| | | | | Uitslagenlijst 50e Int. VGZ Warandeloop Tilburg Zaterdag
Tilburg - Zaterdag 22 november 2008
SOLO, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
1:19:10
3
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:19:10
6
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
1:24:52
7
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:26:20
8
Hans Liebregts
Tilburg Road Runners
1:26:49
13
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
1:27:54
15
Richard van der Mark
Kaatsheuvel
1:28:39
19
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
1:31:21
22
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:34:16
23
Erik Engel
Tilburg Road Runners
1:34:40
26
Jan Raaijmakers
Oud Beijerland
1:37:45
30
Ad Kolsteren
Tilburg Road Runners
1:38:50
31
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
1:39:05
32
Bert van der Waal v Di
Tilburg
1:39:11
38
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:40:59
41
Berry Simons
Tilburg Road Runners
1:43:38
42
Michiel van Halder
Utrecht
1:43:43
43
Ger van de Werken
Oud Beijerland
1:43:56
45
Geert Samplonius
's-Gravenhage
1:44:19
52
Loon Westerburger
Tilburg Road Runners
1:47:30
54
Ruud van Nispen
Oosterhout Nb
1:48:56
60
Herman van Blitterswij
Tilburg
1:51:52
62
Albert Kreeft
's-Gravenhage
1:52:35
74
Maarten van de Donk
Rotterdam
1:57:49
80
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:58:55
82
Johan van de Velde
Dordrecht
2:00:41
83
Harry Laurijsen
Oosterhout Nb
2:01:17
TEAM, 1/2MARATHON EST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
AV. Delta Sport-Master
Zierikzee
1:18:49
9
De Dorstige Herten
Tilburg
1:32:46
10
Dbasedesign Runners
Tilburg
1:34:04
11
Echt maar de helft?
Tilburg
1:34:12
12
Team Ijssalon Matteo
Oisterwijk
1:42:01
14
T-TeaM Toppers van Toe
Tilburg
1:44:45
TRIM, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van de Pol
Nijmegen
19:32
2
Tienen Shemy
Beatrix College
19:45
4
Bram van Bergen
Beatrix Collegge
19:55
5
Hans van der Heijden
't Jasper Sport
20:10
6
Maarten van der Poll
Zundert
20:12
7
Gerard van de Bovenkam
avVN
20:28
8
Danny Decaestecker
KAC Vilvoorde
21:21
9
Ritchie van Hulten
Sport en Bewegen Til
21:23
10
Kick van Tulder
Beatrix Collegge
21:45
11
Marco Van Brunschot
Tilburg Road Runners
21:56
12
Bas van de Wouw
ROC sport en Bewegen
22:13
13
Guido Sinot
Beatrix Collegge
22:21
18
Yoeri van Assouw
Beatrix Collegge
23:00
20
Casper Timmers
Beatrix Collegge
23:29
22
Tom Rutten
Beatrix Collegge
23:51
24
Christ Bastiaansen
Scorpio
24:05
27
Danique de Rooij
Beatrix Collegge
24:22
31
Nick Weerman
Sport en Bewegen Til
24:37
32
Arjan Naaijkens
ROC sport en Bewegen
24:48
33
Muhammed Ozun
Beatrix Collegge
24:54
34
Bas Fijneman
Beatrix Collegge
25:05
35
Bregje van Eijck
Beatrix Collegge
25:46
38
Romero Tjapilon
ROC sport en Bewegen
25:55
39
Kevin van Tiggelen
ROC sport en Bewegen
25:55
40
Stefan Schijven
ROC sport en Bewegen
25:56
41
Tim Soet
Sport en Bewegen Til
25:59
42
Jermaine van der Sande
Sport en Bewegen Til
26:06
45
Linda van den Broek
Beatrix Collegge
26:13
46
Pim Vosters
Sport en Bewegen Til
26:13
49
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
26:42
54
Deniz Keskin
Praktijkonderwijs de
27:16
55
Kees Arends
Praktijkonderwijs de
27:17
56
Emmeline de Bont
Beatrix Collegge
27:20
60
Omed Daoudi
Praktijkonderwijs de
27:41
62
Eric-Jan van Rhee
Beatrix Collegge
27:47
64
Linda van Leuken
Tilburg Road Runners
27:52
66
Ad van Remunt
Tilburg Road Runners
28:28
67
Frank Vermeiren
Beatrix Collegge
28:29
74
Hein Wagener
Praktijkonderwijs de
28:59
75
Annejet Blenkers
Praktijkonderwijs de
29:02
78
Niels van der Zwaag
Sport en Bewegen Til
29:23
80
Carlijn van Ierland
Praktijkonderwijs de
29:24
81
Patricia Haest - Kaaij
Etten-Leur
29:27
84
Dusty Gillis
Beatrix Collegge
29:31
85
Marieke Janssen
Sport en Bewegen Til
29:34
88
Rowena Aben
Sport en Bewegen Til
29:35
90
Peerke van Maasakker
Praktijkonderwijs de
29:54
92
Femke Schats
Praktijkonderwijs de
29:59
94
Stefan Douw
Beatrix Collegge
30:01
95
Jamie Wouters
Sport en Bewegen Til
30:02
96
Samarah de Groot
Sport en Bewegen Til
30:03
97
Roan Harting
Berkel-Enschot
30:11
100
Marit van der Corput
Beatrix Collegge
30:24
101
Rick Hutten
ROC sport en Bewegen
30:24
102
Juriaan Lapré
Sport en Bewegen Til
30:25
103
Danique van Broekhoven
Beatrix Collegge
30:27
109
Ceciel Beckx
Tilburg Road Runners
31:23
110
Barbara van der Meijs
Tilburg
31:26
111
Julia Akkerman
Beatrix Collegge
31:47
115
Ben Janssen
Tilburg Road Runners
32:02
116
Nikkie van der Lee
Tilburg
32:12
118
Michelle van de Ven
Tilburg
32:21
119
Brigitte van Riel
Berkel-Enschot
32:38
120
Françoise de Grood
Tilburg
32:42
121
Bas van Ierland
Beatrix Collegge
32:42
123
Rowena Maas
Sport en Bewegen Til
32:49
125
Loes van der Heijden
Oirschot
32:53
126
Dolf Haank
Capelle aan den IJss
32:54
127
Naomie van Ree
Beatrix Collegge
32:55
131
Karin Klijsen
Tilburg Road Runners
33:39
132
Chantal van Raak
Tilburg Road Runners
33:39
133
Iris Klootwijk
Tilburg Road Runners
33:40
137
Lindy de Rooij
Beatrix Collegge
35:21
139
Britta de Cort
Sport en Bewegen Til
35:35
144
Ad van Alphen
Loopgroep Aart Stigt
40:09
145
Jules de Nivelle
Tilburg Road Runners
42:52
146
Bernariënne Nicasia
Praktijkonderwijs de
43:17
147
Linda Markus
Praktijkonderwijs de
46:18
TRIM, 10.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ton Kuypers
Loopgroep Goirle
40:38
3
Louis van Gerwen
Beatrix Collegge
41:06
5
Arno Dingemans
Tilburg Road Runners
42:04
11
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
44:11
16
Steven van Bunningen
Attila
46:05
17
Pedro Marcelissen
Tilburg Road Runners
46:15
18
Gert Masschelein
's-Gravenhage
46:29
19
Maurice van den Bosch
Tilburg
46:34
21
Bob Streefkerk
Tilburg Road Runners
46:41
23
Jan Pije
Tilburg Road Runners
47:01
24
Peter Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
47:03
26
Monique Haans
Tilburg Road Runners
47:13
29
Bas Stoffels
Tilburg Road Runners
47:48
31
Herman Wijting
Alblasserdam
47:57
33
Toine Hagemans
Berkel-Enschot
48:21
34
Angela Schellekens
Tilburg
48:23
37
Gert-Jan Marijnissen
Berkel-Enschot
48:38
41
Gertjan van der Peet
Utrecht
49:07
43
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
49:41
48
Marjon Vingerhoets
Berkel-Enschot
49:57
50
Miriam Hultermans
Berkel-Enschot
50:06
52
Diwi Nieboer
Tilburg Road Runners
50:07
53
Tjeerd van Beek
Tilburg Road Runners
50:09
54
Hilda Brak-van Muylwij
Clytoneus
50:10
55
Mark Coomans
Tilburg Road Runners
50:13
56
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
50:13
61
Ton vd Wouw
Tilburg Road Runners
50:30
64
Marielle Baars
Tilburg Road Runners
50:45
71
Ger Donders
Tilburg Road Runners
51:19
72
Iris Bakels
Berkel-Enschot
51:22
74
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
51:23
78
Stan de Laat
Tilburg Road Runners
51:54
80
Evelien van der Schoot
Tilburg Road Runners
52:00
81
Michel van Eijkelenbur
Attila
52:01
89
Ellen Crooijmans
Beatrix Collegge
52:52
91
Erwin van Berkel
Berkel-Enschot
52:54
92
John Hermans
Baarle Hertog (BEL)
53:03
94
Leonardo Eekels
Hoogerheide
53:11
95
Servi Suijkerbuijk
Tilburg
53:14
101
Willem marie Speelman
Tilburg
53:39
102
Christian van der Wulp
Tilburg
54:02
105
Gregor Sparidans
Tilburg Road Runners
54:24
106
Jeff van der Putten
Oisterwijk
54:32
107
Miranda van Berkel
Tilburg
54:35
110
Alexander Delien
Oisterwijk
54:44
111
Arjan van den Heuvel
Geertruidenberg
54:45
112
William Timmermans
Tilburg
55:09
116
Richard van den Hout
Tilburg
55:30
118
Piet de Jong
Beatrix Collegge
55:49
120
Monique van Tartwijk
Attila
56:11
121
John Jongbloed
's-Hertogenbosch
56:14
123
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
56:17
126
Hans van Orsouw
Berkel-Enschot
56:31
128
Maartje Verschuren
Tilburg
57:00
133
Henk Eilander
Loopgroep Goirle
57:38
134
Tine Bruin
Tilburg Road Runners
57:42
136
Hester Gerritsen
Moergestel
57:52
138
Ingeborg Marijnissen
Berkel-Enschot
57:55
139
Marie-Jose Embregts
Atledo
58:08
146
Marjolein Nijenkamp
Raalte
59:05
155
Trees van Vugt-v d Wie
Tilburg Road Runners
1:01:01
159
Petra Bastings
Berkel-Enschot
1:01:47
162
Angelique Marcelissen
Tilburg Road Runners
1:02:01
164
José Loves
Tilburg Road Runners
1:02:11
171
Miranda de Swart
Tilburg Road Runners
1:03:29
175
Anne-Wies Kouwenberg
Attila
1:03:59
177
Femke van Huijgevoort
Eindhoven
1:05:14
178
Kirsten de Koeijer
Tilburg
1:05:27
180
Lydia van Puijenbroek
Goirle
1:06:17
182
Janine Jansen-Duimel
Gloria
1:06:32
184
Annemieke Matthijssen
Breda
1:07:40
187
Erna Nous
Tilburg Road Runners
1:08:10
189
Peter de Laat
's-Hertogenbosch
1:14:41
190
Chris Klaasen
's-Hertogenbosch
1:14:45
600M, SCHOOL T/M 6 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florine Linnenbank
J.L.S. Driecant
2:45
2
Hester van de Linden
BS de Petteflet
3:15
3
Neesa Fernandes
Jeanne D'Arc
3:21
6
Janneke van de Braak
Andreasschool
3:32
7
Melina Bouman
De Regenboog
3:34
8
Madeline El Aissati
Jeanne D'Arc
3:46
10
Jeske van de Laar
b.s. De Sporckt
3:48
13
Eva Cransveld
b.s. De Sporckt
3:52
14
Dieuwke Horst
De Boemerang
3:54
15
Guusje Dikmans
De Boemerang
3:54
16
Evie Spijkers
Prins Bernhardschool
3:54
18
Daniëlle van Dun
Christoffel
3:55
19
Sara Stefanov
De Regenboog
4:03
21
Eva Voskens
BS de Petteflet
4:07
22
Sophie Gloudemans
Jeanne D'Arc
4:07
23
Lotte de Kleijn
BS de Petteflet
4:16
26
Zara van den Hoek
Prins Bernhardschool
5:01
27
Merel van Genugten
De Elzen
5:04
28
Jadie van Hoof
Prins Bernhardschool
5:08
30
Isa Brocken
Prins Bernhardschool
5:22
33
Giulia van Dal
Prins Bernhardschool
6:33
600M, SCHOOL T/M 6 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
B.S. de Bloemaert
2:46
2
Yuri van de Bos
De Boemerang
2:50
3
Jediaël Cordilia
Stelaertshoeve
2:50
4
Merlijn van de Velden
Eersel
2:51
5
Willem Korstanje
Christoffel
2:52
6
Thomas Roovers
BS de Petteflet
2:58
8
Tim van der Vlis
Koolhoven
2:59
14
Lucas Kemperman
J.L.S. Driecant
3:19
16
Filip Louer
J.L.S. Driecant
3:24
21
Jordy Beks
J.L.S. Driecant
3:35
25
Yoep Verkooijen
B.S. de Bloemaert
3:40
27
Sam van Krieken
Jeanne D'Arc
3:42
29
Ruben Laurens
J.L.S. Driecant
3:44
30
Rik van de Wiel
B.S. de Bloemaert
3:46
33
Milan Watzeels
b.s. de Stappen
3:49
35
Mike Raaijmakers
b.s. De Sporckt
3:51
37
Benjamin van Alten
Prins Bernhardschool
3:55
38
Eamonn El Aissati
Jeanne D'Arc
4:01
39
Justin Nienhuis
R.K.B.S. de Wegwijze
4:04
44
Tijn van Gool
B.S. de Bloemaert
4:15
46
Sam Heefer
b.s. De Sporckt
4:18
48
Ben Wilmes
Prins Bernhardschool
4:27
49
Thom Smit
Prins Bernhardschool
4:28
52
Vince Hobbelen
Andreasschool
4:44
53
Martin Jansen
B.S. de Bloemaert
4:47
54
Koen Mertens
B.S. de Bloemaert
4:50
55
Jason Hersmus
Andreasschool
4:51
56
Rick van Gisbergen
Koolhoven
4:52
57
Stijn van de Steen
Koolhoven
5:12
58
Rens Hoogenboom
BS de Petteflet
5:20
59
Cecile Bergmans
Christoffel
5:37
62
Sjoert Ketelaars
Andreasschool
6:37
63
Matthew Merkx
De Regenboog
6:43
64
Falco De Almeida
Christoffel
7:43
1200M, SCHOOL 7+8 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Graauw
J.L.S. Driecant
5:26
3
Jolie Vermeulen
J.L.S. Driecant
5:47
4
Pien Korstanje
Christoffel
5:50
5
Inez de Groot
Eerste Jan Ligtharts
5:51
6
Maureen Kremers
b.s. De Sporckt
6:06
7
Xanthe Overvoorde
Koolhoven
6:16
8
Nikki Hultermans
Christoffel
6:29
10
Aukje Meeuwesen
Prins Bernhardschool
6:33
11
Fleur van de Wouw
b.s. De Sporckt
6:41
12
Britt Louer
J.L.S. Driecant
6:42
13
Kim Liebregts
b.s. De Sporckt
6:53
14
Julia van Bokhoven
Andreasschool
6:54
15
Marieke Botermans
OBS Bibit
6:57
16
Gillian van den Heuvel
Geertruidenberg
7:10
17
Vera Cransveld
b.s. De Sporckt
7:28
18
Fenne Rooijakkers
b.s. De Sporckt
7:28
19
Tanja Passier
Andreasschool
7:29
20
Anne Voskens
BS de Petteflet
7:33
21
Allyssa Fernandes
Jeanne D'Arc
7:33
22
Pleun Heefer
b.s. De Sporckt
7:34
23
Julia Glaudemans
R.K.B.S. de Wegwijze
7:34
24
Fenne Pistorius
BS de Petteflet
7:34
25
Feije van de Berg
Christoffel
7:39
26
Nadia Spapens
Eerste Jan Ligtharts
7:43
27
Anouk van de Sanden
Eerste Jan Ligtharts
7:45
28
Eemke Pistorius
BS de Petteflet
7:46
29
Janice Hobbelen
Andreasschool
7:54
30
Isa van den Broek
De Boemerang
7:57
31
Emma van de Braak
Andreasschool
7:59
32
Pleun Clijssen
Prins Bernhardschool
8:03
33
Cheyenne Alladin
De Regenboog
8:10
34
Willem de Hoogen
Koolhoven
8:11
35
Kirsten Pulskens
b.s. De Sporckt
8:13
1200M, SCHOOL 7+8 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
B.S. de Bloemaert
5:00
2
Serdar Dagal
B.S. de Bloemaert
5:20
6
Bart Janssens
Eerste Jan Ligtharts
5:45
7
Gillian Bon
Eerste Jan Ligtharts
5:47
8
Sebastian Veldhuis
De Elzen
5:49
10
Pim Zijlmans
b.s. De Sporckt
5:52
11
Bas van Putten
J.L.S. Driecant
5:58
12
Vincent Hendriks
Koolhoven
6:05
13
Freek de Jong
Berkel-Enschot
6:11
15
Alex Boers
b.s. De Sporckt
6:15
16
Gino van Halteren
Eerste Jan Ligtharts
6:25
17
Quinten Zuurveld
Koolhoven
6:26
18
Hugo Huijben
J.L.S. Driecant
6:27
19
Bodhi van den Hoek
Prins Bernhardschool
6:27
20
Tristan Nienhuis
R.K.B.S. de Wegwijze
6:27
21
Tijn de Jong
Berkel-Enschot
6:39
26
Mennolt van Alten
Prins Bernhardschool
6:54
31
Max Lenssen
Prins Bernhardschool
7:19
32
Tim Verhagen
b.s. De Sporckt
7:19
33
Yannick de Cocq
Prins Bernhardschool
7:25
34
Martijn de Cocq
Prins Bernhardschool
7:29
36
Thom Schellekens
De Boemerang
7:50
37
Mitchell van Kleef
De Regenboog
8:30
1200M, SCHOOL 9+10 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Iris Bastmeijer
b.s. De Sporckt
5:42
4
Lotte van Rosmalen
BS de Petteflet
5:49
5
Lisa van Bokhoven
De Boemerang
5:54
6
Nikki de Nijs
Eerste Jan Ligtharts
5:56
8
Julie Roovers
BS de Petteflet
5:57
9
Loes van Putten
J.L.S. Driecant
5:58
10
Celiah Fernandes
Jeanne D'Arc
6:05
11
Manon Zijlmans
b.s. De Sporckt
6:06
12
Lieke van Gorp
BS de Petteflet
6:08
13
Sophie Vermeer
Christoffel
6:10
15
Annabel Koehof
R.K.B.S. de Wegwijze
6:30
17
Iris van de Louw
J.L.S. Driecant
6:43
18
Lonneke Voets
R.K.B.S. de Wegwijze
6:45
19
Nathaly Straker
Jeanne D'Arc
6:46
20
Emmy Marijnissen
Berkel-Enschot
6:53
23
Annemoon van Maastrich
B.S. de Bloemaert
7:26
25
Michaela Janssen
B.S. de Bloemaert
7:39
26
Amber Janssen
B.S. de Bloemaert
7:41
27
Ghislaine Aouragh
Christoffel
7:45
28
Isabelle Bonhof
Jeanne D'Arc
7:50
29
Lilian Ruijters
R.K.B.S. de Wegwijze
7:59
30
Shemayma Cordilia
Stelaertshoeve
7:59
31
Kim Kelderman
Andreasschool
8:00
1200M, SCHOOL 9+10 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robbie Liebregts
b.s. De Sporckt
5:04
4
Floris van den Heuvel
Tilburg
5:15
5
Michael Links
Eerste Jan Ligtharts
5:23
6
Matthijn Ressang
OBS Bibit
5:39
7
Teun van der Velden
Stelaertshoeve
5:40
9
Krijn van Beurden
b.s. De Sporckt
5:53
10
Ramon van Bokhoven
Andreasschool
5:57
11
Ivan Spapens
Eerste Jan Ligtharts
6:01
13
Lars van de Wouw
b.s. De Sporckt
6:07
14
Jesse de Kort
R.K.B.S. de Wegwijze
6:09
15
Anouar Naboulsi
Eerste Jan Ligtharts
6:13
16
Merijn de Beer
Jeanne D'Arc
6:20
17
Pepijn van de Bosch
R.K.B.S. de Wegwijze
6:21
18
Dylan Weijters
B.S. de Bloemaert
6:24
20
Dick van der Velden
Stelaertshoeve
6:31
22
Samuel Amanquah Tsia
Pannehoeve
6:38
24
Tim Brokx
Eerste Jan Ligtharts
6:45
27
Kars van de Sande
OBS Bibit
7:08
1800M, SCHOOL 11+12 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmay van de Laar
b.s. De Sporckt
7:27
2
Carlijn van den Heuvel
Tilburg
7:27
4
Vivjan Champness
Zonnesteen
8:06
5
Sabine Zijlmans
b.s. De Sporckt
8:27
6
Lindsay Bingley
Jeanne D'Arc
8:44
7
Juul Vrieze
b.s. De Sporckt
8:45
9
Sanne Villevoye
b.s. De Sporckt
8:56
10
Lysanne van Dorp
b.s. De Sporckt
8:57
11
Iris van Loon
b.s. De Sporckt
9:10
12
Sylvia Egberts
BS de Petteflet
9:17
13
Rachel Teurlings
Christoffel
9:52
15
Laura Buursen
R.K.B.S. de Wegwijze
10:10
16
Valerie van de Klunder
De Elzen
10:13
17
Myeisha Alberto
Eerste Jan Ligtharts
10:18
18
Rosa van der Wielen
Zonnesteen
11:09
1800M, SCHOOL 11+12 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim van de Louw
J.L.S. Driecant
7:15
2
Michael van Gestel
Eerste Jan Ligtharts
7:22
3
Marc Schellekens
De Boemerang
7:24
4
Jorrit van Beurden
b.s. De Sporckt
7:51
7
Dennis Peskens
B.S. de Bloemaert
8:28
8
Lars van der Lee
Zonnesteen
8:36
10
Daan de Jong
Berkel-Enschot
8:47
11
Lorenzo van Halteren
Eerste Jan Ligtharts
9:08
14
Marc Kerindongo
Eerste Jan Ligtharts
10:17
15
Rick Janssens
Eerste Jan Ligtharts
10:41
16
Damien van de Broek
Zonnesteen
11:02
600M, GEHANDICAPTEN M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Generaal Michaelis
2:02
3
Carola van den Biggela
Sprint
2:45
4
Daisy Rommen
ZMLK De Bodde
3:11
7
Daniëlle Blijd
Gymnastiekver. DOS
3:47
11
Daniëlla Vogelaars
Gymnastiekver. DOS
5:22
14
Anita van Helvoirt
Gymnastiekver. DOS
7:06
15
Annemieke Elands
Gymnastiekver. DOS
7:15
600M, GEHANDICAPTEN J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Mark de Laat
Gymnastiekver. DOS
3:41
14
Bryan Rommen
ZMLK De Bodde
4:19
16
Cas van Berkel
ZMLK De Bodde
4:49
600M, MPUPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nanah Fung-Loy
De Spartaan
2:29
2
Daphne van der Heijden
Attila
2:30
3
Linette Linders
Lopersgroep Deurne
2:31
9
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
2:50
11
Diede Deckers
AV Heythuysen
2:56
13
Marleen van Tilborg
Attila
3:02
600M, JPUPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haico Boer
Loopgroep Aart Stigt
2:25
3
Rick van der Heijden
Taxandria
2:29
6
Thomas van der Heijden
Taxandria
2:38
8
Kyle van der Mierden
ACW '66
2:43
11
Thibaut Verstraeten
Duffel AC
3:05
1200M, MPUPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
5:00
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
5:15
15
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
6:29
16
Demi van Outheusden
Sprint
6:32
17
Kayleigh van der Mierd
ACW '66
6:39
1200M, JPUPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van der Velde
Duffel AC
4:37
2
Toine van den Bos
Delta Sport
4:38
5
Jasper van Eijmeren
Sprint
4:48
18
Matthijs Nagtzaam
Spiridon
5:34
22
Teun van Oirschot
Taxandria
6:27
23
Noah van Oudheusden
Attila
6:33
1200M, MPUPA 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Chsntal Maas
Lopersgroep Deurne
4:40
5
Kamille Vandenberghe
Knokke
4:40
8
Anne Deckers
AV Heythuysen
4:50
10
Isabelle Spierenburg
Sprint
4:55
12
Maaike de Kreek
Scheldesport
5:03
20
Amber Boutens
Scheldesport
5:26
22
Steffi Schaerlaeckens
Sprint
5:32
25
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
5:49
26
Mylène van Miltenburg
Attila
5:57
1200M, MPUPA 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevy Jane Nederveen
Energie
4:26
3
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
4:31
11
Rowey Kantelberg
AV Heythuysen
5:00
14
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
5:07
17
Fien van Mechelen
Duffel AC
5:09
20
Eveline van Nimwegen
Gloria
5:16
1200M, JPUPA 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
4:35
4
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
4:38
16
Julian van Daal
GAC Gemert
5:07
17
Jordi van der Auwere
Duffel AC
5:10
23
Sam van der Pol
Loon op Zand
5:32
24
Wesley Rijkers
Lopersgroep Deurne
5:36
1200M, JPUPA 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Nout van den Bos
Delta Sport
4:21
6
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
4:24
14
Jochem Fliervoet
AV Wijchen
5:10
19
Jasper van der Pluijm
Sprint
5:26
22
Koen ter Scheggel
Taxandria
5:30
4X600, ESTAFETTE PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deurs Zweedtse Combi
Lopersgroep Deurne
8:42
3
Pupillen A AvScheldesp
Scheldesport
9:19
4
DE PUPPIES VAN ENERGIE
Energie
9:29
1700M, MJUND 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Tessa van de Brink
Scheldesport
6:44
6
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
6:57
13
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
7:08
15
Arlyn Haveman
Leiden Atletiek
7:10
17
Maureen Sprenkels
Scheldesport
7:13
19
Anke Windelinckx
Duffel AC
7:15
20
Ine Stockmans
Topsportschool Atlet
7:17
26
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
7:33
34
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
9:08
1700M, MJUND 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Van Speybroeck Kato
VABCO Mol
6:23
5
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
6:30
8
Jitte Cosemans
Topsportschool Atlet
6:47
10
Els Bruyneel
Topsportschool Atlet
6:58
12
Viktorien van Reeth
Duffel AC
7:10
14
Martje Bekius
AV Heerenveen
7:12
15
Nienke de Jong
Olympus '70
7:13
17
Talitha Tuinebreijer
AAV '36
7:20
20
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
7:22
21
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
7:24
23
Emma van Mourik
Delta Sport
7:27
25
Janissa van Duijn
Triathlon
7:30
27
Lisa Biesterveld
Pijnenburg
7:32
28
Megan Kantelberg
AV Heythuysen
7:39
29
Marjo van den Velden
ACW '66
7:41
30
Maria Strogova
Scheldesport
7:51
31
Chantal van der Zanden
Fortuna '67
8:18
2200M, JJUND 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Franklin van Anrooij
AV '56
8:53
6
Kris de Kreek
Scheldesport
9:04
11
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
9:12
13
Pim van der Pol
Loon op Zand
9:18
14
Hilbrand Wouters
Triathlon
9:19
23
Tim Schiebroek
SC Reeuwijk
10:09
24
Jochem van Daal
GAC Gemert
10:25
25
Martijn Meijer
Lopersgroep Deurne
10:35
30
Gijs Tooten
Tilburg Road Runners
12:49
2200M, JJUND 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mike Foppen
Nijmegen Atletiek
8:34
11
Koen van der Meijden
Spado
8:52
13
Lars Besselaar
GAC Hilversum
9:14
16
Carlos van Beveren
Duffel AC
9:24
18
Bart van Manen
GAC Hilversum
9:59
22
Steven Mijnhout
GAC Hilversum
10:09
25
Tim Voogd
Tilburg Road Runners
10:52
2200M, MJUNC 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke vd Meer
AV Heerenveen
8:48
2
Meike van Gastel
Delta Sport
8:55
3
Denise Sinnema
AV Heerenveen
8:55
4
Karlijn Mertens
Nijmegen Atletiek
9:04
6
Sophie van der Most
De Liemers
9:07
7
Daphne van der Lee
ACW '66
9:09
13
Sharona Plasmeijer
AV Aalsmeer
9:24
14
Talissa Decaestecker
Duffel AC
9:25
17
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
9:36
18
Julie van den Eede
Duffel AC
9:38
20
Lisa van Steenderen
Sprint
9:55
21
Tess van den Assem
Scorpio
10:07
22
Katja Poltevest
AV Heerenveen
10:09
23
Aileen Blommaert
Delta Sport
10:09
24
Kirsten van Tilburg
Scorpio
10:16
2200M, MJUNC 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Attila
8:32
3
Sara Vande Velde
Duffel AC
8:36
4
Fien van Brussel
Topsportschool Atlet
8:41
5
Kaat Vermeulen
AC Herentals
8:43
6
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
8:50
8
Louise Stubbe
Topsportschool Atlet
8:54
10
Sanne van Mourik
Delta Sport
9:00
13
Lien de Decker
Topsportschool Atlet
9:07
14
Mirthe Overkamp
Hanzesport
9:13
16
Gaëlle Somville
Topsportschool Atlet
9:14
18
Saskia Weinans
Atletico '73
9:20
19
Marlijn vd Mei
AV Heerenveen
9:20
20
Patricia Nooyen
Leiden Atletiek
9:28
22
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
9:32
32
Hilde Doeleman
Delta Sport
10:26
34
Marlou van den Broek
Sprint
10:37
36
Elanor van Miltenburg
Attila
10:56
2800M, JJUNC 1E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
10:10
7
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
10:29
9
Wiebe de Heer
Atletico '73
10:42
14
Emiel van den Bos
Delta Sport
11:13
15
Jari van Ravenstein
Start '78
11:15
16
Kelchtermans Brent
VABCO Mol
11:16
23
Martijn de Vries
Start '78
11:36
24
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
11:44
28
Hylke vd Meer
AV Heerenveen
11:57
30
Maarten Postuma
Tilburg Road Runners
12:26
32
Maarten van der Weel
Spiridon
12:35
33
Dorus van de Brink
Scheldesport
12:54
38
Mathijs van der Pluijm
Sprint
13:56
39
Youri van Outheusden
Sprint
14:11
2800M, JJUNC 2E JAARS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Steven Casteele
Topsportschool Atlet
9:43
4
Curtis Burks
GAC Hilversum
9:57
6
Jaap Gerben Vellinga
Horror
10:02
9
Victor IJdens
Prins Hendrik
10:16
12
Sam de Bruyn
Topsportschool Atlet
10:29
13
Ruben Klein
Loopgroep Aart Stigt
10:35
15
Xavier De Vriendt
AV Toekomst
10:43
17
Ashwin Wemmers
Nijmegen Atletiek
10:45
18
Sander Brouwers
Prins Hendrik
10:58
19
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
10:59
22
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
11:18
24
Joris Ketelaars
Pijnenburg
11:20
27
Patrick de Lange
Spartacus
14:09
4X600, ESTAFETTE JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
de deurse crosshaasse
Lopersgroep Deurne
7:59
3
4xD (De Dol Dwaze D's)
Triathlon
8:15
4
Junioren D AvScheldesp
Scheldesport
8:23
5
you'll never run alone
Energie
8:49
6
DDD (Deurnes Dames D)
Lopersgroep Deurne
9:01
4X600, ESTAFETTE JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Junior athletics - tea
Delta Sport
7:24
2
De Trage Trimmers
Triathlon
7:26
4
DE MILA'S VAN ENERGIE
Energie
7:48
9
Franklin van Anrooij
AV '56
8:18
10
Junior athletics - tea
Delta Sport
8:19
Uitslagen.nl
27-11-2008 22:05