Uitslagenlijst 19e Spiridoncross

Rijen - Zondag 4 januari 2009

MPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annabelle Emmen
Spiridon
3:59
2
Janneke Mengerink
Gloria
4:14
3
Fleur van der Linden
DAK
4:38
4
Lotte Jansen
Gloria
4:46
5
Imme Frijters
Gloria
4:52
6
Bente de Jager
Scorpio
4:54
7
Joyce Verhoef
Atledo
4:58
JPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Hendriks
THOR
3:58
2
Stan Schipperen
Scorpio
3:59
3
Phill Pols
Atledo
4:05
4
Taro Swart
Spiridon
4:11
5
Viggo Parol
Fit
4:12
6
Jasper Olsson
Fit
4:23
7
Chiel Mouws
Gloria
4:26
8
Kyle van der Mierden
ACW '66
4:29
9
Stijn Vermissen
Gloria
4:33
10
Daan Verzijlberg
Attila
4:34
11
Daan Verhoeven
Attila
5:06
12
Geert van Krevelen
Atledo
5:22
13
Daan van 't Hoenderdaa
Atledo
5:36
MPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Ommeren
THOR
5:49
2
Tanya Groep
Spiridon
5:49
3
Jolien Stuijk
Gloria
5:50
4
Lonneke Westermann
Attila
5:59
5
Evi van Bladel
ACW '66
6:02
6
Gwen Verheyen
België
6:09
7
Lotte de Graauw
Attila
6:13
8
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
6:17
9
Joyce van Loenhout
Gloria
6:20
10
Kayleigh van der Mierd
ACW '66
7:18
11
Maxime Beverwijk
Atledo
7:32
JPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle de Roon
Atledo
5:11
2
Max van Helmond
Spiridon
5:27
3
Sander Hendrickx
Gloria
5:43
4
Daan Mulder
ACW '66
5:56
5
Semm Wijnings
Spiridon
6:18
6
Matthijs Nagtzaam
Spiridon
6:19
7
Tijn de Jong
Tilburg Road Runners
6:55
MPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaylee van Caem
ACW '66
4:59
2
Stella Bolderheij
Energie
5:11
3
Annelot Staes
Gloria
5:14
4
Tessa Lahaye
Attila
5:21
5
Isabelle Spierenburg
Sprint
5:25
6
Carolien Verheyen
ARAC
5:31
7
Nina Becx
Attila
5:33
8
Meike Stevens
Attila
5:40
9
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
5:47
10
Indy Flipsen
Atledo
5:51
11
Manon Lammertse
ACW '66
6:09
12
Eveline van Nimwegen
Gloria
6:12
13
Jessy Delsman
OSS-VOLO
6:17
14
Laura Eldred
ACW '66
6:24
15
Dominique Beverwijk
Atledo
6:35
16
Anne Leemans
Atledo
6:38
17
Vera Olieslagers
Gloria
7:02
18
Emma Timmermans
ACW '66
7:05
JPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Loukili
Atverni
4:29
2
Brian Versluis
Atverni
4:35
3
Bram Mengerink
Gloria
4:55
4
Corné Parol
Fit
5:06
5
Arthur Schurmans
Gloria
5:25
6
Twan Dijks
Spiridon
5:30
7
Julian de Leeuw
Sprint
5:34
8
Bob Voets
Attila
5:35
9
Jules de With
Spiridon
5:38
10
Scott Pols
Atledo
5:44
11
Tim Verhoeven
Attila
5:46
12
Sven van der Pas
Scorpio
5:48
13
Noah Wijnings
Spiridon
5:49
14
Jelte van der Linden
DAK
5:55
15
Joeri Teisman
Gloria
5:59
16
Lekan Dalenberg
Atledo
6:08
17
Sam van der Pol
Atledo
6:10
18
Olaf Bolkenbaas
Attila
6:13
19
Glenn Pols
Atledo
6:15
20
Dennis Olieslagers
Gloria
6:21
21
Joeri Vleugels
Attila
6:23
22
Lau de Louw
ACW '66
6:31
23
Ramon Emmen
Spiridon
6:36
24
Atilla Akgun
Atledo
6:42
25
Tim van Ommeren
THOR
6:43
26
Quirijn van Dongen
Atledo
6:48
27
Joep Hermans
Gloria
6:53
MJUND, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Kivits
DAK
4:49
2
Kim Lahaije
Attila
5:01
3
Renée Schuurmans
Gloria
5:02
4
Suzanne Verhoeven
ARAC
5:04
5
Emma van Mourik
Delta Sport
5:06
6
Margot Schurmans
Gloria
5:13
7
Daphne van Zandvoort
DAK
5:17
8
Eline Bekkers
Attila
5:19
9
Esmay van de Laar
Attila
5:21
10
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
5:31
JJUND, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yassine Loukili
Atverni
7:31
2
Benno Snepvangers
Scorpio
7:38
3
Jelmer de Mare
Atverni
7:48
4
Rob Honcoop
Spiridon
7:53
5
Martijn Flipsen
Atledo
8:01
6
Thijs Spierenburg
Sprint
8:10
7
Ward Broeders
Spiridon
8:15
8
Roel Verhagen
Attila
8:27
9
Pelle Krol
Spiridon
8:31
10
Pim van der Pol
Atledo
8:45
11
Sijbren Altena
Scorpio
8:52
12
Lex Bolderheij
Energie
8:59
13
Bauke Fontein
Energie
9:05
14
Cas van Eersel
Atledo
9:13
15
Emil van de Par
Spiridon
9:22
16
Victor Niessen
Scorpio
9:30
17
Arno van der Pas
Scorpio
9:39
18
Aike Stroo
Spiridon
10:20
19
Daan de Jong
Tilburg Road Runners
10:44
20
Albert Goderie
Spiridon
11:15
21
Michiel Goderie
Spiridon
11:40
MJUNC, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Attila
7:38
2
Judi Becx
Attila
8:04
3
Laura Rijvers
Gloria
8:15
4
Sanne van Mourik
Delta Sport
8:19
5
Robin Flipsen
Atledo
8:26
6
Kaylee van Gent
Sprint
8:37
7
Rowan van Dongen
Scorpio
8:44
8
Tess Ackermans
Scorpio
9:12
9
Tess van den Assem
Scorpio
9:19
10
Kirsten van Tilburg
Scorpio
9:50
11
Samantha Eldred
ACW '66
9:57
12
Inge Honcoop
Spiridon
10:11
JJUNC, 3300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorijn de Mare
Atverni
11:15
2
Sander Brouwers
Prins Hendrik
11:56
3
Milan Roelofs
AV '56
12:10
4
Roy van Eekelen
Sprint
12:38
5
Messaoud Dardouri
Atverni
12:48
6
Arthur Niessen
Scorpio
12:57
7
Teun Broeders
Spiridon
13:06
8
Menno van Eersel
Atledo
13:23
9
Michiel Keizer
Energie
13:29
10
Maarten Hendrickx
Gloria
14:05
11
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
14:08
12
Thomas van Schijndel
Atledo
14:19
13
Luuk Hendriks
OSS-VOLO
14:21
14
Maarten van der Weel
Spiridon
14:45
15
Jordi van Schijndel
Atledo
15:02
16
Maarten Postuma
Tilburg Road Runners
15:49
17
Bart Hermans
Gloria
15:51
18
André Faesen
Attila
17:02
19
Bas Peeters
Gloria
17:19
20
Martijn Peeters
Gloria
17:34
MJUNB, 3900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
16:12
2
Iris Etman
Attila
25:16
JJUNB, 5700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Paardekooper
AV '56
19:46
2
Neal Bouterse
Dynamica
20:24
3
Matthew de Haan
Tilburg Road Runners
20:44
4
Bram Kocx
Attila
21:26
5
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
21:56
6
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
22:09
7
Mark van Wijgerden
OSS-VOLO
23:21
8
Robin Baijens
Atledo
23:31
9
Wilfred Altena
Atledo
24:12
10
Stefan Lubberding
Prins Hendrik
24:34
MJUNA, 4500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jamie van Lieshout
Attila
17:26
2
Manon Sillekens
Sprint
18:50
3
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
19:10
4
Admay van Oevelen
Attila
19:27
5
Lieke Wolters
DAK
24:15
JJUNA, 6300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van der Heijden
Sprint
20:51
2
Olaf Mesman
PAC
21:17
VSEN, 6300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
23:49
2
Laura Huijbregts
Asterix
25:45
3
Marieke Slootjes-Van W
Scorpio
28:52
V35, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Hoek
Spiridon
22:56
2
Tiny Rutten
Atledo
26:30
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
32:54
2
Maikel van Eekelen
Attila
33:47
3
Christophe Stoelinga
Asterix
34:08
4
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
35:56
5
Ron Szigetti
Attila
36:08
6
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
37:08
7
Berry Snoeren
Tilburg Road Runners
37:22
8
Koen Voermans
Spiridon
37:30
9
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
38:07
10
Friso Wolters
Spiridon
39:16
11
Ferand Slootjes
Scorpio
39:21
12
Gertjan Konings
Sprint
42:15
13
Jeroen Farla
Atledo
43:14
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
33:43
2
Peter van der Velden
AVV
34:36
3
Jack van Avendonk
Attila
34:53
4
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
37:19
5
Gerry van Helmond
Spiridon
39:15
6
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
39:26
7
John de Leeuw
Sprint
39:32
8
Harald de Rooij
ACW '66
40:24
9
Louis van den Dungen
Spiridon
41:33
10
Marc Verbeek
ACW '66
43:57
11
Maarten Veldhuizen
Attila
43:57
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
36:26
2
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
37:18
3
Jaap Jan van der Weel
Spiridon
40:14
4
Fer Bouwens
Delta Sport
40:47
5
René van der Pas
Scorpio
41:03
6
Johan Flipsen
Atledo
41:23
7
Hens Koreman
Atledo
42:15
8
Peter Honcoop
Spiridon
42:28
9
Ad Embregts
Atledo
42:49
10
Hans van Alphen
Scorpio
43:45
M55, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John vd Wansem
LADB
26:51
2
Gerard Wouters
Spiridon
30:28
3
Kees Vermijs
Atledo
31:44
4
Jan van Liempt
Atledo
32:45
5
Tom Hessels
avVN
32:51
6
Jan Keijzers
Sprint
33:00
7
Hans van der Velden
Sprint
33:49
8
Frits Claassens
Attila
36:06
9
Gerard Heijda
ACW '66
37:17
10
Jack Stuifmeel
Sprint
38:03
11
Ad Kouwenberg
Attila
40:50
MKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Beckers
Asterix
6:25
2
Ward van de Wiel
Sprint
6:31
3
Wouter Jansen
Attila
6:33
4
Ralph Jacobs
Atledo
6:57
5
Paul Dekkers
GAC Gemert
7:04
6
Roeland Jans
Sprint
7:30
7
Piet van Mourik
Delta Sport
7:39
8
Jonathan Ellis
Asterix
7:47
9
Bart Candel
Atledo
8:01
VKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Vermuë
Rotterdam Atletiek
7:32
2
Eva Thomas
Attila
7:50
3
Anne Vergunst
Scorpio
8:05
4
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
8:10
5
Nicole Jetten
Seven Hills Running
8:18
6
Ingrid Zwets-Pelkmans
Sprint
8:23
7
Marisca Kimenai
Atledo
11:22
MEISJ, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Verhoeven
Baarle Nassau
8:13
JONGE, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Bladel
Waalwijk
7:18
2
Janne Moeskops
Baarle Nassau
7:39
3
Tim de Roon
's Gravenmoer
7:49
4
Jelle Struijs
Scorpio
8:48
5
Thomas Bouwkamp
Breda
8:57
V3, 3200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabel Willemen
Spiridon
19:42
2
Trees de Bruyne
Tilburg Road Runners
20:33
M3, 3200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan van Engelen
Attila
12:11
2
Wouter van der Weel
Spiridon
12:53
3
Aart de With
Spiridon
13:37
4
Timoo Lemmens
Rijen
16:08
5
Jim Bouwens
Rijen
19:15
V5, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Pals
Sprint
24:06
2
Judith Stevens
Spiridon
24:21
3
Christel Andrik
Sprint
30:27
4
Jacqueline van den Ber
Breda
32:37
M5, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Bouwkamp
Breda
25:24
2
Rene van der Sijde
Breda
25:48
3
Hans Abrahams
Alphen Nb
27:36
4
Alex van Krevelen
Atledo
29:33
5
Chris Verwey
Tilburg
30:14
6
Henk Ligtvoet
Goirle
31:04
V7, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Germa van Mildert
Spiridon
37:51
2
Cindy Voesenek
Tilburg
43:49
3
Paula Sprengers-Merten
Scorpio
48:43
4
Toos Kruytzer
Scorpio
48:44
M7, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Meeren
Dongen
31:05
2
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
32:34
3
Joost de Bruyn
Spiridon
33:19
4
Michael Dolman
Rijen
33:24
5
Michiel Broeders
Spiridon
33:34
6
Bert Lemmens
Rijen
34:05
7
Paul Goderie
Spiridon
34:06
8
Ad Schoonderbeek
Tilburg Road Runners
34:13
9
Jacques Hameleers
Spiridon
34:41
10
Jaco Balemans
Breda
34:47
11
Frank van Meenen
Breda
35:09
12
Ad van der Linden
Tilburg
35:17
13
B Fer
Tilburg
35:31
14
Arian van Loon
Waspik
35:52
15
William van Dijk
Tilburg Road Runners
36:01
16
Dolf Willemen
Spiridon
36:08
17
Anton Coertjens
Sprint
36:09
18
Coen Adams
ACW '66
36:12
19
Wim Sellink
Breda
36:16
20
Harry Seijkens
DAK
36:33
21
Frank van den Bosch
Atledo
36:42
22
Thomas Bernard
Atledo
36:52
23
Robert Smetsers
Tilburg
37:14
24
Willie-Jan Staps
Oisterwijk
37:27
25
Wouter in 't Groen
Waspik
37:55
26
Frank Vergeer
Sprint
37:56
27
Johan Verhoeven
Baarle Nassau
38:47
28
Jan Moeskops
Baarle Nassau
38:48
29
Frits van der Velden
Atledo
38:57
30
Kees Voesenek
Spiridon
39:07
31
Bernd Struijs
Scorpio
39:41
32
Ad Akkermans
Teteringen
39:58
33
Robert van den Bouke
Oosterhout Nb
41:55
www.spiridon.nl
www.uitslagen.nl
05-01-2009 20:29