Zolder (BEL)
3:24:57
3:23:54
24
René van Vliet
Veluwe
3:25:16
3:24:57
25
Sije de Jonge
Klazienaveen
3:25:29
3:25:23
26
David van Toor
avVN
3:25:58
3:25:53
27
Ton van Helvoort
Rosmalen
3:26:22
3:26:03
28
Bert Eeuwijk
Waterweg
3:28:04
3:27:54
29
Peter Groen
AV '23
3:29:03
3:28:59
30
Cees van Reemst
TION
3:30:35
3:30:02
31
Menno-Jan Kraak
Enschede
3:32:24
3:31:54
32
Manfred Berners
Bad Münstereifel (GE
3:32:42
3:32:36
33
Gerard Biersteker
Heerhugowaard
3:33:43
3:33:10
34
Wim Derksen
Haag Atletiek
3:34:14
3:33:24
35
André Biesemans
Halen (BEL)
3:34:16
3:33:44
36
Theo Geleijn
Middelburg
3:34:36
3:33:26
37
Frans van Heck
Dendermonde (BEL)
3:36:00
3:35:11
38
Louis Rutten
Atverni
3:36:30
3:36:09
39
Ger Kolner
LAAC Twente
3:36:47
3:36:36
40
Jan Streunding
Aquilo
3:37:35
3:36:25
41
Adrie Loonen
Scorpio
3:39:15
3:38:49
42
Bauke van der Loon
Impala
3:39:30
3:39:15
43
Bert van Drunen
Diomedon
3:40:06
3:40:02
44
Mo Idrissi
DEM
3:40:09
3:39:26
45
Edwin Roth
Köln (GER)
3:40:59
3:40:21
46
Alex Franken
Schiedam
3:41:22
3:41:09
47
Wim Heijenk
AV Monnickendam
3:42:43
3:42:35
48
Gé Sinnnige
DEM
3:43:12
3:42:25
49
Jack van Aspert
Dynamica
3:43:30
3:43:26
50
Sjoerd Slaaf
Friesland
3:43:33
3:43:08
51
Gerrit Molenkamp
Dutch Runners
3:43:40
3:42:00
52
Roger Andersson
Sala (SWE)
3:43:56
3:42:54
53
Paul van Moerbeke
Essen (BEL)
3:44:28
3:43:37
54
Dirk Vandenberghe
Duffel (BEL)
3:44:59
3:43:10
55
Seth Phillips
Fpo Ae (USA)
3:45:00
3:42:29
56
Eric de Vries
Daventria
3:45:06
3:44:30
57
Jan Zondag
Friesland
3:45:19
3:44:54
58
Jim Mundy
Sutton (GBR)
3:45:56
3:44:35
59
Dirk Weyns
Kalmthout (BEL)
3:45:58
3:45:09
60
Rene Timmerman
Herdecke (GER)
3:46:03
3:45:00
61
Antanas Barancovas
Litouwen
3:48:08
3:47:40
62
Gerrit Hekkert
Daventria
3:48:51
3:48:31
63
Ad van Kempen
Achilles-Top
3:49:04
3:48:43
64
Hans-Peter Stupp
Leichlingen (GER)
3:49:19
3:48:49
65
Eddy van Boven
Schoonaarde (BEL)
3:49:41
3:48:48
66
Rini Quist
Heinkenszand
3:49:49
3:49:31
67
Patrick Poppe
Borsbeek (BEL)
3:49:54
3:49:09
68
Arnold van Velthoven
Dutch Runners
3:50:16
3:49:20
69
R Luttman
Rheine (GER)
3:50:46
3:50:32
70
Peter van Spronssen
Voorschoten '97
3:50:50
3:49:53
71
Dick van Doorn
Almere '81
3:51:04
3:50:08
72
Gerharo Joermann
Braunschweig (GER)
3:52:08
3:51:06
73
Dinant Bruiss
Enschede
3:52:38
3:51:42
74
Peter Schilling
Lohne (GER)
3:54:00
3:52:52
75
Herman Costermans
Essen (BEL)
3:54:12
3:53:21
76
John Bouwens
AAV '36
3:54:17
3:52:46
77
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
3:54:32
3:52:10
78
Bram de Blaeij
Heinkenszand
3:54:42
3:54:24
79
Christian Herteleer
Bellem Aalter (BEL)
3:54:46
3:53:53
80
Jos Morcus
Rolde
3:55:21
3:53:27
81
Kees van der Berg
NSL
3:55:26
3:55:19
82
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
3:55:30
3:54:28
83
Peter Akerboom
Oude Wetering
3:56:11
3:53:49
84
Nol Janssen
Gendt
3:56:22
3:54:33
85
Jan van den Heuij
Zevenaar
3:56:52
3:56:14
86
Walter Plieschke
Leichlingen (GER)
3:57:00
3:56:31
87
Gerhard Kotman
Schüttorf (GER)
3:57:27
3:55:39
88
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
3:58:42
3:57:50
89
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
3:59:07
3:57:25
90
Ger Flokstra
Amsterdam
3:59:37
3:59:05
91
Rob Rooijackers
TAS '82
3:59:42
3:57:20
92
Ulf Ring
Upplands Väsby (SWE)
4:01:48
4:00:45
93
Hans Felkers
Wenum Wiesel
4:02:36
4:02:15
94
André Boom
Kombijsport
4:04:08
4:02:59
95
Detlef Mohri
Falkensee (GER)
4:05:01
4:03:59
96
Goof Lindijer
Doorn
4:05:28
4:05:05
97
Jean-Marie BRAILLY
Blankenberge (BEL)
4:06:15
4:04:43
98
Wener Peschel
Telgle
4:06:43
4:04:53
99
Eric Jager
Groningen
4:08:51
4:07:14
100
Jan Broers
Nijkerkerveen
4:09:07
4:07:04
101
Dr Günter König
Besigheim (GER)
4:09:51
4:07:45
102
Eduard Verbeke
Brussel (BEL)
4:10:04
4:08:27
103
Martin Weiss
Wuppertal (GER)
4:10:09
4:09:38
104
Ron Fokker
Almere
4:11:02
4:08:54
105
Hans Buis
Dutch Runners
4:11:04
4:10:10
106
Wim Hogentoren
avVN
4:11:22
4:11:07
107
Warren D'Rozario
Oldbury (GBR)
4:11:34
4:10:11
108
Henk Sipers
avVN
4:11:42
4:11:03
109
Johan Bekendam
Dutch Runners
4:11:52
4:10:27
110
Frits van der Lubben
RRZ
4:11:57
4:09:44
111
Jacob van Berkel
Arena
4:12:51
4:11:14
112
Wolfgag Wilde
Wüstermark (GER)
4:13:30
4:12:48
113
Klaus Heienbrock
Herne (GER)
4:15:34
4:15:12
114
Vino Burgers
Almere
4:17:20
4:16:32
115
Cor van der Hoek
avVN
4:17:20
4:16:56
116
Ko Halff
avVN
4:18:35
4:17:39
117
Herman Holterman
LAAC Twente
4:20:28
4:18:48
118
Ed Groen
Soest
4:23:39
4:22:52
119
Manfred Hentrup
Telgte (GER)
4:23:49
4:21:59
120
Hemmo Kuipers
's-Gravenhage
4:24:51
4:23:29
121
Curt Sandberg
Upplands Väsby (SWE)
4:24:55
4:24:29
122
Edsel Sambro
Friesland
4:25:20
4:23:41
123
Martin Bush
Reading (GBR)
4:26:06
4:24:45
124
Hans Hoonakker
Monnickendam
4:27:10
4:25:24
125
Bernd Neumann
Vellmar (GER)
4:29:32
4:27:11
126
Harry Koers
Friesland
4:30:01
4:28:26
127
Dirk Ghys
Brussel (BEL)
4:31:29
4:29:27
128
Ad Voortman
Vroomshoop
4:33:30
4:31:14
129
Jan Noyez
Hertsberge (BEL)
4:36:42
4:34:52
130
Francis Spoelstra
Dutch Runners
4:38:45
4:37:09
131
Ton van Gestel
Arnhem
4:39:44
4:37:32
132
Wim van Brummen
avVN
4:49:35
4:47:37
133
Mient van der Meulen
Hoogezand
4:52:34
4:52:00
134
Daniel Berlekom
Stockholm (SWE)
4:58:14
4:55:52
135
Willem Mutze
STAP
4:58:25
4:56:47
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
G Siebenga
Zeist
3:14:46
3:14:22
2
Leo Pardaens
Pellenberg (BEL)
3:16:52
3:16:49
3
Karst Anema
Friesland
3:19:57
3:19:55
4
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:19:59
3:19:57
5
Wolfgang Thamm
Marl (GER)
3:21:13
3:20:59
6
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
3:35:30
3:34:45
7
Hein Bodelier
STB
3:35:57
3:35:55
8
Henry Okkersen
avVN
3:39:13
3:38:34
9
Erik ten Velden
avVN
3:41:06
3:40:23
10
Pieter Anjema
VAV
3:44:58
3:44:12
11
Leo Heere
PAC
3:45:30
3:45:25
12
Jean-pierre Gendrault
Zeist
3:45:36
3:44:45
13
Roger Biggs
Stevenage (GBR)
3:48:43
3:47:23
14
Cor Westhuis
Friesland
3:59:09
3:58:09
15
Johann Spieker
Laar (GER)
3:59:20
3:57:32
16
Bram Maertens
Almere
4:05:17
4:03:19
17
Bas Mullekes
the Hague Road Runne
4:08:52
4:07:05
18
Robert André Gagnon
D-Aachen (GER)
4:10:49
4:09:50
19
Michiel van de Sanden
Dutch Runners
4:10:54
4:08:41
20
Aad Vink
Klaaswaal
4:22:36
4:22:32
21
Rob Schmidt
Bergen op Zoom
4:25:52
4:25:32
22
Koos Vos
AV Zeewolde
4:28:59
4:28:43
23
Hans Joachim Meyer
Hamburg (GER)
4:31:01
4:29:27
24
Henri Wolters
Dutch Runners
4:38:09
4:35:41
25
Sjaak Schipper
ATC '75
4:38:47
4:36:19
26
John Dawson
Lichfield (GBR)
4:43:21
4:41:09
27
Hans Kleinekoort
Pijnenburg
4:46:26
4:44:23
28
Gerard Harleman
Daventria
4:50:59
4:50:39
29
Theo Kuijpers
Sporting Boxmeer
4:53:14
4:52:28
VSN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vangeel Nathalie
Beerse (BEL)
3:34:50
3:34:24
2
Jamie Seier
Tilburg
3:49:59
3:49:02
3
Leonie van den Haak
Amsterdam
3:50:47
3:48:40
4
Liane van Egmond
Ter Aar
3:54:18
3:52:46
5
Katelijne Lodde
Phanos
3:55:39
3:55:27
6
Saskia Veerman
AV Edam
4:08:46
4:08:40
7
Chantal van der Geest
Utrecht
4:11:58
4:09:51
8
Maaike Veeningen
Amstelveen
4:26:26
4:24:18
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Kaminkova
Praag (CZE)
2:46:37
2:46:34
2
Gyte Norgiliene
Litouwen
3:15:56
3:15:55
3
Miranda Zwarthoed
Waterland
3:40:20
3:40:04
4
Karina Bont
Waterland
3:40:21
3:40:05
5
Martine Dattin
Dutch Runners
3:40:57
3:40:45
6
Anja van Veldhuisen
Daventria
3:41:13
3:40:54
7
Claudia van Soest
's-Gravenhage
3:42:32
3:41:35
8
Katja Demkes
AVA '70
3:48:29
3:48:21
9
Majet Spoelder
Triathlon
3:55:59
3:55:38
10
Kerstin Fuhrmann
Essen (GER)
4:10:30
4:09:26
11
Tanja Viggemann
Munster
4:15:21
4:13:31
12
Claudia Drenthel
AVA '70
4:29:13
4:28:19
13
Yvonne Neier
Gronau (GER)
4:35:17
4:33:10
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sybille Möllensiep
Marl (GER)
3:20:39
3:20:27
2
Maria Kawiorska
Polen
3:23:26
3:23:14
3
Conny Braekman
Erpe (BEL)
3:23:34
3:23:31
4
Anita Spieker
Daventria
3:28:19
3:28:10
5
Annette Voets
Veluwe
3:35:16
3:34:06
6
Leidy Rutten-Plas
Daventria
3:41:12
3:40:53
7
Mieke Hekkers
Daventria
3:41:12
3:40:51
8
Judy Leslie
Wassenaar
3:41:48
3:40:47
9
Jannet Lange
avVN
3:44:10
3:43:33
10
Silvia Rusche
ludunghausen
3:45:20
3:44:57
11
Andrea Baschin
Wolfsburg (GER)
3:45:54
3:45:29
12
Jet Klomp
AVA '70
3:48:29
3:48:21
13
Els Annegarn Greene
avVN
3:51:17
3:51:04
14
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
3:52:10
3:52:05
15
Martine Hofstede
Rotterdam
3:52:18
3:51:44
16
Gerry Visser
LAAC Twente
3:52:34
3:51:57
17
Joke Nijland
AV Holten
3:52:41
3:52:17
18
Gerda Damen Janssen
avVN
3:56:22
3:54:34
19
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
3:57:32
3:55:33
20
Ingrid Peperkamp
Dutch Runners
3:58:42
3:58:07
21
Yvonne Rosenkamp
Salland
3:59:40
3:58:48
22
Yvonne Sant
Dutch Runners
3:59:45
3:58:03
23
Marja van den Burg-Zou
Olympus '70
4:01:50
4:00:13
24
Manda Alosery-Tijssen
Apeldoorn
4:06:32
4:04:21
25
Petra Domhof
AVA '70
4:08:57
4:08:49
26
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:09:48
4:09:11
27
Elke Weisener
Falkensee
4:13:29
4:12:47
28
Arjanne van Heijningen
SV Veendam
4:14:07
4:12:36
29
Rolfes Maria
Lohne (GER)
4:14:09
4:13:01
30
Jantien Geerling
Daventria
4:15:51
4:13:48
31
Toos Minks
Daventria
4:15:51
4:13:48
32
Angelika Mölders
Geldern (GER)
4:16:59
4:16:05
33
Linda Major
Northampton (GBR)
4:18:10
4:16:53
34
Maria Schilling
Lohne (GER)
4:20:46
4:19:37
35
Annelies Hoonakker
Monnickendam
4:27:10
4:25:23
36
Fabienne Tousain
Hanzesport
4:28:09
4:26:04
37
Carla Hayes
London (GBR)
4:29:47
4:28:30
38
Linda Edens
Apeldoorn
4:32:08
4:30:30
39
Rita Wilar
Lohne
4:34:38
4:33:30
40
Ineke Scheffer
Friesland
4:38:44
4:37:05
41
Coby van Beek
Haarlemmermeer
4:43:00
4:41:18
42
Gertie Theunissen
PSV
4:48:22
4:47:11
43
Sigrid Eichner
Berlin
4:50:46
4:49:07
44
Jenny van der Graaf
South Chailey (GBR)
4:55:05
4:52:42
MASSE, ASSELRONDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Jan Wassink
Argo
1:28:20
1:28:18
2
Maciek Miereczko
Polen
1:29:55
1:29:55
3
Dainius Saucikovas
Litouwen
1:34:20
1:34:17
4
Remon van Lunzen
Leeuwarden
1:35:31
1:35:30
5
Simon Beemsterboer
Cialfo
1:36:41
1:36:41
6
Lucas Panfil
Polen
1:36:47
1:36:46
7
Martin Ketellapper
Lionitas
1:37:14
1:37:12
8
Niels Staring
AV Wijchen
1:42:57
1:42:55
9
Melchior van de Pol
AV '34
1:43:20
1:43:19
10
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
1:43:41
1:43:17
11
Justinas Krizinauskas
Litouwen
1:43:57
1:43:56
12
Wardie van Wouw
NSL
1:46:14
1:46:13
13
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
1:46:35
1:46:33
14
Arco Cooiman
avVN
1:47:39
1:47:38
15
Frank van Eijk
't Jasper Sport
1:47:43
1:47:42
16
Michiel I van Dijk
GAC Hilversum
1:48:36
1:48:34
17
Elmar Kal
Leiden Atletiek
1:49:05
1:49:03
18
Jeroen van de Calseijd
Triathlon
1:49:24
1:49:18
19
Danny Froeling
Cifla
1:49:53
1:49:50
20
Adri Groen
Atos
1:49:59
1:49:56
21
Martijn Schakelaar
De Gemzen
1:50:15
1:50:10
22
Jöran van der Ploeg
Triathlon
1:50:33
1:50:27
23
Sjaak Betjes
Lycurgus
1:50:41
1:50:31
24
Maurits Heikoop
Nieuwerkerk ad IJsse
1:50:47
1:50:34
25
Ton van 't Veer
Sprint
1:51:32
1:51:30
26
Michael Borrasch
Gelsenkirchen (GER)
1:51:38
1:51:27
27
Marcel Eling
Groningen Atletiek
1:51:59
1:51:35
28
Paul Wolters
Waterweg
1:52:00
1:51:55
29
Wim van den Heuvel
Fit
1:52:12
1:52:08
30
Steve Sommeling
Passaat
1:52:14
1:51:29
31
Richard Kienstra
Lionitas
1:52:35
1:52:31
32
Gijs van der Mark
Deventer
1:52:42
1:51:57
33
Lars Pesch
Eindhoven
1:53:00
1:52:52
34
Anne Wiersma
Climax
1:53:03
1:52:44
35
Leon Nillessen
Cifla
1:53:08
1:52:24
36
Frits Top
Zwartebroek
1:53:14
1:53:10
37
Joop Weijn
AV '34
1:53:18
1:53:15
38
Michel van der Heide
Goor '75
1:53:24
1:53:22
39
Hans Bos
Triathlon
1:53:27
1:53:21
40
Sammuel Gerssen
Voorburg
1:53:30
1:53:16
41
Pe Brouwer
Generaal Michaelis
1:53:33
1:53:24
42
Herman ten Hove
Goor '75
1:53:37
1:53:35
43
Harry Sikkema
Bilthoven
1:53:53
1:53:50
44
Marijn Treurniet
Rotterdam
1:54:16
1:54:13
45
Laurens Beerepoot
Climax
1:54:22
1:53:56
46
Adri Lamkamp
Climax
1:54:50
1:54:24
47
Bert van Asselt
Veluwe
1:54:55
1:54:52
48
Jos Verdaasdonk
Raalte
1:55:02
1:54:57
49
Jeroen van Zoelen
Berneau (BEL)
1:56:19
1:55:47
50
Ton Lubberss
Duiven
1:56:22
1:55:34
51
Otmar Montroos
Apeldoorn
1:56:26
1:56:23
52
Henry Vredendaal
Atverni
1:56:29
1:56:19
53
Ed Baks
Atverni
1:56:36
1:56:15
54
Bas Briefjes
Castricum
1:56:39
1:56:30
55
Gerjan Diepstraten
Atledo
1:56:42
1:56:39
56
John Lamberts
AV '34
1:56:44
1:56:43
57
Rob Nijenhuis
Deventer
1:56:46
1:56:14
58
Ronald Verstappen
Daventria
1:57:03
1:57:00
59
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
1:57:16
1:57:11
60
Jan Tommassen
Loopgroep PK
1:57:18
1:57:04
61
Matthijs Bogaerts
Haag Atletiek
1:57:26
1:57:23
62
Marinus de Vos
Apeldoorn
1:57:28
1:57:17
63
Jaap Groeneveld
Apeldoorn
1:57:32
1:57:30
64
Eelco Visserman
Genemuiden
1:57:35
1:57:22
65
Willem Van den Neste
Dwingeloo
1:58:03
1:57:17
66
Peter Dijcks
Haag Atletiek
1:58:05
1:58:03
67
Raimond Schikhof
Oostzaan
1:58:05
1:57:48
68
Anton Kiewiet
Hellas
1:58:15
1:57:51
69
Evert Jan Heringa
Groningen Atletiek
1:58:20
1:57:53
70
Freek Spruijt
Amstelveen
1:58:22
1:58:06
71
Onno Pouw
Triathlon
1:58:28
1:58:25
72
Marco Vet
Duivendrecht
1:58:35
1:57:50
73
Wim Brinkman
AVA '70
1:58:50
1:58:43
74
Michel Schouten
Hollander Techniek
1:59:03
1:58:20
75
Rob Houtenbos
Utrecht
1:59:09
1:59:06
76
Hans Gerritsen
LAAC Twente
1:59:17
1:59:11
77
Helmut Osman
Rotenburg (GER)
1:59:23
1:57:54
78
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:59:24
1:59:20
79
Nico de Graaf
Puttershoek
1:59:43
1:59:04
80
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:59:43
1:59:33
81
Henk Verbaas
Puttershoek
1:59:53
1:59:14
82
John van Opstal
Molenhoek Lb
1:59:54
1:59:49
83
Johan Benne
avVN
1:59:55
1:59:53
84
Karel Crajé
Angeren
2:00:00
1:59:45
85
Piet Willeboordse
Atledo
2:00:10
2:00:04
86
Pepijn Muller
Prins Hendrik
2:00:13
1:59:45
87
Ton ten Have
Hanzesport
2:00:23
2:00:18
88
Koen Kiestra
Leeuwarden
2:00:42
2:00:39
89
Peter te Koppele
AV '34
2:00:58
2:00:25
90
Johan Verburg
Utrecht
2:01:00
2:00:29
91
Mervyn Mulder
Zeewolde
2:01:02
2:00:51
92
Twan Peters
Aarle-Rixtel
2:01:02
2:00:35
93
Jan Stehouwer
Leusden
2:01:09
2:01:05
94
Harry de Bruyn
Arnhem
2:01:15
2:01:00
95
Walter Krijger
Loopgroep Aart Stigt
2:01:18
2:00:52
96
Martin van den Berg
Vaassen
2:01:22
2:00:41
97
Jos ter Brake
Atverni
2:01:24
2:01:14
98
Rik Reinerink
Enter
2:01:52
2:00:50
99
Michiel Stiemer
Oosterbeek
2:02:03
2:01:24
100
Rico Slot
Krimpen aan den IJss
2:02:03
2:01:46
101
Mark Romaya
Groningen Atletiek
2:02:04
2:01:37
102
Ruud Nobel
Haag Atletiek
2:02:05
2:01:33
103
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
2:02:10
2:01:57
104
Jan van Meurs
Clytoneus
2:02:13
2:02:07
105
Ben Petersen
Voorthuizen
2:02:16
2:01:37
106
Robert Kuyper
Arena
2:02:17
2:01:51
107
Henri Numan
DEM
2:02:20
2:01:51
108
Rene Bogaarts
Enschede
2:02:35
2:01:57
109
Dimitri Stefas
Argo
2:02:41
2:02:15
110
Perry van Dijk
Phanos
2:02:42
2:02:21
111
Willem Willemsen
Olympus '70
2:02:42
2:02:35
112
Harrie Lantinga
Utrecht
2:02:43
2:02:22
113
Peter Sybesma
Athlos
2:02:48
2:02:03
114
Ruud Farie
Haag Atletiek
2:02:50
2:02:47
115
Paul Stortelder
AVA '70
2:02:51
2:02:16
116
Coen Streefland
Soest
2:02:58
2:02:33
117
Manfred Kooy
Ciko '66
2:03:01
2:03:01
118
Alex Salomons
Wenum Wiesel
2:03:10
2:02:50
119
Jan Mijwaart
Zuidwal
2:03:11
2:03:02
120
Frank Wichern
Haag Atletiek
2:03:20
2:03:11
121
Arend van Zessen
AV Nijkerk
2:03:32
2:03:21
122
Gert Schaap
Cialfo
2:03:34
2:03:15
123
Coen van de Luytgaarde
Schagen
2:03:38
2:02:52
124
Marco van Nek
Loopgroep PK
2:03:39
2:02:54
125
Hans IJsseldijk
Deventer
2:03:40
2:02:46
126
Ax Dil
Cialfo
2:03:57
2:03:38
127
Henk Mengers
AVA '70
2:04:12
2:04:05
128
Peter Budding
Leiden
2:04:14
2:02:28
129
Martien Mol
Olympus '70
2:04:37
2:03:55
130
Wout Westhuis
Zwartsluis
2:04:41
2:04:11
131
Eite Everts
Arena
2:04:48
2:04:22
132
Marco Liberto
Duiven
2:04:51
2:04:35
133
Leo van Hoorn
PAC
2:04:53
2:04:38
134
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
2:05:03
2:04:00
135
Waldo Duin
Triathlon
2:05:05
2:04:57
136
EJ Kasteel
Cialfo
2:05:13
2:04:53
137
Andre Meuleman
Cialfo
2:05:13
2:04:54
138
Léon ter Hart
Vleuten
2:05:16
2:04:45
139
Nijland
Regiopolitie NOG
2:05:29
2:05:20
140
Gerard Kivits
Prins Hendrik
2:05:31
2:05:29
141
Fauc Arnaud
Woerden
2:05:35
2:05:12
142
Edwin Toning
Amsterdam
2:05:38
2:05:24
143
Koen Jongsma
Loopgroep PK
2:05:49
2:05:06
144
Ido de Geus
Driebergen-Rijsenbur
2:06:03
2:05:46
145
Bod
Regiopolitie NOG
2:06:16
2:06:06
146
Edwin Textor
Dutch Runners
2:06:16
2:06:07
147
Remmers
Regiopolitie NOG
2:06:17
2:06:08
148
Friedy de Jong
Atledo
2:06:18
2:06:10
149
Leo Vandeberg
Prins Hendrik
2:06:19
2:05:48
150
Johnny Dieleman
Prins Hendrik
2:06:19
2:05:49
151
Jan Holterman
Emmen
2:06:26
2:06:09
152
Rene de Bruin
Nijmegen
2:06:31
2:05:54
153
Gerard Quint
Atverni
2:06:38
2:06:16
154
Felix Helmink
Hollander Techniek
2:06:50
2:05:52
155
Jacco van Haveren
Climax
2:06:57
2:06:35
156
Hans van Zutphen
Amsterdam
2:06:57
2:06:22
157
Paul van der Horst
Cifla
2:06:58
2:06:15
158
Bart Mulders
Cifla
2:07:00
2:06:59
159
Bastiaan Burggraaf
Zeist
2:07:01
2:05:52
160
Coos Diepenbroek
Lent
2:07:06
2:06:22
161
Rutger Thung
Vlaardingen
2:07:08
2:07:06
162
Jan van Loenen
Meteren
2:07:11
2:07:02
163
Egbert van Schaik
Apeldoorn
2:07:11
2:06:59
164
Hennie Lensink
avVN
2:07:14
2:06:12
165
Henri Hofman
Friesland
2:07:15
2:07:01
166
Hubert van Wingaarden
Arnhem
2:07:16
2:06:21
167
Jan Mulder
Kombijsport
2:07:26
2:07:18
168
Rene Ter Maten
Barneveld
2:07:27
2:07:07
169
Ruud Verhoef
Ron Clarke
2:07:28
2:06:51
170
E Bouwmeester
Zutphen
2:07:30
2:07:03
171
Willem van Leeuwen
De Veenlopers
2:07:32
2:05:42
172
Kasper van der Giesen
Rotterdam
2:07:34
2:07:02
173
Jan Timmerman
Spurt '88
2:07:36
2:07:12
174
Hans Koppelman
Almere '81
2:07:46
2:07:35
175
Antonio Iniguez
Dutch Runners
2:07:53
2:07:26
176
Richard Folkers
Enschede
2:07:55
2:07:45
177
Gerard van Kalles
Atverni
2:08:00
2:07:39
178
Louis van der Meer
Leiden Road Runners
2:08:02
2:07:12
179
Carly van Pinxten
Prins Hendrik
2:08:05
2:07:35
180
Peter van der Meulen
Apeldoorn
2:08:07
2:07:45
181
Casper Odijk
Vlaardingen
2:08:10
2:07:28
182
Mike Ververgaert
AVON
2:08:12
2:07:43
183
Henry Vos
Gorinchem
2:08:13
2:07:59
184
Eric Groenwold
Vorden
2:08:21
2:07:29
185
M van der Plas
2:08:22
2:08:15
186
Stan Nefs
Olympia Halsteren
2:08:22
2:08:18
187
Coen Weerkamp
Pijnenburg
2:08:25
2:07:55
188
Sergio Ghirardelli
Hoofddorp
2:08:27
2:08:12
189
Rudy Miedema
AV '55
2:08:30
2:07:43
190
Henk van de Kolk
Nunspeet
2:08:40
2:08:15
191
Epke Wiersma
De Sperwers
2:08:41
2:06:54
192
Richard ter Maat
Loopgroep Aart Stigt
2:08:45
2:08:01
193
Raul Rodrigues Alves
Oss
2:08:49
2:06:55
194
Martin Pastink
Zwartsluis
2:08:51
2:08:21
195
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
2:08:55
2:08:48
196
Y Suzuki
Rotterdam
2:08:58
2:08:47
197
Eite Slootheer
Waterweg
2:08:59
2:08:17
198
Leo Bakker
Dutch Runners
2:08:59
2:08:04
199
Peter Jesse
Arnhem
2:09:00
2:08:13
200
Peter van der Vijgh
Pijnenburg
2:09:02
2:08:54
201
Herman Hassing
LAAC Twente
2:09:04
2:08:56
202
Wim van der Linden
Ciko '66
2:09:07
2:08:19
203
Kris Dorst
Amsterdam
2:09:10
2:07:57
204
Manfred Kraaijenzank
Deventer
2:09:13
2:07:06
205
Eric Jonker
Zoetermeer
2:09:15
2:09:06
206
George Lubeck
Leiden
2:09:19
2:09:14
207
Marc Bevers
Wuustwezel (BEL)
2:09:24
2:08:18
208
Rene Bremer
Amersfoort
2:09:32
2:08:14
209
Eric Dik
De Bilt
2:09:32
2:08:58
210
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
2:09:46
2:08:43
211
Jeroen Ruijter
Enschede
2:09:47
2:09:29
212
Jurgen Bierdrager
Argo
2:10:00
2:09:45
213
Ton Wolfs
Elst Gld
2:10:07
2:09:54
214
Paul Verhaegen
Kontich
2:10:08
2:09:12
215
Menno Zandee
Utrecht
2:10:15
2:09:52
216
Remco Stoffels
Puttershoek
2:10:17
2:09:38
217
Johnny van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
2:10:23
2:09:42
218
Ritchie Limaheluw
Leeuwarden
2:10:23
2:09:42
219
Dimitri Ravensbergen
Lionitas
2:10:25
2:09:27
220
Carlo Doensen
Atledo
2:10:26
2:10:18
221
Jan van Ree
Apeldoorn
2:10:38
2:10:06
222
Stijn Boode
Utrecht
2:10:39
2:10:12
223
Alex van Ginkel
Clytoneus
2:10:40
2:10:32
224
Leo van den Hoven
Clytoneus
2:10:48
2:10:43
225
Henk Lammers
AVA '70
2:10:50
2:10:43
226
Cor van der Geest
Haag Atletiek
2:10:58
2:08:43
227
Roland van Eijk
't Jasper Sport
2:11:00
2:10:46
228
Evert van Veldhuizen
GVAC
2:11:05
2:10:41
229
William Schothuis
SISU
2:11:12
2:10:56
230
Martien Lek
De Veenlopers
2:11:12
2:09:22
231
Rinus Groeneveld
Geldrop
2:11:14
2:10:49
232
Henk van Wijhe
Daventria
2:11:16
2:11:12
233
Jaco de Ruiter
Wilnis
2:11:21
2:09:32
234
Rolf Mahne
Deventer
2:11:26
2:10:50
235
Peter Hannink
Wierden
2:11:26
2:11:09
236
Ali Shugul
Rotterdam
2:11:27
2:11:17
237
Jans Kiers
De Sperwers
2:11:28
2:11:00
238
Erik Offereins
Climax
2:11:29
2:10:25
239
Edwin Baden
Geldrop
2:11:32
2:11:08
240
A van der Lans
De Spartaan
2:11:35
2:10:44
241
Schrooyen Jan
Essen (BEL)
2:11:42
2:10:52
242
Ben Hermeler
Sprint
2:11:44
2:11:38
243
Hans Uijen
AV Holten
2:11:45
2:11:22
244
Joop Kraaijvanger
avVN
2:11:50
2:11:34
245
Wouter Zandee
's-Gravenhage
2:11:54
2:11:32
246
Marcel Kanters
Boekel
2:11:54
2:11:36
247
John Pennings
Aarle Rixtel
2:11:57
2:11:30
248
Marcel Hendriks
AV '34
2:12:06
2:09:57
249
Henk Leenen
Arnhem
2:12:10
2:10:55
250
Peter D Brummel
Epe
2:12:23
2:12:07
251
Claas Hakkenberg
Arnhem
2:12:24
2:11:18
252
Koos Bruines
Antilope
2:12:25
2:11:56
253
Peter Noordam
Waterweg
2:12:26
2:12:11
254
Antonio Manders
De Keien
2:12:27
2:11:14
255
Hugo Vogel
Papendrecht
2:12:38
2:11:22
256
Peter Bood
De Gemzen
2:12:41
2:11:54
257
Wilhard Jansen
Eerbeek
2:12:45
2:11:58
258
Paul Maas
Eerbeek
2:12:45
2:11:58
259
Bob Polack
PAC
2:12:46
2:12:26
260
Ruud Warmer
Rotterdam
2:12:46
2:12:26
261
André van der Neut
Breukelen Ut
2:12:46
2:12:42
262
Wil Spijker
Hellas
2:12:48
2:12:24
263
Don Zagt
GAC Hilversum
2:12:50
2:12:36
264
Frank van Rooijen
Climax
2:12:53
2:12:00
265
Arend Roseboom
Climax
2:12:53
2:12:01
266
Wim Renswoude
Nijmegen
2:12:57
2:12:13
267
Ronald Pasker
Nijkerk Gld
2:12:58
2:12:45
268
G Nillesen
Cifla
2:13:02
2:12:43
269
Paulino Pallas
Avanti-Wilskracht
2:13:02
2:12:41
270
Maurice Giezeman
Zeist
2:13:07
2:12:25
271
Ron Egmond
De Spartaan
2:13:07
2:12:37
272
Pim Nijhof
Marathon Pim Mulier
2:13:09
2:12:51
273
Peter Kuijper
Triathlon
2:13:16
2:12:41
274
Rob Rutjens
LOGO
2:13:17
2:12:44
275
Egon Triki
Geldrop
2:13:17
2:12:45
276
Ben Timmer
ATC '75
2:13:18
2:13:14
277
Gert van Oorspronk
Apeldoorn
2:13:19
2:12:49
278
Bakana Ryouchi
ASICS
2:13:22
2:13:11
279
Joos de Bakker
Amersfoort
2:13:25
2:13:04
280
Yusuf Yukler
Sparta
2:13:26
2:12:19
281
Teun van Bruggen
Triathlon
2:13:29
2:13:22
282
Richard Poppe
SISU
2:13:32
2:13:00
283
Pieter Maas
NOP
2:13:38
2:13:31
284
Gersji rodrigues Perei
PAC
2:13:39
2:12:31
285
Tim Janssen
Boxmeer
2:13:39
2:12:53
286
Dietmar Blume
Arnsberg (GER)
2:13:42
2:13:35
287
Tim van Leeuwen
Heerde
2:13:50
2:13:22
288
Peter Scholten
Hanzesport
2:13:52
2:13:30
289
Wim Janssen
Laren Gld
2:13:53
2:12:58
290
Richard Saalmink
's-Heerenberg
2:13:55
2:13:07
291
Adriaan Aarden
PEC 1910
2:13:58
2:13:45
292
Matthijs Prudhomme
Rotterdam
2:14:00
2:12:19
293
Gerard Beernink
De Spartaan
2:14:00
2:13:30
294
Paul Meulemans
De Koplopers
2:14:08
2:13:51
295
Arend de Haan
AV '55
2:14:11
2:13:34
296
Gino Lambert
Climax
2:14:14
2:13:52
297
Lútsen Wijngaard
Zutphen
2:14:15
2:13:37
298
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:14:16
2:13:37
299
Rob Pronk
Nieuwegein
2:14:18
2:13:10
300
Gert Jan ten Brinke
Ilion
2:14:26
2:12:10
301
Henk Janssen
Bloemendaal
2:14:31
2:13:36
302
Jan Vullings
Ciko '66
2:14:34
2:13:38
303
John Brusse
PAC
2:14:34
2:12:02
304
Hans Giesing
Arnhem
2:14:34
2:13:23
305
Rob Frederiks
Druten
2:14:34
2:12:49
306
Martin Baan
PAC
2:14:35
2:12:06
307
Ard Cloo
Amersfoort
2:14:37
2:14:08
308
Sander de Vlieger
Loopgroep Aart Stigt
2:14:38
2:14:06
309
Mark Bezemer
the Hague Road Runne
2:14:39
2:13:19
310
Detlev Konig
AV Gouda
2:14:40
2:14:03
311
Wytze Kuijper
Triathlon
2:14:42
2:14:06
312
Roman Packbier
Roosendaal
2:14:46
2:13:30
313
Eric de Fluiter
Veenendaal
2:14:46
2:13:36
314
Allard Dijkstra
Enschede
2:14:54
2:14:25
315
Luc Kusters
Harderwijk
2:14:56
2:14:05
316
Luuk Veldhuis
Apeldoorn
2:14:57
2:14:54
317
Taco Hanou
De Liemers
2:15:03
2:14:38
318
Arjan Jansie
De Liemers
2:15:04
2:14:38
319
Edward van der Raaf
Fortuna
2:15:05
2:14:54
320
Erwin Booy
Zwolle
2:15:05
2:14:18
321
Peter van der Poel
Noordwijk Zh
2:15:09
2:14:28
322
Henk Hartman
De Sperwers
2:15:14
2:14:47
323
Ruud Freeke
Leiden Atletiek
2:15:15
2:15:08
324
Jos Bongers
Archeus
2:15:19
2:14:44
325
Rik Schulte
Enschede
2:15:20
2:13:30
326
Hans Kroeze
De Sperwers
2:15:22
2:14:53
327
Raymond van Gils
Sprint
2:15:22
2:14:19
328
Jan Stolker
avVN
2:15:29
2:14:45
329
Rudy ten Tusscher
Veluwe
2:15:32
2:14:25
330
Ruud Andree
Climax
2:15:33
2:14:29
331
Henk Lotterman
De Sperwers
2:15:34
2:15:05
332
Frank Engelbracht
Schwelm (GER)
2:15:37
2:14:07
333
Pim Visser
AV Wijchen
2:15:45
2:15:29
334
Eric van Westing
Antilope
2:15:49
2:14:50
335
Michael Ruppert
Kamperland
2:15:51
2:14:49
336
Wouter Beeks
Ruurlo
2:15:52
2:14:50
337
Marco van den Berg
Didam
2:15:58
2:15:07
338
Will Balvers
Prins Hendrik
2:15:58
2:15:30
339
Rob Bruinsma
avVN
2:16:01
2:15:43
340
Eije Dekker
's-Gravenpolder
2:16:03
2:15:21
341
Eric Borninkhof
Hilversum
2:16:05
2:14:05
342
Emile Nales
Groningen Atletiek
2:16:05
2:15:28
343
Michel Vinke
Klazienaveen
2:16:10
2:15:57
344
Mink van der Weg
Sint Nicolaasga
2:16:14
2:14:37
345
Rudy Verbeek
Apeldoorn
2:16:18
2:16:07
346
Jan Schinkel
Benschop
2:16:25
2:16:15
347
Henk Kinnaer
Wehl
2:16:30
2:16:20
348
Walter Toebes
AV '34
2:16:31
2:16:05
349
Arjo van Hardeveld
Rhenen
2:16:33
2:15:23
350
Haube Temmen
Köln (GER)
2:16:38
2:16:20
351
Harindra FERNANDO
Mook
2:16:49
2:16:02
352
Nico Heijker
Clytoneus
2:16:49
2:16:42
353
Mies van Berlo
Lieshout
2:16:51
2:16:23
354
Eric Hoffman
Groenlo
2:16:55
2:16:04
355
Johannes Jahn
Haarlem
2:16:56
2:15:57
356
André Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
2:16:59
2:15:53
357
Gerrit de Vries
Zwolle
2:17:08
2:16:30
358
Harrie Duteweert
Heeten
2:17:08
2:16:16
359
Apollo Veenhof
De Veenlopers
2:17:08
2:15:18
360
Henri van Essen
Nijkerk Gld
2:17:10
2:16:52
361
Jos Bloem
Pijnenburg
2:17:13
2:14:55
362
Herman Elfrink
Apeldoorn
2:17:19
2:16:48
363
Jaap de Vries
Amersfoort
2:17:20
2:16:11
364
Günter Gerold
Kleve (GER)
2:17:24
2:17:13
365
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:17:31
2:17:09
366
Jeroen van Hoorn
Rotterdam
2:17:37
2:17:23
367
Hooymans
Arnhem
2:17:40
2:17:25
368
Daniel den Hengst
Groningen
2:17:42
2:17:07
369
Fred Wemeijer
Atverni
2:17:42
2:17:20
370
Marcel Treurniet
Bergschenhoek
2:17:44
2:17:33
371
Frans Van Hofwegen
Susteren
2:18:04
2:17:42
372
Gerhard Glasmeyer
Menden (GER)
2:18:04
2:17:27
373
Ton Smit
Veenendaal
2:18:04
2:15:53
374
Gerard Driessen
Almere
2:18:06
2:17:16
375
Gert-Jan Kootstra
Enschede
2:18:07
2:15:46
376
F van der Velde
NOP
2:18:09
2:17:40
377
Anne Stobbe
NOP
2:18:09
2:17:44
378
Herman Drost
Apeldoorn
2:18:18
2:17:50
379
Jan Hendriks
Prins Hendrik
2:18:19
2:17:50
380
Van der Hoorn
Assendelft
2:18:20
2:17:53
381
Peter Janssen
Eindhoven
2:18:24
2:16:37
382
Hans Rietveld
Dutch Runners
2:18:31
2:17:50
383
Sytze Hamstra
Duiven
2:18:34
2:18:06
384
Han van Almkerk
Barneveld
2:18:41
2:16:10
385
Bas Hessen
Maastricht
2:18:56
2:17:04
386
Gert van Esse
Renswoude
2:19:06
2:17:57
387
Johan de Weerd
Epe
2:19:08
2:17:15
388
Eddy Groen
Hanzesport
2:19:17
2:19:13
389
Jeroen Velthuis
Geesteren Ov
2:19:23
2:18:17
390
Marcel Kortekaas
AV '55
2:19:30
2:17:53
391
Heiner Papenbaum
Borgholzhausen (GER)
2:19:37
2:19:21
392
Geerhard Ronde
Stroe
2:19:39
2:19:06
393
Bert van Ravenswaaij
Climax
2:19:41
2:18:47
394
Rembert Schutte
GRONAU
2:19:43
2:18:50
395
Ruud van Basten
Amersfoort
2:19:44
2:18:36
396
Roland Blijleven
Climax
2:19:45
2:18:51
397
Arno Jans
Dalen
2:19:46
2:18:44
398
Rob Roelofsen
De Liemers
2:19:47
2:19:22
399
Hans Mulder
Nunspeet
2:19:50
2:18:52
400
Bertus van Elburg
Nijverdal
2:19:51
2:19:33
401
Martien de Haas
AV '34
2:19:57
2:17:57
402
Freek Tjassens Keiser
Zutphen
2:19:59
2:18:25
403
Ed Bouwman
De Liemers
2:19:59
2:19:34
404
Wim van Veen
Antilope
2:19:59
2:19:01
405
Kees Smies
avVN
2:20:09
2:19:52
406
Hans Timmers
HAC
2:20:13
2:19:37
407
Rene Goedhart
Hanzesport
2:20:14
2:18:02
408
Freek Jonkers
Heerde
2:20:16
2:19:48
409
Harold van Leeuwen
Assen
2:20:17
2:19:37
410
Wybrand Nijholt
Harderwijk
2:20:18
2:19:51
411
Andries Woltjer
Avanti-Wilskracht
2:20:20
2:19:13
412
Jan-Bert Oostenenk
Avanti-Wilskracht
2:20:21
2:19:14
413
Bas Bastiaanse
Arnhem
2:20:23
2:19:25
414
Kees van den Bos
Olympus '70
2:20:27
2:19:44
415
Wopke Pol
Gelre
2:20:27
2:20:06
416
Diederik Branger
's-Gravenhage
2:20:28
2:19:30
417
Albert Broekhoff
Daventria
2:20:29
2:20:11
418
André van 't Slot
Harderwijk
2:20:33
2:20:09
419
Erik Verburg
Sparta
2:20:34
2:19:27
420
Auke Bos
Ede Gld
2:20:35
2:20:00
421
Klaas Molenaar
STAP
2:20:36
2:20:20
422
Dick Bennink
Broekland Ov
2:20:38
2:20:27
423
Theo Staring
Didam
2:20:42
2:18:38
424
Jan G Zwartveld
Olympus '70
2:20:54
2:20:10
425
Ton Borsboom
Voorschoten
2:20:57
2:20:01
426
Ton Kippers
Grolloo
2:20:59
2:20:24
427
Hans Kaffener
AV Holten
2:21:04
2:20:42
428
Bart den Ouden
Capelle aan den IJss
2:21:06
2:19:10
429
Marc Linthorst
Hooglanderveen
2:21:07
2:20:31
430
Rudi Crabbé
Nieuwerkerk ad IJsse
2:21:12
2:20:04
431
Arie Kelderman
VAV
2:21:14
2:20:17
432
Franz van Barneveld
Altis
2:21:15
2:20:52
433
Jan Kersloot
Ermelo
2:21:19
2:19:47
434
Bas Twigt
Altis
2:21:22
2:20:46
435
Sjaak Stolker
Wateringen
2:21:29
2:20:35
436
Stephan Jutte
Haag Atletiek
2:21:35
2:19:20
437
Arnold Brinkman
Krommenie
2:21:40
2:20:37
438
Simon Pieter Knepper
Ilion
2:21:49
2:19:33
439
Gerard van den Berg
Olympus '70
2:21:49
2:21:06
440
Eddo de Leeuw
Sparta
2:21:49
2:20:43
441
Kerver
Enschede
2:21:52
2:20:46
442
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
2:21:59
2:21:45
443
Michiel Hoff
Krommenie
2:22:01
2:20:57
444
Peter Wessels
Utrecht
2:22:05
2:21:34
445
Duco Zijlstra
Friesland
2:22:11
2:21:33
446
Nikele Hubers
Arnhem
2:22:11
2:21:20
447
Maarten Slot
AV '34
2:22:12
2:21:11
448
Mischa Hooghuis
PAC
2:22:14
2:20:18
449
Anton Griffioen
Woerden
2:22:16
2:21:39
450
Robert Rust
Huizen
2:22:16
2:21:39
451
Salvatore Wijdenes
TION
2:22:20
2:21:45
452
J Rower
TION
2:22:20
2:21:45
453
Herman Boersma
Enschede
2:22:20
2:21:47
454
Jan Verdonkschot
Klazienaveen
2:22:28
2:22:01
455
Stijn Erinkveld
Utrecht
2:22:29
2:21:59
456
Wout van Wissen
Terneuzen
2:22:32
2:20:05
457
S Tigchelaar
NOP
2:22:39
2:22:09
458
Pieter de Visser
Veghel
2:22:55
2:22:39
459
Akos van der Plaat
Nieuw Vennep
2:22:56
2:20:18
460
Gordon Abraham
Ciko '66
2:22:58
2:22:19
461
Ron Stam
Zeist
2:23:01
2:22:05
462
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
2:23:02
2:22:17
463
Hemmie Wessels
Winterswijk
2:23:07
2:22:32
464
Ron Bouwman
Apeldoorn
2:23:10
2:21:15
465
Tim Foppele
Earnewald
2:23:10
2:21:56
466
John Dommerholt
Deventer
2:23:15
2:21:09
467
Simon Hoogenkamp
Maarn
2:23:16
2:22:17
468
Gerrit Baan
Noardburgum
2:23:19
2:22:14
469
Fred van der Meer
Roelofarendsveen
2:23:21
2:22:26
470
Joop van Tiel
DEM
2:23:21
2:22:41
471
Robert Baars
AV Gouda
2:23:22
2:22:46
472
Rien Sneevliet
Barneveld
2:23:23
2:22:42
473
John van Berne
Rosmalen
2:23:27
2:21:58
474
Chris Heg
Apeldoorn
2:23:32
2:21:49
475
Jan Hummel
Apeldoorn
2:23:32
2:23:20
476
Arno Nienhaus
Arnhem
2:23:36
2:21:58
477
Johan Barnard
Dutch Runners
2:23:36
2:21:18
478
Michael Barbato
Steinfurt (GER)
2:23:36
2:22:28
479
Ton Wisman
Altis
2:23:38
2:23:02
480
Rob Perfors
Elst Ut
2:23:40
2:22:30
481
Jos Revenberg
AV Zeewolde
2:23:40
2:22:21
482
Koen Grauwelman
Zevenaar
2:23:44
2:22:12
483
AlbertJan Grauwelman
Doetinchem
2:23:44
2:22:12
484
Ad de Laat
Geldrop
2:23:49
2:23:23
485
Jan Willem Davidse
PEC 1910
2:23:53
2:23:10
486
Albert Pesch
PAC
2:23:55
2:22:43
487
Nick Palapessy
Apeldoorn
2:23:57
2:21:35
488
Paul Knuvers
LVG
2:23:59
2:22:53
489
Dick van den Berg
Stedum
2:24:02
2:23:19
490
Henny Steneker
Apeldoorn
2:24:02
2:22:54
491
Wim den Braanker
Apeldoorn
2:24:12
2:23:44
492
Jordi van Heteren
Driebergen-Rijsenbur
2:24:13
2:22:34
493
Klaas van Donkersgoed
Clytoneus
2:24:13
2:23:00
494
Frank Water
Dutch Runners
2:24:17
2:23:32
495
Cees Sanders
Hanzesport
2:24:18
2:23:56
496
Gerard Groote Schaarsb
Raalte
2:24:18
2:24:04
497
Leo van Zielst
Pallas '93
2:24:19
2:22:27
498
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
2:24:43
2:23:19
499
Aloys Kisse
Essen (GER)
2:24:44
2:23:47
500
Marcel de Jonge
Deventer
2:24:52
2:22:46
501
Harry Pastoor
Apeldoorn
2:24:52
2:23:16
502
Rinus van den Born
STAP
2:24:52
2:24:44
503
Ruud Wessels
Waterweg
2:24:54
2:24:14
504
Ruud Gilde
Apeldoorn
2:24:57
2:23:56
505
Harald Bloemers
Kampen
2:24:58
2:22:51
506
Ron Rijsenbrij
Hattem
2:25:07
2:24:27
507
Germain Bakker
Echt
2:25:10
2:24:47
508
Ton Wever
Hera
2:25:12
2:24:39
509
Eskes
Regiopolitie NOG
2:25:21
2:25:13
510
Harry Oosterveen
Sparta
2:25:23
2:24:16
511
Rienk Bouma
Friesland
2:25:31
2:24:42
512
Leo van Veen
Atverni
2:25:32
2:23:56
513
Marcus Kalbe
Essen (GER)
2:25:34
2:24:31
514
Pim van de Donk
Veghel
2:25:47
2:25:30
515
René van der Helm
Haag Atletiek
2:25:48
2:23:33
516
Theo van der Linden
Haag Atletiek
2:25:48
2:23:33
517
Rik Plakke
Veluwe
2:25:51
2:24:44
518
Jan C J van Hout
DEM
2:25:53
2:25:21
519
Marcel van de Luitgare
Avanti-Wilskracht
2:26:06
2:24:59
520
Frank Zwaal
Breda
2:26:07
2:25:14
521
Marco Bosman
Gaanderen
2:26:09
2:24:55
522
Rob Baggerman
Waddinxveen
2:26:10
2:26:04
523
Rense Pettinge
Emmeloord
2:26:13
2:25:14
524
Leo Vaandrager
Luttelgeest
2:26:13
2:25:14
525
Ard Haze
Apeldoorn
2:26:15
2:24:39
526
Hanco Vermeulen
Ugchelen
2:26:16
2:24:40
527
Frank van den Berg
Olympia Eindhoven
2:26:16
2:25:18
528
Jitte Roosendaal
De Bilt
2:26:20
2:25:28
529
Joop Schwalbach
Oostzaan
2:26:20
2:25:20
530
Thijs van der Kolk
Zaanland
2:26:21
2:25:20
531
Carlo Kes
Phanos
2:26:23
2:24:23
532
Martin Kes
Volendam
2:26:24
2:24:25
533
Joop Bosma
Apeldoorn
2:26:25
2:24:34
534
Bert Rugenbrink
Apeldoorn
2:26:25
2:24:35
535
Jos van Veen
Aalden
2:26:34
2:24:46
536
Patrice CRENERINNE
Houyet (BEL)
2:26:39
2:24:33
537
RHA van der Valk
Steenwijk
2:26:42
2:24:48
538
Daniel Stalknegt
Zwolle
2:26:43
2:24:49
539
Frank Kloosterman
Ulvenhout
2:26:45
2:24:25
540
Paul Strous
IJmuiden
2:26:45
2:25:43
541
Jaap Davidse
VAV
2:26:46
2:26:26
542
Bart Kestens
Spirit Oud Beijerlan
2:26:46
2:26:03
543
Auke Lubach
Amersfoort
2:26:47
2:25:29
544
Marco de Groot
Putten
2:26:49
2:24:12
545
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
2:26:57
2:26:16
546
Bart Witmond
Haarlem
2:27:03
2:26:23
547
Jan van Loenen
Hilversum
2:27:05
2:25:20
548
Werner Van Dooren
Turnhout (BEL)
2:27:07
2:26:41
549
M Hilgenberg
Apeldoorn
2:27:09
2:25:09
550
Piet van Bokhoven
HAC
2:27:12
2:27:03
551
Erik Renshof
Barneveld
2:27:19
2:25:33
552
Bjørn van Til
Daventria
2:27:20
2:25:16
553
Meindert Spoelstra
Ten Boer
2:27:22
2:27:05
554
Peter Kulsdom
Beuningen Gld
2:27:29
2:25:31
555
Theo Kortbeek
Prins Hendrik
2:27:30
2:26:59
556
Wim van Kessel
Climax
2:27:32
2:26:38
557
Tiele Jansen
Zwolle
2:27:32
2:24:39
558
Arie Kooiman
Arnhem
2:27:33
2:26:54
559
Jan Kersten
avVN
2:27:33
2:25:18
560
Nick Young
Prins Hendrik
2:27:49
2:27:34
561
John Smeeing
Soest
2:27:52
2:26:38
562
Marcel Jeunink
Gelre
2:27:55
2:25:52
563
Gerard de Bruin
Dieren
2:27:58
2:25:55
564
Ruud Smeding
Valkenswaard
2:27:58
2:26:14
565
Hans Riezebeek
Laren Nh
2:28:06
2:27:30
566
Peter paul Schmitz
Haaksbergen
2:28:17
2:25:50
567
Frans Ruiter
Epe
2:28:21
2:26:29
568
Ludo de Jong
Nunspeet
2:28:23
2:27:25
569
Anton Stolte
Daventria
2:28:29
2:28:15
570
Uwe Laig
lengerich (GER)
2:28:38
2:26:21
571
Mirsad Hulic
De Spartaan
2:28:38
2:27:45
572
Albert Brouwer
Zwolle
2:28:41
2:28:13
573
Erik van Limbeek
Zwolle
2:28:42
2:28:02
574
Jos Koot
's-Gravenhage
2:28:42
2:27:27
575
Radjesh Ramasray
Rotterdam
2:28:44
2:27:40
576
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
2:28:44
2:27:45
577
Gijs van der Meijden
VAV
2:28:50
2:28:31
578
Jos van Eunen
Raalte
2:28:52
2:27:16
579
Marten Prins
Epe
2:28:56
2:27:51
580
Remco Hilverda
Haarlem
2:28:56
2:26:40
581
Richard Duindam
Zaltbommel
2:28:59
2:27:48
582
Paul van Loon
2:29:09
2:27:24
583
Bob de Witte
Wuustwezel (BEL)
2:29:10
2:28:00
584
Michael Heinemann
Duisburg (GER)
2:29:12
2:28:27
585
Erny Veldt
Zwolle
2:29:13
2:28:40
586
Louw Huijgen
Leusden
2:29:18
2:28:28
587
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
2:29:18
2:27:37
588
Koert van der Meer
Garrelsweer
2:29:18
2:28:35
589
Hans de Vries
AV Wijchen
2:29:22
2:29:06
590
Bram van Essen
Epe
2:29:26
2:27:34
591
Wouter van de Kruyk
Velp Gld
2:29:26
2:27:29
592
Joost Burcksen
Almere
2:29:28
2:28:27
593
Gerard Rood
Eefde
2:29:28
2:29:23
594
Jan Bartels
Zevenaar
2:29:28
2:27:23
595
Simon van Deelen
Mierlo
2:29:32
2:29:07
596
Rene Hoffard
TION
2:29:32
2:28:59
597
Frits van der Hartt
TION
2:29:32
2:28:59
598
Theo Gomis
TION
2:29:33
2:28:59
599
Reinier Hamelink
Puttershoek
2:29:34
2:28:53
600
Jan Willem Loozeman
Vaassen
2:29:34
2:28:34
601
Hans Hazenberg
Vught
2:29:34
2:27:59
602
Wim Salomons
Dronten
2:29:35
2:28:43
603
Teun Monster
's-Gravendeel
2:29:38
2:27:29
604
Ton Spierings
Climax
2:29:39
2:28:46
605
Matthijs Koudstaal
Utrecht
2:29:40
2:28:00
606
Gerard Willemsen
Huissen
2:29:41
2:28:28
607
Bote Engwerda
Amersfoort
2:29:44
2:28:58
608
Jelle Roes
Amersfoort
2:29:45
2:29:06
609
Gerard Jansen
Gelre
2:29:47
2:27:45
610
Kees Treurniet
Bergschenhoek
2:29:54
2:29:42
611
Koen Ramaker
Dutch Runners
2:29:54
2:29:15
612
Briek van Waes
Breda
2:29:56
2:28:16
613
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
2:30:11
2:28:10
614
Martijn Scheper
Appingedam
2:30:15
2:28:22
615
Krul
Ede Gld
2:30:15
2:29:22
616
Andre Westervoorde
TION
2:30:18
2:29:43
617
Rob de Beauvesier Wats
TION
2:30:18
2:29:44
618
Rene Dantuma
avVN
2:30:18
2:28:17
619
Robert ten Wolde
Nijeveen
2:30:22
2:28:28
620
Ben Vink
De Steeg
2:30:23
2:28:09
621
Bert Hogema
Haarlem
2:30:24
2:29:42
622
Patrick van Arendonk
Apeldoorn
2:30:28
2:28:08
623
Anne Kamstra
Ilion
2:30:29
2:28:13
624
Peter van Meurs
Oss '78
2:30:38
2:29:18
625
Marcel Verwegen
Lithoijen
2:30:41
2:29:20
626
Frank Hofstede
Raalte
2:30:43
2:29:06
627
Wietse Roes
Altis
2:30:52
2:28:47
628
Onbekend
Son
2:30:55
2:30:55
629
Phiip de Bruijn
Beuningen Gld
2:30:57
2:29:00
630
Jacob Jetten
Altis
2:30:58
2:30:50
631
Dick de Vries
's-Graveland
2:31:00
2:28:50
632
Willy Heijnen
Dalen
2:31:01
2:29:59
633
Harry Fransen
Groningen Atletiek
2:31:02
2:30:19
634
Wim van Toor
Olympus '70
2:31:10
2:30:26
635
Alex Klein
Dutch Runners
2:31:11
2:29:13
636
Gerard van der Wal
Lochem
2:31:15
2:29:11
637
Kazushige Kondo
Valkenburg Zh
2:31:17
2:31:06
638
Anton Dechêne
Climax
2:31:23
2:30:29
639
Ton van Laethem
Nijmegen Atletiek
2:31:28
2:29:01
640
Jeroen Verheul
Veluwe
2:31:32
2:29:21
641
Frits Brentjens
Veluwe
2:31:36
2:31:23
642
Ron Geurts
Kampen
2:31:38
2:29:31
643
Henk Momberg
Argo
2:31:42
2:30:07
644
Bart van Aalten
Huissen
2:31:42
2:30:26
645
Johannes Veen
ATP Running Team
2:31:45
2:30:57
646
Jan Overeem
Veenendaal
2:31:47
2:29:36
647
Edwin Veldkamp
Nijverdal
2:31:50
2:29:44
648
Ron Raterman
Nijverdal
2:31:50
2:29:37
649
Harry Petersen
Athlos
2:31:57
2:31:07
650
John Verstegen
VAV
2:31:58
2:29:28
651
Leo Missler
Climax
2:32:02
2:29:37
652
Geert Bos
Elst Gld
2:32:03
2:29:34
653
Bo Wøldike Andersen
's-Gravenhage
2:32:06
2:30:19
654
Klaus Thiel
Emmerich (GER)
2:32:10
2:30:08
655
Gregor van Nüß
Emmerich (GER)
2:32:11
2:30:09
656
Hartmut Olschok
Emmerich (GER)
2:32:11
2:30:10
657
Jan Lansink
Eerbeek
2:32:14
2:29:59
658
Michel van Apeldoorn
Apeldoorn
2:32:27
2:30:17
659
Ton Bloemzaad
Oosterbeek
2:32:32
2:30:03
660
Johan Bergsma
Huissen
2:32:32
2:30:04
661
Robert Portengen
Heteren
2:32:33
2:30:04
662
Christian Wolters
Alpen (GER)
2:32:33
2:30:33
663
Willem Langendijk
Flevo Delta
2:32:34
2:30:22
664
Stefan Beechman
Kalkar (GER)
2:32:42
2:31:51
665
Jos Nabuurs
Ciko '66
2:32:43
2:31:45
666
Niels van Wouwe
Rotterdam
2:32:45
2:30:16
667
Eef Plugge
Leiden Road Runners
2:32:46
2:30:53
668
Eddy Pendavingh
Hanzesport
2:32:48
2:32:25
669
Harrie van Leeuwen
Apeldoorn
2:32:51
2:32:28
670
Marcel van Fulpen
Leiden
2:32:54
2:31:00
671
Gert van Ziel
Loopgroep Aart Stigt
2:32:54
2:31:11
672
Frans Vermeer
Monnickendam
2:33:01
2:32:53
673
Hans Jelierse
Noordwijk Zh
2:33:07
2:33:01
674
Jos Hogeman
Heino
2:33:08
2:31:21
675
Harry Thijssen
Elburg
2:33:19
2:31:52
676
Cock Qualm
Rozenburg Zh
2:33:27
2:31:33
677
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
2:33:28
2:33:19
678
Aat Scheepbouwer
PAC
2:33:36
2:31:39
679
Martin vd Horst
IJsselstein Ut
2:33:42
2:31:46
680
Gerard Beltman
Velp Gld
2:33:47
2:32:50
681
Dimitri Verbist
Wezemaal (BEL)
2:33:49
2:31:23
682
Jasper Verhelst
Prins Hendrik
2:33:51
2:33:20
683
Theo Harms
's-Gravenhage
2:33:56
2:31:35
684
Wouter Kuijpers
Voorburg
2:33:57
2:31:35
685
Klaas Nienhuis
Huissen
2:33:58
2:32:44
686
Wim Steunenberg
Groningen
2:34:00
2:32:22
687
Joop Koornwinder
Gelre
2:34:02
2:31:59
688
Frits Lautenbag
Hattem
2:34:05
2:31:48
689
Gerrit van Wijngeeren
Vaassen
2:34:15
2:33:34
690
Wytze Veerman
Ovezande
2:34:17
2:33:59
691
Jos Maton
Benschop
2:34:20
2:34:09
692
Hans Hillenaar
Leiderdorp
2:34:23
2:34:12
693
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
2:34:23
2:33:32
694
Johan Voorhorst
Apeldoorn
2:34:29
2:33:43
695
Jack Chris
Renkum
2:34:31
2:32:21
696
Henk Rave
Apeldoorn
2:34:35
2:34:32
697
Rien van der Lans
De Spartaan
2:34:37
2:32:23
698
Fred van der Hoorn
De Spartaan
2:34:37
2:32:22
699
Rene Faas
De Spartaan
2:34:37
2:32:23
700
Walter Maas
De Spartaan
2:34:37
2:32:23
701
Ale Spijksma
Rijssen
2:34:38
2:33:37
702
Alex de Weerd
Zwolle
2:34:39
2:32:47
703
Martin Boomgaardt
Terschelling Hoorn
2:34:53
2:33:12
704
Alain Schepers
Ruurlo
2:34:54
2:32:51
705
Jannis Deeleman
Breda
2:34:54
2:32:30
706
Paul Scheltinga
Enschede
2:34:59
2:33:48
707
Marco Withagen
Deventer
2:35:06
2:32:42
708
Arend Lichtenberg
Ruurlo
2:35:11
2:33:07
709
Jan Peters
AV Wijchen
2:35:15
2:33:07
710
Robert Sierhuis
Capelle aan den IJss
2:35:38
2:34:57
711
Chris Beetge
Hilversum
2:35:39
2:33:19
712
Rob van der Boog
Deventer
2:35:44
2:33:34
713
Ad Koolen
's-Hertogenbosch
2:35:48
2:33:42
714
Björn Sander
Essen (GER)
2:35:49
2:34:46
715
Rene de Vos
PAC
2:35:53
2:33:21
716
Mark Veenman
Dronten
2:35:55
2:33:51
717
Johan Rademaker
Denekamp
2:35:57
2:34:06
718
Richard Zwart
Zwolle
2:35:58
2:33:47
719
H Nelestijn
2:35:59
2:33:48
720
Perry van den Berg
VAV
2:36:01
2:33:31
721
Jacques ten Kate
Voorburg
2:36:09
2:34:30
722
Rob de Lange
Tempo
2:36:10
2:33:36
723
Wim Brinks
AV Holten
2:36:11
2:35:46
724
Kees Teekman
TION
2:36:12
2:35:02
725
GJ van Lonkhuyzen
Mheer
2:36:18
2:33:50
726
Robert Schuur
Ermelo
2:36:19
2:34:24
727
Koos van Oosterhoud
AAA
2:36:20
2:34:27
728
Jan Pilon
Garrelsweer
2:36:27
2:35:44
729
Ronald van de Vondervo
AV Oirschot
2:36:28
2:35:33
730
Gerrit van de Vondervo
Hilvarenbeek
2:36:29
2:35:34
731
Gerard Koggel
Geesteren Ov
2:36:29
2:34:50
732
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
2:36:29
2:34:50
733
Fred van Rheenen
AV Zeewolde
2:36:30
2:35:10
734
Cor Stuivenberg
Dutch Runners
2:36:40
2:34:37
735
Berend van der Meijden
VAV
2:36:47
2:36:26
736
Rob de Kleyn
Enschede
2:36:51
2:35:56
737
Martin Olijdam
Enschede
2:36:51
2:35:55
738
Auke Wijnterp
Apeldoorn
2:36:54
2:35:04
739
Daan Kruizinga
VAV
2:37:03
2:34:32
740
Ben Nieuwhof
Arnhem
2:37:03
2:34:39
741
Thomas Vink
De Steeg
2:37:04
2:34:50
742
Gaby Suvaal
Hoogland
2:37:07
2:36:28
743
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
2:37:16
2:35:36
744
Aad van der Poel
Schoonhoven
2:37:19
2:35:13
745
Martijn Lemmens
Leiderdorp
2:37:23
2:35:38
746
Hans Zwiep
Nieuwerkerk ad IJsse
2:37:23
2:36:59
747
Rob Schutte
Leiderdorp
2:37:23
2:35:38
748
Rob de Jong
Leiderdorp
2:37:25
2:35:40
749
Wim Welberg
Goor
2:37:25
2:35:45
750
Theo Mocking
Hanzesport
2:37:30
2:35:30
751
Gerard Floor
Dutch Runners
2:37:30
2:37:15
752
Henk Veldman
Heerde
2:37:31
2:37:03
753
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
2:37:32
2:35:45
754
Roelof Hendriks
Emmen
2:37:41
2:35:45
755
Arie Duiker
Leiden Road Runners
2:37:43
2:36:52
756
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
2:37:43
2:36:51
757
Swie Tjiang Tan
Leiden Road Runners
2:37:43
2:36:51
758
Jac Lamerichs
Huissen
2:37:43
2:36:28
759
P Jordaan
PAC
2:37:43
2:36:30
760
Bert Vlijm
Doornspijk
2:37:43
2:35:59
761
Johan Betsema
Ten Boer
2:37:44
2:35:27
762
J Knoester
AV '55
2:37:45
2:36:07
763
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
2:37:46
2:35:27
764
Jan Olsman
LAAC Twente
2:37:51
2:37:45
765
Ben Eekhof
Zeewolde
2:37:51
2:35:58
766
Eric Staats
Hoorn Nh
2:37:55
2:37:13
767
Tom van der Wijst
AV Wijchen
2:37:58
2:35:49
768
Wim Schouten
De Spartaan
2:38:08
2:37:13
769
Jaap de Vries
AV Zeewolde
2:38:17
2:36:57
770
Henk van de Hoef
Haarlemmermeer
2:38:33
2:36:52
771
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
2:38:34
2:36:52
772
Klaas Masselink
Hoogeveen
2:38:34
2:36:09
773
Rudy van der Wijk
Beilen
2:38:35
2:36:10
774
Michel van Driel
Ugchelen
2:38:40
2:37:05
775
Sander Riebroek
Almere
2:38:42
2:38:41
776
Ronald Swaen
Ede Gld
2:38:42
2:36:37
777
Bob Speelberg
Diepenveen
2:38:45
2:36:25
778
Edwin van Poppel
AV Wijchen
2:38:46
2:36:37
779
Alex van den Berg
Voorburg
2:38:53
2:37:14
780
Sandro A D Schutte
Groningen
2:38:55
2:36:27
781
Jan Graver
Hoogezand
2:39:06
2:37:58
782
Albert Helmus
Dutch Runners
2:39:09
2:36:44
783
Kars Wolters
De Sperwers
2:39:15
2:37:18
784
Bert van Duifhuizen
AV Wijchen
2:39:16
2:37:06
785
Hans Inkenlaag
Triathlon
2:39:24
2:37:09
786
Marc Rimmelzwaan
Utrecht
2:39:25
2:37:55
787
Hidde van der Heide
Utrecht
2:39:27
2:36:56
788
Ben Arts
AV Wijchen
2:39:30
2:37:20
789
Thieu Engels
Phanos
2:39:34
2:37:20
790
Yme Lautenbach
Sint Nicolaasga
2:39:35
2:38:04
791
Fred Lantinga
Waterweg
2:39:36
2:37:39
792
Rik Opschoor
Waterweg
2:39:36
2:37:40
793
Lieuwe van Loon
Waterweg
2:39:37
2:37:40
794
Paul Korstanje
Waterweg
2:39:39
2:37:41
795
Dick van den Beld
Haarlo
2:39:44
2:37:25
796
Cees Bosselaar
Apeldoorn
2:39:45
2:37:42
797
Marcel Vloedgraven
Deventer
2:39:48
2:37:48
798
Rob Wilcke
PSV
2:39:54
2:38:19
799
Luuk Hoogerdijk
Houten
2:39:56
2:38:02
800
Rob van Soeren
Amersfoort
2:39:57
2:39:08
801
Marinus Wijlens
Neede
2:39:58
2:37:40
802
Harold van der Meer
Veenendaal
2:40:06
2:38:11
803
Henri Bessembinder
Daventria
2:40:25
2:40:04
804
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
2:40:27
2:38:48
805
Simon Kalksma
Altis
2:40:27
2:39:41
806
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
2:40:46
2:38:53
807
Gerrit de Haan
Gouda
2:40:47
2:38:13
808
Freddie Dooijeweerd
Veluwe
2:40:48
2:40:16
809
Peter Haven
Oldenzaal
2:40:50
2:40:41
810
Willem Verdaasdonk
Raalte
2:40:50
2:39:04
811
Paul van Hulten
Wijchen
2:40:55
2:40:40
812
Jan van Essen
Apeldoorn
2:40:59
2:38:54
813
Wybrand de Groot
Veenwouden
2:41:09
2:38:40
814
Joost Klaarenbeek
Goirle
2:41:17
2:38:43
815
Gertjan Akkers
Deventer
2:41:22
2:39:23
816
Theo van der Burgt
Veldhoven
2:41:31
2:39:44
817
Jos Blom
Dutch Runners
2:41:39
2:39:59
818
Allard Nijhuis
TION
2:41:54
2:41:21
819
Arnaud van der Laken
Leiden
2:42:02
2:39:57
820
Joost Spee
IJsselstein Ut
2:42:05
2:39:43
821
Richard Westerbeek
Parthenon
2:42:05
2:40:25
822
Ruud van Balkom
Dordrecht
2:42:06
2:40:02
823
Chiel Egberts
Apeldoorn
2:42:09
2:40:03
824
Wilco Schut
Ugchelen
2:42:15
2:39:48
825
Florian Hupkes
Hellas
2:42:24
2:39:55
826
Martijn Sorée
PAC
2:42:27
2:40:29
827
Harrie Boven
Hoogland
2:42:27
2:39:57
828
Koos Straat
Meeden
2:42:32
2:42:14
829
Jan Verlaan
IJsselstein Ut
2:42:34
2:40:13
830
Hans Weerdenburg
IJsselstein Ut
2:42:35
2:40:14
831
Maurice Klasen
Kampen
2:42:39
2:40:35
832
Jurek Fuchs
Münster (GER)
2:42:44
2:40:26
833
Fokko Labree
Eelde
2:42:45
2:40:25
834
Emiel Veldhuijzen
Santpoort-Zuid
2:42:51
2:40:12
835
Febo Perdok
AV '55
2:42:51
2:41:09
836
Arne Padt
Amstelveen
2:43:00
2:42:44
837
Rainey Thyes
Emsburen (GER)
2:43:09
2:41:01
838
Kees Kokee
Olympia Eindhoven
2:43:20
2:42:23
839
Andre Kolenbrander
Gouda
2:43:23
2:40:49
840
Henk Abrahams
Hilvarenbeek
2:43:30
2:42:25
841
Toon Abrahams
Achil '87
2:43:31
2:42:26
842
Jan Verschuur
Hoogeveen
2:43:38
2:41:13
843
Bert van Aller
the Hague Road Runne
2:43:38
2:41:28
844
Ab Kuikhoven
Athlos
2:43:45
2:42:55
845
Rieks Koggel
Ommen
2:43:46
2:42:06
846
Richard de Wit
ACO Van Elderen
2:43:46
2:42:05
847
Herman Brummelman
Hanzesport
2:43:50
2:43:20
848
Onno Oudewortel
NEA Volharding
2:43:50
2:41:27
849
Raymond Anthonise
's-Gravenpolder
2:44:22
2:44:01
850
André van Naarden
Pijnacker
2:44:25
2:42:43
851
Ronald Rademaker
Wolfheze
2:44:35
2:42:27
852
Eddy Mangnus
Daventria
2:44:48
2:44:28
853
Hans Visser
Apeldoorn
2:44:48
2:42:59
854
Erik Verzaal
Leusden
2:44:53
2:44:03
855
Ruben Robbers
Apeldoorn
2:45:07
2:42:35
856
Piet de Knegt
Rhoon
2:45:24
2:42:57
857
Bas van de Geen
Apeldoorn
2:45:25
2:44:12
858
Remar Soren
Ulricehamn (SWE)
2:45:29
2:43:07
859
Marcel Berends
Apeldoorn
2:45:33
2:43:21
860
Anton Schuurman
Amsterdam
2:45:35
2:44:01
861
Peter Vedder
LAAC Twente
2:45:35
2:42:43
862
Bernard den Boogert
PAC
2:46:00
2:44:17
863
Leo Kanselaar
PAC
2:46:00
2:44:18
864
Michel Bezuijen
Hoofddorp
2:46:01
2:44:49
865
Gerrit Baank
Dieren
2:46:02
2:44:09
866
Rene Rieborn
Apeldoorn
2:46:02
2:43:38
867
Wouter van Poppel
AV Monnickendam
2:46:08
2:44:21
868
Peter Strelow
Muenster (GER)
2:46:21
2:44:41
869
Wim Tutert
Broekland Ov
2:46:23
2:43:59
870
Arno van Arendonk
Rotterdam
2:46:25
2:44:04
871
Wim Molenberg
LAAC Twente
2:46:28
2:44:49
872
Rob Scholten
Hanzesport
2:46:46
2:46:23
873
Peter de Jonge
Spirit Oud Beijerlan
2:47:06
2:45:01
874
Pieter Dronk
Oud Beijerland
2:47:06
2:45:01
875
J Dalessi
Oud Beijerland
2:47:06
2:45:01
876
Edwin van Loon
Tilburg
2:47:11
2:45:37
877
Rien Otten
Dutch Runners
2:47:37
2:45:39
878
Frits Winter
Haaksbergen
2:47:49
2:45:24
879
Peter Korzelius
Huizen
2:47:53
2:45:52
880
Ruud Ardon
Oostvoorne
2:48:05
2:45:44
881
Anne ten Hoeve
Voorne Atletiek
2:48:06
2:45:45
882
P J A Steinbach
Voorne Atletiek
2:48:06
2:45:46
883
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:48:06
2:45:46
884
Ed Roos
NEA Volharding
2:48:07
2:45:44
885
Gert Jan Booij
De Spartaan
2:48:08
2:47:15
886
Robert Teunisse
NEA Volharding
2:48:09
2:45:45
887
Marco Hamers
Zeewolde
2:48:22
2:46:29
888
Ronny de Groen
Zutphen
2:48:41
2:46:07
889
Paul Jansen
Molenhoek Lb
2:48:41
2:46:06
890
Chris van Dorsser
Beuningen Gld
2:48:52
2:46:54
891
Gunter Schwab
Borgholzhausen (GER)
2:48:53
2:47:41
892
Ron Stuurman
Antilope
2:49:13
2:47:24
893
JW Augustinus
Maarssen
2:49:15
2:46:58
894
Thijs Scholten
Huissen
2:49:17
2:48:01
895
Ruud Bakker
ATP Running Team
2:49:29
2:47:01
896
John van den Hazelkamp
Druten
2:49:33
2:47:48
897
Piet van Mierlo
Flevo Delta
2:50:01
2:47:49
898
Erik Koetsier
TION
2:50:12
2:48:55
899
Ronald van Engelen
Loopgroep Visie
2:50:14
2:48:11
900
Martin Wierink
Soest
2:50:32
2:48:55
901
Jo van Wanrooij
Atledo
2:50:44
2:49:01
902
Adriaan de Jong
Atledo
2:50:44
2:49:01
903
Henk Overeijnder
Atledo
2:50:44
2:49:00
904
Marcel van Helvert
Amsterdam
2:50:56
2:49:01
905
Jack Ambags
Delta Lloyd Running
2:51:18
2:49:04
906
Ben Bijl
Triathlon
2:51:18
2:49:04
907
Brouwer
Regiopolitie NOG
2:51:35
2:49:34
908
Harry van Keulen
Triathlon
2:51:40
2:49:26
909
Fred van Driel
avVN
2:51:40
2:49:21
910
Michael van Asselt
Arnhem
2:51:56
2:50:05
911
Roberto Denis
Bruxelles (BEL)
2:52:00
2:51:12
912
Harry Bonhof
Diepenveen
2:52:07
2:51:47
913
Paul Zijlstra
Zwolle
2:52:24
2:50:09
914
Henk Janssens
Tilburg
2:52:52
2:50:55
915
Arthur Ernst
Atletico '73
2:53:16
2:51:25
916
Ferry Bechtold
Almere
2:54:19
2:52:11
917
Kees Heynis
Horror
2:54:42
2:52:27
918
Matthijs Kaptein
Antilope
2:54:47
2:52:36
919
W Bok
Emmeloord
2:54:50
2:53:51
920
Eddy de Kruijff
Austerlitz
2:54:59
2:52:51
921
Henk van de Kolk
Altis
2:55:17
2:53:25
922
Piet Robben
Loopgroep Goirle
2:55:18
2:52:47
923
Bert Schellekens
Loopgroep Goirle
2:55:18
2:52:47
924
Werner Hechler
Apeldoorn
2:55:47
2:53:21
925
Jan Quirynen
Ranst (BEL)
2:56:01
2:55:15
926
Peter Horsten
Waalwijk
2:56:25
2:54:21
927
Rainer Müller
Essen (GER)
2:56:41
2:56:19
928
Rolf Gotenstroter
Borgholzhausen (GER)
2:56:59
2:55:46
929
Herman Euverman
PEC 1910
2:57:16
2:55:40
930
Jan de Kleijn
Druten
2:57:28
2:55:32
931
Niek Tetteroo
's-Gravenhage
2:57:32
2:55:27
932
Wil Bruikman
Diemen
2:57:48
2:55:41
933
Jan van der Hoek
Friesland
2:57:54
2:56:04
934
Evert Faber
Utrecht
2:58:02
2:56:20
935
Lou Claassens
Assen
2:58:03
2:56:20
936
Robert Engel
Duiven
2:58:03
2:55:39
937
Henk Jan van Boeijen
Leusden
2:58:35
2:56:22
938
Hans Hurkmans
PSV
3:00:03
2:57:36
939
James Laan
Nieuwerkerk ad IJsse
3:00:39
3:00:14
940
Eddy Langenberg
Altis
3:01:18
2:59:26
941
Dennis van Dijk
Amersfoort
3:01:27
3:00:49
942
Henk Peters
Groningen Atletiek
3:01:57
2:59:38
943
Jaap Sikkema
Groningen Atletiek
3:01:57
2:59:38
944
Herman Steinebach
Groningen Atletiek
3:02:13
2:59:55
945
Frits Groeneveld
Apeldoorn
3:02:15
2:59:48
946
Esposito Enrico
's-Gravenhage
3:02:23
3:02:15
947
Pretz Karl
Veendam
3:04:20
3:03:51
948
Rudy de Heer
Amersfoort
3:06:33
3:04:05
949
Eric Dekker
Rotterdam
3:06:54
3:05:01
950
Remko Renes
Zeist
3:07:43
3:06:22
951
Peter van Gasteren
Statina
3:08:05
3:05:44
952
Wilard Hamstra
Amersfoort
3:09:06
3:06:52
953
Rene van Schendel
Oss '78
3:09:45
3:08:23
954
Walter Parlevliet
Zeist
3:11:35
3:10:43
955
Harald Stegeman
Rhenen
3:13:29
3:13:14
956
Edwin Pinkse
ATP Running Team
3:13:41
3:12:53
957
Ron 't Lam
Schiedam
3:14:09
3:11:48
958
Teun Bogaard
Hoofddorp
3:14:15
3:12:03
959
Brian Mills
Herefordshire (GBR)
3:14:33
3:13:14
960
Marcel Roelofs
Daventria
3:20:55
3:19:08
961
John Elschot
Wehl
3:22:48
3:21:48
962
Ernest w j Rompas
Dutch Runners
3:33:19
3:31:28
963
Willem de Bruijn
Ermelo
4:26:42
4:24:13
VASSE, ASSELRONDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Pfeiffer
Borgholzhausen (GER)
1:42:08
1:42:07
2
Arlette Merloch
Polen
1:43:13
1:43:12
3
Eva Janssen
GAC Hilversum
1:47:06
1:47:04
4
Melanie Spruyt
Running2000
1:53:08
1:53:05
5
Rachel Bellinga
Pijnenburg
1:59:22
1:58:52
6
Ella Witjes
Altis
1:59:48
1:59:42
7
Fleur Runeman
Olympus '70
2:00:30
1:59:48
8
Marleen Lubbers
avVN
2:02:05
2:01:38
9
Anita Valen de Vries
Zwolle
2:02:44
2:02:06
10
Janny Jonker
AV '34
2:03:42
2:03:30
11
Nicole Philippens
Triathlon
2:04:09
2:04:02
12
Mariska Dute
Loopgroep PK
2:04:12
2:04:03
13
Ilonka Betjes
Lycurgus
2:08:00
2:07:50
14
Dagmar Müller
Gelsenkirchen (GER)
2:08:47
2:08:31
15
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
2:10:21
2:10:15
16
Jet Bles
Achil '87
2:10:23
2:09:18
17
Hermie Drenth
PEC 1910
2:11:07
2:10:55
18
Irene Kalter
Daventria
2:11:16
2:11:12
19
Kitty Groothedde
Apeldoorn
2:11:57
2:11:46
20
Maaike van Reenen
Veenendaal
2:14:01
2:12:52
21
Annemarie Wessels
Hellas
2:14:10
2:13:35
22
Paula de Gier-van Buur
Triathlon
2:14:12
2:13:34
23
Petra Martens
Pijnenburg
2:14:19
2:13:34
24
Christine Geluk
PAC
2:15:17
2:14:59
25
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
2:15:17
2:14:40
26
Marjan Verduijn
Atverni
2:16:12
2:15:50
27
Hella Greuell
Climax
2:16:59
2:16:04
28
Elly Faber
Beek en Donk
2:17:24
2:16:56
29
Patricia Huisman-Hersb
Olympus '70
2:19:44
2:19:00
30
Irene Enthoven-Vonk
Honselersdijk
2:19:44
2:19:00
31
Annemarie Bluhm-Weinho
Borgholzhausen (GER)
2:19:44
2:19:20
32
Hilde Vaatstra
Doetinchem
2:19:52
2:18:49
33
Ingeborg de Boorder-Ba
Voorschoten '97
2:19:58
2:19:01
34
Evelien Hoogendoorn
Groningen Atletiek
2:20:13
2:18:19
35
Saskia Warmer
avVN
2:20:25
2:20:25
36
Birgit Kool
PAC
2:21:10
2:19:13
37
Lisette van Zundert
Altis
2:21:15
2:20:53
38
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
2:21:15
2:20:57
39
Irma Vijn
Pallas '67
2:21:33
2:21:17
40
Diana Gram
Olympus '70
2:21:49
2:21:06
41
Van Manen
Wijchen
2:22:20
2:22:04
42
Janine Jongepier
Clytoneus
2:24:14
2:23:00
43
Ilona Stevens
Cifla
2:24:16
2:23:33
44
Helga Wilting
Kalkar (GER)
2:24:23
2:23:33
45
Godefrida Bierings
ATP Running Team
2:25:01
2:24:35
46
Karin van Gorp
Sparta
2:25:22
2:24:11
47
Diny van Pinxten
Prins Hendrik
2:25:54
2:25:35
48
Janny G Dodde
Prins Hendrik
2:25:54
2:25:35
49
Gerdi Wicherson
Emmeloord
2:26:13
2:25:14
50
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
2:26:29
2:25:32
51
Karin Overklift
Almere
2:26:47
2:24:14
52
Fien Janson
De Zilk
2:27:21
2:26:40
53
Brigitte de Laat-Young
Prins Hendrik
2:27:50
2:27:34
54
Gerda Methorst
Hillegom
2:27:59
2:27:18
55
Monique Remery
Olympia Eindhoven
2:28:28
2:27:30
56
Simone Wories
Olympia Eindhoven
2:28:29
2:27:30
57
Jolanda van der Bles
AV '34
2:28:46
2:28:31
58
Helene Geers
AV '34
2:28:46
2:28:31
59
Henriette Dinaux
Dutch Runners
2:29:13
2:28:20
60
Tieneke de Jong-Brouwe
Zwolle
2:29:27
2:27:46
61
Martina Kehrbusch
Bruggen
2:29:32
2:28:23
62
Rianne Vossers
AAA
2:29:32
2:28:14
63
Cokky Jooren
Prins Hendrik
2:29:34
2:27:58
64
Jose Verlaan
Gelre
2:29:48
2:27:46
65
Joost Lagerwij
Olympus '70
2:29:49
2:27:48
66
Trijnie Heeres
avVN
2:30:06
2:28:04
67
Marian Leijten
Oss '78
2:30:38
2:29:17
68
Anja Boks
Olympus '70
2:30:41
2:28:39
69
Petra Keizer
Gelre
2:30:48
2:28:44
70
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
2:30:48
2:29:18
71
Annemiek Roozen
Clytoneus
2:30:48
2:29:18
72
Marijke Verhaar
Veluwe
2:30:50
2:28:40
73
Haryati Rademaker
Enschede
2:31:29
2:29:39
74
Karin Geurts
Atletico '73
2:31:29
2:29:38
75
Jacobien Kool
Amsterdam
2:31:41
2:29:21
76
Carine Schaad
Amsterdam
2:31:41
2:29:21
77
Monique Buster
Sprint
2:31:41
2:29:42
78
Fleur Mulders
Amsterdam
2:31:41
2:29:21
79
Hetty Neyenhuizen
Huissen
2:31:42
2:30:27
80
Gabi Natrop
Atletico '73
2:31:46
2:29:55
81
Marjon Werink
Apeldoorn
2:31:53
2:30:04
82
Mirjam Buur
Veldhoven
2:31:55
2:30:09
83
Judith van der Veen
Harderwijk
2:31:57
2:31:07
84
Marise van Ravenswaaij
Climax
2:32:02
2:29:35
85
Melinde Hilberink
Climax
2:32:02
2:29:38
86
Hennie Rijsenbrij
Hattem
2:32:09
2:31:30
87
Elisa Jochims
De Liemers
2:32:27
2:30:03
88
Marleen Jansen
Passaat
2:32:46
2:31:31
89
Tineke Kaptar
Hardinxveld Giessend
2:32:46
2:31:31
90
Jacqueline de Jong
Clytoneus
2:32:56
2:31:25
91
Lian de Jonge
Roden
2:33:16
2:31:22
92
Ria Beldman
AV Holten
2:33:41
2:31:34
93
Rolinka Everaars
AV '34
2:33:46
2:33:32
94
Nynke Hoogland
Groningen
2:34:00
2:32:22
95
Patty de Kleijn
Dutch Runners
2:34:16
2:32:21
96
Marrie Sparreboom
Dronten
2:34:22
2:33:31
97
Christel ter Horst
TION
2:34:24
2:33:50
98
Nel de Wit
Spark
2:35:01
2:33:16
99
Lizzie Belt
Altis
2:35:08
2:34:22
100
Esther Tuinier
Apeldoorn
2:35:11
2:33:36
101
Rita Busch
Twello
2:35:20
2:34:50
102
Veronie Versteegen
Garrelsweer
2:35:50
2:34:16
103
Vesna Iniguez-Najdanov
Dutch Runners
2:36:01
2:35:33
104
Marjo Slootjes
Enschede
2:36:12
2:35:03
105
Ina Sybesma
Utrecht
2:36:18
2:34:38
106
Reinou Thijssen
De Liemers
2:36:21
2:33:58
107
Betty van Zoelen
Parthenon
2:36:28
2:34:28
108
Yvonne van Druenen
Nijmegen Atletiek
2:36:41
2:34:14
109
Lianne Arling
Daventria
2:36:42
2:34:26
110
Ilka Maria Banatzki
Castrop-Rauxel (GER)
2:37:29
2:36:26
111
Heleen Schuld
Hanzesport
2:37:30
2:35:29
112
Sigrid Jahn
the Hague Road Runne
2:37:38
2:35:50
113
Sjoerdtje
Ede Gld
2:37:40
2:36:42
114
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners
2:37:43
2:36:51
115
Sibbelien van Laere
Zuidwal
2:37:50
2:35:54
116
Aleid Pans
the Hague Road Runne
2:38:08
2:37:50
117
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
2:38:21
2:35:54
118
Marijke Hendriks
Voorschoten '97
2:38:38
2:37:41
119
Peggy Vidalon Quevedo
Haarlem
2:39:01
2:38:00
120
Esther Teeuwen
Assendelft
2:39:06
2:38:38
121
Barbara van Loon
Waterweg
2:39:34
2:37:37
122
Richarda Classen
Braunsrath (GER)
2:39:36
2:37:47
123
Annemieke de Goede
Zeewolde
2:39:59
2:38:05
124
Mary van Driel
Doorn
2:40:16
2:39:44
125
Sandra van t Sant
Sparta
2:40:16
2:38:47
126
Sascha Dekkers
Ciko '66
2:40:17
2:38:09
127
HLM van Poeijer
Ciko '66
2:40:17
2:38:09
128
Anneke Aarten-Heukels
Hengelo Ov
2:40:29
2:38:34
129
Linda Marcelis
Haag Atletiek
2:40:47
2:38:54
130
Letteke Broekman
avVN
2:41:05
2:40:03
131
Sanne Berkhout
Atletico '73
2:41:14
2:39:35
132
Willie Muizer
Friesland
2:41:15
2:40:34
133
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:41:28
2:39:44
134
Elise Duinker
AV Zeewolde
2:41:47
2:40:03
135
Mireille Janssen
Dutch Runners
2:41:55
2:40:19
136
Marry Hooijer
PEC 1910
2:41:56
2:40:15
137
Paula Maas
AV Wijchen
2:42:11
2:40:01
138
Ingrid Jansen
Vierhouten
2:42:16
2:40:32
139
Jolanda Been
Groningen Atletiek
2:42:29
2:40:33
140
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
2:42:30
2:40:34
141
Aaltje Hovinga
SOS
2:42:32
2:42:15
142
Helene Zwartveld-Moste
Olympus '70
2:42:42
2:40:40
143
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
2:42:44
2:40:47
144
Wibby Sittrop
AV '55
2:42:51
2:41:09
145
Magda Biesheuvel
Hellevoetsluis
2:43:07
2:41:08
146
Norma Marshall
Voorne Atletiek
2:43:07
2:41:08
147
Mieneke van Even
Oosterbeek
2:43:08
2:41:16
148
Patrice Dekker
Loopgroep Goirle
2:43:26
2:40:55
149
Lisette Zoontjens
Goirle
2:43:26
2:40:55
150
Diny Abrahams
Hilvarenbeek
2:43:29
2:42:23
151
Jeanne Legius
Hilvarenbeek
2:43:29
2:42:22
152
Gea Eleveld
Apeldoorn
2:43:36
2:41:59
153
Sarah Magerkurth
Bochum (GER)
2:43:40
2:41:54
154
Susan Heijstee
Haarlemmermeer
2:43:53
2:42:10
155
Ivonne van der Pad
avVN
2:44:04
2:42:30
156
E Maat
PAC
2:44:04
2:42:30
157
Els Snippe
avVN
2:44:04
2:42:30
158
Franciska van der Veld
Dutch Runners
2:44:44
2:42:13
159
Sandra Ligthart
Almere '81
2:45:12
2:43:14
160
Gudy van Klaveren
Energie
2:45:14
2:42:54
161
Gina Heuser
Energie
2:45:14
2:42:55
162
Margreet Berghuis
Apeldoorn
2:45:17
2:43:28
163
Julia Romanova
Almere
2:45:20
2:43:16
164
Jilleke Rouwet
Hoogvliet Rotterdam
2:45:24
2:42:58
165
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:45:31
2:43:57
166
Sandra Spronk
Terneuzen
2:45:35
2:43:08
167
Sandra de Reus
Zevenaar
2:45:43
2:43:55
168
Marietta van Dijk
De Liemers
2:45:43
2:43:55
169
Hester Pardoel
Nijmegen Atletiek
2:45:43
2:43:40
170
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
2:45:44
2:44:00
171
Ina van den Brink
PAC
2:46:00
2:44:18
172
Esther Hart
Spirit Oud Beijerlan
2:46:03
2:45:20
173
Magdalena Cantu
Muenster (GER)
2:46:21
2:44:41
174
Harmanda Post
Haag Atletiek
2:46:25
2:44:30
175
Esther Koree
Arnhem
2:46:27
2:44:56
176
Annemieke Friesen
Tilburg
2:47:11
2:45:36
177
Nicole Hähnel
Bochum (GER)
2:47:35
2:47:02
178
Lucia Bruins
Haaksbergen
2:47:49
2:45:24
179
Carina Speksnijder
Stolwijk
2:47:59
2:47:19
180
JoLande Ardon
Voorne Atletiek
2:48:05
2:45:45
181
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
2:48:05
2:45:45
182
Marian van Uffelen
Zutphen
2:48:41
2:46:07
183
Ingrid Seegers
Druten
2:48:48
2:47:00
184
Diny Schutte
Dieren
2:49:04
2:47:13
185
Linda Jeurissen
Huissen
2:49:34
2:48:19
186
Diane Jeurissen
Huissen
2:49:39
2:48:24
187
Annerie de Gier
Antilope
2:49:56
2:48:55
188
Marjon Kuiper-van Leeu
Antilope
2:49:59
2:48:58
189
Marjo Leijten
Atledo
2:50:44
2:49:00
190
Caroline van de Mheen
Amersfoort
2:50:46
2:50:09
191
Vera van Haaren
AV Wijchen
2:50:55
2:48:45
192
Eveline Gradussen
AV Wijchen
2:50:55
2:48:46
193
Klaske spek- Hartholt
Ermelo
2:51:00
2:49:00
194
Anneke Bos
Ede Gld
2:51:14
2:50:15
195
Conny van Reenen
Amersfoort
2:51:17
2:49:04
196
Andrea van Maanen
Triathlon
2:51:18
2:49:03
197
Desiree de Ronde
Triathlon
2:51:18
2:49:05
198
Mirjam vd Meiracker-Br
Spijkenisse
2:51:39
2:50:06
199
Jennie Sasbrink
VAV
2:52:43
2:50:27
200
Marijke van Zee
Bad Hofgastein (AUT)
2:53:03
2:50:54
201
Vita Gomes
PSV
2:53:35
2:51:07
202
Joyce Dihal
PSV
2:53:35
2:51:07
203
Karin Menebröker
lienen (GER)
2:54:30
2:52:13
204
Gerda van de Ven
PSV
2:54:46
2:52:18
205
Corrie van den Brandho
VAV
2:54:59
2:52:43
206
Francien Haars
Driebergen-Rijsenbur
2:54:59
2:52:51
207
Beate Jarlstad
Achilles-Top
2:55:03
2:53:19
208
Joke Witteveen
Altis
2:55:17
2:53:26
209
Kenny Kramer
Apeldoorn
2:55:46
2:53:20
210
Henriëtte vd Boogaard
Oss '78
2:56:08
2:54:47
211
Annette Dales
Tempo
2:56:56
2:54:23
212
Corina Lamers
Beuningen Gld
2:58:38
2:56:08
213
Janny van der Vleuten
Beuningen Gld
2:58:41
2:56:11
214
José van der Zon
Beuningen Gld
2:58:41
2:56:11
215
Marjan Govers
Huissen
2:58:47
2:57:31
216
Roswitha van der Sandt
Nieuwegein
2:58:47
2:57:31
217
Martina van Meurs
Oss '78
2:58:52
2:57:29
218
Anita van Schendel-Wol
Oss '78
2:58:52
2:57:31
219
Neel van Mourik
Dutch Runners
2:59:30
2:58:53
220
Marie-Louise Heuer
Amsterdam
3:00:21
2:57:59
221
Yvonne Bekker
Druten
3:00:56
2:59:06
222
Dia Schepens
Beuningen Gld
3:01:02
2:59:01
223
Riekie van den Berg
Stedum
3:01:41
3:00:08
224
Ans van der Meer
Garrelsweer
3:01:42
3:00:08
225
Gina Lamberts
Assen
3:01:56
2:59:39
226
Treza leertouwer Serra
Groningen Atletiek
3:02:00
2:59:41
227
Joke Noordhuis
Borne
3:06:13
3:04:22
228
Els van Gulik
Amersfoort
3:09:40
3:07:12
229
Aisa Sloterwijk
Groningen Atletiek
3:11:37
3:09:19
230
Yda van der Schilt
Groningen Atletiek
3:11:38
3:09:19
MMINI, MINIMARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Licht
Phanos
57:41
57:39
2
Pascal van Troost
Haag Atletiek
1:01:00
1:00:59
3
Jan Havlicek
Praag (CZE)
1:01:23
1:01:22
4
Jan Wydra
Pila (POL)
1:02:30
1:02:29
5
Jay Sauer
Nijmegen
1:02:42
1:02:41
6
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
1:02:43
1:02:43
7
Leon Sanderman
AV Rijssen
1:03:13
1:03:12
8
Jan van Ommen
Cialfo
1:04:10
1:04:08
9
Tonnie Stouten
Veluwe
1:04:14
1:04:13
10
Patrick Kuijken
Athlos
1:04:17
1:04:15
11
Luis Pearson
NOP
1:06:02
1:05:48
12
Jelmer van Leeningen
Veluwe
1:06:04
1:06:04
13
Jeroen van der Tol
Eefde
1:06:11
1:06:09
14
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
1:06:30
1:06:28
15
Lukasz Hryciuk
Polen
1:06:41
1:06:40
16
Eric Baten
Apeldoorn
1:07:13
1:07:12
17
Colijn
Rabobank Nederland
1:07:14
1:07:14
18
Johan Kats
Daventria
1:07:37
1:07:35
19
Sander Heesen
Atos
1:07:38
1:07:36
20
Randy Hendriks
Lelystad
1:07:51
1:07:47
21
Peter van Elzelingen
Leeuwarden
1:08:31
1:08:29
22
Maurice Winterman
Veluwe
1:08:33
1:08:32
23
Joost Bokkers
AV Nijkerk
1:09:00
1:08:58
24
Jose Hoppenbrouwers
Centraal beheer Achm
1:09:02
1:09:00
25
Joost Wessels
Groningen Atletiek
1:09:31
1:09:29
26
Douwe Nauta
Lionitas
1:09:38
1:09:36
27
Carel Doreleijers
Athlos
1:09:42
1:09:41
28
Ruud Nefkens
Nijmegen
1:09:46
1:09:34
29
Nils van Elzelingen
Veluwe
1:09:47
1:09:45
30
Zygmunt Lyzwicki
64-920 Pila (POL)
1:10:05
1:10:01
31
Marco Vial
Apeldoorn
1:10:06
1:10:03
32
Jan Reichardt
AV Nijkerk
1:10:13
1:10:07
33
Seran Nijkamp
Veluwe
1:10:23
1:10:22
34
Mario Diks
Veluwe
1:10:23
1:10:21
35
Willem de Weerdt
Gemeente Hattem
1:10:29
1:10:28
36
Franciszek Stronski
Polen
1:10:36
1:10:35
37
Melvin vd Voet
TION
1:10:43
1:10:41
38
Pieter Ronteltap
Nijmegen
1:11:12
1:11:04
39
Ruud Jansen
Athlos
1:11:16
1:11:10
40
Herman Mooij
AV '34
1:11:16
1:11:12
41
Bart Minnebo
Enschede
1:11:20
1:10:51
42
V Horstink
Nijmegen
1:11:21
1:11:09
43
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:11:33
1:11:29
44
John Klerkx
De Keien
1:11:40
1:11:39
45
Westers
ArboNed
1:11:44
1:11:37
46
Maarten Hendriks
Malden
1:12:05
1:11:58
47
Pim van de Wijst
Loopgroep Wijbosch
1:12:06
1:12:04
48
Jan-Peter Sanderman
AV Rijssen
1:12:11
1:12:08
49
Rene Komduur
Rekken
1:12:20
1:12:17
50
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
1:12:27
1:12:24
51
Willem Romeijn
Hanzesport
1:12:33
1:12:32
52
Rob Woestenenk
Nijmegen
1:12:35
1:12:32
53
Ivar Rood
AV '34
1:13:02
1:13:00
54
Henkjan Oldewarris
Athlos
1:13:04
1:12:54
55
Ton Mulder
Veluwe
1:13:10
1:13:08
56
Geert Sierd van der Ze
Leeuwarden
1:13:14
1:13:13
57
Gilles Janssen
Apeldoorn
1:13:18
1:13:16
58
Perka Grzegorz
Polen
1:13:55
1:13:53
59
Johannes Postma
Lionitas
1:14:37
1:14:35
60
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
1:15:01
1:14:56
61
Henk de Zwaan
Athlos
1:15:23
1:15:19
62
Frank Eggink
Zwolle
1:15:28
1:15:24
63
Erik Dirkse
Barneveld
1:15:30
1:15:27
64
Stefan Nijenhuis
Deventer
1:15:34
1:15:21
65
Hans Wieltink
PEC 1910
1:15:38
1:15:16
66
Nico Rawee
Haren Gn
1:15:51
1:15:45
67
Joey de Laat
Apeldoorn
1:16:00
1:15:31
68
Chris Borsch
Apeldoorn
1:16:22
1:16:10
69
Boudewijn Weierink
Ootmarsum
1:16:23
1:16:16
70
André Oude Vrielink
Vasse
1:16:23
1:16:14
71
Camiel Verweij
Maarssen
1:16:29
1:16:26
72
Mark Groote Bromhaar
AVV
1:16:36
1:16:34
73
Edwin Marquart
Utrecht
1:16:39
1:16:10
74
Zembik Grzegorz
Gryfino (POL)
1:16:48
1:16:46
75
Theo van Bergen
Argo
1:16:52
1:16:30
76
Kor van der Bij
GAC Hilversum
1:16:52
1:16:47
77
Ben Graven
Ootmarsum
1:16:53
1:16:49
78
Robert Bossenbroek
Apeldoorn
1:16:55
1:16:51
79
Wiebe Goodijk
VAV
1:16:56
1:16:29
80
Okke Janssen
Renkum
1:17:07
1:17:02
81
Bram van Dongen
Haag Atletiek
1:17:14
1:17:02
82
Ties de Ruijter
Amsterdam
1:17:17
1:17:03
83
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
1:17:25
1:17:22
84
Richard van den Brink
Harderwijk
1:17:36
1:16:54
85
Eric Coppens
Apeldoorn
1:17:37
1:17:25
86
Gert Evers
AV '34
1:17:44
1:17:39
87
Richard van den Brink
Athlos
1:17:47
1:17:41
88
Raymond Bruns
LAAC Twente
1:17:53
1:17:47
89
Nico Winkeler
Athlos
1:17:54
1:17:51
90
Peter Huirne
Haaksbergen
1:17:57
1:17:51
91
Jaap Kooiman
Cialfo
1:18:06
1:18:04
92
Rob Paijmans
Veluwe
1:18:08
1:18:03
93
Ed de Niet
Rijswijk Zh
1:18:11
1:18:02
94
Marcel van Haren
Neukirchen-vluyn (GE
1:18:12
1:17:52
95
Willem de Kater
Loopgroep Aart Stigt
1:18:15
1:18:06
96
Ruud van der Zwan
Apeldoorn
1:18:16
1:17:31
97
Leo Roest
ASV
1:18:18
1:18:05
98
Martin Baten
LILCOCH (IRL)
1:18:25
1:18:13
99
Arjan de Mik
Nieuwegein
1:18:25
1:17:55
100
Hilko Zwolle
Dutch Runners
1:18:28
1:17:11
101
Tjibbe de Vries
Cialfo
1:18:39
1:18:37
102
Vincent van den Tol
Amsterdam
1:18:50
1:18:44
103
Martijn Jansen
Twello
1:19:00
1:18:38
104
Frans Hietbrink
AV '34
1:19:03
1:18:48
105
Edwin Merkestein
Loopgroep PK
1:19:05
1:18:51
106
Paul Kommeren
Phoenix
1:19:08
1:18:50
107
Theo Jacobs
Centraal Beheer Achm
1:19:20
1:19:18
108
Gijs Kloek
Breda
1:19:21
1:19:17
109
Siem Pleijsier
Waterweg
1:19:22
1:19:08
110
Wouter Nijkerk
AV '34
1:19:30
1:19:30
111
Herbert van den Brink
Rozendaal
1:19:33
1:19:05
112
Andre Sinnema
Enschede
1:19:34
1:18:28
113
Wim Ritsema
Gelre
1:19:35
1:19:30
114
Menno Westra
Apeldoorn
1:19:35
1:19:26
115
Marcel Woudman
Centraal Beheer Achm
1:19:36
1:19:34
116
Karst Altena
AV '34
1:19:42
1:19:40
117
Erik Kleppe
Lionitas
1:19:44
1:19:37
118
Haroldinio Abauna
PSV
1:19:46
1:19:44
119
Edwin Cabrera Polanco
Apeldoorn
1:19:49
1:19:24
120
Thunnissen Laurens
Veluwe
1:19:50
1:19:40
121
Gerlof Haanraadtz
Apeldoorn
1:19:51
1:19:17
122
Marcel Kiers
Triathlon
1:19:58
1:19:51
123
Arno Willemink
Enschede
1:19:59
1:18:54
124
Bas van der Zwan
Apeldoorn
1:20:00
1:19:16
125
Wim Potjes
De Gemzen
1:20:02
1:19:57
126
Laurens van Outheusden
Brummen
1:20:03
1:19:40
127
Ruud Martens
Apeldoorn
1:20:04
1:19:36
128
Roelof Goodijk
Phoenix
1:20:13
1:19:56
129
Richard Eertman
Ootmarsum
1:20:14
1:20:07
130
Bert Lambrechts
Amersfoort
1:20:14
1:20:02
131
Adriaan de Schipper
Olympus '70
1:20:26
1:20:23
132
Henk Veldhuis
Hollander Techniek
1:20:30
1:20:20
133
John Rave
Apeldoorn
1:20:38
1:20:36
134
Maurice Roeterd
Centraal Beheer Achm
1:20:41
1:20:39
135
Peter van de Pol
Ciko '66
1:20:43
1:20:38
136
William Knoeff
Apeldoorn
1:20:46
1:20:38
137
John Benjamins
Apeldoorn
1:20:48
1:20:43
138
Hans Reimert
Apeldoorn
1:20:52
1:20:45
139
Klaas Wijnberger
Dalfsen
1:20:53
1:20:49
140
Paul van de Castel
Haag Atletiek
1:20:56
1:20:43
141
Mateus Jagiela
Polen
1:21:05
1:21:03
142
Harry Veldkamp
Cialfo
1:21:11
1:21:08
143
Hansjurgen Heinen
Loenen Gld
1:21:17
1:21:13
144
Pieter Gerrits
Sporting Boxmeer
1:21:18
1:20:42
145
Justin Schoenmaker
Sport & Bew. ROC Ave
1:21:18
1:20:44
146
Joris Reijnders
Hilversum
1:21:30
1:21:22
147
Bennie van Huizen
Flakkee
1:21:30
1:20:40
148
Christiaan Kats
Cialfo
1:21:30
1:21:21
149
Jeroen Schinkel
IJsselstein Ut
1:21:34
1:21:22
150
Wouter Westerveld
Lobith
1:21:36
1:21:28
151
Arjen Lankhuizen
Nijmegen
1:21:37
1:21:27
152
Gradus Buitenhuis
Apeldoorn
1:21:40
1:21:33
153
Burney Kleverwal
Apeldoorn
1:21:48
1:21:07
154
Marco Peters
Pallas '93
1:21:51
1:21:42
155
Erik Geerdes
Veluwe
1:21:53
1:21:44
156
Mynko Peterink
Veluwe
1:21:55
1:21:49
157
Patty
Daventria
1:21:58
1:21:54
158
Gerard Gerritsen
Daventria
1:21:59
1:21:48
159
Tonnie de Winter
Veluwe
1:22:01
1:21:52
160
Jean-Jacques Budé
Voorburg
1:22:03
1:19:16
161
Hans Hiemstra
Lisse
1:22:16
1:21:21
162
CLG Rutten
Zwolle
1:22:19
1:22:12
163
Eric Timmer
Vaassen
1:22:24
1:22:14
164
Kevin Timmerman
Spurt '88
1:22:30
1:22:22
165
Peter van Sint Annalan
Veluwe
1:22:34
1:22:30
166
Wim van Waardhuizen
Apeldoorn
1:22:35
1:22:08
167
Rob Bijl
Hellas
1:22:35
1:22:20
168
Wessel Boukema
's-Gravenhage
1:22:37
1:22:12
169
Michel Manintveld
Veluwe
1:22:39
1:22:32
170
Erik Lemmers
Amersfoort
1:22:40
1:22:11
171
Paul Fieten
's-Hertogenbosch
1:22:41
1:22:32
172
Elmar Otter
Leeuwarden
1:22:42
1:22:25
173
Tim van den Berg
Leiden
1:22:48
1:22:11
174
Marcel Lieferink
AV '34
1:22:53
1:22:49
175
Henk van Veen
Athlos
1:22:53
1:22:47
176
Henk Rottschõfer
Doetinchem
1:22:54
1:22:31
177
Rob Michilsen
PAC
1:22:54
1:22:42
178
Nico van Ginkel
Lionitas
1:22:57
1:22:45
179
Erik Beltman
Diepenveen
1:22:59
1:22:43
180
Hans van Unen
Zwolle
1:22:59
1:22:52
181
Wietse Bouwknegt
AV '34
1:23:03
1:23:00
182
Sander Dijksma
Rotterdam
1:23:06
1:21:50
183
Randall de Boer
Amsterdam
1:23:10
1:23:01
184
Richard ter Mate
Deventer
1:23:17
1:22:58
185
Tjerk van Beersum
Deventer
1:23:19
1:22:43
186
André Webers
Mook
1:23:26
1:21:23
187
Gerrit van Hamersveld
Nunspeet
1:23:31
1:23:09
188
Rob Wiggers
Deventer
1:23:31
1:23:15
189
Ronald Bier
Zwolle
1:23:35
1:23:21
190
Rutger Hugen
AV '34
1:23:35
1:23:21
191
Johan Groen
Apeldoorn
1:23:37
1:23:33
192
Oude Hengel Jan
Ootmarsum
1:23:38
1:23:31
193
Ronald Westerhof
Zwolle
1:23:38
1:23:00
194
Andre Brand
Centraal beheer Achm
1:23:41
1:23:38
195
Emanuel Veldhuis
Apeldoorn
1:23:42
1:23:29
196
Hans Beukema
's-Gravenhage
1:23:45
1:23:27
197
Thijs Stege
Zwolle
1:23:47
1:23:09
198
Cor Ceelen
Voorthuizen
1:23:51
1:23:24
199
Kees Langerak
U-Track
1:23:52
1:23:25
200
Lars van Westerlaak
U-Track
1:23:53
1:23:27
201
Hans van Geel
AVV
1:23:54
1:23:45
202
Jan van Son
Appelscha
1:23:55
1:23:30
203
Peter Hendriksen
Triathlon
1:23:57
1:22:33
204
Tjerk Spexgoor
Lichtenvoorde
1:23:59
1:23:45
205
Cornelis Spil
Daventria
1:24:00
1:23:26
206
André van Lier
Helden
1:24:00
1:23:49
207
John van Maurik
Houten
1:24:01
1:23:31
208
Hans Steenbergen
Hollander Techniek
1:24:02
1:21:04
209
Willy Weijers
Argo
1:24:02
1:23:41
210
Johan Nijhof
Harderwijk
1:24:03
1:24:00
211
Peter Beeltje
Apeldoorn
1:24:05
1:23:52
212
Juda Vecht
PEC 1910
1:24:06
1:23:42
213
Jan Bouw
Apeldoorn
1:24:10
1:24:05
214
Tom Busscher
Ootmarsum
1:24:13
1:24:08
215
Wim Nijkamp
Cialfo
1:24:19
1:24:04
216
Marco Jansen
Apeldoorn
1:24:24
1:24:13
217
Marco den Haan
Lochem
1:24:25
1:23:58
218
Wilfried Gebbinck
Zeddam
1:24:32
1:24:04
219
Bert van der Laan
Hanzesport
1:24:33
1:24:20
220
Age Bos
Daventria
1:24:38
1:23:55
221
Ronald Kwint
Deventer
1:24:39
1:24:33
222
Huub Geelen
Apeldoorn
1:24:43
1:24:29
223
Hugo Velthuis
Arnhem
1:24:45
1:24:05
224
Benno Oderkerk
AV '34
1:24:46
1:24:39
225
Jasper Hooijmans
Beneden Leeuwen
1:24:47
1:23:49
226
Simon van Leeuwen
Twello
1:24:49
1:24:05
227
Otto Zeijpveld
Sport & Bew. ROC Ave
1:24:51
1:24:10
228
Jacques Koetsier
Apeldoorn
1:24:58
1:24:48
229
De Krijger
Albron Catering
1:25:01
1:24:15
230
Hans Wils
Sparta
1:25:02
1:24:30
231
Cor van den Brink
Apeldoorn
1:25:04
1:24:14
232
Leo Bonekamp
Apeldoorn
1:25:05
1:25:02
233
Bennie Kosse
De Krim
1:25:06
1:24:12
234
Bram Stet
Cialfo
1:25:07
1:24:40
235
Martin Aelbers
Lelystad
1:25:07
1:24:06
236
Erik Vink
Sinderen
1:25:08
1:24:59
237
Veldman
De Woonmensen
1:25:16
1:24:16
238
Rudy Hulzink
Haarlo
1:25:18
1:24:53
239
Leon Dieker
Vaassen
1:25:18
1:24:01
240
John van Tiggelen
Sparta
1:25:22
1:24:50
241
Gregory Kemp
Wien (AUT)
1:25:23
1:24:32
242
Aad Gankema
Olympus '70
1:25:24
1:25:03
243
Robin van de Mast
Loopgroep PK
1:25:27
1:25:01
244
Axel Augustinus
Apeldoorn
1:25:28
1:25:13
245
Henri Wittenberg
Lochem
1:25:32
1:24:31
246
Johannes Heurter
Altena Road Runners
1:25:36
1:25:29
247
Dennis Wennemars
Groningen Atletiek
1:25:36
1:24:53
248
Renzo Lippinkhof
Arnhem
1:25:37
1:25:14
249
Paul Achterberg
Shanghai (CHN)
1:25:38
1:25:20
250
Harry Hulman
Daventria
1:25:40
1:24:58
251
Harry Meek
Apeldoorn
1:25:43
1:25:15
252
Peter Fortuin
Waterweg
1:25:48
1:24:53
253
Edwin Kleverwal
Brummen
1:25:48
1:25:44
254
Gerard Blom
Altis
1:25:49
1:24:47
255
Tino Verburg
Antilope
1:25:49
1:25:12
256
Bas Waterham
Argo
1:25:50
1:24:53
257
Bas Elskamp
Apeldoorn
1:25:50
1:25:39
258
Erik Steenbergen
De Liemers
1:25:53
1:25:09
259
A Voskamp
1:25:55
1:25:55
260
P Nijveldt
Almere
1:25:55
1:25:44
261
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
1:25:55
1:25:47
262
Ben Bosveld
Eindhoven
1:25:56
1:25:08
263
Gerald van den Berg
Apeldoorn
1:25:57
1:25:24
264
Mea El-Ouahbi
Deventer
1:25:59
1:25:58
265
Jacques Valentin
ASICS
1:26:01
1:25:59
266
Dam
Aan de Stegge Twello
1:26:02
1:25:42
267
Erik Polman
AV '34
1:26:03
1:25:57
268
Van Trier
Albron Catering
1:26:06
1:26:06
269
Aart Kolk
Dutch Runners
1:26:06
1:25:37
270
Rob Philipsen
Cialfo
1:26:06
1:25:50
271
Freddy Fliers
Nunspeet
1:26:12
1:25:50
272
Ruud van den Bulk
Berkel en Rodenrijs
1:26:13
1:25:53
273
Kleverwal
Regiopolitie NOG
1:26:14
1:25:47
274
Arjen Castelein
Apeldoorn
1:26:15
1:26:06
275
R van Schaik
Hollander Techniek
1:26:19
1:25:57
276
Remco Metz
Diepenveen
1:26:23
1:26:06
277
Ben Polman
Apeldoorn
1:26:24
1:26:17
278
Gerhard Bos
Apeldoorn
1:26:26
1:26:17
279
Johan Strikwerda
Hilversum
1:26:27
1:25:40
280
Bert Kerkhof
Atverni
1:26:28
1:26:15
281
Paul Crucq
Amsterdam
1:26:30
1:26:27
282
Hans van Dommele
Hellas
1:26:35
1:25:53
283
Tobias Lange
Schaijk
1:26:36
1:25:55
284
Arnold Nijp
Grou
1:26:38
1:25:51
285
Kim Pieren
's-Gravenhage
1:26:41
1:26:38
286
Peter van den Berg
Twello
1:26:43
1:26:21
287
Arne Dutour Geerling
Haag Atletiek
1:26:45
1:26:35
288
Herman te Lindert
Sinderen
1:26:46
1:26:15
289
Jos Mulder
Hollander Techniek
1:26:46
1:25:50
290
Gerrit vd Berkt
Leusden
1:26:50
1:25:52
291
Ben van der Heide
Hengelo Gld
1:26:51
1:26:28
292
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
1:26:54
1:26:13
293
Hans uit het Broek
Oldenzaal
1:26:54
1:26:44
294
Jack van Zundert
Harderwijk
1:26:56
1:26:16
295
Onno de Boer
Enschede
1:26:57
1:24:31
296
Joop Kuiper
AV '34
1:26:58
1:26:55
297
Martin Horstink
Utrecht
1:26:59
1:26:47
298
Kaj Nieuwenkamp
Apeldoorn
1:27:01
1:25:02
299
Edwin Pastoor
Ugchelen
1:27:03
1:26:31
300
Marc Spierenburg
Arnhem
1:27:05
1:26:46
301
Luc Maassen
Boxmeer
1:27:06
1:26:32
302
Maurice Dobbelaar
Apeldoorn
1:27:07
1:26:26
303
René Zegers
AV '34
1:27:09
1:27:04
304
Evert Schut
Apeldoorn
1:27:13
1:26:51
305
Dion Langeveld
Apeldoorn
1:27:13
1:25:23
306
JanHendrik Wolters
Veluwe
1:27:15
1:26:28
307
J van de Rijt
Apeldoorn
1:27:16
1:27:02
308
IJsbrand Reijeveld
Zwolle
1:27:20
1:26:56
309
Wim Heebels
PEC 1910
1:27:20
1:26:56
310
Arjan Kluin
Cialfo
1:27:20
1:27:17
311
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
1:27:22
1:27:08
312
Luc Veldboer
Ootmarsum
1:27:22
1:27:15
313
Wim Achterweust
Haaksbergen
1:27:25
1:26:29
314
Olaf Boom
Apeldoorn
1:27:32
1:25:33
315
Roelant Scheepens
Amsterdam
1:27:33
1:26:55
316
Henk Adriaansen
Apeldoorn
1:27:36
1:27:34
317
Oscar Mathijssen
Tiel
1:27:37
1:27:13
318
Laurens van den Berg
Gemert
1:27:38
1:26:55
319
Rene Wesselink
Apeldoorn
1:27:40
1:25:01
320
Jeroen Mouw
Amsterdam
1:27:41
1:27:34
321
Ap Bleumink
Teuge
1:27:41
1:26:44
322
Lange
Rabobank Nederland
1:27:44
1:27:03
323
Wilfred van Es
De Meern
1:27:44
1:26:03
324
Clemens Schotman
Deventer
1:27:45
1:25:09
325
Wim Geurink
Eerbeek
1:27:46
1:27:16
326
Tom SChippers
Strijen
1:27:48
1:27:35
327
Frank van Rees
Veluwe
1:27:49
1:26:46
328
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:27:52
1:27:38
329
Peter M Jansen
Dutch Runners
1:27:56
1:27:37
330
Ton Pai LAU
Hasselt
1:27:58
1:27:30
331
Maurice Zandhuis
Bussum
1:27:59
1:27:10
332
Joost Rusius
Groningen
1:28:04
1:27:44
333
Radboud Grijpma
Amsterdam Zuidoost
1:28:04
1:26:34
334
Ricky Martens
RRZ
1:28:04
1:27:21
335
Frits Reupkes
Apeldoorn
1:28:04
1:27:41
336
John van Kemenade
Deventer
1:28:05
1:27:46
337
Jan van Putten
Heerde
1:28:05
1:27:21
338
Harbers
Capgemini
1:28:06
1:27:18
339
Philip van Avezaath
Oosterhout gem Nijme
1:28:07
1:26:25
340
Bas Koggel
Zwolle
1:28:10
1:26:36
341
Erik Neuteboom Spijker
Apeldoorn
1:28:11
1:27:57
342
Cyril Emmaneel
De Sperwers
1:28:12
1:27:56
343
Visscher
Regiopolitie NOG
1:28:12
1:27:41
344
Pons Verheul
Apeldoorn
1:28:14
1:27:24
345
Jaap Kruysifix
Hollander Techniek
1:28:15
1:28:11
346
Martin Bouwmeester
Apeldoorn
1:28:17
1:28:14
347
Joeri Tommassen
Utrecht
1:28:18
1:27:40
348
Ties Broekers
Apeldoorn
1:28:19
1:28:16
349
Freddy Frauenfelder
Haag Atletiek
1:28:22
1:26:34
350
Gerben de Graaf
Utrecht
1:28:22
1:27:54
351
Gerd de Lange
Zutphen
1:28:24
1:27:32
352
Rutger de Vries
Zwolle
1:28:27
1:27:49
353
Detlef Beuß
Wittstock (GER)
1:28:28
1:28:03
354
Ep Boode
AV Holten
1:28:28
1:27:00
355
Guido Eulink
Angerlo
1:28:28
1:27:32
356
Teun Holdijk
Apeldoorn
1:28:31
1:27:59
357
Maarten Ettema
Pallas '67
1:28:32
1:27:26
358
Bas Pfister
Dutch Runners
1:28:32
1:27:26
359
Mark Steinhauer
Hollander Techniek
1:28:33
1:28:18
360
Johan Brink
Apeldoorn
1:28:37
1:27:42
361
Marcel Hermanns
Breda
1:28:39
1:27:12
362
Paul Sijtsma
Ootmarsum
1:28:39
1:28:36
363
Gerbert Tiemens
Cialfo
1:28:41
1:28:31
364
Andre Tiel Groenestege
Apeldoorn
1:28:42
1:28:14
365
Andre Duteweert
Centraal Beheer Achm
1:28:42
1:27:24
366
Martijn Kijkuit
Dronten
1:28:43
1:28:06
367
Freddy Mulder
Zwolle
1:28:43
1:28:05
368
Lijten Geert
Apeldoorn
1:28:44
1:28:04
369
Paul Cees Loon
ASICS
1:28:46
1:28:42
370
Thomas Wermenbol
Apeldoorn
1:28:46
1:28:21
371
Rainer Zimmerman
Wittstock OT Biesen
1:28:47
1:28:43
372
Peter Augustinus
Apeldoorn
1:28:48
1:28:32
373
Koen Ketelaar
AV '47
1:28:48
1:27:53
374
Bruno Dacoster
KORTENBERG (BEL)
1:28:51
1:28:28
375
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:28:53
1:28:29
376
Jan HG Scholten
Blokzijl
1:28:53
1:28:14
377
Rob Petersen
Veluwe
1:28:54
1:27:58
378
George Bennett
Deventer
1:28:55
1:28:20
379
Jan Steffens
Emmeloord
1:28:56
1:28:15
380
Jan Breembroek
Pallas '67
1:28:57
1:27:14
381
F Gerritsen
Apeldoorn
1:28:58
1:28:49
382
Mikel Aanstoot
Holten
1:28:58
1:28:02
383
Jansen
De Woonmensen
1:29:01
1:28:01
384
Jan van der Burgt
avVN
1:29:03
1:28:48
385
Rene van Diepen
Amsterdam
1:29:05
1:26:47
386
Jack de Bruijne
Arnhem
1:29:06
1:27:46
387
P Filius
Lettele
1:29:07
1:28:31
388
Roel vd Hoek
Leidschendam
1:29:08
1:28:50
389
Raymundo van Egmond
Apeldoorn
1:29:08
1:29:02
390
Henk Hofman
AV Houten
1:29:09
1:28:15
391
Hugo van der Plas
Alphen aan den Rijn
1:29:10
1:28:15
392
Jorrit Drieenhuizen
Apeldoorn
1:29:18
1:28:27
393
Marco de Grauw
Hellas
1:29:18
1:28:59
394
Gerrit Jan van Zuijlen
Apeldoorn
1:29:18
1:28:06
395
Jan Blom
Eerbeek
1:29:20
1:26:40
396
Evert van de Worp
Twello
1:29:20
1:28:57
397
Erik Tuin
PEC 1910
1:29:20
1:28:27
398
Jan Sligter
Stadskanaal
1:29:20
1:28:32
399
Jeroen Straathof
Vaassen
1:29:20
1:28:55
400
Nemi van der Reest
Veluwe
1:29:22
1:29:13
401
Martin Link
Grou
1:29:22
1:28:36
402
Gerhard Smit
Apeldoorn
1:29:24
1:28:34
403
Leon Cornelissen
Centraal Beheer Achm
1:29:25
1:28:41
404
Bas Gunsing
Hollander Techniek
1:29:26
1:28:06
405
Ton Huis in `t Veld
Apeldoorn
1:29:27
1:28:56
406
Gejan Bolink
Dutch Runners
1:29:32
1:29:23
407
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:29:33
1:28:44
408
Richard Blankenvoort
Vasse
1:29:35
1:29:13
409
Gert van Harskamp
Centraal Beheer Achm
1:29:36
1:28:51
410
Thomas Bornemann
Essen (GER)
1:29:36
1:28:53
411
Ben Diks
Veluwe
1:29:37
1:29:32
412
Robert ten Elsen
Haarlem
1:29:37
1:29:05
413
Cornel Noortman
Hoogland
1:29:38
1:28:14
414
Henk Horst
Eemnes
1:29:39
1:29:16
415
Arie Claassen
Veluwe
1:29:41
1:28:47
416
Patrick Warning
Apeldoorn
1:29:43
1:29:06
417
Eddie Koller
Ugchelen
1:29:43
1:29:24
418
Laurens Leemreize
Centraal Beheer Achm
1:29:45
1:29:05
419
Ronald Rekoert
Nieuwegein
1:29:47
1:28:27
420
Valery Moskalenko
Apeldoorn
1:29:50
1:29:37
421
Jos Sanderink
Oldenzaal
1:29:52
1:29:11
422
Harnold Popma
Leiden
1:29:55
1:29:42
423
Sylvester Nieuwe Weme
Apeldoorn
1:29:57
1:29:43
424
Matthijs Erwich
Amersfoort
1:29:58
1:29:06
425
Arco Groothedde
Apeldoorn
1:29:58
1:29:42
426
Rene Sarelse
Apeldoorn
1:29:59
1:29:17
427
Marchal
ArboNed
1:30:07
1:29:35
428
Robert Marchal
BAV
1:30:08
1:29:37
429
Frank de Vleeschhouwer
Argo
1:30:10
1:29:49
430
Jan Keijzer
Voorhout
1:30:10
1:29:32
431
Alberto Palsgraaf
Zeddam
1:30:11
1:29:32
432
Dick Bouwhuis
Zutphen
1:30:12
1:29:59
433
Hans Ros
Apeldoorn
1:30:16
1:29:25
434
Anton Haitink
Dalfsen
1:30:18
1:29:18
435
Olof Glorie
Trias
1:30:19
1:29:30
436
Hans Houweling
Hanzesport
1:30:21
1:29:29
437
Ernst Cornelies
Apeldoorn
1:30:23
1:30:18
438
Peter Jansen
PEC 1910
1:30:24
1:29:31
439
Jeroen Peters
Oosterhout gem Nijme
1:30:25
1:30:00
440
Nico Eshuis
HAC '63
1:30:25
1:29:51
441
Ton vd Cruijsen
Veluws College Corte
1:30:25
1:29:17
442
Jan van Drooge
Amsterdam
1:30:29
1:28:30
443
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
1:30:30
1:29:54
444
Erik Petersen
Harderwijk
1:30:30
1:29:39
445
Arjen Keers
PEC 1910
1:30:32
1:29:58
446
Ludi Doeven
Hoofddorp
1:30:32
1:30:14
447
Klaasjan Pfrommer
Amersfoort
1:30:34
1:27:55
448
Peter van Oppen
Zoetermeer
1:30:34
1:30:19
449
André van der Werf
Lionitas
1:30:36
1:30:18
450
Karel Kolb
Haarlem
1:30:37
1:29:52
451
Rene Esvelt
Centraal Beheer Achm
1:30:37
1:30:02
452
Dick Stevens
HAC '63
1:30:40
1:30:06
453
Ruud Fredriks
's-Heerenhoek
1:30:40
1:29:46
454
Harald Spijkerman
Ugchelen
1:30:42
1:28:14
455
Frank Boon
Hollander Techniek
1:30:42
1:27:57
456
Jan Lubbinge
Cialfo
1:30:47
1:30:37
457
Pieter de Lange
Westervoort
1:30:48
1:28:48
458
Theo van der Helm
Leusden
1:30:49
1:29:52
459
Huib Modder
Amsterdam
1:30:50
1:29:45
460
Erik Jan Paalman
Holten
1:30:50
1:30:23
461
Meindert Oldenburger
Veluwe
1:30:52
1:29:58
462
Floris van den Brink
Amsterdam
1:30:52
1:30:03
463
Bart Linnenbank
Apeldoorn
1:30:55
1:30:15
464
Alex Ogink
Apeldoorn
1:31:04
1:30:47
465
Marcel de Vree
Apeldoorn
1:31:09
1:30:39
466
Peter Kuijer
Schalkhaar
1:31:11
1:30:32
467
Pim vd Weg
Apeldoorn
1:31:14
1:30:44
468
Karel Bokkers
Ootmarsum
1:31:17
1:31:08
469
Bart Steens
Apeldoorn
1:31:17
1:30:43
470
Olav Bekker
ASICS
1:31:18
1:31:16
471
Jan Gerrit Tabor
Apeldoorn
1:31:21
1:28:48
472
Dick Beekman
Vaassen
1:31:23
1:29:51
473
L Preusterink
1:31:23
1:28:43
474
Hans Koeman
Centraal Beheer Achm
1:31:23
1:30:35
475
Peter Bruil
Argo
1:31:25
1:30:58
476
Edwin de Voer
Soest
1:31:25
1:31:05
477
Jasper Veurink
Enschede
1:31:29
1:30:23
478
Ben Vermolen
Haag Atletiek
1:31:30
1:30:51
479
Roelof Rekker
Zwolle
1:31:30
1:30:59
480
Arnold Bakker
Heino
1:31:30
1:30:45
481
Jasper Hazenberg
Amsterdam
1:31:30
1:29:01
482
Niels Boot
Ugchelen
1:31:30
1:30:10
483
Richard Bitter
Oosterhout gem Nijme
1:31:32
1:31:07
484
Henk Bonthuis
Apeldoorn
1:31:34
1:31:08
485
Marijn de Keijzer
Gemeente Hattem
1:31:37
1:31:24
486
Richard Pieterson
Maarssen
1:31:39
1:30:52
487
Meindert de Schiffart
Waterweg
1:31:40
1:31:10
488
Henk Huisman
Gemeente Hattem
1:31:41
1:31:30
489
Jorrit Immerzeel
Hattemerbroek
1:31:41
1:31:30
490
Maarten Massink
Swifterbant
1:31:42
1:30:41
491
Ger van Laere
Apeldoorn
1:31:43
1:31:37
492
Marco Kleijn
Swifterbant
1:31:44
1:30:56
493
Martin Bolhuis
Dwingeloo
1:31:44
1:30:54
494
Jan Jonker
Apeldoorn
1:31:45
1:31:26
495
Sietse Helder
Apeldoorn
1:31:45
1:31:19
496
Fred Kers
Vaassen
1:31:45
1:30:28
497
Mo van Derleer
Arnhem
1:31:50
1:31:13
498
Mark Brilhuis
Apeldoorn
1:31:51
1:28:53
499
Azijn Philippe
Leuven (BEL)
1:31:53
1:31:20
500
Henk Sleurink
Gieten
1:31:55
1:30:57
501
Peter Wevers
BAV
1:31:55
1:29:22
502
George Tsang A Sjoe
Harderwijk
1:31:56
1:31:49
503
Leo Schouten
Apeldoorn
1:31:57
1:30:35
504
Jan-Paul Steer
Deventer
1:31:58
1:31:43
505
Edgar Pescadinha
's-Gravenhage
1:32:00
1:30:11
506
Michael Boddeke
Apeldoorn
1:32:00
1:30:55
507
Leufkens
Capgemini
1:32:02
1:31:15
508
Frank Meijer
PAC
1:32:04
1:29:59
509
Aad Rouw
Lelystad
1:32:06
1:31:56
510
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:32:06
1:30:07
511
Jeroen Nollet
Apeldoorn
1:32:07
1:31:28
512
Carel Diekerhof
Isala '96
1:32:09
1:31:10
513
Eric Visser
Lelystad
1:32:09
1:32:05
514
Niek Verheijen
Sporting Boxmeer
1:32:09
1:31:32
515
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
1:32:10
1:31:32
516
Matthee Fransen
Oss
1:32:12
1:31:48
517
Emil Zegers
Nijmegen
1:32:16
1:32:13
518
Riny Jansen
Oosterbeek
1:32:18
1:30:00
519
Reinder Rorije
De Gemzen
1:32:23
1:31:44
520
Jan Veldboer
Ootmarsum
1:32:24
1:31:42
521
Paul van de Poel
Algemene Bathmense S
1:32:24
1:31:40
522
Clemens Bleijswijk
Apeldoorn
1:32:27
1:29:48
523
Gijs de Graaf
Arnhem
1:32:27
1:31:11
524
Edwin Knoeff
Veluwe
1:32:32
1:32:24
525
Hans van der Velden
AV Houten
1:32:34
1:30:05
526
Richard Oude Kotte
Wierden
1:32:34
1:31:35
527
Gerrit van Ginkel
Apeldoorn
1:32:34
1:32:18
528
Jan Grefhorst
Apeldoorn
1:32:34
1:32:17
529
Mike Parramore
Phanos
1:32:35
1:31:03
530
Piet Dejager
De Liemers
1:32:35
1:31:20
531
Hans Ockeloen
Utrecht
1:32:36
1:32:06
532
Jan van Amersfoort
Sport & Bew. ROC Ave
1:32:41
1:31:56
533
Berend Wagena
Epe
1:32:41
1:31:59
534
Rob Hulleman
Lochem
1:32:42
1:32:09
535
Alphons Weierink
Ootmarsum
1:32:42
1:32:40
536
Gerard Kuiper
Kortenhoef
1:32:42
1:32:00
537
Martin Ekhardt
Arnhem
1:32:42
1:31:58
538
Roel Oost
Deventer
1:32:43
1:32:27
539
Ben Pragt
Twello
1:32:46
1:32:23
540
Bert Haan
Apeldoorn
1:32:46
1:32:27
541
Jan Harshagen
Maartensdijk
1:32:47
1:29:53
542
Jeroen van der Linden
De Blesse
1:32:47
1:32:23
543
Gerrit Buitenhuis
Apeldoorn
1:32:48
1:32:41
544
Willem van Essen
Apeldoorn
1:32:53
1:32:21
545
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
1:32:53
1:32:12
546
Christian van Ginkel
Apeldoorn
1:32:53
1:32:36
547
Marcel Kneppel
Apeldoorn
1:32:53
1:32:18
548
Robin Horeman
Woudenberg
1:32:54
1:30:13
549
Wenno Zijlstra
Apeldoorn
1:32:56
1:32:39
550
Michel Luft
Ootmarsum
1:32:58
1:32:50
551
Sander Jongman
Apeldoorn
1:33:01
1:30:53
552
Wim Hartgers
Apeldoorn
1:33:02
1:32:52
553
Michael Haagmans
Arnhem
1:33:04
1:32:06
554
Sjoerd Jongschaap
Friesland
1:33:04
1:30:17
555
Rob Vos
Zwolle
1:33:04
1:30:17
556
Marc Hermans
Amstelveen
1:33:06
1:32:01
557
Remco Toorenburgh
Hollander Techniek
1:33:08
1:32:56
558
Nicholas Henschke
Amstelveen
1:33:09
1:31:22
559
Herman Wools
Centraal Beheer Achm
1:33:13
1:32:20
560
Ben Hofland
Oldenzaal
1:33:13
1:33:11
561
Jack Mulder
Haren Gn
1:33:17
1:32:42
562
Lex Huis in het Veld
Bodegraven
1:33:17
1:32:25
563
Victor Haze
Nijmegen
1:33:19
1:33:15
564
Arthur Oudendijk
Badhoevedorp
1:33:19
1:30:38
565
De Vrind
Rabobank Nederland
1:33:20
1:31:48
566
Hans Zijlstra
Apeldoorn
1:33:20
1:32:17
567
Arthur Jansen
Climax
1:33:21
1:30:40
568
Gerrit Schuurman
Dalfsen
1:33:23
1:32:00
569
Maarten Bink
Zutphen
1:33:23
1:32:47
570
George Guns
PSV
1:33:24
1:31:51
571
Ben Meijer
Lieren
1:33:24
1:33:01
572
Harry Garritsen
Zutphen
1:33:26
1:31:36
573
Guus Swagemakers
Apeldoorn
1:33:26
1:33:13
574
Bastiaan Weyns
Kalmthout (BEL)
1:33:28
1:32:37
575
Ben Brands
Zutphen
1:33:29
1:32:44
576
Ben ten Katen
Apeldoorn
1:33:30
1:32:44
577
Tonny Jansen
Dutch Runners
1:33:30
1:31:12
578
Reinier lolkes de Beer
Apeldoorn
1:33:30
1:31:57
579
Koos Ronde
Emst
1:33:31
1:33:02
580
Ben Kanselaar
Apeldoorn
1:33:34
1:33:30
581
Theo van Hoek
Apeldoorn
1:33:36
1:32:39
582
Vincent van Amerongen
Arnhem
1:33:36
1:32:49
583
Bart Fransen
Zaltbommel
1:33:38
1:33:02
584
Henk van Lohuizen
Apeldoorn
1:33:39
1:32:43
585
Peter Gruben
Warnsveld
1:33:42
1:32:43
586
Herm Vlake
Argo
1:33:44
1:32:46
587
André Timmerman
Haag Atletiek
1:33:47
1:33:30
588
Frank Wolbers
Oldenzaal
1:33:49
1:32:55
589
Bart Visscher
Nieuwerkerk ad IJsse
1:33:52
1:33:21
590
Han Peter Kelder
Haren Gn
1:33:52
1:33:18
591
Ben Keizers
Oldenzaal
1:33:54
1:33:00
592
Jan Willem Bos
Oldenzaal
1:33:54
1:33:01
593
Sjoerd Bosma
Weesp
1:33:56
1:33:27
594
Arjan Troost
Sport & Bew. ROC Ave
1:33:58
1:33:38
595
Frans Nab
Veluwe
1:34:00
1:33:37
596
Gerard Bijlholt
Houten
1:34:01
1:32:31
597
John Rance
Apeldoorn
1:34:02
1:33:19
598
Zjaak Risseeuw
Culemborg
1:34:04
1:32:31
599
Fred Olislagers
Santpoort-Zuid
1:34:06
1:33:37
600
Henk de Wilde
Apeldoorn
1:34:08
1:33:30
601
Bob Schoor
Vleuten
1:34:09
1:33:20
602
Richard Lawrence
Deventer
1:34:10
1:33:34
603
Peter Diebels
Leiderdorp
1:34:12
1:33:40
604
Iwan Scholtens
Apeldoorn
1:34:12
1:32:47
605
Henk van Driel
Leiden Atletiek
1:34:13
1:33:40
606
Tonny Schutte
AV Holten
1:34:13
1:32:45
607
Dick Brugman
Renkum
1:34:13
1:31:48
608
Harry Wiggers
Deventer
1:34:15
1:33:56
609
Bas van Wel
Deventer
1:34:17
1:33:48
610
Dick Hofman
Oosterbeek
1:34:18
1:33:41
611
Huib Matthijsse
Tolbert
1:34:18
1:33:28
612
Harrie Buitenhuis
Apeldoorn
1:34:18
1:31:52
613
Jan Karst Idzerda
Apeldoorn
1:34:20
1:34:14
614
Hans van Brummelen
Barneveld
1:34:20
1:34:12
615
Harmen Bouma
Groningen
1:34:20
1:34:00
616
Frans van der Veeken
Enschede
1:34:22
1:34:03
617
Pieter Waardenburg
Hanzesport
1:34:22
1:33:31
618
Herman Zonnenberg
Twello
1:34:24
1:32:54
619
Paul Olde Monnikhof
Oldenzaal
1:34:25
1:33:44
620
Stephan van Baak
Apeldoorn
1:34:25
1:34:20
621
Frank Spiegelenberg
Apeldoorn
1:34:25
1:32:52
622
Meijnt Jansen
AV '34
1:34:26
1:34:17
623
Leo Meelenhorst
Gemeente Hattem
1:34:26
1:34:15
624
Kurt Koevoets
Hoofddorp
1:34:26
1:33:53
625
R van Wetering
Hollander Techniek
1:34:26
1:34:16
626
Harry Wiegersma
Harderwijk
1:34:28
1:34:21
627
R van der Ven
1:34:30
1:32:58
628
Ron van der Kuip
Apeldoorn
1:34:31
1:34:23
629
Paul de Ruijg
Breda
1:34:31
1:33:42
630
Hans Kroon
De Liemers
1:34:33
1:33:17
631
Peter Bemthuis
Haaksbergen
1:34:34
1:33:38
632
Geert Jan Bosma
Sport & Bew. ROC Ave
1:34:35
1:33:10
633
Arne Schulz
Steenwijk
1:34:35
1:34:05
634
Boyde van Eijk
Apeldoorn
1:34:37
1:32:43
635
Willie Koudenburg
De Gemzen
1:34:40
1:34:08
636
Johan van der Molen
Zwolle
1:34:46
1:33:47
637
Luc Meijer
Ugchelen
1:34:46
1:32:29
638
Henk van Huffelen
Apeldoorn
1:34:46
1:33:49
639
Lex van den Brink
Veluwe
1:34:46
1:33:49
640
Rob Donkers
Erding (GER)
1:34:50
1:32:26
641
Gerrit Vermeer
Uddel
1:34:50
1:32:30
642
André Roodink
Wenum Wiesel
1:34:50
1:34:45
643
Lambert Jongetjes
Uddel
1:34:51
1:32:31
644
Peter Darling
Sheffield (GBR)
1:34:52
1:32:36
645
Cees Tammerijn
Haag Atletiek
1:34:54
1:32:58
646
Roel Roerig
Apeldoorn
1:34:54
1:33:59
647
Bouwe van Dijk
De Keien
1:34:56
1:34:16
648
Ben Wiskerke
Arnhem
1:34:56
1:34:36
649
Erik van Tuin
Delft
1:34:56
1:33:05
650
Kees Kruijswijk Jansen
Baarn
1:34:57
1:32:24
651
Rene Leegte
Amersfoort
1:34:58
1:33:32
652
Jurgen Zwerver
Groningen Atletiek
1:35:00
1:34:28
653
Tom van Mourik
Terwolde
1:35:00
1:32:44
654
Martin van der Graaff
Veluwe
1:35:01
1:34:34
655
Willem van der Woude
Apeldoorn
1:35:01
1:33:32
656
Paul van der Kooij
Utrecht
1:35:03
1:34:27
657
Arie van Huizen
Numansdorp
1:35:03
1:34:11
658
Joop Welter
Leusden
1:35:05
1:34:30
659
Jacco van Duren
Hollander Techniek
1:35:08
1:33:28
660
Cornelis Pieterse
Apeldoorn
1:35:08
1:33:58
661
Rudolf Altenburg
Steenenkamer
1:35:08
1:34:10
662
Jan Dijkstra
AV '34
1:35:08
1:34:33
663
Jeroen ter Weele
Hanzesport
1:35:09
1:32:49
664
Herco Boer
Veenendaal
1:35:10
1:33:02
665
Harry Willems
Daventria
1:35:10
1:34:30
666
Fons Krabbe
Weerselo
1:35:11
1:33:50
667
Pedro Montoya
Centraal beheer Achm
1:35:13
1:35:03
668
Frank Terwisscha
Veenendaal
1:35:15
1:33:56
669
Lan Diekmann
Apeldoorn
1:35:15
1:34:40
670
Jan Veerman
Hoorn Nh
1:35:16
1:32:25
671
Jacob Cuperus
Climax
1:35:17
1:34:13
672
Arjan Bakker
Apeldoorn
1:35:18
1:35:12
673
Gerard Voetdijk
Apeldoorn
1:35:18
1:34:46
674
Egbert Lagerwey
SISU
1:35:21
1:35:06
675
Kevin Rijneveld
Apeldoorn
1:35:23
1:34:14
676
Rob van der Vegt
Apeldoorn
1:35:24
1:34:11
677
Hen van Gastelen
Purmerend
1:35:25
1:33:49
678
Sietse Ouwerkerk
Haaksbergen
1:35:26
1:34:24
679
Patrick Bobbe
Aalden
1:35:26
1:33:37
680
Frank Dekker
Amsterdam
1:35:26
1:34:40
681
Erik Pepping
Zweeloo
1:35:26
1:33:37
682
Johan Gortworst
Apeldoorn
1:35:27
1:33:50
683
Edward Jaartsveld
Apeldoorn
1:35:27
1:35:14
684
Ton Wulferink
Centraal Beheer Achm
1:35:29
1:35:00
685
Henk Moesman
Haag Atletiek
1:35:31
1:34:47
686
Richard van het Veld
Apeldoorn
1:35:32
1:34:38
687
Cornelis Borsch
Apeldoorn
1:35:33
1:33:09
688
Martin van Vugt
Hoorn Nh
1:35:33
1:35:21
689
Edward Konijnenberg
Eerbeek
1:35:35
1:34:09
690
Emanuel Brokke
Hollander Techniek
1:35:36
1:33:56
691
Dijkhuizen
ArboNed
1:35:37
1:35:04
692
Jack Wilten
Epe
1:35:37
1:34:52
693
Bart Varekamp
Enschede
1:35:42
1:34:37
694
Gerard Kruijff
Utrecht
1:35:42
1:35:10
695
Leo Bisterbosch
Apeldoorn
1:35:43
1:35:30
696
Marco Huidink
Deventer
1:35:46
1:35:15
697
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:35:46
1:35:05
698
Ad Vergeer
's-Gravenhage
1:35:47
1:35:32
699
Gerold Smits
Oss
1:35:51
1:33:15
700
Anjo Damming
Apeldoorn
1:35:54
1:35:27
701
Peter van Eijk
Apeldoorn
1:35:56
1:34:13
702
Anne Jonkman
Apeldoorn
1:35:56
1:35:06
703
Matthias Weyns
Kalmthout (BEL)
1:35:57
1:35:06
704
MH Jacobs
Olst
1:35:58
1:33:32
705
Andrea Cusinello
Zwolle
1:35:59
1:34:02
706
Ton Altink
Apeldoorn
1:35:59
1:34:02
707
Wim Jutten
Warnsveld
1:36:00
1:33:55
708
Patric Roes
Hanzesport
1:36:03
1:33:44
709
René Kleinleugenmors
Apeldoorn
1:36:03
1:35:07
710
Aalbert Hiddink
Hanzesport
1:36:04
1:33:43
711
Roy Rienstra
Almere
1:36:04
1:35:44
712
Ronald Schot
Centraal beheer Achm
1:36:05
1:35:27
713
Mike van Schoonderwalt
Maarssen
1:36:06
1:34:34
714
Willem Baltes
Diepenveen
1:36:08
1:35:51
715
Rob Hutten
Broekland Ov
1:36:10
1:34:22
716
Jesse ter Mate
Deventer
1:36:11
1:35:51
717
Van Vledder
Olst
1:36:11
1:33:45
718
Marco Buitenhuis
1:36:12
1:34:34
719
Theo Fredriks
De Gemzen
1:36:13
1:35:46
720
Ron Kasteel
Borculo
1:36:14
1:35:21
721
Anton Schotman
Apeldoorn
1:36:14
1:33:23
722
Wil Oosterwegel
Dieren
1:36:15
1:35:34
723
Hans Knoops
Waterweg
1:36:18
1:35:50
724
Ali Soulimani
Rotterdam
1:36:19
1:35:51
725
Ronald Dibbink
Apeldoorn
1:36:20
1:33:38
726
Jaap den Hartog
Almere
1:36:26
1:36:02
727
André van Elst
Woudenberg
1:36:27
1:33:55
728
Mark Stiegelis
Loopgroep Marathon U
1:36:28
1:35:24
729
John Uiterweerd
Apeldoorn
1:36:31
1:35:16
730
Gerald Broen
TION
1:36:40
1:36:24
731
Jarno Berkhof
Apeldoorn
1:36:41
1:35:55
732
Joep hoijmans Sr
Beneden Leeuwen
1:36:42
1:35:44
733
Marc Bakker
Centraal Beheer Achm
1:36:44
1:34:22
734
Ab Elskamp
Apeldoorn
1:36:45
1:36:33
735
Hans Berghorst
AV '34
1:36:46
1:36:38
736
Cyriel Reestman
Diemen
1:36:46
1:33:49
737
Peter de Jong
Centraal Beheer Achm
1:36:47
1:35:05
738
Berry Bellert
Hollander Techniek
1:36:47
1:36:24
739
Vincent de Jong
's-Gravendeel
1:36:47
1:35:43
740
Frank Lankhorst
AV Nijkerk
1:36:47
1:35:30
741
Chiel van Asselt
Apeldoorn
1:36:47
1:35:19
742
Bert Duursma
Apeldoorn
1:36:48
1:34:38
743
Tonnie Gierman
Eerbeek
1:36:49
1:36:21
744
Geert Neef
Apeldoorn
1:36:49
1:35:57
745
Wijnand Klaassen
Eck en Wiel
1:36:50
1:34:10
746
Hans van Dorp
Elburg
1:36:51
1:34:57
747
Theo Vink
Blokker
1:36:53
1:36:40
748
Peter Veneman
Meppel
1:36:54
1:34:03
749
John Verwey
Maarssen
1:36:56
1:34:50
750
Patrick Bos
Apeldoorn
1:36:58
1:36:15
751
Marcel Klokman
Apeldoorn
1:37:00
1:35:45
752
Martijn Holter
Duivendrecht
1:37:03
1:35:56
753
Eric Hartkamp
Uddel
1:37:03
1:34:36
754
Aalt Bakker
Ede Gld
1:37:03
1:36:04
755
Ewout de Bruijn
Haarlem
1:37:04
1:35:55
756
Koos Wolf
Oosterwolde Fr
1:37:04
1:36:37
757
Pieter Zwart
Utrecht
1:37:07
1:33:40
758
Marcel Kamsteeg
the Hague Road Runne
1:37:09
1:36:07
759
Rob Steentjes
De Kieviten
1:37:12
1:36:51
760
Wim Dekker
Capgemini
1:37:15
1:36:27
761
Adri Bonhof
Nunspeet
1:37:17
1:35:11
762
Jake van den Brink
Veenendaal
1:37:18
1:35:06
763
Frank Ellenbroek
Zeewolde
1:37:19
1:35:25
764
Bob van Berkel
Zoetermeer
1:37:21
1:36:21
765
Engelbert van Bentum
De Keien
1:37:21
1:36:25
766
Peter van Burken
Eindhoven
1:37:24
1:36:25
767
Gert Pasman
Apeldoorn
1:37:25
1:36:40
768
Jeen Bruinsma
Katlijk
1:37:28
1:37:02
769
Sjoerd Pels Rijcken
Eindhoven
1:37:30
1:36:14
770
Diederik Wieman
Pijnenburg
1:37:31
1:35:15
771
René Hilhorst
Pijnenburg
1:37:31
1:35:15
772
Henk van Vulpen
Baarn
1:37:34
1:34:54
773
Jan Wilms
Zevenhuizen Zh
1:37:34
1:36:44
774
Joop Werson
Eindhoven
1:37:36
1:37:29
775
Peter van den Berg
Wilp Gld
1:37:36
1:37:06
776
Marco Welleman
Apeldoorn
1:37:37
1:35:17
777
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
1:37:38
1:35:01
778
Tim Steenbergh
Climax
1:37:38
1:34:56
779
Pino Bruna
Zutphen
1:37:39
1:37:14
780
André Miedema
Nijmegen
1:37:44
1:36:57
781
Frank Hofland
Ugchelen
1:37:45
1:35:09
782
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:37:45
1:35:17
783
Jan-Nanning de Kroon
AV '34
1:37:46
1:36:46
784
John Molenwijk
Hollander Techniek
1:37:49
1:37:07
785
Wim Cobbenhagen
Oldenzaal
1:37:49
1:36:55
786
C Mijer
Voorne Atletiek
1:37:49
1:37:45
787
Joost van Oosterhout
Vaassen
1:37:50
1:36:33
788
John Reints
Veluwe
1:37:51
1:35:17
789
Maarten Slijkhuis
Empe
1:37:52
1:36:09
790
Peter Bosch
AVV
1:37:53
1:35:16
791
Jeroen van Omme
Centraal Beheer Achm
1:37:54
1:35:48
792
Overdevest
Albron Catering
1:37:57
1:36:56
793
Wieland Koenders
Eerbeek
1:37:59
1:37:43
794
Patrick Wagenaar
Velp Gld
1:37:59
1:36:00
795
Tae Gaasbeek
Maarssen
1:38:04
1:37:17
796
Peter van Neijhof
Apeldoorn
1:38:13
1:37:38
797
René Schulkes
LSV Invictus
1:38:14
1:37:46
798
Maarten Kleiman
Ede Gld
1:38:15
1:38:05
799
Thimo Huisman
Deventer
1:38:16
1:36:43
800
Kees de Koning
Dutch Runners
1:38:18
1:37:41
801
Hans Fleuen
Almere
1:38:20
1:36:58
802
Jacko Smeier
Apeldoorn
1:38:21
1:38:17
803
Andre Haksteen
Apeldoorn
1:38:26
1:36:17
804
Michiel de Groot
Lieren
1:38:27
1:37:21
805
Gert Jan van den Brink
Apeldoorn
1:38:29
1:37:39
806
Jurgen
Ugchelen
1:38:30
1:38:12
807
Peter Pfeiffer
Zeist
1:38:32
1:36:53
808
Andries Stortelder
AVA '70
1:38:32
1:37:02
809
Maurice Harkema
Amersfoort
1:38:33
1:37:11
810
Gerard Kooistra
Twello
1:38:38
1:38:15
811
Mark van den Dungen
Apeldoorn
1:38:40
1:36:21
812
G Grobbee
Apeldoorn
1:38:42
1:37:34
813
Ton van Loon
NSL
1:38:42
1:37:23
814
Maurice Zonneveld
Rotterdam
1:38:43
1:37:17
815
Adrian Wadham
ATC '75
1:38:46
1:36:48
816
Donald Koster
Sport & Bew. ROC Ave
1:38:48
1:37:22
817
Jos Jutten
Dalfsen
1:38:49
1:36:44
818
Peter Haagen
Daventria
1:38:49
1:36:23
819
Frank Lieferink
Apeldoorn
1:38:52
51:15
820
Gert-jan Boekestijn
De Lier
1:38:52
1:38:22
821
Erik van der Meer
Neede
1:38:53
1:36:23
822
Gert van der Beek
Harderwijk
1:38:55
1:38:24
823
Wim Koetsier
PEC 1910
1:38:55
1:36:45
824
Ben Schuurmans
Arnhem
1:39:01
1:37:40
825
Arnoud van Spijker
Badhoevedorp
1:39:03
1:36:22
826
Edwin Mooi
Badhoevedorp
1:39:03
1:36:23
827
Remon Oude Wolbers
Doesburg
1:39:04
1:37:51
828
Pieter T Dijkstra
Lelystad
1:39:07
1:37:19
829
Jacob van der Reijd
Centraal Beheer Achm
1:39:08
1:36:58
830
Peter Klein
the Hague Road Runne
1:39:08
1:37:13
831
Jan Koning
the Hague Road Runne
1:39:08
1:37:14
832
Leo Emerenciana
Arnhem
1:39:09
1:37:09
833
Xander van Riele
Nieuwegein
1:39:10
1:38:32
834
Arno Brons
Soest
1:39:12
1:38:37
835
Frans Levelt
Amsterdam
1:39:13
1:36:31
836
Lennart de Jong
Apeldoorn
1:39:13
1:38:37
837
Gerben Sloterdijk
Zwolle
1:39:13
1:38:10
838
Robbert Brekveld
Twello
1:39:15
1:38:54
839
Marco Hoogerbrugge
Capelle aan den IJss
1:39:16
1:38:08
840
M Verkaik
Hollander Techniek
1:39:17
1:38:55
841
Johan Neven
Waddinxveen
1:39:19
1:38:11
842
Gerard Tuin
Amsterdam Zuidoost
1:39:22
1:38:10
843
Henk Groeneveld
Apeldoorn
1:39:22
1:38:20
844
Hennie Bosselaar
Baarn
1:39:29
1:38:47
845
Erik Steenbeek
Astylos
1:39:30
1:39:10
846
Anton Gijselhart
Zutphen
1:39:31
1:38:43
847
Maurice van Duyn
Amersfoort
1:39:31
1:36:48
848
Frank Hendriks
Nijmegen
1:39:32
1:39:06
849
Alex Ordelmans
Apeldoorn
1:39:32
1:38:11
850
Bert van Orden
Ede Gld
1:39:32
1:37:39
851
Peter Krop
Harderwijk
1:39:33
1:38:51
852
Paul Elverding
Keijenborg
1:39:34
1:36:37
853
Karel Mul
Amersfoort
1:39:36
1:36:40
854
Mark Visser
Veluwe
1:39:39
1:39:25
855
Arjan ten Cate
Hoogeveen
1:39:41
1:38:04
856
Kris Van Berendonck
Halle (BEL)
1:39:43
1:38:49
857
Frits Sieswerda
Centraal Beheer Achm
1:39:44
1:37:41
858
Evert van Kuilenburg
Loopgroep Aart Stigt
1:39:49
1:38:34
859
Paul Oostveen
's-Hertogenbosch
1:39:52
1:38:41
860
Hans-dieter Klar
Menden (sauerland) (
1:39:53
1:39:14
861
Rene van den Bulk
Brummen
1:39:55
1:39:35
862
Henny van den Bulk
De Kieviten
1:39:55
1:39:35
863
Gerrit Durberg
Cialfo
1:39:56
1:38:41
864
Frank van der Linde
Utrecht
1:39:56
1:37:58
865
Gerard de Wit
Apeldoorn
1:39:57
1:37:18
866
Bart Gerrits
Apeldoorn
1:39:58
1:37:58
867
Willem Smit
PEC 1910
1:40:01
1:37:50
868
Schreur Henk
Ugchelen
1:40:06
1:38:30
869
Jos van Bommel
Apeldoorn
1:40:08
1:38:55
870
Dirkjan Olthoff
Deventer
1:40:09
1:37:29
871
Sjouke Boontje
Almere
1:40:12
1:38:51
872
Gert Wilbrink
Apeldoorn
1:40:17
1:39:24
873
Hans Tomassen
Athlos
1:40:20
1:38:50
874
Kees Glas
Enschede
1:40:20
1:39:16
875
Rolf Grondke
Menden
1:40:21
1:39:41
876
Kees Sep
Apeldoorn
1:40:23
1:37:58
877
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:40:23
1:37:59
878
Paul van Alphen
Centraal Beheer Achm
1:40:25
1:38:44
879
Bert van der Wal
Deventer
1:40:27
1:39:14
880
Frank Slakhorst
Veenendaal
1:40:31
1:38:19
881
Patrick Groen
Amsterdam
1:40:31
1:39:56
882
Erwin Braak
Apeldoorn
1:40:33
1:38:44
883
Bastiaan van Ingen
Nieuw Vennep
1:40:35
1:40:21
884
Thomas Brom
Apeldoorn
1:40:36
1:38:59
885
Bernard Neijzen
Leusden
1:40:37
1:38:17
886
Van der Wijk
Leusden
1:40:37
1:38:14
887
Sietse Freen
Raalte
1:40:38
1:37:42
888
Tim Bijsterbosch
Epe
1:40:38
1:40:18
889
Harry Meijer
Apeldoorn
1:40:39
1:39:31
890
Frans Jirka
Apeldoorn
1:40:39
1:39:29
891
Willem Lexmond
Berkel en Rodenrijs
1:40:40
1:39:59
892
Peter de Beir
Almere
1:40:40
1:38:35
893
Ernesto Fräser
Amersfoort
1:40:41
1:40:07
894
Remco Bouwmeester
Apeldoorn
1:40:43
1:38:01
895
Samuel Quartey
Triathlon
1:40:45
1:39:07
896
Hans Stutvoet
Oud Beijerland
1:40:45
1:38:24
897
Emile Hoefsmid
Almere
1:40:46
1:40:39
898
Piet Roskam
AV Zeewolde
1:40:48
1:38:48
899
Hendrik J Kerkhof
Almere
1:40:52
1:40:45
900
Pepijn Visscher
Amsterdam
1:40:54
1:40:08
901
Dirk van Slingerland
Apeldoorn
1:40:55
1:40:23
902
Chavernac
Capgemini
1:40:55
1:40:08
903
Marten Zeckendorf
Rijswijk Zh
1:40:58
1:38:47
904
Norbert Leerkes
Vaassen
1:40:58
1:39:36
905
Laurens Taekema
Almere
1:40:59
1:40:21
906
Jos van Gastelen
Purmerend
1:41:00
1:39:24
907
Han van Antwerpen
's-Gravendeel
1:41:03
1:39:59
908
Jan Sijbring
Apeldoorn
1:41:06
1:38:37
909
Tim Hoekstra
Amsterdam
1:41:08
1:38:32
910
Wim Burghout
Centraal Beheer Achm
1:41:08
1:38:54
911
Teun Gorsseling
Loenen Gld
1:41:08
1:40:51
912
Thomas Roode
Apeldoorn
1:41:09
1:39:58
913
Anton van Empel
Apeldoorn
1:41:12
1:39:30
914
Laurens van Piggelen
Apeldoorn
1:41:16
1:40:05
915
Alex van Riele
PEC 1910
1:41:17
1:40:39
916
Wim Schuurman
PEC 1910
1:41:17
1:39:06
917
Bart Oudshoorn
Hoogvliet Rotterdam
1:41:25
1:39:57
918
Pieter Hofland
Centraal Beheer Achm
1:41:25
1:39:17
919
Rutger Kluiver
Groningen
1:41:25
1:39:01
920
Frank Kieboom
Oosterhout Nb
1:41:27
1:40:26
921
Joep van Leersum
Amersfoort
1:41:30
1:39:04
922
Joop Leeuwerik
Apeldoorn
1:41:30
1:40:23
923
Willem Latupeirissa
Apeldoorn
1:41:31
1:40:27
924
Mischa Pegtel
Papendrecht
1:41:31
1:38:37
925
Hans Kodde
Amersfoort
1:41:31
1:39:33
926
Piet Huson
Terwolde
1:41:33
1:40:20
927
Henk Melker
Loopgroep Leeuwarden
1:41:36
1:40:11
928
Peter van Leusden
Almere
1:41:36
1:41:08
929
Frank Klapdoor
Centraal Beheer Achm
1:41:37
1:39:30
930
Matthijs den Boef
Rhoon
1:41:38
1:40:35
931
Andre Brederode
Noordwijk Zh
1:41:38
1:40:29
932
Willem Dammers
Soest
1:41:39
1:40:13
933
Eduart Sipman
Apeldoorn
1:41:39
1:40:01
934
Marcel Suszka
Enschede
1:41:39
1:41:06
935
Patrick Kok
Amersfoort
1:41:40
1:38:53
936
Arjan Niemeijer
Apeldoorn
1:41:40
1:40:02
937
Roland Thon
KAV Holland
1:41:41
1:40:15
938
Ab Bresser
KAV Holland
1:41:41
1:40:15
939
Wim Boerrigter
Agelo
1:41:44
1:40:22
940
Peter Kuijpers
Uden
1:41:47
1:39:38
941
Henk Beeuwkes
Apeldoorn
1:41:48
1:40:10
942
Kees van Keulen
Apeldoorn
1:41:49
1:40:46
943
Bert Huisman
Amersfoort
1:41:51
1:40:32
944
Roland van der Horst
Apeldoorn
1:41:51
1:39:17
945
Henk Nijs
Zoetermeer
1:41:53
1:39:26
946
Piet van Riel
AV Holten
1:41:53
1:40:16
947
Jeroen Jonkman
Apeldoorn
1:41:54
1:38:58
948
Ton Tonino
Veluwe
1:41:56
1:40:25
949
Albèr Giezen
Hanzesport
1:41:56
1:39:36
950
Fred Koning
Apeldoorn
1:41:57
1:41:13
951
Richard de Schepper
Utrecht
1:41:59
1:40:46
952
Marcel Bakker
Apeldoorn
1:42:00
1:40:22
953
René Berghuis
Apeldoorn
1:42:03
1:41:24
954
Ron Berghuis
Apeldoorn
1:42:03
1:41:24
955
Geert Jansen
Arnhem
1:42:05
1:39:32
956
Van den Broek John
Hoogvliet Rotterdam
1:42:06
1:41:52
957
Wim klein Poelhuis
Haaksbergen
1:42:10
1:40:50
958
Stephan Buitenhuis
Silvolde
1:42:11
1:41:23
959
Roel Arends
Harderwijk
1:42:12
1:39:35
960
Radboud van Hoek
Best
1:42:13
1:40:47
961
Robert van der Linden
Beekbergen
1:42:14
1:40:47
962
Tom Smit
Climax
1:42:18
1:41:10
963
Leo Verboeket
Harderwijk
1:42:19
1:40:40
964
Spencer Ouwerkerk
AV Haaksbergen
1:42:20
1:41:19
965
Huib Wijntje
Haag Atletiek
1:42:22
1:40:34
966
René Alblas
Haag Atletiek
1:42:24
1:40:30
967
Albert Bosma
Leidschendam
1:42:26
1:40:37
968
Frank Inklaar
Haag Atletiek
1:42:31
1:42:06
969
Nico Geels
Leeuwarden
1:42:32
1:40:26
970
Robin Nellestein
AV Nijkerk
1:42:33
1:40:43
971
Veerman
Aan de Stegge Twello
1:42:33
1:39:36
972
De Vries
Aan de Stegge Twello
1:42:35
1:39:58
973
Reesink
Aan de Stegge Twello
1:42:37
1:39:40
974
Peter Hafkamp
Centraal Beheer Achm
1:42:40
1:41:51
975
Jan Deelstra
Apeldoorn
1:42:42
1:40:24
976
Laurens Verwoest
Deventer
1:42:43
1:42:27
977
Eem van der Eem
Spijkenisse
1:42:46
1:41:18
978
John Jansen
Enschede
1:42:47
1:41:42
979
Max Raaijmakers
Apeldoorn
1:42:48
1:41:53
980
Jan Arts
Nijmegen Atletiek
1:42:49
1:40:33
981
Alfred Driessen
Deventer
1:42:49
1:40:33
982
Ralf Peipers
Wageningen
1:42:49
1:40:49
983
Wytze Vellinga
Dieren
1:42:50
1:42:04
984
Cornelis Eikelboom
Zutphen
1:42:50
1:40:45
985
Pieter Koevoets
Langbroek
1:42:50
1:41:37
986
Marinus Schonk
Huissen
1:42:51
1:41:55
987
Fred Uijlen
Zoetermeer
1:42:51
1:39:58
988
Herman Albers
Apeldoorn
1:42:52
1:42:48
989
Arjan Spiering
Hierden
1:42:53
1:40:34
990
Marcellino Darcangelo
Dieren
1:42:54
1:42:08
991
Toon Heuser
Ridderkerk
1:42:58
1:42:36
992
René van Dalen
Soest
1:43:01
1:40:44
993
Bert Garst
Ugchelen
1:43:03
1:40:41
994
Gerard Markhorst
Spurt '88
1:43:04
1:42:01
995
Gijs Hesselink
the Hague Road Runne
1:43:07
1:42:05
996
Aad van der Sman
Nieuwegein
1:43:09
1:42:41
997
Eddy Keupink
Ootmarsum
1:43:09
1:41:52
998
Arno Witteveen
Deventer
1:43:11
1:40:34
999
Rob Kruitbosch
Apeldoorn
1:43:11
1:41:30
1000
Jeroen Huisman
Apeldoorn
1:43:11
1:42:28
1001
Stefan Hijna
Apeldoorn
1:43:12
1:41:24
1002
Joost Berends
Daventria
1:43:12
1:42:20
1003
Hans Mensert
Dutch Runners
1:43:17
1:40:31
1004
Robert van Halum
Breukelen Ut
1:43:21
1:41:13
1005
Van de Flier
ArboNed
1:43:22
1:42:51
1006
Frans Michielsen
Rijkevorsel
1:43:22
1:41:59
1007
Wim Brekveld
Twello
1:43:23
1:42:19
1008
Marten van Oorspronk
Beemte Broekland
1:43:25
1:40:26
1009
Erik-Jan Maasbach
Zutphen
1:43:25
1:41:05
1010
Jan Tillema
Wapse
1:43:26
1:42:16
1011
Ben van Thiel
Centraal Beheer Achm
1:43:28
1:41:26
1012
Ben Hilderink
Hanzesport
1:43:29
1:41:09
1013
Sake Thalen
Apeldoorn
1:43:30
1:42:16
1014
Wilmar Zwanenburg
Apeldoorn
1:43:31
1:41:43
1015
Ubbink
Regiopolitie NOG
1:43:33
1:43:14
1016
Hans Pasman
Hengevelde
1:43:36
1:42:09
1017
Carel Knoester
Haag Atletiek
1:43:36
1:42:52
1018
Jan Vermue
Deventer
1:43:37
1:41:55
1019
Sander Smit
De Liemers
1:43:39
1:42:22
1020
Jos Gabriëls
AV '34
1:43:40
1:41:02
1021
Gert Bogers
Climax
1:43:40
1:41:40
1022
Auke Pol
Schiedam
1:43:40
1:41:02
1023
Henk Overbosch
Apeldoorn
1:43:42
1:41:56
1024
Jesse Overbosch
Apeldoorn
1:43:42
1:41:56
1025
Freddy Veneman
Meppel
1:43:43
1:40:51
1026
Harmen van Zwol
Leusden
1:43:44
1:42:19
1027
Ton Whien
De Liemers
1:43:45
1:42:28
1028
Jan Scherpenzeel
Apeldoorn
1:43:47
1:42:02
1029
Geert ter Heerdt
AV '34
1:43:48
1:41:30
1030
Martien Fakkert
Apeldoorn
1:43:49
1:43:22
1031
Christiaan Schakel
Leiden
1:43:49
1:40:56
1032
Harald van den Hoorn
Apeldoorn
1:43:51
1:43:12
1033
Erik Huisman
Apeldoorn
1:43:51
1:43:09
1034
Ramon Driesen
Duiven
1:43:52
1:43:08
1035
Hans Schouten
Vriezenveen
1:43:53
1:42:06
1036
Arjen Santema
Diepenveen
1:43:54
1:43:36
1037
Michel van Zutphen
IJsselstein Ut
1:43:54
1:42:22
1038
Niels Kooiker
Kampen
1:43:57
1:42:25
1039
Bert van Aggelen
Huizen
1:43:58
1:42:35
1040
Wilco Veldhuis
Apeldoorn
1:43:58
1:42:44
1041
Nico Moesman
Haag Atletiek
1:44:01
1:43:17
1042
Fred Schäffers
Soest
1:44:02
1:43:07
1043
Chris Singel
Apeldoorn
1:44:02
1:42:48
1044
Jan Hubers
Centraal Beheer Achm
1:44:04
1:41:51
1045
Ruud van Aart
Apeldoorn
1:44:05
1:42:17
1046
Martin Even
Apeldoorn
1:44:05
1:42:17
1047
Tjebbe Bosma
Weesp
1:44:06
1:43:37
1048
Ed Woensdregt
Haag Atletiek
1:44:07
1:43:21
1049
Jan Meilink
Dutch Runners
1:44:07
1:42:24
1050
Geert Scheerlinck
Gent (BEL)
1:44:07
1:42:31
1051
Jente Weiland
Dutch Runners
1:44:08
1:41:51
1052
Ferry Franzen
Ugchelen
1:44:08
1:42:23
1053
Peter J vd Bogaart
Achil '87
1:44:11
1:41:40
1054
Jan van Boxtel
Achil '87
1:44:12
1:41:38
1055
Bennie Pfrommer
Harderwijk
1:44:12
1:41:33
1056
Wilco Wortelboer
Arnhem
1:44:12
1:42:14
1057
Peter van Gool
Achil '87
1:44:14
1:41:41
1058
Bassey Spaans
the Hague Road Runne
1:44:15
1:42:22
1059
Vincent van de Nes
Amsterdam
1:44:16
1:43:50
1060
Paul Dettmers
Dieren
1:44:16
1:43:50
1061
Arie Brouwer
Athlos
1:44:19
1:43:03
1062
Martijn Stremmelaar
Kampen
1:44:19
1:42:48
1063
Hans Harbers
Apeldoorn
1:44:21
1:42:56
1064
Anton Jeurnink
Deventer
1:44:21
1:41:29
1065
Bert Pennink
Beekbergen
1:44:21
1:41:53
1066
Gerard vd Wijdeven
Fortuna '67
1:44:22
1:44:07
1067
Kapaan R P
Apeldoorn
1:44:23
1:41:30
1068
Rene Jansen
Apeldoorn
1:44:26
1:42:38
1069
Wilfred Selissen
Veldhoven
1:44:27
1:42:42
1070
Jan Bubbert
Bergschenhoek
1:44:28
1:41:36
1071
Ewout Kramer
Amsterdam
1:44:28
1:42:16
1072
Gerrit van Ommering
Apeldoorn
1:44:28
1:43:11
1073
Kees de Kok
Olympus '70
1:44:29
1:43:07
1074
Jan Buijserd
Apeldoorn
1:44:29
1:44:06
1075
Mark Nestelaar
Apeldoorn
1:44:31
1:41:39
1076
Harry de Geest
Almere
1:44:33
1:41:56
1077
Guido Fintelman
Epe
1:44:33
1:43:41
1078
Coen van den Berg
Apeldoorn
1:44:35
1:43:59
1079
Vincent Bussink
Apeldoorn
1:44:36
1:43:20
1080
Jaring de Vries
Centraal Beheer Achm
1:44:37
1:42:30
1081
Arno Haverhals
the Hague Road Runne
1:44:39
1:42:44
1082
John Zweverink
Apeldoorn
1:44:39
1:42:19
1083
Alex Schotman
Duiven
1:44:40
1:42:04
1084
Andries Schenkel
Apeldoorn
1:44:41
1:42:50
1085
Norbert Zonneveld
Arnhem
1:44:42
1:44:03
1086
Rene Bannink
Dieren
1:44:45
1:42:52
1087
Edwin Vaartjes
Apeldoorn
1:44:48
1:43:10
1088
Teun Klos
Lelystad
1:44:52
1:44:16
1089
Martin Geleedst
Nijkerk Gld
1:44:54
1:42:26
1090
Ben Kerkhof
Keijenborg
1:44:54
1:43:01
1091
Edwin de Baay
Argo
1:44:57
1:43:59
1092
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:44:59
1:42:55
1093
Jaap van Asselt
Ugchelen
1:45:01
1:42:32
1094
Evert Jan Kieft
Ugchelen
1:45:01
1:42:33
1095
Kees Heil
AV '34
1:45:02
1:44:58
1096
Frits de Gier
Triathlon
1:45:04
1:42:38
1097
EJ Loor
Apeldoorn
1:45:05
1:43:10
1098
Ronald van Hummel
Westervoort
1:45:05
1:43:54
1099
Tonny Graven
Druten
1:45:07
1:43:44
1100
Gert Tuinier
Apeldoorn
1:45:10
1:44:09
1101
Terry Brand
Montfoort
1:45:12
1:43:31
1102
Berry Verkijk
Haag Atletiek
1:45:12
1:44:16
1103
Jan Voormeeren
Apeldoorn
1:45:13
1:44:21
1104
Maarten van Leeuwen
Leiden
1:45:14
1:42:21
1105
Dave Chang Sing Pang
Amsterdam
1:45:14
1:42:14
1106
Matthijs Schulenkloppe
Leusden
1:45:16
1:43:51
1107
Marcel Groot
Apeldoorn
1:45:16
1:43:47
1108
Peter Terpstra
Giethoorn
1:45:20
1:43:42
1109
Bilderbeek
Veluwe
1:45:20
1:43:44
1110
Sven Roelandt
Brussel (BEL)
1:45:20
1:43:43
1111
Stephan Lugtenberg
Apeldoorn
1:45:21
1:44:58
1112
Peter Herku
Apeldoorn
1:45:22
1:42:44
1113
Geertjan Bakkeren
Apeldoorn
1:45:23
1:42:24
1114
Jordan Scholtens
Apeldoorn
1:45:24
1:42:59
1115
Jelte Nijholt
LSV Invictus
1:45:25
1:44:29
1116
Martin Schotman
Apeldoorn
1:45:29
1:42:53
1117
Peter Stevenhaagen
Loopgroep All Sports
1:45:30
1:42:38
1118
Yesa Bozoghlan
Haaksbergen
1:45:31
1:42:51
1119
Hans Kolkman
Almen
1:45:32
1:45:07
1120
Henk Jansen
Apeldoorn
1:45:32
1:45:05
1121
Peter Leushuis
Apeldoorn
1:45:34
1:43:20
1122
Albert Breman
Laar (GER)
1:45:35
1:42:51
1123
Claus Stiekema
PEC 1910
1:45:40
1:43:30
1124
P A Welker
Apeldoorn
1:45:42
1:43:34
1125
Oscar van Wijngaarden
Amsterdam
1:45:43
1:43:13
1126
Jan Kok
PEC 1910
1:45:43
1:43:33
1127
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
1:45:43
1:43:57
1128
De Boer
Apeldoorn
1:45:46
1:43:18
1129
Oosterloo
De Woonmensen
1:45:53
1:44:53
1130
Robert Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:45:54
1:43:34
1131
John de Vries
BAV
1:45:56
1:45:14
1132
Jan Boven
Bellingwolde
1:45:57
1:44:05
1133
John Schreurs
Apeldoorn
1:46:00
1:44:50
1134
Edgar van Silfhout
Apeldoorn
1:46:02
1:44:49
1135
Johan Woolderink
Kraggenburg
1:46:02
1:44:31
1136
Edward Pijpers
Deventer
1:46:03
1:43:24
1137
Leo van Wijk
Ugchelen
1:46:03
1:45:56
1138
Alfons Oosterwijk
Lettele
1:46:03
1:45:27
1139
Jannes Oosting
Ugchelen
1:46:05
1:44:54
1140
Frank Heitbrink
Algemene Bathmense S
1:46:09
1:43:38
1141
Bert Plat
Ermelo
1:46:09
1:44:07
1142
Aart Hoogendoorn
Athlos
1:46:09
1:44:06
1143
Wernher Hubner
Harderwijk
1:46:09
1:44:07
1144
John Kobussen
Eerbeek
1:46:10
1:45:42
1145
Johan Grolleman
Zwolle
1:46:11
1:45:36
1146
Ferdy Migchelbrink
Veldhoven
1:46:15
1:44:03
1147
James Dunell
Amsterdam
1:46:16
1:43:38
1148
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen (GER)
1:46:17
1:45:18
1149
Bert Kralendonk
Apeldoorn
1:46:19
1:44:08
1150
Jeffrey Dolman
Apeldoorn
1:46:22
1:43:33
1151
René Petri
Apeldoorn
1:46:26
1:45:23
1152
Andy Rosalia
Apeldoorn
1:46:26
1:44:14
1153
Rob de Jong
Harderwijk
1:46:29
1:44:26
1154
Han Reukers
Hollander Techniek
1:46:29
1:44:46
1155
Jankees Salverda
Doorn
1:46:32
1:43:49
1156
Ferry ten Brink
Winneweer
1:46:32
1:44:20
1157
Steinar van Riessen
Apeldoorn
1:46:37
1:45:37
1158
Alfred van Geijn
Apeldoorn
1:46:37
1:45:44
1159
Jeroen Gankema
Voorburg
1:46:44
1:44:07
1160
Dick Eichhorn
Waterweg
1:46:46
1:44:25
1161
Dirk van der Scheer
Hanzesport
1:46:47
1:45:55
1162
Wim Veldhuis
Hollander Techniek
1:46:47
1:46:36
1163
Karel Kolkman
Centraal Beheer Achm
1:46:50
1:46:50
1164
Rob van Dis
Dieren
1:46:54
1:45:36
1165
Harry Wisselink
Apeldoorn
1:46:54
1:44:14
1166
Hans Vos
Argo
1:46:57
1:44:56
1167
Piet Noordenbos
Friesland
1:46:59
1:46:37
1168
Rudy Roelofsen
Blijham
1:46:59
1:45:05
1169
Wim Saaltink
Team 10
1:47:00
1:45:03
1170
Sander Hage
Leiden
1:47:02
1:44:08
1171
Aris van Holland
Hollander Techniek
1:47:03
1:46:37
1172
Ko Stoker
Goor
1:47:07
1:45:40
1173
Frits Maas
Haag Atletiek
1:47:09
1:45:53
1174
Peter van Veen
Haag Atletiek
1:47:09
1:45:15
1175
Hans van Zon
Zwolle
1:47:11
1:45:31
1176
Tjard de Haan
Zwolle
1:47:12
1:45:32
1177
Robert Schuttinga
Hollander Techniek
1:47:12
1:46:46
1178
Peter Hortulanus
Apeldoorn
1:47:16
1:44:50
1179
Rene van Houwelingen
Suomi
1:47:17
1:46:38
1180
Arjan Kiers
Apeldoorn
1:47:21
1:45:45
1181
Evert Klomp
Apeldoorn
1:47:22
1:45:49
1182
Henk Deelstra
Apeldoorn
1:47:29
1:47:07
1183
Henk Boom
Apeldoorn
1:47:31
1:45:41
1184
Peter Bakker
Baarn
1:47:34
1:45:54
1185
Andre Hanskamp
Ugchelen
1:47:36
1:45:12
1186
Thomas van der Spaan
Vaassen
1:47:38
1:46:17
1187
Jeroen ten Buuren
Apeldoorn
1:47:40
1:44:53
1188
Frans Sassen
Hierden
1:47:42
1:45:38
1189
Rinze Oosterkamp
AV '34
1:47:47
1:46:23
1190
Albert Pap
Apeldoorn
1:47:47
1:46:37
1191
Wim Dekker
Zwolle
1:47:47
1:45:47
1192
Michel Mulder
Geldrop
1:47:47
1:45:35
1193
Peter Kruk
Eerbeek
1:47:49
1:46:08
1194
P Waterschoot
Waalre
1:47:50
1:45:36
1195
René Dingemans
Veluwe
1:47:52
1:46:21
1196
Arjen Buitendijk
Apeldoorn
1:47:53
1:46:28
1197
Dietmar Gross
Nettetal (GER)
1:47:55
1:45:48
1198
Wouter Verweij
Wadenoijen
1:47:58
1:45:16
1199
Michel Mooring
Amsterdam
1:48:01
1:45:43
1200
Ton de Wit
Beekbergen
1:48:06
1:46:54
1201
AJM Bouwhuis
Wilp Gld
1:48:09
1:46:21
1202
Ab van Ittersum
AV '34
1:48:09
1:45:27
1203
Roel ter Weele
Hanzesport
1:48:10
1:45:49
1204
Gerard Brouwer
Weert
1:48:11
1:46:29
1205
Hans van der Keur
's-Gravenhage
1:48:12
1:45:18
1206
Dirk Lettink
Doetinchem
1:48:13
1:46:13
1207
Henk Blankestijn
Soest
1:48:14
1:45:25
1208
Ronald Wissink
AV Holten
1:48:15
1:45:39
1209
Martin Paalman
AV Holten
1:48:15
1:45:39
1210
Ramon Lentink
Apeldoorn
1:48:15
1:45:24
1211
Eeelco van Waardhuizen
Apeldoorn
1:48:16
1:47:34
1212
Peter Lintenbrink
Lochem
1:48:17
1:46:12
1213
Anton Hoekstra
AV Houten
1:48:18
1:45:43
1214
Martijn Vonk
Bussum
1:48:18
1:46:53
1215
Simon van Randeraat
Bathmen
1:48:19
1:47:14
1216
Derk Bijmolt
Hilversum
1:48:20
1:46:36
1217
Henk Meijer
Duiven
1:48:21
1:45:55
1218
Lokman Hakim
Soest
1:48:23
1:46:18
1219
Evert van der Zee
Rhoon
1:48:24
1:46:46
1220
Rene Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:48:38
1:46:28
1221
Greeve Frits
Apeldoorn
1:48:39
1:45:55
1222
Dick Groendijk
Deventer
1:48:46
1:46:57
1223
Corbert van Rijn
De Spartaan
1:48:52
1:46:50
1224
Laurens van Schie
De Spartaan
1:48:52
1:46:50
1225
Paul Valster
Apeldoorn
1:48:53
1:46:02
1226
Dick Witmont
Haag Atletiek
1:48:55
1:48:11
1227
Stefan Witmont
Haag Atletiek
1:48:55
1:48:11
1228
Martin Jansen
Apeldoorn
1:48:58
1:46:33
1229
Bart Makkinga
Maasland
1:49:00
1:46:57
1230
Jorrit Berends
Apeldoorn
1:49:01
1:46:42
1231
Andre Jansen
Berlicum Nb
1:49:01
1:46:52
1232
Qrien Smits
PEC 1910
1:49:02
1:47:07
1233
Allard Nikkels
Apeldoorn
1:49:07
1:46:43
1234
Joep van Dijk
Breda
1:49:10
1:47:27
1235
Tim van den Brink
Apeldoorn
1:49:14
1:48:43
1236
Roy van den Broeke
Cialfo
1:49:15
1:48:01
1237
Ton Mooren
Hendrik Ido Ambacht
1:49:15
1:47:33
1238
Patrick Kok
Dedemsvaart
1:49:18
1:49:06
1239
GJ Wensink
Wenum Wiesel
1:49:20
1:47:10
1240
Wouter van Veldhuizen
Apeldoorn
1:49:21
1:47:11
1241
Rob Custens
Oss
1:49:21
1:48:41
1242
Fernando DosSantos Cha
Vaassen
1:49:21
1:47:50
1243
John Schot
Veenendaal
1:49:22
1:48:15
1244
Bob Uijlen
Zoetermeer
1:49:27
1:46:33
1245
Bas Conijn
Apeldoorn
1:49:28
1:46:37
1246
Eric Vegter
Centraal Beheer Achm
1:49:29
1:46:42
1247
Fred Zweere
Apeldoorn
1:49:30
1:47:46
1248
Marcel Grootveld
Centraal Beheer Achm
1:49:39
1:46:52
1249
Jacques Verdaas
Loopgroep Athletic P
1:49:39
1:48:11
1250
Cees Blankestijn
Soest
1:49:40
1:46:51
1251
Martin van Nieuwenhove
Atledo
1:49:42
1:48:48
1252
Feddy de Graaf
Apeldoorn
1:49:43
1:48:18
1253
Henk van Zandvoort
Apeldoorn
1:49:55
1:47:14
1254
Ruben van der Weijden
Amersfoort
1:49:59
1:47:36
1255
Sytse van der Meer
Apeldoorn
1:50:00
1:47:50
1256
Leo Visscher
Meppel
1:50:02
1:47:12
1257
Jan Groenestein
Haag Atletiek
1:50:03
1:49:18
1258
Antonio Visser
Haag Atletiek
1:50:03
1:49:18
1259
Harry Meijer
Groningen
1:50:07
1:49:11
1260
Masato Kobayashi
ASICS
1:50:07
1:49:48
1261
Jasper Zeilstra
Apeldoorn
1:50:07
1:48:28
1262
Bekir Demiray
Apeldoorn
1:50:08
1:48:13
1263
Frits Gebhardt
avVN
1:50:12
1:47:50
1264
Frenno Bos
Bellingwolde
1:50:12
1:48:20
1265
Henk ten Hage
Apeldoorn
1:50:17
1:48:44
1266
Eddy van Bruggen
Baarn
1:50:20
1:49:24
1267
Wim Koolwijk
Apeldoorn
1:50:21
1:48:14
1268
Hans Rijnhout
Apeldoorn
1:50:22
1:48:07
1269
Winand Dekker
Apeldoorn
1:50:23
1:49:22
1270
Van Blokland
Zutphen
1:50:24
1:48:35
1271
Theo Polman
Warnsveld
1:50:24
1:48:35
1272
Bert van der Zwan
Apeldoorn
1:50:25
1:50:04
1273
Jaap van Aarssen
Apeldoorn
1:50:26
1:49:13
1274
Peter de Knegt
Clytoneus
1:50:41
1:48:11
1275
Verhoef Berrie
Zwolle
1:50:42
1:48:21
1276
Gert Janssen
Velp Gld
1:50:43
1:49:05
1277
Herman Onrust
Centraal Beheer Achm
1:50:45
1:49:02
1278
Gerard Hurenkamp
Apeldoorn
1:50:47
1:50:15
1279
Haas Jan
Goor
1:50:47
1:49:21
1280
Niek Mul
Apeldoorn
1:50:48
1:47:51
1281
Gerjan de Vries
Apeldoorn
1:50:48
1:49:47
1282
Jan Verweij
Heerde
1:50:51
1:48:38
1283
Steven Goudberg
Leiderdorp
1:51:01
1:50:27
1284
Erik Sonneveld
Brummen
1:51:04
1:49:58
1285
Leo te Vaarwerk
Eibergen
1:51:10
1:49:50
1286
Frederik Poppema
Epe
1:51:12
1:48:49
1287
Hans Groen
Veluwe
1:51:13
1:50:16
1288
Hans Spiering
Hoevelaken
1:51:14
1:48:55
1289
Anne Visser
Marum
1:51:15
1:48:57
1290
Jan de Graaf
Apeldoorn
1:51:17
1:49:08
1291
Hessel Robbers
Apeldoorn
1:51:19
1:49:35
1292
Ruud van Duijn
Apeldoorn
1:51:21
1:48:28
1293
Wilbert van der Weerd
Amsterdam
1:51:21
1:50:12
1294
Peter-Jan de Wilde
Apeldoorn
1:51:22
1:50:13
1295
Jan Marinus van der Va
AV '34
1:51:23
1:50:16
1296
Wilfred Bussink
Doetinchem
1:51:24
1:48:47
1297
René van der Linden
Alkmaar
1:51:25
1:49:57
1298
Bert van Roekel
Dutch Runners
1:51:26
1:49:12
1299
Theo Sanders
Raalte
1:51:32
1:49:58
1300
Freek Jacobsz
Apeldoorn
1:51:33
1:50:21
1301
Leen van Hulst
Spijkenisse
1:51:39
1:49:24
1302
Otger Hullegie
Enschede
1:51:43
1:50:38
1303
Hans Schut
Beekbergen
1:51:45
1:49:48
1304
Joris van de Vis
Amsterdam
1:51:51
1:49:08
1305
Peter Koster
Spijkenisse
1:51:52
1:50:33
1306
Denis Meis
Veluwe
1:51:53
1:50:39
1307
Peter Broere
Nijmegen
1:51:56
1:50:40
1308
Martijn Kaal
Diemen
1:51:59
1:50:46
1309
Arie Uiterdijk
Waterweg
1:52:00
1:51:12
1310
Wim Nijenkamp
Apeldoorn
1:52:03
1:49:21
1311
Lou van Noorden
Apeldoorn
1:52:06
1:49:51
1312
Bart Hoeve
Zeewolde
1:52:07
1:49:48
1313
Richard Koraag
Rheden
1:52:10
1:50:04
1314
Harry Raab
Twello
1:52:12
1:51:48
1315
Eduard Bakker
Veluwe
1:52:12
1:51:46
1316
John Voskuil
Voorschoten
1:52:23
1:50:27
1317
Gert Wolbrink
Schalkhaar
1:52:24
1:50:27
1318
Arno Barten
Hollander Techniek
1:52:24
1:51:44
1319
Menno Tekke
Amstelveen
1:52:26
1:49:50
1320
Victor Scholte
Amersfoort
1:52:27
1:51:07
1321
Christiaan Getkate
Zwolle
1:52:30
1:50:26
1322
Ronald vd Dikkenberg
Apeldoorn
1:52:40
1:50:23
1323
Langeraar
Coöp. VAOP
1:52:41
1:49:47
1324
Erich ten Loo
Apeldoorn
1:52:43
1:49:54
1325
Martin vd Weghe
Atledo
1:52:43
1:51:50
1326
Dietmar Rosalia
Amstelveen
1:52:47
1:50:04
1327
Hans Zuurmond
the Hague Road Runne
1:52:48
1:50:50
1328
Hans Hondelink
Venlo
1:52:48
1:50:00
1329
Fokko Spoelstra
Apeldoorn
1:52:51
1:51:36
1330
Leo Langenberg
Emmen
1:52:54
1:51:32
1331
Jeremy Schrijver
Meerkerk
1:52:59
1:49:57
1332
Tim Jansen
Haarlem
1:53:01
1:50:21
1333
Peter Peeters
Utrecht
1:53:01
1:50:40
1334
Wilco Veeneman
Loopgroep Visie
1:53:03
1:51:13
1335
Theo Bierman
Apeldoorn
1:53:05
1:51:37
1336
Ronald Knebel
Almere
1:53:06
1:50:18
1337
Ruud Ponjée
Apeldoorn
1:53:11
1:50:23
1338
Peter Pietersen
Eibergen
1:53:14
1:50:05
1339
Hans ten Hove
Heerde
1:53:17
1:51:35
1340
Jan van der Zande
Haag Atletiek
1:53:21
1:52:25
1341
Ben van de Bunt
Zeewolde
1:53:22
1:51:22
1342
Mark Duitemeijer
Utrecht
1:53:22
1:51:37
1343
Harry Stens
Centraal Beheer Achm
1:53:23
1:51:41
1344
Jan Pieter Wepster
Arnhem
1:53:24
1:51:07
1345
Joop Vlieg
Oegstgeest
1:53:28
1:51:27
1346
Wouter Creutzberg
Hollander Techniek
1:53:30
1:53:05
1347
Ernst Bless
Apeldoorn
1:53:32
1:51:32
1348
Sonny Shoyeb
Vienna (AUT)
1:53:36
1:50:56
1349
Memik Demie
Apeldoorn
1:53:38
1:51:37
1350
Bas van der Veldt
Leusden
1:53:39
1:51:04
1351
Carlo van Mourik
Lelystad
1:53:45
1:51:00
1352
Martin Storimans
Apeldoorn
1:53:57
1:53:52
1353
Dick van Reems
Voorne Atletiek
1:53:57
1:51:25
1354
Harald Seynaeve
Apeldoorn
1:53:57
1:52:00
1355
Seb de Groot
Hilvarenbeek
1:54:01
1:51:29
1356
Ab Verweij
Apeldoorn
1:54:03
1:53:53
1357
Harrie Stempher
avVN
1:54:15
1:53:40
1358
Jan Driesser
Hilvarenbeek
1:54:20
1:51:50
1359
Ronald Doup
Ootmarsum
1:54:34
1:53:16
1360
Erik Lubbers
AV Gouda
1:54:36
1:52:01
1361
Rob Tielenburg
Haag Atletiek
1:54:37
1:52:50
1362
De Jong
Rabobank Nederland
1:54:40
1:53:04
1363
Remko Wabeke
De Bilt
1:54:41
1:51:51
1364
Frank Grootenhuijs
De Bilt
1:54:41
1:51:51
1365
Hein Kleinleugenmors
Apeldoorn
1:54:44
1:51:55
1366
Henk Jeuriens
Millingen aan de Rij
1:54:47
1:53:20
1367
Hauw Kho
Valkenswaard
1:54:48
1:52:55
1368
Klaas Gankema
Apeldoorn
1:54:51
1:52:15
1369
Martin Toet
Haag Atletiek
1:54:56
1:53:02
1370
De Kok
Coöp. VAOP
1:54:57
1:52:01
1371
Wytze Feringa
Maarn
1:55:02
1:52:32
1372
Jos vd Nieuwenhof
Weert
1:55:07
1:53:58
1373
Jan de Vries
Zuidwolde Dr
1:55:10
1:52:34
1374
Ronald van den Berg
Ugchelen
1:55:12
1:53:35
1375
Jack van de Velde
Hollander Techniek
1:55:18
1:54:54
1376
Reggy Neijndorff
Apeldoorn
1:55:19
1:54:02
1377
Jochem Hummelen
Apeldoorn
1:55:23
1:53:30
1378
Joop Holtman
Ugchelen
1:55:25
1:54:09
1379
Klaas Pakvis
Olympus '70
1:55:33
1:54:11
1380
Leo Vlegels
Houten
1:55:37
1:52:48
1381
Piero Spanu
Apeldoorn
1:55:41
1:53:18
1382
Jan Jacobsen
Apeldoorn
1:55:45
1:52:53
1383
Joop van Koppenhagen
Ermelo
1:55:46
1:54:16
1384
Gert Willems
Ugchelen
1:55:49
1:54:14
1385
Wim Schutten
Haag Atletiek
1:55:53
1:54:09
1386
John Faber
Cialfo
1:55:54
1:53:58
1387
Wim Schoenmaker
Cialfo
1:55:54
1:53:58
1388
Ko Hummelen
Apeldoorn
1:56:03
1:54:13
1389
Theo van der Schoot
Veluwe
1:56:06
1:53:59
1390
Rob van der Waals
Apeldoorn
1:56:08
1:54:51
1391
Theo Mulderij
AV '34
1:56:09
1:55:51
1392
Gerard Mulder
Haag Atletiek
1:56:13
1:53:41
1393
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
1:56:14
1:53:42
1394
Ruud Mulder
Terwolde
1:56:20
1:54:04
1395
Eric Peterse
Arena
1:56:20
1:53:22
1396
At Sarelse
Apeldoorn
1:56:27
1:53:39
1397
Luuk Balt
Sauwerd
1:56:27
1:53:41
1398
Wim Stutvoet
Oud Beijerland
1:56:30
1:54:09
1399
Richard de Vries
Dutch Runners
1:56:34
1:54:58
1400
Joost Cales
Beekbergen
1:56:34
1:55:51
1401
Drenth
Aan de Stegge Twello
1:56:35
1:54:03
1402
Fred Bekker
Apeldoorn
1:56:37
1:54:52
1403
Barend van Engelenburg
Haag Atletiek
1:56:42
1:54:49
1404
Hans van Oostrom
Zwolle
1:56:43
1:54:31
1405
Harm Sijbring
Oisterwijk
1:56:45
1:54:16
1406
Marcel Klein Goldewijk
Beltrum
1:56:48
1:56:00
1407
Willem Overkemping
Haaksbergen
1:56:53
1:54:14
1408
Willem Bloemendal
Apeldoorn
1:56:55
1:54:28
1409
Wim Kaemingk
Ermelo
1:56:57
1:55:43
1410
Berry de Wied
Veluwe
1:56:57
1:55:58
1411
Ronald Bax
Veluwe
1:56:57
1:55:59
1412
Leon Ducheine
Triathlon
1:56:57
1:55:29
1413
Bennie Kok
PEC 1910
1:56:58
1:54:08
1414
Tom van der Mijl
Zeddam
1:57:03
1:54:24
1415
Jan Flierman
Drachten
1:57:03
1:54:24
1416
Joop Tomassen
Ermelo
1:57:06
1:54:29
1417
Henk Tuin
Hollander Techniek
1:57:09
1:57:01
1418
Jeurlink
Aan de Stegge Twello
1:57:20
1:54:42
1419
Jos Engelhart
Deventer
1:57:22
1:55:05
1420
Michel Beeuwkes
Apeldoorn
1:57:25
1:55:26
1421
Ronald Hijdra
Haag Atletiek
1:57:25
1:55:39
1422
Agmedt Engelhardt
Apeldoorn
1:57:26
1:54:57
1423
Frits de Vries
Zwolle
1:57:31
1:56:11
1424
Beery Bonder
Sport & Bew. ROC Ave
1:57:33
1:55:59
1425
Anton van den Broek
Arena
1:57:42
1:54:44
1426
Folkert Elzinga
Breda
1:57:44
1:55:43
1427
Henk Cobussen
AV Wijchen
1:57:49
1:56:26
1428
Arnoud Luiten
Zwolle
1:57:50
1:55:05
1429
Hans H Wahl
Brummen
1:57:50
1:55:05
1430
Nina Vereijken
Middelaar
1:57:59
1:56:35
1431
Piet Brinkman
Hollander Techniek
1:58:02
1:55:46
1432
Willem van het Hekke
Nijmegen
1:58:12
1:56:54
1433
Job van Hellemondt
Apeldoorn
1:58:15
1:56:05
1434
Karl Rigter
Amersfoort
1:58:16
1:55:19
1435
Wil van Ingen
Hilvarenbeek
1:58:30
1:55:56
1436
Herman de Joode
De Spartaan
1:58:31
1:57:22
1437
Addy van Seeters
Esbeek
1:58:32
1:56:02
1438
Marcel Varenbrink
Deventer
1:58:35
1:56:13
1439
Hans Evers
Huissen
1:58:38
1:56:58
1440
Cees vd Beek
Hilvarenbeek
1:58:41
1:56:07
1441
Ger van den Oosten
Apeldoorn
1:58:46
1:56:09
1442
Jeroen de Haas
Zwolle
1:58:58
1:56:13
1443
Fenno Meijer
Oosterhout gem Nijme
1:58:59
1:56:14
1444
Ernst-Jan Schubad
Driebergen-Rijsenbur
1:59:05
1:57:53
1445
Erik van de Vrugt
Venray
1:59:06
1:56:10
1446
Ronald Dorhout Mees
Leusden
1:59:07
1:57:23
1447
Rob Cornelissen
Apeldoorn
1:59:08
1:57:58
1448
Hennie Stoel
Zwolle
1:59:30
1:56:40
1449
Gerrit Mulder
Zwolle
1:59:30
1:56:41
1450
CNE Broekhof
Apeldoorn
1:59:30
1:57:33
1451
Andre Hofman
Uddel
1:59:47
1:57:26
1452
Bart Borgardijn
Apeldoorn
2:00:18
1:58:16
1453
Danny Bol
Beekbergen
2:00:30
1:57:43
1454
Rik van den Brink
Apeldoorn
2:00:34
2:00:04
1455
Pim Mesker
Dutch Runners
2:00:37
1:57:49
1456
Henk de Valk
Haag Atletiek
2:00:46
1:58:13
1457
Arie Hertgers
Apeldoorn
2:00:49
1:57:57
1458
Hans Kunnen
Apeldoorn
2:00:51
1:58:14
1459
Hans Sielias
Apeldoorn
2:00:53
1:58:36
1460
Jabob Drinkwaard
Loopgroep Aart Stigt
2:01:01
1:58:59
1461
Bert Vierhout
Apeldoorn
2:01:01
1:58:54
1462
Jules ten Berge
AV Wijchen
2:01:03
1:58:09
1463
Frank Stolk
Hoofddorp
2:01:08
1:59:19
1464
Dick van de Ketterij
Rotterdam
2:01:24
1:59:56
1465
Peter Spuij
Sommelsdijk
2:01:24
1:59:56
1466
Jaap Jippes
Centraal Beheer Achm
2:01:26
1:59:12
1467
Rudie Kuiper
Olst
2:01:37
1:59:29
1468
Hans Nijhuis
Lelystad
2:02:01
1:59:17
1469
Chris Willems
Apeldoorn
2:02:17
2:02:17
1470
Van der Poort
ArboNed
2:02:46
2:00:24
1471
Cor Westerhoff
Apeldoorn
2:02:50
2:01:42
1472
Jan Janssen
Waterweg
2:02:57
2:02:08
1473
Albert Jan Flik
Groningen Atletiek
2:03:02
2:02:29
1474
Joop Vierveijzer
Daventria
2:03:05
2:01:18
1475
Anne de Jong
Amsterdam
2:03:29
2:00:34
1476
Gunter Tieben
Apeldoorn
2:03:34
2:02:03
1477
De Kok
Coöp. VAOP
2:03:37
2:00:42
1478
Bas de Roos
Veluwe
2:03:49
2:02:34
1479
Wierd Jansen
Eerbeek
2:03:57
2:02:47
1480
Gerrit Kerkman
Leiden
2:04:05
2:01:22
1481
Steve Cruwys
Deventer
2:04:26
2:02:53
1482
Dennis Wooning
Apeldoorn
2:05:30
2:04:06
1483
Hans Mulder
Apeldoorn
2:06:03
2:03:20
1484
Rob Kleinleugenmors
Apeldoorn
2:06:26
2:05:59
1485
Frank Naberman
Rijssen
2:06:29
2:03:45
1486
Max de Haan
Rotterdam
2:07:09
2:05:59
1487
Echkhard Stucke
Borgholzhausen (GER)
2:07:27
2:06:27
1488
Harm bruins Slot
Apeldoorn
2:07:46
2:06:01
1489
De Kok
Coöp. VAOP
2:07:52
2:04:58
1490
Jan Lesschen
Ugchelen
2:08:12
2:05:59
1491
Geert Bosch
Apeldoorn
2:08:18
2:06:39
1492
Willy Gout
AV '34
2:08:23
2:05:42
1493
Alex de Haas
Zwolle
2:08:57
2:06:12
1494
Dennis Kanselaar
Apeldoorn
2:09:29
2:06:38
1495
Hans Andringa
Apeldoorn
2:09:30
2:06:38
1496
L Halverstad
2:10:02
2:07:52
1497
Jan willem van de Sche
Apeldoorn
2:10:29
2:09:01
1498
Frans Elizen
Twello
2:10:45
2:10:33
1499
Frank Groot Rouwen
Apeldoorn
2:11:35
2:10:26
1500
Tonny Grotenhuis
Apeldoorn
2:11:36
2:10:26
1501
Peter Weerdestijn
Apeldoorn
2:12:23
2:10:38
1502
Gert Dijkstra
Apeldoorn
2:12:36
2:12:04
1503
Jack Ligtenberg
Groningen Atletiek
2:14:19
2:13:47
1504
Klaas Bijker
Apeldoorn
2:15:12
2:12:59
1505
Gerard van de Munt
Voorburg
2:17:43
2:15:20
1506
Jaap Koning
the Hague Road Runne
2:18:32
2:16:38
1507
Piet VanOoy
Nieuwegein
2:18:53
2:16:42
1508
Ovi Henriquez
Amsterdam
2:21:51
2:19:16
1509
Gijs Oudshoorn
De Spartaan
2:25:09
2:24:00
1510
Francois Cauwelaers
Ossendrecht
2:39:28
2:38:22
VMINI, MINIMARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jitka Belohlavkova
Praag (CZE)
1:10:15
1:10:13
2
Heleen Plaatzer
Cifla
1:12:11
1:12:04
3
Ilonka van den Hengel
Running2000
1:13:13
1:13:12
4
Manon Mensink
Ciko '66
1:13:21
1:13:20
5
Anne van Schuppen
Cialfo
1:14:27
1:14:26
6
Marjolein Secreve
Phoenix
1:17:09
1:16:51
7
Marian Goijert-Hoogerb
Monster
1:17:17
1:17:16
8
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
1:17:47
1:17:36
9
Polly Nkambi
Athlos
1:18:05
1:18:01
10
Hellen de Vries
PEC 1910
1:18:38
1:18:31
11
Marion van Oosten
Cialfo
1:19:21
1:19:17
12
Els de Beauvesier Wats
TION
1:22:52
1:22:34
13
Gerda van den Berg
AV '34
1:22:54
1:22:46
14
Mariëtte ten Bokkel
Argo
1:23:09
1:23:03
15
Grada Boschker
Apeldoorn
1:24:05
1:23:48
16
Laura Drewes
Lettele
1:24:52
1:24:25
17
Ineke Wolters
Loopgroep PK
1:25:33
1:25:20
18
Adele Smits
LAAC Twente
1:25:37
1:25:26
19
Els Moorman
Argo
1:25:49
1:24:36
20
Heleen Ribbers
Nijmegen
1:25:56
1:25:22
21
Carina van Dorp
ASICS
1:26:01
1:25:59
22
Miriam Knepper
Amersfoort
1:26:18
1:25:43
23
Carin van Bunningen
Nijmegen
1:27:16
1:27:01
24
Conny Lankwaarden
AV '34
1:27:22
1:27:15
25
Manon Herbert
Spurt '88
1:27:37
1:27:29
26
Ilse Bouman
's-Gravenhage
1:27:37
1:27:18
27
Renata Rust
Groningen
1:28:05
1:27:39
28
Elly Visser
Hoogland
1:28:24
1:27:22
29
Willemijn van Lier
Daventria
1:28:37
1:28:33
30
Kim Baner
Loopgroep Aart Stigt
1:29:18
1:28:48
31
Anneke Prenger
AV '34
1:29:33
1:28:54
32
Linda Werner
Lionitas
1:29:34
1:28:44
33
Jonneke Beumer
Cifla
1:29:42
1:28:54
34
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:30:02
1:29:56
35
Jacinta Fancel
Lionitas
1:30:07
1:29:50
36
Trees van Bohemen
Nijmegen
1:30:38
1:30:22
37
Riana Siegmann
Amsterdam
1:30:52
1:30:03
38
D Pasman-Beuzel
Holten
1:31:00
1:29:31
39
Lynette van Rooijen
Deventer
1:31:00
1:30:56
40
Paulien Sarelse-Spikke
Apeldoorn
1:31:08
1:30:47
41
Ans Houweling
Hanzesport
1:31:15
1:30:26
42
Hetty van der Veen
Apeldoorn
1:31:15
1:30:54
43
Klaske Tjeerdsma
Lettelbert
1:31:16
1:30:49
44
Martina Kolsch
Borgholzhausen (GER)
1:31:26
1:31:11
45
Monique Overmars
Raalte
1:31:44
1:30:45
46
Anne Wijlens
Arnhem
1:31:44
1:30:57
47
Verony Dusink
PEC 1910
1:31:46
1:28:55
48
Helma Tielbeke
Lemelerveld
1:31:56
1:30:57
49
Inge van Schaick
Lionitas
1:32:05
1:31:48
50
Kim Roelofs
Apeldoorn
1:32:10
1:31:48
51
Ingrid Bossink
Lattrop Breklenkamp
1:32:28
1:31:37
52
Siegrid Droste
Reutum
1:32:29
1:31:39
53
Aleid Busser
ATC '75
1:32:32
1:32:09
54
Cynthia Gijzen
Haag Atletiek
1:32:36
1:31:57
55
Marleen Otten
Nijmegen Atletiek
1:32:53
1:32:00
56
Willy Klomp
Cifla
1:33:00
1:32:12
57
M Derks
Nijmegen
1:33:03
1:32:26
58
Inge Wulffele
Lionitas
1:33:07
1:32:50
59
Marjan Vermeer
Veluwe
1:33:10
1:32:47
60
Emma Beeker
Altis
1:33:10
1:31:00
61
Brenda Raadschelders
NOP
1:33:11
1:32:56
62
Anita Greefhorst
Triathlon
1:33:31
1:32:08
63
Ursula Rabou
Apeldoorn
1:33:33
1:32:51
64
Ashley van de Leemkolk
Apeldoorn
1:33:48
1:33:18
65
Sandra Wormgoor
Culemborg
1:33:58
1:31:08
66
Agnes Wassenaar
Loopgroep Aart Stigt
1:34:06
1:33:43
67
Maaike Ferwerda
Oosterhout gem Nijme
1:34:07
1:33:14
68
Lanny Elbertsen
Apeldoorn
1:34:08
1:33:30
69
Geordy Kerseboom
Apeldoorn
1:34:13
1:34:10
70
Wilma Fraas
Hanzesport
1:34:22
1:33:33
71
Irith Kist
Gouda
1:34:44
1:34:15
72
Klaske Botterweg
Veluwe
1:34:47
1:34:25
73
Anne van der Jagt
PAC
1:34:47
1:32:44
74
Nancy Meijer
PAC
1:34:51
1:32:48
75
Ina Stege
NOP
1:35:28
1:34:51
76
Dianne Boevenbrink
AV '34
1:35:29
1:34:24
77
Monika Roth
Köln (GER)
1:35:29
1:35:21
78
Jet Roosen
Atverni
1:35:32
1:35:17
79
Wilma Hemstra
Weidum
1:35:38
1:35:13
80
Annette Bax
Loopgroep Aart Stigt
1:35:40
1:35:07
81
Ida Spronk
Apeldoorn
1:35:51
1:35:35
82
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:36:16
1:34:33
83
Severien Hollak
Atverni
1:36:23
1:36:09
84
Anja Zweekhorst
Emst
1:36:24
1:35:54
85
Ingrid Roodink
Veluwe
1:36:25
1:36:20
86
Liesbeth Hobbel
Amsterdam
1:36:28
1:35:24
87
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:36:29
1:35:40
88
Marike van Mourik
Centraal Beheer Achm
1:36:43
1:34:21
89
Marga Busscher
Lattrop Breklenkamp
1:36:45
1:36:43
90
Anouk Alberts
Groningen Atletiek
1:36:45
1:36:14
91
Cora Verweij
AV '56
1:36:55
1:35:16
92
Van Vliet
Albron Catering
1:37:12
1:36:26
93
Meranda Ackerman
Burgum
1:37:24
1:35:50
94
Anneke Paus
Albergen
1:37:26
1:36:09
95
Femmy Tuin
Gemeente Hattem
1:37:27
1:37:16
96
Karin Frauchiger
Apeldoorn
1:37:31
1:36:27
97
Ilse de Graaf
Apeldoorn
1:37:31
1:35:44
98
Nicolle Boers
's-Gravenzande
1:37:32
1:36:55
99
Hannie van der Honing
Tartlétos
1:37:42
1:37:25
100
Margaret Kroeze
Oldenzaal
1:37:46
1:37:05
101
Gonnie Daniels
Putten
1:37:47
1:37:41
102
Esther Derksen
Loenen Gld
1:37:55
1:37:51
103
Leonieke Luttikholt
Apeldoorn
1:37:58
1:37:16
104
Roberta Martusciello
Hoofddorp
1:38:00
1:37:45
105
Astrid Sparenburg
Zevenaar
1:38:04
1:35:15
106
Henriette Kappert-Omvl
Amersfoort
1:38:08
1:37:05
107
Herma klein Poelhuis
Haaksbergen
1:38:14
1:36:55
108
Els Kleijer
Apeldoorn
1:38:15
1:37:59
109
Lia Aarden-Tabak
Zwolle
1:38:24
1:38:10
110
Helma Janssen
Veenendaal
1:38:42
1:36:30
111
Froukje Bijma-Striesen
Loopgroep Leeuwarden
1:38:48
1:37:22
112
Esther van Loenen
Waterweg
1:38:52
1:38:23
113
Coco Kornegoor
Zutphen
1:38:53
1:36:22
114
Martha Meijer
Triathlon
1:38:54
1:37:31
115
Janny Bleijswijk
Apeldoorn
1:39:01
1:36:22
116
Evelien van Rijn Verhu
Haag Atletiek
1:39:07
1:38:24
117
Judith Langeveld
Apeldoorn
1:39:14
1:37:24
118
Annemarie Welp
Altis
1:39:14
1:37:53
119
Danielle Busscher
Ootmarsum
1:39:17
1:38:00
120
Marijke Lentferink
Ootmarsum
1:39:17
1:38:00
121
H Langenbach
Apeldoorn
1:39:19
1:39:17
122
Marieke Huysmans
Loopgroep Aart Stigt
1:39:22
1:38:20
123
Yvonne Busscher
Ootmarsum
1:39:24
1:39:22
124
Antina van Heijningen
Olympus '70
1:39:26
1:39:06
125
Bianca Nijland
Albergen
1:39:31
1:38:14
126
Annibeth Wessels
Veluws College Corte
1:39:32
1:38:23
127
Miranda Goossens
RunningClubAmsterdam
1:39:34
1:37:23
128
Wilma Polman
AV '34
1:40:06
1:39:58
129
De Beus
Albron Catering
1:40:25
1:39:20
130
Gerlinde Langer
Menden
1:40:28
1:39:48
131
Ans Dijkstra
Veluwe
1:40:38
1:40:27
132
Karin Verhagen
AV '34
1:40:41
1:39:02
133
Karin Holsink
Reutum
1:40:44
1:39:25
134
Pat van Leeuwen
Hellas
1:40:44
1:39:48
135
Ingrid Mulder
Apeldoorn
1:40:45
1:40:35
136
Marielle Vieregge
1:40:53
1:40:30
137
Stephanie Pappot
Lelystad
1:40:54
1:39:30
138
Caroline van Polen
Dieren
1:40:56
1:40:09
139
Helma Oussoren
Almere
1:41:00
1:40:40
140
Mischa Huson
Terwolde
1:41:01
1:39:48
141
Susanne Weijkamp
Klarenbeek
1:41:08
1:39:45
142
Tineke Havekes
Apeldoorn
1:41:12
1:40:54
143
Ingrid Hannink
AV '34
1:41:18
1:41:10
144
Debora van Houdt
Zwolle
1:41:27
1:40:16
145
Hanke Bruins Slot
Utrecht
1:41:29
1:39:33
146
Sandra van Maarseveen
Putten
1:41:34
1:40:27
147
Nienke Meijer
the Hague Road Runne
1:41:38
1:40:36
148
Maaike Doyer
Haarlem
1:41:44
1:41:00
149
Miranda Lansink-Oude B
Reutum
1:41:47
1:40:26
150
Katherine Strous
IJmuiden
1:41:58
1:40:43
151
Gerrie Steenbergen
Waterweg
1:42:05
1:41:10
152
Charlotte Bekken
Hanzesport
1:42:16
1:40:49
153
Jeannette Mol
Climax
1:42:17
1:41:09
154
Karin te Grotenhuis
Centraal beheer Achm
1:42:20
1:40:03
155
Marijke Geene
Katwijk Zh
1:42:20
1:40:04
156
Hettie ZurMuhlen
Zeist
1:42:21
1:40:30
157
Els halma Ellenbroek
Apeldoorn
1:42:23
1:42:02
158
Anke Kolkman-Boschloo
Almen
1:42:24
1:41:59
159
José Kip- de Stigter
Rheden
1:42:25
1:40:52
160
Cornelia Glasmeyer
Menden
1:42:26
1:41:47
161
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:42:42
1:41:12
162
Francis Aarts
Wijchen
1:42:52
1:41:51
163
Esther Coppes
Wijchen
1:42:52
1:41:51
164
Indra Bimmel
Berg en Dal
1:42:56
1:40:53
165
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
1:42:58
1:42:01
166
Ineke Nawijn
Spurt '88
1:43:04
1:42:01
167
Sandra Jellema
Haag Atletiek
1:43:05
1:41:13
168
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
1:43:05
1:42:23
169
Vos
Albron Catering
1:43:07
1:42:02
170
Elly Neijland
Dutch Runners
1:43:08
1:41:28
171
Penny Tsang
De Meern
1:43:12
1:41:31
172
Ellen Kolkman
Centraal Beheer Achm
1:43:20
1:41:55
173
Ineke Lexmond
Berkel en Rodenrijs
1:43:23
1:42:42
174
Conny Voordendag
Haag Atletiek
1:43:23
1:41:40
175
Milica Nugteren
Rotterdam
1:43:24
1:43:09
176
Mariska van der Neut
Utrecht
1:43:29
1:41:49
177
Els de Buck
Apeldoorn
1:43:30
1:42:16
178
Karin Meijer
Deventer
1:43:32
1:41:52
179
Anja Schimmel
Barneveld
1:43:33
1:41:53
180
Wilma Kemp
Wijk bij Duurstede
1:43:34
1:42:20
181
Annemieke Kuipers
Amsterdam
1:43:35
1:40:46
182
Mirjam van Hal
Hoofddorp
1:43:35
1:41:46
183
Veltman
Albron Catering
1:43:40
1:42:35
184
Cobie Hartkamp
Apeldoorn
1:43:44
1:42:42
185
Ans Scholte
Enschede
1:43:46
1:43:30
186
Annelies Hemminga
Sliedrecht
1:43:46
1:41:34
187
Annelies den Brok
Hollander Techniek
1:43:47
1:43:44
188
Annemarie Jonker
Hollander Techniek
1:43:47
1:43:44
189
Lyda vd Plas
Katwijk Zh
1:43:52
1:41:35
190
Hanneke Hempelman
Harderwijk
1:43:58
1:42:36
191
Inge van Engeland
Doorwerth
1:43:58
1:43:50
192
Jolanda Weterkamp
Apeldoorn
1:44:02
1:42:50
193
Anke Geraeds
Apeldoorn
1:44:03
1:42:50
194
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
1:44:03
1:43:23
195
Roxanne Comvalius
Haag Atletiek
1:44:04
1:43:20
196
Eva van Riessen
Apeldoorn
1:44:05
1:43:48
197
Femke Bosma
Weesp
1:44:06
1:43:37
198
Maureen Bekhuis
Agelo
1:44:06
1:42:47
199
Yvonne Kemna
Albergen
1:44:06
1:42:48
200
Els Westdijk
PEC 1910
1:44:09
1:42:35
201
Jacqueline Kempen-Nijh
Barneveld
1:44:17
1:42:35
202
Marjolein van Dam
Barneveld
1:44:17
1:42:35
203
Saskia Holterman
Groningen
1:44:18
1:43:42
204
Babette Lansink
AV '23
1:44:35
1:43:30
205
Martine Bleeker
Apeldoorn
1:44:41
1:43:39
206
Angelique Waayer
AV '34
1:44:49
1:43:46
207
Sandra van Dongen-Hari
Maasland
1:44:58
1:42:55
208
Tabitha Dijkman
Lionitas
1:45:01
1:43:35
209
Ana Pescadinha
Haag Atletiek
1:45:03
1:43:11
210
Gerda van Leeuwen
Waterweg
1:45:06
1:44:18
211
Margriet de Vries Muld
Waterweg
1:45:06
1:44:18
212
Conny Mattijssen
Angeren
1:45:18
1:44:15
213
Geertje Kluin
Laar (GER)
1:45:19
1:42:36
214
Anneke Nijenhuis
Apeldoorn
1:45:20
1:44:18
215
Lidy Warffemius
Waterweg
1:45:21
1:44:51
216
Frederike Draaisma
Leeuwarden
1:45:23
1:43:56
217
Carin van Zwienen
AAA
1:45:24
1:43:13
218
Anne Marie Thus
Doetinchem
1:45:25
1:43:44
219
Sandra Cales
Beekbergen
1:45:26
1:44:43
220
Ans Moorman
Zevenaar
1:45:36
1:44:26
221
Monique Hummel-Simons
Apeldoorn
1:45:39
1:44:26
222
Erna Hoexum
Apeldoorn
1:45:41
1:43:31
223
Irene van den Berg
Centraal Beheer Achm
1:45:42
1:43:19
224
Annet Slijkhuis
Apeldoorn
1:45:44
1:44:33
225
Saskia van Alsté
Dronten
1:45:52
1:43:18
226
Karin DEE
Haag Atletiek
1:45:53
1:44:02
227
Monika Spitzner
Falkensee (GER)
1:45:55
1:44:40
228
Marion Groen
Veluwe
1:45:58
1:45:04
229
Hetty Gunters
Loopgroep PK
1:46:00
1:45:20
230
Leidie Bol
AV '34
1:46:03
1:44:59
231
Gerdy Mulder-Reusken
Eerbeek
1:46:04
1:44:33
232
Anca Somers
Friesland
1:46:08
1:43:30
233
Mariet Strijdveen
Algemene Bathmense S
1:46:09
1:43:37
234
Dieke Buwalda
Apeldoorn
1:46:09
1:44:19
235
Marijke Nazarova-Frank
Tilburg
1:46:11
1:45:29
236
Denise Kranenbroek
Wenum Wiesel
1:46:11
1:45:37
237
Adrienne Oosteweeghel
Apeldoorn
1:46:13
1:45:11
238
Maartje Klein Willink
AV '34
1:46:18
1:44:30
239
Chantall van Bogget
Hanzesport
1:46:19
1:44:00
240
Inge Sipkens
Hanzesport
1:46:19
1:44:00
241
Brigit Rouwhorst
Hanzesport
1:46:19
1:44:00
242
Manon Kamman
Apeldoorn
1:46:22
1:45:09
243
Wendy Pieters
Apeldoorn
1:46:26
1:44:41
244
Mundel van Wezenbeek
Oss
1:46:29
1:44:24
245
Danielle Goebbels
Oss
1:46:35
1:44:31
246
Anne Marie Ootjers
Apeldoorn
1:46:37
1:45:44
247
Maaike ten Velde
Zutphen
1:46:38
1:43:52
248
Nel Kuikhoven
Athlos
1:46:43
1:46:00
249
Nicole Visscher
Epe
1:46:47
1:45:34
250
Yvonne Hos
OSS-VOLO
1:46:48
1:44:40
251
Sonja Kerkdijk
Apeldoorn
1:46:51
1:44:42
252
Astrid Klemkerk
Hanzesport
1:46:54
1:44:35
253
Karin Wissink
Hanzesport
1:46:55
1:44:36
254
Jolanda van Bergen
Climax
1:46:55
1:45:17
255
Silvia Achterberg
Enschede
1:47:00
1:45:54
256
Geer ten Cate
Amsterdam
1:47:03
1:45:56
257
Lilian Cassee
Cialfo
1:47:04
1:45:36
258
Eline van den Berg
Zoetermeer
1:47:05
1:44:38
259
Gerie Rietveld
Climax
1:47:13
1:45:34
260
Helma Smeenk
Enschede
1:47:16
1:46:10
261
Jannie de Vries
Centraal Beheer Achm
1:47:18
1:45:10
262
Willy Vreugdenhil
AVV
1:47:18
1:45:32
263
Tineke Olijdam-Stuive
Hoofddorp
1:47:20
1:44:43
264
Joanne Daams
Apeldoorn
1:47:23
1:47:10
265
Yolanda Goreneveld
Geldrop
1:47:47
1:45:34
266
Pauline Heijke
ASICS
1:47:53
1:46:26
267
Annemieke Harmens
Meppel
1:48:12
1:45:18
268
Rianne Huzen
Apeldoorn
1:48:13
1:46:40
269
Linda Boeve
Nijverdal
1:48:15
1:45:24
270
Linda Hulleman
Lochem
1:48:17
1:46:12
271
Anna Schneider
Nijmegen
1:48:18
1:47:00
272
Sanne Bootsma
U-Track
1:48:24
1:47:23
273
Petra Martens
Leiden
1:48:26
1:45:43
274
Marga Hilgers
PEC 1910
1:48:29
1:46:30
275
Lydia Kuperus
Loopgroep Leeuwarden
1:48:29
1:47:02
276
Esther Wensink
Bredevoort
1:48:29
1:46:33
277
Carla Brauwers
Spijkenisse
1:48:31
1:47:25
278
Evelien Kroos
Apeldoorn
1:48:33
1:46:45
279
Wiekie Klapdoor
Centraal Beheer Achm
1:48:38
1:46:31
280
Greetje Wilbrink
Centraal Beheer Achm
1:48:39
1:46:32
281
Sue van der Zalm
the Hague Road Runne
1:48:42
1:46:47
282
Marieke Langezaal
Leiden
1:48:43
1:46:00
283
Nancy Lamarche
Veluwe
1:48:44
1:46:00
284
Tineke Westdijk
Haarlem
1:48:44
1:47:10
285
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
1:48:56
1:47:47
286
L Brand
Apeldoorn
1:48:58
1:47:31
287
Cisca van Riessen
Apeldoorn
1:49:06
1:48:06
288
Saskia Husken
De Liemers
1:49:08
1:47:22
289
Elizabeth Dijkema
Terschelling Hoorn
1:49:09
1:46:59
290
Sylvia Vroklage
Joppe
1:49:11
1:46:25
291
Anita Wardenburg
AV '34
1:49:13
1:47:24
292
Willemien Runia
Friesland
1:49:13
1:46:35
293
Esther Verhoef
De Spartaan
1:49:19
1:47:18
294
Cecile Moolhuysen
PAC
1:49:21
1:46:49
295
Marion VAN ESSEN
Barneveld
1:49:29
1:47:49
296
Inge Kemper-Ordelmans
Lochem
1:49:31
1:47:09
297
Bea Claessens
Cialfo
1:49:32
1:48:05
298
Mariëtte Wiegers
Enschede
1:49:35
1:48:31
299
Sonja Blom
Ciko '66
1:49:36
1:48:50
300
Diana Smies
Apeldoorn
1:49:36
1:48:41
301
Marjon den Ouden
Amersfoort
1:49:37
1:48:26
302
Ivanka Eggly
Vijfhuizen
1:49:38
1:48:27
303
Henriette Hooge
HAC '63
1:49:39
1:47:32
304
Cathy van Es-Bode
HAC '63
1:49:39
1:47:33
305
Chintia van Unen
Centraal Beheer Achm
1:49:40
1:47:36
306
Marie-Jose Embregts
Atledo
1:49:41
1:48:47
307
Ellen Engels-Veldhuis
Ugchelen
1:49:50
1:47:26
308
Marjan van de Kraats
Apeldoorn
1:49:51
1:48:56
309
Laurence Metelli
Apeldoorn
1:49:58
1:48:14
310
Maud Hoefnagels
Apeldoorn
1:49:58
1:47:12
311
Ivonne van Barneveld
Altis
1:50:00
1:48:31
312
Cc Halve
Maasland
1:50:04
1:48:01
313
Petra Sluijter
Maasland
1:50:05
1:48:00
314
Henny van Mourik
Apeldoorn
1:50:05
1:47:40
315
Gerda Bouwmeester
Apeldoorn
1:50:12
1:50:02
316
Linda Vloedbeld
Centraal Beheer Achm
1:50:23
1:48:39
317
Patricia vd Zwan
Apeldoorn
1:50:26
1:49:35
318
Jeanet van der Horst
Altis
1:50:26
1:47:50
319
Coosje Peterse
's-Gravenhage
1:50:30
1:47:41
320
Vivian Grootendorst
Apeldoorn
1:50:32
1:49:20
321
Monique vd Brink
Apeldoorn
1:50:33
1:48:52
322
Rosemarijn van Andel
Arnhem
1:50:35
1:47:57
323
Hennie Valkenburg
Altis
1:50:37
1:49:03
324
Evelien Haas-van Erkel
Goor
1:50:47
1:49:21
325
Anneloes Bouaziz
Apeldoorn
1:50:48
1:49:16
326
Miriam van Wanrooij
Ootmarsum
1:50:51
1:48:46
327
Jolanda Jonker
Centraal Beheer Achm
1:50:52
1:48:47
328
Corrie Hoek
Leiden
1:50:57
1:50:24
329
Marja van der Klauw
Leiderdorp
1:50:58
1:50:25
330
Diana Leeuwenburgh
Leiden
1:51:01
1:50:26
331
Petra van Vliet
Rijswijk Zh
1:51:01
1:50:26
332
Brenda van Rijn
AV Zeewolde
1:51:02
1:49:06
333
R Kants
Zetten
1:51:06
1:48:50
334
Mai Adriaensen
Apeldoorn
1:51:07
1:49:42
335
Alice Kiers
Amersfoort
1:51:10
1:48:57
336
Saskia Tholen
Veluwe
1:51:10
1:49:05
337
Rineke Wijnbergen
Apeldoorn
1:51:15
1:49:28
338
Elly Trommelen
Atledo
1:51:17
1:50:24
339
Emma van Duijn
Apeldoorn
1:51:21
1:48:28
340
Silvia Cevat
Amsterdam
1:51:23
1:49:23
341
Mariette Steevens
Amsterdam
1:51:23
1:49:24
342
Sulaiman
Albron Catering
1:51:31
1:50:34
343
Inge de Haan-Jansen
Apeldoorn
1:51:35
1:49:47
344
Aja Rosinda
Apeldoorn
1:51:39
1:49:52
345
Pia van Eersel
Spijkenisse
1:51:40
1:49:24
346
Esther Beekman-Klein
Zeewolde
1:51:40
1:49:44
347
Wil Jansen
Barneveld
1:51:43
1:50:04
348
Marike Korterink
the Hague Road Runne
1:51:49
1:50:11
349
Nicolette Westerhout
Haarlem
1:51:51
1:49:09
350
Mirjam von Winckelmann
Spijkenisse
1:51:51
1:50:32
351
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
1:51:56
1:49:48
352
Harma Mekkering
Groningen Atletiek
1:51:59
1:49:51
353
Linda Scholten
Apeldoorn
1:52:02
1:50:32
354
Anouk de Mutsert
Apeldoorn
1:52:05
1:49:30
355
Jose Zweering
Apeldoorn
1:52:05
1:49:30
356
Monica Miegies
Veenendaal
1:52:06
1:49:50
357
Ellen Pfeiffer
Zeist
1:52:07
1:50:30
358
Brigitte Holbrugge
Apeldoorn
1:52:08
1:50:56
359
Berthe van de Weem
Nijmegen
1:52:13
1:51:33
360
Hanneke Philipsen
Cialfo
1:52:18
1:50:51
361
Ans Ligtenberg
Groningen Atletiek
1:52:19
1:51:46
362
Agnes Roskam
AV Zeewolde
1:52:42
1:50:46
363
Renate pasveer Bos
Apeldoorn
1:52:47
1:51:06
364
Rosa Sitanala
Triathlon
1:52:48
1:51:19
365
Katja Groenendaal
AV Zeewolde
1:52:51
1:50:54
366
Vera Casteleijn
Zeewolde
1:52:57
1:51:00
367
Dorien Gerritsen
Haarlem
1:53:01
1:50:22
368
Namita Krul
Haag Atletiek
1:53:02
1:52:06
369
Wilma Beuzenberg
Dutch Runners
1:53:03
1:50:35
370
Karin Kooistra
Twello
1:53:19
1:52:55
371
Ilse Feenstra
's-Gravenhage
1:53:19
1:50:31
372
Marloes Karmiggelt
NEA Volharding
1:53:21
1:51:35
373
Susanne Peters
Straelen (GER)
1:53:25
1:51:20
374
Monique Versluis
Driebergen-Rijsenbur
1:53:38
1:52:08
375
Ingrid Heersink
Argo
1:53:39
1:51:37
376
Regine Kerkhof
Apeldoorn
1:53:47
1:52:30
377
Mieke Oostveen
Apeldoorn
1:54:10
1:52:12
378
Sanne Zeinstra
ASICS
1:54:12
1:52:46
379
Romy Miltenburg
ASICS
1:54:12
1:52:46
380
Monika Grondke
Menden
1:54:16
1:53:36
381
Lies Smulders
Diessen
1:54:20
1:51:48
382
Wilma Assink
Apeldoorn
1:54:21
1:54:11
383
Ella van Melis
Hilvarenbeek
1:54:31
1:52:00
384
Carla Bisseling
Driebergen-Rijsenbur
1:54:32
1:53:01
385
Josette Poolen
Centraal Beheer Achm
1:54:33
1:52:05
386
Susanne Schellekens
Centraal Beheer Achm
1:54:33
1:52:05
387
Marijke van der Veeken
Dieren
1:54:35
1:52:12
388
Marjan van Alphen
Gouda
1:54:35
1:52:01
389
Elly Weijnen
Almere
1:54:37
1:52:32
390
Sylvia van der Valk
Haag Atletiek
1:54:38
1:52:51
391
Joke Helsloot
Daventria
1:54:39
1:53:36
392
Ans Kortstee
Apeldoorn
1:54:40
1:52:04
393
Wil Koopman
Dutch Runners
1:54:40
1:52:53
394
Jolanda uit den Bogaar
Apeldoorn
1:54:42
1:52:44
395
Ilse Knoeff
Apeldoorn
1:54:42
1:52:08
396
Jolande Slootheer
Waterweg
1:54:47
1:53:58
397
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
1:54:56
1:53:08
398
Marieke Rorink
Ootmarsum
1:55:02
1:52:58
399
Lisa Wiegink
Agelo
1:55:03
1:52:59
400
Margreet van der Have
Wolfheze
1:55:03
1:53:27
401
Jolanda Kuiper
Deventer
1:55:03
1:52:56
402
Nicole van Hierden
Apeldoorn
1:55:05
1:53:29
403
Boet Glandorf
Baarn
1:55:09
1:53:29
404
Irene de Gier
Haag Atletiek
1:55:15
1:53:29
405
Marielle Jans
Almere
1:55:19
1:53:13
406
Anita Dogan
Apeldoorn
1:55:19
1:54:55
407
Anja de Bont
Zutphen
1:55:22
1:52:40
408
Johan Mensink
Wierden
1:55:28
1:53:26
409
Peggy de Bas
STB
1:55:30
1:52:36
410
Toosje van Eck
AV Wijchen
1:55:31
1:53:22
411
Christi Boer - van Too
Veenendaal
1:55:32
1:53:23
412
Myrthe Willems
Ugchelen
1:55:33
1:53:58
413
Harriët Wendel
Apeldoorn
1:55:36
1:53:23
414
Karin Sloove
Enschede
1:55:38
1:53:12
415
Anja Schot
Arnhem
1:55:40
1:54:33
416
Sytske Riphagen
Harderwijk
1:55:42
1:53:40
417
Rian van Ginneken
Berlicum Nb
1:55:44
1:53:36
418
Nathalie Franse
's-Gravenhage
1:55:44
1:52:56
419
Annet de Jonge
Groningen
1:55:48
1:54:44
420
Petra Castelein
Apeldoorn
1:55:50
1:54:15
421
Messica van Veen-Krele
Apeldoorn
1:55:53
1:53:06
422
Erni Rietberg
Lichtenvoorde
1:55:54
1:53:52
423
Netty van Reems-Boss
Voorne Atletiek
1:56:00
1:53:27
424
Joke Nagel
Almere
1:56:01
1:53:55
425
Annemarie Buntsma
Almere
1:56:01
1:53:56
426
Renate van Hagen
Almere
1:56:01
1:53:55
427
Charlotte Gottmer
Nijmegen
1:56:07
1:53:52
428
Femmie Beumer
Apeldoorn
1:56:08
1:54:51
429
Carla vd Velden-Kropma
Beek Ubbergen
1:56:08
1:53:52
430
Trees Thuss
Eerbeek
1:56:09
1:55:39
431
Marjolein van Laere
's-Gravenhage
1:56:14
1:53:29
432
Ellen Zandbergen
Almere
1:56:19
1:54:58
433
Joyce Oosdijk
Apeldoorn
1:56:27
1:54:00
434
Alexandra Corver
Apeldoorn
1:56:27
1:54:00
435
Joke Leussink
Ootmarsum
1:56:28
1:54:24
436
Marjon Santing
Almere
1:56:44
1:54:39
437
Christel ten Buuren
AV '34
1:56:51
1:54:05
438
Suzanne van Rooij
Hoogvliet Rotterdam
1:56:51
1:56:37
439
Marianne van der Meer
Centraal Beheer Achm
1:56:55
1:54:59
440
Wel van Der
Centraal Beheer Achm
1:56:56
1:55:01
441
Wilma Groen
Veluwe
1:57:03
1:56:06
442
Hellen Winkelmolen
Utrecht
1:57:13
1:54:11
443
Lian Gebhardt
avVN
1:57:22
1:55:00
444
Judith Rijnhout
Apeldoorn
1:57:25
1:55:26
445
Sonja de Beer
Leusden
1:57:31
1:56:03
446
Elke van der Hoeven
Amsterdam
1:57:34
1:57:10
447
June Vismale
Breda
1:57:44
1:55:43
448
Marjon Kleinleugenmors
Apeldoorn
1:57:47
1:54:59
449
Tania Heine
Apeldoorn
1:57:49
1:56:15
450
Nora Zimmerman
Haag Atletiek
1:57:52
1:56:04
451
Connie Vlegels
Centraal Beheer Achm
1:57:54
1:55:58
452
Ingrid Storimans
Apeldoorn
1:57:55
1:57:50
453
Plonie Keuter
Apeldoorn
1:57:57
1:57:08
454
Astrid Vereijken
Wijchen
1:57:59
1:56:35
455
Martina van Vliet
Apeldoorn
1:58:15
1:56:48
456
Marian Bagnay
Amersfoort
1:58:16
1:55:19
457
Eva Biemans
Beek Ubbergen
1:58:26
1:55:53
458
Mai van Limpt
Hilvarenbeek
1:58:31
1:56:00
459
Ria Jansen
Elburg
1:58:32
1:55:51
460
Aline Jansen
Dutch Runners
1:58:32
1:55:51
461
Marian Derks
Haghorst
1:58:33
1:56:02
462
Anja Mensink
Wierden
1:58:36
1:56:33
463
Jeanne Ketelaars
Achil '87
1:58:36
1:56:06
464
Agnes Hospers
Vriezenveen
1:58:36
1:56:34
465
Mirjan Bremmer
Wierden
1:58:39
1:56:36
466
Carla Cornelisse
Apeldoorn
1:58:40
1:55:58
467
Jessica Loudon
Muiderberg
1:58:45
1:56:09
468
Jeannette van den Hil
Barendrecht
1:58:48
1:56:38
469
Eleonora Fluit
Zwolle
1:59:03
1:56:17
470
Jannet Hatzmann
Amersfoort
1:59:07
1:56:23
471
Celia Vink
Scherpenzeel Gld
1:59:07
1:56:23
472
Tjassens Keiser
Hanzesport
1:59:17
1:56:35
473
Tineke van der Vinne
VAV
1:59:19
1:58:25
474
Marja Mazee
Hanzesport
1:59:31
1:57:11
475
Judith Preston
the Hague Road Runne
1:59:43
1:57:48
476
M Rower
Enschede
1:59:47
1:58:13
477
Ina Loschelders
Kempen (GER)
2:00:12
1:58:04
478
Arminda Berghorst
AV '34
2:00:13
1:59:05
479
Hester Gerritsen
AV Wijchen
2:00:14
1:57:19
480
Marianne Diesfeldt
Leusden
2:00:14
1:57:53
481
Gerda Peut
Leusden
2:00:14
1:57:53
482
Marja van Wijk
Ugchelen
2:00:16
1:59:08
483
Marianne Eggermont
Groningen
2:00:16
1:58:01
484
Hendriks
Regiopolitie NOG
2:00:16
1:59:08
485
Wilma van Hunenstijn
AV '34
2:00:29
1:58:02
486
Claudia de Wied
Apeldoorn
2:00:31
1:59:32
487
Thea Verkaaik-Isarin
Groningen Atletiek
2:00:50
1:58:56
488
Connie Benjamin
Lelystad
2:01:00
1:59:45
489
Antoinet Stevens
Apeldoorn
2:01:01
1:59:36
490
Quirine Peters
AV Wijchen
2:01:11
1:59:48
491
Tineke Goedhart
Apeldoorn
2:01:18
1:58:47
492
Willemijn Beumer
Apeldoorn
2:01:27
1:59:56
493
Lotje Lomme
Utrecht
2:01:28
2:00:16
494
Trees Stens
Centraal Beheer Achm
2:01:30
2:00:07
495
Hetty Zeedijk
Groningen
2:01:59
1:59:42
496
Sonneveld-Hoencamp Jok
Brummen
2:02:26
2:01:19
497
Marja van Uijthoven
Dieren
2:02:55
2:01:22
498
Mireille Vaal
Nijmegen
2:02:59
2:01:39
499
Elly de Recht
Daventria
2:03:05
2:01:18
500
Petra Harmelink
Dronten
2:03:18
2:01:19
501
Erna Michielsen
Flevo Delta
2:03:18
2:01:19
502
Riny Ensing
Apeldoorn
2:03:32
2:02:12
503
Hanneke Verhoeven
AV '34
2:03:44
2:02:22
504
Leoniek Kuijk
De Liemers
2:03:53
2:02:01
505
Bianca Wateler
Barneveld
2:03:55
2:01:39
506
Connie Meinders
Barneveld
2:03:55
2:01:38
507
Jacqueline Kuijper
Eerbeek
2:04:26
2:03:04
508
Roelina Nijmeijer
Apeldoorn
2:04:59
2:02:50
509
Geralda van den Brink
Apeldoorn
2:04:59
2:02:50
510
Angelique Burgzorg-Sij
Driel
2:05:09
2:02:37
511
Bea Boetje
Zandpol
2:05:18
2:03:16
512
Laura Moure-Arts
PSV
2:05:18
2:04:43
513
Startnummer 6078
Apeldoorn
2:05:19
2:02:52
514
Truus Wiersma
Dalen
2:05:19
2:03:18
515
Amarens Rijkmans
Hierden
2:05:29
2:04:06
516
Hilda Mulder-Suichies
Apeldoorn
2:06:23
2:04:42
517
Melinde Kassens
2:06:50
2:04:20
518
Jessica Stam
Bilthoven
2:06:50
2:04:21
519
Annette van Asselt
Apeldoorn
2:07:27
2:05:45
520
Edith Beems
Ugchelen
2:08:11
2:05:59
521
Margriet van Pomp
Ugchelen
2:08:24
2:06:00
522
Ans van den Berg
Nijmegen
2:08:39
2:07:19
523
Ria Otten
Groningen Atletiek
2:08:45
2:06:52
524
Sari Koppens
Dutch Runners
2:08:57
2:07:37
525
Marjolein Huis in 't V
Apeldoorn
2:09:00
2:06:25
526
Marja van de Kolk
Altis
2:09:14
2:07:39
527
Annelous van der Linde
Almere
2:09:25
2:06:56
528
Yvonne Dijkstra
Apeldoorn
2:09:52
2:08:19
529
Petra Hagen
Leusden
2:10:25
2:08:41
530
Anja IJzendoorn
Arnhem
2:10:53
2:09:37
531
Anke van Middendorp
Epse
2:12:23
2:11:16
532
Heather Astwood
Wien (AUT)
2:12:45
2:10:05
533
Joke Schieving
Terwolde
2:13:15
2:11:25
534
Karin Kramer
Veluwe
2:13:31
2:12:16
535
Jose Pieters
AV '34
2:13:57
2:12:23
536
Henny Metz
Zelhem
2:14:19
2:11:41
537
Christina Vos
Groningen Atletiek
2:17:46
2:15:53
538
Jolanda Kamminga
Apeldoorn
2:18:16
2:16:45
539
Moïra JEANMART
Houyet (BEL)
2:18:21
2:16:45
540
Joyce van Es
De Meern
2:18:54
2:16:42
541
Jolanda Dijkman
Apeldoorn
2:20:12
2:18:14
542
Marga Hamming
ATC '75
2:22:24
2:20:32
543
Àngela Noell
HASSEL
2:22:27
2:21:07
544
Christina Noell
KESSEL
2:22:27
2:21:07
545
Yvonne Helmink
Apeldoorn
2:22:39
2:21:02
546
Janny Buurman
Groningen Atletiek
2:24:46
2:22:54
547
Marga Eekhof
Groningen Atletiek
2:24:46
2:22:53
548
Wil van der Woude
Groningen Atletiek
2:24:46
2:22:53
549
Greetje de Jager
Groningen Atletiek
2:24:46
2:22:54
550
Marianne van der Burgt
avVN
2:39:28
2:38:22
MACHT, ACHT VAN APELD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdi Nageeye
AV '34
24:58
24:58
2
Dennis Weijers
Phoenix
25:42
25:41
3
Olvert Molenhuis
Groningen Atletiek
26:16
26:16
4
Bram Rouwen
Hanzesport
26:35
26:34
5
Bernard te Boekhorst
Phoenix
26:40
26:39
6
Imo Muller
AAC
26:46
26:46
7
Jeris Abdulahi Shug Om
Apeldoorn
26:49
26:48
8
Koen Vossers
Hengelo Gld
26:54
26:54
9
John Aalbers
Prins Hendrik
26:56
26:54
10
Kevin Schaap
LAAC Twente
27:31
27:29
11
Maarten van Ommen
Sprint
27:58
27:57
12
Wouter Arrachart
Nijmegen
28:00
27:59
13
Thomas Drossler
Wittstock OT Biesen
28:24
28:24
14
Bartek Wisniewski
Polen
28:40
28:40
15
Ronald Klein Koerkamp
Hanzesport
29:04
29:02
16
Jeroen Rodenburg
Amersfoort
29:18
29:16
17
Marcel Kwakkel
Phoenix
29:25
29:24
18
Koen Henkes
Zeewolde
29:32
29:30
19
Freek Lier
Hanzesport
30:00
29:59
20
Gert Jan Tichelaar
avVN
30:21
30:20
21
Michael Ligthart
Almere '81
30:40
30:39
22
Marco Betman
AVV
30:42
30:40
23
Harold Barmentloo
Veluwe
30:46
30:44
24
Bennie van Schaik
Klarenbeek
30:57
30:54
25
Cees Kraaijeveld
AV '34
31:01
31:00
26
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
31:02
31:00
27
Jaap van Riet
Hanzesport
31:06
31:02
28
Kevin Damstra
AV '55
31:08
31:06
29
Wieger Wiggemans
Loopgroep PK
31:08
31:07
30
Jelmer de Vries
Hanzesport
31:15
31:14
31
Harry van Milligen
Apeldoorn
31:38
31:37
32
Jeroen Lamfers
AV '34
31:41
31:40
33
Dennis van Doornik
Druten
31:49
31:38
34
Deegens AJW
Velp Gld
31:57
31:45
35
Daniel Oderkerk
AV '34
32:02
32:00
36
Erik Lamfers
Santpoort-Zuid
32:57
32:55
37
Herman Aalberts
Apeldoorn
33:05
33:02
38
Hugo Luteijn
Ugchelen
33:18
33:08
39
Marcel Bellekom
Lochem
33:19
33:15
40
Jelmer Brüggemann
Apeldoorn
33:22
33:20
41
Jacob Anema
Maassluis
33:22
33:03
42
Mike Beumer
Wenum Wiesel
33:24
33:04
43
Ap Overkamp
Hanzesport
33:43
33:39
44
Jan willem Oosterlee
Apeldoorn
33:43
33:38
45
Arend jan Loozeman
OLST
33:48
33:39
46
Lars Slingerland
Ugchelen
33:57
33:53
47
Lambert
Van Wijnen Oost B.V.
33:58
33:56
48
Alexander Lethen
Veluwe
34:02
34:00
49
Wouter van den Bor
AV '34
34:07
34:04
50
Henk Dijkstra
Zwolle
34:09
33:23
51
Robin Mensink
Deventer
34:17
33:31
52
Erwin Demmer
Voorthuizen
34:18
33:33
53
Alex Koelink
Wenum Wiesel
34:25
34:08
54
Martin van Felius
Veluwe
34:26
34:10
55
Atte Anema
Wenum Wiesel
34:28
34:08
56
Jihan Meinema
Leeuwarden
34:38
34:31
57
Paul oude Vrielink
Groningen Atletiek
34:42
34:29
58
Aalt Vos
Nijkerk Gld
34:45
34:36
59
Elmer van Oosten
Nunspeet
35:06
35:03
60
Raymond Hébuterne
BAV
35:11
33:51
61
Willie van Gurp
Apeldoorn
35:15
35:10
62
Chiel Jansen
Ugchelen
35:19
35:16
63
Reinder Bonhof
Apeldoorn
35:20
34:33
64
Schroer Rik
Sport & Bew. ROC Ave
35:24
35:07
65
Berge ten Glenn
Sport & Bew. ROC Ave
35:24
35:23
66
Jongbloed Michel
Sport & Bew. ROC Ave
35:24
34:56
67
Johan Weitenberg
Apeldoorn
35:27
35:24
68
Bert Ruitenberg
Dalfsen
35:34
35:28
69
Peter Jansma
Heerde
35:36
35:33
70
Wisse Bakker
Deventer
35:41
34:19
71
P Pols
't Harde
35:42
34:19
72
Steunenberg
Aan de Stegge Twello
35:44
35:06
73
Thijs van der Valk
Rotterdam
35:46
33:24
74
Toon Woertman
Daventria
35:47
35:46
75
Ewoud Schaafsma
Apeldoorn
35:49
35:37
76
Patrick van der Heijde
Apeldoorn
35:51
35:16
77
Desley van Dijk
Houten
35:51
35:49
78
Carlo Brands
Delta Lloyd Running
35:59
35:49
79
Geert Steenvoorden
Apeldoorn
36:03
35:51
80
Bob Franken
Centraal Beheer Achm
36:08
36:01
81
Johan Makkinga
Ommen
36:12
35:24
82
Donselaar van Diederik
Sport & Bew. ROC Ave
36:15
35:55
83
Erik Faber
Loenen Gld
36:18
36:01
84
Erik Krommenhoek
Enschede
36:19
36:14
85
Lex Regtop
Apeldoorn
36:23
36:12
86
Gijs Beekman
Apeldoorn
36:23
36:20
87
Paul Klijnhout
Lathum
36:23
35:58
88
Enzo de Boer
Beekbergen
36:24
36:09
89
Bruce Schotman
Apeldoorn
36:29
36:27
90
Lauwens Donkerbroek
Olst
36:30
36:20
91
Remco Kuipers
Velp Gld
36:30
35:47
92
Bernardus Bade
Arnhem
36:32
34:43
93
Albert Barmentloo
Apeldoorn
36:36
36:34
94
Tijn Voormolen
Leusden
36:37
36:25
95
Ruud van Suijdam
Utrecht
36:41
35:48
96
Bert Wolters
Elst Gld
36:41
36:29
97
Thierry Felkers
Enschede
36:45
36:37
98
Arnold Hopman
Apeldoorn
36:51
34:22
99
Menno Ottens
AV '34
36:52
36:50
100
Bert ter Beeke
Apeldoorn
36:57
36:48
101
Hidde Vaags
Apeldoorn
36:58
36:23
102
Max Buis
Apeldoorn
37:04
36:27
103
Nout Wardenburg
AV '34
37:06
37:04
104
Roger Wardenburg
AV '34
37:06
37:03
105
Steunenberg
Aan de Stegge Twello
37:07
36:28
106
Jeroen Krosse
Arnhem
37:08
36:55
107
Henk Demmer
Nijkerk Gld
37:12
36:27
108
Tom Elfring
Voorburg
37:14
36:35
109
Wesley Roodink
Enschede
37:15
37:10
110
Bouwman Bart
Sport & Bew. ROC Ave
37:15
37:00
111
Aad Adams
Apeldoorn
37:16
37:11
112
Willem Pas
Apeldoorn
37:17
37:12
113
Mark Jansonius
Apeldoorn
37:18
37:17
114
André Jansen
Veluwe
37:20
37:16
115
Hans Wijgers
Vaassen
37:21
36:01
116
Justin van Brussel
Veluws College Corte
37:22
36:06
117
Emile Loth
Apeldoorn
37:22
37:13
118
Jaap van Houtum
Apeldoorn
37:36
37:27
119
Arian Steunenberg
Apeldoorn
37:40
37:35
120
Gerjo ter Beeke
Hoogland
37:40
37:32
121
Sebastiaan Kl Heerenbr
Apeldoorn
37:41
37:06
122
Luuk den Braanker
Apeldoorn
37:42
37:40
123
Jeroen Hagen
Apeldoorn
37:43
37:21
124
Knokke van der Koen
Sport & Bew. ROC Ave
37:47
37:19
125
Alex Beltman
't harde
37:48
36:24
126
Derk Rhijn
Apeldoorn
37:53
36:34
127
Jan Kamphof
Zwolle
37:53
37:47
128
Herman Veldman
Paasloo
37:54
36:48
129
Jos van Rein
Zwolle
37:56
36:35
130
René Jan Lueks
Nijverdal
38:00
37:57
131
Oscar Overbeek
Apeldoorn
38:01
37:55
132
Steven Bosgoed
Apeldoorn
38:05
37:58
133
Dexter Fredriks
Maurik
38:07
37:22
134
Chris Johson
UGCHELEN
38:08
37:46
135
Niels Verschuur
Apeldoorn
38:09
37:32
136
Jorick Timmer
Apeldoorn
38:11
38:09
137
George Cornelies
Apeldoorn
38:11
38:00
138
Rob Guns
AV '34
38:13
37:38
139
Jan B van Amersfoort
Beekbergen
38:15
37:50
140
Mark Koldenhof
Apeldoorn
38:18
37:11
141
Ernst Zwijnenberg
Zwolle
38:20
37:15
142
Kevin Jansen
Apeldoorn
38:21
37:12
143
Kees Jeths
Apeldoorn
38:21
37:29
144
Ronny Haesaert
Kessel-Lo (BEL)
38:23
38:04
145
Wesche Christiaan
Sport & Bew. ROC Ave
38:24
37:57
146
Oosthof Ryan
Sport & Bew. ROC Ave
38:25
37:57
147
Joost Eggink
Vaassen
38:26
38:20
148
Eelco Rem
Goor '75
38:27
37:25
149
Veenendaal Joey
Sport & Bew. ROC Ave
38:28
37:59
150
Woestenenk Jordy
Sport & Bew. ROC Ave
38:30
38:13
151
BN7PEha
Amsterdam
38:30
38:15
152
Bryan Schotman
Twello
38:33
38:31
153
Roy Derksen
Apeldoorn
38:38
38:31
154
Bram Draager
Apeldoorn
38:43
38:15
155
Lester Pot
Apeldoorn
38:43
38:07
156
Wouter van Ewijk
Apeldoorn
38:45
38:37
157
Ronny Gelhever
Apeldoorn
38:46
37:11
158
Micha Gelhever
Apeldoorn
38:46
37:12
159
Niels Hoftijzer
Borculo
38:48
38:31
160
Brian Koldenhof
Apeldoorn
38:55
38:41
161
Henk de Groot
Weesp
38:56
38:05
162
Thomas Cramer
Hengelo Ov
38:57
36:54
163
Jan de Graaf
Apeldoorn
39:00
37:37
164
Marco Bod
Apeldoorn
39:01
38:51
165
Ronald Warmels
AV '34
39:01
39:00
166
Olaf van Velde
Apeldoorn
39:03
37:51
167
Erik Toebes
Apeldoorn
39:06
38:48
168
Jelmer Mulder
Apeldoorn
39:06
38:58
169
Slavenburg
Rabobank Nederland
39:08
39:05
170
Thom Hofman
Apeldoorn
39:11
38:39
171
Mol
Rabobank Nederland
39:14
36:49
172
Cees Weeda
Veluwe
39:16
39:14
173
Peter Raayman
39:17
39:12
174
Tarko van Wijk
Zutphen
39:17
39:14
175
Stijn Verheul
Apeldoorn
39:19
39:07
176
Stefan vd Wetering
Zwolle
39:19
38:32
177
Henk Mossing Holsteijn
Ugchelen
39:20
39:13
178
Van der Meulen
Croon Elektrotechnie
39:21
38:05
179
Michiel Jochems
Apeldoorn
39:23
39:21
180
Lars de Jong
Wilp Gld
39:24
38:47
181
Evert Rademakers
Hengelo Ov
39:25
37:20
182
Hidde Sonneveld
Apeldoorn
39:28
38:26
183
Janssen Eduard
Sport & Bew. ROC Ave
39:34
39:04
184
Rudi van Essen
Apeldoorn
39:38
39:32
185
Willem Jansen
Amsterdam
39:41
39:26
186
Maarten Stet
's-Hertogenbosch
39:41
39:07
187
Jeroen Gerritsen
Ugchelen
39:42
39:23
188
Michel de Lang
Apeldoorn
39:42
39:36
189
Danny Reinders
Zwolle
39:43
37:09
190
Bert Hukema
Bathmen
39:43
38:45
191
Hristo Verschuur
Apeldoorn
39:43
39:01
192
Daerijl Valk
Apeldoorn
39:44
39:02
193
Tom Elshof
Groningen
39:45
37:48
194
Joost Belius
Apeldoorn
39:45
39:15
195
MIchel Felkers
Apeldoorn
39:46
39:40
196
Teus Smokers
zeewolde
39:51
39:19
197
Rogier Brüggemann
Apeldoorn
39:52
39:15
198
Uiterlinden
Van Wijnen Oost B.V.
39:53
39:41
199
Jacques van de Pol
Hollander Techniek
39:54
39:14
200
Jan van Heugten
Rhenen
39:57
39:10
201
Johan Karsemeijer
Apeldoorn
39:57
39:49
202
E Sterken
Apeldoorn
39:58
39:34
203
Michiel Koops
Hollander Techniek
39:59
39:42
204
Maurits van Beuskeom
Apeldoorn
40:01
39:52
205
Frans van Dommele
Amersfoort
40:02
39:45
206
Tristan Sinnige
Apeldoorn
40:05
39:54
207
Marc van Tongeren
Apeldoorn
40:08
39:08
208
Jan Roseboom
Apeldoorn
40:10
39:32
209
Hans Kooij
Centraal Beheer Achm
40:12
38:58
210
Michiel Elfring
Amsterdam
40:15
39:36
211
Jelle van der Meer
Apeldoorn
40:19
40:16
212
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
40:22
39:54
213
Han Blijleven
Ugchelen
40:22
40:14
214
David Bakker
Teuge
40:22
39:23
215
Ward Hamerlinck
Apeldoorn
40:23
40:18
216
Remco Berends
Twello
40:24
39:55
217
Robin Kraakman
Hoofddorp
40:27
38:31
218
Roger Beumer
Apeldoorn
40:30
37:00
219
Albert Doelwijt
Veenendaal
40:33
40:20
220
Ruud Liefhebber
Eerbeek
40:36
40:22
221
Aart Vermeulen
Apeldoorn
40:37
40:21
222
Joost Leferink
Hollander Techniek
40:40
40:24
223
Joost Wildenberg
Elst Gld
40:42
39:59
224
Ronald Netten
Apeldoorn
40:43
40:34
225
Fred Bomans
Deventer
40:43
39:19
226
Benjamin Holdijk
Apeldoorn
40:45
40:28
227
Arno Krijgsman
Nijmegen
40:47
40:18
228
Wouter Kuiper
Amstelveen
40:48
39:31
229
Jorna
Croon Elektrotechnie
40:49
39:37
230
Jan Willen Le Febre
Apeldoorn
40:49
40:44
231
Gerrit jan Vos
Zwolle
40:50
38:16
232
H Brummel
Apeldoorn
40:54
40:51
233
Iwan de Wit
Apeldoorn
40:54
40:48
234
Bryan Maus
Apeldoorn
40:56
39:23
235
Leon Broekhuis
Apeldoorn
40:56
40:34
236
Mark Leeflang
Zwolle
40:56
38:23
237
Paul vd Zande
Hilversum
40:56
39:24
238
Draaijer Jarne
Sport & Bew. ROC Ave
40:57
40:24
239
Naychel Franken
Apeldoorn
40:58
40:47
240
Gouw van der Gydo
Sport & Bew. ROC Ave
40:58
40:36
241
Hennen Sjors
Sport & Bew. ROC Ave
40:58
40:35
242
Rick Slaghekke
Hollander Techniek
40:59
39:46
243
Richard Splinter
Apeldoorn
41:02
40:56
244
Gerard Nijkerk
Ugchelen
41:02
41:02
245
Peter Bon
Apeldoorn
41:04
38:58
246
Frank Noteboom
Amsterdam Zuidoost
41:04
40:56
247
Max Teuwen
Hoofddorp
41:05
40:53
248
Harold Teuwen
Hoofddorp
41:06
40:53
249
Jan Kappers
Deventer
41:06
38:47
250
Willem Bourgongen
Beemte Broekland
41:07
40:19
251
Mathijs van der Zande
Apeldoorn
41:08
40:33
252
Roy Bedof
Apeldoorn
41:10
40:23
253
Willem de Haan
Apeldoorn
41:11
40:05
254
Sefan Linders
Amsterdam
41:12
39:08
255
Bastiaan de Hoog
Almere
41:13
39:28
256
Nanko Gerritsen
Apeldoorn
41:16
39:25
257
Dez de Lange
Apeldoorn
41:17
38:42
258
Willem Draaijer
Beekbergen
41:18
40:01
259
Robert Top
Apeldoorn
41:18
41:10
260
Martijn Wissing
Borculo
41:19
41:01
261
Jos van der Gouw
Apeldoorn
41:23
40:45
262
Danny Drost
Veluws College Corte
41:24
40:08
263
Jordy de Graaf
Apeldoorn
41:25
40:27
264
Peter Zijlema
Apeldoorn
41:27
41:17
265
Matthijs Schukking
Zutphen
41:30
40:55
266
Madser Kuijper
Apeldoorn
41:33
41:14
267
Joost Didden
Apeldoorn
41:39
39:04
268
Evert Schotpoort
Veluwe
41:40
41:34
269
Benjamin Vierus
Amersfoort
41:41
40:44
270
Pedro Steneker
Apeldoorn
41:45
41:40
271
Steven Koman
Deventer
41:45
39:41
272
Lezer
Zuidwal
41:45
40:30
273
Lambertus van Oostrum
Beemte Broekland
41:46
40:26
274
Wim Linthorst
Talens
41:49
41:44
275
Leon Meurs
Apeldoorn
41:49
41:02
276
Gerrit Lugtenberg
Deventer
41:49
41:08
277
Tjerk Ouwerkerk
Haaksbergen
41:50
41:44
278
Rob Verhaaf
DUIVEN
41:50
41:42
279
Bos Mike
Sport & Bew. ROC Ave
41:51
41:23
280
Bart de Jong
Apeldoorn
41:51
40:53
281
Wouter Pieete
Amsterdam
41:54
41:35
282
Rick Hartgers
Arnhem
41:55
39:50
283
Lex van Kooten
Apeldoorn
41:55
40:24
284
Martin Bennink
Deventer
41:55
39:34
285
Vincent Visser
Apeldoorn
41:55
41:54
286
Michel Visser
Apeldoorn
41:55
41:53
287
Mike van Megen
AV '34
41:56
41:33
288
Coen te Riele
Apeldoorn
41:56
40:30
289
Marthijn Oosterman
Apeldoorn
41:56
40:08
290
Hein Havens
Tilburg
41:57
41:41
291
Sven Teunissen
Apeldoorn
41:58
40:14
292
Sander Fortgens
Apeldoorn
41:59
39:26
293
Rudolf Buur
Veldhoven
41:59
40:59
294
Bas Koenders
Apeldoorn
41:59
41:21
295
James de Vries
Apeldoorn
42:00
39:48
296
Maurice Bouwmeester
Apeldoorn
42:00
39:27
297
Oscar Mechelinck
Apeldoorn
42:01
41:24
298
Jeroen Nieuwenhuis
Apeldoorn
42:01
40:12
299
Peter Stolk
Deventer
42:02
41:04
300
Henk Dorenspleet
Apeldoorn
42:02
39:35
301
Nico Voormolen
Leusden
42:03
41:50
302
Nicolaas Bertus vd Sch
Apeldoorn
42:06
41:01
303
Michiel Blankvoort
Centraal Beheer Achm
42:08
39:50
304
Frank Jonker
Apeldoorn
42:09
39:44
305
Ronald Wesselink
Apeldoorn
42:11
40:09
306
Thomas Bijloo
's-Gravenhage
42:11
39:28
307
Wilco Bouwmeester
Apeldoorn
42:12
40:49
308
Erwin Bosma
Enschede
42:12
41:52
309
Ruurd Steffens
Vleuten
42:12
40:09
310
Sjoerd van Deventer
Apeldoorn
42:15
40:14
311
Remco Arents
Groesbeek
42:15
40:35
312
Dorian Anosowitsch
Apeldoorn
42:18
40:58
313
Gerrit Rehorst
Apeldoorn
42:18
40:11
314
Maaten van der Romano
Sport & Bew. ROC Ave
42:18
41:51
315
Peters Michiel
Sport & Bew. ROC Ave
42:19
42:00
316
Maarten Verheul
Apeldoorn
42:19
42:06
317
Jan de Groot
Stavoren
42:22
40:19
318
Bosch
Van Wijnen Oost B.V.
42:23
42:12
319
Gerard Harink
Almelo
42:24
40:22
320
Karel Post
Amsterdam
42:24
42:12
321
Bas Fleuren
Apeldoorn
42:25
41:47
322
Erik Gorselink
Emst
42:28
40:54
323
Henk Veldhuis
Deventer
42:28
42:13
324
Anton van Kampen
Apeldoorn
42:28
41:14
325
Henk Pot
Apeldoorn
42:29
41:52
326
Cris Dudink
Apeldoorn
42:30
41:07
327
Roy Veldhuizen
Apeldoorn
42:31
41:49
328
Nanny Betaubun
Teuge
42:31
40:28
329
Marcel Beck
Amsterdam
42:32
40:04
330
Delano Nahuway
Veluws College Corte
42:32
40:48
331
Frank Melissen
Laag Soeren
42:32
42:29
332
Eric Alberts
Midwolda
42:33
42:05
333
Rens Eikelenboom
Apeldoorn
42:34
40:09
334
Berend Pas
Beemte Broekland
42:36
41:27
335
Abm van Zijl
Apeldoorn
42:37
42:16
336
Marc Masselink
Apeldoorn
42:37
40:51
337
Rick Speelman
Centraal Beheer Achm
42:37
41:23
338
Gijs van Ballegoy
Apeldoorn
42:37
42:37
339
Haverkamp
Aan de Stegge Twello
42:38
41:52
340
Marc Kooistra
Zwolle
42:39
42:33
341
Mark Bakker
Apeldoorn
42:39
40:36
342
Olaf Koman
Deventer
42:41
40:36
343
Niek Derksen
Apeldoorn
42:41
42:17
344
Peter Mooij
Ugchelen
42:41
41:07
345
Maarten Dijkgraaf
Apeldoorn
42:42
41:22
346
Wouter van den Brink
Kampen
42:43
42:22
347
Verseput Robin
Sport & Bew. ROC Ave
42:44
42:15
348
Roel Bakker
Deventer
42:44
41:22
349
Christian Staal
Apeldoorn
42:45
41:42
350
Joey Jejanan
Apeldoorn
42:50
42:14
351
Jeroen Kars
Apeldoorn
42:50
40:34
352
Harm Kamphorst
Apeldoorn
42:51
41:44
353
Niek Willemsen
Apeldoorn
42:53
42:46
354
Mark Goertz
Apeldoorn
42:53
42:18
355
Frerichs Mitch
Sport & Bew. ROC Ave
42:53
42:34
356
Maikel Beijer
Apeldoorn
42:55
41:58
357
Niki Loffelt
Apeldoorn
42:56
40:33
358
Max Eilander
Apeldoorn
42:57
42:34
359
Gerard Damstra
Amsterdam
42:58
40:58
360
Jeffrey Liefers
Apeldoorn
42:58
41:27
361
Frank van Gils
ASICS
42:58
40:48
362
Sven vd Kuip
Apeldoorn
42:59
41:44
363
Paul Hase
Apeldoorn
43:00
41:07
364
Hans Barendse
Apeldoorn
43:01
42:56
365
Rouwenhorst Frank
Sport & Bew. ROC Ave
43:02
42:30
366
Ab Salemink
Gaanderen
43:04
40:41
367
Justin Schimmel
Apeldoorn
43:04
42:08
368
Sandy Deege
Centraal Beheer Achm
43:04
40:48
369
Tuinstra Tjeerd
Sport & Bew. ROC Ave
43:04
42:43
370
Buitenhuis Jorrit
Sport & Bew. ROC Ave
43:05
42:30
371
Cok Zwijnenburg
Waterweg
43:05
42:22
372
Sap
Van Wijnen Oost B.V.
43:06
42:54
373
Middelkoop Rowdy
Apeldoorn
43:08
42:32
374
Marc de Waal
Beek Ubbergen
43:09
42:31
375
James Drysdale
Cialfo
43:11
43:06
376
Erik Hollander
Hollander Techniek
43:11
42:14
377
René Jurgens
Enschede
43:15
42:09
378
Henry Velthuijzen
Epe
43:16
42:00
379
Eric Maasen
Malden
43:17
41:47
380
Christiaan Buitenhuis
Apeldoorn
43:19
41:58
381
Raymond van der Haas
Apeldoorn
43:19
41:08
382
Panhuijsen
Apeldoorn
43:20
41:21
383
Klaaysen Rutger
Sport & Bew. ROC Ave
43:20
42:44
384
Terence van der Spaan
Vaassen
43:20
41:45
385
Fred Laan
Apeldoorn
43:21
43:12
386
Rob ten Pas
Amsterdam
43:22
41:47
387
Alain Castermans
Apeldoorn
43:22
41:47
388
Sander Veldman
Deventer
43:24
41:23
389
Hano de Vis
43:25
41:55
390
Fred van Gerwen
Apeldoorn
43:26
43:04
391
Pieter Jansen
Apeldoorn
43:26
43:15
392
Ton Douwes
Hollander Techniek
43:26
43:16
393
Joost ter Beeke
Apeldoorn
43:26
43:17
394
Sten van de Bruinhorst
Centraal Beheer Achm
43:26
43:18
395
Gerard van de Mast
Apeldoorn
43:27
43:16
396
Mattijn Kroos
Apeldoorn
43:28
43:22
397
Ludo Dummer
Flevo Delta
43:29
42:17
398
Wiebe de Vries
Hanzesport
43:31
43:14
399
Marko Pit
Veluws College Corte
43:34
41:55
400
Jan Jr Bergervoet
Apeldoorn
43:38
42:46
401
Thijs ten Kleij
Ugchelen
43:45
43:22
402
Rob Hillerström
Vaassen
43:45
41:09
403
Dennis Rienstra
Amsterdam
43:46
42:45
404
Jan Wieferink
Apeldoorn
43:46
43:24
405
Nick van Apeldoorn
Apeldoorn
43:46
42:43
406
Ton Jansen
Apeldoorn
43:48
43:37
407
Rasoelbaks Jean-Paul
Sport & Bew. ROC Ave
43:48
43:19
408
Nieuwkerk
ArboNed
43:49
43:25
409
Hans Veldman
Apeldoorn
43:51
43:25
410
Elroy Beekman
Apeldoorn
43:52
43:02
411
Dennis Dingelhoff
Apeldoorn
43:54
42:54
412
Joris van de Schepop
Apeldoorn
43:55
42:48
413
Frank Bourgonje
Deventer
43:55
41:05
414
Peter Kneefel
Lochem
43:55
41:04
415
Arno Groot Koerkamp
Twello
43:55
43:25
416
Yorli Touw
Rijssen
43:56
43:14
417
Hegeman
Aan de Stegge Twello
43:57
43:10
418
Timo Wassmann
Apeldoorn
43:58
41:39
419
Stephan Herms
Apeldoorn
43:59
41:16
420
Doeselaar van Tjerk-Ja
Sport & Bew. ROC Ave
43:59
43:30
421
Jaap Hetebrij
PEC 1910
44:00
43:37
422
Jan Kay
Amsterdam
44:01
41:53
423
Luuk van Empel
Apeldoorn
44:02
42:55
424
Henk Hoogeboom
Dalfsen
44:02
41:34
425
Ferdie Peerdeman
Emmeloord
44:03
43:05
426
Frans Bouw
Apeldoorn
44:04
41:36
427
Hans Kolk
Apeldoorn
44:04
43:45
428
Christian Hofman
Veluws College Corte
44:04
42:15
429
Martijn van den Berg
Veluws College Corte
44:05
42:57
430
Frank van Lith
Wapenveld
44:05
42:35
431
Bats de Robbin
Sport & Bew. ROC Ave
44:06
43:31
432
Sander Steenbruggen
Deventer
44:07
42:49
433
Huibert
Utrecht
44:07
41:22
434
Patrice Theunissen
Apeldoorn
44:09
42:09
435
D Slobbe
Zutphen
44:10
43:48
436
Peter van Veen
Centraal Beheer Achm
44:13
44:08
437
Cees Keultjes
Apeldoorn
44:14
43:56
438
Daan Versteeg
Apeldoorn
44:14
41:24
439
Mark Wassink
Apeldoorn
44:14
41:24
440
Jacques Poelma
Apeldoorn
44:15
43:35
441
Bas Schippers
Veluwe
44:15
44:06
442
P Kok
Apeldoorn
44:18
43:58
443
Martie Ressing
Deventer
44:18
44:04
444
Ralf Koenhen
Lathum
44:19
43:53
445
Wim Smeenk
Apeldoorn
44:20
42:49
446
Eelke Cramer
Oudega gem Wymbritse
44:23
42:19
447
Thomas van Hoorne
Apeldoorn
44:24
43:17
448
Thijs Koop
Apeldoorn
44:24
43:15
449
Dennis Beekman
Veluws College Corte
44:24
42:35
450
Wilco Rietberg
Apeldoorn
44:24
43:21
451
Maarten Plieger
Apeldoorn
44:24
42:22
452
Wim Strunk
Hollander Techniek
44:26
43:29
453
Marcel Berends
Warnsveld
44:26
43:56
454
Frank Brinkman
Epse
44:26
43:55
455
Rob de Geest
Deventer
44:26
42:40
456
Jeroen Arends
Apeldoorn
44:27
44:20
457
Frits Arends
Apeldoorn
44:27
44:21
458
Rowin Liefers
Apeldoorn
44:28
42:57
459
Paalman Ruben
Sport & Bew. ROC Ave
44:29
44:28
460
Hissink Robert
Sport & Bew. ROC Ave
44:29
44:00
461
Tuinstra Peter
Sport & Bew. ROC Ave
44:30
44:00
462
Marco Kuijt
Dalfsen
44:31
43:20
463
Hans Hunck
Apeldoorn
44:32
44:16
464
Marko Dommerholt
Bathmen
44:32
43:23
465
Geert Oosenbrug
Apeldoorn
44:33
42:00
466
Stefan Rijke
Veluws College Corte
44:33
42:44
467
Robert Spek
Apeldoorn
44:34
43:37
468
Van de Burgt
ArboNed
44:34
44:10
469
John Haumersen
Apeldoorn
44:35
41:32
470
Gert jan Bruintjes
Apeldoorn
44:35
44:26
471
Bert Slot
Blaricum
44:36
44:02
472
Sander Geraedts
Apeldoorn
44:37
42:06
473
Gerard Holtkamp
Apeldoorn
44:37
42:07
474
Joost Talboom
Apeldoorn
44:37
43:00
475
Lennart Lammers
Apeldoorn
44:37
44:27
476
Paul Jongstra
Eindhoven
44:38
44:32
477
Menno Koenders
Veluws College Corte
44:38
42:58
478
Frans Roggeband
Apeldoorn
44:38
42:39
479
Jorik Schotman
Apeldoorn
44:39
43:58
480
Cornelis Brüggemann
Apeldoorn
44:41
44:06
481
Hans van Lohuizen
Apeldoorn
44:41
43:55
482
Fred Pieete
Apeldoorn
44:41
44:21
483
Niels Henneberke
Apeldoorn
44:43
44:35
484
Martijn Koning
Apeldoorn
44:45
42:26
485
Gert van Thienen
Bussum
44:45
44:10
486
Bart Chevalking
Zwolle
44:48
42:34
487
Ronald Wiersema
Lelystad
44:49
44:35
488
Martijn Oosting
Ugchelen
44:49
44:41
489
Ralph de Wild
Zwolle
44:49
42:35
490
Stempels
Van Wijnen Oost B.V.
44:50
44:39
491
Xavier Urlings
Ede Gld
44:55
42:21
492
Eric Spies
Apeldoorn
44:56
43:33
493
Ferdi Fuselier
Heino
44:57
44:02
494
Jimmy Lam
Apeldoorn
44:58
43:59
495
Bob Teerlik
Apeldoorn
44:59
44:49
496
Gert Buitenhuis
Emst
44:59
42:25
497
Fons Bemelmans
Apeldoorn
44:59
44:00
498
Geert van der Palen
Apeldoorn
44:59
43:41
499
Hidde Bos
Veluws College Corte
45:00
43:21
500
Joren de Ruig
Apeldoorn
45:00
44:25
501
Thomas Driessen
Apeldoorn
45:01
43:28
502
Luuk Terbeek
Utrecht
45:01
43:47
503
Martin Koster
Groenlo
45:02
44:20
504
Gert Huisman
Zwolle
45:02
42:18
505
Cris Kaal
Apeldoorn
45:03
44:14
506
Hendriks
Van Wijnen Oost B.V.
45:04
44:49
507
Geert van der Hoop
Apeldoorn
45:05
45:03
508
Bastian Koman
Deventer
45:05
43:00
509
Frank Berendsen
Zevenaar
45:06
42:36
510
Vincent Yedema
Amsterdam
45:07
45:03
511
Joost Schippers
Apeldoorn
45:08
44:51
512
Cees Jonker
Apeldoorn
45:09
44:53
513
Henk Jan Braggaar
Amsterdam
45:09
42:44
514
Tjerk de Vries
Zutphen
45:09
44:53
515
Damien Haak
Apeldoorn
45:10
43:42
516
Roel Harleman
Apeldoorn
45:13
43:45
517
Tjasse Bruintjes
Apeldoorn
45:15
45:04
518
Frits van Wezel
Zutphen
45:16
43:29
519
Justin de Boer
Apeldoorn
45:18
43:19
520
Martijn Schneider
Dronten
45:21
44:36
521
Bas Porsche
Apeldoorn
45:22
45:21
522
Floris Schneider
Dronten
45:22
44:37
523
Marco Mosman
Zwartsluis
45:23
42:48
524
Eppo Eppens
Wenum Wiesel
45:26
44:45
525
Nic Wessels
Hollander Techniek
45:26
45:05
526
Marcel Altink
Hollander Techniek
45:26
45:06
527
Wilco Westrik
Apeldoorn
45:27
44:30
528
Tazelaar Quinsy
Sport & Bew. ROC Ave
45:27
45:26
529
Farimaz Yunus
Sport & Bew. ROC Ave
45:28
45:26
530
Gerard Albers
Apeldoorn
45:28
43:52
531
Arjan de Ruiter
Apeldoorn
45:29
43:53
532
Martijn Boshuis
Enschede
45:29
44:13
533
Richard Schildkamp
Apeldoorn
45:30
45:19
534
Jule Hulleman
Apeldoorn
45:30
44:18
535
Abdul ben Jaber
Apeldoorn
45:30
43:59
536
Henk Dijkgraaf
Apeldoorn
45:30
43:50
537
Jurrien De Wilde
Apeldoorn
45:30
44:49
538
Wim van Bussel
Apeldoorn
45:33
44:35
539
Jeroen Stens
Apeldoorn
45:33
45:02
540
Ben Overmars
Zevenaar
45:34
43:04
541
Ben Kleverwal
Apeldoorn
45:34
45:25
542
Bas Koers
Apeldoorn
45:35
44:29
543
Peter Miedema
Apeldoorn
45:35
44:56
544
Kees van Ojik
Apeldoorn
45:38
44:49
545
Mark van Dijk
Talens
45:40
45:34
546
Adriaan Hinrichs
Apeldoorn
45:44
44:05
547
Roel Eijkman
Apeldoorn
45:45
43:51
548
Paul Höppener
Lochem
45:47
44:35
549
Renee Haantjes
Sport & Bew. ROC Ave
45:48
45:12
550
Frank van Gerven
Apeldoorn
45:49
44:53
551
Patrick van Eijden
Apeldoorn
45:49
44:54
552
Maik Weultjes
Apeldoorn
45:50
45:13
553
Alex van de Hel
Huissen
45:51
45:13
554
Langevoort Jelle
Sport & Bew. ROC Ave
45:52
45:24
555
Thomas van Belle
Apeldoorn
45:53
44:43
556
Frie van Belle
Apeldoorn
45:53
44:44
557
Jan Nooteboom
Apeldoorn
45:53
45:35
558
Adrie Smit
Apeldoorn
45:53
45:11
559
David Braak
Apeldoorn
45:54
44:48
560
R van Mounik
Klarenbeek
45:54
43:26
561
Patrick Evers
Apeldoorn
45:55
45:11
562
Menno Proper
Zutphen
45:56
45:11
563
Remco Piek
Apeldoorn
45:58
45:00
564
Jos Peters
Hollander Techniek
45:59
45:03
565
Van Wijngaarden
Lieren
46:00
45:01
566
Ron Fredriks
Maurik
46:00
45:15
567
Tom van der Ven
Wenum Wiesel
46:03
45:08
568
Harold Ligt
Apeldoorn
46:03
43:45
569
Jan Huizinga
Epe
46:04
46:00
570
Marco Rodenburg
Apeldoorn
46:05
43:38
571
Leo Kortstee
Dalfsen
46:05
43:56
572
Christiaan Brinkman
Apeldoorn
46:05
44:55
573
Rob Kortstee
Dalfsen
46:06
43:57
574
Frits van Schagen
Brummen
46:06
45:18
575
Bertram Cornielje
Hanzesport
46:06
45:18
576
Ernst Hagenouw
Amersfoort
46:06
45:46
577
Henk Poot
Heerde
46:08
42:59
578
Vliegenthart
Croon Elektrotechnie
46:08
44:53
579
Martijn Eghuizen
Elburg
46:09
44:13
580
Henk Rozendal
Epe
46:10
45:45
581
Bob Elfring
Loenen aan de Vecht
46:10
45:30
582
Arthur van Rooijen
Woerden
46:11
44:58
583
Chris Smit Duijzentkun
Apeldoorn
46:12
45:31
584
Erwin van Dijk
Apeldoorn
46:14
46:07
585
Jarno Damming
AV '34
46:14
45:06
586
Rene van de Berg
Hollander Techniek
46:15
44:37
587
Vaandrager Lennard
Sport & Bew. ROC Ave
46:15
46:00
588
Rico Brentjens
Apeldoorn
46:15
45:03
589
Raymond Buiter
Apeldoorn
46:18
45:56
590
Teus Baten
Apeldoorn
46:19
45:56
591
Nick Tempelmans Plat
Veluws College Corte
46:19
44:29
592
Henk Molen
Apeldoorn
46:20
44:32
593
Jaap van Dam
Apeldoorn
46:20
44:32
594
Wimjan Schippers
Phoenix
46:21
46:03
595
Kai Eiland
Amersfoort
46:23
46:03
596
Jurren Valkenburg
Apeldoorn
46:24
45:48
597
Ben Vesterink
Apeldoorn
46:25
46:09
598
Harrie de Graaf
Oene
46:25
46:22
599
Versteeg Jerry
Sport & Bew. ROC Ave
46:26
45:57
600
Zweers Rutger
Sport & Bew. ROC Ave
46:27
45:57
601
Ben Bruschke
Apeldoorn
46:27
45:28
602
Mulder Melvin
Sport & Bew. ROC Ave
46:27
45:54
603
Ime Pijnenburg
Apeldoorn
46:28
45:59
604
Remco van den Bergg
Apeldoorn
46:28
45:59
605
Dick de Jager
Apeldoorn
46:29
45:52
606
Willem Voormolen
Putten
46:30
46:17
607
Anton Pluim
Nijkerk Gld
46:30
44:17
608
Ralf Zimmerman
Wittstock OT Biesen
46:31
46:22
609
Jeroen Redeker
Apeldoorn
46:31
44:36
610
Roy Haverkamp
Apeldoorn
46:32
45:35
611
Martijn Pattipeilohij
Apeldoorn
46:32
44:37
612
Johnny te Pas
Zwolle
46:32
46:22
613
Bart Bosman
Apeldoorn
46:33
45:33
614
Eric Hoogland
Amersfoort
46:34
45:50
615
Niels Thomassen
Apeldoorn
46:35
45:03
616
Brent van den Belt
Apeldoorn
46:35
45:25
617
John de Wit
Arnhem
46:36
46:18
618
Quirijn de Koning
Amsterdam
46:37
46:24
619
Eric Tiernego
Zwolle
46:38
45:47
620
Ruben Terrahe
Apeldoorn
46:40
45:46
621
Camille van der VList
Wenum Wiesel
46:40
45:46
622
Wim Vlijm
Westervoort
46:40
46:30
623
Ronald Lemmers
Apeldoorn
46:41
45:41
624
Richard Harleman
Apeldoorn
46:42
46:04
625
Marc Förch
Apeldoorn
46:42
46:32
626
Hans Jan Wijsma
Laren Nh
46:42
46:33
627
Jelle Boon
Deventer
46:44
45:46
628
Theo Hendrits
Apeldoorn
46:45
45:46
629
Jan Wenmaekers
Apeldoorn
46:47
43:59
630
Sieger Veenhoven
Deventer
46:47
45:50
631
Herbert te Lintelo
Haaksbergen
46:48
46:24
632
Koen van Zuuk
Apeldoorn
46:48
45:49
633
Harry Lubbers
Ootmarsum
46:51
44:42
634
Henk Versteeg
Amersfoort
46:54
46:11
635
Rachid Bensalah
Arnhem
46:56
45:46
636
Peter Dingelhoff
Apeldoorn
46:56
45:56
637
Guus Loman
Daventria
46:57
45:01
638
Henk Loman
Twello
46:57
45:01
639
Peter Keizer
Apeldoorn
46:58
44:49
640
Albert Groen
Baarn
46:58
46:34
641
Chris Zwier
Apeldoorn
46:59
46:46
642
Harrie van Hoof
Cothen
46:59
46:23
643
Andy de buiter-Weskamp
Apeldoorn
47:00
45:25
644
Thomas Jacobs
Apeldoorn
47:01
46:06
645
Patrick Duteweerd
Schalkhaar
47:02
44:59
646
Roelof Scholten
Apeldoorn
47:05
45:52
647
Wietse Pals
Zwolle
47:08
46:02
648
Richard Simonis
Alphen aan den Rijn
47:09
46:53
649
Jacob Stavasius
Ugchelen
47:10
44:55
650
Loet Janssen
Apeldoorn
47:11
46:26
651
Johannes Luijtink
Apeldoorn
47:12
44:39
652
Jaap Nijssen
AV '34
47:12
46:09
653
Aart Hey
Apeldoorn
47:12
46:46
654
Ben Weijenberg
Apeldoorn
47:13
46:59
655
Niels Langenberg jr
Apeldoorn
47:14
46:40
656
Bert de Lange
Deventer
47:17
46:12
657
Gert Klein Willink
Apeldoorn
47:18
47:11
658
Johan Spies
Sport & Bew. ROC Ave
47:19
45:18
659
Hub Orbons
AVV
47:20
45:34
660
Westra Luuk
Sport & Bew. ROC Ave
47:21
47:02
661
Patrick Vorgers
Haaksbergen
47:21
46:57
662
Aydin Palas
Deventer
47:21
46:41
663
Roel Diterwich
Oss
47:22
45:14
664
John Schipper
Nijmegen
47:24
45:53
665
Jordi Prins
Veluws College Corte
47:25
45:44
666
Toby Kühnen
Veluws College Corte
47:25
45:43
667
Albert Bloemendal
Apeldoorn
47:26
46:30
668
Boudewijn den Boer
Apeldoorn
47:28
45:28
669
Oscar Bleijerveld
Veluwe
47:30
45:15
670
Robin van Eelen
Apeldoorn
47:32
46:25
671
Harold Post
Kampen
47:37
45:41
672
Burgwal Mark
Sport & Bew. ROC Ave
47:37
47:17
673
Oosterkamp
Rabobank Nederland
47:38
45:19
674
Roy Schouten
AV '34
47:39
46:05
675
Michel Brinkman
Apeldoorn
47:41
45:15
676
Sjoerd Wassink
Apeldoorn
47:42
46:31
677
Tom Vooren
Velserbroek
47:43
47:12
678
Selcuk Bocu
Centraal Beheer Achm
47:43
46:29
679
Ben de Blok
Argo
47:43
45:04
680
Scholten Giel
Sport & Bew. ROC Ave
47:45
47:44
681
Gerard Oostenvegel
Dieren
47:45
47:27
682
Teun Venhoeven
Apeldoorn
47:46
46:49
683
Pim Ubbink
Apeldoorn
47:47
47:04
684
Frank Leliveld
Apeldoorn
47:47
46:50
685
Johan van Haften
Apeldoorn
47:48
46:31
686
Duistermaat Martijn
Sport & Bew. ROC Ave
47:49
47:28
687
Raymon Kranenburg
Apeldoorn
47:50
46:06
688
Kees aan het Rot
Westervoort
47:52
47:08
689
Ton Rutten
Zutphen
47:53
47:06
690
Benito de Bruyne
Dieren
47:54
47:36
691
Langhenkel Lars
Sport & Bew. ROC Ave
47:55
47:26
692
Gerrit van de Werken
Vries
47:57
46:06
693
Martin van der Weijden
Apeldoorn
47:59
46:07
694
Jeroen van den Hoogen
Ugchelen
48:00
46:13
695
Laurens Stens
Ugchelen
48:01
46:14
696
Chris de Vreeze
Hasselt
48:02
46:00
697
Patrick Schouwenaar
I.T.S.Team 1
48:03
47:20
698
Hans Huiskamp
I.T.S. team2
48:03
47:20
699
Stijn van Dijken
Apeldoorn
48:04
46:19
700
Nico Wassens
Dedemsvaart
48:06
46:48
701
Alex Bekking
Hollander Techniek
48:06
46:01
702
Gert van Vemde
Vaassen
48:06
47:18
703
Ivo Eghuizen
Apeldoorn
48:07
46:11
704
Carl Janssen
Gouda
48:08
47:54
705
Dennis van der Werf
Apeldoorn
48:08
47:13
706
Eric Slikker
Zwolle
48:09
47:15
707
Fulco van Bosheide
Veluwe
48:11
48:04
708
Jan van Essen
Apeldoorn
48:12
45:46
709
Jeroen Arentsen
Apeldoorn
48:13
46:51
710
Geerenstein van Rogier
Sport & Bew. ROC Ave
48:14
47:44
711
Ruben Tempel
Apeldoorn
48:16
46:34
712
Fabian Pelgrom
Apeldoorn
48:17
46:19
713
Te Riele
Aan de Stegge Twello
48:18
47:35
714
Niek Heijs
Apeldoorn
48:19
47:32
715
Jeroen Buisman
Hoenderloo
48:19
47:51
716
Johnny Sahanaja
Vaassen
48:19
46:35
717
Ronald Schuurman
Apeldoorn
48:20
46:08
718
Gaston Hébuterne
BAV
48:21
46:54
719
Rogier Flameling
Deventer
48:23
46:20
720
Arthur Pouw
Apeldoorn
48:23
46:09
721
Hans van der Pal
Centraal Beheer Achm
48:25
46:29
722
Ronald van der Kuip
Veluws College Corte
48:25
47:10
723
Hekke voor 't Leroy
Sport & Bew. ROC Ave
48:27
47:52
724
Thomas Boot
Apeldoorn
48:28
46:43
725
Martijn van den Belt
Apeldoorn
48:29
47:21
726
Arnold Vreugdenhil
Ugchelen
48:31
46:58
727
David Jans
Apeldoorn
48:32
47:00
728
Patrick Rouwenhorst
Apeldoorn
48:32
47:17
729
Daan van den Brink
Apeldoorn
48:33
47:21
730
Dick de Rond
Apeldoorn
48:34
47:36
731
Ronnie Voormeeren
Apeldoorn
48:35
48:10
732
Saverio D'Agrosa
I.T.S.Team 1
48:35
47:55
733
Chris Reijnders
Hollander Techniek
48:36
46:37
734
Mark van Gurp
Apeldoorn
48:37
47:14
735
Marcel van Straaten
Sport & Bew. ROC Ave
48:37
46:20
736
Aj Steller
Kampen
48:37
47:19
737
Ray van der Wulp
Apeldoorn
48:37
46:21
738
Thijs Gerrits
Apeldoorn
48:39
46:56
739
Eugene Veldhuis
Veluws College Corte
48:39
47:24
740
Klaas Haan
Apeldoorn
48:40
46:24
741
Carlos van Haasteren
Apeldoorn
48:41
46:46
742
Gerrit van Ginkel
De Liemers
48:41
46:17
743
Niels Bonhof
Apeldoorn
48:43
47:45
744
Hendrik-Jan Nooteboom
Epe
48:43
48:00
745
Boy Ritsma
Deventer
48:44
48:25
746
Randy Bijsterbosch
Apeldoorn
48:44
47:43
747
Arjen Götz
Apeldoorn
48:44
47:26
748
Bert Bijsterbosch
Apeldoorn
48:45
47:43
749
Ad Schippers
Amersfoort
48:45
48:07
750
Henk Graven
Wamel
48:46
46:56
751
Johan van Ommen
Apeldoorn
48:46
46:32
752
Marco Kranenbroek
Wenum Wiesel
48:46
48:20
753
Marinus van der Weele
Apeldoorn
48:47
46:33
754
Arno Meurs
Veluws College Corte
48:47
46:57
755
Ruud van der Noord
Apeldoorn
48:48
47:39
756
Nico Beekman
Vaassen
48:51
48:19
757
Ron van Dingen
Apeldoorn
48:51
48:03
758
Bert ter Horst
Cialfo
48:51
46:40
759
Arie van den Berg
Vaassen
48:54
47:50
760
Jan Iepsma
Apeldoorn
48:56
46:39
761
Pierre Hatumena
Apeldoorn
48:56
46:21
762
Joost Ravesloot
Beekbergen
48:57
47:46
763
Erik Jonker
Almere
48:58
46:13
764
Bernard van Zuiden
Apeldoorn
48:58
46:22
765
Michiel Kars
Apeldoorn
49:00
46:25
766
Timo Telnekes
Apeldoorn
49:00
46:26
767
Ronald Meijer
Apeldoorn
49:01
46:18
768
Joeri Bouman
Apeldoorn
49:01
48:34
769
Bertus Reuvekamp
Lieren
49:01
47:05
770
Hans Vulto
Ugchelen
49:05
47:29
771
Peter la Croix
Amersfoort
49:06
47:26
772
Tim Overvelde
Apeldoorn
49:07
48:08<