Uitslagenlijst AG'85 Zwarte Cross

Staphorst - Zaterdag 18 oktober 2008

J-10, JEUGDLOOP 900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Dankelman
Arrien
3:27
2
Arnout de Boer
Staphorst
3:33
3
Jannick Jansen
Staphorst
3:37
4
Derniek Vogelzang
Staphorst
3:53
5
Jari Kouwen
Balkbrug
3:59
6
Alwin Molanus
Meppel
4:06
M-10, JEUGDLOOP 900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Otten
Dedemsvaart
3:36
2
Dominiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
3:38
3
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
3:56
4
Gerrieke Vogelzang
Staphorst
3:58
5
Marlinde de Jonge
Hasselt
4:24
6
Sonja Wijnia
Hasselt
4:39
7
Britt van der Weerd
Meppel
5:05
8
Julia van der Weerd
Meppel
5:07
J-13, JEUGDLOOP 1800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
6:39
2
Jos Hendriksma
Staphorst
7:06
3
Martijn Kappe
Staphorst
7:30
4
Edward de Witte
Staphorst
7:33
5
Roy Bloemert
Staphorst
8:17
M-13, JEUGDLOOP 1800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerline Crediet
Nieuwleusen
7:43
2
Marieke Kroes
Staphorst
7:45
3
Laura Akkerman
Staphorst
8:41
4
Anne-Wil Beekman
Zwolle
9:18
HEREN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Postma
De Blesse
17:33
2
Frank Everts
Hollandscheveld
17:39
3
Erik Driesen
Vollenhove
17:52
4
Erik Leusink
Punthorst
18:25
5
Harm Kooiker
Rouveen
18:32
6
Patrick Postma
De Blesse
18:49
7
Niels Mulderij
Zwolle
19:26
8
Gerben Tiekstra
Dalen
19:28
9
Jan Beldman
Dalfsen
19:55
10
Niklas de Boer
Staphorst
20:24
11
Albert Mussche
Nieuwleusen
20:29
12
Jacko van Dijk
Staphorst
20:56
13
Willem Bloemert
Rouveen
21:06
14
Henk Tissingh
De Wijk
21:19
15
Wolter Boer
Geesbrug
21:23
16
Herman Schra
Genemuiden
21:25
17
Jan Schuurs
Den Ham Ov
21:29
18
Johan Nijland
IJhorst
21:42
19
Hein Poolman
Rouveen
22:02
20
Jan Bloemert
Staphorst
22:05
21
Richard Krale
Staphorst
22:20
22
Arend-Jan van Dijk
Staphorst
22:21
23
Jan Wessel Beekman
Zwolle
22:26
24
Geert de Witte
Staphorst
22:41
25
Willem Bloemert
Staphorst
22:47
26
Lambert Akkerman
Staphorst
22:52
27
Roel Mussche
Staphorst
23:00
28
Aron Teunissen
De Wijk
23:17
29
Henri de Witte
Staphorst
23:19
30
Otto Offereins
Zwolle
23:20
31
Klaas Mussche
Staphorst
23:29
32
Jan Otten
Nieuwleusen
23:30
33
Herjo Schuurhuis
Rouveen
23:31
34
Roelof de Witte
Staphorst
23:56
35
Klaas Luten
Ruinerwold
24:01
36
Gert-Jan Ubels
Staphorst
24:19
37
Klaas Snijder
Staphorst
24:23
38
Hendrik Talen
Staphorst
24:29
39
Harry Brakke
Rouveen
24:39
40
Jan Fransen
Hasselt
24:45
41
Jan Dunnink
Staphorst
24:50
42
Tonnis Bolks
Hardenberg
24:51
43
Berry van de Belt
IJsselmuiden
24:56
44
Jan Compagner
Staphorst
25:17
45
Arjan Hathoorn
De Wijk
25:47
46
Arend Lier
Staphorst
27:22
47
Roel Bovenhuis
Rouveen
27:25
48
Erwin Compagner
Staphorst
27:30
49
Hermen Bolks
Hardenberg
28:20
50
Frans Beckman
Balkbrug
29:33
51
Albert Eissen
Meppel
30:04
DAMES, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne de Roo
Havelte
21:44
2
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
22:33
3
Alien Flike
Ruinen
24:13
4
Christine Mos
De Wijk
24:15
5
Tamara de Vries
Meppel
24:30
6
Annemiek Bolks Offerei
Hardenberg
24:47
7
Jennie Braamskamp
Rouveen
25:02
8
Dina Gelderman
Nieuwleusen
25:16
9
Hilleane Kuiers
Staphorst
27:23
10
Alida de Graaf
De Wijk
27:24
11
Paulien Oosterhuis
Wanneperveen
28:05
12
Geertje Engel
Staphorst
28:19
13
MariŽlle Timmerman
Punthorst
28:25
14
Liesbeth Korterink
Zwolle
28:37
15
Jennic Prins
Nieuwleusen
29:44
16
Heide Korterink
Zwolle
30:45
17
Ilona Falke
Klazienaveen
31:16
DAMES, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jileke Bolman
Deventer
50:03
2
Dinie Overmars
Hasselt
51:49
3
Jessica Mulder
Wanneperveen
52:15
4
Reina Wijnia - Kwant
Hasselt
56:03
H-40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Jan Stevens
Noordscheschut
36:51
2
Murk Falkena
Swifterbant
36:52
3
Erwin Akkerman
Staphorst
36:52
4
Harold Kruidhof
Staphorst
38:29
5
Erwin Etmans
Lelystad
39:29
6
Peter Kooiker
Staphorst
39:55
7
KLaas Compagner
Staphorst
40:49
8
Roelof Schra
Staphorst
41:37
9
Henk Bloemert
Staphorst
41:54
10
Alfred Beens
Genemuiden
41:58
11
Klaas-Jan Kin
Staphorst
42:30
12
Klaas Brand
Staphorst
44:14
13
Jack Flik
Ruinen
47:10
14
Ger van den Berg
Hasselt
48:15
15
Jacob de Olde
Deventer
49:20
16
Bert Feenstra
Zwartsluis
50:28
17
Herman Hulst
Rouveen
50:42
18
Jan Boessenkool
Staphorst
55:32
H40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
37:44
2
Henk Wolf
Lelystad
38:15
3
Heerke Postma
De Blesse
39:37
4
Arend-Jan van de Hoek
Nieuwleusen
39:56
5
Jan Schra
Staphorst
40:51
6
Henk Koopman
Hasselt
43:05
7
Klaas Spijker
Nieuwleusen
44:13
8
Henk Korterink
Hasselt
46:00
9
Ben Schimmel
Hasselt
46:25
10
Jelle Merkus
Dwingeloo
46:42
11
Roelof Sondaar
Staphorst
47:08
12
Jan van den Berg
Staphorst
47:27
13
Harm Dunnink
Staphorst
47:49
14
Bert-Jan van Dijk
Nieuwleusen
48:04
15
H Stegeman
Rouveen
48:27
16
Bobbie Overmars
Hasselt
48:35
17
Albert Otter
Staphorst
1:02:29
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Vos
Meppel
40:56
2
Eddy Oosterkamp
Steggerda
42:47
3
Dorus Breidenbach
Rotterdam
43:14
4
Cor Kooiker
Rouveen
43:48
5
Victor van Dijk
Wapenveld
43:55
6
Teun Noordhoek
Numansdorp
46:29
7
Chris Blok
Meppel
48:32
8
Thijs Mijnheer
Hasselt
49:33
9
Frits Lautenbag
Hattem
49:38
10
Bertus Schutt
Ommen
50:01
11
Geert Flinkert
Meppel
50:45
12
Derk Pullen
Staphorst
53:59
13
Piet Elzinga
Nieuwleusen
54:36
14
Ruud van Brevoort
Zuidveen
59:10
Tot ziens op de 3e zaterdag van oktober in 2009!
www.uitslagen.nl
18-10-2008 20:53