Uitslagenlijst Amerongse Koploop

Amerongen - Zaterdag 25 oktober 2008

MANNE, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Wolswinkel
Woudenberg
17:33
2
Mark van Vugt
Woudenberg
17:44
3
Harrie Weinans
Driebergen-Rijsenbur
18:11
4
Guido Vroemen
Leusden
18:22
5
André Roelofs
Arnhem
18:40
6
Sebastiaan Boertien
's-Gravenhage
18:58
7
Gerard van de Bovenkam
Ochten
19:24
8
Bas Stigter
Amsterdam
19:32
9
Harm Oosten
Overberg
19:44
10
Gert-jan v Ommeren
Elst Ut
19:50
11
Ron Drost
Veenendaal
19:57
12
Bronnie Dodde
Veendam
20:09
13
Gert Vermeer
Kesteren
20:22
14
Falco van Dijck
Utrecht
20:37
15
Andre Knop
Leersum
20:40
16
Peter Koopman
Werkhoven
20:45
17
Ronald Klein
Etten-Leur
21:40
18
Nico Kalkhoven
Amerongen
21:48
19
Bas Kleijer
Veenendaal
22:03
20
Ton Wildenborg
Maarssen
22:18
21
Jeroen Brouwer
Wijk bij Duurstede
23:14
22
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
23:21
23
Marc van Maanen
Barneveld
23:23
24
Jean-Michel Chavernac
Wijk bij Duurstede
23:37
25
Jurian Hermeler
Amerongen
23:48
26
Erik Bouwsma
Zwijndrecht
24:12
27
Hans van der Vlist
Leersum
24:31
28
Martin van Geffen
Elst Ut
25:00
29
Joost Marchal
Veenendaal
25:04
30
Arno Merlijn
Tiel
25:10
31
Evert van Kuilenburg
Amerongen
25:12
32
Bryan Valkenburg
Bunnik
25:39
33
Piet Panis
Heteren
25:48
34
Wim Bakker
Driebergen-Rijsenbur
26:01
35
Johan Scholtemeijer
Wijk bij Duurstede
26:35
36
Peter de Kleuver
Veenendaal
26:38
37
Marcel Overkamp
Culemborg
26:42
38
Gert-Jan van Eck
Amerongen
27:14
39
Marcel Schoon
Dordrecht
27:53
40
Joost de Bruijn
Amersfoort
28:16
41
Erik Veldman
Amerongen
28:29
42
Theo van de Weerdhof
Veenendaal
28:29
43
Jos Zumbrink
Cothen
28:38
44
Eddie Ederveen
Woudenberg
28:59
45
René Brouwer
Wijk bij Duurstede
29:17
46
Tonnie Jansen
Hilversum
29:20
47
Jan Winters
Leersum
29:25
48
Ben Otters
Leersum
30:03
49
Peter Ludden
Leersum
30:14
50
Remco van Veen
Wijk bij Duurstede
31:27
51
Twan Lensvelt
Driebergen-Rijsenbur
31:34
52
J. van Lagen
Barneveld
31:37
53
Kees Reede
Amerongen
31:41
54
Robert Ilsink
Leersum
32:13
55
Henk Verhoef
Scherpenzeel
32:24
56
Ad van der Donk
Wageningen
32:28
57
Gert Grolleman
Elst
33:05
58
Pieter Visscher
Wijk bij Duurstede
33:38
59
John van Deutekom
Wijk bij Duurstede
34:29
60
Runneboom Ferrie
Wijk bij Duurstede
34:53
61
Jan Zwerink
Woudenberg
38:25
62
Sjam Baalman
Leersum
38:59
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marinanne Houbiers
Halle
20:34
2
Agnes Wassenaar
Amersfoort
22:38
3
Inge Luft
Driebergen-Rijsenbur
24:15
4
Karin Brons
Putten
26:07
5
Lyda van Doorn-Jonk
Ameide
26:28
6
Floor Pull ter Gunne
Odijk
26:53
7
Hannah Wielenga
Odijk
26:55
8
Carla Kalkhoven
Nijmegen
27:39
9
Ans Kramer
Langbroek
27:47
10
Yvonne Fleijsman-Rosse
Wageningen
27:48
11
Wilma Jansen
Doorn
28:04
12
Jeanet Looijen
Veenendaal
28:05
13
Marieke Lamberts
Odijk
28:07
14
Gerda Riksman-Donker
Heemskerk
28:14
15
Els Marques
Vinkeveen
28:21
16
Jutsa Scholtemeijer
Assendelft
29:48
17
S. Budding
Driebergen-Rijsenbur
30:08
18
Mariska Zwaan
Nieuwegein
30:10
19
Martine Spaans
Leersum
30:17
20
Lucienne Dorrestein
Veenendaal
30:34
21
Celia Vink
Scherpenzeel
30:36
22
Karin Haddink
Wijk bij Duurstede
30:59
23
Kristel Greup
Doorn
31:01
24
Jelly vd Bogaard
Renswoude
31:14
25
Marjolein Rijnders
Amersfoort
31:17
26
Elly Senten
Vinkeveen
31:20
27
Monique Sluitman
Tiel
31:23
28
Cindy van den Akker
Nieuwegein
31:39
29
Sandra van Lexmond
Elst Ut
31:46
30
Hannie van Donselaar
Culemborg
31:48
31
Wil Bontekoe-van de Wa
Woudenberg
32:01
32
Annemarie Oosting
Wageningen
32:11
33
Diane Kegler
Woudenberg
32:12
34
Saskia van Loon
Veenendaal
32:15
35
Marianne Melkert
Wijk bij Duurstede
32:21
36
Judith van Roy
Maurik
32:30
37
Floor Pull ter Gunne
Odijk
32:31
38
Annemarie Tit
Veenendaal
32:35
39
Mariska Zwaan
Amerongen
32:35
40
Monique Prinsen-Mud
Amerongen
33:04
41
Adrie Janssen
Elst Ut
33:14
42
Caroline Bosch
Utrecht
33:18
43
Ingrid Caris
Amsterdam
33:20
44
Alice van Barneveld
Amerongen
33:28
45
Tamara Rutten
Wijk bij Duurstede
34:13
46
Eva Grolleman
Elst
34:25
47
Dineke Beekelaar
Scherpenzeel
34:59
48
Ria Kanters
Leersum
35:08
49
Nienke Zweers
Velp
35:12
50
Alie Wouda
Veenendaal
35:25
51
Stephanie Roosendaal
Odijk
35:43
52
Gerda de Vor
Amerongen
35:47
53
Conny van de Leemkolk
Amersfoort
35:52
54
Jeanet Willemsen
Scherpenzeel
35:53
55
Marijke Gottmer
Doorn
35:58
56
Marian Puijk
Nieuwegein
36:08
57
Jans de Vries
Utrecht
36:14
58
Monique van der Burg
Wijk bij Duurstede
36:39
59
Lydia de Kruijf
Driebergen
36:47
60
Eloise Gerwig
Vleuten
36:58
61
Gerry van Ginkel
De Bilt
37:22
62
Mira van Voorthuizen
Woudenberg
38:26
63
Suďntha Hol
Wijk bij Duurstede
39:03
64
Josephine Boevé-van Do
Langbroek
39:30
65
Jeanette van Garderen
Amerongen
39:32
66
Renee Asijee
Veenendaal
40:05
67
Hiske Vogt
Zeist
41:26
68
Ernie van der Vliet
Elst
44:30
69
Gerry de Bruin
Driebergen
44:31
JONGE, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yassine Loukili
Zeist
18:30
2
Ruben Klein
Driebergen
19:02
3
Jorin Kamps
Woudenberg
19:06
4
Reijer van Ommeren
Elst Ut
19:39
5
Valentijn Weinans
Driebergen
19:59
6
Rolf Klein
Driebergen
20:55
7
Jeroen Bakker
Driebergen-Rijsenbur
21:11
8
Sven Arissen
Rhenen
21:24
9
Berend Stumphius
Doorn
22:04
10
Oliver Skambraks
Zeist
23:37
11
Jordi van Velzen
Veenendaal
26:40
MEISJ, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Bron
Langbroek
29:01
2
Celine de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
36:05
MSEN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Zelst
Holten
36:47
2
Bart In t Velt
Utrecht
38:37
3
Tom Gerritsen
Wijk bij Duurstede
39:21
4
Gert Jan Haze
Driebergen
39:42
5
Sietse Bouma
Maarssen
40:47
6
Joost Doelman
Amerongen
41:16
7
Ronald Prins
Veenendaal
42:30
8
Maarten van Triest
Barneveld
42:30
9
Ian Zwaan
Amerongen
42:36
10
Randall de Boer
Amsterdam
42:56
11
Remco Rijgersberg
Amsterdam
42:58
12
Hugo Zonneveld
Utrecht
43:23
13
Marijn van Trier
Doorn
43:26
14
Sil Kloppenburg
Utrecht
43:36
15
Breemhaar
Utrecht
45:30
16
Cilvian van de Heuvel
Maarn
45:38
17
Michael Epskamp
Utrecht
45:52
18
Dynand Heiner
Rijswijk Zh
46:12
19
Jeroen Koldenhof
Wijk bij Duurstede
46:16
20
Benno Roelofsen
Zetten
46:37
21
Henry v Dijk
Veenendaal
46:58
22
Henk-Jan van Ee
Ede Gld
47:04
23
Herman Mensinga
Utrecht
48:39
24
Erik Moerker
Bilthoven
48:53
25
Gerben Mulder
Zeist
49:12
26
Florian Meulbroek
Doorn
50:09
27
Pieter Haex
Amsterdam
50:34
28
Merijn van den Berg
Delft
51:08
29
Joris ten Have
Amsterdam
51:18
30
Gerbert Heiwegen
Culemborg
51:39
31
Stefan Spilleman
Bennekom
52:20
32
Henk Goldberg
Maarn
52:49
33
Meo Wolswinkel
Barneveld
53:02
34
R.H. van den Burg
Amerongen
53:10
35
Ron Camps
Wageningen
54:57
36
Arjan Kroeze
Amerongen
55:12
37
Helmich Jousma
Hilversum
57:33
38
Evert van der Zee
Rhoon
57:56
39
Cyriel Haalboom
Arnhem
58:44
40
Niels Venniker
Zaandam
1:00:46
41
Bertien Bruil
Barneveld
1:01:36
42
Frits Bezemer
Capelle aan den IJss
1:02:46
M40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Andersen
trondheim
38:33
2
Bob Ouwerkerk
Leersum
39:36
3
Erik Dirkse
Barneveld
41:51
4
Per van Huis
Utrecht
41:53
5
Frank van Rooijen
Ede Gld
42:46
6
Peter Witteman
Utrecht
44:41
7
Willem Willemsen
Elst Ut
44:45
8
Leo Goes
Houten
44:50
9
John van Marrewijk
De Lier
44:55
10
Wouter Schuddeboom
Wijk bij Duurstede
45:24
11
P. Takken
Doorn
45:40
12
Bert booman
Veenendaal
46:21
13
Hans van Vucht
Wijk bij Duurstede
46:32
14
Jan Rozendaal
Gouda
47:08
15
GertJan de Greef
Amersfoort
47:15
16
Bert van den Berg
Maarn
47:30
17
Walter Tesselhoff
Leersum
48:21
18
Rene van Velzen
Veenendaal
48:45
19
Erik Rekswinkel
Odijk
48:49
20
Ron Stam
Zeist
49:01
21
Leen Blom
Nieuwegein
49:20
22
Hein van de Bruinhorst
Overberg
49:25
23
Arjen Heeres
Ede Gld
49:59
24
Eric Haddink
Wijk bij Duurstede
50:01
25
Robert Weima
Veenendaal
50:07
26
Mudde Wim
Rhenen
50:21
27
Paul van Son
Westervoort
50:28
28
Henk Demmer
Nijkerk Gld
50:43
29
Ronald Smout
Houten
50:55
30
Ed van Rouwendal
Zeist
50:59
31
Ronald van der Made
Maarssen
51:23
32
Hans-Jurgen Mager
Hollandsche Rading
51:33
33
René Wijnstok
Veenendaal
51:44
34
Kees van Dee
52:06
35
Adri Kostermna
Wijk bij Duurstede
52:13
36
Patrick Betman
Driebergen
52:19
37
Richard Vos
Doorn
52:29
38
Daan v Burken
Veenendaal
52:32
39
André van Elst
Woudenberg
53:03
40
Steven van Roessel
Barneveld
53:04
41
Dirk van de Snoek
Doorn
53:56
42
Jack van den Hengel
Odijk
53:59
43
Ron Fortman
Leersum
54:50
44
Rob Steenis
Maarssen
55:46
45
Henk Nimberg
Beverwijk
55:52
46
Ron Scholtemeijer
Assendelft
55:54
47
Rinie Merkenij
Amersfoort
56:06
48
Peter v. Westering
Ede Gld
56:12
49
Frank Konings
Utrecht
57:01
50
Marinus van Capelle
Veenendaal
57:06
51
Karel Post
Amsterdam
57:07
52
EJ Schubad
Driebergen-Rijsenbur
57:45
53
Arie Kingma
Amersfoort
57:54
54
Anton Stegman
Soesterberg
58:21
55
Henk van Ooijen
Leersum
58:52
56
Rob Heeres
Bilthoven
59:11
57
Jaap van den Berg 1
Leersum
1:00:17
58
Eric Peterse
Rhenen
1:01:43
59
Cees van Gelder
Ede
1:02:37
60
Gaico Timmer
Lathum
1:02:48
61
Wim Spruijt
Arnhem
1:04:37
62
Ronald van de Velde
Amerongen
1:06:35
M50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Stigter
Doorn
35:30
2
Tjibbe de Vries
Oldebroek
38:19
3
A. Scheurwater
Ophemert
39:04
4
John Boer
Amerongen
40:23
5
Egbert Tick
Utrecht
41:31
6
Patrick Aris
Wijk bij Duurstede
41:44
7
Henk Lenderink
Ede Gld
42:15
8
Henny Fleijsman
Wageningen
42:50
9
Chiel Ellenbroek
Wolfheze
44:16
10
Theo Deur
Amerongen
44:59
11
Theo Groot
Amersfoort
45:42
12
Erik Dijksman
Amerongen
45:47
13
Arie vd Ham
Polsbroek
46:25
14
W. Kroesbergen
Veenendaal
46:41
15
Wil Hovy
Maarn
46:58
16
Cees van Soestbergen
Amerongen
48:08
17
Gerard Balvers
Wijk bij Duurstede
48:12
18
Goof Lindijer
Doorn
49:09
19
Huub v Vliet
Maarssen
49:34
20
Hans Beyer
Houten
49:54
21
Riens Kraaijeveld
Wijk bij Duurstede
50:24
22
Johan Berkhoudt
Leersum
50:27
23
Godfried van Moorsel
Doorn
50:57
24
Peter Tieleman
Zeist
51:15
25
Paul ten have
Leersum
51:19
26
Gert v Bokhorst
Utrecht
51:31
27
Wieb Bron
Langbroek
51:37
28
Henny Spliet
Wijk bij Duurstede
51:55
29
Richard Duindam
Zaltbommel
52:00
30
Mon Akkerman
Vianen Ut
52:08
31
GA van Wamel
Amerongen
52:15
32
Coen de Haan
Driebergen-Rijsenbur
52:31
33
Jan Blaauwendraat
Scherpenzeel Gld
53:05
34
Ferdinand van Dop
Veenendaal
53:22
35
Gert van Ziel
Langbroek
53:27
36
Bert Korendijk
Amerongen
53:42
37
Paul Groen
Doorn
54:26
38
H.C. Bos
Veenendaal
54:56
39
Piet Callaars
Utrecht
55:01
40
Goof van den Heijkant
Maarsbergen
55:24
41
Stephan Skambraks
Zeist
55:29
42
Jaap Neele
Leersum
55:31
43
Rob ten Pas
Amsterdam
55:44
44
Ed Lommert
Culemborg
56:17
45
Wilmar Zwanenburg
Apeldoorn
57:09
46
Johan van Santen
Amersfoort
58:00
47
Sijbrand Suttorp
Woudenberg
58:34
48
Gert van Grootveld
Scherpenzeel Gld
59:32
49
Bob Hoogenboom
Maarn
59:34
50
Bert Lokhorst
Maarsbergen
59:40
51
Paul vd Lugt
Leersum
1:00:05
52
Tjeert de Boer
Wijk bij Duurstede
1:00:19
53
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:00:29
54
Dick van Setten
Scherpenzeel Gld
1:00:38
55
Ronald Wijburg
Houten
1:00:58
56
Chris de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
1:02:18
57
Erik van der Vaart
Almere
1:03:31
58
Dick vd Klaauw
Leersum
1:04:09
59
Anton van den broek
Lienden
1:04:14
60
Ad Vermeulen
Utrecht
1:04:58
61
Ton van Luijk
Wijk bij Duurstede
1:06:29
M60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drikus Haalboom
Bennekom
42:00
2
Piet Wassenaar
Barneveld
43:56
3
Martin Krechting
Veenendaal
44:34
4
Ben Mulder
Wijk bij Duurstede
44:48
5
M Kemperman
Hilversum
46:29
6
Teus Valkenburg
Scherpenzeel Gld
46:45
7
Brandt Brandsema
Houten
50:06
8
Pieter van Alphen
Houten
50:31
9
Piet Wintermans
Ede Gld
51:11
10
Wim Looijen
Veenendaal
52:26
11
frans Kooiymans
Maarn
52:59
12
Richard Singelenberg
Utrecht
53:16
13
Kees van Gastel
Arnhem
53:55
14
Cor Dorrestijn
Zeist
54:51
15
Piet Hopman
Amerongen
55:26
16
Henk van der Kant
Leersum
57:25
17
Dirk de Vries
Veenendaal
57:43
18
Adrie Gerritsen
Wijk bij Duurstede
59:19
19
K. Fuite
Leersum
1:05:09
VSEN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liselotte Verschuuren
Maarn
44:12
2
Andrea van Lieshout
Woudenberg
47:45
3
Marjolein Berends
's-Gravenhage
48:56
4
Lieselotte Groen
Doorn
53:19
5
Marianne Brummel
Doorn
53:57
6
Henny Valkenburg-Evert
Ede Gld
55:36
7
Daan vd Lugt
Leersum
55:59
8
Danielle Jolink
Leersum
58:29
9
Jannet Hatzmann
Amersfoort
58:40
10
Anita Nijssen
Amsterdam
59:06
11
Anja Budding
Amerongen
1:00:56
12
Rene Lefeber
Maarssen
1:01:38
13
Jolanda de Wit
Amerongen
1:01:48
14
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
1:03:21
15
Yvonne Rozendaal
Voorthuizen
1:04:28
16
Hester Lode
Soest
1:05:18
17
Renee Versseveld
Wijk bij Duurstede
1:05:21
18
Jacqueline Opgenoorth
Utrecht
1:05:23
19
Annemieke van Veen
Amerongen
1:06:25
20
Jolanda van Barneveld
Capelle aan den IJss
1:07:28
V40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Hagevoort
Amersfoort
41:41
2
Erica Telkamp
Doorn
49:45
3
Miranda Hensen Verbate
Schagen
51:57
4
Wilma Kemp
Wijk bij Duurstede
53:58
5
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
54:14
6
Corina van der Linden
Culemborg
54:20
7
Petry van Engelenhoven
Maarn
55:33
8
Ilse Drost
Veenendaal
55:35
9
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
55:43
10
Irma Hennevelt
Maarsbergen
55:47
11
Tettie Wiechers
Doorn
56:30
12
Reddy Schreuder
Wijk bij Duurstede
56:48
13
Astrid Koperdraat
Amerongen
58:16
14
Magda van Grootveld
Scherpenzeel Gld
58:46
15
Mirriam Ponds
Leersum
58:53
16
Everdien Donker
Maarn
59:53
17
Sandra Brouwer
Soesterberg
59:54
18
Joke Boon
Scherpenzeel Gld
1:01:06
19
Marian van Wijck
Leersum
1:01:28
20
Inge La Riviere
Wijk bij Duurstede
1:01:35
21
Sylvia van Velzen
Veenendaal
1:01:45
22
Marga van Liere
Leersum
1:04:53
23
Jolet Geesink
Gouda
1:05:08
24
A. Luchtenberg
Barneveld
1:06:22
25
Coby van den Heuvel
Veenendaal
1:10:03
V50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
41:59
2
Marijke Scholtemeijer
Ron Clarke
47:12
3
Sjoerdtje de Boer
Ede Gld
51:59
4
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
52:02
5
Hubertine Hingstman
Houten
54:08
6
Gerda Vergeer
Ron Clarke
55:23
7
Els Kalkhoven
Amerongen
57:08
8
Marja van Eck
Doorn
59:35
9
Ans vd berg
Driebergen-Rijsenbur
59:36
10
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:00:30
11
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
1:01:25
12
Jeanine van Andel
Doorn
1:02:21
V60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corrie van Leersum
Woudenberg
58:03
2
Anna Diepeveen
Veenendaal
1:00:55
JONGE, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Montijn van de Ven
Maarn
7:26
2
Elias Loukili
Zeist
7:27
3
Brian Versluis
Lopik
8:02
4
Victor Aris
Wijk bij Duurstede
8:37
5
Joes Ludden
Leersum
8:42
6
Harm Dieterman
Elst Ut
9:02
7
Job Dieterman
Elst Ut
9:12
8
Max Valkenburg
Bunnik
10:55
9
Mees Willemsen
Elst Ut
11:01
MEISJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Bondam
Amersfoort
9:36
2
Myrthe Willemsen
Elst Ut
10:02
3
Tessa Tolsma
Leerusm
10:47
4
Charlotte v Barneveld
Amerongen
11:11
5
Lotte de Greef
Amersfoort
11:22
6
Sara de Greef
Amersfoort
11:46
7
Dorine Hoekstra
Wytgaard
11:54
8
Hester Aris
Wijk bij Duurstede
12:26
9
Maud van Donselaar
Wijk bij Duurstede
12:31
10
Marit Schubad
Driebergen-Rijsenbur
13:13
Onbewolkt, zonnig 14 graden
mede mogelijk gemaakt door Deur Financiele Diensten
www.uitslagen.nl
25-10-2008 17:26