Uitslagenlijst Des Dieprijt Cross

Eersel - Zondag 18 januari 2009

HRECR, TRIMLOOP H3-9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernest Kox
Hapert
19:32
2
Henk vd Dunk
Veldhoven
20:35
3
Maarten Tromp
Oirschot
25:52
4
Domine Leenaerts
Eersel
30:10
5
Jo Jansen
Duizel
32:26
6
Kees vd Looij
Veldhoven
34:38
7
Peter van Gompel
Eersel
34:58
8
Peter Schellekens
Eersel
36:32
9
Ferry van der Donk
Eindhoven
36:45
10
Ad Kerkhofs
Bladel
37:25
11
Jos v Caulil
Eersel
37:32
12
Piet Vermeulen
Bladel
37:32
13
Andre Trines
Eindhoven
38:35
14
Hans de Korte
Hapert
38:48
15
Frank Harperink
Eindhoven
39:57
16
Robert vd Graaf
Arendonk
40:00
17
Peter Quaadvlieg
Eersel
40:33
18
Andries Ammerlaan
Eersel
41:16
19
Jack Felten
Veldhoven
42:24
20
Frank Bongers
Valkenswaard
42:52
21
John van Ginkel
Westerhoven
43:05
22
Jan Smets
Bladel
43:28
23
Jos Borgmans
Reusel
43:32
24
Gert Marquart
Eersel
43:36
25
Paul de Munk
Nuenen
44:18
26
Matthijs Cune
Eersel
44:20
27
Thijs v Beers
Eersel
45:43
28
Fred Roffelsen
Vessem
46:04
29
Harry Geven
Wintelre
46:20
30
Theo van de Zanden
Bladel
46:40
31
Theo Bijl
Eindhoven
46:56
32
Ad van de Hout
Eersel
47:15
33
Ton Kokken
Reusel
47:20
34
Willem Lepelaars
Eersel
47:50
35
Jo Brans
Hoogeloon
50:34
36
Gerard Berendsen
Valkenswaard
50:35
37
Toon Jansen
Reusel
51:16
38
Jan Otten
Valkenswaard
52:47
DRECR, TRIMLOOP D3-9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Bartholomeus
Eersel
20:25
2
Maria v Iersel
Bergeijk
20:33
3
Annemarie vd Ven
Eersel
21:30
4
Anita Weststrate
Eersel
26:40
5
Nikki Tromp
Oirschot
28:40
6
Lisette Vorselman
Eersel
30:10
7
Janny Ammerlaan
Eersel
30:42
8
Hetty Scheepers
Eersel
30:58
9
Riet de Wolf
Eersel
39:36
10
Mirjam vd Horst
Veldhoven
42:55
11
Monique Priem
Eindhoven
46:54
12
Louise van Buuringen
Eindhoven
47:12
13
Liesbeth van der Sande
Eindhoven
54:36
14
Marian Bijl
Einhoven
59:43
HSEN, HEREN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Attila
31:40
2
Frans Giebels
Fortuna '67
33:46
3
Frans Pasmans
Loopgroep PK
36:18
4
Paul van Limpt
AVR '69
36:40
5
Carlo Bartels
GVAC
37:04
6
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
37:59
7
Ruud van den Borne
AVR '69
38:44
8
Tommy Wouters
AVR '69
41:15
9
Bart Noyen
AV Oirschot
41:46
10
Stijn Wijnen
AVR '69
41:50
11
Paul Roest
AVR '69
42:04
HM35, HEREN M35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van der Velden
AVV
31:58
2
Jack van Avendonk
Attila
32:18
3
Ad Peeters
AVV
33:15
4
Michael Harris
Loopgroep PK
33:45
5
Koen Joosse
Phanos
34:30
6
Mario Arts
LOGO
37:38
7
Bart Lavrijsen
AVR '69
37:58
8
Pieter van der Heijden
Prins Hendrik
39:52
9
Jurgen Bovée
LOGO
41:31
HM45, HEREN M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Peeters
AVV
32:13
2
John Stassen
Loopgroep PK
35:08
3
Wil Boudewijns
DES
35:43
4
Toon Wouters
DES
37:34
5
Robert Sanchez
Olympia Eindhoven
38:08
6
Kees v.d. Put
PSV
38:10
7
Hans Bijsterveld
PSV
38:56
8
Willy Lanters
LOGO
39:12
9
Egon Triki
LOGO
40:24
10
Kees Timmermans
DES
40:29
11
Titus Crombach
Loopgroep PK
41:00
12
Norbert Piket
Olympia Eindhoven
41:42
13
Pierre Lardenois
Fortuna '67
42:27
14
Cees Willems
Loopgroep PK
45:00
HM55, HEREN M55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van de Akker
Olympia Eindhoven
31:08
2
Joop Slagboom
GVAC
31:59
3
Jos Moesman
Loopgroep PK
34:42
4
Jos van Uden
Fortuna '67
37:23
5
Frits Claassens
Attila
37:34
6
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
39:00
DSEN, DAMES SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
24:12
2
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
25:11
3
Amy vd Broek
Attila
25:59
DM45, DAMES M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
AV Oirschot
27:38
2
Paulien Snoeks
Fortuna '67
30:12
3
Rikie Huyberts
Fortuna '67
31:12
KOR M, KORTE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Krop
Asterix
10:33
2
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
10:37
3
Oscar Mulder
PSV
11:06
4
Luc Bekers
GVAC
11:14
JJUNA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen Lauwers
AVR '69
24:42
2
Coen van Sambeeck
AVR '69
25:03
3
Sander van Esch
GVAC
26:16
4
Ruud Lauwers
AVR '69
34:00
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schreur
GVAC
10:38
2
Maurice Lardenois
Fortuna '67
11:36
3
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
11:48
4
Sam de Looff
DES
11:54
5
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
12:22
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Mom
PSV
9:43
2
Peter Verschuuren
AVV
9:49
3
Rob Michiels
AVR '69
10:09
4
Niels Aarts
Generaal Michaelis
10:42
5
Mike Willems
DES
10:50
6
Gijs Tops
AVR '69
10:55
7
Maarten Kerk
Fortuna '67
10:59
8
Stijn Jansen
AVR '69
12:12
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Flipsen
AV Weert
9:45
2
Marijn van Est
PSV
10:31
3
Roel Kox
AVR '69
10:46
4
Jordan Harris
PSV
10:54
5
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
11:05
6
Martijn Boon
PSV
11:08
7
Maik van de Pas
AVR '69
11:11
8
Maurizio van Dalen
PSV
11:12
9
Patrick van Tuijl
AVV
11:13
10
Tom Schellekens
AVR '69
11:22
11
Luuk Antonius
AVR '69
11:31
12
Sam van der Pasch
Generaal Michaelis
11:33
13
Shaun Harris
PSV
11:50
14
Geert Jansen
AVR '69
11:52
15
Aäron Mandemaker
Generaal Michaelis
12:00
16
Niek Schrijnemaekers
GVAC
12:15
17
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
12:16
18
Gijs Cox
DES
12:52
19
Sem Beerens
DES
13:49
20
Domingos Muanza
AVR '69
14:38
21
Carlo Tromp
GVAC
14:48
MJUNA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Vosters
AVR '69
13:33
2
Tamara Renders
GVAC
13:56
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne van Slooten
AVV
11:10
2
Anne Elevelt
Generaal Michaelis
12:14
3
Evelien Lauwers
AVR '69
12:27
4
Suzan Crombach
Generaal Michaelis
12:30
5
Laila Dekkers
PSV
13:04
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
10:37
2
Mirna van Slooten
AVV
11:22
3
Michelle Lavrijsen
AVR '69
11:27
4
Demi Saris
Generaal Michaelis
11:44
5
Anne-Marijke Voets
PSV
13:22
6
Romy Dekkers
PSV
14:34
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van de Wijdeven
AVV
5:48
2
Milou Dekkers
PSV
5:58
3
Suzanne Verhoeven
Oud-Turnhout
6:05
4
Maud ter Bogt
GVAC
6:20
5
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
6:29
6
Quirien Robbe
AVV
6:42
7
Lisse Cobussen
PSV
6:45
8
Denise Smetsers
Fortuna '67
6:48
9
Lieke Schulting
PSV
6:49
10
Jolien Bruininx
AVR '69
6:52
11
Kim Wouters
AVR '69
6:57
12
Iris van Slooten
AVV
7:03
13
Bo van den Branden
Generaal Michaelis
7:05
14
Marielle Lavrijsen
AVR '69
7:06
15
Renee van Limpt
AVR '69
7:10
16
Esmee de Bakker
Generaal Michaelis
7:22
17
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
7:31
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Verhaar
AVV
6:03
2
Luca Schliekelmann
PSV
6:15
3
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
6:16
4
Delano van Dalen
PSV
6:29
5
Noah Haasen
Loopgroep PK
6:30
6
Sjoerd Landman
AVV
6:31
7
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
6:32
8
Vincent Engbers
AVV
6:33
9
Wessel Heesters
AVR '69
6:40
10
Bart van Bourgondien
GVAC
6:46
11
Joris v Est
PSV
6:50
12
Rob Wouters
AVR '69
6:55
13
Joran Robbe
AVV
6:56
14
Nick Meulenbroeks
AVR '69
6:57
15
Luuk Stikkelbroeck
PSV
7:02
16
Niels Kox
GVAC
7:03
17
Jasper Dellaert
GVAC
7:04
18
Nick Emmen
GVAC
7:07
19
Gijs Nijskens
PSV
7:08
20
Tuur Krekels
AVR '69
7:09
21
Martijn Schrijnemaeker
GVAC
7:14
22
Massimo Toffolo
DES
7:17
23
Teun Roymans
AVR '69
7:18
24
Jelle Antonius
AVR '69
7:28
25
Jeroen Geerts
AVR '69
8:24
26
Amar Dekkers
PSV
8:30
27
Jeroen Klessens
AVR '69
8:37
28
Max Meulenbroeks
AVR '69
8:40
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van der Velden
AVV
6:26
2
Juul Knoester
GVAC
6:29
3
Niels Dirkx
AVR '69
6:42
4
Renzo van Kerkoele
Generaal Michaelis
6:56
5
Max Schellekens
AVR '69
7:10
6
Dinand de Bresser
Generaal Michaelis
7:13
7
Loed Krekels
AVR '69
7:30
8
Rens Hoogendorp
GVAC
7:35
9
Gijs Knoestner
GVAC
8:09
10
Bram van Limpt
AVR '69
8:26
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Roosen
GVAC
4:38
2
Jasper Cobussen
PSV
4:42
3
Jens Peeters
AVV
4:56
4
Chiel Stikkelbroeck
PSV
5:02
5
Merlijn vd Velden
AVV
5:22
6
Bram Sanders
AVR '69
5:26
7
Jorn Heesters
AVR '69
5:45
8
Stefan Engbers
AVV
7:04
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jody Schellekens
AVR '69
6:04
2
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
6:06
3
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
6:07
4
Silke Peeters
AVV
6:30
5
Femke Hanssen
GVAC
6:38
6
Karin Flipsen
AV Weert
6:42
7
Suzan Werps
AV Weert
6:43
8
Rana v Ginneken
Generaal Michaelis
6:45
9
Britt Moonen
GVAC
6:49
10
Eveline Saalberg
GVAC
6:56
11
Marieke Intven
AVV
6:57
12
Caitlin van Spreuwel
AVR '69
7:02
13
Jessica van der Heijde
DES
7:22
14
Lieke Knapen
AVV
7:39
15
Marieke Verhoeven
GVAC
7:55
16
Anne Roosen
GVAC
8:00
17
Vera van Nuenen
PSV
8:12
18
Bente v Ham
GVAC
8:25
19
Anniek Smolders
AVV
8:53
20
Franca de Laat
AVR '69
9:22
21
Loes Tops
AVR '69
9:26
22
Anne van Limpt
AVR '69
10:04
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van Slooten
AVV
7:07
2
Ilse Croonen
GVAC
7:20
3
Kim Moonen
GVAC
7:50
4
Jenna Sanders
GVAC
7:58
5
Johanna Muanza
AVR '69
8:25
6
Silke van de Wal
GVAC
8:40
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Witteveen
Generaal Michaelis
4:46
2
Zahra Heussen
PSV
5:28
3
Vera Intven
AVV
5:32
4
Marle v Ham
GVAC
5:36
5
Lara Dona
DES
5:52
6
Femke Alessie
GVAC
6:10
www.uitslagen.nl
19-01-2009 20:24