Uitslagenlijst Dotterbloemloop

Zoetermeer - Zondag 9 november 2008

HSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gijs Groen
Haag Atletiek
52:04
52:03
2
Harmen Perk
EUR Roadrunners Here
52:14
52:13
3
Michael Groeneweegen
Loopteam Ed Sligcher
53:34
53:33
4
Remko Peters
EUR Roadrunners Here
55:39
55:38
5
Marijn Treurniet
De Kieviten Heren
58:38
58:35
6
Sander Peters
Pallas '93
59:08
58:47
7
Maurice Dingenouts
Keller Runningteam
59:49
59:47
8
Paul Hendriks
PAC
1:00:02
59:50
9
Joris Wulfert
EUR Roadrunners Here
1:00:44
1:00:39
10
Arjan Nomen
Croda running team
1:04:10
1:04:07
11
Marijn Rodenburg
Wieringermeer
1:05:13
1:04:55
12
Erik Hendriks
PAC
1:06:35
1:06:22
13
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners Here
1:16:54
1:16:36
14
Bart van Dodeweerd
De Kieviten Heren
1:17:05
1:16:43
H35, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
51:27
51:27
2
Folkert van de Krol
Parthenon
52:25
52:24
3
Ronnie Duinkerken
De Kieviten Heren
52:52
52:51
4
Marcel Fiering
Spark
55:09
55:09
5
Frans Dekker
Olympus '70
58:25
58:21
6
Mario Wesdorp
PAC
59:19
59:16
7
Richard Lelieveld
De Kieviten Heren
1:00:25
1:00:22
8
Paul Stelwijk
Boskoop
1:06:16
1:06:14
9
Peter Stout
Ilion
1:06:31
1:06:23
10
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:06:46
1:06:35
11
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
1:07:16
1:06:57
12
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
1:09:17
1:09:05
13
Marcl de Kort
De Bonte Koe
1:10:40
1:10:40
14
Jeroen van Hoorn
PAC
1:11:32
1:11:16
15
Patrick Nederlof
PAC
1:19:21
1:19:08
16
Gilbert Post
Waterweg
1:22:59
1:22:42
H40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
50:58
50:57
2
Rob vd Want
Keller Runningteam
51:48
51:48
3
Oscar de Kuyer
Leiden Atletiek
51:52
51:51
4
Sandor Bron
Croda running team
51:53
51:52
5
Elebert Noordam
Shell team 15km
52:53
52:51
6
Aart-Peter Baan
Energie
53:58
53:57
7
Jan Verwijs
Energie
55:41
55:37
8
Jan van Hoeven
Olympus '70
55:45
55:45
9
Remco Schraven
Voorne Atletiek
56:11
56:10
10
Henry Sunder
AV '40
57:17
57:13
11
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
57:27
57:23
12
Erik van Keeken
De Kieviten Heren
1:03:46
1:03:40
13
Etienne den Toom
RRZ
1:04:43
1:04:38
14
Adrie in 't Veen
Ilion
1:05:22
1:05:15
15
A Pesch
Barendrecht
1:05:44
1:05:30
16
Bob Polack
Schilderw vd Heide
1:05:57
1:05:44
17
Ronald Bik
Schilderw vd Heide
1:08:41
1:08:26
18
Paul Jordaan
De Bonte Koe
1:10:24
1:10:08
19
Dennis Middel
De Bonte Koe
1:18:00
1:17:35
20
Oscar The
De Bonte Koe
1:20:17
1:19:52
H45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ralf Preibisch
Flakkee
50:57
50:56
2
José Hoppenbrouwers
EON-Powerteam
55:09
55:06
3
Amriet Oemraw
Keller Runningteam
56:12
56:11
4
Jan-Hendrik de Jong
AV '47
56:45
56:43
5
Marius Besuijen
EON-Powerteam
58:19
58:18
6
Robert Maas
PAC
59:42
59:39
7
Gert Jan ten Brinke
Shell team 15km
1:00:23
1:00:17
8
Ron Bolleboom
Ilion
1:01:19
1:01:14
9
Erik Boehle
Energie
1:02:17
1:02:13
10
Marchel Snieder
Croda running team
1:02:23
1:02:20
11
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
1:02:29
1:02:23
12
Richard van der Klis
avVN
1:04:06
1:04:01
13
Edwin van der Knaap
Waterweg
1:04:38
1:04:28
14
Bob Westerduyn
Spark
1:05:52
1:05:42
15
Jaco Sprong
Waterweg
1:06:47
1:06:37
16
Bert Spek
PAC
1:08:30
1:08:16
17
Fred van Velzen
Imtech Care & Cure
1:09:48
1:09:19
18
Paul van der Pol
Suomi
1:14:55
1:14:29
19
Eric Viskil
Schilderw vd Heide
1:15:54
1:15:30
H50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan van Straaten
Energie
55:26
55:25
2
Nico Vlaar
PAC
56:16
56:14
3
Ronald Kolloffel
Waterweg
57:29
57:28
4
Adrie Visser
Zuiderster team
58:30
58:29
5
Willem van der Kooij
De Kieviten Heren
58:38
58:35
6
Kees Voogt
De Kieviten Heren
59:38
59:33
7
Jan Oskam
AV '47
1:00:24
1:00:21
8
Harry Gerritse
Parthenon
1:00:59
1:00:56
9
Ernesto Gonzalez
EON-Powerteam
1:01:28
1:01:27
10
Egbert Roodbol
PAC
1:02:13
1:02:09
11
Leo Koster
Imtech Care & Cure
1:03:20
1:02:49
12
Marcel den Hollander
RRZ
1:03:28
1:03:22
13
Ton Fransen
Westervoort
1:04:03
1:03:54
14
Bob Verbrugge
RRZ
1:05:50
1:05:40
15
Sander de Vlieger
Loopgroep Aart Stigt
1:07:46
1:07:43
16
Ben van Vliet
avVN
1:08:13
1:08:10
17
Yusuf Yukler
Sparta
1:09:30
1:09:15
18
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:16:16
1:15:57
19
Arjan Knollema
Shell team 15km
1:17:07
1:16:48
20
Joop Kamer
PAC
1:17:41
1:17:20
21
Gerard van Velzen
Imtech Care & Cure
1:17:56
1:17:28
22
Hans van Meggelen
Brugrunners
1:19:30
1:19:20
23
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:20:57
1:20:45
24
Marcel Reuvers
Brugrunners
1:21:18
1:21:07
25
Leo Kanselaar
PAC
1:22:30
1:22:07
26
Jan Pieters
Loopgroep PK
1:23:57
1:23:47
27
Cok Vink
Zoetermeer
1:26:59
1:26:31
28
Martin Toet
Haag Atletiek
1:29:47
1:29:28
H55, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Olsthoorn
Zuiderster team
58:19
58:17
2
Paul Streep
PAC
58:29
58:24
3
Wim Besuijen
EON-Powerteam
58:35
58:33
4
Arie Leun
Passaat
58:42
58:39
5
Huib den Haan
Imtech Care & Cure
1:00:07
59:46
6
Doeke de Jong
Olympus '70
1:00:10
1:00:08
7
Wim van Teutem
Phoenix
1:01:55
1:01:52
8
Rob Verhorst
Zuiderster team
1:03:20
1:03:16
9
G P F J van Tol
SC Reeuwijk
1:05:44
1:05:40
10
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:06:36
1:06:29
11
Henk Verploegh
Haag Atletiek
1:07:32
1:07:24
12
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:07:34
1:07:27
13
Leo van Hoorn
Schilderw vd Heide
1:07:38
1:07:25
14
Ruud van Zon
RRZ
1:09:26
1:09:21
15
Jan Blom
Croda running team
1:09:31
1:09:27
16
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:11:21
1:11:14
17
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:12:09
1:11:56
18
Bram Harder
PAC
1:12:39
1:12:25
19
Rien Soeters
PAC
1:14:20
1:14:05
20
Jack Weltens
Ilion
1:15:02
1:14:56
21
Fred Dozy
Spark
1:15:20
1:14:54
22
Kees Post
De Bonte Koe
1:15:35
1:15:10
23
Hans Luijendijk
Ilion
1:16:32
1:16:19
24
Jan de Vos
Schilderw vd Heide
1:22:45
1:22:22
25
Bernard den Boogert
PAC
1:23:27
1:23:04
H60, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:00:43
1:00:39
2
Karel Oosthoek
Brugrunners
1:04:40
1:04:37
3
Jack Bollaart
AV Aalsmeer
1:06:17
1:06:10
4
Louis Dekker
Ilion
1:06:27
1:06:22
5
W van Loon
SC Reeuwijk
1:06:57
1:06:52
6
Ton Hoozemans
Rotterdam Atletiek
1:09:18
1:09:10
7
Koos Schaay
avVN
1:09:39
1:09:31
8
Marius Boer
Ilion
1:10:13
1:10:06
9
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:14:07
1:13:54
10
Gideon Bouwman
RRZ
1:14:33
1:14:24
11
Wim Holleman
Shell team 15km
1:15:09
1:14:56
12
Klaas Mol
Brugrunners
1:15:15
1:15:06
13
Han Bakker
Brugrunners
1:15:27
1:15:15
14
Ger Bosman
PAC
1:16:21
1:15:59
15
Theo Loomans
Zoetermeer
1:17:05
1:17:00
16
Bas van der Raaf
Fortuna
1:19:29
1:19:12
DSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janna Brand
De Kieviten Dames
1:04:13
1:04:13
2
Pauline van Norden
Croda running team
1:07:56
1:07:52
3
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
1:11:44
1:11:25
4
Marcha de Jonge
SC Reeuwijk
1:14:28
1:14:20
5
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
1:16:44
1:16:32
6
Anemiek Bloem
EUR Roadrunners Dame
1:16:49
1:16:31
7
Carlijn van Driel
Haag Atletiek
1:29:42
1:29:21
8
Lydia Verkerk
Haag Atletiek
1:29:53
1:29:33
D40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Julie Beukers
De Kieviten Dames
1:01:29
1:01:26
2
Ivonne vd Pad
Brugrunners
1:14:44
1:14:36
3
Elma Mulder
De Kieviten Dames
1:19:28
1:19:02
4
Elly Maat
De Bonte Koe
1:20:19
1:19:54
5
Jacqueline Schuurman
De Bonte Koe
1:22:45
1:22:22
D45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjolein Goos
Fortuna
1:06:29
1:06:25
2
Carin van der Ende
Olympus '70
1:07:35
1:07:32
3
Brigitte Ooms
Spark
1:08:40
1:08:29
4
Els Snippe-de Jonckhee
Brugrunners
1:13:10
1:13:01
5
Ulrike Blankenstein
Flakkee
1:17:27
1:17:21
6
Marian van Es
Haag Atletiek
1:20:52
1:20:34
7
Ada Visser
De Bonte Koe
1:21:38
1:21:13
8
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerlan
1:28:48
1:28:36
D50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacqueline Veth
RRZ
1:05:50
1:05:46
2
Annie van Dijk
Croda running team
1:07:04
1:07:00
3
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:07:53
1:07:45
4
Elly Burgering
RRZ
1:12:23
1:12:13
5
Francis Mulders
Zuiderster team
1:14:18
1:14:10
6
Elly van Buytenen
Brugrunners
1:16:56
1:16:47
7
Conja de Lange
PAC
1:17:41
1:17:18
8
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:24:22
1:24:09
9
Carla Ettema
PAC
1:26:37
1:26:14
10
Annemarie Lorsheijd
Brugrunners
1:27:08
1:26:58
H15KM, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan Verburg
Zoetermeer
55:35
55:34
2
Hans de Man
Papendrecht
57:19
57:16
3
Marco van der Haar
Gouda
1:02:26
1:02:22
4
Mick Posthuma
Nootdorp
1:02:47
1:02:43
5
Erik Keukens
Haastrecht
1:02:52
1:02:47
6
Simon van Herpen
Zoetermeer
1:03:26
1:03:00
7
Erwin van Mierlo
Zoetermeer
1:03:51
1:03:31
8
Bouke Bussemaker
Energie
1:04:43
1:04:37
9
John Heil
Shell team 15km
1:04:45
1:04:35
10
Marc Lelieveld
Zoetermeer
1:04:59
1:04:54
11
Corne Mulders
Alphen aan den Rijn
1:05:10
1:05:03
12
E Jonker
Zoetermeer
1:05:17
1:05:11
13
Andreas de Graaf
Zoetermeer
1:05:43
1:05:17
14
Co Rosengarten
IJsselstein Ut
1:06:16
1:06:10
15
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:06:34
1:06:27
16
Len El-Jabli
's-Gravenhage
1:07:01
1:06:37
17
Wilbert Hoogers
Zoetermeer
1:07:27
1:07:17
18
Mike van Wichen
RRZ
1:07:46
1:07:17
19
Marcel Treurniet
Bergschenhoek
1:07:59
1:07:41
20
Erik Kienen
Ilion
1:08:27
1:08:21
21
Cliff Niccolson
Zoetermeer
1:08:56
1:08:42
22
Hans Wils
Sparta
1:09:21
1:09:04
23
A Dokman
Zoetermeer
1:09:23
1:09:15
24
F Metselaar
Zevenhuizen Zh
1:09:35
1:09:28
25
Simon Huiberts
Delft
1:09:37
1:09:10
26
Rob Hoefnagel
AV '47
1:09:42
1:09:32
27
E Helsloot
RRZ
1:09:48
1:09:24
28
Hayo den Boeft
Gouda
1:10:06
1:09:41
29
Frans Muijzers
Zoetermeer
1:10:09
1:09:56
30
D Schoof
Zoetermeer
1:10:14
1:09:49
31
Wim Rog
Zoetermeer
1:10:23
1:10:14
32
Eric Klok
Waterweg
1:10:41
1:10:30
33
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:10:58
1:10:46
34
Ferry de Paus
's-Gravenhage
1:11:06
1:10:54
35
Peter Schouten
Haarlem
1:11:18
1:11:03
36
Erik Verburg
Sparta
1:11:21
1:11:03
37
Eddo de Leeuw
Sparta
1:11:21
1:11:05
38
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:11:22
1:11:00
39
Sjaak de Graas
Moordrecht
1:11:38
1:11:28
40
H Scholte Albers
Zoetermeer
1:11:42
1:11:25
41
Rob van Beek
Ilion
1:11:43
1:11:29
42
B van Steenwijk
Gouda
1:11:44
1:11:28
43
Fred van der Zalm
Zoetermeer
1:12:05
1:11:47
44
Jos Nuhn
Zoetermeer
1:12:34
1:12:06
45
Alex de la Fosse
Zoetermeer
1:12:34
1:12:06
46
Rob Janssen
Zoetermeer
1:12:37
1:12:17
47
Frank Eilbracht
Zoetermeer
1:13:10
1:12:54
48
Arnold Visser
Zoetermeer
1:13:46
1:13:31
49
Bruno Baartse
's-Gravenhage
1:13:57
1:13:35
50
Michael Jansen
Ilion
1:14:11
1:14:05
51
Erik Verzaal
Triathlon
1:14:42
1:14:11
52
Rob Bongaarts
Ilion
1:14:49
1:14:23
53
Bart Klos
Moerkapelle
1:15:03
1:14:56
54
Peter van Breukelen
PAC
1:15:07
1:14:43
55
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:15:12
1:14:50
56
René Willems
Zoetermeer
1:15:40
1:15:21
57
Kok Spruit
Zoetermeer
1:15:43
1:15:31
58
Jos Spaanderman
RRZ
1:16:02
1:15:35
59
Sjaak Opdam
Zoetermeer
1:16:05
1:15:55
60
Richard Overweel
Zoetermeer
1:16:41
1:16:30
61
L P Zonderop
RRZ
1:16:59
1:16:40
62
Jeroen Nahon
's-Gravenhage
1:17:24
1:17:11
63
Raymond van Wichen
Gouda
1:18:06
1:17:38
64
Erik Veldink
Zoetermeer
1:18:31
1:18:05
65
Jörg Stensinski
Abcoude
1:18:44
1:18:25
66
Bert Drenth
Zoetermeer
1:18:53
1:18:25
67
Jacques van Male
Zoetermeer
1:19:00
1:18:34
68
Robin Rijnenberg
Ilion
1:19:15
1:18:55
69
Bernard Jas
Zoetermeer
1:19:36
1:19:19
70
Andre de Regt
Zoetermeer
1:19:43
1:19:32
71
Hassan al-Ghazi
's-Gravenhage
1:19:45
1:19:20
72
Enver Baljic
Zoetermeer
1:20:06
1:19:52
73
Frans Kortekaas
Zoetermeer
1:20:09
1:20:00
74
Alex van Eesteren
's-Gravenhage
1:21:43
1:21:35
75
Bob van Asselt
Zoetermeer
1:22:12
1:21:50
76
André Batenburg
Zoetermeer
1:22:21
1:21:54
77
Wim van Melzen
Zoetermeer
1:22:24
1:22:13
78
Ronald Verweij
Vlaardingen
1:22:58
1:22:32
79
Raymond Mangé
Zoetermeer
1:23:11
1:23:00
80
Ad Janse de Jonge
Zoetermeer
1:23:42
1:23:17
81
Peter Kijzerwaard
Rotterdam
1:23:48
1:23:22
82
Rob Bregten
RRZ
1:24:02
1:23:49
83
Dennis Overweel
Bleiswijk
1:24:38
1:24:27
84
Chris Wareman
Zoetermeer
1:24:41
1:24:16
85
Paul Linger
Zoetermeer
1:25:02
1:24:47
86
Koos van Brecht
Zoetermeer
1:26:14
1:25:48
87
Frans Ditmar
Zoetermeer
1:26:48
1:26:23
88
Jan van Die
Zoetermeer
1:26:55
1:26:31
89
Wim van Herpen
Zoetermeer
1:27:05
1:26:52
90
Schalk Bontenbal
Zoetermeer
1:29:11
1:29:05
91
Tjitte Kamminga
Haag Atletiek
1:29:57
1:29:38
92
Ronald Hijdra
's-Gravenhage
1:30:01
1:29:42
93
Ger de Graaf
's-Gravenhage
1:30:23
1:30:03
94
Dick van der Niet
Haag Atletiek
1:30:54
1:30:33
95
Berry Verkijk
Haag Atletiek
1:31:17
1:30:55
96
Hans Lunter
Zoetermeer
1:32:29
1:30:11
97
Bart van Dodeweert
Zoetermeer
1:32:33
1:32:10
98
Enrico Esposito
's-Gravenhage
1:33:13
1:32:44
D15KM, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Celine Sira-de Voogd
RRZ
1:14:11
1:13:52
2
Helga de Ree
Zoetermeer
1:14:21
1:14:15
3
Marja Zonderop
RRZ
1:16:59
1:16:42
4
Sabine Flipse
Rotterdam
1:19:59
1:19:52
5
Ellen Bominaar
RRZ
1:20:16
1:19:56
6
Wijnanda Heupink
Schiedam
1:22:59
1:22:33
7
Trisja Gravendeel
Moerkapelle
1:23:48
1:23:42
8
Monique van Breukelen
PAC
1:24:20
1:23:56
9
Esterella de Roo
Zoetermeer
1:27:39
1:27:17
10
Marieke de Weger
RRZ
1:27:40
1:27:18
11
Mirjam de Paus-Kruyswi
's-Gravenhage
1:28:26
1:28:13
12
Yvonne Vis
RRZ
1:29:12
1:28:48
13
Sylvia van der Valk
Haag Atletiek
1:29:46
1:29:27
14
Jolinda Vrede
Ilion
1:31:14
1:30:48
15
Jolanda Klompenhouwer
Haag Atletiek
1:31:16
1:30:58
16
Loes de Jong
Zoetermeer
1:35:17
1:34:54
17
Agnes Cleve
Ilion
1:46:45
1:46:18
H10KM, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dick van der Kaaij
Zoetermeer
35:34
35:32
2
Arjan van Vliet
's-Gravenhage
37:24
37:22
3
Richard Koudijs
PAC
38:10
38:08
4
Roel Houben
Tilburg
38:17
38:16
5
Fabian Vergne
Ilion
38:23
38:22
6
Mark Verstappen
Tilburg
38:51
38:51
7
Bas den Boer
Leiden Atletiek
39:47
39:44
8
Petrica Balbaie
Ilion
40:05
40:03
9
Arjan van Rijswijk
's-Gravenhage
40:24
40:22
10
Sander Geijs
Berkel en Rodenrijs
40:54
40:52
11
Rijan Lawrence
Rotterdam
41:09
41:06
12
Hugo van den Bos
Energie
41:31
41:30
13
Wesley van der Harst
Sparta
41:46
41:30
14
Wijnand Bavius
RRZ
41:57
41:55
15
Tjalling Dijkstra
Groningen
42:14
42:12
16
Leon Munting
Ilion
42:14
42:13
17
Hans Beukema
's-Gravenhage
43:09
43:05
18
Loomans
Zoetermeer
43:25
43:21
19
Patrick Logger
Badhoevedorp
44:18
44:15
20
Rene de Boer
Utrecht
44:34
44:31
21
Remco van der Grift
Zoetermeer
44:39
44:36
22
Ingmar de Groot
RRZ
44:49
44:40
23
Malaquias Almeida
Zoetermeer
44:53
44:45
24
Emile van de Sandt
Rotterdam
45:01
44:59
25
Raimond Kientz
Zoetermeer
45:04
44:58
26
Hans Wilmink
Leiden
45:08
45:05
27
Jan Bakker
SC Reeuwijk
45:09
45:05
28
Hugo Koppenol
Spark
45:49
45:46
29
Alex van de Berg
Nootdorp
46:03
46:01
30
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
46:20
46:17
31
Harm de Wit
RRZ
46:20
46:12
32
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
46:27
46:23
33
Wouter Hendriksen
Leiden
46:48
46:46
34
Max Borger
Voorburg
47:50
47:44
35
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
48:41
48:40
36
Miel Le Coultre
Sparta
48:59
48:55
37
Hugo van Kasteel
Zoetermeer
49:02
48:45
38
Johan van der Harst
Sparta
49:11
48:55
39
Roger Pels
's-Gravenhage
49:34
49:19
40
Martin Bedaux
Hillegom
49:48
49:36
41
Jos Naus
AV Gouda
50:08
50:01
42
René Smit
Zoetermeer
50:53
50:38
43
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
50:59
50:55
44
Sander Oudshoorn
Zoetermeer
51:02
50:54
45
Robert Schweer
's-Gravenhage
51:10
50:55
46
Wim Lootens
RRZ
51:12
51:03
47
Johan Gallast
Rotterdam
52:16
52:02
48
John Hagers
RRZ
52:17
52:04
49
Erik Middelkoop
Zoetermeer
52:54
52:52
50
Koos de Wit
Zoetermeer
53:05
52:54
51
Rogier de Smit
Rotterdam
53:26
53:13
52
Andre Schravemade
Zoetermeer
54:01
53:58
53
Wim Beekman
Zoetermeer
54:07
53:53
54
Ronald van Drunen
Haag Atletiek
54:08
53:50
55
Pim Halkes
Bleiswijk
54:28
54:16
56
Paul van Delft
Zoetermeer
54:41
54:28
57
Ed van der Stokke
Spijkenisse
54:43
54:40
58
Ronald Dekker
's-Gravenhage
55:26
55:14
59
Cor Onderwater
Zoetermeer
55:57
55:41
60
Rinus van der Ree
Zoetermeer
56:04
56:00
61
Menno Wierstra
Zoetermeer
56:04
55:52
62
Bert Hartog
Reeuwijk
56:16
56:03
63
Jacques van Ekelenburg
Zoetermeer
56:20
56:02
64
Gerrit Kik
Croda running team
56:28
56:22
65
Koos Oskam
Zoetermeer
56:47
56:37
66
Herman Pompe
Zoetermeer
57:06
56:51
67
Kees Fakkeldij
Zoetermeer
57:06
56:57
68
Ron Westerop
Ilion
57:08
56:54
69
Cees Beentjes
Zoetermeer
57:33
57:27
70
Pieter Wensveen
Voorburg
57:59
57:50
71
Albert Teer
Zoetermeer
58:01
57:55
72
Wim Piek
Zoetermeer
58:08
57:55
73
Jan W Albers
Zoetermeer
58:16
58:11
74
Ed Labordus
Zoetermeer
58:23
58:20
75
Henk van Meerten
Schilderw vd Heide
58:28
58:24
76
Hans Kooy
's-Gravenhage
58:32
58:28
77
Dirk van der Grift
Utrecht
58:51
58:48
78
Frans Biesaart
Waddinxveen
59:02
58:54
79
Michel Buurman
RRZ
59:17
59:02
80
Jan Onstwedder
Zoetermeer
59:30
59:15
81
Eric Plugge
Zoetermeer
59:35
59:26
82
Roland Hoymek
Bleiswijk
59:37
59:25
83
Remco Scheepbouwer
Capelle aan den IJss
59:41
59:29
84
Maarten Kraan
Vlaardingen
59:41
59:29
85
Edwin van Velzen
Zoetermeer
1:00:49
1:00:40
86
Willem Klok
Ridderkerk
1:00:50
1:00:44
87
Leo Klok
Ridderkerk
1:01:02
1:00:54
88
Harry Verkaik
Zoetermeer
1:01:15
1:01:03
89
Michel de Bruijn
Zoetermeer
1:01:30
1:01:16
90
Theo Dijkhuizen
Zoetermeer
1:02:02
1:01:54
91
Paul van Maanen
's-Gravenhage
1:02:31
1:02:21
92
Andre Vergne
RRZ
1:03:56
1:03:46
93
Melvin Sedney
Ilion
1:04:14
1:04:05
94
Peter Klerks
Zoetermeer
1:04:30
1:04:21
95
Ben Oostwouder
Zoetermeer
1:05:30
1:05:23
96
Martijn Lemmens
Leiderdorp
1:10:22
1:10:05
97
Ruud Schouwenaar
Zoetermeer
1:13:16
1:13:16
98
Robert Pronk
Delft
1:14:40
1:14:34
D10KM, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danielle Almeida
Zoetermeer
44:53
44:47
2
Astrid van Doorn
's-Gravenhage
45:00
44:53
3
Moniek Gordijn
Nootdorp
51:43
51:38
4
Palau van Iersel
RRZ
53:05
52:57
5
Sandra van 't Sant
Sparta
53:25
53:10
6
Evelien Ording
Zoetermeer
53:29
53:14
7
Hester Wilmink
Rotterdam
53:37
53:31
8
Marijke Helsloot-vd Ve
Zoetermeer
55:23
55:14
9
Sandra Roland
SC Reeuwijk
56:15
56:06
10
Trees van der Werf
SC Reeuwijk
56:16
56:06
11
Joke Kuipers
Ilion
56:42
56:29
12
Dora Pompe
Zoetermeer
57:05
56:50
13
Marianne Verhoef
Den Hoorn Zh
57:17
57:06
14
Coly Drenth
Ilion
57:35
57:22
15
Tamara Smit
RRZ
58:10
57:55
16
Annemarie van Meerten
Schilderw vd Heide
58:28
58:23
17
Elly den Hollander
RRZ
58:29
58:16
18
Marjon Hofman-Reeuwijk
Ilion
58:29
58:16
19
Wilma Oudshoorn
Zoetermeer
58:54
58:46
20
Petra Visser
Zoetermeer
59:29
59:20
21
Marjo de Ceuninck
RRZ
59:44
59:35
22
Marjolein Peters
Zoetermeer
1:00:19
1:00:11
23
Shalome Veldhuizen
RAP '88
1:01:03
1:00:49
24
Yvonne Mesker
RAP '88
1:01:03
1:00:49
25
Petra Alkemade
's-Gravenhage
1:02:31
1:02:21
26
Deusa Evora Ramos
Rotterdam
1:03:17
1:03:05
27
Heleen de Heer
Zoetermeer
1:03:29
1:03:23
28
Andrea Schaafsma
Zoetermeer
1:03:29
1:03:23
29
Shiva Wind
Rotterdam
1:04:14
1:04:02
30
Liza van Dijk
Bleiswijk
1:06:37
1:06:25
31
Paula van der Werff
Leiderdorp
1:10:22
1:10:03
32
Marion Lookman - Welti
Zoetermeer
1:11:04
1:10:59
33
Martien van Stein
Hardloopclubbie.nl
1:11:50
1:11:37
34
Martha Vakkers
Voorburg
1:13:37
1:13:20
H5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jesse van Burg
Ilion
15:30
15:30
2
Eelco de Voogt
Ilion
16:47
16:45
3
Cosma van Berkel
AV Gouda
17:01
16:59
4
Henk Rietart
Zoetermeer
17:19
17:17
5
Eddy Roodakker
Leidschendam
17:20
17:18
6
Tim Bos
's-Gravenhage
17:24
17:23
7
Robby van Reeuwijk
Ilion
17:27
17:27
8
Guido van Doorn
's-Gravenhage
17:42
17:41
9
Jurian ter Laare
Ilion
17:56
17:55
10
Rob van der Valk
Ilion
18:00
18:00
11
Bart Wamelink
AV Castricum
18:39
18:37
12
Gerard Trommel
Ilion
18:56
18:54
13
Michel Out
Haag Atletiek
19:18
19:16
14
Jermain Douwlje
Ilion
19:25
19:22
15
Jeroen de Jager
Zoetermeer
19:35
19:33
16
Martin Weede
Maassluis
19:45
19:42
17
Jasper van 't Hoff
Ilion
19:48
19:46
18
Cor Heijstek
AAV '36
19:55
19:52
19
Koen den Hollander
Ilion
20:55
20:51
20
Bas Tromp
AV '40
21:18
21:16
21
Marvin van Elck
Rotterdam
21:22
21:19
22
Sander Oudshoorn
Zoetermeer
21:27
21:25
23
Anthony van Reeuwijk
Ilion
21:31
21:27
24
Ricardo Groeneveld
Zoetermeer
21:36
21:34
25
Lex Verhoog
Ilion
21:51
21:50
26
Michen Biesaart
Ilion
21:57
21:53
27
Matthew Stikkelorum
Ilion
23:07
23:06
28
Michael van Viegen
Ilion
23:42
23:37
29
Niels Tromp
AV '40
23:56
23:54
30
Arthur Vontsteen
Ilion
24:16
24:14
31
Stefan Mocian
Ilion
24:18
24:14
32
Bas van Dalen
Zoetermeer
25:00
24:54
33
Richard Goedhart
Zoetermeer
25:00
24:54
34
Frits Jansen
Zoetermeer
25:18
25:15
35
Wael Farag
's-Gravenhage
25:39
25:36
36
Hogendoorn
RRZ
26:38
26:32
37
René Albers
Zoetermeer
26:41
26:35
38
Marcel van Leest
Zoetermeer
27:06
27:00
39
Alex Kant
Ilion
28:00
27:54
40
Dominique Schmidt
Ilion
28:12
28:11
41
Kees Smit
Zoetermeer
28:14
28:08
42
Stein Houweling
Ilion
28:17
28:16
43
Inge de Jager
Zoetermeer
28:26
28:21
44
P Saers
Zevenhuizen Zh
28:38
28:30
45
Ed Jacobs
RRZ
29:53
29:46
46
Daan Tromp
AV '40
31:32
31:30
47
Jazper Adèr
Zoetermeer
32:10
32:06
D5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Piërre Tissot v Patot
Haag Atletiek
23:02
22:59
2
B vd Wel (*)
's-Gravenhage
23:10
23:07
3
Sanne Knollema
Shell team 5km
23:59
23:57
4
Hizkia Taal
Haag Atletiek
24:39
24:35
5
Susanne Lannoo
Zoetermeer
25:58
25:54
6
Anastasia Baybakova
Shell team 5km
26:21
26:16
7
Yolanda Klerks-Verheij
Zoetermeer
26:58
26:53
8
I Schutte (*)
Zoetermeer
27:28
27:23
9
Rieteke van Bochove
Zoetermeer
27:49
27:44
10
Asha Zaat-Doerga
Ilion
29:28
29:22
11
Jacqueline Oudshoorn
Zoetermeer
29:44
29:42
12
Annemarie Jacobs
Ilion
29:52
29:47
13
Debra Cameron
Shell team 5km
30:33
30:30
14
Leonie Middeldorp
Ilion
33:38
33:32
15
Heidi van Zijl
's-Gravenhage
37:11
37:08
J 2KM, 2KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasper Kettenis
Ilion
8:18
2
Kevin Natte
Ilion
8:19
3
Aaron Waarsing
Ilion
8:44
4
Stefano van Hammen
Ilion
9:02
5
Richard Middelkoop
Ilion
9:08
6
Lars vd Grift
Ilion
9:11
7
Bryan de Baat
Nootdorp
9:14
8
Ruben Overweel
Ilion
9:28
9
Matthijs van Wijk
Zoetermeer
9:33
10
Gijs van Male
Ilion
9:46
11
Bas Janssen
Ilion
9:51
12
Wesley van Dalen
Ilion
9:51
13
Jesse Jansen
Zoetermeer
10:01
14
Koen Stapel
Ilion
10:06
15
Mart van Male
Ilion
10:07
16
Wesley Natte
Ilion
10:16
17
Boris de Groot
Ilion
10:25
18
Nathan Jacobs
Ilion
10:42
19
Kjell Haars
Ilion
11:14
20
Tobias vd Hurk
Ilion
11:21
21
Sebastiaan van der Gri
Phoenix
11:37
22
Bo van Veegtol
's-Gravenhage
11:37
23
Kaj Schneiders
Ilion
11:37
24
Maxence Vrede
Zoetermeer
14:15
25
Jobbe de Voogt
Zoetermeer
15:52
M 2KM, 2KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
7:32
2
Ashley Melcherts
Energie
8:19
3
Linda Alzate-Ramirez
Ilion
8:44
4
Pamela Alzate-Ramirez
Ilion
9:07
5
Vera de Vreugt
Ilion
9:11
6
Dorien Oosterhuis
Ilion
9:40
7
Anne Tromp
AV '40
9:46
8
Sarah Zwiers
Ilion
10:50
9
Jessica Alzate-Ramirez
Ilion
11:49
www.uitslagen.nl
09-11-2008 00:00