Uitslagenlijst Safari Run

Arnhem - Zondag 25 januari 2009

1200, JEUGD T/M 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Hellendoorn
Kampen
5:05
2
Koen van Zwam
Renkum
5:09
3
David Oppel
Arnhem
5:30
4
Sam Janssen
Boven Leeuwen
5:34
5
Sam Helmink
's-Heerenberg
5:38
6
Jesper Winkes
Renkum
5:44
7
Max Kastermans
Arnhem
5:49
8
Gjalt Panjer
Apeldoorn
5:52
9
Ritse Waaijenberg
Brummen
5:53
10
Frank van Loon
Oosterbeek
6:01
11
Jeroen Veger
Enschede
6:05
12
Joep Kloppers
Arnhem
6:08
13
Milan Heijnen
Oegstgeest
6:09
14
Ole Mieras
Bilthoven
6:10
15
Mees Huisman
Zevenaar
6:17
16
Max Winters
Doorwerth
6:24
17
Rachnar Kikkert
Hardenberg
6:26
18
Jesse Peverelli
Apeldoorn
6:28
19
Jesse Bleiker
Arnhem
6:29
20
Lucas Gengler
Arnhem
6:32
21
Luuk de Vries
Oosterbeek
6:35
22
Iordache Kikkert
Hardenberg
6:39
23
Xander Hanou
Zevenaar
6:42
24
Rutger Geerlings
Oosterbeek
6:50
25
Max de Bot
Doorwerth
7:07
26
Arne Smit
Zevenaar
7:08
27
Twan Roelofs
Angeren
7:10
28
Ole Wolf
Nijmegen
7:18
29
Caspar de Kort
Velp Gld
7:20
30
Jesse van der Zee
Huissen
7:27
31
Daniel Peter Klein
Lelystad
7:57
32
Hidde Hendriks
Warnsveld
7:59
33
Persijn van de Velden
Arnhem
8:05
34
Atze Hendriks
Warnsveld
8:09
35
Sjoerd van Rooijen
Oosterbeek
8:14
36
Marijn Poort
Beneden Leeuwen
8:18
37
Fjodor van Hilst
Steenderen
8:20
38
Rinke Fokkema
Arnhem
8:29
39
Daan van Kraaij
Arnhem
8:35
40
Tijn Molewijk
Lent
8:39
41
Mika Hanou
Zevenaar
8:45
42
Oscar Waterreus
Helmond
8:47
43
Julian van der Zee
Huissen
9:02
44
Joris Paree
Arnhem
9:04
45
Wessel Fokkema
Arnhem
9:06
46
Bruno Winters
Doorwerth
9:09
47
Garon Engelvaart
Doorwerth
9:11
48
Ruben de Kort
Velp Gld
9:23
49
Guus Hoek
Doorwerth
10:55
50
Darcio van den Berg
Arnhem
11:20
1200, JEUGD T/M 8JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmke Rasing
Didam
5:36
2
Milou Mattijssen
Arnhem
5:38
3
Maaike Hageman
Didam
5:46
4
Yanouk Vernooij
Gendt
5:54
5
Mandy van Braak
Zevenaar
5:59
6
Remke Gengler
Arnhem
6:09
7
Kelly Blokland
Ede Gld
6:12
8
Femke Panjer
Apeldoorn
6:13
9
Emma Verhoeven
Nijmegen
6:14
10
Noortje van der Made
Velp Gld
6:33
11
Fenna Rasing
Didam
6:38
12
Noor Kastermans
Arnhem
6:41
13
Elze Derks
Arnhem
6:44
14
Leanne Cleveringa
Doorwerth
7:17
15
Sacha Nieuwstraten
Nijmegen
7:22
16
Luka Wolf
Nijmegen
7:24
17
Anke Jesse
Arnhem
7:32
18
Britt Donders
Arnhem
7:38
19
Rianne Gengler
Arnhem
7:51
20
Laura Veger
Enschede
7:53
21
Kim Nieuwstraten
Nijmegen
8:01
22
Alexandra Klein
Lelystad
8:04
23
Loes Paree
Arnhem
8:32
24
Jill te Grotenhuis
Arnhem
9:15
25
Sofie Molewijk
Zutphen
9:23
26
Roos Nijmeijer
Arnhem
9:27
1200, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Kuiters
Ede Gld
4:29
2
Tom Egbers
Elst Gld
4:42
3
Julian Hellendoorn
Kampen
4:51
4
Jorn Mieras
Bilthoven
5:01
5
Sander Teunissen
Oosterbeek
5:06
6
Quirijn Waaijenberg
Brummen
5:14
7
Pim Kastermans
Arnhem
5:18
8
Bastijn Meijs
Westervoort
5:20
9
Wiebe van Ligten
Velp Gld
5:22
10
Jasper Oudhuis
Hummelo
5:24
11
Jelle Huisman
Zevenaar
5:30
12
Jim Blokland
Ede Gld
5:32
13
Miko Volman
Arnhem
5:34
14
Felix Zandanel
Arnhem
5:36
15
Anour Yaaqobi
Arnhem
5:39
16
Jentje Huntink
Drempt
5:40
17
Simon van Rooijen
Oosterbeek
5:49
18
Siebe Adema
Doorwerth
5:53
19
Loek van den Berg
Arnhem
5:54
20
Jorik Derksen
Emmerich Elten (GER)
5:56
21
Stijn ten Böhmer
Oosterbeek
5:57
22
Max Molewijk
Zutphen
6:00
23
Gabriel van den Elsen
Wijchen
6:04
24
Bart-Jan Poort
Beneden Leeuwen
6:07
25
Wietse Hendriks
Warnsveld
6:09
26
Merijn te Grotenhuis
Arnhem
6:13
27
Silas Janssen
Arnhem
6:15
28
Christian Donker
Maarn
6:17
29
Ruben Garretsen
Keijenborg
6:21
30
Simon Derks
Arnhem
6:26
31
Rick de Kort
Velp Gld
6:29
32
Marc van Tergouw
Utrecht
6:33
33
Ruben Kaemingk
Arnhem
6:35
34
Niels Wartna
Arnhem
6:39
35
Stein Lindeboom
Arnhem
6:40
36
Simon van Rooijen
Oosterbeek
6:42
37
David Michels
Malden
6:43
38
Lars Volman
Arnhem
6:45
39
Matthijs de Kort
Velp Gld
6:47
40
Diederik Lelkens
Bemmel
7:15
41
Pepijn van Kempen
Doorwerth
7:25
42
Sjors Roelofs
Angeren
7:30
43
Jesse Nijmeijer
Arnhem
8:19
44
Thomas van Tergouw
Utrecht
8:21
1200, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lau
Velp Gld
4:32
2
Michelle Musumeci
Oosterhout gem Nijme
4:44
3
Inga Bakker
Ommen
4:47
4
Fieke Pepping
Wageningen
4:49
5
Eline de Jong
Didam
4:53
6
Carmen van den Elsen
Wijchen
5:03
7
Roos van Zwam
Renkum
5:09
8
Marleen Verhoeven
Nijmegen
5:11
9
Mirthe van den Moosdij
Elst Gld
5:26
10
Ilene Cleveringa
Doorwerth
5:27
11
Maxime Vernooij
Gendt
5:29
12
Teske Hofman
Arnhem
5:38
13
Fleur Polman
Arnhem
5:42
14
Violet Kazerooni
Arnhem
5:45
15
Meike Freutel
Arnhem
5:46
16
Rianne Werkman
Dieren
5:49
17
Robin Benerink
Westervoort
5:51
18
Jet van der Mark
Arnhem
5:56
19
Bertie Rietema
Arnhem
5:57
20
Kelly van den Brand
Maasbommel
5:59
21
Seda van Faassen
Wolfheze
6:06
22
Renske van Druten
Oosterbeek
6:10
23
Eva Geerlings
Oosterbeek
6:12
24
Nena Volman
Arnhem
6:15
25
Tess Brentjens
Apeldoorn
6:24
26
Vivian Vernooij
Gendt
6:32
27
Marit de Jong
Didam
6:36
28
Jeanne Verlaat
Oosterbeek
6:49
29
Oda Berkhout
Oosterbeek
6:51
30
Ivana Heijnen
Oegstgeest
6:53
31
Bente-Anna Bleeker
Arnhem
6:54
32
Sanne Lindeboom
Arnhem
6:56
33
Noël Oppel
Arnhem
7:02
34
Stefke Poort
Beneden Leeuwen
7:23
35
Floor Lelkens
Bemmel
7:27
36
Marlijn Jesse
Arnhem
7:34
37
Demi Wissels
Hengelo Gld
8:07
38
Dieuwertje Wennekes
Hengelo Gld
8:08
39
Rachel Plinsinga
Arnhem
9:40
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Bos
Velp Gld
17:01
2
Guido Lijster
Arnhem
17:22
3
Paul van Schijndel
Arnhem
18:15
4
Sven Duits
Amersfoort
18:26
5
Bart van de Bunt
Soest
19:12
6
Sebastian Sterk
Tilburg
19:41
7
Patrick Braam
Arnhem
19:51
8
Luuk Hendriks
Renkum
20:10
9
Albert de Bakker
Wageningen
20:31
10
Maarten Langstraat
Huizen
20:53
11
Tjeerd Verveda
Arnhem
20:57
12
Rik Weeting
Nijmegen
21:09
13
Joep Verwaaijen
Doornenburg
21:15
14
Bart Soetendaal
Barneveld
21:30
15
Floris Holtland
Westervoort
21:42
16
Bram Wevers
Aalten
21:52
17
Wouter van Son
Westervoort
22:43
18
Marcel Evers
Arnhem
23:07
19
Pim van der Pol
Arnhem
23:42
20
Mark Leenders
Baarn
24:16
21
Melle Mulder
Zwolle
24:23
22
Remco Visschers
Arnhem
24:24
23
Robbert Zijl
Arnhem
25:26
24
Willem Derks
Nuenen
25:45
25
Tim Donders
Arnhem
25:47
26
Sander Veger
Enschede
26:06
27
Frank Vink
Velp Gld
26:12
28
Tobias Corba
Baarn
26:33
29
Pedro Rodrigues
Arnhem
26:43
30
Ivo Koehorst
Arnhem
27:21
31
Bas Reukers
Lichtenvoorde
27:54
32
Koen van Ligten
Velp Gld
28:01
33
Jeroen Vink
's-Gravenhage
29:02
34
Emil Bosman
Arnhem
29:25
35
Freek van Rooijen
Oosterbeek
30:00
36
Jasper Melenhorst
Arnhem
30:24
37
Martin Vink
Utrecht
30:47
38
Dirk van de Peppel
Zeist
32:45
39
Joost van Rooijen
Oosterbeek
32:51
40
Robbert Nusman
Arnhem
39:16
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
Doetinchem
17:17
2
Ton Berghout
Apeldoorn
18:18
3
Rene Roelofs
Angeren
19:30
4
Marcel van den Berg
Arnhem
19:37
5
Johan Panjer
Apeldoorn
20:08
6
Mynko Peterink
Apeldoorn
20:42
7
Rutger Thung
Vlaardingen
20:47
8
Jan-Albert Verveda
Westervoort
21:00
9
Gerwin Riefel
Arnhem
21:19
10
Jan Hofman
Arnhem
21:44
11
Serge Heijnen
Oegstgeest
21:55
12
Huib Evers
Duiven
22:17
13
Taco Willemsen
Arnhem
23:38
14
Jan-Eize Lindeboom
Arnhem
23:49
15
Denis de Vries
Nijmegen
24:19
16
Herbert van Kraaij
Arnhem
24:31
17
Mario de Kort
Velp Gld
25:04
18
Tjienie Lau
Velp Gld
25:15
19
Hubert Hageman
Didam
25:36
20
Gert Zwaan
Arnhem
26:00
21
Wilbert de Haan
Arnhem
26:04
22
Gerben van der Bijl
Doetinchem
26:09
23
JF Groeman
Arnhem
26:13
24
Sander Smit
Zevenaar
26:38
25
Marc Kastermans
Arnhem
26:42
26
Roderic Bleiker
Arnhem
26:49
27
Erwin Ykema
Oosterbeek
27:01
28
Jurgen Jonker
Randwijk
27:05
29
Han Derks
Arnhem
27:17
30
Melle Steringa
Arnhem
27:38
31
Rob Veger
Enschede
28:14
32
Jan Gosen
Lobith
30:26
33
Jan Maas
Arnhem
31:56
34
Jerry Hondeveld
Zevenaar
34:41
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van Rooyen
Velp Gld
17:57
2
Berry Turk
Velp Gld
18:14
3
Geert Wevers
Aalten
18:43
4
Hans Donker
Maarn
19:03
5
John Boer
Amerongen
19:48
6
Mark Waaijenberg
Brummen
20:01
7
Eef Lijster
Arnhem
20:38
8
Ger de Jong
Didam
21:03
9
Riny Jansen
Oosterbeek
21:47
10
Frank Bod
Oosterhout Gld
22:23
11
Peter Pesch
Almere
23:25
12
Theo Stronks
Aalten
23:28
13
Ronald Moska
Arnhem
23:54
14
Tonny Jansen
Deventer
23:56
15
Paul van Son
Westervoort
25:06
16
Walter Henao
Huissen
25:34
17
Gertjan Cloosterman
Arnhem
26:52
18
Abdelhalim Yaaqobi
Arnhem
26:54
19
Jan van der Doelen
Arnhem
27:05
20
Jack Huisman
Zevenaar
27:26
21
Richard Koraag
Rheden
28:03
22
Hans Jansen
Didam
29:23
23
Elmond Sasso
Zwolle
29:34
24
Peter van Eerde
Nijmegen
29:59
25
Wilko Melenhorst
Arnhem
30:27
26
Alex van Zwam
Renkum
30:49
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Brouwer
Almelo
27:10
2
Henk Fleskes
Loo Gld
28:13
3
Bert Odendaal
Arnhem
29:05
4
Jan Vink
Velp Gld
29:19
5
Pieter Magendans
Oosterbeek
29:27
6
Cor van der Meij
Arnhem
29:36
7
Peter Deelen
Oosterhout Nb
31:33
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Velp Gld
18:33
2
Anne Stoelhorst
Wageningen
22:30
3
Esther Hofma
Deventer
24:34
4
Stephanie Roosendaal
Utrecht
24:42
5
Maud Willemse
Oosterhout gem Nijme
25:00
6
Baukje Zee
Amsterdam ZO
25:31
7
Charlotte Dunselman
Emmerich am Rhein (G
25:39
8
Thirza Stiphout
Veenendaal
25:41
9
Esther van Loon
Arnhem
25:43
10
Marjolein Jansen
Arnhem
26:30
11
Elles Melenhorst
Hattem
26:36
12
Roos Groeneveld
Wageningen
26:37
13
Chantal Janssen
Arnhem
26:45
14
Pleuni Basten
Arnhem
26:57
15
Rosa Brouwer
Arnhem
27:08
16
Julia van Ooijen
Utrecht
27:14
17
Chantal van Ooijen
Putten
27:19
18
Jorien Papen
Utrecht
27:20
19
Isabel Janssen
Arnhem
27:23
20
Moniek Lijster
Nijmegen
27:31
21
Maruschka van Marle
Ede Gld
27:42
22
Birgit Donkers
Arnhem
27:49
23
Froukje van Ligten
Velp Gld
27:58
24
Japke Oudijk
Arnhem
28:06
25
Willeke van de Vorst
Arnhem
28:09
26
Corine Fleskes
Duiven
28:16
27
Elze Derksen
Arnhem
28:19
28
Mijke Verkamman
Zwolle
28:22
29
Fannie van der Sluis
Nijmegen
29:12
30
Yfke de Vries
Wageningen
29:17
31
Martine Maat
Amsterdam
29:30
32
Anja van de Boer
Arnhem
29:32
33
Annet Bolt
Arnhem
29:43
34
Carolien Verduijn
Arnhem
29:46
35
Maaike Paaijmans
Arnhem
30:30
36
Bianca Klerkx
Zeeland
30:31
37
Marieke Wooning
Gendt
30:56
38
Laura Moure-Arts
Eindhoven
31:13
39
Ineke van den Brand
Oijen
31:49
40
Heleen Nusman
Arnhem
31:59
41
Marja van de Boer
Driel
32:01
42
Noralie Geessink
Nijmegen
32:06
43
Ronit Geessink
Arnhem
33:36
44
Vera Graafland
's-Gravenhage
39:30
5K, 5K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannemien Bosman
Arnhem
21:59
2
Diny Boogerd
Uden
22:11
3
Elske Barkman
Enschede
22:25
4
Marian van Hilst
Steenderen
22:26
5
Birgit Luurs
Lent
23:47
6
Berna van Eerten
Arnhem
24:27
7
Charlotte Nieuwenhuis
Huissen
25:20
8
Jolanda Donders
Arnhem
25:48
9
Inge Sipkens
Warnsveld
26:21
10
Annemiek Soers
Elst Gld
26:25
11
Pauline Dijkstra
Arnhem
26:32
12
Everdien Donker
Maarn
26:39
13
Michelle Buitenhuis
Arnhem
26:41
14
Marion Bogers
Wageningen
26:48
15
Marjon Paree
Arnhem
26:49
16
Ingrid Hanou
Zevenaar
26:58
17
Els Schrijber
Arnhem
27:06
18
Carolien Hegge
Arnhem
27:08
19
Carla Levels
Oosterhout gem Nijme
27:28
20
Denise Kastermans
Arnhem
27:40
21
Martine Baar
Arnhem
27:55
22
Corrie Lozeman
Putten
28:04
23
Hanneke Stoffels
Wageningen
28:08
24
Liesbeth Langeveld
Arnhem
28:26
25
Eef van Druyten
Arnhem
28:32
26
Maria Davids
Arnhem
28:37
27
Van den Bold-Zwart
Amsterdam Zuidoost
28:40
28
Janneke Roelofs
Westervoort
28:56
29
Jenny Mac Intosh
Nieuwegein
29:00
30
Foukje Broer
Arnhem
29:10
31
Marie-José Janssen
Boven Leeuwen
29:15
32
Marieke Lijster
Arnhem
29:38
33
Marjolijne LutkeSchiph
Arnhem
29:39
34
Ina Brouwer
Almelo
29:41
35
Miriam Limpens
Brummen
29:48
36
Monique v/d Donk
Boven Leeuwen
29:50
37
Eline van Manen
Lobith
29:54
38
Michelle Manders
Arnhem
30:01
39
Jonathan Simonis
Arnhem
30:16
40
Linda Spies
Renkum
30:19
41
Noor Vermeulen
Leersum
30:22
42
Carla Wouters-Borsje
Huissen
30:45
43
Ingrid Lutke Schipholt
Arnhem
30:53
44
Sandra Zwart
Ellecom
31:04
45
Jet Brokke
Oosterbeek
31:25
46
Anna Torensen
Aalten
31:30
47
Sandra van den Berg
Velp Gld
31:34
48
Marloes Janssen
Arnhem
32:12
49
Simone de Best
Sneek
32:23
50
Tanja van Ligten
Velp Gld
32:26
51
Caroline Bruin
Arnhem
32:28
52
Jacky Verboom
Dieren
32:32
53
Ivonne Bexkens
Oosterbeek
32:54
54
Dini Maas
Duiven
33:14
55
Hanneke Langezaal
Arnhem
33:19
56
Laura Bakker
Duiven
33:32
57
Wendy Toussaint
Velp Nb
33:45
58
Ingrid Magilsen
Eindhoven
33:55
59
Marjan Driesse
Arnhem
37:06
60
Jacqueline Wentholt
Dieren
41:32
10-35, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Sanders
Huissen
31:59
2
Tom Egging
Westervoort
35:50
3
Alex Bergsma
Doorwerth
36:24
4
Martijn Vergeer
Beuningen Gld
37:09
5
John Klerkx
Zeeland
38:59
6
Gert-Jan Westerhout
Ameide
39:46
7
Jan Keemink
Westervoort
39:56
8
Feike Visser
Utrecht
40:23
9
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
42:13
10
Ivo Bracco Gartner
Arnhem
43:10
11
Michiel de Boer
Arnhem
43:17
12
Arjan Jansie
Emmerich am Rhein (G
44:07
13
Tao Xu
Arnhem
44:29
14
Peter Hendriks
Arnhem
46:51
15
Remco Samuels
Zutphen
47:32
16
Bob van der Sluis
Oosterbeek
47:36
17
Joppe Boon
Wageningen
47:40
18
Wilco Schut
Ugchelen
47:43
19
Noud Koomen
Nijmegen
49:04
20
Eelco Wynia
Amsterdam
49:20
21
Marcel Stegers
Gendt
50:37
22
Bjorn Jansen
Arnhem
50:43
23
Gert van de Glind
Barneveld
51:25
24
Remco ter Horst
Zutphen
52:25
25
Joscha Niemann
Rotterdam
53:03
26
Janwillem Lefebre
Apeldoorn
53:31
27
Caspar van der Lecq
Zwolle
54:44
28
Guido Besselink
Utrecht
54:48
29
Amir Maulbogat
Amsterdam
55:34
30
Robbie Lange
Arnhem
55:43
31
Rik Seisveld
Warnsveld
55:45
32
Mark Shire
Utrecht
56:08
33
Sebastien Lafond
Hilversum
1:02:27
34
Maarten Lelkens
Bemmel
1:04:30
10-45, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaby van Caulil
Arnhem
34:13
2
Mark van Maaren
Doorn
34:57
3
Peter van Limbergen
Goes
37:23
4
Paul Swart
Velp Gld
37:37
5
Edwin Vlaanderen
Amersfoort
38:20
6
Raymond Vontenie
Montfoort
39:11
7
Edwin van der Nat
Duiven
40:27
8
Ton Stikkelbroeck
Eindhoven
41:34
9
Ronald van Noordenburg
Escharen
41:39
10
Michiel Brussee
Arnhem
41:52
11
Cees de Kramer
Arnhem
42:27
12
Arthur van der Windt
Arnhem
42:43
13
Hanno de Boer
Nijmegen
42:52
14
Klaas van der Veen
Haarlem
42:55
15
Wim Ritsema
Dieren
43:01
16
Maurice Bosscher
Arnhem
43:33
17
Hubert van Wingaarden
Arnhem
43:40
18
Frank Arendsen
's-Heerenberg
44:09
19
Patrick Vledder
Arnhem
45:02
20
Hans Theunissen
Arnhem
45:48
21
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
45:50
22
Andre van Zwam
Zevenaar
46:06
23
Driss Abbassi
Arnhem
46:38
24
Willem Heling
Duiven
46:44
25
Tertius Middeldorp
Arnhem
47:17
26
Robin Macrander
Bocholt (GER)
47:53
27
René Vos
's-Heerenberg
48:48
28
Dennis Vangangel
IJsselstein Ut
48:51
29
Martin van der Made
Velp Gld
48:56
30
Niels Wagenaar
Lunteren
49:06
31
Eelco Rem
Goor
49:10
32
Herman Fabriek
Duiven
50:01
33
Eric Brouwer
Arnhem
50:57
34
Willem Nijmeijer
Arnhem
50:59
35
Arthur van Rooijen
Woerden
51:12
36
Jan Jouke Tijsma
Eindhoven
51:21
37
Richard Stoelinga
Velp Gld
51:32
38
Christian de Jongh
Culemborg
51:34
39
Eugene Driessen
Didam
52:23
40
Peter Broere
Nijmegen
53:17
41
Marcel Kosterman
Nijmegen
53:27
42
Richard van Rooijen
Amersfoort
54:08
43
Gert van Veldhuizen
Arnhem
54:25
44
Johan Meulman
Zevenaar
56:06
45
Lennart Blokland
Ede Gld
56:19
46
Bert Molewijk
Zutphen
57:05
47
Michel Shuqair
Arnhem
58:59
48
Arno Barten
Arnhem
1:00:00
49
Gaico Timmer
Andelst
1:00:53
10-55, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Bemmel
35:22
2
Wim van Hilst
Steenderen
37:48
3
Jos Gerritsen
Huissen
37:54
4
Erik van den Elsen
Wijchen
38:22
5
Rob van Kooten
Ede Gld
38:49
6
Peter Derks
Nuenen
41:36
7
Bert Wissels
Hengelo Gld
45:01
8
Fred Hendriks
Renkum
45:18
9
Jan Keijzer
Voorhout
45:22
10
Martin Leusink
Duiven
45:28
11
Hans Rietberg
Arnhem
45:33
12
Henk Baltus
Zevenaar
45:41
13
Peter Hooyman
Loo Gld
46:10
14
Peter Verwaaijen
Doornenburg
46:37
15
Ashok Jodha
Amsterdam
46:40
16
Jan Broers
Nijkerkerveen
46:57
17
Gordon Abraham
Arnhem
47:11
18
Rob Roelofsen
Westervoort
47:12
19
Erik Polman
Apeldoorn
47:34
20
Michael Biljardt
Arnhem
47:38
21
Niels Leijdekkers
Wijchen
48:15
22
Paul Sessink
Arnhem
48:43
23
Frank Gesthuizen
Didam
48:45
24
Albert Stoter
Arnhem
49:48
25
Willem Brugman
Westervoort
49:59
26
Joop Spijker
Wageningen
50:03
27
Frans v/d Donk
Boven Leeuwen
50:06
28
Frits Gijsbertse
Amersfoort
50:34
29
Rembert Groenman
Dieren
51:16
30
Bert Koopmans
Arnhem
51:37
31
Willem Scholten
Arnhem
51:59
32
Mart van de Leur
Arnhem
52:11
33
Frank van Dulkenraad
Arnhem
52:27
34
Bert Drenth
Doesburg
53:39
35
Ad Burgers
Nijmegen
54:20
36
Jack van Oijhuizen
Arnhem
54:33
37
Coen van der Vooren
Oosterbeek
55:21
38
Henk van der Sluis
Oosterbeek
56:20
39
Dirk van der Veen
Veenendaal
56:30
40
Jos Haas
Arnhem
56:41
41
Ger Oosterbaan
Arnhem
56:50
42
Mart van der Meijden
Leusden
57:23
43
Wim van Sint Annaland
Arnhem
58:33
44
Ruud de Bie
Arnhem
59:11
45
Gert van Oijhuizen
Lunteren
1:03:33
46
Hink Doornbos
Zevenaar
1:05:02
47
Bert Touw
Barendrecht
1:16:28
10+55, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antoon Jan van den Bel
De Bilt
45:36
2
Drikus Haalboom
Bennekom
46:34
3
Jac van Santen
Velp Gld
48:54
4
Dirk van de Peppel
Duiven
51:18
5
Adriaan Koenen
Arnhem
51:23
6
Ronald Rademaker
Wolfheze
52:40
7
Jan van der Wielen
Arnhem
55:16
8
Nico Spaans
Elst Gld
56:23
9
Bertus Otten
Kampen
57:04
10
Wil Kling
Duiven
57:20
11
Rudie Gorter
Arnhem
58:01
12
Ab C. Molewijk
Wehl
59:22
13
Fred Driesse
Arnhem
1:01:44
14
Rutger van den Berg
Doorwerth
1:02:15
15
Ben Driesse
Arnhem
1:05:15
16
Hans Dekker
Amsterdam
1:05:49
17
Ad van der Donk
Wageningen
1:11:59
10-34, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Burger
Doorwerth
38:33
2
Iris van der Veen
Veenendaal
44:47
3
Cordien Schreurs
Rheden
45:56
4
Floor Perquin
Arnhem
47:25
5
Moniek Zuurbier
Arnhem
47:57
6
Anna Zwart
Wageningen
48:41
7
Baukje Zee
Amsterdam Zuidoost
49:27
8
Hilde van Poeijer
Arnhem
54:05
9
Saskia Overbeek
Maarssen
54:17
10
Annemieke Overbeek
Maarssen
54:26
11
Carla Verhaaf
Huissen
54:38
12
Sandra van Buuren
Arnhem
54:41
13
Margriet Boon
Barneveld
56:02
14
Leigh Duncan
Utrecht
56:10
15
Pieke Berkelmans
Amsterdam
56:59
16
Kinga Turowska
Helmond
57:02
17
Femke van der Winkel
Arnhem
57:08
18
Marloes Meynen
Nijmegen
59:07
19
Eva Verhoeven
Arnhem
1:00:34
20
JH van Breen
Arnhem
1:03:20
10+34, 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilly Panjer
Apeldoorn
41:09
2
Susan Zweers
Doetinchem
45:38
3
Ursula Sikkens
Nijmegen
46:42
4
Jose van Vliet-Lok
Elst Gld
46:46
5
Sandra Huntink
Drempt
47:44
6
Cora Verweij
Woerden
49:50
7
Francesca Klein- Runti
Lelystad
51:39
8
Marja Bosje
Wijk bij Duurstede
51:41
9
Stephanie Rumahi
Bocholt (GER)
52:33
10
Jellie van der Meer
Arnhem
52:36
11
Corry Vervoort
Velp Gld
53:49
12
Sascha Dekkers
Arnhem
54:06
13
Tania Somsen
Nijmegen
54:10
14
Jolanda Wissels
Hengelo Gld
54:11
15
Carin Donk
Amsterdam
54:15
16
Moniek Somsen
Nijmegen
54:18
17
Carolina Speijers
Driel
54:22
18
Tineke Mollema
Hooglanderveen
54:53
19
Ans Moorman
Zevenaar
55:25
20
Mireille Hendrickx
Oosterhout gem Nijme
55:28
21
Helena Leusink
Duiven
55:41
22
Geerte Gesthuizen
Didam
55:58
23
Toscha Hageman
Nieuwegein
56:13
24
Lia Polman
Loo Gld
56:35
25
Astrid Feijen
Doetinchem
56:39
26
Marlou Nijland
Arnhem
57:07
27
A van Raalte-Valstar
Dieren
57:09
28
Erica Gasseling
Oosterbeek
57:11
29
Liduine de Jong
Arnhem
57:15
30
Eileen McEwan
Oosterbeek
57:18
31
Martine van Loghem
Velp Gld
57:35
32
Lucie Jansen
Keijenborg
57:47
33
Cobie de Vos
Hilversum
58:13
34
Hanneke Elema
Wageningen
59:17
35
Jozien Vogel
Arnhem
1:00:02
36
Francis Tomesen
Doetinchem
1:02:54
37
Riekske Berendsen
Arnhem
1:03:38
38
Petra de Smit
Arnhem
1:03:41
39
Martina von Böhl
Nijmegen
1:03:54
40
Sabine Zegers
Arnhem
1:04:19
41
Kiek van den Tweel
Bemmel
1:04:34
42
Susana Sanchez Perez
Amsterdam
1:06:41
43
Anita Touw
Barendrecht
1:16:26
Burgers' Zoo - Run2Day - Rijn IJssel - txt Factor
Uitslagen.nl
29-01-2009 16:20