Uitslagenlijst Brink tot Brinkloop

Deventer - Zondag 28 december 2008

MAN, 10K INDIVIDUEEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Stouten
Apeldoorn
33:40
2
Jeroen van der Tol
Eefde
34:47
3
Carlos Baltus
Holten
34:52
4
Roland Besselink
Ugchelen
35:17
5
Maurice Winterman
Apeldoorn
35:18
6
Seran Nijkamp
Apeldoorn
35:39
7
Mario Diks
Apeldoorn
36:09
8
Stefan Paalman
Holten
36:23
9
Sander Poll
Deventer
37:00
10
Dirk Hoekman
Bathmen
37:06
11
Johan van der Dennen
Enschede
37:09
12
Gilles Janssen
Apeldoorn
37:25
13
Karst Altena
Apeldoorn
37:41
14
Wieger Wiggemans
Deventer
38:06
15
Han Schippers
Bathmen
38:45
16
Hans Bosman
Deventer
38:57
17
Harco Draaijer
Deventer
38:59
18
Rob Nijenhuis
Deventer
39:14
19
Thijs v. Beckhoven
Deventer
39:16
20
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
39:17
21
Ronald Verstappen
Deventer
39:21
22
Michiel Ridderbos
Olst
39:27
23
Alwin Meijer
Deventer
39:50
24
Thomas Schröer
Winterswijk Woold
39:56
25
Leon Graumans
Utrecht
40:06
26
Marinus Baltus
Holten
40:08
27
Wouter Post
Deventer
40:11
28
Gijs van der Mark
Deventer
40:14
29
Hans van Driel
Apeldoorn
40:14
30
Phil de Lange
Deventer
40:24
31
Jarno van der Veen
Assen
40:34
32
Peter Brouwer
Enschede
40:36
33
Huub van den Oever
Bathmen
40:44
34
Martijn Westhoff
's-Gravenhage
40:49
35
Rob Bloemenkamp
Bathmen
40:50
36
Henk van Wijhe
Deventer
40:53
37
Piet-Hein de Leeuw
Diepenveen
40:54
38
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
40:59
39
Robin Mensink
Deventer
41:07
40
Emiel Huizinga
Laren Gld
41:12
41
Hans IJsseldijk
Deventer
41:16
42
Marc van Uden
Deventer
41:27
43
Xylander Kroon
Deventer
41:29
44
F. Sundermeier
Hoogerheide
41:29
45
Hidde de Jong
Deventer
41:32
46
Wouter Vincent
Deventer
41:38
47
Tonnie de Winter
Deventer
41:39
48
Hans Maalderink
Twello
41:42
49
Arno Willemink
Enschede
41:51
50
Martin van Felius
Apeldoorn
41:52
51
Michel Manintveld
Apeldoorn
41:54
52
Korendijk
Bathmen
42:01
53
Michaël Kistemaker
Deventer
42:02
54
Theo de Winter
Kring van Dorth
42:05
55
Wouter Anschutz
Deventer
42:07
56
René Metz
Hoevelaken
42:13
57
Tjerk van Beersum
Deventer
42:16
58
Willie van Gurp
Apeldoorn
42:29
59
Christian Jeurninks
Deventer
42:32
60
Anton van Zee
Bathmen
42:40
61
Bas Bakker
Deventer
42:41
62
Ronnie Stroot
Borne
42:41
63
Mark Schipper
Deventer
42:42
64
Patrick Bos
Apeldoorn
42:45
65
r. ter woord
Deventer
42:47
66
Koen Schouwenaars
Arnhem
42:51
67
Bernard Kamphuis
Eefde
42:54
68
Richard Hafkamp
Gorssel
43:00
69
B. Westhoff
Amsterdam
43:05
70
Peter van den Berg
Twello
43:10
71
Raymond Hassink
Deventer
43:12
72
Pieter Filius
Lettele
43:19
73
Toon Woertman
Deventer
43:23
74
Richard ter Mate
Deventer
43:34
75
Marco Huidink
Deventer
43:39
76
Mendel Peereboom
Bathmen
43:40
77
Corné Spil
Deventer
43:41
78
Werner Hovius
Voorthuizen
43:44
79
Richard Achtereekte
Deventer
43:51
80
Eduard Voorham
Eefde
43:52
81
Wouter Groote
Zutphen
43:58
82
Wim Klein Baltink
Kring van Dorth
44:06
83
Manolito Hulsebos
Deventer
44:10
84
Martin Veldkamp
Bathmen
44:14
85
Dennis Smit
Deventer
44:14
86
Harry Hulman
Deventer
44:22
87
Joris Heusinkveld
Enschede
44:26
88
Robin Boerhof
Colmschate
44:30
89
Marcel Smeur
Amsterdam
44:32
90
René Sterk
Twello
44:32
91
Frank Warnars
Eexterveen
44:38
92
Edwin Kieviet
Schalkhaar
44:39
93
Bart Denekamp
Twello
44:47
94
Bas Tielbeke
Deventer
44:50
95
Robert Bourquin
Wijhe
44:50
96
Ton Markink
Zwolle
44:51
97
J. C. Strikwerda
Hilversum
44:55
98
Lucas Harbers
Teuge
44:58
99
C. Slot
Gorssel
45:01
100
Richard van Klooster
Leusden
45:03
101
Mike 't Hoen
Bathmen
45:10
102
Peter Kuijer
Schalkhaar
45:17
103
Jeroen Boonstra
Deventer
45:18
104
Hans Rietberg
Arnhem
45:19
105
Bert Visser
Deventer
45:21
106
Marten Heijs
Deventer
45:23
107
Marcel Vloedgraven
Deventer
45:25
108
Wim Jansen
Bathmen
45:27
109
Koen Mackenzie
Hengelo Ov
45:33
110
Wim Janssen
Deventer
45:35
111
Evert van de Worp
Twello
45:35
112
Marcel Venix
Deventer
45:37
113
Dirkjan Olthoff
Deventer
45:41
114
Jeroen Eikenaar
Zwolle
45:46
115
Jan Hendrik de Groot
Deventer
45:48
116
Cas Bakker
Deventer
45:53
117
Edo Jansen
Bathmen
45:57
118
Laurens vd Zwan
Deventer
45:58
119
Hans Meijer
Colmschate
46:02
120
Henk Groenhuis
Nijmegen
46:03
121
René Wesselink
Apeldoorn
46:20
122
Patrick Haarman
Schalkhaar
46:31
123
Robert Schulte
Rietmolen
46:31
124
John van Kemenade
Deventer
46:33
125
Wim Schurink
Deventer
46:34
126
Sander Nijenhuis
Bathmen
46:35
127
Wilfred Roebersen
Hattem
46:37
128
Elouahbi Larbi
Deventer
46:41
129
Joost Schutte
Twello
46:42
130
Erik Jan Langkamp
Diepenveen
46:45
131
Henk Bielderman
Laren Gld
46:51
132
John Dommerholt
Deventer
46:51
133
Joost Brands
Deventer
46:52
134
Sikko
Apeldoorn
46:54
135
Bart Jeurnink
Zwolle
46:58
136
E. Schoemaker
Bathmen
47:00
137
Benno de Jong
Deventer
47:02
138
Derk Wassink
Doetinchem
47:08
139
Ben Wesselink
Deventer
47:08
140
Bob Sent
Deventer
47:08
141
Ruud Schapend
Deventer
47:10
142
Mark Bakker
Deventer
47:10
143
Rein Wuestman
Harfsen
47:11
144
Henri Bessembinder
Deventer
47:17
145
Gerrit Pleijter
Wezep
47:21
146
Henri Hartgers
Bathmen
47:22
147
Lennard Keulen
Deventer
47:29
148
Marcel Sprakel
Deventer
47:30
149
Henk Schermerhorn
Deventer
47:38
150
Art Beuting
Utrecht
47:39
151
Marcel Damen
Deventer
47:40
152
Harry Wiggers
Deventer
47:43
153
Bert Hukema
Bathmen
47:46
154
Marco Withagen
Deventer
47:50
155
Thomas Wermenbol
Apeldoorn
47:52
156
Bert van der Waal
Deventer
47:56
157
Jan Hogerberg
Kolham
48:00
158
Ronald Kwint
Deventer
48:03
159
D. van der Weerd
Zwolle
48:04
160
Peter Haagen
Deventer
48:09
161
Pim Brandwagt
Diepenveen
48:11
162
Gert Jan Akkers
Deventer
48:13
163
G. van Vledder
Olst
48:14
164
Henk Zwier
Colmschate
48:15
165
Johannes Wijbenga
Utrecht
48:16
166
Paul van Egmond
Deventer
48:16
167
Harry Willems
Deventer
48:17
168
Wilco Olden
Epse
48:19
169
Ton van Laar
Deventer
48:19
170
Rick Boer
Deventer
48:29
171
Luuk Visschedijk
Deventer
48:31
172
Jacques van Trijp
Bathmen
48:32
173
Oscar Bijvank
Meppel
48:33
174
John Pelgröm
Twello
48:35
175
Hans Beldman
Holten
48:36
176
Geert Groot Koerkamp
Diepenveen
48:37
177
Jos Bolt
Deventer
48:43
178
Gerrit Lubbersen
Bathmen
48:44
179
Nick Wentink
Nijmegen
48:45
180
Christiaan Kluin
Raalte
48:46
181
Cedric Teelen
Deventer
48:47
182
Jan Kappers
Deventer
48:53
183
Fred Bomans
Deventer
48:54
184
Bas van Wel
Deventer
49:07
185
Jeroen van Beek
Twello
49:10
186
H. Obdeijn
Schalkhaar
49:12
187
Edwin Spikkert
Deventer
49:15
188
Rob Looyestijn
Doetinchem
49:22
189
Richard Baas
Deventer
49:23
190
Gerrit van den Bosch
Deventer
49:25
191
Willem Baltes
Diepenveen
49:27
192
F. Heifbink
Deventer
49:28
193
Erik Heidekamp Veluwe
Apeldoorn
49:31
194
Kees Vrijburg
Zwolle
49:34
195
John Kolkman
Diepenveen
49:37
196
Arjan Eggink
Markelo
49:39
197
Bart Krol
Deventer
49:40
198
Jan Schutten
Deventer
49:46
199
Reinier Kreeft
Enschede
49:53
200
Bart Ader
Bathmen
49:53
201
Alex Huysmans
Deventer
49:56
202
Rob Helsloot
Deventer
49:58
203
H. Mulder
Deventer
50:00
204
Casper van Langen
Deventer
50:04
205
Lammert de Hoop
Deventer
50:12
206
Rutger Jan Loenen
Epse
50:13
207
Martin Bennink
Deventer
50:13
208
Peter Stolk
Deventer
50:15
209
Bert Schurink
Tiel
50:15
210
Paul Jansen
Wijhe
50:16
211
Wim Kamphuis
Deventer
50:19
212
Ton Mulder
Deventer
50:19
213
Rob Mulder
Deventer
50:22
214
Björn van de Graaf
Deventer
50:23
215
Piet van den Bosch
Deventer
50:26
216
P. Hidma
Deventer
50:29
217
Twan Diebels
Bathmen
50:29
218
Martijn van de Poel
Bathmen
50:30
219
Giuseppe Canu
Bathmen
50:31
220
Rob van der Boog
Deventer
50:33
221
Rob de Vries
Deventer
50:37
222
Fedde Boonstra
Deventer
50:38
223
Frank Brinkman
Epse
50:38
224
Ruud Tuitert
Holten
50:41
225
Martin Paalman
Holten
50:41
226
Thimo Huisman
Deventer
50:46
227
Olaf Koot
Deventer
50:47
228
Gert-Jan van der Vegt
Deventer
50:47
229
Sander Steenbruggen
Deventer
50:54
230
M. Hulman
Schalkhaar
51:06
231
Marcel Berendsen
Apeldoorn
51:07
232
Arjen Santema
Diepenveen
51:12
233
Hans Kah
Twello
51:13
234
Paul Bunt
Deventer
51:13
235
Gerben Pinkert
Bathmen
51:13
236
A. Oosterwijk
Lettele
51:15
237
Marcel Kwint
Deventer
51:16
238
Frank ten Broeke
Deventer
51:19
239
Herman Zonnenberg
Twello
51:23
240
Arjan Poll
Deventer
51:27
241
Jacob de Olde
Deventer
51:28
242
Rudi Hofman
Voorst gem Voorst
51:29
243
Marcel Buschers
Deventer
51:30
244
Eric Klein Swormink
Twello
51:39
245
Hans Wolters
Deventer
51:40
246
Max Raaijmakers
Apeldoorn
51:43
247
Klaas Osinga
Zwolle
51:43
248
Hans Oosterveld
Zutphen
51:44
249
Ben van Thiel
Apeldoorn
51:44
250
G.J. Bruil
Twello
51:45
251
Martin Ververda
Diepenveen
51:45
252
Harrold Hamberg
Deventer
51:45
253
Aart van de Water
Terwolde
51:51
254
Henk Pott
Deventer
51:58
255
Bert van der Wal
Deventer
51:59
256
Patrick Haveman
Enschede
52:00
257
Gijs Langkamp
Diepenveen
52:02
258
Van der Hoek
Deventer
52:02
259
Alfred Driessen
Deventer
52:03
260
Gerard Asma
Deventer
52:09
261
Wouter Wethmar
Deventer
52:11
262
Michiel in 't Veld
Bathmen
52:12
263
Niek van den Enk
Bathmen
52:15
264
Frans van den Broek
Bathmen
52:17
265
R.A.F. Hachmang
Deventer
52:22
266
Arie Pronk
Olst
52:34
267
Günter Tieben
Apeldoorn
52:34
268
Peter Olivier
Olst
52:35
269
Remco Zwerus
Deventer
52:35
270
Jan Adel Wolf
Deventer
52:35
271
Maarten de Wever
Deventer
52:35
272
Gerrit Baas
Deventer
52:36
273
Patrick Kievit
Deventer
52:36
274
Bert van Dijk
Deventer
52:41
275
Mark-jan Pothoven
Bathmen
52:43
276
Richard van den Beld
Deventer
52:49
277
Herman Bijen
Heeten
52:49
278
Harry Olde Hanhof
Schalkhaar
52:57
279
Henri Kettelerij
Almelo
52:59
280
Anton Jeurnink
Deventer
53:02
281
Jaap Kettelerij
Warnsveld
53:02
282
Martijn Oortman
Amersfoort
53:04
283
Bas Zoetbrood
Deventer
53:04
284
Gerard Vuuregge
Rheden
53:05
285
Ronald Wissink
Holten
53:05
286
Bert van Roekel
Zwolle
53:06
287
Luc Baltus
Lelystad
53:12
288
Ralph Schuurman
Deventer
53:12
289
Bert Niemeijer
Deventer
53:17
290
Rob Albrecht
Deventer
53:19
291
Gerrit Fikse
Apeldoorn
53:26
292
Nico Zandbergen
Colmschate
53:28
293
Ivo Claessen
Nijmegen
53:37
294
Roeland van den Berg
Harfsen
53:45
295
Laurens Verwoest
Deventer
53:47
296
Toon Dashorst
Deventer
53:48
297
Rob ten Hove
Bathmen
53:48
298
G.J. Roetert
Bathmen
53:59
299
Jan Pladdet
Deventer
54:01
300
Gerti van der Meij
Bathmen
54:07
301
Gerrit Schepers
Laren Gld
54:11
302
Han Keijzer
Bathmen
54:12
303
Nico Emaus
Deventer
54:13
304
Tristan Welmers
Rotterdam
54:19
305
Jouhairo Josepha
Deventer
54:23
306
Mark Eggink
Deventer
54:23
307
Henk Veldhuis
Deventer
54:29
308
Stefan Jeurnink
Deventer
54:37
309
Arie Fleerkate
Linschoten
54:38
310
Edwin van Hensbergen
Brummen
54:39
311
Jan Vermue
Deventer
54:39
312
Edo Kuiper
Deventer
54:44
313
Jack van Essen
Deventer
55:05
314
Hans Drost
Olst
55:10
315
Bert de Lange
Deventer
55:20
316
Tonnie Schiphorst
Deventer
55:20
317
Gert Evers
Loenen Gld
55:20
318
Mark Veurink
Deventer
55:25
319
Jan Nooteboom
Apeldoorn
55:27
320
Hans Bossenbroek
Deventer
55:27
321
Ron Gravendeel
Olst
55:33
322
Gerben Gravendeel
Deventer
55:33
323
Alphons Oosterwegel
Colmschate
55:39
324
Henk Jurriens
Deventer
55:40
325
Freddy van den Beld
Deventer
55:42
326
H.Raab
Twello
55:58
327
Erik Bechtle
Gorssel
56:00
328
Boris van der Loos
Deventer
56:02
329
Erwin Lubberding
Deventer
56:02
330
Theo van Halteren
Deventer
56:05
331
Paul Neeleman
Deventer
56:07
332
Marcel Elferink
Bathmen
56:08
333
Olivier Sterk
Twello
56:21
334
JanWillem Muilerman
Deventer
56:33
335
Jeroen Stens
Apeldoorn
56:34
336
D. Broekhuis
Deventer
56:34
337
Wellenberg
Deventer
56:58
338
Rik ter Halle
Almelo
57:07
339
De Maa
Amsterdam
57:08
340
Gé Jansen
Schalkhaar
57:10
341
Wouter Jan Bolkestein
Deventer
57:26
342
Jan Haarsma
Wijhe
57:40
343
Robert Hulman
Deventer
57:44
344
E. Jansen
Deventer
57:44
345
Erwin Scheurink
Deventer
57:47
346
Gijs van Elk
Deventer
57:49
347
Gerard Zennipman
Deventer
57:54
348
Jan Wessels
Deventer
58:08
349
J.T.M. Aalders
Deventer
58:15
350
Johan Tiecke
Bathmen
58:20
351
Koldeweij
Bathmen
58:40
352
Harrie Dijkstra
Deventer
58:40
353
Laurens Potters
Twello
58:50
354
Marinus van Ulden
Bathmen
58:51
355
Marcel Varenbrink
Deventer
58:58
356
Jeroen Reimert
Raalte
59:00
357
F. de Vries
Deventer
59:09
358
Arnaud van Meeteren
Deventer
59:10
359
Jack van der Velde
Apeldoorn
59:16
360
Gerrit Jan Bolink
Bathmen
59:30
361
Benno Boerhof
Deventer
59:32
362
Ronald van den Brink
Deventer
1:00:01
363
Frank Wevers
Deventer
1:00:05
364
Martin de Zeeuw
Apeldoorn
1:00:09
365
Bert Frieling
Bathmen
1:00:23
366
Mario Messina
Schalkhaar
1:00:24
367
Frits van der Kuip
Deventer
1:00:32
368
Ruud Hengst
Deventer
1:00:51
369
Birza
Schalkhaar
1:00:52
370
Theo van Diemen
Schalkhaar
1:00:58
371
Jeroen Hasperhoven
Deventer
1:01:01
372
Johan Kippers
Bathmen
1:01:05
373
Alex Huysmans
Deventer
1:01:06
374
Bart Borgardijn
Apeldoorn
1:01:35
375
Patrick Zweerman
Deventer
1:01:44
376
Ton van Langen
Schalkhaar
1:01:47
377
E. J. Berghuis
Gorssel
1:01:56
378
R. Maarschalkerweerd
Deventer
1:02:00
379
Pietro Talamini
Deventer
1:03:00
380
Gé Velders
Deventer
1:03:09
381
Eltjo Ekamper
Deventer
1:03:36
382
Erwin Scheers
Deventer
1:03:50
383
Arie Modderman
Bathmen
1:03:54
384
Gerrit-Jan van de Pol
Nieuw Heeten
1:05:00
385
Paul Akkermans
Holten
1:05:08
386
Bjorn Bouwman
Bathmen
1:05:18
387
Jelmer Ellens
Deventer
1:08:09
388
Andy Abadia
Deventer
1:08:19
389
Jos van Aken
Deventer
1:09:01
390
E.W.J. Rompas
Deventer
1:09:37
VROUW, 10K INDIVIDUEEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kimba ten Kampe
Deventer
42:34
2
Kitty van der Veen
Deventer
43:05
3
Marlieke Frieling
Deventer
45:10
4
Meike Damsma
Deventer
45:20
5
Monique Fennis
Deventer
45:55
6
Kim Baner
Deventer
46:56
7
Evelien te Rietstap
Nijmegen
47:36
8
Daphne Stroobants
Deventer
47:58
9
Margriet Timmerman
Schalkhaar
48:03
10
Jikke Bolman
Deventer
48:17
11
Anke Rouwette
Deventer
48:24
12
Wenda Tieman
Deventer
49:03
13
Hermien van Es
Lettele
49:14
14
Linda Vos
Deventer
49:17
15
Susanne Weijkamp
Klarenbeek
49:28
16
Marijke Willems
Epse
49:36
17
Karen Janssen
Eefde
49:40
18
Tineke Hirschler
Deventer
49:41
19
Marijke Ruske
Deventer
50:38
20
Joke Stevens
Markelo
50:57
21
Theone Joostensz
Deventer
51:21
22
Renate Veltman
Deventer
51:39
23
Nelleke Evers
Apeldoorn
51:49
24
Stephanie Seinen
Deventer
51:59
25
Hennie Lindt-Westendor
Deventer
52:05
26
Gerda van Weij
Leuvenheim
52:10
27
Janneke Hofmeijer
Deventer
52:25
28
Paulette in 't Veld
Bathmen
52:28
29
Elly Neijland
Deventer
52:29
30
Ans van Essen
Deventer
52:31
31
Annemiek Kuipers
Amsterdam
52:34
32
Maaike ten Velde
Zutphen
52:45
33
Strydveen
Deventer
53:01
34
Suzanne van der Meulen
Deventer
53:06
35
Tjitske Span
Deventer
53:13
36
Inge Kemper
Lochem
53:18
37
Saskia Henskens
Deventer
53:29
38
Iris Sielias
Apeldoorn
53:29
39
Anke Kolkman-Boschloo
Almen
53:31
40
Liesbeth Schröer-Janss
Winterswijk Woold
53:37
41
Lidy van der Vegt
Deventer
53:39
42
Marloes Neuteboom
Deventer
53:43
43
Mieke Hekkers
Deventer
53:49
44
Jolien de Rooy
Deventer
53:49
45
Natasja van Polen
Deventer
53:52
46
Lia Schepers
Laren Gld
54:09
47
Annie Hagen
Deventer
54:14
48
Esther Akkermans-Smit
Holten
54:16
49
Carmen van Dam
Deventer
54:17
50
Ineke Melenhorst
Schalkhaar
54:20
51
Marijke Hellebrandt
Twello
54:23
52
Sibylle Cosyn
Deventer
54:41
53
Annemiek Oosterwegel
Joppe
54:44
54
Jenny van der Vegt
Deventer
54:49
55
Lise Groot Koerkamp
Lettele
54:51
56
Y.M. van Eekert-Brinkm
Schalkhaar
54:59
57
Petra Kremer
Deventer
55:01
58
Jeanne Volker
Deventer
55:01
59
Leonie Postma
Enschede
55:02
60
Marlies Voskamp
Deventer
55:11
61
Esther Tuenter
Deventer
55:11
62
Marit Klaassen
Amsterdam
55:15
63
Nienke Peek
Deventer
55:15
64
Franka Groote
Eexterveen
55:15
65
Inge Jansen
Deventer
55:16
66
Yvonne Marsman
Bathmen
55:22
67
Elly Gravendeel
Schalkhaar
55:32
68
Rianne Huzen
Apeldoorn
55:32
69
Maroesjka Roelofs
Colmschate
55:33
70
Ninke van der Kooy
Enschede
55:44
71
Linda Tijhaar
Deventer
56:12
72
Greet van Voorthuizen
Deventer
56:17
73
Irma Schutten
Deventer
56:23
74
Hetty Gunters
's-Gravenhage
56:23
75
Marlene Jansen
Schalkhaar
56:32
76
Imre ter Beek
Nijmegen
56:35
77
Mattie Simons
Deventer
56:54
78
Sylvia Vroklage
Joppe
57:00
79
Anita Dogan
Apeldoorn
57:00
80
Ellen van Huffelen
Twello
57:01
81
Heleen Rietman
Wilp Gld
57:02
82
Anke Harbers
Bornerbroek
57:07
83
Marieke Dols
Deventer
57:07
84
Marlijn Rosenboom
Deventer
57:09
85
Rita Beemer
Deventer
57:25
86
Diny Veneklaas
Nieuw Heeten
57:28
87
Jenny Huzen
Dalfsen
57:28
88
Joke Bennink
Deventer
57:32
89
Else Loo
Huizen
57:39
90
Marieke Langenberg
Bathmen
57:42
91
Marjan Horn
Bathmen
57:46
92
Elise Rood
Deventer
57:49
93
Koers
Twello
57:52
94
Aletta Rehorst
Apeldoorn
57:53
95
Emma vd Harst
Lettele
57:54
96
Toos Schuiling
Deventer
57:55
97
Truus Schuurman
Deventer
58:10
98
Linda Kamphuis
Deventer
58:17
99
Jacqueline Schuurman
Amsterdam
58:22
100
Marianne Kolb
Deventer
58:36
101
Anke Kieviet
Schalkhaar
59:04
102
Tia Dalstra
Hattem
59:07
103
Nathalie Emmerzaal
Deventer
59:09
104
Nienke Schutte
Twello
59:11
105
Kirsten Postma
Almelo
59:11
106
Willemien Bakker
Wesepe
59:12
107
Astrid de Jong
Twello
59:16
108
Jolanda Kuiper
Deventer
59:16
109
Dellink
Twello
59:17
110
Diana Brinkman/]ansen
Bathmen
59:17
111
Esther van den Berg
Twello
59:19
112
Mieke Rijk
Deventer
59:23
113
Mieke Scholts
Alphen aan den Rijn
59:29
114
Claudia Bijen
Groningen
59:41
115
Trees Stens
Apeldoorn
59:50
116
Sandra Middeldorp
Bathmen
1:00:09
117
Dikkie van Gijssel-v d
Zwolle
1:00:27
118
Joke Helsloot
Deventer
1:00:36
119
Anika Klunder
Deventer
1:00:57
120
Angelieke van de Graaf
Bathmen
1:01:00
121
Elize Stelwagen
Deventer
1:01:01
122
Judith Struijk
Hoofddorp
1:01:01
123
Guusje Neijens
Deventer
1:01:02
124
Arling
Zwolle
1:01:11
125
Petra Roeterdink
Bathmen
1:01:12
126
Dikkie Winterman
Twello
1:01:14
127
Gerlinda Spijkerman
Twello
1:01:15
128
Willeke Valk
Deventer
1:01:47
129
Gea van der Wal
Voorst gem Voorst
1:01:54
130
Jolande van Aken
Diepenveen
1:01:55
131
Dinie de Vries-Schoorl
Deventer
1:02:01
132
Stephanie Lob
Blaricum
1:02:22
133
Marriët Elizen
Twello
1:02:34
134
Anita Bonekamp
Voorst gem Voorst
1:02:35
135
Andy Scholten
Deventer
1:02:47
136
Janet Schermerhorn
Deventer
1:02:53
137
Frieda van de Wiel
Twello
1:02:56
138
Irma Huisman
Deventer
1:03:05
139
Angela Rietdijk
Deventer
1:03:13
140
Jelma de Haan
Deventer
1:03:14
141
Florianne Stap
Amsterdam
1:03:27
142
Van Zanten
Deventer
1:03:42
143
Sonja Roosma
Utrecht
1:03:44
144
Simone Lieffering
Deventer
1:03:46
145
Rian Modderman-Willems
Bathmen
1:03:54
146
Aafke Kuiper
Deventer
1:03:59
147
Linda Geels
Deventer
1:04:00
148
Willemien Bont
Deventer
1:04:01
149
Irma Ennik
Arnhem
1:04:51
150
Cindy Vosselman
Bathmen
1:05:18
151
Sanne
Bathmen
1:06:01
152
Mientje Cremers
Empe
1:06:32
153
Altienke Voorthuis
Twello
1:06:46
154
Ineke van Aken
Deventer
1:06:56
155
Emilie Visser
Deventer
1:08:06
156
Heleen Bolger
Deventer
1:08:07
157
Renate Janssen
Deventer
1:08:25
158
Petra van Kampen
Bathmen
1:08:45
159
Carla Klein Klouwenber
Bathmen
1:08:45
160
Feio Wanschers
Bathmen
1:09:27
161
José Blom
Voorst gem Voorst
1:09:32
162
Joyce Koopman
Deventer
1:11:36
163
Elly Bosman Jansen
Nieuw Heeten
1:12:25
164
K. Stelder
Utrecht
1:13:29
Daventria, ABS trimmen en Stichting Atletiek Promotie Deventer
www.uitslagen.nl
31-12-2008 17:16