Uitslagenlijst De Krimse Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 27 december 2008

5 MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
Hoogeveen
17:01
2
Gerben Tiekstra
Dalen
17:19
3
Jonathan Drijfhout
Emmen
18:09
4
Ruud Weijer
Coevorden
18:12
5
Richard Lugies
Slagharen
18:42
6
Thomas van der Wardt
Hardenberg
19:22
7
Robert Terlouw
Hardenberg
19:26
8
Mathijis Mulder
Joure
19:39
9
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
19:42
10
Jesper Kloek
Dedemsvaart
19:45
11
Berry van Dijk
De Krim
20:01
12
Arjen Oldehinkel
Radewijk
20:04
13
C. Pater
De Krim
20:39
14
Jeffrey van Dijk
De Krim
20:41
15
Jeffrey ter Horst
De Krim
20:43
16
A. Busscher
Rijssen
20:46
17
Roelof Rass
Emmen
20:53
18
Sander Zoer
Hardenberg
20:59
19
Sebastiaan Slot
De Krim
21:12
20
Stan Bosman
De KRim
21:24
21
Bas Folkers
De Krim
21:25
22
Bram Romkes
Dedemsvaart
21:27
23
Rutger Jansen
Holthone
21:28
24
Arjan Visscher
De Krim
21:47
25
G. Meijier
Hardenberg
21:52
26
Harrald Schonewille
De Krim
22:01
27
Roy Bosman
De KRim
22:06
28
Jordy van Zandwijk
De Krim
22:20
29
Jeremy Pater
De Krim
22:22
30
Mark Donker
De Krim
22:23
31
Chris Hesselink
Laar
22:44
32
Arno Bosman
Steenwijk
23:43
33
Johan Reefman
De Krim
23:58
34
Harron Dekker
Steenwijksmoer
24:07
35
Nico Tangenberg
De Krim
24:24
36
Arjan Potgieter
De Krim
24:28
37
Jarko van Zandwijk
De Krim
24:52
38
Roelof van Dijk
De Krim
24:58
39
Martijn Langemaat
De Krim
25:00
40
Gerben Nijhof
Schuinesloot
25:07
41
Marcel Sieljes
De Krim
25:08
42
Stefan Kikkert
De KRim
25:30
43
Jan Huigen
De Krim
26:06
44
Maarten Winter
De Krim
27:06
45
Steven Wachtmeester
De Krim
27:30
46
Rald Bruggink
De Krim
27:34
47
Gerben Hamberg
De Krim
27:35
48
Wouter Grendelman
De Krim
27:39
49
Erik Groen
De Krim
27:41
50
Giel Benjamins
De Krim
28:02
51
K. van der Wetering
De Krim
28:48
52
Michel Zwiers
De Krim
30:20
53
Rick Koster
Coevorden
30:36
54
Ralph van Dijk
De Krim
30:52
55
Nathan Bosman
De Krim
30:54
56
Jarno Schonewille
De Krim
32:03
57
Joey van Dijk
De Krim
32:58
5 M +, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
17:40
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
18:46
3
Wolter Boer
Geesbrug
20:21
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
20:52
5
Rob Somsen
De Krim
21:30
6
Rick Dorman
Hardenberg
22:37
7
Jos Assen
Coevorden
23:23
8
Roel Hooge
Dalen
24:42
9
Gerrit Passies
Gramsbergen
26:12
10
Ben Mars
Coevorden
26:22
11
Henny Biemans
Slagharen
26:27
12
Ard van der Wetering
De Krim
26:44
13
G.J. Snippe
De Krim
27:27
14
Nico Wassens
Dedemsvaart
27:56
15
Wim Kerssies
De Krim
28:42
16
Han Mastebroek
De Krim
28:51
17
Hans Langemaat
De Krim
29:56
18
J.H. Spijker
Schuinesloot
31:42
19
Ronald Datema
De Krim
32:02
20
Gerard Wolterink
Hellendoorn
33:58
5 VRO, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde
18:04
2
Sanne Woertink
Ane
19:08
3
Ilse Paulis
Dalen
20:45
4
Janine Kosse
De Krim
21:40
5
Iris Rodenburg
De Krim
22:31
6
R. Kelder
Hardenberg
22:40
7
Doreen Mulder
De Krim
26:15
8
Chantal Potgieter
De Krim
26:42
9
Simone Hulter
De Krim
27:02
10
Brighid Prenger
Hardenberg
29:25
11
Madelon Finke
Coevorden
30:04
12
Anneth vd Vlag
Dalen
30:05
5 V +, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Willems
Hardenberg
21:34
2
Carin Borgman
Dedemsvaart
23:25
3
Meijer
Hardenberg
23:30
4
Geke Tempelman
Beerzererveld
23:33
5
Esmaralda Maes
Coevorden
25:05
6
Gerry Meier
Hardenberg
25:11
7
Sandra Boertien
Slagharen
25:17
8
Willeke Scholten
Coevorden
25:21
9
Monique Eijsvogel
Schuinesloot
25:51
10
Marjan Kappert
Dedemsvaart
26:32
11
A. Assen
Coevorden
26:50
12
Désirée Jansen
Holthone
27:13
13
Jeanette Veltink
Bergentheim
27:14
14
Albertine Bosman
De Krim
27:38
15
Diane Snippe
Bergentheim
27:55
16
Gerry van Beek
Lelystad
30:17
17
Rianne Koert
Dalen
31:39
18
Ria van Dijk
De Krim
32:59
19
Gea Kroesen
De Krim
35:22
20
Hetty van Groningen
De Krim
43:08
10M, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Winsum
31:49
2
Leon Sanderman
Rijssen
32:42
3
Gert-Jan Steven
Noordseschut
33:15
4
Jan Paalman
Rijssen
33:22
5
Martijn van Goor
Hardenberg
33:51
6
Harm Jan Martens
Hoogeveen
34:00
7
Marijn van Brakel
Dalen
35:59
8
Jasper Mulder
Joure
36:43
9
Gerard Kroes
Oldebroek
38:23
10
Bert Snijder
Zuidwolde
39:11
11
Diederik Benjamins
De Krim
41:28
12
Danny Dekker
Coevorden
41:48
13
Willy Heijnen
Dalen
42:01
14
Kevin Timmerman
Hardenberg
42:30
15
Erik Zagers
Rheeze
42:41
16
Thijs van Swaal
Lutten
42:49
17
Piet Kampman
Hardenberg
42:58
18
Roy van Dijk
De Krim
43:55
19
Robert Folkers
De Krim
43:57
20
Michel Fonville
Coevorden
45:46
21
Jelle Wachtmeester
De Krim
46:54
22
Richard Buitenhuis
Beerzerveld
46:59
23
Igor Tangenberg
De Krim
47:12
24
Marcel Hakkers
Dedemsvaart
47:58
25
M. Sportel
Dedemsvaart
48:50
26
Jan Huigen
De Krim
49:04
27
Floris Eising
Vroomshoop
49:31
28
Henk Reinders
De Krim
49:52
29
Ruben Tangenberg
De Krim
52:03
30
Dylan van Wezel
De Krim
53:52
31
Stef Tangenberg
De Krim
53:53
32
Erwin Schonewille
De Krim
56:42
10M+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Deemter
Hardenberg
34:34
2
Peter Rolink
Erica
35:26
3
Henk Uitslag
Oldebroek
35:32
4
Johan Hulzebos
Zuidwolde
36:02
5
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
38:24
6
Gerard Dunnink
Steenwijk
38:39
7
J. Winters
Zutphen
38:47
8
Gerhard Stroeve
Emlichheim
39:20
9
Theo Oldehinkel
Hardenberg
40:14
10
Bennie Kosse
De Krim
40:31
11
Hans Klein
Dedemsvaart
41:13
12
Heinz Stroeve
Emlichheim
41:20
13
Jan Tijhuis
Rijssen
42:14
14
Jans Kikkert
Alteveer
42:23
15
Jan Timmerman
Hardenberg
42:34
16
B. Beerling
Schoonebeek
44:35
17
Albert van der Scheer
Schoonebeek
44:36
18
Henk Fraterman
Slagharen
44:47
19
Riekus Kroesen
Dalerpeel
44:51
20
Jan H ooge
Hoogeveen
44:54
21
Gerard van Riel
Slagharen
44:58
22
Jan Lip
Alteveer
45:09
23
Henk Tuls
Coevorden
45:21
24
P. Borgman
Dedemsvaart
45:52
25
Klee Francis
Ammerschwihr Frankri
46:44
26
Wil Hoogland
Schoonebeek
47:23
27
Harald Pohlman
Emlichheim
47:36
28
H. Folkers
De Krim
47:42
29
Jan Garming
Dalen
47:44
30
Domien Mulder
Joure
48:20
31
Bernhard Herbert
Bergentheim
48:56
32
Aaldert Kroesen
De Krim
49:24
33
M. Thijssen
Coevorden
49:48
34
GLAM Zeegers
Coevorden
50:01
35
Jan Roelof Wesselink
Coevorden
50:38
36
Harrie Kramer
Schoonebeek
51:09
37
Gradus Meijering
Dalen
51:33
38
Albert Breman
Laar
51:33
39
E. Wolterink
De KRim
52:49
40
Wilko Smit
Coevorden
53:17
41
G. Niers
Schoonebeek
54:32
42
Wiebe Aasman
Dalerpeel
56:38
43
John Krikken
Dalerpeel
56:39
10V, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Falkmann
Groningen
36:36
2
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
39:38
3
Marleen Herbert
Bergentheim
45:19
4
Margje Timmerman
Staphorst
45:22
5
Mariëtte Kosse
De Krim
47:28
10V+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
42:59
2
Astrid van 't Zand
Dedemsvaart
48:07
3
Eline Aasman
Dalerpeel
48:39
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
48:49
5
Roelie Meyering
Dalen
51:07
6
Geertje Kluin
Laar
51:10
7
Roelie Heyting
Schoonebeek
52:43
8
Marieke Brink
De KRim
52:51
27 december 2008 De Krim
Uitslagen.nl
31-12-2008 10:11