Uitslagenlijst 2de Stelleloop

Ouwerkerk - Zaterdag 6 december 2008

MSEN, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nieuwkerk
Fijnaart
54:30
2
Arjan Beye
Burgh Haamstede
56:17
3
Benito Bostelaar
Serooskerke Walchere
1:10:46
M35, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Kok
Arnemuiden
59:21
2
Erik Poppe
Biggekerke
59:25
3
Marc Riemens
Middelburg
1:00:04
4
Sebastiaan Heikoop
Zierikzee
1:01:20
5
Bart Verkaart
Zierikzee
1:03:12
6
Archie Staal
Burgh Haamstede
1:04:17
7
Jacco Schroevers
Middelburg
1:06:26
8
Robert Kraayenbrink
Renesse
1:07:16
9
Arjan de Vos
Zierikzee
1:11:41
10
John Kommer
Kerkwerve
1:12:52
M45, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward de Leng
Biggekerke
1:00:19
2
Marius Besuijen
Middelburg
1:00:59
3
Rinus Witte
Middelburg
1:01:30
4
Wim Vroegop
Scherpenisse
1:01:48
5
Rens Bostelaar
Koudekerke
1:02:10
6
Piet van Mourik
Ouwerkerk
1:03:21
7
Fer Bouwens
Zierikzee
1:03:28
8
Giel Joziasse
Goes
1:04:59
9
Peter Vader
Kerkwerve
1:05:04
10
Ron Dellebeke
Oost-Souburg
1:06:04
11
Jos Geluk
Noordwelle
1:07:10
12
Henk Lous
Vlissingen
1:08:22
13
Jon van Caspel
Vlissingen
1:08:34
14
Eric van Remortel
Goes
1:10:08
15
Jack van Aspert
Middelburg
1:10:27
16
Herman Abbink
Goes
1:13:03
17
Erwin Schell
Zierikzee
1:19:11
18
Co de Feijter
Zierikzee
1:19:52
M55, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
Hillegom
1:03:25
2
Arie van Dijk
Sommelsdijk
1:04:12
3
Eddy Smit
Kerkwerve
1:05:12
4
John Guequierre
Middelburg
1:07:22
5
Fred Bastemeijer
Dordrecht
1:11:30
6
Kobus Botman
Middelburg
1:15:07
7
Aad van Poppel
Zierikzee
1:15:20
8
Jan Bostelaar
Westkapelle
1:16:34
9
Piet Beijer
Middelburg
1:18:37
M65, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Bruinisse
1:05:27
2
Jan Ars
Rilland
1:16:19
3
Cor Muller
Renesse
1:19:07
4
Leo Luijk
Vlissingen
1:20:50
5
Bram de Rijke
Middelburg
1:27:41
VSEN, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Zierikzee
1:08:20
V35, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Goole
Kapelle
1:12:13
2
Susanne Geschiere
Middelburg
1:14:34
3
Carianne Heikoop-Berre
Zierikzee
1:22:31
4
Connie Huibregtse
Serooskerke Schouwen
1:22:53
5
Marleen van Sighem
Renesse
1:26:44
V45, WEDSTRIJD 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Joziasse
Goes
1:11:04
2
Digna de Boer
Eersel
1:15:01
3
Edit Margadant
Dordrecht
1:17:36
4
Geertje Smit-den Brabe
Kerkwerve
1:22:24
5
Henny de Jonge
Burgh Haamstede
1:23:37
6
Cathrien Peeters
Domburg
1:37:14
MTR10, TRIMLOOP 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Goudzwaard
Zierikzee
1:00:14
2
Piet Wisse
Aagtekerke
1:03:10
3
Gilles Geschiere
Meliskerke
1:03:50
4
Leo de Bruijn
Oostkapelle
1:06:16
5
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:07:46
6
Leo Janse
Middelburg
1:08:09
7
Ruud Grim
Lewedorp
1:09:23
8
Peter Verhagen
Ouddorp
1:10:59
9
Johan Dekker
Middelburg
1:13:34
10
Eije Dekker
´s-Gravenpolder
1:14:09
11
Steef Berrevoets
Bruinisse
1:14:22
12
Martin de Visser
Middelburg
1:15:34
13
Leo de Rijke
Vlissingen
1:15:46
14
Mark Geuze
Middelburg
1:16:07
15
Richard Polderdijk
Kortgene
1:17:28
16
Erwin Wiebrens
Bruinisse
1:18:15
17
Wim Middelveld
Ridderkerk
1:19:02
18
Ben van der Linden
Vlissingen
1:19:30
19
Jacob Holwerda
Zierikzee
1:20:19
20
Marco van 't Westeinde
Arnemuiden
1:20:59
21
Roy Klop
Bruinisse
1:21:33
22
J Neels
Yerseke
1:23:24
23
Ronnie Krocké
Oost/Souburg
1:24:02
24
Leo Francke
Oostkapelle
1:24:42
25
Adri van der Linden
Breda
1:27:25
26
Henk Landsbergen
Honselerdijk
1:27:40
27
Rien Kleppe
Bruinisse
1:28:27
28
Martin Oosse
Arnemuiden
1:32:05
29
Hans Krabbendam
Middelburg
1:33:58
30
Lucien de Boer
Zonnemaire
1:38:21
31
Koen Raas
Lewedorp
VTR10, TRIMLOOP 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Dorreman
Zierikzee
1:22:46
2
Krista Voorham
Burgh-Haamstede
1:27:08
3
Juultje van der Velden
Renesse
1:29:06
4
Liesbeth van der Pol
Zierikzee
1:29:07
5
Lyda Vos
Lewedorp
1:32:04
MTR5, TRIMLOOP 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Burgh Haamstede
26:08
2
Wibo Verstraate
Westkapelle
29:11
3
Robin Botman
Middelburg
31:30
4
Ronald van Dongen
Zonnemaire
32:55
5
Martin van Nieulande
Nieuw en Sint Joosla
33:11
6
Gertjan v/d Ruit
Hellevoetsluis
35:36
7
Adrie van Bavel
Oud Gastel
36:20
8
Bart Hoogenboom
Noordwelle
38:59
9
Henk Sandee
Kamperland
40:58
10
Dick de Boer
Nieuwerkerk
43:02
11
Rien Scherpenisse
Nieuwerkerk
43:02
12
Jan van der Gijp Baren
Dordrecht
44:12
13
Peter Halfwerk
Rotterdam
47:26
14
Jaap Krabbendam
Middelburg
48:22
15
Machiel Sinke
Krabbendijke
52:37
16
Frank van der Want
Middelburg
1:01:26
VTR5, TRIMLOOP 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Antheunisse
Middelburg
33:27
2
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
33:43
3
Mitry Nieuwenhuizen
Hellevoetsluis
36:27
4
Janneke van der Linde
Zierikzee
38:15
5
Mieke Kort-van Velthov
Kerkwerve
39:09
6
Heidi Bontius
Burgh Haamstede
43:06
7
Monique Geluk
Noordwelle
44:17
8
Maria Slootweg
Bilthoven
44:19
9
Elly Hillebrand
Zierikzee
46:50
10
Petra Kotvis
Zierikzee
47:01
11
Els van Zwieten-Bus
Zierikzee
48:47
12
Marianne Glerum
Zierikzee
51:37
JONG, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Verstraate
Westkapelle
11:05
2
Sven de Vos
Zierikzee
12:10
3
Noah Heijnen
Burgh Haamstede
12:22
4
Joël Hillebrand
Zierikzee
12:35
5
Finn de Leng
Biggekerke
12:41
6
Rens Verhulst
Westkapelle
12:44
7
Paavo de Leng
Koudekerke
13:34
8
Tijs Geluk
Noordwelle
15:18
MEIS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma van Mourik
Ouwerkerk
12:27
www.uitslagen.nl
07-12-2008 20:25