Uitslagenlijst Kerstcross Opmeer

Spanbroek - Vrijdag 26 december 2008

3JON, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Loukili
Avantri
12:13
2
Joost Kok
Lutjebroek
12:24
3
Jeroen Swinkels
Schoorl
12:53
4
Ferron Touw
Hoogkarspel
13:01
5
Edwin Sjerps
Nibbixwoud
13:06
6
Pascal Sinnema
Leeuwarden
13:17
7
Stefan Kok
Lutjebroek
13:19
8
Wouter Leijen
Waarland
13:54
9
Robin Tamis
Heerhugowaard
13:57
10
Marcel Munster
Obdam
14:03
11
Joël van Os
Sijbekarspel
14:09
12
Guido Klaassen
Uitgeest
14:14
13
Luwe Groot
Amstelveen
14:14
14
Teun Hoogland
Hoogwoud
14:17
15
Sven Reus
Hoogkarspel
14:39
16
Sietse van der Pal
Zaanland
14:41
17
Menno Kuin
Bovenkarspel
14:43
18
Robin Schuit
Spanbroek
14:47
19
Gijs Koenis
Spanbroek
14:47
20
Remo Jonker
Hoogwoud
14:51
21
Stan Groot
Spanbroek
14:53
22
Juul Burger
Nieuwe Niedorp
14:53
23
Alexander Jansma
Opmeer
14:56
24
Oscar van Wijk
Wormer
14:59
25
Mark Dekker
Ridderkerk
15:23
26
Calvin Kromheer
Hoorn Nh
15:32
27
Koen Schilder
Venhuizen
15:34
28
Robin Smit
Venhuizen
15:35
29
Merijn Burger
Nieuwe Niedorp
15:37
30
Joey Otten
Avenhorn
15:44
31
Tom Rood
Obdam
15:46
32
Dani Mes
Hoorn Nh
15:55
33
Ronan Kromheer
Hoorn Nh
15:56
34
Bram Groenland
Opmeer
16:13
35
Mick de Jong
Spanbroek
16:14
36
Thomas Groot
Hoogwoud
16:16
37
Tom Vlaar
Spanbroek
16:18
38
Erwin Mol
Hoogwoud
16:20
39
Jasper de Jong
Aalsmeer
16:21
40
Pascal Koenis
Holten
16:24
41
Dave van Mechellen
Winkel
16:31
42
Dave Sprenkeling
Heerhugowaard
16:31
43
Milan Elijken
Spanbroek
16:34
44
Daan Elings
Spanbroek
16:45
45
Robin Wester
Spanbroek
16:49
46
Ruben Koelemeijer
Spanbroek
16:54
47
Jesse Limmen
Hoogwoud
16:57
48
Jens Ursem
Hoogwoud
16:57
49
Niels Hoogenwerf
Hoogwoud
16:58
50
Daan Hoogewerf
Hoogwoud
17:10
51
Maarten de Wit
17:15
52
Vincent Fontaine
Dirkshorn
17:53
53
David Rood
Spanbroek
17:53
54
Michel Fontaine
Dirkshorn
17:56
55
Jelle Groot
Hoogwoud
17:57
56
Shane Knijn
Hoogwoud
17:58
57
Elias Groot
Spanbroek
18:06
58
Bjorn Goot
Edam
18:09
59
Thijs Karel
Spanbroek
18:14
60
Jordi Boon
Venhuizen
18:28
61
Maarten Smit
Spanbroek
18:32
62
Willem Breedijk
Sijbekarspel
18:46
63
Joop Vriend
Spanbroek
18:48
64
Maarten Groot
Spanbroek
19:13
65
Ard Ursem
Spanbroek
19:21
66
Tom Groot
Hoogwoud
19:21
67
Samuel Lommen
Hoogwoud
19:28
68
Luuk Vriend
Spanbroek
19:35
69
Remy Rood
Wognum
20:09
70
Shane Hiemstra
Hoogwoud
20:33
71
Pieter de Rijcke
Hoogwoud
20:41
72
Aron Mak
Spanbroek
20:41
73
Sven Koomen
Spanbroek
21:01
74
Koen Spaander
Spanbroek
22:03
3MEI, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje van Kampen
Wieringerwerf
12:39
2
Jeske van der Pal
Zaanland
13:28
3
Francis Sikkenga
Hollandia
14:05
4
Linda alzata Ramirez
Zoetermeer
14:37
5
Laura Konings
Obdam
15:23
6
Louise Tamis
Heerhugowaard
15:36
7
Marit Steur
Spanbroek
15:38
8
Anoek Steur
Avenhorn
15:48
9
Jeanine Oud
Hoogkarspel
15:53
10
Mariska Poel
DEM
15:56
11
Zola Zwerver
Amsterdam
17:05
12
Puck de Waard
Heiloo
17:09
13
Lisse Lind
Twisk
17:11
14
Palama Alzate Ramirez
Zoetermeer
17:23
15
Jennifer Konings
Obdam
17:35
16
Amber Steur
Avenhorn
17:51
17
Maaike Burger
Waarland
18:47
18
Amber Ruijter
Hem
18:51
19
Tygo van Boxtel
Hoorn Nh
18:55
20
Romy Schuit
Spanbroek
19:14
21
Rosa Hoogland
Hoogwoud
19:24
22
Esther Kuin
Bovenkarspel
20:28
23
Iris van der Vaart
Spanbroek
20:30
24
Suzanne Wester
Spanbroek
20:37
25
Esther de Wit GEEN PRI
Hoogwoud
20:40
26
Lianne Schuit
Spanbroek
20:44
27
Jassica alzate Ramirez
Zoetermeer
20:51
28
Julia Rood
Spanbroek
21:04
29
Maartje Kop
Avenhorn
21:44
5J12, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob ter Burg
Noordkop
19:23
2
Vasko Vos
Den Helder
19:40
3
Jean-Paul Helderman
Heiloo
19:40
4
Rein Strooper
Hoogwoud
20:03
5
Yassine Loukili
Atverni
20:10
6
Joran Klaver
Obdam
20:19
7
Milan Brons
Almere
20:29
8
Joeri Slagter
Schagen
20:35
9
Dominique Vogel
Heerhugowaard
20:41
10
Nick Boon
Hoogwoud
20:45
11
Patrick Sinnema
Leeuwarden
21:10
12
Erik Tesselaar
Sint Maarten
21:14
13
Hugo Vader
Warmenhuizen
21:19
14
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
21:33
15
Tony van Diepen
Heerhugowaard
21:35
16
Johan Dekker
Ridderkerk
21:45
17
Kevin Stolp
Hoogwoud
21:53
18
Kees Bakker
Wieringerwaard
22:02
19
Jelmer Touw
Hoogkarspel
22:25
20
Wouter Hoogland
Hoogwoud
22:39
21
Colin Meijners
Abbekerk
22:55
22
Stefan Steur
Spanbroek
23:36
23
Johan Dekker
Ridderkerk
23:50
24
Barry van Langen
Spanbroek
24:03
25
Marc Burger
Waarland
24:14
26
Hugo Vader
Warmenhuizen
24:15
27
Chris Keesom
Benningbroek
24:15
28
Jeroen Bosch
Venhuizen
24:44
29
Chris Tamis
Opmeer
24:46
30
Jeffrey KOK
Spierdijk
24:53
31
Dyon Vlaar
Hoogwoud
24:59
32
Roy Ruijter
Hem
25:32
33
Raymon van Os
Sijbekarspel
25:40
34
Ben Beunder
Hoorn Nh
25:43
35
Jens Leijen
Waarland
26:15
36
Justin van Langen
Heerhugowaard
26:31
37
Edwin Blom
Spanbroek
26:45
38
Arjan Blom
Spanbroek
26:57
39
Evert Nieuweboer
Aartswoud
27:02
40
Tijmen Koelemeijer
Wognum
27:48
41
Wouter Groot
Hoogwoud
28:36
42
Ruud Hogenwerf
Hoogwoud
28:37
43
Jos de Haan
Hoogwoud
28:38
44
Bas Ooyevaar
Wognum
28:50
45
Ben Kocks
Hoogwoud
29:16
46
Jeroen Kraakman
Spanbroek
29:30
47
Lars Boon
Hoogwoud
29:38
48
Stef Koopman
Spanbroek
29:39
49
Daan Huisman
Spanbroek
33:09
50
Dennis Sjerps
Nibbixwoud
35:11
51
Rutger Langedijk
De Weere
35:14
52
Gert-Jan de Jong
Hoogwoud
36:33
5M12, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Sinnema
Leeuwarden
22:20
2
Femke van der Pal
Zaanland
22:29
3
Ilona Poel
DEM
24:24
4
Eline van Breukelen
Medemblik
25:15
5
Emma Venneker
Alkmaar
25:52
6
Thea Noordeloos
Grootebroek
26:02
7
Pieternel Oden
Sneek
26:03
8
Els Naardelogs
Grootebroek
26:19
9
Nina Moggré
Trias
26:20
10
Sharon Bosch
Venhuizen
26:38
11
Lia Spaan
Spanbroek
27:15
12
Heleen Wildöer
Lutjebroek
27:42
13
Anneke de Groot
Nibbixwoud
28:16
14
Rosan Steur
Avenhorn
28:25
15
Laura Kuin
Bovenkarspel
29:16
16
Noor Nieuweboer
Heemstede
30:31
17
Larissa Praat
Hoogwoud
31:05
18
Anique Broers
Spanbroek
31:43
19
Michele Oud
Hoogkarspel
31:53
20
Bonny Schilder
Venhuizen
35:25
5M16, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Holterman
Zaandijk
20:36
2
Jeanine vd Klashorst
Atverni
21:27
3
Nynke Bruinsma
Itens
22:42
4
Rianne Breedijk
Koog aan de Zaan
23:39
5
Marcella Klaver
Opmeer
25:02
6
Melissa van Neck
Amsterdam
25:28
7
Julliette Oden
Sneek
26:35
8
Chris Damen
Andijk
26:55
9
Francien Langedijk
Spanbroek
28:49
10
Teddy Damen
Andijk
32:24
11
Nicole Langedijk
Spanbroek
33:08
5D19, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Masila Ndunge
Nyahururu
18:00
2
Manon Kruiver
Tuitjehorn
18:59
3
Meriyem Lamachi
Safi Marokko
19:15
4
Machteld Mulder
Wijdenes
19:17
5
Saskia van Vugt
Driebergen-Rijsenbur
19:53
6
Silvia Kruijer
Dirkshorn
19:56
7
Cora Klaver
Obdam
19:59
8
Suzan Nieman
Sint Maartensbrug
20:33
9
Charissa Czech
Den Helder
20:47
10
Lisanne Groen
Burgerbrug
20:56
11
Talisa van der Fluit
Nieuwe Niedorp
21:12
12
Angéla de Boer
AV Edam
21:13
13
Bianca van Diepen
Heerhugowaard
22:20
14
Veerle van Balen
Phanos
22:30
15
Linda van Driel
Leiden
22:42
16
Laura Hak
Heerhugowaard
22:56
17
Lisa de Vries
Heiloo
24:13
18
Charlotte Wester
Amsterdam
25:19
19
Linda van de Berg
Lutjebroek
25:46
20
Cheryl Blauw
Spanbroek
25:55
21
Esther de Bruijn
Heerhugowaard
27:11
22
Martine Jansen
Hoogkarspel
27:32
23
Fleur Duyn
Hoogkarspel
27:32
24
Astrid Klaver
Spanbroek
28:38
25
Gerda Klaver
Obdam
29:48
26
Marloes de Groot
Spanbroek
33:13
27
Irma Klaver
Opmeer
36:52
28
Marina Sal
Hoogwoud
37:47
5D35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
Hippolytushoef
20:37
2
Lida Deen
Nieuwe Niedorp
21:42
3
Sandra Butter
Edam
21:46
4
Suzanne Wiertsema
Aalsmeer
23:43
5
Judith Tamis
AV Castricum
23:49
6
Margret van Rampen
Wieringerwerf
24:17
7
Nelleke Groenveld
Spanbroek
24:43
8
Annemarie Kravenburg
Schagen
26:07
9
Marjo de Kooningpeereb
Midwoud
26:29
10
Mieke Has
Bergen Nh
26:59
11
Nadine Surnkels
Heerhugowaard
28:07
12
Margreet Munster
Obdam
28:14
13
Inge van Westen
Hem
30:53
14
Claudia Bierman
Amstelveen
31:16
5D45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Arkenbout Andr
AV Castricum
20:50
2
Wilma van Wouw
Callantsoog
22:48
3
Mary Koenis
Hoorn Nh
24:36
4
Jessica Bustos
Middenmeer
25:22
5
Ineke Smit
Noordkop
25:45
6
Marian Baas
Wognum
26:30
7
Margareth Rood-Overman
Obdam
26:36
8
Tonny Deckers
Hollandia
27:04
9
Greet Oudhuis
Heerhugowaard
27:43
10
Els Wessels
Oudkarspel
28:12
11
Monica Nieuweboer
Heemstede
28:34
12
Alma Zigterman
Hera
30:17
13
Annemiek vd Bos
Obdam
31:15
14
Lenneke van Poelgeest
Zuidoostbeemster
31:17
15
Marga Burger
Alkmaar
33:08
16
Leone Hamaker
Castricum
37:48
5D55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ina Swinkels
Loopgroep Hoorn
23:23
2
Els Raap
Kombijsport
23:53
3
Elly Groet
Hensbroek
24:41
4
Riet Tas
Callantsoog
25:29
5
Truus Doekes
Obdam
27:25
6
Riet Besseling
De Weere
31:40
7
Annie Huiberts
Heerhugowaard
32:56
10JON, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel Admiraal
Trias
37:54
2
Edward Appelman
Alkmaar
40:51
3
Willem Dudink
SAV
40:52
4
Ronald Poel
DEM
40:53
5
Sjoerd Gakes
Zwaag
42:42
6
Leon Duineveld
Heiloo
43:11
7
Tim Marcelis
Nieuwe Niedorp
43:28
8
Koen Laan
Grootebroek
45:10
9
Folkert Kaagman
Bovenkarspel
45:26
10
Florens Kreuk
Andijk
46:45
11
John Boon
Bovenkarspel
47:11
12
Jimfrey Meijners
Abbekerk
48:41
13
Paul Koomen
Wervershoof
51:35
14
Stef Konijn
Spanbroek
57:29
10H19, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Najim El Qady
Fes Marokko
32:13
2
Nordin Amamma
Heinenoord
32:58
3
Julius Muriuki
Nyahururu (Kenia)
33:48
4
Mike Barsaiyan
Den Helder
34:17
5
Erik Negerman
GAC Hilversum
34:18
6
Michiel de Ruiter
Heerhugowaard
34:45
7
Pim Molenaar
Koedijk
35:44
8
Erik jan Spijkerman
Nibbixwoud
36:22
9
Tom Bellord
Alkmaar
36:34
10
Harmen Korfage
Hensbroek
36:36
11
Mike Tesselaar
Heerhugowaard
36:46
12
Gideon Kok
Hera
36:54
13
Vincent Anker
Leiden
37:12
14
Bart Klaver
Opmeer
37:15
15
Dennis ten Bruggencate
Broek op Langedijk
37:52
16
Eddy Wagner
Hoofddorp
37:57
17
Sven Hagen
AV Edam
38:02
18
Arnold Vreeker
Heiloo
38:18
19
Remko van Hoven
Alkmaar
38:26
20
Sjaak Bakker
Wervershoof
38:48
21
Sander Assendelft
Haarlem
39:02
22
Remco Verveer
Hera
39:10
23
Tim van Leeuwen
Olympus '70
39:35
24
Chris van Dok
Alkmaar
40:10
25
Tom Groot
Dirksland
40:31
26
Jasper Springer
Nijmegen
40:57
27
Tom Gakes
Zwaag
41:13
28
Ronald Kuin
Enschede
41:23
29
Timo Beemster
Hoogkarspel
41:25
30
Gerald Koeman
Hollandia
41:31
31
Jelle Harpeneau
Oudkarspel
41:53
32
Ronald de Wit
Amsterdam
41:58
33
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
42:28
34
Jamel Sasuke
Oudkarspel
42:34
35
Thijs Rood
Oldehove
42:38
36
Jos Vlaar
Hensbroek
42:44
37
Bart Pruiksma
Sint Pancras
42:46
38
Weijert Beemster
Hoogkarspel
43:06
39
Maarten Deutekom
Aartswoud
43:07
40
Bart Wamelink
Heiloo
43:24
41
Remco Spigt
Amsterdam
43:55
42
Roel Muster
Heerhugowaard
44:22
43
Jacco Munster
Hensbroek
44:29
44
P Nieuwenhuizen
Hippolytushoef
44:35
45
Sven Robert
Heerhugowaard
44:52
46
Jeroen Klein
Purmerend
45:00
47
Roel Neuvel
Grootebroek
45:08
48
Mark Wijte
Hensbroek
45:19
49
Johan Baas
Wognum
45:24
50
Alex Gitzels
Hoorn Nh
45:29
51
Peter Kaagman
Bovenkarspel
45:29
52
Glen Vriend
Waarland
45:49
53
Eric van den Berg
Hollandia
45:58
54
Thomas Bakker
Hensbroek
46:27
55
Wilco Bregman
Venhuizen
46:44
56
Dennis Beerepoot
Spanbroek
46:44
57
Jurien Groot
Amsterdam
46:54
58
Norbert Bijvoet
Wognum
46:57
59
Bart Sevenhuijsen
Schermerhorn
47:04
60
Huub Duin
Hoogkarspel
47:09
61
Tim Hamaker
Castricum
47:14
62
Sander Zwagerman
Hensbroek
47:17
63
Jarno Meijers
Zwaag
47:21
64
Kees Baltus
Heerhugowaard
47:29
65
Maarten Slot
Oosterblokker
47:51
66
Robert Poel
Hensbroek
48:21
67
Jeroen Munster
Hensbroek
48:25
68
Peter Borst
Hensbroek
48:34
69
Cees Duin
Hoogkarspel
48:37
70
Rijk in de Vegte
Leiden
48:52
71
Jos van de Berg
Lutjebroek
48:53
72
Maikel van de Wiel
Obdam
48:54
73
Rob Molenaar
Alkmaar
49:09
74
Rob Smit
Spanbroek
49:21
75
Michel Haring
Venhuizen
49:26
76
Piet Klaver
Nootdorp
49:32
77
Robbert van de Waerdt
Tunesie
49:39
78
Rudi Schavemaker
Purmerend
49:54
79
Dima Dushka
Wijdenes
50:10
80
Martijn Staal
Spanbroek
52:20
81
Dion Kocken
Almere
52:22
82
Peter Klaver
Alkmaar
53:39
83
Jasper Wagenaar
Oosterblokker
53:44
84
Peter Kaagman
Bovenkarspel
53:47
85
Chiel Wester
Spanbroek
54:38
86
Rick Pelt
Oosterblokker
54:38
87
Eddy van den Elsen
Hoorn Nh
57:49
88
Frank Dekker
Spanbroek
59:24
89
Sander Karsten
Amsterdam
1:02:59
10H35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Heerhugowaard
34:00
2
Pip Tesselaar
Heerhugowaard
35:07
3
Jeroen Ratelband
Alkmaar
37:14
4
Richard Kramer
SAV
37:29
5
Marco Prins
Egmond aan Zee
39:36
6
Robin Stroet
Wervershoof
39:38
7
Peter Tas
't Zand Nh
39:50
8
Blub de Wit
Hoogkarspel
40:38
9
Richard Smit
Waarland
41:46
10
Wabe Roskam
Easterlittens
41:48
11
Maik Wester
Wognum
42:25
12
Marcel Overboom
Avenhorn
43:07
13
P de Haan
Zwaag
43:44
14
Johann-Frederick te Pe
Phanos
44:12
15
Just Dekker
Zwaag
44:38
16
Hans Boots
Nibbixwoud
45:30
17
Marco Rol
Purmerend
45:30
18
Ron Jimmink
Breezand
45:53
19
EA le Blanch
Zwaagdijk
46:03
20
Marcel Konings
ARO '88
46:08
21
Mark Hilberts
Nederhorst den Berg
47:08
22
Marthijn Boon
SV Sportlust
48:47
23
Matthijs Wilgenhof
Heerhugowaard
48:53
24
Eugene Striekwold
Heerhugowaard
49:01
25
R Spigt
Wervershoof
49:29
26
Olof Glorie
Trias
51:26
27
Peter Koelemeij
Heerhugowaard
51:47
28
Sjaak van Grieken
Breezand
52:30
29
Stefan Hes
Amsterdam
52:37
30
Marcel van Boxtel
Hoorn Nh
53:13
31
Leon Winkel
Delft
54:39
32
Rene Wester
Spanbroek
55:51
33
Karl de Boois
Amsterdam
55:53
10H40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
35:57
2
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
37:19
3
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
39:18
4
Martin Breedijk
Amsterdam
40:26
5
Stephen Doodeman
Ganderkesee Dld
42:08
6
Sjaak Mettes
Abbekerk
42:45
7
Ronald Jacobs
Den Helder
42:46
8
Marco Hoedjes
Obdam
42:58
9
Louis Wolven
Egmond-Binnen
43:09
10
Pim de Waard
Loopgroep PK
43:32
11
Rene Steur
Avenhorn
43:34
12
Michel Smit
Hensbroek
43:34
13
Ronald Ruiche
Heiloo
43:37
14
Dick Bentvelzen
Hoogwoud
44:46
15
Richard van Berge
Ursem
44:49
16
John Dekker
Ilpendam
45:03
17
Peter Schilder
SAV
45:25
18
Stefan van Dieken
Alkmaar
46:26
19
Albert Bobeldijk
Hoorn Nh
46:26
20
Peter Plomp
Loopgroep Aart Stigt
46:47
21
Frans Hoogervorst
Den Helder
46:49
22
Rene Driessen
Den Helder
47:20
23
Peter Groen
Alkmaar
47:32
24
Eddo van Os
Hilversum
48:12
25
Johan Jorritsma
Sneek
48:17
26
Rob Moggré
Trias
49:04
27
Rob Kruijssen
Hoogwoud
49:10
28
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
49:23
29
Jos Doodeman
't Veld
49:55
30
Wilco vd Kuijt
Heerhugowaard
50:29
31
Pleijter
Wezep
50:43
32
Kees Mol
Hoorn Nh
52:03
33
Ronald Vreeker
Warmenhuizen
53:20
34
Marc Geluk
Hera
54:26
35
Guus Bosch
Venhuizen
55:19
36
Peter Tijsen
Anna Paulowna
55:29
37
Adrie Meester
Wervershoof
57:26
38
Eddy de Haan
Hera
57:40
39
Henk Melching
Hera
1:00:10
10H45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Korpershoek
Hera
39:13
2
Jos Louter
Wervershoof
39:41
3
Louis Dam
Assendelft
40:34
4
Rene Burger
Waarland
40:36
5
Ron Alderden
Warmenhuizen
40:39
6
Gerard Wever
Hollandia
41:49
7
Gerbrand Beunder
Hoorn Nh
41:55
8
Frank Boon
SAV
42:03
9
John Reus
Hoogkarspel
42:35
10
John Paauw
De Weere
42:39
11
Ruud Klaver
Obdam
42:51
12
Freddie Bouma
Steenwijk
43:22
13
Jan Metselaar
Den Oever
43:38
14
Gerard Groen
Wognum
44:18
15
Sjaak Pronk
Spanbroek
44:35
16
Kees Zuurbier
Zuid-Scharwoude
45:20
17
Leo Doornbos
Alkmaar
46:15
18
Anne Fennema
Heerhugowaard
48:31
19
Wilfred Jurjaanz
Hera
48:36
20
Kees van der Pijl
Alkmaar
49:28
21
Frank Kuin
Heerhugowaard
49:52
22
Caspar Janssem
Amsterdam
50:18
23
Aad Vlaar
Spierdijk
51:05
24
Dick Nieuweboer
Heemstede
51:23
25
Roel van Wijk
Wormer
51:48
26
Henny Tol
Hoorn Nh
52:50
27
Peter van Grieken
Breezand
53:34
28
Peter van der Hurk
Noord-Scharwoude
53:37
29
André Köhne
Heerhugowaard
54:03
30
Roel Engeltjes
Breezand
54:24
31
Harm de Wit
Hoogwoud
55:39
32
Kees Copier
Wervershoof
57:06
33
Peter Stam
Zuid-Scharwoude
57:32
34
Edwin Mors
Hoorn Nh
57:41
10H50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Baar
Hensbroek
38:47
2
Ton Sjerps
Nibbixwoud
39:32
3
Gerret van Diepen
Heerhugowaard
39:46
4
Gerard van Lent
IJmuiden
42:36
5
Peter Mettes
Hollandia
42:45
6
Co Berkhout
Nibbixwoud
42:50
7
Antoon van der Jagt
avVN
44:16
8
Willi Conijn
Krommenie
45:28
9
Johan Laan
Grootebroek
46:25
10
Ad Vriend
Waarland
46:40
11
Frank Katuk
Den Helder
46:53
12
Harry de Jong
Oudkarspel
47:47
13
Adrie van der Wijk
Heerhugowaard
47:49
14
Jos Mathot
Wervershoof
48:11
15
Ton Koppes
Heerhugowaard
48:14
16
Hans Schipper
Alkmaar
48:36
17
Hans van Diepen
Spanbroek
48:38
18
Gerrit-jan Scholtens
Hoorn Nh
49:22
19
Theo Broers
De Weere
49:50
20
Kees Wijte
Hensbroek
50:11
21
Ben Hamaker
Castricum
50:38
22
Hans Hes
Amsterdam
51:50
23
Cor Groot
Amstelveen
53:16
24
Rien de Vreede
Middenbeemster
53:29
25
Jack Kuiper
Heerhugowaard
53:43
26
Nico Swanink
Aerdenhout
54:01
27
Roland Broersen
Groet
54:09
28
Gerard Luken
ARO '88
55:32
29
Mark Kuiper
Heerhugowaard
56:53
30
Ben Hanselman
Alkmaar
57:21
10H55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zwarthoed-Troet
AV Edam
40:43
2
Jan Kreuk
Lutjebroek
41:47
3
Cees Meijer
SAV
42:21
4
Koos van der Jagt
Andijk
42:59
5
Frans Dekker
Heerhugowaard
43:12
6
Arie Snoek
Hera
43:40
7
Nico Wenker
Wognum
44:07
8
Peter Tock
Assendelft
44:14
9
Mat Pronk
Berkhout
44:58
10
Roger Bellord
Alkmaar
46:06
11
Cor Mol
Wervershoof
46:19
12
Piet Luken
Obdam
46:34
13
Paul Hak
Heerhugowaard
46:46
14
Jan Donland
Edam
47:39
15
Dirk Jimmink
Den Helder
47:52
16
Kik Huisman
Wervershoof
48:40
17
Ton Berkhout
Schagen
49:37
18
Wybren Jaarsma
Amsterdam
49:55
19
Jan van Hout
Beverwijk
49:57
20
Joop Menke
Noordkop
50:18
21
Piet van Amsterdam
Spaarndam
50:53
22
George Kleppe
Heerhugowaard
51:02
23
Eduard Borst
Ursem
51:45
24
Donald van Raaij
Broek op Langedijk
54:17
25
Herman Hommen
Wieringermeer
54:36
26
Jack Korff
Winkel
54:50
27
Cor Groet
Hensbroek
56:00
28
Gerrit Besseling
Hoogkarspel
57:14
29
Karel Visser
Zuid-Scharwoude
58:48
30
Tim Veld
Hollandia
1:03:31
10H60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Vergouw
Zaandam
44:37
2
Wim Tas
Bergen Nh
44:45
3
Joop Bos
Enkhuizen
45:07
4
Bert Versteeg
Alkmaar
46:43
5
Jac Tol
Zwaagdijk
46:50
6
Herman Bos
Zuid-Scharwoude
47:36
7
Piet Baardse
Hoorn Nh
49:33
8
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
50:08
9
Niek Wever
Obdam
51:57
10
Jelle van der Schaaf
Alkmaar
52:34
11
Jan Munster
Hensbroek
53:31
12
Gerrit Kenter
Hera
55:16
13
Nico Laan
Oosterblokker
56:13
14
Peter Winkel
Heerhugowaard
59:34
15
Frank van Balen
AV Edam
1:00:45
16
Roel Limstra
Winkel
1:01:44
www.uitslagen.nl
29-12-2008 21:51