Uitslagenlijst 40e Kralingerhoutloop Rotterdam

Rotterdam - Zaterdag 13 december 2008

5 KM, HEREN RECR. 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias van der Plicht
Waddinxveen
18:05
2
Ronaldo Meurs
Capelle a/d IJssel
18:21
3
Leo Hooghart
Heerjansdam
18:55
4
Mark Stuverman
Oud Beijerland
18:58
5
Martijn van de Velde
Rotterdam
21:56
6
Aart Punt
Rotterdam
22:08
7
Jan Pleun Lens
Rotterdam
22:55
8
Dick Lugtenburg
Nootdorp
22:58
9
Rutger Nijhoff
Rotterdam
23:01
10
Peter Torenvlied
Rotterdam
23:24
11
Bas Ruigrik
Bergschenhoek
26:41
12
Dirk van der Weiden
Krimpen a/d Lek
27:44
13
Joost van Tienhoven
Rotterdam
28:27
14
Nico Mookhoek
Rotterdam
29:49
15
Frank Pierik
Rotterdam
31:03
16
Piet Gerritsen
Den Haag
31:24
17
John de Visser
Schiedam
37:55
10 KM, HEREN RECR.10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob Hekking
Rotterdam
35:58
2
Martin Doorduin
Rotterdam
38:36
3
Mike Zijlmans
Rotterdam
39:02
4
Jack Smits
Den Haag
41:11
5
Arco Vuik
Capelle a/d IJssel
41:42
6
Maikel Wielaard
Rotterdam
42:34
7
Bart van der Sloot
Rotterdam
43:09
8
Martijn in 't Veld
Vlaardingen
43:23
9
Eddy vd Linden
Rotterdam
43:44
10
Rob van Leening
Oud Beijerland
44:08
11
Gerard van Tol
Reeuwijk
44:18
12
Fred Bastemeijer
Zierikzee
44:25
13
Roel Wagenaar
Driel
45:39
14
Leo vd Have
Rotterdam
45:43
15
Martin van Vliet
Rotterdam
46:55
16
Robert Buitenhuis
Bergschenhoek
47:26
17
Bert Rijneveld
Schoonhoven
47:40
18
Edjo Frank
Dordrecht
48:02
19
Jacco Janssen
Rotterdam
48:35
20
Ralf Krammer
Rotterdam
49:02
21
G vd Kooij
Bergschenhoek
49:20
22
Jacco Snoek
Schiedam
50:46
23
Peter van Denzig
Rotterdam
51:05
24
Rien Soeters
Rotterdam
51:10
25
Aldrik Frik
Leiderdorp
51:52
26
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
51:54
27
Chris Knook
Zoeterwoude
52:08
28
Dennis van Mourik
52:45
29
Michel van Emmerik
Hoogvliet
52:56
30
Wim Quak
54:14
31
Jeroen Sap
Oud Beijerland
55:14
32
J Silva
Rotterdam
55:16
33
Jan van den Berg
55:20
34
T vd Velde
Rozenburg
55:30
35
Karel van Hensbergen
Capelle a/d IJssel
55:48
36
W Ridgen
Rotterdam
56:01
37
Aad Overdevest
Pijnacker
56:08
38
Eric Jan Belier
Rotterdam
57:22
39
Adri Kolsteren
Rotterdam
58:28
40
Koos van Holstein
Rotterdam
1:00:05
41
Jan Pluimgraaff
Vlaardingen
1:00:22
42
Theo Kurver
Berkel en Rodenrijs
1:03:20
43
Rik Veer
Bergschenhoek
1:03:25
44
Kees Donkersloot
Rotterdam
1:04:46
15 KM, HEREN RECR.15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Nijhoff
Rotterdam
57:59
2
Ronald Kolloffel
Maasdijk
58:21
3
Erwin Kaers
Rotterdam
1:02:19
4
Robert Brand
Rotterdam
1:03:51
5
Dorus Breidenbach
Rotterdam
1:04:17
6
Jorgen Mous
Rotterdam
1:04:38
7
Rini de Jong
Capelle a/d IJssel
1:04:58
8
Bart Kodde
Krimpen a/d Lek
1:06:37
9
Nico Bacs
Bleskensgraaf
1:06:43
10
Bob de Vos
Rotterdam
1:08:32
11
Pieter Kodde
Krimpen a/d Lek
1:08:38
12
Steven van de Veire
Rotterdam
1:09:26
13
Rico Hoogsteder
Rotterdam
1:09:40
14
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:10:02
15
Christ Bastiaansen
Bavel
1:10:21
16
Maarten vd Vlugt
Vlaardingen
1:10:37
17
Ron Bos
Poortugaal
1:10:54
18
Juan Javier Caeiro Mon
Capelle a/d IJssel
1:11:19
19
Arie Booy
Barendrecht
1:11:30
20
Jan van Dillen
Alblasserdam
1:12:16
21
Joop Raaphorst
's-Gravenzande
1:12:28
22
Willem de Jong
Barendrecht
1:12:55
23
A J van der Velde
Rozenburg
1:14:00
24
Teun van Gelder
Rotterdam
1:15:18
25
Martin van Lent
Krimpen a/d Lek
1:15:40
26
Peter van Oosterhout
Made
1:15:46
27
Rob van Dijk
Rotterdam
1:16:04
28
Jeroen Duizendstra
Hellevoetsluis
1:16:06
29
Wim Egberts
Rotterdam
1:16:09
30
Gertjan Dekker
Dordrecht
1:16:27
31
Frans Oostland
Rotterdam
1:17:33
32
Jan Groeneveld
Rotterdam
1:17:52
33
Dick van Prooijen
Capelle a/d IJssel
1:18:27
34
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:18:30
35
Michel van der Sanden
Made
1:19:20
36
Willem Lexmond
Berkel
1:19:48
37
Marius van Zanten
Rhoon
1:20:49
38
Patrick van Oudheusden
Pijnacker
1:21:27
39
Hans Faaij
Rotterdam
1:23:53
40
Kees Dopper
Capelle a/d IJssel
1:24:16
41
Jan van Vliet
Papendrecht
1:25:50
42
Willem Kloos
Rotterdam
1:50:17
5 KM, DAMES RECR.5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica ter Berg
Rotterdam
22:56
2
Anya Koch
Rotterdam
22:57
3
Sandra Lugtenburg
Nootdorp
24:10
4
Annemarie Malschaert
Dordrecht
27:12
5
Til Ruigrok
Bergschenhoek
27:53
6
Mandy Hordijk
Rotterdam
27:56
7
Tessa Hordijk
Rotterdam
27:58
8
Sylvia van Straalen
Moordrecht
28:08
9
Jeanet Vermaas
Rotterdam
29:26
10
Mandy Kwaijtaal
Rotterdam
29:27
11
Bianca Foschinga
Rotterdam
29:30
12
Nathalie Hoppzak
Rotterdam
29:47
13
Nan Smits
Gouda
29:51
14
D Hissink
Capelle a/d IJssel
30:30
15
Petra Jutten
Rotterdam
31:07
16
Irena Viera
Rotterdam
31:31
17
Anky Rijneveld
Schoonhoven
33:05
10 KM, DAMES RECR.10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sigrid Martin
Rotterdam
36:31
2
Carola Schot
Heerjansdam
40:58
3
Edith Margadant
Dordrecht
47:49
4
Astrid Kunst
Bergschenhoek
48:24
5
Ivana Citterbartova
Bergschenhoek
51:13
6
Addie Bergwerff
Rotterdam
55:07
7
Anneloes Smedts
Rotterdam
56:30
8
Wiekie van der Heide
57:25
9
Ria Pluimgraaff
Vlaardingen
58:17
10
Lenie Vonk
Schiedam
1:00:31
11
Karin van Etten
Rotterdam
1:00:43
12
Bea van Dam
1:02:27
15 KM, DAMES RECR. 15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Varvara Guljajeva
Rotterdam
1:11:11
2
Karin Bonhof
Breda
1:17:16
3
Isabelle Plomp
Rotterdam
1:25:45
4
Monique Spijkerman
1:25:55
5
Hanneke Donkersloot
Rotterdam
1:29:41
6
Janneke den Hertog
Rotterdam
1:41:43
7
Jose Verhoeven
Rotterdam
1:41:43
8
Katinka Oltshoorn
Berkel en Roderijs
1:41:43
Foto's : http://leendekoning.spaces.live.com/
en ook via:
http://Oypo.nl/Jakro
Hartelijk dank voor uw deelname.
Uitslagen.nl
12-02-2009 14:24