Uitslagenlijst 7e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 4 oktober 2008

VROUW, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
19:46
2
Marrijtje Molenhuis
Assen
20:37
3
Anouk Trooster
AAC '61
20:48
4
Marlou Bijlsma
Zuidlaren
20:53
5
Anne sophie Kok
Assen
23:00
6
Ria Winter
Beilen
23:52
7
Leni Hofstede
Mantinge
24:08
8
Judith Kremers
AAC '61
24:30
9
Esther Buikema
Westerbork
24:48
10
Jannie Drenth
Loopgroep Beilen
25:02
11
Alien Flik
Ruinen
25:42
12
Lammieke Vaartjes
HAC '63
25:49
13
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
26:41
14
Renate de Leeuw
Westerbork
27:01
15
Janita Doorten
Spier
27:04
16
Hetty Vugteveen
Nieuw Amsterdam
27:06
17
Willy Boer
Wijster
27:09
18
Jackelien Beikes
Beilen
27:13
19
Judith Heemskerk
Beilen
27:43
20
Erna Jasper-Sturris
AV Vriezenveen
27:50
21
Sandra Medendorp
Pesse
28:00
22
Petra Jassies
Hollandscheveld
28:37
23
Delia Slomp Wielink
Nieuw Balinge
29:25
24
Dirkje Veltman
Smilde
29:50
25
Yvonne Tempert
Atletics Nijverdal
29:53
26
Danielle Bos
Odoornerveen
31:45
27
Paula Laning
De Sperwers
31:50
28
Marja van Stein
Hoogersmilde
31:50
29
Hennie Bruggink
Smilde
31:58
30
Maudy Haumersen
Appingedam
32:05
31
Roelie Zwiers
Westerbork
32:16
32
Yvette van Brouwershav
Beilen
32:32
33
Jolanda Kleinlugtenbel
Hollandscheveld
33:02
34
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
33:32
35
Anja Klok
Lionitas
33:34
36
Sarina Lammers
Beilen
33:55
37
Ina vd Weide
Stuifzand
35:38
MAN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
16:29
2
Rudy Timmer
Groningen Atletiek
18:08
3
Wouter Ploeger
Assen
18:13
4
Brian Kamstra
AAC '61
18:19
5
Emiel Rutgers
AAC '61
18:28
6
Menno Hunneman
Oosterwolde Fr
18:41
7
Erik Driesen
Vollenhove
18:52
8
Ernest Wiersma
Elp
19:05
9
Joost Nijssen
Elp
19:57
10
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
20:12
11
Bertus Pettinga
Assen
20:21
12
Edmin van den Bosse
Nieuw Balinge
21:29
13
Alex Rutgers
Roden
22:00
14
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
22:07
15
Eric Jan Jonker
Smilde
22:28
16
Gert Slomp
Nieuw Balinge
23:05
17
Koos Kip
Hoogeveen
24:14
18
Peter Hulst
Kerkenveld
24:25
19
John Sikken
Erm
24:40
20
Jan Vugteveen
Nieuw Amsterdam
24:56
21
Eduard Botter
Hoogeveen
25:02
22
Marcel de Boer
Emmen
25:09
23
Haumersen
Appingedam
25:16
24
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
25:18
25
Leo de Jeer
Appingedam
25:51
26
Berry van Boesschoten
Beilen
25:55
27
Roel de Vries
Nieuw Amsterdam
26:12
28
Wouter Pettinga
Assen
26:12
29
Anne Bartelds
Start '78
26:25
30
Willem van Essen
Hoogeveen
26:27
31
Eeuwe Jansen
Loopgroep Beilen
26:37
32
Wim Hunneman
Oosterwolde Fr
26:52
33
Erik Kemp
Assen
26:53
34
Henk Warring
Borger
27:44
35
John Boers
Assen
28:28
36
Max Staal
Smilde
28:49
37
Ad van Hoff
Rotterdam
28:53
38
Walther Stikvoort
Assen
29:02
39
Hans Robbert Ohlenroth
Assen
29:34
40
Daniel Habel
Echterdingen Duitsla
29:49
41
Anton Bloemink
Emmen
30:57
42
Thomas Vos
Assen
31:39
43
David Vos
Assen
36:30
44
Harry Vos
Assen
36:31
45
Berend Schreuder
Zweeloo
38:05
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Panneman
Veendam
42:16
2
Enge Zeuner
Wildervank
45:25
3
Laura Batterink
Westerbork
48:45
4
Henriette Lagerwerf
Veendam
49:35
5
Judith Berens
Klazienaveen
49:46
6
Ester Berens
Nieuw Schoonebeek
53:29
7
Alice Bruning
Weiteveen
55:08
8
Sylvia Steffens
Nieuw Schoonebeek
56:43
9
Heidi Smit-Bouwman
Witteveen
59:34
10
Sandra Kramer
Westerbork
1:01:02
11
Jacquelien Potze
Witteveen
1:09:27
V 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
48:34
2
Harriët Vermaas
De Sperwers
49:21
3
Geke van den Heuvel
Beilen
52:53
4
Annet Nies
Atletics Nijverdal
53:09
5
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
53:52
6
Liset Klopman
Gees
54:03
7
Adri Sluis
Start '78
54:04
8
Diana Bakker
Westerbork
54:15
9
Marian Booijink
Tiendeveen
56:24
10
Geke Overzet-de Leeuw
De Veenlopers
56:43
11
Mariska Tieleman
Den Helder
57:58
12
Ineke Cleveringa
De Sperwers
59:04
13
Maria Scheerooren
Westerbork
1:00:07
14
Henny Gritter
Westerbork
1:00:08
15
Cisca Pijpker
Loopgroep Beilen
1:00:10
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
34:18
2
Teake Kerckhoffs
Appelscha
37:30
3
Egbert Vink
Steenwijk
37:51
4
Thomas van der Wal
Klazienaveen
38:11
5
Harrie Pot
Stadskanaal
38:43
6
Gertjan de Haan
Noordscheschut
40:31
7
Jelmer Marinus
Beilen
41:37
8
Robert Stam
Bovensmilde
41:41
9
Erwin van Dalen
Isala '96
42:01
10
Dennis Veldkamp
HAC '63
42:29
11
Andreas van Scherpenze
Westerbork
43:03
12
Hans Geuzinge
De Sperwers
43:24
13
Marco Bakker
Assen
44:46
14
Hans de Jonge
Stadskanaal
45:04
15
Edwin Gils
Beilen
45:20
16
Huib Scheijbeler
Hoogeveen
46:06
17
Rob Ritzema
Amsterdam
46:59
18
Bart van Olst
Beilen
46:59
19
Peter Koeneman
Hilversum
47:23
20
Hielke Kootstra
Steenwijkerwold
47:55
21
Roald Pijpker
Beilen
48:04
22
Arnold Compagner
Zwolle
48:43
23
Roelof Jonkers
Stadskanaal
59:12
24
Robert Sinnema
Westerbork
1:00:09
M 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
34:06
2
Reinder de Jonge
Veteranen Nederland
35:53
3
KLaas Jan Hofstra
Appelscha
36:11
4
Douwe Weima
Nijverdal
38:07
5
Cor Ton
LSV Invictus
39:18
6
Eric Snijder
Amersfoort
42:10
7
Johan Pal
Erica
44:26
8
Harold Hulst
Groningen
45:01
9
Klaas Pijpker
Beilen
45:05
10
Herman Funke
De Sperwers
45:06
11
Diederik Tempert
Nijverdal
45:21
12
Gertjan van Embden
Dwingeloo
45:22
13
Herman Middel
Stadskanaal
45:38
14
Sietze Hoogsteen
De Sperwers
45:50
15
Gerard Jansma
Friesland
46:13
16
Klaas Haveman
Beilen
48:41
17
Andre Bosma
De Sperwers
48:52
18
Geert Woltjer
Spier
48:57
19
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
49:07
20
Bert Keizer
Veenoord
49:21
21
Gent Bosken
Assen
49:29
22
Henk van der Scheer
Leiden
50:51
23
Hans Kats
Stuifzand
50:55
24
Marinus Jasper
AV Vriezenveen
51:19
25
Jan Gritter
Beilen
52:33
26
Bennie Koning
Sappemeer
53:54
27
Rolf Gritter
Dwingeloo
54:17
28
Jacob Stollenga
Bedum
56:41
29
Peter de Vries
Zeewolde
56:42
30
Aad Eerland
Den Helder
57:55
31
Dirk Willem Hiemstra
Meppel
59:18
M 50+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Auerer
Rolde
37:49
2
Arie Prins
Koekange
40:18
3
Rene Kuijpers
Westerbork
41:02
4
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
41:15
5
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
42:19
6
Nico van der Poel
De Sperwers
43:53
7
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
43:59
8
Duco Zijlstra
Friesland
44:21
9
Piet Schut
Orvelte
46:23
10
Rino Janssens
ATC '75
46:25
11
Tom Nieuwenstein
Nieuw Balinge
46:52
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
47:13
13
J Bouwmeester
Beilen
47:27
14
Tinus Wils
Pesse
47:52
15
Arend Bisschop
Pesse
48:14
16
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
49:27
17
Jan de Boer
Friesland
49:33
18
Gerrit Lahuis
Aalden
50:02
19
Geert Jan Pottjewijd
Beilen
50:49
20
Harrie Kramer
De Veenlopers
51:08
21
Menno Hulshoff
Assen
51:24
22
Pieter Koorn
Loopgroep Beilen
51:37
23
Sietse van der Veen
Veenhuizen
52:48
24
Hans Slaa
Pesse
54:52
25
Jan Knol
Assen
57:24
26
Nico Wassens
Dedemsvaart
58:01
27
Ruud van Brevoort
Zuidveen
58:38
M 60+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Garmt Borgman
Hoogezand
41:10
2
Piet Wassenaar
Veteranen Nederland
43:37
3
Albert Horsman
Nijverdal
44:13
4
Jan Kuipers
Hardenberg
45:39
5
Adriaan Vellinga
Erica
46:27
6
Jaap Talen
Hoogeveen
46:27
7
Ālbert van de Scheer
Schoonebeek
46:56
8
Johan Nijland
IJhorst
47:12
9
Nico Offeringa
Borger
47:57
10
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
50:06
11
Klaas Nienhuis
HAC '63
50:43
12
Willem van der Linden
Hoogeveen
53:37
13
Ger van't Wout
Loopgroep Beilen
55:24
14
Ben Reuvers
Assen
56:32
15
Thijs Hofstra
Friesland
56:46
16
Tinus Jonkers
Hijken
57:57
17
Hilco Kwint
Assen
1:02:45
Dank voor de gastvrijheid:Camping De Otterberg
en Essent-milieu
Tot ziens volgend jaar. www.loopgroepbeilen.nl
SNS-fonds Wildervank,De Vries-mechanisatie,Marco Bakker-hovenier, W Stevens
Dolmans-landscaping, C1000-Mulder, BIS-industrial service, Bloemenpalet
www.uitslagen.nl
04-10-2008 00:00