Uitslagenlijst Zilveren Turfloop

Mijdrecht - Zondag 2 november 2008

1H1, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bram Anderiessen
Uithoorn
-1
5:04
2
Nils van Dijk
Amstelhoek
0
5:26
3
Thijs Anderiessen
Uithoorn
0
5:26
4
Thierry van t Hof
Vinkeveen
-2
5:28
5
Mick van der Loo
Vinkeveen
0
5:29
6
Léon Bosman
Mijdrecht
-1
5:36
7
Luc van Rijn
Mijdrecht
-1
5:39
8
David Haspels
Mijdrecht
-1
5:55
9
Levi Kroon
Vinkeveen
-1
5:56
10
Jay te Beest
Vinkeveen
-1
6:03
11
luke van der Vliet
Vinkeveen
0
6:22
12
Max Vos
Ouderkerk aan de Ams
-99
6:38
13
Martijn de Graaff
Mijdrecht
0
6:45
14
Nathan Spaltman
Mijdrecht
-1
7:19
15
Daan van Eenennaam
Vinkeveen
-1
7:32
16
Quinten Reuvekamp
-97
8:40
17
Max Aufenacker
Mijdrecht
-98
8:45
18
Niels van Dijk
Wilnis
-98
9:27
19
Aaron Turk
Wilnis
-96
9:47
20
Zeppe van der Hoek
Mijdrecht
-96
11:32
1H2, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anton Borgstijn
Ter Aar
-4
4:27
2
Peter Lauffer
Wilnis
-5
4:41
3
Sam Rosen Jacobson
Waverveen
-3
5:06
4
Morris Kouwenberg
Amsterdam
-3
5:10
5
Leonard Hammond
Amsterdam
-3
5:15
6
Stefan Lingeman
Mijdrecht
-4
5:15
7
Kevin Vroege
Nieuwkoop
-4
5:15
8
Tom Rosen Jacobson
Waverveen
-5
5:20
9
Davey Wesselingh
Mijdrecht
-2
5:23
10
Mark Kruiswijk
Wilnis
-3
5:37
11
Maarten van Eijs
Vinkeveen
-2
5:47
12
Martijn Schippers
Wilnis
-4
6:03
13
Martijn Oliemans
Mijdrecht
-2
6:08
14
Bart van Eenennaam
Vinkeveen
-2
7:31
1D1, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Leona vd Scheur
Nieuwer ter Aa
-2
5:40
2
Susan van Rijn
Mijdrecht
-99
6:28
3
Nikie Termeulen
Amstelveen
-1
6:35
4
Elmira van den Bergh
Amstelveen
-1
6:40
5
Kirsten Heemskerk
Uithoorn
0
6:42
6
Lucille Plijnaar
Mijdrecht
-1
6:54
7
Lynn de Bruin
Mijdrecht
0
7:01
8
Yara van Es
Mijdrecht
-1
7:10
9
Jany Fontijn
Mijdrecht
-1
7:11
10
Tysha te Beest
Vinkeveen
0
7:28
11
Anouk de Zwart
Mijdrecht
-1
7:32
12
Aiméé Veenhof
Wilnis
-99
7:45
13
Romy de Graaff
Wilnis
-1
7:59
14
Amber van Dijk
Wilnis
0
8:23
15
Eline Broos
Mijdrecht
-99
8:27
16
Maike Bos
Mijdrecht
-1
8:30
17
Donna Lek
Vinkeveen
-98
8:40
18
Britt de Zwart
Mijdrecht
-97
8:41
19
Dionne Spaltman
Mijdrecht
-99
8:41
20
Merel Aufenacker
Mijdrecht
0
8:43
21
Esmee Lek
Vinkeveen
-96
9:42
22
Isis Polak
Vinkeveen
-99
9:47
23
Eva Turk
Wilnis
-98
9:47
24
Babs Verwenne
Vinkeveen
-99
11:13
1D2, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Juliette Plijnaar
Mijdrecht
-5
5:16
2
Lorena Fontijn
Mijdrecht
-5
5:23
3
Heleen Haspels
Mijdrecht
-3
5:37
4
Anna White
Mijdrecht
-4
5:49
5
Marsha Vroege
Nieuwkoop
-2
6:09
6
Sanne van der Loo
Vinkeveen
-2
6:14
7
Lisa van Diemen
Vinkeveen
-2
6:20
8
Xanne Vos
Ouderkerk aan de Ams
-2
6:35
9
Nele Pijnenburg
Vinkeveen
-3
7:00
10
Celine Lauffer
Wilnis
-3
7:03
11
Katrien Oosterom
Vinkeveen
-2
7:05
12
Jill Fontijn
Mijdrecht
-3
7:10
13
Sanne van Eijs
Vinkeveen
-4
7:15
14
Claire Veenhof
Wilnis
-3
7:18
5PH, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maikel Pauw
Mijdrecht
-9
18:37
2
Wouter Heinrich
-7
18:40
3
Dolf Smid
Nieuwkoop
-37
20:23
4
Wesley Pauw
Mijdrecht
-6
20:53
5
Sjoerd Heemskerk
Uithoorn
-5
21:31
6
Leo Kok
Wilnis
-37
22:05
7
Rob Bothof
Utrecht
-33
22:30
8
Casper van den Bergh
Amstelveen
-3
22:39
9
Mickey Peters
Vinkeveen
-1
23:11
10
Arjan Kraan
Mijdrecht
-6
24:14
11
Raoul Tiesinga
Amstelveen
-5
24:34
12
Theo van DijK
Wilnis
-56
24:53
13
Jurrien de Pijper
Vinkeveen
-28
25:22
14
Jorrit Faber
Wilnis
-11
25:32
15
Thijs Heemskerk
Uithoorn
-2
26:01
16
Ed van Lingen
Utrecht
-47
26:06
17
Timo de Graaff
Mijdrecht
-3
26:34
18
Arnold Lenting
Purmerend
-49
26:35
19
Wim van Veen
Mijdrecht
-50
27:19
20
Rogier van der Horst
Mijdrecht
-35
27:19
21
Wim van den Berg
Woerden
-63
27:20
22
Oege de Jong
Wilnis
-42
28:49
23
Ruben Clerc
Wilnis
-3
28:59
24
Jesse Cornelissen
Amstelveen
-1
29:02
25
Chris Woerden
Mijdrecht
-58
29:59
26
Dirk van Nieuwkerk
Wilnis
-43
30:00
27
Cees Molleman
Mijdrecht
-44
30:16
28
Erwin Matthijs
Amstelveen
-41
30:23
29
George van Dijk
Mijdrecht
-29
30:26
30
Henk Gerkes
Wilnis
-33
30:34
31
Duncan Flantua
Breukelen Ut
-27
31:46
32
Ton Rapp
Mijdrecht
-52
32:10
33
Paul Saelman
Mijdrecht
-39
32:10
34
Jan Bram van Meurs
Bloemendaal
-41
32:42
35
Rob van Meurs
Bloemendaal
-41
32:43
36
Jan Verweij
Mijdrecht
-61
33:53
5PD, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lotte Krause
Uithoorn
-8
21:23
2
Zuzana Sasovova
Amstelveen
-24
22:10
3
Eva Haspels
Mijdrecht
-5
22:31
4
Hilda Brak
Zegveld
-35
23:16
5
Marijke Kroon
Vinkeveen
-41
23:45
6
Simone de Jong
Mijdrecht
-9
24:58
7
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
-37
25:51
8
Veronique van Nieuwker
De Hoef
-42
26:39
9
Margriet van Duinen
Amstelveen
-28
27:41
10
Mireille Schraal-verme
Zandvoort
-27
27:51
11
Kim Kronenburg
Mijdrecht
-11
27:57
12
Sandra Schwegler
Wilnis
-37
27:57
13
Romana Cornelissen
Amstelveen
-4
27:58
14
Bep Bouhuijzen
Harmelen
-42
28:02
15
Ingrid van Breukelen
Mijdrecht
-39
28:13
16
Cora van der Horst
Maarssen
-46
29:10
17
Marleen Pietersen
Mijdrecht
-35
29:15
18
Marian Mangelsdorf
Kockengen
-43
29:18
19
Tiny Bouthoorn
Nieuwer ter Aa
-42
29:42
20
Kitty Clerc
Wilnis
-41
29:52
21
Joke van Leeuwen
De Hoef
-34
30:13
22
Mariska Duikersloot
Mijdrecht
-26
30:14
23
Astrid Roodenburg
Mijdrecht
-35
30:14
24
Mariska Molleman
Mijdrecht
-38
30:16
25
Hedda Sijtsema
Amstelveen
-39
30:16
26
Corrie Hessels
Mijdrecht
-65
30:30
27
Debby de Groot
Uithoorn
-25
30:31
28
Linda Roodenburg
Kudelstaart
-38
30:49
29
Karin Koningen
Uithoorn
-31
30:54
30
Cato van Meurs
Bloemendaal
-3
31:00
31
Marga Harteveld
Nieuw Vennep
-39
31:18
32
Susan Kool
Waverveen
-27
31:25
33
Wendy Flantua
Breukelen Ut
-23
31:47
34
Claudia Leegwater
Amsterdam
-28
31:51
35
Nicole Vermeij
Mijdrecht
-29
31:52
36
Metta Hazelaar-de Vos
Mijdrecht
-34
31:52
37
Natascha vd Horst
-20
31:54
38
Cynthia Ehlers
Mijdrecht
-18
31:55
39
Linda van Gent
Wilnis
-36
31:56
40
Brigit van Beek
Vinkeveen
-33
32:11
41
Patricia Kok
Wilnis
-34
32:11
42
Jitske Corthals
Mijdrecht
-17
32:13
43
Eveline van den Akerbo
Mijdrecht
-18
32:22
44
Marieke Hartung
Vinkeveen
-49
32:22
45
Mirjam Wouda
Badhoevedorp
-23
32:29
46
Trudy Pothuizen
Wilnis
-41
32:42
47
Mayan Prins
Loenersloot
-42
32:42
48
Hellen Nijenhuis
Mijdrecht
-42
32:43
49
Esther Cornelissen
Amstelveen
-32
32:45
50
Mandy van Amstel
-28
33:01
51
Ellen Pouwels-Buckel
Loenersloot
-35
33:02
52
R Mica
Wilnis
-49
33:08
53
Ingrid de Zwart
Mijdrecht
-32
34:02
54
Tineke Mijts
Mijdrecht
-33
34:20
55
Marianne White
Mijdrecht
-30
34:20
56
Dinie Kruiswijk
Wilnis
-45
35:55
57
Marjolein Kwint
36:29
10PH, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Erwin Metselaar
Amstelveen
-30
38:33
2
Niels Bulink
Delft
-14
39:54
3
Tom van der Veldt
Haarlem
-32
39:57
4
Rudy Bouwmeester
Amsterdam Zuidoost
-18
40:17
5
Maarten van der Poll
Zundert
-26
40:34
6
Maris van Sprang
Uithoorn
-40
40:53
7
Jody Schinkel
Benschop
-21
40:54
8
Alex Looman
Schoonhoven
-27
42:18
9
Ron Schop
Dordrecht
-38
42:27
10
Michel Haspels
Mijdrecht
-36
42:31
11
Jan Willem Wiegman
Delft
-13
42:31
12
Mark Baas
Mijdrecht
-17
42:36
13
Jan van den Bergen
Almere
-40
42:54
14
Jeroen Schinkel
IJsselstein Ut
-23
43:03
15
René Hoorbergen
Uithoorn
-42
43:18
16
Ben Pieterse
Nieuwkoop
-46
43:18
17
Ewoud Moraal
Mijdrecht
-25
43:19
18
Maarten Schreuder
Utrecht
-15
43:21
19
Arvid Blijleven
Uithoorn
-20
43:30
20
Mark Pieterse
Nieuwkoop
-16
43:43
21
Bart Pastoor
Ter Aar
-40
44:00
22
Brent Pieterse
Nieuwkoop
-8
44:11
23
Ruben Kruiswijk
Utrecht
-14
44:18
24
Leo Neuteboom
Mijdrecht
-43
44:22
25
Dick Nebbeling
Nieuwegein
-49
44:30
26
Jacob Jan de Koning
Bodegraven
-31
44:49
27
Kees Endhoven
Uithoorn
-38
45:09
28
Ronald Groot
Amsterdam
-34
45:14
29
Juan Plijnaar
Mijdrecht
-36
45:15
30
Aad Pieterse
Noorden
-52
45:41
31
Arno de Wit
Haarlem
-33
45:48
32
Ron van Dalen
Hoofddorp
-45
46:04
33
Nick van Bemmel
Mijdrecht
-32
46:10
34
Richard van der Neut
Ouderkerk aan de Ams
-14
46:11
35
Ruud Pouw
De Kwakel
-41
46:23
36
Edward Kas
Noorden
-28
46:29
37
Jan van Dijk
Woerden
-43
46:38
38
Jan van Daele
Nieuw Vennep
-35
46:40
39
Jos Aarsman
Vinkeveen
-46
46:46
40
Marlin Bot
Mijdrecht
-7
46:52
41
Ruud Vos
Bloemendaal
-42
46:58
42
Martin Lek
Nieuwveen
-51
47:03
43
Koos Koopman
Uithoorn
-55
47:11
44
Sandor Kovesdi
Kudelstaart
-29
47:14
45
Tom van der Zee
Amstelveen
-40
47:17
46
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
-39
47:18
47
Rob Kruiswijk
Mijdrecht
-31
47:18
48
Edwin de Jager
Wilnis
-29
47:20
49
Ron Bakker
Mijdrecht
-34
47:29
50
David Zaal
Mijdrecht
-35
47:37
51
Aad van 't Hart
Mijdrecht
-41
48:02
52
Jeroen Looman
Mijdrecht
-25
48:07
53
Wouter Wesselingh
Mijdrecht
-35
48:08
54
Rowald Bottema
Woerden
-39
48:12
55
Bert Heuzen
's-Gravenhage
-60
48:13
56
Harry van Es
Mijdrecht
-33
48:18
57
Eus Konst
Hoofddorp
-43
48:19
58
Jaap Vos
Ouderkerk aan de Ams
-33
48:22
59
Arno Waaijer
Amsterdam
-28
48:43
60
Louis Blauwhoff
Aalsmeer
-45
49:01
61
Paul Schermerhorn
Uithoorn
-42
49:01
62
Dinand Jansen
Mijdrecht
-42
49:11
63
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
-27
49:19
64
Daan Bijman
Mijdrecht
-9
49:22
65
Dylan de Vries
Utrecht
-18
49:25
66
Richard Singelenberg
Utrecht
-54
49:29
67
Arie Ligtvoet
Abcoude
-47
49:40
68
Geert Zoons
Mijdrecht
-46
49:43
69
Hans Bakker
Aalsmeer
-42
49:53
70
Bert van Eenennaam
Vinkeveen
-53
50:03
71
Wim Baars
Mijdrecht
-34
50:12
72
Diego Rodenbecker
Vinkeveen
-12
50:13
73
Dick van der El
Capelle aan den IJss
-43
50:18
74
René Röling
Uithoorn
-41
50:21
75
Ron Mes
Alphen aan den Rijn
-34
50:37
76
Jaap Verhoef
De Kwakel
-48
50:47
77
Mient Kamminga
Vinkeveen
-39
50:53
78
Peter de Mari
Maarssen
-40
51:15
79
Roel Bouman
Badhoevedorp
-36
51:18
80
Frans Jansen
Waverveen
-43
51:30
81
Menno Schoonderbeek
Waverveen
-31
51:31
82
Rob Maijenburg
Mijdrecht
-34
51:31
83
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
-46
51:33
84
John Treur
Mijdrecht
-34
51:41
85
Casper de Vries
Mijdrecht
-22
51:54
86
Kaj Scholt
Rijswijk Zh
-14
51:54
87
Maarten Kuijer
Amstelveen
-34
52:15
88
Paul de Boer
Vinkeveen
-50
52:16
89
Theo Vork
Utrecht
-62
52:28
90
Sepp Nick
Aalsmeer
-58
52:28
91
Rene Schwegler
Wilnis
-39
52:39
92
Debbe van der Hoek
Mijdrecht
-30
52:40
93
Aldrik Frik
Leiderdorp
-37
52:54
94
Matthijs Voorma
Amstelveen
-35
52:57
95
Cees Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
-55
53:02
96
Fred Roozendaal
Mijdrecht
-47
53:04
97
Ramazan Gok
Mijdrecht
-36
53:19
98
Bjorn van Engeland
Mijdrecht
-8
53:29
99
Jan Aufenacher
Mijdrecht
-35
53:33
100
Rene Arts
Lisse
-43
53:34
101
Masayuki Yokoya
Amstelveen
-42
53:36
102
Ton Prins
Loenersloot
-43
53:45
103
John Dix
Mijdrecht
-43
54:00
104
Jos Heijker
Woerden
-7
54:33
105
Nico Heijker
Woerden
-40
54:34
106
Ed de Graaff
Mijdrecht
-47
54:39
107
Joop Michels
Zevenhoven
-60
54:48
108
Bouckwijn Tiesinga
Amstelveen
-32
54:49
109
Rico Godfried
Wilnis
-21
55:39
110
Nico Bleumer
Mijdrecht
-35
55:47
111
John Schut
Mijdrecht
-36
55:53
112
Raymond Bot
Mijdrecht
-43
55:54
113
Paul Noomen
Alphen aan den Rijn
-38
56:13
114
Meindert Brunih
Muiderberg
-51
56:24
115
Henny van der Hurk
Kockengen
-40
57:11
116
Henk Vijlbrief
Zoeterwoude
-38
58:11
117
Jacques Marchand
Mijdrecht
-37
58:23
118
Remmert Wetsema
Haarlem
-40
58:44
119
Ruud Bos
De Hoef
-40
58:54
120
Arie de Jong
's-Gravenhage
-42
59:25
121
Leo Franssen
Mijdrecht
-49
59:52
122
Cock Paardekooper
Vijfhuizen
-39
59:57
123
Ruud van Es
Nijverdal
-44
1:00:01
124
Martin de Goede
Hoofddorp
-43
1:00:14
125
Nico Laan
Amsterdam
-62
1:01:17
126
Jorgen Gille
Wilnis
-27
1:02:01
127
Nico Klerx
Uithoorn
-48
1:02:15
128
Nuytemans
Amstelveen
-32
1:04:45
129
Ruud Muller
Uithoorn
-45
1:05:29
130
J Wagenaar
Mijdrecht
-31
1:05:34
131
Joris Eveleens
Mijdrecht
-57
1:05:43
132
Frank Rodenbecker
Vinkeveen
-46
1:06:03
133
Arno Noomen
Alphen aan den Rijn
-33
1:08:00
134
Gerrit vd Steeg
-64
1:12:56
10PD, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kitty Meijburg
Hoofddorp
-43
48:06
2
Saskia Koster
Mijdrecht
-37
49:27
3
Karen van Aken
Amersfoort
-22
50:01
4
Sylvie de Jager
Wilnis
-28
50:09
5
Joyce v Spengen
Amstelveen
-21
50:43
6
Eus Suer
Badhoevedorp
-33
51:07
7
Angelique Fontijn
Wilnis
-33
51:31
8
Marjon van den Hoek
De Kwakel
-37
51:46
9
Jannet Heerma
Mijdrecht
-30
52:13
10
Corrine van den Bergen
De Hoef
-37
52:27
11
Ingrid Paardekooper
Vijfhuizen
-33
52:36
12
Tessa Boots
Mijdrecht
-17
52:39
13
Patricia de Jager
Mijdrecht
-36
52:40
14
Hester Bootsma
Utrecht
-33
52:42
15
Liz van der Poel
Mijdrecht
-43
53:06
16
Elly Pauw Andreissen
Mijdrecht
-39
53:35
17
Carla Uijterlinde
Breukelen Ut
-39
53:35
18
Monika Kapitany
Vinkeveen
-26
53:48
19
Astrid van Kempen
Naarden
-34
53:49
20
Greet Grootjans
Hilversum
-40
54:19
21
Jacqueline Pastoor
Ter Aar
-41
54:35
22
Betty Noordzij
Kamerik
-33
55:08
23
Rianne van Spijker
Wilnis
-18
55:47
24
Nel Zaal
Mijdrecht
-47
56:14
25
Nicolette Westerhout
Mijdrecht
-20
57:27
26
Marie Jose Wesselingh
Mijdrecht
-34
57:40
27
Nanneke Koopman
Breukelen Ut
-35
57:46
28
Irma van eeken
Mijdrecht
-31
57:54
29
Batja van den Zikker
Woerden
-33
58:03
30
Monique van Ginkel
Harmelen
-33
58:43
31
Arie Nooman
Vijfhuizen
-45
58:53
32
Marly Engel
Woerden
-24
59:08
33
Ilona Lingeman
Mijdrecht
-35
59:11
34
Simone van de Graaf
Amstelveen
-32
59:24
35
Janneke Lous
Voorburg
-29
59:25
36
Paulien Nieuwendijk
Kockengen
-42
59:30
37
Rianne de Bruin
Mijdrecht
-35
59:39
38
Emmie Goris
Mijdrecht
-46
1:00:11
39
Colette Lamers
Mijdrecht
-30
1:00:41
40
Jolanda van Dijk
Mijdrecht
-31
1:00:45
41
Heleen Groenenboom
Kamerik
-33
1:00:47
42
Bep Vergeer
Woerden
-52
1:00:49
43
T Vergeer
Woerden
-45
1:00:49
44
Esther Pieke
Wilnis
-31
1:01:25
45
Wouda Ultee
Wilnis
-31
1:01:25
46
Jiska Pleunes
Mijdrecht
-28
1:01:40
47
Renee Koopman
Mijdrecht
1:01:40
48
Kim Boots
Mijdrecht
-20
1:01:52
49
Rineke Falkena
Mijdrecht
-41
1:02:24
50
Nicole Vaneman
Amstelveen
-41
1:02:31
51
Lora Hertle
Hoofddorp
-45
1:02:33
52
Maartje Kuijsten
Woerden
-22
1:02:45
53
Maaike Stoops
Breda
-26
1:04:02
54
Ans van Es
Mijdrecht
-33
1:04:03
55
Danielle Hartog
Mijdrecht
-29
1:04:03
56
Leonie Versteeg
Mijdrecht
-13
1:05:16
57
Aletta de Maas
Amstelveen
-27
1:06:17
58
Mila Soebagh
Mijdrecht
-30
1:06:33
59
Saskia Zuidinga
Mijdrecht
-37
1:08:02
60
Milou Samsom
Vinkeveen
-7
1:13:41
61
Joëlle van der Geest
Mijdrecht
-7
1:13:42
62
Brigitte de Veld
Wilnis
-34
1:17:59
16PH, 16 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tatsuya Yamanaka
Amsterdam
-32
1:06:04
2
Erwin van der Ham
Haastrecht
-23
1:06:38
3
S. Kuysken
Utrecht
-34
1:06:49
4
Micha Peters
Vinkeveen
-31
1:07:19
5
Peter Kegel
Kamerik
-31
1:08:50
6
Nico Schipper
Haarlem
-26
1:08:55
7
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
-49
1:09:00
8
Jacko de Kort
Woerden
-26
1:09:15
9
Andre Domen
Mijdrecht
-20
1:09:20
10
Paul Lamers
Mijdrecht
-40
1:09:57
11
Chis Koolhaas
Alphen aan den Rijn
-35
1:10:03
12
Willy Demacker
Amsterdam
-44
1:11:15
13
Kees Hoek
Kudelstaart
-34
1:11:36
14
Henny Pauw
Mijdrecht
-40
1:11:42
15
Jan Willem Engel
Woerden
-26
1:11:55
16
Hans Massop
Mijdrecht
-41
1:11:58
17
Miranda Kragtwijk
Mijdrecht
-33
1:12:01
18
R. Evers
Wilnis
-43
1:12:15
19
Chiel Hoek
Kudelstaart
-32
1:12:51
20
Hans Veldman
Mijdrecht
-20
1:12:56
21
Jan Broers
Mijdrecht
-20
1:13:01
22
Niels Lindeman
Mijdrecht
-19
1:13:35
23
Cor Dees
Vinkeveen
-26
1:14:41
24
Andre van der Neut
Breukelen Ut
-27
1:15:07
25
John de Goeij
Maarssen
-38
1:15:46
26
Martijn Krijger
Amstelveen
-29
1:15:58
27
Adrie de Loos
Leusden
-43
1:16:00
28
Erwin Kater
Heemskerk
-36
1:16:07
29
Jos Bunschoten
Vinkeveen
-42
1:16:07
30
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
-52
1:16:12
31
Alexander Goutbeek
Hoofddorp
-26
1:16:26
32
Ronald Bohle
Mijdrecht
-20
1:17:17
33
Jan Knijff
Kamerik
-49
1:17:17
34
Marco van Seters
Maarssen
-36
1:17:18
35
Jaap Vermeulen
Maarssen
-50
1:17:19
36
Rob Huijskens
Maarssen
-32
1:17:28
37
Reinier van Oene
Kudelstaart
-30
1:17:31
38
M Vernoog
Breukelen Ut
-50
1:17:37
39
Ron Postma
Breukelen Ut
-40
1:17:47
40
Frans van Zoest
Reeuwijk
-34
1:18:25
41
Jan Willem von Lindhei
Mijdrecht
-45
1:18:49
42
Jan Haveman
Kudelstaart
-44
1:19:19
43
Hans Hartung
Vinkeveen
-41
1:19:25
44
Hugo Vrolijk
Woubrugge
-39
1:19:27
45
Ed Tydeman
Uithoorn
-43
1:20:15
46
Kees Lindhout
Mijdrecht
-35
1:20:21
47
Roland Schippers
Wilnis
-38
1:20:32
48
Lennart van Dillewijn
Aalsmeer
-23
1:20:51
49
Leo Peters
Aalsmeer
-50
1:21:10
50
Peter Goede
Amstelveen
-17
1:22:15
51
Jörg Stensinski
Abcoude
-34
1:22:23
52
Peter Pieterson
Maarssen
-46
1:23:21
53
Gerard Radstaat
Lexmond
-38
1:23:30
54
Dr. F. Rasi
Utrecht
-42
1:23:36
55
Kees van Diemen
Uithoorn
-53
1:23:49
56
Dr. M. Zahrai
Utrecht
-42
1:24:20
57
Gerard Verstege
Maarssen
-49
1:24:51
58
Marc van Eijs
Vinkeveen
-34
1:25:36
59
Jos van Gastelen
Purmerend
-38
1:26:11
60
Rene Rijkeboer
Mijdrecht
-42
1:26:14
61
Marcel Kentrop
De Hoef
-32
1:26:31
62
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
-59
1:27:53
63
Ed Dohle
Vinkeveen
-37
1:28:15
64
Martin Vergeer
Woerden
-57
1:28:26
65
Jan Fransen
Noorden
-45
1:29:43
66
Gerard de Ridder
Breukelen Ut
-32
1:30:30
67
Wil Baars
Ter Aar
-56
1:30:46
68
Markus Jackov
Maarssen
-47
1:32:24
69
Martin Pronk
Rozenburg Zh
-26
1:33:18
70
Daan van Vliet
Rhoon
-23
1:33:19
71
Gerhard Coster
Mijdrecht
1:33:22
72
Pieter beun
Breukelen Ut
-37
1:34:41
73
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:36:08
74
Bert van Gastelen
Uithoorn
-36
1:36:51
75
Erik van der Vaart
Almere
-44
1:37:49
76
Martin Koch
Mijdrecht
-20
1:39:21
16PD, 16 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Laurine Nuij
Mijdrecht
-46
1:29:02
2
Heijke
Uithoorn
-30
1:29:30
3
Hanna van Ginhoven
Amsterdam
-25
1:32:03
4
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
-36
1:34:00
5
Anne-Marie Langerhuize
Breukelen Ut
-41
1:34:36
6
Miranda Borger
Nieuwkoop
-35
1:36:07
7
Jenny Honkoop
-21
1:37:36
8
Sylvia Heijker
Woerden
-39
1:37:38
9
Willeke Zeijlemaker
Heemskerk
-43
1:41:18
10
Petra Beun
Breukelen Ut
-34
1:47:14
10WH, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
John van Dijk
AKU
-31
34:33
2
Hans Bader
Loopgroep PK
-35
35:21
3
Marcel de Jong
Mijdrecht
-14
36:21
4
Jaap Vink
Phoenix
-24
36:25
5
Harry Bijl
TTW
-43
37:29
6
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
-31
37:56
7
Robin Homig
Loopgroep PK
-36
39:25
8
Jaap Bouwmeester
AKU
-49
39:41
9
Hans Overbeek
Polsbroek
-37
39:48
10
Martin Heruer
Nieuw Vennep
-26
40:07
11
Dik Van der Stelt
AV Aalsmeer
-39
40:08
12
Wout Bosch
avVN
-45
40:42
13
Harry Schoordijk
AKU
-27
41:55
14
Paul Staneke
Amstelhoek
-35
42:56
15
Wiko van Leeuwen
AKU
-36
43:11
16
Huub Jansen
AKU
-37
43:44
17
Willem Brummel
Clytoneus
-44
44:32
18
Rob Bos
AKU
-59
44:36
19
Han vd Linden
AKU
-33
45:09
20
Hans Vergeer
Clytoneus
-50
45:42
21
Roel Ramakers
avVN
-52
46:05
22
Jos Snel
AKU
-52
46:55
23
Nan van den Berg
AKU
-42
47:01
24
Edwin Oud
AKU
-34
48:05
25
Hans Mooy
AKU
-45
48:44
26
Maarten Moraal
AKU
-58
49:11
27
van der Poel
AKU
-41
49:50
28
Dirk Spaargaren
AV Aalsmeer
-47
51:45
29
Maarten Breggeman
AKU
-58
55:16
30
Sjoerd Deibert
AKU
-45
58:05
31
Johan van Santen
avVN
-47
1:03:40
10WD, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jolanda ten Brinke
AKU
-30
39:11
2
Gea vd Linden
Running Athletic Poi
-31
43:01
3
Karin Versteeg
AKU
-35
43:20
4
Birgit Santiago
Nieuwegein
-18
43:24
5
Mandy Plasmeijer
De Kwakel
-14
45:10
6
Irma van Balken
AKU
-41
46:57
7
Elisabeth van den Berg
AKU
-42
47:19
8
Irene Kleijn-van_Ameid
AKU
-27
48:26
9
Mirjam de Bruin
AKU
-44
49:26
10
Marja Breedijk
AKU
-43
49:29
11
Atie van Oostveen-Vrol
AKU
-48
50:31
12
Kim de Bruin
AKU
-20
50:48
13
Wil Voorn
AKU
-48
51:41
14
Nancy Eelzak
Phanos
-31
52:07
15
Corrie ten Broeke
AKU
-42
53:56
16
Petra Rasserman
AKU
-41
54:19
16WHS, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Alfred Cherop
Geldrop
-14
48:03
2
Michael Woerden
De Veenlopers
-25
54:19
3
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
-26
1:01:10
4
Remi Bouwmeester
GAC Hilversum
-19
1:01:42
5
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
-26
1:02:50
6
Freek Koersvelt
AKU
-15
1:04:16
7
Sieger de Blok
Phoenix
-22
1:07:12
8
Jeroen Verheul
Maarssen
1:12:24
16WH1, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Herman Leeman
avVN
-31
57:47
2
Frans Woerden
De Veenlopers
-30
1:01:02
3
Ronald de Roos
Hellas
-35
1:01:37
4
John Sloof
Hellas
-27
1:03:05
5
Willem van Leeuwen
De Veenlopers
-35
1:03:36
6
Koen Kouwenberg
Phanos
-35
1:10:27
7
Jesus Caero Mouzo
Loopgroep PK
-32
1:12:11
8
Jorg Sauren
Phanos
-27
1:14:48
9
Eric Tijsen
Startbaan
-31
1:18:31
10
Rob Froonhoff
Amersfoort
-34
1:19:07
11
Manu Labfirse
Eemnes
-33
1:21:45
10WH2, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rudi Smeets
Kinrooi (BEL)
-37
55:32
2
Ed Baks
Atverni
-41
1:05:20
3
Jan van Meurs
Clytoneus
-41
1:06:57
4
Niek van Noort
AV Aalsmeer
-42
1:07:41
5
John Hammond
Phanos
-38
1:07:44
6
Freek van Mourik
Clytoneus
-41
1:09:06
7
Ino Sohl
Loopgroep PK
-42
1:09:21
8
Jeroen van Staveren
Loopgroep PK
-45
1:09:27
9
Louis Rutten
Atverni
-42
1:11:14
10
Henny Buijing
De Veenlopers
-41
1:14:00
11
Martien van Noort
DEM
-38
1:14:33
12
Anko Bakker
Clytoneus
-44
1:15:25
13
Barend Borgstijn
Ter Aar
-40
1:19:47
16WH3, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Theo Noij
AKU
-47
1:05:44
2
Drikus Haalboom
avVN
-53
1:05:50
3
Gerard Albers
AV Aalsmeer
-51
1:07:06
4
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
-52
1:07:36
5
Michiel Koorn
avVN
-60
1:12:05
6
Joop Raaphorst
avVN
-58
1:14:07
7
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
-47
1:16:00
8
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
-59
1:18:17
9
Willem van Baren
Woerden
-47
1:19:46
10
Gideon Bouwman
RRZ
-53
1:21:57
11
Wim Rouwenhorst
Startbaan
-49
1:24:07
12
Leo van den Hoven
Clytoneus
-47
1:24:49
13
Paul Tijsen
Startbaan
-53
1:36:01
16WD, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carolina Verspuij
-30
1:14:05
2
Mirjam Colijn
AV Aalsmeer
-32
1:15:27
3
Carla van Rooijen
Loopgroep Aart Stigt
-26
1:17:52
4
Elly Burgering
RRZ
-43
1:20:42
5
Marry van den Heuvel
Clytoneus
-49
1:23:39
6
Elly Martens
avVN
-52
1:39:18
10BUS, 10 KM BUSINESS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Theo van Rossum
HVR Bouw
36:36
2
Ricardo van 't Schip
SC Johnson 1
37:02
3
Paul Hoogers
Veenlanden College
37:15
4
Emil Hoogstadt
Veenlanden College
39:05
5
Stefan v.d. Zijden
Verwey Printing
39:56
6
Henk de Jong
ING Bank
40:28
7
Bram van Schagen
Ons Tweede Thuis 1
41:11
8
Kees Dirkson
SC Johnson 1
41:35
9
Bertus Vrielink
Veenlanden College
41:37
10
Andras van Wijngaarden
PK Sport 1
41:54
11
Johan Kroon
Veenlanden College
42:15
12
Fred van Rossum
HVR Bouw
42:19
13
Bert van Diemen
OBS de Pijlstaart 1
42:35
14
Piet Vervenne
OBS de Pijlstaart 1
42:37
15
Ben Klinkhamer
PK Sport 1
42:38
16
Hans Kooyman
PK Sport 1
42:52
17
Jos van den Bosch
Pimentel Fasteners
43:21
18
Mario Willemse
Ons Tweede Thuis 1
43:32
19
Auke v.d Zijden
Verwey Printing
43:34
20
Jeroen Ouderling
Rabobank Veenstromen
44:27
21
Evert Berkelaar
Verwey Printing
44:33
22
Jan Zandijk
Verwey Printing
44:40
23
Peter van Adrihem
Pimentel Fasteners
44:41
24
Jeroen Wahlen
Rabobank Veenstromen
45:02
25
Frans Bosman
Pimentel Fasteners
45:26
26
Martin de Haan
OBS de Pijlstaart 2
45:34
27
Frank Rooyakkers
OBS de Pijlstaart 1
45:35
28
Roland Meijsen
PK Sport 1
45:35
29
Jos van den Berg
Rabobank Veenstromen
45:50
30
Charles Keyman
Verwey Printing
46:04
31
Urban Alders
OBS de Pijlstaart 1
46:29
32
Jan van de Meer
PK Sport 1
46:39
33
Bernardo van Rijnsoeve
Ons Tweede Thuis 1
46:51
34
Sacha Polak
OBS de Pijlstaart 1
46:56
35
Philip de Jong
OBS de Pijlstaart 2
47:05
36
Andre van der Weijden
Pimentel Fasteners 2
47:10
37
Leo van Diemen
OBS de Pijlstaart 2
47:40
38
Ron Blom
Pimentel Fasteners 2
47:46
39
Jan v.d Sluis
Bayer 1
47:48
40
Boukje
Verwey Printing
47:51
41
Bas de Liefde
Rabobank Veenstromen
47:54
42
Dennis Boon
Pimentel Fasteners
48:03
43
Allard Kernkamp
Ons Tweede Thuis 2
48:16
44
Herman van 't Schip
SC Johnson 1
48:21
45
Marja Boerma
PK Sport 2
48:21
46
Pieter v.d Sluis
Bayer 1
48:42
47
Kees Schuihlenburg
Rabobank Veenstromen
48:45
48
Rien Roling
Pimentel Fasteners 2
48:59
49
Theo Hoogland
PK Sport 2
49:07
50
Erwin Bakker
SC Johnson 2
49:19
51
Arie Ligtvoet
PK Sport 2
49:39
52
Peter van Grieken
Rabobank Veenstromen
49:53
53
Mitchell Ponder
Rabobank Veenstromen
49:56
54
Wester Regelink
Rabobank Veenstromen
49:58
55
Ben Prins
Pimentel Fasteners 2
50:02
56
Gert Smallenburg
Bayer 1
50:08
57
Gertjan van Dijk
ING Bank
50:15
58
Paul van Rijn
Bayer 2
50:17
59
Piet Verhaar
Pimentel Fasteners 2
51:00
60
Eric Giesen
Bayer 1
51:13
61
Anne van der Kooij
Ons Tweede Thuis 2
51:34
62
Anja Plijnaar
51:34
63
Tom Koot
Ons Tweede Thuis 1
51:40
64
Erik van der Beek
Ons Tweede Thuis 1
51:46
65
Ton Hoogland
Rabobank Veenstromen
51:48
66
Kees Bank
Bayer 1
52:09
67
Rene Millenaar
PK Sport 2
52:19
68
Jan Kortekaas
Rabobank Veenstromen
52:26
69
Jeroen Visser
Rabobank Veenstromen
52:27
70
Erik van Rossum
HVR Bouw
52:35
71
Hans goris
Verwey Printing
52:41
72
Martine Steenbeek
Rabobank Veenstromen
52:43
73
Anneke Steenbeek
Rabobank Veenstromen
52:50
74
Jaap Meulstee
OBS de Pijlstaart 2
52:53
75
Kees Houtman
Bayer 2
52:59
76
Femke Spaargaren
Ons Tweede Thuis 2
53:07
77
Angela Bruys
Bayer 1
53:11
78
John Cornelissen
HVR Bouw
53:11
79
Stefan
HVR Bouw
53:11
80
Nicole van der Knaap
Ons Tweede Thuis 2
53:17
81
Rob Kuiper
PK Sport 1
53:48
82
Rene Ostendorf
Rabobank Veenstromen
54:16
83
Harry Knol
Bayer 2
54:34
84
Carola Schelling
SC Johnson 2
54:42
85
Istvan de Koning
Rabobank Veenstromen
55:55
86
Gerrit van Heeringen
SC Johnson 1
55:56
87
Hans Feddema
SC Johnson 2
56:09
88
Oscar Fritschij
Vinkeveen haven/zeil
56:16
89
Rolf Knip
ING Bank
57:07
90
Ilse Houtman
Bayer 2
57:13
91
Piet vd Knaap
Ons Tweede Thuis 2
57:32
92
Rianne Bots
OBS de Pijlstaart 2
57:41
93
Nicolette van Dam
ING Bank
57:45
94
Anja Millenaar
ING Bank
57:53
95
Adri Koersvelt
Bayer 2
57:56
96
Dick van Scheppingen
ING Bank
58:03
97
Nancy
HVR Bouw
58:36
98
Bianca
HVR Bouw
58:37
99
Anja Verlaan
Rabobank Veenstromen
58:39
100
Joop Pothuizen
PK Sport 2
58:41
101
Leonieke Samson
PK Sport 2
58:55
102
Jeannette van Klink
Ons Tweede Thuis 2
59:11
103
Turgut Ergun
Ons Tweede Thuis 1
59:19
104
Kim Regelink
Rabobank Veenstromen
59:27
105
Elske Koster
Rabobank Veenstromen
59:28
106
Alice Oplaat
Vinkeveen haven/zeil
59:33
107
Jos van 's Schip
SC Johnson 1
59:59
108
Ellen van Rijn
Vinkeveen haven/zeil
1:00:02
109
Karin van Vliet
Vinkeveen haven/zeil
1:00:02
110
Nel van Rijn
Vinkeveen haven/zeil
1:00:02
111
Zouhair Ramdan
Pimentel Fasteners
1:00:16
112
Adri Brabander
SC Johnson 2
1:00:25
113
Thom Branbander
SC Johnson 1
1:00:30
114
Yvette Key
Rabobank Veenstromen
1:02:21
115
Marie-Louise Roelvink
SC Johnson 2
1:02:31
116
Hans Roelvink
SC Johnson 2
1:02:50
117
Ilonka de Bruijn
Rabobank Veenstromen
1:03:14
118
Tiny Gaarlandt
Rabobank Veenstromen
1:03:15
119
Frido Buunk
Pimentel Fasteners
1:03:45
120
Inge van de Pol
Vinkeveen haven/zeil
1:04:02
121
Marije Brinkman
Rabobank Veenstromen
1:06:31
122
Ans van Heeringen
SC Johnson 1
1:10:26
123
Jacco van Harlingen
Bayer 2
1:12:58
124
Saila Jahangir
Bayer 2
1:13:00
5BUS, 5 KM BUSINESS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wolfgang Hasse
Bayer 3
24:34
2
Roy de Boer
Rabobank Veenstromen
26:40
3
Jeannette Winters
Rabobank Veenstromen
27:00
4
Sandy Brans
Bayer 3
28:04
5
Marjan Schurink
Bayer 3
28:43
6
Jacqueline Valiente
Bayer 3
29:14
7
Veronique Koster
Rabobank Veenstromen
29:30
8
Chris Boer
Rabobank Veenstromen
29:47
9
Thea Schuilenburg
Rabobank Veenstromen
30:10
10
Harry de Jong
Rabobank Veenstromen
30:11
11
Manfred van Tuyl
Rabobank Veenstromen
31:00
12
Mark Koelewijn
Rabobank Veenstromen
31:48
13
Anita Hermans
Rabobank Veenstromen
32:29
www.uitslagen.nl
02-11-2008 00:00