Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Bakkeveen - Zondag 11 januari 2009

REC, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Scholte
Bakkeveen
10:40
2
Tjitske Kuiper
Nietap
12:01
3
Jacobus Okkema
Bakkeveen
16:39
4
Lieuwe Hiddema
Appelscha
17:13
5
Oege Hiddema
Appelscha
17:41
6
Hester Groenveld
Bolsward
17:50
7
Jeroen Laarhuis
Oosterwolde Fr
18:21
8
Dannie Stoker
Drachten
18:22
9
Arjan Zijlstra
Bakkeveen
20:14
10
Joost Dolstra
Tuk
20:43
11
Yasmin de Groot
Nietap
20:53
12
Jelmer Bonnema
Bakkeveen
22:08
13
Bas Visserman
Hallum
22:18
14
Simon Aardema
De Wilp Gn
22:26
15
Monique Seerden
Franeker
23:10
16
Jannie Tjassing
Bakkeveen
23:24
17
Louw Hoeksma
Surhuisterveen
29:11
18
Tim van Houten
Marum
30:04
19
Astrid Jonker
Tijnje
33:26
20
Els Dijkman
Drachten
33:57
21
Harro Arkema
Lippenhuizen
34:19
22
Gerrit Kramer
Bolsward
35:14
23
Alle Hoekstra
Appelscha
35:16
24
Gert de Jonge
Marum
35:32
25
Alfred Kuiper
Leek
35:34
26
Ingrid Kuipers
Marum
35:53
27
Bert Dijkstra
Leeuwarden
36:03
28
Gert-Jan Koopmans
Dokkum
36:55
29
Bart Koops
Tolbert
36:57
30
Ferdinand Kits
Drachten
37:20
31
Wouter Papenhove
Leeuwarden
37:43
32
Stefan van der Wal
Drachten
38:04
33
Gerard Cnossen
Drachten
38:50
34
Andrew Guest
Bolsward
39:45
35
A.D. Wedringa
Drachten
40:02
36
Mathijs Lusthof
Sneek
40:13
37
Niels Laarhuis
Oosterwolde Fr
40:20
38
Jonannes van Zandberge
Bakkeveen
40:34
39
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
40:43
40
Roy Witte
Bakkeveen
41:42
41
Ad Michielsen
IJlst
42:17
42
Sytse Bouma
Bakkeveen
42:19
43
Ed Velderman
Gytsjerk
42:22
44
Koen Grave
Drachten
42:36
45
Joost vn Leeuwen
Oosterwolde Fr
42:43
46
Patrick de Jonge
Marum
42:44
47
Kevin Kuipers
Marum
42:45
48
Jan Hendrik Elzinga
Marum
42:45
49
Bouwe van der Meer
Jubbega
43:03
50
Gerard Bezema
Leek
43:40
51
Martin Timme
Zwolle
43:41
52
Fedde Beijert
Ureterp
43:47
53
Frank Roffel
Sneek
44:00
54
Arend de Haan
Jubbega
44:01
55
André Jellema
Leeuwarden
44:01
56
Uwe Baldamus
Bergum
44:14
57
Nico Hooisma
Dronrijp
44:35
58
Johan Beintema
Leeuwarden
44:43
59
Pieter Atsma
Surhuisterveen
44:48
60
Taeke Struiksma
Opende
44:57
61
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
44:59
62
Luuk Kruizinga
Aduard
45:00
63
Bjorn vd Schaaf
Leek
45:00
64
Andrea Mochielsen
IJlst
45:02
65
Richard Sijtsma
Tjalleberd
45:15
66
Wytse Sytsma
Tjalleberd
45:17
67
Anke Bosma
Surhuizum
45:30
68
P. Joustra-Werkman
Oosterwolde Fr
45:39
69
Sjoerd Holtrop
Leeuwarden
45:39
70
Sander Bergsma
Jubbega
45:45
71
Jantien Hoekstra
Berlikum Fr
45:46
72
Jakob Veenstra
Drachten
46:08
73
Jacob Dolstra
Tuk
46:17
74
Gosse Koopmans
Dokkum
46:37
75
Jan van Dalen
Bakkeveen
46:38
76
Joke Gorter
Oosterwolde Fr
46:39
77
Jeffrey vd Velde
Marum
46:43
78
Jappie de Jong
Lippenhuizen
47:01
79
Bonne Aans
Ureterp
47:10
80
Peter Bax
Drachten
47:25
81
Suze Maathuis
Drachten
47:30
82
Annie Douma
Augustinusga
48:09
83
Janneke Nienhuis-Koetj
Oosterwolde Fr
48:37
84
Trudy Sanders
Sneek
48:52
85
Jan Nijmeijer
Oldemarkt
49:25
86
Wieger van Keulen
Leeuwarden
49:38
87
Ciska Linders
Drachten
50:21
88
Peter Folkersma
Bakkeveen
50:40
89
Peter Kuipers
Marum
50:55
90
M. vd Meer
Sneek
51:02
91
Goos Tuinstra
Drachten
51:28
92
Bart Dees
Bakkeveen
51:34
93
Miriam Keuken
Sneek
51:43
94
Jacob Visser
Dokkum
51:51
95
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
52:14
96
Jelte Nijholt
Oosterwolde
52:14
97
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
53:19
98
Menno van der Meulen
Bakkeveen
53:53
99
Klaas Peereboom
Heerenveen
54:18
100
Sonja Bezema-Renkema
Leek
54:27
101
Wim
Bakkeveen
55:11
102
Hendry Westerhof
Gerkesklooster
56:51
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Guikema
Jupiter
3:39
2
Francis Nienhuis
Impala
3:43
3
Nina Hof
AAC '61
3:57
4
Nikee Siemonsma
Horror
4:10
5
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:17
6
Gerieke Nijboer
Impala
4:20
7
Rianne Ottens
Horror
4:33
8
Sanne Verbaas
Lionitas
4:58
9
Nadine de Groot
Nietap
5:17
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelger de Boer
Horror
3:47
2
Rein Kramer
Horror
3:51
3
Jort van Deutekom
Lionitas
3:52
4
Jarno Kuiper
Start '78
4:03
5
Sytse Oudman
Impala
4:14
6
Joppe de Boer
Lionitas
4:20
7
Wisse Leistra
Spartacus
4:25
8
Fons Dijksma
Lionitas
4:37
9
Harm-Jan Kootstra
Impala
4:58
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
3:24
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:26
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
3:37
4
Laila van der Meer
Athleta
3:40
5
Mare te Biesebeek
Lionitas
3:41
6
Rosalie Tissingh
Start '78
3:42
7
Thirza Kuiper
Start '78
3:48
8
Carlijn Grave
Impala
3:50
9
Merle Louwinger
Athleta
3:52
10
Laura Mulder
Impala
3:54
11
Femke van der Veen
Athleta
4:09
12
Marleen Anna Freijssen
Lionitas
4:11
13
Roos Postma
Impala
4:12
14
Ellis de Wit
Impala
4:38
15
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
4:44
16
Yeal van der Meer
Athleta
5:06
JPB, JONGENS PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Ensing
De Sprinter
3:22
2
Roman de Boer
Horror
3:26
3
Jarin van der Kooi
Lionitas
3:30
4
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:33
5
Remco Mulder
Start '78
3:43
6
Mathijs Bouma
Impala
3:52
7
Wieger Tuithof
Groningen Atletiek
3:55
8
Stephan van Es
Impala
4:00
9
Sieger Wijnsma
Lionitas
4:04
10
Jesse Noor
Impala
4:11
11
Wiger Hartstra
Impala
4:14
12
Wolter Nijmeijer
Start '78
4:30
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya Servage
Start '78
3:14
2
Joska Lukkes
Lionitas
3:17
3
Jorien Reekers
Impala
3:23
4
Emma Verkaaik
Hunzerunners Loopgr
3:24
5
Charlie Landsaat
Impala
3:27
6
Mara Leistra
Spartacus
3:41
7
Rianne Nyenhuis
Lionitas
3:42
8
Sophia van der Heide
Lionitas
3:51
9
Iris Ton
LSV Invictus
4:00
10
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
4:16
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
3:05
2
Leonie Glazenborg
Aquilo
3:10
3
Anneke Kootstra
Impala
3:21
4
Jasmijn Wagenaar
Impala
3:26
5
Maaike Wiersma
Impala
3:31
6
Lara van Ravenstein
Start '78
3:32
7
Irma Michielsen
Horror
3:37
8
Esther Wijnalda
Impala
3:39
9
Sybrich Wijnsma
Lionitas
3:43
10
Jeske Stam
DOS
4:06
11
Yaëlla van der Schaaf
Lionitas
4:19
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lammert Ekkers
Katlijk
3:05
2
Lars van Hoeven
Athleta
3:07
3
Pascal Sinnema
Lionitas
3:09
4
Eric Stuiver
Start '78
3:26
5
Jorik Laskewitz
Impala
3:28
6
Amaru Wijman
Jahn II
3:31
7
Niels van Deutekom
Lionitas
3:39
8
Niels Bouma
Impala
4:00
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
3:13
2
Jelmer Kootstra
Impala
3:17
3
Tristan Nienhuis
Impala
3:26
4
Marijn van der Veen
Lionitas
3:28
5
Yoran van Setten
Impala
3:31
6
Rory Oosterkamp
Start '78
3:32
7
Julian Roffel
Horror
3:35
8
Rense Negenman
Impala
3:38
9
Daan Kuipers
Groningen Atletiek
3:41
10
Obbe Tibben
Start '78
3:43
11
Midas de Jong
Lionitas
3:48
12
Bas Venema
Jupiter
3:49
13
Jarno Holwerda
Impala
3:54
14
Stefan Ottens
Horror
3:55
15
Emiel de Wit
Impala
4:25
16
Thijs Verbaas
Lionitas
4:49
MD1, MEISJES D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aafke Soet
AV Heerenveen
3:26
2
Irene Kalter
Lionitas
3:30
3
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:36
4
Dorine van der Veen
Lionitas
3:38
5
Anouk Hof
AAC '61
3:40
6
Danaid Prinsen
Aquilo
3:42
7
Eva Lukkes
Lionitas
3:44
8
Amber Scheffer
Lionitas
3:54
9
Charlotte de Vries
Impala
3:56
10
Romy Strobos
Jahn II
4:04
11
Welmoed Mink
Lionitas
4:07
12
Laura Veenman
Jupiter
4:09
13
Renske van Ginkel
Athleta
4:35
MD2, MEISJES D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa den Heijer
Jahn II
3:15
2
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:21
3
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
3:27
4
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
3:28
5
Sacha Martini
Groningen Atletiek
3:37
6
Lisa Keuken
Horror
3:42
7
Bernice Meijer
SV Veendam
3:44
8
Sandra Boxum
Start '78
3:47
9
Judith Michielsen
Horror
4:05
10
Marida Prins
LSV Invictus
4:08
11
Birgit Scheffer
Impala
4:13
12
Mathilde Spitzen
Start '78
4:19
13
Geesje Nijmeijer
Start '78
4:20
14
Eva Hartman
Lionitas
4:22
15
Sanne Betten
Impala
4:28
16
Esmée van de Wal
Lionitas
4:55
17
Gwenda McGall
Lionitas
4:55
18
Yannick Nout
Lionitas
5:14
JD1, JONGENS D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Dijkstra
Impala
3:25
2
Sven Boersma
Hunzerunners Loopgr
3:27
3
Robin Wassens
Groningen Atletiek
3:30
4
Justin Postma
Impala
3:36
5
Markus Meekma
Impala
3:38
6
Chris Gaitanus
Horror
3:39
7
Sibren Reekers
Impala
3:45
8
Mark Wijnalda
Impala
3:49
9
Jeffrey Rosenboom
Impala
3:50
10
Sanne van der Horst
Lionitas
3:51
11
Jurrien Rijlaarsdam
LSV Invictus
4:09
12
Lars Douma
Jahn II
4:20
JD2, JONGENS D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Boer
Start '78
3:16
2
Jesse van Aalsum
Lionitas
3:17
3
Bram Kielman
AV Heerenveen
3:19
4
Tom Bax
Impala
3:25
5
Wessel van Trijp
Impala
3:40
6
Lutsen van der Wal
Lionitas
3:40
7
Henk Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
3:48
MB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieternel Oden
Horror
3:41
2
Marike Stoker
LSV Invictus
4:10
JB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
2:35
MA, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilmke Boersma
Horror
3:07
VSEN, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarijn van der Gra
LSV Invictus
3:21
2
Harmke Robijns
Impala
3:29
MSEN, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerko Floor
LSV Invictus
2:44
2
Wouter Visch
Groningen Atletiek
2:46
3
Kevin Damstra
AV Heerenveen
2:51
4
Jappie Doller
Friesland
2:53
5
Klaas de Vries
Impala
3:01
6
Eric Portema
AV Heerenveen
3:02
7
Nico van Ginkel
Lionitas
3:23
8
Jelmer Jepma
Impala
3:38
MC, MEISJES C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke van der Meer
AV Heerenveen
6:25
2
Denise Sinnema
AV Heerenveen
6:28
3
Jolien de Waard
ATC '75
6:44
4
Fleur Baljet
Horror
6:47
5
Nathalie Kreleger
Groningen Atletiek
6:57
6
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
7:15
7
Ellen Jansen
Start '78
7:21
8
Louise Manting
Jahn II
7:27
9
Katja Poltavets
AV Heerenveen
7:30
10
Corien Vlaming
Groningen Atletiek
7:31
11
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
7:33
12
Anke Zonderland
Impala
7:33
13
Janneke de Vries
Impala
8:01
14
Eline van der Meer
Impala
8:13
15
Heleen Alves
Impala
8:20
16
Wilma Haak
Impala
9:23
17
Wieke Nijmeijer
Start '78
11:15
MB, MEISJES B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Trooster
AAC '61
6:23
2
Anniek de Jong
AV Heerenveen
6:26
3
Ydwine van der Veen
Lionitas
6:41
4
Aly Boersma
Horror
6:48
5
Nynke van der Zee
ATC '75
7:16
6
Getty Dotinga
Horror
7:46
JC, JONGENS C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolbers
Spartacus
5:55
2
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
5:58
3
Jordi Stam
DOS
6:24
4
Hille Dalstra
AV Heerenveen
6:27
5
Bram Buigel
Groningen Atletiek
6:28
6
Martijn de Vries
Start '78
6:29
7
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
6:33
8
Jari van Ravenstein
Start '78
6:36
9
Alger Hiemstra
Impala
6:38
10
Rein Reinsma
Horror
6:42
11
Willem van Zoelen
Impala
7:03
12
Robin Strobos
Jahn II
7:12
13
Aldo Michielsen
Horror
7:15
14
Richard van der Meer
Impala
7:30
15
Jasper Bos
Groningen Atletiek
7:37
16
Wybe Jongema
Impala
7:41
17
Ids Nicolai
Lionitas
7:43
18
Detmer Kremer
Impala
7:44
JB, JONGENS B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Ploeger
AAC '61
8:22
2
Frank Blikslager
Groningen Atletiek
8:27
3
Marwin Iedema
Impala
8:50
4
Lowie van der Woude
Start '78
9:00
5
Jesse Nijboer
Start '78
9:01
6
Lars van der Linden
Impala
9:28
7
David Hofstee
Impala
9:29
8
Bert Bos
Groningen Atletiek
9:35
9
Patrick Sinnema
AV Heerenveen
9:59
10
Frank Buigel
Jupiter
10:06
MA, MEISJES A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rhea Drenth
Groningen Atletiek
15:43
2
Nynke Bruinsma
Horror
15:47
3
Margriet Akkerman
Horror
15:54
VSEN, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Falkmann
Groningen
13:58
2
Anne Hobbelt
Vitalis
15:12
3
Brenda de Jong
Impala
15:17
4
Nynke de Lange-Liembur
Start '78
15:30
5
Lenneke van der Heide
AV Heerenveen
15:42
6
Jelly van der Kloet
Vitalis
16:00
7
Anne-Sophie Kok
AAC '61
16:09
8
Bianca van Osch
Haag Atletiek
16:22
9
Sandra Sikkema
Impala
16:27
10
Aletta Vlaar
Vitalis
16:49
11
Jorijn Hornman
Vitalis
16:56
12
Ivonne Wessels
Start '78
17:47
13
Simone Westerbeek
Start '78
18:17
14
Tessa Boot
Horror
18:21
V35+, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Wagteveld
Start '78
17:17
2
Annelies van Buiten
Start '78
19:34
V45+, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toos de Vries
Start '78
17:25
2
Trees van Veen
Start '78
18:45
JA, JONGENS A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep Nota
Horror
20:24
2
Peter Peereboom
AV Heerenveen
22:21
3
Thomas Schuitemaker
De Sperwers
24:52
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Artemis
31:18
2
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
31:37
3
Ard Vlooswijk
Vitalis
31:57
4
Riekele Kobes
Impala
32:41
5
Jan Albert Veenema
Horror
33:12
6
Roderick Riesenkamp
Impala
33:37
7
Rutger Timmer
Vitalis
33:52
8
Douwe Nauta
Horror
34:01
9
Ben van Oeveren
Vitalis
34:29
10
Marco Wels
Impala
34:29
11
Thijs Rood
Vitalis
34:59
12
Rogier Wezeman
Groningen Atletiek
35:13
13
Niels de Rijk
De Sperwers
35:29
14
Nico Nimeijer
Vitalis
35:42
15
Duurt Dijkman
Groningen Atletiek
35:43
16
Stefanie Bouma
Impala
36:05
17
Jappie Brandenburg
Horror
36:30
18
Ralf de Jong
Impala
36:42
19
Dolf Duivenvoorden
Vitalis
37:19
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Bots
Lionitas
32:48
2
Adriaan Huisman
LSV Invictus
37:15
3
Lammert Odinga
Lionitas
37:44
4
Ron Bos
Start '78
41:29
5
Ruud Douma
Jahn II
46:34
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Didier Senay
SV Veendam
33:45
2
Klaas Talma
Impala
34:27
3
Erik Bakker
Friesland
36:12
4
Cor Ton
LSV Invictus
36:26
5
Jacob Oden
Horror
37:02
6
Hans Versteeg
Friesland
37:20
7
Jebbe Westerbeek
Start '78
39:45
8
Harm Veenstra
Impala
40:35
9
E. Oosterhuis
Friesland
42:26
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Wetting
Lionitas
37:27
Indien U op- of aanmerkingen hebt over de uitslag, stuur dan een mail naar
wcimpala@gmail.com.
Uitslagen.nl
29-01-2009 18:30