Uitslagenlijst De Jong @ Laan Athlos cross/rbr

Harderwijk - Zaterdag 25 oktober 2008

RBR J, RUN-BIKE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gael Vos
Amersfoort
51:32
2
Willem Lens
Driebergen
53:41
3
Jaap Borghans
Amersfoort
57:25
4
David The
Ermelo
1:02:30
RBR H, RUN-BIKE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rorik Schouten
Hoogwoud
42:48
2
Arnoud van Garderen
Leusden
45:49
3
Raimon van de Boom
Lelystad
46:14
4
Andre van de Vliert
Werkhoven
47:24
5
Gerson Patty
Apeldoorn
48:28
6
Jeroen Rietvelt
Soest
48:54
7
Pieter Homan
Uithoorn
49:11
8
Remco Jochems
Putten
49:18
9
Ad Verweij
Tricht
53:26
10
Marcel Granneman
Harderwijk
56:39
11
Diede Wiersma
Zeist
57:27
12
Flip Verschoor
Bleiswijk
58:08
13
Jeroen de Korte
Kerk-Avezaath
1:02:04
14
Sander v.d. Linden
Austerlitz
1:02:05
15
Niels Veldhuizen
Almere
1:08:12
16
Rutger Hooghoed
Harderwijk
1:08:30
17
Gerrit van den Hoorn
Harderwijk
1:13:12
RBR D, RUN-BIKE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Foppen-Kool
Ermelo
1:02:17
2
Leanne Teunissen
Putten
1:02:55
HM, RUN-BIKE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Odijk
49:58
2
Johan Pul
Elspeet
50:49
3
Harry Fransen
Zeewolde
51:16
4
Martin Pastink
Zwartsluis
52:11
5
Cees den Dunnen
Vlaardingen
52:18
6
Gerco Pon
Zeewolde
54:35
7
Bas Schraa
Amersfoort
55:11
8
Piet van de Sar
Ermelo
56:12
9
Martin Tolboom
Putten
56:19
10
Jan van der Ven
Leusden
56:45
11
Elbert van den Berg
Putten
57:31
12
Jan Klein
Ermelo
1:03:30
13
Tonie van Arkel
Harderwijk
1:06:50
14
Eugene Evers
Harderwijk
1:08:30
JPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Bakker
Harderwijk
4:59
2
Michael de Vries
Isala '96
5:15
3
Thijs Beentjes
AV Nijkerk
5:27
4
Aron Keijzer
Harderwijk
5:33
5
Samil Sarislan
Harderwijk
5:46
6
Michiel Molenberg
Harderwijk
5:48
7
Rick Celie
Harderwijk
6:12
8
Ruben Engels
Harderwijk
6:16
9
Toon Grooteboer
Harderwijk
6:28
10
Sem Verbrugh
Harderwijk
6:41
11
Michel te Pas
Harderwijk
6:48
12
Bjorn Hoogendoorn
Harderwijk
7:08
MPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Praas
Triathlon
5:06
2
Danique de Haan
Apeldoorn
5:13
3
Esther Meijberg
Harderwijk
5:19
4
Anne Verzijl
Harderwijk
5:36
5
Isa Tweehuijsen
Harderwijk
5:40
6
Naomi Hagen
Harderwijk
5:42
7
Emma de Lange
Harderwijk
5:43
8
Ana Molenberg
Harderwijk
5:51
9
Nikki Bon
Harderwijk
5:52
10
Maud Lodder
Harderwijk
5:54
11
Rianne Kok
Harderwijk
6:06
12
Floor van de Brnk
Harderwjk
6:28
13
Aukje Hekstra
Harderwijk
7:13
14
Babette Foppen
Harderwijk
7:46
15
Sabine Lievense
Harderwijk
8:01
JPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scot Boon
Harderwijk
4:25
2
Lauri Hulleman
AV '34
4:30
3
Stan Ritzer
Spirit Lelystad
4:35
4
Richard Meuleman
Kampen
4:36
5
Mitchell van den Brink
AV '34
4:50
6
Rik Klement
Emmeloord
5:12
7
Arthur v Essen
Triathlon
5:20
8
Sven Hellendoorn
Isala '96
5:20
9
Michiel Hollestelle
Triathlon
5:21
10
Stijn Jansonius
AV '34
5:36
11
Robert de Jong
Harderwijk
5:41
12
Bram Doreleijers
Harderwijk
5:45
13
Kjell Raaijmakers
Harderwijk
5:45
MPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Brouwer
Spirit Lelystad
5:14
2
Wietske HEKSTRA
Harderwijk
5:22
3
Femke Beuling
NOP
5:25
4
Rebecca van de Brink
Harderwijk
5:31
5
Linda van Zijst
Harderwijk
5:33
6
Rianne Beuling
NOP
5:37
7
Sharon van Dam
Harderwijk
5:38
8
Nienke Cornelissen
Harderwijk
5:44
9
Sanne v.d.Brink
Harderwijk
5:45
10
Emma Mol
Harderwijk
5:49
JPA, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neflin de Weerdt
Harderwijk
4:24
2
Ivan Feitsma
Harderwijk
4:25
3
Nout Wardenburg
Apeldoorn
4:26
4
Mark van der Meulen
Isala '96
4:43
5
Sam Husken
Harderwijk
4:48
6
Joost Visser
Harderwijk
4:50
7
Job Lodder
Harderwijk
4:56
8
Bram van Duinen
AV Nijkerk
4:57
9
Niek Veen
Harderwijk
5:02
10
Robbin Vliem
Harderwijk
5:03
11
Rick de Boer
Harderwijk
5:06
12
Julian Hellendoorn
Isala '96
5:08
13
Joost Jansen
Harderwijk
5:12
14
Jeroen Poelert
Harderwijk
5:28
15
Rutger Bouw
Harderwijk
5:28
16
Jorg Visser
Harderwijk
5:30
MPA, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
Apeldoorn
4:24
2
Elke Molenaar
Spirit Lelystad
4:49
3
Marieke Schoonenberg
Harderwijk
4:51
4
Marije van Aken
Argo
4:53
5
Schouten Myrthe
AV '34
4:54
6
Ellen Drost
Harderwijk
5:06
7
Noortje Schroder
Harderwijk
5:12
8
Eva Meijberg
Harderwijk
5:12
9
Maggi Kamara
harderwijk
5:12
10
Larissa enek
Harderwijk
5:22
11
Sarife Schalkwijk
Harderwijk
5:37
12
Isis Theloosen
Nijmegen
5:39
13
Ymala Antonsen
Kampen
5:46
14
Tessa Vergroesen
Spirit Lelystad
5:52
15
Nienke Grasmeijer
AV '34
6:02
16
Charida Rigtholt
Harderwijk
6:06
17
Krista Smit
Harderwijk
6:32
18
Rune Sassen
Harderwijk
7:15
MD, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Brilman
Triathlon
6:18
2
Anouschka Schroder
Flevo Delta
6:23
3
Tess Wegman
Altis
6:25
4
Fien van Amelsvoort
Apeldoorn
6:27
5
Laurie Kampkuiper
Apeldoorn
6:43
6
Jessie Tybout
Isala '96
6:49
7
Demi van der Stoep
Altis
6:50
8
Saskia Gootjes
Flevo Delta
6:53
9
Emma Hoes
Apeldoorn
6:53
10
Dagmar van Hinte
Flevo Delta
7:02
11
Janissa v Duijn
Triathlon
7:05
12
Marlou Zandgrond
AV 34 Apeldoorn
7:10
13
Jade Schreuder
Harderwijk
7:19
14
Eline Hietbrink
Apeldorn
7:23
15
Hannah Wondergem
AV Nijkerk
7:25
16
Lotus Westerhof
Harderwik
7:28
17
Rachel va Weerdenburg
Apeldoorn
7:30
18
Anninka van Gerven
Apeldoorn
7:31
19
Marjolein Keizer
Altis
7:39
20
Tess Lont
Apeldorn
7:42
21
Lieke van de Brink
Harderwijk
7:43
22
Karen Nijenhuis
Harderwijk
7:43
23
Lieke de Jong
Harderwijk
7:44
24
Lisa Elskamp
Apeldoorn
7:50
25
Tirza Amersfoort
Apeldoorn
7:50
26
Margreet Klein Willink
Apeldoorn
7:56
27
Anke Wensink
Apeldoorn
8:00
28
Dieuwke Slump
Apeldorn
8:08
29
Lisa Markslag
Altis
8:24
30
Inge Weber
Harderwijk
8:28
31
Heid Olthuis
Apeldoorn
8:30
32
Kim van der Velde
Apeldoorn
8:49
JD, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Oderkerk
Apeldoorn
7:58
2
Thomas van Laar
Cialfo
8:16
3
Trystan de Weerdt
Harderwijk
8:21
4
Jelmer de mare
Atverni
8:26
5
Lukas Hoes
Apeldorn
8:31
6
Menno Ottens
Apeldoorn
8:31
7
Hedde Leydesdorff
Harderwijk
9:06
8
Tim van Ree
Apeldoorn
9:13
9
Lennart Eringfeld
Apeldoorn
9:15
10
Wanja Hoogland
Apeldoorn
9:18
11
Bas Oudenhuijsen
Apeldoorn
9:19
12
Ronald Warmels
Apeldoorn
9:26
13
Gerben de Zwaan
Nijkerk
9:31
14
Noah Snijder
AV Nijkerk
9:34
15
Bas Hoving
Harderwijk
9:57
16
Robbin Mol
Harderwijk
10:27
17
Nick Barelds
Apeldoorn
10:32
18
Demian Seynaeve
Apeldoorn
10:37
MC, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene van Lieshout
De Keien
8:14
2
Marijke Brilman
Triathlon
8:25
3
Margit Korporaal
Apeldoorn
8:30
4
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
8:31
5
Loes Oudenhuijsen
Apeldoorn
8:59
6
Liselot Krijgsman
Harderwijk
9:20
7
Anne-Lique Weeren
Triathlon
9:22
8
Shannon van der Gaag
Almere '81
9:25
9
Ella van Amelsvoort
Apeldoorn
9:25
10
Eef Verweij
Harderwijk
9:35
11
Tamara Oderkerk
Apeldoorn
9:40
12
Willemijn van Laar
Cialfo
10:02
13
Tamara Koppe
Harderwijk
10:04
14
Flor de Haas
Harderwijk
10:05
15
Lane Reckman
Harderwijk
10:08
16
Merel Visser
Harderwijk
10:43
17
Lisette ter Wee
Harderwijk
10:51
18
Laura Noltee
Harderwijk
11:40
19
Merel van de Maaten
Harderwijk
11:48
MB, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Tielemans
AV Gouda
8:09
2
Rebecca Atteveld
Atverni
8:49
3
Rachel Rozenkamp
Rijssen
9:33
4
Aritha v.d. Stouw
Putten Athlos
9:55
JC, 2500 M JUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorijn de Mare
Atverni
9:16
2
Fenno Polderman
Urt
9:56
3
Ashwin Wemmers
Nijmegen Atletiek
10:10
4
Arnold v/d Esschert
Nijkerk
10:12
5
Martijn Verboom
Triathlon
10:20
6
Nijs van Tuijl
Apeldoorn
10:22
7
Casper van Leeningen
Apeldoorn
10:23
8
Yorick van de Pavert
Harderwijk
10:33
9
Max v Essen
Triathlon
11:24
10
Tomas Baars
AV Aalsmeer
11:42
11
Alje Hoving
Harderwijk
12:30
JB, 2500 M JUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wiggemans
Hanzesport
9:02
2
Joeri Wolf
Lelystad
9:06
3
Tim Bolink
Hellas utrecht
9:07
4
Simeon Weeda
Atverni
9:09
5
Vincent Maalderink
Hanzesport
9:17
6
Wart Weeren
Triathlon
9:20
7
Thomas van der Stap
Hellas utrecht
9:24
8
Remi van Balen
Hellas Utecht
9:33
9
Roald Goossen
AV Rijssen
10:06
10
Benjamin Oderkerk
AV '34
10:36
11
Auke v Albada
Triathlon
11:02
12
Joey Modderkolk
Athlos
11:58
13
Patrick Winkeler
Athlos
12:00
MA, 2500 M JUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
10:35
HS, 2500 M SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorit van Malsen
Hellas Utrecht
8:26
2
Bart Uiterwijk
Hellas utrecht
8:36
3
Sven Grundeken
Leiden
8:41
4
Leon van Hamersveld
AV Nijkerk
8:48
5
Raimo Westerhof
Athlos
8:50
6
Michiel Hulleman
Phanos
8:51
7
Guus Reijngoud
Hellas Utrecht
8:54
8
Fulco de Heus
AV '23
8:57
9
Ernst van Beekhuizen
AV '23
8:58
10
Jeroen Verboom
Triathlon
9:01
11
Henk Smalbrugge
PEC 1910
9:01
12
Ernst Helsman
Zwolle
9:13
13
Arne Mulder
PEC 1910
9:15
14
Jelle Verwiel
Hellas Utrecht
9:15
15
Cees van Maanen
Arena Utrecht
9:19
16
Boyd Declercq
Almere '81
9:21
17
Koen de Jong
Steenwijk
9:22
18
Wouter Nijkerk
Apeldoorn
9:23
19
Alfred Rekers
PEC 1910
9:25
20
Edwin de Vries
Almere
9:27
21
Remco Hoetmer
AV '23
9:39
22
Wilco Steenwijk
PEC 1910
9:40
23
Wouter Foppen
Athlos
9:46
24
Rick Willems
AV Vriezenveen
9:52
25
Kevin van de Wassenber
Athlos
9:56
26
Arne Lubbers
AV Rijssen
10:18
27
Patrick van der Gaag
Almere '81
10:27
28
Lazlo Westerhof
Harderwijk
11:52
DS, 2500 M SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin van Hol
Mill
10:03
2
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
10:14
3
Esmay Vos
Apeldoorn
10:15
4
Marleen Loman
NOP
10:43
5
Loes Laurijsen
Utrecht
12:35
JA, 5500 M JUNIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Mesman
PAC
18:39
2
Jurjen Polderman
Clytoneus
18:42
3
Vito Verbeek
Hellas Utrecht
19:06
4
Rob Stuber
Athlos
22:13
5
Jelmer Vastenburg
GAC Hilversum
22:24
6
Marcel Ruijter
NOP
22:34
DAMES, 5500 GLP EN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije te Raa
AAC Amsterdam
20:40
2
Corelien Kloek
AV NOP
21:39
3
Melanie Spruyt
Zeewolde
22:42
4
Jeanine van de Klashor
Atverni
23:23
5
Zahra es Esabbar
Atos
24:30
6
Gwenn Logister
Phoenix
28:35
7
Marjo Pijloo
Harderwijk
29:10
DGLP, 5500 GLP EN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
24:25
2
Elise Versteeg
Rotterdam Atletiek
25:50
3
Corriene Meijberg
Harderwijk
28:25
4
Maria den Hartog
Athlos
29:16
5
Nelleke Barkmeijer
Zwolle
32:02
6
Fiona Markus
Apeldoorn
32:22
HGLP, 5500 GLP EN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Benjamins
Veluwe
25:30
HEREN, 10500 GLP EN H
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Licht
AV Phanos Amsterdam
33:32
2
Abdi Nageeye
Apeldoorn Phanos
33:41
3
Ronald Bassa
Prins Hendrik
35:25
4
Pascal van Troost
Haag Atletiek
35:39
5
Gert Jan Wassink
Doetinchem
36:02
6
Tijs Groen
De Liemers
36:34
7
Milco Driessen
Almere 88
37:17
8
Abdullah Shiiq Omar
Apeldoorn
38:29
9
Imo Muller
Amsterdam
38:51
10
Patrick Kuijken
Harderwijk
38:54
11
Jarno van Miltenburg
Hellas Utrecht
39:20
12
Florian Lichtendonk
Hellas Utrecht
40:00
13
Martijn Vergeer
AV Wijchen
40:22
14
Maarten Prins
Utrecht
40:23
15
Murk Falkema
Lelystad
40:34
16
Randy Hendriks
AWV Delden
41:02
17
Tjeerd Popkema
NOP
41:06
18
Ruben Postma
Athlos
41:24
19
Henk Wolf
Lelystad
42:55
20
Jan Keemink
Ciko '66
43:14
21
Frank de Graeff
Veluwe
43:31
22
Frank Stobbe
NOP
43:34
23
Marco de Meer
Harderwijk
44:08
24
Harold Luijken
Almere
44:58
25
Henry Wondergem
Loopgroep Aart Stigt
45:46
26
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
46:27
27
Riny Crul
Bemmel
46:47
28
Adrie Honders
Loopgroep PK
47:02
29
Jeroen Meijer
Westervoort
47:43
30
Rik Sloetjes
Flevo Delta
47:59
31
Rene kok
Apeldoorn
48:35
32
Chris Hofs
Bemmel
49:10
33
Ron Slenders
Flevo Delta
49:28
34
Henry Vos
Typhoon
49:31
35
Frans van Megen
Doesburg
50:16
36
L van Osch
Dronten
50:48
37
Marcel Janssen
Gendt
50:49
38
Bas Tromp
Winssen
51:04
39
Henk van Roemburg
Flevo Delta
51:10
40
Sjaak Poelen
Groesbeek
51:18
41
Jan Minderhoud
Ermelo
51:45
42
Jeroen Paulusma
Amersfoort
51:47
43
Rob Jansen
Duiven
51:59
44
Henk Jansen
Elst Gld
52:17
45
Johan Derriks
Ede Gld
52:43
46
Frits Witjes
Elst Gld
53:01
47
Johan Muit
Athlos
53:05
48
Nico Huijser
Nijkerk Gld
53:51
49
Peter van der Kemp
Ermelo
54:03
50
Jan Hopman
Groesbeek
55:06
51
Marco van Rijs
AVA '70
55:08
52
Marcel Companjen
Harderwijk
55:27
53
Paul de la Combe
Doesburg
55:38
54
Paul Brandsma
Amersfoort
55:57
55
Rembrand Rietveld
Zetten
56:16
56
Joop van de Sande
's-Heerenberg
58:14
57
Frits van Dam
Pheidippides
58:25
58
Geert Theloosen
Oosterhout gem Nijme
1:05:46
HGLP, 10500 GLP EN H
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
38:19
2
Coen de Wit
Doetinchem
38:57
3
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigt
41:09
4
Paul van Rooyen
Ciko '66
41:30
5
Han Jansen
41:48
6
Dick Leseman
Ciko '66
42:12
7
Arjen de Boer
Oosterhout
43:04
8
Geert Wevers
AVA '70
43:12
9
Henk van der Meijden
Randwijk
43:58
10
Eef Lijster
Ciko '66
44:06
11
Richard van den Brink
Athlos
46:16
12
Kenneth Bouwmand
47:13
13
Henk Lammers
AVA '70
51:06
14
Dick van Hilten
Climax
51:22
15
Iwan van Aken
Doetinchem
53:20
16
Dick Hofman
Oosterbeek
55:35
17
Gert Bogers
Bennekom
59:59
18
Paul Berendsen
's-Heerenberg
1:01:17
DGLP, 10500 GLP EN H
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Hofman
Oosterbeek
1:04:41
2
Judith Hofman
Oosterbeek
1:11:17
DGLP, 10500 GLP EN H
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Fransen
Climax
48:46
2
Jannemien Bosman
Ciko 66
51:53
3
Sylvia van Mullem
Bemmel
52:23
4
Gerda Damen
Gelders Looppaspoort
55:22
5
Ineke van Gastel
Randwijk
55:48
6
Anne Luchies
Arnhem
55:50
7
Mieneke van Elen
Oosterbeek
58:32
8
Reggy Kamps
Zetten
59:21
9
Alida Leeuw
Veteranen Nederland
1:04:13
10
Simone Maten
Altis
1:04:35
11
Sabine Premer-Brinxma
Nijmegen
1:10:32
12
Dirkje Hofman
Oosterbeek
1:17:34
H50+, 8000 M H+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Liefers
AV '34
32:43
2
Lubbert Bovenhuis
Flevo Delta
35:34
3
Geert de Lange
Athlos
35:57
4
Peter Boeting
Ermelo
37:27
5
Anne Stobbe
NOP
37:32
6
Henk van Veen
Harderwijk
38:05
7
Bert Staal
Flevo Delta
38:53
8
Hidde Leijenaar
Flevo Delta
38:53
9
Wim Rademaker
Flevo Delta
40:56
10
Gerard Nijkerk
Ugchelen
42:01
11
Willem Langendijk
Flevo Delta
42:10
12
Winfried Krijgsman
Harderwijk
43:55
13
Piet van Mierlo
Flevo Delta
45:25
De Jong & Laan en Athlos cross; samen voor succes
Uitslagen.nl
26-10-2008 07:53