Uitslagenlijst Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 27 september 2008

M600, 600 MTR (4-6J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Plijter
Thesinge
2:47
2
Jorre van der Berg
Thesinge
2:49
3
Ale ten Cate
Thesinge
3:00
4
Jochem Uitham
Thesinge
3:16
5
Guus Marinus Tammens
Thesinge
3:30
6
Svenne Crum
Thesinge
3:32
7
Teije ten Cate
Thesinge
4:41
8
Lasse Oosterhof
Thesinge
5:17
9
Joran Doornbos
Garrelsweer
5:24
V600, 600 MTR (4-6J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosa Bella Crum
Thesinge
2:55
2
Karlijn vd Berg
Thesinge
2:56
3
Anouk van Dijken
Thesinge
4:46
4
Maran Weeber
Groningen
4:55
M12A, 1200 MTR (7-9J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Bus
Thesinge
5:11
2
Roy Veenstra
Groningen
5:52
3
Teun Ruben Tammens
Thesinge
6:00
4
Julian de Leeuw
Thesinge
6:06
5
Paulus Kamara
Thesinge
6:27
V12A, 1200 MTR (7-9J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jamie van Zanten
Thesinge
5:20
2
Miser de Rouw
Thesinge
5:36
3
Anniek Sewuster
Thesinge
5:47
4
Cato Krol
Thesinge
5:56
5
Annemijn Uitham
Thesinge
6:03
6
Marleen Ritsema
Thesinge
6:07
7
Joeki Bijkerk
Thesinge
6:11
8
Ella Krol
Thesinge
6:29
9
Winnie Bijkerk
Thesinge
6:31
10
Esther Woltman
Thesinge
6:38
11
Manon van Zanten
Thesinge
6:51
M4KM, 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Adema
Groningen
15:20
15:17
2
Peter van de Veen
Thesinge
19:39
19:39
3
Luuk Adema
Groningen
20:56
20:51
4
Sil Anker
Thesinge
25:06
24:53
5
Rik Laffra
Harkstede
26:51
26:32
V4KM, 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yasmin de Groot
Nietap
20:36
20:36
2
Barbro Melgert
Groningen
22:18
22:11
3
Jasmijn tolsma
Groningen
22:33
22:31
4
Lisa van der Weert
Thesinge
22:33
22:31
5
Iris de Glee
Thesinge
24:00
24:00
6
Tessa Adinda Tammens
Thesinge
24:01
24:01
7
Inger Koorenhof
Harkstede
25:25
25:08
8
Kim Millenaar
Groningen
25:40
25:20
9
Kelley Bouman
Appingedam
26:35
26:22
10
Brigitta Gruisinga
Appingedam
26:35
26:22
11
Nel Folkers
Harkstede
26:55
26:36
12
Marte Koorenhof
Harkstede
27:33
27:14
13
Nora Anker
Thesinge
27:35
27:22
14
Corrien Olijdam
Doesburg
28:23
28:19
15
Greetje Bronsema
Bedum
30:02
29:42
16
Roos Vaatstra
Thesinge
34:17
34:04
17
Esmee Oudman
Thesinge
34:18
34:04
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bram Rolloos
Groningen
25:24
25:24
2
Derk-Jan Nijboer
Zuidlaren
27:31
27:28
3
Michiel Admiraal
Thesinge
28:47
28:39
4
Chris Rosman
Thesinge
29:01
28:53
5
Jonas van Ginkel
Bedum
31:22
31:21
6
Dick Sybenga
Gieten
31:58
31:53
7
Frans Scheuneman
Hoogezand
33:12
33:11
8
Gert van Ginkel
Bedum
33:22
33:22
9
Edzard Krol
Thesinge
33:50
33:35
10
Christiaan Balkema
Thesinge
33:56
33:43
11
Jaap van Zanten
Thesinge
34:34
34:34
12
Kasper Behrendt
Thesinge
34:48
34:38
13
Hans Wind
Thesinge
35:12
35:05
14
Jos Arends
Bedum
35:23
35:21
15
Marinus Vermue
Thesinge
35:29
35:20
16
Jenne Oosting
Groningen
35:43
35:39
17
Otto Albeda
Appingedam
36:29
36:18
18
Maarten Tromp
Thesinge
37:22
37:04
19
Ito Werkman
Ten Post
37:43
37:36
20
Gerard Pikkert
Ten Boer
38:27
38:09
21
Jacob Jongsma
Ten Post
38:38
38:31
22
Melle Busscher
Thesinge
38:47
38:45
23
Jeffrey Boerman
Appingedam
38:54
38:44
24
Jelle van der Veen
Thesinge
39:13
38:57
25
Jan Olijdam
Amsterdam
40:39
40:31
26
Theo Muilwijk
Ten Post
41:17
41:14
27
Alex Mollema
Thesinge
41:56
41:40
28
Rex Leber
Groningen
42:24
42:09
29
Nico Veenstra
Groningen
42:24
42:24
30
W.Aanstoot
Groningen
42:34
42:34
31
Jan Douma
Groningen
43:42
43:25
32
Edward de Ruiten
Ten Boer
43:42
43:26
33
Luit Oomkes
Thesinge
43:45
43:29
34
Edwin Kop
Harkstede
43:45
43:27
35
Wim Zijlema
Kolham
44:49
44:35
36
Ronald Zijlema
Ten Boer
44:50
44:35
37
Sebo Hillenga
Delfzijl
44:59
44:50
38
Peter Berghuis
Bedum
45:06
44:52
39
Theo Hageman
Ten Post
45:47
45:26
40
Joop Alt
Groningen
47:14
46:57
41
Edward Biesterbosch
Harkstede
48:54
48:49
42
Christiaan Biesterbosc
Harkstede
52:42
52:38
43
Anthoom Biesterbosch
Harkstede
52:42
52:39
44
Arjan Kloeze
Bedum
52:48
52:31
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte van den Berg
Groningen
35:30
35:18
2
Els Buursma
Zuidwolde Gn
37:16
37:03
3
Hilda Kruger
Ten Post
37:37
37:35
4
Carla Winkelman
Thesinge
37:48
37:47
5
Monique de Jong
Groningen
37:53
37:41
6
Nanda van den Berg
Appingedam
38:43
38:32
7
Tamara Windt
Delfzijl
38:44
38:34
8
Karin Noordhof-Dusselj
Appingedam
38:56
38:46
9
Piety Hamersma
Bedum
39:29
39:17
10
Anky van der Spek
Amsterdam
40:39
40:31
11
Jeanet Roorda - Schutt
Ten Post
40:56
40:49
12
Hilda blitterswijk
Delfzijl
41:03
40:54
13
Dita Norden
Appingedam
41:27
41:17
14
Trees Schreuder
Oosterwijtwerd
42:02
41:53
15
Daphne Wiegertjes
Thesinge
42:33
42:31
16
Lia Scholtens
Groningen
42:36
42:21
17
Anne Benneker
Garmerwolde
43:12
42:52
18
Marja Pater
Appingedam
43:35
43:25
19
Romy de Ruiten
Ten Boer
43:42
43:26
20
Jolanda Tuinstra
Thesinge
43:44
43:30
21
Mirjam Veenstra
Groningen
43:44
43:26
22
Jettchen Medema
Ten Boer
43:46
43:42
23
Janneke Kammenga
Appingedam
43:55
43:45
24
Tessa Rademaker
Alphen aan den Rijn
44:02
43:48
25
Anja van Dijken
Ten Post
44:18
44:08
26
Henny Dijkman-Tuik
Appingedam
44:34
44:21
27
Marieke Albeda
Appingedam
44:54
44:43
28
Lisa Berghuis
Bedum
45:06
44:54
29
Mieke Scheper
Appingedam
45:43
45:31
30
Anja Ensing
Thesinge
45:45
45:44
31
Krista Alt
Ten Boer
45:53
45:36
32
Jetty Olijdam
Groningen
45:58
45:52
33
Saskia Albeda
Appingedam
46:10
45:59
34
Annet albeda - Zuidema
Appingedam
46:15
46:04
35
Andrea Klaassens
Ten Boer
46:20
46:02
36
Desiree Luiken
Thesinge
46:22
46:03
37
Marleen Venema
Groningen
46:24
46:18
38
Mirjam de Vries
Ten Post
46:56
46:45
39
Willemien van Dongen
Winsum Gn
46:57
46:49
40
Jeanet Pera
Ten Boer
47:01
46:43
41
Ingrid de Weerdt
Ten Boer
47:05
47:05
42
Karin van der Veen
Thesinge
47:32
47:18
43
Jacqueline Rijzenga
Ten Boer
48:08
48:04
44
Alyda Havinga
Alphen aan den Rijn
48:12
47:59
45
Mirjam Biesterbosch
Harkstede
48:53
48:49
46
Cora van der donk Boum
Grootegast
49:06
48:52
47
Natalie Schokkenbroek
Ten Boer
49:15
48:57
48
Danielle van der Heijd
Groningen
50:09
49:51
49
Laura Kloeze
Bedum
52:49
52:31
M11KM, 11 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dick Huizing
Garmerwolde
44:15
44:13
2
Willem-Jan Wakelkamp
Groningen
45:54
45:54
3
Henk Smit
Froombosch
46:27
46:26
4
Sander Bogema
Ten Post
46:29
46:26
5
Henk Redeker
Groningen
47:32
47:31
6
Joost Adema
Groningen
48:58
48:50
7
Tiemen Koenes
Bedum
50:28
50:18
8
Henk Moesker
Wirdum Gn
51:12
51:05
9
Jan Werkman
Appingedam
51:53
51:52
10
Ron Balkema
Appingedam
51:57
51:50
11
Dirk Heslinga
Garmerwolde
52:09
52:05
12
Martieu Wienke
Sauwerd
52:17
52:11
13
Joop van der Meché
Garmerwolde
53:00
52:57
14
Henk Koorenhof
Harkstede
54:01
53:53
15
Jos Beukeboom
Zuidwolde Gn
54:11
54:06
16
Harrie Durville
Delfzijl
54:30
54:29
17
Jan Ruiter
Delfzijl
55:16
55:12
18
Reinder Dijkhuis
Groningen
56:49
56:44
19
Marcel Kol
Thesinge
57:07
56:59
20
Dirk Zijlstra
Groningen
57:18
57:12
21
Eric ten Boer
Uithuizen
57:26
57:23
22
Martin Hospers
Ten Boer
58:16
58:09
23
Jan Helmantel
Ten Boer
58:19
58:14
24
Henk Bos
Groningen
58:44
58:38
25
Maarten Strik
Garmerwolde
58:55
58:44
26
Ger Helsma
Haren Gn
59:01
58:55
27
Gerhard Lugar
Groningen
59:03
58:59
28
Henk de Vries
Groningen
59:12
59:00
29
Herman van der Donk
Grootegast
59:13
59:02
30
Michael de Laat
Tolbert
59:42
59:37
31
Jan Bischop
Uithuizen
1:00:01
59:58
32
Jurgen Bus
Ten Boer
1:00:04
59:56
33
Wim Havinga
Zuidwolde Gn
1:00:20
1:00:10
34
René Bloem
Groningen
1:00:23
1:00:17
35
Douwe de Vries
Groningen
1:00:36
1:00:31
36
Patrick Perdok
Bedum
1:00:47
1:00:30
37
Piet Wieringa
Groningen
1:00:52
1:00:46
38
Johan Trenning
Sauwerd
1:01:27
1:01:22
39
Jos Begeman
Winschoten
1:01:44
1:01:27
40
Pieter Tonnis de Graaf
Grootegast
1:02:15
1:02:03
41
Frans de Vries
Kloosterburen
1:02:38
1:02:32
42
Freek Penninga
Bedum
1:03:22
1:03:17
43
Bas Viel
Delfzijl
1:03:59
1:03:57
44
Ike Bisschop
Uithuizen
1:04:13
1:04:10
45
Jakob Roorda
Bedum
1:05:00
1:04:53
46
Martin de Jonge
Groningen
1:05:23
1:05:16
47
Eppo Bulten
Delfzijl
1:06:34
1:06:32
48
Ger de Vries
Delfzijl
1:07:29
1:07:26
49
Henk Huitsing
Bedum
1:09:18
1:09:02
V11KM, 11 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilma de Vries
Groningen
53:03
53:03
2
Aleida Groothof
Winsum Gn
54:33
54:31
3
Astrid Mellema
Garmerwolde
55:38
55:35
4
Willy Olijdam
Groningen
57:41
57:32
5
Karline Malfliet
Thesinge
57:58
57:56
6
Marjo Fleuren
Garmerwolde
58:55
58:44
7
Esther van Egten
Groningen
59:03
58:59
8
Fokje Fijlstra
Groningen
1:00:31
1:00:26
9
Sabina Oudman
Bedum
1:01:30
1:01:20
10
Jeltje Bosma
Baflo
1:01:31
1:01:24
11
Marleen Schonherr
Thesinge
1:03:48
1:03:35
12
Jebbien Greijdanus
Assen
1:04:12
1:03:58
13
Maaike Luttik
Groningen
1:07:03
1:06:49
14
Renee Lokman
Delfzijl
1:07:32
1:07:24
15
Annemiek Bolhuis
Bedum
1:09:17
1:09:02
16
Karen Poelstra
Bedum
1:09:17
1:09:02
17
Reina Busscher
Thesinge
1:11:32
1:11:32
18
Astrid Hoving
Groningen
1:12:52
1:12:38
19
Alie Klei
Wirdum Gn
1:18:21
1:18:10
20
Janke Hellinga
Westerlee Gn
1:18:22
1:18:02
21
Siemona Hellinga
Lettelbert
1:18:22
1:18:02
22
Pouwla Hellinga
Groningen
1:18:22
1:18:01
V4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frederika Woltman
Thesinge
41:44
41:44
2
Amber Wierenga
Thesinge
41:44
41:44
3
Wilma Wierenga
Thesinge
42:30
42:30
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diederik Blok
Ten Boer
4:33
2
Danny de Glee
Thesinge
4:37
3
Dylan Luders
Thesinge
4:59
4
Michiel Ritsema
Thesinge
5:02
5
Justin Veenstra
Groningen
5:06
6
Lucas Meusel
Thesinge
7:50
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Veenman
Bedum
5:07
www.uitslagen.nl
27-09-2008 00:00