Uitslagenlijst Corus Beeckestijncross

Velsen-Zuid - Zondag 25 januari 2009

MPUPC, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer Konings
Obdam
7:57
2
Tinka v Zantvliet
Haarlem
11:37
MPUPB, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Schoonebeek
AV Castricum
6:41
2
Joce van Kan
KAV Holland
7:15
3
Kiki Rozemeijer
Velserbroek
7:17
4
Yanika Einholz
Haarlem
7:31
5
Britt Agasi
Trias
7:48
6
Kim de Lange
Driehuis
7:52
7
Puck de waard
Trias
8:03
8
Robina Negenman
KAV Holland
8:48
MPUPA, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Poel
DEM
6:45
2
Emma Kok
Phanos
6:47
3
Lisanne Glorie
DEM
6:47
4
Renée van Rookhuizen
DEM
6:54
5
Isa Schouw
KAV Holland
7:11
6
Laura Konings
Obdam
7:15
7
Floor Rozemeijer
Velserbroek
7:16
8
Maartje van Asselt
Suomi
7:28
9
Lotte Rothweiler
KAV Holland
7:51
10
Esmee Bakker
DEM
7:53
11
Judith Endstra
KAV Holland
7:54
12
Nikki Taag
Haarlem
8:18
13
Isa Mesman
KAV Holland
8:24
14
Kim Niesten
DEM
8:25
15
Evelyn Gieles
KAV Holland
8:40
16
Ruby Kruyt
West Terschelling
9:54
JPUPC, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Hoogervorst
KAV Holland
6:53
2
Adriaan Verhaar
Haarlem
7:08
3
Mika Taag
KAV Holland
7:43
4
Maarten Slebos
Suomi
7:50
5
Kenzo Kandelaar
KAV Holland
7:51
6
Sil Negenman
Haarlem
8:04
7
Maarten Quaars
Haarlem
8:04
8
Adwen Gieles
KAV Holland
8:09
9
Rowan Tuinstra
DEM
8:14
10
Kasper Vrolijk
AV Castricum
8:36
11
Koen Kroep
Suomi
9:11
12
Michel Laanbroek
Haarlem
10:56
JPUPB, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Hoogewerf
KAV Holland
7:05
JPUPA, 1,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haroun
Suomi
6:09
2
Alexander Soethout
DEM
6:10
3
Nicolaas Verhaar
Haarlem
6:13
4
Sjoerd Wezelenburg
Lycurgus
6:23
5
Jeroen Bakker
Beverwijk
6:24
6
Beau Anches
Loopgroep Aart Stigt
6:27
7
Jens van Gelderen
Lycurgus
6:39
8
Martijn Hoogewerf
KAV Holland
6:43
9
Vyron Saridin
DEM
6:44
10
Tijs Rothweiler
KAV Holland
6:53
11
Ruben Hazeleger
Loopgroep Aart Stigt
6:58
12
Koen van Asselt
Suomi
7:01
13
Brent van der Plas
Heemskerk
7:04
14
Tijn Pronk
Haarlem
7:12
15
Jort Jorritsma
Heemstede
7:14
16
Bryan Tuinstra
DEM
7:21
17
Sietse v.d. Pal
Zaanland
7:22
18
Max van der Wel
Haarlem
7:30
19
David Hoogewerf
Haarlem
7:38
20
Sean Tuinstra
DEM
7:39
21
Daan Zwetsloot
KAV Holland
7:40
22
Julius Pakman
Haarlem
7:44
23
Daniel F. Marmdo Santo
Haarlem
7:44
24
Amy Vermeer
DEM
7:59
25
Dave Visser
Alkmaar
8:02
26
Roy de Wit
Beverwijk
8:05
27
Rik Kroep
Velserbroek
8:06
28
Erik Bakker
KAV Holland
8:08
29
Jelte Bottema
Santpoort-Zuid
8:30
30
Ben Lagedijk
Driehuis
9:01
31
Sem Visser
Alkmaar
9:33
MJUND, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjet Groen
AV Castricum
14:07
2
Ilona Poel
DEM
14:48
3
Jeske van der Pal
Zaanland
14:57
4
Emma Verhaar
Haarlem
15:18
5
Floor Klop
Phanos
15:26
6
Pauline Slebos
Suomi
16:57
7
Iis vd Plas
DEM
16:59
8
Iris van Zantvliet
KAV Holland
17:07
9
Elise Saager
KAV Holland
17:20
10
Ayla Agasi
Trias
17:31
11
Kathy Agasi
Trias
18:12
12
Marieke Pieters
Suomi
18:25
13
Noor Nieuwenboer
KAV Holland
18:32
JJUND, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Clarke
AV Castricum
12:42
2
Jeroen Swinkels
NOVA
12:51
3
Gabriel
Weesp
14:06
4
Stan Niesten
DEM
14:10
5
Ivar Moinat
Haarlemmermeer
14:17
6
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
14:31
7
Olivier Kersten
Suomi
14:53
8
Guido Klaassen
Lycurgus
14:58
9
Koen Kersten
Suomi
15:10
10
Sven Schoonebeek
AV Castricum
15:23
11
Jesse Roosen
KAV Holland
15:27
12
Ige Kok
Phanos
15:31
13
Daniel Donse
Haarlemmermeer
15:41
14
Job Wilting
KAV Holland
16:04
15
Jeen de Graaf
Suomi
16:16
16
Sander Baltes
Velserbroek
16:19
17
Job van den Akker
KAV Holland
16:50
18
Hajo Mossink
Suomi
16:52
19
Janos Rozemeier
Suomi
16:58
20
Wouter van Zanvliet
KAV Holland
17:28
MJUNC, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke vd Pal
Zaanland
14:04
2
Merlijn Knol
Suomi
14:11
3
Carlijn van Esch
AV Castricum
14:41
JJUNC, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Houd Benyahya
Suomi
12:25
2
Milan de Blok
Haarlemmermeer
12:58
3
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
13:00
4
Bas Bouman
Trias
13:19
5
Ralf Looze
Phanos
13:20
6
Chris van Hensbergen
Suomi
13:45
7
Jorn van der Kuil
KAV Holland
14:35
8
Stan Putman
Suomi
14:39
9
Thijnen Wilting
KAV Holland
14:43
10
Luc Does
DEM
14:43
11
Wouter Pieters
Suomi
14:50
12
Hidde Koot
KAV Holland
14:59
13
Edwin van der Spek
KAV Holland
15:26
14
Teun Mantje
Suomi
15:27
15
Wouter van de Vetter
Suomi
15:28
16
Bram Kieftenbeld
Suomi
16:07
MJUNB, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy van der Velden
Lycurgus
14:28
2
Niaomi Andringa
DEM
15:03
3
Anouk Molenaar
Trias
15:06
4
Felicia Los
DEM
15:29
5
Lisanne Hoogeboom
DEM
16:03
JJUNB, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Wiggers
Haarlemmermeer
12:06
2
Steve Bakker
Suomi
12:06
3
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
12:10
4
Jim Rothweiler
Haarlem
12:27
5
Jelle Neeft
Lycurgus
12:31
6
Fraol
KAV Holland
12:37
7
Luuk Oudendijk
Suomi
13:43
8
Jean Paul Helderman
Trias
13:58
9
Sam Welp
DEM
15:24
MJUNA, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Breedijk
Lycurgus
13:49
2
Eileen Groenland
Trias
14:08
3
Jessie Geel
DEM
14:25
JJUNA, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel Admiraal
Trias
11:46
2
Ronald Poel
DEM
11:50
3
Edward Appelman
Trias
11:53
4
Leon Duineveld
Trias
12:02
5
Chiel Klaver
Trias
13:08
6
Thomas Donse
Haarlemmermeer
13:17
7
Stefan Poel
DEM
13:18
VNEO, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Boddy
KAV Holland
13:10
2
Talitha Boorsma
VAV
14:09
3
Jolice van den Berg
Haarlemmermeer
14:22
MNEO, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Zwaga
Trias
12:07
2
Kevin van der Stroom
Lycurgus
12:12
3
Ruud Hijne
Zaanland
13:47
MRECR, 3,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Baltes
Velserbroek
18:31
VSEN, 6,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Visser
Phanos
28:20
2
Kim Alkemade
Amsterdam
30:07
3
Nienke van der Zee
Suomi
30:14
4
Bianca Wagner
Suomi
33:21
5
I. van Dam
Velserbroek
35:16
V35, 6,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van de Linde
Heemstede
26:11
2
Ilonka Betjes-Langeber
Krommenie
27:38
3
Anoesjka Timmermans
Haarlem
27:48
4
Karin Stootweg
Rijnsburg
28:36
5
Gunilla Boomsma
Haarlem
28:58
6
Cora Sistermans
Zaandam
29:21
7
Auke van Heuzen
Haarlem
30:02
8
Saïra van Essen
Amsterdam
30:07
9
Anneke Lam-Witt
Hoofddorp
30:37
10
Petra Aarts
Haarlem
30:38
11
Elsa Brouwer
Hoofddorp
30:42
12
Agnes Scheringa
Beverwijk
31:16
13
Jolanda Stas
Oostzaan
32:02
14
Francien Mooijekind
Santpoort Noord
32:14
15
Carla van der Klei
Amsterdam
32:25
16
Mieke Welp-Rijs
Beverwijk
33:05
17
Tjitske Kooistra
Amsterdam
33:54
18
Annemarie van Rookhuiz
Bverwijk
34:21
19
Anneke Nass
Amsterdam
34:26
20
Karin van Tol-Porck
34:31
21
A.H. van Laar
Haarlem
35:15
22
Marjolein de Heer
Zaandam
43:32
VRECR, 6,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula IJzerman
IJmuiden
29:19
2
Jolanda Scheer
Bloemendaal
31:31
3
Marcella van Werven
Hoofddorp
32:38
4
Linda Scheringa
Beverwijk
32:40
5
Inge Kruijer
33:02
6
Marjolein Koster
IJmuiden
33:41
7
Mandy Kaptein
Haarlem
34:07
8
Marlous Blankesteijn
Haarlem
34:35
9
Monica Nieuweboer
Hemestde
34:50
10
Annelies Dijkstra
Haarlem
35:17
11
Sasja Taag
Haarlem
35:30
12
Karen Reuver
Alkmaar
35:39
13
Marianne Huisman
Den Bosch
35:45
14
Yvonne Hoek
IJmuiden
36:19
15
Arda van den Bogaard
Heerhugowaard
36:28
16
Marga Remmerswaal
Velserbroek
36:42
17
Marianne Kwakkel
Santpoort-Noord
37:32
18
Anja Poorter Keur
Heemskerk
37:55
19
Pauline Lap
Hoofddorp
38:06
20
Sandra de Bree
Amsterdam
38:36
21
Karin Prudon
Haarlem
38:44
22
Jocé Gankema
Haarlem
39:38
23
Tineke Puts
Haarlem
40:08
24
Wendy Hudepol
Amsterdam
40:14
25
Liesbeth Schoneville
Haarlem
40:22
26
Ilse Schmid
Santpoort-Noord
40:46
27
Marina Pauwels
Velserbreok
41:15
28
Tine Vos
Haarlem
41:32
29
Barbara van Slooten
Uithoorn
41:56
30
Linda Koster
Velserbroek
42:07
MRECR, 6,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim van der Horst
Hoofddorp
27:27
2
Gert Jan vd Mey
Katwijk
28:18
3
Ivo van der Horst
Hoofddorp
30:35
4
Daniel Keuzekamp
IJmuiden
30:43
5
Erwin de Wit
Beverwijk
31:36
6
Shio Walle
Haarlem
32:34
7
Vincent Bruinsma
Uitgeest
34:18
8
Andy Koomen
Amsterdam
34:19
9
P. Jansen
Velserbroek
34:20
10
Bart Taag
Haarlem
35:29
11
James Biddlecomke
Wormerveer
35:34
MSEN, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Apeldoorn
DEM
32:30
2
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
33:24
3
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
33:29
4
Sullivan Smith
Phanos
33:53
5
Getachew Ayelle
KAV Holland
34:00
6
Marcel Pool
Haarlemmermeer
34:36
7
Eric van Santen
AV Edam
34:52
8
Chris Dok
Loopgroep PK
35:15
9
Thijs Volendam
AV Edam
35:41
10
Niek van Veen
Phanos
36:04
11
Zeljko Obrenovic
AV '23
36:15
12
John Collingham
Haarlem
36:26
13
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
36:29
14
Christiaan van Os
Suomi
37:16
15
Arno Kemner
Phanos
38:59
16
Jack van der Walle
Suomi
39:08
17
Jos Dekker
AV Edam
39:45
18
Richard Halderman
Haarlem
39:45
19
Sijmen Tol
AV Edam
39:56
20
Stephane Airiau
Amsterdam
40:46
21
Marcel Konings
ARO '88
40:52
22
Paul Stolk
Suomi
41:30
23
Erik-Jan Wilderom
Suomi
42:13
24
Hans Fischer
Loopgroep Aart Stigt
42:54
25
Michael Elzenga
Trias
42:57
26
Jeroen Peeters
AV Haarlem
43:57
27
Marco de Grauw
Hellas
44:05
28
Marco Schouten
Rijnsoever
44:35
29
Sander van Riessen
KAV Holland
45:27
30
Jos van der Kooij
KAV Holland
45:38
31
Harold Otte
Suomi
46:08
M40, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van der Pols
NSL
34:28
2
Bob Bruschke
Trias
34:39
3
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
35:02
4
M de Graaf
KAV Holland
35:25
5
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
36:40
6
Robert Vlug
Loopgroep PK
36:55
7
Sjaak Betjes
Lycurgus
36:56
8
J.H. Buikman
AV Edam
37:23
9
Arthur Hopman
Hylas
37:27
10
Albert Handgraaf
Suomi
37:35
11
Martin Wingelaar
Suomi
38:20
12
Richard Tiemeijer
DEM
38:22
13
Marc Eriks
Suomi
39:39
14
Bart Kieftenbeld
Suomi
39:54
15
S. Overdevest
AV Haarlem
39:58
16
Stephen op 't Veld
Phanos
40:24
17
Marcel Koster
Suomi
40:39
18
Marco de Boer
Suomi
40:58
19
Marcel van Sleeuwen
Suomi
41:14
20
Tjidde Dop
AV '23
43:00
21
Arnold Kok
KAV Holland
43:37
22
Hans Beentjes
DEM
44:21
23
Koos de Koning
Veteranen Nederland
44:59
24
Remco Visser
KAV Holland
45:44
25
Olof Glorie
Trias
47:13
26
Berrie Vuist
Suomi
47:17
27
Frans Beunk
KAV Holland
48:12
28
Aron Belien
Santpoort
51:02
M45, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
32:56
2
Edwin Aardenburg
DEM
34:18
3
Duk Bekema
Startbaan
34:21
4
L.W.M. Dam
Trias
36:51
5
Bob Keuzekamp
Suomi
36:59
6
Fred Hazeleger
Loopgroep PK
37:04
7
Ad van Munster
Loopgroep Aart Stigt
37:29
8
R.J.C. Bouwmeester
Zaanland
38:03
9
Renee Faassen
Suomi
38:24
10
Kareljan Schoutens
AV Haarlem
38:27
11
Han van Leuven
KAV Holland
38:46
12
H. Numan
DEM
39:20
13
Yvo Muthert
AV Castricum
39:38
14
Adrie Tol
AV Haarlem
40:08
15
Ger van Henten
Suomi
40:53
16
Tom Puts
Haarlem
41:08
17
Alfred Bosker
Loopgroep PK
42:37
18
Siem Goede
AV '23
44:05
19
Ton Mosch
AV Edam
44:58
20
Cees van der Zwan
Suomi
45:50
21
Rinus Aldenkamp
Suomi
47:55
22
C. Edam
AV Edam
48:04
23
Hans van Delft
Volendam
48:48
M50, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Burger
AV Castricum
35:17
2
Jan Zwarthoed
AV Edam
35:57
3
Ger Kragten
Atos
36:09
4
Kees Elsinga
AV '23
36:32
5
Johan Neve
KAV Holland
37:25
6
Hans van Urk
Lycurgus
37:55
7
Gerard van Lent
Suomi
38:43
8
Anton van Rooij
AV Castricum
38:54
9
Hans de Graaf
Suomi
39:03
10
Theo van Santen
AV Edam
39:11
11
Ruud Riksman
Veteranen Nederland
40:37
12
Kees van Lent
Suomi
40:50
13
Cock Reijnders
AV Castricum
41:02
14
Harm Bolder
Suomi
41:03
15
Ad Breedijk
Zaanland
41:36
16
Jan Dorland
AV Edam
41:44
17
Rene Kops
Suomi
41:53
18
Paul Specht
Suomi
43:01
19
Frans Baijens
AV Edam
43:07
20
Jan van Hout
DEM
43:16
21
Peter van Kaam sr.
Suomi
43:18
22
W. Edam
AV Edam
43:27
23
Rob van Tol
Suomi
43:30
24
Theo Mossel
AV Edam
44:19
25
Peter Groen
AV '23
44:40
26
Peter Vlaarkamp
AV Castricum
44:41
27
Jos Schurgens
Suomi
45:57
28
Harry van Duijnen
Suomi
46:23
29
Rene Ruis
AV Haarlem
46:49
30
Jan Mol
Suomi
46:52
31
Peter Sloot
Suomi
46:56
32
P. Bauwer
AV Edam
48:13
33
Martin Jansen
DEM
48:15
34
Leendert van Os
Suomi
48:16
35
Jan Kok
AV Edam
49:28
36
Robin Willems
AV '23
50:15
37
Henk Overeem
AV Edam
51:20
38
Nico Jurriaans
Suomi
51:26
39
Coos Ernens
Loopgroep PK
56:10
MRECR, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
W. Braak
Beverwijk
33:11
2
Ton Koning
Volendam
34:26
3
Martijn Keijsers
Utrecht
35:30
4
Aron van Ammers
Amsterdam
35:34
5
Chris vd Neut
Amsterdam
36:22
6
Sjoerd Adema
Santpoort Zuid
38:00
7
R. Bosma
Amsterdam
38:16
8
David Plisaria
Haarlem
38:51
9
Rutger Mollee
Haarlem
39:15
10
Eddy van der Geest
Heemskerk
39:24
11
Casper Mantje
Velserbroek
39:33
12
Blom
Edam
40:11
13
F. Smit
Volendam
40:22
14
Bob Hentenaar
Amsterdam
40:22
15
Frank Beverdam
Haarlem
40:33
16
Johan Buijs
Volendam
40:34
17
Marcel van 't Hoff
Volendam
40:43
18
Louis Oudhuis
Volendam
40:49
19
I. Bruinsma
Uitgeest
41:20
20
Marcel van der Wurf
Castricum
41:32
21
Jan Koning
Volendam
41:58
22
Arjan Zonneveld
Uitgeest
42:26
23
Remco Hatenboer
Hoenderloo
42:28
24
Daan Kossing
Velserbroek
42:29
25
Mike Rijkers
IJmuiden
42:35
26
N. van Rijn
Bloemendaal
42:45
27
A.W. Colijn
Aalsmeerderbrug
42:50
28
Jan Voorberg
Wormer
42:52
29
Rode Condor
Haarlem
43:00
30
Maarten Duin
Uitgeest
43:12
31
Thijs Schaper
Haarlem
43:19
32
Boy Oudejans
Breukelen
43:33
33
Remco Visser
Beverwijk
43:33
34
Bas Commandeur
Beverwijk
43:39
35
Leen kniest
Haarlem
43:44
36
John v/d Aart
Bennebroek
43:45
37
P. Szila'gyi
Haarlem
43:47
38
Theo van Buchem
Heemskerk
43:58
39
David Gerrard
Amsterdam
44:00
40
Fred Sinselmeijer
Edam
44:03
41
Joost Reijerse
Haarlem
44:04
42
Jan Visser
Alkmaar
44:14
43
Hennie de Lange
Drirehuis
44:16
44
Cees van der Plas
Santpoort-Noord
44:22
45
Scheer
Bloemendaal
44:28
46
Bas van Kaam
IJmuiden
44:47
47
Rene Jerphanion
Beverwijk
44:54
48
Peter Mooij
IJmuiden
45:22
49
Yvo Sijpkens
Haarlem
45:24
50
Hein Kroon
Volendam
45:29
51
Arwold van Velthoven
Haarlem
45:33
52
PHILIP Slebos
Driehuis
45:40
53
Jos Mooij
Velsen Zuid
45:48
54
Cees Prins
Vianen
46:02
55
Jaap Hordijk
Haarlem
46:15
56
Mark Hellegers
Eindhoven
46:21
57
P. Zweiphennig
IJmuiden
46:22
58
Stephan Groenendaal
IJmuiden
46:28
59
Thijs Tonnon
Amsterdam
46:41
60
S. Heybroek
Haarlem
46:49
61
Rinke van Sante
Assendelft
47:05
62
Dave Molenaar
Heemskerk
47:19
63
Johan Wullink
Velsen Noord
47:24
64
Peter Mol
Velsen Zuid
47:25
65
Dick Nieuweboer
Heemstede
47:29
66
Arjen Velzel
IJmuiden
48:19
67
Andre Kohne
Heerhugowaard
48:23
68
Paul Moeskops
Heemstede
48:24
69
Max Commandeur
Beverwijk
48:50
70
Martin vd Pol
Oosthuizen
49:13
71
JD Derissen
Haarlem
49:16
72
Peter Out
Beverwijk
49:48
73
Ad de Graaf
IJmuiden
49:54
74
B. Bruidegom
Hobede
50:20
75
M. Leijdekkers
Heemstede
50:27
76
Marcel van den Berg
Driehuis
50:40
77
Gijsbert Kelders
Heerhugowaard
50:47
78
Peter Priester
Driehuis
51:00
79
Simon Mooijer
Volendam
51:00
80
Frank Grenay
Haarlem
51:06
81
Fred van Iperen
Velserbroek
51:23
82
Hendrik Jan Rozemeijer
Velserbroek
51:29
83
Frank Walta
Heemskerk
51:50
84
Peter Houben
Heerhugowaard
52:26
85
Aad Rotte
Driehuis
52:33
86
Ed Jung
Driehuis
52:38
87
Daan Germans
Haarlem
52:46
88
Ditmar Waterman
Heemstede
53:17
89
E. vd Does
Driehuis
53:41
90
M. Nieuwenhuis
Amsterdam
53:58
91
Raymond Kops
Beverwijk
54:06
92
Pieter Bell
IJmuiden
54:23
93
Nils Duurkoop
IJmuiden
54:29
94
Alan Stoel
IJmuiden
54:33
95
William Miller
IJmuiden
54:37
96
Frank van den Boogaard
Heerhugowaard
54:46
97
Floris Schimand
Haarlem
55:27
98
J. Smit
Volendam
56:45
99
Tom van den Broeke
Haarlem
57:34
100
Wim Roosen
Velserbroek
57:36
101
Jan Jonk
Volendam
57:54
102
P.W. Kuenen
Edam
58:38
103
C van Zantvliet
Haarlem
59:21
104
Joost Knol
Velserbroek
1:00:00
105
G. Mense
Overveen
1:01:11
106
Bert de Goese
Haarlem
1:06:13
107
Fred van der Steen
IJmuiden
1:06:15
108
P. Out
Beverwijk
1:06:21
VRECR, 9,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Veltkamp
Beverwijk
34:08
2
Gerie Schilder
Volendam
41:28
3
Jasper Ebbeling
Santpoort Noord
42:27
4
Saskia Veerman
Volendam
44:10
5
Saskia Winkel
Purmerend
46:16
6
Tini Kolijn - Zwarthoe
Edam
47:03
7
Joke Schenk
Diemen
47:15
8
Alie Zwarthoed
Volendam
48:22
9
Ineke van Boesschoten
Edam
48:37
10
Hilly Jonk
Volendam
50:11
11
Jolanda vd Zee
Beverwijk
57:12
www.uitslagen.nl
30-01-2009 10:32