Uitslagenlijst Spijkenisse Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 7 december 2008

MSEN, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart De Grove
Vlierzele Sportief (
2:42:56
2
Marcel Fiering
Spark
2:46:57
3
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
3:02:46
4
Andy Roodenburg
Loopgroep Aart Stigt
3:03:45
5
Edwin van Straten
Loopgroep PK
3:04:11
6
Peter Lubbers
Wasatch Speedgoats R
3:12:08
7
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
3:17:39
8
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
3:40:17
9
John Snijders
Energie
3:54:50
10
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
4:43:27
M40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Flakkee
2:32:27
2
André Pelgröm
Veluwe
2:49:29
3
Ferry ten Hove
Spark
2:52:50
4
Jan Reichardt
AV Nijkerk
2:54:09
5
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
2:55:16
6
Mark de Boer
Energie
2:55:48
7
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:04:18
8
Xavier Verbruggen
JC Lenig Zulte
3:09:04
9
Jelle Bolte
avVN
3:15:59
10
Ronny Eeckhout
Vlierzele Sportief (
3:18:13
11
Paul Keehnen
Spark
3:20:30
12
André van der Zwan
avVN
3:25:29
13
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
3:27:41
14
Bob Westerduijn
Spark
3:30:45
15
Wim Smit
Spark
3:36:10
16
Richard van der Klis
avVN
3:39:05
17
Jan de Beer
Atledo
3:41:28
18
Hans Erkelens
PAC
3:42:40
19
John den Braber
Spark
3:44:05
20
Jan Claereboudt
Loopclub Irene
3:44:24
21
Colin Lea
York Knavesmire Harr
3:49:39
22
Hans van Klaveren
Energie
3:54:50
23
Peter Kleinjan
Energie
3:54:50
24
Gerard Verveer
Energie
3:54:50
25
Harold Mourik
PAC
3:57:00
26
Ferry Kros
Pallas '93
4:12:48
27
André Laats
Spark
4:21:29
28
Christiaan van der Neu
Startbaan
4:23:12
M50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Kok
AV '34
3:02:05
2
Theo van Pamelen
Spark
3:04:19
3
Ernst Daniel
AAV '36
3:05:19
4
Hans van Vliet
Flakkee
3:07:07
5
Ad van Kempen
Achilles-Top
3:09:25
6
Bob Verbrugge
RRZ
3:12:15
7
Nico van Noort
AV Aalsmeer
3:16:56
8
Bert Eeuwijk
Waterweg
3:19:04
9
Wim Derksen
Haag Atletiek
3:23:42
10
Cees van Reemst
TION
3:24:18
11
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:24:58
12
Mo Idrissi
DEM
3:27:58
13
Erick Dekkers
Spark
3:31:38
14
Frans Wildenbeest
Spark
3:38:07
15
Ton Wever
Hera
3:50:31
16
Ton Legerstee
Energie
3:54:50
17
Arjaan Tholenaars
Energie
3:54:50
18
Frans de Raadt
Energie
3:54:50
19
Peter van Gils
Energie
3:54:50
20
Frederik van Gent
Energie
3:54:50
21
Peter van Dartelen
Energie
3:54:50
22
Jean-Marc Melon
N.A.C.
3:55:14
23
Kees Koolwijk
Spark
3:56:14
24
David Darton
York Knavesmire Harr
4:18:36
25
Günter Meinhold
100 marathon Club D
4:26:53
26
Jos Lakwijk
Energie
4:28:38
27
Walter de Ling
Fortuna
4:33:39
28
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:42:23
M60, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
3:18:51
2
Ger Prins
avVN
3:28:47
3
Karel Leeuwangh
Fortuna
3:33:17
4
Henry Okkersen
avVN
3:40:28
5
Ed Schlarmann
avVN
3:46:35
6
Joop Raaphorst
avVN
3:51:14
7
Dirk Kwak
Rotterdam Atletiek
3:54:13
8
Peter van Soest
Energie
3:54:50
9
David Bindervoet
RWV
3:56:21
10
Jurriaan de Bruijn
avVN
4:29:56
11
Dick van Es
the Hague Road Runne
4:56:50
12
Philippe Gomez Garcia
avVN
4:57:33
VSEN, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Verstegen
Loopgroep PK
3:20:28
V40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny Braekman
Vlierzele Sportief (
3:24:46
2
Karin van Es
Spark
3:25:42
3
Brigitte Ooms
Spark
3:40:37
V50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Haddeman
Spark
4:03:25
2
Ineke Scheffer
Friesland
4:27:35
3
Lenie Vonk
Waterweg
4:50:31
MAN, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Brownlee
Leiden
2:46:18
2
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
2:52:55
3
Otmar Montroos
AV '34
3:11:39
4
Bonno Odijk
Puttershoek
3:15:19
5
Chris Brands
Loopgroep PK
3:17:39
6
Goos Speksnijder
Spark
3:22:02
7
André Domen
Mijdrecht
3:24:38
8
Hugo Koppenol
Spijkenisse
3:26:00
9
Wilbert Hoogers
Zoetermeer
3:27:49
10
Patrick Poppe
Borsbeek (Antw.) (BE
3:27:52
11
Piet van der Nat
DES
3:27:54
12
Bart Verschaeve
Lichtervelde (BEL)
3:27:59
13
Erwin van der Ham
Haastrecht
3:30:06
14
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:30:23
15
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:32:12
16
Hans Bosman
Dordrecht
3:34:09
17
Dave Lietaert
Antwerpen (BEL)
3:34:57
18
Jean-pierre Gendrault
Zeist
3:38:01
19
Coen Boxtart
Hanzesport
3:43:20
20
Jan van Katwijk
Rhoon
3:43:34
21
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
3:43:35
22
Leo van Groningen
Spark
3:43:37
23
Marnix Callewaert
Brugge (BEL)
3:44:17
24
Jan de Rond
VAV
3:44:22
25
Ronald Starink
Stelle Runners
3:44:48
26
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:46:05
27
Marc Pröpper
Utrecht
3:48:29
28
Benjamin Adelmund
Spijkenisse
3:49:52
29
Arend Keemink
Leiden
3:51:42
30
Wilfried Duivenvoorden
De Grenslaupers
3:51:55
31
Hans Buis
AV Zeewolde
3:53:05
32
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:55:48
33
Thomas Falmagne
Bouxières aux Chênes
3:56:07
34
Alexander Hehanussa
Spark
3:56:28
35
Bert van Zwieten
Spijkenisse
3:57:33
36
Cock Buitelaar
's-Gravenzande
3:57:37
37
Eddy Boot
Almere
3:58:38
38
Frans Vogel
Middelburg
3:58:42
39
Gust de Keyser
Vlezenbeek (BEL)
3:59:05
40
Christian Herteleer
Bellem (BEL)
3:59:43
41
Cedric Proot
Aartrijke (BEL)
4:00:00
42
Rinus van der Wal
Heemskerk
4:00:27
43
Henk Voorbij
Leiden
4:01:47
44
Hans Jalink
Loopservice.nl
4:01:51
45
Jos Cornelissen
Loopservice.nl
4:04:19
46
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
4:04:48
47
Michiel van de Sanden
Dutch Runners Gold
4:07:34
48
Hans Coopmans
's-Gravenhage
4:07:44
49
Dirk de Groot
Rotterdam
4:09:24
50
Rick Meessen
's-Gravenhage
4:13:54
51
Willem Kramer
Apeldoorn
4:14:23
52
Marcel Hermanns
Breda
4:15:29
53
Adriaan Albertyn
Milsbeek
4:21:19
54
Malcolm Retief
North Battleford (CA
4:21:20
55
Brian Weeda
Zuidland
4:25:34
56
Maurice Koree
Rotterdam
4:27:36
57
Pieter Dorst
Energie
4:28:39
58
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
4:28:43
59
Eddy Heijnen
Dutch Runners Gold
4:28:44
60
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
4:29:43
61
Dirk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:37:12
62
Francis Spoelstra
Leiden
4:42:24
63
Mike van der Mark
Biervliet
4:47:16
64
Martin Bosman
Loopservice.nl
5:21:20
VROUW, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Van der Spiegel
Erps-Kwerps (BEL)
3:38:16
2
Joyce Dijkhuizen
Zoetermeer
4:22:06
3
Fabienne Tousain
Hanzesport
4:26:50
4
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
4:28:44
5
Mayke Tuerlings
Tilburg
4:53:51
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
1:14:14
2
Einar Tveter
Spark
1:17:54
3
Pieter Heggen
Sprint
1:18:22
4
Danny van Wijk
Hellevoetsluis
1:18:58
5
Hans Berendsen
Heenvliet
1:18:59
6
Kristof Rul
Deinze (BEL)
1:19:41
7
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:22:44
8
Heero Spaan
Passaat
1:24:21
9
Jaap Kweekel
Pallas '93
1:24:43
10
Erik Tuk
Brielle
1:25:44
11
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
1:26:07
12
Roel van Grootveld
Oostvoorne
1:26:12
13
Robin van der Waal
Sliedrecht
1:26:37
14
Cor Hamels
Hercules
1:27:03
15
Ralph Lemstra
Puttershoek
1:27:32
16
Egbert Reurich
Hendrik Ido Ambacht
1:27:34
17
Rob Hirs
Nieuwerkerk ad IJsse
1:27:38
18
Richard Fortuin
Schiedam
1:27:52
19
Johan van Meurs
Fortuna
1:28:17
20
Raymond Noordermeer
Flakkee
1:28:37
21
Johan Benne
avVN
1:28:45
22
Gerard Mellaard
Abbenbroek
1:29:46
23
Leo Jansen
Zuidland
1:29:51
24
René van den Berg
Spijkenisse
1:29:53
25
Paul Meulemans
De Koplopers
1:30:08
26
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:30:34
27
Theo van de Ven
Rotterdam
1:30:39
28
Richard de Klerk
Rotterdam
1:30:42
29
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:30:56
30
Nico de Graaf
Puttershoek
1:31:03
31
Henk Verbaas
Puttershoek
1:31:05
32
Aad Geluk
Hendrik Ido Ambacht
1:31:06
33
Christian Monna
Spijkenisse
1:31:09
34
Remco Stoffels
Puttershoek
1:31:36
35
Ruben van der Dussen
Delft
1:32:28
36
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:32:37
37
Jan Kweekel
Pallas '93
1:32:54
38
Richard Kruithof
Puttershoek
1:32:59
39
Frank Vermetten
Spark
1:33:08
40
Martijn Breuer
Spijkenisse
1:33:22
41
Patrick Huijding
Schiedam
1:33:34
42
Bart van Zessen
Rotterdam
1:33:34
43
Stefan Duran
Gorinchem
1:34:27
44
Richard Roos
Hellevoetsluis
1:34:54
45
Peter van Hirtum
Erps-Kwerps (BEL)
1:34:57
46
Cor Kros
Poortugaal
1:35:11
47
Marco Peters
Spijkenisse
1:35:23
48
Ali Shugul
Rotterdam
1:35:36
49
Jan Raaijmakers
Oud Beijerland
1:35:47
50
Bert van Drunen
Diomedon
1:35:55
51
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:36:05
52
Joost Sturkenboom
Spark
1:36:19
53
Sybrand Abma
Ridderkerk
1:36:23
54
Thijs Walstra
Pallas '93
1:36:31
55
Angelo Oliveti
Poortugaal
1:36:38
56
Emiel Schell
Hellevoetsluis
1:36:40
57
Peter van Veen
Spirit Oud Beijerlan
1:36:43
58
Adri Tuytel
Nieuw Lekkerland
1:36:51
59
John Mars
Barendrecht
1:37:05
60
Ruud Flik
Vlaardingen
1:37:10
61
Ruud van Beek
Spark
1:37:14
62
Bob Polack
PAC
1:37:15
63
Ruud Warmer
Rotterdam
1:37:16
64
Vincent van Os
Energie
1:37:44
65
Arlé Troost
Loopgroep PK
1:37:47
66
Arie Kamps
Spijkenisse
1:37:50
67
Michel van Dongen
Dordrecht
1:38:03
68
Dick Trouw
Zuid-Beijerland
1:38:05
69
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
1:38:09
70
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:38:10
71
Dolf van de Voort
PAC
1:38:28
72
Ronald Bik
PAC
1:38:31
73
Frank Bekker
Fortuna
1:38:32
74
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:38:40
75
Danny van der Burg
Rotterdam
1:38:48
76
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:38:54
77
Ton Satter
Dutch Runners Gold
1:38:57
78
Gerard Bakker
Spark
1:38:59
79
René Poppeliers
Berkel en Rodenrijs
1:39:26
80
Ted Verhulst
Wateringen
1:39:27
81
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:39:43
82
Laurent Nooteboom
's-Gravendeel
1:39:58
83
Matti Paping
Maassluis
1:40:03
84
Joao Dagraca Cardoso
Schiedam
1:40:39
85
Rob Erwich
Spark
1:40:59
86
Gerrit de Goeij
Pallas '93
1:41:03
87
Cemal Kucukkiper
Hellevoetsluis
1:41:04
88
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
1:41:09
89
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:41:10
90
Hans Osterholt
Energie
1:41:11
91
Erik Bal
Rockanje
1:41:15
92
Rens Korver
Voorne Atletiek
1:41:29
93
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:41:38
94
Peter Voskuijl
Zwijndrecht
1:41:39
95
Frans van der Weijden
Leiden
1:41:43
96
Mike van Uijthoven
Stellendam
1:41:52
97
Ton Koevermans
Vlaardingen
1:41:54
98
Willem van der Knijff
Hoek van Holland
1:41:59
99
Rob Stakenburg
Krimpen aan den IJss
1:42:00
100
Steven van de Veire
De Wielingen
1:42:19
101
Peter Voogt
Spark
1:42:23
102
Nico vd Velden
Spark
1:42:24
103
Jasper Monster
Zuidland
1:42:46
104
Jaques ten Kate
Haag Atletiek
1:42:53
105
Elbert van Hulst
Spark
1:43:16
106
Carlo Vos
Energie
1:43:19
107
Rob Kegel
Spijkenisse
1:43:27
108
Matthijs Klaassen
Capelle aan den IJss
1:43:30
109
Jaap van Loon
Spark
1:43:31
110
Lennard Bestman
Herkingen
1:43:42
111
Leo van Zielst
Pallas '93
1:43:50
112
Gertie Verhaaf
Rotterdam
1:44:01
113
Peter Schouten
Haarlem
1:44:02
114
Danny Eberth
Spark
1:44:06
115
Addy van Dam
Ouderkerk aan den IJ
1:44:17
116
Radjesh Ramasray
PAC
1:44:29
117
Patrick Mertens
Hellevoetsluis
1:44:37
118
Wim Zoon
avVN
1:44:50
119
René Meijwaard
Spijkenisse
1:44:52
120
Piet Roos
Spark
1:44:55
121
Jose Teixeira
Bornes de Aguiar (PO
1:45:22
122
Ronald Blok
Rotterdam
1:45:23
123
Wim Rosbergen
Voorne Atletiek
1:45:24
124
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:45:26
125
Peter van Meel
Pallas '93
1:45:31
126
Reinier Hamelink
Puttershoek
1:45:35
127
Paul Potma
Zwijndrecht
1:45:36
128
Arno Gabriels
Scorpio
1:45:40
129
Nico van Riet
Voorne Atletiek
1:45:43
130
Marco Terlouw
Energie
1:45:55
131
Remco Meulenbroek
Spijkenisse
1:45:56
132
Ruben Vermeij
Spijkenisse
1:46:09
133
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:46:11
134
Loek Lelieveld
Spirit Oud Beijerlan
1:46:22
135
Jan Schaay
Voorne Atletiek
1:46:45
136
Joop Wolf
Energie
1:47:06
137
Raoul Bolier
Hellevoetsluis
1:47:07
138
Peter de Bruin
Hellevoetsluis
1:47:19
139
Jack Verbeek
Kudelstaart
1:47:49
140
Egbert Wijers
Rozenburg Zh
1:48:06
141
Aad Zuiderwijk
Pallas '93
1:48:13
142
Anthony van den Berg
Vlissingen
1:48:16
143
Wout van Wissen
Terneuzen
1:48:19
144
Jeroen van Hoorn
PAC
1:48:49
145
Ivan Labrovic
Barendrecht
1:49:03
146
Sandor Wols
Maassluis
1:49:04
147
Pim Eijlders
Hoogvliet Rotterdam
1:49:21
148
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
1:49:24
149
Ruurd Tolman
Spark
1:49:36
150
Nico Enthoven
Vierpolders
1:49:46
151
Leonardo Eekels
Dutch Runners Gold
1:49:48
152
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:49:52
153
Ger van de Werken
Oud Beijerland
1:49:55
154
Arno Brouwer
Spijkenisse
1:50:13
155
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:50:22
156
Rogier van der Graaf
Puttershoek
1:50:30
157
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:50:45
158
Ger Boon
Voorne Atletiek
1:51:09
159
Raymond Wissink
Pallas '93
1:51:12
160
Roel Bonkes
Capelle aan den IJss
1:51:14
161
Joost van Dijk
's-Gravenhage
1:51:17
162
Erik Spruytenburg
Waddinxveen
1:51:29
163
Jacques Hofs
Spijkenisse
1:51:35
164
Egidius van Dongen
Voorne Atletiek
1:51:37
165
Ben Murel
Brielle
1:52:02
166
Arthur Bijl
Spijkenisse
1:52:38
167
Wil Raaphorst
Spijkenisse
1:53:22
168
Cor de Boer
Hoogvliet Rotterdam
1:53:36
169
Jan Groeneveld
avVN
1:54:03
170
Ernst-Jan van Eck
Dutch Runners Gold
1:54:17
171
Jan Rensen
Haag Atletiek
1:54:39
172
Jos Hovens
Voorne Atletiek
1:54:40
173
Jan Kweekel
Goedereede
1:54:44
174
Dirk Pols
Berkel en Rodenrijs
1:54:51
175
Peter van Buijtenen
Vlaardingen
1:54:52
176
Ger Smits
Spijkenisse
1:54:52
177
Albert Akker
Spijkenisse
1:54:53
178
Gerrit van Woerden
Hoek van Holland
1:54:56
179
Wim de Man
Pernis Rotterdam
1:55:03
180
Theo Mertens
Hellevoetsluis
1:55:07
181
Jaco de Best
Katwijk Zh
1:55:33
182
Gert Jan van der End
Fortuna
1:55:51
183
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:55:55
184
Hans Stutvoet
Energie
1:56:16
185
Rien van den Akker
Spijkenisse
1:56:21
186
Jannes van Mourik
Spark
1:56:31
187
Ed Leiwakabessy
Krimpen aan de Lek
1:56:39
188
Rob van Dijk
Hellevoetsluis
1:56:42
189
Dirk vd Berg
Energie
1:56:45
190
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:56:47
191
Rowdy van Stiphout
Dirksland
1:56:52
192
Huib Uittenbogaart
Rotterdam
1:57:04
193
Remon van Galen
Rozenburg Zh
1:57:06
194
John van den Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:57:07
195
Erik Hoogerwerf
Spijkenisse
1:57:12
196
Carlos van den Berg
Vlissingen
1:57:23
197
Ronald van Helden
Spark
1:57:39
198
Steven Ossewaarde
Schiedam
1:57:42
199
John Gorter
Hoogvliet Rotterdam
1:57:52
200
Richard Westerbeek
Parthenon
1:58:01
201
Wil Kania
Spark
1:58:23
202
Johan de Graaf
Geervliet
1:58:28
203
Ferry van Pieterson
Loopservice.nl
1:58:33
204
Ed van Beek
Spijkenisse
1:58:59
205
Roel van der Burg
's-Gravenhage
1:59:09
206
Nico Kalder
Voorne Atletiek
1:59:17
207
Charles van Blijswijk
Spark
1:59:41
208
Andre van Gelder
Spijkenisse
1:59:59
209
Rob Fintelman
Spijkenisse
2:00:02
210
Guus van Ettinger
Spijkenisse
2:00:17
211
Sjaak Nieuwland
Spark
2:00:50
212
Harm Boerma
BAV
2:01:14
213
Leo Blanker
Spark
2:01:16
214
André Ponsen
Spijkenisse
2:01:20
215
Henk de Man
Zwijndrecht
2:01:24
216
Matthijs Bosma
Spark
2:01:28
217
Ed Adriaanse
Hellevoetsluis
2:01:43
218
Harry van Iersel
Voorne Atletiek
2:02:05
219
Karel Timmermans
Spijkenisse
2:02:28
220
Wim Goudswaard
Puttershoek
2:02:31
221
Leo Klok
Ridderkerk
2:02:36
222
Klaas Appelmelk
Spijkenisse
2:03:24
223
Piet Colle
Parthenon
2:03:49
224
Nico Zuidmeer
Spark
2:04:44
225
Floor Toetenel
De Koplopers
2:05:07
226
Paul Boon
Zwijndrecht
2:05:17
227
Rob Vlam
Spijkenisse
2:05:17
228
John van Bergen
Waddinxveen
2:05:23
229
Richard Horvath
Goes
2:06:33
230
Bart Oortwijn
Zeist
2:06:39
231
Arnold Fortuin
Hoogvliet Rotterdam
2:06:40
232
Michel Hadik
Spark
2:07:13
233
Aart van Dijk
Reeuwijk
2:07:48
234
Sjaak Versteeg
Spark
2:08:03
235
René Vlassenrood
Vlaardingen
2:08:26
236
Theo de Bruijn
Vlaardingen
2:08:52
237
Wim van der Made
Spijkenisse
2:09:59
238
Michiel de Vree
's-Gravendeel
2:10:20
239
Frans Jongkoen
's-Gravendeel
2:11:18
240
Jan de Vette
Spark
2:11:27
241
Albert Visser
Rotterdam
2:14:39
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Loopgroep PK
1:28:04
2
Maaike van de Witte
Energie
1:31:17
3
Elsemieke de Vos
Spark
1:33:09
4
Katrien Kinnaert
Veltem-Beisem (BEL)
1:34:58
5
Wilmi van Harten
Poortugaal
1:37:14
6
Gerda van Eck
Spirit Oud Beijerlan
1:41:13
7
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:41:20
8
Marian Menke-Pluijmers
Rotterdam
1:42:52
9
Jannie Braber
Flakkee
1:46:55
10
Petra Konermann
PAC
1:48:50
11
Wilma de Zoete
Voorne Atletiek
1:49:51
12
José van Uffelen
Rozenburg Zh
1:50:11
13
Ulrike Blankenstein
Flakkee
1:50:14
14
Sandra Spronk
Terneuzen
1:50:51
15
Heidi Hoogvliet
Voorne Atletiek
1:51:36
16
Ineke Halve
Maasland
1:52:34
17
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
1:53:05
18
Nel de Wit
Spark
1:53:30
19
Esther de Heer
Hellevoetsluis
1:53:44
20
Gudy van Klaveren
Energie
1:54:25
21
Anja Langendoen
Voorne Atletiek
1:54:34
22
Marjon Diepenhorst
Rotterdam
1:54:38
23
Gina Heuser
Energie
1:54:46
24
Yvon van der Burg
Spijkenisse
1:55:24
25
Lilian van der Steen
Fortuna
1:56:30
26
Esther Stutvoet
Energie
1:56:44
27
Christel Muis
Rotterdam
1:57:35
28
Monique van der Horst
Spijkenisse
1:57:51
29
Caro Kievit
Spark
1:58:23
30
Petra Sluijter
Maasland
1:58:36
31
Siet van Leyden
Hellevoetsluis
1:59:00
32
Claudia Martin
Voorne Atletiek
1:59:13
33
Jacky Winkelman
Spijkenisse
1:59:51
34
Corine van den Berg
Spark
2:00:08
35
Karin Ziekman
Voorne Atletiek
2:00:15
36
Lea Peters
Poortugaal
2:00:23
37
Christel van Ham
Spijkenisse
2:00:46
38
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:00:56
39
Geralda Blijenburg
Krimpen aan den IJss
2:01:12
40
Marleen Boerma
BAV
2:01:13
41
Marijke Kok
Spark
2:01:41
42
M Adriaanse
Hellevoetsluis
2:01:42
43
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
2:02:11
44
Marja Davids
Etten-Leur
2:02:37
45
Louise Geerinckx-Heeze
Pallas '93
2:03:15
46
Elly Boon
Voorne Atletiek
2:04:14
47
Hanneke van der Blom
Krimpen aan den IJss
2:07:47
48
Annemieke Franken-Schr
Poortugaal
2:07:56
49
Germaine Nederlof
Spark
2:07:57
50
Diana Eberth
Spark
2:07:58
51
Dorine Brinkman
Krimpen aan den IJss
2:08:05
52
Paula Nobel
Hekelingen
2:08:49
53
Maria Raaphorst
Spijkenisse
2:09:21
54
Mirjam von Winckelmann
Spijkenisse
2:09:22
55
Danielle van Lierop
Spijkenisse
2:09:23
56
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
2:10:21
57
Tonnie Verhulst
Atledo
2:11:22
58
Mary van der Vlis
Spijkenisse
2:12:05
59
Sonja Sital
Energie
2:14:11
60
Patricia Gerritsen
Dutch Runners Gold
2:14:40
61
Mirjam van Dijk
Pijnacker
2:15:33
62
Marloes Verstegen
's-Gravenhage
2:15:51
63
Jessica Stokhof
's-Gravenhage
2:15:52
64
Elly Waasdorp
Spijkenisse
2:18:30
65
Karin de Bruin
Hellevoetsluis
2:18:47
66
Saskia Blok
Hellevoetsluis
2:18:48
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
34:59
2
Martin Nieuwstraten
Schiedam
35:26
3
Thomas White
Voorne Atletiek
36:15
4
Cock Dorst
Voorne Atletiek
37:18
5
Jeroen Nieuwstraten
Spark
38:53
6
Karl Snoek
Spijkenisse
40:00
7
Ed Erkelens
Spijkenisse
40:07
8
Hans Overbeek
Polsbroek
40:23
9
Jeroen Schinkel
IJsselstein Ut
40:50
10
Dennie van Ham
's-Gravendeel
41:04
11
Wim Smedts
Loopvereniging TOF
41:41
12
Luis Diaz
Rotterdam
41:43
13
Bart Hartzema
Spijkenisse
42:08
14
Ronald Borghoff
Spijkenisse
42:09
15
Abdelali Baabbi
AVO 1983
43:35
16
Arie van Meeteren
Groot Ammers
45:04
17
Marco Hoogerbrugge
Capelle aan den IJss
45:12
18
Sjaak van Roon
Brielle
45:35
19
Aad van Loon
Nieuw Lekkerland
46:25
20
Edwin Bakker
Schiedam
47:04
21
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
47:12
22
Tallis van der Valk
Almere
47:29
23
Edwin de Haas
Rotterdam
47:37
24
Gerard van Haastert
Pallas '93
47:40
25
Raymon van Bokkem
Rotterdam
47:41
26
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
47:48
27
Olavo Ramos
Rotterdam
48:13
28
Remco Meester
Ridderkerk
48:26
29
Jeroen Duizendstra
Hellevoetsluis
48:37
30
David Hoogstad
Spijkenisse
48:41
31
Ad Kaashoek
Sliedrecht
48:42
32
Elbert Reijtenbagh
Zuidland
48:45
33
Rick van Rijswijk
Dutch Runners Gold
48:50
34
Hermann Groenevelt
Parthenon
49:00
35
Erwin Molkenboer
Spijkenisse
49:17
36
Jaco van Giezen
Schiedam
49:23
37
Paul Veldbloem
Rotterdam
49:25
38
Roy Rutten
Rozenburg Zh
49:27
39
Antoon Kloonen
Zevenbergen
49:28
40
Teus Ottevanger
Spijkenisse
49:34
41
Fred van Mil
Spijkenisse
49:41
42
Filip Visser
Poortugaal
49:43
43
Klaas Mol
avVN
49:45
44
León Holslag
Rotterdam
49:55
45
Denny Benjamin
Spark
50:11
46
Bart van Leeuwen
Parthenon
50:20
47
René Quist
PAC
50:31
48
Leen van Waardenberg
Hellevoetsluis
51:48
49
Marnix Breedijk
the Hague Road Runne
52:01
50
Nico Lanser
avVN
52:12
51
Rob Mariman
Rotterdam
52:55
52
Peter Borgdorff
Spijkenisse
52:58
53
S van Tienhoven
Spijkenisse
53:06
54
C van Tienhoven
Spijkenisse
53:16
55
Bob Koch
Malden
53:19
56
Remco Scheepbouwer
PAC
53:21
57
Mr. Hakvoort
Schiedam
53:24
58
Martin Motter
Spijkenisse
53:29
59
Ben de Groot
Oss '78
53:33
60
Rob Mallee
Dutch Runners Gold
54:06
61
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
54:11
62
Gary Pasten
Spijkenisse
54:22
63
Paul Hagoort
Spijkenisse
54:32
64
Herman Maljers
Spijkenisse
54:35
65
Paul Koopmans
Spijkenisse
55:01
66
Saretto Spina
Purmerend
55:14
67
Maarten Koning
Rotterdam
56:23
68
Leen van Hulst
avVN
56:25
69
Kees Olsthoorn
Spijkenisse
56:31
70
Jos Toetenel
De Koplopers
56:45
71
Rene van Kwawegen
Pernis Rotterdam
57:06
72
Gerrit Janse
Nieuw Lekkerland
57:22
73
Peter Makop
Hellevoetsluis
58:45
74
Evan Marmarinos
Spijkenisse
58:48
75
Martin Schneider
Spijkenisse
58:48
76
Peter Koster
Spijkenisse
59:32
77
Dirk Stoop
Alblasserdam
1:00:41
78
Klaas van Hulst
Spark
1:03:24
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelien Visbeen
Energie
43:34
2
Jolanda van Horssen
Oud Beijerland
48:46
3
Carla van Norden
Spijkenisse
49:22
4
Leontien Barends
Nieuwerkerk ad IJsse
52:31
5
Nel Versteeg
Spark
53:10
6
Laura van der Kraan
Spijkenisse
53:46
7
Irene de Bloois
Maasland
53:52
8
Annelies van Os
Energie
54:08
9
Joke Barendregt
Energie
55:33
10
Erika van der Heijden
Spijkenisse
56:00
11
Kim Reurich
Hendrik Ido Ambacht
56:21
12
Cindy Reket
Spijkenisse
56:29
13
Christine Okkersen
Schimmert
57:02
14
Mary Noordhoek
Pallas '93
57:08
15
Nicolettte Stellingwer
Oudenhoorn
57:13
16
Cora Bronder
Abbenbroek
57:14
17
Elma Borgdorff
Spijkenisse
57:40
18
Liselotte Kweekel
Goedereede
57:40
19
Francis P J Snoeij
Spijkenisse
57:44
20
Yvonne Hijdra-Boonenbu
Spark
58:40
21
Jose Kweekel
Spijkenisse
58:41
22
Mireille Livain
Spijkenisse
58:56
23
Kimberley Hukom
Spark
59:29
24
Jose Boerma
BAV
1:00:08
25
Stella Bastemeijer
Spijkenisse
1:00:32
26
Hélène Simon
Spijkenisse
1:00:34
27
Malla Babayigit
Spijkenisse
1:00:49
28
Simonette Kruk
Spark
1:00:57
29
Tina Pieters
Spark
1:01:03
30
Esmee Samsom
Spijkenisse
1:01:08
31
Ellie Kalshoven
Spijkenisse
1:01:11
32
Nelleke Bosma
Spark
1:01:40
33
Mariette Reurich
Hendrik Ido Ambacht
1:02:03
34
Lilian Bak-Tan
Spijkenisse
1:02:40
35
Suzanne Blok
Rotterdam
1:02:48
36
Diny Horeweg
Spark
1:03:27
37
Gea Stolk
Voorne Atletiek
1:03:33
38
Gonny Poot
Spijkenisse
1:04:18
39
Linda Koper
Voorne Atletiek
1:04:47
40
Martine von Stein
Rotterdam
1:05:11
41
Annemieke Ooms
Voorburg
1:05:29
42
Corrie Herwijnen
Energie
1:06:42
43
Linda Vreugdenhil
Maassluis
1:07:30
44
Annie van Hulst-Pothof
Spijkenisse
1:08:24
45
Riet Benne
Spijkenisse
1:08:25
46
Rita Bakker
Spijkenisse
1:09:51
47
Martha Vakkers
Voorburg
1:13:54
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Postma
Pallas '93
16:28
2
Charles Timmermans
Pallas '93
17:35
3
Bart van Nunen
Spark
18:13
4
Mark Stuurman
Loopgroep PK
18:31
5
Jeroen van 't Verlaat
Dutch Runners Gold
19:07
6
Arjan Vijverberg
Spijkenisse
20:04
7
Andrzej Listowski
Schiedam
20:24
8
Ger Hogervorst
avVN
22:39
9
Ruud Bakker
Hellevoetsluis
23:02
10
Radboud Vermeulen
Spijkenisse
23:14
11
Mischa Hooghuis
PAC
23:55
12
James Scharink
Hoogvliet Rotterdam
25:00
13
Anthony Coutinho
Spijkenisse
25:33
14
Auke Lubach
Amersfoort
25:43
15
Peter de Ronde
Spijkenisse
26:17
16
Maarten Kraan
Vlaardingen
26:24
17
Frank Veldhoen
Spijkenisse
26:28
18
Victor Scholte
Amersfoort
27:48
19
Theo Schefers
Spark
27:53
20
Gurshwin Henriquez
Spijkenisse
28:10
21
Erik Braun
Spijkenisse
28:36
22
Marcel Versteeg
Spijkenisse
28:36
23
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
29:48
24
Herman Hulsinga
Nieuwerkerk ad IJsse
30:09
25
Jan du Mortier
Spijkenisse
30:22
26
Faisel Isenia
Capelle aan den IJss
30:41
27
Jurge Jansen
Rotterdam
30:45
28
Frank Nesse
Schiedam
32:09
29
Jan Hoek
Hoogvliet Rotterdam
33:20
30
Charles van Steenwijk
Rotterdam
34:15
31
Rob de Waal
Rozenburg Zh
34:37
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsey Faken
Energie
19:50
2
Mirjam Martinot
Etten-Leur
21:03
3
Larissa du Mortier
Spark
24:54
4
Cynthia de Groot
PAC
25:04
5
Marjolein Gerdes
Leiden
25:18
6
Mariska Simonis
Rockanje
26:25
7
Mandy Erkelens
PAC
27:01
8
Tugba Bayrak
Hellevoetsluis
27:35
9
Petra Schäfer
Spark
27:40
10
Aryanna Herscheid
Rotterdam
27:50
11
Deusa Evora-Ramos
PAC
28:00
12
Shiva Wind
Rotterdam
28:02
13
Miranda van Ettinger
Spijkenisse
28:29
14
Sandra Huisman
Naaldwijk
29:10
15
Carina Beverwijk
Spijkenisse
29:44
16
Marinka Stam
Spijkenisse
30:06
17
Sieneke Hulsinga
Nieuwerkerk ad IJsse
30:08
18
Sabrina Fortes
Spijkenisse
30:10
19
Monique Denkelaar
Spijkenisse
30:11
20
Mary Lagrouw
PAC
30:18
21
Dimphy Steens
Spark
30:18
22
Wilma vd Wende
Spijkenisse
30:52
23
Leny Koppejan
Voorne Atletiek
30:58
24
Jose Horvath
's-Gravenhage
31:03
25
Claude Hofs
Spark
31:27
26
Melissa Josefa
Capelle aan den IJss
31:39
27
Tonnie Ettinga
Spijkenisse
32:35
28
Kim van Meurs
Fortuna
32:37
29
Mirjam Broere
Spijkenisse
32:41
30
Diana van Meurs
Schiedam
32:54
31
Erika Kinnigin
Spark
33:12
32
Filicia Mulder
Amersfoort
33:24
33
Jeanette de Ronde
Spijkenisse
35:36
34
Jeannette Prince
Spijkenisse
35:37
35
Angela Schuurman
Spijkenisse
36:30
36
Emilie Hofs
Spijkenisse
58:36
Gemeente Spijkenisse,SSP,Rabo bank,Bakker bouw,Gebr.Pasten,Huntsman,RST.
www.uitslagen.nl
10-12-2008 22:00