Uitslagenlijst Athletic Shop Schietbergencross

Geldrop - Zondag 25 januari 2009

TRIM4, TRIMLOOP 4KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van der Toorn
Nuenen
20:50
2
Ad de Rout
21:17
3
Frank de Roy
23:47
4
Annemie Sools
Budel Dorplein
24:47
5
Jolanda van de Leensel
Geldrop
25:07
6
Ellen de Weerd
Geldrop
25:35
7
Jan Wasscher
Geldrop
33:31
8
Kees de Vrieze
51:19
TRIM6, TRIMLOOP 6KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur Broeders
30:37
2
Erik van Erp
30:40
3
Marc Adriaens
Geldrop
30:52
4
Marcel Vos
Eindhoven
31:35
5
Max heyden
33:55
6
Jan van Heertum
34:53
7
Hans v. Doorn
35:03
8
Gerrit Bust
35:11
9
Willem Haitsma
Veldhoven
35:24
10
Wilma Leenheers
35:45
11
Marij Nuij
Mierlo
36:16
12
Gijs Notenbomer
36:20
13
Dirk Jan Hogervorst
36:30
14
Guensly Hendriks
36:40
15
Piet Vermeulen
37:18
16
Christa Thomasse
Geldrop
38:38
17
Marjo Schepers
Eindhoven
39:03
18
Anne Iken
Budel Dorplein
39:48
19
Janes Tuhumury
42:52
20
Marij Oostrom
Geldrop
44:53
TRIM8, TRIMLOOP 8KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Berben
Groningen
37:02
2
Ron de Laat
40:55
3
Jeroen Berben
44:13
4
Gerrie Lange
44:53
5
Ellen Broekhuis
Geldrop
45:49
6
Nienke Verschuure
45:55
7
Paula Louwers
Best
46:14
8
Ronald Eisma
Geldrop
47:26
9
Corry Otten
47:47
10
Cees Castelijn
48:36
11
Bart Smits
48:38
12
Marita Peperkamp
Geldrop
49:04
13
Gerard Lensseen
50:55
14
Yvonne lobbezoo
Heeze
55:30
TRM10, TRIMLOOP 10KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno arts
Nuenen
41:28
2
Marnix Pieterse
42:15
3
Mart stokmans
42:29
4
Joost Verstappen
43:36
5
Johan Jacobs
43:56
6
Peter van Herk
44:25
7
Roy van Bokhoven
44:26
8
Ad van Kollenburg
45:00
9
Frans Louwers
Best
45:01
10
Harrie Maas
45:23
11
Pim van der Hagen
Mierlo
45:27
12
Etienne te Braake
Geldrop
46:03
13
Klaas Notenbomer
Assen
46:36
14
Paul Gerrits
Geldrop
47:39
15
Ruud Huyzer
Nuenen
48:11
16
Peter Peels
48:28
17
Harco Bers
48:39
18
Martin van Ruiswijk
Geldrop
48:48
19
Peter Rub
49:35
20
Tine Hendriks
Waalre
49:53
21
Gert van Vliet
Waalre
49:53
22
Maurice van den Berge
49:56
23
Patrick van Zon
49:56
24
Leo Jansen
49:57
25
Tiny van Grootel
50:23
26
Albert Jan Kuiper
51:03
27
Sjef van den Biggelaar
Helmond
51:13
28
Frits Gerrits
Geldrop
51:40
29
Hendrik Boosman
52:06
30
Eric Willems
Geldrop
52:12
31
Yvar de Weerd
Geldrop
52:39
32
Mark Rodrigues de Mira
Reusel
52:47
33
Ton Kokken
52:55
34
Peter Verheijden
52:57
35
Frans van Dord
53:01
36
Elly Rozendaal
53:09
37
Martin Hermans
53:13
38
Frans van der Waals
Geldrop
53:22
39
Victor Fijneman
Geldrop
53:40
40
Wilbert Kuijstermans
53:44
41
Richard Gerrik
55:17
42
Ad Vermeer
55:39
43
Els koenen teunissen
Leende
56:22
44
Toon Jansen
56:28
M SEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Attila
35:44
2
Michiel de Beer
Asterix
39:20
3
Joan School
GVAC
39:53
4
Paul van Limpt
AVR '69
41:01
5
Carlo Bartels
GVAC
41:40
6
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
42:43
7
Ruud van de Borne
AVR '69
44:17
8
Stijn Wijnen
AVR '69
44:36
9
Tommy Wouters
AVR '69
45:58
10
Mat Laverijsen
AVR '69
46:20
11
Bart Noyen
AV Oirschot
46:42
12
Remy van de Vlies
All Terrain
51:04
M35+, MANMASTER 35-44
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van der Velden
AVV
35:53
2
Jack van Avendonk
Attila
36:21
3
Ad Peeters
AVV
37:31
4
Michael Harris
L.G.P.K.
37:48
5
Andres Stelling
Loopgroep PK
38:57
6
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
40:47
7
Mario Arts
LOGO
42:42
8
Nico van Dijck
LOGO
42:55
9
Bart Laverijsen
AVR '69
43:06
10
J.M.L. de Vries
PSV
43:43
11
John Meulendijks
LOGO
44:45
12
Jurgen Bovee
LOGO
46:19
13
Marcel van Berkum
LOGO
49:25
14
Dick va Gumeren
Geldrop Runners
50:25
15
Arnold Boender
LOGO
54:50
M45+, MANMASTER 45-65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Peeters
AVV
29:06
2
John Stassen
Loopgroep PK
31:40
3
Toon Wouters
DES
32:26
4
Robert Sanchez
Olympia Eindhoven
32:28
5
Arie vd Akker
Olympia Eindhoven
33:23
6
Peter Scheutjens
Gemonde
33:54
7
Joop Slagboom
GVAC
33:56
8
Kees van der Put
PSV
33:59
9
Egbert Tick
Loopgroep Aart Stigt
34:05
10
Willy Lanters
LOGO
34:07
11
Peter Ederveen
LOGO
34:48
12
Arie van Gerwen
AVR '69
34:58
13
Titus Crombach
Loopgroep PK
35:37
14
Cor Mandigers
Olympia Eindhoven
35:54
15
Norbert Piket
Olympia Eindhoven
36:58
16
Andre Menke
LOGO
37:21
17
Johan te Bogt
37:37
18
Hans Cuijlits
AVR '69
37:49
19
Bert Schepers
LOGO
37:55
20
Cees Willems
Loopgroep PK
39:48
21
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
40:49
22
George Guns
PSV
41:15
23
Geert Cornelissen
LOGO
41:31
24
Rini Hoogkamer
City of Norwich
41:44
25
Ad van Limpt
Hapert
41:54
26
Frans Kraak
Oss '78
44:21
27
Harry Timmermans
LOGO
44:33
28
Jan van den Eshof
LOGO
45:17
29
Huub van Lankvelt
LOGO
45:49
30
Han Kees Geervliet
LOGO
49:03
31
Eugene de Vocht
LGM
55:46
32
Ruud donders
Geldrop
58:10
33
Hans Vermeulen
LOGO
58:30
V SEN, VROUWENSENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
31:45
2
Maaike Schakenbos
Asterix
40:11
3
Nicky de
43:18
4
Mwansiti de Jonge
LOGO
50:41
V35+, VROUWENMASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mijke Breukels
Geldrop
34:50
2
NoŽlle de Bont
LOGO
37:56
3
Nellie van Beers
AV Oirschot
38:56
4
Alma Engelhart
Loopgroep Wijbosch
41:19
5
Carmen Triki
LOGO
41:48
6
Ria van Hoof
AVR '69
44:55
7
Dorien de Ruyter
LOGO
49:00
JJUNB, JONGENSJUNIOR B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schreur
GVAC
20:32
2
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
20:55
3
Sam De Looff
DES
22:08
4
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
24:19
MJUNA, MEISJESJUNIORA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne van Dijsseldon
Hapert
24:29
2
Yvonne Vosters
AVR '69
24:53
3
Tamara Renders
GVAC
25:41
MJUNB, MEISJESJUNIOR B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne van Slooten
AVV
11:49
2
Anne Elevelt
Generaal Michaelis
13:18
3
Evelien Lauwers
AVR '69
13:43
KCRMS, KORTCROS MANSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Krop
Asterix
20:00
2
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
20:28
3
Oscar Mulder
PSV
20:30
4
Luc Bekers
GVAC
21:48
5
Sander van Esch
GVAC
24:06
JJUNC, JONGENSJUNIOR C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Mom
PSV
10:24
2
Peter Verschuuren
AVV
10:29
3
Rob Michiels
AVR '69
10:54
4
Mike Willems
DES
11:20
5
Niels Aarts
Generaal Michaelis
11:26
6
Lennart Zandbergen
Fortuna '67
11:27
7
Gijs Tops
AVR '69
11:52
8
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
12:03
9
Stein Jansen
AVR '69
12:58
MJUNC, MEISJESJUNIOR C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Luijten
AV '40
10:51
2
Illonka de Bresser
Generaal Michaelis
11:33
3
Mirna van Slooten
AVV
12:01
4
Michelle Lavrijsen
AVR '69
12:28
5
Femke Luijten
AV '40
14:15
6
Anne-Marijke Voets
PSV
14:37
7
Romy Dekkers
PSV
14:56
JJUND, JONGENSJUNIOR D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Kox
AVR '69
11:28
2
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
11:43
3
Jordan Harris
PSV
12:03
4
Luuk Antonius
AVR '69
12:17
5
Martijn Boon
PSV
12:20
6
Tom Schellekens
AVR '69
12:42
7
Maurizio v Dalen
PSV
12:46
8
Sam van der Pasch
Generaal Michaelis
12:56
9
Aaron Mandemaker
Generaal Michaelis
13:10
10
Niek Schrijnemaekers
GVAC
13:17
11
Tom Luijten
AV '40
13:20
12
Harrie Meulenbroecks
AVR '69
13:24
13
Geert Jansen
AVR '69
13:33
14
Thijs Roymans
AVR '69
14:31
15
Domingos Muanza
AVR '69
16:01
MJUND, MEISJESJUNIOR D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van de Wijdeven
AVV
5:14
2
Suzanne Verhoeven
Arac
5:21
3
Milou Dekker
PSV
5:31
4
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
5:41
5
Quirien Robbe
AVV
5:49
6
Jip Hendriks
AVV
6:00
7
Lisse Cobussen
PSV
6:01
8
Lieke Schulting
PSV
6:04
9
Renee van Limpt
AVR '69
6:13
10
Iris van Slooten
AVV
6:14
11
Marielle Lavrijsen
AVR '69
6:15
12
Bo van de Branden
Generaal Michaelis
6:18
13
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
6:20
14
Kim Wouters
AVR '69
6:28
15
Jolien Bruininx
AVR '69
6:42
16
Esmee de Bakker
Generaal Michaelis
7:07
JPUPA, JONGENSPUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delano van Dalen
PSV
5:23
2
Vincent Verhaar
AVV
5:30
3
Luca Schliekelmann
PSV
5:39
4
Rob Wouters
AVR '69
5:43
5
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
5:52
6
Noah Haasen
Loopgroep PK
6:00
7
Sloerd Landman
AVV
6:00
8
Vincent Engbers
AVV
6:01
9
Bart van Bourgondien
GVAC
6:03
10
Wessel Heesters
AVR '69
6:05
11
Thijs Hulsen
Generaal Michaelis
6:07
12
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
6:17
13
Luuk Stikkelbroeck
PSV
6:24
14
Jasper Dellaert
GVAC
6:25
15
Niels Kox
GVAC
6:25
16
Teun Roymans
AVR '69
6:25
17
Tuur krekels
AVR '69
6:26
18
Yannick Scheepers
Geldrop
6:27
19
Remon de Weerd
LOGO
6:31
20
Joran Robbe
AVV
6:32
21
Lucas van Bemmelen
PSV
6:35
22
Jelle Antonius
AVR '69
6:36
23
Liam van der Aa
GVAC
6:46
24
Nick Meulenbroecks
AVR '69
6:48
25
Max meulenbroecks
AVR '69
6:48
26
Jeroen Geerts
AVR '69
6:51
27
Martijn Schrijnemaeker
GVAC
7:02
28
Roel van Veen
Generaal Michaelis
7:53
MPUPA, MEISJESPUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
5:39
2
Jody Schelekens
AVR '69
5:45
3
Silke Peeters
AVV
5:55
4
Femke Hanssen
GVAC
6:00
5
Britt Moonen
GVAC
6:02
6
Meike Hendriks
AVV
6:05
7
Rana van Ginneken
Generaal Michaelis
6:08
8
Marieke Intven
AVV
6:12
9
Laura Schelling
PSV
6:14
10
Eveline Saalberg
GVAC
6:19
11
Valerie Sikkes
AVV
6:21
12
Caitlin van Spreuwel
AVR '69
6:32
13
Lieke Knapen
AVV
6:46
14
Marieke Verhoeven
GVAC
6:55
15
Jaime Hermsdorf
Generaal Michaelis
6:57
16
Anne Roosen
GVAC
6:57
17
Tessa Vermeer
Geldrop
6:59
18
Aniek Smolders
AVV
8:05
19
Franca de Laat
AVR '69
8:31
20
Anne van Limpt
AVR '69
9:06
JPUPB, JONGENSPUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van der Velden
AVV
6:02
2
Niels Dirkx
AVR '69
6:05
3
Juul Knoester
GVAC
6:06
4
Dinand de Bresser
Generaal Michaelis
6:32
5
Max Schellekens
AVR '69
6:34
6
Loed krekels
AVR '69
6:40
7
Rens Hoogendorp
GVAC
6:41
8
Gijs Knoester
GVAC
7:16
9
Bram van Limpt
AVR '69
7:36
10
Floris Robben
7:41
MPUPB, MEISJESSPUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van Slooten
AVV
6:11
2
Ilse Croonen
GVAC
6:12
3
Kim Moonen
GVAC
6:49
4
Jenna Sanders
GVAC
7:08
5
Silke van de Wal
GVAC
7:33
6
Johanna Muanza
AVR '69
7:35
JPUPC, JONGENSPUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Roosen
GVAC
5:58
2
Jasper Cobussen
PSV
6:04
3
Jens Peeters
AVV
6:21
4
Chiel Srikkelbroeck
PSV
6:22
5
Maiko de Weerd
PSV
6:48
6
Merlijn van der Velden
AVV
7:04
7
Jorn Heesters
AVR '69
7:19
8
Stefan Engbers
AVV
9:37
MPUPC, MEISJESPUPILC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Witteveen
Generaal Michaelis
6:07
2
Zahra Heussen
PSV
7:13
3
Vera Intven
AVV
7:35
4
Floor van Veen
Generaal Michaelis
8:06
5
Fleur Koeling
GVAC
8:27
WANDM, (NORD)WANDEL MN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil van Beek
Geldrop
1:29:00
2
Jan Enzlin
Eindhoven
1:51:00
3
Harry Eyck
Geldrop
1:55:00
4
Gerard Berkenbosch
Eindhoven
1:58:00
5
Frans Kirchner
Eindhoven
2:05:00
6
Ad Doreleyers
Helmond
2:05:00
7
John van der Geest
Geldrop
2:07:00
8
Adje va der Laar
Eindhoven
2:07:00
9
Frans Nellissen
Eindhoven
2:07:00
10
Koos Schouw
Eindhoven
2:07:00
WANDV, (NORD)WANDEL VR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Netty vd Kerkhof
Geldrop
1:27:00
2
Jolanda Maas
Mierlo
1:28:00
3
Maja Ruiter
Geldrop
1:29:00
4
Wilma Gerrits
Geldrop
1:29:00
5
Olga Overdijk
Eindhoven
1:51:00
6
Therese Vercammen
Geldrop
1:52:00
7
Treeske Verhagen
1:53:00
8
Hannie Cudok
Veldhoven
1:53:00
9
Mieke Nabben
Veldhoven
1:53:00
10
Gianna Orlandi
Geldrop
1:55:00
11
Anja Koppen
Geldrop
2:01:00
12
Elzeriet Sanders
2:01:00
13
Monique Bergsma
Maarheeze
2:01:00
14
Nellleke van Gennip
2:01:00
15
Henny Wouters
Helmond
2:01:00
16
Liesbeth Janssen
Helmond
2:01:00
17
Jeanne Evers-Essing
Geldrop
2:01:00
18
Gerry Swinkels
Geldrop
2:07:00
www.uitslagen.nl
03-02-2009 23:16